ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 29 , از مجموع 29
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)

نظر سنجی سایکل توریسم نوروز 93شیراز-یاسوج-نورآباد-کازرون-برازجان-بوشهر

سلام به همه دوستان هم رکابی
    همین اول بگم که جان دوچرخه هاتون به گزارش پارسال گیر ندید می نویسم به زودی
    امسال هم مثل پارسال قصد دارم از فرصت نوروز استفاده کنم و یه برنامه برنامه سایکل توریسم اجرا کنم
    پروفایل مسیر هارو میزارم و از همه دوستان تقاضا دارم هرکس در مورد مسیر اطلاعاتی داره برای من در همین تاپیک پست بزاره
    ممنون می شم از همه
    در مورد سایز عکس ها هم شرمنده که بزرگ هستن عمدا سایز اون هارو کم نکردم که قابل زوم کردن باشه و بتونید همه جزئیات ببینید .

روز اول :
    شیراز به سپیدان 99 کیلومتر
    به دلیل شیب + زیاد مسافت کمتر انتخاب شده

روز دوم :
    سپیدان به یاسوج 81 کیلومتر

روز سوم :
    یاسوج به نورآباد 101 کیلومتر

روز چهارم :
    نورآباد به کازرون 65 کیلومتر

روز پنجم :
    کازرون به برازجان 107 کیومتر

روز ششم :
    برازجان به بوشهر 64 کیلومتر

اضافه شده بعد از : 6 minutes

@[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @[Only registered and activated users can see links. ] , @
    ویرایش توسط Vahid_FRD : 2014/03/06 در ساعت 17:42

733
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    65 Thread(s)
    شیراز اومدی یه ندای بده !!
    راستی اون گردنه قبل از وحدتیه رو میخوای چیکار بکنی؟ تونل ها ؟ تا جایی که یادمه ماشینش به زور میرفت
    So, so you think you can tell
    Heaven from Helll , Blue skies from pain
    ?A smile from a veil
    And did they get you to trade
    ?Your heroes for ghosts
    ? Hot ashes for trees
    ?Cold comfort for change
    ---
    And did you exchange
    A walk on part in the war
    ?For a leading role in a cage
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.fly نمایش پست ها
    شیراز اومدی یه ندای بده !!
    راستی اون گردنه قبل از وحدتیه رو میخوای چیکار بکنی؟ تونل ها ؟ تا جایی که یادمه ماشینش به زور میرفت
    چشم خدمت شما می رسیم
    ممنون از نظرت
    دقیقا کجا رو می گی ؟

733
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    65 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Nz نمایش پست ها
    چشم خدمت شما می رسیم
    ممنون از نظرت
    دقیقا کجا رو می گی ؟
    زیاد مطمئن نیستم ... توی این مسیر تونل که زیاده
    ولی قبل از دالکی و وحدتیه یه گردنه هست که فک کنم ماشین های سنگین رد میشه.
    So, so you think you can tell
    Heaven from Helll , Blue skies from pain
    ?A smile from a veil
    And did they get you to trade
    ?Your heroes for ghosts
    ? Hot ashes for trees
    ?Cold comfort for change
    ---
    And did you exchange
    A walk on part in the war
    ?For a leading role in a cage
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.fly نمایش پست ها
    زیاد مطمئن نیستم ... توی این مسیر تونل که زیاده
    ولی قبل از دالکی و وحدتیه یه گردنه هست که فک کنم ماشین های سنگین رد میشه.
    می تونی بگی بین کدوم شهر ها ؟

2,191
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    133 Thread(s)
    100 کیلومتر برای روز اول سفر، با اون همه سر بالایی یکم زیاد نیست؟ البته موقع ثبت این نمودار ارتفاع اگر نقشه کامل لود نشده باشه بعضی وقتها قاطی می کنه و درست نشون نمیده. الان این نمودار درسته؟

برنامه ات چندم شروع میشه؟ احیانا اگر منم خواستم بیام صندلی خالی دارید؟
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس . . . . . . . . . . . . . جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر
    8,296
    Mentioned
    60 Post(s)
    Tagged
    199 Thread(s)
    مسیر خوبیه ضمن اینکه سفر پارسالو تکمیل می کنید
    فراموش نکنید هرچی به سمت جنوب میرید رطوبت هوا بیشتر میشه و چون شما ممکنه عادت نداشته باشید، رکاب زدن سخت تر میشه!
    [Only registered and activated users can see links. ]

The world looks different from a bike

1,026
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    55 Thread(s)
    حاجی مسافتای هر روزو خیلب کم انتخاب کردی. به خصوص این روز آخری که اصلا سر پایینیه
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfokoli نمایش پست ها
    حاجی مسافتای هر روزو خیلب کم انتخاب کردی. به خصوص این روز آخری که اصلا سر پایینیه
    اره محسن جان چون یا شیب + مسیر خیلی بوده یا اینکه دور تر از این شهری برای شب مانی نداشتیم . مثلا روز آخر بعد بوشهر دیگه دریاست جاده نداره بیشتر رکاب بزنیم
    کلا تو شمال کشور بهتر می شه مسیر انتخاب کرد . جنوب دست آدم بسته است

نقل قول نوشته اصلی توسط mSafdel نمایش پست ها
    مسیر خوبیه ضمن اینکه سفر پارسالو تکمیل می کنید
    فراموش نکنید هرچی به سمت جنوب میرید رطوبت هوا بیشتر میشه و چون شما ممکنه عادت نداشته باشید، رکاب زدن سخت تر میشه!
    ممنون محمد جان
    اره مسیرش به صورت تئوریک خوبه حالا تا اجراش
    اما شما که مارو پیچوندی نیامدی امسال هم شیطونه میگه از بوشهر بیام اهواز چتر بشم رو سرت

اضافه شده بعد از : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط daemon نمایش پست ها
    100 کیلومتر برای روز اول سفر، با اون همه سر بالایی یکم زیاد نیست؟ البته موقع ثبت این نمودار ارتفاع اگر نقشه کامل لود نشده باشه بعضی وقتها قاطی می کنه و درست نشون نمیده. الان این نمودار درسته؟

برنامه ات چندم شروع میشه؟ احیانا اگر منم خواستم بیام صندلی خالی دارید؟
    والا هر کی یه چیزی می گه در مورد طولانی بودن یا کوتاه بودن مسیر
    ولی همونطور که گفتم توی جنوب کشور خیلی نمی شه روی انتخاب مسیر مانور داد
    100 خودش خیلی نیست مخصوصا که 30 کیلومتر اول مسیر هم توی حومه شیراز هست و اگر جایی ببینیم خیلی توان برامون نمونده حتما در اولین پست حلال احمر اتراق می کنیم
    در مورد اجرا شدن این برنامه باید بگم که هنوز خودم نتونستم مرخصی بگیرم و در مورد صندلی خالی خودم الان زنبیل گذاشتم تا ببینم همرکاب ها چی می گن
    ویرایش توسط Vahid_FRD : 2014/03/06 در ساعت 21:32

2,191
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    133 Thread(s)
    نفری یه کیسه خواب و یکی در میون چادر با خودتون ببرید کلا داستان کوتاه و بلند بودن مسیر رو فراموش کن، هر جا حال کردی بزن بغل کمپ بزن

Sent from my Xperia Active using Tapatalk
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس . . . . . . . . . . . . . جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر
    8,296
    Mentioned
    60 Post(s)
    Tagged
    199 Thread(s)
    اما شما که مارو پیچوندی نیامدی امسال هم شیطونه میگه از بوشهر بیام اهواز چتر بشم رو سرت
    باور کن هم از نظر آمادگی بدنی آمادگیشو ندارم هم اینکه تاریخ مسافرت شما بنا به دلایلی به برنامه نوروز من نمیخوره
    آقا شما تشریف بیارید ما در خدمتیم

3,313
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    147 Thread(s)
    سلام به دوستان عزیزم .... /// یک چند وقتی تو لک رفته بودم .... تا اینکه این پست ( ما را هم قابل دونست و احظار زد ) دیدم ...
    اولا : تبریک میگم به این روحیه ... و ماشالله ... + تمام عزیزانی که قصد شرکت در این برنامه را دارند ... و حتی تمام اون کسانی که به شور و شعف می آیند با این جور تاپیک ها و "امکان " شرکت براشون میسّر نیست ...

راجع مسیر و منطقه ( گویا ) که هیچ راه دیگری به نظر وجود نداره ... ( و من هم زیاد آشنا نیستم با مناطق جنوبی ... متاسفانه ... ) ولی همینجا از دوستان خواهش می کنیم که شرکت کنند در این تاپیک و نظراتشون را راجع :

شرایط و خصوصیات عمومی کل مسیر را اعم از > وضعیت و شرایط جوّی (معمولا ) در اون فصل و ایام چطور هست و فاکتور ""وزش باد """ را حتما لحاظ کنید((مثل پارسال اذیت نشید )) .... و شرایط پهنای باند مسیر ... تردد تیپ و انواع خودرو ها ... تامدیر گروه آشنایی ذهنی را قبل از حرکت تجسم و تصوّر بکند ...

مکانهای قابل اطراق // هلال احمر /// دهات و آبادی های مشرف به جاده و حتی با چند کیلومتر فاصله از جاده // و از این قبیل اطلاعات .... .
    ---------------------------------------

.... خشکی آب و هوا را در ابتدای مسیر دارید ... وو سپس رفته رفته از خشکی مسیر کاسته خواهد شد و در اواخر مسیر هم ... رطوبت تمام آب بدن بدنتان را خواهد گرفت ...

بنده فکر میکنم > """"راجع مسیر اول"""
    ( تون) نمودار نقشه صحیح نباشد ... و اطلاعات غلط زیاد داشته باشد ... ( چون نمودار با توچه به بُعد مسافت "غیر منطقی فراز و فرود " داره ... و این "" احتمالا مربوط به لود نشدن درست و صحیح تصاویر گوگل ارثی "" باشد )... من هم با نظر آقا حمزه موافقم ... در قید و بند خیلی از مسایل نباشید .... قصد / (( در وحله اول ))) قصد تفریح هستو سپس قصد ... از این رو خودتون را زیاد اذیت نکنید ... ....

فکر میکنم برنامه روز " یکم " را "سنگین "لحاظ کردی مهندس ... !!! برای شروع اگر اون نمودار واقعی ((دیتا )) باشه.... کمی روحیه خرابکن خواهد بود (( به نظر میرسه )) و اگر برتون مممکن بود بین راه " کمپ " را بر پا کنید ... به احتمال زیاد با روحیه خیلی خیلی بهتری مسیر را "درنوردید ""...تا اینکه یک تکه قصد فتح مسیر یکم را بکنید ... بایستی در شرایظ قرار گرفت و تصمیم گیری کرد .. که از این بابت بسیار هوشیار هستید و مجرّب..... .
    -----------------------------------------
    اگر دوست داشتیدبفرمایید . .. / برام جالب هست >> دلیل و انگیزه "" انتخاب "" این مسیر را بدانم ... آیا ارتباطی بین ""این تصمیم"" و حرکت و سِیر مسیر پارسالی دارد ؟! و یا خیر ؟!(( تکمیل کننده مسیر پارسالی )؟
    -------------------------------------------
    من هم سوار بر گوگل ارث .... روی مسیر انتخابی شما ................تا اگر نکته ایی قابل عرض بود بر میگردم .... . موفق و سلامت باشید
    >>> >>> >>> >>> >> >> علّت تحمیل عقاید اشخاص چیست؟ << <<< <<< <<< <<< <<<
    1,421
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    156 Thread(s)
    از شیراز تا اردکان که مشکل خاصی نداری. اردکان به یاسوج مسیرت یکم سخت میشه یه دوتا گردنه خوف داری. یه گردنه هست به نام مله شوره mele shoore بالای گردنه راهداری هست بعدش میفتی تو سرپایینی تا پلیس راه که دیگه کفیه. مسیر یاسوج به نورآباد هم حالگیریه. در واقع یاسوج تا بابا میدان همش پیچ و گردنه و ... اما بعدش کفیه منتها هوا گرمتر میشه . نور آباد به کازرون هم بد نیست بقیش رو هم که مشخصه .
    شیراز - یاسوج - بابامیدان سردسیر و کوهستانی / از اون به بعد کفی و گرم ...
    اگه برنامت اوکی شد تاریخ دقیقش رو بگو
    Never Ever Say Never
    10,272
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    265 Thread(s)
    خوب همونطور که تلفنی هم بهت گفتم از شیراز به سپیدان و اردکان مشکلی نیست چون میشه با شیب مثبتش کنار اومد ولی بعد از اون یک گردنه وحشتناک داره که باید دست به دوچرخه برید بالا از یاسوچ تا بابا میدون هم همینطوره و کلا این مناطق شدیدا کوهستانیه از بابا میدون تا نورآباد مشکلی رو ندارید ولی از نورآباد تا چنارشاهیجان (قائمیه) وصیت نامه ها باید توجیبتون باشه با احترام به اهالی این منطقه رانندگی در حد NFS هستش و مطمئنا توی روز 4-5 تا تصادف دیدن طبیعیه
    تا کازرون هم مشکل خاصی نیست ولی از اونجا تا دالکی شیب منفی (البته گهگاه + هم وجود داره) با 4 تا تونل که 3تاش طولانیه و به علت اینکه دوطرفه هست و شلوغ واقعا وحشتناک همراه با آلودگی شدیده
    البته از یاسوج تا بابامیدان هم تونل زیاده ولی به نظرم اونا قابل تحمل تر باشند
    ولی باز هم میگم اصلا این مسیر رو پیشنهاد نمیکنم چون این مناطق مخصوصا حاده شیراز به بوشهر توی تعطیلات عید شدیدا شلوغ میشه و با توجه به کوهستانی بودن و عرض کم و عبور ماشینهای سنگین خطرناکه
    این مسیر (شیراز - بوشهر ) جزء انتخابهای ما هم بود ولی به خاطر خطرهاش قیدش رو زدیم
    به نظرم بهتره از کازرون تا دالکی رو با ماشین بیاد بقیه اش دیگه مشکلی نیست
    من هم که خوشبختانه توی اون زمان بوشهر نیستم که میزبان باشم به مهرداد سفارش اکید میکنم همه جوره ساپورتتون کنه
    خدا جون ما همه مسافریم
    مسافر رویاهامون
    خودت یه کاری کن همه رویامون تو همین روزها به حقیقت نزدیک بشه
    نمیدونم امروز ، فردا ، و شاید هم پس فردا......
    My Blog : [Only registered and activated users can see links. ]g.ir
    Fb :[Only registered and activated users can see links. ]

440
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    28 Thread(s)
    از کدام قسمت های بوشهر رد خواهید شد ؟
    تا با دوستان بیایم استقبال
    FB : /ali.gharibi.54
    pink bike : pinkbike.com/u/aligh/
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud نمایش پست ها
    به مهرداد سفارش اکید میکنم همه جوره ساپورتتون کنه
    دکتر خیلی ممنون از لطف شما بابت اطلاعاتتون
    امروز یه تمرین رفتم و حدود 600 متر ارتفاع را تمرین کردم خوشبختانه ما بچه کوهستانیم و بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم من تو تابستون تا 900 متر ارتفاع راحت رکاب زدم پس از شیب نمی ترسم فقط مشکلم با همون جاده کازرون به دالکی هست که اگر خیلی اوضاع بد بشه با عرض شرمندگی با ماشین می آیم

در مورد نبودن شما باید بگم همون بهتر که نیستی با مهرداد یه سری برنامه ها داریم اگه بودی آنتن می شدی نمی شد اجرا کرد اصلا دارم به عشق مهرداد میام جان تو

- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_GH نمایش پست ها
    از کدام قسمت های بوشهر رد خواهید شد ؟
    تا با دوستان بیایم استقبال
    ما فاز اول برناممون تا خود بوشهر هست و یک روز هم بوشهر می مونیم حتما با شما هماهنگ می کنیم و می بینیمتون از لطف شما سپاسگذارم

10,272
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    265 Thread(s)
    دکتر خیلی ممنون از لطف شما بابت اطلاعاتتون
    امروز یه تمرین رفتم و حدود 600 متر ارتفاع را تمرین کردم خوشبختانه ما بچه کوهستانیم و بیدی نیستیم که با این باد ها بلرزیم من تو تابستون تا 900 متر ارتفاع راحت رکاب زدم پس از شیب نمی ترسم فقط مشکلم با همون جاده کازرون به دالکی هست که اگر خیلی اوضاع بد بشه با عرض شرمندگی با ماشین می آیم

در مورد نبودن شما باید بگم همون بهتر که نیستی با مهرداد یه سری برنامه ها داریم اگه بودی آنتن می شدی نمی شد اجرا کرد اصلا دارم به عشق مهرداد میام جان تو
    میگم به مهرداد از همین الان ستاد استقبال بزنه ولی اگه جات بودم زیاد خوشحالی نمیکردم باور نمیکنی از سجاد بپرس

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    خدا جون ما همه مسافریم
    مسافر رویاهامون

11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    میگم به مهرداد از همین الان ستاد استقبال بزنه ولی اگه جات بودم زیاد خوشحالی نمیکردم باور نمیکنی از سجاد بپرس

نکن دکتر این کارا از شما بعیده
    اصلا میرم خونه رضا بی خیال شو جان من

اضافه شده بعد از : 4 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen702 نمایش پست ها
    از شیراز تا اردکان که مشکل خاصی نداری. اردکان به یاسوج مسیرت یکم سخت میشه یه دوتا گردنه خوف داری. یه گردنه هست به نام مله شوره mele shoore بالای گردنه راهداری هست بعدش میفتی تو سرپایینی تا پلیس راه که دیگه کفیه. مسیر یاسوج به نورآباد هم حالگیریه. در واقع یاسوج تا بابا میدان همش پیچ و گردنه و ... اما بعدش کفیه منتها هوا گرمتر میشه . نور آباد به کازرون هم بد نیست بقیش رو هم که مشخصه .
    شیراز - یاسوج - بابامیدان سردسیر و کوهستانی / از اون به بعد کفی و گرم ...
    اگه برنامت اوکی شد تاریخ دقیقش رو بگو
    آقا خیلی ممنون از لطفتون حتما با شما تماس می گیرم که یاسوج اگر تشریف داشتید زیارتتون کنیم

اضافه شده بعد از : 8 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr82 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم .... /// یک چند وقتی تو لک رفته بودم .... تا اینکه این پست ( ما را هم قابل دونست و احظار زد ) دیدم ...
    اولا : تبریک میگم به این روحیه ... و ماشالله ... + تمام عزیزانی که قصد شرکت در این برنامه را دارند ... و حتی تمام اون کسانی که به شور و شعف می آیند با این جور تاپیک ها و "امکان " شرکت براشون میسّر نیست ...

راجع مسیر و منطقه ( گویا ) که هیچ راه دیگری به نظر وجود نداره ... ( و من هم زیاد آشنا نیستم با مناطق جنوبی ... متاسفانه ... ) ولی همینجا از دوستان خواهش می کنیم که شرکت کنند در این تاپیک و نظراتشون را راجع :

شرایط و خصوصیات عمومی کل مسیر را اعم از > وضعیت و شرایط جوّی (معمولا ) در اون فصل و ایام چطور هست و فاکتور ""وزش باد """ را حتما لحاظ کنید((مثل پارسال اذیت نشید )) .... و شرایط پهنای باند مسیر ... تردد تیپ و انواع خودرو ها ... تامدیر گروه آشنایی ذهنی را قبل از حرکت تجسم و تصوّر بکند ...

مکانهای قابل اطراق // هلال احمر /// دهات و آبادی های مشرف به جاده و حتی با چند کیلومتر فاصله از جاده // و از این قبیل اطلاعات .... .
    ---------------------------------------

.... خشکی آب و هوا را در ابتدای مسیر دارید ... وو سپس رفته رفته از خشکی مسیر کاسته خواهد شد و در اواخر مسیر هم ... رطوبت تمام آب بدن بدنتان را خواهد گرفت ...

بنده فکر میکنم > """"راجع مسیر اول"""
    ( تون) نمودار نقشه صحیح نباشد ... و اطلاعات غلط زیاد داشته باشد ... ( چون نمودار با توچه به بُعد مسافت "غیر منطقی فراز و فرود " داره ... و این "" احتمالا مربوط به لود نشدن درست و صحیح تصاویر گوگل ارثی "" باشد )... من هم با نظر آقا حمزه موافقم ... در قید و بند خیلی از مسایل نباشید .... قصد / (( در وحله اول ))) قصد تفریح هستو سپس قصد ... از این رو خودتون را زیاد اذیت نکنید ... ....

فکر میکنم برنامه روز " یکم " را "سنگین "لحاظ کردی مهندس ... !!! برای شروع اگر اون نمودار واقعی ((دیتا )) باشه.... کمی روحیه خرابکن خواهد بود (( به نظر میرسه )) و اگر برتون مممکن بود بین راه " کمپ " را بر پا کنید ... به احتمال زیاد با روحیه خیلی خیلی بهتری مسیر را "درنوردید ""...تا اینکه یک تکه قصد فتح مسیر یکم را بکنید ... بایستی در شرایظ قرار گرفت و تصمیم گیری کرد .. که از این بابت بسیار هوشیار هستید و مجرّب..... .
    -----------------------------------------
    اگر دوست داشتیدبفرمایید . .. / برام جالب هست >> دلیل و انگیزه "" انتخاب "" این مسیر را بدانم ... آیا ارتباطی بین ""این تصمیم"" و حرکت و سِیر مسیر پارسالی دارد ؟! و یا خیر ؟!(( تکمیل کننده مسیر پارسالی )؟
    -------------------------------------------
    من هم سوار بر گوگل ارث .... روی مسیر انتخابی شما ................تا اگر نکته ایی قابل عرض بود بر میگردم .... . موفق و سلامت باشید
    به به به
    خوبی این جور تاپیک ها اینه که همه اساتید و دوستان رو یک جا جمع می کنه .... استاد سپهر خیلی لطف فرمودید تشکر
    در مورد گوگل ارت ظاهرا یه چند ماهی هست که مشکل پیدا کرده ولی خیلی هم اشتباه نیست یعنی هرجا شیب + بوده اشتباها کفی اعلام نکرده و برعکس بیشتر اشتباه در شیب ها هست اگر شما می تونید کمک کنید و برای من شیب ها رو اصلاح کنید خیلی ممنون می شم
    دقیقا ادامه مسیر سال گذشته من هست و دوست دارم ادامش بدم هر سال .
    در مورد شب مانی هم باید به عرض برسونم به دلیل وجود کمپ های متعدد هلال احمر به دلیل ایام نوروز هر جا عشق کنیم شب همونجا می مونیم و اینها پیش بینی بیش نیست .
    بازم تشکر از شما

نفری یه کیسه خواب و یکی در میون چادر با خودتون ببرید کلا داستان کوتاه و بلند بودن مسیر رو فراموش کن، هر جا حال کردی بزن بغل کمپ بزن

دقیقا تئوری من همون که شما می فرمایید
    هرجا عشقم بکشه می زنم بقل و می خوابم چون با خودم خورشت کنسرو می برم و برنج هم زود درست می کنم بساط شام زود ردیف می شه
    ویرایش توسط Vahid_FRD : 2014/03/07 در ساعت 13:57

11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    1600 - 2150 دلتا اچ

2,191
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    133 Thread(s)
    چی هست این دلتا اچ؟ این نمودار برای کجاست؟
    فایل های GPX ای که توی گوگل زمین کشیدی رو میذاری اینجا؟
    11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    چی هست این دلتا اچ؟ این نمودار برای کجاست؟
    فایل های GPX ای که توی گوگل زمین کشیدی رو میذاری اینجا؟
    دلتا اچ همون اختلاف ارتفاعی هست که امروز رکاب زدم تا خودمو آماده کنم برا سربالایی ها نموداری هست که ساعت ضربان گارمینم می ده
    این فایل های GPX یعنی چی ؟

2,191
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    133 Thread(s)
    فایل همون مسیرهایی که تو پست اول گذاشتی رو میگم.

11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)

فاز دوم برنامه که بستگی به شرایط شاید اجرا بشه

8,296
    Mentioned
    60 Post(s)
    Tagged
    199 Thread(s)

فاز دوم برنامه که بستگی به شرایط شاید اجرا بشه
    آقا چه کاریه همون فاز اول رو اجرا کنید و تا بوشهر برید به نظرم عالیه دیگه نیازی نیست این همه راه برید

10,272
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    265 Thread(s)
    بیاید یه کاری کنید چون به نظرم سنگه داره بزرگ میشه و احتمال نزدنش هم زیاد

به نظرم از عسلویه شروع کنید تا شلمچه ، هم هوا عالیه هم جاده خوبه و کاملا کفی و مناسب
    خدا جون ما همه مسافریم
    مسافر رویاهامون

11,318
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    بیاید یه کاری کنید چون به نظرم سنگه داره بزرگ میشه و احتمال نزدنش هم زیاد

به نظرم از عسلویه شروع کنید تا شلمچه ، هم هوا عالیه هم جاده خوبه و کاملا کفی و مناسب
    اگه شما و مهرداد هم بیاید منم میام آخرش می ریم آبودان

10,272
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    265 Thread(s)
    اگه شما و مهرداد هم بیاید منم میام آخرش می ریم آبودان
    میبینی چه پیشنهادی دادم
    تا الان که برنامه های من و مهرداد با زمان شما جور نیست ببینیم تو چند روز آینده چی میشه

خدا جون ما همه مسافریم
    مسافر رویاهامون

3,313
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    147 Thread(s)

سلام استاد مسعود / لطفا بفرمایید که این مسیر ........ یعنی چی ..چند کیلومتر هست و چند روز ؟؟ در چه حدّ سهلی و سختی ... (آسان / دشوار / .../.../) +(خطرناکی مسیر.... )...
    با تشکر از شما
    >>> >>> >>> >>> >> >> علّت تحمیل عقاید اشخاص چیست؟ << <<< <<< <<< <<< <<<
    10,272
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    265 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr82 نمایش پست ها
    سلام استاد مسعود / لطفا بفرمایید که این مسیر ........ یعنی چی ..چند کیلومتر هست و چند روز ؟؟ در چه حدّ سهلی و سختی ... (آسان / دشوار / .../.../) +(خطرناکی مسیر.... )...
    با تشکر از شما
    این مسیر 688 کیلومتره و چون نسبتا ساحلیه (به غیر از یک قسمت کوچیک) کاملا مسطح و صافه
    جاده های استان بوشهر عالی هستند و خوزستان هم نسبتا بد نیستند
    فقط مشکلی که ممکنه باشه تردد زیاد مسافرها در این ایامه و کمی هم گرمای هوا
    خدا جون ما همه مسافریم
    مسافر رویاهامون

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 29 , از مجموع 29