ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

صفحه 75 از 94 نخست ... 51525354555657273747576777885 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,250 , از مجموع 2797
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi1990 نمایش پست ها
    اقا سلام من میخوام stx slr 4 بگیرم شما داشتی راضی بودی ؟ سواریش خوبه ؟ چرا فروختیش خوب نبود ؟
    دروو دوست گرامی... به سلامتی... دوچرخه ی خیلی خوبی هستش تنه بسیار خوبی داره لوازمش هم خوبه خیلی هم خوش رکابه. من ایراد خاصی تو این دو ماه ازش ندیدم. فقط به خاطر نیاز به سایز بزرگتر فروختمش. صرفا به مدیوم و لارج بودن اکتفا نکنید و سایز تنه رو مد نظر داشته‌باشید.
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من قدم 184 هست .......میشه راهنماییم کنید... در مورد این سایز تنه که کجا باید ببنیم چه دوچرخه ای مناسب من هست
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    من قدم 184 هست .......میشه راهنماییم کنید... در مورد این سایز تنه که کجا باید ببنیم چه دوچرخه ای مناسب من هست
    سایز لارج تهیه کنید.
    1,048
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    سپاس آقا فرشاد عزیز... از نظر لوازم میشه گفت اسکیل 940 هم رده با LTD SL هستش که قیمتش حدودا 6.5 میلیون هستش... امروز باز من سری زدم به دوچرخه فروشی ها یکیشون قیمت Cube رو بازم بهتر بهم گفتش و 5.300 گفت برات میارمش ولی در آخر گفت چرا KTM نمیبری من گفتم از ظاهرشون خوشم نمیاد بعد کاتالوگش رو آورد یه مدل از سری Myron بود که واقعا قشنگ بود و فرم تنه ش به دلم نشست تنه کربن بود لوازم تقریبا همه SLX بود و وزنش 10.8 کیلوگرم بود. گفت این بالاتره منم گفتم گرون تر نمیخوام باشه گفت باهات راه میام با قیمت عالی میدم بهت. هر چند گفتش کیوب رو میخوای صبر کن دو هفته دیگه مدل های 2018 میاد اون موقع انتخاب کن. نظر شما در مورد KTM چیه؟ ولی چیزی که برام مسلم شده اینه که دوچرخه ی بد الان نداریم در واقع همشون از برندهای اصلی عالی شدن و تفاوت ها فاحش نیست. حالا یکی رو تنه مانور میده یکی رو لوازم. ktm کربن چشم منو گرفته اگه قیمت خوبی داشته باشه و توسط دوستان تایید بشه شاید همونو بگیرم.
    اتفاقا یکی از دوستان ما سه چهار سالی هست یه ktm سری مایرون کربن داره....خیلی هم راضی هستن و زیادم رکاب میزنن و من ندیدم مشکل خاصی ایجاد کنن.......اونموقع روش شانژمان xtr گذاشته کمپانی ....... کلا اعتقاد دارم فقط این سری از ktm ارزش خرید داره.........فقط یه چیزی حدود قیمت گفتین 5300 با ست slx......هممممم......ترمزای خوبی میشه براش ....اما میشد شارژمان بهتری داشته باشه.....مثلا xt یا حتی xtr............یه نکته دیگه اقا دقت داشته باش که این سری مایرون یا همون xtc که داشتین..........بیشتر برای سواری مقطعی نهایتا چند ساعت س بیشتر بنظرم...........تو پستهای قبلی که فرمودین حتی سفر چند صد کیلومتری بنظرم این دست دوچرخه های race زیاد جالب نخواهد بود...........اگر از این موضوع صرف نظر کنید ....گزینه خوبیه..........

Sent from my LG-D618 using Tapatalk
    ویرایش توسط farshad tohid : 2018/02/03 در ساعت 00:34
    زیر این آسمون هر کی ضعیفه واسه همیشه جاش تو دلمه.

139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با دوستمون آقا احسان صحبت کردم و لطف کردن راهنمایی های خوبی کردن... به آقا صابر هم پیام دادم امیدوارم جواب بدن...
    دوستان دیگه نظری ندارن؟ آقا فرشاد، امیر آقا اگه نظری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن و مارو از این سردرگمی نجات بدن.
    شاهین جان درود
    در مورد دوچرخه هایی که نوشته بودی ، تجربه ی سواری هیچکدومشون رو ندارم ولی قویا اعتقاد دارم که در برندهای مطرح مثل جاینت ، کی تی ام ، کیوب و ... نمیتونی اختلاف فاحشی بین دو دوچرخه ی همرده پیدا کنی . بیشتر به شکل ظاهر و علاقه به یک برند محدود میشه .
    اتفاقا کی تی ام ، انتخاب تیم ملی ایران در بخش جاده میباشد .
    [Only registered and activated users can see links. ]
    من اگه باشم فقط دوچرخه ای میخرم که از نزدیک دیده باشم . یادمه وقتی میخواستم دوچرخه بخرم یه مدل کراس توی مغازه سوار شدم و فقط در حد همون سوار شدن - بدون پا زدن - از خریدش منصرف شدم .
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    با تشکر از دوستانی که پاسخ دادند ولی من هنوز به قطعیت نرسیدم و جواب بعضی از سوال هامو نگرفتم

آیا نظرتون اینه که دوچرخه کاملا شهری بگیرم یا یه هیبریدی در آینده بیشتر به کارم میاد ؟

بین دوچرخه های شهری مثلا جاینت سایپرس و کنندل ادونچر 3 که یه قیمت دارن به نظر شما کدومش بهتره ؟
    و یا اختلاف قیمت 500 هزار تومنی بین کنندل ادونچر 1 و 2 ارزشش رو داره ؟

و بین جاینت روم دیسک 2 و کنندل کوییک XC4 کدومش بهتره ؟
    و اصلا روم دیسک 2 سریای 2017 بهترن با 2018 ؟

503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    چه آشفته بازاری شده بازار دوچرخه یعنی موجودی ها کاملا افتضاح هستن و سایزها همه ناقص و انتخاب ها تو رنج 5 6 تومن با سایز 29 خیلی محدود شده... آمار KTM Myroon هم گرفته شد و متاسفانه سایز بزرگتر از 17 ندارن فقط هم 27.5... جاینت تو این رنج یا حتی کمی بالاتر چیز با ارزشی نداره از 2018 ها هم انگار فقط تالون وارد شده. اسکات مدل 2018 رو رنج مورد نظر سیستم دنده ش به کار من نمیاد. اسپشلایزد که قیمتش مثل جاینت با لوازم کمتر بالاس. فوجی اینا هم ظاهر دلچسبی نداشت. در واقع گزینه م فقط شده همون Cube LTD SL که امیدوارم اون سایز 19 با چرخ 29 موجود باشه چون در غیر این صورت دیگه نمیدونم چی میشه گرفت.
    442
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چه آشفته بازاری شده بازار دوچرخه یعنی موجودی ها کاملا افتضاح هستن و سایزها همه ناقص و انتخاب ها تو رنج 5 6 تومن با سایز 29 خیلی محدود شده... آمار KTM Myroon هم گرفته شد و متاسفانه سایز بزرگتر از 17 ندارن فقط هم 27.5... جاینت تو این رنج یا حتی کمی بالاتر چیز با ارزشی نداره از 2018 ها هم انگار فقط تالون وارد شده. اسکات مدل 2018 رو رنج مورد نظر سیستم دنده ش به کار من نمیاد. اسپشلایزد که قیمتش مثل جاینت با لوازم کمتر بالاس. فوجی اینا هم ظاهر دلچسبی نداشت. در واقع گزینه م فقط شده همون Cube LTD SL که امیدوارم اون سایز 19 با چرخ 29 موجود باشه چون در غیر این صورت دیگه نمیدونم چی میشه گرفت.
    از نمایندگی تهران بگیرید.اصفهان و مشهد هم داره
    این مایرون کنجکاو شدم رفتم از نزدیک دیدم بسیار چشم نواز بود.طرف گفت ساخت اتریش هست.سه مدل ۱ و۲ و۳ داشت.
    شما کدوم رو میخواید؟ یک مدل الیت هم داره که خیلی گرونتره
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    از نمایندگی تهران بگیرید.اصفهان و مشهد هم داره
    این مایرون کنجکاو شدم رفتم از نزدیک دیدم بسیار چشم نواز بود.طرف گفت ساخت اتریش هست.سه مدل ۱ و۲ و۳ داشت.
    شما کدوم رو میخواید؟ یک مدل الیت هم داره که خیلی گرونتره
    من نقدا میخوام 4 تومنش رو بدم نهایتا بقیه ش رو چک میدم واسه آخر فروردین واسه همین بعید میدونم شهر دیگه بهم با چک بدن ضمن اینکه اینجا نمایندگی جاینت چون سه تا تاحالا ازش دوچرخه گرفتم خیلی باهام راه میاد و تخفیف میده... قیمت کیوب رو از نمایندگی تهران گرفتم گفت 6.300 ولی اینجا گفت 5.300 که میشه 5.200 هم گرفت. مدل مایرون رو دقیقا نمیدونم فقط دیدم یادمه 29 بود... الایت آره بالای 9 تومن قیمتشه...شما قیمت اون سه مدل رو نگرفتید احیانا؟ اگه لازم بشه با تهران تماس میگیرم ببینم چکی قبول میکنن یا نه. هر چند اینجا هم از تهران پرسیده. شاید اونجا هم سایز منو نداشته باشن. مایرون اونقدر قشنگه که حاضرم بیشتر هم براش هزینه کنم ولی نه دیگه خیلی. نهایتا 6.500 اینا باشه بهش فکر میکنم. اگه برات ممکن باشه قیمت و سایزشون رو برام استعلام کنی ممنونت میشم.
    442
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من نقدا میخوام 4 تومنش رو بدم نهایتا بقیه ش رو چک میدم واسه آخر فروردین واسه همین بعید میدونم شهر دیگه بهم با چک بدن ضمن اینکه اینجا نمایندگی جاینت چون سه تا تاحالا ازش دوچرخه گرفتم خیلی باهام راه میاد و تخفیف میده... قیمت کیوب رو از نمایندگی تهران گرفتم گفت 6.300 ولی اینجا گفت 5.300 که میشه 5.200 هم گرفت. مدل مایرون رو دقیقا نمیدونم فقط دیدم یادمه 29 بود... الایت آره بالای 9 تومن قیمتشه...شما قیمت اون سه مدل رو نگرفتید احیانا؟ اگه لازم بشه با تهران تماس میگیرم ببینم چکی قبول میکنن یا نه. هر چند اینجا هم از تهران پرسیده. شاید اونجا هم سایز منو نداشته باشن. مایرون اونقدر قشنگه که حاضرم بیشتر هم براش هزینه کنم ولی نه دیگه خیلی. نهایتا 6.500 اینا باشه بهش فکر میکنم. اگه برات ممکن باشه قیمت و سایزشون رو برام استعلام کنی ممنونت میشم.
    پرسیدم گفت فقط ۲۷ هست ولی یکماه دیگه ۲۰۱۸ میاریم
    چرخهای trek رو هم دیدین؟ اون هم تنه های بشدت زیبایی دارن
    اسپیش هم قیمتش بالاتر هست ولی ارزش داره
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    پرسیدم گفت فقط ۲۷ هست ولی یکماه دیگه ۲۰۱۸ میاریم
    چرخهای trek رو هم دیدین؟ اون هم تنه های بشدت زیبایی دارن
    اسپیش هم قیمتش بالاتر هست ولی ارزش داره
    سپاسگذارم... ترک رو نگاه کردم تو اون رنج نبودن بیشتر بودن سوپرفلای 7 بود که قیمتش 7.300 اینا هستش.
    اسپش هم لوازمش با قیمتش هم خونی نداره آنچنان. به نظر میرسه بدترین زمان ممکن دوچرخه رو فروختم شایدم بهترین زمان از این لحاظ بده که الان خودم ممکنه یه ماهی بدون دوچرخه بمونم منم که شدیدا وابسته به دوچرخه شده بودم این چند روز واقعا بهم سخت گذشته.
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان
    من چطور میتونم یه دوچرخه دست ساز تهیه کنم البته منظورم بیشتر روی تنه دوچرخه هست میخوام چیزی که مدنظرم هست رو یا خودم بسازم یا بدم بسازن؟؟ @[Only registered and activated users can see links. ]
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    درود به بایک بیستی‌های عزیز... Cube LTD SL 29 سایز 19 سفارش داده شد. ایشالا نهایتا تا هفته‌ی دیگه دوچرخه میرسه با عکساش و بعدشم گزارش‌های زیاد میرسم خدمتتون.
    ممنون از همه‌ی عزیزانی که مثل همیشه با صبوری راهنمایی کردند خصوصا آقا احسان که حسابی مزاحمشون شدم.
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوباره, ممنون از turbo و امیر بابت راهنمایی.. الان بعد از چند روز تحقیق دوباره و فکر کردن بین Merida Big Seven 300 -2017 با مشخصات[IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG] دو شاخ بادی, هر دو hubs - shimano centerlock و گارانتی تنه و طبق قامه ی life time و چرخ Scott Scale 770 Red 2017 با مشخصات [IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG] گارانتی تنه ی 5 سال. موندم انتخاب کنم البته از این لحاظ که هر دو چرخ 3 میلیون الی سه و صد قیمتشونه بعد مگه میشه merida با مشخصات بهتر با scott یه قیمت باشن ؟ اون دوشاخ بادی merida از نوع خوبشه چی جوریه ؟ میشه دوستان یه توضیح کامل بدن ؟ ممنون میشم.. چون بعد اینکه راهنمایی دوستانو خوندم میرم یکی از این دو تا رو بردارم...
    442
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wolf نمایش پست ها
    سلام دوباره, ممنون از turbo و امیر بابت راهنمایی.. الان بعد از چند روز تحقیق دوباره و فکر کردن بین Merida Big Seven 300 -2017 با مشخصات[IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG] دو شاخ بادی, هر دو hubs - shimano centerlock و گارانتی تنه و طبق قامه ی life time و چرخ Scott Scale 770 Red 2017 با مشخصات [IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG] گارانتی تنه ی 5 سال. موندم انتخاب کنم البته از این لحاظ که هر دو چرخ 3 میلیون الی سه و صد قیمتشونه بعد مگه میشه merida با مشخصات بهتر با scott یه قیمت باشن ؟ اون دوشاخ بادی merida از نوع خوبشه چی جوریه ؟ میشه دوستان یه توضیح کامل بدن ؟ ممنون میشم.. چون بعد اینکه راهنمایی دوستانو خوندم میرم یکی از این دو تا رو بردارم...
    تنه اسکیل از بیگ ناین سر تر هست و وزن کمتری هم داره‌.
    ترمز اسکیل هم بالاتر هست.کمک هر دو یکی هست و گول بادی رو نخورید.
    در کل ارزش خرید اسکیل بیشتر هست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام میحوام تالون1 2017 بگیرم نظر دوستان رو میخواستم جویا شم ... من مخلص و ارادتمند همه ی دوستان هستم .. قیمتش حدودا 3400 هست ... 2018 نمیخوام بگیرم چون همون لوازم هست فقط لاستیک . طوقه تیوبلس و سیم کشی داخلی داره که کلا به نظر من سیم کشی رو کار بهتر از توی کاره .... ممنون میشم دوستان نظراتشونو بشنوم
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wolf نمایش پست ها
    درود دوست عزیز... تجربه ی استفاده از مریدا بیگ سون 300 رو دارم لوازمش که چیزی نیست در موردش بحث کنیم اما این دوچرخه ژئومتری تنه ش اصلا تعریفی نیست مخصوصا وقتی با تنه ی اسکیل مقایسه بشه. خوش رکابی خاصی هم من ازش ندیدم. دو شاخش هم سانتور میان رده س و نباید انتظار زیادی ازش داشته باشید. ضمن اینکه همین مدل دو روز پیش قیمت شد نقدا 2.650... بیشتر از این قیمت هم ارزش نداره. شک نکنید که اسکیل 770 بهتر هستش. اگه هم قد بلند هستید اسکیل 970 یعنی همون 770 اما با چرخ 29 گزینه ی بهتری هستش. پاینده باشید.
    1,048
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    با سلام میحوام تالون1 2017 بگیرم نظر دوستان رو میخواستم جویا شم ... من مخلص و ارادتمند همه ی دوستان هستم .. قیمتش حدودا 3400 هست ... 2018 نمیخوام بگیرم چون همون لوازم هست فقط لاستیک . طوقه تیوبلس و سیم کشی داخلی داره که کلا به نظر من سیم کشی رو کار بهتر از توی کاره .... ممنون میشم دوستان نظراتشونو بشنوم
    درود....کلا تالون ها ارزش خرید بالایی دارند.........تو حول این قیمت چیزی بخاطرم نمیاد مگر از سری اسکیل اسکات موردی پیدا شه......تا بشه باهاش مقایسه کرد........توجه کنین طبق جلو دو تایی و سینی ها برای کوهستانه..........از نظر شهری که بعضی از دوستان میگن طبق دوتایی مشکل ازه ...بعید میدونم اینطور باشه........اما اگر بخوایید تلفیقی استفاده کنین و جاده هم رکاب بزنین بله جواب نمیده البته که این موردم بستگی به سطح رکاب زنی شما داره..........
    زیر این آسمون هر کی ضعیفه واسه همیشه جاش تو دلمه.

442
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    گزینه خوبی هست ولی اگر ۵۰۰ بذارید روش و slr 4 بگیرید ارزش بالاتری داره.تنه سبک slr و دنده و ترمز و کمک بالاتر
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود و سلام به شما و مچکرم از اینکه وقت گذاشتی برای این بنده ی حقیر . منزل ما واقع در منطقه ی کوهستانیه و حتی کوچه ها از شیب بالایی برخورداره

اضافه شده بعد از : 2 minutes

گزینه خوبی هست ولی اگر ۵۰۰ بذارید روش و slr 4 بگیرید ارزش بالاتری داره.تنه سبک slr و دنده و ترمز و کمک بالاتر
    ممنونم روش خیلی فک کردم ....... به دلیل اینکه به ورزش و تفریح صرفا فکر میکنم و دنبال کارای سنگین نیستم روی این گزینه تمرکز نکردم واقعیتش

درود و سلام به شما و مچکرم از اینکه وقت گذاشتی برای این بنده ی حقیر . منزل ما واقع در منطقه ی کوهستانیه و حتی کوچه ها از شیب بالایی برخورداره
    ویرایش توسط m_mahdi1990 : 2018/02/05 در ساعت 00:52
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

اضافه شده بعد از : 2 minutes

ممنونم روش خیلی فک کردم ....... به دلیل اینکه به ورزش و تفریح صرفا فکر میکنم و دنبال کارای سنگین نیستم روی این گزینه تمرکز نکردم واقعیتش

درود
    به نظرم با توجه به شیبی که میفرمایید ،اگه کوچه هاتون اسفالت هستند کلا بیخیال سری تالون بشید . این دوچرخه ها همانطور که دیگر دوستان اشاره کردند دارای دو طبق بوده و بدرد مسیرهای سرازیری نمیخورند . اگه به برند جاینت علاقه دارید میتونید روی سری atx هم بررسی داشته باشید . البته منظورم مدلهای 2018 هست
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

سلام اگه میخوای تو سراشیبی هم رکاب بزنی با دوتا طبق کارت لنگ میشه. یه مدل بگیر سه تا طبق داشته باشه بهتره فک میکنم
    خودم تالون 3 دارم.اگه دوتا طبق داشت به مشکل بر میخوردم. اون طبق بزرگه چیز لازمیه ازش به همین راحتی نگذر
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    با تشکر از دوستانی که پاسخ دادند ولی من هنوز به قطعیت نرسیدم و جواب بعضی از سوال هامو نگرفتم

آیا نظرتون اینه که دوچرخه کاملا شهری بگیرم یا یه هیبریدی در آینده بیشتر به کارم میاد ؟

بین دوچرخه های شهری مثلا جاینت سایپرس و کنندل ادونچر 3 که یه قیمت دارن به نظر شما کدومش بهتره ؟
    و یا اختلاف قیمت 500 هزار تومنی بین کنندل ادونچر 1 و 2 ارزشش رو داره ؟

و بین جاینت روم دیسک 2 و کنندل کوییک XC4 کدومش بهتره ؟
    و اصلا روم دیسک 2 سریای 2017 بهترن با 2018 ؟
    دوستان اگه منو هم راهنمایی کنید ممنون میشم
    442
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin148 نمایش پست ها
    ببینید اگر میخواید چرخ کاملا شهری باشه و زین راحت و کمر و ارنج خم نشه از گزینه های زیر انتخاب کنید
    سایپرس دی ایکس ۲۰۱۸ و ادونچر ۲۰۱۷
    ایندو هم مشابه هم هستند ببینید ظاهر کدوم میپسندید.بین ادونچر ۱ و ۲ هم اگر براتون بهترین بودن مهم نیست همون ۲ کفایت میکنه
    ولی اگر میخواید سواری اسپرت داشته باشید با کمی خم شدن کمر و ارنج مدلهای شهری هیبرید بگیرید.مثل روام و کوئیک
    روام ۲۰۱۷ پیدا نمیشه و ۲۰۱۸ موجود هست.این دو هم تو یک رنج هستند
    پیشنهاد میکنم برید از نزدیک ببینید سوار بشید بفهمید حالت سواریشون چطور هست بعد بخرید
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin148 نمایش پست ها
    منم با اقای توربو موافقم . ضمن اینکه
    سایپرس دی ایکس ۲۰۱۸ ، قطعاتش خیلی بالاتر از کنندل ادونچر 3 میباشد

اضافه شده بعد از : 10 minutes

درود به بایک بیستی‌های عزیز... Cube LTD SL 29 سایز 19 سفارش داده شد. ایشالا نهایتا تا هفته‌ی دیگه دوچرخه میرسه با عکساش و بعدشم گزارش‌های زیاد میرسم خدمتتون.
    ممنون از همه‌ی عزیزانی که مثل همیشه با صبوری راهنمایی کردند خصوصا آقا احسان که حسابی مزاحمشون شدم.
    شاهین جان درود
    دوچرخه ای که انتخاب کردی رو از نزدیک دیدم ، فوق العادست . فقط یک نکته رو در نظر داشته باش که لاستیکهای جلو و عقبش با هم متفاوت هستن و از هر جا که میخوای تهیه کنی این موضوع رو مد نظر قرار بدی . من خودم کیوبم رو از شرکت فستوس خریدم و اونقدر درگیر قطعات اصلی بودم که متوجه نشدم به جای لاستیک شوالبی از لاستیکهای کندا استفاده کردن . هنگامی که پیگیری کردم گفتند بله ما مشخصات دوچرخه هامون رو توی کانال تلگرام گذاشتیم و ممکنه در برخی قسمتها با نمونه های بازار متفاوت باشه !!
    ضمنا Cube LTD SL 29 که دیدم ، آبی - سبز بود ولی فکر کنم رنگ مشکی - سبز ش خیلی قشنگتر باشه
    ویرایش توسط amir.siyadat : 2018/02/06 در ساعت 14:15
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.siyadat نمایش پست ها
    شاهین جان درود
    دوچرخه ای که انتخاب کردی رو از نزدیک دیدم ، فوق العادست . فقط یک نکته رو در نظر داشته باش که لاستیکهای جلو و عقبش با هم متفاوت هستن و از هر جا که میخوای تهیه کنی این موضوع رو مد نظر قرار بدی . من خودم کیوبم رو از شرکت فستوس خریدم و اونقدر درگیر قطعات اصلی بودم که متوجه نشدم به جای لاستیک شوالبی از لاستیکهای کندا استفاده کردن . هنگامی که پیگیری کردم گفتند بله ما مشخصات دوچرخه هامون رو توی کانال تلگرام گذاشتیم و ممکنه در برخی قسمتها با نمونه های بازار متفاوت باشه !!
    ضمنا Cube LTD SL 29 که دیدم ، آبی - سبز بود ولی فکر کنم رنگ مشکی - سبز ش خیلی قشنگتر باشه
    درود امیرآقای عزیز ... عکس مربوط به کاتالوگ شرکت فستوس از LTD SL رو داشتم بعد از دیدن صحبت شما شک کردم که نکنه تو کاتالوگ تایرها فرق داشته باشه و رفتم دیدم تو کاتالوگ همون شوالبی هستش. عقب رپید و جلو تاف. رنگ دوچرخه هم از اونجا که به آبی علاقه ای ندارم همون مشکی سبز سفارش دادم. اینم کاتالوگ LTD SL:

196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا این قیمتش حدود 7 تومنه .............واقعا ارزش داره برای هزینه کردن یه دوچرخه ادم انقد هزینه کنه ؟
    503
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    اقا این قیمتش حدود 7 تومنه .............واقعا ارزش داره برای هزینه کردن یه دوچرخه ادم انقد هزینه کنه ؟
    سوالتون کلا اشتباهه دوچرخه هم مثل ماشین. مثل اینه که بگی ارزش داره مثلا 700 میلیون بدی BMW سوار شی؟ خب مسلما از وقتی یه ماشین نه چندان ارزون هم بری سوار BMW میشی ممکنه کلا نظرت در مورد ماشین عوض شه. قطعا بیخود یک ماشین، دوچرخه یا هر وسیله ای، حرفه ای و گرون نمیشه. کسی که دوچرخه سوار باشه 7 میلیون که هیچ خیلی بیشتر حاضره خرج کنه و باهاش عشق کنه. عشق بازی هم بها داره. یکی 20 میلیون پول میده پراید سوار میشه و یکی هم یه دوچرخه ی حرفه ای رو ترجیح میده. با یه مقایسه میشه فهمید ارزش این دوچرخه ها به مراتب از مثلا ماشین هایی مثل پراید بیشتره. مطمئن باشید وقتی سواری با یک دوچرخه ی حرفه ای رو تجربه کنید هیچوقت دیگه این سوال رو نمیپرسید که ارزش هزینه داره یا نه. موفق باشید.
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام به همه دوستای گل این فروم ببخشید من یه سوال داشتم من میخواستم یه دوچرخه بخرم و زیاد تو مدل هاش و کاربرداش سر رشته ندارم یه دوچرخه میخوام البته نه برا ورزش حرفه ای برا اینکه توی شهر بگردم باهاش مثلا از انقلاب برم پارک ملت یا ببرم مسافرت بودجمم حدود 3 تومن هست قدم 175 وزنمم 73 اما سوالی که دارم اینه که میخوام دوچرخه برقی بخرم از اینا که من پدال بزنم خودشم کمک کنه یا خودش بره من پا نزنم اما تو اینترنت که سرچ میکنم شنیدم دوچرخه برقیا خوب نیستن چون وزنشون زیاده و بدون کمک سخت میشه حرکتشون داد از شما یه مشاوره داشتم من این با این بودجه دوچرخه برقی بگیرم خوبه؟ اگه خوبه چی پیشنهاد میکنین بهم؟
    ممنون از همکاریتون
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من برند جاینت سری تالون رو معرفی میکنم بهت .. احیانا خواستی بخری هم کسی رو دارم که برات از نمایندگی جاینت ارزون تر بخره . سری تالون تنه محکم و عالی داره در عین سبکی لوازم خوبی هم داره .
صفحه 75 از 94 نخست ... 51525354555657273747576777885 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,250 , از مجموع 2797