PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برنامه جمعه 7 آذر ماه 93- پارک جنگلی لتمان کن

sanaz20
2014/11/25, 16:46
سلام دوستان
برنامه رکابزنی جمعه 93/09/07 پارک جنگلی لتمان کن در ارتفاعات شمال غرب تهران. تا نوک قله خواهیم رفت که هم تراز با ایستگاه 5 تله کابین می باشد.
فقط دوچرخه کوهستان
تاکید میکنم از سلامت دوچرخه خود و سیستم ترمز مطمئن باشید.
هر کسی مسئول عملکرد خویش می باشد. تکرار می کنم هر کسی مسئول عملکرد خویش می باشد.
امیدوارم مثل هفته گذشته حادثه نداشته باشیم.
کلاه ایمنی و دستکش فراموش نشه.
صبحانه یا در منزل میل بفرمایید و یا اینکه هر کسی برای خود بیاورد.
قرار 7:45 آریا شهر- برج گلدیس
حرکت راس ساعت 08:00
مسیر حرکت : کاشانی .....شهرزیبا ....... همت
﴿پیام از طرف آقای کامبیز سرهنگ پور﴾
[Only registered and activated users can see links]

Ghasem
2014/11/25, 19:37
حیف که نیستم و باهاتون بیام. مسیر خیلی خوبیه. معمولا هم خلوته. البته گاهی اوقات ماشینی چیزی سر راهتون پیدا میشه که عموما باسه شکار کبک میان. نمیدونم تو این فصل هستن یا نه.... اینم اضافه کنم این مسیر خاکش هنوز خیلی کوبیده نشده و یه جاهایش پستی و بلندی های بد فرمی داره و خوراک زمین زدنه.
با اجازه ساناز خانوم اینم دو تا تصویر از مسیری که پیش روی دوستانه

و اون سنگ بزرگم نشونه پایان راه....

Biker
2014/11/25, 21:18
ای بابا،یجای ساده تر برنامه بزارین یکی که آمادگی کافی نداره هم بتونه بیاد!چیتگری،دریاچه ای چیزی!
از وختی من اومدم همش برنامه های سنگین و فنی میرین،با کشته و زخمی! عادم میترسه بیاد.خخخ...اصن یه وضی :riz273:

Ghasem
2014/11/25, 21:44
ای بابا،یجای ساده تر برنامه بزارین یکی که آمادگی کافی نداره هم بتونه بیاد!چیتگری،دریاچه ای چیزی!
از وختی من اومدم همش برنامه های سنگین و فنی میرین،با کشته و زخمی! عادم میترسه بیاد.خخخ...اصن یه وضی :riz273:

من که نیستم تا در جوار دوستان باشم ولی اگه بودم حتما میرفتم. اتفاقا برنامه خیلی سنگینی نیست. قیافش یکمی خوف میزنه.
این لینکو ببین اطلاعات کاملتری از مسیر بهت میده.

abr_design
2014/11/26, 01:12
ساناز خانوم چندتا سوال
از گلدیس تا ابتدای ورودی پارک جنگلی لتمان چقد زمان میبره؟چون من اگه بخوام بیام دم ورودی پارک و ابتدای خاکی ملحق میشم!چون از تو اتوبان و خیابون رکاب زدن لذتی نمیبرم!
کلا برنامه چقد طول خواهد کشید؟حدودا؟
مسیر رفت تماما سربالایی و سخته دیگه؟همون مسیرم برمیگردین درسته؟

sanaz20
2014/11/26, 07:20
ساناز خانوم چندتا سوال
از گلدیس تا ابتدای ورودی پارک جنگلی لتمان چقد زمان میبره؟چون من اگه بخوام بیام دم ورودی پارک و ابتدای خاکی ملحق میشم!چون از تو اتوبان و خیابون رکاب زدن لذتی نمیبرم!
کلا برنامه چقد طول خواهد کشید؟حدودا؟
مسیر رفت تماما سربالایی و سخته دیگه؟همون مسیرم برمیگردین درسته؟
دوست خوبم من تا بحال لتمانو نرفتم.
این چند تا مسیر آخیر همشون برام جدید بوده و هیچگونه اطلاعاتی از مسیر نداشتم. بچه ها پیشنهاد دادن و قرار شده بریم. بنابراین نمایتونم دقیق بگم چقدر تا ابتدای درب پارک طول خواهد کشید ضمن اینکه درسته که از اتوبان خوشتون نمیاد ولی وقتی تعداد بچه ها 20 نفر یا بیشتر باشه قطعا نظرتون تغییر خواهد کرد چون همه با همن و میگن و میخندن و جیغ و دست و هورا
به نظرم به امتجانش می ارزه :o
فقط اینو میدونم که کامبیز گفت هر کسی وردیج رو بتونه بیاد اینم میتونه بیاد.
البته قبلا هم بچه ها توی تابستون رفتن و خیلی اذیت شدن هم گرم بوده و هم سربالایی. تا بریم ببینیم چطوره
به هر ضصورت یه مسیر خلوت و نزدیکه . به امتحانش می ارزه

abr_design
2014/11/26, 21:43
ممنون بابت پاسختون
اتفاقا من خودمم امروز فکر کردم و بدمم نیومد که یه بار امتحان کنم.به قول شما تابحال دست جمعی و گروهی همچین حرکتایی نکردم!البته خب تازه وارد بودن و نشناختن دوستان و غریبی ممکنه اولش یکم سرد کننده باشه ولی بعدش امیدواردم بتونم جایی تو تیم دوستانتون برا خودم دست و پا کنم:o
من حدود سه سال پیش یه مقدار از خاکیشو با ماشین رفتم!درسته.خاکش و جادش خیلی مثل جاده های خاکی دیگه هموار و صاف نیست که البته من ازین بابت خوشحالم!البته اگه برای کمردردم مشکل ساز نشه!چون اخیرا دکتر گفته خاکی نرو!منم که چقد گوش میدم!!:30:
در هر صورت امیدوارم جمعه بهتون ملحق بشم.حالا یا از صادقیه یا از اول لتمان!

sanaz20
2014/11/27, 19:56
نگران نباشین.بچه های ما همه با هم میگسم و میخندیم و همه راحت وارد گروهمون میشن.اصلا غریبه و این چیزا نداریم تو برنامه هامون.امیدواریم کمرتونم زودتر خوب بشه و راحتتر رکاب بزنین.
به امید دیدار

Mehdi.A
2014/11/27, 22:03
من که فردا نمی تونم با توجه به مسیر بیام ولی حالا خداییش به نظرتون با این هوا اون جاده گزینه مناسبیه :-D ؟ هفته قبل تو ایده آل ترین شرایط هوایی تلفات دادیم :-D

abr_design
2014/11/27, 23:29
این برنامه سرانجام به کجا رسید؟طبق هوا شناسی های گوشی و تبلت دم دست من هوا فردا بارونیه!حال چه باید کرد؟!

sanaz20
2014/11/29, 08:59
منتظر گزارشش باشید. جاتون واقعا خالی. عالی بود. عاااااالی