PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری توی فصل سرما...

صفحه ها : 1 2 3 [4]

maziarn007
2014/03/05, 15:38
آخه اویدم شد ترمز سر ماه باید سرویس کنی
میدونی من چی میخوام یه چرخ با ست اسرم xo
ولی ترمزاش شیمانو xt
ویل ستشم industry nine
از همه مهم تر دوشاخ manitou marvel

تا حالا ترمز اوید داشتی؟
یه خواهشی که از دوستان دارم اینکه نظر اشتباه که میدید یه فردی که به این چیزا وارد نیس میاد میبینه و میگه خوب اوید پس خوب نیس!!!
این خیلی مهمه !!! کلا میگم در مورد هر چیزی که زیر دست کسی نیومده نباید نظر داد ! چه دوچرخه ! چه کمک ! چه .....
من خودم چند سال اوید داشتم ، دوستانم هم داشتن !! من سالی یه بار بیشتر هواگیری نکردم ( کراس کانتری ) ! و راضی بودن ! هم قدرت ترمزگیری عالی هم هواگیری راحت تر ! یه سری ملاحضات میخواد که همه لوازم دوچرخه نیاز دارن ....

اضافه شده بعد از : 2 minutes

- - - - - - - - - -

نمیدونم چم شده !! سه روزه دست چپم قدرت انگشتام کم شده !!! یه ذره هوای سرد بهش برسه دیگه تمومه اصن انگار دستم جون نداره :5:
نمیدونم برم دکتر ارتوید ، دکتر عروق !!! متخصص طب فیزیک !!!!!هر کدوم هم دست کم 20 چوق باید پیاده شیم تازه هیچ کدوم هم سرشون نمیشه و الکی تز میدن :65d6a5d6s:

erfa
2014/03/05, 15:40
|
2-کاربر ارفا
اواتار:
[Only registered and activated users can see links]
این تصویر بیانگر این هستش که میگی سرور دنیا جاینته و جهان رو باید از لای اسپاک ها رینگ های جاینت دید حتی جهان ارزش اینو نداره که از فرمون جاینت نگاهش کنیم... این تصویر مخرب هستش....
امضا:

چون مردمي كه به اندازه كافي ديوانه هستند كه فكر مي كنند مي توانند دنيا را تغيير دهند،كساني هستند كه دنيا را تغير مي دهند.

استيو جابز
این امضا خیلی سازنده هستش...
!

ممنون!!!!
از نظر من که یک جاینت آماتور دارمو یک آدم آماتور ام ترکیب قطعاتی که جاینت با هم میده خیلی خوبه و کاملا باهم هماهنگ
بعدم ما با چرخ خودمون خیلی حال میکنیم ینی من که نه کلا خانواده با جاینت صفا میکنن
یک خصلتی هم توی آدم ها هست که دوس دارن از چیزایی که دارن عکس بگیرن مثلا شما خو ب از بانداتو اینا عکس میگیری منم از اینا:!!

داستان اینم بعدم میگم ،دست سازه

SABER_MTB
2014/03/05, 16:59
نمیدونم چم شده !! سه روزه دست چپم قدرت انگشتام کم شده !!! یه ذره هوای سرد بهش برسه دیگه تمومه اصن انگار دستم جون نداره
نمیدونم برم دکتر ارتوید ، دکتر عروق !!! متخصص طب فیزیک !!!!!هر کدوم هم دست کم 20 چوق باید پیاده شیم تازه هیچ کدوم هم سرشون نمیشه و الکی تز میدن

ما که پا.........وحید که کتف........اون بنده خدا که دیسک کمر......ممد نوری هم که ران پا.........اقای صاف دل هم که سینوزیت.............اون یکی دوستمون که زانو.............

FF11
2014/03/05, 17:07
ما که پا.........وحید که کتف........اون بنده خدا که دیسک کمر......ممد نوری هم که ران پا.........اقای صاف دل هم که سینوزیت.............اون یکی دوستمون که زانو.............

یه سوال gt پنج شنبه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali tech
2014/03/05, 18:50
تا حالا ترمز اوید داشتی؟
یه خواهشی که از دوستان دارم اینکه نظر اشتباه که میدید یه فردی که به این چیزا وارد نیس میاد میبینه و میگه خوب اوید پس خوب نیس!!!
این خیلی مهمه !!! کلا میگم در مورد هر چیزی که زیر دست کسی نیومده نباید نظر داد ! چه دوچرخه ! چه کمک ! چه .....
من خودم چند سال اوید داشتم ، دوستانم هم داشتن !! من سالی یه بار بیشتر هواگیری نکردم ( کراس کانتری ) ! و راضی بودن ! هم قدرت ترمزگیری عالی هم هواگیری راحت تر ! یه سری ملاحضات میخواد که همه لوازم دوچرخه نیاز دارن ....

- - - - - - - - - -

نمیدونم چم شده !! سه روزه دست چپم قدرت انگشتام کم شده !!! یه ذره هوای سرد بهش برسه دیگه تمومه اصن انگار دستم جون نداره :5:
نمیدونم برم دکتر ارتوید ، دکتر عروق !!! متخصص طب فیزیک !!!!!هر کدوم هم دست کم 20 چوق باید پیاده شیم تازه هیچ کدوم هم سرشون نمیشه و الکی تز میدن :65d6a5d6s:
منم نگفتم بده گفتم سر ماه باید سرویس شه من نمیدونم شما چه مدلی داشتین ولی کلا من زیر دست هرکس دیدم همه مشکل هواگیری رو داشتن
ولی خدایی توی modulation هیچ ترمزی به پای اوید نمیرسه البته بجز hope
درکل همه برندها یه جای کارشون مشکل داره
مثلا اوید طراحی عالیه داره ولی نگهداری میخواد میتونید از آقا صابر هم بپرسید اگر قبول ندارید
توی شیمانو مثلا طراحی کتیش اصلا جالب نیست یدفعه بخوری زمین نابوده
ولی بجاش خرکاره
یا مثلا هایس اصلا حد وسط نداره یا میگیره یا نمیگیره ولی بجاش صفحه هاش از همه بهتره
-------
انشالا که خوب شین ولی درکل دکتر نرین بهتره بدتر میزن یجای دیگرو داغون میکنن :))))

mSafdel
2014/03/05, 19:20

اغلب این مشکلات به خاطر استرس و فشار عصبیه و موقتیه
البته اگه تمرین سنگین داشتی ممکنه به مچ دستت فشار اومده باشه و به عصبهای انگشت هات آسیب رسیده باشه

SABER_MTB
2014/03/06, 01:00
ساعت 7 از خونه راه افتادیم رفتیم گمرک از اون جا هم کرج...............................

اصلا لا مصب اعصاب مگه می مونه برا عادم تو این ترافیک.............من که سیستممو کردم دسته اتوبوسی تا این پام خوب شه پام هم که خوب شد تا آخر عمرم هم دیگه دسته اتبوس رو ول نمی کنم........

ولی ملت بد بخت چی می کشن عاقا................

به رفیق کرجیم می گم عاقا چرا ملت این همه با مترو نمی رن.........................؟؟ راحت آسوده...................

میگه یه روز تو اونج پیک باری برو مترو تهران کرج آسودگی رو درک کن...........اون تو تبدیل به کنسرو عادم میشی از بس له میشی بعد اون وسط مصت ها همه چپیدن تو هم خلاصه حواست رو باید جمع کنی یهو دیدی یه چیزی رفت بهت...........!!!! دیگه وارد جزئیات نمی شیم......................

بعد می گین عاقا تو اون شرایط یه موقع یکی دستشوییش بگیره چه خاکی باید تو سرش بریزه. ؟؟؟؟؟ اینجاست که با اصول بنیادی زندگی در شرایط شخت باید آشنا باشی و مردروزگار باشی.................

او وقت می گم مثلا مترو تهران که چند تا قطار میاد هی مسافر خالی میشه بعد مترو خود کرج هنوز نیومده ملت تو ایستگاه انباشته می شن بعد از نیم ساعت مترو کرج می اد..............ملت تو اون وظعیت در اون لحظه ای که در های مترو باز می شه چه اتفاقی می افته ؟؟؟؟!!!

جنگ جهانی هشتم اونجا رخ می ده....................عادم ها به صورت سیستم گردابی و مکانیک سیالاتی مثل موقعی که چاه حموم می گیره یهو لگن رو خالی می کنی کف حموم آبی جمع می شه گرد آب تشکیل می شه عادم ها هم اون جا همونجوری می شن....................بعد اون هایی که موقف به ورود و گیر آوردن یه صندلی می شن انگار قلعه حسن صباح رو فتح کردن.....................!!!!!

باز دوباره صبح به سمت تهران همین داستان و با العکس.......................

یعنی خدای را شصت میلیارد و نهصد و نوزده هزار و سیصد و بیست و چهار و نیم بار ما از این معضلات نداریم.......................به قران آخو این زندگیه ؟؟؟؟

مدیونی فکر کنی این سیستم زندگی مثل مرغدونیه ها.................

بعد عاقا رسیدیم کرج اصلا حالم خوب شد.................اصلا اشتهام باز شد اصلا پام می خواست خودش خوب شه..................!!

عجب هوایی........................ ما تو تهران داریم مازوت خالص تنفص می کنیم اون هم ما شرقی ها که هر چی دود و اشغال تو کل کرج و غرب و مرکز تهران هست باد میاره تو حلق و حلقوم ما شرقی اه بیچاره بعد می گن چرا ملت آسم دارند چرا سرطان و قانقاریا زیاد شده ........؟؟؟

می خواستی کم شه...............؟؟؟؟؟

به ولای علی کسی باز نشسته باشه کار خاصی تو تهران نداشته باشه یه سرمایه ایی چیزی هم داشته باشه که بتونه بزاره بانگی سهامی جایی باهاش گذرون کنه درد سر بچه و این ها هم نداشته باشه به قران / الاغه / بمونه تهران.................................

من خودم درام فکر می کنم خونهمون رو بفروشیم بریم لواسون یه خونه بگیریم همون جا سر کار اومدنمون هم والا راحت تر از همینه که تو خود تهرانیم..................دو سوت قوچک رو می ایی بالا تو تهرانپارسی..........تازه اصطحلاک ماشین هم باز از اینیکه هر روز تو ترافیک گاز و کلاچ و دنده بگیری کمتره....................

کلا اصلا زندگی تو تهران مردگی هم نیست..............

و ضمننا کرج هم به سرعت.....................به سرعت تمام ملک و املاک قدیمیش داره کوبیده و به جاش آپارتمان سازی میشه اون هم از نوع تُف کاری.....................

کلاهمه چی داره رو به سمت کمیت گرایی پیش می ره به جای کیفیت گرایی...................به مملکت ما هم ربطی نداره که بگیم ای بابا عجب مملکتی داریم.......................کلا جهانیه.................اون عادم هایی هم که فکر می کنند در ممالک دیگه چه خبره بلند می شن اینجا دار و ندارشون رو چوب حراج می زنن با زن و بچه قاچاقی برن یه جا دیکه بعدا می فهمم چه کلاه گشادی سرشون رفته.........

کلا تمام جهان داره رو به سمت اوشگولیزم پیش میره...................و ما هیچ راهی ناریم به جز ساختن اون بمبه.........!!!!

باید نسل همه عادم رو و برچینیم و فقط چرخ سوارا در جهان بمونند..............

خیلی هم فکر و نظر خوبیه..............تازه اگر هم ایرادی داشته باشه این ایده دلیل نمی شه ما عادم بدی باشیم که............

ترجمان : میگه عاقا ملت تصمیمات اشتباهی در زندگی می گیرند که دلیل نمی شه باعث بشه عادم ها بدی بشن...................

بعد اون نفر آخر هم داره می گه : دالّییییی

توضیح تفضیلی برا بچه های دهه 70 ایی که فقط فوتبالیست ها و هنز پیشه ها رو می شناسند که اون آقاهه هیتلر است................

خلاصه داریم تو فرمولاسیون اون بمبه هم کار می کنیم به طور جد دیگه..............................فقط یک کم طول می کشه.....یه چیزی حدود 500 سال طول مب کشه به نتیجه برسیم...............

چون اول کل جمعیت جهان باید به این درجه شعور برسند که اولا اصلا ازدواج کار خوبی نیست............اگر هم یکی خر شد و نفهمی کرد خواست بچه دار بشه اگه تعداد بچه هاش به 2 رسید باید کل خاندانشون رو ببرند تو کوره عادم پزی هلو کاست کنند...................

تا در عرض این 500 سال جمعیت جهان از این 7 میلیاد کنونی به یه حد قابل قبولی بیاد پایین....................................او ن موقع دیگه کیفیت همه چیز بر کمیت ارجهیت پیدا می کنه.....من جمله کیفیت اخلاق و شعور عادم ها.......................

اون وقته که کل جمعیت جهان همه چرخ سوار می شند...................................و ما در واقع اون بمبمون رو منفجر کردیم....................

منتهی اکثر بمب ها یهویی و در کسری از ثانیه منفجر می شوند....یعنی هدفشون اینه که / یهویی / پاک سازی صورت بگیره.............و همونطور که ما تو امضامون فرمودیم............همه چیز هایی یهویی امده یهویی هم می روند و ............فقط چیز های اندک اندک به دست آمده است که می ماند..............................!!!!

Vahid_FRD
2014/03/06, 08:19
تا حالا ترمز اوید داشتی؟

- - - - - - - - - -

1- در مورد ترمز اواید باید بگم حرف نداره ولی دارم میسوزم که چرا از دستشون دادم
2- من برا کتفم پیش چند تا دکتر رفتم به نتیجه ای که می خواستم نرسیدم از راه صابر استفاده کردم و رو اینترنت دنبال راه حل گشتم راه درمان و خود بیماری پیدا کردم و الان هم چند شبه گوش شیطون کر بزنم به تخته مشکلم تا حدودی حل شده

Mr.Nariman
2014/03/06, 08:31
عاقا ما چرا شهامت نداریم از دانهیل بازی چیزی بدونیم؟؟؟؟ خیلی خطرناکه اخه.....:13:
همون کراس کانتری خوبه دیگه....
منتهی ما درشهرمون جرات نداریم تنهایی بریم جایی....میزنن چوب میزارن.... بعد زندگیمونو بار میکنن میبرن
بعد میگیم همین دوچرخه رو فعلا باهاش سر کنیم میبینی عااااا همه رفتن چیزای خوب خوب خریدن.... تا عوض میکنی میبینی همه فروختن بدبخت شدن....این شد زندگی؟
خلاصه من نمیدونم... همون چیزایی که گفتم میخوام... باید بخرم...باید از دوچرخمون یه شاخ بسازیم ازش بترسند!

ALI_GH
2014/03/06, 09:17
عاقا ما چرا شهامت نداریم از دانهیل بازی چیزی بدونیم؟؟؟؟ خیلی خطرناکه اخه.....:13:
همون کراس کانتری خوبه دیگه....
منتهی ما درشهرمون جرات نداریم تنهایی بریم جایی....میزنن چوب میزارن.... بعد زندگیمونو بار میکنن میبرن
بعد میگیم همین دوچرخه رو فعلا باهاش سر کنیم میبینی عااااا همه رفتن چیزای خوب خوب خریدن.... تا عوض میکنی میبینی همه فروختن بدبخت شدن....این شد زندگی؟
خلاصه من نمیدونم... همون چیزایی که گفتم میخوام... باید بخرم...باید از دوچرخمون یه شاخ بسازیم ازش بترسند!

مشکل خیلی از ماها اینجاست که می گیم باید فلان چرخ زیر پامون باشه تا کار کنیم , فلان قطعات داشته باشه تا تمرین کنیم , فلان چرخ به درد نمی خوره
ولی اشتباه می کنیم شما حتی اگه viva زیره پات بشه بازم می تونی بهتر از اونی کار کنی که شاخ ترین چرخ ها زیر پاش باشه (یعنی پیشرفت شما بیشتر از اون باشه)

کی فکر می کنه می شه با یه چرخ کورسی side up یک متری زد ؟!؟!

پس چرا نشه با یه ویوا کاری کرد که دیگران با گرونترین چرخ ها هم نمی تونن ؟

من نمی گم که برید ویوا بخرید می گم که قانع باشید ابزار شاخ لازم نیست

مثلا تو مورد شما نریمان جان avid elixir 7 به گفته این خارجیا over kill می شه در حالی که یه ترمز 200,300 تومنی بهترین کار رو برای شما انجام می ده مگر اینکه بخواید تریال بازی کنید !!

erfa
2014/03/06, 12:24
یکمی نریمان حق داره ها دیروز با یکی از بچه های کلاس که تازه چرخشو گرفته رفتیم کوه .حالا ما فک کردیم کوهش مث کوه یکی خودمونه مسیرش آدم واره.....
لامثب مسیر دانهیل بود رمپ هم داشت اونم چه رمپی با 10 تا میرفتی روش ،ده متر متر راندگی کور داشتی!!!!
کوه اونوریش شیبش ملایم تر بود گفتم اونو بریم بالا رفتیم بالا .........برگشتنا با سرعت 2 kmدر روز میرفتیم!!! از ترس افتادن ...
وسط راه من وایستادم زینو دادم پایین که آزادی بیشتر داشته باشم!!!!!

فک کنم در مورد دانهیل یکمی داستان فرق میکنه:riz273::smilies-azardl (13)

maziarn007
2014/03/06, 15:33
منم نگفتم بده گفتم سر ماه باید سرویس شه من نمیدونم شما چه مدلی داشتین ولی کلا من زیر دست هرکس دیدم همه مشکل هواگیری رو داشتن
-------
انشالا که خوب شین ولی درکل دکتر نرین بهتره بدتر میزن یجای دیگرو داغون میکنن :))))

مشکل هواگیری هم اخه نداره ! چون اگه مشکل هواگیری داشت اونم ایران هیچ وقت سراغش نمیرفتن که طرف بهخواد سر برج بره هواگیری کلی پول پیاده شه !!! مثل همه ترمز ها باید تا لنت به یه حدی میرسه هواگیری بشه ! اونم لوازم مخصوص خودش رو مخیواد که تو ایران هم یافت میشه و هواگیری خیلی راحتی داره ! من خودم elixir r 2011 داشتم ! بعضیا نمیخوان لوازم هواگیری رو بخرن یا پول به متخصصش بدن ، میگن هواگیریش مشکله !!! مشکل از فرستنده نیس مشکل از گیرنده است;)

و ممنون از هم دردی شما ! مشکل هم همینجاس که دکترا ها کارشون خیلی مورد داره

اغلب این مشکلات به خاطر استرس و فشار عصبیه و موقتیه
البته اگه تمرین سنگین داشتی ممکنه به مچ دستت فشار اومده باشه و به عصبهای انگشت هات آسیب رسیده باشه

تمرین سنگین هم ندارمن ! یعنی اصن چرخ سواری فعلا نمیتونم بکنم ! وزنه و .. هیچی نزدم .... یهو از خواب بلند میشی میبینی ......
مشکل عصبی هم که تا دلت بخواد داریم:smilies-azardl (13)

1- در مورد ترمز اواید باید بگم حرف نداره ولی دارم میسوزم که چرا از دستشون دادم
2- من برا کتفم پیش چند تا دکتر رفتم به نتیجه ای که می خواستم نرسیدم از راه صابر استفاده کردم و رو اینترنت دنبال راه حل گشتم راه درمان و خود بیماری پیدا کردم و الان هم چند شبه گوش شیطون کر بزنم به تخته مشکلم تا حدودی حل شده
عجب ..... اخه کاوه خودمون هم همین دکتر های با سواد ... نفهمیدن دیسکش مشکل داره
منم باید ببینم چی میشه !!!

SABER_MTB
2014/03/06, 18:02
در مورد Avid :

خودم خوشم نمی آد از سری های Elixir........ولی سری های Juicy خیلی قابل اعتماد تر بودند...........

Elixir ها مصرفی طراحی شدند به نظر ما.............تمام قطعات داخلیشون پلاستیکیه

در مقابل شیمانو که تمام قطعات داخلیش فلزیه.....

و Elixir ها بخحاطر سیستم Bladder داخلشون بیشتر خرابی و سرویس و نگه داری نیاز مند اند تا شیمانو ها که از سیستم سنتی Port Hole استفاده می کنند

Juicy ها هم چون از همین سیستم استفاده می کردند ازشون خوشم می اومد...................

منتهی باز به سلیقه است....یکی می بینی بنا بر استفاده و نوع کار بردش با Elixir حال می کنه.............

اضافه شده بعد از : 12 minutes

در مورد خود درمانی هم بگم چند نکته که اولا...........

دل بستن به طبیب جماعت و دوری از حبیب جماعت.....داستان داره...........................طبیب جماعت یه مشت حیوانات وحشی بافقی اند که اصلا مهم نیست شما خوب بشی خوب نشی.......مهم تاینه که ویزیت رو بدی..................

من روزی که رفتم پیش دکتر جراح پام..............و تشخیص داد با عمل خوب میشه..............گفت 5 تومن هزینش میشه...................من دقیقا همون روز بهش گفتم : ببین دکی.......5 تومن یا 50 تومنش برا من فرق اونجوری نمی کنه........من می خام این پا درست شه...........حالیته ؟؟؟ ملتفتی ؟؟؟ اگر با 5 تومن می خایی سری کاری کنی و تر بزنی الکی وا کنی ببندی........من حاضرم 50 تومن بدم ولی شما یه روز کامل وقت بزاری روش اختصاصی رو پای ما که بشینی ببینی چه مرگشه و درستش کنی........

بعد گفت بله ملتفتم......نه شما خیالت راحت چیز خاصی نیست ...........................از شواهد خوندم که می خاد سریع تر منو رد کنه مریض بعدی بیاد داخل 70 تومن ویزیت بعدی + 5 تومن تجویز عمل بعدی رو گیر بیاره............

و تو دلم بهش گفتم اره جون ننت یکی تو ملتفت شدی من چی می گم یکی شاسگول الدین اردکانی.................

قبلش هم باید درک می کردم که دکتری که روزی متوسط 20 / 25 ملیون از عمل ها و بعد از ظهر ها هم متوسط 2 / 3 تومن از ویزیت ها در میاره ........5 تومن یا 50 تومن من هم براش فرقی نداره...........کلا رفته تو کار سری کاری.................

نباید حماقت می کردم.........ولی چون تو اون برحه دردم اونقدر شدید بود که مخ و مغز نزاشته بود برام .....حماقت کردم........................

الان هم همون کاری رو می خام بکنم که از اول باید می کردم............................../ خود درمانی / منتهی خود درمانی کار هر کسی نیست.......................جگر عشق نداری سفر شیر مرو.............

erfa
2014/03/06, 20:18
خوشحالم فردا بعد از 5 ماه یک جای دور نرفتن میخایم بریم جاغرق!!!!
نمدونم بکشم یانه ولی خوش خواهد گذشت

Mr.Nariman
2014/03/06, 20:28
باورم نمیشه! !!!
برنامه امتحانا مستمر که بهمون دادند!
شنبه-92.12.17 -ادبیات
یکشنبه-92.12.18-زبان فارسی
-------
سه شنبه-92.12.20 -هندسه
چهارشنبه-92.12.21-عربی
------
شنبه-92.12.24-شیمی
یکشنبه-92.12.25-ریاضی
دوشنبه.92.12.26-فیزیک
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
باورم نمیشه!
شنبه هم امتحان ریاضی گذاشتن هم ادبیات(مستمر!) ....
باورم نمیشه!
نشستم امروز عین ادم ریاضیمو خوندم که فردا هم ادبیاتمو بخونم....اینا همش از اثار مفید اینجاست که ما رو از عادم به ادم میرسونه.....
والا.....همین خودم بودم سال پیش.....

همه ی جاینت ها تنه شون چینی هست ...ژیتان اصل فرانسه و حرفه ای .....
ای خدا...اگه این سایت نبود ما تازه اینو فهمیده بودیم که مریدا چیه.....
چه برسه که فوجی سوار شدیم....

ali tech
2014/03/07, 04:38
من ازینا میخوام اصن با ادم حرف میزنه نصف شبی خواب از سرمون پرید

SABER_MTB
2014/03/07, 04:47
یه بنده خدایی یه جفت از این ها خرید

گفت خودم بلد پره بندی کنم می رم مقاله شما رو می خونم...........از روش می بندم...........

دو ساعت بعد یه اس ام اس زد حالش رو درک کردم...................زیاد بودن حکسایی که می خواستند از رو مقاله های ما کار انجام بدن قیافشون این شکلی شده.....

کار هر خر نیست پره بندی اعصاب رونی می خواهد و مخ تعطیلات رسمی................

شما حساب این رو بکن ما که مقاله نداشتیم خودمون نشستیم یاد گرفتیم و بعد نشستیم محتیوات ذهنمون رو مرتب سازی کردیم........تبدیل به مقاله کردیم با رعایت اصول نوشتاری / آموزشی / عکاسی قیافمون چه شکلی می خاد بشه......................

ایشون هم هم تنه ما که دقیقا مثل خود ما شکم روی هم داره بنده خدا.....

Dirt
2014/03/07, 13:32
بچه‌ها اینجا، ٔبر من پیام ندین اینجا، من فارسی ندارم نمی‌بینم، ٔبر من کلم‌ها همش مثل چینیه، منو ٔبر من پیام ندین

ali tech
2014/03/07, 21:17
SABER_MTB اون بنده خدا اصن داشت دیوونه میشد یعنی مخش رد داده بود ساعت دو نصف شب مقالرو که خونده بود فهمید خیلی سخته
[Only registered and activated users can see links].UxoGApKl441

erfa
2014/03/07, 22:39
امروز بعد 5 ماه یک دوچرخه سواری تپل تا جاغرق رفتیم خیلی حالم ردیفه اصا عربی میخوندم میفهمیدم ینی اصلا چه جوری آخه؟ :21:
تو سر پایینی ها هم یک 66 تایی پر شد!!

omid110
2014/03/07, 22:49
دوستان این چه ورزشیه؟ قوانین و شکل مسابقه چه جوریه؟

erfa
2014/03/07, 22:52
از کجا میتونم اسم کاربریم رو عوض کنم؟؟

auas
2014/03/07, 23:09
ایشون هم هم تنه ما که دقیقا مثل خود ما شکم روی هم داره بنده خدا.....

آقا صابر بنده هم می خواستم لذت این شکم روی رو تجربه کنم
ولی از وقتی شما گفتی فقط حواست باید باشه موقع حرکت خندت نگیره
نمیتونم نخندم اصن هر کاری میکنم یاده گفته شما میوفتم و خندم میگره:19:
اونقت میترسم بخورم زمین:7:

mSafdel
2014/03/08, 00:15
از کجا میتونم اسم کاربریم رو عوض کنم؟؟
درخواست به مدیران سایت

اون بنده خدا اصن داشت دیوونه میشد یعنی مخش رد داده بود ساعت دو نصف شب مقالرو که خونده بود فهمید خیلی سخته
آخ آخ اون بنده خدا امروز یه برنامه تپل رو از دست داد :128fs318181:

راستی یادم رفت یه چیزی بگم: تعداد کاربران سایت از 3000 نفر رد کرد :40:

ali tech
2014/03/08, 00:42
درخواست به مدیران سایت

آخ آخ اون بنده خدا امروز یه برنامه تپل رو از دست داد :128fs318181:

راستی یادم رفت یه چیزی بگم: تعداد کاربران سایت از 3000 نفر رد کرد :40:
کی؟؟ کجا؟؟چرا به اون بنده خدا خبر ندادین؟؟

mohsen702
2014/03/08, 00:55
مشکل خیلی از ماها اینجاست که می گیم باید فلان چرخ زیر پامون باشه تا کار کنیم , فلان قطعات داشته باشه تا تمرین کنیم , فلان چرخ به درد نمی خوره
ولی اشتباه می کنیم شما حتی اگه viva زیره پات بشه بازم می تونی بهتر از اونی کار کنی که شاخ ترین چرخ ها زیر پاش باشه (یعنی پیشرفت شما بیشتر از اون باشه)

من خودم یه زمانی ویوا داشتم سرکار رفتن / ورزش و... همه کارام رو باهاش انجام میدادم + اینکه باهاش تمرین هم میرفتم. نه خبری از ترمز هیدرولیک بود نه ایکس تی شادو نه کمک باد و روغن و ...... الی آخر
در عوض تو اوج سرحالی و انگیزه و انرژی بودم. تو همون دوره کمرم آسیب دید و متخصص بهم گفت دیسکت رو باید عمل کنی منم با کمال احترام گفتم LIKE. جناب دکی پول یامفت میگیری و حرف یا مفت میزنیی. خودم حلش کردم و مشکل دیسک کمر به خاطره ها پیوست.....
اما حالا ....
لوازم خوب / دوچرخه خوب و ..... همه چی خوب هست امممما حال خوب نیست! و انگار هیچی نیست. اگه 500 متر رکاب بزنم زانو دردم شروع میشه. به قول ملا صابر ترک السلطنه روزگار رو در خیال روزهای خوب دچار هدر دهی نکنید. هیچکدوم از عوامل بیرونی حال بد رو خوب نخواهند کرد مگر اینکه از درون حال خوب بشه ...

اضافه شده بعد از : 11 minutes

یه بنده خدایی یه جفت از این ها خرید

گفت خودم بلد پره بندی کنم می رم مقاله شما رو می خونم...........از روش می بندم...........

دو ساعت بعد یه اس ام اس زد حالش رو درک کردم...................زیاد بودن حکسایی که می خواستند از رو مقاله های ما کار انجام بدن قیافشون این شکلی شده.....

کار هر خر نیست پره بندی اعصاب رونی می خواهد و مخ تعطیلات رسمی................

منم از اینا خریدم.:smilies-azardl (13) اما به فکرم اصلا خطور نکرد خودم پره بندی کنم. راستش اولش گفتم خودم ردیفش کنم اما چون تجربه یکی از دوستان رو شنیدم موقع تست پنجه و افتادنش و حضور صابر و قهقه زدن ایشون به اوشون دیگه بیخیال شدم. والا یه تاپیک باز میشد با عنوان شاید این جمعه ببندد شاید....
اما توپی خیلی خوبیه فقط در اولین فرصت که تست کردم حتما نظرم رو میگم . فقط بگم که از نواتک خیلی خیلی بهتره.

ali tech
2014/03/08, 02:02
من خودم یه زمانی ویوا داشتم سرکار رفتن / ورزش و... همه کارام رو باهاش انجام میدادم + اینکه باهاش تمرین هم میرفتم. نه خبری از ترمز هیدرولیک بود نه ایکس تی شادو نه کمک باد و روغن و ...... الی آخر
در عوض تو اوج سرحالی و انگیزه و انرژی بودم. تو همون دوره کمرم آسیب دید و متخصص بهم گفت دیسکت رو باید عمل کنی منم با کمال احترام گفتم LIKE. جناب دکی پول یامفت میگیری و حرف یا مفت میزنیی. خودم حلش کردم و مشکل دیسک کمر به خاطره ها پیوست.....
اما حالا ....
لوازم خوب / دوچرخه خوب و ..... همه چی خوب هست امممما حال خوب نیست! و انگار هیچی نیست. اگه 500 متر رکاب بزنم زانو دردم شروع میشه. به قول ملا صابر ترک السلطنه روزگار رو در خیال روزهای خوب دچار هدر دهی نکنید. هیچکدوم از عوامل بیرونی حال بد رو خوب نخواهند کرد مگر اینکه از درون حال خوب بشه ...

اضافه شده بعد از : 11 minutes

منم از اینا خریدم.:smilies-azardl (13) اما به فکرم اصلا خطور نکرد خودم پره بندی کنم. راستش اولش گفتم خودم ردیفش کنم اما چون تجربه یکی از دوستان رو شنیدم موقع تست پنجه و افتادنش و حضور صابر و قهقه زدن ایشون به اوشون دیگه بیخیال شدم. والا یه تاپیک باز میشد با عنوان شاید این جمعه ببندد شاید....
اما توپی خیلی خوبیه فقط در اولین فرصت که تست کردم حتما نظرم رو میگم . فقط بگم که از نواتک خیلی خیلی بهتره.
اصن توپیه خیلی روونه اصن عالیه خیلی از نوا تک هم سبک تره

Pita
2014/03/08, 12:44
دوستان این چه ورزشیه؟ قوانین و شکل مسابقه چه جوریه؟

unicycling
Unicycle ([Only registered and activated users can see links])

uni : تک - واحد
bi : دو - دوتایی

omid110
2014/03/08, 14:27
unicycling
Unicycle ([Only registered and activated users can see links])

uni : تک - واحد
bi : دو - دوتایی
دوست عزیز ممنون ولی من اسم اون وسیله تک چرخ را نمیگم اون ورزشی که باهاش انجام میدن و قوانین اونو میگم چیه؟

ARASH.CLIMBER
2014/03/08, 21:27
اقا فروم دوچرخست نه یه چرخه!:riz277:;)

چرا دارن باهم کشتی میگیرن حالا؟:25r30wi:

امروزم باز تست گرفتم از خودم...سه درصد بهتر شدم.....خدا بده برکت! قلبمم ارومتر میزد با اینکه تند تر رکاب میزدم! حالا کو تا 40 درصد!:19: 40 درصد دیگه پیشرفت کنم فکر کنم تو سربالایی ها

بتونم همرو بگیرم!

این پیشرفت خیلی حال میده....:40:

Mr.Nariman
2014/03/08, 22:07
به ما ربطی نداره....
ولی ظاهرا این اقا اینقد اینجا وایساده زیر پاش علف سبز شده!

Dirt
2014/03/09, 00:22
چند روز هوا اینجا، آفتابه و بهاره اینجا

ali tech
2014/03/09, 02:49
چرا انقدر بایک بیست خلوت شده ؟؟؟حالا خوبه تعداد کاربرا از 3000 تا بیشتر شده ها ؟؟؟اصن خیلی از مدیرا نیستن !!پس چجور مدیری هستن که نیستن؟؟
ای خدا خسته شدم از این عربی هرچی هم میخونیم هیچی هم نمیفهمیم

SABER_MTB
2014/03/09, 21:19
اصن خیلی از مدیرا نیستن !!پس چجور مدیری هستن که نیستن؟؟

باز دوباره پر رو شدی......فضولی می کنی ها.......می فرستیمت اون تاپیکه پست شماره #4 عبارت داخل پرانتز بری اب خنک بخوری ها..........؟؟؟

حواس مواستو جمع کن بایک بیست مثل دفتر کار مار نیست با دو تو پس گردنی حل بشه ها..............از ما گفتن....................

امروز یه صحنه دیدم خوراک این عکس بود.........مسیر دوچرخه تو خ فرجام قشنگ خیلی مشتی و ریلکس همه توش پارک کرده بودن بسیار زیبا................این مسیر ها هم تو ایارن بود الان همه دست ف روشا توش بساط کرده بودن کنار خیابون.........

اون هم زیاد وای نساده.......اتفاقا پاش درد می کنه بیشتر می خوابه تا وایسه........

erfa
2014/03/09, 22:20
چرا انقدر بایک بیست خلوت شده ؟؟؟حالا خوبه تعداد کاربرا از 3000 تا بیشتر شده ها ؟؟؟اصن خیلی از مدیرا نیستن !!پس چجور مدیری هستن که نیستن؟؟
ای خدا خسته شدم از این عربی هرچی هم میخونیم هیچی هم نمیفهمیم

روش یاد گرفتن درس عربی

1-ابتدا یک مدت تمرین کنید مثلا روزی حدود 15 کیلومتر تمرین کنین
2-سپس سک مسافت بالا ی 50 km را طی کنید
3-تبریک میگویم شما عربی رو میفهمید:30:

Mr.Nariman
2014/03/09, 22:31
اون هم زیاد وای نساده.......اتفاقا پاش درد می کنه بیشتر می خوابه تا وایسه........
حداقل اون گل ها رو از روی شاخ مبارک بردار...زشت شده....
دلمون تنگ شده...بیا در فیس دوغ یک چیزی بنویس بخونیم...جامه ها بدریم....

maziarn007
2014/03/09, 22:56

یعنی هیچ ماشینی رو اون قسمت قرمز نمیره؟؟؟؟ :65d6a5d6s:

Dirt
2014/03/09, 23:43
یعنی هیچ ماشینی رو اون قسمت قرمز نمیره؟؟؟؟ :65d6a5d6s:

نه، اجازه ندر ه، این culpable هستش

maziarn007
2014/03/10, 09:00
نه، اجازه ندر ه، این culpable هستش

اره میدونم culpable هستش ! اینجا هم culpable هستش !!! ولی مشکل اینجاس که اینجا وقتی داری تو مسیر مخصوص دوچرخه ( اصفهان خیابان چهار باغ ) رکاب میزنی موتور سوار میاد پشتت بوقققققققققققق بوققققققققق ، مثل طلب کار ها برو کنار من میخوام رد بشم !! چند بار هم به بحث لفظی ختم شده ولی چه فایده !!!
در ضمن تو عکس زیر سه تا دوچرخه سوار آلمانی هستن ( دو تا آقا و یه خانم )
[Only registered and activated users can see links](22).jpg

OveR-LorD
2014/03/10, 21:25
عاقا دلمون خوشه هــــــا :(

دم سال نویی حس نمیمونه واسه عادم :10:

گفتیم 1 سال بخونیم کنکور بدیم خرکی قبول شیم بعدش دورچرخرو بندازیم مسیرا رو بجوییم ...:a54d65a:

کنکورو که دادیم ... دانشگاه هم کاش همون جادوغ آباد آزادش رو قبول میشدیم والا راحت بودیم حداقل :|

البته خرجشو که حساب کردم هر ترم یک ست دئور باید تو خندق عاقایون خالی میکردیم که پشیمون شدم !!

آدم حسرت زمان پشت کنکورشو میخوره وقتش آزاد بود سرشو می خاروند ... خوش میگذش به قرآن ! :bunnyearsmiley:

به همین دئـــور زیر پام که آقاصابر زحمتشو کشیده قسم که دهنمم سرویس شده دیگه ... صب تا شب سر کار ... شب تا صب دانشگاه - جمعه هم اگه وقت بشه میرم عکسای تمرین های قدیم رو نیگا میکنم حالم جا میاد !!

اصن چه وضیه درس شده ... خدا خودش میدونه :| ......... فقط دوس دارم سریع تر خلاص شم :dadad4:

Hamzeh
2014/03/10, 23:04
راحتی و خلاصی کلا وجود نداره :) دلت رو به خلاصی آینده خوش نکن... به هیچ عنوان.
اگر الان تونستی رکاب بزنی و حال کنی، بعدا هم ممکنه بتونی ادامه بدی، اگر الان نمیتونی حال کنی، تا آخر عمر فراموشش کن. معلومه چی ميگم یا توضیح بدم؟ ;)

Sent from my Xperia Active using Tapatalk

SABER_MTB
2014/03/11, 01:07
مهم ترین سوالی که در آفرینش کائنات وجهان خلقت بر ما پوشیده است اینه که ::

ملت برای انتخاب سایز چرخ چرا وزنشون رو هم اعلام می کنند ؟؟؟؟ چی کار به وزن داره اخو برادر جان ؟؟؟؟؟

اضافه شده بعد از : 13 minutes

خدمت اقا سجاد گلم هم بگم که....

می دونی کی خلاص می شی ؟؟؟

هر زمانی که بفهمی / در گیری / وجود نداره الا اینکه خودت خودت رو در گیر کنی..........

من اگه تواناییش رو داشته باشم و ظرفیتش رو داشته باشم کارم رو اونقدری پیشرفت و توسعه بدم که فرضا تا 5 سال دیگه یه نمایندگی فلان و بهمان رو بگیرم.........................ولی عمرنات پتاسیم این کار رو نخواهم کرد.................

برا اینکه من خَرَم و نمایندگی دشاتن و رئیس بودن و از این جور مباحث منو خر نمی کنه.......من فقط می خام خرجم در آد اندازه ایی که بتونم فرضا تا 20 سال اینده هم کارم رو به توسعه نسبی باشه کهلنگ کسی نشم و آوزیون نشم..........................بَسَمه...... ......

خشتک خودمو برا چیزی که از الان می دونم ارضا ام نخواهد کرد پاره پوره نمی کنم.........................

دیگران هم نه این که با این جور مباحث ارضا بشن و حال کنن ها...........این ها هم می رن توش بعد که به جاهای خفن و پیشرفت های عجیب آلود دست یازیدن............باز هم در درون خودشون می دونن که راضی نیستن + دوست هم ندارند تو اون شرایط باشند.......................ولی چون تا خر خره در گیر سیستم شدن دیگه نای بر گشتن و بی خیال شدن ندارند..................چونان گاو مش حسن می تازند...............

بعد سر 60 سالگی چی دارند........یه شرکت عریض و طویل با فرضا 50 میلیارد سرمایه / که تازه عمرا نیم درصد ملت هم به همچین جایی نرسند...../ بعد خوب دیگه چی داری......ارتزور.....تنگی نفس .......دیسک کمر..........

خوب حالا تو این 60 سال چی کار کردی..........

رفتیم سر کار اومدیم خونه.....................................

از اون ور هم نمی گیم عادم بیافته بره کارتن خواب بشه ها.........................اکه دو زار شعور تو مخ عادم باشه می تونه یه جوری کار کنه که هم در حین کار فشار نیاد بهش...........و بتونه هفته ایی یه روز دو روزش رو برا خودش تفریحات دانهیلیزمیش رو بکنه هم فرضا بعد از 15 / 20 سال به یه مرحلهایی رسیده باشه که فرض مثلا چلاق هم شد 5 سال 6 سال هم نتونست کار کنه نمیره از بی پولی................

بعدش هم تو مملکت ما جا برا پول داری بازه الا ماشا الله......یکی یه ده سال اول رو کار کنه سرمایه اولیه بتونه جور کنه همون رو بزاره این ور اون ور سرمایه گذاری کنه بدون اینکه طمع و عجله داشته باشه......خود همون براش اینقدر داره که بی نیازش کنه.................

منتهی کل مطلب سر این است که عادم بدونه و بتونه متعادل باشه.....هم به لحاظ اقتصادی و در آمد زایی خوب کار کنه و هم به لحاظ قناعت بودگی و ای ن ها پیر خودشو رو برا چیزی که بهش نیازی نداره در نیاره...................

ضمن اینکه نیازی هم نیست / دزدی / کنه عادم یا حق دیگران رو بخوره که به جایی برسه...........با مثل عادم کار کردن هم می تونه به خیلی جا ها برسه منتهی نه تو یک سال دو سال............خوردن حق دیگرن مال این هایی است که عجله دارند..........بعدش هم به همون عجله ایی که اموالشون رو به دست آور دن به همون عجله هم از دست می دن خیلی شیک و مجلسی....................

ali tech
2014/03/11, 01:35
اصن انگار نه انگار عید نزدیکه یادش بخیر سال های قبل الان درگیر خرید و خونه تکونی بودیم
پول چه با ارزش بود
این صاحبخونه دیوانه ما هم دیوانمون کرد جرعت نداریم تو خونه راه بریم
این مدرسه هم که دیگه واقعا خیلی رو مخه
اصن احساس میکنم پیش چند انسان اسکل نشستم البته اونا بمن میگن اسکل شایدم باشم
خانواده هم که همیشه تو خونه تکونی وسواس داشتن امسال انگار بیخیال شدن انگار نه انگار
فقط منتظر اتفاق یا بهتره بگم معجزه که این چرخ عمو غراضه رو عوض کنم
امسالم که ایام فاطمیه افتاده تو عید اصن من نمیدونم کی این تقویم قمری رو اختراع کرده ؟؟هان!!!
جدی این چجور تقویمیه اگر یه اتفاق توی یروز مشخص افتاده پس چرا باید هی تو سال بچرخه؟؟
توی این چند وقت هم یه چیزی رو خوب فهمیدم زیاد با دیگران صمیمی نشو و زیاد به دیگران خوبی نکن!!اصن بمن چه بزار مشکلشو خودش حل کنه ....اصن همه فکر میکنن میخوایم کلاه سرشون بزاریم
اون موقع که بچه بودیم چقدر راحت بودیم اصن سختی وجود نداشت

SABER_MTB
2014/03/11, 02:38
جدی این چجور تقویمیه اگر یه اتفاق توی یروز مشخص افتاده پس چرا باید هی تو سال بچرخه؟؟

مشخص شد که این لینک

پست شماره # 227 رو نخوندی.......

ضمن اینکه یک عادم موحد کار به ایام مختلف نداره کلا همه ایام ایام / دانهیلیه / است برای انسان با ایمان.............

خانواده هم که همیشه تو خونه تکونی وسواس داشتن امسال انگار بیخیال شدن انگار نه انگار

بده مگه خونه تکونی...........

رخت و لباسا رو می شورین..............

خشک می کنین..........

فقط منتظر اتفاق یا بهتره بگم معجزه که این چرخ عمو غراضه رو عوض کنم

باز مال شما به پول حل می شه...............ما چی بگیم پامون قراضه شده....؟؟؟؟ ضمن اینکه بچه برو از خدا بترس ما 15 سالمون بود چرخمون این بود.........

ترمز ها رو نیکا کن حالشو ببر............

تازه تو این عکس 18 سالمونه........15 سالگی دوشاخ فنری هم نداشتیم.........این رو هم پول تو جیبی های 6 ماهمون رو جمع کردیم تونستیم بخریم..........................باز شما یه خدایی داشتی باعث عوض شدن امضاتون بشه و دچار بلبرینگ شدگی بشی ما چی می گفتیم پس ؟؟؟؟

تازه گیریپ هام هم 5 سال رو چرخم بود یه ذره هم تموم نشدن.....نمی دونم گریپ های الانه چرا اینقدر زود زود خورده می شن............!!!! لا مذهب گریچپ هاش تو مایه های سیمان بود......دستمان مرد بار اومده بود...................مثل الان که دست کش Oneal و 661 نداشتیم بخریم که ..................

امروز ابوی گرامی ما چشم خویش را عمل نمودند بابت آب مروارید.........................

جویا شدیم که آب مرواید چیست و این ها که تجربت باشد........که ما خودمان پس فردا دچار نشویم............/ یکی از راه های ساخت ماشین زمان برای انجام ندادن اشتباهات گذشته این است که از یکی که در آینده است تجربت بیاموزی و الان که نسبت به اوشون در گذشته هستی به کار ببندی / ..............

هیچی به این نتیجه رسیدیم که کلا هیچ راهی نیست به جز گرفتن آب مروارید....................چون گویا این طور که مشخص است...........علت اصلی اش تغذیه و مواد پروتئینی است که در خوراتکی های ما مو جود می باشد..................

ما هم که چقدر الا ماشا الله تغذیه سالم...................اصن ارگانیک ارگانیک.........

به خداوندی خدا قسم دیگه دارم خر می شم هر چی دارم ندارم چوب حراج بزنم خونه زندگیم رو هم بفروشم برم در کوره دهات های کویر کالاهاری گذران عمر کنم............با همون هویج هایی که می گاریم زنده می ماینیم...................گور بابای trek و دانهیلیزم................................ .

بعد هم فکر کردیم که عاقا قدیم ندیما چرا از این مریضی ها نبود..........!!!! دیدیم که قدمی ندیم ها ملت فوق آخرش همون 50 / 55 سال عمر می کردن و خدافظی علیکم..............................

خیلی هم عالو.....................عاقا عادم برا چی باید الکی 30 سال اضافه زندگی کنه به زور و ضرب زنده بمونه که همش هم محتاج دوا دکتر بشه ..........................خداشاهده من برسم 50 ببینم دارم می ترکم ریقم می خاد بزنه بیرون..................خودمو Euthanize می کنم بای بای.....................

اصلا هم دلم نمی خاد زیاد زندگی کنم..............................می خام مفید زندگی کنم.........................حالا مفیدش زیاد هم شد چه بهتر..........ولی می خواست از مفیدی در آد بره تو فاز کمیت گراییی انا لااله و انا علیه راجعون بینیم بابا......................

عاقا یه خبر هایی تو پام هست ولی زوده باز بیام بگم داره خوب میشه...........................باز دوباره پس فردا دردش بگیره باز بیام ناله های منبر الود سر بدم اینجا ضایع است..............

فقط این رو بگم با استفاده از مشاهده سایش لاستیک هام / کفش هام / + درک یک نکته کلیدی از لنگی گیری طوقه دارم ردیفش می کنم.........................حالا اگر جواب داد و دیدیم واقعا دردش بر طرف شد نکات لنگی گیری پا رو هم می نویسم و یه مقاله تلفیقی از پره بندی دوچرخه + پای انسان از خودم بروز می دم................

ولی حد اقل باید 6 ماه درد نداشته باشم که بتونم بگم واقعا روشش کاربردیه و جواب داده با یه روز دو روز نمی شه حرف زد..........

اون موقع که بچه بودیم چقدر راحت بودیم اصن سختی وجود نداشت

الان فکر می کنی بزرگ شدی دیگه ؟؟؟؟؟

بد بخت بزگ نشو خو بزرگ شی بیچاره می شی...............

نمی بینی ما هنوز بچه موندیم ؟؟؟

فکر می کنی نمی تونیم بزرگ شیم......................اگه بخایی می تونیم اونقدری بزرگ شیم که یه بطری رو تو دو تا انگشتامون جا بدیم...

تازه منبر هم می ریم.................................!!!!!!

ولی از ما به همه نصیحت...........

عاقا ما اصلا بچه.....ما اصلا حیوان............دیوانه ....روانی......مخالف پیشرفت و توسعه...................دیگکه بالاتر از این............؟؟؟

ترجمان : پیشی به نینی : احمق به محض اینکه بتونی رو دو تا پات راه بری دهنت صافه......می فرستنت مدرسه...............بعد هم دانشگاه و بعد هم سر کار و........................نمی بینی پا هنوز چهار دست و پا راه می ریم ؟؟؟؟

توی این چند وقت هم یه چیزی رو خوب فهمیدم زیاد با دیگران صمیمی نشو و زیاد به دیگران خوبی نکن!!اصن بمن چه بزار مشکلشو خودش حل کنه ....

والا دیگه خو....یارو کامپیوتر سرش نمی شه حالیش نیست نت چیه IT چیه برا چی دلت براش می سوزه می خایی براش قند شکن جدید نصب کنی......؟؟؟ خو نمی فهمه دیگه...........شما چرا دهنت خودت رو برا اونی که نمی فهمه صاف می کنی ؟؟؟؟

Dirt
2014/03/11, 03:58

hahahaha......laugh attacks!

SABER_MTB
2014/03/11, 12:56
آآ وحید یه نقشه می خاییم..........................

عاقا خوابیده بودیم تو خواب دیدیم که آینه تو دستشوییمون خورد شد ریخت کف زمین..................!!!!! گفتیم چی شده...........دیدیم باد اومده در رو کوفتونده تو آینه.....................!!

هیچی............یه چند دقیه بعد باز هم دوباره شیکست...................!!!

ااا مگه نشکسته بود........؟؟؟؟ هی Shataraq /////// عاقا چه خبره....................حوصله نداشتم بیدار شم ببینم چه خبره...................فقط دیگه سر صدا اونقدر زیاد شد که رفت رو مخ بلند شدیم دیدیم. بله.................

یه ابله ماهه دار دیگه پیدا شده با یه عدد و 9 تا صفر جلوش به تومان ..................ملک بقلیمون رو خردیه برا اینکه گند بزنه توش...................و زندگی ارام و راحت دو خانوار رو که مثل عادم بنری بشر توش زندگی می کردن رو کیفیتش رو فدای کمیت کنه و تبدیلش کنه یحتمل به 10 واحد مسکونی نو سازو شیک........................!!!!

خاک تو سر اون صاحاب ملکاش کنن که حیاط به این خوشگلی و ردیفی رو با پول عوض کردن...................من اگه بودم یه قیمتی می زاشتم هیچ کی نتونه بخره..........................

اخه این ها / ارزش / چمی دونند چیه اخو.............اخو عادم چیز های با ارزششو می فروشه ؟؟؟؟؟؟؟

مثل ملا نصر الدین.........که باباشو گذاشته بود زنبیل بره بازار بفروشه....................بهش می گن اخو روانی عادم باباشو می فروشه........؟؟؟ که او هم گفت نترس یه قیمتی می زارم نخرن....................

تا یک سال و نیم آینده خشتک ما پاره است........................تیر آهن خالی کردن نصفه شب یا اگه بتنی باشه صدای پمپ بتن و دار بست بازی کارگرا و شب های اول بیل مکانیکی بازی و گود برداری و ..........................

ali tech
2014/03/11, 14:55
والا دیگه خو....یارو کامپیوتر سرش نمی شه حالیش نیست نت چیه IT چیه برا چی دلت براش می سوزه می خایی براش قند شکن جدید نصب کنی......؟؟؟ خو نمی فهمه دیگه...........شما چرا دهنت خودت رو برا اونی که نمی فهمه صاف می کنی ؟؟؟؟
فکر کنم اشتباه فهمیدین منظورم یه نفر دیگست شما که استادی در ضمن اون مشکل اون مرورگره که بدون سیفون کارنمیکرد بخاطر اینه که شما سیفونتون رو بد میبندین و تنظیمات پروکسی میمونه و نمیزاره شما بری اونجایی که مارو یک هفته مجازات کردین!!!
افرادی که سنشون کمه نیاز ب قند شکن ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اضافه شده بعد از : 4 minutes

آآ وحید یه نقشه می خاییم..........................

..........................
یا قمر بنی هاشم
اگر خونه ما بود توسط صابخونمون تا الان 10 بار دچار دریدگی خشتک شده بودیم

OveR-LorD
2014/03/11, 19:44
خدمت اقا سجاد گلم هم بگم که....

حق با شماس آقاصابر ...

نه اینکه من قبل کنکور سرکار نمیرفتم ها ... میرفتم !! اما اینقدر درگیرم نکرده بود

آدم که بیکار باشه میگه خب حالا که وقتم آزاده یه 2 ساعت هم میرم فلان کار رو انجام میدم .... و ...

اون زمان تقریبا تا قبل از ظهر وقتم گرفته میشد ... بقیه طول روز رو یا درس میخوندم یا با دوچرخم ور میرفتم ، با اینکه هرکی منو دید میگفت قبل کنکور کار رو ول کن ... اما جواب همیشه یک چیز بود :

"اینقدر احمق نیستم که به خاطر درس موقعیت هامو از بین ببرم!" بعد هم طرف با یک قیافه ی یالغوزانه چپ چپ بهم نیگا میکرد و سعی میکرد سریع تر دور شه !!

خب من واسه چی کار میکردم ؟! واسه چی نصف روز وقت و انرژیمو رو میذاشتم ؟ فقط برای اینکه بیکار بودم و از بیکاری در بیام ؟! نمیتونستم برم عشق و حال کنم ؟!

نه آقاصابر ... !! کار می کردم تا بتونم دوچرخه بخرم !! چون بچه پولدار نبودم که هر وقت هرچقدر اراده کردم از حساب بانکی ددی جونم پول واسم واریز بشه ، پس من وقت و انرژیم رو برای پول و دک و پز صرف نمیکردم ... ! همش واسه این بود که بتونم یه تیکه آلومینیوم رو با 2 تا لاستیک بخرم تا بتونم باهاش برم سواری ...

خب تلاشمو کردم و نتیجش رو هم دیدم ... یه مدت هم شرایط فوق العاده ای بود ... هر 2-3 روز اونقدر وقت اضافی داشتم که با خیال تخت میزدم بیرون ...

حالا شرایط طوری شد که یه جورایی مجبـــورم خودم واسه خودم پول در بیارم ! نه اینکه مث همه ی هم سن و سالام دستم تو جیب بابام باشه و نگام به برق سیبیلش ...

در کنار این شرایطی مث دانشگاه هم وجود داره که آش کشک خالس ! بخوام یا نخوام مجبورم یه تایم طولانی رو بهش اختصاص بدم ... با شرایط رشته ی پرخرجی که من میخونم مجبورم دنبال یه راه واسه پول در آوردن هم باشم ...

همین الانش هم کوچیک ترین فرصتی رو که پیدا میکنم دوچرخرو برمیدارم و میزنم بیرون ...

mSafdel
2014/03/11, 19:52
همین الانش هم کوچیک ترین فرصتی رو که پیدا میکنم دوچرخرو برمیدارم و میزنم بیرون ...
همین درسته :o

Hamzeh
2014/03/11, 21:24
آقا سجاد نگران نباش تنها نیستی، اکثرا همینجوری هستیم، حالا یکم بدبخت تر یا یکم پول دار تر :) اون تیپ های ددی جون و اینها هم خیلی کم پیش میاد پول برای دوچرخه بدن و زحمت رکاب زدن به خودشون بدن. منم اواخر 90 تا اوایل 92 سرباز بودم، عصر هم سر کار میرفتم. یعنی 5 صبح تا 9 - 10 شب و حتی جمعه ها سر کار بودم ولی همون خط آخری که گفتی رو عمل می کردم، از کوچکترین فرصت استفاده میکردم در عین شرایط خر تو خری که داشتم :)

OveR-LorD
2014/03/11, 21:33
آقا چرا نمیشه تشکر زد ...

آقا سجاد نگران نباش تنها نیستی، اکثرا همینجوری هستیم، حالا یکم بدبخت تر یا یکم پول دار تر :) اون تیپ های ددی جون و اینها هم خیلی کم پیش میاد پول برای دوچرخه بدن و زحمت رکاب زدن به خودشون بدن. منم اواخر 90 تا اوایل 92 سرباز بودم، عصر هم سر کار میرفتم. یعنی 5 صبح تا 9 - 10 شب و حتی جمعه ها سر کار بودم ولی همون خط آخری که گفتی رو عمل می کردم، از کوچکترین فرصت استفاده میکردم در عین شرایط خر تو خری که داشتم :)

دلم لک زده واسه یه برنامه 2-3 روزه ی حسابی ... :128fs318181:

Mr.Nariman
2014/03/11, 21:58
MANITU SLATE قراره بیاد زیر پا بچم..... :40:
عاقا به ما لقب بد میزن.... میگن شما وضعت خرابه...گفتیم مگه ما چمونه؟ گفتن خجالت نمیکشی با دوستانت زیاد از حد دوستی....گفتیم رفاقتی؟ گفتن نه ........... عجب ها...چون ما خیلی مهربون و صادق هستیم از این لقب ها بمون میزنن
ـــــــــــــــــــــــــ ــ
یه دوربین سونی 717 دارم مال احد دوغ ...به نظرتون خوبه؟
یه برنامه های برای عکاسیم دارم...عکس بندازم هر کی ندونه میگن یکی یدونشو بردن از زندگی سیره....یه عکسایی بندازم من.......

espirooz
2014/03/11, 23:39
دیشب یه خواب خوب دیدم.
یادم نمیاد کجا بودم یا داشتم چکار میکردم. فقط یادم هست دو تا دوشاخ جلوم بود. تو خیالم فاکس بودند. یکیشون مشکی و اونیکی سفید. رو مشکیه میزان بازی کمک رو مثل خط کش مدرج کرده بود. یادم نمیاد چقدر بازی داشت.تو خواب یاد مغازه آقا صابر افتادم.
امروز داشتم بهش فکر میکردم. تعبیر که نداره آخه تو کتاب تعبیر حرفی از دوشاخ فاکس نزده اما هر رویایی یه روز به واقعیت میرسه. فرقی نداره بزرگ یا کوچیک باشه

این زیبایی مسیر هست که رسیدن به رویا رو لذت بخش میکنه نه خود رویا.

و

چیز دیگه اینکه داشتن چیزی که ما الان داریم برای خیلی ها یه رویا هست.

ali tech
2014/03/11, 23:49
مثلا بلاد کفره اصن اینا چرا خوشحالن Video: Vancouver Bike Show 2014 - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])
خب یه نمایشگاه این مدلی واسه ما هم بزارید

Dirt
2014/03/12, 00:20
MANITU SLATE قراره بیاد زیر پا بچم..... :40:
عاقا به ما لقب بد میزن.... میگن شما وضعت خرابه...گفتیم مگه ما چمونه؟ گفتن خجالت نمیکشی با دوستانت زیاد از حد دوستی....گفتیم رفاقتی؟ گفتن نه ........... عجب ها...چون ما خیلی مهربون و صادق هستیم از این لقب ها بمون میزنن
ـــــــــــــــــــــــــ ــ
یه دوربین سونی 717 دارم مال احد دوغ ...به نظرتون خوبه؟
یه برنامه های برای عکاسیم دارم...عکس بندازم هر کی ندونه میگن یکی یدونشو بردن از زندگی سیره....یه عکسایی بندازم من.......

وای این پسر چه بانمک هه، من حرفاشو زیاد دوست درم...هه هه

ali tech
2014/03/12, 01:54
چند وقته شبا خوابم نمیگیره آخه چرا؟؟؟

SABER_MTB
2014/03/12, 04:01
عاقا اروز رفتیم یه جایی که تو کار هشتاد بعدی پا بودن دادیم پامون رو هم 2 بعدی و هم سه بعدی اسکن کردن......................

برای ساخت کفی طبی......................چون چند روز بود زیر یه نواحی از پام ابر و فوم می زاشتم.........دردش کمتر می شد گفتم ما که همه راه ها رو رفتیم حالا این رو هم امتحان کنیم عاقا شاید جواب داد خو..............

البته ما اصولا انسان / اکل از قفا / ایی هستیم...........

ترجمان : اکل = خوردن قفا = از پشت سر........

یعنی لقمه رو پیچوندن و از پشت سر خوردن....

عبارت / لقمه رو دور سر پیچوندن / رو تو Bing جستجو زد مببین چی اومد................تو بخش Images............تو تا عکس تو سطر اول.......................!!!!!

یعنی همه ادم ها اول می رن راه های کم درد سر و برگشت پذیر رو امتحان می کنند بعد می رن سراغ عمل و جراحی.................. ما اول رفتیم سراغ عمل و جراحی بعد تازه دیدیم جواب نداده داریممی ریم برا گذاشتن کفی...................

خلاصه خود در گیری مزمن داریم..............

یا یه چی تو این مایه ها..............خو پدر سگ درست بازی کن ببینیم چه جوری داری بازی می کنی...........

خلاصه رفتیم بیمارستان X که یه مرکز اسکن کف پا داشت....................

اول رفتیم ویزیت بشیم...................

یه خانم دکترهبود گفت : خب بفرمایید چی شده........................

lمن اول اومدم بگم بله خانم دکتر ما خدمت رسیدم از مشاوره شما استفاده کنیم............بعد یه ذره فکر کردیم دیدم...چییییی مشاروه....؟؟؟؟/رو بینیم باو..............یه پس گردنی شدید الحن زدم به خودم در درون خودم...............گفتم جمع کن بینیم باو..............مشاوره نمنه دی بالام جان؟؟؟

ترجمان : می فرماید اکه مشاوره یعنی اینکه : شما جزوی از راه حل یه مشکل نیستین پس دلیل خیلی پر سودی داره که سعی کنید مشکل رو هی کشش بدین..................

یعنی می گه اکه سود تو شما تو اینه که فرضا یه دوشاخی چیزی تعمیر نشه و جاش یه دوشاخ نو فشار بدین به ملت.............اول یه هزینه گزافی از طرف برا تعمیر دوشاخش بگیرین......بعد از دو ماه که دوشاخ ترکید اون وقت بیایین یه دوشاخ نو بکنین تو پاچه ملت ....بعد اون دوشاخ خرابه رو هم بگیم خو درست نمی شه دیگه می خایی بده من در راه خدا کمک کنم به یه مستحقی شاید کاسه نمد هاش به درد یکی خورد.......!!! و اون رو هم با دو زار درست کنید و بتپونین تو پاچه یه بد بخت دیگه......................!!!!

منتظر بود بگم خانم دکتر پام درد می کنه..........

ما هم نه گذاشتیم نه بر داشتیم گفتیم :

ما اول Lisfranc پامون درد می کرد رفتیم Radiology گرفتیم هیچی معلوم نشد مدتی گذشت درد به Subtalar رسید و بیشتر رو Anterior aspect اش بود.................و خلاصه رفتیم 3D CT کردیم باز هم تو Skelatal Anatomy هیچ مورد مشکوکی نبود............

بعد رفتیم پیش جراح متخصص Proneal Brevis مون رو که Tendonesis شده بود نارک ش کردن برامون.................بعد از عمل درد lisfranc تقریبا بر طرف شد ولی هنوز تو Subtalet درد دارم....

وقتی Cuboid و Metatarsal پنجمم رو با دست رو به پایین فشار می دم درد کمتر میشه...........

در کل زیر medial پام ابر و فوم می زارم درد ساکت تر میشه و وقتی رو عضلات وجه medial پا حرکات تقویتی انجام می دم باز درد کمتر میشه

نتیجتا اینکه پای ما کمی Pronate َده و تا زمانی که عضلات medial رو به حد کافی قوی کنیم یه کفی می خاییم که زیر Arch رو ساپورت کنه..........

یعنی هر چی تو این یه ساله اطلاعات راجع بع موضوع و درگیری پام داشتم و نتایج به دست اومده رو براش گفتم و مضمون صحبتم این بود که »: شما لطف کن شیکر خواری اضافی نفرما برا ما تشخیص نمی خاد بدی تشخیص خودمون دادیم..........

شما پای ما رو اسکن کن کفی رو بده CNC بزنه برامون...................................... ...

من خودم اگه پول داشتم یه دونه از اون دستگاه ها می خریدم می زاشتم خونه مون روزی 50 بار پام رو اسکن می کردم لحظه به لحظه نتیجه حرکات تقویتی و کششی رو که انجام می دم با کش های مخصوصی که از داروخانه گرفتم مانیتور می کردم............/ به خانم دکتره الکی گفتم کش مخصوص از داروخانه گرفتم نگفتم با تیوب پاره Maxxis 2.5 دارم رو عضلات پام کار می کنم..................این ها چه می فهمند این چیزا ها اونیها فکر می کنند هر چی گرون تر باهش اصولی تره خبر ندارند تنها چیزی که گرونترش اصولی تره و پول الکی دادن نیست دوچرخه است................!!!!

بعد هم که پام خوب میشد اصلا گوشه سایتم یه بخش پا درمانی راه می انداختم جای این دکتر های فلان فلان شده که روزی 100 نفر رو ویزیت می کنن نفری 5 ثاینه هم به حرفون گوش نمی کنن خیال می کنن کنتراتیه من روزی یه نفر رو ویزیت میکنم ولی درست درمون.........اون ها 40 تومن ویزیت بگیرند من 400 تومن می گیرم........ولی باز هم به نسبت 10 برابر برای هر نفر وقت بیشتری می زارم...................!!!!

هر کی هم می گه دکتر صابر ویزیتش گرونه گور باباش بره پیش همون دوزاری ها که سه ثانیه ایی می خان ویزیت کنن ..............همون جوری دو زاری ویزیت شن.................اینجوری بهتر هم هست هر کی خودش واقعا طالب خوب شدن باشه میاد پیش ما.............

بسه دیکه الان از نظام پزشکی میان بایک بیست رو می بندند...................!!!!!

عاقا هانم دکتره رو می گی : شما دانشجوی ترم چند پزشکی هستین ؟؟؟ فکر کرده بود من یعنی الان می خام بگم آره ما هم در راه رسیدن به مطب داری هستیم.................!!!!!

ما هم گفتیم هیچی ما داشنجوی رشته دانهیلیزم هستیم درسمون هم تو اون رشته هیج وقت تموم نمیشه............................فقط چون فهمیدم و آکاه شدم که همکار های شما امیدی بهشون نیست که شعورشون برسه مثل عادم تشخیص بدن گفتیم امیدی به جز خودمون نداریم پس خودمون رفتیم در مورد خاص خودمون دکترای افتخاری دانهیلیزمی گرفتیم.......................

بعد بر گشته می گه شغلوتون در چه زمینه اییه فروشنده لوازم پزشکی هستین ؟؟؟

می گم نه شغلم آزاده

میگه حیف اکه همکار ما می شدین یه پزشک خیلی خوب می شدین ................

ما هم تو دلمون گفتیم غلط کردی اولا که / طبیبان جملگی خلق را رنجور می خواهند...............................

ما جملگی خلق را دانهیلیزم می خواهیم...................

ثانیا غلط کردی روانی ابله اوسگول بیام دکتر شم که چی صبح تا شب دست کنم تو دهن و دماغ ملت آت اشغالای تو دهنشون رو ببینم یا هی بیام پای بو گندوی که بو سگ مرده می ده ملت رو معاینه کنم..............

غلط کردین ما رو از بهشت برین خویش تن نمی توانید بیرون گردانیدن کردن..............

که در آن بهشت بر ما سفر ها پر مائده پهن گشته رود هایی از روغن هیدرولیک جایریست و بر دیورا ها همه ست park Tools آویزان............

البته هر کی سوال می پرسه اول میایم بگیم که دوچرخه فروشیم................بعد پشیمون می شیم می گیم با با کی می خاد به این حالی کنه................ما چی کار می کنیم..................

آخه خر چه داند قیمت ست Park Tools کیلو نمنه دی.............؟؟؟؟

خلاصه عاقا رفتیم اول دو بعدی بعد سه بعدی کلا پامون رو Auto CAD / Solid Works / 3D Studio Max / Visual Basic / Catia

بعد رفتیم حساب کنیم ببینم فردا کی بریم کفی رو تحویل بگریم...............

یا ابو فاضل.......................................... هووووووووووشششششششههههههه هه بابا نمنه بو گوردم سن عمو اغلو....................200 هزار تومن معادل دو میلیون ریال وجه رایج مملکتی واسه یه کفی ؟؟؟؟؟؟

چیه مگه کفی هاتون کفی XTR مگه ؟؟؟ یه تیکه ابره دیگه یا فوق آخرش فوم پلاستیکیاست XX1 که نیست...................

بعد هم چی 30 اردیبهشت افق 1404 برنامه هشت ساله دهم توسعه حاضر میشه.....................چه خبره مگه....................؟؟؟؟ تنه 8500 مگه می خایین تولید کنین.؟؟؟؟؟؟

هیچی دیگه هر چی جنس کرده بودیم تو پاجه خلق الله از حلقوممون کشیدن بیرون.........................

بعد به خانم دکتره می گم کی انشا الله دیکه نیازی به کفی نخواهیم داشت....................یعنی کی عارضه بر طرف میشه...........

بر گشته می گه بر طرف نمی شه این کفی رو باید همیشه داشته باشین !!!!!!

ای بابا بیا بورو بیا برو ای دخترک پر رو..................کی گفته اصلا شما بر مسند دکتری تکیه زنی.؟؟؟؟؟

من صابر نیستم این پا رو خوب نکنم به کفی هم احتایج نداشته باشم.........................لازم بشه پا رو قطع می کنم ....ما از این ها کمتریم.......؟؟؟

اصلا غلط کرده خوب نمیشه.......مگه دست خودشه خوب نشه.................پای کیه ؟؟؟؟ پای منه پس از من دستور می گیره........خوب میشه علط زیادی هم نمی کنه ....تا 50 سالگی هم دانهیلیزم رو زنده نگه می داریم...........

بعد از 50 سالگی هم که می خاییم بمیریم امیدی به زندگی نداریم......که بقیهش الکی است همش زورچپونی موندن است.....................

دوچرخه هم اگر نداشتیم با موتور گازی می ریم دانهیلیزم...........

موتور گازی هم باز نداشتیم پیاده می ریم...............

اصلا دارم باز گشت می کنم به اصل خویش تن خویش.................به تز ام هم اینه که کلا هر چیزی که باید بشه ................یعنی باید انجام بشه...................هر چند سال طول بکشه و هر چقدر سخت یا حتی احمقانه باشه....................

هر کی هم با تز ما مخالفه می خواست موافق باشه به ما چه ......!!!!

اصلا دارم به اصول اولیه خویش تن باز می گردم..........امروز رفته بودیم فروشگاه یکی از دوستان که تو کار فروش لوازم کوهنوردیه زیر زمین فروشگاهشون یه موجودات عجیب الخلقه ایی داشتند من جمله کفتر های بنفش.......و خروس سیگاری !!!!! رفته بودیم این عجایب خلقت رو از نزدیک ببینم......رفتم همشون رو در جا خوردم رفت.......................من خودم عجایبم بابا..........

این یک عدد صابر است / اون هایی که بیماری قلبی دارند نکاه نکنن /

هر کی هم از بچه های بایک بیست لوازم کوهنوردی خواست بگه از طرف صابر اومده تا اون دوستمون بهش تخفیف معکوس بده پورسانت ما رو هم بزاره کنار !!!!!!! چی کار کنیم دیگه عادم ریا معکوسی هستیم.......مثل بعضی ها نیستیم بگیم بچه های ما هر کی رفت فلان شرکت هماهنگ کردم بهش تخفیف بدن.........!!!!!!

در پایان هم به غرض برسونم که قند شکنمون بد جوری کند شده این روز ها یه قند شکن های قوی و تیز و برنده نیاز مندیم................................هم اکنون نیازم مند یاری قند شکنانه تان هستیم...................

sanaz20
2014/03/12, 09:47
يك شكري خورديم اين تانگو رو نصب كرديم. هر شب يه بنده خدا با يه شماره ناشناس تو اوج خواب زنگ ميزنه چهار ستون بدنم مثل بييييييد ميلرزه.:mad: لعنت خدا برش باااااااد حالا هر كي هست.
فقطم شيفت نصفه شب كار ميكنه گويا :image177:

Vahid_FRD
2014/03/12, 15:16
صابر بیا بریم همون خانم دکتر برات خواستگاری کنیم به هم میان ها :40:

Mr.Nariman
2014/03/12, 15:36

استغفرولاه و ربی و ....
خاک بر سرم.... ................ پسر اینطور نگو ....
ـــــــــــــــــــــ

یعنی می گه اکه سود تو شما تو اینه که فرضا یه دوشاخی چیزی تعمیر نشه و جاش یه دوشاخ نو فشار بدین به ملت.............اول یه هزینه گزافی از طرف برا تعمیر دوشاخش بگیرین......بعد از دو ماه که دوشاخ ترکید اون وقت بیایین یه دوشاخ نو بکنین تو پاچه ملت ....بعد اون دوشاخ خرابه رو هم بگیم خو درست نمی شه دیگه می خایی بده من در راه خدا کمک کنم به یه مستحقی شاید کاسه نمد هاش به درد یکی خورد.......!!! و اون رو هم با دو زار درست کنید و بتپونین تو پاچه یه بد بخت دیگه......................!!!!

فروشنده خوب یعنی راستشو بگه.... دمت گرم ... با ما هم....
این عکسو یه مقایسه ای کنید....
ـــــــــــــــــــــــــ

يك شكري خورديم اين تانگو رو نصب كرديم. هر شب يه بنده خدا با يه شماره ناشناس تو اوج خواب زنگ ميزنه چهار ستون بدنم مثل بييييييد ميلرزه.:mad: لعنت خدا برش باااااااد حالا هر كي هست.
فقطم شيفت نصفه شب كار ميكنه گويا :image177:
این برنامه ها دقیقا برای اینه که اطلاعات شما هر لحظه تحت کنترل باشه...یک عادم کمی تفکرات بزنه میفهمه این برنامه ها چقد چرتن...از وی چت تا ....... n چت !
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

erfa
2014/03/12, 22:29
قبلش پای کامپیوتر میشینی؟
اگه نمیشینی قبل خواب یک کاسه ماست بخور قهوه و چایو ایناها هم کمتر مصرف کن اگر که ظهر ها هم زیاد میخابی کمتر بخاب!!!!
باید کامل باشه دیگه!!!

نریمان یک تاپیک بزن چرخو ببینیم.......:63:

SABER_MTB
2014/03/13, 01:39
عاقا این چه وزع سرعت اینترنته ؟؟؟؟

سایت های ایرانی رو مثل باقلوا باز می کنه سایت های خارجی مثل پینک بایک رو در حد گالینابلانکا........................

ببینم امروز کس دیگری هم مثل ما با این مشکل مواجه بود ؟؟؟؟ من هم از اینترنت مخابرات تست زدم هم ایرانسل / الاغ سل / هم از داتک..........

اصن یه وزی............

خو هن سرویسا ما تفریحات سالممون همین یه اینترنته این از ازمون بگیرین ....

من قاطی کنم گودزیلا می شم میام همتون رو می خورم ها.................................

SABER_MTB
2014/03/13, 05:22
والده گرامی و همشیره مکرمه محترمهتان به هم ممزوج شوند با این اینترنت احمقانه و بی مصرفانه و اعصال ندارم اینا............................

فقط بلدن زمان با ارزش ما را بگیرند ......کاری که باید تو 15 دقیقه انجام شود به خاطر این وضع باید سه ساعت طول بکشه..................اصلا من می خام از این مملکت برم..............

بعد ندای درونی میاد که : باقی جاهای دنیا هم فرق خاصی نمی کنه هر جایی یه جوری می کنن تو پاچه عادمی زاد.................

پس اصلا می خاییم از این سیاره به در رویم.............

بعد این دسته لا مصب صندلی هم نمی زاشت پامون رو دراز کنیم...............اومیدم پیچ دسته اش رو باز کنیم که اصلا دسته رو بزاریم کنار...................وای....خدای من..............یعنی به ولای علی یه پیچ نمی تونند ببندند..................

رزوه های پیچش کلا هرز شده بود و معلوم بود تو کارخونه موقع بستن اینجوریش کرده بودن..........................!!!!! بعد چه انتظار های بیجایی داریم ما ......اینترنت ؟؟؟ بابا یه پیچ نمی تونن ببند این ها..........!!!

اعصاب ام در حد بوندل لیگا داشت خورد می شد دیگه.........پا درد از این ور از اون ور اینترنت خراب...................پیچ خراب.............داشتم به مرز خود زنی می رسیدم...........

بعد یادم افتاد که قضیه پام هم اصلا از اول یه جور خودزنی بوده................

بحثش مفصله ولی ئقیقا یه چیزی تو مایه های این هایی که اعصاب ندارند می رن سیگار می کشند..........................بعد هم نمی تونند ترک کنند من هم اعصاب نداشتم هی قلنچ پام رو می شکوندم............حالا کار نداریم......

به صورت کلی این جور حرکت ها یه سیر چرخه جالب و احمقانه ای دارند...............

اول حال عادئم از جایی که کنترلی بر آن نداریم گرفته می شود .......بعد ما برای جبران جال گرفته شده می اییم آنی ترین و دم دست رس ترین حرکتی که / حال می ده / رو انجام می دیم برای جبران / حال / از دست رفته یا حال / گرفته شده / .......................بی خبر از آنکه این راهش نمی باشد...................

فرض مثال اون بابای که می ره سیگار دود می کنه عین لکوموتیو بخار....................

با برخی دیگر بندگان خدا که به یه سری مایعات شنگولیزم زا روی می آورند..............

خلاصه که این ها همه حال های آنی می باشد..................و طبق قسمت سبز رنگ امضای خودمان همه چیز های آنی هم چی.....................

بعد بد بختی اون موقعی اهر می شه که این جور حال دادن های آنی رو به مدت های مدیدی شما انجام بدی و بشه عادت..............................ای نهایی که قلنج گردن و انگشتاشون رو زیاد می شکوند می دونند مثل سیگار می مونه مگه می شه ترک کرد .............؟؟؟

هی می گی نه دیگه .دیگه از فردا نمی کنم..................................فردا کی می یاد الله اعلم..............

حتما باید پات مثل ما داغون شه بترکه که بفهمی که عاقا نکن...................................عاقا جان.....اون حال هایی که می داده...............اونی که سیگار می کشیده برا این که حال می داده اونی که اب شنگولیزم می زده برا این که حال می داده.....................اون حال هایی که داده رو بالاخره یه روزی باید پس بگریه دیگه.......حال قرض الحسنه که نمی ده................!!!

بعدا با سودش هم پس می گیره حالا بیا و بنشین کنار گل................................اون بنده خدای سیگاری وقتی سرطان قانقاریا گرفت...................اون آب شنگولیه هم که سرطان لوزالمعده.....ما هم که سرطان مفصل پا..........................

حالا بیا درستش کن......................

منتهی بد بختی یه سری درس ها هست عادمی زاد به این سادگی ها نمی آموزد.......................و اصولا خیلی عادمی زادگان اصلا کلا نمی آموزند.................اصلا نمی فهمند که سر کلاس درس اند..........تو یه کلاس مجازی نشستن دارند درس یاد می گیرند......فکر می کنند دارند یه زندگی واقعی رو دارند تجربه و طی می کنند.............
اخو وقتی همه چی اعم از بینایی / شنوایی / و حس های دیگه همشون یه سری سیگنال الکتریکی اند به مغز ما..................

هیچی دیگه عاقا .....................به نظر ما مهمترین و بهترین و کار آمد ترین راه کار جایگزین کردن حال های از دست رفته بر اثر در گیری ها ذهنی و برخورد های اطرافیان و این ها.......چیست ؟؟

و اون فقط جزو حال های آنی است باز.....................ولی بهترین حال دادن آنی به خود است.................به شرکت این که زیادی نیخاید استرس هاتون رو شدید الحن خالی کنین و به این جور موارد دچار بشین.........

این هم نمای داخلی............

............ولی از اون ها مهم تر آموختن راه آن است که کلا چطور بشود که حال عادم گرفته نشود......................تا اصلا عادم در مواقعی که حالش به صورت آنی گرفته می شود دنبال راه حل های انی نباشد................و چی ؟؟؟ کلا عادم عادمی غیر آنی و با ثبات باشد..............................

که اون هم بعدا بحث می کنیم ولی مهمتیرن عوامل دست یادبی به اون مهم هم همانا گرفتن دست گیره اتوبوس است............./ در یه جای دیگه در مورد دسته اتوبوس توضیح خواهم داد تو بایک بیست نمی شه میان هیتلرمون می کنند / و محیط بر سیستم دسته اتوبوسی این است که عادمی اونقدر از هسته مقاوم و قائم به ذاتی برخوردار باشد که هیچ عامل بیرونی نتواند در حال وی موثر افتد.........................چه در خوشحالی و چه در ناراحتی وی..................بلکه عادمی خود بر بیرون از خودش موثر افتد.............................منتهی رسیدن به این مهم بسی داستان ها دارد و کار هر خر نیست خرمن کوفتن............یه چی تو مایه های همون جگر عشق نداری سفر شیر مرو...............!!!!!!

یه راه دیگرش هم که از قبل گفتیم ساختن ماشین زمان و بر گشت به گذشته برای جبران اشتباهات است که امروز داشتیم ورزنامه تورق می فرمودیم در جلوس گاه همایونی خویش به این صحنه بر خوردیم.....

عاقا این LED ها که مجهز به ماشین زمان اند چند اند یه دونه بریم بخریم بر گردیم به دهه 70 دیگه قلچ پامون رو نشکونیم که در دهه 90 پامون درد نگیره ؟؟؟؟ منتهی اون هم بحثش طولانیه به دهه 70 ختم نمی شه بر گردیم 70 می بینیم که او موقع هم یه سری عوامل بوده که باعث حال خرابی ما می شده که ریشه در گذشته تر اش داشته بعد باز می خواهیم که بر گردیم به دهه 40 شاید.........اونجا هم بریم باز عوامل پیشین تر می خوریم و هیمنجور باید بریم تا آغاز خلقت.................

پس بی خیال می شویم...تازه شاید ماشین زمانشون خراب بشود وسط کار Disconnect شیم اشتباهی بریم زمان مغول ها گردنمون رو بزنند........!!!!

در مورد آقا وحید هم که رموده بودن بریم از اون خانم دکتره برام خواستگاری

ما خودمون دو تا زن داریم................

یکی برای سختی های زندگی و سر بالایی های زندگی و سخت کوشی ها و طبق سه ها و فتح قلل اسم ایشون الیاس خانم می باشد..........

و دیگری برای زمان فراغت و خوشی ها و سرازیری های زندگی............و زمان عیش و نوش و خوشی.......و ملق زدن ها اسم ایشون هم ساسی خانم است...........

Mr.Nariman
2014/03/13, 06:57
SABER-MTB
بابا سرمونو خوردی چه قد قر میزنی.....
من هم همین مشکلو دارم چه باند قشکن و چی بی قند شکن ...شرکت پارس انلاین.
مشکل از......... اونجاست زیاد به خودت سخت نگیز.

ALI_GH
2014/03/13, 07:49
مشکل از......... اونجاست زیاد به خودت سخت نگیز.

همین جور داره قطعو وصل می شه
احتمالا تاصیصات شیلترینگ جدید راه انداختن...

تك درخت
2014/03/13, 10:21
راحتی و خلاصی کلا وجود نداره :) دلت رو به خلاصی آینده خوش نکن... به هیچ عنوان.
اگر الان تونستی رکاب بزنی و حال کنی، بعدا هم ممکنه بتونی ادامه بدی، اگر الان نمیتونی حال کنی، تا آخر عمر فراموشش کن. معلومه چی ميگم یا توضیح بدم؟ ;)

Sent from my Xperia Active using Tapatalk

:40::128fs318181:

Vahid_FRD
2014/03/13, 10:22
صابر اگه اینجوری من امسال یه پسر خوشگل از پرورشگاه آوردم اسمش سیاوشه باباش باهاش بد رفتاری کرده بود مچ دستش شکسته بود و مشکل داشت همه سر بالایی و سرپایینی ها هم با همین می ریم
اینم عکس من و سیاوش

تك درخت
2014/03/13, 10:48

درست ميبينم؟!!!!!!
انتهاي مسير دوچرخه سواري ماشين پارك كرده!!!!؟
چه فاجعه ي بزرگي!!!
اينجا كه اينجوري نيست ، ايرانيا به خودشون اجازه نميدن حتي فكر اينو بكنن كه وارد مسير دوچرخه سوارا بشن!!!
نه اينكه فكر كنيد مسيراي دوچرخه سواريمون خوب نيست يا خدايي نكرده چاله چوله داره يا زبونم لال يهو بي مقدمه به جوي آب ميرسه هااااااااآ، نهههههههههه!!!!!!!!!!!! مديونيد اگه اينجوري فكر كنيد!!!!!!
همه خيابونامون مسير دوچرخه دارن ، خيلي ام شيك و باكلاس تر از مال اروپاست، بله......

البته شايدم ،شايد شايد تو عكس بالا مسير دوچرخه به سمت راست پيچيده باشه و من در اشتباهم....ولي باز به پاي خيابوناي ايران نميرسه، هنوز خيلي مونده كه اوروپاعيا به ما برسن.....

erfa
2014/03/13, 11:15
اصلا حال درسخوندن نیست

Rekab zan
2014/03/13, 11:22
چند روزه دارم به این فکر میکنم چه حالی میده با دوچرخه بپرم تو دره.
این میتونه بزرگترین جامپ زندگیم باشه

ali tech
2014/03/13, 11:36
اینطور که معلومه همه مشکل اینترنت دارن !!!جالبه ما که اصن نداریم عین بز باز میکنیم
حتی فیض بوقم عین هلو باز میشه

ALI_GH
2014/03/13, 11:41
درست ميبينم؟!!!!!!
چه فاجعه ي بزرگي!!!
اينجا كه اينجوري نيست ، ايرانيا به خودشون اجازه نميدن حتي فكر اينو بكنن كه وارد مسير دوچرخه سوارا بشن!!!
نه اينكه فكر كنيد مسيراي دوچرخه سواريمون خوب نيست يا خدايي نكرده چاله چوله داره يا زبونم لال يهو بي مقدمه به جوي آب ميرسه هااااااااآ، نهههههههههه!!!!!!!!!!!! مديونيد اگه اينجوري فكر كنيد!!!!!!
همه خيابونامون مسير دوچرخه دارن ، خيلي ام شيك و باكلاس تر از مال اروپاست، بله......

البته شايدم ،شايد شايد تو عكس بالا مسير دوچرخه به سمت راست پيچيده باشه و من در اشتباهم....ولي باز به پاي خيابوناي ايران نميرسه، هنوز خيلي مونده كه اوروپاعيا به ما برسن.....

اینجا که کل مسیر خط کشی شده ماشین پارک کرده 20 متر خالی پیادا نمی شه

تك درخت
2014/03/13, 12:09
با عرض معذرت جملتون گنگ بود مخصوصا آخرش

ali tech
2014/03/13, 12:18
اصلا حال درسخوندن نیست
درس دیگه خدافظ تا بعد عید من که دیگه مدرسه نمیرم
دیروزم که پیک هامونو دادن البته من نمیدونم چرا باید به یه دانش آموز دوم دبیرستانی پیک بدن؟؟؟
ولی خدافظ تا بعد عید

Mr.Nariman
2014/03/13, 12:27
ما تا 2 شنبه امتحانات مستمر نوبت دوم میدیم! بعد عید فاز دوم مستمر میدیم ... خرداد ماه اصلشو امتحان میدیم!

ali tech
2014/03/13, 12:57
ما تا 2 شنبه امتحانات مستمر نوبت دوم میدیم! بعد عید فاز دوم مستمر میدیم ... خرداد ماه اصلشو امتحان میدیم!
ما هم تا دوشنبه امتحان داریم ولی برای چی برم مگه عقلمو از دست دادم ببین چجوریه که معلم میگه نیا

Vahid_FRD
2014/03/13, 13:22
ما هم که اصلا امتحان یوخدی بابا

salazar
2014/03/13, 13:32
خسته ام..دست رو هرچی میزارم یجاش میلنگه..
دارم کم کم با آقا صابر هم نظر میشم..برم تو دل کوه های هیمالیا تو یه خونه 10متری زندگی کنم برا خودم بیخیال دنیا و همه چی..

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

mohsenfokoli
2014/03/13, 13:43
ما چون ز دری پای کشیدیم، کشیدیم
امید ز هر کس که بریدیم، بریدیم
دل نیست چو کبوتر که برخواست نشیند
از گوشه ی بامی که پریدیم، پریدیم

amir.fly
2014/03/13, 14:26
هوا خوب شده ... یه تاپیک جدید لازمه !!

SABER_MTB
2014/03/13, 18:41
هر از چند کاهی خواب می بینیم که باز برگشتیم دانشگاه درس و مشقمون رو تموم کنیم.........................اصن یه وضی........................بعد بیداری می شیم می بینیم آخییششششش

درس و مشق ناریم دیگه......................

ولی در اولین سفری که بیام اراک یه عملیات عادم ربایی تریب می دم البته اگر اون کسی رو که می خام برباییم بشه اسمش رو گذاشتن عادم...................

یهع بنده خدایی بود آقا وحید می شناسدش.....................می خام برباییمش ببریمش تمام انگشتاشو بزاریم لای صفحه دیسک ساسی خانم.............همه رو از دم قطع کنیم..................

به من چه میخواست اون موقعی که ما اراک درس می خورندیم استاد و مدیر گروه ما نباشه.....................

حالا زیاد توضیح نمی دیم ولی دل پری ازش داریم از اون دست اساتید عقده ای و قده ایی و روانی وبد که اصلا حال می کرد دانشجو ها رو بندازه و اذیت کنه و کرم بریزه نمره هاشون رو دیر برده تا امیریه خدمت سربازیشون رو گند بزنه توش...........................
یه ترم که باید ریاضی 2 می داد بهمون کرم ریخت گفت نه می زاریم برا ترم بعد ترم بعد همراه با معادلات بهمون داد.....................!!!! و یکی نبود بگه آخو روانی ما هنوز ریاضی 2 یاد نگرفته چجوری معادلات بخونیم آخه.......البته ایراد از ما بود که حالیمون نبود در جامعه دانشجویی که همه تقلب و رشوه می دن .................کاری نداره ریاضی 2 رو با معادلات خوندن که..............

ولی ما همش می خواستیم از راه درستش بخونیم که 4 ترم پشت بند معادلات رو افتادیم.......اخر سر رفتیم به راه هایی که دیگران از آن می رفتند ما هم از اون راه رفتیم و جواب داد...............

ترجمان : می گه در جامعه ایی که همه متقلب و دزد اند تنها اشتباه و اخرین اشتباهی که می تونی بکنی اینه که گیر بیافتی......../ یعنی اگه بتونی طوری تقلب و دزدی کنی که گیر نیافته مشکلی پیش نمی آد /

منتهی کلا چون دوست نداریم از راه هایی بریم که اتوبان باشد و همه در آن تردد می کنند .................وفتی دیدیم با پیمودن راهی که خودمون اون رو صحیح و درست می دونیم در این سیستم مزخرف به جایی نمی رسیم...............گفتیم گور بابای سیستم...............ایراد از ما نیست ایراد از سیستم است..........

و ما برای این که خود را از گزند این سیستم مصون نگه داریم از اونجا به در شدیم..................

ترجمان : می فماید که عاقا اجازه هست ما در باقی عمرمان از زیر بار مسئولیت / اون نوع مسئولت هایی که این ها اسمش رو گذاشتن مسئولیت / شانه خالی کنیم..

به در نمی شدیم........اخرش یه مدرک می دادن بهمون قاب کنیم تخت سینه تیفال که باهاش یه حقوق ماهی یه تومنی هم جلو عادم نمی انداختند تازه چی اون هم به زور و ضرب....تازه اگه هی شش ماه به شش ماه حقوق و دیر ندن و سر موقع بدن و منت بزارند.............................و اخلاق سیستماتیک رو هم بهمون تحمیل کرده بودن اون وقت......................

تازه دم عید هم بشه باید دم تکون بدیم واسه عیدی که چی ...............آخ جون می خان عیدی بدن........آی آلبالو........آی هلو......ای نفس من بیدی.......

دو تا همخونه ایی هم داشتیم سال اخر خوب اذیتمون کردن باز پول پیش خونمون رو هم که اون موقه 250 تومن بود خوردن یه آب هم روش..............

پشت قنات تو خونه سازی اون ها هم یه بقالی داشتند دو تا داداشا........................اون ها رو هم میاییم نصفه شب نفت می ریزیم تو بقالیشون با بنزین یه کبریت هم می اندازیم یه ذره حال کنند..................

او موقع چون سنتشون یه ده سالی از ما بیشتر بود تو خونه فکر می کردن ما کلفَت سر خونشونیم باید براشون غذا بپزیم و رفت و روب کنیم......ما رو با کارگر نظافتی اشتباه گرفته بودن.................ما هم در آن روزگار کلا حال و روز خوشی نداشتیم ......................

ما هم اصولا عادمی هستیم یکی بخاد اذیت کنه هیچ چی نمی گیم هی هیچ چی نمی گیم هی هیچ چی نمی گیم.........می زاریم خوب خوب آب ها که از اسیاب افتاد یه 5 / 6 سالی گذشت......... یادشون رفت چی بوده چی نبوده یه جوری می زنیم شون که نفهمند از کجا خوردن..........................

ترجمان : می فرماید که در ان اجتماعی که همه / نیک / ی ها را خراب کرده و از بینم برده تنها کار / نیک / ی که می توان به انجام رسانید از بین بردن ان اجتماع است.........

erfa
2014/03/13, 20:02

من نفهمیدم چه جوری شد:riz273: ینی دقیقا چی کار میکنین؟؟؟؟

به ما پیک ندادن هوووووووووووووووووووووووو وووووورا از دست این خنک بازیا راحت شدیم:9:

Dirt
2014/03/13, 21:37
درست ميبينم؟!!!!!!
چه فاجعه ي بزرگي!!!

میره به ترفهه راست از اونجا،
تو آلمان از ترس پلیس یا جریمه پول دادن نیست ش که کار اشتباه تو استریت نمیکنن، چون اونجا نه پلیس هست نه دوربین برا فیلم پلیس،
اما مردم اینجا یاد گرفتن اگه اشتباه کنن این با اس‌ می‌شه دیگران اذیت بشن، و گانن کشورو احترام نزاشتن،
اینجا همه به گانون احترام میزرن، حتا اگه این گانن هارو گابول نداشته باشن یا دوست نداشته باشن
...
اینجا اروپا نیست، اینجا آلمانه..در آلمان گاوانین ۱۰ بر ا بر بیشتر رعایت می‌شه تا همه جا دنیا،
ما اینجا ۲ استاندارد داریم، یک استاندارد اروپا، و ۲ استاندارد آلمان، آلمان استاندارد اروپا و آمریکارو گابول نداره، مثلا در رهنما رانان داه، در شهر سازی، در منزل سازی، در برگ الکتریسیته و زیاد چیزا دیگه،
اینجا آلمان زیاد راحت نیست تو یه چیز تولید کنی‌، باید ۱۰۰% اطمینان باشه کارت، اما در اروپا و آمریکا راحته تره زیا

Mr.Nariman
2014/03/13, 22:10
تصمیم کبری باید بگیرم...
از اون مغازه ای که میرم توش باید در بیام... دیگه نمیتونم با این ادمای اشغال سر کنم....

تك درخت
2014/03/13, 23:53
میره به ترفهه راست از اونجا،
تو آلمان از ترس پلیس یا جریمه پول دادن نیست ش که کار اشتباه تو استریت نمیکنن، چون اونجا نه پلیس هست نه دوربین برا فیلم پلیس،
اما مردم اینجا یاد گرفتن اگه اشتباه کنن این با اس‌ می‌شه دیگران اذیت بشن، و گانن کشورو احترام نزاشتن،
اینجا همه به گانون احترام میزرن، حتا اگه این گانن هارو گابول نداشته باشن یا دوست نداشته باشن
...
اینجا اروپا نیست، اینجا آلمانه..در آلمان گاوانین ۱۰ بر ا بر بیشتر رعایت می‌شه تا همه جا دنیا،
ما اینجا ۲ استاندارد داریم، یک استاندارد اروپا، و ۲ استاندارد آلمان، آلمان استاندارد اروپا و آمریکارو گابول نداره، مثلا در رهنما رانان داه، در شهر سازی، در منزل سازی، در برگ الکتریسیته و زیاد چیزا دیگه،
اینجا آلمان زیاد راحت نیست تو یه چیز تولید کنی‌، باید ۱۰۰% اطمینان باشه کارت، اما در اروپا و آمریکا راحته تره زیا

چرا بهتون بر ميخوره برادر من، خب ما و كل دنيا آلمان رو جزء اروپاي غربي ميدونيم البته اين يه اصطلاح

صياصي هست ميدونم،با اين تفاسير فكنم نسبت آلمان به اروپا معادل نسبت ايران باشه به افگانستان;)

البته كه مردم ايران هم خيلي گانونمندن، اصلن شما شك نكنيد، ولي جدا از شوخي خيلي سخته كه سر تا پاي

زندگيتون اينجوري در گيره قانونه كه!!! يا شايدم من اينجوري فك ميكنم!

زندگي يه جورايي اجباري به نظر نميرسه براتون؟ حس ماشيني بودن به آدماش دست نميده!!!

زندگي بدون اشتباه / بدون بي نظمي / بدون وقت كشي/ چه حسي ميتونه به آدم دست بده !!!!؟

جالبه برام

البته احساس شمارو نسبت به آلمان درك ميكنم و براي من هم كشور گابل احترامي هست مخصوصا از وگتي كه فهميدم چقدر خوب آلودگي هوا رو كنترل ميكنه ولي واقعا برام جالبه درك اين قضيه كه آدماش چه حسي دارن واگعا

معمولا خوشحالن، ناراحتن، افسرده ان!!!!!؟

دغدغه زندگيشون چي هست؟ دغدغه=نگراني= Concern
اولويت هاي زندگيشون چي هست؟
و سوال هايي مثل اينا....
.
.
.
قطعا انتظار ندارم جواب اين همه سوالو بديد،نگران نباشيد

ولي با ديدن اين همه تفاوت اين سوالها واسه آدم پيش مياد

Dirt
2014/03/14, 00:30
چرا بهتون بر ميخوره برادر من، خب ما و كل دنيا آلمان رو جزء اروپاي غربي ميدونيم البته اين يه اصطلاح

صياصي هست ميدونم،با اين تفاسير فكنم نسبت آلمان به اروپا معادل نسبت ايران باشه به افگانستان;)

البته كه مردم ايران هم خيلي گانونمندن، اصلن شما شك نكنيد، ولي جدا از شوخي خيلي سخته كه سر تا پاي

زندگيتون اينجوري در گيره قانونه كه!!! يا شايدم من اينجوري فك ميكنم!

زندگي يه جورايي اجباري به نظر نميرسه براتون؟ حس ماشيني بودن به آدماش دست نميده!!!

زندگي بدون اشتباه / بدون بي نظمي / بدون وقت كشي/ چه حسي ميتونه به آدم دست بده !!!!؟

جالبه برام

البته احساس شمارو نسبت به آلمان درك ميكنم و براي من هم كشور گابل احترامي هست مخصوصا از وگتي كه فهميدم چقدر خوب آلودگي هوا رو كنترل ميكنه ولي واقعا برام جالبه درك اين قضيه كه آدماش چه حسي دارن واگعا

معمولا خوشحالن، ناراحتن، افسرده ان!!!!!؟

دغدغه زندگيشون چي هست؟ دغدغه=نگراني= Concern
اولويت هاي زندگيشون چي هست؟
و سوال هايي مثل اينا....
.
.
.
قطعا انتظار ندارم جواب اين همه سوالو بديد،نگران نباشيد

ولي با ديدن اين همه تفاوت اين سوالها واسه آدم پيش مياد

من حرفاتو زیاده اونو نفهمیدم :(

، گوگل ترنسلیتم آسان همش اشتباست میدونم

Dirt
2014/03/14, 14:03
بعضیا پول دوست درن، بعضیا درس، و من آفتاب دوست درم

Mr.Nariman
2014/03/14, 17:25
خدایا از 360 روز سال من بدبخت 400 روزشو حرص بیخود میخورم....:19:

Hamzeh
2014/03/14, 18:24
دقت کردین بایک بیست جزء معدود سایتهایی هست که جمعه ها انقدر خلوته انگار خاک مرده پاشیدن توش، و پنجشنبه هاش هم مثل شب عملیات میمونه؟ :25r30wi:

auas
2014/03/14, 18:58
امروز حوصلم سر رفته بود
داشتم مسابقات قهرمانی جهان آفریقای جنوبی رو میدیدم
با توجه به اینکه مسیر خوب بود ولی سطح برگذاری مسابقات اصلا خوب نبود
کولهاوی هم اگه زمین نمیخورد اول میشد:14:

Vahid_FRD
2014/03/14, 19:22
امروز حوصلم سر رفته بود
داشتم مسابقات قهرمانی جهان آفریقای جنوبی رو میدیدم
با توجه به اینکه مسیر خوب بود ولی سطح برگذاری مسابقات اصلا خوب نبود
کولهاوی هم اگه زمین نمیخورد اول میشد:14:
توطعه استکبار بوده وگرنه اسپیش سوارها همیشه اولند

Mr.Nariman
2014/03/14, 19:46
یه نگاهی کردم...دیدم زیادم وضعم خراب نیست....
خدا خودش روزی رسونه.....
(پارکینگ دوچرخه ها...اتاقم! ضرفیت 4 تا.)

erfa
2014/03/14, 21:22
دقت کردین بایک بیست جزء معدود سایتهایی هست که جمعه ها انقدر خلوته انگار خاک مرده پاشیدن توش، و پنجشنبه هاش هم مثل شب عملیات میمونه؟ :25r30wi:
همه میرن بیرون منو یکسری دیگه باید بیایم ببینیم هیشکی نیست

خبر خبر
آقا ناصر در حال لاگین دیده شده

Dirt
2014/03/14, 22:00
خدا خودش روزی رسونه.....

تو همش گریه کردی من بیک ندرم، من بیک ندارم، و من هم برا تو داشتم کام کام گریه می‌کردم، اما...ای‌ کلک تو هتسی! تو ۴ بیک دشتی و گریه میکردی و انسان هارو گریه میندزی اینجا...شیطون
;)

Vahid_FRD
2014/03/14, 22:12
همه میرن بیرون منو یکسری دیگه باید بیایم ببینیم هیشکی نیست

خبر خبر
آقا ناصر در حال لاگین دیده شده
ناصر سایش سنگین شده از وقتی با از ما بهترون می پره دیگه مارو قبول نداره :34:

erfa
2014/03/15, 06:49
خدا خودش روزی رسونه.....
چقدر فوجی رو برق انداختی!!!!!

ali tech
2014/03/15, 08:37
خدا خودش روزی رسونه.....
پس مانیتو slate کو نرسید هنوز ؟؟
اون گوشه کورسیه نمیخوایش؟؟
اگر نخواستیش بدش بمن :29:

Vahid_FRD
2014/03/15, 12:56
امروز با خبر شدم مرد خوش رو و با مرام و معرفت سایکل توریست پیش کسوت ایران که توی سفر پارسال عید باهاش به طور اتفاقی آشنا شدم کسالت طولانی مدت داشتن و امسال هم نمی تونن جایی برن مسافرت
از همه می خوام براش دعا کنید به قول بچه های سایکل توریست عمو محمود یدونست

ALI_GH
2014/03/15, 22:11
ابررررررررررر فرررررررررررررررض

این چیه :5:

دوستان می تونن یه برآوردی کنن قیمت حدودی این چرخ رو لطف کنن ؟!؟!
بدجور چشم رو گرفته .. یه دلبریه ...:13:

دوستم کاوه می گه تنش کربنه انگار ...

auas
2014/03/15, 22:44
آخ آخ آقا الان اراک داره برف میاد خفن
یه حدود 10 سانتی برف جمع شده:5:

Mr.Nariman
2014/03/15, 23:19
و خدا همیشه حواسش به بنده هاشه.....خدا را شکر.
همچنین فیلسوف و شاعر و نویسنده ازادی خواه دانهیل می فرماید:
فوجی نوادا 2 گم گشته باز اید..... شکر به کلام ایشون باد(متخلص به عمو)
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
یه زمانی پول اصلا نداشتم...
الان پول دستمه یه حس خاصی دارم...فک کنم بهش میگن هٌفت ..!!
الان نمیدونم این بدرد میخوره یا نه ...میگن بدرد نمیخوره:pنمیدونم بخرم یا نخرم

SABER_MTB
2014/03/15, 23:21

ما هم شدید الحن براش دعا گوییم چون خدایی هیچ کی ندونه دیکه من یکی تو این یک سالو اندی فهمیدم کسالت طولانی یعنی چی ......................اصلا عادم رو از زندگانی کردن می اندازه به قران..............

ایشا اله که همه دوچرخه سوارا همه تنشون سالم و سلامت باشه..............الهی آمین.......

خدایا اون هایی هم که دوچرخه سوار نیستند یا به راه دوچرخه هدایتشون کن یا اگه هدایت نمی شن به هلاکت برسان که دنیا خلوت بشه برا ما چرخ سورارا.........

ali tech
2014/03/16, 00:53

ما هم شدید الحن براش دعا گوییم چون خدایی هیچ کی ندونه دیکه من یکی تو این یک سالو اندی فهمیدم کسالت طولانی یعنی چی ......................اصلا عادم رو از زندگانی کردن می اندازه به قران..............

ایشا اله که همه دوچرخه سوارا همه تنشون سالم و سلامت باشه..............الهی آمین.......

خدایا اون هایی هم که دوچرخه سوار نیستند یا به راه دوچرخه هدایتشون کن یا اگه هدایت نمی شن به هلاکت برسان که دنیا خلوت بشه برا ما چرخ سورارا.........
آخه یه مشکلی که هست اینه توی همین دوچرخه سوارا هم آدم هایی عجیب پیدا میشه که واقعا نمیدونم چرا اینجورین

SABER_MTB
2014/03/16, 03:06
میگن بدرد نمیخوره نمیدونم بخرم یا نخرم

نه دیگه مگه نمی گن به درد نمی خوره.......؟؟؟ گوش کن به حرفشون خو به درد نمی خوره دیگه ولش کن............

shahryar_MTB
2014/03/16, 11:11
سلام به همه امیدوارم همه حالشون خوب باشه!!!
کم کم دارم از دوچرخه سرد میشم انقد کارو مکافات ریخته سرم که یادم میره منم دوچرخه سواری میکردم.با این گرونی هم که فک نکنم بتونم واسه خودم ی چیزی سرهم کنم امیدوارم یه راه چاره ای پیدا کنم!!

sanaz20
2014/03/16, 15:43
این آخرای عید حال و حوصله اصلا ندارم. وقت سرخاروندنم ندارم به هیچ عنوان. دیگه دارم میبرم

Dirt
2014/03/16, 22:03
این آخرای عید حال و حوصله اصلا ندارم. وقت سرخاروندنم ندارم به هیچ عنوان. دیگه دارم میبرم

عید کی‌ هستش، مگه تموم نشد؟

ali tech
2014/03/16, 22:33
هنوز شروع نشده که بخواد تموم شه

SABER_MTB
2014/03/17, 02:29

برو دیگه دوستت ندارم مهدی...........................تو ایرانی و عید نمی دونی کی هست...........

به دانهیل و دانهیلیزم سوگند هر کی نداند / نوروز / چیست ایرانی نیست............

گرچه به نظر ما 99 درصد هموطنان هم زیاد اطلاعای ندارند از ماهیت / نوروز / ندارند جز خرید و مسافرت ها و مهمونی های الکی و مسخره.....................

نوروز اونقدر برا ما عزیز می باشد که باید یه وقت بزارم یه نیمچه مقاله حس انگیز راجع بهش بنویسم....................

اقا مهدی تو اون آلمان خودتون که سال تحویل میشه کی تحویل میشه / New Years Count Down / هر جا و کشوری باشی ساعت 12 نیمه شب تحویل میشه درست ؟؟؟؟ یعنی بر اساس نیمه شب رسمی ساعت هم منطقه است........... و بعد خود روز عید شما هم بر چه اساسی بوده بر اساس یه اتفاق انسانی بوده درست .....یعنی تولد حضرت مسیح / ع / یعنی هم تاریخ روزش و هم لحظه تحویل سال شما مبتنی بر فاکتور های انسانی است..........

نوروز عزیز ما مبتنی بر طبیعت و بر اساس جغرافیای واقعی است.........................روز نوروز روزی است که زمین تو مدار گردشش به دور خورشید به اول / بهار / می رسد...................و لحظه تحویل سال ما یک لحظه واحد جهانی است......................دقیقا لحظه ایی که کره زمین وارد / بهار / می شود.............

حالا شما تو آلمانی باید ببینی اون لحظه تو ساعت رسمی شما چه ساعتی می شو فرضا ما تو ایران هم باید ساعت رسمیش رو محاسبه کنیم...........خلاصه نوروز ما اولا که برای همه اهل زمین در یک لحظه واحد اتفاق می افتد.................و همه به صورت حقیقی در یک لحظه خاص اون لحظه رو جشن می گیرند................

و دوما همه چیز های ساختگی بشر من جمله / ساعت / هم خودشون رو با اون لحظه وقف می دهند اینه که لحظه تحویل سال تو ایران مثلا ساعت 3 میشه و تو آلمان ساعت 1 ولی اون لحظه یه لحظه واحد و جهانی است و هر کسی هر جایی هست به تناسب ساعت خودش اون رو پیدا می کنه..................

نوروز ما چیزی نیست بهش بگی

مگه تموم نشد؟

نوروز هرگز تموم نمیشه.......نوروز از اول وجود بوده تا ابد هم خواهد ماند.......................................

Dirt
2014/03/17, 02:49
@-saber-
صابر زیاد ناراحت نشو، این رو برای انرژی تو هستش این

SABER_MTB
2014/03/17, 03:05
یه چیز دیگه رو هم یادم رفت بگم اینکه / در این آستانه نوروز همه چنان در گیر خرید و فروش اند . فشار بازی می کنند که اصلا تا لحظه آخر همه دارند سگ دو می زنن..............

و به عینه دارم می بینم خیلی ها دور وبری هام دارن کم میارم همه خسته کوفته داغون.................../ یکیش خودم /

ما خودمان می خواهیم سعی کنیم یه نمه بریم آرومش کنیم داستان رو...........................

بریم به استقبال نوروز..............................

این جوری هول هولی خر تو خری باشه عمرا کسی هم درک و فهمش رو هم داشته باشه و بدونه که نوروز ی هپدیده درک کردنیه و باید رفت تو حسش اصلا نخواهد توانست که بره تو حسش.........................

امروز یه غلط غظمایی کردم اومدم با ماشین برم سمت بازار..........................وسط های راه به این نتیجه رسیدم که ..................اصلا غلط کردم به خدا...............................خدایا غلط کردم به خداوندی خودت قسم غلط کردم نمی خام خدا یا ما رو تله پورت کن .......بلوتوث کن ...وایمکس کن چمی دونم هر چی بلدی ما رو همون کن برگردیم خونمون بابا نمی خاییم......................

اصلا یه وضع عجیبی ها...............................االن هنوز تو شوک و بهت ام نمی تونم خوب بنویسم چه وضعی بود.....................................

من تیر ماه امسال خدا بخاد خدا بخاد یه قضیه ایی ردیف بشه که ردیف هست.............فقط تا اون موقع زنده بمونیم .....ماشین رو می زارم خونه.................یه کراس کانتری معمولی در حد رینکون بر می دارم برا خودم...............فقط برا رفت و امد های شهری...........................

ماشین دیگه تعطیل............................خسته شدم بابا...............بس که نشستیم پشت این وسیله آهنی لکنته شیکممون رو اورد جلو.........................مغزمون رو خراب کرد....................از اونه ور هم پام این جوری شد امسال و پارسال مزید بر علت همش تو ماشین بودم.....................................و خودش یه چرخه معیوبه................پام خراب شده بود باعث شد ماشین سواری کنم..............ماشین سواری باعث شده بود مغزم مختل شه خودم هم بشم یه / حشرات الارض / تونم خودم یعنی هر دو همدیگرو تشدید می کردن............................

تا پاییز سال 91 زندگانی ما داشت مثال عادم می رفت برا خودت و کارو این ها مون هم دیگکه دچار رو غلطک افتادگی داشت می شد..............

اون موقع بود که بزرگترین و بد ترین خریتی که انجام داده بودم و انجام خواهم داد و اینها رو کردیم.................................

گرانبها ترین تجربه زندگیم بوده و هست و خواهد بود و ماضی مضارع مصد بن فعل و این حرفا این ها..............................حالا مسئله شخصیه زیاد بازش نمی کنم ولی

به هوای رسیدن به یه چیز بهتر و با کلاس تر و شیک تر تمام داشته ها و اندوخته های زندگیم رو باختم رفت............................عشق وعلاقه و شوق و امید به زندگی / آرامش درونی / قدرت روحانی منبر روی و مقاله نویسی........ / سلامتی.............دیگه چی می خواستی از دست بدیم ما...........

دقیقا تو زمستون 91 بود که فهمیدم چه کلاه گشادی سرم رفته و چی رو از دست دادم...........................و خدا رو بیست و هشت و نی ممیلیراد مرتبه شکر که راه برگشت باز می باشد..............وگرنه من خودمو می کشتم .....................من اصلا و ابدا عادمی نبودم و نیستم و نخواهد بود که به بهانه کمیت ها کیفیت رو خراب کنم......................و عمرنات پستاسیم هم عادمی نیستم و نخواهم بود و این ها که کیفیت های احمقانه و لوس و سوسولی جیددی الحن رو که اسم / کلاس / است و بپذیرم و سیستم زندگی سنتی خودم رو بخاطرش بزارم کنار...................

الانش هم که الانه همچین تجربه ایی برام پیش آمد یواش یواش دارم رو خودم کار می کنم در آینده اگر همچین فلاکتی باز پیش آید که انشا الله نخواهد آمد.................دارم رو خودم کار می کنم که توانایی این رو داشته باشم که همه چی رو ببوسم بزارم کنار ...دوچرخه بازی و بایک بیستی و Saber MTB بودن رو همه رو بزارم کنار .......................در صورت لزوم فرار کنم برم در کنج غظلت یه روستای کویری برا خودم / زندگی / کنم........................و دیگه هم پشت سرم رو نگاه نکنم.......................

می خاد هر چرخ جدیدی بیاد و هر اتفاق نو و جالبی بیافته ........................ هر چقدر من در این بحر توانا باشم و فکر کنم که حیف است این واردی رو کنار بزارم.................

یعنی مهمترین و اصلی ترین درون مایه خودمان رو واقعا اگر برای حفظش لازم باشه دانهیلیزم رو هم فراموش کنم و بزارم کنار بخاطرش می کنم این کار رو............................................. لان در حال حاضر تواناییش رو ندارم که اگر لازم بشه این چیز های رو بزارم کنار.........................ولی دارم کار میکنم که در آینده اگر لازم شد / بتوانم / ...........................

خدا بخاد خدا بخاد تابستون امسال یک سری شرایط قراره بر گرده کما فی السابق....................و ما می مانیم و دو سال تجربه و ما می مانیم و باز سازی خراباتی که تو این دو سال بر سرمان امد...............

به ولای علی فقط 6 ماه طول می کشه خودم رو پیدا کنم ببینم چی شده اصلا چی برما گذشت..........................از اون موقع می ترسم...................که چشمامون باز بشه تازه ببنیم با خودمون چی کار ها که نکردیم.......................الان که چشم ندارم ببنیم چشمامون بسته است و باز هم نمی شه فعلا........................واقعا از اون موقع می ترسم که چشمامون باز بشه ببینیم که چی کردیم با خودمون.........

خدا کند که تا اون موقع زنده باشیم حد اقل فرصا بازسازی داشته باشیم........................................ ....اینجوری مصیبت زده و در هم و بر هم نصفه کاره رها نشیم...................

espirooz
2014/03/17, 09:33

20 مارچ حدود 8 شب به وقت ایران سال تحویل هستو یعنی 21 مارچ میشه اولین روز فروردین

یه چیز دیگه رو هم یادم رفت بگم اینکه / در این آستانه نوروز همه چنان در گیر خرید و فروش اند . فشار بازی می کنند که اصلا تا لحظه آخر همه دارند سگ دو می زنن..............

و به عینه دارم می بینم خیلی ها دور وبری هام دارن کم میارم همه خسته کوفته داغون.................../ یکیش خودم /

ما خودمان می خواهیم سعی کنیم یه نمه بریم آرومش کنیم داستان رو...........................

بریم به استقبال نوروز..............................

این جوری هول هولی خر تو خری باشه عمرا کسی هم درک و فهمش رو هم داشته باشه و بدونه که نوروز ی هپدیده درک کردنیه و باید رفت تو حسش اصلا نخواهد توانست که بره تو حسش.........................

امروز یه غلط غظمایی کردم اومدم با ماشین برم سمت بازار..........................وسط های راه به این نتیجه رسیدم که ..................اصلا غلط کردم به خدا...............................خدایا غلط کردم به خداوندی خودت قسم غلط کردم نمی خام خدا یا ما رو تله پورت کن .......بلوتوث کن ...وایمکس کن چمی دونم هر چی بلدی ما رو همون کن برگردیم خونمون بابا نمی خاییم......................

اصلا یه وضع عجیبی ها...............................االن هنوز تو شوک و بهت ام نمی تونم خوب بنویسم چه وضعی بود.....................................

من تیر ماه امسال خدا بخاد خدا بخاد یه قضیه ایی ردیف بشه که ردیف هست.............فقط تا اون موقع زنده بمونیم .....ماشین رو می زارم خونه.................یه کراس کانتری معمولی در حد رینکون بر می دارم برا خودم...............فقط برا رفت و امد های شهری...........................

ماشین دیگه تعطیل............................خسته شدم بابا...............بس که نشستیم پشت این وسیله آهنی لکنته شیکممون رو اورد جلو.........................مغزمون رو خراب کرد....................از اونه ور هم پام این جوری شد امسال و پارسال مزید بر علت همش تو ماشین بودم.....................................و خودش یه چرخه معیوبه................پام خراب شده بود باعث شد ماشین سواری کنم..............ماشین سواری باعث شده بود مغزم مختل شه خودم هم بشم یه / حشرات الارض / تونم خودم یعنی هر دو همدیگرو تشدید می کردن............................

تا پاییز سال 91 زندگانی ما داشت مثال عادم می رفت برا خودت و کارو این ها مون هم دیگکه دچار رو غلطک افتادگی داشت می شد..............

اون موقع بود که بزرگترین و بد ترین خریتی که انجام داده بودم و انجام خواهم داد و اینها رو کردیم.................................

گرانبها ترین تجربه زندگیم بوده و هست و خواهد بود و ماضی مضارع مصد بن فعل و این حرفا این ها..............................حالا مسئله شخصیه زیاد بازش نمی کنم ولی

به هوای رسیدن به یه چیز بهتر و با کلاس تر و شیک تر تمام داشته ها و اندوخته های زندگیم رو باختم رفت............................عشق وعلاقه و شوق و امید به زندگی / آرامش درونی / قدرت روحانی منبر روی و مقاله نویسی........ / سلامتی.............دیگه چی می خواستی از دست بدیم ما...........

دقیقا تو زمستون 91 بود که فهمیدم چه کلاه گشادی سرم رفته و چی رو از دست دادم...........................و خدا رو بیست و هشت و نی ممیلیراد مرتبه شکر که راه برگشت باز می باشد..............وگرنه من خودمو می کشتم .....................من اصلا و ابدا عادمی نبودم و نیستم و نخواهد بود که به بهانه کمیت ها کیفیت رو خراب کنم......................و عمرنات پستاسیم هم عادمی نیستم و نخواهم بود و این ها که کیفیت های احمقانه و لوس و سوسولی جیددی الحن رو که اسم / کلاس / است و بپذیرم و سیستم زندگی سنتی خودم رو بخاطرش بزارم کنار...................

الانش هم که الانه همچین تجربه ایی برام پیش آمد یواش یواش دارم رو خودم کار می کنم در آینده اگر همچین فلاکتی باز پیش آید که انشا الله نخواهد آمد.................دارم رو خودم کار می کنم که توانایی این رو داشته باشم که همه چی رو ببوسم بزارم کنار ...دوچرخه بازی و بایک بیستی و Saber MTB بودن رو همه رو بزارم کنار .......................در صورت لزوم فرار کنم برم در کنج غظلت یه روستای کویری برا خودم / زندگی / کنم........................و دیگه هم پشت سرم رو نگاه نکنم.......................

می خاد هر چرخ جدیدی بیاد و هر اتفاق نو و جالبی بیافته ........................ هر چقدر من در این بحر توانا باشم و فکر کنم که حیف است این واردی رو کنار بزارم.................

یعنی مهمترین و اصلی ترین درون مایه خودمان رو واقعا اگر برای حفظش لازم باشه دانهیلیزم رو هم فراموش کنم و بزارم کنار بخاطرش می کنم این کار رو............................................. لان در حال حاضر تواناییش رو ندارم که اگر لازم بشه این چیز های رو بزارم کنار.........................ولی دارم کار میکنم که در آینده اگر لازم شد / بتوانم / ...........................

خدا بخاد خدا بخاد تابستون امسال یک سری شرایط قراره بر گرده کما فی السابق....................و ما می مانیم و دو سال تجربه و ما می مانیم و باز سازی خراباتی که تو این دو سال بر سرمان امد...............

به ولای علی فقط 6 ماه طول می کشه خودم رو پیدا کنم ببینم چی شده اصلا چی برما گذشت..........................از اون موقع می ترسم...................که چشمامون باز بشه تازه ببنیم با خودمون چی کار ها که نکردیم.......................الان که چشم ندارم ببنیم چشمامون بسته است و باز هم نمی شه فعلا........................واقعا از اون موقع می ترسم که چشمامون باز بشه ببینیم که چی کردیم با خودمون.........

خدا کند که تا اون موقع زنده باشیم حد اقل فرصا بازسازی داشته باشیم........................................ ....اینجوری مصیبت زده و در هم و بر هم نصفه کاره رها نشیم...................

من تو وضعیت مشابهی هستم فقط وضعیت من تا یک ماه دیگه نهایی میشه که بمونم یا کوله پشتی رو بندازم رو دوشم و بزنم به سفر. میرم به سفری که ته نداشته باشه... برم و برم و برم

کل زندگی یه جنگ هست. هرچی بیشتر برای برنده شدن تلاش کنیم ، خسته تر و فرسوده تر میشیم. وقتی خودمون رو رها کنیم از این درگیری ها و در لحظه زندگی کنیم میتونیم به آرامش برسیم. تو لحظه زندگی کردن هم به معنی بی خیالی نیست بلکه به معنی قدر آن رو دونستن هست. یهنی به بهترین شکل در ثانیه ها زندگی کنیم.

Mr.Nariman
2014/03/17, 19:06
نوروز هرگز تموم نمیشه.......نوروز از اول وجود بوده تا ابد هم خواهد ماند.......................................

هر روز توش گناهی نباشه نوروزه....:19:
ـــــــــــــــــــــــ
اقا ما دیدیم تو چشم قرار گرفتیم ،تصمیم گرفتیم دوچرخه ها رو به 2 تا برسونیم.... بقول عمو صابر تا عید نشده خر تو خر بچپونیم...:30:

amir.fly
2014/03/17, 23:52
هر روز توش گناهی نباشه نوروزه....:19:
ـــــــــــــــــــــــ
اقا ما دیدیم تو چشم قرار گرفتیم ،تصمیم گرفتیم دوچرخه ها رو به 2 تا برسونیم.... بقول عمو صابر تا عید نشده خر تو خر بچپونیم...:30:
مرفهین بی درد جامعه همه جا هستن حتی تو این انجمن.....................

Dirt
2014/03/18, 01:02
20 مارچ حدود 8 شب به وقت ایران سال تحویل هستو یعنی 21 مارچ میشه اولین روز فروردین

:) مرسی‌ دوستم

SABER_MTB
2014/03/18, 09:40
خواندن مطلب زیر برای اون هایی که حوصله ندارند و سرشان درد می گیرد توصیه نمی شد....................!!! تشریف ببریند فیض بوقشان دیر نشود...........

عادم نمی دونه از زور پا درد خوابش نمی بره یا از زور فکر درد........................از اون شب هایی که اصلا خواب حرام می شود.............

اینقدر فکر می کنی و فکر می کنی و می بینی و می بینی.................................که یهو همه چیز رو می بینی.................

همه گالینا بلانکا هایی که دور و بر خودمون جمع کردیم .................چطور جمع کردیم ؟؟؟؟ با حماقت.................با یک کوچولو دو لا شدن برای عرض احترام و بعد طرف پریدن رو کول عادم و دیگه پیاده نشدن...........

باز هم حماقت و حماقت ......صرف احترام برا کس و کسانی که ارزشش رو ندارند......................و نیتجش فلاکت خودمان................................

زمان دولا شدن و سواری دادن همه حاضر اند..............همه صف بسته اند و چاکر.......................انگار ما چرخ و فلک کرایه اییم......................یا به قول آن دوست رپ خوان نقش ما تو زندگیشون تاکسیه............

زمانی که زیر بار وزن خودشون که روی کول ما هستند دیسک کمر می گیریم..................................همه پیاده می شن................دیکه این چرخ و فلک چرخ و فلک خوبی نیست................دیکه کارایی نداره............

دیگه صابر.......... .مُرد............فایده نداره بریم سراغ بعدی...............!!!!!!

الحمد ا الله ..خدا رو شصت هزار مرتبه شکر........................حد اقل همه در های عالم هم بسته باشد..............ما را لنگ نان نفرمودند...........که مجبور کنیم و خودمان را و مجاب کنیم خودمان رو که چرخ چرخ و فلک رو گردان نگه داریم...................برای سواری کنندگان خوش حال و شنگول..................

خوش آمدند.............شهر بازی تعطیل می باشد.............................

و عادم / لا یعقلی / که قدر خود نداند................و نه قدر خود داند و نه خاطرش اید که قبل تر ها از کجا ها و از چه سوراخ هایی چه گزیدن هایی که نشده بود.................که نیمو بل بیشتر از عمرش رو در گیر بوده..........

سزایش همو گزیده شدن دوباره است............................

این بار یا ما از روی خَرَک این دنیا به زیر می افتیم پاره می شویم........................یا اگر این خرک را به زیر آوریم....................در جا ذبح شرعی اش می کنیم..................که دیگر یادمان نرود.....که

/ َر شر است و از او نیاید هیچ جز شر /

که سزای هر اون کسی که با / شر / به نیکی رفتار کند همانا گزیده شدن و / لنگ / ماندن و / لنگ / گذاشته شدن در میانه ای میدان و بی عرضه و چُلمنگ قلمداد شدن می باشد نقطه سر خط.................

داریم فکر می کنیم تنها دوره جالب ناک و زیبایی که در زندگی داشتیم تابستان 90 الی تابستان 91 بوده.......................ما قبلش در گیر بیماری های عجیب الخلقه دیگر و بعد از ان هم در گیر این پای لا مذهب..............................

و دی شب رو که تا سحر متفکر شدیم.....................تنها چیزی که دیدیم این بود که تو اون دوران / قدر / خود دانستیم.............و در مقابل حشرات الازض وزوزیست از خود راضی / طلب کار / دست پیش گیر / نه که کم نیاوردیم بل که اصلا فاصله ایمنی رو رعایت کردیم که پرمون به پرشون نگیره خدا رو شکر.....................................

و همون سال اول که از فلاکت قدیمیمون به در آمدیم باز دوباره خر شدیم و یادمان رفت............................باز دوباره مدارا کردیم با ابلهان.............................باز دوباره از خود مایه گذاردیم برای ایشان و باز دوباره در سکوت و بی اطلاعای راه سقوط پیش گرفتیم و الان است که چند وقتی است افتادیم منتهی دود و اتیش وسر صدا دور و برمون بود تا حال تو بهت و شوک بودیم...........

این هم فدای بی تجربگی و نادانی خودمان برای درس نگرفتن از تجارب گرانبار قبلی.......................اصولا عادت داشتیم هم از تجارب دیگران پند بگیریم که خودمان برای زندگی زیاد هزینه نکنیم و هم عادت داشتیم یه تجربه ایی رو که به دست می اوردیم به قیمت از دست دادن چیزی در زندگی.........چنان روی آن تجربه فکر کنیم و تعمق به خرج بدیم که

منتهی این بار دیگه وسیله پرواز نو بسازیم................دیگر مسابر بری نمیسازیم که سوارمان شوند...............چیزی می سازیم که فقط خودمان تک و تنها در آسمان خودمان بپریم..........................یه چیزی می سازیم که کوچکترمی تعدی خواست بهش بشه Shapalakh............بزنیم داقان پاقان کنیم .......که اصلا و ابدا هم عادم مدارا کن و اجتماعی و فرهیخته ایی نیستیم خیلی هم وحشی و بدوی و بی کمالاتیم..........................

یادمان نمی رود دیگر که عادم هایی که شعور مدارا و فهم احترام و درک تعامل رو ندارند................اگر .....................اگر.................اگر لحظه ایی و فقط لحظه ایی نزنی داقان پاقانشان نکنی.........فقط لحظه ایی ها یعنی فقط یک ثانیه لبخند بزنی..................فقط یک ثاینه.............................چنان داقانی ات می کنند که دیگه ممکنه نتونی بلند شی و نتونی باقی بمونی که این تجربه رو از توش در بیاری که دفعه دیگه بزنی داقان پاقان کنی..........................

و موکدا تاکید می کنیم که بهترن و بهترین و بهترین راه فقط و فقطو فقط فرار است.............................که اصلا رو به رو و در گیر نشویم با این عادم ها............اگر هم خدشان پی ما آمدند و اصرار در داقان پاقان کردن ما داشتند..........................

دو تا خط مثال اینی که روی پایمان افتاده برایشان به یادگار می گذاریم که بدانند و بفهمند درد حماقت و درد در کنار احمق بودن چه دردیست که عمرا هم نمی فهمند....................!!!

والسلام علیکم .............

،قط واقعا نمی دونیم وقتی به جزیره کنج عظلت خویتن تن خویش فرار کنیم چقدر زمان طول خواهد کشید که این لتمات رو بتونیم جبران کنیم...........................و اون زمان ها رو اگر در جهت پیشرفت خودمان صرف می کردیم............کجا ها رو که نگرفته بودیم تا حالا..........

ولی باز خوشحالتریم که باز بینا شدیم و باز به این بینش رسیدیم که ........................در جوار / شر / بودن شما هر چقدر هم با تجربه و فعال و متعادل و قدرت مند و هر چیز دیگری که فکرش رو بکنی باشی...........................

هر چقدر راه های سلامتی و پیشرفت رو بلند باشی...................................اخر راه............چلاقی...................ک از احمق راه در رویی و راه مدارایی و راه کنار ا»دنی نیست به جر فرار..................................

erfa
2014/03/18, 15:16
احساس خوبی دارم
امروز یک چیزی حدود شاید40 تا 50 کیلومتر راه با دوچرخه رفتیم تو شهر
تو شهر که میرین خیلی مواظب ماشینا باشین خیلی بد رانندگی میکنن

A.amex
2014/03/18, 17:40
یه تجربه گرانبها که دیروز به دست آوردم
هیچ وقت به این دوچرخه فروش هایی که ندیده و نشناخته و از طریق سایت می خوان یه جنسی حتی ارزون تر از همه جا به شما بفروشن اعتماد نکنید
چرا چون اینا یه سری دلال هستن که نه جنس دارن تو مغازشون و نه اعتباری توی بازار که بتونن جنس بگیرن و بیشتر دارن با پول چند تا دوچرخه سوار ساده کار می کنن درنتیجه چیزی برای از دست دادن ندارن و همین باعث می شه که به هر کاری دست بزنن از بد قولی گرفته تا تعویض قطعه و از همه مهم تر حروم کردن وقت و انرژی شما در ضمن اطلاعات فنی هم به شما ارائه نمی کنن .
لطفا قبل از خرید از مغازه دار مشکوک شاهین شهری بیشتر دقت کنید .

ali tech
2014/03/18, 18:32
یه تجربه گرانبها که دیروز به دست آوردم
هیچ وقت به این دوچرخه فروش هایی که ندیده و نشناخته و از طریق سایت می خوان یه جنسی حتی ارزون تر از همه جا به شما بفروشن اعتماد نکنید
چرا چون اینا یه سری دلال هستن که نه جنس دارن تو مغازشون و نه اعتباری توی بازار که بتونن جنس بگیرن و بیشتر دارن با پول چند تا دوچرخه سوار ساده کار می کنن درنتیجه چیزی برای از دست دادن ندارن و همین باعث می شه که به هر کاری دست بزنن از بد قولی گرفته تا تعویض قطعه و از همه مهم تر حروم کردن وقت و انرژی شما در ضمن اطلاعات فنی هم به شما ارائه نمی کنن .
لطفا قبل از خرید از مغازه دار مشکوک شاهین شهری بیشتر دقت کنید .
ما هم نزدیک بود همین بلا سرمون بیاد
فکر کنم همه بشناسنش لازم نیست اسمشو بگیم

SABER_MTB
2014/03/18, 18:44
اصلا دست به هر کاری می خایی بزنی یه جاش می لنگه بابا........................اینترنت ها مثل اشغال شده.....همش هی قطع و وصل.....................هی فلان سایت رو باز نمی کنه هی بهمان سایت رو باز می کنه......زنگ می زنی پشتیبانی بعد از 900 سال نوری آهنگ زدن یارو می که من نمی دونم.........

پدر سگ.....خو نمی دونی برا چی نشستی پشت میز پشتیبانی اینترنت........غلط کردی نمی دونی.........برا چی نمی دونی ؟؟؟؟؟؟

ضمننا دوستان عزیز شاهین شهری هم دقت لازمه رو داشته باشند............که زین پس خوستند اسم / صابر / علیه ما السلام رو بیاروند بر زبان بروند زبانشان را آب بکشند..................البته در حرف زدن پشت سر ما آزاد اند چون کلا کارشان همین است ما هم راضی اییم به رضای خدا.................ما مشکلی نداریم پشت سر ما اونقدر حرف هست که بدانیم و آکاه باشیم که از خیلی ها حد اقل جلو تریم.............................منتهی فقط خواستند اسم ما را بیاروند با وضو باشند......که جانب احتیاط هم رعایت شده باشد.....................

Mr.Nariman
2014/03/18, 19:46
اصلا دست به هر کاری می خایی بزنی یه جاش می لنگه بابا........................اینترنت ها مثل اشغال شده.....همش هی قطع و وصل.....................هی فلان سایت رو باز نمی کنه هی بهمان سایت رو باز می کنه......زنگ می زنی پشتیبانی بعد از 900 سال نوری آهنگ زدن یارو می که من نمی دونم.........

پدر سگ.....خو نمی دونی برا چی نشستی پشت میز پشتیبانی اینترنت........غلط کردی نمی دونی.........برا چی نمی دونی ؟؟؟؟؟؟

ضمننا دوستان عزیز شاهین شهری هم دقت لازمه رو داشته باشند............که زین پس خوستند اسم / صابر / علیه ما السلام رو بیاروند بر زبان بروند زبانشان را آب بکشند..................البته در حرف زدن پشت سر ما آزاد اند چون کلا کارشان همین است ما هم راضی اییم به رضای خدا.................ما مشکلی نداریم پشت سر ما اونقدر حرف هست که بدانیم و آکاه باشیم که از خیلی ها حد اقل جلو تریم.............................منتهی فقط خواستند اسم ما را بیاروند با وضو باشند......که جانب احتیاط هم رعایت شده باشد.....................

اقا چرا کلمات نامربوط استفاده میکنی....اینجا قانون باسه همه یکیه.... اصن جلوه سایتو خراب کردی با این کلمات زشت و نامربوط و خانواد شکن!
ـــــــــــــــ
در بحث دینی شما وقتی تلفظ عمو صابر(سلام الصابر والدانهیلیزم الصابر) را بر زبان میارید نیازی نیست که دهانتان را بشویید اما واجب است که لبهایتان با گلاب شسته شود .

ali tech
2014/03/18, 20:13
عجب بمبارانیه
امشب نریم فضا صلوات

erfa
2014/03/19, 11:23
کیا هنوز زنده ان؟

یک آماری بدین ببینیم

A.amex
2014/03/19, 13:59
من هنوز زندم
دوچرخم رسید به دستم scott scale935 29er 2014:26:

Vahid_FRD
2014/03/19, 14:45
من هنوز زندم

جناب عالو دهن مارو مورد عنایت قرار دادی خیلی هم عالو
مبارکت باشه داش علی

Dirt
2014/03/19, 15:57
دیشب چار شنب سوری، تو جشن ایرانی‌ بودم...آتیش و پریدنه روش از اون، هه هه...با ۲ زن ایرانی‌ منو بردن اونجا
اونا که دوست درن و تلاش مییکننند، این فرهنگ چار شنب سووری و فرهنگ دیگر ایران از بین برههه، و مردم ایران جشن نگیره، آرزو می‌کنم اونا از دنیا برن و از بین برن اونا

ali tech
2014/03/19, 16:30
دیشب چار شنب سوری، تو جشن ایرانی‌ بودم...آتیش و پریدنه روش از اون، هه هه...با ۲ زن ایرانی‌ منو بردن اونجا
اونا که دوست درن و تلاش مییکننند، این فرهنگ چار شنب سووری و فرهنگ دیگر ایران از بین برههه، و مردم ایران جشن نگیره، آرزو می‌کنم اونا از دنیا برن و از بین برن اونا
خوش بحالتون
اینجا که متاسفانه گند زدن به این جشن زیبا

yahya_021
2014/03/19, 16:39
محل ما که بمب میترکوندن ما از رو پشت بوم نگاه میکردیم ولی امسال برخورد پلیس نسبت به پارسال خیلی فرق داشت

Mr.Nariman
2014/03/19, 19:20
من هنوز زندم

هی 718 و امپ تورنادو انداختی به مردم اینو خریدی:o
شوخی کردم, مبارکت باشه...یه دو سه تا عکس خوشکل بنداز ازش.

maziarn007
2014/03/19, 20:15
من هنوز زندم

مبارک باشه :D:p

اضافه شده بعد از : 3 minutes

حس بدی دارم ... تا بعد از عید این دکتر های متخصص بیان من اروم و قرار ندارم :65d6a5d6s:
کاش مشکلم زیاد حاد نباشه و به عمل نکشه :dadad4:

SABER_MTB
2014/03/19, 21:05
حس بدی دارم ... تا بعد از عید این دکتر های متخصص بیان من اروم و قرار ندارم
کاش مشکلم زیاد حاد نباشه و به عمل نکشه

حاج مازی بیا دقیقا مشکلت رو تشریح کن من تو دو سال اخیر فوق تخصص طب حرکتی و تاندون ها رو به صورت تجربی کسب کردیم...........................

دوست ندارم کسی دیگری مثل ما اینجوری بابت /درد/ کشیدن زندگی و کارش لطمه بخوره...........دوست هم ندارم کسی این غذابی رو کمه ما کشیدیم تجربه کنه...................

به دکترو مختخصص هم دل نبدند................................نه که مراجعه نکنی و از تخصصشون استفاده نکنی ها....................... / دل نبند / این ها فقطو فقط شاید بتونند راهنماییت کنند..........فقط شاید.......

اون هم اگر وجدان داشته باشند که به ولای علی از هراز نفر یه نفر هم ندارند..................نه که بگم همه عالم خلقت بی وجدان اند.......ولی از هزار نفر یه نفر هم ندارند.............

حاج مازی داستان شوخی نیست......................

من پیش اومده پوملو خوردن.......ناراحت شدم ولی بعدش به درک گرفتم به جهندم گرفتم.....................پولم رو کار کردم ده برابرش رو در آوردم....................راهش هم یاد گرفتم که دیگه کسی نتونه پولمو بخوره.........

پیش اومده اعصابم رو خراب کردن ناراحت شدم ولی بعدش به درک گرفتم.................بعدا با تجربه شدم ده برابر اون اعصاب رو جمع کردم برا خودم...........راهش هم یاد گرفتم که چطوری دیگه کسی نتونه اعصابم رو بدزده......

ولی این قضیه سلامتی جسمی شوخی بردار نیست.............................امکان اینکه صدمه جبران ناپذیر به عادم بخوره وجود داره.........................

مهمترین نکته رو یادت باشه..............ما هم یه مورقع مُردیم نبودیم به شما گوش زد کینم باز هم یادت باشه..............عمل جراحی رو بیاد بزاری در اخرین و آخرین مرحله......................قبل از تن دادن به جراحی تمام راه های موجود رو باید بری.........................

هر دکتری اول کار بهت گفت باید عمل بشه و راه دیگری نداره قبل از اینکه راه های دیگر رو پیشنهاد داده باشه........یه چک محکم بزن تو گوش راستش اگر گفت چرا می زنی یه دونه هم از طرف من بزن تو چپش بگو صابر گفته بزنمت..................!!!!!!!! تا یادت باشه بدن ما دکون شما نیست......../ که عمرا هم یادش نمی مونه. /

من پام بعد از مدت ها بالاخره رو به بهبود داره میره......................و بهتر می شه..................البته هرگز مثل اولش نخواهد شد دیگه............منتهی یه درصدی از سلامتیمون رو خرج کردیم ....هزینه کردیم..........تا تجربه به دست بیاوریم تجارب گران بها........................شما برا دست آوردن اون تجارب هزینه نکن بیا ما مجانی بهت می دیم......................

االن قبل از این که بدانی چی شده و مشکل کجاست تو کار زیاده روی نکن....................شده مشتری هات هم بپرن بزار بپرند...................شما اگر کارت درست باشه همه اون هایی که پریدن باز هم بر می گردند..........شما اگر مهارت جَلد کردن افراد رو داشته باشی و جَلدشون کرده باشی هر کجا هم برن باز هم بر می گردن.....................هر چند مدت هم که نباشی باز هم بر می گردن...........

ولی دست و پایی که رفت دیگه بر نمی گرده.................

شما زندگیت تشگیل شده از برخی عناصر.........کار ......دوستی ها .............سلامتی..............اعتقا ات............ارزش ها............اصول...........خانواده. .....

همه این توپ ها حساس اند............کریستالی اند.........اشتباه کنی از دستت بی افتند می شکنند....................

هر چی هم دوباره شکسته بندیشون کنی..........دیکه کریستالی که داشتی نمی شن...........

فقطو فقط یکی از توپ ها امکان این رو دارند که از جنس غیر کریستالی ساخته بشوند.............از جنس لاستیکی ساخته بشوند که اگر هم افتاد هیچ چیش نشه.............
گرچه عموم مردم اون یه دونهایی رو هم که این امکان رو داره باز از همون کریستال می سازند که وقتی افتاد بشکنه...........

کم که نه...........تقریبا نایاب اند کسانی که می تونند اون یه دونه توپ رو طوری بسازند که لاستیکی باشه هر وقت هم افتاد باز هم مثل اولش باشه................

اون توپه توپ / کار و در آمد / است..........

البته این که چطور اون توپ رو لاستیکی درست کنید هم به این سادگی نیست.....................می بینید که همه چطور با کوچرکترین خطر و برخورد و بی مبالاتی کارشون هم به هم می ریزه و بر شکاف می شن و تغییر شغل می دن و........................

ما این پامون هر چقدر هم که خوب بشه هرگز مثل اول نخواهد شد ما هم دیگه انتظار مثل اولش شدن رو ازش بریدیم............که حد اقل ناراحتی ذهنی نداشته باشیم................ولی پا رو خرج با تجربه تر شدن کردیم............قبلا هم از این خرج ها کردیم...............و کلا این دست معاملات معاملات خوب و پر سودی است....................اگر بدانی که اصلا / سود / چیست...........

حالا بگو دقیقا بینیم دستت چیشه دادا............؟؟؟ تا ببینیم کاری از دستیمون بر میاد واست بوکونیم............

ARASH.CLIMBER
2014/03/19, 21:27
عاقا صابر مارو داری پشیمون میکنی ازینکه این همه میخونیم برای پزشکی!;) اگه ما بی وجدان شیم چی؟

من با چنتاشون (دکترا)که صحبت میکردم میدیدم بیشتر به خاطر مردم ناراحتن.چقدر حرص میخورن که فلانی داروش رو نمیخوره یا فلانی برا خودش دارو تجویز کرده داغون شده!

اون دکتری که شما پیشش رفتی خیلی دیگه چیز بوده:5: به نظر من 90 درصد دکترا براشون مهمه که طرف خوب بشه...مثل بروبچ سایت که راهنمایی میکنن و دوس دارن طرف نتیجه بگیره.

پول هم که ماشالاه جراح ها خوب دارن.اگه گفته جراحی کن حتما فکر میکرده جواب میده.به خاطر 5 میلیون دیگه طرف باید خیلی چیز باشه بخواد پای همنوع خودشو داغون کنه....

SABER_MTB
2014/03/19, 21:37
اگه ما بی وجدان شیم چی؟

نه دیکه نشد....................شما بی وجدان کار نکن شما بشو جزو او با وجداناش که خودمون هم بیاییم پیش خودت.................

میدیدم بیشتر به خاطر مردم ناراحتن.چقدر حرص میخورن که فلانی داروش رو نمیخوره یا فلانی برا خودش دارو تجویز کرده داغون شده!

بله دارو فرق داره با عمل جراحی......ما هم هر چی دارو بهمون داده شده بود مصرف می کردیم................خود عمل جراحی هم که بهمون گفت اون رو هم انجام دادیم ولی بعد از عمل وقتی عملا دیدیم فایده ایی نداشته.......این بود که دیدیم ایوشن کارش رو درست انجام نداده...................

اگر شما دوشاخ دوچرخت رو بیاری پیش ما برای تعمیر و ما بگیم فلان کار ور بکنیم درست می شه اینقدر هم میشه هزینش...........بعد از تعمیر باز همک درست نشه...........معنیش این نبوده که من کارم رو درست انجام ندادم ؟

Mr.Nariman
2014/03/19, 22:06
بعضیا گوشی شونو خاموش کردند...ما کارشون داشتیم...بقرعان توی سایت اعلامی خودشون هم تماس گرفتیم...
حالا عیب نداره بزار استراحت کنه.......
هیچ وقت ادم نمیشیم...هر لحظه چشمامون میگه اینو بخریم خوبه...میخریم فردا میبینم یه بهترش اومده.... خل شدیم بیچاره شدیم...دستمون بره تو جیب خودمون بجز این چیزایی که دوست داریم صرف چیز دیگه ای نمیکنیم...ولی فعلا همون عادم میمونیم.
عمو صابر ... ما با هیچ کس کنار نمیاییم حتی با خونواده خودمون...فک کنم از فیلتر تاییدی شما رد میشیم..ادم گوشه گیریم بجز خواب خودمون-تعمیر و سرویس دوچرخه خودمون و رفتن به محل مقدس سیستم فروشی کار دیگه ای نمیکنیم به شدت هم با بقیه مشکل داریم...

ARASH.CLIMBER
2014/03/19, 22:24
نه دیکه نشد....................شما بی وجدان کار نکن شما بشو جزو او با وجداناش که خودمون هم بیاییم پیش خودت.................

بله دارو فرق داره با عمل جراحی......ما هم هر چی دارو بهمون داده شده بود مصرف می کردیم................خود عمل جراحی هم که بهمون گفت اون رو هم انجام دادیم ولی بعد از عمل وقتی عملا دیدیم فایده ایی نداشته.......این بود که دیدیم ایوشن کارش رو درست انجام نداده...................

اگر شما دوشاخ دوچرخت رو بیاری پیش ما برای تعمیر و ما بگیم فلان کار ور بکنیم درست می شه اینقدر هم میشه هزینش...........بعد از تعمیر باز همک درست نشه...........معنیش این نبوده که من کارم رو درست انجام ندادم ؟

بله دیگه...منم نگفتم اون دکتر شما کارش رو درست انجام داده...اشتباه بالاخره پیش میاد.هر چقدرم طرف حرفه ایی باشه بالاخره اشتباه میکنه....اما نمیشه به خاطر اشتباه یکیشون تخصص و وجدان

همشونو زیر سوال برد...

بابای خودمم اتفاقا تا اسم دکتر میاد میگه هیچی حالیشون نیست!!!!

SABER_MTB
2014/03/19, 22:33
به شدت هم با بقیه مشکل داریم...

فقط حواست رو جمع کن که یه موقع فکر نکنی مشکلی ککه با بقیه داری بخاطر / ایراد / داشتن شماست..........که بی چاره می شی....................همه کار ها رو می کنی و همه راه ها رو می ری که دیران رو راضی کنی ولی اون ها راضی نمی شن اون ها ها می خاد ذاتت رو عوض کنی که نمیشه و نباید بشه.......................

از اول اصلا سعی در راضی کردنشون نکن که وقت و انرژی شدیدی به هدر می دی...................اخرش هم به خودتع ضربه می زنی و همش داغون می کنی خودت رو...................

////////////////////////////

از یه بابای یه ده تومن پول می خاییم قرار بود تا 15 اسفند بده...................هی داره بامبول بازی در میاره هی می گه باید فلان چیزمو بفروشیم و پول نداریم و دستمون خالیه.............اصلا میشه عادمی که سه چهار تا مغازه به نامشه 10 میلیون پول نقد تو حسابش نباشه پول ما رو بده ؟؟؟؟

عید می خاییم خونه استراحت کنیم که پامون خوب شه........کیسه خاب هم که داریم می ریم جلو در مغازش می خوابیم که استراحتمون به فایده اقتصادی هم داشته باشه........

همه عالم و عادم به ما می رسند بد و بخت و ندار می شن...............................بر گشته می گه عاقا صابر به خدا دستم خالیه دو ماه پیش یه خونه خریدم هیچی پول ندارم ؟؟؟!!!!! ااا خو دهن سرویس با پول من خونه خریدی دستت خالی شده ؟؟؟؟ غلط کردی خونه خریدی خو......اول پول ما رو می داید بعد می دیدی پول دستت مونده باز می رفتی خونه می خریدی ..........

اصلا اینجوری نمی شه آدرس همون خونه ایی رو که خریدی بده می خام بیام همون جا بخوابم...................................

بد بختی پول هم مال خودم نیست دقیقا باید بدم به کس دیگه.................

تا بعد از تعطیلات داد داد.................نداد یه فراخوان بایک بیستی می زنیم با کوکتل مولوتوف می زنیم میاریم سر در مغازشو پایین..................

maziarn007
2014/03/19, 22:47
یه دکتر به توصیه دوستمون رفته بودیم کایرو پرکتیک عمل و دارو این چیزا تو کارش نیس !
چون مشکل پام که بود ! تقریبا سه سال پیش شروع شد و هر برا بعضی وقتا که تمرینم کم میشد و بعد یهو فشار میاوردم پشت پا زانوی چپم درد میگرفت ( قسمت بیرون)الان هم درد زیاد شده ولی همیشه یه ماهه خوب میشد ولی الان چند ماهه خوب نشده ... حدود دو هفته هم فکر کنم شده باشه که انگشت های دست چپم قدرتشون کم شده
گفتیم صبر کنیم یه خورده ور رفتیم شاید خوب شه دیدیم نه !
به توصیه همون دوست رفتیم دکتر و یه آزمایش mri نوشت از گردن و کمر کامل !
حالا هم با کمک یه دوستمون نتیجه رو خوندیم و به یه نتیجه ای که رسیدیم این شده که شاید این مشکل ما باشه
استئوفیت چیست ([Only registered and activated users can see links])
حالا با اینکه دم عیده و دکتر های خوب نیستن مجبوریم فعلا برای اینکه ببینیم چه خبره یه دکتر فردا بریم !
هم مهره های گردن هم کمرم مشکل داره ! که چون اعصاب از اونجا رد میشن درد در ناحیه پا و ضعف انگشت به دست به وجود بیاره
البته همه اینا احتماله فردا بهتر مشخص میشه ولی دقیق تر بعد از عید !

erfa
2014/03/19, 22:49
مشهد هوا خیلی خرابه همین جور داره بارون میاد
فک کنم هر چی از پاییزو زمستون بوده داره خالی میکنه!!!!!!!!!

Mr.Nariman
2014/03/20, 00:33
عمو صابر دست رو دلم نزار خونه...هر وقت به یه "عادمی" جنس میفروشم...تا جنس میرسه دستش 500 تا عیب میندازه روش...
اون دفعه یک دست تیوتر فرستادم...500 بار گفتم عکس جنسو نگاه کن بعد برات میفرستم گفت نه من راضیم(ارواح شکمش)
رسید بعد یارو گفت وولوم بالا صدا قطع میکنه...ما از این ور میگیم سالمه عمو...نیگا کن به سیم کشیت...میگه نه من درست زدم تو جنست خرابه...
ما خودمون از یکی دیگه خریدیم زنگ زدیم یارو میگیم عمو جنسی که به ما دادی الان تستش میکنم خرابه..(یارو ترک بود) ما نمیدونستم با این لهجه قشنگش بخندیم ...یا بزنیم تو سرمون الان جنس برنگرده حوصله نداریم بریم بیگیرم.... خلاصه به یارو گفتم عامو ببرش هزینه تعمیرش پا من فقط برو گمشو.... خلاصه قبول کرد...اقا سر اون مسعله من 60 تومن ضرر خالص خوشکل کردم.
از غزا(قضا-قزا-قذا-غضا-غذا) همون شبی بود که قرار بود عمو صابر فوجی (از صحابه مغازه عمو صابر که دستان مبارک عمو صابر(س...) بر بدنه و تنه ی دوچرخه زده شده بود و دوچرخه متبرک به ما برسه ما 40 تومن پول کم اوردیم...که جورش کردیم و فرستادیم...).
خلاصه ما برای اینکه مردمو راضی کنیم خیلی خودمونو پا....ه کردیم..... کلا هرچی جنس فروختم خدا شاهد این دسته گل بوده نسبت به جنس های بقیه...همیشه هم وقتی به ما رسیده اسمون تپیده...
خیلی دلم میخواد با اعتماد به نفس عمو صابر(س...) جنس بفروشم...دیگه التماس مشتری نمیکنه میگه میخوای بخر نمیخوای برو گمشو...
ما اولش که جنسو میدیم خیالمون راحته یارو راضی بوده...بعد که میبره 1000 تا درد بهش میندازه ...بعد ما هم حوصله و اعصاب این کاررا رو نداریم
به جد قبلا هم گفتم زیاد حرص میخورم و اعصاب این کار ها رو ندارم.

Dirt
2014/03/20, 01:26
خوش بحالتون
اینجا که متاسفانه گند زدن به این جشن زیبا

چرا علی‌؟ چیه شده

SABER_MTB
2014/03/20, 01:27
خیلی دلم میخواد با اعتماد به نفس عمو صابر(س...) جنس بفروشم...دیگه التماس مشتری نمیکنه میگه میخوای بخر نمیخوای برو گمشو...

ما هم سال ها اون راه شما رو رفتیم تا به این جا رسیدیم...........................به این راحتی ها نبوده....................

هیچ کس به موفقیت دست پیدا نخواهد کرد مگر آنکه / پارگی / ها رو تحمل کند...................خیلی ها بودن که یه روزه می خوساتن به این جا ها برسند ولی در اولین پارگی جر خوردن.........

ضمن اینکه این پا دردمون هم در قضیه دخیل بوده و یه جورایی حالا بعدا سر فرصت راجع بهش می نویسم..........

ولی مهم تر از اون اینه که جنس باید به دست کسی برسه که جنس رو / قدر بداند /.................من اگر بدانم و بفهمم فردی قدر فلان جمس رو نمی دونه......کاری می کنم که از خریدنش منصرف بشه کارم رو هم بلدم.......

برا اینکه بعد از خرید 98 هزار جور عیب می زاره رو جنس نازنین من.....................و به تجربه بهم ثابت شده که اگر مشتری که جنس شناس نیست رو بپرونم خیلی زود او کسی که / قدر دان / است از راه می رسد........

ضمن اینکه من اگر می خواستم کارو رو توسعه هم بدم اونقدر توان و اونقدر اعتبار دارم و اونقدر هم پشتوانه دارم که بتونم نمایندگی یه برند جدید رو بگیرم...................ولی اون موقه من هم می شم یکی مثل بقیه...........

اولا که تمام هم و غم ام این خواهد بود که بیشتر جنس بفروشم........................من دوست ندارم بیشتر جنس بفروشم............من دوست دارم بهتر جنس بفروشم................همون اندازه ایی هم که از / بهتر / جنس فروختن عایدم میشه کفاف خرج زندگیم رو می ده از سرم هم زیاده.......برا چیزی کمه بهش نیاز ندارم اخلاقو اعتبار خودم رو خراب نمی کنم......هر موقع هم حالم خوب نبود حوصله نداشتم گوشی خاموش.......می رم دفتر کارم همینجوری الکی جنس ها رو نگاه می کنم از اینکه بخام با بعضی ها سر و کله بزنم اعصابم راحت تره..............

بعدش هم اونحوری دیکه نه وقت سر خاروندن داشتم نه حوصله چرخ سواری................./ البته فعلا هم پا درد این حوصله رو از ما گرفته ولی باز خوشحالترم که یه درد ناخواسته حوصلم رو تموم کنه تا یه اخلاق بدی که خودم برا خودم درست کرده باشم......../

عاقا شاید ملا خیلی برالشون جذاب باشه میلیاردر بشن ماشنی آنچنانی داشته باشند خونشون تو فلان محله باشه........ما هر چی هم بشیم هر چقدر هم دشاته باشیم اونقدر L ممد / L 90 / مون رو دوست داریم که حاضر نیستیم چیز دیگه ایی سوار شیم.............

خونمون هم تو یکی از محلات متوسط رو به پایین تهرانه قدیمی هم هست قیمت آنچنانی هم نداره ولی باز اونقدر دوستش دارم که تا زنده باشم از توش تکون نمی خورم...............هر بساز بفروش ننه مرده اییهم بخاد بخره که بکوبه برج نوسازش کنه نمی فروشم یا یه قیمتش می زارم که کسی نتونه بخره.............
هر وقت ما سرمون رو گذاشتیم زمین مردیم اونوقت ورثه ایی چیزی داشتیم برن هر غلطی دلشون می خاد باهاش بکنند بزنن خاکش کنند برجش کنند...........البته الان به صورت موقتی اجبارا تو یه خونه دیگه که کلا با در و دیوارش هم خصومت ذاتی داریم و با خشت و گلش اصلا دشمنی داریم زندگی می کنیم ..........زندگی که نه زنده اییم...........

کلهم پس بخاطر چیزی که بهش نیازی نداریم................برا چی خودمون رو پاره کنیم...............؟؟؟

ضمن اینکه / معامله / خود مهارتیست برا خودش.............حیف که این جا نا محرم زیاده نمی تونم حرف بزنم................

ali tech
2014/03/20, 02:47
چرا علی‌؟ چیه شده
اینجا با وجود وسایل آتشبازی مثل ترقه و امسال اینجور چیزا که فقط چیزی جز سروصداوخطر نداره چیرو میخوان اثبات کننن اصن گند زدن به این جشن زیبا یعنی چی میشد مثل قدیما بود
با حدقل مثل اونجا یه برنامه بزنو برقصی یه شادی بود نه استرس

اضافه شده بعد از : 14 minutes

ما هم سال ها اون راه شما رو رفتیم تا به این جا رسیدیم...........................به این راحتی ها نبوده....................

هیچ کس به موفقیت دست پیدا نخواهد کرد مگر آنکه / پارگی / ها رو تحمل کند...................خیلی ها بودن که یه روزه می خوساتن به این جا ها برسند ولی در اولین پارگی جر خوردن.........

ضمن اینکه این پا دردمون هم در قضیه دخیل بوده و یه جورایی حالا بعدا سر فرصت راجع بهش می نویسم..........

ولی مهم تر از اون اینه که جنس باید به دست کسی برسه که جنس رو / قدر بداند /.................من اگر بدانم و بفهمم فردی قدر فلان جمس رو نمی دونه......کاری می کنم که از خریدنش منصرف بشه کارم رو هم بلدم.......

برا اینکه بعد از خرید 98 هزار جور عیب می زاره رو جنس نازنین من.....................و به تجربه بهم ثابت شده که اگر مشتری که جنس شناس نیست رو بپرونم خیلی زود او کسی که / قدر دان / است از راه می رسد........

ضمن اینکه من اگر می خواستم کارو رو توسعه هم بدم اونقدر توان و اونقدر اعتبار دارم و اونقدر هم پشتوانه دارم که بتونم نمایندگی یه برند جدید رو بگیرم...................ولی اون موقه من هم می شم یکی مثل بقیه...........

اولا که تمام هم و غم ام این خواهد بود که بیشتر جنس بفروشم........................من دوست ندارم بیشتر جنس بفروشم............من دوست دارم بهتر جنس بفروشم................همون اندازه ایی هم که از / بهتر / جنس فروختن عایدم میشه کفاف خرج زندگیم رو می ده از سرم هم زیاده.......برا چیزی کمه بهش نیاز ندارم اخلاقو اعتبار خودم رو خراب نمی کنم......هر موقع هم حالم خوب نبود حوصله نداشتم گوشی خاموش.......می رم دفتر کارم همینجوری الکی جنس ها رو نگاه می کنم از اینکه بخام با بعضی ها سر و کله بزنم اعصابم راحت تره..............

بعدش هم اونحوری دیکه نه وقت سر خاروندن داشتم نه حوصله چرخ سواری................./ البته فعلا هم پا درد این حوصله رو از ما گرفته ولی باز خوشحالترم که یه درد ناخواسته حوصلم رو تموم کنه تا یه اخلاق بدی که خودم برا خودم درست کرده باشم......../

عاقا شاید ملا خیلی برالشون جذاب باشه میلیاردر بشن ماشنی آنچنانی داشته باشند خونشون تو فلان محله باشه........ما هر چی هم بشیم هر چقدر هم دشاته باشیم اونقدر L ممد / L 90 / مون رو دوست داریم که حاضر نیستیم چیز دیگه ایی سوار شیم.............

خونمون هم تو یکی از محلات متوسط رو به پایین تهرانه قدیمی هم هست قیمت آنچنانی هم نداره ولی باز اونقدر دوستش دارم که تا زنده باشم از توش تکون نمی خورم...............هر بساز بفروش ننه مرده اییهم بخاد بخره که بکوبه برج نوسازش کنه نمی فروشم یا یه قیمتش می زارم که کسی نتونه بخره.............
هر وقت ما سرمون رو گذاشتیم زمین مردیم اونوقت ورثه ایی چیزی داشتیم برن هر غلطی دلشون می خاد باهاش بکنند بزنن خاکش کنند برجش کنند...........البته الان به صورت موقتی اجبارا تو یه خونه دیگه که کلا با در و دیوارش هم خصومت ذاتی داریم و با خشت و گلش اصلا دشمنی داریم زندگی می کنیم ..........زندگی که نه زنده اییم...........

کلهم پس بخاطر چیزی که بهش نیازی نداریم................برا چی خودمون رو پاره کنیم...............؟؟؟

ضمن اینکه / معامله / خود مهارتیست برا خودش.............حیف که این جا نا محرم زیاده نمی تونم حرف بزنم................
چه فایده انقدر بعضی ها هول پول دارند
که نمیدونم آخه چه هدفی دارند با همین همه پول دراوردن آخه چیرو میخوان اثبات کنن !!!که چی مایه داری !!که ماشین فلان مدل دارم !!!که خونه متری فلان قیمت دارند !!!آخه از صب تا شب سگ دو زدن واسه واسه دوقرون بیشتر چه فایده ای داری !!بعضی از ادم هارو میبینم انگار عین ربات صبح تاشب کار یعنی تو این زندگی چیزی جز کار نیست ؟؟؟؟
واقعا انقدر کوته فکرن ؟؟
من اگر میتونستم یعنی اونقدر توان مالی یا ..... داشتم که بتونم نمایندگی فلان برند رو بگیرم کار فقط شنبه تا چهارشنبه
کارمند حقوقا هم بالا
درآمد هم اونقدر به اندازه کافی که هرچی بخوام بتونم تهیه کنم نه این که فکر کنید مثلا خونه نوک کوه ......نه!!! یه خونه با یه حیاط بزرگ تو همین محلموم
هرچی تونستم بقیشم برای کسانی که نمیتونن چرخ بخرن بهشون چرخ میدم

Mr.Nariman
2014/03/20, 07:22
عمو صابر چسب 1-2-3 خریدم...پارگی هامو تسکین میده:)
پس حالا حالاها ما باید ج.ر بخوریم...
اخه من چمیدونم مشتری که اونوره من فقط صداشو میشنوم چه ادمیه....
1000 تا جنس گذاشتم برای فروش...پول همشونم نیاز دارم...:riz273:

اوه علی‌ اگه اینجا بودی تو، ٔبر سن تو ۱۴-۱۵ سال گییرل زیاد بودن تو جشن، یکی‌ اومد ٔبر کنار من نیشست، و همش با مبیلش عکس تهران نشون میداد، و میگفت آشیگ تهرانم
با مامانش ۱ ٔبر توههی سال می‌رن تهران، علی‌ اون ۱۴ سال سنش داشتش، ٔبر تو بهترین بودش
علی چشمت روشن....

Dirt
2014/03/20, 09:28
اینجا با وجود وسایل آتشبازی مثل ترقه و امسال اینجور چیزا که فقط چیزی جز سروصداوخطر نداره چیرو میخوان اثبات کننن اصن گند زدن به این جشن زیبا یعنی چی میشد مثل قدیما بود
با حدقل مثل اونجا یه برنامه بزنو برقصی یه شادی بود نه استرس

اوه علی‌ اگه اینجا بودی تو، ٔبر سن تو ۱۴-۱۵ سال گییرل زیاد بودن تو جشن، یکی‌ اومد ٔبر کنار من نیشست، و همش با مبیلش عکس تهران نشون میداد، و میگفت آشیگ تهرانم
با مامانش ۱ ٔبر توههی سال می‌رن تهران، علی‌ اون ۱۴ سال سنش داشتش، ٔبر تو بهترین بودش

ali tech
2014/03/20, 10:29
بایک بیست چه قدر قشنگ شده دسته همه مدیرا درد نکنه
سال نو همه مبارک

بایک بیست چه قدر قشنگ شده دسته همه مدیرا درد نکنه
سال نو همه مبارک

- - - - - - - - - -

چه فایده
یه جیب پر پول میخواد بعدشم اگر چرخ سوار نباشه فایده نداره

erfa
2014/03/20, 12:05
بسیار زیبا شده سایت لوگوی سایت هم که میدرخشد!!!!!!
مشکل نداره جای منوی کار بری رو با جای اون منو بالاییه عوض کنین ؟مثل استایل قدیمی ها؟
آقا مسعود پیام گیرشون قطعه ؟؟نمیشه بهشون پیام داد؟

sepehr82
2014/03/20, 13:16
سلام دوستان
سال نو بر شما دوستانم مبارک بادا............... به امید اینکه سال جدید سال خوبی برای همه باشد ....... آرزوی سعادت و روز و شبهای خوشی را برای تک تک دوستان حقیقی و مجازی دارم .... چه بسا که در بسیاری از امور دوستان "دهکده جهانی" بهتر و دلسوز تر از دوستان باصطلاح حقیقی بوده و هستند ...........
---------------------------------------------------
آقا بگو مبارک باشه ........ امروز روز تولدم هست بگو میارک .........
------------------------------
وارد اولین روز از عمرم در 47 شدم .........
خب حالا بگید این 47 لعنتی چی هست ... بعنوان کادو هم که شده ......... خیر و یا شر گل و یا گند ؟! هاااااا هااهه ها
شاد باشید و مرا هم شاد کنید .......... سال 93 بر شما مبارک بادا

maziarn007
2014/03/20, 13:34
بر تمامی دکتر های اسلام صلوات بفرس که این اولی گاو بود ! البته دکتر ها الان نمیشینن ولی خوب میخواستم خیالم راحت بشه چه مشکلی دارم یه دکتر ارتوپد جستیم که یعنی هیچی نمیگم !
حالا باید بعد عید یه دکتر خوب جستم ! متخصص اعصاب کمر و گردن ! ولی یه خورده خودمو باختم :( امید وارم این چیزی که پیش بینی کردم نباشه وگرنه اوضاعمون خیطه ....)
خلاصه عید همگی مبارک باشه ، همگی در خوشی و سلامت باشید !