ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

مسير هاي كوهستاني شهر زيباي نيشابور

(مسير1):شما ميتونيد يه سر به جاده ي باغرود بزنيد كه خيلي خوبه و در عين حال خيلي هم شلوغ (مسير2):روستاي زيباي بوژان كه طرفدار هاي زيادي هم داره با كلي مسير مالرو اين روستا در 15 كيلومتري نيشابور قرار داره (مسير3):روستاي مير آباد در 5 كيلومتري شمال غرب اين شهر واقع شده با هوايي دلپذير و خنك مخصوص سواري در همه ي فصول سال مخصوصا زمستون چون خيلي برفگيره (مسير4):روستاي خرو در 30 كيلومتري نيشابور كه انتهاي اين مسير به گردنه ي خيلي زيبا ختم ميشه و شما ميتونيد از اونجا به زشك و سپس به شانديز و مشهد برين (مسير5):مقبره ي ابراهيم ادهم در روستاي غار مخصوص دانهيل سوارها با كلي سنگ و خاك و مسير هاي مالرو براي اونايي كه عاشق سربالايي هستن (مسير6):هفت غار كه اين مكان يه مكاني هستش كه هرچي بگم كم گفتم آخه كل وقت كه براي اين مسير بذارين بيشترش توي آب و رودخونه صرف ميشه براي دوستداران رودخونه عين خودم با كلي بوته هاي سبز در فصل بهار اين عكس خودمه كه توي مرداد گرفتم البته آب رودخونش كم شده بود [IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG] (مسير7):روستاي برف ريز كه در انتهاي جاده باغرود كه اول گفتم هستش اين مسير سربالايش براي كراس كانتري خوبه و سرپاينينيش براي دانهيل با كلي مراقبت و احتياط اين مسير در عين سختي و شيب تند بهترين مسير براي تمرين توي مسابقاته و اين روستا توي دره واقع شده شما در اصل بايستي از روي كوه عبور كنين تا به روستا برسين (مسير8): روستاي در بهشت به نظر خودم زياد جالب نيس چون خيلي شلوغ ميشه تو آخر هفته ها به همين خاطر توضيحي چنداني نداره (مسير 9):كه آخرين مسير هستش و بهتون توصيه ميكنم كه حتما برين اين مسيرو چون كم كم داره فصلش تموم ميشه مسير روستاي گنداب هستش كه خيلي قشنگه براي فصل بهار چون توي كوه واقع شده و هميشه توي اين فصل هواش مه آلوده و سر سبز. اين بود تعدادي از مسير هاي شهر نيشابور كه حتما بهتون توصيه ميكم به شهر ما يه سري بزنين.

اينم يه عكس كه خودم از روستاي برف ريز گرفتم توي پاييز»»»»»»

[IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG]
    ویرایش توسط scott.899 : 2014/05/02 در ساعت 17:27
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1