PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برنامه جمعه 30 آبان ماه 93 - وردیج

sanaz20
2014/11/16, 11:40
دوستان عزیز سلاااااام :46:
برنامه رکابزنی این هفته جمعه 93/08/30 روستای وردیج در ارتفاعات شمال غرب تهران هست
جاده ای زیبا و کوهستانی با مسیری نیمه سنگین.
برای دوستانی که تا بحال نیومدن، قطعا تجربه ای مفید و یک روزه مفرح خواهد بود. :smileys-free-downlo
هیجان انگیز ترین قسمت برنامه، هنگام بازگشت می باشد که 12 کیلومتر سرپایینی داریم با شیبی تند که برخی از دوستان به سرعت 75 کیلومتر هم رسیده اند و البته حوادث هم داشته ایم. :riz277:
از سلامت دوچرخه خود و سیستم ترمز مطمئن باشید.
صبحانه یا در منزل میل بفرمایید و یا اینکه در سفره خانه سنتی اردیبهشت که املتهای لذیذی دارد... :p و یا همراه خود بیاورید...
برنامه دوستانه و مختلط می باد و هر کس مسئول خویش است. هدف از برنامه حکیم دوستی و صمیمیت بین بچه ها می باشد.
همراه داشتن کلاه ایمنی و دستکش الزامی است.
محل قرار: ساعت 07:45 آریا شهر مقابل برج گلدیس- حرکت راس ساعت 08:00 صبح.
مسیر حرکت : کاشانی - شهرزیبا - همت
به امید دیدار
(پیام از طرف آقای کامبیز سرهنگ پور)
[Only registered and activated users can see links]

ali bayati
2014/11/16, 20:27
برنامهء خیلی خوبیه ... من دو سال و اندی پیش بصورت گروهی اونجا رو رکاب زدم ...
چه سربالایی های مردونه ای داشت :17: ...

و دونفر در مسیر برگشت دچار زمین خوردگی شدند ...
اولیش خانومی بود که با سرعت بالای ۴۵ تا رفت روی یه سرعتگیر پلاستیکی (از این سفید و زرد ها) و واژگون شد و دست و صورتش دچار پوست رفتگی شد ...
دومیش هم از قضا بازم یه خانوم بود که در اتوبان همت (مسیر برگشت) در اثر عدم رعایت رکابزنی در یک ستون! و شوخی دو تن از کنار-دستی هاش، واژگون شد و صورتش خیلی بد به فنا رفت ...

اون بالا برای ناهار یه آبگوشت هم زدیم که به لعنت خدا هم نمیارزید و فرداش تقاص شدیدی پس دادیم و عبرتی شد برامون :65d6a5d6s:

اضافه شده بعد از : 5 minutes

اون سرعت ۷۵ کیلومتر رو باید با کورسی باشید و به سبک Peter Sagan بیاید پایین :smilies-azardl (13)
وگرنه اسمتون میره تو لیست اون دو تا خانومی که تو پست قبلی شرح حالشون رو دادم

abr_design
2014/11/16, 21:34
سلام دوستان عزیز
میشه یکم بیشتر در مورد این سفر کوتاه تفریحی ورزشی توضیح بدین؟
اینکه هزینه ای داره؟از همون آریا شهر رکاب زنی شروع میشه یا با ماشین تا یه جایی میرین بعد؟عبور و حرکت در اتوبان های مختلف خطرناک نیست آیا؟
شرایط محیطی اونجا چطوریه؟مسیرها در چه حدی هستن؟خاکی هستن یا به آفرودهای خفن هم نزدیک میشه مسیرها؟
برای صرف صبحانه و ناهار توقفی هست؟به چه صورت؟
احیانا اگر رکاب زنی از همون ابتدا شروع میشه اگر کسی کم بیاره چی میشه اونوقت؟!
ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدین

ali bayati
2014/11/16, 21:44
مسیری که تا بعد از وردیج ما رفتیم تمامش آسفالت بود ...
هزینه اش هم فقط همت شماست ... و ناهاری که با خودتون همراه میارید.

کسی هم کم بیاره، دو کار میتونه بکنه :
۱. حالِ مسیر سرپایینیِ برگشت رو از جایی که هست به سمت منزل میبره (حالا یا تنهایی یا با کسایی مثل خودش که ترجیح میدن فشار اضافی نیارن و برگردن)
۲. اگر ۹۰٪ مسیر رو اومده، اون ۱۰٪ باقیمونده رو دست به دوچرخه میاد بالا ...

اتوبان همت خوبیش اینه که شونهء آسفالتهء استانداردی داره و راکبین خودرو با دیدن گروه دوچرخه سوار، توجه شون زودتر و بیشتر جلب میشه و به همون میزان، خطراتش کمتره ...
مسیری که شمال اتوبان کرج میشه (وردآورد به وردیج)، از لحاظ خودرو، کم تردد هست و نیمهء دوم مسیر (از پل کمپ N.A ای ها به بعد) رو عمدتا با دنده ۲ و ۳ میتونن برن بالا ... (پیکان احتمالا با ۲ بره بالا) ... برگشت خودروها میتونه پتانسیل داشته باشه که عرض خوب جادهء دوخطه و حاشیهء خاکیش (در بیشتر جاها) اجازهء مانور رو به دوچرخه سوار میده.

mohsenavr
2014/11/16, 22:10
آن 12km سرپایینی یعنی 12km سربالایی قبلش!!!
اتفاقا چند وقت پیش برای بار دوم آنجا بودم
دوست دارم باز هم بروم ... دوستان گروه همه عالی هستند

abr_design
2014/11/17, 00:30
میشه با ماشین اومد اونجا و از ابتدای مسیر خاکی و آفرود به گروه پیوست؟!:30:
اونجا میشه ماشین پارک کرد؟جایی داره؟امن هست؟

sanaz20
2014/11/17, 16:53
دوستان هیچگونه هزینه ای وجود نداره. برنامه این هفته خاکی نداره. صبحانه و ناهار هر کس بر عهده خودشه و میتونه بیاره یا اونجا جیزی بخره.
دوستان همه با هم دوست و صمیمی هستن و اکثرا نمیذاریم کسی از جدید الورودا احساس غریبگی کنه. من که حداکثر تلاشمو میکنم.:128fs318181:
مسیر سربالایی برای خود من از الان شده عذاب و نمیدونم تا کجا رو بتونم بیام. بستگی به این داره که برنامه دیگه ای برای بعدش داشته باشم یا نه.
اگه بیکار باشم تا آخرشو میام و اگر نه تا یه جایی میام و برمیگردم که به کارام برسم.
از آریا شهر تا خود وردیج با دوچرخه میریم.
اصولا برنامه های ما هیچگاه با ماشین پشتیبان نبوده. مورد داشتیم از غرب تا آهار رکاب زدیم مرد و مردونه :63:
معمولا تو گروهمون بی نظمی فت و فراوونه. هم حرفه ای داریم. هم متوسط هم ضعیف در حد هول دادن که یا هی وامیستن یا یکی زحمت هول دادنشونو میکشه.:30:
از لحاظ اتوبان هم من این مسیرو تا حالا نرفتم و اولین تجربمه و نمیتونم نظری بدم

abr_design
2014/11/17, 18:21
ساناز خانوم من برام یه سوال بوجود اومد!تو عکسی که از نقشه ی مسیر گذاشتین از اون نقطه ای که با خط قرمز نشون دادین و از اتوبان همت خارج میشه و وارد منطقه کوهستانی میشه یعنی مسیر خاکی نمیشه؟!!
من فکر میکردم این مسیر طولانی تا خود وردیج خاکی و کوهستانی باید باشه!
یه سوال دیگم دارم که کلا مربوط به این پست نیست.شرمنده ولی جاییو پیدا نکردم.شماها خب تجربیاتتون زیاده میتونید کمکم کنید
توی تهران و اطراف مسیرهای جنگلی و خاکی و کوهستانی که مملو از مسیرهای مناسب برای پرش و جامپ باشه داریم؟هم پرش های کوتاه و هم بلند.
یا اینکه باید برم تو کوه های مختلف و بگردم تا یه جایی مناسب و طبیعی پیدا کنم؟
اصلا پیست دست ساز برای آفرود و جامپ دوچرخه های کوهستان داریم؟فقط تهرانو عرض میکنم
بازم شرمنده

ali bayati
2014/11/17, 20:32
سرخه حصار (بین الحرمین MTB) :30:

sanaz20
2014/11/18, 07:43
ساناز خانوم من برام یه سوال بوجود اومد!تو عکسی که از نقشه ی مسیر گذاشتین از اون نقطه ای که با خط قرمز نشون دادین و از اتوبان همت خارج میشه و وارد منطقه کوهستانی میشه یعنی مسیر خاکی نمیشه؟!!
من فکر میکردم این مسیر طولانی تا خود وردیج خاکی و کوهستانی باید باشه!
یه سوال دیگم دارم که کلا مربوط به این پست نیست.شرمنده ولی جاییو پیدا نکردم.شماها خب تجربیاتتون زیاده میتونید کمکم کنید
توی تهران و اطراف مسیرهای جنگلی و خاکی و کوهستانی که مملو از مسیرهای مناسب برای پرش و جامپ باشه داریم؟هم پرش های کوتاه و هم بلند.
یا اینکه باید برم تو کوه های مختلف و بگردم تا یه جایی مناسب و طبیعی پیدا کنم؟
اصلا پیست دست ساز برای آفرود و جامپ دوچرخه های کوهستان داریم؟فقط تهرانو عرض میکنم
بازم شرمنده
در مورد وردیج که من تابحال نرفتم، بچه ها میگن آسفالته تا همون بالا.
و در مورد مسیرهای کوهستانی و مناسب برای جامپ، همونطور که آقای بیاتی هم فرمودن: در شرق تهران سرخه حصار و پارک جنگلی سوهانک و در غرب تهران فاز 2 چیتگر رو داریم.
مناطق خاکی بازم داریم مثل سنگان(غرب تهران-بالای کن)، فرحزاد به امامزاده داوود(غرب تهران- چهاردیواری)، آهار(شمل شرق تهران-سمت اوشان) و ....که من خودم هر سه رو توی همین یکی دو ماه اخیر امتحان کردم. هر سه عالین و طبیعت فوق العاده ای دارن.
فکر کنم بهتره تاپیکی با این موضوع داشته باشیم که نداریم:
معرفی مسیرهای دوچرخه سواری تهران :40:
مدیران محترم اگه لطف کنن زحمتشو بکشن ممنون میشیم

سعید
2014/11/20, 00:05
درود !
هفته ی پیش در کوهسار خیلی خوب بود !
به امید خدا این بارم خوش می گذرد ! کرجی ها هم می توانند بیایند چون نزدیکشانست .

Vahid_FRD
2014/11/21, 11:12
معرفی مسیرهای دوچرخه سواری تهران :40:
مدیران محترم اگه لطف کنن زحمتشو بکشن ممنون میشیم

لطفا در پیام خصوصی به بنده بفرمایید که دقیقا باید چه کار کنم

سعید
2014/11/23, 14:57
برنامهء خیلی خوبیه ... من دو سال و اندی پیش بصورت گروهی اونجا رو رکاب زدم ...
چه سربالایی های مردونه ای داشت :17: ...

و دونفر در مسیر برگشت دچار زمین خوردگی شدند ...
اولیش خانومی بود که با سرعت بالای ۴۵ تا رفت روی یه سرعتگیر پلاستیکی (از این سفید و زرد ها) و واژگون شد و دست و صورتش دچار پوست رفتگی شد ...
دومیش هم از قضا بازم یه خانوم بود که در اتوبان همت (مسیر برگشت) در اثر عدم رعایت رکابزنی در یک ستون! و شوخی دو تن از کنار-دستی هاش، واژگون شد و صورتش خیلی بد به فنا رفت ...

اون بالا برای ناهار یه آبگوشت هم زدیم که به لعنت خدا هم نمیارزید و فرداش تقاص شدیدی پس دادیم و عبرتی شد برامون :65d6a5d6s:

اضافه شده بعد از : 5 minutes

اون سرعت ۷۵ کیلومتر رو باید با کورسی باشید و به سبک Peter Sagan بیاید پایین [Only registered and activated users can see links]
وگرنه اسمتون میره تو لیست اون دو تا خانومی که تو پست قبلی شرح حالشون رو دادم

بهرام که گور می گرفتی همه عمر ... دیدی که چگونه گور بهرام گرفت !