PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه هر روزه پارک جنگلی لویزان

bicycle-ran
2015/02/22, 23:16
دوستان تهرانی سلام
من هر روز (به جز جمعه ها) یک ساعت قبل از غروب میرم جنگل لویزان افرود و انرود (در حال حاضر از ساعت 19 تا 20)و البته کمی هم ورزش با تجهیزات ورزشی داخل پارک هرکی دوس داره خوشحال میشم همرکاب بشیم
من از درب شرقی جنگل لویزان(روبرو شهرک گلستان) خ کوهستان وارد میشم و تا پاسگاه پلیس (انتهای پارک مشرف به اتوبان بابایی) میرم اونجا 10دقیقه با تجهیزات ورزشی تمرین میکنم و بعدش وارد مسیر خاکی میشم و مسیرو بر میگردم
جمعه ها بدلیل شلوغی پارک این مسیرو نمیرم و به دوستان هم پیشنهاد نمی کنم چون همش باید مراقب افرادی باشید که بی محابا میپرن وسط مسیر! بدلیل شیب زیاد و سرعت گرفتن کنترل دوچرخه در زمان شلوغی پارک مشکل خواهد بود.
هوا و منظره ها بهاری و بسیار عالیه خوشحال میشم ببینمتون :)

sanaz20
2015/02/23, 16:28
پارک لویزان بسیار زیباست و البته به ما خیلی دوره. سربالاییای نفس گیر و خوبی داره و خلوته. خوش بحالتون که فرصت همچین برنامه هایی رو دارین اونم هر روز

bicycle-ran
2015/02/23, 21:34
چند روز پیش یه روباه خیلی خوشکل و دم بلند رو کنار مسیر دیدم که با دیدن من کمی دور شد و برگشت منو نگاه کرد منم یه لبخند و یه زنگ بلبلی براش زدم امروز دوباره همون روباه (یا داداششو!) دوباره یه جای دیگه مسیر دیدم شاید دوربین ببرم دفعه بعد یه عکس از روباهم!! براتون بگیرم :)
خدارو چه دیدی شایدم با خانوم روباهه رفیق شدم اوردمش خونه مهمونی:22:

bicycle-ran
2015/02/23, 22:59
تو مسیرهای افرود وسط جنگل که میرم بعضی وقتا ماشینای پارک شده کنار مسیرو میبینیم که جوانان وطن در حال لاو ترکوندن هستن:60: فکر کنم بیچاره ها با دیدن من که بی سر صدا یدفعه از کنارشون رد میشم به خودشون میگن این دیوونه دیگه این ساعت اینجا چیکار میکنه عقل جن هم به اینجا که ما اومدیم نمیرسید این دیگه از کجا پیداش شد:30:

bicycle-ran
2015/02/27, 17:40
هوای جنگل بسیار مطبوع و نیمه بهاریه:smiley_en_bicicleta

bicycle-ran
2015/02/28, 20:25
نقشه مسیرهای جنگل لویزان:
[Only registered and activated users can see links]

bicycle-ran
2015/03/01, 19:25
هوا هر روز داره بهتر میشه و اون سرمای خشک به هوای افتابی ملایم تبدیل میشه
هرکه دارد هوس کرب و بلا بسم الله :)

bicycle-ran
2015/03/06, 01:11
باتوجه به افزایش طول روزها ساعت برنامه به 5/5 تا 6/5 هر روز تغییر یافته از ابتدای بهار هم از ساعت 6 تا 7 خواهد بود
امروز بدلیل وزش باد و باران اسمان بسیار تمیز و کوههای برفی شمال تهران بخوبی پیدا بودن عالی بود هوا

bicycle-ran
2015/03/14, 10:26
خب دوستان یک هفته ای نبودم تهران ایشالا از امروز دوباره برنامه رو ادامه میدم
همرکاب نبودددد؟؟؟

stuxnet
2015/03/14, 11:03
سلام خدمت دوستان من هم تازه عضو این سایت شدم -هنوز موفق به خرید دوچرخه دلخواه نشدم ولی وقتی بخرم یکی از ستون های اصلی من هستم ارادتمند آرش

bicycle-ran
2015/03/14, 16:40
منزلتون کدوم سمته
هر روز میتونین بیاین؟

bicycle-ran
2015/03/17, 13:49
هفته اول عید که تهران هستم علاوه بر سانس عصر صبح ها هم از ساعت 11تا 12 میرم دوچرخه سواری
ضمنا کلا 5شنبه و جمعه هایی هم که خونه باشم هردو سانس رو میرم

stuxnet
2015/03/18, 09:43
منزلتون کدوم سمته
هر روز میتونین بیاین؟
سراج بلههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه

منزلتون کدوم سمته
هر روز میتونین بیاین؟
سراج بلههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه

- - - - - - - - - -

فقط تروخدا ی مشاوره بدین من برم ی دوچرخه خوب بخرم ممنون :30:

bicycle-ran
2015/03/18, 10:20
خیلی خوبه بچه محل :)
والا من خودمم اماتورم و الا کمکت میکردم

bicycle-ran
2015/03/19, 19:32
الان از پارک جنگلی اومدم درختا شکوفه های سفید و صورتی زدن و بسیااااااررررر زیبا شدن صبح اب زلال هم تو جوی ها باز بود و هوا هم که عاااااااالی
اگه فردا خواب نمونم و برنامه بهشت زهرا رو برم این اخرین برنامه لویزان امسال بوده به امید دیدار دوستان در ادامه برنامه در سال جدید

bicycle-ran
2015/03/26, 12:41
امروز بعد یه بارون بهاری هوا بسیااااار تمیز و عالی بود و از اون بالا تهران زیبا و کوههای سفیدپوش شمال تهران و حتی گنبد گیتی (قله دماوند) در شرق تهران بخوبی پیدا بودن :)
موقع برگشت برای اولین بار در این یکی دو ماه چشممون به جمال یه دوچرخه سوار دیگه هم روشن شد :)

bicycle-ran
2015/03/28, 12:32
سلام دوستان از امروز بمدت یه هفته نیستم دیروز سانس عصر بلخره یه چنتا عکس گرفتم اینارو میزارم تا تو این یه هفته مشغول باشین :)
چون اینترنتم کنده فقط لینک عکسارو میزارم:

سلام دوستان از امروز بمدت یه هفته نیستم دیروز سانس عصر بلخره یه چنتا عکس گرفتم اینارو میزارم تا تو این یه هفته مشغول باشین :)

- - - - - - - - - -

اضافه شده بعد از : 21 minutes

اضافه شده بعد از : 16 minutes

bicycle-ran
2015/03/28, 12:58

stuxnet
2015/03/30, 15:18
سلام برنامه جی شد دوستان من دوچرخه خریدم ولی منتظز شماهم اگر میتونید اس بدید سریع جواب میدم

bicycle-ran
2015/04/05, 11:21
سلام من امروز رسیدم تهران و ایشالا از همین امروزم برنامه رو ادامه میدم ساعت 6تا7 عصر
من شماره ای از شما ندارم ولی این شماره منه (-- حذف شد --) تماس از طریق پیام خصوصی
خوشحال میشم ببینمت دوست همرکاب :)

bicycle-ran
2015/04/08, 18:04
از ابتدای سال که هوا خوب شده و پارک عصرا پره ماشین میشه دیگه خبری از روباهم نیس :(

bicycle-ran
2015/04/12, 09:22
به این نتیجه رسیدم نیمه اول سال که 5شنبه جمعه ها پارک جنگلی شلوغه نباید رفت دوچرخه چون بعضی آدما! مثل گاو (بلا نسبت گاو) یه دفعه میان وسط مسیر و چون تو سرازیری های تند لویزان کنترل سخته احتمال خطر بالاس این هفته دوبار نزدیک بود بزنم به ادما صد رحمت به گوسفند لاقل بوقو حالیش میشه اینا فقط از بوق تریلی میترسن!

bicycle-ran
2015/04/15, 17:31
جالبه برای رفع برخی مشکلات در پارک جنگلی با سامانه فوریت! های شهری 137 تماس میگیرم ولی بعد گذشت چندین روز هم خبری از رفع مشکلات نیست:21:

omidagha
2015/04/16, 13:00
خسته نباشی دلاور

bicycle-ran
2015/04/19, 20:45
جدیدا چنتا سگ ولگرد تو پارک میبینم ولی خوشبختانه خجالتین و کاری با من ندارن به نگهبانی گفتم میگه میان جمعشون میکنن دوباره پیداشون میشه :73:

bicycle-ran
2015/04/22, 17:34
از فردا قراره با 2تا از دوستان دو روزه از سمنان تا ساری رکاب بزنیم ایشالا بعد از برگشت دوباره برنامه جنگل رو ادامه میدم

bike2019
2015/04/22, 21:41
خوش بگذره رفیق

bicycle-ran
2015/04/26, 10:02
خب بعد بازگشت از برنامه دو روزه شهمیرزاد به ساری که گزارشش بزودی تقدیم میشه از دیروز دوباره ادامه برنامه پارک جنگلی از سر گرفته شد
وای که این بچه های شرق تهران چقدر تنبلن :p

sanaz20
2015/04/26, 16:12
خب بعد بازگشت از برنامه دو روزه شهمیرزاد به ساری که گزارشش بزودی تقدیم میشه از دیروز دوباره ادامه برنامه پارک جنگلی از سر گرفته شد
وای که این بچه های شرق تهران چقدر تنبلن :p
به نکته عمیق و ظریفی اشاره کردین. بچه های شرق به سرخه و لویزان چسبیدن بهشونم که میگی اینهمه جا و مسیر هست، میگن آخه سرخه همه چیز داره. آخه طبیعت لویزانو هیچ جا نداره.
مگع داااااریم!!!! والاااااااا
جلوشونم گفتم که خدایی ما غربیا تمام نقاط تهرانو زیر پا گذاشتیم. شرق و غرب و جنوب و شمال. برنامه بهشت زهرا بودین که.
شده که 6 ساعت یه ریز نشستیم و رکاب زدیم یا 10 ساعت کلا بیرون بودیم و مدام در حال رکابزنی ولی این شرقیااااااا............................

Ali 2025
2015/04/26, 16:21
تقصیر روسهاست!!!!!!!!!!!:30:

bicycle-ran
2015/04/26, 16:44
به نکته عمیق و ظریفی اشاره کردین. بچه های شرق به سرخه و لویزان چسبیدن بهشونم که میگی اینهمه جا و مسیر هست، میگن آخه سرخه همه چیز داره. آخه طبیعت لویزانو هیچ جا نداره.
مگع داااااریم!!!! والاااااااا
جلوشونم گفتم که خدایی ما غربیا تمام نقاط تهرانو زیر پا گذاشتیم. شرق و غرب و جنوب و شمال. برنامه بهشت زهرا بودین که.
شده که 6 ساعت یه ریز نشستیم و رکاب زدیم یا 10 ساعت کلا بیرون بودیم و مدام در حال رکابزنی ولی این شرقیااااااا............................

شما هم که دیگه اعلام برنامه نمیکنین که لاقل ما بیایم سمت غرب :)

bicycle-ran
2015/04/29, 10:35
روزایی که هوا صاف باشه از اون نقطه ای که برای تمرین با وسایل ورزشی داخل پارک توقف میکنم قله بلند و سفیدپوش دماوند براحتی پیداست :)

sanaz20
2015/04/29, 10:57
شما هم که دیگه اعلام برنامه نمیکنین که لاقل ما بیایم سمت غرب :)
اعلام کردم. منتظر حضور سبزتون هستیم. در آبشار سنگان :29:

bicycle-ran
2015/04/29, 11:00
اعلام کردم. منتظر حضور سبزتون هستیم. در آبشار سنگان :29:

اره دیدم ممنون از لطفت ولی متاسفانه جمعه باید تور ببرم احتمالا از این به بعد کلا جمعه هام پر باشه واسه تور :(

Ali 2025
2015/05/01, 09:18
حتماً دوچرخه بخرم با ساناز و بایسیکل ران برنامه میزارم. رو من حساب کنین دوستان!

Ali 2025
2015/05/01, 19:52
آقا امروز دل زدیم به دریا و لویزان رو شخم زدیم. البته چون بدون هماهنگی بود عکس و فیلم تهیه نکردیم. بیشتر خواستیم از محیطش لذت ببریم. الحق پارک جالبیه.

bicycle-ran
2015/05/01, 22:07
بلخره دوچرخه داری یا نه علی اقا؟ :)

Ali 2025
2015/05/02, 12:05
دوچرخه 24 پسرم رو قرض گرفتم. از رو ناچاری!!!

bicycle-ran
2015/05/05, 17:47
اوه اوه الان هوا عاااااااااالیه برا دوچرخه تو پارک جنگلی من برم تا هوا تاریک نشده :60:

اوه اوه الان هوا عاااااااااالیه برا دوچرخه تو پارک جنگلی من برم تا هوا تاریک نشده :60:

- - - - - - - - - -

عاشق بارون نم نم مم :)

bicycle-ran
2015/05/12, 10:21
دیروز برای دومین بار در طول این سه ماه یه دوچرخه سوار دیگه هم تو جنگل دیدم که مایه دلگرمی بود ایشالا هرروز دوچرخه سوارای جنگل بیشتر بشن و البته حضور دائم نه یکروزه :)

milad788
2015/05/13, 10:54
دیروز برای دومین بار در طول این سه ماه یه دوچرخه سوار دیگه هم تو جنگل دیدم که مایه دلگرمی بود ایشالا هرروز دوچرخه سوارای جنگل بیشتر بشن و البته حضور دائم نه یکروزه :)
من بعضی وختا میام پارک لویزان.بیشتر عصر البته.و همچنین 1 ماهه که نیومدم ولی 3-4 ماه اخیر هفته ای 3-4 روز میرفتم.دوچرخمم فوجی نوادا 1.6 سفید رنگه.

bicycle-ran
2015/05/13, 11:34
اقا برات شمارمو خصوصی فرستادم برا هماهنگی خوشحال میشم ببینمت :)

imrangerdoo
2015/05/15, 19:03

والا من آخر هفته صبح های زود میرم وقتی دارم بر میگردم گروه گروه رایدر میبینم (حدود 20 تا میشن) . اینطوری ها هم که شما میگین اوضاع غم انگیز نیست .

bicycle-ran
2015/05/19, 15:39
دیروز دوستم با ماشین دوچرخشو اورد در خونه ما و باهم رفتیم پارک جنگلی خوشش اومد و قرار شد هر یکی دوهفته یه روز بیاد باهم بریم :)

bicycle-ran
2015/05/23, 11:38
یه تیکه از مسیر هست که پره درختای توته اقا ملتی داریم ما استثنایی!! اولا هنوز توتا کامل نرسیده افتادن به جون درختا اونم خانوادگی و با پهن کردن چادر و تکوندن درخت! دوما بعضیا با یه ماشینایی میان اینکارو میکنن که هاج و واج میمونی میگی نکنه با همین کارا پولدار شدن!! سوما این اتفاق هر روز که میرم داره میفته موندم یعنی این درختچه های فسقلی بدبخت چقدر توت دارن که ملت دست از سرشون برنمیدارن تازه به اینایی که من سر درختا دیدم توت که هیچ، توتک هم نمیشه گفت :) پریروز یه خانواده بودن با موتور از بالا یکی یکی همه درختا رو میتکوندن و میومدن پایین ولی اخرش فکر کنم نیم کیلو توت هم کاسب نبودن! اقا باورم شد وضع اقتصادی خیلی خرابه:riz273:

Ali 2025
2015/05/23, 12:26
البته برخی دوستان تو اون نواحی زامبی هم دیدن!!:44: شمام مواظب باش!!

bicycle-ran
2015/05/26, 11:21
عصرا که میرم جنگل کلی ادم میبینم که اومدن و بساط قلیون راه انداختن و مشغولن پیش خودم گفتم اگه تو این سه ماه دنبال پایه واسه قلیون بودم تاحالا صدنفر اعلام امادگی کرده بودن اما دوچرخه دریغ از یه نفر :)
این دوماه که روزا طولانی تره ساعت 7/5 تا 8/5 میرم دوچرخه

Ali 2025
2015/05/26, 12:02
آره درسته قلیون چیز بدیه. ولی اگه گفته بودی پایه بودم:30:

bicycle-ran
2015/05/30, 09:36
شهرداری برای داغون کردن پارکهای جنگلی همیشه پایه هست ولی برای اصلاحات کوچیک هم حتی دریغ میکنه
یه تیکه از مسیر ابتدای پارک هست که عرض اسفالت رو کندن و ول کردن رفتن ما دو ماه پیش دوبار با این سامانه 137 شون تماس گرفتیم که بیان یه اسفالت بریزن تو این چاله همون بوده که بیان!!!:13:

bicycle-ran
2015/06/02, 10:21
الان صد روزه که دوچرخه دارم و تو این مدت کیلومتر شمار نشون میده هزار کیلومتر رکاب زدم یعنی بطور متوسط روزی ده کیلومتر به امید رسیدن به عدد دو هزار کیلومتر بزودی :)

imrangerdoo
2015/06/02, 14:54
عصرا که میرم جنگل کلی ادم میبینم که اومدن و بساط قلیون راه انداختن و مشغولن پیش خودم گفتم اگه تو این سه ماه دنبال پایه واسه قلیون بودم تاحالا صدنفر اعلام امادگی کرده بودن اما دوچرخه دریغ از یه نفر :)
این دوماه که روزا طولانی تره ساعت 7/5 تا 8/5 میرم دوچرخه

آقا جون منم هر روز 5-7 و 18 - 20:30 میرم سوهانک شما بیا منم تنهام (لویزان اصلا اکشن نیست، یکی دوتا شیب اکشن توی راه خاکی هتل هست که فقط همونه)
من از سوهانک تا نزدیک لواسان میرم (همش سر بالایی و بعدش هم یه بیست، سی دقیقه ای دانهیل مداوم میزنم) خیلی با حاله

bicycle-ran
2015/06/02, 15:08
پخ دادم برا هماهنگی دوست عزیز

bicycle-ran
2015/06/06, 18:34
هوا این چند روز واقعا گرم شده و حتی عصرا که من میرم و افتاب دیگه نیست هم میشه شدت گرما رو که از زمین متصاعد میشه حس کرد خدا بداد برسه با خشکسالی :21:

mSafdel
2015/06/07, 07:36
هوا این چند روز واقعا گرم شده و حتی عصرا که من میرم و افتاب دیگه نیست هم میشه شدت گرما رو که از زمین متصاعد میشه حس کرد خدا بداد برسه با خشکسالی :21:
دوست عزیز حس و حال خودتو تو تاپیک مربوط به بیا تو بگو چه حسی داری بنویس لطفا

S.A.M
2015/06/12, 18:01
دوستان یه سوال . باتوجه به اینکه ماه رمضان داره شروع میشه و روزا تو این گرما نمیشه رفت دوچرخه سواری . پارک لویزان و سرخه حصار امنیت داره ادم شبا بره ؟ ( شب منظورم حول و حوش ساعت 11-1 . خفتمون نکنن :) )
ممنون

Alireza 77
2015/06/12, 21:39
دوستان یه سوال . باتوجه به اینکه ماه رمضان داره شروع میشه و روزا تو این گرما نمیشه رفت دوچرخه سواری . پارک لویزان و سرخه حصار امنیت داره ادم شبا بره ؟ ( شب منظورم حول و حوش ساعت 11-1 . خفتمون نکنن :) )
ممنون
فکر نکنیم.....
خب مثلا شب برید تمرین سرخه که چی بشه؟ شب که نمیشه کاری کرد.... لذتی هم نداره اگه بشه.....
فقط یه کار میشه بکنید.....
بعد افطار یه 20 30 کیلومتری توی یه بلوار تمرین بکنید تا توی ماه رمضون بدنتون نخوابه.....
اگه خیلی بر کوهستان اصرار دارید باید گروهی برید..... باید دست کم یه 5 نفری باشید..... که اون هم باز لطفی نداره.....

اگه شب کوه برید هی میگید یه دفه خفتمون نکنن....... یه دفه تاریکه نخوریم جایی...... اگه تاریکی پنچر شدیم چی...... دیر نشه..... و......
کلا راحت نمیرید......

همون جاده تمرین بکنید کافیه.....

mSafdel
2015/06/13, 08:23
فکر نکنیم.....
خب مثلا شب برید تمرین سرخه که چی بشه؟ شب که نمیشه کاری کرد.... لذتی هم نداره اگه بشه.....
فقط یه کار میشه بکنید.....
بعد افطار یه 20 30 کیلومتری توی یه بلوار تمرین بکنید تا توی ماه رمضون بدنتون نخوابه.....
اگه خیلی بر کوهستان اصرار دارید باید گروهی برید..... باید دست کم یه 5 نفری باشید..... که اون هم باز لطفی نداره.....

اگه شب کوه برید هی میگید یه دفه خفتمون نکنن....... یه دفه تاریکه نخوریم جایی...... اگه تاریکی پنچر شدیم چی...... دیر نشه..... و......
کلا راحت نمیرید......

همون جاده تمرین بکنید کافیه.....
شما که منطقه رو نمیشناسید چطوری مشاوره میدید؟!!!
بارها گفتیم که لطفا وقتی در مورد چیزی اطلاعات ندارید مشاوره ندید!!!

ممنون
در مورد سرخه حصار من بارها هم شب برای رکاب زدن رفتم و هم برای پیاده روی به همراه خانواده. تا حالا به مشکلی برنخوردم البته این شامل مسیرهای آسفالت سرخه میشه نه آفرود.
ضمن اینکه از ساعت 9 شب به بعد ورودی های سرخه حسار کاملا کنترل میشه و اجازه ورود به ماشین ها و حتی دیدم به موتورها داده نمیشه

bicycle-ran
2015/06/13, 10:56
دوست عزیز شبا مسیر اصلی اسفالته روشنایی داره و مردم هم حضور دارند ولی تا ساعت 11 رو نمیدونم!
مسیر افرود رو به هیچ وجه در شب توصیه نمیکنم هرچند ممکنه بجای ادم خوارها با عشاق در حال لاو ترکوندن تو ماشین مواجه بشین چیزی که من عصرا زیاد باش برخورد کردم :)
ضمنا مسیر افرود سنگلاخیه و تردد در تاریکی امکان سانحه هم زیاده کنارش هم که پرتگاهه بدون حفاظه

bicycle-ran
2015/06/23, 20:55
به لطف ماه رمضون جنگل دوباره خلوت شده و جون میده واسه دوچرخه امروز به لطف همین خلوتی دوباره بعد مدتها روباهم رو دیدم ولی طفلی خیلی لاغر و نحیف شده بود فکر کنم بخاطر گرما و کم ابی باشه شهرداری باید تو نقاط مخصوصی اب برای حیوونات داخل جنگل قرار بده:riz273:

Vahid_FRD
2015/06/24, 01:56
به لطف ماه رمضون جنگل دوباره خلوت شده و جون میده واسه دوچرخه امروز به لطف همین خلوتی دوباره بعد مدتها روباهم رو دیدم ولی طفلی خیلی لاغر و نحیف شده بود فکر کنم بخاطر گرما و کم ابی باشه شهرداری باید تو نقاط مخصوصی اب برای حیوونات داخل جنگل قرار بده:riz273:

چرا برای این کار یه نامه نمی نویسید و از شهرداری یا سازمان محیط زیست نمی خواید انجام بدن ؟

bicycle-ran
2015/06/30, 11:10
اینم تصاویری زیبا از باغ پرندگان جنگل لویزان:

گشتی در بزرگترین باغ پرندگان ایران | همه مطالب مدیا سنتر | DW.COM | 05.06.2015 ([Only registered and activated users can see links])

bicycle-ran
2015/07/17, 17:04
خب فردا هم ماه رمضون تموم میشه و پارک جنگلی دوباره عصرا شلوغ میشه حداقل تا مهر که دوباره هم روزا کوتاه بشه هم مدرسه ها باز بشه :riz273:

bicycle-ran
2015/07/21, 15:01
بعد از دو سه ماه گرما این دو سه روز هوای جنگل عالی شده عصرا و کلی کیف میده دوچرخه سواری تو هوای خنک و ابری

bicycle-ran
2015/07/25, 10:15
از این هفته قراره یکی از دوستان خوب انجمن (stuxnet عزیز) به من ملحق بشه :) به امید بیشتر شدن تعداد دوستان همرکاب

bicycle-ran
2015/07/28, 13:36
دیروز همسایه پایینی که 40سالشه و دوتا بچه داره ازم پرسیده هر روز با دوچرخه کجا میری گفتم پارک جنگلی کلی خوشش اومدو گفت منم دوچرخه دارم از این به بعد منم باهات میام منم کلی استقبال و تشویقش کردم :)

bicycle-ran
2015/08/01, 18:41
الان که دونفر شدیم چون تو مسیر باهم حرف میزنیم زمان خیلی زود میگذره و یدفعه میبینم رسیدیم انتهای مسیر :)

bicycle-ran
2015/08/04, 10:14
این همسایمون محمد اقا یه دختر حدودا 13 ساله داره که اونم مثل باباش عاشق دوچرخه سواریه جدیدا اونم باهامون میاد و شدیم سه نفر :) البته روزایی که میادش رعایت حالشو میکنیم و مسیرو کوتاه میکنیم که اذیت نشه

mSafdel
2015/08/04, 11:57
این همسایمون محمد اقا یه دختر حدودا 13 ساله داره که اونم مثل باباش عاشق دوچرخه سواریه جدیدا اونم باهامون میاد و شدیم سه نفر :) البته روزایی که میادش رعایت حالشو میکنیم و مسیرو کوتاه میکنیم که اذیت نشه
دمت گرم مویرگی داری همه محله رو دوچرخه سوار می کنی :12::smilies-azardl (13)

bicycle-ran
2015/08/08, 07:04
از امروز جنگل نوردی رو با ترمزای جدید هیدرولیک تجربه میکنم که حتما بسیار متفاوت و هیجان انگیز خواهد بود :) ممنون از راهنمایی و کمک دوستان انجمن بخصوص اقا صابر گل

bicycle-ran
2015/08/08, 11:30
اینو گرفتم:
in Tehran, Iran - photo by saber-mtb-shop - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

البته با تخفیف :)

bicycle-ran
2015/08/11, 11:16
تابستون از نیمه رد شده و هوا یه نمه خنک تر شده عصرا دیگه خیلی دم کرده نیس هوای جنگل تو سرازیریها خنکی کاملا احساس میشه :)

bicycle-ran
2015/08/16, 22:03
امروز بواسطه یکی از دوستان مشترک در گروه کوهنوردی 5نفر شدیم رفتیم پارک جنگلی شیان مسیرهای افرود خیلی خوب بود و تنوعی بود بعد از این همه جنگل لویزان رفتن

bicycle-ran
2015/08/21, 20:29
چند روزیه یه دوست جوان دوچرخه سوار که اتفاقی تو پارک باهاش اشنا شدیم بهمون اضافه شده و حالا شدیم سه نفر پایه ثابت :)

bicycle-ran
2015/08/25, 08:46
چند روزیه یه دوست نوجوان دوچرخه سوار که 17سالشه و پرانرژی و اون هم اتفاقی تو پارک باهاش اشنا شدیم بهمون اضافه شده و حالا شدیم چهار نفر پایه ثابت :smiley_en_bicicleta:49::26:

اضافه شده بعد از : 6 minutes

این تاپیک 3اسفند باز شده و امروز 3شهریوره یعنی دقیقا 6ماه روز اولی که شروع کردم فقط خودم بودم تا همین یک ماه پیش ولی الان خدارو شکر 4-5 نفر شدیم تازه جدیدا یه گروه دوچرخه سواران شرق هم تو تلگرام راه انداختیم و 40 نفر از دوستان علاقمند رو عضوش کردیم تا کم کم تعداد بیشتری رو به این کار تشویق و پا به رکاب کنیم :smileys-free-downlo

bicycle-ran
2015/08/29, 06:52
سلام دوستان امروز از سفر دو روزه خلخال برگشتم ایشالا بزودی گزارشش توسط یکی از دوستان همرکاب تقدیم میشه از امروز دوباره عصرا برنامه جنگل لویزان رو همراه با دوستان ثابت برنامه ادامه میدم

bicycle-ran
2015/09/01, 09:07
تو تلگرام با یه گروه دیگه دوچرخه سوار در شرق تهران اشنا شدیم که هر دوشنبه ساعت 18/30 از سرخه حصار میرن ده ترکمن قرار شد ما برنامه اونا رو شرکت کنیم و اونا هم شنبه ها با ما بیان لویزان و شیان
جدیدا به پیشنهاد بچه ها قرار شده برای تنوع یک روز در میون لویزان و شیان رو بریم شیان هم مسیرهای انرود و افرود جالبی داره

bicycle-ran
2015/09/05, 20:07
از امروز دوستان گروه رکابزنان شرق هم بما اضافه شدن و قراره شنبه ها رو با ما بیان لویزان :)

bicycle-ran
2015/09/09, 08:49
این چند روز هوا خیلی عالی شده و دوچرخه سواری عصرا خیلی حال میده تو جنگل لویزان از امروز هم قراره یکی از بانوان دوچرخه سوار به جمعمون اضافه بشن :)

bicycle-ran
2015/09/13, 09:39
هوای جنگل خنک و ابری میشه عصرا و به شروع مدرسه ها هم نزدیک شدیم و دور اخر سفرهای تابستونی هم شروع شده در نتیجه پارک داره خلوت تر میشه و دوچرخه سواری توش بهتر و دلچسب تر شده :)

bicycle-ran
2015/09/20, 12:36
وای وای دیروز چه هوایی بود جنگل بعد بارون. شده بود خود جاده چالوس عالی بود عااااااااالی سه نفر بودیم و کلی لذت بردیم جای همگی خالی:26::67::smilies-azardl (15)

bicycle-ran
2015/09/26, 15:10
دوستان از امروز ساعت برنامه به 17/30 تا 18/30 تغییر یافت

tanha
2015/10/03, 14:32
دوستان از امروز ساعت برنامه به 17/30 تا 18/30 تغییر یافت
اقا اوصاف دوچرخه سواریهای شما رو تو لویزان خوندیم بد جوری وسوسه شدیم کلی راه رو کوبیدیم رسیدیم اونجا اما از بد حادثه روز جمعه را انتخاب کرده بودیم که اصلا مناسب نبود ازدحام ماشین ها و ترافیک ادمها خصوصا هم شیب های تند و .. خیلی سریع راه پس را پیش گرفتیم شما تو روزهای وسط هفته میرین درسته؟

bicycle-ran
2015/10/03, 17:02
بله دوست من بنده اصلا روزهای جمعه نمیرم بدلیل شلوغی ولی تو هفته عالیه ایکاش قبلش از من میپرسیدی:29:

bicycle-ran
2015/10/11, 09:26
پارک دوباره خلوت شده و هوا هم خنک و ملس خلاصه جون میده واسه دوچرخه سواری:mountain-bike-smile

کیوان اسپرینت
2015/10/12, 16:51
آقا ما هم هستیم

bicycle-ran
2015/10/12, 17:45
در خدمتیم شمارم رو برات خصوصی فرستادم

bicycle-ran
2015/10/17, 20:18
امروز هوا عااااااااااااااااالی بود و پارک بینهایت خلوت و خنک کوههای تهران به زیبایی دیده میشدن از بالای جنگل

a.ferdosi
2015/10/19, 17:21
سلام
یادش بخیر زمانی که تهرانپارس بودیم چقدر میرفتم لویزان البته اون قسمتی که شما میروید خیر
قسمت بالایی خ استخر و لواسون که اونجاهم ظاهر جنگلهای لویزان محسوب میشه
الان کاملا درستش کردن و دیوارکشی کردن قبلا اینطور نبود خیلی خلوت بودو تقریبا هیچکس نمیومد
من هم همیشه تنها میرفتم !

bicycle-ran
2015/10/19, 17:29
الان اون قسمتی که شما میگین رو درستش کردن و خودش شده یه پارک بزرگ دیگه بنام بوستان یاس که اونم مسیرای خوبی برای دوچرخه داره نصفش پایین باباییه و نصفش بالای بابایی تا جاده سوهانک و اول لواسون

bicycle-ran
2015/10/30, 10:53
به به چه هوایی شده تهران امروز صبح رفتم جنگل هوا عاااالی بود:30:

bicycle-ran
2015/11/02, 18:29
امروز هوای جنگل سرد مه الود و مثل جاده چالوس بود با نم نم بارون و بدون هیچ جنبنده ای عالی بود:128fs318181:

bicycle-ran
2015/11/11, 16:04
طبیعت جنگل کاملا هفت رنگ و پاییزی شده و خلوتی و خنکی هم زیباییش رو دوچندان کرده از بالای جنگل ارتفاعات سفیدپوش شمال تهران بخوبی دیده میشن :)

mahyar70
2015/11/11, 19:34
الان هوا خیلی سرده چجوری میرید بیرون ؟
من همینجوریش برم بیام با چرخ این گونه هام میخوان منفجر بشن .

ashkan_2458
2015/11/14, 19:18
سلام
دوست عزیز من هم ساکن شرق تهران هستم ولی هرروز نمیتونم بیام لویزان (یکم دوره برام)
تازه دوچرخه خربدم و تازه با تاپیکتون آشنا شدم
آفرین به این پشتکار
هنوزم تو برنامتون هست جنگل لویزان آیا؟:21:یا زمستون دوچرختون خواب زمستونی میره؟

bicycle-ran
2015/11/14, 20:34
من هرروز 4/5 تا 5/5 عصر میرم مگر اینکه بارون شدید باشه (بارون نم نم که عشقه) خوشحال میشم ببینمت شمارتو تو خصوصی برام بفرست تو تلگرام ادت کنم

من هرروز 4/5 تا 5/5 عصر میرم مگر اینکه بارون شدید باشه (بارون نم نم که عشقه) خوشحال میشم ببینمت شمارتو تو خصوصی برام بفرست تو تلگرام ادت کنم

- - - - - - - - - -

ashkan_2458
2015/11/16, 13:59
آقا من پیام که میخوام بفرستم میگه باید 15 تا پست داشته باشی حداقل منم یدونه دارم:D
To be able to send PMs your post count must be 15 or greater.

You currently have 1 posts and you can send PMs to following users only
اگه برا شما مقدوره شما بفرست شمارتو

bicycle-ran
2015/11/24, 12:54
هوا هرروز خنک تر و ملس تر میشه و نمای قله دماوند و کوههای تهران هم در روزهایی که باد باشه بسیار زیبا و شفافه:128fs318181:

bicycle-ran
2015/12/06, 09:14
دیروز اولین روزی بود که هوا سرد شده بود و سوز داشت فعلا که داریم ادامه میدیم تا ببینیم چقدر سردتر میشه
مشکل تو برگشته که همش سراشیبیه و سرما دوچندان میشه:mountain-bike-smile

bicycle-ran
2015/12/14, 19:35
هوا امروز هم سرد بود هم مه گرفته و دود الود ولی جالبیش این بود تو برگشت افرود یه اتیش حاضر اماده بود پیاده شدم کنارش یکم گرما گرفتم دمشون گرم که خاموشش نکرده بودن:63:

bicycle-ran
2015/12/21, 12:02
دوستان تو این الودگی هوای تهران بنظرتون هوای جنگل هم الودس یا اینکه بخاطر وجود درختان هوای جنگل پاکه؟؟!!:10:

farshad tohid
2015/12/21, 13:01
شب که اصلا.اما کله صحر تا حدودای 9 10 اره بهتر میشه هواش

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

bas ali
2015/12/21, 13:30
دوستان تو این الودگی هوای تهران بنظرتون هوای جنگل هم الودس یا اینکه بخاطر وجود درختان هوای جنگل پاکه؟؟!!:10:

مثل این میمونه که یک محفظه پر از دود داشته باشی و یک قسمتی از محفظه هواش کاملا پاک و بین این دو قسمت توری بکشی . نتیجه اش این میشه که هوای کثیف اون قسمت تمیز رو هم کثیف میکنه و مثل سایر قسمت ها میشه

toufan
2015/12/21, 14:55

سلام
آقای بایسیکلران دمت گرم با همتت و خوش به حالت که وقت و حوصلشو داری علی الخصوص وقت ولی در مورد آلودگی: فکر میکنم درختان لویزان چون بیشتر سوزنی و از تیره کاج هستند نمیتونن خیلی زیاد در کاهش آلودگی یه جایی مثل تهرون کار خاصی انجام بدهند. اما به هر حال یه کارایی میکنند. ولی اگه بشه شب ساعت 9 -10 رفت البته اگه بشه شاید بهتر باشه و باید به امنیت خیلی دقت کرد. متاسفانه هوای تهرون خیلی خرابه به خصوص شرق تهرون که هرچی باد از غرب بوزه و بیاره بدبختیاش میاد داخل شرق.:19:

bicycle-ran
2015/12/29, 22:44
این نقشه الودگی مناطق مختلف تهران در یه سایت معتبر خارجیه:

Air Pollution in Tehran: Real-time Air Quality Index Visual Map ([Only registered and activated users can see links])

خوشبختانه منطقه 4 (جنگل لویزان) جزو مناطق پاک و سبز رنگه :63:

bicycle-ran
2016/01/03, 19:06
امروز خیلی سرد و سوزناک بود انگشتام رسما یخ زد البته گفتن از فردا هوا گرمتر میشه:30:

freedom fighter
2016/01/03, 19:28
تو این سوز و دمای زیر صفر چطوری رکاب میزنین؟:33::5:

bicycle-ran
2016/01/12, 10:30
از هفته اینده ساعت شروع برنامه به 16/45 تغییر می یابد.

bicycle-ran
2016/01/19, 12:15
از هفته اینده شروع برنامه از ساعت 17 خواهد بود

bicycle-ran
2016/01/27, 12:44
این چند روز هوای جنگل بسیار تمیز و زیبا شده امیدوارم این هوای خوب ادامه داشته باشه

bicycle-ran
2016/02/02, 13:16
از دیروز دوباره شدیم 2نفر منو آرش :63:

bicycle-ran
2016/02/09, 19:05
امروز از نیمه های مسیر برف شروع به باریدن کرد و فضای جالبی شده بود تو جنگل :thanks:

Vahid_FRD
2016/02/09, 19:24
امروز از نیمه های مسیر برف شروع به باریدن کرد و فضای جالبی شده بود تو جنگل :thanks:
پس عکسش کو ؟؟؟
چرا دل مارو آب می کنی

bicycle-ran
2016/02/09, 21:41
راستش خیلی عکس باز نیستم اقا وحید و گوشی هم نمی برم ولی چون گفتین چشم ایشالا فردا دوربین می برم چنتا عکس می گیرم:smileys-free-downlo

Erfiros
2016/02/09, 23:09
میشه دقیقا مسیر رو بگین که از کجا شروع میکنین و تا کجا میرین. چقدر سربالایی و سختی داره واسه من تازه کار ;);)من حدودا ساکن شرقم اما تا به حال نیومدم اونجا. از اتوبان بابایی کجا باید اومد؟؟

bicycle-ran
2016/02/09, 23:36
من از درب شرقی جنگل لویزان(روبرو شهرک گلستان) خ کوهستان وارد میشم و تا پاسگاه پلیس (انتهای پارک مشرف به اتوبان بابایی) میرم و بعدش وارد مسیر خاکی میشم و مسیرو بر میگردم یعنی از پایین میام بالا بسمت بابایی. اگه از بابایی وارد شی مسیرت برعکس من میشه یعنی سرازیری میری پایین و بعد باید سربالایی بری بالا. شیب متوسط رو به بالا هست ولی دوچرخه خوب داشته باشی و تمرین میتونی بیای. خوشحال میشم ببینمت. شمارمو تو خصوصی میدم بهتون

bicycle-ran
2016/02/10, 20:49
طبق قولی که داده بودم اینم چنتا عکس از جنگل لویزان:

اضافه شده بعد از : 49 minutes

bicycle-ran
2016/02/16, 11:48
از هفته اینده شروع برنامه از ساعت 5/15 خواهد بود

habib63
2016/02/20, 13:18
درود بر همه دوستان گرامی. پارک جنگلی لویزان مسیرهای آسفالت مناسب برای دوچرخه توریستی با لاستیک های باریک داره؟ کلا چند کیلومتر طول مسیرهاست؟

Sent from my HUAWEI Y600-U20 using Tapatalk

در اوایل عید هوای جنگل چطوریه؟ گرمه؟ لباس گرم لازمه؟

Sent from my HUAWEI Y600-U20 using Tapatalk

bicycle-ran
2016/02/20, 14:11
بله دوستانی رو دیدم که با دوچرخه های کورسی اومده بودن کل مسیر حدود 10 کیلومتری هست
هوا هم عالیه بخصوص ایام عید

bicycle-ran
2016/02/22, 12:50
امروز دقیقا یک سال از شروع این تاپیک میگذره تو این یه سال تقریبا 300 روزش رو هر روز رکاب زدم تو جنگل. از روزهای پرشکوفه بهاری تا روزهای گرم تابستون. از روزهای ملس پاییزی تا روزهای سوزناک زمستون. از دیروز دوباره هوا خوب و بهاری شده. تو این یه سال هرروز زیباترین غروب های تهران رو از فراز جنگل و در روزهایی که هوا تمیز بود زیباترین نماها از قله دماوند رو دیدم. دوستان خوبی رو در همراهی با خودم پیدا کردم و خلاصه تجربه جالب و فراموش نشدنی رقم خورد. هرچند برنامه رو به سیاق همیشه و یک ساعت قبل از غروب افتاب ادامه خواهم داد اما شاید دیگه این تاپیک رو بروز نکنم. بقول نیما یوشیج در خطاب به دخترش در یک سالگیش که یک بهار یک تابستون یک پاییز و یک زمستون رو دیدی و از این به بعد همه چیز تکراری است بجز محبت کردن ها و عشق ورزیدن ها. از دوستانی هم که تو این مدت با نظرات و یا لایک هاشون مشوق ادامه این برنامه روزانه بودن بسیار سپاسگزارم و به امید دیدارشون در برنامه :mountain-bike-smile:bunnyearsmiley:

balaban
2016/02/22, 12:59
به شما دوست عزیز دست مریزاد میگم وآفرین به همتتون.شما دوستان با این کار باعث دلگرمی میشید وبه ما پیرمردها روحیه میدین.....120 سال پا به رکاب باشید.

Vahid_FRD
2016/02/26, 16:10
حیف این تاپیک عکس نداره
حیف

bicycle-ran
2016/02/26, 16:34
حیف این تاپیک عکس نداره
حیف
اقا وحید اینجا گذاشتم عکسا رو ها:

Vahid_FRD
2016/02/26, 18:29
کمه آقا کمه

bicycle-ran
2016/03/19, 22:07
امروز هوا خیلی تمیز و عالی بود حتی قله دماوندم راحت دیده میشد توصیه میکنم این 2هفته رکابزنی در پارک های جنگلی رو از دست ندین

bicycle-ran
2017/01/27, 16:42
از ابتدای اسفند این برنامه مجددا اجرا میشه

bicycle-ran
2017/03/02, 16:49
قرارمون ساعت 5 جلوی درب خ کوهستان :)

IRAN - MOUNTAIN
2017/03/04, 09:48
قرارمون ساعت 5 جلوی درب خ کوهستان :)
خیلی عالیه که دوباره شروع کردید به رکاب زنی و خیلی عالی تر می شه برامون عکس و یه چند خط گزارش هم بنویسید
در ضمن آواتارتون هم دوباره آپلود کنید پریده رفته ظاهرا

Vahid_FRD
2017/03/08, 09:04
آقا یه نیمچه گزارشی بزارید برامون
دلمون تنگ شده یه ذره

bicycle-ran
2017/03/08, 22:40
چشم تعدادمون داره زیادتر میشه کم کم و با گرمتر شدن هوا :) ایشالا هر روزی 5نفر بودیم عکس میگیریم میزارم اینجا که ابهت داشته باشه
هوا ملس و منظره های غروب عالیه روباه هم که هر روز میبینیم :)
کلا ادم عکس بازی نیستم و گوشی خودم دوربین خوبی نداره :(

bicycle-ran
2017/03/13, 19:01
اقا من امروز به یه نتیجه عملیاتی رسیدم :)
اینکه مشکل جوونای این مملکت نه کاره نه تحصیل و نه ازدواج مشکلشون فقط مکانه :) اخه روزی نیس که تو مسیرای پرت خاکی با صحنه های محیرالعقول تو ماشینای پارک شده مواجه نشم :) طفلیا نه که دوچرخه صدا نداره وقتی متوجه حضور من میشن که صحنه را دیدم و لذت را بردم :) اقا تکخوری خوب نیست بخدا :) خلاصه از ما گفتن بود... ای صاحبان خانه های خالی به داد جوانان این مملکت برسید :))

A.amex
2017/03/15, 23:37
منم قبلا که می رفتم پارک جنگلی اراک برای تمرین در دوران جوانی با این موضوع مخصوصا بین ساعت 3 تا 5 که پارک خیلی خلوت می شد رو به رو می شدم

bicycle-ran
2017/03/17, 21:37
اقا عکس گذاشتن تو این انجمن خیلی دنگ و فنگ داره اول باید با اینترنت ذغالیمون عکسو اپلود کنیم تو یه اپلود سنتر بعد اون لینکو بزاریم اینجا!!
ما برای هماهنگی بین بچه هایی که برنامه رو میان یه گروه تلگرامی تشکیل دادیم و روزایی که بچه ها عکاسی میکنن میزارن اونجا عکسای زیبایی هم هستن بخصوص منظره های غروب یه چند هفته دیگه هم شکوفه ها در میان و عکسا فوق العاده میشن :)

اضافه شده بعد از : 19 minutes

اینم لینک گروه برنامه لویزان:
Telegram: Join Group Chat ([Only registered and activated users can see links])

bicycle-ran
2017/04/06, 17:49
به لطف گرمتر شدن هوا و زیباتر شدن طبیعت تعداد بچه ها هم هر روز داره بیشتر میشه خدا زیادشون کنه و برامون نگهشون داره :)
دیروز هم 5نفر بودیم

به لطف گرمتر شدن هوا و زیباتر شدن طبیعت تعداد بچه ها هم هر روز داره بیشتر میشه خدا زیادشون کنه و برامون نگهشون داره :)
دیروز هم 5نفر بودیم

- - - - - - - - - -

ساعت برنامه هم شده 6/5 تا 7/5 عصر

پیلاتس
2017/06/05, 10:04
چه خوب هست، برنامه پارک لویزان را توسعه داد.

با درود، خیلی پیشنهاد خوبی هست . پارک لویزان به من نزدیک هست.

rasool75
2017/06/05, 11:33
من ورامین میشینم:/
جز دشتای اطراف که روزا به شدت گرمه و شب به خاطر سگ های بیشمار و آدم های وحشی مغدور نیس برم
میمونه همون خیابون گردی که مزه نمیده:/
قدر دوربرتون رو بدونید
البته برم ایلام دلی از لذت سیر میکنم
جاده های کوهستانی خاکی،با شیبای زیاد و سربالایی های نفس خفه کن

ashkanzarabi
2017/08/31, 17:59
این برنامه هنوزم فعاله