ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 30 , از مجموع 31
    437
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

زیبای خوفناک رسید... Cube LTD SL 2017

درود به بایک بیستی‌های عزیز... روز و روزگارتون خوش.
    همون طور که احتمالا اطلاع دارید در حالی که دو ماهی بود جاینت XTC SLR 4 رو خریده بودم به خاطر کوچیک بودن سایز فریم مجبور به فروشش شدم تا یک دوچرخه ی بزرگتر بگیرم...
    دوچرخه ی خوب هم که به دل ما نشسته بود تصمیم گرفتم یکم دوچرخه ی بهتری بخرم... بعد از راهنمایی دوستان همین انجمن دوست داشتنی که مثل همیشه محبت کردند تصمیم بر این شد
    Cube LTD SL 2017 رو بگیرم ... انتظار نداشتم دو سه روزه برسه ولی غافل گیر شدم و امروز عصر دوچرخه رو تحویل گرفتم. خدرو شکر یه چیزی فراتر از اون چیزیه که انتظار داشتم و سواریش از جاینت قبلی فوق العاده بهتره. به شکل وسواسی همه جاشو نگاه کردم واقعا کیوب هیچی واسه این مدل کم نذاشته. در آخر بازم ممنونم از همه ی عزیزانی که بنده رو راهنمایی کردند. در ادامه چند عکس از دوچرخه رو قرار میدم:

25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    پولی که واسه کیوب میدی نسبت به رقبا خیلی مناسب تره همچنین سواری دوچرخه
    چقدرم دلربایی میکنه دوچرخه ات زیبای خوفناک رسید... Cube LTD SL 2017
    مبارکت باشه☺زیبای خوفناک رسید... Cube LTD SL 2017زیبای خوفناک رسید... Cube LTD SL 2017

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    416
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مبارک باشه
    زیبای خفته بهتره
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا عجب چیزی بود واقعا منم ی دوری باهاش زدم حداقل از جاینتش 30درصد خوش رکاب تر بود
    خیلی عالی بود
    البته شیرینیش رو هم حضوری میخواد بده!!!!!!!!!!!!!!1
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مبارکت باشه. دوچرخه واقعا قشنگیه. منم مدتی دارم سبک سنگین میکنم ببینم چه دوچرخه ای بخرم. بودجه رو هم زیر 2 تومن در نظر گرفته بودم و نظرم رو Cube AIM Pro بود ولی مدل Cube AIM SL هم بدجوری نظرم رو جلب کرده. احساس میکنم ارزش 300 تومن رو داره. قطعاتیش بنسبت پرو اینقدر بالاتر و بروزتره که آدم احساس میکنه این مدل پرو هستش که ارزش قیمتش رو نداره !
    661
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    67 Thread(s)
    سلام
    تبریک میگم دوست عزیز
    کیوب واقعا رنگ بندی های جذابی داره و کیفیت خوبی هم داره
    به خیر و شادی همیشه رکاب بزنی
    یاعلی
    امام مهربانی مولا علی ابن موسی الرضا
    محبوب‏ترین شما در نزد خدا، خوش اخلاق‏ترین شماست.

116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    14 Thread(s)
    خیلی مبارک باشه
    متاسفانه یه سری از دوستان بدون هیچ دلیل منطقی از کیوب بد میگن در حالی که اصلا سوار نشدن
    دوچرخه عالی هست، انشاالله باهاش برنامه‌های خوب برید و لذت ببرید
    1,005
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ورود پسر جدیدت رو بهت شادباش میگم.......این دیگه حتما پنجه فیکس و کفش میخواد........منتظر گزارش ها و عملکرد خودتون و دوچرخه هستیم.....

Sent from my LG-D618 using Tapatalk
    زیر این آسمون هر کی ضعیفه واسه همیشه جاش تو دلمه.

416
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا زین و گریپش چطوریه؟
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    راستی چند خریدی و از کجا گرفتی ؟
    دوستان کسی نمیدونه بهترین گارانتی این برند کدوم گارانتیه ؟ نمایندگی رسمی هم فکر کنم نداشته باشه تو ایران
    437
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @ [Only registered and activated users can see links. ] ممنونم دوست عزیز. فرمایشتون کاملا درسته.

@ [Only registered and activated users can see links. ] سپاس دوست عزیز بابت راهنمایی هات هم ممنونم. در مورد گریپ و زین، امروز یه تمرین بیست کیلومتری رفتم دستکش نداشتم ولی گریپ خیلی عالی بود و اذیت نشدم. زین هم بسیار راحته انگار نه انگار زین کوهستانه. بدون شورت پد دار دیروز بعد از گرفتن دوچرخه رکاب زدم اصلا اذیت نشدم ولی با جاینت و زین کانکت تا دو روز استخون پشتم درد میکرد.

@ [Only registered and activated users can see links. ] ممنونم دوست عزیز... قیمت دوچرخه شد 5.400 ... از همدان فروشگاه وفایی نژاد ... فستوس گروپ وارد کننده ی رسمی دوچرخه های کیوب هستش.

@ [Only registered and activated users can see links. ] سپاسگذارم دوست گرامی.

@ [Only registered and activated users can see links. ] ممنون آقا احسان گل... شما هم خیلی زحمت انداختم. همونجور که گفتید دوچرخه حرف نداره.

@ [Only registered and activated users can see links. ] آقا فرشاد عزیز ممنونم... آره اتفاقا تو فکرش هستم ولی ته جیب درومده الان تا ایشالا در اولین فرصت اونا هم تهیه کنم.
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط jiji85p نمایش پست ها
    راستی چند خریدی و از کجا گرفتی ؟
    دوستان کسی نمیدونه بهترین گارانتی این برند کدوم گارانتیه ؟ نمایندگی رسمی هم فکر کنم نداشته باشه تو ایران
    شرکت فستوس دوچرخه های کیوب رو وارد ایران میکنه و 5 سال گارانتی بدنه دارند.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    154
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خیلی مبارک باشه....ماشاالله یه جیپ رانگلره واسه خودش.
    خوشحال میشیم اگه یه مقایسه کامل با دوچرخه قبلی داشته باشید و اینکه این سواری بهتر بیشتر مربوط به لوازم و دوشاخه یا طراحی تنه و وزن؟
    و29بودن چه مزایا ومعایبی داره بنظرشما؟

واقعا از نظر قیمتی نسبت به لوازم در مقایسه با برندهای دیگه عالیه.

لحظات خوشی باهاش بسازید.
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شاهین جان درود . دوچرخه ی نو مبارک باشه
    فقط من که یه روز اتفاقی با این دوچرخه رکاب زدم میدونم چه هیولاییه !
    عاشق رنگش هستم ، فقط مراقب باش به راحتی خش برمیداره .
    11,063
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    آقا آقا آقا
    مبارک باشه
    خیلی خوبه
    ولی وایسا ببنم
    همین جوری خشک و خالی نمی شه که
    شیرینیش کوووووو؟

437
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @ [Only registered and activated users can see links. ] درود آقا صادق عزیز ممنونم ازت... در جوابسوالاتی که مطرح کردی باید بگم که در مورد مقایسه بین این دوچرخه و چرخ قبلی... شاید کمی کوچیک بودن XTC در افت میزان راحتی باها بی تاثیر نبود هر چند نمیتونم درصد زیادی رو واسه این موضوع قافل بشم... XTC خیلی تنه ی خوبی داشت زیبا بود ولی شاید بیش از حد کشیده بود. این کشیده بودنش مچ درد و گردن درد رو برای من به دنبال داشت ولی تنه ی کیوب با وجود اسپرت بودن خیلی راحته به طوری که مطمئنم میتونم سفرهای طول و دراز و در حد سایکل توریسم باهاش برم البته به شرطی که لاستیکش رو عوض کنم و یه مدل سرعتی بندازم. در حالی که لوازم LTD SL بالاتر از XTC هستش اما بیشتر خوش رکابیش به نظرم به خاطر ژئومتری تنه ش هستش که به شدت رایدر به دوچرخه مسلطه. شکل فرمان به نظرم خودش تاثیر مثبتی داشته یجورایی با این فرمان نسبت به دوچرخه قبراق تر هستم و راحت تر میتونم باهاش مانور بدم. بنابراین نظر من اینه که وقتی فقط با یه دور زدن خوش رکابی بیشتر این دوچرخه نسبت به XTC قبلی حس میشه نمیتونه خیلی ربطی به لوازم داشته باشه و ژئومتری تنه حرف اول رو میزنه.. یه مسئله ای هم هست که دیگه جاینت تو سال 2018 اون رو به اوجش رسونده اینه که واقعا داره در حق مشتری یجورایی اجحاف میکنه. در با کیفیت بودن، معتبر بودن و اصالت جاینت شکی نیست اما وقتی بیایم حتی با اسکات که به اندازه ی جاینت برندش ارزش داره میبینیم که جاینت قیمت گذاری هاش منصفانه نیست و در قیمت برابر میشه از برندهای معتبر دیگه دوچرخه ی بهتری تهیه کرد. همین XTC SLR 4 هم رده ی اسکاتش که اسکیل 760 بود مثلا دوشاخ بهتری داشت و شانژمانش هم XT بود ولی خب XTC چشم منو گرفته بود شاید اگه برمیگشتم عقب اسکیل رو میخریدم. تو 2018 هم که جاینت کلا XTC SLR 4 رو تولید نکرد و همون لوازم رو گذاشت رو SLR 3 با قیمت بیشتر وارد بازار کرد. چیزی بود که باعث شد دیدم یه مقدار نسبت به جاینت منفی بشه. در فاز بعدی لوازم فول xt واقعا یجورایی لذت سواری رو بیشتر میکنه. خیلی نرم عوض شدن دنده ها ترمز عالی و دو شاخ نرم که البته بی جهت شل و ول بازی در نمیاره خیلی خوبه. در کل نظرم اینه cube ltd sl سطحش از xtc slr 4 خیلی بالاتره و بی انصافی در حق جاینت شاید باشه که بخوایم با اون مقایسه ش کنیم اما باید اینم یادمون باشه که جاینت در سطح این کیوب دست کم 2 میلیون گرون تره.
    در مورد 29 بودم هم اینو خودم درک کردم که نسبت به 27.5 چرخ پایدارتره... یه چیزایی هم طبق آزمایشات مشخص شده که مثلا طی شدن مسافت بیشتر با انرژی کمتر هستش. بالا بودن دوچرخه هم حس خوبی داره واقعا. مثل شاسی بلند شده. عیبش هم جز اینکه به فراوانی 27.5 براش لاستیک و تیوب پیدا نمیشه میتونم بگم که باید بیشتر گشت احتمالا تا تیوب یا تایر این سایز رو پیدا کرد. بازم سپاسگذارم.

@ [Only registered and activated users can see links. ] درود بر شما امیر آقای عزیز... هیولا واقعا صفت مناسبی هستش واسش... ممنونم از شما.

@ [Only registered and activated users can see links. ] آقا وحید گل، زنده باشی... کاش سعادت داشتیم و حضوری شیرینی رو تقدیم میکردیم اما اگر مورد قبول باشه با گزارشات زیاد جبران میکنم حتما.
    416
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    @ [Only registered and activated users can see links. ] درود آقا صادق عزیز ممنونم ازت... در جوابسوالاتی که مطرح کردی باید بگم که در مورد مقایسه بین این دوچرخه و چرخ قبلی... شاید کمی کوچیک بودن XTC در افت میزان راحتی باها بی تاثیر نبود هر چند نمیتونم درصد زیادی رو واسه این موضوع قافل بشم... XTC خیلی تنه ی خوبی داشت زیبا بود ولی شاید بیش از حد کشیده بود. این کشیده بودنش مچ درد و گردن درد رو برای من به دنبال داشت ولی تنه ی کیوب با وجود اسپرت بودن خیلی راحته به طوری که مطمئنم میتونم سفرهای طول و دراز و در حد سایکل توریسم باهاش برم البته به شرطی که لاستیکش رو عوض کنم و یه مدل سرعتی بندازم. در حالی که لوازم LTD SL بالاتر از XTC هستش اما بیشتر خوش رکابیش به نظرم به خاطر ژئومتری تنه ش هستش که به شدت رایدر به دوچرخه مسلطه. شکل فرمان به نظرم خودش تاثیر مثبتی داشته یجورایی با این فرمان نسبت به دوچرخه قبراق تر هستم و راحت تر میتونم باهاش مانور بدم. بنابراین نظر من اینه که وقتی فقط با یه دور زدن خوش رکابی بیشتر این دوچرخه نسبت به XTC قبلی حس میشه نمیتونه خیلی ربطی به لوازم داشته باشه و ژئومتری تنه حرف اول رو میزنه.. یه مسئله ای هم هست که دیگه جاینت تو سال 2018 اون رو به اوجش رسونده اینه که واقعا داره در حق مشتری یجورایی اجحاف میکنه. در با کیفیت بودن، معتبر بودن و اصالت جاینت شکی نیست اما وقتی بیایم حتی با اسکات که به اندازه ی جاینت برندش ارزش داره میبینیم که جاینت قیمت گذاری هاش منصفانه نیست و در قیمت برابر میشه از برندهای معتبر دیگه دوچرخه ی بهتری تهیه کرد. همین XTC SLR 4 هم رده ی اسکاتش که اسکیل 760 بود مثلا دوشاخ بهتری داشت و شانژمانش هم XT بود ولی خب XTC چشم منو گرفته بود شاید اگه برمیگشتم عقب اسکیل رو میخریدم. تو 2018 هم که جاینت کلا XTC SLR 4 رو تولید نکرد و همون لوازم رو گذاشت رو SLR 3 با قیمت بیشتر وارد بازار کرد. چیزی بود که باعث شد دیدم یه مقدار نسبت به جاینت منفی بشه. در فاز بعدی لوازم فول xt واقعا یجورایی لذت سواری رو بیشتر میکنه. خیلی نرم عوض شدن دنده ها ترمز عالی و دو شاخ نرم که البته بی جهت شل و ول بازی در نمیاره خیلی خوبه. در کل نظرم اینه cube ltd sl سطحش از xtc slr 4 خیلی بالاتره و بی انصافی در حق جاینت شاید باشه که بخوایم با اون مقایسه ش کنیم اما باید اینم یادمون باشه که جاینت در سطح این کیوب دست کم 2 میلیون گرون تره.
    در مورد 29 بودم هم اینو خودم درک کردم که نسبت به 27.5 چرخ پایدارتره... یه چیزایی هم طبق آزمایشات مشخص شده که مثلا طی شدن مسافت بیشتر با انرژی کمتر هستش. بالا بودن دوچرخه هم حس خوبی داره واقعا. مثل شاسی بلند شده. عیبش هم جز اینکه به فراوانی 27.5 براش لاستیک و تیوب پیدا نمیشه میتونم بگم که باید بیشتر گشت احتمالا تا تیوب یا تایر این سایز رو پیدا کرد. بازم سپاسگذارم.

@ [Only registered and activated users can see links. ] درود بر شما امیر آقای عزیز... هیولا واقعا صفت مناسبی هستش واسش... ممنونم از شما.

@ [Only registered and activated users can see links. ] آقا وحید گل، زنده باشی... کاش سعادت داشتیم و حضوری شیرینی رو تقدیم میکردیم اما اگر مورد قبول باشه با گزارشات زیاد جبران میکنم حتما.
    گردن و مچ دردتون با slr مطمئن باشید بخاطر سایز نبودن چرخ بوده
    و یک سوال سایز ۲۱ میگرفتید بهتر نبود؟ ۱۹ برای چه رده قدی هست توی کیوب و ۲۱ چی؟
    437
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    بله احتمالا بی تاثیر نبوده سایز نبودن xtc ولی کلا تنه ش کشیده تر هستش و بیشتر باید آدم خم شه و طبیعتا گردن رو بکشه رو به بالا...
    سایز 21 کیوب اصلا توسط فستوس وارد نشده برای هیچ کدوم از مدل ها ضمن اینکه سایز 19 برای رده ی قدی 185 تا 190 بود که با توجه 189 سانت قد من اندازه بود. خدارو شکر اندازه ش کاملا مناسب هستش.
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    14 Thread(s)
    نه برادر حتما به علت سایز نیست، من تقریبا همزمان ۴ عدد دوچرخه برای خودم و اعضای خانواده گرفتم
    یدونه کنندال، یدونه کیوب ال تی دی اس ال، یدونه اسکات اسکیل ۷۶۰ و اسکیل ۷۷۰
    روی تنه های اسکیل به خاطر شیف زیاد بدن و ارتفاع پایین فرمون گردن‌درد میشن همه ی کسایی که سوارش میشن
    این تنه ها شاید برای مسابقه خوب باشن ولی برای استفاده ی عمومی توی برنامه های معمولی و نیمه حرفه ای که ما میریم زیاد مناسب نیستن
    یه سرچی زدم توی فروم اکثر افراد از همین مشکل تنه های اسکیل (و احتمالا xtc هم همین طور هست) شکایت داشتن و به فکر عوض کردن کرپی و ... بودن
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ای وای اینجوری که شما میگین پس xtc slr سواریش باید رنج آور تر از تالون باشه که درست فهمیدم ؟
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi1990 نمایش پست ها
    ای وای اینجوری که شما میگین پس xtc slr سواریش باید رنج آور تر از تالون باشه که درست فهمیدم ؟
    منظور رفیقمون این نبوده که سواری xtc بده
    چون ایشون قدش بلنده سایز xtc با قد ایشون همخوانی نداشت و این باعث یکسری دردهای ناخواسته در سواری میشد
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mnm
    زیبای خوفناک رسید... Cube LTD SL 2017
    مبارك باشه

ولي ديگه به حضرت slr توهين نكنيد

تفاوت سواري به علت ست فول xt و دوشاخ fox هست

جاينت با اين لوازم حداقل 7 ميليون هست
    1,005
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mnm نمایش پست ها
    مبارك باشه

ولي ديگه به حضرت slr توهين نكنيد

تفاوت سواري به علت ست فول xt و دوشاخ fox هست

جاينت با اين لوازم حداقل 7 ميليون هست
    اقا همه میدونن xtc تو سربالایی یه چیز دیگه ست....اینو من به عینه هر روز تجربه میکنم......برای فهمیدن اززش ها و تفاوت های یه دوچرخه رده بالا باید در حد خودشون ازشون کار کشید............تو خیابون فقط تفاوت استایل ها مشخص میشه......بقول شما الان xtc advanced 29.........تا نداره اصلا

179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    پس بااین حساب برم xtc slr4 2017 بخرم ؟ دوشاخ رایدون چه جور دو شاخی هستش ؟

اضافه شده بعد از : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad tohid نمایش پست ها
    اقا همه میدونن xtc تو سربالایی یه چیز دیگه ست....اینو من به عینه هر روز تجربه میکنم......برای فهمیدن اززش ها و تفاوت های یه دوچرخه رده بالا باید در حد خودشون ازشون کار کشید............تو خیابون فقط تفاوت استایل ها مشخص میشه......بقول شما الان xtc advanced 29.........تا نداره اصلا

آقای مهندس من پس برم xtc slr4 بخرم ؟ البته تالون 2 2017 دارم . دوشاخ رایدون چه جور دو شاخی هستش ؟
    ویرایش توسط m_mahdi1990 : 2018/02/20 در ساعت 19:20
    1,005
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

آقای مهندس من پس برم xtc slr4 بخرم ؟ البته تالون 2 2017 دارم . دوشاخ رایدون چه جور دو شاخی هستش ؟
    دوچرخه ای فعلی شما خیلیم خوبه......نو هم که هست بگیم کهنه هم نشده.....حتی اگه سطح رکاب زنی تون هم بالا باشه بازم ارزش این رو نداره که متضرر بشید و یه چیزی هم روش بگذارید و xtc بخرید.....حداقل دوسالی برونید بعد.........دوشاخش قطعا در حد فاکس و مانیتو نیست...ولی قطعا از روغنی های راک شاکس و غیره بهتره....بعبارتی یه بادی میان رده است....

416
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

دوچرخه خودتون عالی هست.میتونید یک کمک جلو بهتر روش بندازید
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوچرخه خودتون عالی هست.میتونید یک کمک جلو بهتر روش بندازید
    والا آقای مهندس این تالون 2 رو دادم به برادرم ....گرچه مشترک میشه استفاده کرد ولی لذت دو نفره چیز دیگه ای هست.....برای همین دنبال یه چرخ جدیدم ..میخواستم تالون 1 بگیرم اما گفتم یه ذره بذارم روش xtc slr4 بگیرم ....
    437
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    درود به همگی... جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردن یه موضوعی پیدا نکردم... دیروز پسرخاله ما که XTC SLR 4 سابق مارو خرید زنگ زد و گفت دوچرخه فلان قیمت مشتری داره بفروشم؟ گفتم نفروشی بهتره. دیگه پنچری های دوچرخه باعث شده بود ازش زده بشه گفت نه اگه قیمت خوبه بدم بره گفتم بد نیست ضرر نمیکنی سر این. خلاصه دوچرخه داد رفت و بلافاصله اومد که بریم یکی بخریم واسش. گفت یه چیز بهتر که برتریش نسبت به دوچرخه قبل محسوس باشه. با بررسی قیمت اسکات باز رسیدیم به کیوب... میدونستم قیمت رفته بالا ولی نه دیگه انقدرررر!!! که دوچرخه خودم نقدیش شده باشه 8 میلیون تومان و SLR 3 2018 رو بگه 7.500 و همچنین اسکیل 940 رو که مشخصاتش با LTD SL فرقی نمیکنه بگن 10 میلیون تومان!! بعد کاشف به عمل اومد جاینت و اسکات زودتر و البته بیشتر قیمتارو کشیدن بالا و کیوب کمتر ولی اونم قرار بود امروز یعنی شنبه قیمت جدید اعلام میکنه. ما مقداری از مبلغ رو چک میخواستیم بدیم فروشنده که مطمئن قیمت کیوب فردا میره بالا بعد از مخالفت با شرایط دلخواه ما گفت شما میتونی یه چک بدی با مبلغ کمی بالاتر، من رسید میدم تو فاکتور هم ذکر میکنم که اگه گرون شد تا تاریخ چک باید تفاوتش رو بدی ارزان شد من مابه التفاوتش رو میدم. خلاصه بعد از شنیدن قیمت ها پشیمون هم شد از فروختن دوچرخه ولی در آخر این شد که مقداری کشید رو قیمت و با مدت چک موافقت کرد. اما مدل خریداری شده، Cube LTD Race شد که یک مدل از دوچرخه خودم پائین تره. قیمت شد 7.800... دیگه خودتون حساب کنید دیگه دوچرخه رو من با همین شرایط گرفتم 5.300. جالب اینه به گفته فروشنده امروز 20 درصد شرکت قیمت کیوب رو برده بالا. اونقدر قیمت کاذب بود که این خرید حتی به خود خریدار که پسرخاله باشه هم کیف نداد. آدم یه چیز میخره خوشحال بشه کیف کنه ولی این خرید حداقل در حال حاضر لذتی نداشت شاید بعد که گرون تر بشه اون موقع بگیم خوب شد گرفتیم. ببخشید سرتونو در آوردم واقعا حرصم گرفت از قیمت ها و اینکه باز هم وضعیت رو به بدتر شدنه. ناراحت کسایی هستم که تازه تصمیم به خرید دوچرخه گرفتن.

37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چقد قشنگه!
    رنگ بندی کیوب خیلی خوبه
    416
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)