PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه عمومی گروه فراز جمعه 11 مهرماه 1393

mSafdel
2014/10/01, 16:04
امیدوارم که هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و آماده باشید برای یه رکاب زدن خوب آخر هفته
برنامه جمعه سرخه حصار و ده ترکمن هست. قرار ساعت 7 و نیم صبح دم در تهرانپارس. فکر نکنم نیازی به ذکر قواعد و قوانین باشه دیگه از بس تکرار شده
بعد از رفتن به پیست به سمت ده ترکمن میریم و ادامه ماجرا
اگه کسی مایل هست مارو همراهی کنه حتما تو تاپیک اعلام کنه

ali tech
2014/10/01, 16:27
اگه مشکلی پیش نیاد من میام.

milad788
2014/10/01, 16:35
امیدوارم که هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و آماده باشید برای یه رکاب زدن خوب آخر هفته
برنامه فردا سرخه حصار و ده ترکمن هست. قرار ساعت 7 و نیم صبح دم در تهرانپارس. فکر نکنم نیازی به ذکر قواعد و قوانین باشه دیگه از بس تکرار شده
بعد از رفتن به پیست به سمت ده ترکمن میریم و ادامه ماجرا
اگه کسی مایل هست مارو همراهی کنه حتما تو تاپیک اعلام کنه
فردا یا جمعه ؟

Mehdi.A
2014/10/01, 16:36
عذر می خوام که پستم کوتاه و کم محتواست اما این فردا یعنی جمعه یا پنجشنبه؟

mSafdel
2014/10/01, 16:50
فردا یا جمعه ؟
ممنون آقا میلاد. تقصیر کپی پیسته :63:
پست اصلی اصلاح شد. منظور جمعه است.

ali bayati
2014/10/01, 21:04
محمد جان، شما جاي من رو سرخه خالي كنيد، منم جاي شما رو شمال :-)
براي يكشنبه (كه تعطيله) از الان برنامه اي مد نظر هست ؟

rShahbazi
2014/10/02, 08:58
سلام بر دوستان ،منم هستم

Overlord instinct
2014/10/02, 10:49
با سلام و خسته نباشید به خدمت همه دوستان .
یه مدت طولانی از میادین به دور بودم . انشاالله فردا هم من میام . افت بدنی شدیدی کردم . به امید انکه به دوران اوج برگردم .

mSafdel
2014/10/02, 11:55
محمد جان، شما جاي من رو سرخه خالي كنيد، منم جاي شما رو شمال :-)
براي يكشنبه (كه تعطيله) از الان برنامه اي مد نظر هست ؟
شما لطف دارید علی جان. جای شما همیشه پیش ما محفوظه
جمعه که با بچه ها رفتیم صحبت می کنیم هر برنامه ای شد اگه عمومی بود تو سایت اعلام می کنم و اگه اختصاصی بود بهت خبر میدم.

مهدی 77
2014/10/02, 14:21
آقا ما که کلا از تهران و اینجور برنامه ها دوریم....جامونو خالی کنید...یه گزارش خفن و پرعکسم یکی از بچه ها بنویسه...مرسی...
خوش بگذره..:35:

sanaz20
2014/10/02, 16:27
خوش بگذره ساعتش برای رسیدن ما غربیا سخته. ما هم جمع میشیم میریم چیتگر و دریاچه

MohammadMTB333
2014/10/02, 17:06
منم حتما هستم

standwithafeast
2014/10/02, 22:44
سلام
من هم تازه واردم
انشالا میام

mSafdel
2014/10/04, 15:03
برنامه اجرا شد و جای همگی خالی خیلی خوش گذشت. اینم عکسهایی از این برنامه:
[Only registered and activated users can see links]

اما از اینها که بگذریم سه اتفاق جالب و تامل برانگیز دیروز افتاد:
اول اینکه وقتی تو پیست منتظر بودم تا بقیه بچه ها بیان یکی از دوچرخه سوارهای عزیزی که اونجا بودن توی پیست شروع کرده بود به والیبال بازی کردن! دیدن دیگران که تو پیست دوچرخه سواری به انجام ورزشهای مختلف از حرکات موزون گرفته تا ورزش های هفتگانه اقدام می کنن برای ما دوچرخه سوارهای ایرانی یه چیز بدیهیه ولی از خود دوچرخه سوارها دیگه انتظارات بالاتری داریم. خدارو شکر به خیر گذشت و برخورد ایشون با من و دوچرخم اتفاق خاصی رو باعث نشد ولی خدای نکرده میتونست به خودش و من آسیب بزنه!

دوم یه بنده خدایی از خیل عاشقان دوچرخه سواری که از پیست دوچرخه سواری سرخه حصار دوچرخه کرایه کرده بود متاسفانه بنا به هزار دلیل موجه و غیر موجه بعد از برخورد با یه دوچرخه سوار ناشی دیگه روی جدول کنار پیست افتاد و پای چپش آسیب جدی دید طوری که مطمئنم جراحی و پلاتین و مسائل مربوطه تو شاخش بود. اینکه تو هر ورزشی مخصوصا دوچرخه سواری حوادث ورزشی جزئی از اون به حساب میاد به کنار، واقعا به نظر شما چرا این اتفاقات میفته و چه کاری باید کرد که کمتر بشه؟ با یه آموزش ساده به کسانی که تازه دارن سوار دوچرخه میشن به راحتی میشه جلوی خیلی از این حوادث رو گرفت، با تعمیراتی که باید روی دوچرخه ها انجام بشه به راحتی میشه جلوی خیلی از این اتفاقات رو گرفت، با استاندارد کردن پیست و محیط دوچرخه سواری میشه خیلی از این اتفاقات غیر عادی رو حذف کرد. چرا باید همچین اتفاقاتی بیفته؟ مگه مردم سلامتیشونو از سر راه آوردن؟ اگه اونا کم اطلاع هستن دلیل نمیشه که بهشون اطلاع رسانی نشه، وسایل و پیست مناسب در اختیارشون قرار داده نشه!

و اما سوم که دیگه نقطه اوج عدم فرهنگ دوچرخه سواری بود همونی بود که صابر هفته پیش هم شاراتی بهش داشته بود و منبری برگزار کرده بود در این رابطه! موقع برگشتن به سمت در خروجی پارک سرخه حصار یه ماشین با بلندگو از پشت سر به ما نزدیک شد اولش فکر کردم دارم اشتباه میشنوم ولی دوباره تکرار کرد "دوچرخه سوار برو تو پیست". برگشتن با ناباوری نگاهش کردم کنارم وایساد مامورین پارک بودن منم از عصبانیت نمیدونستم چی بگم ولی شروع کردم جر و بحث کردن باهاشون در مورد اینکه چرا شما به جای گیر دادن به دوچرخه و دوچرخه سوارا نمیرید به ماشین ها گیر بدید که میزنن دخل پارکو میارن؟!! تو همین حین بقیه بچه ها هم جمع شدن و آنچنان دفاع جانانه ای شد که حریف فرار را بر قرار ترجیح داد!
ایندفعه به خیر گذشت و حساب کار دستشون اومد که ما به این سادگی میدون رو خالی نمی کنیم ولی باید قوی تر از قبل عمل کنیم و باید صدامونو بلندتر و رساتر به گوش همه مخصوصا مسئولین برسونیم که ما زمین پاک تر می خوایم نه زمینی پر از آشغالیهای تولید شده توسط آدمها، ما هوای صاف تر می خوایم نه هوای پر از دود تولید شده توسط ماشین ها، ما جنگل سبز می خوایم نه جنگل آسفالتها و ماشین ها. باید شمشیر رو از رو ببندیم، مبارزه شروع شده و سلاح ما فرهنگ و زبان ماست

rShahbazi
2014/10/07, 20:03
فکر کنم باید به فکر یه همایش عظیم در سطح شهر باشیم

MohammadMTB333
2014/10/07, 21:35
فکر کنم باید به فکر یه همایش عظیم در سطح شهر باشیم
موافقم بدجور

alimadadi
2014/10/08, 07:39
یه برنامه بایک بیستی تو شهری بزارین ما هم هستیم

sanaz20
2014/10/08, 08:21
یه برنامه بایک بیستی تو شهری بزارین ما هم هستیم
قبول دارم حرفتوبرادر..... هوار تا :23:
و یه پیشنهاد به بچه های گروه فراز: میدونم که برنامه هاتون شخصی و خصوصیه اکثرا ولی به قول خوتون برنامه های عمومی هم دارین.
پیشنهادم اینه که برنامه هاتونو منحصر به چند تا منطقه نکنین. منظورم البته برنامه های عمومیتون بود. مثلا شمال شهر بذارین. همینطور جنوب - شرق - غرب
اینطوری تعداد بیشتری ازبچه ها میتونن بیان برنامه ها رو.
کاری که ما میکنیم اینه که سعی میکنیم مسیرای مختلف رو امتحان کنیم. خاکی آسفالت و تکرار هر منطقه رو به ماهی یکبار بندازیم. (چند روز قبل از برنامه، سرچ میزنیم تو نقشه تهران و پارکهای مختلفو پیدا میکنیم و بعد دبدو که رفتیم) :22:

mSafdel
2014/10/08, 17:44
فکر خوبیه ولی باید هماهنگ و برنامه ریزی شده باشه. از همین الان شروع می کنم به برنامه ریزی این برنامه و امیدوارم تا قبل از سرد شدن هوا امکان اجراشو داشته باشیم