PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترمز هیدرولیک تکترو

moeen
2014/12/25, 15:04
سلام ببخشیدلنتهای ترمزهای تکتروپیدامیشه یانه قیمتش چنده؟؟؟
باتشکر

SABER_MTB
2014/12/25, 16:29
بدون صفحه از حدود 270- 290 شروع میشه به بالا.........

moeen
2014/12/25, 16:56
قیمت لنتاش فقط

Vahid_FRD
2014/12/25, 17:03
بدون صفحه از حدود 270- 290 شروع میشه به بالا.........

آقا صابر لنت انقدر گرون !!!!!!!!

فک کنم آقا صابر اشتباه متوجه شدن و قیمت خود ترمز فرمودن

SABER_MTB
2014/12/25, 17:08
اهان بابا یا................

لنت ما حواسمون نبود.................

لنشات بستکی داره از حدود 20 تومن هست تا حدود 40 تومن مارک های مختلف و جنس های مختلف..............

moeen
2014/12/25, 17:24
پیدامیشه یانه
ومثل پرومکس نیست که یه موقع پیدانشه

SABER_MTB
2014/12/25, 17:45
پیدامیشه یانه

بله ؟؟؟

پسرم...................

ومثل پرومکس نیست که یه موقع پیدانشه

خوبی شما سلامتی ؟؟؟؟

همون promax هم که پیدا نمی شه..................و نیست رو 2 بار تو پیام خصوصی و یه بار هم تلفنی شفاهی عرض کردیم ما خودمون به اندازه کافی داریم..............

باز شما می گی

یه موقع پیدانشه

لنت Tektro هم فرمودی چنده چجوریه ........

به عرض رساندیم...........

مارک های مختلف...... برند های مختلف .......جنس های گوناگون........هست با قیمت های مختلف

باز شوما می فرمایی ............

پیدامیشه یانه

ضمن اینکه این

یانه

این لحنش مناسب صحبت با اپراتور های 118 بود..............

moeen
2014/12/25, 18:21
ببخشیداقاصابر مامیتونیم هرچندتاکه خواستیم ازاین لنتابخریم البته وقتی که دوچرخه روازتون خریدما
ببخشیددد قیمت هرجفتش ازاین لنتا چنده منظورم پرومکسه

SABER_MTB
2014/12/25, 18:39
ببخشیداقاصابر مامیتونیم هرچندتاکه خواستیم ازاین لنتابخریم البته وقتی که دوچرخه روازتون خریدما
ببخشیددد قیمت هرجفتش ازاین لنتا چنده منظورم پرومکسه

خواهش می کنیم.............

هر چند تا که خواستیم فعلا شرمنده...............

چون فعلا نیست این ها....................ما یه به یه بد بختی.....................یه تعداد از این ها به مکافات تونستیم از اون ور بیاریم...........................

تو پیام خصوصی و پشت تلفن هم عرض کردیم ...........

یه بار دیگه هم این جا عرض می کنیم...................

این ها رو در این بار.............قیمتی که برا خود ما تموم شده از قیمتی که گذاشتیم بالاتر بوده !!!!

و فقط اوردیم بابت اون هایی که از خودمون از این دوچرخه ها رو گرفتن..............

بابت اینکه وقتی ما می گیم فرضا چرخ هایی که دیسک سیمی دارند به دلیل اینکه لنت هاشون تو بازار نیست......................رو پیشنهاد نمی دیم..................

و از اون ور خودمون میایم سری های نوادا فوجی رو هم پیشنهاد می دیم هم می فروشیم.......................اگر لنت های خود اون ها رو هم نداشته باشیم که در واقع حرف چرتی زدیم................و فروشمون هم هم حالت بنداز در رویی بوده که یعنی خریدی رفتی دیگه لنتش بود نبود به ما چه ؟؟؟؟؟

منتهی مراتب...............

داستان از این لحاظه که شوما زیادی حساس شدی.....................

معین جان.................اینقدر هم لازم نیست دچار نگران شدگی بشین.................

این ها لنت هاشون در شرایط عادی و معمولی حدودا یک سال کار می کنه.........................تا یک سال بگذره ما بیست بار باز هم از این لنت ها می اریم......................

خیالتون راحت.................چرخی که لنت هاش رو م دونیم تو بازار نیست.....................خودمون امارش رو داریم که چند تا از اون چرخ ها فروختیم................و چند تا از اون لنت ها باقی داریم .............

moeen
2014/12/25, 18:44
شوما الان خودتون چندمیدید

شوما الان خودتون چندمیدید

- - - - - - - - - -

امتحانامون تازه شروع شده تموم شدآدرسی که گفتید میام ودوچرخه رومیخرم
فعلا بایدخرخونی کنم
باتشکر

minyator
2014/12/27, 11:57
دوستان و اساتید ترمز عقب دوچرخه ام هوا داره میخوام هواگیریش کنم فقط یه سوال برام پیش اومده و اونم اینه که اگه درب مخزن کامل باز باشه موردی نداره یا اینکه تو حالت بسته این کارو انجام بدم و در ضمن روغن رو هم میخوام از پایین تزریق کنم.
ممنونم

farshad_khoda
2014/12/27, 19:52
اگر درب مخزن رو باز نکنین از رو پیستون روغن به هیچ وجه قابل تزریق نیست...
فشار سرنگ یا پمپ مورد استفادتون هرچثدر هم که باشه فقط به اورینگ های ترمز و شیلنگ فشار وارد میکنه../
یه جستجوی کوچیکی اگه تو انجمن بکنین مطالب بسیاری هست که کارتون رو راه میندازه..........

minyator
2015/01/17, 19:56
عزیزای دل و اساتید محترم بفرمایید روغن زانتیا چند مدل تو بازار هست و کدومشون اصله و خوب ؟
من 1 لیتری شو با قوطی پلاستیکی سبز قیمت گرفتم 40 هزار تومان آیا نیم لیتری هم هست؟
سپاسگذارم

SABER_MTB
2015/01/17, 20:57
نه همون قوطی های 1 لیتری است.........

تقلبی هاش حدود 17 الی 20 چوب در بازار معالمبه می شه و اصل هاش حدود 30 تومن........

تفاوت تَقَل اش با اصلش تو فونت نوشته های روی قوطی و یه مقدرا هم شکل عاج های روی کناره های در قوطی است که از رو اون میشه تشخیص داد اصل است یاقلابی ها تو بازار.............

مونتهی تقبلی ها هم شکل فونت و شکل درپوششون اونقدر ها با اصلی ها تفاوت ندراه خیلی تفاوت جزئی دارند با هم ............

شوما عکس قوطی رو که خریدی اگر بزاری می تونیم بگیم اصل است یا نه.......

فقط از در پوشش یه عکس نزدیگ بندازین که قشنگ مشخص باشه........

از رو نوشته های خود قوطی هم عکس بگیرین بندازین مشخص میشه.........

و پیشنهاد می کنیم اگر تقلبیش ر وگرفتین...........تو ترمز هم نریزین.......چون 40 تومن ارزش 300 - 400 تومن ترمز خراب کردن رو نداره....................

minyator
2015/01/26, 18:54
جناب آقا صابر اینم از عکسای قوطی روغن بنده خدا کلی قسم و آیه و قرآن و .....خورد که بابا اصله که من چن ساله دارم از همین مدل استفاده میکنم و تا حالا هم مشکلی نداشته قیمتشم 34 در اومد.
و اگه تاییده با خیال راحت استفاده کنم؟ و آیا اضافیش فاسد شدنیه یا خیر؟

[Only registered and activated users can see links]

SABER_MTB
2015/01/26, 20:18
اصله........................خیالتون راحت........................

minyator
2015/03/21, 19:19
درود بر شما آقا صابر یه زحمت دیگه بهتون بدم ترمز دوچرخه رو هواگیری کردم با روغن ال اچ ام که تو پست بالایی عکسشو گذاشتم و مطمئنم که هوا نداره ولی امروز که رفته بودم تمرین دیدم ترمز جون نداره یعنی هر چی فشار میدم ترمز میخ نمیکنه حالت اسفنجی هم نداره به نظر شما کتی خرابه؟
آیا کتی تکی همین مدلی با همین رنگ هستش یا باید کامل عوض کنم ؟
و آیا لوازم هم هست که بخوام لوازمشو عوض کنم؟ البته زیاد هم کار نکرده نباید خراب باشه؟
کتی عقب نسبت به کتی جلو پایینتر میگیره البته از اولش هم همینطور بود ولی مشکلی نداشت میتونه برا روغن باشه؟
لنت هم داره فراوون
والا ما ترمز ماشین به اون بزرگی رو هواگیری میکنیم این همه گرفتاری نداره خوب روغن اینو هم مثل ماشین در نظر میگرفتن تا ما این همه گرفتاری نکشیم.

SABER_MTB
2015/03/21, 20:27
اگر حالت اسفنجی ندراه...................و زیر دست خوب پر می کنه کتی.............

ولی جون نداره...............یعنی اصتحکاک بین لنت و صفحه خوب بر قرار نمی شه................

لنت و صفحه رو الکل شوری کنید.....................

سرویس لنت و صفحه دیسک ([Only registered and activated users can see links])

کتی عقب نسبت به کتی جلو پایینتر میگیره البته از اولش هم همینطور بود ولی مشکلی نداشت میتونه برا روغن باشه؟

only gitane

ضمن اینکه آقا نریمان هم دقیقا همین سوال رو داشتند.............
//
خلاصی هر دو کتی رو هم باید با هم میزون کنید...................

کتی عقب رو خلاصیش رو کم ترکیند...............

تنظیم خلاصی کتی ترمز ([Only registered and activated users can see links])

heydary
2015/03/22, 17:21
با سلام
آقا امروز به یه مشکل خوردم اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.
امروز داشتیم با دوچرخه میرفتیم که صدایی به هنگام ترمز کردن شنیدم . که قبلا محسوس نبود . وقتی ترمز میگیرم صدایی میاد که مشخصه ناشی از هواست. مثل وقتی لاستیک ها رو تلمبه میزنیم همون صدا . در هنگام توقف صدا نمیده . هم چرخ جلو هم عقب این صدا رو دارند
الان مشکل از کجاست؟

SABER_MTB
2015/03/22, 18:38
heydary

وختی می فرمایین که فقط موقع حرکت صدا رو می ده و موقع ایستایی صدا ندراه به احتمال خیلی خیلی قوی ..................صدای اصطحکاک لنت و صفحه است............که داره آب بنمدی میشه و صفحه رو اب بندی می کنه..............

به اصطلاح می کن صفحه باید سوخته بشه.............صفحه های نو و اکبند تو یک ماه دو ماه اول استفادهشون باید به اصطلاح / بسوزند... / ......

در مورد اسن / سوختن / صفحه قبلا زیا دتوضیح دادیم سرچ کنید مطالب رو می تونید مطالعه کنید......................

minyator
2015/04/29, 13:08
درود بر دوستان و اساتید محترم از جمله آقا صابر چند وقت پیش من روغن LHM داخل سیستم ترمز عقب چرخم ریختم هواگیری و تنظیم تیغه و بقیه ی مسائل هم به درستی انجام دادم اما تو تمرینات اصلا ترمز عقب ندارم یعنی کتی کارشو درست انجام میده ولی انگار نه انگار که ترمز میگیری اصلا لنت اونطور که باید درگیر نمیشه با دوستان مشورت کردیم گفتن باید روغن مینرال میریختی چون رو در پوش مخزن هم نوشته شده و اما حس خودم اینه که ویسکوزیته روغن LHM باید با مینرال فرق کنه که این قضیه اتفاق افتاده و حالا تصمیم گرفتم که مینرال تهیه کنم و ترمز رو درستش کنم البته اگه لوازم خراب نشده باشه و حالا سوال
روغن مینرال چقدی تو بازار هستش و از کجای قلمستان تهیه کنم ؟
آیا مدل خاصی از مینرال باید بریزم چون پشت تیغه کتی نوشته شده D5 (یکی از دوستان گفت باید به تیغه توجه کنی)؟
اگه لوازم کتی خراب شده باشه لوازمش به صورت جداگانه هست یا کتی باید کامل عوض بشه؟
ببخشید که طولانی شد.

SABER_MTB
2015/04/30, 08:03
minyator

عزیزِ برادر..................LHM Plus هم نوعی از انواع روغن mineral می باشه...................

روغن mineral یه برند و مدل خاص نیست Mineral یه نوعی از روغ نمی باشه که LHM Plus هم یزر مجموعشه اش است...............

ما الان 6-7 ساله تو تمام Shimano - Tektro -Maguara ها از LHM استفاده می کنیم..............................

شما قبل از ریختن هر نوع روغنی.........................هر نوع روغنی ..................حتما باید روغن قبلی رو کامل تخلیه...................+ مداررو کلش رو ما الککل شستشو بدین و بعد روغن جدید رو بریزیین و هوا گیری کنید.............

آیا مدل خاصی از مینرال باید بریزم چون پشت تیغه کتی نوشته شده D5

کجاش نوشته D5 ?

اما حس خودم اینه که ویسکوزیته روغن LHM باید با مینرال فرق کنه

باز هم تکرار می کنیم........................روغن مینرال یه برند و مدل خاص روغن نیست که ویسکوزیته خاصی داشته باشه..........

** حس ما اینه که شوما کل کار تخلیه روغن قدیمی و شستشوی مدار و پر کردن روغن جدید و هوا گیری رو درست انجام نمی دین...................

وگرنه این که کتی درست کار میکنه ولی ترمز گیرایی نداره به نوع روغن ربطی نداره.............

به تاپیک زیر پست #3 مراجعه شود.................

minyator
2015/04/30, 12:18
درود بر شما آقا صابر ضمن سپاس مجدد از شما
من مجموعه رو با الکل نشستم ولی دو بار مجموعه رو پر و خالی کردم ( LHM ) و اطمینان دارم که ترمز هوا نداره چون اگه هوا داشت تو ترمز اولیه باید تیغه کتی پایینتر از حد معمول میرفت و دو یا سه بار باید بگیری و ول کنی تا پر کنه که خودتون استادید و به این امر واقف.
مثل اتومبیلی که بوسترش خرابه یعنی پمپ بالا داره درست عمل میکنه ولی چون بوستر خرابه نمیتونه فشار لازمه رو به کالیپر ها وارد کنه دیگه خودتون استادید نیازی هم به توضیح من حقیر نیست.
توی چرخ ما هم داره همین اتفاق میوفته وقتی وزنی روی چرخ نیست ترمز انگار مال تریلیه ولی وقتی روش سواری دیگه تعطیل میشه کتی با اشاره ی انگشت درست عمل میکنه ولی هر چی فشارش میدی چرخ نمی ایسته این شد که من گفتم شاید ویسکوزیته روغن LHM با روغن فابریک خود ترمز چرخ فرق کنه که شما فرمودید فرقی نمیکنن.
ولی یه سوال برا خودم پیش اومده که چرا اگه روغن LHM فرقی با مینرال نداره باید با الکل شستشو داده بشه؟

آیا دو بار پر و خالی کردن مجموعه با روغن جدید نمیتونه مجموعه رو از روغن قبلی پاک کنه؟

پشت داخل تیغه ترمز نوشته D5 البته چند تا عدد و حروف دیگه هم نوشته که یادم نیست که دوستان میگفتن D5 رو به یاد داشته باش برا روغن خریدن.

سپاسگزارم

amin75
2015/05/03, 16:00
سلام
ترمز جلوی دوچرخه من روی سرعت ۱۷ تا ۲۱ کیلومتر با صفحه درگیر میشه و صدای تماس لنت با صفحه به گوش میرسه ، برای تنظیم خلاصی هم با پیچگوشتی فاصله دو لنتو زیاد کردم ولی بعد دوباره بعد از چند بار ترمز لنتا به جای اولشون برمیگردن...
مدل ترمز هم همون تکترویی که روی اسپکت ۶۵۰ هست.
ممنون میشم دوستان و اقا صابر عزیز کمک کنند.

amin75
2015/05/04, 13:24
سلام
ترمز جلوی دوچرخه من روی سرعت ۱۷ تا ۲۱ کیلومتر با صفحه درگیر میشه و صدای تماس لنت با صفحه به گوش میرسه ، برای تنظیم خلاصی هم با پیچگوشتی فاصله دو لنتو زیاد کردم ولی بعد دوباره بعد از چند بار ترمز لنتا به جای اولشون برمیگردن...
مدل ترمز هم همون تکترویی که روی اسپکت ۶۵۰ هست.
ممنون میشم دوستان و اقا صابر عزیز کمک کنند.
کسی نیست مارو دچار راهنمایی شدگی بشه؟؟!

moeen
2015/05/05, 00:47
احتمالاروغنش زیاده ولی بازم نمیدونم چون یه کی ازرفیقام ترمزش شیمانوبوداینجوری بودکه روغنش زیادبود

amin75
2015/05/05, 17:20
احتمالاروغنش زیاده ولی بازم نمیدونم چون یه کی ازرفیقام ترمزش شیمانوبوداینجوری بودکه روغنش زیادبود
یعنی روی سرعت خاصی صدا بده یا برگشتن لنتا بعد از افزایش فاصله با پیچگوشتی؟

ali-xc
2015/08/15, 13:26
شرمنده تاپیک قدیمی بالا آوردم.
SABER_MTB
آقا صابر بی زحمت اگه عکس از روغن lhm total تقلبی دارین نشون بدین که بسته بندیش چطور هست؟
آیا شرکت های دیگه هم هستن که روغن mineral lhm تولید کنن؟

SABER_MTB
2015/08/15, 14:19
شرمنده تاپیک قدیمی بالا آوردم.
SABER_MTB
آقا صابر بی زحمت اگه عکس از روغن lhm total تقلبی دارین نشون بدین که بسته بندیش چطور هست؟
آیا شرکت های دیگه هم هستن که روغن mineral lhm تولید کنن؟

واا عکسشرو نداریم ولی فونت نوشته های روی قوطی کاملا متفاوته..................... و در پوش قوطی یعنی درش هم ...................

تو مدل های اصلی کمی پخ ترو کم ارتفاع تره..............

ali-xc
2015/08/15, 23:04
@SABER_MTB ([Only registered and activated users can see links])
ببخشید آقا صابر این روغن الان اصله؟

بعد یه روغن lhm دیگه هم بود که طرف میگفت مال 7-8 سال پیشه مال یکی بوده که استفاده نکرده داده بفروشم.و اصله و جنس خوبیه.با توجه بارکدش ماله بلژیکه
برچسب طرف دیگش کنده شده بود معلوم نیست برای کدوم شرکت هست.

SABER_MTB
2015/08/16, 00:22
قوطی اولی که استوانه ایی است اصل می باشه.............

ولی قوطی دویوم رو که حالت مستطیلی دراه رو ما تا حال ندیدیم تو بازار .................................

alighalkhanifard
2017/05/16, 20:22
سلام لنت تکترو برای دوچرخه ام میخاستم میتونید کمکم کنید ??

اضافه شده بعد از : 33 minutes

سلام لنت تکترو برای دوچرخه ام میخاستم میتونید کمکم کنید ??

farshad tohid
2017/05/16, 22:10
کدوم شهر هستید اگه شهر خودتون پیدا نکردید فروشگاه های اینترنتی یا گروه های تلگرامی خرید و فروش سر بزنید.

Sent from my LG-D618 using Tapatalk