PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برنامه جمعه 9 آبان ماه 93 - آهار

sanaz20
2014/10/27, 11:02
سلام به دوستان عزیز :bunnyearsmiley:
برای این جمعه 9ام آبان ماه 93 برنامه آهار رو داریم.
محل اولیه قرار زیر پل سید خندان هست و ساعت حرکت هم 07:00 صبح می باشد. خواب نمونین که ساعت 07:00 حرکته هااااااا. از بلوار ارتش و گردنه قوچک میریم.
من خودم از غرب میام. دوستان سمت غرب میتونن با من هماهنگ بشن و با هم بیاییم تا سید خندان.
صبحانه رو توی راه اوشان میخوریم. هم میتونیم اونجا تهیه کنیم هم هر کی دوست داشت با خودش بیاره.
برای ناهار هم به همین منوال.
[Only registered and activated users can see links]
پس قرار ما
جمعه 9 آبان ماه 93 ساعت07:00 صبح زیر پل سید خندان
میبینیمتون :bunnyearsmiley:

Mehdi.A
2014/10/27, 11:48
من تا جایی که کورسی پذیر باشه هستم :-)

milad788
2014/10/27, 19:50
من احتمالا سر میدون قوچک بهتون بپیوندم.راستی اون روز که از مسیر قوچک رفتین نمیدونم کجا ،موقع بر گشتش اون سربالایی رو اذیت نشدین؟

محمد حسن
2014/10/27, 20:01
سلام
من که تا حالا با جمع بچه های بایک 20 افتخار آشنایی نداشتم هم میتونم تو اینجور برنامه ها همراه بشم ؟

mahdi00955
2014/10/28, 00:15
من اگه بتونم میام.متاسفانه هفتهی پیش ی مشکلی برام پیش اومد نتونستم بیام.من هم غرب تهران هستم،باغ فیض طقاطع اشرفی اصفهانی و همت.اگه کسی خوست بیاد بگه.

sanaz20
2014/10/28, 08:09
من احتمالا سر میدون قوچک بهتون بپیوندم.راستی اون روز که از مسیر قوچک رفتین نمیدونم کجا ،موقع بر گشتش اون سربالایی رو اذیت نشدین؟
سلام اونروز تا گردنه قوچکو با دوچرخه رفتیم بالا.
دقیقا بالاترین نقطه پارک سوهانک هست.
بعدش شروع سرازیری که اونجا رو نرفتیم.
ولی فشارم نیاوردیم. هر کس به نسبت توانایی خودش رکاب زد. یه سری جلو بودن و یه سری اون عقبا مثل خود من :D

- - - - - - - - - -

سلام
من که تا حالا با جمع بچه های بایک 20 افتخار آشنایی نداشتم هم میتونم تو اینجور برنامه ها همراه بشم ؟
بله همه میتونن بیان. ما قانونی نداریم مبنی بر اینکه غریبه ها نمیتونن بیان
برنامه ها عمومیه و رایگان. هر کسی دوست داره میتونه تشریف بیاره. خوشحال میشیم

من اگه بتونم میام.متاسفانه هفتهی پیش ی مشکلی برام پیش اومد نتونستم بیام.من هم غرب تهران هستم،باغ فیض طقاطع اشرفی اصفهانی و همت.اگه کسی خوست بیاد بگه.
سلام هنوز مسیر رفتنمون به سید خندان مشخص نیست. چون معلوم نیست که کیا میان . من خودم هستم ولی احتمالا دو الی سه نفر دیگه هم باشن.

سعید
2014/10/28, 19:53
درود !
برای رسیدن به آهار باید خیلی سربالایی برویم ؟ از راه سنگان سخت تر است ؟
سپاس گزارم !

mSafdel
2014/10/29, 08:30
درود !
برای رسیدن به آهار باید خیلی سربالایی برویم ؟ از راه سنگان سخت تر است ؟
سپاس گزارم !
اگه تو سایت بگردید قبلا نقشه و فایل GPS مسیر رو گذاشتم و میتونید با دقت مسیرو بررسی کنید.
ولی خلاصه بگم که تا بالای گردنه قوچک که سربالایی دارید بعد یه سرازیری سرخوش دارید که حالشو میبرید و از اونجا به بعد به تدریج تا دو راهی اوشان شیب مسیر زیاد میشه ولی چون به تدریج زیاد میشه اذیت نمی کنه. از اوشان تا آهار جاده بده بستون داره ولی موقع رفت بیشتر سربالایی و موقع برگشت هم برعکس. تا آهار همه مسیر آسفالته و چون روز جمعه هم هست متاسفانه شلوغه. اگه بخواید از آهار برید امامزاده شکراب و آبشار مربوطه شیب مسیر از آهار به بعد خیلی زیاد میشه و مسیر هم آفرود مطلق با مناظر بکر و زیبا. اگه رفتید امامزاده از دیدن آبشار غافل نشید.
از عکس هایی که ساناز خانم گذاشتن عکس ردیف اول سمت چپ مربوط به مسیر آهار نیست. فکر کنم یکی از مسیرهای آهار به شهرستانک باشه.

sanaz20
2014/10/29, 09:19
اگه تو سایت بگردید قبلا نقشه و فایل GPS مسیر رو گذاشتم و میتونید با دقت مسیرو بررسی کنید.
ولی خلاصه بگم که تا بالای گردنه قوچک که سربالایی دارید بعد یه سرازیری سرخوش دارید که حالشو میبرید و از اونجا به بعد به تدریج تا دو راهی اوشان شیب مسیر زیاد میشه ولی چون به تدریج زیاد میشه اذیت نمی کنه. از اوشان تا آهار جاده بده بستون داره ولی موقع رفت بیشتر سربالایی و موقع برگشت هم برعکس. تا آهار همه مسیر آسفالته و چون روز جمعه هم هست متاسفانه شلوغه. اگه بخواید از آهار برید امامزاده شکراب و آبشار مربوطه شیب مسیر از آهار به بعد خیلی زیاد میشه و مسیر هم آفرود مطلق با مناظر بکر و زیبا. اگه رفتید امامزاده از دیدن آبشار غافل نشید.
از عکس هایی که ساناز خانم گذاشتن عکس ردیف اول سمت چپ مربوط به مسیر آهار نیست. فکر کنم یکی از مسیرهای آهار به شهرستانک باشه.
ممنون بابت توضیحات کاملتون.
ما تا بالای گردنه قوچک رو برای برنامه سوهانک رفتیم. سربالایی نسبتا ملایم و طولانی ای داره که شلوغی و با هم بودن و آروم رفتن مسیر، وجود اون سربالایی رو کمرنگ میکنه.
سرپایینیشم که هنوز تجربه نکردیم و اینبار تجربه میکنیم.
اون عکسا هم بله ممکنه برای آهار نباشه. هر چی سرچ کردم عکس زیادی از مسیر نیافتم. با هزار سرچ اینارو پیدا کردم گذاشتم.

sanaz20
2014/10/29, 11:21
من تا جایی که کورسی پذیر باشه هستم :-)
کورسی سوارمونم جور شد. وحید میاد. همونی که ویوا نارنجی داره :D

ali bayati
2014/10/29, 12:41
کورسی سوارمونم جور شد. وحید میاد. همونی که ویوا نارنجی داره :D

همونی که هیچوقت کلاه ایمنی سرش نمیذاره ؟ :30: همونی که همیشه خون به جیگر آقا باقر میکنه ؟:30:

sanaz20
2014/10/29, 12:51
همونی که هیچوقت کلاه ایمنی سرش نمیذاره ؟ :30: همونی که همیشه خون به جیگر آقا باقر میکنه ؟:30:
خود خودشه :30:

mahdi00955
2014/10/30, 12:58
تا الان چند نفر میان؟؟

standwithafeast
2014/10/30, 13:50
سلام
من هم میام

sanaz20
2014/10/30, 21:06
دوستان تعداد مشخص نیست. احتمال بیست نفر رو بدین.من از حکیم میام تا سید خندان.بچه های غربی که میخوان باهم بریم رو توی حکیم میبینم
ساعت 06:10 حرکت میکنم
06:25 تقاطع اشرفی
06:40 گیشا
دوستانی که از غرب میان توی حکیم بین این ساعات به تناسب محل ایستادنتون میبینمتون

دوستان تعداد مشخص نیست. احتمال بیست نفر رو بدین.من از حکیم میام تا سید خندان.بچه های غربی که میخوان باهم بریم رو توی حکیم میبینم

- - - - - - - - - -