PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برنامه جمعه 23 آبان ماه 93 - پارک جنگلی کوهسار

sanaz20
2014/11/10, 10:23
سلام دوستان گل :46:
برای این هفته جمعه 23 آبان ماه برنامه رکابزنی به مقصد کوهسار رو داریم. از کاشانی به سمت شهران میریم
با توجه به اینکه این هفته پیشنهاد هواشناسی هوایی صاف و در برخی اوقات همراه با ابر میباشد پس تا بارندگی ها دوباره شروع نشده میتونیم برنامه هامونو اجرا کنیم.
محل قرارمون هم طبق روال همیشه فلکه دوم صادقیه روبروی برج گلدیس هست و ساعت حرکت نیز از جلوی برج گلدیس ساعت 08:00 می باشد.
سطح برنامه از نظر من متوسط هست چون با وجود شیبهای سخت کوهسار زیاد فشار نمیاریم.
منتظر حضور گرمتون هستیم که برنامه اونروزو گرما ببخشیم :29:
صبحانه رو خونه میل کنید یا همراه خوتون بیارید.
امیدواریم تا ظهر برای ناهار همه خونه هامون باشیم.
اینکه تا کجای پیست بالا بریم به توان و نظر همه دوستان بستگی داره و شاید حتی دو گروه بشیم. ضمن اینکه کورسی هم همراهمون هست و مسیراهای اسفالت رو همراهیمون میکنن.
پس منتظر دیدارتون هستیم
ساعت 7:30 الی 7:45 همه در محل قرار باشین که ساعت 08:00 حرکته هااااااااااااااااا
دیر نکنین..... جا نمونین ...... :15:
پس تا جمعه 23 آبان ماه 93 حرکت ساعت 08:00 صبح از جلوی برج گلدیس - فلکه دوم صادقیه به مقصد پارک جنگلی کوهسار
:bunnyearsmiley:

دوچرخه_سوار
2014/11/10, 21:43
چقدر این اعلام برنامه های شهرها حس خوبی میده و متاسفانه تو قم هیچ گروه فعالی نیست که برای دوچرخه سواری رسمیت داشته باشه :)

mSafdel
2014/11/11, 08:49
چقدر این اعلام برنامه های شهرها حس خوبی میده و متاسفانه تو قم هیچ گروه فعالی نیست که برای دوچرخه سواری رسمیت داشته باشه :)
آقا حامد هرچیزی یه اولی داره، شما اولین گروه فعال رو استارت بزن :63:

دوچرخه_سوار
2014/11/11, 11:30
آقا حامد هرچیزی یه اولی داره، شما اولین گروه فعال رو استارت بزن :63:

آقا محمد عزیز خواستم ولی با این جماعت نشد :(

sanaz20
2014/11/11, 11:33
آقا محمد عزیز خواستم ولی با این جماعت نشد :(
چرا میشه. کار نشد نداره
اول با یه نفر برو. یه پا پیدا کنی حله. بعد عکس بذار. برنامه هاتو اعلام کن. تو سایت تو شبکه های اجتماعی و افرادی که همشهریتن رو پیدا کن. بعد تو وایبر و این قبیل جینگولک بازیا.
الان من به شخصه گروهی ندارم ولی بر اساس عادتی که شده بچه ها وسط هفته زنگ میزنن و برنامه آخر هفته رو میپرسن اگه برنامه ای نذارم و اعلام نکنم.
حتی هفته پیش جمعه برنامه ای نذاشتم تو مسیر کلی میس کال داشتم از بچه ها میخواستن ببینن ما کجاییم بیان بهمون بپیوندن

دوچرخه_سوار
2014/11/11, 11:42
چرا میشه. کار نشد نداره
اول با یه نفر برو. یه پا پیدا کنی حله. بعد عکس بذار. برنامه هاتو اعلام کن. تو سایت تو شبکه های اجتماعی و افرادی که همشهریتن رو پیدا کن. بعد تو وایبر و این قبیل جینگولک بازیا.
الان من به شخصه گروهی ندارم ولی بر اساس عادتی که شده بچه ها وسط هفته زنگ میزنن و برنامه آخر هفته رو میپرسن اگه برنامه ای نذارم و اعلام نکنم.
حتی هفته پیش جمعه برنامه ای نذاشتم تو مسیر کلی میس کال داشتم از بچه ها میخواستن ببینن ما کجاییم بیان بهمون بپیوندن

نخیر ساناز خانم ما خیلی چیزها خواستیم که نشد خیلی هم کار نشد داره و خواستم توانستن و اینا نیست !
من نمیدونم این ایل و تبار ما از شیراز برداشتن کوچ کردن این سمت که چی بشه ! حالا همه هم رفتن تهران ما شوت شدیم تو قم ! بگذریم ...
خیلی تلاش کردیم یه پایه ثابت پیدا کنیم و تا هم اکنون که نشده ! این از این ... فعالیت هم کردیم و همشهری هم زیاد پیدا کردیم فقط علاقه ای نشون نمیده !
شما خیلی عادت خوبی دارید که بدون گروه هم تشکیل برنامه میکنید و اعلام میکنید، خوش بحالتون و من الله توفیق. باشد تا همگی رستگار شویم !

Biker
2014/11/11, 16:15
نخیر ساناز خانم ما خیلی چیزها خواستیم که نشد خیلی هم کار نشد داره و خواستم توانستن و اینا نیست !
من نمیدونم این ایل و تبار ما از شیراز برداشتن کوچ کردن این سمت که چی بشه ! حالا همه هم رفتن تهران ما شوت شدیم تو قم ! بگذریم ...
خیلی تلاش کردیم یه پایه ثابت پیدا کنیم و تا هم اکنون که نشده ! این از این ... فعالیت هم کردیم و همشهری هم زیاد پیدا کردیم فقط علاقه ای نشون نمیده !
شما خیلی عادت خوبی دارید که بدون گروه هم تشکیل برنامه میکنید و اعلام میکنید، خوش بحالتون و من الله توفیق. باشد تا همگی رستگار شویم !

عاغا شما مارو دعوت کن، اگه هر هفته نیومدیم قم برای بایک سواری اونوخت بگو نمیشه!:28:

دوچرخه_سوار
2014/11/11, 18:31
عاغا شما مارو دعوت کن، اگه هر هفته نیومدیم قم برای بایک سواری اونوخت بگو نمیشه!:28:

شما عزیز بیایید قدمتون بر روی چشم، لطف میکنید و خوشحالمون میکنید تشریف بفرمائید دوست گرامی :32:

optimus
2014/11/11, 20:47
چه برنامه ایه که تا ناهار بر میگردین ؟
من انقد رکاب بزنم تا شب بیرون میمونم حتی شده 16 ساعت بیرون رکاب زدیم و معمولا صبح که میریم ساعت 8-9 شب خونه ایم :/

sanaz20
2014/11/12, 07:40
چه برنامه ایه که تا ناهار بر میگردین ؟
من انقد رکاب بزنم تا شب بیرون میمونم حتی شده 16 ساعت بیرون رکاب زدیم و معمولا صبح که میریم ساعت 8-9 شب خونه ایم :/
بدلیل زیاد بودن مشغله های کاری عده ای از بچه ها من جمله خود من، ما نمیتونیم کل روز تعطیلیمونو به رکابزنی اختصاص بدیم.
البته شده که قبلا اینکارو کردیم ولی هر 5 بار، یک بار این اتفاق میفته که تا شب بیرون باشیم.
ولی معمولا تعداد زیادی از ماها شاغلیم و اگه جمعمونم کلا بیرون باشیم پس دیگه اصلا خونه نریم سنگین تره :D

Mehdi.A
2014/11/12, 12:17
من تا حالا کوهسار نرفتم ولی شهران برای دیدن گلایدر سوارها رفته بودم. اگر همونجا هست فکر نمی کنم کورسی خور باشه ها . البته من معمولآ متقاعد می شم و میام :-D

راستی تو فصل سرد تا جایی که برف و بارون نباشه برنامه ها رو قطع نکنید. حیفست :-D

sanaz20
2014/11/12, 12:53
من تا حالا کوهسار نرفتم ولی شهران برای دیدن گلایدر سوارها رفته بودم. اگر همونجا هست فکر نمی کنم کورسی خور باشه ها . البته من معمولآ متقاعد می شم و میام :-D

آره کورسی هم میاد همون ویوای نارنجی معروف :smilies-azardl (13)
واقعا اگه تو سرما نخواییم بریم رکابزنی هیچی دیگههههههه
تو گرما از ترس گرما و جوش آوردن نمیرفتیم الانم بگیم سرده پس چرا اصلا قصد کردیم دوچرخه سوار بشیم :63:

سعید
2014/11/12, 18:12

درود !
کوهسار ، هم راه آسفالت زیاد و هم خاکی زیاد دارد .

mohsenavr
2014/11/13, 22:30
من هم می خواهم بیام
امیدوارم حالم خوب باشه صبح ....

سعید
2014/11/23, 02:21
برنامهء خیلی خوبیه ... من دو سال و اندی پیش بصورت گروهی اونجا رو رکاب زدم ...
چه سربالایی های مردونه ای داشت :17: ...

و دونفر در مسیر برگشت دچار زمین خوردگی شدند ...
اولیش خانومی بود که با سرعت بالای ۴۵ تا رفت روی یه سرعتگیر پلاستیکی (از این سفید و زرد ها) و واژگون شد و دست و صورتش دچار پوست رفتگی شد ...
دومیش هم از قضا بازم یه خانوم بود که در اتوبان همت (مسیر برگشت) در اثر عدم رعایت رکابزنی در یک ستون! و شوخی دو تن از کنار-دستی هاش، واژگون شد و صورتش خیلی بد به فنا رفت ...

اون بالا برای ناهار یه آبگوشت هم زدیم که به لعنت خدا هم نمیارزید و فرداش تقاص شدیدی پس دادیم و عبرتی شد برامون :65d6a5d6s:

اضافه شده بعد از : 5 minutes

اون سرعت ۷۵ کیلومتر رو باید با کورسی باشید و به سبک Peter Sagan بیاید پایین [Only registered and activated users can see links]
وگرنه اسمتون میره تو لیست اون دو تا خانومی که تو پست قبلی شرح حالشون رو دادم

بهرام که گور می گرفتی همه عمر ... دیدی که چگونه گور بهرام گرفت !