ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

User Tag List

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    باسلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان این انجمن

شرمنده مزاحم تون شدم.بنده علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارم و تصمیم گرفتم دوچرخه بخرم ولی نه با بودجه خیلی زیاد(حداکثر 700تومن)
    نوع فعالیت بنده دوچرخه سواری با هدف ورزش و رفت و آمد بین روستایی سرعت معمولی و مسافت های نسبتا طولانی است(فرض کنید 20 کیلومتر یا کمی بیشتر)
    بیشتر مسافت جاده آسفالت های دارای سرعت گیر بوده و هرچند مقداری جاده خاکی هم در روستاها طبیعی است!
    میخواستم بدانم آیا اولین دوچرخه سفید رنگ در عکس زیر با قیمت 650 هزار تومان برای بنده مناسبه یا خیر
    اصلا سررشته و اطلاع ندارم که نوع کاربری این دوچرخه دقیقا چیه و آیا برای اهداف بنده که رکاب زدن در جاده های اسفالته نسبتا طولانی بین روستایی است مناسبه یا خیر
    ممنون میشم دوستان گرانقدر راهنمایی کنند

بدجور به مشاوره و راهنمایی دوستان عزیز و تمرکز روی این دوچرخه سفید رنگ برند المپیک نیاز دارم
    • # ADS
      Circuit advertisement
      banner

86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوست عزیز.
    ۳تا نکته :
    1- این سوال رو باید در قسمت خرید دوچرخه زیر ۲ میلیون میپرسیدید.
    ۲-انتخابتون با شرایطی که گفتی خوبه چون ۲۰ کیلومتر در روز مسیر زیادی محسوب نمیشه و شما هم قصد فشار آوردن به دوچرخه و تخلیه انرژی خودتون رو ندارید.
    ۳-پیشنهاد من به شما اینه که زین دوچرخه رو (چون نو هستش ازتون برمیدارن) بفروشید به فروشنده و با پول اون و الباقی پولتون (گفتید تا ۷۰۰ مشکلی نداره) یک زین خوب تهیه کنید تا از صدمات (احتمالی) ناشی از دوچرخه های معمولی در امان باشید.
    .
    .
    راستی چون تو جاده میرید یک چراغ عقب هم بگیرید خوبه (قیمتش از ۶-۷تومن میره به بالا که میتونید به عنوان اشانتیون وقتی پول دوچرخه رو دادید از فروشنده بگیرید)
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_2011 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    ۳تا نکته :
    1- این سوال رو باید در قسمت خرید دوچرخه زیر ۲ میلیون میپرسیدید.
    ۲-انتخابتون با شرایطی که گفتی خوبه چون ۲۰ کیلومتر در روز مسیر زیادی محسوب نمیشه و شما هم قصد فشار آوردن به دوچرخه و تخلیه انرژی خودتون رو ندارید.
    ۳-پیشنهاد من به شما اینه که زین دوچرخه رو (چون نو هستش ازتون برمیدارن) بفروشید به فروشنده و با پول اون و الباقی پولتون (گفتید تا ۷۰۰ مشکلی نداره) یک زین خوب تهیه کنید تا از صدمات (احتمالی) ناشی از دوچرخه های معمولی در امان باشید.
    .
    .
    راستی چون تو جاده میرید یک چراغ عقب هم بگیرید خوبه (قیمتش از ۶-۷تومن میره به بالا که میتونید به عنوان اشانتیون وقتی پول دوچرخه رو دادید از فروشنده بگیرید)
    ممنون از شما دوست عزیز
    بابت نکته اول تون که درست هم هست بنده شرمنده هستم چون تازه وارد بودم.تکرار نمیشه
    دوست عزیز دوچرخه زیر (گالانت g400) با قیمت 630 تومن چطوره؟ نسبت به این مدل و کلا در چه سطح دوچرخه ای هست و چقدر میشه روش حساب کرد
    چون خیلی از این رنگش خوشم امده
    کمی دربارش توضیح بدی اگه اطلاعات کافی داری ممنون میشم

واقعا ممنونت میشم
    11,157
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    238 Thread(s)
    دوستان لطف کنن موضوع رادر تاپیک زیر دنبال کنن
    ازبازکردن تاپیک جدید خود داری کنید
    [Only registered and activated users can see links. ]

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4