PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک جفت کفش کوهنوردی حرفه ای احتمالا دزدی

pouya
2015/01/12, 11:03
سلام خدمت دوستان عزیز
طی پیگیری پوتین مناسب و فنی حد الامکان دوپوش برای صعود زمستانی واسه یکی از بچه ها با یک مورد کفش LOWA سایز 41 برخورد کردم که بسیار بسیار قیمت ارزون میداد
من همون لحظه خواستم از اینترنت بانک براش مبلغ رو انتقال بدم که یارو گفت من تهران نیستم ، زاهدان هستم و کفش رو برات میفرستم ، منم که انگشت به دهان گزیدم ، گفتم استااااد ، خب باید کفش رو رویت کنم ، گفت من زاهدانم ، گفتم موشکولی نیست ، هماهنگ میشم از دوستان تایید سلامت میکنن ، گفت نه ، اگر میخوایی برات عکسشو بفرستم ، بعد خودشو ، اگر هم که نه هیچی ،
منم دیگه انگشتم تو دهنم خیلی گزیده شده بود ، ناجور شک کردم
اخه قیمت این کفش خیلی بالا بود ، این یارو به دلایل نامعلوم انقدر ارزون زده بود

خواستم اطلاع بدم از دوستان اگر کفش لووا ، 41 ، گم کرده یا ازش دزدیدن فوری اطلاع بده
با سپاس

Hesambnd
2015/01/12, 12:10
سلام
شاید دزدی نباشه دست دوم باشه
ولی یه باز معرف داره که جنس زیر قیمت می دن اما تمامی اجناس دست دوم ، اتفاقا خیلی وقت پیش یه کفش کوه و دوربین از اونجا گرفیم

Biker
2015/01/12, 12:29
اتفاقاً از اونجاییکه زاهدان هست و اونجا مرکز لوازم استوک وارداتی هست قیمت پایینش هیچ جای تعجبی نداره. بابام یه جفت پوتین Zamberlan تمیز استوک رو با 150 تومن خرید. مفت...
من حتی شنیدم اینا رو کیسه ای بدون اینکه توشو باز کنن میخرن، بعد میارن موقع فروش که دسته بندی میکنن و روش قیمت میزارن، دوتا دونه خوب از توش پیدا بشه پول کل کیسه رو درمیاره. در کل خرید و فروشش مزایای زیادی برای دو طرف داره.

pouya
2015/01/12, 13:25
بچه ها حرف شما کاملا صحیح ، چون من خودمم چند باری از ترکیه و عراق به همراه یکی دو تا از بچه ها وسایل کوهنوردی فنی استوک اوردیم ، که واقعا معرکه در عین حال بسیار ارزون بودن
اما خب ، به نظر شما استوک دست دوم بودن ، میتونه دلیل بشه ازین که طرف مقابل اصلا به بازدید حضوری رازی نشه ؟
خب من که فرضا X تومن به جنس پول میدم ، خب نباید حضوری صحت و سلامتیش رو تایید کنم ؟ فقط با عکس میشه مگه چیزی خرید ، اونم از غریبه ( هرچند هم انسان شریف و کار درستی باشه )
من قصدم به هیچ وجه چالش برای زاهدان عزیز نبود نیست و نخواهد بود، بهیچ وجه
اما خب به یارو میگم اقا کفشتو خریدارم ، کجا ببینمش ؟ میگه زاهدانم نمیتونی ببینی ، میگم خب داداش گلم من اونجا هم اشنا دارم ، میفرستم میاد میبینه تایید که کرد خودم در خدمتم نقد پولشو برات حساب میکنم ، بعد اقاهه میگه حضوری اصلا نمیشه ، اگر بخوایی فقط با عکس ، اگر نخوایی هیچ ،
خب این یعنی چی ؟
در ضمن ما از بچه های ملی کوهنوردی انقدری این مشکلا براشون پیش اومده و طی یه تصادف خیلی جالب وسیله مفقود یا دزدیده شده رو پیدا کردیم که اصلا باورمون نمیشد
در هرحال حسب وظیفه ی من اطلاع رسانی بود ، حتی اگر هم 1 درصد حدس من درست باشه
ممنون:25:

Biker
2015/01/12, 14:14
در این زمانه بدون دیدن جنس نو هم نمیشه خرید. بارها شده برای خرید هدفون، چون آک بوده و نزاشتن تست کنم نخریدم. حتی دوستتون هم گزینه جالبی نیس مگر اینکه خیلی از شما اطلاعاتش بیشتر باشه و در مسائل فنی قبولش داشته باشین.

mohamad road
2015/01/12, 15:06
احتمالش هست که کفش برا خودش نیست!!! یعنی برای یک فروشنده ایه و میخواد از اون بخره بده به شما، یه چیزی هم براش بمونه، ولی نمیتونه بگه دست خودش نیست!!!

pouya
2015/01/12, 19:03
احتمالش هست که کفش برا خودش نیست!!! یعنی برای یک فروشنده ایه و میخواد از اون بخره بده به شما، یه چیزی هم براش بمونه، ولی نمیتونه بگه دست خودش نیست!!!

عالی بود ، اینم یه حرفیه
مرسی
لایک داشت

اما خب این کفش الان قیمتش حداقل حداقل حداقل دیگه کمتر از 750 نمیتونه باشه ، اما این اقا از نصف هم قیمتشو کمتر زده ، بنابراین فکرکنم زیاد درمورد واسطگری نمیشه فکر کرد ،
ولی اگر حتی 1 درصد جنس کار درست باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه ، خوشبحال اونی که ریسک میکنه و میخرتش
واقعا
همون لحظه ای که بخره ، ندید دوبل سود میکنه

balaban
2015/01/13, 09:33
سلام
طی تجربه ای که یکی از دوستان از خرید کفش دست دو داشت توجه به تاریخ تولید کفش هست که معمولا کفشهای رده بالاتاریخ دارند.ازاین کفشها یکی از بچه ها خرید بعد دو سه بار برنامه زیره اش پودر شد یعنی مدت زیادی از تولیدش گذشته بود

mohamad road
2015/01/13, 12:11
سلام
طی تجربه ای که یکی از دوستان از خرید کفش دست دو داشت توجه به تاریخ تولید کفش هست که معمولا کفشهای رده بالاتاریخ دارند.ازاین کفشها یکی از بچه ها خرید بعد دو سه بار برنامه زیره اش پودر شد یعنی مدت زیادی از تولیدش گذشته بود
اینم هستش... منم یه جفت پوتین کوهنوردی پارسال برام آوردن! شب تو حیاط موند!! صبح اومدم دیدم سرما خورده بهش پودر شده کفش!!