PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه رکابزنی فرحزاد-امامزاده داوود(دوشنبه 93/07/21)

sanaz20
2014/10/13, 15:53
سلام دوستان :46:
یه روز باحال و سرد رو با دوستان به مقصد فرحزاد - امامزاده داوود برنامه ریزی کردیم
طبق معمول ساعت 08:00 میدون صادقیه بودم و قبل از من هم محسن اومده بود. منتظر بچه ها شدیم و یکی یکی خودشونو رسوندن.
قرار بود ساعت 08:00 حرکت کنیم ولی بخاطر تاخیر تعدادی از بچه ها دیرتر حرکت کردیم. اونم نه 5 دقیقه ،نه 10 دقیقه،:D نیم ساعت بعد حرکت کردیم. نشون به اون نشون که یکی از بچه ها که سر فرحزاد منتظرمون شد دیگه کلافه شده بود
به هر صورت توی یه هوای سرد و ابری و به نظر قرار به بارون :D راه افتادیم.
[Only registered and activated users can see links]
مسیر سر بالایی اشرفی برام خیلی راحت شده بود. یادمه قبلنا منتظر یه فرصت بودم که بچه ها یکیشون وایسن و منم به بهونه اونا وایسم و نفس بگیرم :1:
رفتیم و رفتیم تا رسیدیم به کوچه باغای فرحزادد
واااااای عجب هواییی وااااای عجب طبیعتی خیلی خوب بود خییییلییی
ولی بچه ها میخواستم بدنشون سرد نشه بنابراین نایستادن تا عکس بگیریم :dadad4:
دیگه رسیدیم به ابتدای کوچه باغ و اون یکی دوستمونم به ما پیوست. هیچ کدوممون مسیرو تا حالا نرفته بودیم و بنابراین از محلیای اونجا میپرسیدیم که از کجا به امامزاده داوود راه داره
تا بالاخره رسیدیم به ابتدای مسیر خاکی دره فرحزاد به امامزاده داوود
تصور کنین شیب زیاد و خاکی
عجب شیبیییی ولی خوب بهرحال هوا فوق العاده بود. سرد و نم نم بارون
یه سری هم جلوتر بودن
یه ماشین پشتیبانم از راه رسید :D دوست یکی از بچه ها بود و دوچرخشو گذاشته بود تو ماشینش. اومد و بهمون رسید. قرار شد بره بالا و یه جا پارک کنه و با ما رکاب بزنه. رفته بود مسیرو که دیده بود بیخیال شد و برگشت
:14:
ما همچنان مسیرو ادامه دادیم به سمت بالا
سکوت بود و هوای بسیار بسیار عالی
هیچ جنبنده ای یافت نمیشد (البته بعضی جاها)
بعضی جاها هم تک و توک ماشین رد میشد و چند عدد سگ و چند عدد آدمیزاد یافت شد
و همچنان ادامه مسیر
بعضی جاها شیب مسیر خیلی زیاد میشد و نفسمون بند میومد
مخصوصا من :D
نه خداییش مسیرو ببینین... یه لحظه هم آفتاب از زیر ابر نیومد بیرون . خیلی هوا عالی بود. جای همتون خالی
وایسادیم یه جا برای استراحت و البته گرفتن عکس
اونم چه عکسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
عکس تکی :30:
ادامه دادیم مسیرمونو و یهو به جای قشنگتری رسیدیم.
وایسادیم و رفتیم به سمت سرابی که فکر میکردیم آب هست :1:
درسته که آب نبود ولی جای فوق العاده قشنگی بود و باید عکس میگرفتیم
و بااااز هم ادامه مسیر.
مسیر همینطور شیب مثبت داشت و منم هی نفس کم میاوردم. بعضی جاها پیاده میشدم و دست میگرفتم و بعد از چند لحظه دوباره سوار میشدم و خودمو میرسوندم به بچه ها.
یکی دیگه از بچه ها هم مثل من خسته شده بود و تا میدید من پیاده میشم اونم پیاده میشد :)
تا اینکه رسیدیم به چهارراهی.....حالا از کدوم طرف باید بریم. چپ راست بالا پایین؟؟؟؟؟؟:riz273:
تا اینکه یه پاترول اومد و مسیر امازاده داوود و پستی و بلندی های مسیر و زمان پیش رو و هر چی تو دلمون بود ازش پرسیدیم :1:
بهمون گفت از امامزاده داوود 25 دقیقه تا اینجا راهه ولی شیب مسیر خیلی زیاده و شاید مجبور بشیم جاهایی دوچرخه به دست بشیم
بهر حال مسیرو ادامه دادیم
توی تهران همچین مناطق بکر و تمیزی واقعا کمه. برای همین خیلی حال کردیم و دوست داشتیم همینطور ادامه بدیم. من که از طبیعت تمیز و ساکت اونجا خیلی لذت میبردم و همش به بچه ها توصیه میکردم که به غیر از جاده ، به کوه و درخت و ابر و این چیزا هم نگاه کنن. نفس بکشن و لذتشو ببرن.
رفتیم و رفتیم. یه جاهایی گشت راهداری بود. تا یه جاهایی هم اسکورتمون کرد ولی دیگه بالاتر نیومد. شیب مسیر خیلی زیاد شده بود و من بیشتر راهو از جرخ پیاده شدم.
یه جا وایسادم و یه داد بلند زدم. خیلی خوب بود. صدام چند بار برگشت.
همه جا ساکت ساکت بود.
بعد از مدتها یه حس قشنگو تجربه کردم.
و ادامه به شمت بالا
دیگه از سرما و بارندگی بچه ها لباس گرماشونو رو کردن. منم که یادم رفته بود با خودم بادگیر بیارم :14:
تا به نزدیکای امامزاده داوود رسیدیم و بعد از یه رایزنی تصمیم گرفتیم همین مسیر خاکی اینجا رو برگردیم و نریم اسفالت.
آدم که سربالایی رو نمیره خاکی بعد سرازیری رو بره اسفالت
خوب شد نرفتیم که به شلوغی بربخوریم
پس برگشتیم و عجب شیب و عجب بپر بپری. خیلی باحال بود.
ولی یخ زدیم چون دیگه رکاب نمیزدیم که گرم بشیم. دستای من لمس شده بود از سرما
بارون هم نم نم میبارید
اون نیسانم مسیر برگشتو بیشترشو اسکورتمون میکرد
اینم جمع بچه ها که همه یخ زده بودیم و مماخای هممون قرمز شده بود
:D
چند تا عکسم از بچه ها حین گوله کردن به سمت پایین گرفتم
و اتفاق رایج همیشه
پنچری
:o
و ادامه به سمت اشرفی اصفهانی.
توی اشرفی اصفهانی هم امکان عکس گرفتن نبود. مدام باید دست به ترمز میشدیم. سرازیری و سرد سرد
یخ زدماااااااا
خیلی یخ بود
ولی هوای خوبی بود و بچه ها همه از اینکه یکبار دیگه این مسیرو بیاییم، استقبال کردن.
قراره بازم بریم یه روزی
ممنونم از همتون بابت خوندن گزارش ما:riz304:
به امید دیدار:22:

mohsenavr
2014/10/13, 18:43
چه سرعتی در تهیه گزارش....آفرین
به من که خیلی خوش گذشت
هوا عالی .... دوستان عالی... برنامه عالی

sanaz20
2014/10/14, 08:17
چه سرعتی در تهیه گزارش....آفرین
به من که خیلی خوش گذشت
هوا عالی .... دوستان عالی... برنامه عالی
اگه همون موقع گزارشو تهیه نمیکردم، دیگه حوصلم نمیومد و وقتشم نداشتم. دیگه از خواب ظهرم زدم که در راه گزارش نویسی فداش کنم ;)
خداروشکر که بهتون خوش گذشت. هدف ما هم جلب رضایت شماست .
خداوکیلی هم خوب پا میزدید. محکم و استوار و مداوم. بدون یک لحظه ایستادن و استراحت کردن
:riz304:

espirooz
2014/10/14, 09:42
وای وای وای وای که عجب مسیری . قشنگ حس مسیر رو گرفتم. مرسیییییییییییییییییییییی یییییییی
ای جانبه این سربالایی. دلم خواست.
هوای ابری، نم بارون، سربالایی، درخت، خاک نم دار، هوای خنک . مممممممممممممممممممم

ساناز خانم کاش ترک مسیر رو میزدید. پیشنهاد میکنم اپلیکیشن wicilocرو از سایت بازار دانلود کنید. مثل جی پی اس کار میکنه. مشخصات مسیر رو هم میتونید تو سایت wiciloc آپلود کنید . اینجوری یه منبع اطلاعاتی خوب از مسیر های دوچرخه تهیه میشه.

sanaz20
2014/10/14, 10:40
وای وای وای وای که عجب مسیری . قشنگ حس مسیر رو گرفتم. مرسیییییییییییییییییییییی یییییییی
ای جانبه این سربالایی. دلم خواست.
هوای ابری، نم بارون، سربالایی، درخت، خاک نم دار، هوای خنک . مممممممممممممممممممم

ساناز خانم کاش ترک مسیر رو میزدید. پیشنهاد میکنم اپلیکیشن wicilocرو از سایت بازار دانلود کنید. مثل جی پی اس کار میکنه. مشخصات مسیر رو هم میتونید تو سایت wiciloc آپلود کنید . اینجوری یه منبع اطلاعاتی خوب از مسیر های دوچرخه تهیه میشه.
من گوشیم به نت وصل نیست و اکثر برنامه های اینچنینی رو نمیتونم استفاده کنم. اتفاقا موقع برگشت به بچه ها گفتم ای کاش از این دوربینا داشتیم فیلم گوله کردن به سمت پایینو میگرفتیم.
واقعا جاتون خالی. هوای فوق العاده تمیز به همراه نم نم بارون وصف ناشدنی بود.
تا بحال توی تهران همچین مسیر بکری ندیده بودم. شدیدا مشتریش شدم :34:
هر وقت کسی خواست بیاد تهران هماهنگ کنه شاید بتونیم این مسیرو بریم البته روز تعطیل که خودمم بتونم بیام :D

امیر ایکس تی
2014/10/14, 11:20
بابا عجب (یخمــــایی) بوده............ یعنی در این حد؟؟!!!!! بروز بودن گزارش ها هم جای تقدیر داره.... ما اینجا تو شیراز روزا کولر می زنیم..... جاتون سبز... واقعاً مسیر خوبی بوده... من خودم به شخصه رکابزنی تو سرما رو خیلی دوست دارم.... خوبه که خوش می گذره..... انشاله خدا (لذت رکابزنی) رو به همه بچشانَد... لایک دارین شدید. دعای آخر کامنت هم اینکه، همیشه پا به رکاب باشین و دوستی هاتون پابرجا

sanaz20
2014/10/14, 13:30
بابا عجب (یخمــــایی) بوده............ یعنی در این حد؟؟!!!!! بروز بودن گزارش ها هم جای تقدیر داره.... ما اینجا تو شیراز روزا کولر می زنیم..... جاتون سبز... واقعاً مسیر خوبی بوده... من خودم به شخصه رکابزنی تو سرما رو خیلی دوست دارم.... خوبه که خوش می گذره..... انشاله خدا (لذت رکابزنی) رو به همه بچشانَد... لایک دارین شدید. دعای آخر کامنت هم اینکه، همیشه پا به رکاب باشین و دوستی هاتون پابرجا
مرسی دوست عزیز. سرمای یهویی تهران شگفت انگیز بود :63: