ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

صفحه 74 از 94 نخست ... 41424344454647172737475767784 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,220 , از مجموع 2797
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    همون کنندل تریال۴ خوب هست.اسکات اسکیل۷۷۰ یا ۹۷۰ که حدود۳ تومن هست.جاینت تالون۲ که دو طبق داره ولی تو شهر هم جواب میده و حدود ۲۴۰۰ هست
    اگر چرخی میخواید که تا چند سال ارتقا ندید بنظرم در حد همون ۳ تومن بگیرید چون ارزششو داره
    ممنون
    حالا با این حال عصری یه سر به نمایندگی اسکات هم میزنم
    حقیقتش من در ابتدا میخواستم یه چرخ تو رنج قیمت 1 الی 1.5 بگیرم اما فهمیدم یه مقدار بیشتر هزینه بکنم ارزش داره اما از طرفی 3600 واسه کسی مثل من که فعلا قصدی واسه رفتن به کوه و جنگل نداره فکر میکنم زیاد باشه

یه مورد دیگه
    امروز تو نمایندگی جاینت هم رفتم اکثر چرخاش لامصبا گرون بودن اما یه تالون 27.5 داشت به قیمت 1890 میگفت این تو انبار بوده تازه اوردیمش تو مغازه و به قیمت قبلمونه
    حالا مدل دقیقش نمیدونم چی بود
    درکل با توجه به حرفی که اون فروشنده زد و گفت زیر 9 دنده برندار ارزش نداره الان خیلی گیج شدم نمیدونم بهترین انتخاب چی میتونه باشه
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad tohid نمایش پست ها
    درود...خوش آمدیو....ببینید,با نوع استفاده ای که شما فرمودید توصیه من دوچرخه کوهستان هست... و اینکه من درک نمیکنم شما چرا میگین رکاب زنی باهاش تو جاده سخت خواهد بود؟؟؟حتی دوچرخه های که امروزه مختص سفر تولید میشن(تنه مشابه کوهستان,دوشاخ خشک و فرمان کورسی) حالت آیرودینامیکیشون مشابه کوهستان هست........اتفاقا طوقه ها و ترمز ها و دوشاخ دوچرخه کوهستان خوراک نوع سفری هست که شما مد نظر دارید...........کمپانی جاینت مدلی بنام تافرود عرضه کرده که برای سفرهای توریستی با چاشنی کمی جاده خاکی هست که مطمئنا تو جنگل جوابگو نیست.....اصلا بنظر شخص بنده کلا تو ایران جوابگو نیست......بنابراین نوع دوچرخه که من بهتون پیشنهاد میکنم حتما کوهستانه....ولی......چه نوع کوهستانی......دوچرخه ای ترکبند خور باشه....سایز طوقه حتما هم حتما 29 اینچ باشه بخصوص که قدتونم بالای 180 هست ....دوشاخ قابل قبول قفل شو داشته باشه و ایضا سیستم دنده مناسب.............مثلا giant revel 29 er با ست دئور میتونه گزینه خوبی باشه.........یا سری تریل کننودندل فقط 29 اینچ شون..........در مورد تفاوت دوچرخه یه تومنی به چهار تومتی که فرمودید..........تنه و لوازم هست........بحث تنه خیلی مهمه..........مقاومت....ارزش ارتقا رنگ و خیلی چیزا...........بحث دوم لوازم و متعلقات تنه است........مثلا تو سیستم انتقال نیرو.........لوازم هر چه رده بالاتر میره...دوام....وزن....سرعت تعویض دنده و تنوع تعویض بالا میره.....اینا موارد کوچکی هستند که تو دراز مدت تفاوت های محسوسی رقم میزنن و باعث میشن اصلا از اینکه بیشتر هزینه کردید و دوچرخه با ست بالاتر گرفتید پشیمون نشین...............خیلی میشه مانور داد تو این موارد............ولی بهترین راه اینه که امتحان کنید و تجربه...............

Sent from my LG-D618 using Tapatalk
    ممنون از پاسخ شما، در مورد تفاوت بین برند ها هم گیج شدم، برای مثال تفاوت بین برند کنندال و جاینت رو نمی دونم، با هر کدوم از فروشنده ها که صحبت می کنم می گن که تفاوت برند ما در بدنه هست، فکر نمی کنم هیچکدوم از این مدل هایی که تو رنج قیمت ۳ تومن هست سوار بر لبه تکنولوژی باشند که یه برندی بگه ما چیزی می دونیم که اون یکی برند نمی دونه پس تفاوت در تنه رو چه چیزی ایجاد می کنه.
    از طرفی امروز به نمایندگی جاینت سر زدم و مدل Talon 1 و ATX 0 رو بهم پینهاد کرد اما در حقیقت نمی دونم که این مدل ها در عمل چه تفاوتی ایجاد می کنن و حتی ممکنه تصمیمی بگیرم که بسته به نوع مصرفم کار رو خیلی سخت بکنه.
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    درود دوستان ... آقا XTC عزیز ما خیلی زودتر از چیزی که فکر میکردیم فروش رفت و به پسرخاله واگذار شد فقط مونده بیاد تحویلش بگیره ...
    منم طبیعتا الان تو فکر خرید دوچرخه ی جدید هستم... با توجه به اینکه علت فروش کوچک بودن سایز لارج بود باید یک چرخ XL بگیرم... این دفعه یکمکی میخوام مدل رو بالاتر بگیرم واسه همین تا 5 تومن اینا میخوام هزینه کنم. حتما 29 هم باشه سایز طوقه. خودم یکم تحقیق کردم فعلا رسیدم به اسکات اسکیل 950 2017 ... خواستم هم نظرتونو در موردش بدونم هم اگه احینا گزینه ای بهتر است لطف کنید و معرفی کنید. سپاسگذارم.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    درود دوستان ... آقا XTC عزیز ما خیلی زودتر از چیزی که فکر میکردیم فروش رفت و به پسرخاله واگذار شد فقط مونده بیاد تحویلش بگیره ...
    منم طبیعتا الان تو فکر خرید دوچرخه ی جدید هستم... با توجه به اینکه علت فروش کوچک بودن سایز لارج بود باید یک چرخ XL بگیرم... این دفعه یکمکی میخوام مدل رو بالاتر بگیرم واسه همین تا 5 تومن اینا میخوام هزینه کنم. حتما 29 هم باشه سایز طوقه. خودم یکم تحقیق کردم فعلا رسیدم به اسکات اسکیل 950 2017 ... خواستم هم نظرتونو در موردش بدونم هم اگه احینا گزینه ای بهتر است لطف کنید و معرفی کنید. سپاسگذارم.
    چند دادید؟
    بنظرم حتما این گزینه ها رو چک کنید
    اسپیش کریو پرو
    کیوب پرو ltd 2x 29
    فوجی تاهو ۱.۱
    جاینت هم ۲۹ رده بالا داره که باید نمایندگیش برید
    کنندل تریال۱
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان تا رنج قیمت 2.5 بهترین مدل اسکاتی که میتونم بگیرم چیه ؟
    و ضمنا بنظر شما تو رنج قیمتی یکسان ( مثلا زیر 2.5 ) اسکات چرخای بهتری داره یا کنندال ؟
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    چند دادید؟
    بنظرم حتما این گزینه ها رو چک کنید
    اسپیش کریو پرو
    کیوب پرو ltd 2x 29
    فوجی تاهو ۱.۱
    جاینت هم ۲۹ رده بالا داره که باید نمایندگیش برید
    کنندل تریال۱
    3.600 دادمش رفت. خوشبختانه زیاد ضرر نکردم...
    از گزینه هایی که گفتید کیوب و فوجی رو دیدم کیوب رو خوشم اومد واقعا خوب به نظر میرسه... البته یه مدل بالاترش CUBE XC Race LTD رو دیدمش عالی بود...
    کنندل هم دیدم... فقط شما یه لطفی کنید. اسم اسپشلایزد رو گفتید به انگلیسی بگید چون نتونستم پیداش کنم... سالشون هم بگید که به سال بررسیشون کنم.
    جاینت رو در نظر ندارم چون مدلایی که دیدم ازش تو این رنج باب میلم نبود بعد به طرز عجیبی مخصوصا مدل های 2018 همون سری xtc ارزش خریدشون کم شده.
    اولویتم با اسکات هستش مگه اینکه مدلی رو ایمان بیارم بهتر هستش.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.600 دادمش رفت. خوشبختانه زیاد ضرر نکردم...
    از گزینه هایی که گفتید کیوب و فوجی رو دیدم کیوب رو خوشم اومد واقعا خوب به نظر میرسه... البته یه مدل بالاترش CUBE XC Race LTD رو دیدمش عالی بود...
    کنندل هم دیدم... فقط شما یه لطفی کنید. اسم اسپشلایزد رو گفتید به انگلیسی بگید چون نتونستم پیداش کنم... سالشون هم بگید که به سال بررسیشون کنم.
    جاینت رو در نظر ندارم چون مدلایی که دیدم ازش تو این رنج باب میلم نبود بعد به طرز عجیبی مخصوصا مدل های 2018 همون سری xtc ارزش خریدشون کم شده.
    اولویتم با اسکات هستش مگه اینکه مدلی رو ایمان بیارم بهتر هستش.
    Specialized.مدل crave که چند مدل داره.معمولی پرو کمپ و اکسپرت.چند تا نقد از این مدل توی همین سایت هست
    بله اون کیوب ریس ۱.۵ کیلو وزنش از پرو کمتر هست و ۱۲ کیلو هست که برای یک چرخ ۲۹ عالی هست و کمک بهتری داره.فقط شانژمانش رو ببینید مثل اثر هنریه!
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Specialized.مدل crave که چند مدل داره.معمولی پرو کمپ و اکسپرت.چند تا نقد از این مدل توی همین سایت هست
    بله اون کیوب ریس ۱.۵ کیلو وزنش از پرو کمتر هست و ۱۲ کیلو هست که برای یک چرخ ۲۹ عالی هست و کمک بهتری داره.فقط شانژمانش رو ببینید مثل اثر هنریه!
    سپاسگذارم از محبت های همیشگی شما... من کریو رو هم یه بررسی کردم ارزش خرید اسکات و کیوب بیشتر بوده ضمن اینکه این دو تا از لحاظ ظاهری نیز بیشتر از گزینه های دیگه به دلم نشست ... مخصوصا کیوب ریس که 350 تقریبا از اسکات 950 گرون تره ولی تقریبا همه ی لوازمش XT هستش... فقط یه چیزی در مورد کیوب وجود داره انگار اونم طبق قامه ی تک سرعته هستش... من حداقل دو تا دنده از جلو نیاز دارم چون تکی صرفا میشه کوهستانی مشکل میخورم تو شهر ...
    رو همین مدل ریس میشه طبق XT دوتایی بست؟ چقدری اختلاف قیمتش میشه؟
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ممنون می شم اگر دیگر دوستان هم راهنمایی کنن چون مسئله انخاب دوچرخه بسیار این چند روزه درگیرم کرده و بسیار گیج شدم بین برند ها و مدل هاشون.
    یه سوال دیگه هم برا م پیش اومده اونم اینه که با دوچرخه Roam 2 از برند جاینت آیا می شه وارد جاده های خاکی با دست انداز های زیاد و سنگلاخ شد یا اینکه احتمال ئنچری یا آسیب دیدن دوچرخه بسیار زیاده ؟
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط psycho نمایش پست ها
    ممنون می شم اگر دیگر دوستان هم راهنمایی کنن چون مسئله انخاب دوچرخه بسیار این چند روزه درگیرم کرده و بسیار گیج شدم بین برند ها و مدل هاشون.
    یه سوال دیگه هم برا م پیش اومده اونم اینه که با دوچرخه Roam 2 از برند جاینت آیا می شه وارد جاده های خاکی با دست انداز های زیاد و سنگلاخ شد یا اینکه احتمال ئنچری یا آسیب دیدن دوچرخه بسیار زیاده ؟
    درود دوست گرامی... سری Roam جاینت به عنوان دوچرخه های دو منظوره ساخته شدن و در حد مسیر خاکی جواب میده اما سنگ و سنگلاخ وقتی باشه نه لاستیک جوابگو هست نه سیستم تعلیق و قطعا سواری پر تکانی رو به دنبال داره که اونم مطمئنا لذتی نداره. طبیعتا به مرور زمان هم قطعاتی مثل دو شاخ دچار خرابی میشن. برای شرایطی که شما گفتید صرفا باید دوچرخه ی کوهستان تهیه کنید.
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    14 Thread(s)
    سلام
    برادر من cube ltd sl گرفتم به تازگی
    امروز تازه رسیده دستم و عالیه همه چیز
    طبق جلو هم دوتایی هست تکی نیست، توی عکس ها اشتباه دیدی شما همه ی مدلاش ۲ تایی و فول ایکس تی هست
    تفاوت پرو با ریس توی ترمز هست (پرو ترمزش معمولی و رده پایین هسن، ریس ترمز ایکس تی)
    ریس با اس ال هم توی دوشاخ هست (ریس دوشاخ راک شاکس و اس ال فاکس هست)
    شما یه پیام به بنده بده حتما بهت یه جایی رو معرفی میکنم با همون بودجه بتونی اس ال بخری
    نمایندگی به شدت گرون میده
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    سلام
    برادر من cube ltd sl گرفتم به تازگی
    امروز تازه رسیده دستم و عالیه همه چیز
    طبق جلو هم دوتایی هست تکی نیست، توی عکس ها اشتباه دیدی شما همه ی مدلاش ۲ تایی و فول ایکس تی هست
    تفاوت پرو با ریس توی ترمز هست (پرو ترمزش معمولی و رده پایین هسن، ریس ترمز ایکس تی)
    ریس با اس ال هم توی دوشاخ هست (ریس دوشاخ راک شاکس و اس ال فاکس هست)
    شما یه پیام به بنده بده حتما بهت یه جایی رو معرفی میکنم با همون بودجه بتونی اس ال بخری
    نمایندگی به شدت گرون میده
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون دوچرختون هم مبارک باشه نگاش کردم فوق العاده زیباس... اگه امکانش هست چند تا عکس از چرختون همینجا برامون بذارید ممنون میشم...
    اگر معایب خاصی هم دیدید با اینکه میدونم تازه خریدید لطف کنید عنوان کنید. پیام هم خدمتتون ارسال میکنم.
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    درود به بایک بیستی های عزیز... امروز سری زدم به بازار دوچرخه ی شهر ببینم قیمت مدل های مد نظر رو چطور میگن و کلا نظرشون چیه در مورد گزینه های انتخابی که مطابق انتظار با صحبت های ضد و نقیض روبرو شدم...
    اول رفتم جایی که نمایندگی فروش کیوب و اسکات و البته KTM هست... دو مدل اسکیل 950 و کیوب LTD SL رو سوال کردم که در مورد اسکات گفته شد مدل های 2017 تموم شدن و تقریبا یه ماه دیگه مدل های 2018 میاد و اسکیل 950 احتمالا قیمتی در حدود 5.400 داشته باشه... از اونجا که خودم قبلش مدل 2018 این مدل رو تو سایت اسکات دیده بودم میدونستم تو سری 2018 به ست SRAM 1X11 مجهز شده که با این وضعیت به کار من نمیاد. اینو مطرح کردم گفت شاید برای آسیا لوازم شیمانو استفاده کنه باید منتظر بمونی دو سه هفته ای تا مشخص بشه.
    اما در مورد LTD SL که گفت میتونم با قیمت 5.500 برات سفارش بدم گفتش که خوبه لوازمش از اسکات بالاتره ولی تنه ی اسکات بهتره و سواری اسکات هم بهتره. ضمن اینکه کیوب حدودا 800 گرم از اسکات سنگین تره. در آخر هم کیفیت کلی اسکات رو خیلی بالاتر از کیوب عنوان کرد. من با XTC رفته بودم که گفت چرا میخوای بفروشی گفتم به خاطر سایز کوچیکش... اومد اندازه زد چون من گفتم 20 اینچ دیدیم 18 اینچ هم نیست و دقیقا 17.7 اینچ بود و نمیدونم جاینت اون جدولی که زده بود تو سایتش مال کدوم مدل بود... در مورد سایز هم گفت چه کیوب چه اسکات بزرگتر از لارج وارد نمیشن و کیوب بیشتر از 19 اینچ وارد ایران نشده. در نهایت پیشنهاد ایشون اسکیل 950 بود...
    رفتم نمایندگی جاینت که البته اسکات هم میفروشه و با یک جواب عجیب روبرو شدم... گفت مدل های 2018 اسکات تو پاکستان تولید میشن اصلا سمتشون نرو چون کیفیتشون خیلی اومده پائین ما هم دیگه اسکات کار نمیکنیم ولی اگه بخوای میاریم واست! به جاش مریدا و فوجی اینا پیشنهاد داد. خلاصه اینکه حسابی حرف ها جور وا جور بود.
    خواستم از شما هم نظرتون رو در مورد حرفای فوق بفرمائید هم اینکه با توجه به سایز XTC که گفته شد، سایز 19 مناسب من هست؟ من از روی XTC سایز 19 رو اندازه گرفتم تقریبا 4 ساعت بلندتر از بدنه ی XTC لارج میشه.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود به بایک بیستی های عزیز... امروز سری زدم به بازار دوچرخه ی شهر ببینم قیمت مدل های مد نظر رو چطور میگن و کلا نظرشون چیه در مورد گزینه های انتخابی که مطابق انتظار با صحبت های ضد و نقیض روبرو شدم...
    اول رفتم جایی که نمایندگی فروش کیوب و اسکات و البته KTM هست... دو مدل اسکیل 950 و کیوب LTD SL رو سوال کردم که در مورد اسکات گفته شد مدل های 2017 تموم شدن و تقریبا یه ماه دیگه مدل های 2018 میاد و اسکیل 950 احتمالا قیمتی در حدود 5.400 داشته باشه... از اونجا که خودم قبلش مدل 2018 این مدل رو تو سایت اسکات دیده بودم میدونستم تو سری 2018 به ست SRAM 1X11 مجهز شده که با این وضعیت به کار من نمیاد. اینو مطرح کردم گفت شاید برای آسیا لوازم شیمانو استفاده کنه باید منتظر بمونی دو سه هفته ای تا مشخص بشه.
    اما در مورد LTD SL که گفت میتونم با قیمت 5.500 برات سفارش بدم گفتش که خوبه لوازمش از اسکات بالاتره ولی تنه ی اسکات بهتره و سواری اسکات هم بهتره. ضمن اینکه کیوب حدودا 800 گرم از اسکات سنگین تره. در آخر هم کیفیت کلی اسکات رو خیلی بالاتر از کیوب عنوان کرد. من با XTC رفته بودم که گفت چرا میخوای بفروشی گفتم به خاطر سایز کوچیکش... اومد اندازه زد چون من گفتم 20 اینچ دیدیم 18 اینچ هم نیست و دقیقا 17.7 اینچ بود و نمیدونم جاینت اون جدولی که زده بود تو سایتش مال کدوم مدل بود... در مورد سایز هم گفت چه کیوب چه اسکات بزرگتر از لارج وارد نمیشن و کیوب بیشتر از 19 اینچ وارد ایران نشده. در نهایت پیشنهاد ایشون اسکیل 950 بود...
    رفتم نمایندگی جاینت که البته اسکات هم میفروشه و با یک جواب عجیب روبرو شدم... گفت مدل های 2018 اسکات تو پاکستان تولید میشن اصلا سمتشون نرو چون کیفیتشون خیلی اومده پائین ما هم دیگه اسکات کار نمیکنیم ولی اگه بخوای میاریم واست! به جاش مریدا و فوجی اینا پیشنهاد داد. خلاصه اینکه حسابی حرف ها جور وا جور بود.
    خواستم از شما هم نظرتون رو در مورد حرفای فوق بفرمائید هم اینکه با توجه به سایز XTC که گفته شد، سایز 19 مناسب من هست؟ من از روی XTC سایز 19 رو اندازه گرفتم تقریبا 4 ساعت بلندتر از بدنه ی XTC لارج میشه.
    فروشنده هر برندی برند دیگه رو میکوبونه
    در مورد کیوب تنه هاشون از روی ظاهر جوشکاری جالبی نداره در مقایسه با مثلا slr جاینت.ولی در عمل باید بررسی بشه
    بنظرم شما یک مشورتی با اقا صابر بکنید
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    فروشنده هر برندی برند دیگه رو میکوبونه
    در مورد کیوب تنه هاشون از روی ظاهر جوشکاری جالبی نداره در مقایسه با مثلا slr جاینت.ولی در عمل باید بررسی بشه
    بنظرم شما یک مشورتی با اقا صابر بکنید
    با دوستمون آقا احسان صحبت کردم و لطف کردن راهنمایی های خوبی کردن... به آقا صابر هم پیام دادم امیدوارم جواب بدن...
    دوستان دیگه نظری ندارن؟ آقا فرشاد، امیر آقا اگه نظری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن و مارو از این سردرگمی نجات بدن.
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام کسی جاینت2017 xtc slr4 داره ؟ اگر داره ازش راضیه ؟ من به نظرتونبخرم یا صبر کنم 2018 بیاد بعد ......
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi1990 نمایش پست ها
    سلام کسی جاینت2017 xtc slr4 داره ؟ اگر داره ازش راضیه ؟ من به نظرتونبخرم یا صبر کنم 2018 بیاد بعد ......
    جاینت برای ۲۰۱۸ slr4 رو حذف کرده و slr3 جای ۴ رو گرفته ولی با قیمت بالاتر
    بنظر مدل ۲۰۱۷ به صرفه تر باشه.ضمنا قدتون چقدر هست؟
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من قدم بین 180 تا 184 بدون کفش هست

اضافه شده بعد از : 10 minutes

جاینت برای ۲۰۱۸ slr4 رو حذف کرده و slr3 جای ۴ رو گرفته ولی با قیمت بالاتر
    بنظر مدل ۲۰۱۷ به صرفه تر باشه.ضمنا قدتون چقدر هست؟
    من قدم بین 180 تا 184 هست . چطور مگه ؟

اضافه شده بعد از : 15 minutes

با سلام به همه دوستان نظرتون راجب تالون 2 2017 جاینت چی هستش ؟ کسی سواری گرفته ازش نظرشو بهم بگه ؟ چهجور دو چرخه ای هست ؟
    ویرایش توسط m_mahdi1990 : 2018/02/02 در ساعت 01:51
    1,070
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    با دوستمون آقا احسان صحبت کردم و لطف کردن راهنمایی های خوبی کردن... به آقا صابر هم پیام دادم امیدوارم جواب بدن...
    دوستان دیگه نظری ندارن؟ آقا فرشاد، امیر آقا اگه نظری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن و مارو از این سردرگمی نجات بدن.
    اقا شاهین این مدلهایی که فرمودید هیچ اطلاعی از مشخصاتشون ندارم....ولی.....یک نکته رو عرض کنم.......اگر لوازم و قیمت اسکات و کیوب مشابه هم هستند وقتی حتی اگر اسکات یکمی گرون تره......ولی باز ارزش بیشتری داره.......کلا بنظ من سواری اسکات خیلی بهتر خواهد بود.......بازم میتونی یه مدل نهایی از کیوب و اسکات با قیمت و لوازم بزاری میشه بهتر نظر داد قطعا......

زیر این آسمون هر کی ضعیفه واسه همیشه جاش تو دلمه.

1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام به همه دوستان .
    ممنون از همه که توی یه چنین فضای خوبی بدون چشمداشت به همدیگه کمک می کنن .

من قصد خرید یه دوچرخه توی رنج 1.8 تا 2.5 میلیون رو دارم . شیراز زندگی میکنم . قدم 172 و وزنم 70 کیلو هست و سنم هم 33 سال هست .
    دوچرخه رو فقط برای داخل شهر و آسفالت می خوام. مسیرهای روزمره و ورزشم هم 95 درصد مستقیم و 5 درصد سربالایی هست هم برای ورزش و هم برای سرکار رفتن و تفریح . و دید حرفه ای هم به دوچرخه سواری ندارم .
    و اصلا قصد استفاده جاده خاکی و کوهستان (حتی یک متر ) رو ندارم .

من 30 صفحه آخر دو تاپیک راهنمای خرید دوچرخه زیر 2 میلیون و بالای 2 میلیون رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که یه دوچرخه شهری یا هیبریدی متمایل به شهری برام مناسبه .

ولی الان واقعا بین مدلها گیج شدم و چند تا سوال برام پیش اومده .
    اول توی سری روم دیسک مدلهای 2017 جاینت بهتره یا 2018 ؟
    با توجه به اینکه همه جای ایران آسفالت کیفیت خوبی نداره به نظرتون دوچرخه شهری بهتره کمک جلو داشته یاشه یا نه ؟ و این کمک جلو انرژی دوچرخه سوار رو هدر میده یا نه ؟
    چطوری متوجه میشین یه دوچرخه قطعاتش بهتره ؟ از چه راهنمای استفاده میکنید

اولویت اول من برام راحتی استفاده توی شهر هست ولی اگه یه دوچرخه هیبرید متمایل به شهری ارزش خرید بهتر وقطعات بهتری داشته باشه با اونم مشکلی ندارم .
    اگر هم نظرتون اینه که دوچرخه باید کمک جلو داشته باشه ترجیحم اینه که کمک جل قفل هم بشه .

مدلایی که پیدا کردم
    اول سری شهری کنندل ادونچر 1و 2 و 3 و جایت سایپرس دی ایکس 2018 (واقعا طرحی زین ای دو مدل رو دوس دارم و به نظر راحت میرسن )
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=96d47553-8017-4957-b21c-a7bfe9dc6dff
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=040d3ba2-0b51-47f3-9bf0-da907ba09fb2
    http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%A7

بعد رسیدم به سری روم دیسک 2 و 3 جاینت که هم مدلای 2017 اش موجوده هم 2017 (روم دیسک 2 هم به نظر میرسه نسبت به قیمت دلاریش گرونه ) و کنندل کوییک cx4
    اول جاینت سری 2017 بهتره یا 2018 ؟
    https://www.giant-bicycles.com/gb/roam-2-disc-2018
    http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%A2%D9%85-3-giant-roam-3
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=22036cdb-f369-4577-96a5-ddc51aadf777&parentid=undefined

فوجی هم یه مدل داره

https://www.digikala.com/Product/DKP-280489/#!/tab-techspecs/

ابنم هست که کمک جلو نداره
    http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%BE-1-%D8%AF%DB%8C

مشکلم اینه که نمیدونم بین اینا کدومشون قطعاتش بهتره و بیشتر به کارم میاد . اصرای هم روی دوچرخه گرونتر ندارم . اگه مدلی هم سراغ دارین که ازینا بهتره ممنون میشم بهم بگید (خودم از کنندل ادونچر خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم خوبه و اصلا تو شیراز خودش و قطعاتش گیر میاد یا نه )

دوستان عزیز باتوجه به اینکه اینجا خدا رو شکر همه جوون و پر انرژی هستن و 90 درصد مشاوره های اینجا به جاینت تالون و اسکات اسپکت منتهی میشه از همه دوستان با تجربه درخواست دارم
    توی مشاوره به من کمک کنن تا این پست و پاسخای کارشناسانه و دلسوزانه شما یه راهنمای کاملی هم برا دوستان میانسال مثل من که فقط قصد استفاده دوچرخه توی شهر رو دارن بشه .
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin148 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .

من قصد خرید یه دوچرخه توی رنج 1.8 تا 2.5 میلیون رو دارم . شیراز زندگی میکنم . قدم 172 و وزنم 70 کیلو هست و سنم هم 33 سال هست .
    دوچرخه رو فقط برای داخل شهر و آسفالت می خوام. مسیرهای روزمره و ورزشم هم 95 درصد مستقیم و 5 درصد سربالایی هست هم برای ورزش و هم برای سرکار رفتن و تفریح . و دید حرفه ای هم به دوچرخه سواری ندارم .

من 30 صفحه آخر دو تاپیک راهنمای خرید دوچرخه زیر 2 میلیون و بالای 2 میلیون رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که یه دوچرخه شهری یا هیبریدی متمایل به شهری برام مناسبه .

با توجه به اینکه همه جای ایران آسفالت کیفیت خوبی نداره به نظرتون دوچرخه شهری بهتره کمک جلو داشته یاشه یا نه ؟ و این کمک جلو انرژی دوچرخه سوار رو هدر میده یا نه ؟

اولویت اول من برام راحتی استفاده توی شهر هست ولی اگه یه دوچرخه هیبرید متمایل به شهری ارزش خرید بهتر وقطعات بهتری داشته باشه با اونم مشکلی ندارم .
    اگر هم نظرتون اینه که دوچرخه باید کمک جلو داشته باشه ترجیحم اینه که کمک جل قفل هم بشه .

مدلایی که پیدا کردم
    اول سری شهری کنندل ادونچر 1و 2 و 3 و جایت سایپرس دی ایکس 2018 (واقعا طرحی زین ای دو مدل رو دوس دارم و به نظر راحت میرسن )
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=96d47553-8017-4957-b21c-a7bfe9dc6dff
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=040d3ba2-0b51-47f3-9bf0-da907ba09fb2
    http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%A7

بعد رسیدم به سری روم دیسک 2 و 3 جاینت که هم مدلای 2017 اش موجوده هم 2017 (روم دیسک 2 هم به نظر میرسه نسبت به قیمت دلاریش گرونه ) و کنندل کوییک cx4
    http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%A2%D9%85-3-giant-roam-3
    http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=22036cdb-f369-4577-96a5-ddc51aadf777&parentid=undefined

فوجی هم یه مدل داره

http://shop.asemanbike.com/?product=%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%BE-1-%D8%AF%DB%8C

مشکلم اینه که نمیدونم بین اینا کدومشون قطعاتش بهتره و بیشتر به کارم میاد . اصرای هم روی دوچرخه گرونتر ندارم . اگه مدلی هم سراغ دارین که ازینا بهتره ممنون میشم بهم بگید (خودم از کنندل ادونچر خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم خوبه و اصلا تو شیراز خودش و قطعاتش گیر میاد یا نه )

دوستان عزیز باتوجه به اینکه اینجا خدا رو شکر همه جوون و پر انرژی هستن و 90 درصد مشاوره های اینجا به جاینت تالون و اسکات اسپکت منتهی میشه از همه دوستان با تجربه درخواست دارم
    توی مشاوره به من کمک کنن تا این پست و پاسخای کارشناسانه و دلسوزانه شما یه راهنمای کاملی هم برا دوستان میانسال مثل من که فقط قصد استفاده دوچرخه توی شهر رو دارن بشه .
    همه مدلهایی که انتخاب کردید مناسب هستند ولی در کل چون خودتون گفتید که برای شهر میخواید و راحتی زین و.. براتون مهم هست دو گزینه ادونچر و سایپرس دی ایکس براتون مناسبتر هست.این دو تا کامفورت هستند و حتی میله زین کمک فنر داره.میتونید ادونچر۱ با حدود ۲۵۰۰ بگیرید که از ۲ و ۳ قطعات بهتری داره.کنندل فکر نکنم ۲۰۱۸ وارد شده باشه پس ۲۰۱۷ خوبه.سایزتون هم M هست
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin148 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان .

مدلایی که پیدا کردم

فوجی هم یه مدل داره

برای استفاده شهری نیازی به کمک جلو نیست. چرخ دوچرخه حدود ۸۰ سانتیمتر قطر دارند و به راحتی از روی پستی بلندی جاده های اسفالتی و حتی خاکی عبور می کنند. یک چیز دیگر بیشتر ضربه ها از طریق چرخه عقب و زین به بدن وارد می شود. در چرخ جلو دست و آرنج به صورت خدادادی ضربه ها را دفع می کنند. در عین حال در رنج قیمتی شما معمولا سیستم های تعلیق جلو سنگین و نا کارآمد هستند.

دوچرخه های شهری هم چندین نوع دارند. بستگی به نوع استفاده دارد. اگر به دنبال ورزش کردن و دوچرخه سواری در سرعت های بالاتر هستید. پیشنهادم جاینت اسکیپ هست. که فرمان پایین تر و بدن حالت ایرودینامیکی تری دارد. ترمز دیسکی هیدرولیک هم در سرعت های بالاتر بهتر عمل می کنند. کلا دوچرخه اسپرتی تری هست. من خودم مدل پایین تر این چرخ escape r3 را دارم. البته رویش گلگیر و ترک بند بسته ام. در طول هفته از آن برای کارهای روزمره استفاده می کنم. گاه گداری هم می زنم به بلوار چمران و بلوار مدرس ۴۰ ۵۰ کیلومتری طول شیراز را تند پا می زنم و ورزش می کنم.

سری دوچرخه های کانندیل ادونچر و جاینت سایپرس هم دوچرخه ها شهری هستند که بیشتر برای سواری راحت در شهر ساخته شده اند. ( مثل اینکه شما بروید سر کار یا خرید کنید و برگردید.) زین راحتتری دارند فرمان بالا تر هست. و بدن ایستاده تر هست. در نتیجه سواری راحتتری دارید در عوض سواری کندتری دارند.

فوجی Crosstown مثل کانندیل اونچر هست ولی ترمز دیسکی سیمی دارد. که نسبت به هیدرولیک رده پایینتر هست. ترمز های دیسکی در گل لای و زمین های خیس عملکرد بهتری نسبت به ترمز ها روی طوقه دارند. اگر در شیراز هستید که ۱۱ ماه از سال آفتابی هست نیازی به دیسکی نیست. ولی اگر بودجه موجود هست ترمز یک وسیله ایمنی هست که سرمایه گذاری روی آن جای دوری نمی رود. البته ترمز های دیسکی تعمیر و نگهداریشان یک مقدار کمی سخت تر هست.

دوچرخه های بالا سری لوازم رده پایین یا میان رده کوهستان شیمانو رویشان هست. در عمل تفاوت خیلی جزئی هست. وبرای استفاده در شهر مناسب هستند. شما می توانید اگر بدنتان اجازه دهد با همه آن ها در سربالایی های بسیار تند هم پا بزنید.

اگر بدن آماده تری دارید و یا می خواهید بهتر و حرفه ای تر ورزش کنید یک دوچرخه کورسی هم می تواند انتخاب خوبی باشد. برای جاده ساخته شده اند وسایل مخصوص جاده (مثل دنده یا ترمز ) رویشان هست. ولی خوب دوچرخه های کورسی قیمت بالاتری دارند مثلا

[Only registered and activated users can see links. ]

اگر خواستید بخرید مغازه ی آقای کیانی در آخر عفیف آباد جای خوبی برای شروع هست. یک مقدار فروشنده ها بد اخلاق هستند و محل مشتری نمی گذارند مخصوصا اگر تازه کار باشید. ولی تجربه دوچرخه سواری دارند اگر پلاچ شوید می توانید پیشنهادها خوبی از شان بگیرید.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    برای استفاده شهری نیازی به کمک جلو نیست. چرخ دوچرخه حدود ۸۰ سانتیمتر قطر دارند و به راحتی از روی پستی بلندی جاده های اسفالتی و حتی خاکی عبور می کنند. یک چیز دیگر بیشتر ضربه ها از طریق چرخه عقب و زین به بدن وارد می شود. در چرخ جلو دست و آرنج به صورت خدادادی ضربه ها را دفع می کنند. در عین حال در رنج قیمتی شما معمولا سیستم های تعلیق جلو سنگین و نا کارآمد هستند.

دوچرخه های شهری هم چندین نوع دارند. بستگی به نوع استفاده دارد. اگر به دنبال ورزش کردن و دوچرخه سواری در سرعت های بالاتر هستید. پیشنهادم جاینت اسکیپ هست. که فرمان پایین تر و بدن حالت ایرودینامیکی تری دارد. ترمز دیسکی هیدرولیک هم در سرعت های بالاتر بهتر عمل می کنند. کلا دوچرخه اسپرتی تری هست. من خودم مدل پایین تر این چرخ escape r3 را دارم. البته رویش گلگیر و ترک بند بسته ام. در طول هفته از آن برای کارهای روزمره استفاده می کنم. گاه گداری هم می زنم به بلوار چمران و بلوار مدرس ۴۰ ۵۰ کیلومتری طول شیراز را تند پا می زنم و ورزش می کنم.

سری دوچرخه های کانندیل ادونچر و جاینت سایپرس هم دوچرخه ها شهری هستند که بیشتر برای سواری راحت در شهر ساخته شده اند. ( مثل اینکه شما بروید سر کار یا خرید کنید و برگردید.) زین راحتتری دارند فرمان بالا تر هست. و بدن ایستاده تر هست. در نتیجه سواری راحتتری دارید در عوض سواری کندتری دارند.

فوجی Crosstown مثل کانندیل اونچر هست ولی ترمز دیسکی سیمی دارد. که نسبت به هیدرولیک رده پایینتر هست. ترمز های دیسکی در گل لای و زمین های خیس عملکرد بهتری نسبت به ترمز ها روی طوقه دارند. اگر در شیراز هستید که ۱۱ ماه از سال آفتابی هست نیازی به دیسکی نیست. ولی اگر بودجه موجود هست ترمز یک وسیله ایمنی هست که سرمایه گذاری روی آن جای دوری نمی رود. البته ترمز های دیسکی تعمیر و نگهداریشان یک مقدار کمی سخت تر هست.

دوچرخه های بالا سری لوازم رده پایین یا میان رده کوهستان شیمانو رویشان هست. در عمل تفاوت خیلی جزئی هست. وبرای استفاده در شهر مناسب هستند. شما می توانید اگر بدنتان اجازه دهد با همه آن ها در سربالایی های بسیار تند هم پا بزنید.

اگر بدن آماده تری دارید و یا می خواهید بهتر و حرفه ای تر ورزش کنید یک دوچرخه کورسی هم می تواند انتخاب خوبی باشد. برای جاده ساخته شده اند وسایل مخصوص جاده (مثل دنده یا ترمز ) رویشان هست. ولی خوب دوچرخه های کورسی قیمت بالاتری دارند مثلا

اگر خواستید بخرید مغازه ی آقای کیانی در آخر عفیف آباد جای خوبی برای شروع هست. یک مقدار فروشنده ها بد اخلاق هستند و محل مشتری نمی گذارند مخصوصا اگر تازه کار باشید. ولی تجربه دوچرخه سواری دارند اگر پلاچ شوید می توانید پیشنهادها خوبی از شان بگیرید.
    با احترام ولی بند اول حرفاتون ایراد داره.سازنده های جهانی چرخ یعنی اشتباه میکنند که کمک میذارند برای مدل سیتی؟ یا هر چی چرخ زیر ۲۵۰۰ هست بدون کمک ساخته بشه چون ناکارامد هستند؟ چرخهای شهری هر دو مدل ساخته میشن برای محیط های مختلف.اگر در هلند باشی که کل مسیرها سنگ فرش هستند بله بدون کمک مشکلی نیست ولی توی شهرهای ما که مثل جگر زلیخا هست بودنش بهتر از نبودنش هست
    در مورد قیمت هم اصلا جای بحث نیست و ربطی به قیمت نداره.هر کمکی در حد خودش کار میکنه
    اینکه مچ دستها بصورت خودکار ضربه ها رو دفع کنند هم حرف جدیدی هست! در دراز مدت این ضربه های کوچیک که با یک کمک معمولی گرفته میشه میتونه اسیبهای بدی به مچ و ارنج و سرشانه وارد کنه
    در کل این بحث رو تمام کنید چون بحث کارشناسی هست و نیاز به بررسی و تجربه داره و از روی حدث و گمان نمیشه نسخه پیچید
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad tohid نمایش پست ها
    اقا شاهین این مدلهایی که فرمودید هیچ اطلاعی از مشخصاتشون ندارم....ولی.....یک نکته رو عرض کنم.......اگر لوازم و قیمت اسکات و کیوب مشابه هم هستند وقتی حتی اگر اسکات یکمی گرون تره......ولی باز ارزش بیشتری داره.......کلا بنظ من سواری اسکات خیلی بهتر خواهد بود.......بازم میتونی یه مدل نهایی از کیوب و اسکات با قیمت و لوازم بزاری میشه بهتر نظر داد قطعا......
    سپاس آقا فرشاد عزیز... از نظر لوازم میشه گفت اسکیل 940 هم رده با LTD SL هستش که قیمتش حدودا 6.5 میلیون هستش... امروز باز من سری زدم به دوچرخه فروشی ها یکیشون قیمت Cube رو بازم بهتر بهم گفتش و 5.300 گفت برات میارمش ولی در آخر گفت چرا KTM نمیبری من گفتم از ظاهرشون خوشم نمیاد بعد کاتالوگش رو آورد یه مدل از سری Myron بود که واقعا قشنگ بود و فرم تنه ش به دلم نشست تنه کربن بود لوازم تقریبا همه SLX بود و وزنش 10.8 کیلوگرم بود. گفت این بالاتره منم گفتم گرون تر نمیخوام باشه گفت باهات راه میام با قیمت عالی میدم بهت. هر چند گفتش کیوب رو میخوای صبر کن دو هفته دیگه مدل های 2018 میاد اون موقع انتخاب کن. نظر شما در مورد KTM چیه؟ ولی چیزی که برام مسلم شده اینه که دوچرخه ی بد الان نداریم در واقع همشون از برندهای اصلی عالی شدن و تفاوت ها فاحش نیست. حالا یکی رو تنه مانور میده یکی رو لوازم. ktm کربن چشم منو گرفته اگه قیمت خوبی داشته باشه و توسط دوستان تایید بشه شاید همونو بگیرم.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سپاس آقا فرشاد عزیز... از نظر لوازم میشه گفت اسکیل 940 هم رده با LTD SL هستش که قیمتش حدودا 6.5 میلیون هستش... امروز باز من سری زدم به دوچرخه فروشی ها یکیشون قیمت Cube رو بازم بهتر بهم گفتش و 5.300 گفت برات میارمش ولی در آخر گفت چرا KTM نمیبری من گفتم از ظاهرشون خوشم نمیاد بعد کاتالوگش رو آورد یه مدل از سری Myron بود که واقعا قشنگ بود و فرم تنه ش به دلم نشست تنه کربن بود لوازم تقریبا همه SLX بود و وزنش 10.8 کیلوگرم بود. گفت این بالاتره منم گفتم گرون تر نمیخوام باشه گفت باهات راه میام با قیمت عالی میدم بهت. هر چند گفتش کیوب رو میخوای صبر کن دو هفته دیگه مدل های 2018 میاد اون موقع انتخاب کن. نظر شما در مورد KTM چیه؟ ولی چیزی که برام مسلم شده اینه که دوچرخه ی بد الان نداریم در واقع همشون از برندهای اصلی عالی شدن و تفاوت ها فاحش نیست. حالا یکی رو تنه مانور میده یکی رو لوازم. ktm کربن چشم منو گرفته اگه قیمت خوبی داشته باشه و توسط دوستان تایید بشه شاید همونو بگیرم.
    فقط به صرف کربن بودن تصمیم نگیرید.الان بلست هم مدل کربنی داره ۳۵۰۰ ولی ارزش خرید داره؟
    الان مشکل اسکات اسکیل چی هست؟
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    فقط به صرف کربن بودن تصمیم نگیرید.الان بلست هم مدل کربنی داره ۳۵۰۰ ولی ارزش خرید داره؟
    الان مشکل اسکات اسکیل چی هست؟
    طبیعتا فرق زیادی هستش بین برند متفرقه ای مثل بلست با KTM که قریب به یک قرن سابقه داره... شما یه نگاهی به سری Myroon بندازید متوجه میشید چقدر سری رده بالایی هستش قیمتش حتی نزدیک به 3.500 که مثال زدید هم نیست... بعد هنوز من اصلا تصمیم نگرفتم تا فردا که قیمت اون مدلش رو بهم بدن.
    مشکل اسکات اسکیل اینه که 2017 رو الان اینجا دیگه موجود ندارن میگن صبر کن تا 2018 بیاد اونم که عرض کردم دنده ش SRAM 1X11 هستش و برای من کاربرد نداره. به خاطر همین اسکات از گزینه هام تقریبا حذف شده. فعلا گزینه هام به کیوب و KTM در صورت قیمت مناسب بودن محدود شده.
    443
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    طبیعتا فرق زیادی هستش بین برند متفرقه ای مثل بلست با KTM که قریب به یک قرن سابقه داره... شما یه نگاهی به سری Myroon بندازید متوجه میشید چقدر سری رده بالایی هستش قیمتش حتی نزدیک به 3.500 که مثال زدید هم نیست... بعد هنوز من اصلا تصمیم نگرفتم تا فردا که قیمت اون مدلش رو بهم بدن.
    مشکل اسکات اسکیل اینه که 2017 رو الان اینجا دیگه موجود ندارن میگن صبر کن تا 2018 بیاد اونم که عرض کردم دنده ش SRAM 1X11 هستش و برای من کاربرد نداره. به خاطر همین اسکات از گزینه هام تقریبا حذف شده. فعلا گزینه هام به کیوب و KTM در صورت قیمت مناسب بودن محدود شده.
    این مشخصات اسکیل ۹۷۰ مدل ۲۰۱۸ هست
    ۱۰۲ هست با ست شیمانو.زیاد روی حرف کاسب جماعت حساب نکنید

۱۰�۲ هست با ست شیمانو.زیاد روی حرف کاسب جماعت حساب نکنید
    552
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ۱۰�۲ هست با ست شیمانو.زیاد روی حرف کاسب جماعت حساب نکنید

دوست عزیز متاسفانه دقت نکردید... اصلا مدل مد نظر اسکیل 970 نبوده و نیست... ما اسکیل 950 رو در نظر داشتیم. حرف کاسب هم نبود تو همون سایت میتونید مشخصات اسکیل 950 2018 رو مشاهده کنید.
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا سلام من میخوام stx slr 4 بگیرم شما داشتی راضی بودی ؟ سواریش خوبه ؟ چرا فروختیش خوب نبود ؟

اضافه شده بعد از : 2 minutes

سلام اقا من میخوام xtc slr4 بخرم شما داشتی راضی بودی ؟ راحت بود ؟ چرا فروختیش ؟ من خودم تالون2 2017 دارم میخوام ببینم چقد تفاوتشه ......... البته این تالونو دادم دادشم
    ویرایش توسط m_mahdi1990 : 2018/02/02 در ساعت 23:53
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با احترام ولی بند اول حرفاتون ایراد داره.سازنده های جهانی چرخ یعنی اشتباه میکنند که کمک میذارند برای مدل سیتی؟ یا هر چی چرخ زیر ۲۵۰۰ هست بدون کمک ساخته بشه چون ناکارامد هستند؟ چرخهای شهری هر دو مدل ساخته میشن برای محیط های مختلف.اگر در هلند باشی که کل مسیرها سنگ فرش هستند بله بدون کمک مشکلی نیست ولی توی شهرهای ما که مثل جگر زلیخا هست بودنش بهتر از نبودنش هست
    در مورد قیمت هم اصلا جای بحث نیست و ربطی به قیمت نداره.هر کمکی در حد خودش کار میکنه
    اینکه مچ دستها بصورت خودکار ضربه ها رو دفع کنند هم حرف جدیدی هست! در دراز مدت این ضربه های کوچیک که با یک کمک معمولی گرفته میشه میتونه اسیبهای بدی به مچ و ارنج و سرشانه وارد کنه
    در کل این بحث رو تمام کنید چون بحث کارشناسی هست و نیاز به بررسی و تجربه داره و از روی حدث و گمان نمیشه نسخه پیچید
    نمی خواهم بحث را کش بدهم.نظرم را گفتم. شما می توانید قبول کنید یا نکنید. ولی بنده در همان کشورهایی که شما فکر می کنید آسفالت سیقلی دارند زندگی کرده ام و آسفالت های آنها خیلی بهتر یا بد تر از آسفالت های جاها دیگر نیست. اگر حرف من را قبول ندارید یک مقدار در اینترنت و ویدئو های یوتیوب در مورد شکایت های دوچرخه سوار ها در مورد کیفیت آسفالت جاده ها در همان کشورها جستجو کنید.

در رنج ۵۰۰ دلار دوچرخه ها معمولا دوشاخ سنگین ۲ ۳ کیلویی دارند که دارای قابلیت تنظیم خیلی خاصی برای وزن سوار کار و نوع سواری نیستند و همچنین کیفیت و خوبی ندارد و بعد از مدتی هم خراب و یا سرویس می خواهند. برای یک دوچرخه شهری به نظر من لازم نیست. حالا شما برای سواری روی جاده آسفالتی که به طور معمول هر کیلومتر تعداد معدودی پستی بلندی دارد بخواهید از این تعلیق های ارزان استفاده کنید که هم انرژی شما را هدر می دهند هم ۲ ۳ کیلو وزنتان را زیاد می کند اختیار با خودتان هست.

جراحت دست که شما ادعا می کنید دو شاخ نرم از جلوگیری می کند برای سواری هست که به مدت طولانی و و تناوب سریع مثلا ۱۰ بار ۱۵ بار در هر چند ثانیه به دست شما ضربه وارد می کند.مثلا سواری در دانهیل یا هر مسیر پر از سنگلاخ نه روی آسفالت که بیشترین تعداد ضربه به دست حداکثر ۱ بار در هر ۱۰ یا ۱۵ ثانیه هست. این نوع جراحت ها معمولا در گارگرهایی که با مته های پنوماتیک که برای تخریب ساختمان یا آسفالت هست کار می کنند بسیار شایع هست و هم چنین دوچرخه سوار های کوهستان ولی نشنیدم دوچرخه سواری با دوچرخه کورسی از این نوع جراحت ها داشته باشد.

در آخر هم برای اینکه نگویید بدون مدرک حرف می زنم یک ویدئو از یوتیوب در مورد سیستم ها تعلیق ارزان قیمت

صفحه 74 از 94 نخست ... 41424344454647172737475767784 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,220 , از مجموع 2797