PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه رکابزنی - جمعه [25 مهرماه ۱۳۹۳] - گروه فرار

ali bayati
2014/10/11, 15:16
صرفا جهت اطلاع ...
نقل به مضمون از صفحهء گروه فرار:

[Only registered and activated users can see links]

sanaz20
2014/10/11, 16:16
صرفا جهت اطلاع ...
نقل به مضمون از صفحهء گروه فرار:

[Only registered and activated users can see links]

آقای بیاتی برنامه برای جمعست. روز 25 مهر ماه
من که هستم برنامه رو صد در صد
:17:

ali bayati
2014/10/11, 18:32
وقتی حواس پرتاب میشه، گاهی اینطوری میشه:9:
از همین تریبون از آقای صافدل درخواست اصلاح عنوان پست رو میکنم :smilies-azardl (13)

پی نویس۱: به من ظاهرا اجازهء ویرایش متن رو میده و نه عنوان رو.
پی نویس۲: در صفحهء ویرایش پیشرفته، امکانش بود و اصلاح شد!
پی نویس۳: بسکه فکر و ذهنمون درگیر اینه که دوشنبه کجا بریم رکاب بزنیم:9:

sanaz20
2014/10/15, 10:35
با اجازه آقای بیاتی تاپیکشو آوردیم بالا
باشد که کسانی که ندیدن و ممکنه منتظر همچین برنامه ای بوده باشن، حالا ببینن :29:
از قرار معلوم بچه ها قراره دو دسته بشن. همه با هم تا لویزان میریم از اونحا به سمت سوهانک اوضاع کمی سخت خواهد شد. بنابراین کسانی که از آمادگی کمتری برخوردارن همون لویزان میمونن و بقیه هم میرن به سمت سوهانک
میگن سربالاییا خیابون استخر وحشتناکه.پر شیب پر شیب:10: حالا ما میریم امتحان میکنیم تا ببینیم چی پیش میاد
وعده دیدار ما : ساعت 7 مصلی تهران نه نه اشتباه شد :30: ساعت 7 روز جمعه 25 مهر ماه - میدان آزادی
به امید دیدار

alimadadi
2014/10/15, 11:08
ما تا لویزون رو هستیم
نه به خاطر توان به خاطر زمان :24:
تا 10 باید برگردم:smilies-azardl (13)

milad788
2014/10/16, 09:11
آقا ما خونمون تو خیابون استخره خب.چیکار کنم؟
بیام سیدخندان حلیم بخورم دوباره برگردم؟یا خودم بیام لویزان شما حلیممو بیارین اونجا؟ :29:
جدا از شوخی من اون سر بالایی خیابون استخر رو تا سوهانک یه بار سعی کردم برم.با اینکه اصلا حرفه ای نیستم ولی تا وسطاش رفتم.حدود 2 کیلومتره فکر کنم ولی دیگه برگشتم، زانوم یاری نمیکرد، آخه تازه توش آمپول تزریق کرده بودم.
حالا هرکی نتونست سربالایی رو بره بالا برمیگرده میاد خونه ما پذیرایی میشه تا دوستان برگردن

standwithafeast
2014/10/16, 19:35
سلام
من فردا زیر پل سید خندان بهتون اضافه می شم .

hamrekab
2014/10/16, 22:47
منم میدون ولی عصر به شما ملحق:29: میشم

sanaz20
2014/10/17, 20:32
ببینم کیا اومدن برنامه رو؟! عکساش بیاد میذارم :-)

- - - - - - - - - -

مهدی 77
2014/10/17, 20:45

- - - - - - - - - -

من که جور نشد بیام....:5::5::5:
یعنی ساعت حرکت اتوبوسا بد جور بودن....:37:

sanaz20
2014/10/18, 09:18
برنامه بسیار شلوغ و باحالی بود. جاتون خالی. عکساش که رسید میذارم

standwithafeast
2014/10/18, 11:07
چه ساعتی سید خندان بودیید؟
من ساعت 8.40 اونجا بودم کسی رو ندیدم.

ali bayati
2014/10/18, 11:37
من از ۷:۴۰ اونجا بودم ... حدودای ۸:۰۰ شدیم ۴ نفر ...
گروهی هم که از آزادی راه افتاده بود ساعت ۸:۱۵ رسید زیر پل و بعد از چند دقیقه (گرفتن چند عکس) رفتیم ابتدای خیابون خواجه عبدالله برای صرف حلیم ... تا ۹:۱۰ فکر کنم اونجا بودیم ...

بهتره اینجور برنامه ها، تلفن یکی دو تا از بچه های پای ثابت رو داشته باشید که سریع محلق شید ... ساعت ۸:۴۰ که شما رسیدی، حدودا کمتر از یک دقیقه با دوچرخه با گروه فاصله داشتی !

standwithafeast
2014/10/18, 14:04
آره این اولین بار بود که می خواستم با گروه بیام ، شماره کسی از بچه ها رو هم نداشتم . اصلا نمی دو نستم که چه کسایی قراره بیان که شماره یکی رو برا هماهنگی بگیرم .
اتفاقا بعدش از سید خندان تو شریعتی راه افتادم سربالا از جلوی خواجه عبداله هم رد شدم ولی دیگه حواسم به خیابونای اطراف نبود.
رفتم تا نوبنیاد بعدش هم یه سوتی دیگه دادم ، سوهانک رو با کاشانک اشتباه گرفته بودم ، رفتم سمت کاشانک و دارآباد .
اونجا هم از یکی سراغ پارک جنگلی سوهانک رو گرفتم ، گفت باید بری سمت میدون محلاتی ، خلاصه اومدم میدون محلاتی و دوباره آدرس پرسیدم ، جالبه کسی اونجا رو بلد نبود ، بعد از چند بار راهنمایی شدن اشتباه توسط اهالی و چند بار بالا پایین کردن خیابونای اونجا بالاخره یه نفر درست راهنمایی کرد و گفت باید بری سمت سوهانک، منم راه افتادم به اون سمت و رسیدم اونجا ، اولین مسیر خاکی که اسم کوچش تنگه بود رو رفتم بالا ، حدودا یه رب که رفتم رسیدم به یه خونه که مسیرو بن بست کرده بود . ساعت هم حدودا یازده شده بود و یه نم بارون هم شروع شده بود . از همون مسیر که اومده بودم برگشتم ، به آسفالت که رسیدم از یکی دیگه پرسیدم چطوری می شه رفت سمت گردنه قوچک ، که بعد از راهنمایی هاش به این نتیجه رسیدیم که برگردم بهتره ، چون می گفت مسیر خاکیه و چند تا جاش دو راهیه که اگه قبلا نرفته باشی و بلد نباشی گم می شی ، کسی هم اونجا نیست که ازش آدرس بپرسی. این شد که از اول پارک جنگلی برگشتم ، ساعت هم 11.45 بود و بارون هم یکمی شدید تر شده بود . ساعت 12.45 هم خونه بودم.
این بار قسمت نبود با شما بیام ، انشالا دفعه های بعد.