PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه رکابزنی درکه(جمعه 93/11/03)

sanaz20
2015/01/26, 21:09
سلام دوستای گل گلاااااب :17:
من اومدم با یه گزارش دیگه :a2d3:
طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این بود که از میدون ونک ساعت08:00 همگی حرکت کنیم به سمت درکه
تعدادی از بچه ها طی تماس خواستن که با هم بریم تا ونک.
بنابراین قرار د از همت توی مسیر هر کسی میخواد ملحق بشه.
رفتم و رفتم تا توی همت و سر اشرفی اصفهانی با این صحنه مواجه شدم
[Only registered and activated users can see links]
خدارو شکر که من بودم وگرنه این تلمبه نداشت چیکار میخواست بکنه خداوکیلی
همین شد که پنچر گیری آقا کیان بیست دقیقه زمان برد و تو این لحظه دو تا دیگه از بچه ها هم خودشونو بهمون رسوندن.
دیگه حسابی دیر شده بود و من ساعت 08:00 با یکی از بچه ها تماس گرفتم و گفتم که بچه ها رو نگه دارین که ما داریم گوله میاییم.
خداییش وحشتناک پا زدیم تا خود ونک :7:
تا رسیدیم دو تا گروه دوچرخه سوار جدا رو دیدیم که من فکر میکردم اون یکی گروهم با ما هستن ولی نمیان تو جمع بچه های ما
تا رسیدیم حرکت کردیم و نتونستم از ابتدای مسیر عکس بگیرم
ایشونم آقا سعید> عضو جدیدمونن
بسیار هم مجهز :29:
ادامه دادیم و با اون گروه دیگه هم مسیر بودیم
اونا میخواستن برن دربند و ما درکه
خیلی با آرامش و ملو پا میزدن. ما هی جلو میزدیم. وامیسادیم و عکس میگرفتیم اونا میرفتم جلو. باز ما 5 دقیقه بعد حرکت میکردیم و میرسیدیم بهشون :9:
میگفتن اینا از گروه آراکسن که معمولا جمعه ها این مسیرو میان پا میزنن. دو تا آقا بودن و چهارتا خانم
البته این عکس پایین مربوط به بچه های ماست
ما بهشون میگفتیم بیایین با هم بریم درکه ولی گویا کلاسشون به ما نمیخورد. :30: هی نوچ نوچ میاوردن مام گفتیم خوش میگذشت بهتون اگه میومدین :D
ادامه دادیم به سمت بالا
و این هم صف خطی بچه ها
به به
اینم گروه باکلاسست که با ما نمیومدن ولی هم مسیر بودن و ناخودآگاه پشت سر هم افتاده بودیم
به پارک ملت که رسیدیم وایسادیم تا عکسی بگیریم و کمی ورجه وورجه کنیم

و بعدشم برای رفتن آماده شدیم
و در حاشیه پارک ملت مسیرو ادامه دادیم
توقف بعدیمون چهارراه پارک وی بود
وارد مقدس اردبیلی شدیم و از اون گروهه جدا شدیم
ما بچه های خوبی هستیم. :30: پشت چراغ قرمزا وامیستیم
تا اینکه به درکه نزدیک و نزدیکتر میشدیم
برای قضای حاجت ابتدای درکه وایسادیم
و بعدشم یه عکس پر سر و صدا گرفتیم. یعنی اون تیکه اول درکه رو رو سرمون گذاشته بودیم.
همه با تعجب نگامون میکردن :9:

و بعلههههههه
رامون ندادن بریم توی درکه
:30:
حالا شما یه درصد فکر کن ما بیخیال شیم. پس این همه کوچه پس کوچه رو برا چی گذاشتن؟ واسه امثال ما دیگه :9:
دور زدیم و رفتیم دورشون زدیم
:9:
اینجا یکی از بچه ها داشت میگفت هیسسسسسسسس جیک نمیزنین تا رد بشین این یه تیکه رو
یعنی خیلی باحال بود. یکی وایساده بود کشیک میداد ما یکی یکی رد میشدیم
و گذر از مناطق صعب العبور :1:
شنیدین که میگن کوچه تنگه بله .......
همینه دیگه!!!!! :9:
به ابتدای مسیر رسیده بودیم که بچه ها گفتن دارن میان و چون تعدادشون کم بوده به راحتی از اون منطقه عبور ممنوع ما رد شدن. ما گفتیم وایسین یکی میاد دنبالتون همه با هم بریم. دیگه وایسادیم تو این کوچه و کلی سر و صدا راه انداختیم
جالبیش اینه همیشه یه سری هم میان ازمون عکس میگیرن مام از خدا خواسته یعنی یه وضعیاااا مث دوربین ندیده ها رفتار میکنیم :9:

دیگه بچه ها به انواع و اقسام حرکات موزون و غیر موزون رو آوردن :30:
و وارد مسیر خاکی و شلوغ درکه شدیم
یعنی ورود واقعا غرورآفرین بود با این راه های مختلفی که ما برای دور زدن مامورین زحمتکش و غیور طی کردیم
:9:

رفتیم و رفتیم، بالا و بالا و بالاتر
یه جاهای زین به پشت و یه جاهایی پشت به زین :30:
اینام دوستای خوبم از خطه رعب انگیز سرخه و شرق که برای رنده کردن مسیر اومده بودن :30:
رفتیم و رفتیم تا به کافه عمران برای صرف صبحانه رسیدیم
صبحانه رو خوردیم و برای ادامه مسیر نظرسنجی کردیم. نظر من رفتن به جنگل کارا بود ولی بدلیل خستگی تعدادی از بچه ها و شلوغی گفتیم بیخیال میذاریم برای یه وقت دیگه و برمیگردیم.
هرچند نظرات برخی ادامه مسیر بود ولی بالاخره حق با اکثریته دیگه :63:

اینم یکی از رنده کنندگان مسیر توی راه برگشت
مثل برق و باد رد شد رفت :66: ببین اون آقا پشت سرش چطوری داره نیگا میکنه :30:
پایین درکه که رسیدیم یه خانمه بود نمیتونست نیم کلاج کنه هی میومد عقب
اونجا هم یه سر و صدای دیگه بچه ها به پا کردن
یعنی نبودین ببینین از چه حرکاتی استفاده میکردن :9:
خانومه رو که راهیش کردن:30: گوله اومدیم تا پایین و نخود نخود شدیم.
ما رفتیم به شمت باغ فیض که یه سرم بریم تا تجریش
اینم جلوی پارک شهر که نذاشتن بریم توی محیطش و عمس بگیریم
گفتن لباساتون مناسب نیست :30:

و بعدشم دور میدون تجریش یه دور زدیم و برگشتیم سمت ولیعصر و نخود نخود شدیم
جاتون خالی. بسیار لذتبخش و شلوغ پلوغ بود.
همه خوشی ها به یک طرف، اون ورود موفقت آمیز به درکه هم یه ور
خیلی خوب بود. :9:
بدرووووووود دوستااااانم
بای بااااااای
:ad54ad:

mohsenavr
2015/01/26, 21:58
باز هم یک گزارش خوب.....با کلی عکس
بسیار عالی.....

mf mohammad
2015/01/26, 23:43
گزارش قشنگی بود مرسی ساناز جان واقعا درکه با دوچرخه خیلی خوش میگذره

bamdadkio
2015/01/27, 09:44
در شهری که همه کج کج راه میروند به کسی که صاف راه می ره میخندند . برای همین است که به ما که ورزش می کنیم میخندند و ما را راه نمی دهند ولی کشیدن سیگار و قلیان کاری است پسندیدیده .

Biker
2015/01/27, 10:57

مرسی عالی بود!
یه سوال فنی؟! این عکسه رو دقیقاً چطور گرفتین عایا؟! دوربین رو با چی نگه داشتین؟!! اون دست ـه،پایه، لباسه، پایه اس، منوپاده، چیه؟!! :riz273: شونصد متر طول داره بنظر! :riz284:

mf mohammad
2015/01/27, 11:41
مرسی عالی بود!
یه سوال فنی؟! این عکسه رو دقیقاً چطور گرفتین عایا؟! دوربین رو با چی نگه داشتین؟!! اون دست ـه،پایه، لباسه، پایه اس، منوپاده، چیه؟!! :riz273: شونصد متر طول داره بنظر! :riz284:

بهش میخوره دست باشه تو تصویر بد افتادهه:smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12)

sanaz20
2015/01/27, 11:51
به نکته دقیق، ظریف و فنی ای اشاره کردین....:p
مثلا سلفی گرفته. محسن دستشو نگه داشته. آخه میخواست بگیره نمیتونست دستشو اینهمه دراز کنه به کمک دست محسن سلفی گرفت :25r30wi:
این سوال نشاندهنده هوش قوی و چشم قوی شما بود.
بارکللا بارکلااا

دوچرخه_سوار
2015/01/28, 13:05
"همین آدینه" تهران بودم ... (بیمارستان شهید رجائی) برای آنژیوگرافی مادر گرامی، دوست داشتم یه برنامه بیام ولی دوچرخه همراه نداشتم سعادت نشد :( (البته کراس پسرخاله محترم بود اما فایده نداشت!)

sanaz20
2015/01/28, 13:41
"همین آدینه" تهران بودم ... (بیمارستان شهید رجائی) برای آنژیوگرافی مادر گرامی، دوست داشتم یه برنامه بیام ولی دوچرخه همراه نداشتم سعادت نشد :( (البته کراس پسرخاله محترم بود اما فایده نداشت!)
بازم پیش میاد. امیدواریم دفعات آینده سفرتون به تهران خیر باشه

دوچرخه_سوار
2015/01/28, 13:46
بازم پیش میاد. امیدواریم دفعات آینده سفرتون به تهران خیر باشه

مرسی سلامت باشید احتمالا" سفر آینده به تهران به قصد همیشگی و ماندگاری باشه تا چی پیش بیاد ...

Ali 2025
2015/01/28, 14:16
من موندم این لباسها و یال و کوپال خاص دوچرخه سواری حرفه ای به چه کار آماتور ها و گردش آماتوری میاد؟ اونم تو یه سفر کوتاه اونم تو زمستون با لباس تابستون!!!!!!!!!!!! کمی ادا و اصول با چاشنی جوگیری و خود رو متمایز کردن متأسفانه تو کارهای بعضی دید میشه. از اصل غافلیم وهمش تو تیپ و قیافه و فیگوریم. واسه یه همچین مسافتای کوتاه و تفریحی بالای 5-6 میلیون پول لباس و دوچرخه مون میشه. حتی تو ترددهای شهری هم اینو می بینم. طرف واسه 3-4 کیلومتر رکاب زدن که با یه دوچرخه ساده و لباس معمول میشه طی کرد چنان تیپی زده که وینچنزو نیبالی نزده!!! من که هیچ خوشم نمیاد آدم ادای حرفه ای ها رو درآره. حرفه ای باش و زندگانی کن!!!!!!

sanaz20
2015/01/28, 15:01
من موندم این لباسها و یال و کوپال خاص دوچرخه سواری حرفه ای به چه کار آماتور ها و گردش آماتوری میاد؟ اونم تو یه سفر کوتاه اونم تو زمستون با لباس تابستون!!!!!!!!!!!! کمی ادا و اصول با چاشنی جوگیری و خود رو متمایز کردن متأسفانه تو کارهای بعضی دید میشه. از اصل غافلیم وهمش تو تیپ و قیافه و فیگوریم. واسه یه همچین مسافتای کوتاه و تفریحی بالای 5-6 میلیون پول لباس و دوچرخه مون میشه. حتی تو ترددهای شهری هم اینو می بینم. طرف واسه 3-4 کیلومتر رکاب زدن که با یه دوچرخه ساده و لباس معمول میشه طی کرد چنان تیپی زده که وینچنزو نیبالی نزده!!! من که هیچ خوشم نمیاد آدم ادای حرفه ای ها رو درآره. حرفه ای باش و زندگانی کن!!!!!!
در جواب شما دوست عزیز، من نمیگم که کار اونا درسته ولی اینو بدون هر کسی مسئول کار خودشه. هر جور دوست داره زندگی میکنه و رفتار.
یکی دوست داره خرج کنه، یکی دوست داره کلاس بذاره، یکی خاکی و خودمونیه و ....
به نظرم رفتار هر کسی به خودش مربوطه تا زمانیکه مورد آزار و اذیت دیگران نشه.
هر وقت با رفتارش و طرز کارهاش کسیو آزرد، اونوقت باید برگردی بگی چرا این رفتارو میکنه یا هر چی؟
اینکه کسی واسه یه مسافت کوتاه، چند میلیون خرج خودش و پوشاکش کرده، نشاندهنده عشقش میتونه باشه. اینکه برای چیزی که دوست داره، پول خرج میکنه و با این کارشم حق کسیو ضایع نکرده.
اون مسئول رفتار خودشه
درست نمیگم؟

Ali 2025
2015/01/28, 17:36
آره تا حدی حرف شما رو قبول دارم که آدم واسه عشق و علاقه اش هر چی هم خرج کنه کمه. ایرادی هم نداره بخصوص اگه پای دوچرخه درمیون باشه. منظورم اینه که کاش کنار لباس و دوچرخه و ................ سایر رفتارهای آدم هم حرفه ای باشن: مثلاً دوستانی رو دیدم که رفتارشون نسبت به محیط زیست با همه ادعایی که دارن اصلاً مناسب نیست. شأن دوچرخه سوارها خیلی باید بالاتر باشه. بحث من رفتار و اخلاق و اینها نبود چون حوزه های فردی هستن. بیشتر از این ناراحتم که بعضی آدما به صرف پول داشتن بیشتر ادای یه کاری رو در میارن تا واقعاً اون کاره باشن. قبول دارین اینو؟؟؟

sanaz20
2015/01/31, 08:21
آره تا حدی حرف شما رو قبول دارم که آدم واسه عشق و علاقه اش هر چی هم خرج کنه کمه. ایرادی هم نداره بخصوص اگه پای دوچرخه درمیون باشه. منظورم اینه که کاش کنار لباس و دوچرخه و ................ سایر رفتارهای آدم هم حرفه ای باشن: مثلاً دوستانی رو دیدم که رفتارشون نسبت به محیط زیست با همه ادعایی که دارن اصلاً مناسب نیست. شأن دوچرخه سوارها خیلی باید بالاتر باشه. بحث من رفتار و اخلاق و اینها نبود چون حوزه های فردی هستن. بیشتر از این ناراحتم که بعضی آدما به صرف پول داشتن بیشتر ادای یه کاری رو در میارن تا واقعاً اون کاره باشن. قبول دارین اینو؟؟؟
بله حرف شما متین. من درست متوجه منظور شما نشده بودم.

mSafdel
2015/01/31, 08:46
در جواب شما دوست عزیز، من نمیگم که کار اونا درسته ولی اینو بدون هر کسی مسئول کار خودشه. هر جور دوست داره زندگی میکنه و رفتار.
یکی دوست داره خرج کنه، یکی دوست داره کلاس بذاره، یکی خاکی و خودمونیه و ....
به نظرم رفتار هر کسی به خودش مربوطه تا زمانیکه مورد آزار و اذیت دیگران نشه.
هر وقت با رفتارش و طرز کارهاش کسیو آزرد، اونوقت باید برگردی بگی چرا این رفتارو میکنه یا هر چی؟
اینکه کسی واسه یه مسافت کوتاه، چند میلیون خرج خودش و پوشاکش کرده، نشاندهنده عشقش میتونه باشه. اینکه برای چیزی که دوست داره، پول خرج میکنه و با این کارشم حق کسیو ضایع نکرده.
اون مسئول رفتار خودشه
درست نمیگم؟
کاملا درست می فرمایید

اضافه شده بعد از : 2 minutes

حتی اگه کسی ادای یه کاری رو دربیاره باز هم یه مسئله شخصیه و کسی اجازه بی احترامی به اون شخص رو نداره. بهتره در استفاده از کلمات و جملاتمون برای انتقاد از اونها بیشتر دقت کنیم.
البته بحث رفتار و فرهنگ محیط زیستی کاملا متفاوته و دیگه یه مسئله شخصی محسوب نمیشه و تلاش همه ما هم بر اینه که ضمن ترویج فرهنگ صحیح دوچرخه سواری به مسائل محیط زیستی هم بپردازیم

omidz
2015/01/31, 11:54
داره، میتونه، میکنه! به کسی چه ربطی داره
من خودم میلیونی خرج نمیکنم اما دوست دارم 'ادای حرفه ای ها' رو در بیارم. بهم جو میده بیشتر رکاب بزنم :D

Ali 2025
2015/01/31, 23:22
کاملا درست می فرمایید

اضافه شده بعد از : 2 minutes

حتی اگه کسی ادای یه کاری رو دربیاره باز هم یه مسئله شخصیه و کسی اجازه بی احترامی به اون شخص رو نداره. بهتره در استفاده از کلمات و جملاتمون برای انتقاد از اونها بیشتر دقت کنیم.
البته بحث رفتار و فرهنگ محیط زیستی کاملا متفاوته و دیگه یه مسئله شخصی محسوب نمیشه و تلاش همه ما هم بر اینه که ضمن ترویج فرهنگ صحیح دوچرخه سواری به مسائل محیط زیستی هم بپردازیم

دوست عزیز مسئلۀ بی احترامی نیست و بلکه انتقاد سالمه. کسی بی احترامی به کسی نکرده. سعی کنیم به جای نصیحت ظرفیتامون رو بالا ببریم.

mSafdel
2015/02/01, 08:08
دوست عزیز مسئلۀ بی احترامی نیست و بلکه انتقاد سالمه. کسی بی احترامی به کسی نکرده. سعی کنیم به جای نصیحت ظرفیتامون رو بالا ببریم.
دخالت در مسائل شخصی مصداق بی احترامیه ضمن اینکه انتقاد سالم هم فقط با کلمات مناسب امکان پذیره وگرنه بهترین انتقادها هم با لفظ نادرست میشه بی احترامی.
بله موافقم با شما بهتره ظرفیتهامون رو بالا ببریم!!!

iNViSiBLE
2015/02/02, 06:37
بنظر من مهم یه ورزش سالمه که به هرطریقی انجام بشه خوبه
حالا هرچی میخواد باشه بسته به محیط و امکانات
اینکه چنتا جوون صبح بجای اینکه بگیر تو رختخواب بخوابن به عشق دوچرخه و انرزی گرفتن از هم دیگه میرن رکاب میزنن ستودنیه:26:
و بجای اینکه برن دنبال هزار جو خلاف میان رکاب میزنن.
و البته اینم قبول دارم که باید خیلی از فرهنگ ها رو هم یاد بگیریم و به دیگران یاد بدیم تا ترویج بشن.

به امید روزیکه تو کشور ما جووونی گوشه خیابون نباشه نعشه یا خمار و در میادین ورزش باشه.

Ali 2025
2015/02/02, 11:00
بنظر من مهم یه ورزش سالمه که به هرطریقی انجام بشه خوبه
حالا هرچی میخواد باشه بسته به محیط و امکانات
اینکه چنتا جوون صبح بجای اینکه بگیر تو رختخواب بخوابن به عشق دوچرخه و انرزی گرفتن از هم دیگه میرن رکاب میزنن ستودنیه:26:
و بجای اینکه برن دنبال هزار جو خلاف میان رکاب میزنن.
و البته اینم قبول دارم که باید خیلی از فرهنگ ها رو هم یاد بگیریم و به دیگران یاد بدیم تا ترویج بشن.

به امید روزیکه تو کشور ما جووونی گوشه خیابون نباشه نعشه یا خمار و در میادین ورزش باشه.

درست و منطقی می فرمایین. فی نفسه ارزشمنده.