PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری توی فصل سرما...

صفحه ها : 1 2 [3] 4

ali tech
2014/02/04, 13:57
اقا دبیرستان فقط ما تعطیل شدیم اگه شد عکس می زارم ببینین چه خبره؟:67:
ما هم دبیرستان فلکه دوم تهرانپارس منطقه 4 هم تعطیلیم در واقع منطقه 1تا 5 تعطیل

تك درخت
2014/02/04, 15:45
سلااااااام به همه

يه 10 روزي بود كه از بايك دور بودم

چه سخت گذشت

دلم براي اين بخش تنگ شده بود حسابي

event گرامي براتون آرزوي روزهاي خوش و پر از شادي و نشاط رو دارم

عاقا صابر بهتر باشي ان شااله

SABER_MTB
2014/02/04, 16:35
خدایا من باید 2 ماه دیگه صبر کنم رکاب نزنم، دیوونه شدم دیگه

تازه دکتر واسه زانوم 15جلسه فیزیوتراپی نوشته که هنوزم انجامشون ندادم

این چه وضعیه من گیر افتادم توش اخه خدااا؟

شما زانوتون چی شده ؟؟؟ کجاش درد می کرده ؟؟؟

ما که فکر کنم این چند زیاد دو زانو خم شدیم رو زمین...........حالت کلاغ پری رو زمین برا بستن قفسه ها و ویترین ها.............پا چپم که عملی و اهل بخیه بود رو روش فشار نمی اوردم همه فشار رو می زاشتم برا پا راست..................

[Only registered and activated users can see links]

( البته درد ما این بغل زانو نیست مال ما موقه راست کردن زانو اللخصوص وقتی بخام سر پا شم..........یا پله بریم پایین کمی هم موقه بالا رفتن.............پشت کشکک زانوم حس می کنم یه چیزی داره می سابه رو یه چیز دیگه............)

دیروز حدودای ساعت 9 / 10 دیدم یه دردای خفیفی هست توش که یه یکی دو ساعت بعدش دیگه زیاد شد و در حدی بود که پله پایین رفتن برام مشکل بود............می خواستم برم بالا چهار پایه دیدم یوخ بابا......

خیلی دردش زیاد شد..................

همه و همه و همه اینها از اینه که چرخ سواریم محدود شده........................

عادم چرخ سواری کنه مخش آزاد باشه.............یه ایرادی یه مسئله ایی بوجود میاد همون اول کار می زنه ردش می کنه دیگه نمی رسه با جاهای باریک.........که بعد بر اثراون جاهای دیگه هم آسیب ببینه..................

parham.alikhah
2014/02/04, 16:49
اقا صابر درد ما فراتر از ایونیه که شما نشون دادی ماله ما اینجا که خط کشیدم هم درد میکنه علاوه بر صابیدن ون تیکه

SABER_MTB
2014/02/04, 16:58
عاقا می گن دلار شده 1900 ؟؟!!!!!

یکی از دوستان می گفت عاقا دلار شده 1900 چرا این تنه رو قیمتشو نمی آری پایین ؟؟؟؟؟

عاقا واقعا اگر دلار شده 1900.....کاری نداره که ........ما همین الان نقدا..........200 میلیون تومن چک رمز دار بانکی میاریم...........100 هزار دلار شما به ما بده.......ده میلون تومن هم این وسط می مونه سود شما ......بده ؟

ولی واقعا اگر دلار شده 1900 که بنا بر اون استناد می کنید که این تنه رو چرا به ما ارزون تر نمی دین........من همین فردا صبح می تونم یه چک بانکی 200 میلیونی بیارم 100 هزار دلار از شما بگیرم........چک هم که می گم نه اون چکی که مدت داره و بر گشت می خوره ها............چک بانکی............یعنی شما از من گرفتی برو بانک..........همون جا نقد کن............

شما چرا سر یه تنه ما با چونی می زنی..........شما اگر مایل باشی من همین فردا صبح هم شما بگی.....ساعت 10 آمادگی کامل دارم با 200 میلیون پول نقد پیش شما باشم................ شما هم 100 هزار دلار به ما بده.....10 میلیون تومن هم سود شما...........برو باهاش6 تا تنه 8500 بخر..................

ما هم 100 هزار دلار رو می بریم بازار خورد می کنیم می فروشیم.....الان هم اشتباه نکنم حدود 2900 خرید دارند........میشه 290 میلیون ......90 تومن هم می مونه سود ما........الله برکت...........هم شما جای یه تنه Trekشش تا تنه گیرت میاد بدون اینکه ریالی داده باشی.........هم من 90 تومن سود جیرینگی گیرم میاد........دیگه از این بهتر ؟؟؟؟؟؟؟

ARASH.CLIMBER
2014/02/04, 17:25
عاقا می گن دلار شده 1900 ؟؟!!!!!

یکی از دوستان می گفت عاقا دلار شده 1900 چرا این تنه رو قیمتشو نمی آری پایین ؟؟؟؟؟

عاقا واقعا اگر دلار شده 1900.....کاری نداره که ........ما همین الان نقدا..........200 میلیون تومن چک رمز دار بانکی میاریم...........100 هزار دلار شما به ما بده.......ده میلون تومن هم این وسط می مونه سود شما ......بده ؟

ولی واقعا اگر دلار شده 1900 که بنا بر اون استناد می کنید که این تنه رو چرا به ما ارزون تر نمی دین........من همین فردا صبح می تونم یه چک بانکی 200 میلیونی بیارم 100 هزار دلار از شما بگیرم........چک هم که می گم نه اون چکی که مدت داره و بر گشت می خوره ها............چک بانکی............یعنی شما از من گرفتی برو بانک..........همون جا نقد کن............

شما چرا سر یه تنه ما با چونی می زنی..........شما اگر مایل باشی من همین فردا صبح هم شما بگی.....ساعت 10 آمادگی کامل دارم با 200 میلیون پول نقد پیش شما باشم................ شما هم 100 هزار دلار به ما بده.....10 میلیون تومن هم سود شما...........برو باهاش6 تا تنه 8500 بخر..................

ما هم 100 هزار دلار رو می بریم بازار خورد می کنیم می فروشیم.....الان هم اشتباه نکنم حدود 2900 خرید دارند........میشه 290 میلیون ......90 تومن هم می مونه سود ما........الله برکت...........هم شما جای یه تنه Trekشش تا تنه گیرت میاد بدون اینکه ریالی داده باشی.........هم من 90 تومن سود جیرینگی گیرم میاد........دیگه از این بهتر ؟؟؟؟؟؟؟

وای اقا صابر از دلار نگو....الان یهو هوس کردم دلار بشه 1900 منم یه کورسی خوب بگیرم...الان من 8 ساله که یه ویوا فرغون دارم!!!:13:

ای خدا یه کورسی از اسمون اروم بنداز برامون خراب نشه:34:

من الان دو تومن به زور دارم جور میکنم باز باید برم سراغ همون کورسی با ست سورا که قبلا با 800 تومن راحت میگرفت!!!

دوباره رفتم بیرون تو برف لیز بخورم اما دریغ از یه سانت سر خوردن! دوچرخه از شانس ما چسبیده بود به زمین:riz273: ولی بازم خیلی حال داد...بااااااد سرد مخالف میومد انگشتام بیحس شدن!

Vahid_FRD
2014/02/04, 20:14
اووووووف چقدر برف اومده چه حالی بکنیم جمعه این هفته
یوووووو هووووو

pouya
2014/02/04, 20:24
بچه ها واقعا شمال کشور وضعیت اضطراریه
واقعا اضطراری
من تاحالا اینهمه تحت تاثیر قرار نگرفته بودم
بیچاره ها شهرشون میشه گفت فلج شده
شنبه رفته بودیم انزلی
مسیر 240 کیلومتری رو در عرض 7 ساعت با ماشین رفتیم
7 ساعت هم برگشتنمون طول کشید
دوتا راننده بودیم خداییش پدرمون درومد
واقعا خدا بهشون رحم کنه
من خیلی براشون ناراحتم ...:dadad4:

ali tech
2014/02/04, 20:57
جاتون خالی امروز صبح با دوچرخه رفتیم یه دوری زدیم و یه 30 تایی رو رکاب زدیم برگشتش که فقط بگم یخ بود مردم از سرما

جاتون خالی امروز صبح با دوچرخه رفتیم یه دوری زدیم و یه 30 تایی رو رکاب زدیم برگشتش که فقط بگم یخ بود مردم از سرما

- - - - - - - - - -

من شکر بخورم اینجوری برم بیرون

parham.alikhah
2014/02/04, 21:57
بچه ها واقعا شمال کشور وضعیت اضطراریه
واقعا اضطراری
من تاحالا اینهمه تحت تاثیر قرار نگرفته بودم
بیچاره ها شهرشون میشه گفت فلج شده
شنبه رفته بودیم انزلی
مسیر 240 کیلومتری رو در عرض 7 ساعت با ماشین رفتیم
7 ساعت هم برگشتنمون طول کشید
دوتا راننده بودیم خداییش پدرمون درومد
واقعا خدا بهشون رحم کنه
من خیلی براشون ناراحتم ...:dadad4:
میگفتین ما بیایم پذیرایی اقا پویا شما اونروزی اومده بودید که برف اومده به احتمال زیاد نه؟

pouya
2014/02/04, 22:24
[QUOTE=parham.alikhah;68439]میگفتین ما بیایم پذیرایی اقا پویا شما اونروزی اومده بودید که برف اومده به احتمال زیاد نه؟[/QUOTE
به بهههه

اااقااا
دمت گرم داداش
مرسی
اره شنبه اومده بودیم
چه برفی بود خداییش
فقط اینو بگم هشتپر بگو یه میل برف باریده بود! نه خداییش زمین خیس بود ولی اصلا برف نمیبارید
اونطرف هم برف اینطرف هم برف
خیلیییی عجیب بود
واااقعا برامون خیلی سخت گذشت
حسابته بکن دیگه مسیر 480 کیلومتری 14 ساعت طول کشید
صبح 5 شب 9
وسط هم یه کم استراحت و ...
اومده بودم دانشگاه ثبت نام کنم متاسفانه به در بسته خوردیم و دیپورت شدیم!!!
تعطیل بود
ناهارم جاتون خالی باقالی قاتوق زدیم به بدن :49:

parham.alikhah
2014/02/04, 22:33
نوش جان دفعه دیگه اومدید کبابی اقا مهران مهمون مایید

pouya
2014/02/04, 22:36
نوش جان دفعه دیگه اومدید کبابی اقا مهران مهمون مایید

ایشالا زحمت میدیم
اختیار داری
راستش ایشالا اگر قبول بشم و ثبت نام کنم باید دنبال یه خونه اجاره باشم تو انزلی
راستی نمیدونی به طالب اباد ( دانشگاه ازاد) ماشین تاکسی یا اتوبوس واحد خطی داره یا نه ؟
اخه از مرکز انزلی خیلی دوره

mohamad road
2014/02/04, 22:39
یه بار جستی ملخک....
دو بار جستی ملخک....
این دفعه تو دستی ملخخخخخخخخخخخخک....
یکشنبه عمل میکنم.....
بلا با دار را بووووووووووووووووو..... بلااااااااااااااااااااااا دا را گوووووووووو مالااااااااااااااااااا

pouya
2014/02/04, 23:08
بچه ها 25 بهمن ماه همین سال، صعود زمستانی داریم به قله ی سبلان
4811 متر
من عکاس تیم هستم!
فنی و تدارکات هم سری میکشم
ولی خیلی استرس دارم از الان
راستش هنوز کفش مناسب هم جور نکردم
وضعیت اب و هوا تخمین زدیم که حدود - 40 درجه اینا بشه
من خیلی استرس دارم از الان
بد حسیه لامصب این حس استرس
دوستای بایک بیستی خداوکیلی دعام کنیدااا

hosein&giant
2014/02/04, 23:23
سلام پويا جان ي سر اگر ميتوني برو منيريه يك سري كفش تك سايز با قيمت خوب گذاشتن براي فروش هم تك پوش هست و هم دوپوش فقط در موقع خريد به نوع كفه دقت كن كه در موقع بستن كرامپون به مشكل نخوري

pouya
2014/02/04, 23:33
سلام پويا جان ي سر اگر ميتوني برو منيريه يك سري كفش تك سايز با قيمت خوب گذاشتن براي فروش هم تك پوش هست و هم دوپوش فقط در موقع خريد به نوع كفه دقت كن كه در موقع بستن كرامپون به مشكل نخوري

اوه اوه جدی ؟ خدا وکیلی راس میگی اقا حسین ؟اگه بشه همین فردا با اتوبوس میرم بر میگردم! راستش اینجا ( اردبیل یه فروشگاهی که اشنا هم هستش از شانس گند من یه میلت اورده بود دو پوش
کرامپون خور اتومات
یه اسولو هم اورده بود دو پوش فایبر گلاس
بینظیر بودن
موک سایز پای من! قیمت خداییش مجانی بود
درسته دست دو بود ولی خیلییی تمیز
800 تومن داد! دهنم اسفالت شد بخدا
شانس گند منه خداییش
راستش منم بودجم در حد 800 900 تومنه
نمیدونید سایز 42 41 داره یا نه ؟

ali tech
2014/02/05, 01:45
اوه اوه جدی ؟ خدا وکیلی راس میگی اقا حسین ؟اگه بشه همین فردا با اتوبوس میرم بر میگردم! راستش اینجا ( اردبیل یه فروشگاهی که اشنا هم هستش از شانس گند من یه میلت اورده بود دو پوش
کرامپون خور اتومات
یه اسولو هم اورده بود دو پوش فایبر گلاس
بینظیر بودن
موک سایز پای من! قیمت خداییش مجانی بود
درسته دست دو بود ولی خیلییی تمیز
800 تومن داد! دهنم اسفالت شد بخدا
شانس گند منه خداییش
راستش منم بودجم در حد 800 900 تومنه
نمیدونید سایز 42 41 داره یا نه ؟
میتونی یه سر به شرکت ارکید بزنی البته اگر شهر شما نمایندگی باشه
حتی یه سری کفش واسه ارتفای بالای 4500 متر داشت

mSafdel
2014/02/05, 02:06
خوشحال بودم که بعد از سالها قراره یه کار فرهنگی-محیط زیستی خاص تو کشور ما انجام بشه. یه کار از جنس کارهایی که هرچی با خودم دو دوتا چهارتا کردم دیدم امکان نداره ایده این کار به عقل مسئولین رسیده باشه و پشت این قضیه حتما یه آدم دلسوز هست! منظورم چاپ تصویر یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن تیم ملی فوتبال برای جام جهانی 2014 بزریله.
اول اینکه خیلی از این نشریات و شبکه های تلویزیونی هنوز فرق یوزپلنگ و پلنگ رو نمیدونن و حتی یکی از این نشریات بسیار معتبر کلی قلم فرسایی کرده بود در مورد تصویر پلنگ روی لباس!!!
بعد از کمی تحقیق فهمیدم که آدمهای زیادی تو این کار دست داشتن و از دادن ایده تا حمایت های مالی و جانی دریغ نداشتن از جمله آقای آرش نورآقایی عزیز بزرگ مرد محیط زیست ایران که ایده اصلی این طرح رو ایشون مطرح کردن و حمایت کردن و پیگیری کردن.
متاسفانه تو برنامه 90 این هفته یه عده ای با کمال وقاحت و بی شرمی به راحتی این ایده را دزدیده و طراح اصلی رو خودش معرفی کرده. کسی که هنوز تکلیفش با حرف و حدیث های شکارهای غیر مجاز و اخبار پراکنده ای که پشت سرش میگن روشن نشده داعیه حمایت از یوزپلنگ ایرانی داره!
خیلی ناراحتم کرد این موضوع :riz273::13:

Vahid_FRD
2014/02/05, 02:53
همین چند دقیقه پیش یه زلزله اومد همه از خواب پریدن
انقدر هم هوا سرده من با گرمکن پلار خوابیدم

SABER_MTB
2014/02/05, 03:15
همین چند دقیقه پیش یه زلزله اومد همه از خواب پریدن
انقدر هم هوا سرده من با گرمکن پلار خوابیدم

هنوز اینجا ثبت نشده............

Live Earthquakes Map ([Only registered and activated users can see links])

نتیجه : بایک بیست اطلاع رسانیش از سایت های اطلاعا رسانی با سیستم اطلاعاتی میلیون دلاری هم بهتره ..............!!!! ( البته فقط تو ایران )

فکر می کنی چند ریشتر بود ؟

اضافه شده بعد از : 7 minutes

Iranian Seismological Center ([Only registered and activated users can see links])

3.0 ریشتر

Vahid_FRD
2014/02/05, 08:04
3 ریشتر بود ولی چون عمقش نسبتا کم بود و مرکزش دیقیقا زیر شهر اراک و امواجش هم فکر کنم عمودی بود خیلی خفن به نظر رسید

sanaz20
2014/02/05, 10:50
واقعاً داره خستم ميكنه اين دوچرخه:mad:

auas
2014/02/05, 10:58
3 ریشتر بود ولی چون عمقش نسبتا کم بود و مرکزش دیقیقا زیر شهر اراک و امواجش هم فکر کنم عمودی بود خیلی خفن به نظر رسید

آقا ما اومدیم بریم زیر تختخواب دیدم کلی کتاب چیدم جلوش کلا بیخیال شدم
عجب صدایی داشت من فکر کردم بمبه

erfa
2014/02/05, 12:28
وضعیت اب و هوا تخمین زدیم که حدود - 40 درجه اینا بشه

ما از -18 مشهد مینالبم شما دارین میرین تو -40؟؟؟؟:riz273:

parham.alikhah
2014/02/05, 21:25
اینجا امروز خیلی سرد بود یعنی خیلی سرد بود ولی مسعولان شهر دراری به خودشون زحمت نمیدن بیان یه بولدوزر بندازن برفارو جمع کنن
من که امروز پام ضرب دید انقدر درد میکنه که خدا میدونه تمام استخونای کف پام درد میکنه حس میکنم که یه دفعه دیگه بلند شم
پوست کف پامو پاره میکنه واستخوناش میا دبیرون:14:

mohammadreza98
2014/02/05, 21:33
آقا ما اومدیم بریم زیر تختخواب دیدم کلی کتاب چیدم جلوش کلا بیخیال شدم
عجب صدایی داشت من فکر کردم بمبه
آقا ما دو سال پیش تقریبا همین موقعا یه زلزله مهیب اومد شهرمون ملت یه هفته تو خیابون میخوابیدن!اونقدر شدید که مشهد رو هم لرزونده بود!اصلا یه وضعی!
5 و خورده ای ریشتر اونم از یه گسل با حداکثر عمق 14-15 کیلومتر!
نچ نچ نچ!خدا برا کسی نیاره!
ولی همون شب زلزله تخت گرفتم خوابیدم مثل چی......
همچین ها:

epsi1on
2014/02/05, 21:59
یه چیزی توی فیسبوک فهمیدم خیلی حالم گرفته شد، هر کس و ناکسی میتونه ببینه ادم چه عکسهایی رو لایک کرده یا روی چه عکسهایی کامنت گذاشته، اگه کس به خصوصی مد نظرتون هست خوراک فضولیه!
مثلا برای اینکه ببینید طرف چه عکسهایی رو لایک کرده یا روی چه عکسهایی کامنت گذاشته اینها رو توی نوار بالای فیسبوک سرچ کنید:
photos liked by <NAME>l
photos commented on by <NAME>l
که <NAME> میشه نام طرف.
که با این کار عکسهایی که در دید شما باشه رو میاره...
پیشنهاد میکنم اول با اسم خودتون شروع کنید، وقتی نتایج رو ببینید اول یکم خوشحال میشید ( :D ) میگید اِ مثلا اره این همون عکسه بود که من لایک کردم! بعد چند لحظه قیافتون عوض میشه ( :5: ) میگید یعنی همه میتونن اینو ببینن. بعدشم که :p7977cujr38iyymsu8:
خدا بگم این فیسبوک رو چیکار کنه...

ali tech
2014/02/06, 00:03
آقا داستان این دردسر های بایک بیستی چیه یک بیاد توضیح بده حداقل جناب مدیر خودش قشنگ که توضیح نداد آخه چرا دادگاه اونم تبریز مگه کی شکایت کرده؟؟؟؟؟!!!!!

SABER_MTB
2014/02/06, 01:39
آقا داستان این دردسر های بایک بیستی چیه یک بیاد توضیح بده حداقل جناب مدیر خودش قشنگ که توضیح نداد آخه چرا دادگاه اونم تبریز مگه کی شکایت کرده؟؟؟؟؟!!!!!

داستانش اینه که فقطو فقط اونهایی که صاحب این سایت لعنتی بودن می تونن بفهمند.......چه درد و مرضیه این بایک بیست....................ما که خشتک ها دریدیم و نعره زنان پا به بیابان نهادیم.............

قبل تز از ما هم یه بنده خدایی بود اوشون هم خشتک بدریده و روانی شد رفت.........در ما هم یه بار مالید..................زمان ما هم هی کار بر ها رو پر رو بار اوردیم.......هی رو اضافی دادیم....هی هر کی هر چی می گفت می گفتیم چشم.........دیگه کم مونده بود بیان بگن اقا چرا نمی زاری ما دهنتو سرویس کنیم..... هان.........غلط کردی جلو ما رو می گری که دهنتو سرویس نکنیم..............

عاقا ما می خاییم اینجا هر چی دلمون می خاد بنویسیم.......هر عکسی عشقمون می کشه بزاریم............شما اصلا برا چی زدی پاک کردی..............شما هیچ حقی نداری پاک کنی........شما وقتی این سایت رو باز کردی باید هر چی ما می گیم گوش کنی......باید وقتتو بزاری زندگیتو بزاری........از کار و کاسبیت بزنی به این جا برسی گوه کاری ها ی ما رو جمع کنی......ما که جای دیگه نداریم بریم گوه بالا بیاریم ........هر چی جاهای دیگه کردن تو پاچمون اعصاب خوردی هامون رو میاییم اینجا میاریم بالا تو سایت شما ..شما هم وظیفه داری همه رو جمع کنی..........

چرا این جای سایت اینجوریه چرا اونجای سایت اونجوریه...................

آخرش هم من یک سال و نیم..........تمام وقت و زندگیم رو گذاشتم اینجا.........یه بار هم هکمون کردن یه پولی از ما اخاذی کردن....( اقا مسعود در جریانه )................از کار مغازم می زدم از شب خوابی هام می زدم......تا صبح می شستم فکر می کردم.......هر ک هر چی می گفت یه جوری می خواستیم راضی نگه داریم همه رو............................از جیب خرج می کردم........

آخرش هم فرض مثال....یه بنده خدایی می اومد اینجا تاپیک (( عکس های ترولی )) باز می کرد و ما می گفتیم جان مادرتون این کار ها جاش اینجا نیست.........یه طوری برخورد می شد که یعنی من می شدم شمر البن ذی الجوشن.....که مخالف آزادی های بشری ام و می خام ازادی همه جوامع بشری رو صلب کنم بر همه عالم دیکتاتوری کنم.................اون ها می شدن فدا کار ...روشنگر اجتماع........مبارز فی سبیل الحق........

دیگه من بعد از یک سال و نیم واقعا کم اوردم زمستون 91 بود دیگه گفتم گور بابا همون برید گم شید بابا..............به من چه ربطی داره پیرم در اومد دهنم سرویس شد..................زدم بستم در این لعنتی رو رفتم مسافرت.......هی زنگ بود می می زدن عاقا چرا بسته است سایت......عاقا چرا باز نمی شه.................

و اون موقع ........همین دوستانی هم که الان پشت سات اند به ما می گفتن که عاقا جان ما بازش کن بابا چیزی نیست که خدش رو اذیت می کنی.........مسئله ایی نیست که...............شما الکی گندش می کنی.....

و به لطف خدایی......الان خودشون یه 6 / 7 ماهی هست شاید هم بیشتر دقیق یادم نیست........خودشون دچار لمس کردگی شدن و دچار درک کردگی شدن ما رو........چند تایی از مدیرا هم که مسئولیت مدریت تالار ها رو عهده دارند شاید یه نموره درک کرده باشند داستان رو و یاد اون صحبت ها و درد دل ا و آه وناله های اون زمان ما افتاده باشند و یادشون اومده باشه که مای بد بخت چی می گفتیم ولی باز هم تا کسی مسئولیت تام این سات دستش نباشه نخواهد فهمید چه دردسر و چه زحمتی داره به قران........................

تازه چی ؟؟؟؟ شما فکر کن با برخی ها هم باید ما می ساختیم که این ها کل بحثشون این بود که عاقا این کار هایی که ما می گیم رو شما موظفی و وظیفته و باید انجام بدی..........بعد که ما می گفتیم عاقا به پیر به پیغمبر این کار هایی که شما می گی به همین سادگی نیست.................خو لا مصب خودت هم بیا یه گوشه کار رو بگیر......یه کمنکی بکن حد اقل این همه اورد می دی......

بعد می گفتن که نه........ما کمک نمی کنیم...ما فقط اینجا کار بریم و اومدیم استفاده کنیم.............و همه اون چیز هایی که شما می گی چرت و پرته بابا کجاش سخته بابا دو تا دکمست دیگه می زنی....یه کنترل پنله باید هواشو داشته باشی.............عاقا شما داری الکی می گی تنبلی می کنی نمخایی کار کنی الکی می گی سخته............................

یعنی من خودم دیکه دیدم بابا این ها اصلا ارزششو ندارند من اینجوری پول و وقت و عمرم رو بزارم...............آخرش هم من می شم عادم بده اون هایی که همه گند کاری ها و گوه کاری ها رو بالا می ارن و هر چی ما با زحمت و تلاش و آروم اروم ساختیم پیرمون در اومده این جمعیت چند صد نفری کار برا رو با هعم هماهنگ کنیم و به تدریج به همه حالی کنیم که باید همه با هم بسازید و بسازیم... تا اجتماعمون بتونه باقی بمونه........تا بتونیم در کنار هم از هم چیز یاد بگیریم............یعنی واقعا پیرم در اومد.....به ولای علی..............................

این دست لا مصبم که الان درد می کنه....نصفش برا اینکه که همیشه سعی می کردیم هر کی داد و غال می کنه هر کی با اهداف سایت همخوانی نداره .......چند روز چند ده تا پست می نوشتم که راضی بشه که بهش بقبولونیم که بابا از خر شیطون بیا پایین.............

حالا خوبه ما درامدی چیزی هم مستقیم از این جا نداشتیم.....الان هم دارندگان این سایت انچنان چیزی ندارند ........

و باز اخرش یکی می اومد گند می زد تو همه چی.......................چون خودش فکر می کرد نظری که داره درسته....و کاری که می گه باید حتما انجام شه.......بدون اینکه از بد بختی ها و زحمات پشت سایت با خبر باشه......و حتی بدون اینکه بخاد یه لحظه یک ذره کمک کنه............و فقط می خواستن استفاده کنند اون هم سوئ استفاده.......یه طوری برنامه ریزی و حرکت می کردن که اخر کار ما می دشیم یک عادم بد و خود خواه............و اون جور افراد می شدن خیر خواه جمع...........

چرا ؟؟

چون ما بلد نبودیم وا نمود کنیم........و وقتی یه نفر یه ایده انفرادی و شخصی داشت که با همیت و کلیت اجتماع سایت در تضاد و مخالفت بود جلوش وای می سادیم.......که تازه والا ما هیچ وقت جلوشون وای نمی سادیم و می گفتیم بابا باشه این ایده هم قبول ولی شما به ما فرصت بدین یه جوری این ایده و نظر شما رو هم وارد کلیت این اجتماع می کنیم...........

فقطو فقط چون اون لحظه م گفتیم ایده شما قابل انجام نیست....و باید برای ممزوج شدنش با کل سایت و کلیت این اجتماع وقت بازریم وروش کار کنیم......در دید عموم ما می شدیم مخالف ایده های خوب......و اون ها می شدن مظلومینی که ما در حقشون ظلم روا داشتیم......................

خلاصه بگم.............دیدم زندگی و وقت من ارززش بیش از این حرفاست که برا این چیزا (( هدر )) ش بدم........ واقعا اگر عموم و همه این مسائل رو درک می کردن....و با ما همراهی می کردن........باز یه دلگرمی و امیدی داشتیم..................

و همیشه هم در دید عموم این مطلب هست که اوه اوه اوه الا نصاحاب این سایت چه پولی داره پارو می کنه ها.......ای ول.......در وصرتی که کسی نمی بینه فقط خرج است .....جرخ مالی و معنوی.................و اعصابی و روانی......................

برا اینکه باقی سایت هایی که تو نت هست مثل سایت های ماشین بازی و سیستم بازی و گوشی بازی دقیقا همینطوری اند..........و فقط محض کاسبی راه اندازی شده اند......و دوست دارم برید بببیند اوجا سی جرعتمی کنه اصلا یه حرف نا مربوط بزنه....

چه برسه که بیاد تاپیک مجزا بزنه که عاقا به چه حقی مدرا فلان کار رو کردن....و چرا اصلا این کاری که من می گم رو نمی کنید......................

تمام این ها به نظر شخص ما فقط و فقط بخاطر این است که هم مدیریت قبل از ما .......هم خود ما.....و هم دوستانی که الان زحمت سایت گردنشون هست.............نه بلد بودند و بودیم و هستند که دروغ بگند و سر کار بر جماعت رو با دروغ های شیرین گول بمالند..........و تمام حقوق واقعی کار بر و صلب کنند............ولی طوری باشه که کار بر فکر کنه اخ چه احترامی داره بهش گذاشته میشه مثل تمام سایت های موجود تو نت...................

و رک و پوست کنده صاف و ساده اومدند و اومدیم و آمده اند گفتنن که عاقا ...این سایت دوچرخه سواریه......توش مطالب دوچرخه بازی بزارین و دور همی حال کنیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم.........و با هم آشنا بشیم................

یعنی من خودم که اگر از 8 طرف مختلف در ان واحد 8 نفر بیان بهم تجاوز هم بکنند دیگه حاضر نیستم مدیریت اینجا رو عهده بگیرم................ولی تو همین چند ماهه هر کاری از دستم بر می اومده که می دونستم می تونه کمکی باشه انجام می دادم............و می دم........ و خواهم داد...................چون خودم دردش رو کشیدم می دونم چه مرضیه مدیریت کردن این جا..................

ولی اگر فرض محال بشم دوباره مدیر.............فقط یه سیستم رو پیاده می کنم.......اولا می گم که عاقا.......اگه می خایین با ور ور ها و زر زر های شیرین سرتون رو گول بمالند و شعور شندین حرف راست رو ندارین لطف کنید برید گمشید سایت های دیگه................و اگر هم می خایید بمونید اینجا قوانینش اینه : هر چی ما بگیم انجام میشه.......هر چی ما درست بدونیم اون چیز برای سایت درست هست........و هر کاری که انجام میشه ولو پاک کردن پست کسی یا اخراج کسی یا هر تغییر دیگری تنها دلیلش این است که (( ما )) اینطور تشخیص دادیم...........چون هیچ کس اندازه (( ما )) تجربه اینجحا رو نداشته و پشت این لعنتی نشسته بد بختیشو بگشه که بدونه وبفهمه که چی برا اینجا خوبه چی برا اینجا بده.............

ولی واقعا این رو می گم گه اگه 8 نفری هم بیان در ان واحد مورد تجاوز قرار بگیریم ولی حاضر نیستیم دیگه همچین مسئولیتی رو قبول کنیم.......................چون واقعا دیدیم و لمس کردیم و به این باور قطعی رسیدیم که .......: هیچ کس نخواهد توانست که این چیز ها رو بفهمد و اخر کاربعد از این همه زحمت و خرج و درد سر از هم ما میشیم عادم بده....و اون رو مخ روندگان روانی کننده که عقل وشوعورشون در حد بچه 5 ساله است و خواسته های یه بچه 5 ساله رو دارند..........می شند طلایه دار وحدت و آزادی...................

واقعا خوشحال تریم که به عناون یه عادم فنی بتوینم مباحث فنی رو دنبال کنیم و بحث و بررسی های فنی مکانیکی بکنیم در کنارش هم به چرخی لوازمی چیزی فشار بدیم به ملت..................تا اینکه بخوایم تمام وقت وانرژیمون رو بزاریم اینجا برای تربیت کودکان گروه سنی (( الف )) صرف کنیم............

در آخر هم....در ان مورد (( درد سر های بایک بیست )) ما خودمان به صورت همه جانبه دچار همراه بودگی خواهیم بود..............

salazar
2014/02/06, 02:34
دارم جغد میشم..اه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Mr.Nariman
2014/02/06, 15:10
سلام به همه!
:19:
بخاطر این پایینی گریه نمیکنم...بخاطر خودم گریه میکنم دلم گرفته.

erfa
2014/02/06, 17:47
منم تنها شدم

Dirt
2014/02/06, 18:08
سلام به همه!
بخاطر این پایینی گریه نمیکنم...بخاطر خودم گریه میکنم دلم گرفته.

چرا آزیزم، چی‌ شده؟

Mr.Nariman
2014/02/07, 00:20
چرا آزیزم، چی‌ شده؟
همینطوری دلم گرفته بود دیگه :13: حقیقتش سر یه جریان کلاه برداری یه بابایی دلم گرفته بود که دلمون به کی خوش شده بود.
اقا من داشتم براتون از ترک اسلش 9 مطلب میزاشتم که کار پیش اومد رفتم بیرون ...ایشالا فردا.....

الان نیاز مند عمو صابر هستیم بیاد بگه از این مال دنیا دل بکنید(بالا) برای چی مخ مردم رو بزنیم برای 100-200 تومن پول....
اصن کار خیلی خوبی هم میکنیم....باید گرون بدیم اصن دوست داریم...اصن بقیه رو سننه ما گرون میدیم....:p

Dirt
2014/02/07, 02:42
سرما گرفتم زیاد،
تاگسیر یه زن ایرانی‌ هسته، رفتم تو کافه شپ اون یه کافه بگریم، منو دید گفت مهدی مووزیب باش بیماری سرما اومده، من بشگفتم من ۴ سال سرما نشدم، امسال‌ام نمی‌شم،
از کافه شپ اون اومدم بیرون رفتم اتاگام نیشستم دیدم وای من مریض شدم...

mohammadreza98
2014/02/07, 07:21
سرما گرفتم زیاد،
تاگسیر یه زن ایرانی‌ هسته، رفتم تو کافه شپ اون یه کافه بگریم، منو دید گفت مهدی مووزیب باش بیماری سرما اومده، من بشگفتم من ۴ سال سرما نشدم، امسال‌ام نمی‌شم،
آق مهدی باید به حرف خانوما گوش بدی خوب!:p
خوب واقعا میارزید....نه واقعا میارزید که سرما بخوری؟!
ببین من به حرف مامانم گوش میدم وقتی میرم بیرون اینجوری لباس میپوشم،بعدشم هیچ وقت سرما نمیخورم:

SABER_MTB
2014/02/07, 09:11
سرما گرفتم زیاد،

You always Got beaten from the very spot you think theres nop need to worry about....

///////////////////////////////

دیشب باز دوباره این فیض1 بوق لعنتی باز نمی کرد...............

اعصاب نداشتم در حد بورکینا فاسو.....زنگ زدم پشتی بانی ISP ام می گم بابا تکلیف ما رو معلوم کنید اگه می خایین به این روند ادامه بدین این خط ما رو آزاد کنیم بریم از یکی دیگه بیگریم.....

چه وضعشه هر دو روز یه بار هی فیض بوک رو می بندین ؟؟؟ بهش می گم عاقا اگه راهی هست به ما هم یاد بدین.....دیدم می گه ...نه عاقا ممنوعع بسته شده دست ما نیست................

یه جوری در قالب احترام بهش می گم //// شکر نخور......مگه میشه مشا که پشتیبانی فنی ISP هستی ندونی چجوری میشه هیتلر رو دور زد ؟؟؟ به ما هم بگی یه شیرینی پیش ما داری......

مرتیکه اصلا همکاری نمی کنه...................

اه اه اه بابا یه فیض بوق شده برا ما معضل اخو...................

(( ندانستن حق مسلم ماست ))

////////////////////////////////

الان نیاز مند عمو صابر هستیم بیاد بگه از این مال دنیا دل بکنید(بالا) برای چی مخ مردم رو بزنیم برای 100-200 تومن پول....

مال دنیا خیلیوم خوبه....................ما اگه مال دنیا داشتیم یه زمین 200 / 150 متری می خریدیم... می دادیم به این نحو بسازندش...............

حساب کردیم دیدیم در معمولی ترین جای تهران هم بخاییم همچین کاری کنیم حدود 1200 هزینه داره که حدود یک میلیاردش هزینه خرید زمین است......!!!! 200 تومن هم خونه پرپر هزینه ساخت..........

آخو این چه وضعشه....عاقا زمین به این بزرگی....................یه 150 متر زمین خدا رو کسی بخاد داشته باشه باید این هوا پول پیاده شه.................

اصولا اولین چیز ها و اولین نیاز هایی از بشر که توسط برخی ها (( غصب )) شد و بقیه یعنی عموم رو برای داشتنش وادار به کار کردن کردن............شروع فصل جدید برده بازی بود............

ترجمان : میگه عاقا طرز کار دولت ها .......

1 : می زنن پاهای شما رو میشکونن
2 : یه ویلچر به ده برابر قیمت واقعی به شما می فروشند
3 : برای استفاده از اون ویلچر ازتون مالیات می گیرند
4 : به شما می قبولونند که اگه ما نبودیم شما قادر به ادامه حیات نبودین و شما متکی بر ما هستین...............

بعد یه چیزایی رو هم خودم اضافه کنم.....

هر وقت هم با هم دیگه دعواشون میشه.....ملت ها رو می فرسنتد جلو این رو می کنن تو کلشون که (( ما ها با هم دشمنید ))

اگه پیروز شدن که منافعش مال اونهاست........اگر هم نه که بد بختی و خونه خرابی و بی کاری و مرگ و میر و چلاقیش مال ملت ها............

و این رو هم اضافه کنم که باز بنا بر خیلی دلایل خدا رو شکر می کنم که باز تو یه کشوری خیلی خوب از این لحاظا هستیم..............( دلایل خودم رو هم دارم برا این ) و خیلی ها که نمی تونند خیلی چیز ها رو ببنید و فکر می کنند مملکت خرابه...........هوای ممالک دیگه به سرشون می زنه فکر می کنند الان اونجا ها چه خبره...........بی خبر از این که اونجا ها فقط و فقط درجه (( مالش گول بر سر ها )) اونقد بالاست که برای دیدن گولی که بر سر مالیده می شود به بینش خیلی خیلی بالایی نیاز هست...................

خدا رو شکر اینجایی که هستیم باز الحمد لالله خیلی خیلی هم بهتره از اونجا ها...........اونجا ها زنندگان گول.....اونقدر متبهر و این کاره اند که شما نمی تونی به این راحتی ها گول انان رو ببنید و بنابر این فکر می کنی چه عادم های خوبی........چه انسان های صادق و رو راست و درستکاری......میایین با هم بازی کنیم............

فکر کنم هم سن و سالای ما این رو یادشون باشه........................

آخه پدر سگا.........زمین مال خداست...................مال همه است........یه حرکتی زدن یه کاری کردن به مرور عادم ها مجبور شن دور هم جمع شن.....بعد اونقدر عادم ها زیاد زیاد شن که دیگه جا نباشه برن رو کله هم سوار شن برج های شونصد طبقه بسازند........از تو یه زمین 300 متری ده تا واحد ( مرغدونی ) در آرن یعنی برای یک زمین 300 متری ده تا متقاضی و ده تا خواستار باشه.......خوب معلومه چی میشه.....قیمتش اونقدری میشه که شما باید 10 / 15 سال پس انداز کنی که بتونی یه دونه از اون واحد ها رو بخری.....( اگه کار و بارت ردیف باشه و خوب در بیاری تازه اگر در سطح عموم اجتماعی باشی که هیچی باید بری حاشیه نشینی) ...........

بعد شما بعد از 15 سال پس انداز می ری یه واحد می خری انگار شاخ غول رو شیکوندی.............................اوو فلانی یه واحد خرید.......اوووه پسر فلانی رو دیدی خودش یه خونه خریده........

خو آخه لعنتی ها .............این زمین لا مصب در اصل مال همه بوده...............همه باید می تونستند به طور عادلانه و انسان وار در حد نیازشون ازش داشته باشند برای تامین سر پناه...............

ولی به مرور زمان (( حق )) داشتنش از ما صلب شده و برا داشتنش اومدن از ما بیگاری می کشن...........که با چند دهه کار کردنمون بیاییم تازه یه تیکه زمین هم نه تازه یه تیکه (( هوا )) داشته باشیم......یعنی یه واحد از واحد هایی که تو کله هم دیگه ساخته شده روی یک زمین رو داشته باشیم..........

بعد در عمق وجودمون احساس آرامش و امنیت و غرور کنیم که ما همانا با سال ها تلاش بی وقفه توانسته بیدیم که یک عدد آپارتمان داشته بیدیم....................

20 سال پیش کی فکرش رو می کرد (( آب )) رو بکنند تو قوطی بفروشند به ما ؟؟؟؟؟؟ نه خدایی آب باید خریدنی باشه ؟؟؟؟؟ این همه تکامل بشری و اجتماعی و تبلور و شکوفایی علم و دانش برا این بوده که باز مثل نیم میلیون سال پیش برا پیدا کردن یه جرعه (( آب )) باید متحمل (( زحمت )) بشیم آخو.......

کیه که این ها رو بفهمه آخو.......همه فکر می کنند (( بعله )) ما الان عادم های متمدنی بیدیم و لازم نیست برا پیدا کردن آب بریم لای جنگلو کوه بگردیم.....و چونان یک عدد جنتلمَنگ می ریم درب دکان یک عدد بطری اب (( ابتیاع )) می کنیم.............

نمی بینند با چی دارند کالا ها رو (( ابتیاع )) می کنند ......................

و خو آخو بدتر اون اینه که کسی هم این چیزا رو ببینه خو کاری از دستش بر نمی آد که فقط اعصاب خوردیش می مونه براش...............

ولش کن.........خدا رو شصت و چهار مرتبه شکر...............................به دو دلیل............

یکی اینکه اگه بینش این چیزا رو داده.......باز یه حرکتی هم زده زیاد در گیرش نشیم عملا..............

دوم آنکه خدا رو شکر هنوز پایه ایی ترین و اصلی ترین نیازمون رو نتونستند کشف کنن و گرنه اگه بدونن به ولاعی علی مولا قسم برا چرخ سواری هم مالیات می بندند...................

..................کار نداریم........در نهایت نهایت.....به این نتیجه می رسیم که ....من. سَنَنَن..........مگه ما مسئول بیداری اسلامی اییم ؟؟؟

وظیفه ما همنا این می باشند که اولا یه راه پیدا کنیم برا پول خوب در آوردن......( بدون ندید گرفتن حق بقیه ) ......و بعد هم پیدا کردن بینش برای جلو گdری از دزدیه شدن اموال ( یا بهتره بگیم دزدیده شدن عمر ) توسط این جور جقول بقولا........

Hamzeh
2014/02/07, 10:32
صابر این حرفات لایک داره در حد انگشت شصت دایناسور :9:
من خیلی وقتها به خانواده میگم والا بریم گوسفند بچرونیم تو بیابون بهتره، فکر می کنن شوخی می کنم یا شعار میدم. البته متاسفانه همین داستان ها توی دور افتاده ترین روستاها هم هست، رفتم دیدم! باز اینجا رو هوا یه سوراخ میخری سند داره، اونجا می خوای بری گوسفند بچرونی، بابت یه مرتع یا تپه باید رقم هایی در حد سالی 20 میلیون بدی به خان یا زمین خوار یا هر کوفت دیگه اون منطقه، تازه قیمت مال یکی دو سال پیشه، بستگی به تورم و قیمت دلار و بورس نفت برنت دریای شمال هم داره قیمت تپه های بی صاحاب! سند و این حرفا هم نداره، قشون کشی و چماق و این چیزها حکم می کنه . . .
الان تو کل نقشه کره زمین به اندازه چندتا نخود اگر جنگل یا زمین ول پیدا کنی دورش یه حصار کشیده شده و اسمش منطقه حفاظت شده است و اگر بخوای پوست و برگ بچسبونی در باسن و تیرکمون بگیری به جرم شکار غیر مجاز برمیگردی به همون شهر و میری زندان :7: که انصافا این یکی دیگه اگر هم درست اجرا بشه نمیشه بهش ایراد گرفت، دیگه حق 4 تا جک و جونور دیگه است که در حال انقراض هستند و واقعیت اش اینه که زندگی ما وابسته است به همین اکو سیستم و خیلی احمقانه است اگر بگیم که حالا بین این همه جونور گیریم یه سوسک منقرض شد، این همه سوسک تو فاضلاب هست دیگه!

erfa
2014/02/07, 11:02
آقا بی ام دبلیو جزء نوامیس بنده حساب میشه مثل خود دوچرخم:30:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا راهی نیست این صفحه ای که توش چیزی مینویسیم رو یکمی بزرگتر کنین ؟

ARASH.CLIMBER
2014/02/07, 11:15
اقا صابر خیلی حرفاش درسته...همه چیز بهم ریخته....توسط یه مشت ادمای بووووووووووووووووووق!

----------------
باورتون میشه یه زمانی وقتی با کورسیم داشتم تند میرفتم پلیس جلومو گرفت؟! گفتم الان میخوای جریمه کنی؟:25r30wi: دیدم میگه دوچرخت چند؟ گازشو گرفتم رفتم....چون بابامو یه بار برای 3 تا اضافه سرعت 40 تومن جریمه کرده بودن! منم گفتم گور بابات تو باید بری خر سواری کنی!:46:

آقا بی ام دبلیو جزء نوامیس بنده حساب میشه مثل خود دوچرخم:30:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا راهی نیست این صفحه ای که توش چیزی مینویسیم رو یکمی بزرگتر کنین ؟

برادر این پایین که توش پست مینویسیم رو میخوای بزرگش کنی؟ اگه اره گوشه ی پایین سمت چپش چنتا خط داره اونارو بگیر بکش پایین بزرگ میشه...

درست گرفتم منظورتونو؟

Mr.Nariman
2014/02/07, 14:04
سلام الاعلیکم و رحمة و برکاة ........
بسم الرب العالمین .............
اقا مال دنیا اصن خوب نیست خیلی بده...فقط شقاوت و بدبختی داره واستون....
من خودم خونمون 300 متره ویلایی....باغچه هم داریم...حیاط که هیچ حیاط خلوت هم داریم (اونجاتون بسوزه) تازه تو حیاطمون روغن که هیچ بنزین هم میریزیم اتیش هم میزنیم.... 10 تا دوچرخه هم توش باز میکنیم تعمیر میکنیم...
اتاق داریم تا فی خالدون وولوم میدیم اهنگ گوش میدیم بقیه جرات ندارن شکری بخورن... از پخش فابریک تا پی 99 هم تست میکنیم...4 دیواری اختیاری.... اصن این مال دنیا خوب نیستا.... فقط ادمو طمع کار میکنه.... الان ما اعصاب و روانمون راحته اصن طبقه بالا نداریم که هی بزنه تو در و دیوار ...خوابمون نبره راحت میخوابیم... بازم بگم اصن این مال دنیا خوب نیستا!
هوای شهرمون گرمه الکی بخاری روشن نمیکنیم...12 شب هم با استین کوتاه میریم دوچرخه سواری...
موتور هم تو شهرمون از 10 خانواده 1 خانواده هم نداره چون هوای شهر گرمه... اینا رو میگم که دقیقا دلتون بسوزه که چقد شهرتون بده ها :25r30wi:
اصن این مال دنیا خوب نیست...
ایشالا که برادران به خوبی متوجه صحبت های ما شده باشند
برادران نمازهایشان را باید بخوانند.... دوچرخه سواری از واجباته اگر انجام ندید اون دنیا پاشاخ فاکس میزاریم تو استینتون....
اگر دوچرخه خوب دارید به بهونه مریضی نمیرید کوه و کمر اون دنیا جلوی خودتون دوچرخه تون را اب میکنیم
عمو صابر یه چیزی در گوشم گفت..... :5:گفت یه فحشی گزاشتم هر کی پستامو نخونه....:6: از این جانبه ما همیشه همه ی پست های ایشون رو میخونیم....اینجا چند نفری شاکی بودن از عو صابر ...گفتیم چتونه؟ گفتن اقا پستای شما اصن بار علمی ندارید...ما باید شما رو بن کنیم... ما فقط باید تاپیک بزنیم : خشتک نو خریدم از فروشگاه لباس اسپرت سازان افغانستان" چون این تاپیکا کلی بار علمی داره....
عمو صابر جواب این جماعت چیست؟
به ما معترضن میگن ما به ایشون فحش دادیم چرا مارو بن کردن؟؟! اصن ما میتونیم.... ما بهش گفتیم شما باید چهارتا میزدی تو گوش من و عمو صابر... مارو میکردی بیرون !!! اینقد رو داشت این فرد.....
غیر مستقیم مانور میدیم جواب ها رو بگیرن یه عده بعدا دعوایی نشه......

pouya
2014/02/07, 16:02
مادر بزرگم پریروز فوت شد ..
مدتی بود که با سرطان دست و پنجه نرم میکرد
بلاخره اتفاقی که ازش میترسیدیم رخ داد
...
من الان تنها تو خونش نشستم...

سلامتی همه مریضا
شادی روح همه رفتگان صلوات ...:riz304:

Mr.Nariman
2014/02/07, 16:32
...

سلامتی همه مریضا

خدا بیامرزتشون.
ایشالا جایگاهشون با انبیا .
الفاتحه مع الصوات برای شادی همه فوت شدگان دوستان

SABER_MTB
2014/02/07, 17:07
عاقا Daemon .....می دنی راه کارش چیه ؟؟؟؟

باید بشینیم تحقیقات کنیم ....بررسی کنیم.....آزمایشات کنیم به یه سلاح کشتار جمعی دست پیدا کنیم که فقط بشر رو بکشه و با باقی موجودات زنده و غیر زنده کار نداشته باشه..............................و قدرتش هم اونقدری باشه که کل کره زمین رو تحت پوشش قرار بده.....................

و فق5ط چرخ سوارا زنده بمونن............

بزنیم.....همه رو بکشیم راحت............این زمین بد بخت یه نفسی بکشه از دست عادم بنی بشر.........................

آقا پویا خدا مادر بزرگتون رو رحمت کنه......................

از همین جا یه فاتحه برا شادی روحشون می فرستیم..............

اضافه شده بعد از : 8 minutes

عمو صابر یه چیزی در گوشم گفت..... گفت یه فحشی گزاشتم هر کی پستامو نخونه.... از این جانبه ما همیشه همه ی پست های ایشون رو میخونیم....اینجا چند نفری شاکی بودن از عو صابر ...گفتیم چتونه؟ گفتن اقا پستای شما اصن بار علمی ندارید...ما باید شما رو بن کنیم... ما فقط باید تاپیک بزنیم : خشتک نو خریدم از فروشگاه لباس اسپرت سازان افغانستان" چون این تاپیکا کلی بار علمی داره....
عمو صابر جواب این جماعت چیست؟

جواب این جماعت این است که.....به درک اصفل الصافلین.........ولی خدا رو شکر مدیران و اون هایی که می تونن عادم رو بن کنند جزو این دسته عادم ها نیستند ......

فرض هم بکنیم یه روزی همچین اتفاقی بیافته.....و بایک بیست بیافته دست یه عده که بخان به اونجور چیزا بیشتر بها بدن تا اینجور چیزا............کار نداره که .................خدافظ علیکم......................جایی که ارزش و (( قدر )) عادم رو ندونن عادم وای نمی سه که.....................

میره یه جا دیگه............هر کی (( طالب )) بود خودش میاد دنبالت..........هر کی هم نبود.......که خوب طالب نیست دیگه....همون جا بمونه از اون خزعبلات بخونه هم برا خودش بهتره هم ما از شر وجودیش راحتیم......................

به ما معترضن میگن ما به ایشون فحش دادیم چرا مارو بن کردن؟؟! اصن ما میتونیم.... ما بهش گفتیم شما باید چهارتا میزدی تو گوش من و عمو صابر... مارو میکردی بیرون !!! اینقد رو داشت این فرد.....
غیر مستقیم مانور میدیم جواب ها رو بگیرن یه عده بعدا دعوایی نشه......

من تازگی ها به مستقیم گویی و رک بودگی رو آوردم......................به این جور افراد می گیم عاقا.........ببین......اصلا من خدا ام......هرچی من می گم درسته.....هر کاری هم می کنم درسته دلیل درست بودنش هم اینه که چون من می گم..والسلام.....................

حالا این بندگان خدا رو هم در پیام خصوصی به ما معرفی کنید بیشتر حواسمون رو جمع کنیم.............!!!!

Vahid_FRD
2014/02/07, 18:56
...

سلامتی همه مریضا

خدایش بیامرزد و در بهشت برین جایش باشد
بسم الله الرحمن الرحیم الحمد ....

- - - - - - - - - -

لطفا تا فردا بزارید رو اسکرین سرور خودم باشم
زنگ نزنید ...
بلاخره یه چی می شه دیگه :confused:

erfa
2014/02/07, 19:21
ا
برادر این پایین که توش پست مینویسیم رو میخوای بزرگش کنی؟ اگه اره گوشه ی پایین سمت چپش چنتا خط داره اونارو بگیر بکش پایین بزرگ میشه...

درست گرفتم منظورتونو؟
دستت طلا درست شد
ممنون
آقا پوریا تسلیات میگم

parham.alikhah
2014/02/08, 00:07
اقا این جا اصن یه وضعیه که اصن قابل تو صیف نیست
طرف میاد میگه باید تا اخر این هفته باید 3d modelتیبا رو تحویل من بدی
خو لا مذهب اون بلو پرینت میخواد
من از کجام بلو پرینت گیر بیارم هان؟؟
از کجا؟
بعدشم مگه خیاریه که تا اخر هفته باید مدل تیبا معمولی و اسپرت شدشو بدم اونم مجانی اخه من اون فرد بی سواد
که نمیدونه متریال چیه رندر چیه اسموس چیه من چی بگم اخه خدا اینا کین تو افریدی
اخه بی انصاق اون کاپوت و گلگیر 2 روز وقت میبره
بعدشم میمونه فیکس کاریش که خود اون به تنهایی یک هفته طول میکشه
ما از دست تو به قول عمو صابر (خشتک دریدیم)

Mr.Nariman
2014/02/08, 16:22
پرهام؟
طراحی میکنی؟ بابا میگفتی...ما هم تو نخ اینیم بلو پرینت این خودرو های ملی کجا پیدا میشه؟؟!:25r30wi:
عمو صابر گفتیم بندگان خدا...نگفتیم نام ببریم... اوشون هم یک نفر بود که سوکس شد از سایت رفت
در کل گفتیم مانور بدیم ! اصن ما غلط کردیم مانور دادیم.... اصن دیگه ما بدون هماهنگی شما مانور نمیدیم.... نزنی ها ...

Dirt
2014/02/08, 20:20
اینجا آلمان بهار داریم هوا، زمستون نبود هوای اینجا...
فردا کنار دریا کوچیکه اینجا، هاتمنن آدم زیاد میان، مثل هفته گابلی، و دیگه بیک سوار زیاد نمی‌شه...
من تو سیتی با مونتین بیک دوست ندارم سوار بشم، باید حتمن یه رالی بیک بگیرم امسال

erfa
2014/02/08, 20:45
بلو پرینت
یعنی چی دقیقا؟

ali tech
2014/02/08, 21:52
جاتون خالی امروز یه امتحان فیزیک گرفت 4 تا سوال 1 ساعت الان فقط دلم میخواد این معلمو خفه کنم مرتیکه عقده ای :p7977cujr38iyymsu8:

mohammadreza98
2014/02/08, 22:07
جاتون خالی امروز یه امتحان فیزیک گرفت 4 تا سوال 1 ساعت الان فقط دلم میخواد این معلمو خفه کنم مرتیکه عقده ای :p7977cujr38iyymsu8:

چه جالب معلم فیزیک ما هم همینطوریه!خییییییلی سخت میگیره......نامرد نصف سوالاش یا کنکوره یا نکته داره!:25r30wi:

parham.alikhah
2014/02/08, 22:09
یعنی چی دقیقا؟
ةعرفان جان بلو پرینت یه عکس از 4نمای یا 3نمای که بر اسا اون ما با 3دی مکس طرح میزنیم اگه متوجه نشدین بهتون عکسشو بدم

salazar
2014/02/09, 01:07

در مورد فیزیک درست صحبت کنیدا..:-)

mSafdel
2014/02/09, 13:57
بسیار بسیار بسیار زیاد خوشحالم :4d564ad6:
فردا قراره یکی از بهترین دوستامو بعد از 4.5 سال ببینم

rezakhaeez
2014/02/09, 13:59
چطور میشه تاپیک درست کرد؟:riz273:

Biker
2014/02/09, 14:26
چطور میشه تاپیک درست کرد؟:riz273:

"ایجاد موضوع" رو بزنین براحتی میتونین تاپیک جدید احداث کنین البته بشرطی که منعی از سوی مدیریت در قبال تعداد پست هاتون وجود نداشته باشه.

rezakhaeez
2014/02/09, 14:37
ببخشید باز میپرسم ایجاد موضوع رو من نمیبینم .کجاست؟

erfa
2014/02/09, 14:41
ةعرفان جان بلو پرینت یه عکس از 4نمای یا 3نمای که بر اسا اون ما با 3دی مکس طرح میزنیم اگه متوجه نشدین بهتون عکسشو بدم
بازم نفهمیدم اگه ممکنه عکسشو نشون بدین

MohammadMTB333
2014/02/09, 15:03
:21:

ali tech
2014/02/09, 15:08
در مورد فیزیک درست صحبت کنیدا..:-)

من بخدا فیزیکو خیلی دوست دارم و خیلیم فیزیکم خوبه ولی این معلممون اصلن بلد نیست درس بده فقط سوال کنکوری میده
نکنه معلم هستین!!!!؟؟؟؟؟

amir@
2014/02/09, 17:52
سلام دوستان.با عرض تاسف برای نبودنم در این چندروز! این سرویس اینترنت ما به مشکل برخورده بود نمیتونستم بیام ومجبوربودم با اینترنت همراه اول بیام که اونم داغون!:mad::13: اصلا" یه وضعیه ها! ولی میگم چه آرامشی داشتیم این چندروزه نت قطع بود!:smilies-azardl (13)

Dirt
2014/02/09, 18:52
بسیار بسیار بسیار زیاد خوشحالم :4d564ad6:
فردا قراره یکی از بهترین دوستامو بعد از 4.5 سال ببینم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
من از این هارفا شنیدن زیاد دوست درم، رابیتها شوما سوشیال انسانیه، آرزو می‌کنم شما مثل مردم اینجا روبات نشید رابیتهاتون انسانی‌ و سوشیال بمونه

Mr.Nariman
2014/02/09, 21:52
بازم نفهمیدم اگه ممکنه عکسشو نشون بدین

salazar
2014/02/09, 21:56
من بخدا فیزیکو خیلی دوست دارم و خیلیم فیزیکم خوبه ولی این معلممون اصلن بلد نیست درس بده فقط سوال کنکوری میده
نکنه معلم هستین!!!!؟؟؟؟؟
آفرین فیزیک خیلیم خوبه..
معلم که نه ولی نیمچه استادی هستیم کم و بیش:-)

parham.alikhah
2014/02/09, 22:45

اضافه شده بعد از : 20 minutes

حس خیلی خوبی دارم امروز رفتم بایک سواری با جیگر بابایی
و یه مدلم واسه اقا نریمان زدیم حال کنه[Only registered and activated users can see links]

ali tech
2014/02/09, 23:13
آفرین فیزیک خیلیم خوبه..
معلم که نه ولی نیمچه استادی هستیم کم و بیش:-)

شما کلاس های آموزشی فیزیک بایک بیستی نمیزارین :128fs318181::39::60:

erfa
2014/02/10, 16:10
بدنشو زدم فقط رینگش ممکنه فرق داشته باشه ولی برای اینکه تقلب نشه شاید طراحیش هم بکن الان با 3دی مکس زدم تموم شد ولی کارای بعدیش میمونه با SketchUp:63:

اضافه شده بعد از : 20 minutes

حس خیلی خوبی دارم امروز رفتم بایک سواری با جیگر بابایی
و یه مدلم واسه اقا نریمان زدیم حال کنه
هاااااااااااااااااااا ایول گرفتم
فقط عقب خودp1 یکمی پهن تره و ارتفاعش کمتره
خسته نباشی

sanaz20
2014/02/10, 16:55
هورا مرخصي. هورا هوراااااا :22:

Hesambnd
2014/02/11, 00:49
حس سبد دارم
یه سبد خالی
که هرچی توش نگاه می کنی چیزی نیست

ali tech
2014/02/11, 02:32
حس سبد دارم
یه سبد خالی
که هرچی توش نگاه می کنی چیزی نیست
مثل سبد کالا:p؟؟؟

SABER_MTB
2014/02/11, 03:52
هورا مرخصي. هورا هوراااااا

به به......شما خیلی حال می کنی با مرخصی ها...........همش هی تو کار پیچش هستی ............بنده خدا مدیرای شرکتتون چی می کشن از دست شما............!!!!

اضافه شده بعد از : 52 minutes

در عجبم از سرعت اینترنت امشبی.............................

اصلا فضا................اینقدر فضشا هه که نگو و نپرس.......الان نیم ساعته می خام چندتا عکس آپ کنم.....................فکر کنم Bit ها و Byte ها تو صف راهپیمایی گیر کردن......

مسیر های راهپیمایی رو هم گفتن بچه ها اعلام کنید................

مسیر شماره 1 : میدان المپیک به فاز دو چیتگر.......

مسیر شماره 2 : میدان امام حسین به سرخه حصار درب تهرانپارس از اون جا هم ده ترکمن......

مسیر شماره 3 : پیچ شمیران به تجریش از اونجا هم در بند.........

مسیر شماره 4 : قله تُشک چال.....

mmmaaahhh
2014/02/11, 12:30
تولدت مبارک داش d-a-r البته تولد خودمم مبارک !!

erfa
2014/02/11, 12:41
کی رفت راهپیمایی؟!!!
من امروز یک سرمای ناجوری خوردم خیلی خوابم گرفته کسی واسش راهی نداره؟

Mr.Nariman
2014/02/11, 15:47
امروز رفتم چشم استکبارو داوردم و شعار دادم.....[Only registered and activated users can see links]مدیر
یکی سوال دارم...چرا شکلک ها اینطوری شدند؟ هر چی میزاریم مینویسه مدیر کل بایک بیستمدیرمدیر کل بایک بیست
کاش فردا تعطیل میشد.......
بریم ماشین بشوریم!

Vahid_FRD
2014/02/11, 16:46
امروز رفتم چشم استکبارو داوردم و شعار دادم.....[Only registered and activated users can see links]مدیر
یکی سوال دارم...چرا شکلک ها اینطوری شدند؟ هر چی میزاریم مینویسه مدیر کل بایک بیستمدیرمدیر کل بایک بیست
کاش فردا تعطیل میشد.......
بریم ماشین بشوریم!
:)

mohammadreza98
2014/02/11, 16:47
آقا کسی فیلم premium rush رودیده؟!؟![Only registered and activated users can see links]
عجب فیلم باحالیه!خیلی خفن خداییش!
-------------------
شاعر میگه که:
قلبمان بود مملوء از شادی بی پایاااااان!
یعنی اینکه امروز تعطیل بودم!فردایم میرم مدرسه بعد باز دوباره دو روز تحطیلیم![Only registered and activated users can see links]

Nobody
2014/02/11, 20:52
چند وقته رفتم تو فاز عکس_نقاشی ...

یعنی کاری میکنم که عکس شبیه نقاشی بشه ...

تو این هوای سرد نیرفتم بیرون و همین شده بود ه تو خونه هر چی دم دستم بود میشد سوژه عکس....دوچرخه هم که جرات نداشتم تو برف

espirooz
2014/02/11, 22:18

اینو دیدم کلا از زندگی نا امید شدم.
کلی امکانات فراهم میکنن که ملت بیان ورزش بکنن.
حال بگید چرا معتاد ها زیادن و غیره ...

Dirt
2014/02/11, 22:30
فردا همش بیک سوار میرم، و من از شهرم زیاد آکس و اینا میگیرم و از وسط شهر اینا، و از جاها که بیک سوار میشن، و استریت اینا هم، بده تو پست هانوفر شهرم میذارم اونارو همشو...

Vahid_FRD
2014/02/11, 22:42
طراحی ستون با صدای آهنگ بلند سیاوش قمیشی یه فنجون قهوه دست ساز خودم
اوف عجب ترکیب خفنی بستیم امشب
لامصب یه ستون طراحی کردم برا یه ساختمون تو یه صفحه 6 تا عدد که توش 47 داشت پیدا شد
به قول صابر احتمالا ساختمون خراب می شه

مهدی 77
2014/02/11, 22:47
حس خیلی توپی دارم....مخصوصا با دیدن این مستند"جایی که مسیر به پایان میرسد" از شبکه ی ورزش....
4 تا آقای دانهیل کار که ته دانهیل بودن که با قایق و هلیکوپتر و لند کروز و هر چی که میشد میرفتن کل دنیا رو میگشتن باسه کوهستان ها ی خاصش که با دوچرخه ازش بیان پایین...خیلیم کارشون درست بود خدایی....اسم یکی شون فک کنم ZINK و اسم اون یکیشون هم CORGE بود اون دوتای دیگه یادم نیست....دوچرخه یکیشون هم اسپیش بود.... خیلیم بیخیال بودن انگار آفریده شدن باسه دانهیل.... به قول آقا صابر فک کنم رستگار شوند...
خوش به حالشون کاش ماهم میتونستیم مثل اونا باشیم...البته به مقدار زیاد مغز خر باسه خوردن و کله خریه خودمان نیز نیاز داریم...
به هرحال که کلی باهاشون کیف کردم و ازشون انرژی گرفتم:)

SABER_MTB
2014/02/11, 23:53
لامصب یه ستون طراحی کردم برا یه ساختمون تو یه صفحه 6 تا عدد که توش 47 داشت پیدا شد
به قول صابر احتمالا ساختمون خراب می شه

احتمالا نه......حتما.......................

Farshad- MTB
2014/02/11, 23:56
بخونيم و حتما عمل کنیم که به همین سادگی تغییری بزرگ رو تجربه کنیم
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒
اول اینکه از استرسهایتان :حرف بزنید
یک آدم صبور و دهن‌قرص، گیر بیاورید و کل بدبختی‌ها و جفتکهایی که از "الاغ زندگی" خورده‌اید را با او تقسیم کنید…

بازگو کردن مشکلات، وزن آنها را کم میکند… علاوه بر آن معمولا وقتی سفره دلتان را جلو کسی باز می‌کنید، اوهم سفره خودش را برایتان باز میکند و یحتمل می فهمید که شما در این دنیا، تنها آدم کتک خورده نیستید... و این یعنی آرامش..

دوم اینکه فقط به زمان حال فکر کنید:
گذشته‌تان و آینده‌تان را خیلی جدی نگیرید…
اصلا پاپیچ خرابکاریها و کوتاهی‌هایی که در گذشته در حق خودتان کرده‌اید، نشوید.

همه همینطور بوده‌اند وانگشت فرو کردن در زخمهای قدیمی، هیچ فایده‌ای جز چرکی شدن آنها ندارد.

آینده را هم که رسما باید به هیچ کجایتان حساب نیاورید.

ترس از حوادث و رخدادهای احتمالی، حماقت محض است..
فکر هر چیزی، از خود آن چیز معمولا سخت‌تر و دردناک‌تر است…

سوم اینکه به خودتان استراحت بدهید:

حالامی‌گویم استراحت، یکهو فکرتان نرود به سمت یک ماه عشق و حال وسط سواحل هاوایی…! وسط همه گرفتاریها واسترسها و بدبختی‌هاتون...!!!

آدم میتواند خیلی شیک به خودش، مرخصی چند ساعته بدهد…

کمی تنهایی، کمی بچگی کردن، کمی خریت یا هر چیز نامتعارفی که شاید دوست داشته باشید…. که کمی از دنیای واقعی دورتان کند و خستگی را بگیرد…

مثل نهنگ‌ها که هر از چندگاهی به بالای آب می‌آیند و نفسی تازه می‌کنند و دوباره به زیر آب برمی‌گردند…

چهارم اینکه تن‌‌تان را بجنبانید

ورزش قاتل استرس است...

لزومی هم ندارد که وقتی می‌گوییم ورزش، خودتان را موظف کنید روزی هزار بار وزنه یک تنی بزنید و به اندازه گوریل بازو دربیاورید…

همچین که یک جفتک چارکش منظم وخفیف در روز داشته باشید، کلی موثر است…

از من به شما نصیحت…

پنجم اینکه واقع‌بین باشید:
ما ملت شریف، بیشتر استرسمان بابت چیزهایی است که کنترلی روی آنها نداریم…
داستان، مثل آمپول زدن میماند… وقتی اصغر آمپول‌زن، قرار است باسن مریض را نوازش کند، حتما این کار را می‌کند و حالا اگر عضله آنجایت را بخواهی سفت کنی، هیچ خاصیتی ندارد الا اینکه درد آمپول بیشتر می‌شود…

گاهی مواقع باید واقع‌بین بود و عضله‌ها را شل کرد که دردش کمتر شود…

ششم اینکه زندگی‌تان، میدان و مسابقه اسب‌دوانی نیست
خودتان را دائم با دیگران مقایسه نکنید… مقایسه کردن و"رقابت‌پیشگی"، استرس‌زا است…

اینکه اقدس فوق‌لیسانس دارد و من ندارم و قاسم لامبورگینی دارد و من ندارم و قلی فلان دارد و من ندارم، شما را دقیقا می‌کند همان اسب مسابقه که همه عمرش را بابت هویج ِ سر چوب، دویده وبه هیچ کجا هم نرسیده…

زندگی مسخره‌تر از چیزی است که شما فکرش رامی‌کنید…

هیچ دونفری لزوما نباید مثل هم باشند…
خودتان باشید…

هفتم اینکه از مواجهه با عوامل "ترس‌زا" هراس نداشته باشید:

مثال ساده آن، دندان‌پزشک است…
وقتی دندان خراب دارید، یک کله پیش دکتر بروید و درستش کنید… نه اینکه مثل بز بترسید و یک عمر را از ترس دندان‌پزشک، بادرد آن بسازید و همه لقمه‌هایتان را با یکطرفتان بجوید…

نیم ساعت جنگیدن با درد، بهتر از یک عمر زندگی با ترس ِ درد است…
ترس، استرس می زاید.
هشتم اینکه خوب بخورید و بخوابید
و شعارتان "قبر بابای دنیا " باشد:
آدمی که درست نخوابد و نخورد، مغزش درست کارنمی‌کند…
مغز علیل هم، عادت دارد همه چیز را سخت و مهلک نشان دهد…
آدم وقتی گرسنه و خسته است، یک وزنه یک کیلویی را هم نمی‌تواند بلند کند، چه برسد به یک فکر چند کیلویی…!!بازگو کردن مشکلات، وزن آنها را کم میکند…
نهم اینکه بخندید:
همه مشکل دارند…
من دارم، شما هم دارید… همه بدبختی داریم، گرفتاری داریم و این موضوع تابع محل جغرافیایی آدمها هم نیست…

یاد بگیرید بخندید… به ریش دنیا و مشکلات بخندید…

به بدبختی‌ها بخندید… به من که دو ساعت صرف نوشتن این موضوع کردم،بخندید…
به خودتان بخندید…
دو بار اولش سخت است، اما کم کم عادت میکنید و می‌بینید که رابطه خنده و گرفتاری، مثل رابطه خیار است و سوختگی پوست… درمانش نمی‌کند اما دردش را کم میکند.

از نوادگان استاد دهخدا هم برای اینکه یک مقدار مقاله خودمونی بود پوزش میخواهم
[Only registered and activated users can see links] 04403.jpg

SABER_MTB
2014/02/12, 04:13
ضمن تشکر از نوشته body biulder که بسیار با آن حال نمودیم و شرح حال زمان قدیم ما بود..................................و الان هم بر آنیم تا به همون سیستم باز گردیم..........

اللخصوص موارد ذیل :

خواب......

دوری از اسب مسابقه شدگی.....

اضافه شده بعد از : 7 minutes

///////////////////////
مطلب بعدی انکه آن دسته از عزیزانی که ( اللخصوص تازه واردین ) می خان مشاورهبرا چرخ سواری بگیرند........

لطف کنند با زیر 1.5 / 2 تومن دنبال چرخ درست درمون نباشند..............برا دانهیل پسند ها هم زیر 6 تومن زیاد به مخشون فشارات عصبی وارد نیارند....................

والا بابا...........هی همه تو یه تومن گیر کردن !!!! بابا آخو یه تومن هم شد پول آخو...............درسته شرایط اقتصادی سخته و از این حرفا........ولی الان فرق یه تومن با دوتومن فقط یه تومنه و یه تومن هم پولی نیست به خدا.......نه به کسی فشار میاره نه هیچی..........

تازه اگر امت ها و ملت ها بدانند که همه مواردی که این دوستمون این بالا تو این نوشته بهش اشاره داشت رو با خزید یه دوچرخه و دوچرخه بازی می تونند بهش دست بیازند یه ذره رو مخ و ذهن و فکرشون کار می کنند و به خودشون می قبولونند که بیشتر از این حرفا باید خرج دوچرخه کرد...............

چون من فکر می کنم اینکه ملت زیاد خرج دوچرخه نمی کنند اینه که اولا فکر می کنند کالا لوکسه.......در صورتی که خیلی هم کالای ( بر خلاف لوکس گرایی و ازاین مباحث است ) دوما تو سیستم ذهنی و فکریشون جا افتاده که بیشتر از یکی دو تومن برا دوچرخه پول خرج کردن اضافیه......که کاملا در اشتباهند.......( چون من می گم ) !!!!

بزراید درستشون می کنم.........رو مخشون کار می کنیم که عادم شن............................والا بابا خسته شدیم هی همه می خان با بودجه یک تومن چرخ بخرند........بابا آخو یه تومن هم شد پیل ؟؟؟؟ والا با این نوناشون یه کم پولاتون رو خرج کنید ( بدین ما براتون نگه داریم )!!!

Mr.Nariman
2014/02/12, 14:07
میخوام شماره بابامو بدم به عمو صابر!
نه برای اینکه پول خرج کنه!! برای اینکه عمو صابر براش درباره زندگی دوچرخه سواری صحبت کنه...تا پدر ما بفهمه دوچرخه که خریدیم این نیست بریم سر کوچه مون....
(میریم سر کوچه اونوری:25r30wi:)
اقا امروز یه حاج اقایی برامون صحبت کرد....از اول تا اخرش گریه کردم..... دوستان خودتونو پاک کنید...ما واقعا الوده ایم این حرفیه که مدام به خودم میزنم.....باید پاک بشیم...باید صاف باشیم... مگه ما چقدر زنده ایم؟ چقد میخواییم سود کنیم که جنسو با بیشتر از 100 درصد سود میفروشیم؟(با خودمم) چرا خودمونو جر بدیم که هرزه نگامون کنه؟ ..................
اینا رو از خیلی وقت پیش تو دلم بود...خوشحالم که یکی اومد و دلم خالی شد....
ما یه دوچرخه سواریم... درسته این سربالایی زندگی سخته...ولی بعد این سربالایی یه یه دشته...تا ابد هم کوه نداره....
فقط 2 راهی داره...2 راهی رو درست بریم...اگه اشتباه کردیم عیب نداره اگر یکم روی خوش داشته باشیم...اوس کریم برامون یه راه باز میکنه...
دور میزنیم میریم راه درست............
_____________________________________--
....خیلیوم خوب!

مینور کوچکترین خودروی ایرانی!
ماشین 2 تا مدل برقی و بنزینی داره،یه مدل بی سقف و یه مدل دیگه با سقف ،رینگ اسپرت،چهار چرخ دیسکی.
تجهیزات سفارشی:سیستم صوتی بهتر-ترمز های ای بی اس-سامانه کمکی ترمز برقی-سقف پانورامیک.
قیمت مدل برقی 11.5 و مدل بنزینی 7 تا.

نهایت سرعت 40 تا(محدود شده) این بیشتر از 50 تا بره لنگش درمیاد.
براورد کلی!
برید دوچرخه بخرید با این پول با لوازم کامل سگش شرف داره به این ماشین! تازه تند تر هم میتونید برید.
بعدش ما وقتی با 11.5 میتونیم یه پراید تمیز بخریم چرا بیاییم اینو بخریم؟ با پراید 120 تا میریم...دردر هم میریم اسپرت هم میکنیم....
یا پیکان میخریم با 7 میلیون...یا کلی ماشین دیگه...اخه ادم دیوونس پول بده جای این...
تولید انبوه میشه ،پیش فرش بیایید 5 میلیون بدید....
عرضم به حضورتون در مدل پایه صندلی ریس-رینگ اسپرت-سیستم صوتی-کولر-بخاری- هست...البته تا تولید کامل نصف این چیزا رو میبرن! ضرفیت این ماشین هم 2 نفره...برای ما 4 نفر!

pouya
2014/02/12, 21:02
سلام به همه دوستای گل بایک بیستی ! بچه ها من فردا صبح عازم قله ی 4811 متری سبلان هستم! با تیم منتخب اردبیل! تخمینمون درجه هوا منفی 40 الی منفی 50 هستش! من خودم خیلی استرس دارم! خیلی! برنامه مون 50 ساعت طول میکشه! برام دعا کنید
ایشالا برگردم و براتون گذارش بذارم
رو دعای همه دوستای گلم حساب کردما ...
یاعلی ...
:riz304::riz304::46:

yahya_021
2014/02/12, 21:45
ترکا بهش میگن ساوالان

خوش بگذره آقا پویا

چقدر به خدا نزدیک میشی خیلی حال میده

SABER_MTB
2014/02/13, 01:48
حس می کنم دیشب تا تجریش رکاب زدیم و بر گشتیم.......24 ساعت هم هست که سر پا ام نصف این اوقات رو هم جاهایی بودم که رو سنگ و سرامیک بوده پام داره عرعر عجیبی می کنه......دی شب هم نخوابیدم......

مخم هم جواب گو نیست من می رم بخابم...............اول اسفند بیدار می شم...........لطفا مزاحم نشوید....................

امروز رفته بودیم محضر یه ماشین به نام یکی کنیم یهو نفهمیدم چی شد.......از یکی طلاق گرفتم................الان چند ساله دارم مهریه میدم.............!!!!! اصلا مخیلم دچار در هم امیختگی شده شدید ها...........

بعد یهو بر گشتم سر جای اولم دیدم آخی.............نه خواب بود...........همون ماشین رو زدیم به نام طرف..............

بعد اومیدم بیرون تا برسم در دفتر کارمون شونصد تا ماشین عروس دیدیم !!!! اصلا پیغام و نشانه های الهی بود برا هشدار......!!!!!.........................خا ک تو سرتون.............همتون خر شدین رفت...................نصف بیشترتون هم از چند سال دیگه مهریه و سکه دادنهاتون شروع میشه..............

حاج پویا هم انشا الله ساوالان یارت باشه...........زمستون عزمش رو کردن کار هر کس نیست خرمن کوفتن یار خر می خواهد و مار کهن حافظا ....ببخشیدا چرتو پرت می گم الان تو حالت نیه هنگ هستم......اختیارم دست خودم نیست.............

این هم از فتح ساولان توسط خودم در 13 سالگی..........سال 77

این پناه گاه پایین که با لند ررور و لند کروز فقط می شد رفت اونجا.............

بالای قوطور سویی............

ما که وسطیم ابوی گرامی سمت چپ ما و اون یکی اقای سمت راست من هم از اقوام ما................

اینجا هم نزدیکی ها قله بود پست سر ما اون آقای باد گیر آبی همون اقوامی که در عکس قبلی بود...........سمت راست ایشون اقا زاده خودشون......و سمت چپشون هم اخوی خودشون.........ابوی ما هم پشت لنز........

ما مرداد ماه عازم بودیم........................که هوا مساعد تر بود گر چه باز هم زیر صفر .........ولی خدا به همراهتون.............

من شما ها رو می بینم حالم بد می شه...................حسودیم می شه که چند وقته این کار ها رو گذاشتم کنار.........

تمام این درد و مرض ها هم بخاطر همینه ها..........

خدا میگه بدنی که باهاش چرخ نرونی /کوه نری می خایی چی کار.......بدن بهت دادم بشینیپشت سیسیتم و هی بری سر کار........خاک تو سرت.....تو عرضه سلامتی نداری......برو از جلو چشام خفه شو........

برو هر وقت دوباهر عادم شدی باز رفتی به دامان کوه و دشت و بیابون بیا دوباره پا بهت می دم.............سلامتی بدم.................و هر جور حساب می کنم می بینم راه دیکه ایی نداره اصلا............

خودمو خسته نمی کنم.............هی به در و دیوار نمی زنم....................دنبال راه کار های فیزکی آنی نمی گردم دیگه.............به درک اصفل الصافلین.................منتظر می مونم که شرایط برا رجعت مهیا بشه بر می گردیم به سبک زندگی دوچرخه ایی..........................راه حل های اصولی و درست خودشون به طور طبیعی جلو راه ما سبز خواهند شد..................

ولی فعلا نمی شه.........فعلا میوه ممنوعه کوفت کردیم از بهشت خویش تن رانده شدیم....................در یک جَهَندَم مسخره اصف آلود خیلی خیلی خراب......مملو از عادم های مرت و منظم و اتو کشیده گیر کردم اصلا هم حالم خوب نیست.......................

iهر چقدر هم بگم همه چی آرومه و این چرت و پرتا شما باور نکن..............ما واقعا اگر روزی شرایطش رو نداشته باشیم که حق انتخاب داشته باشم ...و مجبور شم سیستم زندگی اتو کشیده شدگی مزمن رو به حالت زور چپانی تحمل کنم............اصلا و ابدا هیچ چیز برام اهمیت نخواهد داشت.......................

همه چیز رو ول می کنم می رم تو یکی از این دهات کوره های متروکه کویر به (( زندگی )) ادامه می دم و جدای از شوخی هم از همین الان دارم رو خودم کار می کنم که اگه لازم شد تواناییش رو داشته باشم همه چی رو ول کنم......Saber-MTB بودن رو......دوچرخه و دوچرخه بازی واعتبار و کار و تجربه و پول و کوفت و مرض رو.............................

مثل این حاجی که اسمش رو یادم رفته بود و سال 84 تو کویر جندق روستای عروسان دیدیمش............................

و اونجا تو دل اون کویر..........بدون اینترنت ...بدون موبایل.....بدون پول ...........بدون اتوبان و تلفن و مترو و دیگر وسایل ارتباط جمعی که وظیفشون از بین بردن ارتباطات است.....همون جا چنان با همه ذرات وجود وحدت یافته بود که فقط منتظر رسیدن زمانش بود برا یکی شدن با همه عالم.................

و ما اینجا با وجود همه اون ابزار ......................هر روز منکسر تر و منفرد تر................

واقعا اگر روزی فشار حاقت های روزمرگی اونقدری بشه که مجبور شم و توانایی و حق انتخاب حد وسطو میانه رو نداشته باشم و زندگی زور چپون کنه که این طوری باید تحمل کنم......خیلی ساده تحمل نمی کنم........همه چی رو رها می کنم........که چیز های مهمتری که عمر ها و عمر ها و عمر ها.......برا داشتنشون خشتک پارگی ها کشیدیم و ذره ذره تیگه تیگه چه پیر ها که نشدیم......چقدر نمردیم و زنده نشدیم.........بخاییم بخاطر اینکه همه دچار گول خوردگی شدن ما هم برا همرنگ شدن همه اندوخته ها رو به باد فنا بسپاریم که نمی شه.............

عاقا به ما چه................شاید بقیه هیج اندوخته ایی نیاندوختن.........................شای اصلا اونها راه رستگاریشون در همون حد یه ساید بای ساید باشه با یه یخچال فریزر به رستگاریبرسند و روحیشون ارضا شه.......خوشحال و شنگول بشن که خوشا به حالشون......

واقعا خوشا به حالوشن که به سادگی و به راحتی می تونن خوشحالی رو به دست بیارند............با یه یخچال فریزر.......یا شاید هم انقدر راحت و ساده شاد بشند که باشه چیز برگز شاد بشن.............

همه چی خوشحال همه خندون همه چی ردیف....................ردیف مثل اون دندونای ارتودنسی شده برا خنده های زورچپونی مسخره حال به هم زن..................

ولی به هر حال فرقی نمی کنه........می خاد یه مرغ سوخاری KFC باشه می خاد یه panamera یه میلیارد و هفت صد هشت صد تومنی باشه......بالا خره یه چی پیدا میشه راضیشون کنه.......................

و در همرنگی و هماهنگی کامل با محیطشون هستند......بدون این که بخاطر در تضاد بودن با محیط دچار فشارات عصبی بشن..............

عادم های چیپ..........ارزان و راحت و سریع خودشون رو می فروشند..................عادم های بی ارزش...................

و بد بخت...........................بد بخت عادم هایی که این چیزا سیرشون نمی کنه...........با این چیزا مریضیشون علاج نمی شه.............

(( و از طرفی در زیر این آسمان، بر روی این خاک، در این زندگی و میان این خلایق جز همین ها چیز دیگری نیست، طبیعت جز همین ها چیزی ندارد ))

و هر موقع حالمان خوب نیست می دانیم آگاهیم که اون (( خود )) مان ی که نشسته افسار این لش فیزیکیمون رو گرفته دست............این (( ما )) یی که تو آینه می بینیم که تازگی ها رو پیشونیش هم دو تا خط افتاده موهاش هم داره پس روی می کنه با اون (( خود )) همراه و هم سو نیست..............

و این عدم هم سویی است که یکی این وری می رود و یکی آن وری......که در درون ما حس پارگی بوجود میاورد...............یعنی انچه هستیم با آنچه باید باشیم یا بهتره بگم آنوری که داریم می ریم با ان وری که باید بریم خیلی مختلف الجهت شده اند........................

و این مختلف الجهت شدگی هم اونقدر ریز و تیز شروع میشه و اولش فقط چند درجه کجکی میشه و ما نمی فهمیم.............و دچار خود قبولوندگی می شیم که عاقا یه ذره که خیالی نی باو............

و از همون اول هم صدای اون (( خود )) رو شنویم که گوش زد می کنه................ بچه.....نرو اونوری دهنن مهنت صاف میشه ها..................

ولی میگیم بابا یه ذره که چیزی نمی شه که بابا شلوغش می کنی.............

و وقتی یه ذره یه ذره ها چند زیاد ذره........اون وموقع است که اگر دچار متصل بودگی باشی هنوز به اون (( خود )) به هر قیمتی شده بر می گردی ولی چقدر زمان و توان باید بزاری ...................ولی ایرادی نداره.....

بهتر است از حالتی که اتصال دچار Disconnect شدگی بشه.......و در فضای (( هیچ بودگی )) رها بشی جزو چرندگان خوش حال ابدی.........بشوی..................

فراموش بشی و اون (( خود )) ت رو هم از بازی روزگار Delete کنند......یا اگر هم قابل پاک کردگی نباشه...............بره خودش بگرده یه وسیله نقلیه دیگه گیر بیاره برا .........reconnect شدگی..............

و سرنوشت شما هم چریدن و خوش حال بودن است تا ابد...............در بهشت برین...................که خوشحالی های یه بار مصرف (( عوق )) آورنده رو هی چند بار و چند بار تناول کنند و باز بالا بیارند رو سر وهیکل همدیگه.....و همونجور اللابد با همون خوشحالی هایی که بی نهایت بار تناول شده و از گوارش فکری هزاران چنرده رد شده و دوباره بالا اورده شده رو هی دوباره با ولع بخورند و حال هم بنمایند..............

ما را هم در ناراحتی های خود ول کنند دور و بر ما هم نپلکند که از دیدنشان هم حالموان به هم می خورد...............

ما همون تو ناراحتی های خودمون خوشحالت تریم تا در اون جور خوشحالی ها..........

////////////////////////////////

اووووههههه چه حالی می ده چه اوجی گرفتم ها.........................

Vahid_FRD
2014/02/13, 09:17
یه اتفاق جالب
توی دفتر فنی یه پیمانکار هست هر روز زنگ می زنه می ره رو مخ که آقا طرح تفصیلی ما رو تایید کن . ما می ریم بررسیش می کنیم با دید باز و کلی ارفاق باز می بینی که کلی اشتباه داره
این بابا هم زنگ زده بود دفتر تهران که این ناظر شما بی سواده . بعد برای اینکه ما رو دچارچالش کنه همش از لغات و اصطلاحات انگلیسی استفاده می کرد .
ماهم گفتیم قربده تا قر بدیم
کاری به سرش درآوردم تمام نامه ها و ... به زبان انگلیسی براش ارسال می کنیم بی چاره به غلط کردن افتاده . و کار دیگه ای که کردیم اینه که نامه هایی که می فرسته اگه فقط یک ایراد نگارشی یا املایی زبان انگلیسی بشه بدون بررسی و ترتیب اثر دادن عودت می زنیم
:)

وقتی یه دیپلم پارتی بازی بره گرید شرکت بگیره بیاد پیمانکار بشه همینه دیگه

اضافه شده بعد از : 9 minutes

آقا دو سه نفر خبری ازشون نیست ها
از آقا سپهر
از آقا ایوب و دار و دسته
از ناصر
کجایید پس ؟
حالتون خوبه ؟

erfa
2014/02/13, 10:13
از آقا ایوب و دار و دسته

احتمالا برنامه ی دوروزه خیلی خوش گذشته گفتن ببینیم سه روزش چه جوریه

auas
2014/02/13, 11:15
کمتر از 3 ساعت دیگه کنکور دارم
دارم از استرس میمیرم
:30:

pmk
2014/02/13, 16:18
سلام.
اینو دیدم جالب میومد گفتم اینجا هم بذارم.

ایشالا حاله رفیقمونم هر چه زودتر کامل خوب بشه .

ali tech
2014/02/13, 18:37
اصن امروز حالم مثل آقا صایره یعنی هنگ فقط دلم میخواد دوچرخرو بردارم برم یجا دور از تمدن تکو تنها اصن مخم دیگه نمیکشه من موندم ما با این سن کم برسیم به سن آقا صابر اونوقت چی اصن یه چیزو فهمیدم اگر یه روز چرخ سوار نشم دیوانه میشم الان گور بابای سرما برم عشقمو بردارم برم یه دوری بزنم

sanaz20
2014/02/13, 20:13
اینم از حال و احوال الان من:
:10:

Dirt
2014/02/13, 22:36
آمرو امشب دوباره برنج درست کردم برا من بده ۱ ماه، اینگاده دوست داشتم بازم برنج شام باشه، من یه برنج درست کردن اوتمات ایرانی‌ دارم، ۲۰ مینوت مونده بود تموم بشه برنج تا همش تموم بشه، دره برنج اوتمتو باز کردم، و ازش توش زیاد ورداشتم، اما حنو تموم نشده بود ...هه هه
من اشیگ برنج بسمتی با کره هستم، با هم بپزن

I Love Polo...:31:

sepehr82
2014/02/14, 20:38
سلام دوستان گل عزیز.... آقا ما برگشتیم به دامان bike20 پساز چند وقتی ........ ته و لورده شدن ......... در زیر بار ..........که خیلیل داغانمون کرد حالا اگر چهره ما ببینید احتمالا نشناسید ما را ........
----------------------------
عجیبه که داشتم مثل اون قصه استاد صابر " تو دشت و کویر " فکر میکردم .... !! ما داریم چه بلای سر خودمون میاریم ( و یا آوردیم ) ؟! . حس های زیادی داریم ولی اینجا نمیشه .......... > دلیل اینکه "باور و ایمان " دارم که بعد از بازگو کردن بعضی مسائل "ایرو هایی و اشعه هایی از غیب "" میاد و میزنه آدمی را کلّه پا میکنه ......
-------------------
تا 5 سال پیش هر که برای ما از این تیپ صحبها میکرد از طرف ما دچار تمسخر گشتگی میشد و اون هم از نوع علمی جات . !!! حالا اگر بگن که "پشه هم میتونه نیروهای مخرب زمین داشته باشه بایستی با تامل و تفکر جواب داد ..... فکرش را بکنید اگر تمام مردم کره خاکی ... دچار گزیدگی های آنچنانی توسط پشه بشوند ..... (هم زمان ) چه نظمی و چه حساب کتابی در کار خواهد بود .؟؟؟
چه رسد به اهالی استاد اشعه زن ها ... ! ما دیگه اظهار "خوب شدگی " نخواهیم کرد " .
---------------------------- از آقا وحید هم ممنوم .. که به یاد ما بودند و جویای احوال ... ما و از کاوه (خندان )هم تشکر می کنیم که یاد ما بودند .

Vahid_FRD
2014/02/14, 20:44
بیاید بگید ولنتاین با دوستاتون کجا ها رفتید ؟

Mr.Nariman
2014/02/14, 20:56
ولنتاین و این سوسول بازی ها چیست عمو وحید؟!؟
ما رفتیم ابادان! شیکولات خریدیم
یه دست تیوتر s-20 هم خریدم..البته پشیمون شدم دوباره گذاشتم باسه فروش.
از این بذگریم....
یه فوجی تاهویی نشون کردم.....دعا کنید بخرمش.............

Hamzeh
2014/02/14, 22:46
خدا بد نده سپهر جان. کمکی از ما اگر ساخته است تعارف نکنید.

Sent from my Xperia Active using Tapatalk

Dirt
2014/02/14, 23:27
ولنتاین و این سوسول بازی ها چیست عمو وحید؟!؟
م

آای بابا، تو دل‌ نداری اینگار؟؟؟!!!

Mr.Nariman
2014/02/15, 15:08
دل ما برای این چیز ها نمیتپه....
دل ما برای اون چیز ها میتپه....ماشین-سیستم-دوچرخه...وسلام.
پدر من هم دقیقا با کارش ازدواج کرده...تا ساعت 8 شب سرکاره...از ساعت 7.5 صبح.

sanaz20
2014/02/15, 15:27
به به......شما خیلی حال می کنی با مرخصی ها...........همش هی تو کار پیچش هستی ............بنده خدا مدیرای شرکتتون چی می کشن از دست شما............!!!!

اضافه شده بعد از : 52 minutes

در عجبم از سرعت اینترنت امشبی.............................

اصلا فضا................اینقدر فضشا هه که نگو و نپرس.......الان نیم ساعته می خام چندتا عکس آپ کنم.....................فکر کنم Bit ها و Byte ها تو صف راهپیمایی گیر کردن......

مسیر های راهپیمایی رو هم گفتن بچه ها اعلام کنید................

مسیر شماره 1 : میدان المپیک به فاز دو چیتگر.......

مسیر شماره 2 : میدان امام حسین به سرخه حصار درب تهرانپارس از اون جا هم ده ترکمن......

مسیر شماره 3 : پیچ شمیران به تجریش از اونجا هم در بند.........

مسیر شماره 4 : قله تُشک چال.....

اهل پيچش نيستم به هيچ وجه...:D ولي به دليل اينكه به مانند تراكتور و كمباين :02: كار ميكنم، مرخصي بهم ميچسبه ;)

Dirt
2014/02/15, 18:28
@-sanazjoon-

جا بازیها با کار ازدواج میکن، ماسلان تا ساعت ۱۶.۰۰ باید کار کنن، اما تا ساعت ۱۷.۰۰ کار میکن اونابد از کار می‌رن مانزلشون، و اونجا هم از کار فاگت حرف می‌زنن،
اینجا به آدما اینجورن میگن با کار ازدواج‌ کرده، و از آدما تو کشور من اینجا زیادان،
در اروپا آلمان‌ها معروفن به ربات، اول کار بد زندگی‌
اگه یه روز کار تموم نشد سر واگت، اینا از ناراحته دیونه میشن، چرا کار سر واگت تموم نشد

Dirt
2014/02/15, 22:06
بعضیا واگتی پول لازم درن، همه کار میکن تا پول به اون برسن،
این فرم تازه هستش میفروشه ۸۰۰ یورو!!! من پول درم، اما پولم برا مبل اوتاگم و همام تازه هستش، باید وسایل تازه بگیرم بره اوتاگم
اما اگه این فرم ۲ ماه پیش بود برا فروش، حتما اون من می‌گرفتم...افسوس!

Intense SS2 / Slopestyle 2 Wei Gr. M - Bikemarkt - MTB-News.de ([Only registered and activated users can see links])

Vahid_FRD
2014/02/15, 22:58
بعضیا واگتی پول لازم درن، همه کار میکن تا پول به اون برسن،
این فرم تازه هستش میفروشه ۸۰۰ یورو!!! من پول درم، اما پولم برا مبل اوتاگم و همام تازه هستش، باید وسایل تازه بگیرم بره اوتاگم
اما اگه این فرم ۲ ماه پیش بود برا فروش، حتما اون من می‌گرفتم...افسوس!

Intense SS2 / Slopestyle 2 Wei� Gr. M - Bikemarkt - MTB-News.de ([Only registered and activated users can see links])

مهدی عقلت صدا کن ...
ببین پسر همیشه مبل و ... هستن ولی دوچرخه شاید اینطوری گیرت نیاد .
بعدشم مگه شما تو انجا موسسه قرض الحسنه ندارید خو برو پول بگیر ازشون

Dirt
2014/02/15, 23:15
@-vahid-
وحید، اتاگام و حمام من همش تازست، مبل الان من اونجا جا نمی‌شه، من از تباگه ۵ رفتم اول، اونجا اتگاش فارگ می‌کنه،
من اگه در اتاگام نتونم راحت زندگی‌ کنم، نمیتونم درس و زندگی‌ کنم، بعد من تنها زندگی‌ نمیکنم، با گیرل فریندم زندگی‌ می‌کنم اینجا، ما با هم تاسمیمم میگیریم برا همه کار با هم، و با هم زندگی‌ می‌کنیم
اون حرف تو نفهمیدم، گوگل ترنسلیت میگه کردیت، یعنی‌ پول از بانک بگیرم؟! من هیچ واگت این کار نمی‌کنم، من دشمن کردیت هستم، و پول از هیچ بانک نمی‌گیرم!

هی‌ وحید، یه چیز بت تو بگم، دلت هوس میکنه الان...هه هه...اینجا الان ساعت ۲۰:۴۰ هستش، من ۱ ساعت پیش برنج با مورگ درست کردم، نیم ساعت دیگه اونو برا شام درم...هه هه :bunnyearsmiley:

Hesambnd
2014/02/16, 01:50
وای خدای من دنیادنیا:7:
sixsixone
باور ندارم

SABER_MTB
2014/02/16, 02:15
وای خدای من دنیادنیا
sixsixone
باور ندارم

اقا تولدت مبارک...............

اضافه شده بعد از : 5 minutes

اهل پيچش نيستم به هيچ وجه... ولي به دليل اينكه به مانند تراكتور و كمباين كار ميكنم، مرخصي بهم ميچسبه

شوخی کردیم بابا...................

ولی در کل هم معتقدم صاحب کار که چونان بلدوزر از عادم کار می کشد........چونانا بلدوزر که به عادم پول نمی دهد می دهد ؟ پس همانا مرخصی زیاد باید گرفت.....رسمی و غیر رسمی.............

Hesambnd
2014/02/16, 02:33
[QUOTE=SABER_MTB;69109]اقا تولدت مبارک...............

اضافه شده بعد از : 5 minutes

استاد لطف داری . تشکر

SABER_MTB
2014/02/16, 03:31
.......................

SABER_MTB
2014/02/16, 04:59
بعد من تنها زندگی‌ نمیکنم، با گیرل فریندم زندگی‌ می‌کنم اینجا، ما با هم تاسمیمم میگیریم برا همه کار با هم

نوچ نوچ نوچ از تو بعید بود مهدی.........!!!!
تو ایران به عادم هایی که گرد فرند هاشون رو تو تصمیم گیری ها شرکت می دن.......می گن.......... (( زز )) مرد که نباس عقلشو بده دست این ضعیفه ها..................

الان تو ایرانش هم یه همچین وضعیتی شده..............بعد می گن چرا زن نمی گیری.....................الان تازه تازه پامون داره یواش یواش خوب میشه می خاییم دنیا رو تغییر بدیم....................پس فردا متاهل بشیم
کانال تیلیویزون رو هم نمی تونیم تغییر بدیم.....................

من هیچ واگت این کار نمی‌کنم، من دشمن کردیت هستم، و پول از هیچ بانک نمی‌گیرم!

تو این یه مورد مثل خودم می مونی........................اصلا در زندگی خویش نه تا بحال چک کشیدم ( اصلا دسته چک ندارم و نخواهم داشت.......) هر وقت هم بخام به کسی چک بدم چک بانکی می دم..........

هیچ وقت هم از کسی چک قبول نخواهم کرد.............

این هایی هم که میان رو مخی ما که شرایطی می دی ......می گیم نه نمی دیم....................دیگه تصمیم گرفتیم بار دوم اگر سوال کردن از دفتر بندازیمشون بیرون یا اگه زنگ زدن رد تماس بدیم...................

عاقا جان ..........نقد نقد می ریم خرید می کنیم................تازه فکر کردن خرید کردن به این راحتی هاست....................اللخصوص اگر از ان سوی اب ها باشه....................فکر می کننن الان اونجا می خریم می اریم 40 در صد سود می کشیم روش اینجا می فروشیم..........حالشو می بریم.................

مثل این اوسگول موسگولایی که میان :: آقا صابر اون ترمزه چند ؟؟؟؟

نه گرونه ما خودمون دو ماه دیگه می خحاییم بریم چمی دنم دبی/ تالیند اینها.....اونجا ارزونه می خریم...............بعد از 3 ماه که رفتن برگشتن دوباره زنگ می زنن...چند ؟؟؟؟ تودلمون می گیم چی شد اخو؟؟؟؟ ارزون نبود مگه ؟؟؟؟؟ می گیم عاقا شما که دستت بازه که .......اون ور آب تشریف می برین........اونجا شنیدم ارزونه.................برا ما هم بیارین یه دونه عاقا................

مخصوصا زمان هایی که خودم می رم آن سوی آب ها ........ملت فکر می کنند می ریم اونجا دَدَر دودور......کسی میاد می خاد بز خری کنه چرت و پرت بگه تخفیف مخفیف بخاد حرف از چک و شاریط بزنه یاد بدببختی های ی که اون ور می کشیم می افتم........................اصلا دیگه جدیدا از کلمه ((شرایطی )) و چکی بدم می خاد بیاد شدید............. با مطب دندون پزشکی محلمون قرار داد بستم................کسی یه بار بگه شرایطی چکی دفعه اول مثل عادم می گم شرمنده دفعه دوم...........با اردنگی می زنم بره هوا ارتودنسی لازم بشه..................

هی‌ وحید، یه چیز بت تو بگم، دلت هوس میکنه الان...هه هه...اینجا الان ساعت ۲۰:۴۰ هستش، من ۱ ساعت پیش برنج با مورگ درست کردم، نیم ساعت دیگه اونو برا شام درم...هه هه

می گم مهدی جان بابا تو که آشپزیت هم خوبه...........اخو گرل فرند می خایی چی کار دیگه................

ما خودمون حساب کتاب کردیم..............دیدیم عاقال باس شویی که هست...........غذا هم که بیشتر از املت و نیمرو که بلد نیستم......تیهه غذایی الان دیکه همه جا هست....................با دیگر احساسات و غرایز و اینا هم همه و همه رو حواله می دیم به دانهیلیزم.................ما به غیر از چرخمون نستبت به هیچ چی دیگه هیچ احساساتی نداریم..........................

نسل بعدی و اموزش اخلاق و انتقال ارزش های اخلاقی و این ها هم همه باد هواست هر چی فکر می کنم که پس فردا بچه دار شیم بخاییم ارزش های اخلاقی و این ها رو منتقل کنیم سینه به سینه بچرخهمی بینیم الان بیشتر از اینی که بخان از ما حرف بشنون از رسانه ها و بازی ها و اینترنت و این ها حرف شنوی دارند..............( ما خودمون واقعا اکه زود تر از این ها اینترنت اختراع شده بود......و فرضا تو دهه های اول زندگی هم از این بحث ها داشتیم.........( ما خودمون دیگه از 16 /17 سالگی تازه واردش شدیم که اون موقع هم اصلا این شکلی نبود..........) ما خودمون هم االن خراب شده بودیم.........

الان دو زار اخلاق و همیّت و ارزش هایی که داریم فقط و فقط بخاطر تربیتی بوده که در دوران ما قبل از این زمان ها پایه و فنداسیونش ریخته شده بوده.............وگرنه اصلا این رسانهها و این ها وظیفشون اینه که نسل های بعدی جای گرفتن اصول از نسل های کذشته از این هایی که صاحابان رسانه هستند پیروی کننند...................چند نسل هم که بگذره دیکه تمام آموزه های و فرهنگ و اصالت ی که هزاران سال سینه به سینه چرخیده ..............تاپال می خوره بهش تموم میشه........................

اینه که دیکه بچه دار شدن هم نمی صرفه.......................ما همون چیز هایی که فکر می کنیم لازم است آیندگان بدانند......رو در لفافه لا به لای گزارشات و این هاشمون می گنجانیم........می زاریم تو نت..............یه راهی هم پیدا می کنیم بعد از اینکه سرمونو گذاشتیم زمین این ها از بین نره.................بمونه در صده های آینده یه آیین جدید از توش در بیارن................به نام دانهیلیزم.........

فقط خدا کنه جعل حدیث نکنند...............

دیروز پریروز هم داشتیم این ها رو می دیدیم اصلا اشک در چشمانمون حلقه زد..............

اصلا حالم بد داغون شد.....................دوست داشتم پول دار بیدم می رفتم این ها رو در جهان سیاحت می کردم..................شاید هم یه راهی پیدا کردم بدون پول همچین کاری بشه کرد........یه حرکتی ردیف کنی که جنبه تبلیغاتی داشته باشه ..............نیاز به داشتن پول هم نخواهد بود........................

فکر اینکه همچین چیزهایی برای سیاحت در جهان وجود داره بعد ما مجبوریم بشینیم کاسبی کنیم..................خیلی رو مخیه........باید یه راهی پیدا کنیم که بشه هم به این مقصودمون برسیم.......هم بتوینم درحینش ( و از طریق خودش) کاسبی کرد ............

ولی خدایی عادم نیگا می کنه عکس ها رو ها.................

اون لینکه عکس قبایل و اقوامی هست که در حال نابودی و انقراض اند..................

با فرهنگ های خاص خودشون.............از نوع پوشش و رنک و لباسشون گرفته تا سبک های زندگیشون............

از این شبه اسکیمو های شمال روسیه که تو برق و یخ و سرما زندگی می کنند گرفته.....

تایا ن حاجی فیزور های معکوس.................( ما سفیدیم خودمونو سیاه می کنیم........این ها سیاه اند خودشونو سفید می کنند )

تا ملت هایی که سابقه و پیشینه تمدنی طول و درازی دارند.............

گاو چرونای دشت های جنوبی آرژانتین که هنوز به شیوه زندگی وسترننر های دویست سال پیش گذرون عمر می کنند........

مردمان (( مائوری )) بومی های زلاند نو که معلوم نیست از کی پاشون به اون جا های پرت و دور افتاده جغرافیای زمین رسیده و این همه مدت که تو آسیا و اروپا تمدن بشری داشته شکل می گرفته این ها در چه حالی بودن.......و مثل جونورای همون استرالیا و زلاند نو که که با جدا شدن این ها از دنیا مسیر تکاملیشون تغییر کرده و خیلی هم کند تر شده این ها هم به لحاظ تمدنی و فرهنگی فسیل موندن............

اون دست راستیه هم فکر کنم چک نقد کنشون بوده ها............!!!!

این ها هم که همین جوری قیافشون داغون و تونل وحشت هست دیکه اون ماسک ها رو بزنن دیکه هیچی................

این ها هم صورتاشون Mavic Dee max بوده............دماغاشون هم 32 پره و 36 پره داشته ...........که به همه سایز طوقه ایی بخوره.....
ولی اون دست چیه سایز دماغش دانهیلی شفتیه....شفت 20 میلیه این راستیه دماغش ضامنیه کراس کانتریه..............

این هم ست mavic 2014

این ها هم جای زرد قرمز اند.......فکر کنم قوم DT Swiss بودن............

این بندگان خدا هم همون منقرض شن از صفحه روزگار محو شن همو بهتر یه دفعه جد شون ( چنگیز ) به تمدن رسید زد خواهر مادر کل جهان زمان خودشو یکی کرد..............همه رو زد داغون کرد نصف تاریخ اصلا Format شد...................

همون بهتر که این مغولا منقرض بشن........

در اخر هم یاد این عکس ها می افتم......................

در هم آمیختگی ....................ممزوج شدگی...................

با هم همگین شدن و یکی شدن..................

و شاید هم این ارزوی دیریزنه همه بشر بوده..........که همه تو فرهنگ خودشون (( منتظر )) اند .....منتظر یکی شدن و حکومت جهانی.........تا همه مشتاقانه برن بهش بپیوندند.........

بی خبر از انکه ارزوشون دزدیده شده....................و تحریف.........................

تا اونهایی که قرن ها عادم ها رو تو اسارت بردگی نگه داشتن..............ما برده ها از زیر دستشون لیز نخوریم .......بریم بیرون..........

و طوری برنامه ریزی می کنند که ما ها خودمن برا در هم آمیختگی و همگکن شدن صف ببندیم و مشتاق باشیم...........................

تو تمام عکس های اون لنیک بالا که خیلیهاشون مورد منکراتی داشت نمی شد گذاشت.........دقت بشه ( که از حوصله اکثریت اینجا خارجه ) خیلی نکات ریز هست..............خیلی.............

بید دقت کرد و دید ما چه ها که نداشتیم و چه ها که به دست نیاورده بودیم.................بعد یهو چیز های جدید جدید ظاهر میشه با هدف اینکه همه اون چیز ها ازمون گرفته بشه........ و باز هم برنامه طوری طراحی مشه که خودمون...........بریم به استقبالش برا اعطا کردن هر چی داریم............

پول / سلامتی...........

و بعد از اون باز دو قرون هم برامون بمونه.............باز ازمون می گیرند...........به خیال اینکه دوباره سلامتیمون رو به دست میاریم............

بی خبر از اینکه بابا این ها رحم محم ندارند.................رحم اله یوخدی.............هر چی در میاری باید بدی به این ها...................

دست خودت هم نیست............باید خر شی........خر + ید کنی...........

ما یهو می شینیم فکر می کنیم به گذشتمون.....................می بینیم یه یکی دو دهه ایی در استرس محض سپری شد...............با چه عواقبی.................عواقب عجیب قریب که همه باهاش مواجه اند کم و بیش..............هی استرس ....مدرسه....درس.............دانشگا ...............کنکور................سربا زی...............کار................زهر مار.......................بعد یه سری شرایط خاص هم چاشنیش شه که دیگه هیچی...............بعد می زنی از درون داغون پاغون می کنی بدون اینکه بفهمی..............صداش یه چند سال بعد در میاد................زخم معده و ریزش مو و هزار جور سرطانی که الان مد شده...........

بصورت نا خود آگاه هم می زنی پاتو داغون می کنی نمی فهمی اون موقع که.............................

استرس چی حالا..................اسرتس اینکه یا علی ممد ...................... (( بعدا )) چی میشه...................(( بعدا )) بد بخت نشیم به کارتن خوابی بیافتیم..............بی پول نشیم بیافتیم گوشه خیابون.............

بعد هم که خیالت راحت شد (( با پول )) شدی..............از بی پولی نجات پیدا کردی..................می ری یه تیکه هوا می خری اسمش آپارتمانه........چون پول زیاد دادی کلاسش بالا باشه ......کف پوشش سرامیکیه.....قشنگ با اون پایی که قبلا سر استرس داشتن زدی داغونش کردی مچ می شن جور می شن خوب خوب می زنه داغونش می کنه که دیگه نتونی راه بری.....................

بعد می ری دو زار پولی هم که برات مونده می دی آقای دکتر فوق تخصص از جزیره گالا گالا................یه گندی می زنه تو پات که حساب می کنی می بینی سه سال طول می کشه این گندی که این زده رو درست کنی آخرش هم مثل اولش نمی شه دیگه..................( اون روزی که از اقای دکتر سوال می کردم اقا عمل جراحی عوارضی چیزی نداشته باشه ها..همچین مطمئن و با ارامش می گفت نه بابا چه عوارضی..................اگه این روز ها رو می دیدیم ها طبق قامه XT رو با قامه می کردم تو حلقش )...................

هیچی دیگه به جواب سوالاتم رسیدم.................به جواب سوالی که ( چرا پام درد می کنه ؟ ) جوابش این است که ( برا چی درد نکنه آخه ؟؟؟ ) با این کار هایی که ما کردیم روش.............

این داستان از مثنوی رو هم ضمیمه منبر امشب می کنم................برید بخونید جالبه.................

ganjoor.net/index.php?s=گاو+جزیره&author=5

برا اون ها هم که حال وحوصله خوندنش رو ندارند........توضیح مختصر عرض کنیم که

میگه عاقا یه گاوه بوده تک و تنها تو یه جزیره...............جزره پر علف ملف و علوفه بوده......این گاوه تا شب می لنبونه می شه اندازه گاو مش حسن با دمی کنه از بس می لنبونه................

ّبعد کل علف ملف های جزیره رو که تموم مشه آخر شب میگه یا قمر.....................فردا چی کوفت کنم پس..............!!!!

دل من....از قصه داغون شده..............................هیچی تا صبح از قصه اینکه فردا علف ندارم کوفت کنم لاغر می شه نحیف میشه................

فردا صبح بلند میشه می بینه.......باز دوباره کل جزیره تمام علف وعلوفه هاش سبز شده......آقا دوباره د بخور......................تا شب باز دوباره باد می کنه............می ترکه....................شب باز می بینه علفا تموم شده باز دوباره میگه یا ابی فاضل....باز که همه رو خوردم فردا گشنه می مونم...............

هیجی عاقا باز تا فردا اینقدر استرسمی کشه که دوباره لاغر می شه........

باز دوباره فردا صبحش بلند میشه می بینه ای ول همه علفا سبز شدن...............................

و سال ها به همین منوال میگذره هی شب لاغر میشه از غصه هی می لنبونه دوباره باد می کنه..........

و هرگز این عقلش نمی رسه و شعورش نمی کشه که اخو نفهم...................این همه شال کوفت کردی..............تموم شد...........صبح بلند نشدی دیدی باز جاش در اومده ؟؟؟؟

sanaz20
2014/02/16, 07:43
@-sanazjoon-

جا بازیها با کار ازدواج میکن، ماسلان تا ساعت ۱۶.۰۰ باید کار کنن، اما تا ساعت ۱۷.۰۰ کار میکن اونابد از کار می‌رن مانزلشون، و اونجا هم از کار فاگت حرف می‌زنن،
اینجا به آدما اینجورن میگن با کار ازدواج‌ کرده، و از آدما تو کشور من اینجا زیادان،
در اروپا آلمان‌ها معروفن به ربات، اول کار بد زندگی‌
اگه یه روز کار تموم نشد سر واگت، اینا از ناراحته دیونه میشن، چرا کار سر واگت تموم نشد
دقيقاً... ميفهمم :smilies-azardl (13)

Mr.Nariman
2014/02/16, 15:43
@-vahid-
با گیرل فریندم زندگی‌ می‌کنم اینجا، ما با هم تاسمیمم میگیریم برا همه کار با هم، و با هم زندگی‌ می‌کنیم
اون حرف تو نفهمیدم، گوگل ترنسلیت میگه کردیت، یعنی‌ پول از بانک بگیرم؟! من هیچ واگت این کار نمی‌کنم، من دشمن کردیت هستم، و پول از هیچ بانک نمی‌گیرم!
1-میدونی چرا بعضی از ایرانی های اونور موفقن ؟ برای اینکه از همه این تجهیزات به نحو احسن استفاده میکنن مثه اقای منصوری(شرکت تیونینگ منصوری MANSORI) بعد شما میگی من از وام استفاده نمیکنم؟؟؟ البته بهتره ادم قرض نگیره ولی خب اونور شرایط اقتصادی خوبه همه چه خوبه مثه اینجا نیست که ...ما الان ماهی 5-4 تا داریم قسط میدیم برای پیشرفت....

اضافه شده بعد از : 18 minutes

ولی خدایی عادم نیگا می کنه عکس ها رو ها.................

اون لینکه عکس قبایل و اقوامی هست که در حال نابودی و انقراض اند..................

با فرهنگ های خاص خودشون.............از نوع پوشش و رنک و لباسشون گرفته تا سبک های زندگیشون............

از این شبه اسکیمو های شمال روسیه که تو برق و یخ و سرما زندگی می کنند گرفته.....

1-درمورد وام...یه مدت دیگه ایشالا زنگ گرفتی(خودت دیگه داری رو میکنی که زن میخوای...البته بدبختی هست) میبینمت ....
وام میگیری زیادددددددد بعد میای اینجا مینویسی ما خسته شدیم فلان شدیم...کمرمون شکست چرا زن گرفتیم.....
2-به جهنم که دارن اینا منقرض میشن...اینا خودشونو با ما وفق ندادن ما رو ببین میگیرن میخورنمون
بعدش اینا بعضیاشون 100٪ فرقه های منحرف و الاغی هستن... اینا خاک و سنگو و چوب میپرستن...خودشونو شکل حیوونا میکنن کار شیطان پرستاست برای اینکه کار خلقتو عوض کنن ...بگذریم.
ما باید در حدی با طبیعت سازگار بشیم که زندگیمون سالم باشه...من میگم برید لخت شیم زیر خاک زندگی کنیم...این شد یک دستی؟؟؟؟
نه بابا چیه... چند هزار سال پیش ...یسری ادم فهمیده منصوب شدن که درست زندگی کردنو یاد دادن...هیچ امت و ملتی نبوده که بهشون نگفته باشن که خدای واحد هست... هزاران جا در قران گفته ما همه رو هدایت کردیم...پس اینا خودشون نخواستن...میتونستن مهاجرت کنن اینا طمع کار و عقب مانده بودن و قبول نکردن ...پس ادم که هیچ عادمن اینا و فقط زندگی میکنن تا نمیرن.
به نظر من دیدن زندگی اینها جز نماد عقبماندگی چیز دیگه ای نداره.
از شما انتظار نمیرفت بگید دیدن اینا شگفته....دیدن اینها غم انگیزه...
تکنولوژی خوبه در حدی که زندگی ما بخاطرش خراب نشه و در جهت رفاه باشه....
کسی که برنامه تانگو رو ساخت رفاه نخواست...خواست دقیقا مشخصات یه ملت روشن باشه برای یه عده قدرتمند پول پرست ش.... پرست
عوضی که جاشون قعر جهنمه...... اینم از مثال.
یکرنگی به جهت سازگاری با محیط نیست...به این معنی هست که همه با صلح و دوستی و با یک دین یگانه و ایین واحد و صحیح در راه تحقق ارزش کلی کنار هم باشن.

Dirt
2014/02/16, 19:07
1-درمورد وام...یه مدت دیگه ایشالا زنگ گرفتی(خودت دیگه داری رو میکنی که زن میخوای...البته بدبختی هست) میبینمت ....
وام میگیری زیادددددددد بعد میای اینجا مینویسی ما خسته شدیم فلان شدیم...کمرمون شکست چرا زن گرفتیم.....
2-به جهنم که دارن اینا منقرض میشن...اینا خودشونو با ما وفق ندادن ما رو ببین میگیرن میخورنمون
بعدش اینا بعضیاشون 100٪ فرقه های منحرف و الاغی هستن... اینا خاک و سنگو و چوب میپرستن...خودشونو شکل حیوونا میکنن کار شیطان پرستاست برای اینکه کار خلقتو عوض کنن ...بگذریم.
ما باید در حدی با طبیعت سازگار بشیم که زندگیمون سالم باشه...من میگم برید لخت شیم زیر خاک زندگی کنیم...این شد یک دستی؟؟؟؟
نه بابا چیه... چند هزار سال پیش ...یسری ادم فهمیده منصوب شدن که درست زندگی کردنو یاد دادن...هیچ امت و ملتی نبوده که بهشون نگفته باشن که خدای واحد هست... هزاران جا در قران گفته ما همه رو هدایت کردیم...پس اینا خودشون نخواستن...میتونستن مهاجرت کنن اینا طمع کار و عقب مانده بودن و قبول نکردن ...پس ادم که هیچ عادمن اینا و فقط زندگی میکنن تا نمیرن.
به نظر من دیدن زندگی اینها جز نماد عقبماندگی چیز دیگه ای نداره.
از شما انتظار نمیرفت بگید دیدن اینا شگفته....دیدن اینها غم انگیزه...
تکنولوژی خوبه در حدی که زندگی ما بخاطرش خراب نشه و در جهت رفاه باشه....
کسی که برنامه تانگو رو ساخت رفاه نخواست...خواست دقیقا مشخصات یه ملت روشن باشه برای یه عده قدرتمند پول پرست ش.... پرست
عوضی که جاشون قعر جهنمه...... اینم از مثال.
یکرنگی به جهت سازگاری با محیط نیست...به این معنی هست که همه با صلح و دوستی و با یک دین یگانه و ایین واحد و صحیح در راه تحقق ارزش کلی کنار هم باشن.

لوتفان به ملیت و فرهنگ و باور دین و ایتگاد دیگران توهین نکن... حرفا که زادی زشت و دور از انسان بودن هستن

Mr.Nariman
2014/02/16, 22:29
مگه ما به شما نازک تر از گل گفتیم؟؟؟ شوخی کردیم.... اشنایی نداری بامون...ببخشید
اصن ما خودمون با عمو صابر دفتر حقوق بشر داریم....

Dirt
2014/02/16, 22:45
مگه ما به شما نازک تر از گل گفتیم؟؟؟ شوخی کردیم.... اشنایی نداری بامون...ببخشید
اصن ما خودمون با عمو صابر دفتر حقوق بشر داریم....

ببین نریمان
من مسلمون نیستم، کریستین نیستم، یهود نیستم، زرتشت نیستم، من هیچ دینی در دنیا رو گابول ندارم،
اما من مسلمونا، کریستینا، یهود ها، زرتشتا، بودیست‌ها و همه دین‌ها که در دنیا هستن دوست دارم
من افریگای نیستم، من اورپای نیستم، من عرب نیستم، من کرد نیستم، لور نیستم، ترکمن نیستم، اما همه این انسان هارو بشون آشیگ هستم و دوست دارم.
شاعر بزرگ ایران میگه، "بانی‌ آدم اعضای یک دیگران" فارگ نمی‌کنه در کجا دنیا زندگی‌ میکن، و چه دین و ایتگادی دارن یا ندران
تو اگه به انسان‌ها دیگه توهین کنی‌، به فرهنگ ایران توهین کردی، فرهنگ و ادب بزرگ ایران میگه، "گفتار نیک‌ کردار نیک‌ پندار نیک‌"

Vahid_FRD
2014/02/16, 23:03
ببین نریمان
من مسلمون نیستم، کریستین نیستم، یهود نیستم، زرتشت نیستم، من هیچ دینی در دنیا رو گابول ندارم،
اما من مسلمونا، کریستینا، یهود ها، زرتشتا، بودیست‌ها و همه دین‌ها که در دنیا هستن دوست دارم
من افریگای نیستم، من اورپای نیستم، من عرب نیستم، من کرد نیستم، لور نیستم، ترکمن نیستم، اما همه این انسان هارو بشون آشیگ هستم و دوست دارم.
شاعر بزرگ ایران میگه، "بانی‌ آدم اعضای یک دیگران" فارگ نمی‌کنه در کجا دنیا زندگی‌ میکن، و چه دین و ایتگادی دارن یا ندران
تو اگه به انسان‌ها دیگه توهین کنی‌، به فرهنگ ایران توهین کردی، فرهنگ و ادب بزرگ ایران میگه، "گفتار نیک‌ کردار نیک‌ پندار نیک‌"
آفرین مهدی
نمرت پیش من 20

اضافه شده بعد از : 2 minutes

ببین نریمان
آفرین مهدی
نمرت پیش من 20

- - - - - - - - - -

اینم شام من دلت بسوزه
کار این چند روزه خیلی شلوغ بود مجبور بودم حین طراحی و آنالیز شام بخورم

SABER_MTB
2014/02/16, 23:55

نفهمیدم عاقا چی گفتی ؟؟؟ هیچ دینی رو قبول نداری................!!!! ای کافر ملحد.............حالا دینای دیگه رو من کاری ندارم..................از نظر من کسی که دین دانهیلیزم رو قبول نداشته باشه خونش مباحهه......

خودم میام با صفحه دیسک A2Z گردنتو می زنم............

در مورد اینکه میگی این بندگان خدا منقرض شن بهتره هم اقا نریمان...................................... ....والا بحثش سنگینه............و طولانی....................ما هم نمی گیم این ها همینجوری بمونن ها..............ولی می گیم حد اقل می خان منقرض بشن اولا یه ثبتی چیزی بکنند ادابو رسومشون رو........فرهنگشون رو که بمونه تو تاریخ هیمنجوری Format نشه بره.................

دوما که زورچپونشون نکنن که بیان شهر نشین شن......................الان یان بد بختا دیکه زمینی براشون نمونده بخان به زندگی سنتی خودشون ادامه بدن....................مثلا این عشایر خودمون..............فکر کردین اگه تا حالا باقی مونده بودن اصلا با وجود این همه جاده کشی و اتوبان کشی و سد زنی و این ها اصلا مسیر های کوچی براشون باقی مونده ؟؟؟؟ اصلا دیگه ابی باقی مونده مراتعشون سر سبز بشه...........

بد بختا دیگه جایی برا اون سبک زندگی نداشتند..........اجبارا تو روستا ها و شهر ها ساکن شدن..............

و اصل و هدف منبر ما این بود که عاقا این زندگی متمدنانه و شهری و این ها هیج آش دهن سوزری نیست.....................همش مریضی و فلاکته......................

میشه عادم از تکنولوژی و این ها استفاده بهینه هم ببره و قاطی درگیریهاش نشه و از وقت و زمانش استفاده بهینه رو ببره حالشو ببره همیشه تو کوه و دشت و بیابون باشه عشق کنه.............ولی اولین لازمش اینه که یه پولی داشته باشه که نیاز نداشته باشه برا گذران زندگی سه شیفته کار کنه...............

بگذریم.......می گم عاقا اینترنت محل کار جدیدمون هم وصل شد........الان دیگه هیچ دلیلی برا رفتن به خونه ندارم...............همین جا کلا راحتم.........به کار هام هم می رسم........سرویس بهداشتی هم داره.....حموم هم داره.......یه آشپزخونه نقلی هم داره حله عاقا..........هیچ جا نمی ریم همینجا هستیم.................

الان دیکه تنها معضل زندگیم این پاهه است که لا مصب خوب نمی شه.........

Dirt
2014/02/16, 23:59
- - - - - - - - - -

اینم شام من دلت بسوزه
کار این چند روزه خیلی شلوغ بود مجبور بودم حین طراحی و آنالیز شام بخورم

هممم...نودل سالاد؟! من این نودل سالاد رو با ژامبون درست می‌کنم، و بیش آبلیمو ایران میزنم با میونیز سالاد...وای دیگه نمیگم، تازه الان شام داشتم، بازم گرسن‌ام شد...
وحید، من یه بر یه گازا آلمانی‌ درست می‌کنم، عکسش اینجا میزارم
راستی‌، تو طراحی چیکار میکنی‌؟

mili
2014/02/17, 01:48
این روزها هیچکس حال منو نداره.
اصلا در کلمه و جمله نمیگنجم
هر چی سعی میکنم حالمو توصیف کنم جملشو کلمشو پیدا نمیکنم .
ی جمله ای ته ذهنم هست نمیاد جلو .
داغونم ولی نه ی داغون معمولی
..........

Vahid_FRD
2014/02/17, 07:18
هممم...نودل سالاد؟! من این نودل سالاد رو با ژامبون درست می‌کنم، و بیش آبلیمو ایران میزنم با میونیز سالاد...وای دیگه نمیگم، تازه الان شام داشتم، بازم گرسن‌ام شد...
وحید، من یه بر یه گازا آلمانی‌ درست می‌کنم، عکسش اینجا میزارم
راستی‌، تو طراحی چیکار میکنی‌؟

طراحی ساختمان انجام می دم
باشه شما هم هرچی غذا درست کردی عکسشو بزار .... من از ژامبون خوشم نمی آد با مرغ آبپز شده درست می کنم

Mr.Nariman
2014/02/17, 15:59
به اندازه ی تمام دنیا گریانم...یه بحث خیلی سختی هست که هر کسی درک نمیکنه و مسخره میکنن....
بذگریم...
عاقا ما قراره اینو بخریم نظر دوستان چیه؟ جنسش خوبه؟ شنیدم اصن تو ایران نیست؟
لنگ نخی || شماره کالا:257225 ([Only registered and activated users can see links])
ـــــــــــــــــــــ
عاشقان شعر سری به چت باکس بزنن.....
ـــــــــــــــــــــ
وضعیت اقتصادیم صرفه(صفر)......

SABER_MTB
2014/02/17, 16:03
عاقا ما قراره اینو بخریم نظر دوستان چیه؟ جنسش خوبه؟ شنیدم اصن تو ایران نیست؟
لنگ نخی || شماره کالا:257225

فکرشو بکن بایک بیست هم بازار چه راه میافتاد......................

لُنگیه ....لُنگ................

آقا سنگ پا.....سنگ پا قزوینه............صد تا سه تومن نبود..........؟؟؟؟؟

SABER_MTB
2014/02/18, 03:33
ای بابا...............

عاقا جدیدا همه همه جا هستند......................همه دیکه تو فیس بوک هم هستند.........بر و بچه های چرخ سواری که همه تو بایک و بیست و تو فیس بوک هم هستند...................

قدیما یه چیزی می خایستیم بگیم یه جایی می گفتیم خودشون نباشند ناراحت نشن..................نه اینکه پشتشون حرف بزنیم بگیم فلانی اینجوریه ها ...............اون کار خانم هاست.......البته خیلی آقایون هم هستند که فقط ادوات مرد بودن رو دارند وگرنه اون ها همون همون زن اند.........

یعنی مثلا می گفتیم عاقا........یکی اینجوری کرده یکی اونجوری کرده......درد دل می کردیم دیگه بدون اینکه نام هم ببریم که .....دیگران بدانند وا"اه باشند با برخی کار ها رو مخ ما نرند...........

بعد یواش یواش سر کله همه تو فیس بوک و باقی جاها پیشدا شد....................که شروع کردن به ناراحت شدن...............عاقا چرا راجع به ما اینجوری نوشتی چرا راجع به ما اونجوری نوشتی......!!!

بعد ما می گفتیم عاقا..............ما کی اسمی از شما بردیم آخو............ما گفتیم یکی اومده این کار رو با ما کرده رفته رو مخ ما..............شما وقتی خودت میایی خودتو لو می دی ....به من چه ؟؟؟؟؟ من فقط گفتم یکی اومده با ما این کار رو کرده که کار خوبی نبوده مثلا.....بدون اینکه هیچ اسمی ببریم ....فقط در حد خاطره تعریف کردن بوده...............شما خودت میایی می گی چرا راجع به ما اینطور نوشتی.......خو بد بخت خودت خودتو لو می دی من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

مثلا ایت داستانی که می گن یه روز یکی مرغ و خروساشو دزدیده بودن رفته بود به پیشنماز مسجد گفته بوده..........پیش نماز هم سر منبر میا دمیگه آقا یکی همچین کاری کرده با همسایه اش الان هم پر مرغه مونده رو سرش........هیچی یارو تا این رو می شنوه یه دستی می کشه رو سرش و دچار خود لو دادگی میشه.............

حالا قضیه این ها هم همینه.......................خودشون خودشون رو لو می دن بعد گیرشو به ما می دن...............

بعد عاقا ما باز گفتیم ایراد نداره ولش کن یه جایی می نویسیم باز به چشم این ها نخوره دل گیر هم نشن....................

اون هایی که فرضا تو فیس بوک بودن می خواستیم یه چی بنویسیم تو بایک بیست می نوشتیم و بر عکس.......و باز هم هیچ اسمی نمی بردیم و فقط همون در حد خاطره تعریف کردن و درد دل کردن...........

دیگه الان لا مصب همه همه جا هستند...............هی چ جا نمی شه هیچ چی نوشت.........................از طرفی هم نمی شه که ننوشت......................دلمون غم باد می گریده از دست این ملت اینه که یه تصمیمی گرفتیم................................

هر کی خواست از حرف ها و نوشته های ما ناراحت بشه یه لایک خوشگل بهش بدیم.............

و صادقانه به عرض برسونیم که به درک که ناراحت شدی.........................ما که نه اسمی بردیم نه اشاره ایی کردیم...................اولا می خواستی دچار خود لو دادگی نشی.........و مقدم بر آن می خواستی رو مخ ما نری و فلان کار اشتباه رو نکنی.......................

حالا هم ناراحت شدی به درک............می خواستی ناراحت نشی...................

اخو ما سابق بر این عددت داشتیم ملاحظه همه رو می کردیم...............................ولی الان دیگه ملاحظه دونیمون با فقدان ذخایر رو به رو شده..... ملاحظاتمون رو فقط شامل اونهایی می کنیم که (( ارزش )) ملاحظه کردن رو دارند تا ملاحظاتمون هدر نره و به بطلالت خرج نشه...............

بالاخره ملاحظات ما هم همینجوری الاکی و مجانی نیست که همینجوری الکی خرج همه کنیم...........

اون هم چی ..........تو بایک بیست.....................که خیلی پاش داستان داشتیم......................سلسله مراتب ملاحظه اینجا باید خیلی رعایت بشه ها...............

SABER_MTB
2014/02/18, 05:10
عاقا یه بنده خدایی از ما خواسته بود منبر اقتصادی بریم در باب گرون شدن بنزین و این ها...............

فعلا حس منابر اقتصادیمون نمی آد............چقدر فرق می کنه مگه تو یه باک 50 لیتری ال ممد کلا فرقش میشه 15 چوق.........عادم واسه 15 چوق که منبر نمی ره که...............!!!!

ولی به خاطر گل روی اون دوستمون هم که شده در زمانی که حس و حال اقتصادی داشتیم حتما منبر اقتصادی هم میریم...................

امشب اما می خام منبر فلسفی برم.......... به قول اقا Biker رابطه عمیقی هست میان درد پای ما و منبر های فلسفی.......................

عاقا هیچی زیاد پیچیدش نمی کنیم زیاد هم کش وقوسش نمی دیم............امشب تا ساعت 2 خونه یه بنده خدایی بودیم مثل یکی از دوستانمون که تو خونشون کفتر بنفش نگه می داره خروس هاشون هم سیگار می کشن نبود......!!!!! ولی کفتر مریض داشت تو خونشون....................!!!!

عاقا کار نداریم.........می گیم ما متوجه شدیم که حضرت دوست کرم دارد...............Karam نه ها........Kerm ...............بله متوجه شدیم ایشان به غایت موجود کرم ریز و اهل این کار هایی هستند....................

و اصلا حال می فرمایند که بندگان خاص و مخلص رو اذیت کنند...........................

اصلن حرف من هم هیچی اصلا........من شب نخوابی زده به سرم شر و ور طلاوت می کنم...................حضرت حافظ چی ؟؟؟؟؟ که میگه

آنکه در این دیر مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند..............؟؟؟؟؟

کلا کِرم ایشان از اون کرم هایی نیست که همه می پندارند.........و اذیت هاشون هم از اون اذیت ها........................

کلا اگر کسی را دوست داشته باشند..........عجیب الود وی را اذیت کرده و بر سر و صورت وی کرم می ریزند.................

ساده بگم............یعنی ایشان اگر کسی را لایق بداند........................به این راحتی ها ............هر چی بخاد بهش نمی دهند.........

مثل پدری که اگه واقعا بچه رو بخاد و دوسش داشته باشه.............یه حرکتی می زنه که بچه خودش دچار تربیت شدگی بشه و دچار بار آمدگی بشه...............نه اینکه هر زر زر و ور ور ی کرد بچه هر چی خواست بریزه جلوش ...................

و از اون جایی که خیلی هم والدین هم ممکنه فکر کنند واقعا این که طوله شان هر چی خواست و هر نق نقی کرد باید براوده کنند و این یعنی محبت...................بی خبر از انکه چه ظلمی دارند بهش می کنند........

قطعا حضرت دوست.........از این اشتباهات نمی کند و از این فکر ها نمی کنه که ایشان اصلا فکر نمی کنند که فکر کردن مال عادمی زاد هاست..................و از ذات ایشان اصلا از این چیز ها پاک است.......

یعنی ما نتیجه گرفتیم که کلا اگر هر نق نق و ور وری از خدای باری تعالی به هر روشی خواستی خداوند هم سریع بهت داد فکر نکنی الان برگذیده و خاصی و بهت توجه شده...................یادت باشه این چیز ها به این معنا هم می تونه باشه که یعنی..........:: اه اه چقدر وق وق می کنی بچه ؟؟؟؟ بیا بابا....بیا هر کوفتی می خایی بهت بدم اینقدر نرو رو مخ ما.............هی برا چیز های بی خودکی به ما رجوع نکن...............

اصلا دیگه می سپاره دست فرشتگانش میگه بابا این هر چی خواست زود بهش بدین اینقدر هی زنگ ما رو نزنه نصفه شبا......................اعصاب نداریم از دست این.................

یه چیزی تو مایه های این که : پستونکشو بزارید دهن این بچه هه اینقدر عر عر نکنه.....................

بالاخره ملاحظات و توجهات حضرت دوست هم که الا بختکی و مفت ومجانی نمی شه..................ایشان هم برا توجهات و ملاحظات خویش ارزش قایلند حتما و می زارندش برا کسانی که قدرش رو می دانند............

منتهی (( قدر )) دانی و دانستن ارزش این توجهات هم کار هر کسی نیست...........................بچه هم اول کار که باباش هر چی خواست بر اورده نمی کنه و می زاره عهده خود بچه که بره دنبالش برا براورده کردن نیاز هاش.........تا دچار یاد گرفتن شدکی بشه................اولش می گه : اه اه اه عجب بابای رو مخی و جبار سینکی داریم ما.........همش زور می گه.................اه..............و دچار جبهه گرفته شدگی بشه........

در مقابل حضرت دوست هم همینطوره...................اول عادم می گه بابا ما چه گناهی کردیم بابا..................اینقدر کرم میریزی خو.................چی کار کردیم به درگاهت مگه عاقا..................پس اگه با ما اینجوری می کنی با این ظالم ها و جباران زمانه چی کار می خایی بکنی................البته جوابیه ایی که خداوند هم بخاد بفرمایند ( و هرگز هم درجه و منزلت خویش را انقدر خوار نمی گردانند که بخان با این نوع بندگان دهان به دهان شوند ) این خواند بود که شما برو اون تاپیکه............ پست شماره # 4 خط دوم عبارت داخل پرانتز رو بخون.......................!!!!!

ولی ایشان صبر نموده تا ببیند ظرفیت آن بنده خدا در چه میزان است...........................در صورت نداشتن ظرفیت و بینش که همو میگه به فرشتگان بارگاهش که بابا پستونک این رو بدین ردش کنید بره.......از این به بعد هم هر چی خواست بدین بهش هی وقت ما رو نگیره......ما برا براورده کردن خواست های دنیوی و الکی و دوزاری این حشرات الارض وقت نداریم...........................بره برا خودش خوش باشه بچره.........نشخوار کنه پستونکش رو......................

ولی ببینه اکه طرف ظرفیت و درکش رو داشته باشه........................اونوقته که طرف رو بیچاره می کنه....................تا حدی که طرف ظرفیت داشته باشه بهش فشار میاره...........یعنی اگر ظرفیت و مسئولیت پذیری نشون بدی.........هی مسئولیت های بیشتری رو می ریزه سرت...................و طرف هم اگر اهل (( بازی )) باشه همگام با مراحل این بازی ظرفیت خودش رو افزایش میده برا تحمل بیش از این ها..........................

چون اگه طرف بداند و اگاه باشه اخر این فشار بازی ها چیه.....هر چی بهش بدن تحمل می کنه.................ولی اگه ایمانش راسخ نباشه.........بالاخره یه جایی وسط های بازی کم خواهد آورد................

و اصلا و اصولا کل بازی هم بخاطر همینه..................برا اینکه هر کی اینکاره نیست..........بریزه پایین.................فقط هر کی واقعا اینکاره هست...........برسه ته خط...................

جایزش هم اینه که یه بار دیگه بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط تو یه مرحله بالا تر و سخت تر که بیشتر دهنت آسفالت شه..............!!!!!!!

و باز بیشتر دچار آزموده شدگی بشی..........................ولی اخر اخر اخر همه بازی ها دیگه هر کی همش رو تموم کنه..............جایزش اینه که می ره می شینه بقل خود حضرتش...............و در (( نزدش )) خواهد بود........و خلاصه می بره می شونتت بقل خودش به بقیه می گه ببینید می گفتیم این جانشین ماهه تو زمین این رو می گفتم ها.....خاک تو سرتون.............احترام بگذارید................

که بعد هم یه سری ها از احترام گذاشتن سر باز می زنن و میان رو دنده لج که برو بابا ما صد تای این ها رو حریفیم................که بعد حضرت دوست برا اینکه ثابت کنه نه باز هم عادم هایی هستند که ارزش تعظیم شدگی رو دارند بهشون..........باز دوباره بازی هایی رو ترتیب می ده.....بعد ما از نو بد بختی هامون شروع میشه..........که به نظرم باید بریم با اون یارو هه که احترام نمی زاره تعظیم نمی کنه وارد بحث بشیم بگیم بابا خفه شو تو هم دیگه یه بار تعظیم کن تموم شه بره دیگه بابا چی کار داری هی دهن ما رو سرویس می کنند............؟؟؟؟ بیا تعضیم کن تو حالا ای نیه دفعه رو یه Trek Session بهش مجانی میدیم بری برا خودت حال کنی.......در جهان دانهیلیزمی.................

خلاصه اونهایی که وسط های کار کم نیارند و هر زهر ماری بخوره تو سرشون دچار تحمل کردگی بشن.................یواش یواش آخر های راه که برسن..........خودشون یه چیز هایی می فهمند............که آره یه خبر هایی هست و یه بازی هایی هست............

و دیگه یواش یواش می فهمند که دیگه آخر راه نزدیکه...............این هم که می گن عادم های خیلی خوب و بسیار عالی و از این حرفا زمان مرگشون برسه خودشون از قبل می فهمند تو همین مایه هاست........

بعد چی............اینجاست که خر ترین و گاوترین و وحشی ترین امتحان ها و آزمون های الهی نهفته است................یعنی از یه سمتی می زنه دهنتو سرویس می کنه که نفهمی چی شد از کدام ناحیه بود................

و اون هم اینه که برا اون هایی که فکر کردن دیگه حله و تمومه.............و دیگه می گن عاقا ما بازی رو تموم کردیم دیگه برنده شدیم و ما فقط به راز های آفرینش این بازی ها پی بریدم و تمام سختی ها رو تحمل کردیم و بر همه مشکلات و آزمون ها فائق اومدیم............

یک آزمونی می زاره که بگه اهان دِ بابا..................

این هم غول اخر یا همونی که تو شاهنمه بهش گفته شده دیو سپید و این ها................که در صورت مردود شدن تو اون ازمون..........دقیقا یه خونه قبل از سر منزل مقصود دوباره سقوط می کنی و چه سقوطی می کنی تپل........می ری در قعر جدول...................

شما تو اون مار پله ها هم نیگا کنی همون دم دم های خونه آخر یه مار دارند بری تو دهنشون همچین برت می گردونه پایین که سه روز دیگه باید بازی کنی تا دوباره بر گردی اونجا..................

اینه که اون آزمون اخریه هم از اون آزمون هاست که غالبا اکثریت غریب به اتفاق اون هایی که تونستند خودشون رو برسونند اون ته ته ته یه خونه مونده به سر منزل مقصود توش مردود می شن................و یا علی مددی..................برو از اول دوباره دهنت سرویس شه باز دوباره بیا بالا.....................داری می ری هم پایین یه بار مخت رو Format کلی می کنند با حالت FAT 32 که این آزمون ها رو که رد کردی دیگه یادت نیاد دوباره بخایی برسی همون جا دوباره دهنت اسفات شه از نو دوباره همه آزمون ها رو از نو برین توش آزموده بشین.................
( یه موقع هایی دیدین یه صحنه هایی رو می بینید براتون اتفاق می افته همش حس می کنید این صحنات و اتفاقات تکراریه........!!!! اون جا ها رو خوب Format نکردن یه خورده image های اطلاعات قبلی مونده...........)

...........................تا باز اگه رسیدی دم خونه آخر یادت نیاد دفعه پیش چی شد که دوباره غره نشی بگی عاقا ما بلدیم این ها رو همه رو بازی کردیم قبلا..........اینا که برا شما تازه است برا ما خاطره است و این بحث ها............

اینقدر بری بیافتی تا اگر به مرحله ایی رسیدی که واقعا بدون تقلب و یاد آوری قبلی تونستی اون غول آخر رو هم رد کنی اون وقت.......................

خلاصه برخی ها به ما می گفتن عاقا نه بابا به خدا ما کاری نکردیم که هی خدا برا ما درد و مرض نازل می کنه.....چی کار کردیم بابا..................

که بله عاقا................لازم نیست کاری کرده باشی که ..........برو در احوال خویش تن نظارت کن شاید قابل دونسته باشند شما رو گفته باشند شاید بتونی برسی به سر منزل مقصود بیارندت تو بازی ........مراحل دهن سرویسی اغاز شده باشه..........یعنی شاید کاندیدای رسیدن به سر منزل مقصود بوده باشی بد بخت................

ولی این هم که فکر کنی الان این بد بخبتی رو تموم کردی دیگه رفتی بردی همه رو نیست ها......................هر موقع دیدی دیگه در قید حیات نیستی.......پریز مرکزیتو کشیدن Power ات رو زدن اون موقع شاید یه چیزایی بشه گفت..................و اینکه همه چی بر وفق مراد باشه و همه چی ردیف و آروم باشه.......یحتمل دلیل این خواهد بود که شما رو نخودی حساب کردن و جزو بازی حسابت ندادن و فقط جزو حواشی یا فرضا فقط جزو سیستم عاملی هستی که بازی روش نصب هست.............یعنی فقط نقش سیستم عامل رو و نقش مهره های بازی رو ایفا می کنی برای بازی دادن اونهایی که ارزش بازی کردن رو داشته اند..........

که اون وقت شما می شی فقط ابزار بازی و ابزار تولید اتفاقات برا اونهایی که می خان آزموده بشن..........................

خوب بسه دیگه زیاد هم حرف بزنیم........به جرم بر هم زدن نظم بازی و دادن Cheat Code ها ........... اخراجمون می کنند...........

Vahid_FRD
2014/02/18, 06:06
ای بابا...............

و صادقانه به عرض برسونیم که به درک که ناراحت شدی.........................ما که نه اسمی بردیم نه اشاره ایی کردیم...................اولا می خواستی دچار خود لو دادگی نشی.........و مقدم بر آن می خواستی رو مخ ما نری و فلان کار اشتباه رو نکنی.......................

حالا هم ناراحت شدی به درک............می خواستی ناراحت نشی...................
خوشم آمد
مرد باس زعفرونی باشه
حال کردم احسنت

sanaz20
2014/02/18, 13:43
يكي از فانتزيام اينه كه با دوچرخه بيام سر كار و برگردم. خييييييلي دوس داااااااارم.:dadad4: ولي از اين ترافيك لعنتي مي ترسم...:13:

kaveh723
2014/02/18, 14:09
يكي از فانتزيام اينه كه با دوچرخه بيام سر كار و برگردم. خييييييلي دوس داااااااارم.:dadad4: ولي از اين ترافيك لعنتي مي ترسم...:13:

من این روزا ک با چرخ میام سرکار اینقدر تا بعدازظهر روحیه و انرژی دارم ک نمیفهمم وقت چطو میگذره.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

sanaz20
2014/02/18, 14:30
من این روزا ک با چرخ میام سرکار اینقدر تا بعدازظهر روحیه و انرژی دارم ک نمیفهمم وقت چطو میگذره.

به به به. خوش به حالت. هوا هم شديد دونفرست. ;)با دوچرخت لذتشو ميبري.
منم شديد رفتم تو فكر با دوچرخه بيام. ولي منتظر ميمونم يكم روزا بلندتر بشه كه برگشتو به تاريكي نخورم.
چند ساعته ميري و چند ساعته ميايي؟

kaveh723
2014/02/18, 15:28
الان با سرعت متوسط ک میرم ۴۵ دقیقه یی میرسم و برگشتن هم ۳۰ دقیقه یی خونه م. اما اولین بار ک رفتم یک ساعت و ربع رفت طول کشید و ۵۰ دقیقه برگشت.
خیلی لذت بخشه اول صب دوچرخه سواری کنی.

چه ساعتی باید کارت بزنی؟؟

sanaz20
2014/02/18, 15:30
تا 8:00 فرصت هست ولي من معمولا 7:15 ميرسم شركت كه به صبحانه برسم :63:

Dirt
2014/02/18, 16:17
تا 8:00 فرصت هست ولي من معمولا 7:15 ميرسم شركت كه به صبحانه برسم :63:

وای تو برا سوبانه میری کار میکنی‌!!! برا سوبان اونجا پول‌ام میدی یا فری هستش؟!

sanaz20
2014/02/18, 16:19
وای تو برا سوبانه میری کار میکنی‌!!! برا سوبان اونجا پول‌ام میدی یا فری هستش؟!

Free هستش براي همين تلاش ميكنم كه برسم بهش :128fs318181:

Dirt
2014/02/18, 16:23
Free هستش براي همين تلاش ميكنم كه برسم بهش :128fs318181:

hehe, you're so funny...:D

Mr.Nariman
2014/02/18, 16:31
و از اون جایی که خیلی هم والدین هم ممکنه فکر کنند واقعا این که طوله شان هر چی خواست و هر نق نقی کرد باید براوده کنند و این یعنی محبت...................بی خبر از انکه چه ظلمی دارند بهش می کنند........
یعنی دوچرخه هم نخرند؟؟؟:smilies-azardl (13)

( یه موقع هایی دیدین یه صحنه هایی رو می بینید براتون اتفاق می افته همش حس می کنید این صحنات و اتفاقات تکراریه........!!!! اون جا ها رو خوب Format نکردن یه خورده image های اطلاعات قبلی مونده...........)
خدا عمرت بده ما یه عمر این سوالا رو میکردیم چرا ما هروقت میریم زیر پل کیانپارس فک میکنیم یه عمر اینجا بودیم...
بهمون چرت و پرت بلغور میکردن

بسیار تصویر با معنی هست......
کسی که زیاد بدونه و راهنمایی کنه رو میکشن... از بی عقلی خودشون....

sanaz20
2014/02/18, 16:32
hehe, you're so funny...:D

قابلي نداشت ;)

pouya
2014/02/18, 16:53
یه حس فوق العاده
توپه توپ
از ریکاوری صعود زمستانی خارج شدم
الان رو فرمم
بچه ها سلام دوباره
من زندم:43:
سالمم !!! :17:
بچه ها یه صعود بیادماندنی داشتیم
خدارو شکر سالم و سلامت برگشتیم
چند دقیقه دیگه گزارشش میره رو انتن !! :riz284:

erfa
2014/02/18, 17:22
امروز با یاری خدا و غلبه بر نفس خویش دوباره چرخ را پس از حدود 1 ماه سوار نشدن سوار شدم و کمی عشقو حال کردم جاتون خالی خیلی کیف داد
----------
امروز ظهر اومدم خونه دیدم وقت دارم گفتم یک سر بایک بیست بزنم اتفاقا خیلی یاد آقا پویا بودم گفتم این بنده خدا رفت سبلان پیداش نیست دیدم الان اومده زنده وسالم!!
------------
یک کلیپ خفن دیدم باورم نشد واسه ماشین بازا
درگ ریس بی ام و 328i و هیوندای جنسیس کوپه در تهران ([Only registered and activated users can see links])
--------------
از فردا ملت میان میگن یک پیچ برای فروش قیمت 200 تومن پیچ مستهلک نمیباشد و از بهترین مواد تهیه شده........(چقد مسخره شد،هر هر هر!!)
----------
ماهم به وضیفه خویش عمل کرده و دوستی را از دوستان خود راهی بایک بیست کردیم باشد که رستگار شود......

SABER_MTB
2014/02/18, 17:23
یعنی دوچرخه هم نخرند؟؟؟

چرا دیگه دوچرخه فرق می کنه با همه قضایا..............................

کلا بحث دوچرخه با همه چی فرق می کنه................در همه امور دوچرخه استثنا است.....................

pouya
2014/02/18, 18:19
من مانده ام تنهای تنهااااااا
عجب بابا هیشکی نیس ... هی خودا دلمون گرفت :tsimuzpzwoap1t9y3o7

mohamad road
2014/02/18, 18:50
سلام رفقا.....
یه خبر خوب دارم براتون!!!

از خوابگاه برون شدیم.... یه خونه بزرگ گرو گشاد گرفتیم!!! از این به بعد هر کودوم از بچه های بایک20 اومد تربیز یه تک بندازه بیام دنبالش... قدمش روی چشم!!!

با اجازه رئیس سایت 09370443554 شماره ام هست... محمد سلیمانی!!!

Vahid_FRD
2014/02/18, 22:24
بچه ها برام یه مشکل خیلی بد پیش آمده .... فقط خواست خدا می تونه تغییرش بده
از همه شما می خوام که برام دعا کنید
خیلی ممنون

pouya
2014/02/18, 23:04
اقا وحید همه بچه ها دعاتون میکنن
ایشالا مشکلتون زوده زود حل بشه
الهی آمین:tsimuzpzwoap1t9y3o7:riz304:

Hamzeh
2014/02/18, 23:38
وحید جان انشاالله که مشکل ات حل بشه ولی فراموش نکن فقط مشکلات جدی نیست که با خواست خدا حل ميشه، کلا همه اش خواست خداست. خودت رو سوم شخص در نظر بگیر که ناظر یه سری اتفاقات تو زندگی ات هستی. بعضی وقتها هم میتونی یکم تاثیر گذار باشی.
از نظر من فلسفه زندگی مثل راننده قطاری هست که نه میتونه گاز بده نه ترمز کنه، فقط گاهی اوقات میتونی خط عوض کنی و تا سوزن بعدی باید نظاره گر باشی. از صابر بپرسی خوب میدونه چی ميگم :-)

mSafdel
2014/02/19, 00:24
بچه ها برام یه مشکل خیلی بد پیش آمده .... فقط خواست خدا می تونه تغییرش بده
از همه شما می خوام که برام دعا کنید
خیلی ممنون
وحید جان انشاالله مشکلت برطرف میشه. ما هم دعا می کنیم :12:

kaveh723
2014/02/19, 09:22
آقا وحید ضمن اینکه خودت هم تلاش میکنی، توکل کن و همه چیز و بسپار ب خدا. خودش بلده چجوری مشکلت و حل کنه.

اضافه شده بعد از : 2 minutes

۴۵ دقیقه رکاب زنی تا محل کار با شلوار جین حس خوبی ب آدم نمیدم. با شلوار مخصوص دوچرخه سواری هم ک نمیشه رقت سر کار. باید ی فکر اساسی کنم.

SABER_MTB
2014/02/19, 16:16
اخو میگن دعا رو بای داز دهانی کرد که با او دهان گناه نکرده باشی........................

ما یک کم بد دهنیم می ترسیم دعا کنیم ......برتر بشه...اقا وحید نگی نگفتی ها...............یه موقع بر عکس نشه خدا لجش بگیره.....گره های عجیب الغریبا بندازه تو کارت.........؟؟؟

erfa
2014/02/19, 20:55
خیلی خیلی حس خوبی دارم
رکاب زنی تو هوای نیمه بارونی نیمه سر در حد 14-13 درجه معرکه بود

ان شاءالله مشکل آقا وحید هم حل میشه به خدا توکل کن درست میشه

mohsenfokoli
2014/02/19, 21:22
کسی تنهایی رو از من نمی دزده.
درد ما رو درو دیوار نمی فهمه.

واسه ی تنهایی خودم دلم می سوزه
قلب امروزیه من خالی تر از دیروزه

Mr.Nariman
2014/02/20, 09:06
یه حس بدی دارم
کسی میتونه چطوری میشه عصبانیتو از بین برد؟
مدت مدیدی هست با همه درگیرم .... هیچ کسی رو هم بنده نیستم... حتی خانواده.
به شدت عصبی شدم...یکی بگه چه کنم؟؟؟؟؟

Alu
2014/02/20, 14:10
یه حس بدی دارم
کسی میتونه چطوری میشه عصبانیتو از بین برد؟
مدت مدیدی هست با همه درگیرم .... هیچ کسی رو هم بنده نیستم... حتی خانواده.

اگه زیادی ناراحتی برو پیش یه روان شناس خوب...

------------------------
حس و حال خیلی خوبی دارم با این که چیز ها اونقدر که باید خوب نیستن :riz273: ولی همینم خوبه ;)
چند بار هی میخوام پست بذارم؛می نویسم پاک می کنم؛حالا امروز همین رو میذارم فعلاً

پ.ن:آقا وحید امیدوارم مشکل شما حل بشه زود تر...

TRR
2014/02/20, 14:35
لمس کردن هوای خنک موقع سواری (حالا با هر چی)یه حسیه که واسه من بینظیره.اولش حال میده لی بعد 10 دقیقه میگی عجب غلطی کردما.........!!!

SABER_MTB
2014/02/20, 14:56

دوچرخه سواری......................

عاقا ما پامون دوباره درد گرفته بخاطر زیاد سر پا بودن و مشغولیت سر کار...............اینه که دیدیم نه این هنوز داستان داره برامون........باید براش وقت بزاریم اینجوری نمی شه................کلا کارارییم رو نصف کرده نصف کار هایی رو که می خام انجام بدم نمی تونم انجام بدم ..نصف فکر هایی رو که می خام بکنم هم همینطور از بس مخم رو در گیر کرده اصلا حال فکر کردن هم ندارم........................

اینه که یه برنامه مدون باید بزارم براش ....+ اینکه واقعا باید براش زمان بزارم اینجوری نمی شه.........................ما این پا رو دچار شکست دادگی خواهیم شد.............حالا ببین................

حالا دیشب از درد ناله سر داده بودم و هی بد و بیراه می گفتم عکس خدا رو پاره می کردم......یهو چشمم افتاد به این...............

بعدا یهو خوب شد اصلا پام................

اصلا درد می کنه مگه ؟؟؟ کی گفته ؟؟؟ نه اصلا..............

خیلی هم عالیه ........همینکه می تونم راه برم بایدستی منت خدای را عزوجل....................و از این صحبت ها.....................

bamdadkio
2014/02/20, 15:00
این عکس را از کجا آوردی من فقط توی فیلمها این جور صحنه ها را دیده ام

hasator
2014/02/20, 15:59
...

بعد دو روز بارندگی دیدم امروز هوا خوبه از طرفی فردا باید بریم تمرین تو دل طبیعت گفتم بهترین موقع برا تمیز کردن دوچرخست ... هر چند هوا سرد بود اما نظافت خوبه ...

از همین حالا باید دوچرخمو با نظم بار بیارم ...

SABER_MTB
2014/02/20, 16:19
داشتم این قسمت سبز امضامو می نوشتم.................

یهو فکر کردم وای به حال او موقعی که ....تغییرات بد و چیز های بدی که کم کم و یه ذره یه ذره امده اند رو متوجهشون بشیم.......................

داستان داریم باهاشون...............................هر یک ثانیه ایی که نا خود اگاه صرف بوجود اوردنشون کردیم...........ده روز باید تقاس پش بدی و وقت و توان بزاری که جبران شه.................

Vahid_FRD
2014/02/20, 16:38
از همه دوستان عزیز ممنون . امیدوارم هفته دیگه با خبر خوش بیام تو سایت واقعا دیگه نمی دونم چه کار کنم
بازم میگم که محتاجیم به دعا همتون

sepehr82
2014/02/21, 00:27
از همه دوستان عزیز ممنون . امیدوارم هفته دیگه با خبر خوش بیام تو سایت واقعا دیگه نمی دونم چه کار کنم
بازم میگم که محتاجیم به دعا همتون
سلام آقا وحید
امیدوارم که مشکل و گره ایی که در کارت افتاده بزودی زود و بنحو احسن ختم به خیر بشه انشالله ... ما هم براتون دعا می کنیم ........ اگر قابل باشیم ...... .
2 هفته پیش ...بمدت یک هفته ویران وداغون بودم ...... تا مرز ... رفتم .... ولی امیدم را از دست ندادم(توکلت علی الحیّ الّذی لایموت ...) ......... هر چه ازش میخواهی بخواه که .. وعده فرموده

بخوان مرا تا اجابت کنم تو را >>(( پیشنهاد است وحید جون )) اگر باور و اعتقاد به کلام حق و حقانیّت کار خودت داری (که دیگه فبها ) : بخوان ""آیته الکرسی ""و"" حرز جامع "" بنحوه عجیبا غریبا جواب داده (از دیر باز تا کنون) .
-----------------------------------------------------
و حرز جامع را فایل jpeg ش را دارم خواستید ... خدمتتون ارسال می کنم .. هر چند با یک سرچ کوچولو هم موفق به دریافت و دانلودش خواهید شد .
------------------------------------------------------------------------------
پرودرگارا / ای دادار / ای دادگر / ای دادگستر / ای دادگر / ای داد آفرید / داد رس / داد فرما................ !!

parham.alikhah
2014/02/21, 00:52
عمو صابر اصلا درد نداره که فقط یهذره درد داره اونم چیزی نیست اصلا
عمو صابر مه کی باشما تماس حاصل بفرماییم

SABER_MTB
2014/02/21, 04:02

به آخرین استاتوی فیض بوغ ما رجوع کنید........................

به آخرین استاتوی فیض بوغ ما رجوع کنید........................

Overlord instinct
2014/02/22, 00:02
با سلام .

دلم برای بایک بیست تنگ شده بود .........

salazar
2014/02/22, 02:15
اعصابم خورده شدید..
از دست این آدمایی که فرق بین حیوان و انسان رو کاملا از بین بردن عصبانیم..

sanaz20
2014/02/22, 12:04
اعصابم خورده شدید..
از دست این آدمایی که فرق بین حیوان و انسان رو کاملا از بین بردن عصبانیم..

چرااااااااا؟؟؟؟:riz273:
كي با پسرمون بد رفتار كرده؟؟؟ بگو تا خودم برم بكشمش :34:

Dirt
2014/02/22, 12:32
یه روز سر کار من ۲ نفر بهسس می‌کردن با هم، اولی‌ می‌گفت، اونا که دوست تو اینترنت درن، اونا دوستا ایلوسین هستن و هاگیگت ندران،
دومی میگفت، تو از کجا میدونی‌ که این زندگی‌ ما هاگیگیه و ایلوسین و رویا نیست...
بیشتر مردم آلمان با این که زیاد کار میکن و برا این زندگی‌ زیاد تلاش میکن، اما این زندگیو یک ایلوسین و یه رویا میدونن و به زندگی‌ بده مرگ ایتگاد ندران و میگن،
تو این ایلوسین و رویا که زندگی‌ میکنی‌، یه ایلوسین و رویا دیگه درست نکن، و اسمشو نازار، زندگی‌ بده مرگ
اونای که به تو امید زندگی‌ دیگه میدان بده مرگ، اونا دزدان زندگی‌ الان تو هستن!

salazar
2014/02/22, 12:33
چرااااااااا؟؟؟؟:riz273:
كي با پسرمون بد رفتار كرده؟؟؟ بگو تا خودم برم بكشمش :34:

یک سری آدما هستن القابشون رو کامیون نمیتونه جابجا کنه ولی اندازه یه خر شعور ندارن..وقتی با این جور آدما کار دارم اعصابم خورد میشه..

حالا کارم تموم شد عکس میدم جنازش رو تحویلم بدید:30:

sanaz20
2014/02/22, 13:12
یک سری آدما هستن القابشون رو کامیون نمیتونه جابجا کنه ولی اندازه یه خر شعور ندارن..وقتی با این جور آدما کار دارم اعصابم خورد میشه..

ايني كه گفتي القابشون رو كاميون نميتونه جابجا كنه متوجه شدم. منظورت بر و بچ نه به اصطلاح تحصيل كردست ديگههههههه همونا كه گير ميدن بي خودي

salazar
2014/02/22, 14:03
ايني كه گفتي القابشون رو كاميون نميتونه جابجا كنه متوجه شدم. منظورت بر و بچ نه به اصطلاح تحصيل كردست ديگههههههه همونا كه گير ميدن بي خودي

نه منظورم اشخاصیه که بعضیاشون 2تا 2تا دکتری دارن و اسمشون که میاد همه کف میکنن ولی کافیه 2روز باهاشون برخورد داشته باشی و 2 ساعت خصوصی حرف بزنی میفهمی اندازه گوسفندی شعور ندارن..

البته تو این مملکت بیشتر ازین هم انتظاری نمیشه داشت..

parham.alikhah
2014/02/22, 15:21
من نمیدونم کدوم ادمی بوده که دروغ ساخته برای من ولی بدونم کیه خفش می کنم
امروز تا اومدیم بشینیم ناظم غول امد وگفت علی خواه بیاد دفتر
خلاصه مارفتیم درزدیم اقای مدیر با اجاره
-سلام
-سلام
علیخواه توUSBمیاری مدرسه
من-:5:اقا من کی اوردم خودم خبر ندارم؟
-یکی از اولیا گفته (خفش میکنم به موقش)که USBتو میاری
-اقا USBبدون مبدل مثل ادم کور میمونه من که نه تبلت نه موبایل نه اسپیکر ندارم که بیارم باید یه مبدل داشته باشم تا یه بلایی سرش بیارم
-درهر صورت من مواظبتم
- من فقط بفهمم کدوم بی وجودی گفته اون دوتا چشای بابا قوریشو درمیارم میزارم کف دستش
اخه انسان اولیه منUSBبه چه دردم میخوره مگه مواده مخدره تا جاسازش کنم
خلاصه اینکه چقد بعضیا بی وجود هستن که میان دروغ میگن و لاف میزنن

ali tech
2014/02/22, 15:32
امروز تا اومدیم بشینیم ناظم غول امد وگفت علی خواه بیاد دفتر
خلاصه مارفتیم درزدیم اقای مدیر با اجاره
-سلام
-سلام
علیخواه توUSBمیاری مدرسه
من-:5:اقا من کی اوردم خودم خبر ندارم؟
-یکی از اولیا گفته (خفش میکنم به موقش)که USBتو میاری
-اقا USBبدون مبدل مثل ادم کور میمونه من که نه تبلت نه موبایل نه اسپیکر ندارم که بیارم باید یه مبدل داشته باشم تا یه بلایی سرش بیارم
-درهر صورت من مواظبتم
- من فقط بفهمم کدوم بی وجودی گفته اون دوتا چشای بابا قوریشو درمیارم میزارم کف دستش
اخه انسان اولیه منUSBبه چه دردم میخوره مگه مواده مخدره تا جاسازش کنم
خلاصه اینکه چقد بعضیا بی وجود هستن که میان دروغ میگن و لاف میزنن
اینا ماله دوران راهنماییه دیگه الان که وارد دبیستان شدیم ناظم خودش میگه گوشی هم بیار ولی جلو من نیار!!!

SABER_MTB
2014/02/22, 16:04
دومی میگفت، تو از کجا میدونی‌ که این زندگی‌ ما هاگیگیه و ایلوسین و رویا نیست...

Illusions in Illusion.....................there is no escape from these illusions in illusions................

And the moment you realize you are in an allusion bearing this illusionarry life getts damn hard.........

Illusionarry people illussionary family illusionary society illusionary reactions illusionary Space illusionary matter illusionary Time... illusionary ( self ) and so on ...... every thing is made up for those who will reach to a point who will be capable of finading out them selves in this illusion those who will realize this illusion....

And you have no choice to escape..........from this illusion to reallity .......to find your self in another illusion....

But the goal is to find the illusion maker.................and memorize you were once an illusion maker your self........

The final destination is to be an illusion maker once again..................

Mr.Nariman
2014/02/22, 20:26
1-خطاب به عمو صابر....
اقا تو که زندگی بنده خدا رو بردی تو خیالات.... پشیمون شد.....
دوم.... اینو یه جایی دیدم...

دو شب پشت سر هم خواب می دیدیم که داریم مزدوج می شیم
بعدش یاد این حرف یه بنده خدایی که دکتر دندون پزشک هست افتادیم....

اخه چه گناهی کردم که تو بارون و باد باید برم دیشو برای عیال تنظیم کنم تا جم از دستش نره
و گفتیم همانا که این هم دارد از دست میرود.... پیشاپیش مبارک باشه...عاقا خودتو اماده کن ...دیگه باید این سنت رو انجام بدی .....
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

1-یو اس بی میارم،هارد میارم ،تبلت میارم،گوشی میارم،سال پیش لپتاپ اوردم، دوربین میارم،اسپیکر همراه میارم،ایرفون میارم،تخمه میخورم سر کلاس....
2-کسی هم نمیفهمه...دلشون خوش اسم دبیرستان "دانشگاه چمران رو دارن....:30:
اصلنم مشکلی نداره...فقط شرطش اینه گوشیتو نبینن ....
ـــــــــــــــــــــــ
مراحل سوداوری از یک جنس صوتی!
1- خودم(فروشنده)
یه پخش میخوام فوری بفروشم 500 چوق(دست دو)... که الان قیمت دست دوم تمیزش 1 تومنه.(3 روزه فروش رفت)
2-یکی از من میخره 450...میفروشه به یکی دیگه 800 تومن....(1هفته و سه روز)
3-کسی که از اون بابا خرید به یکی دیگه میفروشه 947 تومن .(2 هفته )
4- فردی که جنسو از نفر 3 م خریده به قیمت 947 به یکی دیگه میفروشه 1 تومن .... (3 هفته طول میکشه)
5- اخرین نفری که جنسو گرفته میگه عجب سودی کردیم ! داشتن سر کوچه بغلی میدادن 1 میلیونو و 4 هزارو هفتصد!(47!)
و تقریبا 7 هفته صبر کرد تا این جنسو اینقد پایین تر بخره ... در حالی که فهمید میتونسته از سر همون کوچه بغلی یه تمیز ترشو با تخفیف بخره 947 تومن!
متاسفانه همه افراد تو این دایره از این اشتباهات میکنن...خودم مثلا!:29:

SABER_MTB
2014/02/22, 20:45
دو شب پشت سر هم خواب می دیدیم که داریم مزدوج می شیم
بعدش یاد این حرف یه بنده خدایی که دکتر دندون پزشک هست افتادیم....
اخه چه گناهی کردم که تو بارون و باد باید برم دیشو برای عیال تنظیم کنم تا جم از دستش نره
و گفتیم همانا که این هم دارد از دست میرود.... پیشاپیش مبارک باشه...عاقا خودتو اماده کن ...دیگه باید این سنت رو انجام بدی .....

من هرگز تن به خریت مزدوج شدن در این روزگار با عادم های چیپ و دوزاری این روز گار که دختر پسرش هم فرق نمی کنه همه جمیعا عادم های چیپ و دوزاری و بنجلی هستند به جز دوچرخه سواران .....تن در نمی دم........

اینقدر عادم ها بنجل و چینی و یه بار مصرف اند که عادم می شینه پشت فرمون تا سر کوچه بره عوقش می گیره از اینکه این همه عادم دوزاری دور برش رو پر کرده............

15 میلیون تاشون ریختن دور هم یه مجموعه ای رو تشکیل دادن به نام تهران بزرگ.........................

mSafdel
2014/02/22, 21:03
جمیعا عادم های چیپ و دوزاری و بنجلی هستند به جز دوچرخه سواران .....تن در نمی دم........
پس طرف دوچرخه سواره :30:
به به چه عالی. به سلامتی و مبارکی انشاالله :9:

Alu
2014/02/22, 21:39

کسایی که نمی گفتن قبل از شروع تاریخ بشر مردن...
البته دروغ احمقانه ای گفته طرف...

----------------------

رفته بودم یه خرید یه خانومی بچه تو بغلش بود بچه شروع کرد گریه کردن خانومه گفت خاله رو نگاه؛خاله رو نگاه؛خاله رو نگاه؛بچه هه همینطور خیره شد به من :21:
که سوالات زیادی رو ایجاد کرد برام :30:

Mr.Nariman
2014/02/22, 22:32
پس طرف دوچرخه سواره :30:
به به چه عالی. به سلامتی و مبارکی انشاالله :9:

جمیعا عادم های چیپ و دوزاری و بنجلی هستند به جز دوچرخه سواران .....تن در نمی دم........

عاقا مبارکت باشه ها ..... میگم 47 کیلو باید کیک و شیرنی بدی...
البته شما خیلی خوشتیپ تری .....

SABER_MTB
2014/02/23, 16:05
عادمی که شصت و هشت دفعه زنگ می زنه که عاقا صابر عکس چرخمو می فرستم برات بزار برا فروش.........

بعد ما از همون توضیحات اولیه هم می فهمیم چرخش چه امام زاده اییه..............

عکس رو که می فرسته از تو عکس.........ساییدگی آنودایز پاشاخ معلومه.................!!!!! جای محافظ طبق در دبه ماست بسته......!!!!!!

من الان چه کاره بیدم.........!!!!!!!

Vahid_FRD
2014/02/23, 17:25
یووووووووووووووووو هووووووووووووووووو
بلاخره با خبر خوب برگشتم
جا داره از همه دوستانی که ندیده جز بهترین و با معرفت ترین دوستان من هستن به خاطر ابراز محبت ها و تماس ها و دعا هاشون تشکر کنم
از همگی ممنون
قسمت اول قضیه حل شد حالا مونده مابقی قضیه که اونم تا اول اردیبهشت مشخص می شه
بازم تشکر

Dirt
2014/02/23, 18:30
Illusions in Illusion.....................there is no escape from these illusions in illusions................

And the moment you realize you are in an allusion bearing this illusionarry life getts damn hard.........Illusionarry people illussionary family illusionary society illusionary reactions illusionary Space illusionary matter illusionary Time... illusionary ( self ) and so on ...... every thing is made up for those who will reach to a point who will be capable of finading out them selves in this illusion those who will realize this illusion....And you have no choice to escape..........from this illusion to reallity .......to find your self in another illusion....
But the goal is to find the illusion maker.................and memorize you were once an illusion maker your self........The final destination is to be an illusion maker once again..................

The people assume that the world in which they live, is the reality, but how can you prove that?
Perhaps our world is only an illusion and we don't realize it. Perhaps everything we touch with our senses, pure imagination!
I believe that everyone has to decide for himself how he deals with this topic, you can so long to think about how you'll,
ultimately you can set up only assumptions that constitute a theory, and we will never know the truth about whether our world is real or not. anyway, I'm living life!

Mr.Nariman
2014/02/23, 22:37
یه حس خوب ...از خرید چیزی که قراره دوباره منو به شادی برگردونه....دوچرخه:128fs318181:

pouya
2014/02/23, 23:03
جزء بدترین روزای زندگیم

مرکز شهر منو جریمه کردن ( باماشین بودم )
یک ماه پیش
مبلغ جریمه هم 80000 تومن !
با اینکه از مامور خواهش کردم جریمه ننویسه ، و اون بی وجود نامرد هم گفت باشه برو ، نمینویسم، امروز خلافی ماشین دراوردیم میبینم نوشته 80000 تومن جریمه از نوع تسلیمی
یعنی چی ؟
اینه معرفت یه مامور؟
حالا پدرم اومده میگه تو جریمه شدی و بهم نگفتی !!
کلی هم بدبینی نسبت به من
الان میگم اخه ای مامور نامرد بی وجدان مگه جریمه نمینویسی ، هان ! خب بنویس بده بهم! خودشم نوشته تسلیمی ! یعنی بهم برگه داده! حالا اخه مگه من باهات پدرکشتگی دارم که جریمه نوشتی پشت سرم ، خودشم نوشتی تسلیمی !!!!
خیلی حالم خرابه :19:

اضافه شده بعد از : 9 minutes

هستن یه همچین ادمایی! البته با پوسته هایی متفاوت
حیف که دستم نمیرسه بهش
ولی خب
واگذارش میکنم به خدا
خدا خودش جوابشو بده...
نگاه میکنی میبینی نیم کیلو درجه اویزونه از سر و کله ش
دو کیلو ریش گذاشته
دستمال کشاش همه براش چاست میزنن
وقتی میرسن به من
میگن باشه برو جریمه ت نمیکنم
وقتی میرم ،پست سرم جریمه رو مینویسه ، روشم میزنه تسلیمی ، این یعنی اخر صفات غیر انسانی ( یعنی نوشته ، بعدشم پاره کرده انداخته دور! )
من سکوت کنم بهتره
چون حالم خوب نیس
یه حرفی میگم یه وقت ، خدا بخاطر بیچاره پلیسای وظیفه شناس و واقعا مرد و بامرام قهرش میگیره!
من دست بود هرچی پلیس بامرام هم هستم
ولی اینطور نامردا رو ...:19:

Hamzeh
2014/02/23, 23:23
پویا جان مسءله جریمه قابل پیگیری هست. وقتی میزنه تسلیمی باید مشخصات گواهینامه راننده رو ثبت کنه و اگر الکی نوشته باشه میتونی شکایت کنی و ثابت کنی برگه جریمه نگرفتی.
من تا حالا مورد این شکلی پیگیری نکردم ولی اگر میتونی پیگیری کن.

pouya
2014/02/23, 23:29
پویا جان مسءله جریمه قابل پیگیری هست. وقتی میزنه تسلیمی باید مشخصات گواهینامه راننده رو ثبت کنه و اگر الکی نوشته باشه میتونی شکایت کنی و ثابت کنی برگه جریمه نگرفتی.
من تا حالا مورد این شکلی پیگیری نکردم ولی اگر میتونی پیگیری کن.

بله دقیقا زده تسلیمی! و بخاطر اینکه بزنه تسلیمی باید مشخصات منو ثبت کرده باشه! کارتم و ... رو نگاه کرد ولی جریمه ای ننوشت! گفت که برو جریمه ت نمیکنم! اخه من چطوری ثابت کنم جریمه نگرفتم ؟
الان بابام کلی ازم شاکیه و میگه بهم دروغ میگی جریمه نگرفتی! بخدا خیلی بی وجدان بود ماموره ...:19:

Dirt
2014/02/24, 01:36
چند بر به شما آها گفت بودم اینجا از شهرم عکس میگیرم و تو ترد شهرم میذارم،
اما اینجا هوا ناراحت کنندست و بارونه همیشه، اما فردا بارون نیستش‌ نمیاد
فردا از همجیا عکس میگرم و تا شب فردا تو ترد اونجا شهر من مذارم

و اگه ماشین گاشنگ دیدم ( من از این کارا دوست ندارم آسان) اما عکسش میگیرم برا نریمان (اونلی گیتانی)

erfa
2014/02/24, 11:31
حس پیچوندن مدرسه:34:

sanaz20
2014/02/24, 13:53
امروز روز مهندسه هاااااااااااا
مهندسا بيان وسط
:49:
روزمون مبارك :thanks:

salazar
2014/02/24, 13:56
امروز روز مهندسه هاااااااااااا
مهندسا بيان وسط
:49:
روزمون مبارك :thanks:

منم درسته رشته اصلیم مهندسی نیست ولی یه جور مهندسی دیگه هم دارم..

پس روزمون مبارک :40:

bamdadkio
2014/02/24, 14:13
من مهندس برق هستم روز مهندس بر تمام منندسین دوچرخه سوار مبارک

Dirt
2014/02/24, 18:42
اونه که ۶۵۰ب و ۲۹ کشف کرد، آرزو می‌کنم بره زندان و برا حبس آباد، و دیگه از اون جا زندان بیرون نیاد....رفتم مارکت بیک فروشه بزرگ، دیدم همه بیک‌ها شده ۶۵۰ب و ۲۹، وای اعصابم ناراحت شد،
کنار بیک ۲۹ و ۶۵۰ب که میایسته تو، آدم به این فکر میکنه و یاد اونو می‌کنه اونجا...نه دیگه نمیتونم این ۲۹ و ۶۵۰ب ببینم...

Mr.Nariman
2014/02/24, 20:59
اونه که ۶۵۰ب و ۲۹ کشف کرد، آرزو می‌کنم بره زندان و برا حبس آباد، و دیگه از اون جا زندان بیرون نیاد....رفتم مارکت بیک فروشه بزرگ، دیدم همه بیک‌ها شده ۶۵۰ب و ۲۹، وای اعصابم ناراحت شد،
کنار بیک ۲۹ و ۶۵۰ب که میایسته تو، آدم به این فکر میکنه و یاد اونو می‌کنه اونجا...نه دیگه نمیتونم این ۲۹ و ۶۵۰ب ببینم...

دمت گرم!
تازه این دامپ تراک کوچیکی هست.....

Vahid_FRD
2014/02/24, 21:05
نخیرم 29 خیلی هم خوبه

SABER_MTB
2014/02/24, 23:57
جون ننه هاتون با بودجه زیر 1500 دنبال چرخ نگردین بابا......................اه اه اه ..................

اخه عادم برا ست Altus / Accrea با دوشاخ XCT چه توضیح فنی می تونه ارایه کنه اخو......................................فنی نداره دیگه................

ای بابا...............دو زار خرج کنید دیگه خو لا مصبا................!!!!

نمی دونم شاید به ما خرده بگیرند که بابا ملت پول ندارند شرایط اقتصادی وخیمه و اینها.........ولی ما تو کتمون نمی ره این چیزا.....................یعنی قطع به یقیم فرضا 5 / 6 تومن و این جوری ها فکر نمی کنم برا ملت پول خاصی باشه.............مسئله مسئله اولوت بندی هاست.....................

که همانا باید فرهنگ سازی بشه که بر همگان مسجلو مبرهن بشه که اقا دوچرخه جزو اولویت اول زندگی هر عادمی می باشد.....................دولت هم باید سبد کالا تخصیص بده برا اجناس دوچرخه ایزمی........................................ ......

///////////////////////

36 ساعته نخوابیدم.................................. ...الان برم بخوابم 22 اسفند هم بیدار نمی شم....................( لطفا مزاحم نشوید ) ولی جدای از شوخی الان برم تو رخت خواب قطعا چهار شنبه از زیر لحاف میام بیرون.............

رکورد دارم 18 ساعت یه ضرب خوابیدم بدون نیاز به قضای حاجت...............یک حالی می ده............بیدار می شی انگار از نو سیستم عاملت رو نصب کردن...........

اضافه شده بعد از : 14 minutes

عاقا این ویل ست هامون رو بس که رنکش رو چرخمون زار می زد گند زده بود تو ست زنگ بندیمون..............ردیدیم رفت....................

ولی رفت رو یه تنه ایی که دقیقا به سیس رنگ بندیش میاد.........

رت رو تنه قدیمی و پر خاطره خودمان......................

وووی وووی فکرشو کن این تنه با اون طوقه ها......با این ها

این یکی رو هم اگه طلاییش رو اورده بودم........

هیچی از اون جایی که الان حلقهایی 100 تومن هم کسی بده حوصله پرهبندی ندارم تا شاسگول اباد کتول رفتم که یکی برام پره بندی اوصلی بکنه بر طبق مقاله خودم.....!!!! که جای والف دقیق و تنظیم در بیاد.........

آخرش هم ر**د ................

ولش کن این همه این چند روزه خشتکمون جر خورده حد اقل امشب رو با این دلبرک........ می ریم یه حموم...................................

mSafdel
2014/02/25, 00:06
ولش کن این همه این چند روزه خشتکمون جر خورده حد اقل امشب رو با این دلبرک........ می ریم یه حموم...................................

صابر اینو از کجا گیر آوردی؟حالا چند قیمت گذاشتی؟ :smilies-azardl (13)
آخ آخ اگه پول داشتم هر سه رنگشو میخریدم میذاشتم برا دکور خونم چه چیزی از اینا زیباتر آخه :63:

sepehr82
2014/02/25, 03:01
میخوام خورد و خاک شیر کنم ... hp laser jet p1006 را ... ما که از رفتار این دستگاه سر درنیاوردیم !!!!!!!!!!!!
نو نو مانده تو خونه (4 ساله .... هر بار عشقش کشیده با شه 2 برگ برامون پرینت میگره !!!)نمیتونم با این دستگاه کار کنم ..........
دیونه شدم از دستش ... نمی دونم چه کنم ..... لطفا اگر کسی میتونه که راهنمایی بده ... ما را یاری کنید ..... دمتون گرم

Biker
2014/02/25, 09:41
میخوام خورد و خاک شیر کنم ... hp laser jet p1006 را ... ما که از رفتار این دستگاه سر درنیاوردیم !!!!!!!!!!!!
نو نو مانده تو خونه (4 ساله .... هر بار عشقش کشیده با شه 2 برگ برامون پرینت میگره !!!)نمیتونم با این دستگاه کار کنم ..........
دیونه شدم از دستش ... نمی دونم چه کنم ..... لطفا اگر کسی میتونه که راهنمایی بده ... ما را یاری کنید ..... دمتون گرم

عاغا منم 1006 دارم حرف نداره، کارتریجشم سوراخ کردم راحت توش پودر میریزم با 3-4 تومن شارژش میکنم برام شیرین 2000 تا رو میگیره. شما احتمالاً درایورت مشکل داره برو از سایت اچ پی آخرین نسخه اش رو بگیر. کابلت ایراد نداره؟

ali tech
2014/02/25, 15:13

اصن نگو که دلم پره بدترین ایده ممکن 29 بود آخه نامردا ما 29 نمیخواین حد اقل در کنارش 26 هم بزنید :13::image170:
29 برای افراد قد بالای 2 متر خوبه !!!!

sepehr82
2014/02/26, 01:10
عاغا منم 1006 دارم حرف نداره، کارتریجشم سوراخ کردم راحت توش پودر میریزم با 3-4 تومن شارژش میکنم برام شیرین 2000 تا رو میگیره. شما احتمالاً درایورت مشکل داره برو از سایت اچ پی آخرین نسخه اش رو بگیر. کابلت ایراد نداره؟
سلام
ای امین جان دستم به دومنت ... هر کسی مدلش را میشنوه .میگه که ... ""(اون که ترکتور هست !!! چرا کار نمیکنه ؟؟؟!! )""
دمت گرم ... بیا و ما راهنمایی کن ... تا این مشکل حل بشه ... دیگه داشتم به خرید دستگاه دیگه ایی فکر میکردم ... و سر آخر به این نتیجه رسیدم که ایراد از خودم هست ... و بتازگی دادم نمایندگی اچ پی ...برام تست //شارژ((دروغین ))//تعویض مثلا قطعه ... / هم کردند ..خیلی هم پول گرفتند ازم بابت هیچی هایی که میدونید ...............
آقا یک لطفی کن ... و ما را از این "دست انداز " این قضیه رد کن .... خیر ببینی بایکر عزیز ... و 2 موردی که اشاره کردید >>

جواب > درایور همانی هست که خریدم 4-5 سال پیش دارم ( و مثلا استفاده میکنم ... تواین چند سال 2 و یا 3 بار شارژ شده اون هم باهاش عکس پرینت کردم و روی هم رفته 300 برگ هم مطمئن هستم نزده ""دلیلش ""هم مقدار کاغذ های موجود داخل پک هست ) !

جواب 2 > کابل را هم تعویض میکنم >> فرقی نداره (نمیکنه ) !!
---------------------------------------------------------------------------------------
دستور پرینت را میدیم > چراغ سبز روشن میشه >> گردش ها انجام میشه >> میره برای گرم شدن تونر ... در نتیجه چراغ " قرمز میشه ... > و چشمک زن >> و از گار میستد ... بعضی وقتها هم درایورش را از اول براش تعریف می کنم >>>
دستورهای پرینت قبلی ... شروع به چاپ میشوند ............... ولی ساعتی بعد ... و یا چند روز بعد > دوباره ناز و غمضه اش شروع میشه ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا چه باید بکنم((با این اوصاف )) ؟! لطفا روش شارژش را هم به من یاد بدهید ..... ممنونم عزیزم :riz304::riz304::riz304: الان هم میرم برای دانلود درایور جدیدش ........ :riz304::riz304:

Vahid_FRD
2014/02/26, 07:48
سلام
ای امین جان دستم به دومنت ... هر کسی مدلش را میشنوه .میگه که ... ""(اون که ترکتور هست !!! چرا کار نمیکنه ؟؟؟!! )""
دمت گرم ... بیا و ما راهنمایی کن ... تا این مشکل حل بشه ... دیگه داشتم به خرید دستگاه دیگه ایی فکر میکردم ... و سر آخر به این نتیجه رسیدم که ایراد از خودم هست ... و بتازگی دادم نمایندگی اچ پی ...برام تست //شارژ((دروغین ))//تعویض مثلا قطعه ... / هم کردند ..خیلی هم پول گرفتند ازم بابت هیچی هایی که میدونید ...............
آقا یک لطفی کن ... و ما را از این "دست انداز " این قضیه رد کن .... خیر ببینی بایکر عزیز ... و 2 موردی که اشاره کردید >>

جواب > درایور همانی هست که خریدم 4-5 سال پیش دارم ( و مثلا استفاده میکنم ... تواین چند سال 2 و یا 3 بار شارژ شده اون هم باهاش عکس پرینت کردم و روی هم رفته 300 برگ هم مطمئن هستم نزده ""دلیلش ""هم مقدار کاغذ های موجود داخل پک هست ) !

جواب 2 > کابل را هم تعویض میکنم >> فرقی نداره (نمیکنه ) !!
---------------------------------------------------------------------------------------
دستور پرینت را میدیم > چراغ سبز روشن میشه >> گردش ها انجام میشه >> میره برای گرم شدن تونر ... در نتیجه چراغ " قرمز میشه ... > و چشمک زن >> و از گار میستد ... بعضی وقتها هم درایورش را از اول براش تعریف می کنم >>>
دستورهای پرینت قبلی ... شروع به چاپ میشوند ............... ولی ساعتی بعد ... و یا چند روز بعد > دوباره ناز و غمضه اش شروع میشه ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا چه باید بکنم((با این اوصاف )) ؟! لطفا روش شارژش را هم به من یاد بدهید ..... ممنونم عزیزم :riz304::riz304::riz304: الان هم میرم برای دانلود درایور جدیدش ........ :riz304::riz304:
یه سری نرم افزار هست شما وقتی نصب می کنی روی رایانه شما می گرده و هرچی درایور نصب نشده از بلوتوث یو اس بی گرفته تا چیپ های کارت گرافیک پیدا می کنه و اخرین و بهترین درایور برای شما از اینترنت دانلود و نصب می کنه

Mr.Nariman
2014/02/26, 16:11
عاقا من خیلی خوشحالم..........
میگن در چارچوب زندگی ما 3 چیز بیشتر معنی نداره.... دوچرخه -سیستم-ماشین... که از اینا 2 چیزش مهمه اونم سیستم و دوچرخ سواریه.....
یعنی کلا ما بدون این عناصر اذیت میشه وجودمون....در اوج نداری میخریم بعد عین الاغ عر عر میکنیم که پول نداریم ...ولی عیب نداره...از فلان وسیله یه تجربه صدا با فلان پخش ها بدست اومد.....
تجربه: تیوتر اس -20 با پخش سونی خیلی صدای تیزی داره حتی وقتی کات اف اچ پی اف انجام بدی....با پخش کلاریون صداش بهتره با کمترین تنظیمات.... در کل تیوتر خوبی هست....(در حد معمولی)
ضرر فروش 30 هزارتومن.... مدتی که دست ما تست شد 24 ساعت!
فی الحال بنده دنبال 6 تا میدبیس با قدرت ورودی 100-120 وات و قدرت مفید 40 وات میگردم..خونگی.... یه راهنمای کنم...اقا این باندای ضبط خونگی ها بود ،اون باند بزرگه که توشه بهش میگن مید بیس...کسی قیمت خوب داشت من میخوام....
بذگریم.
عاقا چه خبر از دوستان -داداشان و عمویان ؟؟؟؟؟؟؟
چرا داچ ممد و اقا علیرضا نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟/ اقا ناصر هم نیست

parham.alikhah
2014/02/26, 18:56
خدایا خیلی ممنونم که دستم شکست
خیلی خیلی ممنونم که شکست چون از 3تا امتحان جون سالم بدر بردم:40::40:
در جواب نریمان عزیز نریمان جان اسپیکر و هدفونو اینا جواب گوی ما نیست ما یه چیز فراتر از اینا نیاز داریم
حالا شعار استکباری(ما اعتراض داریم بوم بوم نیاز داریم)
و در جواب این ما چکا میکنیم
ما از قبلا یه امپیلی فایر 3 دیسکه سونی گرفتیم ماله سال 80 هس به قیمت 500تومان
و امپلی فایر نیست یعنی خیلی خفنه ولوش تا 100 بره زمین لرزه ایجاد میشه اونم 10 ریشتر
پس ما میایم یه سیم خروجی از کیس میگیریم متصل میکنم به ضبط و بعدش زلزله میاد

Dirt
2014/02/26, 19:47
اخه عادم برا ست Altus / Accrea با دوشاخ XCT چه توضیح فنی می تونه ارایه کنه اخو......................................فنی نداره دیگه................

من اولین مووتینبیک که گرفتم زیاد ساله پیش، همه پارتش آسررا بود همش، بعد من گفتم وای چه رنگ گاشنگ داره، وای چه اسم گاشنگ داره، وای...
اما بده ۲ هفته، گفتم وای این چیه دیگه، چرا اینا زود می‌شکنن و ‌همش شروع میکن صدا‌ها عجیب میدان...وای اینرو کجا تولید میکن...

SABER_MTB
2014/02/26, 21:34
حس می کنم این استراحتی که امروز به پام دادم و کلا نه سر پا ایستادم و نه راه رفتم امروز.......بلکه نشستم حرکات و نرمش های لازم رو روش پیاده سازی کردم....تاثیر خوبی داشته..................

داره وظعیتش بهبود پیدا می کنه................لا مصب اواخر هفته پیش دیگه 5 دیقه هم نمی تونستم سر پا وایسم............................

Mr.Nariman
2014/02/26, 22:38
الان یه مشتری زنگ زد...گفت اقا این تیوتر ها که فرستادی یکیش مورد داره...من دلم میخواد خودمو به 2 نیمه تبدیل کنم.... حالا باید اینا رو هم پس بگیرم ،سالمشو بدم به مشتری...واویلا.......... ای خدا
کی فردا صبح بره تو بازار..... کی پست کنه..... یا خدا خودت کمک کن...
اقا دعا کنید برای ما... خیلی بدم میاد مشتری از دستم ناراحت بشه....

Mr.Nariman
2014/02/27, 01:17
الان یه مشتری زنگ زد...گفت اقا این تیوتر ها که فرستادی یکیش مورد داره...من دلم میخواد خودمو به 2 نیمه تبدیل کنم.... حالا باید اینا رو هم پس بگیرم ،سالمشو بدم به مشتری...واویلا.......... ای خدا
کی فردا صبح بره تو بازار..... کی پست کنه..... یا خدا خودت کمک کن...
اقا دعا کنید برای ما... خیلی بدم میاد مشتری از دستم ناراحت بشه.... زمان پست 22.38
و 1 ساعت بعد!
خدایا خیلی دمت گرمه........
باورتون میشه اونا فروش رفت و پول اومد تو حسابم و مشتری راضی شد؟؟؟
بخدا، خدا همه کارا رو براتون میگردونه.... فقط برید سمتش...من ازش درخواست کردم... ای خاک برسرم که فقط این مواقع یادش میفتم...

SABER_MTB
2014/02/27, 03:08
حس کند شدن سایت........ببینم برا بقیه هم کند است یا مشکل ما است فقط ؟؟

باقی سیات ها رو خوب باز می کنه ولی بایک بیست رو فقط کند کار می کنه......

Sae777
2014/02/27, 03:24
آقا صابر، من که مشکلی ندارم راحت لود میشه
-----------
یه چند وقت بود تو بایک 20 هیچی ننوشته بودم
از دست این کوکی ها نمی تونستم درست حسابی وارد سایت بشم چه برسه به چیزی نوشتن
ولی بالاخره کلا مرورگرو زیر و رو کردم یکی جدید ریختم فعلا که درسته :63: آدم میتونه یه بایک 20 گردی درست حسابی بکنه!!!
حس...
خیلی هم خوب؛ هوا بهاری شده آدم میخاد همه 24 ساعتو بره تمرین
باید کم کم اسم تاپیک هم بهاری بشه

SABER_MTB
2014/02/27, 03:28
راستی هی نکته ایی ما با Google Crome نمی تونیم لاگ این کنیم و وارد بشیم عایا بقیه هم همینطور اند ؟؟؟؟ و چون قند شکن ما فقط با گوگل کرم کار می کنه این هم شده برا ما معضل ........

Hamzeh
2014/02/27, 06:19
دقت کن آدرس سایت کامل باشه. اگر فقط bike20.ir باشه بدون www نمیتونی لاگین کنی.

erfa
2014/02/27, 12:41
ما در مورد سایت هیچ مشکلی نداریم سرعتشم خوبه
حس گندی دارم اینکه هوا توپه توپه ولی چون شنبه امتحان حسابان داریو فردام آزمون نمیتونی بری بیرون

Vahid_FRD
2014/02/27, 12:43
حس می کنم این استراحتی که امروز به پام دادم و کلا نه سر پا ایستادم و نه راه رفتم امروز.......بلکه نشستم حرکات و نرمش های لازم رو روش پیاده سازی کردم....تاثیر خوبی داشته..................

داره وظعیتش بهبود پیدا می کنه................لا مصب اواخر هفته پیش دیگه 5 دیقه هم نمی تونستم سر پا وایسم............................
منم حس می کنم باید مغازتو ببری دروازه شیراز

منم حس می کنم باید مغازتو ببری دروازه شیراز

- - - - - - - - - -

حس کند شدن سایت........ببینم برا بقیه هم کند است یا مشکل ما است فقط ؟؟

باقی سیات ها رو خوب باز می کنه ولی بایک بیست رو فقط کند کار می کنه......

نکنه دمکراسی سیستم کم شده باشه چکش کن اگر کم بود از مهدکودک تهیه کنیم برات

Mr.Nariman
2014/02/27, 16:06
دوست دارم برم عمو صابرو بغل کنم.... بخاطر این !
fuji tahoe comp saber custome tuning!

Vahid_FRD
2014/02/27, 18:27
دوست دارم برم عمو صابرو بغل کنم.... بخاطر این !
fuji tahoe comp saber custome tuning!
به سلامتی و میمنت و مبارکی
قدم نو رسیده گرامی و مبارک:22:

SABER_MTB
2014/02/27, 22:16
نمی دونم چرا عادم نا شکری هستم فکر می کنم پام درد می کنه.....................پام درد نمی کنه که........اگه پای ما درد می کنه پس پای این ها چی می کنه ؟؟؟

Vahid_FRD
2014/02/27, 22:20
نمی دونم چرا عادم نا شکری هستم فکر می کنم پام درد می کنه.....................پام درد نمی کنه که........اگه پای ما درد می کنه پس پای این ها چی می کنه ؟؟؟

صابر داشتم شام می خوردم لعنتی

Hamzeh
2014/02/27, 22:33
وحید جان شما هنوز نمی دونی وقتی صابر داره بابت درد پاهاش خدا رو شکر می کنه چی دیده؟ :smilies-azardl (13)

SABER_MTB
2014/02/27, 22:35
وحید جان شما هنوز نمی دونی وقتی صابر داره بابت درد پاهاش خدا رو شکر می کنه چی دیده؟

شما خودت هم نمی دونی برادر........

درد پامون داره به حمد و لطف خدای محو میشه ولی یه داستانی هایی کشف کردم در اثنا که درام رو متن منبرش کار می کنم.......

یه منبر دارم آماده می کنم هارد سرور بایک بیست کم بیاد.........!!!!!!!!!!!!

ARASH.CLIMBER
2014/02/27, 22:59
اخ اخ دوباره تست 5 دیقه ایی از خودم گرفتم....میرم رو دوچرخه ثابت و پنکه ی دست سازمو روشن میکنم و تا میتونم رکاب میزنم! مسافتی که رفتمو مینویسم....

امروز 3650 متر یهو تو 5 دیقه رفتم....ادم قلبش میاد تو دهنش....از 168 تا کمتر نزد!

بازم تمرین میکنم هی رکوردمو بهترش کنم....

الان باید اینطوری باشم::4d564ad6: اما اینطوریم::65d6a5d6s:

ali tech
2014/02/28, 00:24
اولین تجربه دوچرخه با پنجه لاک
دوبار بد زمین خوردم بجاش تو رکاب زدن عالی بود

SABER_MTB
2014/02/28, 01:32
بجاش تو رکاب زدن عالی بود

عالی نه.........اشتباه گفتی این جاش رو........خیلی هم ؟؟؟؟ چی ؟

ali tech
2014/02/28, 11:10
عالی نه.........اشتباه گفتی این جاش رو........خیلی هم ؟؟؟؟ چی ؟
خیلیم عالو

ali tech
2014/02/28, 17:59
چرا هیچ کی بمن نگفت با کفش لاک تک چرخ نزن هان!!! چرا !!
هیچی دیگه تو شریعتی داشتیم میرفتیم گفتم بزار یه تک چرخ بزنم اولش چقدر خوب اصن خیلی خوب بود ولی بعدش از پشت برگشتم نمیدونم انگشت کوچیکم به کجا گرفت نزدیک بود قطع شه !!
مجبور به عزیمت به درمانگاه و دچار بخیده زدگی شدیم

اضافه شده بعد از : 3 minutes

اینم الان پیدا کردم

SABER_MTB
2014/02/28, 18:11

پس الان فهمیدم این تاپیک چرا بسته شد.....................اخه متوجه نمی شدم چرا بسته شده بود این تاپیک باز هم حرف داشتیم برا زدن تو اونجا.............

ولی وقتی ما بیایم در ساعت منتهی به دقیقه /47 / یه پستی بزنیم که تازه شما اون عکسه کنارش رو Copy Image Location رو بزنید پیست کنید تو ادرس بار ببینید این عکسه Image location اش به چی ختم می شده تازه......

تاپیکی که اینجوری 47 تو 47 باشه و باز 47 های پنهان هم داشته باشه....................که دوچرخه مورد بحثش قبلا دست اراکی ها بوده .............دیگه وضعیتش مشخصه.....................

ضمن اینکه برادر علی....از این 47 بکش بیرون..................................از ما به شما گفتن......................در گیرش بشی در گیرت می کنه عجیب....................عجیب ها.................داستان می سازه برات نمی تونی ازش بکشی بیرون...................

Mr.Nariman
2014/02/28, 18:44
1- من چندتاچیز میخوام....
1-دوشاخ راک شاکس تورا یا رینکون...(پول از کجا بیارم....
2-زین wtb
3-ترمز اوید الکسیر 7
همینا...من از این دنیا چی میخوام............

ali tech
2014/02/28, 19:19
2-زین wtb
3-ترمز اوید الکسیر 7
آخه اویدم شد ترمز سر ماه باید سرویس کنی
میدونی من چی میخوام یه چرخ با ست اسرم xo
ولی ترمزاش شیمانو xt
ویل ستشم industry nine
از همه مهم تر دوشاخ manitou marvel

ali tech
2014/03/01, 02:22
الان انگشتم عین خر درد میکنه !!! لعنتی این پانسمانشم خیلی رو مخه!!
چرا انقدر این تایپیک خلوت شده؟؟؟؟

SABER_MTB
2014/03/01, 02:47
درد ؟؟؟؟ انگشت ؟؟؟اگه ناراحتی بیا درد انگشتت با درد پای من عوض ؟؟؟؟

ali tech
2014/03/01, 02:56
درد ؟؟؟؟ انگشت ؟؟؟اگه ناراحتی بیا درد انگشتت با درد پای من عوض ؟؟؟؟
والا من گوشت دستم کنده شد 50 تا بخیه خورد ولی انقدر درد نداشت نمیدونم چرا این انقدر درد داره

SABER_MTB
2014/03/01, 03:52
تو یه مسئله ایی عجیب مونده بودم و از خداوند منان مسئلت جوییده بودم..............

خداوند منان هم همش هی ما رو نیگا می کرد می گفت.......

ماهم اعصاب معصاب نداشیتم هی می گفتیم آ خدا پامون درد می کنه اینقدر نرو رو مخ ما اعصاب نداریم می زنیم جهان رو منفجر می کنیم ها........می ریم میشینیم تحقیق می کنیم یه سلاح بیولوژیک می سازیم همه عادم های جهان رو / فقط عادم ها رو بکشه به دیگر جانداران کاری نداشته باشه / بکشیم غیر از چرخ سوارا که دیگه راحت شیم..................

والا با این نوناشون؟؟؟؟؟ اصلا جهان عادم های غیر دوچرخه سوار رو می خاد چی کار آخو ؟؟؟؟ هان ؟؟؟

مثلا عادم فکر می کنه می گه در جهانی که به غیر از چرخ سوار در ان کسی نباشه فرضا پامون شیکست چی کار کنیم دکتر نداریم ؟؟؟؟؟

اخو دکتر می خایی چی کار ؟؟؟؟ دکتر چی کار می کنه ؟؟؟؟؟ دکتر راه کاسبیش چیه ؟؟؟؟ نا سلامتی ملت ......پس وظیفه دکتر چیست ؟؟؟؟ تلاش برای هر چه نا سلامت تر کردن ملت............

یا مثلا اقا مهندس طراح نداشته باشیم از کجا چرخ جدید طراحی کنیم سوار شیم.........................عاقا وظیفه مهندسین چیه ؟؟؟؟؟ یانکه یه طرحی اختراع و طراحی کنند سریع بترکه بپکه که مصرف کننده مجبور به خرید بیشتر شه...........یعنی مهندس در خدمت سرمایه دار و کارخونه دار و تولید کننده است تا در خدمت علم و فنا وری..............

و باقی ملت هم از این دست..................مثلا قضات و وکلا وظیفشون چیه ؟؟؟؟ رساندن حق به حق دار ؟؟؟؟ یا رساندن حق به هر کی پیل زور بیشتره وَده.......

خلاصه اگه همه رو بزنیم بکشیم و فقط چرخ سوراا بمونن هیچ مشکلی هم بوجود نمی اد.......اولن که در جهانی که همه چرخ سوار اند........اصلا کسی مریض نمی شه که دکتر بخاد....................

کسی با کسی دعوایی نداره که قاضی و و کیل بخاد..................همه هم ماشا الله هزار ماشالله خودشون مهندس اند چرخ و لوازم طراحی می کنند مهندس و طراح هم نمی خاییم............

با این پرینتر سه بعدی ها هم که در اومده اصلا مهندس عمران هم نمی خاییم تازه.....................میدیم طرح رو به کودکان 5 ساله مهد کودک رو کاغذ می کشن یه خونه قشنگ می دیم تو سیستم از اون ور پرینت می گیره میاد بیرون................

من که می خام خونم این شکلی باشه................

چی داشتم می گفتم اصلا یادم رفت.................

آها با خدا داشتیم کل کل می کردیم می گفتیم حوصله نداریم راه کار نشون ما بده.............اعصاب فکر کردن نزاشتی برا ما که با این پا درده...........می زنم جهانی که درست کردی رو می ترکونم هر چی ساختی این همه سال طول کشیده موجودات و جهان تکامل پیدا کنند و بعد از این همه اعصار منجر به پیدایش بشر بشه همش دود شه بره هوا ها..............

خدا هم یه لایک نشون داد

و گفت.........Back Up گرفتم خیالت راحت...............هر کاری کنی دوباره از یه چند سال قبل تر لود می کنیم.................بعد به فکر فرو رفتیم که نکنه این صحنه هایی که می بینیم تو زندگی و همس حس می کنیم صحنه ها تکراری بخاطر این باشه ؟؟؟؟
هی تو سیستم کار دنیا اختلال ایجاد می شه سیستم هنگ می کنه این ها بر می دارن BackUp های قبلی رو لود می کنن................؟؟؟؟؟

والا....................

هیچی دیدم از این قومپوز ها برا خدا نمی تونیم در کنیم هر کاری کنیم خداوند بالا دست ماست..........هر نقشه ایی بریزیم خداوند که / و الله خیر الماکرین /
هیچی گفتیم بزنیم به در ننمه من غریبم بازی و عجز ولابه...................که اقا ندارم به خدا بچم قسط دانشگاهش مونده.......کرایه خونم مونده و از این پیس بازی ها.............گفتیم نه بابا بی کلاسی است پیش خدا..... بد تر ردمون می کنه بریم دیگه هم جوابمون رو نمی ده......

زدیم تو خط اعتصاب....................گفتیم اگه راه نشونمون ندی دیگه باهات قهریم..............................!!!!!! اوشون هم از اون جایی که بسیار بزرگوار اند و این اخلاق های چونان کودکان 5 ساله ما را تحمل می کنند و هیچ چی نمی گن.......

در خواب یه چیز جالبی به ما نشان دادند.................در خواب دیدیم که رفتیم یه جایی پر است از کلید خام..................................

وفکر کنم جواب سوالمان رو گرفتیم.......................

ایشان فرموده بودن که / مگه ما کلید سازیم برا شما کلید بسازیم.........بیا این کلید خام خودت برو کلید سازی سر وچه بگو بسازند........اون قفل هایی هم که زدی سر راهت خودت زدی دیگه من نزدم که ......برو ببین قفلت چه جوریه کلیدت هم بده از رو همون برات بسازند.............!!!!

فعلا هم هی مزاحم ما نشو می خاییم بریم چرخ سواری......

bamdadkio
2014/03/01, 11:08
چه چیزی زیباتر از دوچرخه سواری در شبی ساکت وتنها روباهی از جلویت می گذرد آرزویی می کنی و شهابی فرود می آید .

ALI_GH
2014/03/01, 14:45
2-زین wtb
3-ترمز اوید الکسیر 7

کلا می نوشتی یه چرخ خفن می خوام :34:

Mr.Nariman
2014/03/01, 16:00
کلا می نوشتی یه چرخ خفن می خوام :34:

نه اقا ما چرخ خودمون توپه...اینا رو بزاریم روش میشه لولو خور خوره...والا تنش که خوبه...سیستم دنده هم همینا خوبه....
من از این دنیا چی میخوام یدونه دوشاخ خالی!
زین هم ارزونه زود میخرمش... مشکل قیمت ترمز و دوشاخه.....
الان دارم دعا میکنم دوچرخه قبلیم پیدا بشه تا همه این کارام انجام بشه! الـــــــهــــــی امین....
دم بچه جنوب گرم تو نیم خط حرفشو زد....
خدایا اگه بعد از 2 سال دوچرخمونو فرستادی دیگه پول سیاه هم جاش نمیدن.... اگه یه وقت اینطور شد یه بک اپ بزن روی قیمتا ...دمت گرم.

با این پرینتر سه بعدی ها هم که در اومده اصلا مهندس عمران هم نمی خاییم تازه.....................میدیم طرح رو به کودکان 5 ساله مهد کودک رو کاغذ می کشن یه خونه قشنگ می دیم تو سیستم از اون ور پرینت می گیره میاد بیرون................
عمو وحید
مثه که به شغل شریفتون تعارض و تهاجم لفظی شده.......من محکوم میکنم این حرکت زشت رو.........

آخه اویدم شد ترمز سر ماه باید سرویس کنی
میدونی من چی میخوام یه چرخ با ست اسرم xo
ولی ترمزاش شیمانو xt
ویل ستشم industry nine
از همه مهم تر دوشاخ manitou marvel

نه من راضیم ....
اوید نداشتم دلم میخواد... اصن همین عمو صابر اوید داره خیلیوم خوبه
ازونا هم نمیخوام...اصن کرنک بروترز اینا الکین.... بدرد نمیخوره....:p مانیتو که حرفشو نزن! .... اصن پول هر چی ندرایم بده

Vahid_FRD
2014/03/02, 08:12
این حرف هایی که این منافقین کور دل می زنن و این برادر ساده دل ما هم باور کرده رویا و توهمی بیش نیست نگران نباش نریمان

adrenalin
2014/03/02, 11:03
یه حس فارغ از سرما ............اماده ی سرعت....... سقوط در ارامش کوهستانی که زوزه ی باد اون رو به وجود اورده.....................وسرعتی که به بلور های برف نفوذ کرده........... با یک اراده ی گرم....... نقش سفید کوه رو به اسارت رگ های ........رکاب هایت میکشیی...................
خوب طبیعیه دو چرخه توام یکم بازی گوشی می خواد

Nobody
2014/03/02, 11:40
خداییش عید جز باعث بیشتر شدن بدو بدو ها هیچ چیز دیگه ای واسه ی من نداره ....

خوشحالم که نمیکنه هیچ بیشتر باعث میشه دعا کنم این روزهای باقی مونده زود تر تموم بشه بره....این خونه تکونی لعنتی از همه بدتره :16:

Mr.Nariman
2014/03/02, 22:11
این حرف هایی که این منافقین کور دل می زنن و این برادر ساده دل ما هم باور کرده رویا و توهمی بیش نیست نگران نباش نریمان
اقا دستور بدی به خدمتش میریسیم....
برم؟!
میگن جمشیدی پور هم اراکه.....(اگه بشناسیدش....کی میشانسش؟

Vahid_FRD
2014/03/02, 22:57
جمشیدی پور کیه ذیگه ؟

Dirt
2014/03/03, 00:26
امسال در تابستون ۲ هفته درم می‌رم استانبول در ترکیه، از اونجا فاگات برا ۱ روز میام شهر تهران! با یه دوستم از آلمان، که آسل اون از ترکیه هستش میام...۱ روز کمه، اما ما هر دو واگت زیاد نداریم، امیدوارم اونجا تسادوف نکنیم تو استریت اونجا با بیک...هه هه

ali tech
2014/03/03, 01:31
امسال در تابستون ۲ هفته درم می‌رم استانبول در ترکیه، از اونجا فاگات برا ۱ روز میام شهر تهران! با یه دوستم از آلمان، که آسل اون از ترکیه هستش میام...۱ روز کمه، اما ما هر دو واگت زیاد نداریم، امیدوارم اونجا تسادوف نکنیم تو استریت اونجا با بیک...هه هه
به به بالاخره به آرزوتون رسیدین میگم میاین تهران یه ندا بدین بیایم دیدنتون بلکه شاید یه دوری هم بزنیم

Vahid_FRD
2014/03/03, 09:24
به به بالاخره به آرزوتون رسیدین میگم میاین تهران یه ندا بدین بیایم دیدنتون بلکه شاید یه دوری هم بزنیم
نه بابا می خواد بیاد با من مسابقه آشپزی بده :p7977cujr38iyymsu8::thanks::5:

Dirt
2014/03/03, 12:52

برا عکاسه میام ایران، برا بیک سواری‌ نیمیام،
شهر تهران نمیریم، توهه دماوند میریم برا ۱ روز برا عکاسه

Mr.Nariman
2014/03/03, 15:35
جمشیدی پور کیه ذیگه ؟

مسوول این تیم...oxin-mtb ahvaz دست شما درد نکنه.....

Vahid_FRD
2014/03/03, 20:46
مسوول این تیم...oxin-mtb ahvaz دست شما درد نکنه.....
اوه اوه اره حالا یادم آمد
بعله تا اونجا که یادم میاد ایشون هم اراکی (دوگوله خور) بودن
با هم یه بار تماس داشتیم در مورد مسیر یکی از سفر هام به خوزستان .... خیلی با روی خوش برخورد کرد و کلی اطلاعات به ما داد

Mr.Nariman
2014/03/03, 21:33
نه دیگه چون یادت نیومد واجب شد بیام اراک.... اقا برای دعوا نه ها...میاییم ادابمونو نشون بدیم.....
ما خودمون با نیسان میاییم...از سمت مسلیمان هم میاییم...با چوب هم میاییم.... با شلوار دبیت ....

erfa
2014/03/04, 18:43
سلام
آقا مشکلی نداره من یک پست توی این تاپیک بذارم ؟
آخه نوشته حذف شده
چه کنم اساتید سایت؟

روز مهندس هم مبارک

mSafdel
2014/03/04, 19:20
سلام
آقا مشکلی نداره من یک پست توی این تاپیک بذارم ؟
آخه نوشته حذف شده
چه کنم اساتید سایت؟

روز مهندس هم مبارک
اگه سوالی که داری قبلا جواب داده نشده مشکلی نیست البته فقط برای تاپیک های فنی مجازه
از همینجا استفاده می کنم حس عصبانیت خودمون از بالا آوردن تاپیکهای قدیمی ابراز کنم
بابا یارو 100 سال قبل چرخ خریده شما الان میرید تبریک میگید؟!!! خو آخه به تاریخ تاپیک ها هم دقت کنید. بعد یکی که تاپیک رو میاره بالا دیگه بقیه به تاریخ شروع تاپیک دقت نمی کنن آخری رو میبینن فکر می کنن تاپیک جدیده :14:

Mr.Nariman
2014/03/04, 20:19
|اقا بنده به برخی از اواتار ها و امضاها نیگا کردم...دیدم وای چه تهاجم فرهنگی....یا بعضیا چقد پر معنی....
1- از عمو محمد (صافدل) خودمون شروع میکنیم....
اواتار:
[Only registered and activated users can see links] در این تصویر مشاهده میشه که این مدیر خیلی به ترک مینازه....و یعنی بقیه برندا هیچن...خیلی بده!
امضا: ایشون امضاشون هیـــــــــــــــــچ مشکلی ندارد!
2-کاربر ارفا
اواتار:
[Only registered and activated users can see links] این تصویر بیانگر این هستش که میگی سرور دنیا جاینته و جهان رو باید از لای اسپاک ها رینگ های جاینت دید حتی جهان ارزش اینو نداره که از فرمون جاینت نگاهش کنیم... این تصویر مخرب هستش....
امضا:

چون مردمي كه به اندازه كافي ديوانه هستند كه فكر مي كنند مي توانند دنيا را تغيير دهند،كساني هستند كه دنيا را تغير مي دهند.

استيو جابز
این امضا خیلی سازنده هستش...
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
3-کاربر نریمان...بسیار کاربر نازنین!
[Only registered and activated users can see links] این تصویر یعنی چیج برندی جز اسپیش خوب نیست....بسیار مخربه!
امضا:
دوچرخه سوارم تا ازاده باشم.....ازاده ام تا دوچرخه سوار باشم
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
خون شهدا را پایمال نکنیم...بیایید نه برای کسی بلکه برای خودمان برای ارزش های هدف کلی بجنگیم ........ازاده باشید...
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ
فروشگاه مروارید-تنها نمایندگی دوچرخه های فوجی در استان خوزستان.
اولین جمله من که پر از معنیه ...یعنی اگه دوچرخه سوار نیستید با همون بمبی که قراره عمو صابر بسازه نابود میشید
جمله بعد من خیلی گویا هستش.....
جمله اخر من کاملا مخربه!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
کاربر عمو وحید
[Only registered and activated users can see links] کاملا اواتار پرمعنی هستش.... بسیار زیبا میرسونه که ایشون دوچرخه سوار شریفی هستن.
امضا:

.................................................. .............

اگه دوچرخه سوار به دنیا نیامدید تقصیر شما نیست ولی اگه دوچرخه سوار از دنیا نرید خودتون مقصرید
وحید (ره)
.................................................. .............

وحید ( ره) میگه : عاقلانه مسیر سفر طراحی کن تا عاشقانه اونو اجرا کنی

من دیگه چیزی جز با معنی بودن و عرفانی بودن این مطالب و جمله ها ندارم که بگم......واقعا زیبان...
باید سعی کنیم کاربری مثله عمو وحید باشیم......
مخرب ترین کاربر مثه که خودم بودم!

mSafdel
2014/03/04, 23:46
در این تصویر مشاهده میشه که این مدیر خیلی به ترک مینازه....و یعنی بقیه برندا هیچن...خیلی بده!
نریمان اشتباه می کنی. علاقه و ارادت با فخرفروشی فرق می کنه :29:

SABER_MTB
2014/03/05, 04:29
در این تصویر مشاهده میشه که این مدیر خیلی به ترک مینازه....و یعنی بقیه برندا هیچن...خیلی بده!

این مدیر کاملا حرف ونظرش بر حقه و هر آن کس که با این نظر مخالف باشه نظر بر نا حقه و کلا هیچ کی هیچ چی نمی فهمه فقط خودم می فهمم......!!!!!!!!!

عاقا ولش کن این بحثا رو..............

دیروز دانهیلیزمی زدیم بر بدن که نگو و نپرس.................................. آخ نگو و نپرس....................اخ چسبید عجیب.......................اصلا ارضا شدیم بد...........................

بعد از مدت ها که سواری نگرفته بودیم از حضرت Session علیه ما السلام گفتیم بریم حتما بعد از این همه مدت بی تمرینی عین این فلجا می اییم پایین همش می خوریم زیمن یا همش یواش می اییم شلو ول و آوزیون..........عین این ترسو ها................

ولی آی جسبید ها عین کرگدن رم کرده وحشی ماداگاسکاری ول کرده بودم می اومدم ااااااااااااااااای می اومدم ها.....................

دچار چسبیدن شدگی عجیبی شد.........................عجیب............. ......

موقع بر گشت هم عناصر اطلاعاتی تماس گرفتند که کجایی دفتر کاری بیاییم.....گفتیم نه نیستیم یهو دیدیم عناصر چونان عقاب های تیز پرواز از بقل ماشینمون دارند ما رو دچار کنترل کدرگی می شن.......

یکی دیکه رو هم آدرس داده بودم بیاد پیشم کار داشت او هم زنگ زده می گه تو اون ماشینه ایی که چرخ رو سقفشه ؟؟؟؟؟؟؟ عادم باستی چرخ رو بزاره توی ماشین که اصول حفاظت اطلاعاتی هم حفظ بشه...........

در درون همایونی خویش تن احساس می نماییم که فاز بر آمدگی پس از دوران یک سال و اندی چلمنگ شدکی آغاز گشته...................چلمنگ شدگی از همه لحاظ از لحاظ چلاقیزم پا از لحاظ چلاقییزم مغزی........./ نمی بینید این همه وقته یه مقاله از خودم در نکردم ؟ / کلا وقتی شما در بستر نا مناسبی باشی که خود بوجود آورنده معضلات و پیامد های بد بوده خو تا زمانی که تو اون بستر حضور داری دنبال دوا و درمان نباس باشی....................

ما به لطف و صنع خدایییییییییییی می خاد بستر نا ملایمات و بستری که این چلقوزیم ها رو برامون بوجد آورده بود تغییر کنه و داریم انتظارش رو می کشیم منتهی / انتظار فرج از نیمه خرداد کشم / .............

می خاییم خودمون رو بندازیم تو یه بستر جدید.............اصلا هم فکر بد نکنید امر خیری در پیش نیست....................اگر هزار تا راه برا تعالی بشر وجود داشته باشه قطعا یکیش تجرد است و اگر هم هزار ا راه برا فلاکت قطعا یکیش تعهل است...........

منتهی خیلی ها معتقند اند که همانا ما در آن بستر جدید دچار تزلزل و از هم فرو پاشی شدگی می شیم بنا بر دلایلی...............ولی آن خیلی ها اصلا نمی دونند / دلیل / چی هست اصلا که برا تزلزل و فروپاشی ما دلیل می آورند..............

این ها عادم هایی هستند که وقتی پایشان درد می کند فکر می کنند دلیلش دلایل پزشکی و پیرا پزشکی است می روند سراغ طبیب................نمی دانند که این ها دلیل نیست و وسیله است و جای طبیب باید بروند سراغ حبیب.....................

ما هم به غایت و به غایت و به غایت از این که / خر / شدیم و رفتیم به طبیب دل بستیم پشیمان و نادمیم....................یادمان رفته بود که به غیر از حبیب به هر کسی دل ببندی و انتظار داشته باشی...........به محض اینکه بفهمد شما / انتظار / داری...........خوب نقشه ایی برا شما می کشد.......خوب............................... .

کلا نباید / انتظار / داشته باشی.............حتی از حبیب هم نباید انتظار داشته باشی..................حبیب هم اکر بفهمد و بو ببرد که از او انتظار داری شما را دچار پیچش شدگی می کند......

/ چند وقتیست در پی تفحص و تفتیش روی خلقیات و منش های حبیب هستیم تا که خودمان رو هم چونان حبیب بسازیم و حبیبانه بزیییم......../

کار نداریم عاقا......ما برا قبل از تغییر بستر گفتیم خو..................تا او موقع بیاییم سریع اول پامون رو خوب کنیم که دیگه رفتیم تو بستر جدید دیگه راحت باشیم.....................باز دوباره یادمون رفت که اصولا درد پا و امثالهم بخاطر بودن در بستر نا مناسب است..............و نیازی نیست قبل از ورود به بستر مناسب خود را آماده ساخت.....................بلکه با ورد و بودن در بستر مناسب عادم خودش دچار خود آماده بودگی می شه از نوع مزمن..................

این خودش بزرگترین تجربه ایی بود که قبل از ورود به جرگه دوچرخه ایزمی داشتیم......................اون موقع می خواستیم صبر کنیم شرایط مهیا و مناسب بشه بعد به جرگه دوچرخه ایزمی ورود کنیم که اگه صبر کرده بودیم تا قیوم قیومت هم شرایط مهیا و مناسب نمی شد و الان هم هنوز در جهان بی دوچرخه ایزمی در ضلالت و گمراهی به سر می بردیم............................

البته قبل اون یعنی قبل از سال 82 تا حالا از این کار ها نکرده بودیم و همیشه منتظر و در انتظار بودیم و نمی دونیم هم چرا هیچ وقت انتظاراتمون بر آورده نمی شد........................!!!!!

منتهای مراتب در ان زمان عشق اتصال به جهان دوچرخه ایزمی آن قدر در ما قوی شده بود که دیگه سنت های قدیم را شکاندیم و دچار منتظر ماندگی نشدیم....................

بعد از اون هم در سال 85 باز دوباره در هنگام ورود به جرگه دانهیلیزمی............باز هم با شرایط مشابهی مواجه شدیم که این بار باز شرایط سنتی و همیشگی منوط بر منتظر ماندگی بود که اوجا هم اکه منتظر می شدم باز هم هیچ وقت به این درجه ایی که الان شدم نمی شدم.................که اگر هم می شدم یه دانهیل کار بی تقوای سست عنصر بی ایمانی می شدم.........................

باز دوباره بعدتر از اون سال 88 باز یه بار دیگه امتحان مشابهی رو از این قماش منتظر ماندگی ها داشتیم....................... که او جا هم اگر منتظر مونده بودیم سیاه چاله ایی که غریب دو دهه توش بودیم رو هنوز هم توش مونده بودیم......................!! کما این که تنی چند از هم سیاهچاله ایی هایی که او زمان باهاشون رفیق بودیم رو هنوز یه موقع هایی بهمون می تماسند هنوز اون تو اند..................!!!!!

و کلا تمام این بار ها و دفعات داستان این بود که می بایست یه چیز هایی رو ول کرد و می بایست شناخت که عاقا چی به کار می اد چی به کار نمی اد.....ولو کل اجتماع بر خلاف نظر ما درک و تفسیر کنند و سعر در هدایت ما به او سمتی که خودوشن درک می کنند بشن..................

که در این اثنا خیلی چیز های رو یاد گرفتیم که باید ول کرد..............اخلاق های درگیرانه که ریشه در دلایل قدیمی دارند و حتی یه موقع ریشه در دلایلی دارند که او موقع ما اصلا نبودیم..........!!!!!!

ما حتی در این راه / ول کردگی / درس و مشق دانشگاه رو هم ول کردیم.................و هر از چند گاهی که بر و بچه های هم کلاسیمون رو می بینیم یا می تماسند و جویا احوال می شویم می فهمیم که خیلی هم خوب کاری کردیم که ول کردیم..................../ حالا در یک سال اخیر این پامون کارمون رو داغون کرد وگرنه خیلی خیلی بیشتر از این ها خوب کاری کرده بودیم !!!!!! /

خلاصه راه حل رسیدن ها در ول کردن هاست.........................و همانا باید انسان عادم / دایورتی / باشد................وگرنه به یک دانهیلیزم با ایمان و موحدی تبدیل نخواهد شد...............

به قول اقای صاف دل ........................و به نظر ما در این جهان تنها چیزی که نباید ول کرد دسته اتوبوس است.....................جریانش رو هم بعدا تو فیض بوق می نویسم اینجا خارج از شئوناته نمی شه نوشت..........

ولی واقعا تو اجتماع و دنیای امروز که همه چیزو همه چیز برا عادم ها طراحی می شه برا اینکه دچار بهب بند کشیدگی بشن و از این سیستم راه فراری نیست و از این صحبت مهبت ها...........چه باید کرد...؟؟

در این جهانی که تحت سلطه فراماسونر های غرب زده مرفه بی درد است ما اون ته هِرَم هستیم چه خاکی تو سرمون کنیم........؟؟؟

و بسیار انسانها و عادم هایی بوده اند که در صدد فرو پاشی این سیستم هرم بر آمده بودند و مبارزات بسیار نموده بوده اند

مثل این عادم های ریش دار.............

که البته ما معتقدیم با مبارزه و این ها نمی شه بر این سیستم فائق آمد که سیستم زورش از همه بیشتره.................................هم نا یک عدد عادم موحد و ضد غرب گرایی و ضد صهیونیستی و ضد آمرکاییی و مرگ بر آمریکا.......مرگ بر اسرائیل...ما در راه پیمایی مشت محکمی بر دهان.................

ااا چی می گفتیم آها........همانا هیچ راهی برای از بین بردن سیستم نمی باشد جز اینکه خود شما در آن سیستم نباشی......ولو همه عادم های دیگر دنیا باشند و شما همو تک نفری نباشی به درک.......

و تنها راه نبودن در این سیستم هم همان راه راستین دایورت می باشد و بس..................

Mr.Nariman
2014/03/05, 15:14
این مدیر کاملا حرف ونظرش بر حقه و هر آن کس که با این نظر مخالف باشه نظر بر نا حقه و کلا هیچ کی هیچ چی نمی فهمه فقط خودم می فهمم......!!!!!!!!!
ما از جهالت یه چیزی گفتیم....

به نظر ما در این جهان تنها چیزی که نباید ول کرد دسته اتوبوس است
من ول میکنم....با سیستم پاهام یه چیزی ایجاد کردم نیش گاز هم بده نمیفتم....

ولی واقعا تو اجتماع و دنیای امروز که همه چیزو همه چیز برا عادم ها طراحی می شه برا اینکه دچار بهب بند کشیدگی بشن و از این سیستم راه فراری نیست و از این صحبت مهبت ها...........چه باید کرد...؟؟
دوچرخه سواری.....
[
در این جهانی که تحت سلطه فراماسونر های غرب زده مرفه بی درد است ما اون ته هِرَم هستیم چه خاکی تو سرمون کنیم........؟؟؟
QUOTE][/QUOTE]
راه حلش ازاده بودن..... راه حلش اینه که وابسته نباشیم...مثه احمقا وابسته شبکه ها نباشیم....به این که ما باید تو سری خور این هرم باشیم تو خوشبخت باشیم وابسته نباشیم.... عقل و فکرمون یه این نباشه چرا اونجا با سکه به عادم کوکاکولا میدن ...یا اینکه چرا اونجا شعونات رو نداریم.... متاسفانه اگر به طور مساوی هم خودمونو با کارد نفص کنیم این (بعضی) جماعت(جز سواران ) حالیشون نمیشه این چیزا.......