PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بــــــیا تو بــــــــــــــگو چه حسی داری پاییز 93

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Vahid_FRD
2014/09/24, 22:23
بچه ها حس های پاییزی
طبیعت رنگارنگ
حال و احوال
خودتون
اینجا بنویسید

mohammad127
2014/09/24, 22:25
به به خیلی وقت بود که بچه ها منتظر این تاپیک بودن دست شما درد نکنه وحید جان. ببخشید دیگه دکمه تشکر نبود.

Vahid_FRD
2014/09/24, 22:32
خوب چند روزی ما نبودیم
بی معرفت ها هیچ کدومتون نگفتید این پسره کجاست
هیچی نزدیک بود بابام یه ناهار به همتون بده

چند روز پیش سر کار بودیم که حس کردیم همه دارن دور و برمون هوار می زنن
بعد از کسری از ثانیه دچار بی هوشی شدیم
و وقتی به هوش همی آمدیم و دچار اطراف درک کردگی شدیم به این موضوع پی بردیم که قطعه نبشی از دکل با سر ما برخورد کرده وفقط شانس با ما یار بوده که به کشتن نداده مارو
خون و خون ریزی و ......

اگه مرده بودم همتون الان اراک دور هم جمع بودید :29:

[Only registered and activated users can see links]

mohammad127
2014/09/24, 22:35
خوب چند روزی ما نبودیم

و وقتی به هوش همی آمدیم و دچار اطراف درک کردگی شدیم به این موضوع پی بردیم که قطعه نبشی از دکل با سر ما برخورد کرده وفقط شانس با ما یار بوده که به کشتن نداده مارو
خون و خون ریزی و ......

ان شاءالله که بلا دور باشه وحید جان. شما که قرار بود تدریس کنی دور و بر دکل چه میکردی؟ مواظب خودت باش.

mmmaaahhh
2014/09/24, 22:35
ایول ! ایول....
داش فریدو ایول....:40:

مهمونی بودیم ! هر کاری کردم تا با تاپاتالک بیام نشد ...
زدم ب سیم آخر ب بهمونه ی خواب پاشدم اومدم خونه... !
اصن ی وضی ... فک کن با هم رفتیم مشهد...بعدش خونه ی همدیگه هم میریم باز برای عرض قبول باشه !!! :65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

Vahid_FRD
2014/09/24, 22:37
ان شاءالله که بلا دور باشه وحید جان. شما که قرار بود تدریس کنی دور و بر دکل چه میکردی؟ مواظب خودت باش.

شغل اول ما همین نظارت بر کارهای عمرانی یکی از شرکت های مخابراتیه

شغل دوم هم تدریس تو یکی از هنرستان هاست

یادم رفت بگم امروز برای اول بار رفتم مدرسه نیم ساعت موندم بعد گفتم من برم شنبه بیام :)

mmmaaahhh
2014/09/24, 22:40
خوب چند روزی ما نبودیم

خون و خون ریزی و ......

آقا نزن این حرفارو ! نگو....
خدا نکنه ...
ایشالله تو شادیا کنار هم باشیم ....نه تو غمو غصه ...
حالا چیزیت ک نشد خدای نکرده ؟؟؟
حالت خوبه ؟

Vahid_FRD
2014/09/24, 22:45
آقا نزن این حرفارو ! نگو....
خدا نکنه ...
ایشالله تو شادیا کنار هم باشیم ....نه تو غمو غصه ...
حالا چیزیت ک نشد خدای نکرده ؟؟؟
حالت خوبه ؟

نه بابا خوبه دیگه
به ارزوم می رسیدم
همتونو جمع می کردم دور هم
همه بچه های بایک بیست جمع می شدن دور هم فقط بدیش این بود که من خودم پیشتون نبودم

چیزیم که چرا چند روزی سر درد داشتم و جای زخم و.....
[Only registered and activated users can see links] baa0d537f4b280.jpg

azary
2014/09/24, 22:48
اقا ايندي گه چجوره شه از دوچرخم عکس انداختم گذاشتم تو سايت اخطار ميدن ميگن بايد لينک بزاري از کجا اوردي يني چي . بعد ميگن تابستون داغ پاءيز ٩٣... واسه ادم حس ميزارين که بياد بنويسه

mohammad127
2014/09/24, 22:50
همتونو جمع می کردم دور هم

دیدی وحید آقا. هی ما میگیم پاشو بیا شیراز بچه ها رو دور هم جمع کنیم و یه هوایی تازه کن میگی نه. ایشاالله شما به ارزتون میرسین و یه روز تموم بچه ها به اتفاق خود شما دور هم جمع میشیم.

Vahid_FRD
2014/09/24, 22:50
اقا ايندي گه چجوره شه از دوچرخم عکس انداختم گذاشتم تو سايت اخطار ميدن ميگن بايد لينک بزاري از کجا اوردي يني چي . بعد ميگن تابستون داغ پاءيز ٩٣... واسه ادم حس ميزارين که بياد بنويسه

اگه اعتراضی داری به مدیر ارشد سایت آقای صافدل بگو
تو بخش عمومی سایت جای این موارد نیست

zaves
2014/09/24, 23:56
وحید عزیز حتما عکس بگیر
یه لخته کوچیک در دراز مدت خطر ناک میشه

چون سر درد هم داری ممکنه خدای نکرده به قشر داخلی ضربه خورده باشه
سر رو نباید شوخی گرفت
پولشم از پیمان کار کامل بگیر ....

shahryar_MTB
2014/09/25, 02:31
پاییزی؟!
اره حس خوبی دارم با اینکه پست کنکوری موندم و خیلی ها اصلا نمیتونن بخونن و کلا پی خوشی هستن من میشینم از صب میخونم تا شب کاش پارسالم اینطوری میخوندم حرفای یکی خیلی کمکم کرده پسری جوان و دلیر و زخم دیده از اراک:).آدم اگه هدف نداشته باشه حتی اون آبم نمیتونه بخوره.شرمنده و عذر میخوام از همه مدیرا و دوستان که خیلی نیستم امیدوارم عذرمون موجه واقع بشه!!!
داش وحیییییییییییییید خیلی میخوامت!!!!

Rekab zan
2014/09/25, 14:05
امشب تولد دعوتیم... تولد اسپیروز.
خودش میاد میگه چی کادو گرفته. پول داشتم براش یه سانتا کروز می خریدم:13:

حالا خودش میگه:

Vahid_FRD
2014/09/25, 16:40
پاییزی؟!
اره حس خوبی دارم با اینکه پست کنکوری موندم و خیلی ها اصلا نمیتونن بخونن و کلا پی خوشی هستن من میشینم از صب میخونم تا شب کاش پارسالم اینطوری میخوندم حرفای یکی خیلی کمکم کرده پسری جوان و دلیر و زخم دیده از اراک:).آدم اگه هدف نداشته باشه حتی اون آبم نمیتونه بخوره.شرمنده و عذر میخوام از همه مدیرا و دوستان که خیلی نیستم امیدوارم عذرمون موجه واقع بشه!!!

خوشحالم کردی

پاییزی؟!

خوشحالم کردی

- - - - - - - - - -

وحید عزیز حتما عکس بگیر
یه لخته کوچیک در دراز مدت خطر ناک میشه

چون سر درد هم داری ممکنه خدای نکرده به قشر داخلی ضربه خورده باشه
سر رو نباید شوخی گرفت
پولشم از پیمان کار کامل بگیر ....

ممنون
اره دکتر اینا رفتم

ali tech
2014/09/25, 18:02
من سانتا میخواممممممممممممممممممم!! !!
دیروز شرکت ارکید بودم !!!!!!!
چه جیگرهایی بودن
ای ساااااااااااااااااننننننن ننننننننننننننننننننننننت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتا جونم!!!!!!!!!!!!!!!

SABER_MTB
2014/09/25, 18:15
خدمت اقا وحید عارض بشیم که این هایی که می گن خطر ناکه و برو دکتر و عکس بگیر و این ها رو ولشون کن برادر عزیزم..........................

عادم که نباس اینقدر سوسولیزم باشه که....................فوق اخرش میمیری دیگه......................اتفاقی نمی افته که..................

اگه اعتراضی داری به مدیر ارشد سایت آقای صافدل بگو
تو بخش عمومی سایت جای این موارد نیست

ضمن اینکه وقتش رسیده یه دونه از اون لینک ها درست کنی.............

ما قصد داریم یه لینک شخصی برای امورات شخصی خودمون بسیازیم.....................

می دونی لینک چی رو منظرو ما هست که ؟؟؟

تاپیک زیر ...........پست شماره # 4 پاراگراف دویوم عبارت داخل پرانتز..................................

hasator
2014/09/25, 21:03
فردا اولین جمعه پاییزه که میریم کوهپیمایی ...

حس خوبیه از اونجاییکه که این هفته آماده کردن غذا با منه .... قراره برا رفقا خوراک قارچ و مرغ درست کنم ... همین الآن از بازار اومدم ... مواد لازمی که اشپزها اول آشپزیشون میگن رو خریدم ... نمی دونم فردا چی تحویلشون میدم ... اولین بارمه که این غذا رو درست میکنم ....

امیدوارم بهمون خوش بگذره ...

Piano800
2014/09/25, 23:02
اولین جمعه پاییز قراره تنهایی برم یک مسیر خلوت و شاید خطرناک:39:. الان همش استرس دارم نکنه فردا سگی دزدی چیزی بیاد جلوم سبز شه .....:(
. خلاصه اگه فردا نیومدم سایت گزارش بذارم بدونین که مردم . :bunnyearsmiley:(ح)هلالم کنین:smilies-azardl (13)

Mr.Nariman
2014/09/25, 23:04
عادم که نباس اینقدر سوسولیزم باشه که....................فوق اخرش میمیری دیگه......................اتفاقی نمی افته که..................
چند وقت پیش افتادم... انگشت پام مو برداشت... نرفتم دکتر.... فوق اخرش چیزی نشد فقط الان 1ماه گذشت و هر موقع انگشتمو خم کنم درد میگیره.... :D
اما خب اون چیزی که باید فروش بره هی دردسر میفته توش....
پشت در بسته نا دوچرخه سواران هم شهری.....
پشت در بسته زندان شدن با مدرسه و کلاس ها ...

SABER_MTB
2014/09/26, 04:39
چند وقت پیش افتادم... انگشت پام مو برداشت... نرفتم دکتر.... فوق اخرش چیزی نشد فقط الان 1ماه گذشت و هر موقع انگشتمو خم کنم درد میگیره....

عادمی که از درد ناراحت شه که عادم دانهیلیزمی نیست................ما پس از 2 سال درد پا و عرعر و منبر بالاخره موفق شدیم راه حل فائق امدن برش رو دچار کشف شدگی کنیم.......................و الان چونان فاتحان به خویش تن می بالیم................

که همانا موفق به درمان خویش گشتیم.............و زین پس هم در مورد دکتر نرفتن و معتقد نبودن به دکتر هر که به ما بگه که ::: یعنی تو از دکتر بیشتر می فهمی همچی با پشت دست می زنیم تو دهنش صدا توپی عقب Chosen در اره موقع غذا خوردن...............

مرتیکه بازوکا....................

حالا فعلا یک هفته است پامون داره خوب میشه اگر این روشی که درد پامون رو باهاش خوب داریم می کنیم طولانی مدت جواب گو باشه که مطمئن شیم واقعا درست بوده و کار ساز...............

روش و حرکات خاصی رو که انجام می دادیم و می دیم رو مقالش می کنیم بای همه اون هایی که درد مشابه رو در ناحیه خاص پای ما دارند بخوانند...........و مستفیض بشن مثل ما دو سال آزمونو خطا نکنند.......

و گیر این سیستم مسخره درمانی نیافتند که این ها اصلا هدفشون خوب شدن شوما نیست...................این ها پول رو می خان بگیرند........................

هر چی هم بهشون بگی حالشون نیست............

نه شوما بیا حتما باید عمل بشی................عمل نکنی هیچ راه دیگه ایی نداره..........................دیگه فلج میشی..............شوما همین پس فردا سریع برو فلان مرکز جراحی ساعت 8 صبح ما اونجاییم............

برو فعلا 5 تومن بریز حساب.......................بعد میری بریزی می بینی یه تومن دیگه هم باس خرج تخت و بیهوشی و کوفت و مرض بدی........................5 تومن فقط دست مزد دکتر بوده....................

حالا دو تا مطلب............

اولندش که باز مال ما خوب بود بابا......................6 تومن بود.....................یه بد بخت هایی از شهرستان پاشده بودن اومده بودن..............یکی 15 تومن یکی 28 تومن...................اصن یه وضعی..........

دویومنش که اصلا بحث پولش نباشه..................ما همون روزی که رفته بویدم پیش این دکتر خوشتیپ مکویین......................دقیق بهش گفتیم اقا شوما 100 % مطمئنید درست تشخیص دادین...........؟؟؟ ما حاضریم 50 تومن بدیم ولی ضمانتی باشه کار شوما.................پس فردا نیاییم دوباره از ددر نتونیم راه بریم....................

همچین دچار پوز خند زدگی شد یه نگاه عاقل اندر سفیه انداخت که یعنی شوما مگه دکتری ؟؟؟؟؟

بعد هم تازه کلی تاکید کردیم که اقا عوارضی چیزی نداشته باشه اقای دکتر..............حلاا گیریم 1 % هم عمل کردیم و خوب نشد بد تر نشه.....................

چون اون موقع دیگه هر چی دکترو ارتوپد و این ها رفته بودیم هیچ کی نتونسته بود تشخیص بده........................ته ذهنم می گفتیم نکنه این هم هردمبیلی تشخیص داده باشه............بزنه گند بزنه تو پای ما بدترش کنه...................

ماشین نیست که بگیم فوق اخرش می ریم اصلا گور باباش زیر قیمت می فروشیم یه دونه دیگه می گیریم دفاع دیگه حواسمون رو جمع می کنیم دست عادم ناشی ندیم........

مثل اون دفعه که اون بنده خدا گیر بکسمون رو اورد پایین...................

پا است عاقا پا...........می فهمی....................تا اخر عمر قراره روش راه بریم..........................

و جواب امد که نه اقا چیزی نیست یه عمل کوچیک نیم ساعتست..........................* خدا بده برکت کاشی ما هم ساعتی 10 تومن در امد داشتیم......................

شوما اصلا ناراحت نباش هیچی نیست...................شوما اصلا نگران نباش................. هیچ دوشواری نداریم که.............

.................................................. ......

حالا ما الان می خاییم یه مقاله بنویسیم که به دیگران که ممکنه مشکل ما رو داشته باشند کمک کنیم..........می ترسیم میگیم بزار زمان بگذره مطمئن شیم ببنیم راه درسته تشخیص فردیمون درست بوده یا نه...........

یارو می خاد بزنه پای ما رو پاره پوره کنه دو زار فکر نمی کنه.........................عین حویانات آنگولایی می زنه پاره می کنه پول هم می گیره دو قرت و نیمش هم باقیه.......................

حالا 5 تومن و امثالش که نه کسی رو بد بخت می کنه نه اون دکتره رو مایه دار......................

منتهی خوب روزی هفت هشت تا عمل می کنه که ارزون ترینشون 5 تومن دست مزد می گیره دیگه مایه دار می شه دیگه.............................

به لحاظ معنوی که ما حرومش کردیم....................100 % مطمئن نبود که نباش دست بزنه به پای ملت..........ما یه کمک می خاییم تعمیر کنیم مطمئن نیستیم اصلا اون کار رو نمی گیریم.........

یا فوق فوق اخرش دیگه بخایین دست بزنیم مال ملت رو.....................قبلش اطلاع رسانی می کنیم...........می گیم اقا ما تو این زمینه تجربمون کمه ممکنه بترکه.................ممکنه بزنیم گند بزنیم توش بد تر شه..................با مسئولیت خودتون دست می زنم بهش.......................

به لحاظ تلافی هم............دراه یه فکر هایی به مخم می زنه که خوب حالش رو بگیریم....................اولا به خدش ثابت شه که لازم نیست حتما یکی دکتر باشه...............که از بیماری و درد خودش بدونه و در مردش بتونه اظهار نظر کنه.......................

دومندش که یه کاری می کنیم دیگرانی هم که می خاین بهش رجوع کنن بفهمند و آگاهی یابند که ایشون یه همچین موردی داشته که زده پای یه مریض رو بد تر کرده...........* که قطعا موراد مشابه ما رو هم داشته...................منتهی خو شاید اون یکی بندگان خدا به ذهنششون نرسیده از این دچار انتقام گیری بشن.................................

ما یه کاری می کنیم تا عمر می کند از ذهنش بیرون نرود که همه با هم یکسان نیستند و همه عموما کوسفند نیستند که شوما گند بزنی تو پاشون هیچی نفهمند و هیچی نگند...................

همانا هم همه چی رو می فهمند و هم همه چی رو می گن.............همینی هم هست که هست می خاستی حواست به کارت باشه...................

///////////////////////////////////////////////////////////

عاقا جدیدا تو سرخه حصار خیلی دارند با چرخ سوارا بد رفتاری می کنن ها...........................پر رو شدن باس ادبشون کنیم.........................

یکی ز بر و بچ می گفت تو پیست نشسته بودن مامورای پارک اومدن گیر دادن که با شورت چرا اومدی.......برو بیرون....................!!!! اینجا خانواده نشسته با شورت نگرد...................

اولندش که شورت نیست استرچ است...........................شورت اونیه که والده گرام می دوزه برا شوما....................

دویومنش هم خانواده نشسته .....................خو کاری نداره که .........خانودا نباس اصلا بشینه........................خانواده باس پا شه بره بیرون از سرخه................برن خونه همدیگه بشینن مهمونی بازی هاشون رو بگنند...................

دیروز هم تنی چند از برو بچز دانهیلیزم...........گویا یه خانوداده وسط مسیر سفره پیک نیک پهن کرده بوده...............هر چی این ها خواهش تمنا کردن که اقا خواهش یه 5 متر برین اون ور تر این جا وسط مسیره این ها زنگ زدن به حراست پراک حراست هم که گاو...........................اومده عین گاگول مندلیف از ملت همیشه در صحنه حمایت کرده حق رو داده به ملت پیکنیکیزمی.........دانهیل کارا رو با ماشین از مسیر بردن بیرون به زور.....................

تو یکی دو تا از کشور هایی که در این سال های اخیر بنا بر کار های دوچرخه ایزمی رفتیم................جهای مشابه سرخه حصارشون..............در اول ورودی یه پارکینگ ساخته بودن...............قشنگ پاشینت رو پارک می کنی خواستی ...................باسن مبارکت تنگ بود می ری تو که عموما باسن های ملت های سیستماتیک شهری بس فراخ است عمرا کسی تا بیشتر از 10 مت نتونه راه بیاد تا وسط پارک پیک نیک پهن کنن...........................

مخلص کلوم فقط عادم راه می دادن تو........گرچه برخی شبهه هادم ها هم می اومدن قاچاقی.................

البته ما در اون مکان ها هم بر عکس عمل کردیم و اون جاهایی هم که دوچرخه ممنوع بود با دانهیل رفتیم شورش ها کردیم...............

و مامورین پارک های اونجا که تا حالا با همچین پدیده ها و عجوبه هایی بر خورد نکرده بودن هاج و واج مونده بودن که این ها چه جانورانی هستند...................البت یه جا بود دیگه رئیسشون بی سیم زد این ها سوت زنان دنبال ما افتادن و ما هم از پله و مله و هر جا بود دچار فرار بر قرار ترجیح دادگی شدیم..........

اینه که ما روی سرخه حصار عرق ملی داریم..........عرق خانوادگی داریم....................عرق پدری داریم..................حساسیم روش ..............ناموسمونه.................. ....اونجا بزرگ شدیم...................اونجا با روحیات دانهیلیزمی آشنا شدیم......................

حس می کینم که یه جورایی اگر نجنبیم سرخه رو ازمون می گیرند............................

اینه که می خاییم بشینیم فکر کنیم.................ببینیم چی کار می شه کرد و چی کار باس کرد.........................برا اینکه در وحله اول اصلا حق دوچرخه سوارا تو سرخه به رسمیت شناخته بشه.........

در ثانی........در مرحله بعد کلا در محوده سرخه حق تقدم............ با دوچرخه باشه......................شاید برای تهران و ایارن این توقع که وورد وسائل نقلیه موتوری رو به سرخه ممنوع کنیم خیالپردازی باشه..................

ولی به هر حال این سرخه زمین ماست.................مال ماست...........................از ارث پدری برامون / مال / تر است.................و کلا این قطعه از زمین اگر مال کسی باشه مال ماست......................

چون تو این موارد نمی شه گفت خو بزاریم ملت هم بیان تو و این زمین و این امکانات و جنگلو فضا روبا ملت سهیم باشیم.......................

ملت گاو تر از این حرفا اند.............که سعورشون به سهیم بودن و به استفاده درست از فضا برسه..............................و بنا بر نظر شخصی ما هر چی زمان می گذره عموم ملت در این گونه زمینه ها کاو تر هم میشن که با شعور نمی شن......................

اینه که ملت غلط کردن که در سرخه حصار ما هیچ گونه حق حیاط و حتی حق ورودی داشته باشند........................................ ..

به ما چه می خان بیان تو سرخه ما........می خواستند باسنشون رو هم بیارن دوچرخه سوار باشند........................................ ..

پر رو شدن دیگه هیچی نگفتیم بهشون دو روز دیگه می گن اصلا این جا برا تفریح ملت است ورود دوچرخه سوار ممنوع..............................

پس فردا می شه مثل کوه صُفّه اصفهان...............................

همانا همه کوه های اطراف شهر ها باس مال دوچرخه سوارا باشه.........................و همانا کلا دوچرخه سوارا وارثان زمین اند.............................

ما بریم از سرخه خودمون بیرون که ملت بیان بشینن قلیون کشی و دید زدن ناموس هم دیگه...........................و دیگر خرعبلات عمومی که همتون می دونید.......................بعد هم که خوردن و گند زدن

یکی بیاد گند های این ها رو جمع کنه....................

بعد هم تازه چی...............اون اشغال ریز های زباله درست کن بشن عادم با فرهنگ و متمدن و متشخص...................چون الان کلا هر کی بیشتر داشته باشه و بیشتر دچار مصرف شدگی بشه و این مصرف کردگی رو بیشتر به رخ بکشه یعنی این متشخص تره و والا مقام تر............................

و یکی از راه های به رخ کشدین دارایی......هما نا مصرف است............................و بارزترین پیامد مصرف کردن زیادی.......تولید زباله و اشغال زیادی است...................و باز یکی از بروز های پر دادگی خود عمل ایجاد زباله است.........................حلاا راجع به این بعدا مفصل توضیح می دیم و منبر می ریم..................منتهی کلا جامعه انسانی که در اون زباله ساز متشخص تلقی بشه و زباله جمع کن....بی شخصیت.............

در یه حدی که بخان به یکی فحش بدن بگن.........اشغال جمع کن..............سوپور...................د گه چه انتظاری از اون جامعه جهانی می شه داشت اخو.....................

کار نداریم اقا.....................رو مسئله دوچرخه سواری در سرخه مشکل و معضل ایجاد می کنند به ذهن ما فُشارات زیادی میاد...........................حالا داریم براشون.................همانا سرخه از آن ماست.................. السرخة لنا...............

بر و بچه های گرافیک کار یه پوستر بسازند با مزمون / السرخة لنا..................با Theme های دوچرخه ایمی و دانهیلیزمی.............................. ....

* جای سیم خارداری هایی که نقش چفیه این پوستره هست می تونن از نقش زنجیر استفاده کنن....................
* چشای یارو هم می تونه عینک دانهیل چشش باشه........................

Vahid_FRD
2014/09/26, 08:04

حس خوبیه از اونجاییکه که این هفته آماده کردن غذا با منه .... قراره برا رفقا خوراک قارچ و مرغ درست کنم ... همین الآن از بازار اومدم ... مواد لازمی که اشپزها اول آشپزیشون میگن رو خریدم ... نمی دونم فردا چی تحویلشون میدم ... اولین بارمه که این غذا رو درست میکنم ....

آخ جووووون مرغ و قارچ

اضافه شده بعد از : 2 minutes

آخ جووووون مرغ و قارچ

- - - - - - - - - -

خدمت اقا وحید عارض بشیم که این هایی که می گن خطر ناکه و برو دکتر و عکس بگیر و این ها رو ولشون کن برادر عزیزم..........................

آره باوو دوشواری نداره که می ریم اون دنیا اینترنت که هست می ایم بایک بیست بازم

اضافه شده بعد از : 3 minutes

اولین جمعه پاییز قراره تنهایی برم یک مسیر خلوت و شاید خطرناک:39:. الان همش استرس دارم نکنه فردا سگی دزدی چیزی بیاد جلوم سبز شه .....:(
. خلاصه اگه فردا نیومدم سایت گزارش بذارم بدونین که مردم . :bunnyearsmiley:(ح)هلالم کنین:smilies-azardl (13)

نترس چیزیت نمی شه
مطمئن باش بهت خوش می گذره

espirooz
2014/09/26, 19:07
محمد نو روحت
کلی خندیدم. خیلی باحال بود. :riz304:
جای همه بایک بیستی ها خالی.
کاش یه گردهمای میزاشتن که همه بایک بیستی ها جمع بشن . (پیشنهاد به مدیران سایت)

داش صابر هم یه چیزی آپ کرده که کل ایران رو ریخته به هم. فردا از امنیت ملی میان میبرنش. عاخه چرا به با دل جوان ها بازی میکنی داداش. ;)

محمد نو روحت
کلی خندیدم. خیلی باحال بود. :riz304:
جای همه بایک بیستی ها خالی.
کاش یه گردهمای میزاشتن که همه بایک بیستی ها جمع بشن . (پیشنهاد به مدیران سایت)

داش صابر هم یه چیزی آپ کرده که کل ایران رو ریخته به هم. فردا از امنیت ملی میان میبرنش. عاخه چرا به با دل جوان ها بازی میکنی داداش. ;)

- - - - - - - - - -

عاقا وحید
شما هم شغلتون مثل شغل انبیاء هست.
از آسمون یه چیزایی بهت نازل میشه :)

اضافه شده بعد از : 12 minutes

عاقا همیشه موفقیت تو با هم بودن هست.
یاد یه کارتون دوران بچگی افتادم که یه گله ماهی کوچیک با هم به شکل یه ماهی بزرگ دراومدن و زدن دهن یه ماهی شکارچی رو سرویس نمودند.
در مورد سرخه حصار، کوه صفه و جاهای دیگه هم باید همین کار رو کرد. دسته جمعی عمل کرد. تک نفری و با تعداد کم جواب نمیده.
امیدوارم یه روز انقلاب دوچرخه پیروز بشه.

azary
2014/09/26, 19:30
الان اعصاب ندارم ینی این حالت:p7977cujr38iyymsu8:کلافم:38:میخو ام سرمو بکوبم به دیوار:13::13::13::13::13:

mmmaaahhh
2014/09/26, 20:53
هیییییییییییییی
چ فاز سنگینی....
چ دل ِ تنگی....
چ فکر و خیالایی....
لعنت ب فکرای بدی ک ب مغز انسان خطور میکنه و آدمو آشفته تر میکنه....البته بد از لحاظ خوبش ها.... نه اونطور ک شما فکرشو میکنید....
:7::7::7::7::7::7:
فردا هم بزنیم ب چاک.....بریم سراغ کلاس های درسمون ! 4 ساعت دیفرانسیل ! 4 ساعت هم فیزیک 4 ! میفهمید ؟ ؟؟؟ 4 !
معلم ::39::39::39:
من ::55::55::55:
چیزی ک از بقیه انتظارشو دارم : :18::18::18::18:
دوستون دارم...بای....

ali.asgari2006
2014/09/26, 23:18
سلام به همگی دوستان

باز پاییز با بادهای شدیدش اومد .:14:
امروز گقتم یه سر برم سرخه حسار ببینیم چه خبره دوستان شرقی نشین انقدر تعریف می کنن :37:، حدود 1.5 ساعتی تو راه بودم و فقط به این امید پا میزدم که موقع برگشت اکثر مسیر سرازیری هست . بعد رسیدن به سرخه حصار یه چند دوری زدم (مسیر کوهستانیش تنهایی اصلا حال نمیده ( یه درخت هم نداره) ) و صبحونه رو خوردم و گفتم سرازیری برگشت رو عشقه . اما با بادی که شروع شده بود سرازیری ها رو هم به سختی اومدم تا میدان آزادی انرژیم تخلیه شد و بقیه مسیرو تا خونه جون دادم تا رسیدم .

همین الانش هم حس کتلت شدگی دارم .:14:

mohamad road
2014/09/26, 23:36
ما هم هر جوری نشستیم و سبک سنگین کردیم، دیدیم بعله....

ما باید بچه تهرون میبودیم، شانسکی افتادیم تو این روستای لب مرزیه سرد!!!!

من میگم، شما قاضی باش....

صبح که بلند میشیم، 3 تا تخم مرغ میزنیم تو ماهیتابه یا میندازیم تو آب که بجوشه....

تخم مرغ رو دیروز عصر از تو لونه مرغا که حیاط پشتی هست برداشتیم، اصولا ما عادت نداریم تخم مرغ بازاری بخریم، حتی مرغ محلیش رو!!! از لحاظ ایدئولوژیکی و فیزیولوژیکی مرغ باس لاری باشه!!!

ما سه جور مرغ داریم، یکی مرغ های گوشتی هستن، مرغ رز بهشون میگیم!!!

بدبخت هارو چهل روز عمرشون نرسیده با 1000 جور هورمون و دوا و اینا بزرگشون میکنن!!! جالبه بدونید هورمونی هست که باید تو 30 روزگی قطع بشه تا موقع کشتار از بدنش خارج شه!!! حالا مرغدار های عزیز برای این که مرغشون طلف نشه تا دم در کشتار گاه این هورمون رو میدن به خورد جوجه تا نمیره!!! کلی هم ضرر داره به بدن انسان

اصولا پدر من خوشش نمیاد از این مرغای کشتار روز، یه آشنای مرغدار سراغ داره، ازش هر ماه ازش 20 تا مرغ 15 روزه میگیره، ولشون میکنه تو محیط پشت باغ، اونجا چند هفته میچرن برا خودشون، گوشتشون که قرمز تر شد و سفت تر!! اون موقع خودمون با بسم الله و درست میکشیم که حروم نشه!!! حالا بگذریم از اینکه 40 هزار تا مرغ رو تو نیم ساعت با تیغه میبرن، حلقومشون میمونه رو گردنشون و بدون بسم الله و رو به قبر صدام، حرام در حرام میشه!!!

یه مرغ دیگه داریم، مرغ محلی بهشون میگن

اصطلاحا مرغ فره

کلا مرغ های خوبی ان، رو به راهن!!! همه چیشون درسته الا اخلاقشون!!! و تو قانون اساسی من، شاید باورتون نشه به اخلاق خیلی احمیت میدیم ما!!! کلا از مرغی که با دو سه تا خروس بپره و خروسی هم که بذاره مرغش با دو سه تا خروس دیگه بگرده حال نمیکنیم، با مرغه کاری ندارم من، کلا از اخلاق قرمساغیه خروسه حال نمیکنم!!! از تخم و گوشت مرغی هم که تنش به تن همچین خروسی خورده باشه دوری میجویم!!!

خروس باید با غیرت باشه، لات باشه، هیچ مرغی از ترسش نتونه دور و برش بچرخه یا فکرای بد بکنه!!! اصلا خروس باید لاری باشه
بالاخره مردی گفتن زنی گفتن!!!

مرغ های خونه ما هم لاری ان... از اینا....

تو دور زمونه ای که تو شهر تخم مرغ شونه ای 8 9 تومنه!! تخم مرغ لاری، دونه ای اگه مرغش مرغ باشه و خروسش خروس 3 4 هزار تومنه!!!

این از تخم مرغ دم صبحی!!!

حالا میایم برا نونش....

میگن 7 سال پیش، تو کشور شیطان بزرگ و جهان خوار امیکا....
یه دانشمندی بوده... اومده کشف کرده که آقا.... نون رو با قرص آهن و اینا نخورین... باعث آلزایمر میشه!! اومدن بهش کلی جایزه و تشویق و اینا....

خاک تو سرشون، عوض این که بیان مثل کشور ما که سه ساله تو آرد، آهن قاطی میکنن تا غنی سازی بشه و کامل بشه و کم خونی رفع بشه، اومدن به یارو جایزه دادن -_-

ما هم برای حمایت از کار و تلاش ایرانی، میایم تیر ماه چند گونی گندم از داییمون میخریم، مستقیم میبریم آسیاب میکنن، آرد رو میدن دستمون، چیزی هم نداریم که قاطیش کنیم!!! آسیاب هم دم باغمون هست...

آرد رو مادر عزیزم هر 2 یا 3 روز یه بار با شیر خمیر درست میکنه، رو یه فلز منحنی مانند، که ما بهش ساژ میگیم، نون میپزه، نون شیری بهش میگیم...

شیرشم از همسایمون میخریم، 40 راس گاومیش داره!!! حالا فکر نکنم تعداد کسایی که ماست گاومیش خوردن تو این سایت زیاد باشه، ولی برا اونایی که نخوردن میگم، ماست از رو ظرف افتاد رو سفره، برش داشتم گذاشتم رو ظرفش!!! یه چیزی تو مایه های پنیر کمی شل تر!!! طعمش 2000 برابر بهتر از ماست گاو با روغن پالم!!!

سبزی رو خودمون تو بهار میکاریم، تا آخر سال از همون سبزی استفاده میکنیم، برا زمستون هم از ترشی و خیار شور سبزیجات باغ خودمون میخوریم!!! دیگه سبزیه گلخونه نمیخریم با کود شیمیایی و کود انسانی!! :|

سیب زمنی و پیازشم همینطور!!!
بادمجون و گوجه و حتی نخودش هم همینطور!!! ( برا اثباتش هر کودومو خواستین فردا عکسشو میگیرم)

یه رفیق فاب گرگانی دارم، برنجمون رو هم از خودش میخریم، مزرعه برنج و شالیکوبی دارن!! برنج دستگاهیه خارجی رو هم کلا دورشو خط کشیدیم، انصافا با صرفه تر هم در میاد!!!

یعنی با وضعیتی که خونه ما داره، راحت میتونیم اعلام استقلال کنیم و پرچم خودمون رو ببریم بالا پشت بوم!!! از این پرچم ها.... :128fs318181:

حالا من من به این نتیج رسیدم که...
چون بدن من برا یه شرایط زندگی مثل تهران برنامه ریزی شده بوده، و من اتفاقی افتادم به این منطقه نا کجا آباد و به اصطلاح هم شهری های اصلیم دهکوره!!! با تنفس این هوا، خوردن آب اینجا، خوردن این غذا ها... بدن من دچار تعجب کردگی شده، و در خودش یه نوع ویروس برنامه ریزی کرده و چون به موقع نتونستم سیستمم رو با ورژن اینجا آپدیت و ست کنم و ویروس کشی کنم، این اشکال به مرور زمان بزرگ شده و یه جای حساس منو سوزونده تا نتونم از خودم بک آپ بردارم و بعد ترکیدنم، هیچ اثری از اطلاعاتم باقی نمونه!!!

اما کور خونده.... شرایط زندگی تو این دهکوره به گونه ای هست که بزرگترین ویروس ها و اشکالات فنی بعد شناسایی از پا در میان.... هیچ عاملی برای تثبیت یا بزرگ شدن این اشکلات وجود نداره!!!

پس به این نتیجه رسیدیم که نقص فنی تو خشتک ما به این دلیل بوده که من قرار بوده تهرانی باشم!! آره...

azary
2014/09/26, 23:48
الان مي خوام خودمو خفه کنم اينو که مي نويسم دارم گريه مي کنم خاطرات تلخ گذشته داره خفم ميکنه به قول فارسي ها تو باطلاق خودم غرقم چرا؟خدا ميدونه دلم مي خواد دادوفرياد بزنم به قول دوسته مون عجب فاز سنگيني . ميخوام تنها باشم درسته اينجا جاش نيست ولي شما دوست دونستم و حرف دلم گفتم يکم هم سبک شدم.:31::19::19::19:

SABER_MTB
2014/09/27, 01:49
یه نیمچه منبر داشتم..............

توش حرف های شرکتی زده بودیم...................................

در مورد خار دار بودن / مال / برخی شرکت ها...............................

5 - 6 بار اومدیم ارسال کنیم هر ارور میداد........................................ ...

اخرش گفتیم اقا قسمت نیست..........................شاید شری توش باشه................هی دارند می گن اقا نکن...آپ نکن..........

بی خیال شدیم اخرش پاک کردیم.............

الان هم که این پست بالا رو زدیم دیدیم تا زدیم آپ شد دیگه یقین کردیم که حتما شری توش بوده و تو آپ نشدنش خیری بوده...............................

می گن اقا هاموشه وقتی تو کارت یه گیری می افته گیر سه پیچ.......................از او ور خودت هم ته دلت با اون کار 100 % نیست....................بدانید و آگاه باشید که خیر شوما تو نشدن ان کار است......................

منتهی مراتب که شوما تا زمان بگذره بیایید اون خیر و شر رو بدرکید............و بفهمید............تازه اگر اصلا بفهمید.......................

خیلی موقع ها اصلا عادم زمان هم می گذره جریان بر ملا می شه باز هم داستان ور نمی فهمه.........................

kiki
2014/09/27, 02:52
بدبخت هارو چهل روز عمرشون نرسیده با 1000 جور هورمون و دوا و اینا بزرگشون میکنن!!! جالبه بدونید هورمونی هست که باید تو 30 روزگی قطع بشه تا موقع کشتار از بدنش خارج شه!!! حالا مرغدار های عزیز برای این که مرغشون طلف نشه تا دم در کشتار گاه این هورمون رو میدن به خورد جوجه تا نمیره!!! کلی هم ضرر داره به بدن انسان
آقا محمد خوش به حالتون....تو شهرای مثلا "متمدن" نه فقط مرغاشون بلکه خودشونم دچار هورمونیزاسیون شدن هرچیم میخوای فرار کنی بدتر گیر میفتی.... ما از طرفای شما رد شدیم.خیلی عالی و با صفاست....اینجا تا تکون بخوری پاچتو میجون...اونجا چه حرمتی به غریبه میذاشتن... کلا هر جایی که از دست "اتوماسیون" نجات پیدا کنه انسانیت مردمش حفظ میشه....

8ing
2014/09/27, 07:17
حس تولد دوباره،سلام میکنم به ۵ مهر و با یه یا علی ،کمر همت میبندم و امیدوارم امسال سال شروع موفقیتام باشه.
8ing

mSafdel
2014/09/27, 08:41
لبیک یا صابر
السرخه لنا

Hamzeh
2014/09/27, 09:11
آخ جووووون مرغ و قارچ

اضافه شده بعد از : 2 minutes

آخ جووووون مرغ و قارچ

- - - - - - - - - -

آره باوو دوشواری نداره که می ریم اون دنیا اینترنت که هست می ایم بایک بیست بازم

اضافه شده بعد از : 3 minutes

نترس چیزیت نمی شه
مطمئن باش بهت خوش می گذره

وحید همه این حرفهای صابر رو جدی نگیر :) اگر خون ریزی داخلی داشته باشی دقیقا با چه حرکت یا نرمش ورزشی قراره مشکل ات حل بشه؟ مثلا آهنگ راک بذاری و هد بزنی این لخته ی خون حل بشه بره سر جاش ؟ :9:
هرچند تا حدی موافق این هستم که دکتر جماعت به صورت پیش فرض گند میزنن و پول پارو می کنن مگر خلاف اش ثابت بشه، ولی در مورد همه بیماری ها نمیشه اینطوری برخورد کرد. شما برو عکس رو بگیر، بعد اگر دکتر گفت داری می میری و باید عمل بشی، یه لایک نشونش بده و بیا خودت عکس رو بررسی کن و مراحل سیر و سلوکی رو که صابر بعد از عمل طی کرد، شما قبل از عمل طی کن :)

amin75
2014/09/27, 12:06
بالاخره بعد از ۳ بار رد شدن دفعه چهارم عملی شهر قبول شدم...:D:D:D:D

SABER_MTB
2014/09/27, 15:03
حس تولد دوباره،سلام میکنم به ۵ مهر و با یه یا علی ،کمر همت میبندم و امیدوارم امسال سال شروع موفقیتام باشه.

ما هم 10 ترم درس خوردیم هی هر ترم می گفتیم ............

نه دیگه این ترم دیگه می خایم درس بخونیم دیگه.....................................نه دیگه از ترم از اون ترم ها نیست دیگه................

//////////////////////////////////////////////

می گم ما تنها نگرانیمون برای زمانی که بمب خودمون رو منفجر کردیم این بود که غذا از کجا بیاریم بخوریم............................

که اون رو هم اقا ممد حل کرد...........کلا تمام هرم غذایی رو می توینم تو تشکیلات ایشون تولید کنیم..........................خیلیون عالو..................اصلا کلا فقط ایشون می تونه غذا و مواد غذایی تولید کنه دیگه.......در اون جهانی که فقط ما توش باشیم.........................

h_asadbeigi
2014/09/27, 15:06
اولین برنامه تابستون یه آفرود ۱۰ کیلومتری سربالایی و بعدش دانهیل خغن ویبره وار!!
الان جفت زانوام قسمت داخلیش درد میگیره وقتی وزنمو میندازم روش...
بنظرتون مشکل از کجاست دوستان؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Alu
2014/09/27, 15:39
حس پریشانی :16:

حساب کردم امروز دیدم اندازه شهریه ثابت هر ترم باید در ماه پول سواری و تاکسی بدم :38:

mostafah67
2014/09/27, 15:55
پاییز فصل فوق العاده ای... منتظر عکسهام باشید :eek:
پنج شنبه یه40 کیلومتری رکاب زدیم هنوز بدن نتونسته ریکاوری کنه..!! :D

Sent from my C2305 using Tapatalk

مهدی 77
2014/09/27, 16:05
سلام بر و بچ بایک بیستی...ما بالاخره از تهران اومدیم....

جاتون خالی میدون گمرکم رفتیم....یه سری وسیله ی خفن انگیز آلودم گرفتم که حالا عکساشو میزارم بعدا.....

توی خود شهر به اون صورت دوچرخه سوار ندیدم.... و دوچرخه ی درست و درمون هم ندیدم....

تو گمرک از جلوی نمایندگی فوجی رد شدم همش اینجوری بودم:5::5::5:

بعد صبانی شدم به خدا گفتم پس کی به من فوجی ام تی میدی؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

:36:و خدا نیز فرمود برو فعلا همون اورلرد هم از سرت زیاده....ماهم رفتیم:41:

خلاصه الآنم اومدیم و یه سری ارتقاعات کوچیک روی دوچرخه دادم....

خیلیم خوشحالم.....:63::bunnyearsmiley::22:

azary
2014/09/27, 18:29
خوش گلدین صفا گتدین مهدی قارداش:46:

Mr.Nariman
2014/09/27, 18:35
ما هم هر جوری نشستیم و سبک سنگین کردیم، دیدیم بعله....
مدیونی فکر کنی من به زندگی تو خونه شما حسودیم میشه ها.....
مدیونی فکر کنی ما از خوردن این ات و اشغال های شهری خوشحال نیستیما....

mohamad road
2014/09/27, 18:53
مدیونی فکر کنی من به زندگی تو خونه شما حسودیم میشه ها.....
مدیونی فکر کنی ما از خوردن این ات و اشغال های شهری خوشحال نیستیما....

حالا یادم رفت بگم، برا زمستون که ترشی و خیار شور استفاده میکنیم!!! سرکه اش از سرکه ای هست که بعد تموم شدن انگورای اصلیه باغ، با بقیه انگورا دوشاب درست میکنیم و تو این گیر و دار مادرم سرکه بار میذاره!!! :D

////////////////////////////////////////////////////////////

آقا دارم یه کارای خوب خوب میکنم!!!!
دارم برا زمستون دوچرخه سوارا حرکت های مفیدی میزنم!!! ایشالله تا یه هفته دیگه کرکره تاپیکش بالا میره!!!

این پستم رو نگاه دارین، چون شاید بعدا زدم زیرش :D

هوای بچه های بایک 20 رو که لایکشون از 300 تا بیشتر هست رو نگاه خواهم داشت!!! :128fs318181:

armin8261
2014/09/27, 20:29
خستگی مفرط حس الان منه بعد از 12ساعت کار ممتد اونم از نوع فکری و سرو کله زدن.........
تو مترو که میامدم یه پسری کنارم بود داشت با تلفن بلند بلند صحبت میکرد و به طرفی که پشت خط بود میگفت من امشب میرم ماشین رو نگاه میکنم الکی به طرف میگم خانومم ماشین و میخواد تا فردا برای من نگهش دار و..... همون لحظه حالم از اینهمه آدمی که مدام دارن بهم دروغ میگن (منجمله خودم) بد شد.....
بعدش که از مترو پیاده شدم یه مرد جوونی که معتاد بود برای خرید قرص ازم یه مقدار ناچیز پول طلب کرد....
تو تاکسی که نشستم برای مسیر بعدیم دو تا زن عقب نشسته بودن یکیشون داشت راجع به اینکه باید خونه ای که میشینه رو خالی کنه از طرف دیگه خونه مقصدی که اجاره کرده طرف زده دروپنجره و ششکسته و دیوارو سوراخ کرده با کاغذ آچار پوشونده با تلفن صحبت میکرد و ازینکه نمیدونه باید چکار کنه به طرف صحبتش میگفت .......
صبح که هوا روشنه میای بیرون بعد شب تاریک اونم از نوع پاییزیش میای خونه اونم با بدرقه این صحنه ها و حرف ها و خشونت ها و......
واقعا چه حسی میشه داشت.....

pezhman_matts
2014/09/27, 21:24
عاقا ما ديروز رفتيم كوه بعد تو يكي از بهترين مسيرا نوشته بود به علت شيب زياد و خطرناك بودن, مسير مسدود ميباشد ماهم يه همچين حسي بهمون دس داد
انگار وحشيا رفتيم بچه ها يه طوقه تلفات دادن اصن ي وضي!!!

8ing
2014/09/27, 22:59
ما هم 10 ترم درس خوردیم هی هر ترم می گفتیم ............

نه دیگه این ترم دیگه می خایم درس بخونیم دیگه.....................................نه دیگه از ترم از اون ترم ها نیست دیگه................

می گم ما تنها نگرانیمون برای زمانی که بمب خودمون رو منفجر کردیم این بود که غذا از کجا بیاریم بخوریم............................

که اون رو هم اقا ممد حل کرد...........کلا تمام هرم غذایی رو می توینم تو تشکیلات ایشون تولید کنیم..........................خیلیون عالو..................اصلا کلا فقط ایشون می تونه غذا و مواد غذایی تولید کنه دیگه.......در اون جهانی که فقط ما توش باشیم.........................

نه ، داستان چیز دیگریست.
ولی‌ بحث غذا رو خوب اومدی .مخصوصا الان که خانه ما از دانشگاه دور شده و دیگه مجبوریم برا ناهار هم فکر کنیم

SABER_MTB
2014/09/28, 04:23
خستگی مفرط حس الان منه بعد از 12ساعت کار ممتد اونم از نوع فکری و سرو کله زدن.........
تو مترو که میامدم یه پسری کنارم بود داشت با تلفن بلند بلند صحبت میکرد و به طرفی که پشت خط بود میگفت من امشب میرم ماشین رو نگاه میکنم الکی به طرف میگم خانومم ماشین و میخواد تا فردا برای من نگهش دار و..... همون لحظه حالم از اینهمه آدمی که مدام دارن بهم دروغ میگن (منجمله خودم) بد شد.....
بعدش که از مترو پیاده شدم یه مرد جوونی که معتاد بود برای خرید قرص ازم یه مقدار ناچیز پول طلب کرد....
تو تاکسی که نشستم برای مسیر بعدیم دو تا زن عقب نشسته بودن یکیشون داشت راجع به اینکه باید خونه ای که میشینه رو خالی کنه از طرف دیگه خونه مقصدی که اجاره کرده طرف زده دروپنجره و ششکسته و دیوارو سوراخ کرده با کاغذ آچار پوشونده با تلفن صحبت میکرد و ازینکه نمیدونه باید چکار کنه به طرف صحبتش میگفت .......
صبح که هوا روشنه میای بیرون بعد شب تاریک اونم از نوع پاییزیش میای خونه اونم با بدرقه این صحنه ها و حرف ها و خشونت ها و......
واقعا چه حسی میشه داشت.....

حس اینکه اصلا دنیا زیادی شلوغه..............زیادی................ ..........

قدیم ندیما که زندگی روستایی بود.................اصلا همچین کارهایی می شد کرد ؟؟؟؟؟؟ همه همدیگرو می شناختند................همه با هم یکی بودن..............با هم رو بودن.................

زیر و رو نمی کشیدن همه رو بودن......................................

وقتی یه شهر میشه که توش 15 میلیون نفر می لولند.......................و هیچ کی هیچکی رو نمی شناسه..........................خو همین میشه دیگه..............

االخصوص راجع به جنس های معیوب که می خان بکنن پاچه هم..............

فرضا آقا ماشینت خراب شده مثلا گیربکسش ترکیده..................سریع همه میان می گن اقا بفروشش بره......................یه جوری An- Sambal اش کن سریع بفروش بره.....................

خو اقا می خایی بفروشی هم باس اتول رو سالم کنی دیگه..........................باس خرجش کنی سالمش کنی.........یا نه پول نداری دست خالیه خو باس به اندازه خرجی که داره پاینتر بدی دیگه..........

دیگه چیز دیگه ایی نیست که.............

ساده است اقا ..اتول رو خراب کردی.............خرج داره..................یا باس خرجش کنی ....سالم بشه...........یا باس باه اندازه خرج تعمیرش پایینتر از قیمت بدی.............فرضا اگر هم خیلی رو مخته و می خایی سریع تر بره یه یه تومن پایینتر باس بزاری که دو سوته بره.................

حالا دیگه میخان خرج نکنن فشار بدن تو پایجه یکی دیگه .....یه جوری ماله کشی کنن که تا یک ماه سالم باشه بعد روغن از همه جای اتول بزنه بیرون یارو وسط جاده گیر پاچ کنه.....................دیگکه به نظر ما از بد بختیشونه.....................

بعد تازه اونجور ادمها به ما هم گیر می دن که نه.....اسوگولی ..................خاک تو سرت دیوانه می خایی 4 تومن پول گیر بکس بدی.............برو 500 تومن بده یه جوری درستش کنن رد کن ماشین رو بره............

یکی نیست بگه اولا اوسگول شومایی..............دویومندش خاک تو سر شوما..........................که یعنی اینقدر بد بختی که حاضری ملت رو بزنی بکشی فحش و لعنت بخری برا آینده خودت...............

یا اگه واقعا نداری خرج کنی ماشین رو سالم کنی بفروشی...................خو شکر می خوری اصلا ماشین سوار می شی.......................

اللخصوص از این ادم هایی که با قرض و قوله و فَشار و فُشار و زور و ریق و تلنگ می رن اتول 100 تومنی 200 تومنی می خرن که برن خیابون دور دور که یعنی آقا ما همانا اتول 200 تومنی سوار میشیم.........

بعد یارو خونه نداره مستاجره.................................

یک نیست بگه خو شانگول الهویه........جای اتول یه خونه بگیر زن و بچه بدبختت هی این خونه اون خونه اواره نباشن خو...........................

الان تو همین جنوب تهران با زیر 100 تومن هم میشه صاحب خونه بود..................و تا اونجایی که ما قیمت داریم تو پردیس / رود هن بومهن حتی با 40 تومن هم میشه مسکن مهر خرید...........که فاصلش ما ماشین تا تهران نهایت باشه 45 دیقست................

ولی این هایی که تمام زندگیشون تو قیافه و تو به قول این رفیقمون دروغ بازیه..........حاضر نمی شه که.......................یارو 200 تومن پس انداز داشته باشه حاضره بره ماشین آنچنانی بخره.........که حالا هر لحظه ممکن هم هست بدزدنش..............آتیش بگیره تصادف کنه بترکه......یا اصلا سال دیگه مدل جدیدش بیاد بخوره تو سر قیمتش.......................

ولی بهش بگی بیا برو مثلا همین میدون امام حسین تهران زندگی کن انگار بهش فحش دادی.........................

نه .....ما بریم امام حسین بشینیم.............................یعنی یکی ندونه فکر می کنه الان کی هست این..................................

ما خودمون ماشین های انچنانی دوست درایم شدید........منتهی آنچنانی که تو مخ ما هست زیاد کار به کلاسش نداریم..................شاسی و سیستم تعلیقش باس انچنانی باشه.....................

منتهی هر جور حساب می کنیم می بنیم به گروه خونی ما نمی خوره...................یا باس بری ترکیده لهیده مال 20 سال پیشش رو بگیری...........که دیگه اوراقیه.........................یا می خایی نو اش رو بخری.........باس وشنصد سال کاز کنی اخرش هم نمی تونی بگیری........................

تازه اول اومدیم گفتیم بزار برا خودمون انگیزه ایجاد کنیم چونان انسان های سیستماتیک کار کنیم عین الاق اخرش به ارزوی لند کروزیمون برسیم....................

بعد پیش خودمون گفتیم برو بینیم باوووووووووووووووووو.......... ................عمرخودمون رو بزاریم که چی ......................بالاخره هر چی باشه بالاخره یه تیگه آهنه.............اونقدر ارزش نداره عادم عمر بزاره پاش.............گور باباش........................

اصلا ما عادم ناموفق و بی عرضه ایی هستیم................همینی هست که هست.................

همانا ما معتقدیم هیمن دوچرخه هم که ما روش مانور میدیم یکی از عناصر خر کردگی و خر شدگی بشر شهری سیستماتیک می باشد.................وگر دوچرخه لحاف دوزی چشه ؟؟؟؟؟ هان ؟؟؟

دوچرخه لحافدوزی هم دوچرخست دیگه...............

ولی خو در این جهان کوفتیزمی زهر ماری همانا عادم نیاز به یه اسباب بازی و لقلقع ذهنی داره که این وقت عمر رو باهاش سر گرم باشه این عمره رد شه بره بمیریم بریم...................

اینه که ما از میان همه اشیاد این عالم برا سر گرمی این وسیله دوچرخ رو که موتور محرکش همانا مسافرش است رو انتخاب کردیم.................و فقط در این زمینه با آگاهی و بنیش از اینکه این هم خود یه نوع خر شدگیست................خودمان را خرِ این دوچرخه کرده اییم...................

وگرنه خود این مبحث دوچرخه بازی هم بخاد خیلی ما رو وارد وادی سیستماتیکیزمی بکنه و زیادی زندگیمون رو تحت الشاع قرار بده................همه جوره سیستم رو ساده سازی می کنیم که به وادی قیافه گیری و دروغ پردازی دچار و گرفتار نشیم.........................ولو اون دروغ های دروغ های شخصی باشه..................یعنی فرضا سیستم کاری که خودمان می دونیم خوب نیست رو به زور قیافه و پزیشن بخاییم نگه داریم و الکی در درون خودمون به خودمون بگیم که نه خوبه همینجوری.............

خلاصه تقریبا تمام اشیائ مصرفی عالم امروزی یه جوهر وجودی واحدی دارند.......................

حالا باز دوچرخه از اون وسایل و اشیایی هست که واقعا اخر بخرینش.......................زندگی عادم دچار تغییر و تحول میشه.....................اون هایی هم که با دوچرخه حال نمی کنند و زندگیشون رو متحول نمی کنه ........موشگل از خودشونه یه دوچرخه های خودوشن دست نزنن...............

ولی ما خودمون دیدیم بخاییم توسط همه اشاه خر شیم دیگه نمیشه.......................هی بخایی همه چی رو بری هی رده بالاش رو بگیری.........گوشی فلان.................چمی دونم دوربین بهمان................ماشین بیسار................خو به نظر ما اخرش نتیجش اینه که هر چی کار کردی به فنای مزمن می دی میره................................

بعد هم تو دنیای امروز هم که الا ماشای الله........................همه چی سریع در حال مدل جدیدی شدنه......یه چی می گیری دو سال دیگه چنان قدیمی می شه مدلش که دو زار هم نمی ارزه...........

این هکه شوما همیشه هر چی هم بخری باز هم تا فوق اخرش یه سال فرضا اون چیزی که داری آس و خوب و سال و مدل باشه....................بعد هیچی باس بری دوباره خر شی.................

و سیستم جهانی رو هم یواش یواش دارند به سمتی پیش می برند که اصلا شوما راه دیگه ایی نداشته باشی...................اصلا راه فراری از این سیستم نداشته باشی...................

ضحاک های زمانه مار هاشون غذا می خان ......................

و خوراک مار های ضحاک هم که می دونید مغز های ملته.................* البته دهه 70 ایی ها بعید می دونم بدونن اصلا ضحاک محاک چیه........................

تازه ضحاک های جهان سیستماتیک و سیستم سرمایهداری جهانی دیگه خودشون هم وقت نکنند مغز شوما رو بخورند...................یه کار کردن به هیچ وجهی برا کسی مغزی باقی نمونه....کسی هم نباشه مغز شوما رو بخوره شوما خودت مغز خودت رو خود خوری کنی....................

* این سه تا کار گرافیتی دیواری هم اثراتی بودن از خضرت BLU علیه ما السلام................

Blublu.org

الیته تو داستان های ضحاکی یونانی افسانه بر این اساس است که هر کی تو چش ضحاک نیگا می کرد تبدیل به سنگ می شد................

و هیچ کی نباس موستقیم تو چشای ضحاک نیگا می کرده.......................

خلاصه این سرعت اینتر نت اینقدر خوب و زیباست که اصلا رشته منبر نیوسی از دستمون پرید............

ولی‌ بحث غذا رو خوب اومدی .مخصوصا الان که خانه ما از دانشگاه دور شده و دیگه مجبوریم برا ناهار هم فکر کنیم

شوما چرهاتن رو اگر بزارید تو آشپزخونه موقع آش پزی فکراتون هم وا میشه..............

چه خانه دانشجوییِ منفی 100 ایی داشتیم ما........................

او هم مخزن آب شرب ما بود اون گالن سفیده رو رو زمینه رو میگم................چون اوزمان آب اراک خیلی خوش مزه بود و هر کی می خورد اصلا مریض هم نمی شد......................

اب پر می کردیم می زاشتیم رو زین چرخ می بردیم تصفیه آب لیتر نمی دونم چند تومن می گرفتند مثلا دچار تصفیه شدگی می کردن........................

این هم نشانه های ساده زیستی در زندگانی دانشجویی.............

این هم چند سال بعد بعد از ارتقاع از کراس به دانهیل.....................از همون زاویه..............

انجام کلیه امور تعمیریات و سرویس ها در وسط اتاق فراموش نشود چون تا اخر عمر دیگه همچین فرصت ناب و خاصی گیرتان نخواهد امد...............

سال اول ما تو سلف 4 تا غذا می گرفتیم 2 تاشو همون جا عین شانگول می خوردیم 2 تاش هم می اوردیم شام می خوردیم...............

بعدا ور دشایتم سهمیه بندی کردن هیچی نفری 1 دونه بیشتر نمی دادن.........................کارتیش هم کردن این اخریه دیگه هیچ راه در رویی نبود..........................

عکس های خوابگاه دانشجوییمون رو هم هنوز بعد از 11 سال از سال 83 نگاتیو دارم....................................برم ظاهر و اسکنشون کنم............................

در دیدن عکس بعد از 11 سال لذتی هست که در دیدن عکس رو LCD دوربین دیجیتال بعد از 11 ثانیه نیست............................

اضافه شده بعد از : 23 minutes

حساب کردم امروز دیدم اندازه شهریه ثابت هر ترم باید در ماه پول سواری و تاکسی بدم

ایراد یوخدو...................

شهر جاییست که شوما کار می کنید تا پول تاکسی رفت و امد به محل کار خود را در بیاورید.....................

و شهر پر است از شیاطین........................و عادم های نیک باس در این تلاطم شیاطین مظاوبه خودشون باشند......................

parham.alikhah
2014/09/28, 18:51
خیلی حس خوب یدرم خیلی خیلی خوشحالم:19::19::19:
بابام الان زنگ زد گفت که زد وان مشکی میخوای یا سفید گفتم مشکیش خیلی قشنگه
هیچی دیگه الان خیلی خوشحالم اصن فکرشم نمیکردم بتونم بخرم
ولی کل تابستونو جون کندم
از دوستای بایک سوار هم خیلی خیلی عذر میخوام که نرفتم دوچرخه نخریدم با پولم
یشالا تو زمستون پولمونو جمع میکنم
میرم تاهو رو میرخم از اق صابر:29::9:

armin8261
2014/09/28, 19:21
حس اینکه اصلا دنیا زیادی شلوغه..............زیادی................ ..........

قدیم ندیما که زندگی روستایی بود.................اصلا همچین کارهایی می شد کرد ؟؟؟؟؟؟ همه همدیگرو می شناختند................همه با هم یکی بودن..............با هم رو بودن.................

زیر و رو نمی کشیدن همه رو بودن......................................

وقتی یه شهر میشه که توش 15 میلیون نفر می لولند.......................و هیچ کی هیچکی رو نمی شناسه..........................خو همین میشه دیگه..............

آقا فک کن وقتی 150 میلیون بشیم دیگه چه شود..............

هرچند خدارو شگر و دور ازجون بقیه ما تا اونموقع زنده نیستیم ببینیم چی میشه ............

چندین سال پیش یه کتابی بود بنام "این ابرهای تیره خواهند بارید" یا یه چیزی تو این مایه ها بود اسمش که نویسندش خشایار دیهیمی هست مال یکی از فامیلامون که رفته بودیم خونش چون وقت نبود چند صفحه شو خوندیم بعدم هرچی دنبال کتاب گشتیم بخریم گیر نیومد .............. کتاب جالبی بود راجع به همین معضلات اجتماعی نوشته بود تا جاییکه یادمه: که این معضلات تو جامعه ایران مثل یک دمل چرکی میمونه که بالاخره یک روزی یک جایی سرباز میکنه و کل چرکش میزنه بیرون حالا کی معلوم نیس شایدم رو این دمل یک چسب سفتی زدن که حالا حالاها قرار نیس بترکه.......... یا ترکیده و ما تو دریای چرکهای اون دمل در حال زیست کرن هستیم..............

ما شهر نشینی رو که یک پدیده غربی هست وارد کردیم بعد اومدیم خیر سرمون ایرانیزه یا اسلامیزه یا بقول مدیران بومی سازیش کردیم شده یه دیو چند سری مثل اینی که الان هس........چرا چون زیر ساختشو نداشتیم ........... چون فرهنگشو نداشتیم هنوز ..........یا نذاشتن داشته باشیم!!! بگذریم........... بقول شاعر شاید که آینده از آن ما................

درست میشه ایشالاااااااااااااااااااا اااااا..........

Mr.Nariman
2014/09/28, 20:57
خیلی حس خوب یدرم خیلی خیلی خوشحالم:19::19::19:
بابام الان زنگ زد گفت که زد وان مشکی میخوای یا سفید گفتم مشکیش خیلی قشنگه
هیچی دیگه الان خیلی خوشحالم اصن فکرشم نمیکردم بتونم بخرم
ولی کل تابستونو جون کندم
از دوستای بایک سوار هم خیلی خیلی عذر میخوام که نرفتم دوچرخه نخریدم با پولم
یشالا تو زمستون پولمونو جمع میکنم
میرم تاهو رو میرخم از اق صابر:29::9:
نه دیگه نشد....
کلا دوچرخه سوار باید همه چی رو توی زندگیش / اول از همه دوچرخه رو روی تخم چشماش بزاره بقیه چیزای زندگی بعدش...
ما یه قارقارک... چیه اسمشون تبلت .. تلیویزیون ... نوت 10.1 برامون گرفتن هدیه گفتیم عامو برگردونید ... دستون هم درد نکنه.. پول همینو میدادید به ما کلا استفاده های مفید میکردیم... پنجه لوک میخریدیم... ساعت ضربان ...
این است روحیه دوچرخه سوار... چشم به روی مادیات روز جهان میبندد....
__________________________________________________ ___
یعنی معجزه الهی میشد ما از چهارشنبه تا جمعه کلاس کوفت و زهرمار نداشته باشیم....پدرمون راضی بشه که ما بریم اصفهان .... که عمرنات از این معجزات در زندگی ما اتفاق بیفته!
ولی خداوند معجزات زیادی برای ما کرده و همانا دوستی با خود را برای ما اشکار ساخته است....
زنگ میزنم تیپاکس میگم اقا بیا در خونمون تحویل بگیر بار سنگینیه نمیتونم بگیرم تو دستم تو ترافیک شهر بیام... میگه ما پیک نداریم! خو تو هم شکر خوردی با هفت جد ابادت که پست معروفی ولی یه پیک نداری.....
بعد ترمینال کلا هزینه رفتننش برای ما میشه 10 تومن! خب ما هر چی سود کردیم رفت پای هزینه ماشین کوفتی.... لامثب هم ترمینال خارج شهره. در ضمن توی ترمینال یکم زیادی به فکر اجناس مردمن ... بعد مثلا زنگ زدی میگی اقا بارمون از این اتوبوس به اون اتوبوس چی شده که میگید نیست! .........
یعنی تو این مملکت باید بری در خدمت پست و بگی اقا شرمنده ما یه بار داریم برای پست بیا شما هرچی پول میخوای از ما بگیر... بعد هر موقع دوست داشتی تحویل اون طرف بده ... ما هم شکر میخوریم ب شما چیزی بگیم.....
یعنی به عبارتی جمله پست ها: پست در خدمت مردم--------- در اصل : مردم در خدمت پست !

rockممدshox
2014/09/28, 22:50
سلام به همه بچه های گل بایک بیست..
ایشالا که رو دوچرخه باشید ولی اگه نیستین اقلا زندگیتون رو دوچرخه باشه و رکاب بزنه...حالا برا بعضیا سربالایی..برا بعضیا سرپایینی...
:riz304:

amir.fly
2014/09/29, 00:25
خسته ام میفهمی خسته

خسته از درسایی که باید بخونم ولی نمیخونم
خسته از درسایی که شتشوی مغزیت میده...
خسته از کارایی که دوست دارم ولی نمیشه

خسته از رویاهایی که خیلی نزدیکن ولی دورر...

Vahid_FRD
2014/09/29, 15:37
روز اول تدریس
2 نفر از کلاس پرت کردم بیرون

حالا من بی اعصابم یا اونا بی شعور ؟

ali tech
2014/09/29, 15:46
روز اول تدریس

خب تو هنرستان دیگه انتظار بیش تر از این نباید داشت
اصن رو ندید که منتظرن روشون باز شه

مهدی 77
2014/09/29, 16:35
مدرسه اینقد ها هم که فکر میکردم بد نبودا....

معلما هم فهم و شعورشو ن رفته بالا ماشالله....دیگه بخندی بهت چرت و پرت نمیگن....

ماهم هی میخندیم و دچار کیف کردگی میشیم...اونم کجا؟؟میز آخر...ته ته کلاس....:smilies-azardl (113
صبح ها هم که اینجوری ::smileys-free-downlo میریم مدرسه بسیار شارژ میباشیم....

جامم توی کلاس یه جوریه که به دوچرخه اشراف کامل دارم و هرگونه تعرض و جسارت به دوچرخه را با تیغ پاسخ میدهم....:67:

و در کل بدک نیست...کلی میخندیم با بچه ها...مخصوصا که کنار دستیم هم مثل خودم عشق چرخ است...

فقط حسابانش یکم گیج کننده بود...معلم هی میگفت::45: منم همی میخوندم::smilies-azardl (181 و لی در آخر اینجوری بودم:riz273::14:

mSafdel
2014/09/29, 16:44
روز اول تدریس

هر دو
یادت باشه که باید هم دافعه داشته باشی هم جاذبه!

azary
2014/09/29, 18:27
اقا وحید ناراحت نشید شما یکم از اعصاب ...:o

Mr.Nariman
2014/09/30, 17:05
روز اول تدریس
میفرمایند لذتی که در روی مخ رفتن معلم در کلاس هست لذتیست که با روی مخ معلم رفتن در بیرون کلاس شما را راضی نخواهد کرد.
:34::34: من کلا همیشه رو مخ معلم ها بودم و اب زیرکاهی عذابشون دادم.
همشون هم دوست دارند منو شوت کنند ... منتهی به همون دلیل اب زیرکاهی که عذاب دادن های ما اشکار نیست نمیتونن کاری کنند .
وای خدا اگه من سرکلاس شما بودم.....

alitk
2014/09/30, 23:03
اومدم یه چیزی بگم ، اگه دوچرخه تو شهر استفاده میکنین ، حتما از ترک بند استفاده کنید مثل من خریداتون روی دسته نزارین ، حالا میگم چرا .

من رفته بودم نون بگیرم و ... که گذاشتم رو دسته فرمون تو راه این پلاستیک نون ها هی به لاستیک میخورد ، خلاصه من در حرکت تصمیم گرفتم پلاستیک نون ها رو دست راستم بگیرم ، به جای اینکه از دسته پلاستیک بگیرم دستم از وسط دودسته رد شد و پلاستیک افتاد ، بلافاصله بدون هیچ فکری دست دیگم که رو ترمز بود رو محکم گرفتم ،،،، و نگو که ترمز جلو بود ، جاتون خالی آقا وسط خیابون پهن که به لطف خدا خلوت بود و فقط یک ماشین همون جا پارک بود(منتظر کسی بود ) که نورش کمک کرد آسفالت رو ببینم که قبل از اینکه با صورت برم زمین دستام رو بگیرم، به لطف خدا چیزیمم نشد ولی سربسته میگم که اگه کرپی و فرمون 5 سانت بالا تر بود ......(ضریب هوشیتون زیاد باشه دیگه ) ، و یا اگه اون نور ماشینه نبود ، یا حتی اگه خیابون شلوغ بود ، یا اگه من با سرعت خیلی زیاد میرفتم ،

همین دیگه ، خواستم دوتا چیز بگم ، یکی دم خدا گرم که یک بار (همین اول شبی ) نزدیک بود پای ی نفرو له کنم (سر چهارراه داشتم از عرض خیابون رد میشدم از روبه روم یه عالمه آدم رد میشدن سریع پیچیدم تو چهارراه وگرنه داستان داشتم ) یه بارم که خدا نگهم داشت از اینکه مشکلی برام پیش نیاد وگرنه الان بیمارستان بودم ، شک نکن. همین ، تمام

hasator
2014/09/30, 23:45
پس از مدت ها با یکی از رفقا 2 ساعت پیش همرکاب شدیم سمت ساحل .... جاتون خالی ....

قبل حرکت حس آهنگ بود ، هندزفری برداشتم اما ... بعد اینکه برگشتیم و سر کوچمون خداحافظی کردیم ... یادم افتاد هندزفری ، آهنگ و .... اما دیگه خیلی دیر شده بود ....

(فاصله خونمون تا ساحل حدود 2 کیلومتر)

SABER_MTB
2014/10/01, 03:14
alitk

iهمانا ما هم یکی دو باری تجربه مشابه داشتیم ولی شکر خدا هیچ دفعش زمین نخوردیم.............

ما هم برا حمل وسایل یا همون ترک بند یا کوله پشتی رو توصیه می کنیم.........

ما یه بار کم مونده بود به لقا الله پیوستمون کنن...............

آقا پلاستیک یه چیزی آوزین کرده بودیم به دسته....................................یاد م نیس دقیق چی شد....ماشین پیچید جلو پلاستیک رفت لا ترمز خلاصه خر تو خر شدیم رفتیم از رو پل ی که رو جوف آب وبد رد دشیم از بغل خوردیم به شیشه میرال قدی یه نمایشگاه اتول................

شکر خدا شیشه مغازه هه چیزیش نشد...........کسی هم توش نبود.................

وگرنه اون شیشه میرالی که ما دیدیم ارتفاع 3 متر عرض 4 متر فکر کنم یه دو سه تومنی باس خسارت می دادیم به طرف اگه شیشه رو می شکوندیم....................................

alimadadi
2014/10/01, 07:38
سلام؛
م هم دو ماه پیش دقیقاً روزی که با بچه های گروه فراز رفتیم سرخه من از حلیمی گلبرگ دیگه باهاشون نرفتم و برگشتم سمت خونه نزدیک خونه دو تا بربری داغ (داغ که میگم یعنی داغ داغ) عاقا دستم داشت میسوخت نایلون هم نداشتم هی این دست هی اون دست یهو وانت از فرعی در اومد من هم نون دست راست ترمز سمت چپ رو زدم عاقا رفتیم رو کاپوت یارو حالا ما هم داشتیم خلاف رکاب میزدیم خدا رو شکر زمین نخوردم بربری رو از رو کاپوت ورداشتم رفتم خونه خدا رو شکر این اولین و آخرین مورد تصادفم بوده تا الان(بزنم به تختخ تق تق تق)عاقا این تق تقت رو تایپ میکنی میره تو فاز بندری:a54d65a:

mSafdel
2014/10/01, 08:35
سلام؛
م هم دو ماه پیش دقیقاً روزی که با بچه های گروه فراز رفتیم سرخه من از حلیمی گلبرگ دیگه باهاشون نرفتم و برگشتم سمت خونه نزدیک خونه دو تا بربری داغ (داغ که میگم یعنی داغ داغ) عاقا دستم داشت میسوخت نایلون هم نداشتم هی این دست هی اون دست یهو وانت از فرعی در اومد من هم نون دست راست ترمز سمت چپ رو زدم عاقا رفتیم رو کاپوت یارو حالا ما هم داشتیم خلاف رکاب میزدیم خدا رو شکر زمین نخوردم بربری رو از رو کاپوت ورداشتم رفتم خونه خدا رو شکر این اولین و آخرین مورد تصادفم بوده تا الان(بزنم به تختخ تق تق تق)عاقا این تق تقت رو تایپ میکنی میره تو فاز بندری:a54d65a:
علی آقا یحتمل با گروه فرار (نه فراز) تشریف بردید چون من یادم نمیاد سعادت دیدار و همرکابی شمارو داشته باشم!

alimadadi
2014/10/01, 08:36
علی آقا یحتمل با گروه فرار (نه فراز) تشریف بردید چون من یادم نمیاد سعادت دیدار و همرکابی شمارو داشته باشم!
فرار ببخشید

alimadadi
2014/10/01, 10:27
یه بر:mountain-bike-smileنامه درست درمون برا جمعه بزارن بچه های تهرون:11:

mmmaaahhh
2014/10/01, 10:50
خسته ام میفهمی خسته

خسته از درسایی که باید بخونم ولی نمیخونم
خسته از درسایی که شتشوی مغزیت میده...
خسته از کارایی که دوست دارم ولی نمیشه

خسته از رویاهایی که خیلی نزدیکن ولی دورر...

آقا ! داداش من بخون !!!!

سه روز تو هفته یا چهار روز ؟؟
واسه ما دو ساعت هم دیفرانسل بیشتره....یعنی 6 ساعت دیفففففف !
اصن ی وضی ب قرعان....
الانم باید درس مییخوندم ولی از 7/5 ک بیدار شدم حتی روی کتابامم نگاه نکردم...تو این چند روزی ک از خونه دور بودم یعنی تو خوابگاه بودم بد نبود...درسو میگم....
فصل صفر دیف هم خیلی افتضاحه....ولی با این حال مشکلی نیستو...:63:
از دیروز اومدم خونه.... برو اینور ... اونور...اصلا نمیشه پایدار بخونم! باید ی فکر اساسی بکنم...
فردا هم دارم میرم ب کتابام اضافه کنم....ینی چند تا کتاب کار دیگه هم بخرم...میکرو فیزیک...پایه و چهارم...100 و خورده ای میشه... ولی دست دو میخرم....نه نو....
باید بخونیم....:21::21::21:

Hamzeh
2014/10/01, 11:01
اون درس دیفرانسیل، علیرغم اینکه به نظر خیلی مزخرف میاد (ما هم همین فکر رو می کردیم) ولی جزء بهترین درسهاست. دنبال کارایی دیفرانسیل و ریاضیات تو زندگی روزمره یا حتی حوزه کاری حرفه ای نباش اصلا. موضوع اینه که اصلا قرار نیست از چیزی که یاد میگیری استفاده کنی ! این درس قراره فقط مغزت رو تحت فشار قرار بده تا یکم ورزیده بشه، همین !
فرض کن رفتی باشگاه بدنسازی، داری یه سری وزنه بی خاصیت رو هی بالا پایین می کنی. موضوع وزنه نیست، داستان یه چیز دیگه است. از این دید به قضیه نگاه کنید که فقط قراره تحت فشار فکری قرار بگیرید که مغزتون تنبل بار نیاد، کتابها رو هم شکل دمبل و هارتر ببینید خیلی چیزها در نظرتون عوض میشه :)

mSafdel
2014/10/01, 11:17
اون درس دیفرانسیل، علیرغم اینکه به نظر خیلی مزخرف میاد (ما هم همین فکر رو می کردیم) ولی جزء بهترین درسهاست. دنبال کارایی دیفرانسیل و ریاضیات تو زندگی روزمره یا حتی حوزه کاری حرفه ای نباش اصلا. موضوع اینه که اصلا قرار نیست از چیزی که یاد میگیری استفاده کنی ! این درس قراره فقط مغزت رو تحت فشار قرار بده تا یکم ورزیده بشه، همین !
فرض کن رفتی باشگاه بدنسازی، داری یه سری وزنه بی خاصیت رو هی بالا پایین می کنی. موضوع وزنه نیست، داستان یه چیز دیگه است. از این دید به قضیه نگاه کنید که فقط قراره تحت فشار فکری قرار بگیرید که مغزتون تنبل بار نیاد، کتابها رو هم شکل دمبل و هارتر ببینید خیلی چیزها در نظرتون عوض میشه :)
وای معادلات دیفرانسیل عشق من (الان سر و کله یکی پیدا میشه :smilies-azardl (13) )
عرض کنم که حرف حمزه رو در مورد ریاضیات به عنوان تمرینات مغزی کاملا قبول دارم و حتی بالاتر بهش ایمان دارم. اما یه چیز دیگه هم تجربه کردم، اگه برید تو صنعت خیلی از این مباحث واقعا به کار شما خواهد آمد. من تو دانشگاه بنا به دلایلی سر کلاسهای معادلات دیفرانسیل نمی رفتم و استاد هم با این قضیع غیبت کنار اومده بود، آخرای ترم بود که یه مشکلی توی یکی از پروژه هام پیش اومد که راه حلی براش پیدا نکردم یا بهتره بگم راه حل بهینه ای براش پیدا نکردم و به استاد معادلات دیفرانسیل مراجعه کردم و فهمیدم که از طریق یکی از مباحث همین درس معادلات دیفرانسیل راه حل بسیار خوبی میشه ارائه داد. حیف که آخر ترم بود ولی خودم نشستم فول تایم مطالعه معادلات دیفرانسیل و به شیرینی و لطافت و زیبایی این درس پی بردم.
این مثال رو زدم که بگم علاوه بر کارکردی که حمزه اشاره کرد در زندگی و کار واقعی هم بر خلاف چیزی که فکر می کنید خیلی کاربرد داره البته برای اهلش. در صورتی که نهایت ریاضی مورد استفاده شما در حد حساب سود بانکی و جمع و تفریق معاملات هست، بیشتر از ریاضیات به یه بانک و یه گاوصندوق مطمئن نیاز خواهید داشت و در اینصورت بهتره در حد پاس کردن درس بخونید. به هر حال برای همه آرزوی موفقیت دارم

این متن زیبا رو حمزه عزیز امروز صبح برام فرستاده و از صبح کار و زندگی مارو تعطیل کرده

"سفر آدم را عاشق می‌کند، عاشق که شدی، ناز می‌کند، نازش را که خریدی فرار می‌کند، دنبالش که رفتی، پیدا می‌شود، نزدیکش که می روی، قایم می‌شود، صدایش که می‌کنی جواب می‌دهد، ردش را که می‌گیری محو می‌شود، دلت که گرفت، پیدا می شود، پیدا که شد، عاشق می‌شوی، عاشق که شدی، ناز می‌کند، نازش را که خریدی، فرار می‌کند ... این فراز و نشیب، فولاد را آبدیده می‌کند، آدم را پخته می‌کند، عاشق را عاقل می‌کند. مسافرِ جاده‌های طولانی یاد می‌گیرد دیر دل ببندد، زود دل بکند. همه چیز در گذر است، جاده مدام ترانه رفتن می‌خواند، مجالی برای عشقبازی نیست، اگر هم باشد، چقدر دل کندن سخت است. بخشی از وجودِ آدم جا می‌ماند، بغضِ بسته می‌ترکد و عاشقِ عاقل، راهش را ادامه می‌دهد. می‌رود، به کجا؟ خدا می‌داند، مسافر فقط رفتن را بلد است. جاده‌ دفتر خاطرات مسافر است، با هر قدم می‌نویسد، با هر قدم امضاء می‌کند. دل بی‌تاب است و بی‌قراری می‌کند. یاد گرفته است دوست بدارد عمیق، دل بکند زود. چقدر درد دارد، چقدر سخت است. مردِ مسافر بغضش همیشگی‌ست اما لبخند می‌زند، مرام مسافر، لبخند دائمی ست و امان از تنهایی که می‌سوزاند، تب می‌شود،غلیان می‌کند، فریاد می‌زند، سکوت می شود. ابرها، شعرهای نگفتهء مرد مسافرند، معلق و بی‌صاحب، نرم و بی صدا. زمین، مسافرِ عاشق را شیدا می‌کند. درخت‌ها، کوه‌ها، رودها و دریاها، دشت‌های بی‌انتها و آبشار‌های خروشان، جنگل‌های سبز و جاده‌های پر پیچ و تاب، مسافر را دیوانه می‌کند. روح، درون سینه بازوانش را باز می‌کند، داد می‌کشد، چیزی درون مسافر قیام می‌کند، نعره می‌زند، آی آی آی آدم ها که نشسته اید بر ساحل رخوت و تردید، بر سکوی ایستایی و سکون، حیف که نمی‌دانید، وای که نمی‌بینید، افسوس که نمی‌فهمید

یک برگ از دفتر خاطرات روزانه ی سفر
حمید سلطان آبادیان - شهریور 1391 - ارومچی (ایالت سین کیانگ - چین)

azary
2014/10/01, 12:39
شما وقتی یه gt avalanche comp 2014 ببینی چه حسی پیدا میکنی . من که اینجوری موندم:5::5::5::5::5::5::5:

alimadadi
2014/10/01, 14:27
حس میکنم جاینت آخر دوچرخس

Mr.Nariman
2014/10/01, 14:59
کلا فیزیک درسیست که اگر مدرسش اونو به کارکردهاش در زندگی روزمره ربط نده .... شما کلا حالتون بهم میخوره....
اما وقتی عشق ماشین و و کلا صنعت ماشینی باشی.... کل فیزیک هرچی سنگین تر بشه برات جالب تر میشه
برعکس ریاضی! (حسابان-هندسه-جبر) ... عاقا کلا ما بزور ردش کن بریم اینارو بلدیم... نه میفهمیم نه خوشمون میاد... نه مدرسی داریم که عین ادم بگه خو اینا دقیقا کجای بشریت امروز شماها قراره بکار بروند.....

مهدی 77
2014/10/01, 15:14
کلا فیزیک درسیست که اگر مدرسش اونو به کارکردهاش در زندگی روزمره ربط نده .... شما کلا حالتون بهم میخوره....
اما وقتی عشق ماشین و و کلا صنعت ماشینی باشی.... کل فیزیک هرچی سنگین تر بشه برات جالب تر میشه
برعکس ریاضی! (حسابان-هندسه-جبر) ... عاقا کلا ما بزور ردش کن بریم اینارو بلدیم... نه میفهمیم نه خوشمون میاد... نه مدرسی داریم که عین ادم بگه خو اینا دقیقا کجای بشریت امروز شماها قراره بکار بروند.....

ای قربونت برم نریمان جان....بازم حرف دلمو زدی...
معلم فیزیکمون وقتی درس میده چندتا مثال از کاربردای فیزیک توی زندگیو میگه و همین باعث میشه یکم از فیزیک خوشمون بیاد....
من توی امسال تا الآن تنها مشکلم با حسابانن بوده....لامصب دچار فهمیدگی و متوجه شدگی نمیشم....با اینکه معلم خوبی هم داره و مثل خودم ورزشکار هم هست....
ولی از جبر خوشم اومد چون این مبحث اولشو فهمیدم....

8 روز دیگه مسابقه ی کشوری دارم...
مسابقش انتخابی تیم ملی هست....دعا کنید مقام بیارم....

Vahid_FRD
2014/10/01, 15:14
اقا وحید ناراحت نشید شما یکم از اعصاب ...:o

آقا اگر ما کاری می کنیم مطمئن باشید دلیلی داشته
انقدر ها هم ادم اعصاب داغونی نیستیم

قرار اسم مدرسه ما را به شهدای لیان شامپو تغییر بدن
انقدر که بچه های خلافی داره
اینم سندش
قفل درب کارگاه ترکوندن رفتن دزدی

Ghasem
2014/10/01, 15:16
کسی از رفقا از جزئیات سفر این خارجکیا به ایران خبر نداره؟

[Only registered and activated users can see links](1).jpg

تو پینک بایک عکساشونو زیارت کردم.
Mountain-biking-in-Iran Photo Album - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

:40:

مهدی 77
2014/10/01, 15:19
شما وقتی یه gt avalanche comp 2014 ببینی چه حسی پیدا میکنی . من که اینجوری موندم:5::5::5::5::5::5::5:

من وقتی اونو میبینم خیلی اینجوری نمیشم.....
ولی دوچرخه های جاینت...واقعا آدمو خیره میکنه به مانیتور....

Rekab zan
2014/10/01, 15:25
آقا اگر ما کاری می کنیم مطمئن باشید دلیلی داشته
انقدر ها هم ادم اعصاب داغونی نیستیم

قرار اسم مدرسه ما را به شهدای لیان شامپو تغییر بدن
انقدر که بچه های خلافی داره
اینم سندش
قفل درب کارگاه ترکوندن رفتن دزدی

وحید جان بپرس چجوری این کارو کردن یاد بگیریم ازشون... حالا که اونا از شما یاد نمیگیرن شما یه چیزی ازشون یاد بگیر خب!!:o

مهدی 77
2014/10/01, 19:11
آخیش....حس فتح قله ی اورست رو دارم...

بالاخره ارتقاعات و تیونینگ کردن هایی که مدنظرم بود انجام پذیرفت....
دوچرخه این شکلی شد....فقط اگه دوشاخشم سفید بود که دیگه محشر میشد....

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

فرمون،گریپ،کرپی،واشر سرکرپی و زین عوض شده و شاخ گاوی ها و لوله زین هم رنگ سفید خورده....:22:

azary
2014/10/01, 20:52
خوشگل شده ما شا ا...:smilies-azardl (113:smilies-azardl (113

ali tech
2014/10/01, 22:47

[Only registered and activated users can see links](1).jpg

تو پینک بایک عکساشونو زیارت کردم.
Mountain-biking-in-Iran Photo Album - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

:40:

بله آقا صابر دربارشون نوشته بود
عکس پایینی که ماله حسین نیکزاده
سوئیسی بودن
قراره 15 می دوباره بیان ایران

mohamad road
2014/10/01, 23:13
آقا رفته بودیم بنزین بزنیم!!!

تو صف پنپ بنزین یه دست فروش رو دیدم که تو دستش چند تا لوازم داره میفروشه!!! یه جعبه آچار بکس هم بود، از ریز ترین آچار تا شماره 19 !! دو سه تا هم از اهرم هاش!!!

اومد گفت داداش آچار نمیخوای؟؟؟ منم ناجور لازمش داشتم!! گفتم چند؟؟ گفت 180 هزار تومن!! :5:

گفتم چه خبره؟؟؟؟ گفت پس چند؟؟؟ گفتم فوقش 50 هزار تومن!!

گفت برو بابا.... انگار از غار اومده!! تو باغ نیست!!! :38:

بعد اومد گفت بیا 170 بدم بهت!! گفتم نه
گفت 160!! بازم قبول نکردم...

همینجوری اومد پایین تا رسید به 60 هزار تومن!!! دیدم ای بابا منم زیاد گفتم، میخواد 50 تومن قالبم کنه!!! برگشتم به دوستم گفتم برا تو میخوامش هااا چقدر داری؟؟؟ گفت 5 هزار تومن دارم فقط!!

به طرف گفتم آقا ما فقط 5 هزار تومن داریم!! میدی بده ببریم!!!

فحشمون داد و رفت :9:

نوبت من که رسید دیدم اومد!! گفت 15 تومن بده بذار منم امروز یه نوبرانه ای بکنم!!! گفتم 5 تومن داریم فقط!!!

گفت باشه بده :5:

آچار رو گرفتم، یه 5 تومنی بهش دادم، پولامو تو دستم دید، گفت تورو جون عزیزت یه 2 هزار تومن هم بده، خیلی کمه این!!! :30:

یه 2 هزار تومنی هم دادم تشکر کرد رفت!! :|

حالا من موندم، اون همه جنس تو دستش بود، همش هم آکبند!!! نمیتونه دزدی باشه!!! پس این چه جریانی بود؟؟؟؟ فردا نیان به جرم مال خری و بز خری بندازنم گوشه زندون!!! والله با این نوناشون...

Mr.Nariman
2014/10/01, 23:59
تو به این میگی نو؟؟
یه نیگا به زدگی هاشون بکن......
دزدیه 100% ولی عیب نداره تو نمیدونستی...عیب هم نداره... حالا میدیش به من 50 تومن امشب واست واریز کنم؟:)

Mohammad DH
2014/10/02, 00:06
آقا رفته بودیم بنزین بزنیم!!!

تو صف پنپ بنزین یه دست فروش رو دیدم که تو دستش چند تا لوازم داره میفروشه!!! یه جعبه آچار بکس هم بود، از ریز ترین آچار تا شماره 19 !! دو سه تا هم از اهرم هاش!!!

اومد گفت داداش آچار نمیخوای؟؟؟ منم ناجور لازمش داشتم!! گفتم چند؟؟ گفت 180 هزار تومن!! :5:

گفتم چه خبره؟؟؟؟ گفت پس چند؟؟؟ گفتم فوقش 50 هزار تومن!!

گفت برو بابا.... انگار از غار اومده!! تو باغ نیست!!! :38:

بعد اومد گفت بیا 170 بدم بهت!! گفتم نه
گفت 160!! بازم قبول نکردم...

همینجوری اومد پایین تا رسید به 60 هزار تومن!!! دیدم ای بابا منم زیاد گفتم، میخواد 50 تومن قالبم کنه!!! برگشتم به دوستم گفتم برا تو میخوامش هااا چقدر داری؟؟؟ گفت 5 هزار تومن دارم فقط!!

به طرف گفتم آقا ما فقط 5 هزار تومن داریم!! میدی بده ببریم!!!

فحشمون داد و رفت :9:

نوبت من که رسید دیدم اومد!! گفت 15 تومن بده بذار منم امروز یه نوبرانه ای بکنم!!! گفتم 5 تومن داریم فقط!!!

گفت باشه بده :5:

آچار رو گرفتم، یه 5 تومنی بهش دادم، پولامو تو دستم دید، گفت تورو جون عزیزت یه 2 هزار تومن هم بده، خیلی کمه این!!! :30:

یه 2 هزار تومنی هم دادم تشکر کرد رفت!! :|

حالا من موندم، اون همه جنس تو دستش بود، همش هم آکبند!!! نمیتونه دزدی باشه!!! پس این چه جریانی بود؟؟؟؟ فردا نیان به جرم مال خری و بز خری بندازنم گوشه زندون!!! والله با این نوناشون...

دهنت سرویس با 5تومن ساندیویچ کالباسم بت نمی دن خخخخخخخخد :5: :25r30wi:

mohamad road
2014/10/02, 00:35
تو به این میگی نو؟؟
یه نیگا به زدگی هاشون بکن......
دزدیه 100% ولی عیب نداره تو نمیدونستی...عیب هم نداره... حالا میدیش به من 50 تومن امشب واست واریز کنم؟:)

اوفففففففففففففففففففف
تو از منم بز خر تری مومن!!! :D اونا خش و زدگی نیست برادر!!! حالت کلوز آپ با فلش قاطی شده!! اینجوری نشون میده!!!

دهنت سرویس با 5تومن ساندیویچ کالباسم بت نمی دن خخخخخخخخد :5:

آقا چرا یه کلاغ 40 کلاغ میکنی؟؟؟؟ 5 تومن به آدم چی میدن؟؟؟ 2 هزار تومن هم بعدا دادم بهش شد 7 تومن!!!

حالا به بابام میگم 7 تومن خریدم، میگه کردن تو پاچت!!! :5:

ببین اون دیگه کیه!!! شرط میبندم اون بود هزار تومن میخرید!!! :D

Farshad- MTB
2014/10/02, 01:37
این بکس آشغالو من از ابزار فروشی خریدم 15 تومن........منتهی اون دسته پیچگوشتیش از جنس نباته!!! سریع خورد میشه ولی در کل مفته...........حالا ببین این چقد تولید شده که یارو فروختش 5 تومن!

mohamad road
2014/10/02, 02:38
این بکس آشغالو من از ابزار فروشی خریدم 15 تومن........منتهی اون دسته پیچگوشتیش از جنس نباته!!! سریع خورد میشه ولی در کل مفته...........حالا ببین این چقد تولید شده که یارو فروختش 5 تومن!

خوب دیگه، کردن تو پاچت ;) من خریدم 7 تومن!!! کمتر از نصف قیمت شما!!! ما با پیچ گوشتیش کاری نداریم که!! هدف اون آچارای شماره 13 14 15 هست!!! با اون ریزه میزه ها!!!

بعدشم من چند روز پیش یه فازمتر خریدم 8 هزار تومن!!!
/
آقا جنس این بکس رو پهن هم در نظر بگیریم، کیلویی بیشتر از 7 تومن میشه!!!

////////////////////////////////////////////////////

آقا یه کاربری هم بود به نام mohsen702

این خیلی آقای گلی بود!!!

پرسال همیشه پیام میداد و حال مارو جویا میشد و مارو شرمنده خودش میکرد!!

کسی ازش خبری نداره؟؟؟

SABER_MTB
2014/10/02, 03:57
Ghasem

حیف که حاجی میهمان ما بود..........................

ولی گردش ها و مسافرت رفتن ها و بخور و بخواب هاش رو دیگران بردن....................

شب نخوابی هاش و تبدیل شدن مغازه به هتل و خواب گاه و 5 میلیون و نیم خسارت مای خوردن هاش مال آقا صابر بود................................

یا ما زیادی در مهمون نوازی زیاده روی کردیم به خودمون ضرر زدیم.............یا نمی دونم چی ؟؟؟؟؟؟؟

اضافه شده بعد از : 14 minutes

وای معادلات دیفرانسیل عشق من (الان سر و کله یکی پیدا میشه )

این عشق های مجازی است که این دوره زمونه رو خراب کرده دیگه.............................

عشق فقط عشق Trek .......

دل اگر چرخ شناسی همه در رخ trel بین................

به trek شناختم من به خدا قسم جهان را.................

اون درس دیفرانسیل، علیرغم اینکه به نظر خیلی مزخرف میاد (ما هم همین فکر رو می کردیم) ولی جزء بهترین درسهاست

برو دیگه دوستت نداریم................

ما رو باش به چه عادم هایی trek دادیم........................................ ..

حیف که آخر ترم بود ولی خودم نشستم فول تایم مطالعه معادلات دیفرانسیل و به شیرینی و لطافت و زیبایی این درس پی بردم.

شیرینی................................لذت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطافت ؟؟؟؟؟؟؟

اه اه اه یعنی به خدا قسم اونهایی که مخشون مثل ما مکانیکی و سخت افزاریه و مباحث ریاضی و نرم افزاری اصلا درکی ازش ندارند.........

ما که 4 بار معادلات رو افتادیم اصلا نفهمیدیم چیه قضیه و داستان....................اخرش هم دیدیم واقعا ما نمی فهمیم این چی می گه رفتیم گفتیم استاد گوشی چی دوست داری برات بخریم بیا ییه 10 بده با بریم پی زندگیمون ولمون کن این زهر مار رو ما درک نمی کنیم چیه بی خیال ما باش..........................................

این درس قراره فقط مغزت رو تحت فشار قرار بده تا یکم ورزیده بشه، همین !

ما اون دوران لعنتی مغز بد بختمون اندازه کافی تحت فِشار و فُشار و فَشار وبد دیگه این معادلات دیگه واقعا رو مخ ما بود............................................ ....

یعنی اصلا استرس عجیبی داشتم رو این درس ترم اول.....................که ای وای اگر بیافتم چی کار کنم............................بعد بار های اخر دیگه دسته اتوبوس رو گرفتیم و گفتیم به درک..........افتادیم که افتادیم به من چه ؟؟؟؟ مغز بد بخت چقدر ضرفیت داره مگه این همه فُشار بهش بیاریم خو تسمه تایم پاره می کنه..............................

Vahid_FRD
2014/10/02, 10:26
اصفهان اصفهان ما داریم می آییم

amir.fly
2014/10/02, 11:49
آخیش....حس فتح قله ی اورست رو دارم...

بالاخره ارتقاعات و تیونینگ کردن هایی که مدنظرم بود انجام پذیرفت....
دوچرخه این شکلی شد....فقط اگه دوشاخشم سفید بود که دیگه محشر میشد....

فرمون،گریپ،کرپی،واشر سرکرپی و زین عوض شده و شاخ گاوی ها و لوله زین هم رنگ سفید خورده....:22:
اورین آورین
ایده ایی برای ما نداری که چه کنم؟

balaban
2014/10/02, 12:56
سلام
شما اون قمقمه هارو چطوری خارج میکنی.برای من که اون قمقمه بلنده به لوله بالایی گیر میکرد شما چکارکردی؟

مهدی 77
2014/10/02, 14:13
اورین آورین

خیلی ممنون امیر جان....با اون فولکس گل هم بسیار دچار حال کردگی شدیم ها...اگه مال خودتونه سفت بچسبینش از دست نره....

در رابطه با دوچرختون هم شما دوچرخت همه چی تمومه...یعنی به نظرم قطعه ایش لازم نیس که عوض بشه...الا توی سیستم دنده و دوشاخ که هر چی بری بالا تمومی نداره....
رنگ دوچرختون تمام مشکی هست....خیلی نمیشه روش مانور داد....
به هرحال تالون 5 از دوچرخه های خوبه...باهاش حال کنید...همچنین با اون فولکس گل...;)

rockممدshox
2014/10/02, 14:38
این درس قراره فقط مغزت رو تحت فشار قرار بده تا یکم ورزیده بشه، همین !
:)

آفرین..دقیقا به مورد خوبی اشاره کردید..
واقعا حرف مهمیه!!!

درسای دبیرستان مثه کالاهایی میمونن که حجم زیرپله ایه مغزتون رو گسترش میدنو زیاد میکنن..و باعث میشه که مغزتون بشه قد پارکینگ!!!
حالا مهم نیست که کالاهای مسخره ایه مثه عربی و شیمیو ...این چیزا (البته آخرا از شیمی هم خوشم اومد ولی نه از معلمش!!!)یمدت توش بمونن ..فقط شما باید بتونید حجمشو زیاد کنید..چون بزودی همه آشغالا از کلتون ریخته میشه بیرون و بهترشو که خودتون میخواید میذارید جاش..تو دانشگاه یخورده این کالاها هدفمند تر پیش میرن ولی باز چرتو پرت زیاد دارن..که بازم سخت نگیرید..هدف مهمه!!!
مهم اینه که مختون ظرفیت پیدا کنه و به مرحله خودساختگی برسه!!!

فقط باید تحمل کنید تا ظرفیتتون به حد مطلوب برسه..اونوقته که دیگه خود بخود حجمش زیاد میشه و میتونه پیش بره تا حتی آشیانه AN-225 هم بشه و هضمش کنه!!!
اگه هم به حد مطلوب نرسه..تا آخر عمرمون همونقد میمونه..

من خودم تئوریکهای بیخودی که الان داره بدون هیچ پشتوانه عملی تو دبیرستانا تدریس میشه رو قبول ندارم..و باهاش مخالفم..ولی چاره چیه..

در آخر کاش خودم بیشتر تلاش میکردم..:riz304:

mohammad127
2014/10/02, 15:03
اورین آورین

سلام امیر جان شما اول به یه سطل آب و شامپو نیاز داره دوچرخت. در حال حاظر فکر کنم بهترین تیونینگ همین باشه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اون دوستم هم که پیشش یه مدت کار کردم و دوچرخم رو با حقوق همون کارخریدم امروز زنگ زده میگه دارم عروسی میکنم هی مجبورم مغازه رو ببندم و کسی هم مورد اطمینان سراغ ندارم . بیا یه مدت دم مغازه وایسا تا من کارام راست و ریس بشه من هم گفتیم که تو این بیست روزی که مونده تا خدمت یه حالی به این بنده خدا بدم و قبول کردم. یه ولی هم گیرم میاد.

دوچرخم هم تیوپ جلوش یه سوراخ ریز داره که هفته ای نصف بادش خالی میشه فعلا که تنبلی اجازه نداده بازش کنم و درستش کنم.

amir.fly
2014/10/02, 21:04
خیلی ممنون امیر جان....با اون فولکس گل هم بسیار دچار حال کردگی شدیم ها...اگه مال خودتونه سفت بچسبینش از دست نره....

در رابطه با دوچرختون هم شما دوچرخت همه چی تمومه...یعنی به نظرم قطعه ایش لازم نیس که عوض بشه...الا توی سیستم دنده و دوشاخ که هر چی بری بالا تمومی نداره....
رنگ دوچرختون تمام مشکی هست....خیلی نمیشه روش مانور داد....
به هرحال تالون 5 از دوچرخه های خوبه...باهاش حال کنید...همچنین با اون فولکس گل...;)
قطعات که پول میخواد + وقت که هیچکدومشو ندارم
منظورم از لخاظ ظاهری بود..برچسبی چیزی
-------------------------------------
چجوری فهمیدی فولکس گل هست؟:33: عجب دقتی داری
من خودم نفهمیدم تو عکس افتاده
وقتی نمیزارن بشینی پشتش که حال نمیده....

.

- - - - - - - - - -

سلام امیر جان شما اول به یه سطل آب و شامپو نیاز داره دوچرخت. در حال حاظر فکر کنم بهترین تیونینگ همین باشه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اون دوستم هم که پیشش یه مدت کار کردم و دوچرخم رو با حقوق همون کارخریدم امروز زنگ زده میگه دارم عروسی میکنم هی مجبورم مغازه رو ببندم و کسی هم مورد اطمینان سراغ ندارم . بیا یه مدت دم مغازه وایسا تا من کارام راست و ریس بشه من هم گفتیم که تو این بیست روزی که مونده تا خدمت یه حالی به این بنده خدا بدم و قبول کردم. یه ولی هم گیرم میاد.

دوچرخم هم تیوپ جلوش یه سوراخ ریز داره که هفته ای نصف بادش خالی میشه فعلا که تنبلی اجازه نداده بازش کنم و درستش کنم.

آره واقعا" ولی متاسفانه اصلا وقتشو ندارم ...
صبح بعد از 1 ماه دارم میرم دوچرخه سواری روم نمیشه با این وضعیت ببرمش بیرون

pezhman_matts
2014/10/02, 21:34
قطعات که پول میخواد + وقت که هیچکدومشو ندارم
منظورم از لخاظ ظاهری بود..برچسبی چیزی
-------------------------------------
چجوری فهمیدی فولکس گل هست؟:33: عجب دقتی داری
من خودم نفهمیدم تو عکس افتاده
وقتی نمیزارن بشینی پشتش که حال نمیده....

.

- - - - - - - - - -

آره واقعا" ولی متاسفانه اصلا وقتشو ندارم ...
صبح بعد از 1 ماه دارم میرم دوچرخه سواری روم نمیشه با این وضعیت ببرمش بیرون

امير منم فردا صب با بچه ها تپه هسم اي تنها بودي يا خاسي بيا با ما شايدم خودم تنها رفتم

Mr.Nariman
2014/10/02, 22:19
من عاشق اسمون پاییز و زمستون اهوازم.....
ولی متاسفانه حساسیتم... از اول پاییز تا عید... همیشه علایم سرما خوردگی... اما سرما خوردگی نداری... زهرمار میشه...
ولی هیچی به اندازه اینکه امروز صبح تو اسمون شهرمون ابر دیدم حالمو خوب نکرد.......

مهدی 77
2014/10/02, 23:33
بچه ها شانس آوردم عجیب...خدا باهام بود....:4:

امشب از باشگاه که در اومدم رفتم سر دوچرخه...جایی که همیشه قفلش میکنم....اول دیدم یه خط روی لوله زین افتاده...خیلی جدیش نگرفتم...
بعد که کلیدرو در آوردم که قفل رو باز کنم چشمتون روز بد نبینه....دیدم یه آدم از خدا بی خبری میخواسته دوچرخرو بدزده... قفل رو میخواسته ببره اما نتونسته....یا شاید وقتشو نداشته....
بعد دیده از قفل به جایی نمیرسه رفته سراغ چرخ عقب...ولی آقای دزد نفهم و بی شعور ما زرنگ تر از آنیم که خنگ بمیریم....
ما قفل رو از توی زین بعد چرخ عقب و بعد تنه رد کرده بودیم و قفل زده بودم به نرده های در باشگاه...
بعد این آقای دزد که میخواسته اومده بوده سر چرخ عقب ضامن رو باز کرده بوده و تقریبا چرخ رو هم در آورده بوده...اما انقدر نفهم بوده که:
1.ندیده چرخ به تنه قفله...
2.نمیدونسته اگه چرخ عقب رو بخواد در بیاره باید فک ترمز رو بازکنه(ترمز وی بریک)
خلاصه شانسی آوردیم بس عجیب...و خسارتهایی نیز خوردیم....
زین نازیننم به وسیله ی اون اره یا هر چیزی که قصد منهدم کردن قفل رو داشته جر واجر شده...
لوله زینم خش خاشی شد....
خدا لعنتش کنه....
و 100000 مرتبه خداروشکر....

SABER_MTB
2014/10/03, 10:05
مهدی 77

شوما اصلا چرا چرخ رو یرون قفل می کنید اخه.......................

چرخ لحافدوزیه مگه قفلش کنید در ملا عام..........................................

ما چرخرو یه جایی می زاریم عقل ابول قادر بی جان لاهوری هم بهش نرسه....................بعد شوما بر می داری قفل می کنی تو خیابون......................ای بابا.......................عادم ناموسشو ول میکنه وسط خیابون............؟؟؟

////////////////////////////////////

چندی پیش در محله اعراب عراقی تهران بودیم............رفتیم ساندویچی ابتیاع کنیم.............................

اخر کار که ساندویچ حاضر شد یارو بر گشت گفت / احمق / یه چش قره رفتیم دیدیم نه نمی شه چیزی گفت اینجا همه عراقی اند و همشهری نمی شه کاری از پیش برد......................

باز دوباره دیدیم یارو ساندویجیه می گه / احمق / بعد سس هم بر داشته بود بزنه تو ساندویج که گفتیم نزن بابا نزن ما سس خوار نیستیم..................هی باز گفت / بیضی / ما رو می گی ..........بیضی با گی بودی مرتیکه هی می گی احمق بیضی................................

هیچی زودی ساندویج رو گرفتیم زدیم به چاک گفتیم تا دعوا معوا نشده این ها هم که معلوم نیست یهو دیدی از نوادگان داعش در اومدن برد سر به نیستت کردن.......................

بعدا که داشتیم ساندویچ را دچار تناول شدگی می شدیم فهمستیم که بنده خدا چی می گفته اون وسط.................یه ودو زاریمون فتادن کرد...که OK OK Iam a Black Board داشته می گفته سس قرمز بزنم یا قرمز................................

احمر = قرمز بیضا = سفید.........................

بعد هم تازه موقه حساب کردن گفتیم چقدر می شه عین این بقالی ترک ها که می ری حساب کنی می گی اقا چقدر شد هی ترکی می گن بیر اوش یوز مین بش دوقوز ما هم که ریاضی ترکیمون ضعیفه.....

یارو برگشت گفت ثانی عشر.............ما هم نفهمیدیم چی می گه دو تا 10 یی دادیم 8 تومن باقی داد فهمستیم که ثانی عشر یعنی 12 ......................

/////////////////////////////////////////////////////////////////

اقا فَشار بر طوقه ها و فُشار بر چهره این جانباز غیور چند سال رد بول مقدس مشهود است..................اخه از وقتی که از 2001 رد بول آغاز گشت و عاشقان و پاکان کف بر جان به مناطق عملیات Virgin ریختند یه چند سالی هم البته عملیات تعطیل بوده ................اینقدر رد بول دیدیم دیگه تکراری شده....................سال های اول جذابیت داشت.................................

پاشاخ به شاپاخ رسیده و دست ها از این فرمان های خاکی رها گشته و به حالت دعا در امده..............پا ها هم که از رکاب به در امده.....................بیض*** ها هم که تا لحاظی دیگر دچار له شدگی خواهند شد.............

فقط در این میان طوقه ها فرموده اند که : به ما چه ؟؟؟؟

/////////

اضافه شده بعد از : 16 minutes

اقا یه سری ها هستیند دیگه می خاییم تصمیم بگیریم اصلا حوصلشون رو نداشته باشیم............................

یارو میاد تر می زنه تو اعصابو روان عادم.................بعد جنس می بره هی یه خودش تخفیف میده..................اخرش هم باز برا خودش کم می کنه درست درمون به عادم پول نمی ده بعد هم می گه خو کاری نداری صابر جان...........................

نه خو برو این جور که شوما با ما رفتار می کنی از اول هم نباید اصلا با شوما کار می داشتیم.......................

بعد به بعضی ها می گی می گن نه خو تو هم بعدا سر یه چیز دیگه بکن تو پاچشون دو برابر که عوض این دفعه در بیاد.............................!!!!! خو اونجوری که ما هم می شین مثل خودشون............

بعد می گن اره دیگه با این ها باس مثل خودشون رفتار کنی....................

ولی ما تو کتمون نمی ره با این ها اصلا دوست هیچ رفتاری بکنیم............اصلا دیگه خوشمون نمی اد اصلا جوابشون رو بدیم.......................................... ..اسمشون هم می بریم تو لیستی که هر وقت زنگ بزنن کلا اتومات ریجکت بشن....................................

ولمون کن بابا............................اه اه اه اصلا از عادم های تک خور بدمون میاد...........چه فروشنده های تک خور و چه مشتری های تک خور.................

عادم هاموشیه یه شرایطی بر قرار می کنه به قولی /برد برد / فرضا نه ما ضرر کنیم و نه طرف مقابل...................ولی این هایی که می خان زورچپونی همه رو خودشون بخورند تنها تنها............

ما اصلا همون وسط معامله کرکره رو می دیم پایین گیم برو عامو نداریم................

اصلا حال نمی کنیم به این جور افراد و همانا اولین و اصلی ترن رکن معامله ای ناست که معامله باس به عادم حال بدهد و بچسبد...............معامله با این گونه رو مخی ها و تک خور ها که موقع خرید می خان بز خری کنن و موقعی هم که یه چیزی برا فروش داشته باشند می خان تا خرتناق فُشار بدن به پاچه عادم اصلا ال نمی ده..........................

اصلا یه چیزی داشته باشیم که هیچ کی نخره فقط همون یه نفر مشتریش باشه.................حاضریم نفروشیم بزاریم همین جوری تو ویترین نیگا کنیم ضرر کنیم ولی به این ها ندیم...............

هاموشه هم اینقدر نق و نوق می کنن که عادم اعصابش خورد شه بگه بیا برو بابا سگ خورد بیا ور دار ببر................که بعد برن پیش دیگران به ریش عادم بخندند بگم مفت از جنگش در اوردیم......................

بعد هم تازه بعد مدت ها عادم رو می بینند می گن چرا نیستی...........................برو عمویی بابا...........................این ها رو یه کاریشون می کنیم که اصلا اول ببینند می تونن عادم رو پیدا کنن تا بعد..................

اصلا این جور عادما زنگ می زنن یا می این پیش ما یه همچین حالتی به خودمون می گیریم ....................

بعدا بدین نتیجه رسیدیم که چرا ما این جوری اعصاب خودمون رو خورد کنیم................................اگه به فنون اعصاب خورد کردنیه........................ما یه کا می کنیم این ها این جوری بشن..................

.
واقعا در مقابل ای نرو مخی ها حاضریم بری***م تو پول ...............................

ولی نر***نم تو اعصاب خودمون..............................

بعدا عادم بی پول بشه با اعصاب می شه دوباره پول دار شد ......................ولی بی اعصاب بشی دیگه با میلیراد هم نمی تونی اعصاب رو بر گردونی.............................

البته یه مسئله جدیدی هم که تازه باهاش دچار مواجه شدگی شدیم این بندگان خدایی هستند که میان همه چی بهشون یاد می شدیم بعدا یه چند سال بعد میان تو روی ما وای میسن که اره ما به صابر این ها رو یاد دادیم .....صابر خودش از ما اومده بود یاد گرفته بود...............................

این جور عزیزال دلبند رو هم دیگه شناختیم.................................... یه جوری یادشون می دیم که فکر کنن الان خیلی یاد گرفتن..........................بعد که رفتن در عمل تر کاری کردن ببینیم چند مرده نمنه بو گوردوم سن ؟؟؟؟؟

مهدی 77
2014/10/03, 10:34
شوما اصلا چرا چرخ رو یرون قفل می کنید اخه.......................

چرخ لحافدوزیه مگه قفلش کنید در ملا عام..........................................

ما چرخرو یه جایی می زاریم عقل ابول قادر بی جان لاهوری هم بهش نرسه....................بعد شوما بر می داری قفل می کنی تو خیابون......................ای بابا.......................عادم ناموسشو ول میکنه وسط خیابون............؟؟؟

خو چیکا کنیم ما؟؟؟جای دیگه ای نیست که ما بزاریم...و هاموشه هم همونجا میزاشتیم و خیلیوم عالو بود....
یه بار هم بردیم توی خود باشگاه که یهو مسئول باشگاه مارو از وسط تمرین دچار بیرون کشیدگی شد و گفت:ببر بیرون:smilies-azardl (12)
خو ماهم بردیم بیرون....ولی دیگه با دوچرخه دچار باشگاه رفتگی نمیشیم.....یا با ابو میریم یا دچار تاکسی گرفتگی میشیم....

راستی تهران که اومده بودم توی میدون گمرک پر بود از تنه های هارد تیل Intense .....این تنه ها اصلی هستن آیا؟؟؟
و توی همون میدون گمرک نمایندگی ویوا فوجی نوادا 2 2012 آکبند هم دیدم...:a2d3:

azary
2014/10/03, 14:36
چون توشهر ما از دیروز داره یه سره بارون میباره باید بگم:حاله منو ابرایه بارونی یه جوره.....:smilies-azardl (13)

دوچرخه_سوار
2014/10/03, 15:35
راستی تهران که اومده بودم توی میدون گمرک پر بود از تنه های هارد تیل Intense .....این تنه ها اصلی هستن آیا؟؟؟
Intense - Flash - Bonito اینارو همرو شرکت وندا وارد کرده (همون نمایندگی KTM)

SABER_MTB
2014/10/03, 21:45
ولی دیگه با دوچرخه دچار باشگاه رفتگی نمیشیم.....یا با ابو میریم یا دچار تاکسی گرفتگی میشیم....

بهترین کار همینه..............

ولی به نظر ما با مسئول باشگاه دچار دوست شدگی بشین و از ایشان اجازه بگیرید که دوچرخهرو بزارید داخل یه جایی اون گوشه موشه ها ک به باشگاه هم مزاحمتی نباشه بهتره....................

mSafdel
2014/10/04, 08:59
منم Intense هارو دیدم مطمئناً تقلبی هستن. لوگو و فونت نوشته Intense روی تنه با اصل فرق داره

مهدی 77
2014/10/04, 15:35
بهترین کار همینه..............

ولی به نظر ما با مسئول باشگاه دچار دوست شدگی بشین و از ایشان اجازه بگیرید که دوچرخهرو بزارید داخل یه جایی اون گوشه موشه ها ک به باشگاه هم مزاحمتی نباشه بهتره....................

توی همین فکر هم بودم...حالا ببینم چی میشه و یارو چی میگه....
شایدم باشگامون برگرده به جای قبلیش...یعنی سرکوچمون....پیاده 3 دیقه راهه...اگه اینجوری بشه خیلی خوبه...این باشگاهه الآن 11 کیلومتر از خونمون فاصله داره...

اضافه شده بعد از : 4 minutes

منم Intense هارو دیدم مطمئناً تقلبی هستن. لوگو و فونت نوشته Intense روی تنه با اصل فرق داره

اتفاقا منم حدس زدم باید تقلبی باشن....چون روی یکی از همون تنه ها یه دوشاخ RST gilla همرنگ تنه بود...
آخه کی میاد روی اینتنس(البته اگه اصل باشه ها)دوشاخ RST بندازه؟؟!!!

بعدم اونی که تقلب کرده باید قوانین کپی رایت رو رعایت میکرده حداقل....یعنی یه حرفی رو کم یا زیاد میکرده یه یا یه حرف رو تغییر میداده...
نه که مثل نوشته ی اصلی باشه....
مثلا TREK که تقلبیش trak هست... و یا جاینت که تقلبیش Gaient هست..........

Intense - Flash - Bonito اینارو همرو شرکت وندا وارد کرده (همون نمایندگی KTM)

و همین که اینتنس رو با فلش و بونیتو وراد کرده همون نشون میده کپی هستند....
اینتنس باید با جاینت و ترک و اسپیش و اسکات وارد بشه نه با اونا....

azary
2014/10/04, 19:02
عشق است [Only registered and activated users can see links](40)::(40)::(40)::(40)::( 40)::(40)::(40):

amir.fly
2014/10/04, 20:32
امروز یکی از معلما میگفت شما باید روزهایی که مدرسه می یاید 10 ساعت درس بخونید !!
اخه معلم گرامی و با تجربه که موهات سفید شده

ما که از ساعت 7 صبح تا 2 بعد از ظهر کلاسیم
اگر از همون 2 بعد از ظهر حساب کنی 12 ساعت بعدش میشه 12 شب !! با منطق جور درمیاد

mohsen702
2014/10/04, 22:52
آقا ما یه خونه قدیمی دوست داشتنی داریم که یه بنده خدایی توش جا خوش کرده بود. طی یک فکر انتحاری تصمیم گرفتیم عذر شو بخواییم. و طی یک حرکت بسیار مردانه زندگی مزخرف آچارتمان نشینی رو گذاشتیم کنار تصمیم گرفتیم بیاییم تو خونه قدیمی یه سری تغییرات ایجاد کنیم و از سکوت و آرامش این سبک خونه های قدیمی سرمست بشیم. القصه با برداشتن یه دیوار شروع کردیم. یا علی مدد تیرآهن ضربدری عمود همه طرفی رسیده بودن به هم. خلاصه با حدود 20 تا جک سقف رو مهار کردیم و یه افغانی مثل شیر ژیان با یک عدد دریل افتاد به جون دیوار.
حدود 10 روزه رسما دهانمان سرویس شده و باقی پروژه رو کنسل کردیم فقط و فقط به دلایل صرفه جویی مالی چون ارزش هزینه زیاد رو نداره واقعا.

mohamad road
2014/10/05, 00:16
بعله....
سلام علیکم!!!

ما هم دو سه روزی نبودیم، دلتون برام تنگ شده!!! ولی اومدم!!! هش غم به دلتون راه ندین!!! :46:

amir.fly
2014/10/05, 00:18
آقا ما یه خونه قدیمی دوست داشتنی داریم که یه بنده خدایی توش جا خوش کرده بود. طی یک فکر انتحاری تصمیم گرفتیم عذر شو بخواییم. و طی یک حرکت بسیار مردانه زندگی مزخرف آچارتمان نشینی رو گذاشتیم کنار تصمیم گرفتیم بیاییم تو خونه قدیمی یه سری تغییرات ایجاد کنیم و از سکوت و آرامش این سبک خونه های قدیمی سرمست بشیم. القصه با برداشتن یه دیوار شروع کردیم. یا علی مدد تیرآهن ضربدری عمود همه طرفی رسیده بودن به هم. خلاصه با حدود 20 تا جک سقف رو مهار کردیم و یه افغانی مثل شیر ژیان با یک عدد دریل افتاد به جون دیوار.
حدود 10 روزه رسما دهانمان سرویس شده و باقی پروژه رو کنسل کردیم فقط و فقط به دلایل صرفه جویی مالی چون ارزش هزینه زیاد رو نداره واقعا.

اگر ديواري چيزي خواستين خراب كنين ما هستيم .. ميايم كمك. براي تخليه أعصاب خيلي مفيده

hasator
2014/10/05, 01:51
حس خوبی بود امشب ...

اومدم خونه داشتم یه چیزی می خوردم ... تو این فکر بودم با دوچرخه یه رکابزنی شبانه داشته باشم ... یهو یکی از رفقا زنگ زد ... بدون هیچ وقفه ای گفتم باشه الآن آماده میشم ... تا آماده شم رسید جلو درمون ... ( اینجاست که میگیم کاش چیز دیگه خواسته بودم از خدا ....)

حدود 10 کیلومتری رکاب زدیم ... بعدشم خداحافظی .... خوش گذشت ... جاتون خالی ....

SABER_MTB
2014/10/05, 02:05
آقا ما یه خونه قدیمی دوست داشتنی داریم که یه بنده خدایی توش جا خوش کرده بود

فامیلتون نبود..........؟؟؟ اخه معمولا عادم ها وقتی با آشنا و فک و فامیل معامله می کنن اللخصوص کرایه دادن خونه..........................اگر طرف فروشنده معامله یا کرایه دهنده خانه مثل شوما عادم به مرام و معرفتی باشد طرف مقابل به احتمال غریب به یقین برای وی مشکل تراشی می کند.........................

و بعد هم که یه موقع ملکتو بخایی خودت بخایی بری توش زندگانی کنی................یه داستانی درست می کننن تو فک و فامیل کسی ندودنه فکر می کنه شوما می خایی خونشو عصب کنی........................

بسیار مردانه زندگی مزخرف آچارتمان نشینی رو گذاشتیم کنار تصمیم گرفتیم بیاییم تو خونه قدیمی یه سری تغییرات ایجاد کنیم و از سکوت و آرامش این سبک خونه های قدیمی سرمست بشیم.

نامرد الدین اردکانی.........................خو ما هم می خاییم خو.................. بزار ما هم الان می ریم انتهار می کنیم.....................................

اتفاقا منم حدس زدم باید تقلبی باشن....چون روی یکی از همون تنه ها یه دوشاخ RST gilla همرنگ تنه بود...
آخه کی میاد روی اینتنس(البته اگه اصل باشه ها)دوشاخ RST بندازه؟؟!!!

اخه اینتنز واقعی اگر باشه ....الان Intense تنه خالی زیر 1000 دلار ندراه...................این چجوری چرخش می شه زیر یه تومن........................

بعدش هم شوما برو تو سایت اینتنز ببین اصلا همچین تنه ایی موجود داره..............؟؟؟

هنوز تعداد اینتنز های موجود تو ایران یه 3 نرسیده ..................

همون دو تا اینتنزینَ موندن

این هم صورت دو ارباب...........................

saeedkaseb
2014/10/05, 12:36
امروز با هیعت شهرستان رفتم تمرین الان برگشتم خونه تمام بدنم درد می کنه........
60 کیلومتر بدون استراحت بردنمون نامردا اما آخرش پذیرایی .....

اخرش گریپ چسبید به دستم و شدیدن دستم سر شد هنوزم درستم سره.......
(نمی دونم چطوری این مشکل رو حل کنم هر وقت میرم دوچرخه سواری دستام سر میشن)

وسط راه یکی که مربی خیلی بهش فشار آورده بود بالا اورد........

Dirt
2014/10/05, 20:45
حس من صفر شده، دوست درم یه ٔبر ۱ هفته بخوابم

mohsen702
2014/10/05, 22:09
اگر ديواري چيزي خواستين خراب كنين ما هستيم .. ميايم كمك. براي تخليه أعصاب خيلي مفيده

این یکی تموم شد. سری بعدی حتما... خوشحال میشیم در خدمت باشیم ...

mmmaaahhh
2014/10/05, 22:18
ای خدا....
40 چوق دادم ی جفت کتاب میکرو گاج فیزیک پیش گرفتم ! اونم چاپ 92 ! نه امسال....
خدا رحم کنه ب پایش...:19:
باشد ک جز رستگاران درصد فیزیک بشویم.....:7::7::7::7:
تا پس فردا ....
شبتون خوش....
I LoVe bike20

mohsen702
2014/10/05, 22:23
فامیلتون نبود..........؟؟؟ اخه معمولا عادم ها وقتی با آشنا و فک و فامیل معامله می کنن اللخصوص کرایه دادن خونه..........................اگر طرف فروشنده معامله یا کرایه دهنده خانه مثل شوما عادم به مرام و معرفتی باشد طرف مقابل به احتمال غریب به یقین برای وی مشکل تراشی می کند.........................

و بعد هم که یه موقع ملکتو بخایی خودت بخایی بری توش زندگانی کنی................یه داستانی درست می کننن تو فک و فامیل کسی ندودنه فکر می کنه شوما می خایی خونشو عصب کنی........................
نظر لطف شماست به من حاجی . دقیقا همینه. نه میتونی کرایه اضافه کنی نه پول پیش درست و حسابی خونه رو هم میترکونن آخرشم خونه کلنگی و داغون و ... بود.

نامرد الدین اردکانی.........................خو ما هم می خاییم خو.................. بزار ما هم الان می ریم انتهار می کنیم.....................................

بذار خونه رو به راه بشه حتما میایی در خدمتییم. نه دیگه انتحار منتحار نداشتیم ما یه کاری کردیم نری یارو رو بندازی بیرون. اگه طرف رو بیرون کردی دست به دیواری چیزی نزن فقط که خونه بسازی خیالت راحت تره.

mmmaaahhh
2014/10/05, 22:35
اقا نریمان یا آقا مهدی
از این ب اصطلاح عروسک هم بررسی چیزی بزارید....رنگش ک با آدم حرف میزنه....بقیش بماند !! EvIl !![Only registered and activated users can see links]

azary
2014/10/05, 22:42
:5::5::5::5::5::5::5:خفن بایک که میگن اینه ها:5::5::5::5::5::5:

Mr.Nariman
2014/10/05, 22:54
اقا نریمان یا آقا مهدی
از این ب اصطلاح عروسک هم بررسی چیزی بزارید....رنگش ک با آدم حرف میزنه....بقیش بماند !! EvIl !!

از اونجایی که کافرانی در فیس . بوق....
همانا گویند جز اویل هیچ
و فقط دنبال شیطان و کافری هستند
برما واجب است از نوشتن از این شیطان بزرگ دوری کرده و خواندن و دیدن انها را حرام دانسته.
و دیگر اینکه حوریان : سانتا کروز-ترک-اینتنس هستند دیگر نیازی به کافرون نیست.
داریم که
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
که چی میگه>>>> خشم خدا بر شیطان رانده شده
که شیطان یکی از نام هاش در انگیلیسی : EVIL
و السلام علیکم و رحمته .... .

nimahsn
2014/10/05, 23:18
از اونجایی که کافرانی در فیس . بوق....
همانا گویند جز اویل هیچ
و فقط دنبال شیطان و کافری هستند
برما واجب است از نوشتن از این شیطان بزرگ دوری کرده و خواندن و دیدن انها را حرام دانسته.
و دیگر اینکه حوریان : سانتا کروز-ترک-اینتنس هستند دیگر نیازی به کافرون نیست.
داریم که
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
که چی میگه>>>> خشم خدا بر شیطان رانده شده
که شیطان یکی از نام هاش در انگیلیسی : EVIL
و السلام علیکم و رحمته .... .
حاجاقا تقبل الله
:-D

Sent from my LT29i using Tapatalk

mohammad127
2014/10/06, 00:58
یا ایهاالذین آمنو تو این عکس شیطان یکمی هنر ها یا بهتره بگم حقه های عکاسی استفاده شده ها این ترکیب رنگ با این پس زمینه اینجوری جواب داده حالا همین رو تو کوه و خاک و خل تصور کنید اینقدر ها هم جالب نیست.و همانا از خصوصیات شیطان رانده شده گمراه کردن مردم است.

azary
2014/10/06, 14:43
اقا صلوات........

مهدی 77
2014/10/06, 16:04
یا ایهاالذین آمنو تو این عکس شیطان یکمی هنر ها یا بهتره بگم حقه های عکاسی استفاده شده ها این ترکیب رنگ با این پس زمینه اینجوری جواب داده حالا همین رو تو کوه و خاک و خل تصور کنید اینقدر ها هم جالب نیست.و همانا از خصوصیات شیطان رانده شده گمراه کردن مردم است.

به نکته ی بسیار ظریفی اشاره کردید....آورین....:29:

Mr.Nariman
2014/10/07, 21:45
ملت شریف و بزرگوار ایران......
2 کلمه کتاب تاریخ و ادبیاتشونو نخوندن
تو امضاهاشون و پست هاشون از نیچه و میچه و شکسپیر و .... حرف میزنن....
برو عمو جمعش کن.......
خو ما نخوندیم ولی ادعایی هم روی شاعر و فیلسوفی نداریم...

vahidjafari
2014/10/07, 23:17
صحبت از پاییز شد و حس و حالش
والا نزدیک سه هفته ای هست که دوچرخه شده وسیله نقلیه من و همه جا باهاش میرم از رفت و برگشت سر کار گرفته تا رفت و آمد های دیگم و تفریحم
الانم که دیدم با توجه به هوای اینجا حیفم اومد ننویسم......
الان یه نم نم بارون تمیزی داره میزنه که نگو ........ آقا هوا یک بوی خوبی میده که نگو ....... ما هم با توجه به اینکه حیاط داره خونمون و دو تا درخت اصلا یه چیزی میگم یه چیزی میفهمین....... آدم دلش میخواد همین الان چرخ رو برداره بزنه بیرون حالشو ببره
فقط دعا دعا میکنم تا فردا آب زیاد جمع نشه که با توجه به اینکه دوچرخم گلگیر نداره بتونم از این هوای دبش استفاده کنم و با رخش برم بیرون ......
خدایا شکرت واسه این همه زیبایی و زندگی:42:

مهدی 77
2014/10/08, 00:07
آقا امروز گفتیم با دوچرخه بریم باشگاه...حالا دوچرخرو یه جا میچپونیم از دسترس دزد ها در امان باشه...

یه دفه مادرمان گفت نون نداریم...بپر نون بخر....ما هم اومدیم سوار دوچرخه بشیم 3 سوت بریم نونوایی که به موقع به باشگاه برسیم....

همون که نشستیم رو زین......بارون شروع شد....

منم که حساس دوچرخرو گذاشتم زیر سقف تراس و پیاده رفتم به سوی نانوایی....
توی راه شدت بارون داشت زیاد تر میشد...همین موقع بود که یه موتور پالس 220 CC قرمز آلبالویی از کنارم ردشد....
چشمتون روز بد نبینه...یه RD اومد جلوش....اینم آروم ترمز جلو رو گرفت....ولی ای دل غافل ....حواسش نبود اول بارون زمینا سره....
ترمز جلو گرفتن همانا و در رفتن موتور از زیر راکبش نیز همانا....
راننده خودشو جمع کرد ولی موتور نازنینش حدود 40 یا شایدم 50 متر همینجوری روی زمین سر خورد و خراشیده شد همه جاش....

ماهم بعد از اینکه از مات و مبهوت بودگی در اومدیم و نون گرفتیم...رفتیم خونه و حاضر شدیم...با تاکسی رفتیم باشکاه....
خیلیوم عالو....الآنم دوچرخمون و خودمون سالمه....فقط 20 دیقه دیر رسیدیم باشکاه و 4 تا ِگدان نوش جان فرمودیم....:o:12:

Chivalrous
2014/10/08, 00:11
اولین بارون پاییزی مشهد
سوار بر چرخ کورسی
در آسفالت های داغون مشهد
پامون به ... رفت.
حالمون بسی خراب است.
إن شاء الله روح اموات دولت شهردار و شهرداری و کل سازمان مربوطه شاد ...

mSafdel
2014/10/08, 08:12
خیلی خوشحالم. پروژه اول تموم شد بالاخره. حالا می خوام پروژه بعدی رو با رمز یا Remedy استارت بزنم :67:

alimadadi
2014/10/08, 08:19
هوای پاییز جون میده برا رکاب زدن
امروز صبح که میومدم سرکار اولش سردم بود چند دقیقه که رکاب زدم گرم شدم اون موقع بود که فهمیدم دوچرخه سواری تو هوای خنک چه لذتی داره:smilies-azardl (15)

mmmaaahhh
2014/10/08, 08:42
!!
سلامی دوباره...
آقا این مارک اویل عشق یکی از بچه های سایته....! بشنوه ازش بد میگید قاطی میکنه ها !:25r30wi::25r30wi:
محمد جان بالاخره ترفند های عکاسیه دیگه....برای جلوه ی بهتر و بیشتر...خوب ی تبلیغ هم میشه...
ولی انصافا لولا بندی جالبی داره ب نظرم...

bamdadkio
2014/10/08, 11:13
یه صدای تیک تیک از دوچرخه میامد اول توپی وسط را عوض کردم درست نشد و بعد رکاب را عوض کردم مشکل رفع شد همزمان زنجیر چرخ را هم تعویض کردم باورم نمیشد اینقدر تو کاهش صدا موثر باشه .

alimadadi
2014/10/08, 11:30
این بست کمربندی کشته مارو هر جا میریم هست
یارو کاپ.ت بنزشو زده بالا(s500) نصفشو با بست کمربندی جمع کردن:15:[Only registered and activated users can see links] es_undead_c.jpg

Rekab zan
2014/10/08, 15:08
میریم یک میلیون و اندی میدیم یه GoPro میخریم بعدش یه مبلغ گزافی هم میدیم بالای بست و یراق و متعلقات و کوفت زهرمارو و مموری که ببندیمش رو کلاهمون یا سینمون باهاش مسیرای خفن مفن جاده ماده دره مره کوه و کمر بالا پایین کنیم تا فیلم بگیره
که چی؟! بعدن بشینیم اون فیلمارو با طیب خاطر تماشا کنیم لذت ببریم.
توجه کنین دوستان... "فیلمو" ببینیم تا لذت ببریم! ما واقعیشو تجربه کردیم مثل دور از جوون گاووووو بی هیچ دقتی و مکاشفه ای رد شدیم
تا فیلمش خوب دربیاد تا بعععععععد از دیدن اون "فیلمه" لذت ببریم.
و اینه داستان زندگی ما. همیشه فکر میکنیم لذت های واقعی رو بعدا" توی قاب تجربه میکنیم و تخت گاز میریم و از لذت "حال" غافل می مونیم.

مهدی 77
2014/10/08, 15:28
همانا لولا بندی آن اویل نیز شیطانی است....:3:

- - - - - - - - - -

Rekab zan ([Only registered and activated users can see links])

عجب حرفی زدی....بسیر تحت تاثیر قرار گرفتم....واقعا درست گفتی....وری لایک فر یو....:35::24::riz304:

mohamad road
2014/10/08, 19:15
عجب صبری خدا دارد!!!! :19:

ali tech
2014/10/08, 20:22
خیلی خوشحالم. پروژه اول تموم شد بالاخره. حالا می خوام پروژه بعدی رو با رمز یا Remedy استارت بزنم :67:
از اونجایی که خبرا زود میپیچه
دوشاخ جدید مبارک
بستنی پایین گردنه فراموش نشه :49:

Alu
2014/10/08, 22:54
آقا لطفاً این پست های عکس دار که انقدر طولانی هستن رو نقل قول می کنید عکس ها رو پاک کنید :7:

armin8261
2014/10/08, 23:04
دچار یک فراخناکی وحشتناک در نوشتن گزارش شدم آقا که نگو نپرس! بگونه‌ای که دوسه تا تمرین رفتم که یکیش خ هم بهم چسبیدو مردونه بود تمرینش ولی اصلن حس نوشتن نیس!! ینی یکی دوبارم نوشتیم چند پاراگرافشو ولی باز گفتیم بیخیال کی حوصله داره اینهنمه بنویسه پاک کردیم! البته از کرده خود پشیمانیم و دست یاری بسوی شما دوستان میازیم که پیشنهادی بفرمایید چه کنم که حسش بیاد(بغیر از روش آب انار البته ؛) )
ینی الان بهم بگن پاشو اینوقت شب بریم تا شاندیز مثلا بادوچرخه سه سوته حاضرم میگم بریم حتی تو این هوای سرد(الان پنج شش درجه بالای صفره مشهد) ولی بگن یه گزارش بنویس جونم درمیاد!!
البته بخش اصلی مشکل برای ما زادگان سرزمین جنوب (که البت الان بنابر جبر جغرافیایی و بد روزگار ساکن شمالگان شرق کشوریم) همانا شروع فصل پاییز و سرد شدن هواست.اصلا ما زادگان جنوب باطری بدنمون فقط با افتاب شارژ میشه و خب طبیعتا هوا که سردو ابری میشه باطریمون میخوابه....... مخصوصا من که کلا ادم روزکارمو با رفتن خورشید دپرس میشم بهش هوای سرد پاییزیم اضافه کنی دیگه ببین چی بشم من!!!
خلاصه که بقول فروغ فرخزاد خدا بیامرز ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد........ که هوا بس ناجوانمردانه سرد است بقول اقامون اخوان ثالث.....

تنها امیدم در حال حاضر اینه که جمعه افتابی باشه فقط..................

مهدی 77
2014/10/09, 00:19
سلام برو بچ....خوبی ، بدی دیدید حلال کنید (مخصوصا آقا نریمان:42:)....ما 4 ساعت دیگه راه میفتیم به سمت بهشر مازندران....مسابقه ی انتخابی تیم ملی...
دعا کنید طلا بگیرم و برم تیم ملی....اووف چه شود....

- - - - - - - - - -

آقا لطفاً این پست های عکس دار که انقدر طولانی هستن رو نقل قول می کنید عکس ها رو پاک کنید :7:

اقای علو...هرچی عکس نقل قول کرده بودم فقط به خاطر شما پاکشون کردم....:a2d3::29:

max2004
2014/10/09, 02:09

سلام آقا محمد وقت بخیر
آقا آدرس این دوچرخه فروشی که ازش جاینت خریدی رو به ما هم بده یه سر بزنیم
ممنون

shahab.H
2014/10/09, 07:29
دارم میرم تهران عروسی
حس خاصی هم ندارم...بجز:41:
ینی دو روز از دوچرخه هام دور باشم ؟؟؟؟؟؟:19::19::mad:

Vahid_FRD
2014/10/09, 08:41
سلام برو بچ....خوبی ، بدی دیدید حلال کنید (مخصوصا آقا نریمان:42:)....ما 4 ساعت دیگه راه میفتیم به سمت بهشر مازندران....مسابقه ی انتخابی تیم ملی...
دعا کنید طلا بگیرم و برم تیم ملی....اووف چه شود....

موفق باشی

espirooz
2014/10/09, 09:13
سید جان

حرفت رو قبول دارم. هیچ دوست ندارم حکایت من بشه مثل جماعت شکم گنده ای که یه کیسه تخمه میزارن کنارشون و مسابقه فوتبال نگاه میکنن. تازه بعدش هم ابراز علم میکنن و نطق میکنن. همیشه اعتقاد داشتم اگه علاقه به ورزش وجود داره باید ورزش کرد نه اینکه نگاهش کرد.

البته فراموش نشه gopro خدمت زیادی به آموزش و ترویج ورزشهای هیجانی در برابر ورزش های توپی کرده که واقعا ارزش داره.
از طرف دیگه دوستان بدونن که اکثر فیلم هایی که میببینن فقط قسمتی که از زاویه دید ورزشکار یا وسیله ورزشیش هست با گوپرو گرفته شده و بقیه کاملا با دوربین های حرفه ای ضبط شده.

اما یادمون باشه که ابزار برای لذت بردن از ورزش هست نه اینکه باهاش پز بدیم. بهتره بپری رو دوچرخت و رکاب بزنی تا بشینی و فیلم دوچرخه سواری بقیه رو ببینی.

mmmaaahhh
2014/10/09, 09:36
هی آقا.....
من دور قاب پنکه رو هم با اون بست کمری بستم... بسیار در کاهش صدا تاثیر داشت....:63:
آرزوی موفقیت برای آقا مهدی گل....:smilies-azardl (13)

Mr.Nariman
2014/10/09, 10:36
همه در هم برهمن
بقول اقا صابر:

هرچی اجتماعی بزرگتر بشه, کنترلش سخت تر میشه
کنترل که فقط رعایت کردن قوانین نیست......
سبک نوشتاری....هم نظمی..... و اینها چیزایی نیست که من بگم.
و خیلی ها هم متوجهش هستن... بهتره که همه کاربران هم متوجه این بشند.

SABER_MTB
2014/10/09, 14:38
اقا ما یه نذری داشتیم دیروز شروع کردیم به ادا کردن نذرمون...................

حالا بعدا مفصلا می توضیحیم.............

یه سفر اکتشافی رفتیم بای یافتن مسیر های جدید الهویه.................

و سیری داشته باشیم برای بازگشت به کراس کنترلی از راه دور................................

سفری بس چاق چنزی...............................

که اگر لند کروز نتوان خرید..........همو ال ممد خود بس رهوار می بایست.............................اتول باس دلش پاک باشه.....................

سفری به اعماق تاریخ ..............................

* تو اون اعماق تاریخ تیر اهن از کجا اوردن زدن زیر این طاقه من نمی دونم.....................................

Vahid_FRD
2014/10/09, 15:51

زیاد بهش فشار نیار لازمت میشه در آینده نزدیک

amir.fly
2014/10/09, 18:33
با وجود فشار کنکور و مدرسه و کلاس و امتحان خیلی خوشحالم....بالاخره بعد از 1ماه و اندی میتونم دوباره رادارم رو روشن کنم...قطعه ایی که دنبالش بودم یافت شد.........

hasator
2014/10/09, 23:11
سال 93 رو با دوچرخه خوب شروع نکردم ... اما در کل خوب بود

جمعه هایی که اختصاص داشت به دوچرخه سال 93 از اردیبهشت تبدیل شد به کوهپیمایی ....

البته تجربه خیلی خوبی بود ... تو این مدت جاهای مختلفی رو دیدم (البته تو مناطق جنگلی خودمون) یکی از جاهای خوبش ارتفاعات درازنو واقع در قسمت جنوبی شهرستان کردکوی میشه که خیلی زیباست ...
دوستانی که باهاشون رفتیم زیاد از دوچرخه سوارایی که تو این مسیر دیدن تعریف می کردن ... اما قسمت ما نشد تو این چندبار که رفتیم زیارتشون کنیم ...

اما اصل مطلبی اینه که فردا صبح میریم ارتفاعات جهان نما .... عکس های و تصاویر (فیلم) زیادی دیدم از این ارتفاعات .... خیلی زیبا بود تو تصاویر ... فردا از نزدیک می بینم ...

دعا کنید خوش بگذره ...

Alu
2014/10/10, 00:51
- - - - - - - - - -

اقای علو...هرچی عکس نقل قول کرده بودم فقط به خاطر شما پاکشون کردم....:a2d3::29:

دم شما داغ! :29:

----------
بابا میگه براش دوچرخه بخرم اومدم دوچرخه خودم رو بدم بهش یکی بهتر واسه خودم بگیرم راضی نشد :10:

mmmaaahhh
2014/10/10, 22:11
با وجود فشار کنکور و مدرسه و کلاس و امتحان خیلی خوشحالم....بالاخره بعد از 1ماه و اندی میتونم دوباره رادارم رو روشن کنم...قطعه ایی که دنبالش بودم یافت شد.........

دنبال چه قطعه ای بودی ؟؟ میشه بگی ؟؟
ببخشید ک میپرسم....
اگه میشه ی عکس هم ازش بذار...رادار رو خودت ساختی یا از بیرون خریدی ؟

اضافه شده بعد از : 5 minutes

ای بابا...چ حسی - چ کشکی...
فردا باید پاشم برم مدرسه...دوشنبه هم تعطیله...هر جور شده باید بمونم خوابگاه !
اصلا درس خوندن تو خونه ی قرون هم نمی ارزه واسه من !!
از ی طرف سه شنبه هم 4 ساعت فیزیک و 2 ساعت دیف و 2 ساعت هم شیمی ....چ شود....
دوستون دارم...شب همگی خوش...:thanks::thanks::thanks:
I LOVe بیک بیست !
ب قول مهدی.....;)

shahab.H
2014/10/10, 22:17
از تهران برگشتم......
لامصب این بارون ول نمیکنه که....داشتم میرفتم بارون بود ؛ برگشتم بارونه....
دو هفته هست بارونه...مردیم از بس رکاب نزدیم
چند روز پیش هم گفتم بیخیال ، توی بارون رفتم بیرون نتیجه این بود که با کمر رفتم توی باجه تلفن:13: ملت اطراف هم هرچی نفرین و لعنت بود بارمون کردن....واقعا موندم ....این مردم همدردی نکنن بهتره....خو عاقا وقتی همدردی بلد نیستی نکن!!!

Vahid_FRD
2014/10/10, 23:51
دوچرخه ساخت صابر
جایگزینی مناسب جهت استفاده به جای بمب صابر
:)

مهدی 77
2014/10/11, 13:42
سلام برو بچ....
ما اومدیم.....:29: ....از مسابقه ی دفاع شخصی (قوت الرمی)....
و مقام دوم کشور رو آوردیم توی استایل مبارزه.....
3 تا بازی داشتم....مازندرانی رو با امتیاز و زنجانی رو با تسلیم کردن بردم....از اون حریف آخرم که اهل فارس بود 4 امتیاز جلو بودم ولی به خطا باختم....خطای مشت کف دست....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

amir.fly
2014/10/11, 19:51
[QUOTE=mmmaaahhh;86317]دنبال چه قطعه ای بودی ؟؟ میشه بگی ؟؟
ببخشید ک میپرسم....
اگه میشه ی عکس هم ازش بذار...رادار رو خودت ساختی یا از بیرون خریدی ؟

/QUOTE]
هم خودم ساختم هم نساختم ... الان حسش نیست . داستانش طولانیه ..... بعدا"
-----------------------------------------------------------------------------------
حس میکنم بمیرم راحت شم چقد خوبهههههههههههههه........
همین اول کار از کنکور نا امید شدم......
اصلا" درس خوندن آدمیزادی برای من تعریف نشده ....
چیکار کنم تقصیر منه ؟ !!
اینقدر فشار نیارین خو

vahidjafari
2014/10/11, 20:21
سلام امروز هوای مشهد خیلی باحال بود
امروز عصر تقریبا 5 5.30 رفتم بیرون از سمت آزادشهر که برم پاساژ تابان جای بلوار سازمان اب (یکم از میدون فردوسی به سمت راست) خلاصه هدبند و دستکش و کلاه رو پوشیدم و با رخش نازنین زدیم بیرون هوا خیلی خوب بود رکاب زدن و گرم شدن تو این هوا خوب تر رفتیم تا رسیدیم به تابان و رخش رو جلوی اون بستم و بهش گفتم هواست باشه دلتنگی نکن الان میام. رفتم و وسیله ای که میخاستم رو خریدم و اومدم بیرون دوباره کلاه و دستکش رو گزاشتم و سوار بر رخش به سمت منزل روانه شدیم تو مسیر برگشت نم نم بارون شروع شد که گفتم اخ اخ الانه که بارون تند بشه و یکم رکاب زدن رو تندتر کردم ولی خیلی توی نم بارون فاز میداد جاتون خالی نزدیکای چهار راه فرامرز چون شلوغ بود انداختم تو پیاده رو به چهار راه که رسیدم دیدم یک بنده خدای دیگه هم با ویواش زده بیرون (از بچه های همونجا بود فک کنم چون مشخص بود الان اومده بیرون) رفت تو خیابون و منم یکم جلوتر رفتم تو خیابون و از چهار راه رد شدم دور میدون استقلال از من رد شد و جای مرغ فروشا من داشتم از کنارش رد میشدم گفتم یه خسته نباشید بهش بگم و از کنارش که رد شدم گفتم خسته نباشید حالا نمیدونم نشنید (هندزفری شاید تو گوشش بود) یا شنید اشتباه برداشت کرد که خلاصه به معنی کل کل برداشت کرد یه وقت دیدم دنده رو سبک کرده حدود جلو 2 عقب 3 آقا داره رکابی میزنه و با تمام وجود میخاد از لای ماشینا رد بشه :riz273:جاتون خالی فهمیدم این بابا تو چه فازی رفته خندم گرفت :30:گفتم بیشتر اذیتش نکنم تو این ترافیک خودشو به کشتن نده با همون 3-6 خودم راهمو ادامه دادم دوباره ازش رد شدم (خیلی اشتباه مسیر انتخاب میکرد) یکم بعد باز رد شد باز رکابی میزد آقااا :1: یک کوچه مونده به چهارراه ماشینا بیشتر شدن من انداختم پیاده رو (البته یه مسیری کنارش واسه دوچرخه داره از تو مسیر مردم نرفتما) یکم جلوتر پشت اتوبوس گیر افتاد بنده خدا دیدم برگشته دنبال من میگرده باز :1: گرفت منو تو پیاده رو دید و چراغ سبز شد منم داشتم راه خودم رو میرفتم و از چهار راه باید میرفتم سمت راست که دیدم باز رکاب زنان رسید به من و گفت بیا تو خیابون بیا با دستم اشاره کرد من باز :1: گرفت (کلا درگیر بود بنده خدا) البته مسیر ایشون مستقیم بود و از چهارراه رفت ولی در کل هوا و این سوژه ی اخری و نم نم بارون خیلی خیلی فاز داد تو سواری امشب جای همه دوستان خالی. الانم که بارون تند شده من تو خونم
ببخشید اگه پرحرفی کردم

mmmaaahhh
2014/10/12, 14:35
سلام و صد سلام....
مهدی جان خسته نباشی پسر....
ما اومدیم باز...
نذاشتن خوابگاه بمونیم دو قرون درستو حسابی درس بخونیم...خدا بگم ...کنه این مسئولای... رو !:13::13::13::13:

Mr.Nariman
2014/10/12, 19:16
از تهران برگشتم......
لامصب این بارون ول نمیکنه که....داشتم میرفتم بارون بود ؛ برگشتم بارونه....
دو هفته هست بارونه...مردیم از بس رکاب نزدیم
[QUOTE]
داداش میدونستی من ارزومه تو شهرمون بارون بیاد! داشته شما ارزوی منه! 2 روزه تو اسمون اهواز ابر میبینم دارم بال بال میزنم!

سلام برو بچ....
ما اومدیم.....:29: ....از مسابقه ی دفاع شخصی (قوت الرمی)....
و مقام دوم کشور رو آوردیم توی استایل مبارزه.....
[QUOTE]
خدا قوت
ایشالا بار بعدی جهانی! ایشالا موفیقت های بالاتر......
چرا اومدم ریاضی؟؟؟؟!!! تنها دلیلش مدرک کوفتی مکانیکه...

Vahid_FRD
2014/10/13, 07:43
یه گزارش خوب تو راهه

mmmaaahhh
2014/10/13, 12:50
نریمان , وقتی ک از ریاضی خودت تو دانشگاه لذت بردی معلوم میشه...
یا باید میرفتی فنی یا ریاضی ...
فنی میرفتی کارت زار بود ! عین چیز گیر میکردی تو محاسباتی ک تو دانشگاه قرار بود انجام بدی...ولی الان نه....شما همین رشتتو بخون هیچ مشکلی پیش نمیاد واست ....
منم از الکترونیک خیلی خوشم میاد...ولی دیدم فنی اصلا چیز خوب نیست....اگه هم خوب باشه دانش آموزاش و فضای مدرسش نمیذاره ک آدم درس بخونه و آدم درستی بشه....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++
حسی بدی دارم ! از دیروز ساعت ده صبح اومد خونه و جتی یک ساعت مفید هم نتوستم بخونم.... هوا هم بارونیه از ساعت 8 صبح...خیلی خوبه ولی حیف ک سوز داره و سرده...از اون بارونایی هم نیست ک بهش دو نفره قدم زد !!:63::63::smilies-azardl (13)
ی تیغ گنده هم رفت تو لاستیک جلویی بایکم ...کلا اعصاب نداشتمو هم بهم ریخت...موتور هم پشتش پنچره ! خدار و شکر...خط یازده هم واسه انجام کارهام جواب نمیده !! کلا قاطی ام ! میفهمید >>؟؟ قاطططییییی:image177:
با این وضع قراره N درصد هم فیزیک و شیمی بزنم تو کنکور...خدا خودش رحم کنه...
برم سر درس !!! ب قول رتبه ی دو رقمی مدرسمون" فقط باید بخونید !!! هر چی اومد بخونید بره...نذارید وقتتون تلف شه..."
رتبه آوردن تو ریاضی بسی آسونه...فقط یا یکم مطالعه ی دقیق و خوب....
یک ساعت بخون ! ولی عین آدم بخون !!!:smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):63::63::63:من رفتم...ظهرتون بخیر....

ali tech
2014/10/13, 16:17
داااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااارررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررره بارون میاد
چه حس خوبی بعد از مدت ها عین این ندید بدید ها بارون دیدیم
فقط یه مشکلی واسه سرما هست
پولمون کجا بود که لباس زمستونی بخریم!!!

amir.fly
2014/10/13, 16:58
داااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااارررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررره بارون میاد
مشکلات مالی رو تقریبا همه دارن... به جز مرفهین بی درد...
این ماه گوشی خریدم + چند تا قطعه الکترونیکی ... دیگه هیچی هیچی پول ندارم
مایشگاه جاینت توی شیراز هم افتتاح شده و خیلی چیزای توپی دارن ..
منم فقط رفتم تماشا... :D
------------------------------------------------------------------------------------------------
و همچنان حس درس خواندن که نمیاد .....

ali tech
2014/10/13, 18:24
مشکلات مالی رو تقریبا همه دارن... به جز مرفهین بی درد...
این ماه گوشی خریدم + چند تا قطعه الکترونیکی ... دیگه هیچی هیچی پول ندارم
مایشگاه جاینت توی شیراز هم افتتاح شده و خیلی چیزای توپی دارن ..
منم فقط رفتم تماشا... :D
------------------------------------------------------------------------------------------------
و همچنان حس درس خواندن که نمیاد .....
خوشا بحال مرفهین بی درد
منتها بیشتر مرفهین چرخ سوار نمیشن میشینن تو ماشینشون بخاریم تا ته زیاد میکنن با اسین حلقه ای و شلوارک :)
اصن درس چی هست؟؟که بخواد حسش بیاد
امروز گفتیم بریم یه دوری بزنیم دیدیم هیچی لباس زمستونی نداریم

Mr.Nariman
2014/10/13, 22:18
اقا بچه های سایت صحبت های عجیب و غریب میکنن:D
اصن سرما چی هست؟
شما لباس زمستونی بیا بپوش وسط زمستون اینجا تنت ذوب میشه.
البته اضافه کنم اینجا سوز بدی داره زمستونا.
ولی فعلا که سوار ماشین شب و روز کولر میزنیم ... خونه که جای خود:D

mmmaaahhh
2014/10/13, 23:04
امروز گفتیم بریم یه دوری بزنیم دیدیم هیچی لباس زمستونی نداریم
شما با لباس های زمستونی سال قبلت چیکار کردی ؟؟ ی چند باری تو همون ماه ها میپوشی بعدشم شووتینگ ؟؟؟؟:30:
من شده ی لباسو 3 سال هم نگه داشتم و پوشیدم ! البته نه جهت چیز بازی ها....بخاطر جنس خوبی ک بعضیاشون دارن .
منم امروز دو دیقه با موتور(بعد گرفتن پنچری) در اومدم بیرون ک مادرمو برسونم جایی ! دوتامونم شدیم شبیه قندیل !
ب علاوه من همون مسیر رو دوباره برگشتم و شدم ::7::7::7::7: اعصاب هم کاملا:smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):image177:
اینم ی عکس از ی بعد از ظهر بارونی
[Only registered and activated users can see links]بارون.jpg

ali tech
2014/10/13, 23:09
شما با لباس های زمستونی سال قبلت چیکار کردی ؟؟ ی چند باری تو همون ماه ها میپوشی بعدشم شووتینگ ؟؟؟؟:30:
من شده ی لباسو 3 سال هم نگه داشتم و پوشیدم ! البته نه جهت چیز بازی ها....بخاطر جنس خوبی ک بعضیاشون دارن .

مشکل اینجاست که سایزم نیستن

mmmaaahhh
2014/10/13, 23:13
مشکل اینجاست که سایزم نیستن
ماشالله روز بروز قد میکشی...:30::30::30::30:
مث ما تو 160-165 گیر نمیکنی...البته نارضی هم نیستما....:29::a2d3:
فردا اسکووول داریم ! البته ایهام داشتا....شب همگی خوش....

shahab.H
2014/10/13, 23:51
منم قدم بین ۱۶۳ تا ۱۶۸ نوسان میکنه... یه سال ۱۶۸ سال بعد ۱۶۳ بعد سال دیگه ۱۶۸ بعد دوباره ۱۶۳.....
نمیدونم مشکل از کجاست!؟:7::7:

SABER_MTB
2014/10/14, 02:39
منم قدم بین ۱۶۳ تا ۱۶۸ نوسان میکنه... یه سال ۱۶۸ سال بعد ۱۶۳ بعد سال دیگه ۱۶۸ بعد دوباره ۱۶۳.....
نمیدونم مشکل از کجاست!؟

مشکل می تونه از متر باشه ...............و می تونه هم نوسان جاذبه باشه.............شاید همامنا جاذبه زمین نوسان کرده باشه .....................شوما بالا پایین شده باشید.....................

می تونه هم از روش اندازه گیری شوما باشه......................

اقا حرف از لباس زمستونی شد.................

اقا این باد گیر Trek ما کجاست ؟؟؟؟؟

این برنامه آخر که به ناکجا اباد رفته بودیم دیدیم هوا بس ناجوانمردانه خُنُکه..................آقا هر چی گشتیم نبود ؟؟؟؟؟؟

گزارش های این برنامه ها رو هم درایم دچار آماده شدگی می کنیم ولی اصلا یه یکی دو هفته اییه اصلا حسو حال نینواییزمی ندارم.......اصلا به لحاظ حسی دچار پنچریزم شدم رفتم نمی دونم چراغ ؟؟؟؟؟

حقیقت حتی یه بار هم یه گزارش نوشتم ها.............ولی Delete کردیم رفت.............................

اصلا گزارشی که بدون حس و حال نوشته شود دو زار نمی ارزد...................................

گزارش باید شاسگولیت و چرت و پرت گویی در ان چندان موج زند که بر خواننده مستند گردد که نویسنده ان گزارش حتما چیزی مصرف کرده..........................وگرنه گزارش ساده که توش چرت و پرت گفته نشه که اصلا حال نمی ده ............

نه به مای نویستنده حال می ده نه به شومای خواننده..............

//////////////////////////////////////////////////////

یه سری چرخ می خواستیم ارسال کنیم به یکی از کشور های همجوار دوست و همسایه که در ان کشور / چیز های مصرف شونده / موج می زند..........................بعد هر چی فکر کردیم دیدیم به خطرش نمی ارزه...............

فکرشو کن بردارند تو بسته های ما / چیز های مصرف شونده / جا ساز کنند برفستند آن سوی مرز ...................بعد که تو پاسگاه مرزی بارمون رو باز کنند اسم فرستنده کی روش خورده ؟؟؟؟

بعد بیایی برا خاطر سود چهار پنچ تا چرخ اعدامت کنند..........................

نخواستیم آقا نخواستیم..........به طرف گفتیم خودت برو پاسپورت بگیر پاشو بیا تهران..........................من نمی دونم .................

فکرشو کن تو محموله ما مواد یافت شه ............بعد برا اینکه سیستم اطلاعاتیشون رو تکمیل کنن اول یه راست نیان سراغ ما و یه چند مدتی ما رو زیر نظر بگیرند ببنند چی کاره حسنیم.............

فکرشو کن باین منابر ما رو بخونند ببینند چه چرت و پرت هاییمی نگاریم جای یه بار اعدام 47 بار اعدام برامون می برند ...................................

برو عمویی.................برو بدو برو بزا باد بیاد بینیم باووووووووووو

ما رو از اعدام معدام می ترسونین....................

ما در جاد ه های ترانزیت مواد چه گیر ها که نیافتادیم..................

و با کاروان اشرار منطقه چه درگیری ها که نداشتیم......................

برو ..برو از خدا بترس ما رو از این سوسول بازی ها مترسان ای عمو..........................................

espirooz
2014/10/14, 07:54
خو این آخه چه دوچرخه ای هست.

اگه کله کنه( به قول خارجیا over the bars) که سرش قطع میشه.

kiki
2014/10/14, 09:24
خو این آخه چه دوچرخه ای هست.

اگه کله کنه( به قول خارجیا over the bars) که سرش قطع میشه.

ظاهرا ترمز هم نداره!!!!!!!!

pmdh
2014/10/14, 20:43
یه چند وغطیه بی حثیم..........

Mr.Nariman
2014/10/14, 21:19
میخوام یه خیز بلندی بزنم......
دعا کنید پولش جور بشه.....
خیز بلند ها..... فراتر از دوچرخه است........

mmmaaahhh
2014/10/14, 22:05
میخوام یه خیز بلندی بزنم......
دعا کنید پولش جور بشه.....
خیز بلند ها..... فراتر از دوچرخه است........

باز چی تو سرت میگذره نریمان ؟؟کارای خفن آلود ؟؟؟؟:34:

- - - - - - - - - -

دارم دی وی دی های کنکور سخت است رو کپی میکنم هاردم !!! باشد ک رستگار شوم و مورد عنایت سازنده هاش ک حلالم کنن !
البته فقط فیزیکش رو ها !! چون بقیش مزخرفاتی بیش نیستن .....:34::34::34::o:o:o

mohamad road
2014/10/15, 00:11
یه چند وغطیه بی حثیم..........

عادم وقتی یکی دو سال از بایک 20 جدا میشه، بد تر میشه، حالا خوش شانس بودی فقط بی حس شدی!!! :D آفتاب از کودوم ور در اومده که یادی از ما کردین؟؟؟

دیشب هم یه اتفاقی افتاد، عجیب تعریف کردنی!!! بعدا میگم براتون!!!

mmmaaahhh
2014/10/15, 08:33
سلام !
صبحتون بخیر....
خسته نباشی آقا مسعود....:46:

Mr.Nariman
2014/10/15, 14:29
باز چی تو سرت میگذره نریمان ؟؟کارای خفن آلود ؟؟؟؟:34:

- - - - - - - - - -

دارم دی وی دی های کنکور سخت است رو کپی میکنم هاردم !!! باشد ک رستگار شوم و مورد عنایت سازنده هاش ک حلالم کنن !
البته فقط فیزیکش رو ها !! چون بقیش مزخرفاتی بیش نیستن .....:34::34::34::o:o:o
کاری بس شیطانی و هوا الوده کننده است........
یارو هست تو کنکور اسان است.... میگن بهش گفتن تو اگه راست میگی بیا برای هیات های دبیران بیا اموزش هاتو بگو... نیومده چون میدونه چرت و پرت میگه.........
بله عزیزم به نظرم برو کلاس کنکور......
ولی در کل اگر کسی درس خون باشه ... به والله با چندتا کتاب خوب کنکوری میتونه رتبه خوبی بگیره... حالا کلاس هم بره نور علانوره.....

erfa
2014/10/15, 15:05
سلام
این مدت اینقدر تو فکر درسو اینا بودم یک فکری به سرم رسید
آدم میتونه ببینه چند اسب بخار قدرت داره!!!!!!!!!!!!!!!!
یک مسیر صاف مشخص رو انتخاب کنین و توش باآخرین توانتون بدویین و بعد maxspeed تون رو با gps بدست بیارین
از اونجایی که زیگما f مساویه با m.a
و باز ازاونجایی که w=f.d.cos
وباز از اونجایی که p=w/t
قدرتتون بدست میاد ولی نه بر اساس اسب بخار بر حسب (وات فکر کنم)
برین آزمایش کنین بگین چقدر میشه!!!!!!!!!

مقایسه انسان و آدم!!!!!!:smilies-azardl (13)

Dirt
2014/10/15, 20:34
یه کامرا تازه گرفتم، گفتم اینجا شنبه تههتیله، میرم عکس سفر میگیرم ٔبر اینجا،
اما دیرو بم گفتن از تو کار، من شنبه باید کار کنم...
بیچره کامرا تازه‌ام دوست داشت بره سفر...

auas
2014/10/15, 20:37
یه کامرا تازه گرفتم، گفتم اینجا شنبه تههتیله، میرم عکس سفر میگیرم ٔبر اینجا،
اما دیرو بم گفتن از تو کار، من شنبه باید کار کنم...
بیچره کامرا تازه‌ام دوست داشت بره سفر...
مبارک باشه
حتما عکسش رو بزار

مهدی 77
2014/10/15, 21:18
سلام !
صبحتون بخیر....
خسته نباشی آقا مسعود....:46:

تو ساعت 8.5 صبح خونه چیکار میکردی؟؟؟

مگه مدرسه نداری؟؟؟؟

البته شاید پشت کنکوری باشی.....شایدم سال چهارمی و 4 شنبه هارو تعطیلی....شایدم جیم زدی؟؟!!!!!

امروز روز خوبی بود....کلا روز هایی که توی مدرسه ساعت 12.5 تعطیل بشیم روز خوبیه....
و همین امروز با دوچرخم 72 تا سرعت رفتم:34::23:همش داشتم فکر میکردم اگه توی این سرعت دوچرخه از هم پاشید چجوری جمعش کنم؟؟؟:33:

espirooz
2014/10/16, 09:35
هوای اصفهان خیلی خوب شده. کاش جمعه هم همیجور بمونه حتی ابرش بیشتر بشه.
عصن یه ذوقی دارم برای فردا که میخوام برم مسیر پیچ گوشتی. خیلی وقت هست که منتظرم این مسیر رو برم. تا حالا چندیدن بار پیاره تا قله کلاه قاضی از این مسیر رفتم و گفتم که جون میده برای بایک. 10 کیلومتر خاکی سربالایی نا هموار. هم رفتنش سخته و هم برگشتنه.

حالا دیگه وقتش رسیده و نمیزارم هیچ اتفاقی این برنامه رو کنسل کنه.

مهدی 77
2014/10/16, 10:56
فردا بایک سوارای حرفه ای شاهرود برنامه دارن....یعنی هر جمعه و هر روز تعطیل معمولا یه جایی میرن....
خدا کنه پدر ما مجوز شرکت ما در این برنامه رو صادر کنه....انشالله....

mohammad127
2014/10/16, 12:57
بیچاره شدم رفت سربازیم افتاد نیروی انتظامی جهرم پادگان معروف به جهنم سبز:14::14::14:بعد از آموزشی هم احتمال 70% میفتم سیستان:14::14::14:

حلوا یادتون نره:13::12::7::19::19::19::19:

sahand
2014/10/16, 13:58
بیچاره شدم رفت سربازیم افتاد نیروی انتظامی جهرم پادگان معروف به جهنم سبز:14::14::14:بعد از آموزشی هم احتمال 70% میفتم سیستان:14::14::14:

نا شکری نکن میتونست بد تر هم بشه

- - - - - - - - - -

دوست داداشم افتاده بود زندان مرده ها رو بعداز اعدام جمع میکرد روانی شد تمام مو های بدنش ریخت

Rekab zan
2014/10/16, 14:45

- - - - - - - - - -

دوست داداشم افتاده بود زندان مرده ها رو بعداز اعدام جمع میکرد روانی شد تمام مو های بدنش ریخت

یا خدا. مام همین الان روانی شدیم:7:

Mr.Nariman
2014/10/16, 15:57
خیلی خوشحالم.......
هوای پاییزی منو شارژ میکنه اینقدر زیباست......
زیباتر وقتیه شما یه سیستم خونگی جدید جمع میکنی......
زیباتر میشه وقتی بگی بابا shake 7 ....بعد بگه اینم میخریم....
یعنی ما عقده اصل سیستم هستیما........

mohamad road
2014/10/16, 18:43
مجري: پسرعمه بيا اينجا
پسرعمه: غلط کردم!
مجري: مگه چيکار کردي؟
پسرعمه: نميدونم،بستگي داره شما کدومش رو فهميده باشي!
مجري: کلاه قرمزي چرا انقدر درساش ضعيف شده!؟ املا شده 2،معلمش امروز برگشو داد بهم،مشکلي تو مدرسه نداره؟
پسرعمه: آقاي مجري واقعاٌ من نميفهمم چرا اين بچه ها بجاي درس خوندن فقط بازي ميکنن،نميدونم چجوري ميخوان آينده خودشونو بسازن! شما نبايد به من نگاه کني،از هر صدتا بچه يه دونه مثل من ميشه
مجري: کلاه قرمزي خوب شد اومدي،اين چه نمره ايه!؟ چرا درس نميخوني!؟
کلاه قرمزي: آقاي مرجي اين برگه که مال من نيست،اين خط پسرعمه زاست،پسرعمه زا جان چرا اسم منو نوشتي تو برگت!؟
پسرعمه: واقعاٌ اين بچه ها چرا اينجوري شدن آقاي مجري!؟ مشکل از کجاست!؟
مجري: يعني آدم از تو پررو تر هم هست!؟
پسرعمه: پررو تر از من که ديگه آدم به حساب نمياد!

mmmaaahhh
2014/10/16, 20:10
خیلی خوشحالم.......

نریمان, کی شیک سون خریده؟؟؟؟
یا خدا....خوشبحالش ! چند گرفته ؟؟ سه و ... ؟؟؟
یعنی حال میکنه ها.....باشد ک رستگار دو عالم شود !! منم دارم برنامه میریزم شیک 99 یا صد بگیرم !!!!!:30::30::30::30::30:

همین الان جو گیر شدم !!! 200 وات 6 آمپدانسیو وصلیدم ب مینی ساب 4 - 50 وات ! سوخت....دود ازش بلند شد !! الانم هر کاری میکنم بوش نمیره از خونه !!!! اصن ی وضی شد رفت....خیلی دوسش داشتم ...

اون عکس اولی رو هم تشریح کن !
بعدشم کم با روح روان منه شیک ندیده بازی کن....:7:

Mr.Nariman
2014/10/16, 20:31
همین الان جو گیر شدم !!! 200 وات 6 آمپدانسیو وصلیدم ب مینی ساب 4 - 50 وات ! سوخت....دود ازش بلند شد !! الانم هر کاری میکنم بوش نمیره از خونه !!!! اصن ی وضی شد رفت....خیلی دوسش داشتم ...

هیس هیس بابا...
من روانیم....کل اتاق من پر ضبط و باند و امپیلی و سابه.............
نه الان پول ندارم... ولی حتما باید بگیرمش........ اصن خریدش جزو واجباته.
خدا خیرت بده...خوبه ووفر سابت اتیش نگرفت...چون اگه بزاری اتیش هم میگیره اخرش......برای بوش... اسپری بزن ! به همین راحتی .

mmmaaahhh
2014/10/16, 22:17
هیس هیس بابا...
من روانیم....کل اتاق من پر ضبط و باند و امپیلی و سابه.............
نه الان پول ندارم... ولی حتما باید بگیرمش........ اصن خریدش جزو واجباته.
خدا خیرت بده...خوبه ووفر سابت اتیش نگرفت...چون اگه بزاری اتیش هم میگیره اخرش......برای بوش... اسپری بزن ! به همین راحتی .

72 کیلوئه ها ! گندسا ! اما :40::40::40::40::40::40::40::40:
پس از الان ی پارتی افتادیم ! یارو میگفت با 10 تا ولوم کمتر از مکسش گوش کرده برا 5 دیقه - داشته بالا میورده انقد ک بیسش خفن بوده !
99 هش 4800 وات واقعیشه !
یکم با عقل جور در نمیاد لعنتی !
بعدشم گرونه لامصب...همینجوری نمیشه خرید.....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اضافه شده بعد از : 4 minutes

آقا بگذریم...والا من اینبار اخطار بگیرم فاتحم خوندس...آقا وحید میاد شوتینگ ! :67::67::67:

خوب میگفتی....با 3/5 میشه xtc خریدو....حال کردو....:30::30::30::30:

rsmehrdad
2014/10/16, 23:52
یعنی حال میکنه ها.....باشد ک رستگار دو عالم شود !! منم دارم برنامه میریزم شیک 99 یا صد بگیرم !!!!!:30::30::30::30::30:

اون عکس اولی رو هم تشریح کن !
بعدشم کم با روح روان منه شیک ندیده بازی کن....:7: برادر شما تا خونه رو آتیش نزدی ..ونسوزوندی..اون پلاستیکو از پیش رابط بردار..باند فدا سرت..اون پیچ گوشتی رو هم بردار تو پا کسی نره

amir.fly
2014/10/16, 23:53
خسته شدم.....
اي ملت....
كنكوري ها خودشون به اندازه كافي ذهنشون درگيره.... ديگه اينقد نصيحتشون نكنين....
هركي از در مياد تو ميخواد كارايي كه خودش نكرده رو من بكنم...

shahab.H
2014/10/17, 11:03
خیلی خوشحالم.......

ینی این shake7 رو به برق هم وصل میکنن؟؟؟؟ من آرزومه فقط این رو به برق وصل کنم!!!
بابا توی خونه ما من با هندزفری آهنگ میزارم ، کل ساختمون که هیچ ، کل کوچه میان فحش میدن !!:8:
الان دیگه هندزفری رو هم گذاشتم کنار ، خودم واسه خودم شجریان میخونم....:40:(ینی رو سبکم هم تاثیر گذاشتن...)

mmmaaahhh
2014/10/17, 11:25
برادر شما تا خونه رو آتیش نزدی ..ونسوزوندی..اون پلاستیکو از پیش رابط بردار..باند فدا سرت..اون پیچ گوشتی رو هم بردار تو پا کسی نره

:14::14:
اکثر مواقع همین مدلی اتاقم ! یک دفه جمع میکنم ! ی دفه هم شلوغ پلوغ و قاطی پاتی !:30:
ولی حواسم هست !!!
تو عکس هم ک همه چی پیدا میشه !!
دیشب هم داشتم باندا رو چک میکردم ک دیدم این اصلا حرکتی نداره ! دست زدم دیدم شده مثل سنگ ! اصلا تکون نمیخوره ! خلاصه سریع دست ب کار شدم وا کردم و بعدشم عکس !:30:

اضافه شده بعد از : 6 minutes

ینی این shake7 رو به برق هم وصل میکنن؟؟؟؟ من آرزومه فقط این رو به برق وصل کنم!!!
بابا توی خونه ما من با هندزفری آهنگ میزارم ، کل ساختمون که هیچ ، کل کوچه میان فحش میدن !!:8:
الان دیگه هندزفری رو هم گذاشتم کنار ، خودم واسه خودم شجریان میخونم....:40:(ینی رو سبکم هم تاثیر گذاشتن...)

زندگی آپارتمانی...
من روزی صد هزار مرتبه خدا رو شکر میکنم ک تو آپارتمان زندگی نمیکنیم وگرنه من خود کشی میکردم! آهنگ با ولوم پایین اصلا واسم تعریف نشده ! مبهمه !

auas
2014/10/17, 11:58
الان اینجا داره بارون میاد
می خوام برم توی پارک زیر بارون قدم بزنم:thanks:

sahand
2014/10/17, 12:30
فردا امتحان دارم حسش نیست برم سراغ درس هوا هم نیش میزنه حسش نیست با چرخ برم بیرون درکل حسش نیس

azary
2014/10/17, 19:13
فقط........سلامی دوباره :19::19::19::19::19:

kiki
2014/10/17, 19:26
عاقو این مسیر پیچگوشتی عجب چیزی بود!!!!!!!هنوز تو حال و هوای مسیر بده بستون دارشم
تیکه آخرشم دست فرمونی بود خیلی حال نمودیم.....باید برنامه بذاریم بریم بازم

مهدی 77
2014/10/17, 19:39
فردا بایک سوارای حرفه ای شاهرود برنامه دارن....یعنی هر جمعه و هر روز تعطیل معمولا یه جایی میرن....
خدا کنه پدر ما مجوز شرکت ما در این برنامه رو صادر کنه....انشالله....

دقیقا هممین برنامه ای که گفتم جور شد....و پدر نیز مجوزشو صادر کرد...خیلی حال داد جاتون خالی....انشالله همتون بیاید صحرا جلالی شاهرود..
خیلی جای باحال و بده بستون دار و خطرناکی بود.....کلا 41 کیلومتر رفتیم امروز....حداکثر سرعتمونم 73 تا:thanks::6:

........................

یه جا توی یه پیچ بدجور دانهیلی هر جور خواستم دوچرخرو وارد مسیر اصلی کنم نشد که نشد...
آقا چشمتون روز بد نبینه....از مسیر خارج شدم و افتادم توی دانهیل شدید کوه....مسیری که تا حالا هیچ موجودی از اونجا نرفته بوده....
خلاصه ترمز عقبو گرفتیم و رفتیم پایین....خدا باهام بود که تونستم جمعش کنم وگرنه توی اون شیب 3 4 تا ملق رو شاخش بود...:4:

amir.fly
2014/10/17, 20:12
امروز گزینه 2 امتحان داشتم...
لعنتی خیلی سخت بود...
بدجوری گند زدم....
رتبه الان اومده .... خیلی خیلی خیلی افتضاح شده !!

ali.asgari2006
2014/10/17, 20:21

ویدیوی بالا فوق العادست ، توی مسابقه طرف از دوچرخه پرت میشه ولی دوچرخه به مسیرش ادامه میده و تازه رمپ رو هم رد میکنه . دوچرخه سواره هم دنباله دوچرخه :5:

salazar
2014/10/17, 21:22
اقا ما چجوری ترکی یاد بگیریم؟
هرجا میریم تا میفهمن ما فارسیم تحویل نمیگیرنمون..:65d6a5d6s:
باید دوچرخه رو بیارم حداقل بریم سواری
ولی یه چیز خیلی خوب تو تبریز اینه ماشالا همه اهل سواری هستن..:smileys-free-downlo:smileys-free-downlo

azary
2014/10/17, 21:57
هرچه بلد نبودی یا از اقا mohammad road بپرس یا از من:29::29::29:

amir.fly
2014/10/17, 22:17
بازهم
خیش آوندان (!!) و نصیحت برای کنکوری ها ............ خسته شدمممممممممممممم............
این کنکور برای من تبدیل به سیاه چاله شده ..... توش افتادم ...... همینجوری میرم پاییییییییییییییین.........
خدایا نجاتم بده......
بایک بیستیون شما چه کردین ؟

mohamad road
2014/10/17, 22:39
اقا ما چجوری ترکی یاد بگیریم؟
هرجا میریم تا میفهمن ما فارسیم تحویل نمیگیرنمون..:65d6a5d6s:
باید دوچرخه رو بیارم حداقل بریم سواری
ولی یه چیز خیلی خوب تو تبریز اینه ماشالا همه اهل سواری هستن..:smileys-free-downlo:smileys-free-downlo

داداش تو تبریز ترکاشم تحویل نمیگیرن!!! نگران نباش، تحویل نگرفتن از صفات بارز تبریزی هاست!!! یه دوست اصفهانی هم داشتیم، استاد دانشگاه بود تو دانشگاه ارومیه!!! میگفت تو اصفهان هر اداره ای رفتیم همه ترک بودن، رفتیم ترکی یاد گرفتیم، جیم ثانیه کارامونو راه میندازن!!!

قطب دوچرخه سواریه کشوره، تازه شما برین چهار راه نادر کنار چهار راه گونگا ببین اونجا چه خبره!! هر مغازه ای میری میبینی یه قهرمان آسیا نیشسته داره گپ میزنه با چرخای فوق شاخی که آویزونه!!! کلا آدم به وجد میاد! من دوران کوتاه دانشجوییم بیشتر از خونه و دانشگاه تو چهار راه نادر پلاس بودم!!!

اضافه شده بعد از : 6 minutes

بازهم
خیش آوندان (!!) و نصیحت برای کنکوری ها ............ خسته شدمممممممممممممم............
این کنکور برای من تبدیل به سیاه چاله شده ..... توش افتادم ...... همینجوری میرم پاییییییییییییییین.........
خدایا نجاتم بده......
بایک بیستیون شما چه کردین ؟

اینو که ما نباید بگیم، شما خودتون اوستایین...

بمونه برا فردا :41:

salazar
2014/10/17, 22:39
هرچه بلد نبودی یا از اقا mohammad road بپرس یا از من:29::29::29:

راستش من تركي ميفهمم فقط نميتونم صحبت كنم؛-) خيلي ممنون بازم؛-)

داداش تو تبریز ترکاشم تحویل نمیگیرن!!! نگران نباش، تحویل نگرفتن از صفات بارز تبریزی هاست!!! یه دوست اصفهانی هم داشتیم، استاد دانشگاه بود تو دانشگاه ارومیه!!! میگفت تو اصفهان هر اداره ای رفتیم همه ترک بودن، رفتیم ترکی یاد گرفتیم، جیم ثانیه کارامونو راه میندازن!!!

قطب دوچرخه سواریه کشوره، تازه شما برین چهار راه نادر کنار چهار راه گونگا ببین اونجا چه خبره!! هر مغازه ای میری میبینی یه قهرمان آسیا نیشسته داره گپ میزنه با چرخای فوق شاخی که آویزونه!!! کلا آدم به وجد میاد! من دوران کوتاه دانشجوییم بیشتر از خونه و دانشگاه تو چهار راه نادر پلاس بودم!!!

قسمت اول حرفات رو كاملا درك كردم چند روزي كه اينجا بودم؛-):-))
اصلا فكر نميكردم اينجوري باشه بسي خشنود گشتم دارم يه فكري ميكنم دوچرخه رو بيارم تا دانشگاه رو باهاش برم فعلا
فك كن دانشجوهام با لباس دوچرخه ببينن من رو چه شود:-))

Sent from my iPhone using Tapatalk

RABERT
2014/10/17, 22:57
امروز حس خیس شدن ،گلی شدن و چکه کردن دارم
با بچه ها توی سرخه بودیم که از منزل پدری با ما تماس گرفته شد و ما هم هوای خواهر ها و برادرمون رو کردیم ( حاجی آقا و حاج خانم هنوز مسافرت هستند )
پیچیدیم سمت خونه پدری که بارون گرفت ماهم با پررویی ادامه دادیم
وقتی رسیدم تا لباس زیرم هم شده بود گل و دوده کف خیابون یه راست رفتم توی حموم
گفتم سرماهرو خوردم ولی گوش شیطون کر سرپام

mohamad road
2014/10/17, 23:36
قسمت اول حرفات رو كاملا درك كردم چند روزي كه اينجا بودم؛-):-))
اصلا فكر نميكردم اينجوري باشه بسي خشنود گشتم دارم يه فكري ميكنم دوچرخه رو بيارم تا دانشگاه رو باهاش برم فعلا
فك كن دانشجوهام با لباس دوچرخه ببينن من رو چه شود:-))

کودوم دانشگاهین؟

اضافه شده بعد از : 11 minutes

آقا ما تو باغمون یه سگ نگهبان داریم!!! خیلی سگ خوبیه!! نژادش سگ عراقیه

یه مراسمی بود، ناهار دادیم برا ملت، آخر سر کباب خیلی مونده بود، منم اینارو جمع کردم بردم باغ هر روز یه کمی بهش دادم!!! بعد 4 5 روز دیگه آخراش بود و داشت تموم میشد!!

آخرین تیکه کباب رو برداشتم نشون سگمون دادم، پرید که بگیرتش، منم کباب خونم خیلی اومده بود پایین، حیفم اومد گذاشتم دهنم و خودم خوردمش!!! فکر کنم سگه هرچی فحش بلد بود بارم کرد!!!

قیافه سگ :D

salazar
2014/10/17, 23:41
کودوم دانشگاهین؟

اضافه شده بعد از : 11 minutes

[/IMG]

دانشگاه تبريز (سراسري)
اقا يه سوال نون لواش رو چي ميگن؟ ما دو روزه در به در دنبالشيم هرچي ميگيم بهمون ادرس اين نون كره اي ها رو ميدن خوبه ها ولي لواش خونمون اومده پايين:-))

mohamad road
2014/10/17, 23:45
دانشگاه تبريز (سراسري)
اقا يه سوال نون لواش رو چي ميگن؟ ما دو روزه در به در دنبالشيم هرچي ميگيم بهمون ادرس اين نون كره اي ها رو ميدن خوبه ها ولي لواش خونمون اومده پايين:-))

آخه لواش هم شد نون؟؟؟؟ نون فقط بربری :D

همون لواش میگن!! شما برین نونوایی محله اتون، یا بربریه یا سنگک یا لواش!! لواشتون رو هم از اینترنت میخواین؟؟؟ :D

salazar
2014/10/17, 23:47
آخه لواش هم شد نون؟؟؟؟ نون فقط بربری :D

همون لواش میگن!! شما برین نونوایی محله اتون، یا بربریه یا سنگک یا لواش!! لواشتون رو هم از اینترنت میخواین؟؟؟ :D

اون كه ١٠٠٪
ولي نميدونم چرا به هركي گفتيم كجاست اين نونوايي بهمون اين مغازه نون كره اي ها رو نشون دادن فردا بايد هرجور شده ديگه پيداش كنم :-))

Vahid_FRD
2014/10/18, 03:22
جای همه دوستان خالی همین الان از گرجی محله برگشتم
خیلی خوش گذشت

باید از خانواده میلادی تشکر ویژه داشته باشم
همین طور از صابر علی و آقای صافدل که تهران به زحمت انداختمشون

دست همگی درد نکنه

mohammad127
2014/10/18, 10:44
دچار سز در گمی مفرط شدم یه سری راه هایی پیدا کردم که خدمتم بعد از آموزشی بیفته شیراز اما دارم به خودم میگم خو شیراز که همه میتونن خدمت کنن اما سیستان نه اگه شیراز بیفتم فقط خدمتم میگذره اما سیستان معنی خدمت رو درک میکنم اصلا یه تفکراتی در مورد شهادت و این حرفا اومده تو ذهنم که داره روانیم میکنه شایدم به خاطر اینه که رفته بودم خاطرات سربازای اون پادگان ناجایی که قراره برم رو خوندم اون هایی که شهر های خوب افتاده بودن حسرت اون هایی رو میخوردن که تو مناطق مرزی بودن خلاصه فعلا حسابی جوگیر شدم شما بگید حالم خوبه یا نه؟

azary
2014/10/18, 10:59
شک نکن حالت صد در صد خوبه عین من:38::38::38::38::38:

parham.alikhah
2014/10/18, 14:25
یه سوال مهم شده برام چرا واقعا هر موقع به موبایل نگاه میکنم ساعت باید این باشه
:13::13::13::13::13::13::13:46+1

alimadadi
2014/10/18, 16:12
[QUOTE=Vahid Nz;86677]جای همه دوستان خالی همین الان از گرجی محله برگشتم
خیلی خوش گذشت

باید از خانواده میلادی تشکر ویژه داشته باشم
همین طور از صابر علی و آقای صافدل که تهران به زحمت انداختمشون
آقا وحیدجای دیگه باید عکسارو ببینیم
خیلی عالو

pmdh
2014/10/18, 21:36
حسسسسسسس...نتونستیم یه کار رو تموم کنیم......خواسیم سر یه بنده خدا / علی موسوی/ معجون بریزیم نشد..دارم واسش..هاهاها

Mr.Nariman
2014/10/18, 21:44
ینی این shake7 رو به برق هم وصل میکنن؟؟؟؟ من آرزومه فقط این رو به برق وصل کنم!!!بابا توی خونه ما من با هندزفری آهنگ میزارم ، کل ساختمون که هیچ ، کل کوچه میان فحش میدن !!:8:الان دیگه هندزفری رو هم گذاشتم کنار ، خودم واسه خودم شجریان میخونم....:40:(ینی رو سبکم هم تاثیر گذاشتن...)
خانوادگی سیستم دوستیم برادر.....دیگه نیاز به توضیح نیست........
ان دوچرخه سوار که درباران خیس مگردد ........دوچرخه سوار نبود بلکه سوسولی از بدع بود(بدع:اغاز-ابتدا)
از کنکور نگید که واقعا سیاهچاله ای است بس......منتها اقا اگه هدف داشته باشدی همه چی اسونه میدونید باید کجا برید.......

mohamad road
2014/10/18, 23:08
آقا کسی شرکتی برای فروش شمش پلی اتیلن یا همون تفلون سراغ داره؟؟؟

از اینا

ali.asgari2006
2014/10/19, 00:19

از اینا

من توی خیابان سعدی از اینا دیدم و خودم هم برای یک کاری از جنس ABS تهیه کردم .البته فقط دایره ای شو دیدم .
برای چه کاری می خوای ؟

mohamad road
2014/10/19, 00:46
من توی خیابان سعدی از اینا دیدم و خودم هم برای یک کاری از جنس ABS تهیه کردم .البته فقط دایره ای شو دیدم .
برای چه کاری می خوای ؟
به دیدنش منم دیدم!!! من چون عمده لازم دارم باید از شرکت سازنده بگیرم که ارزون در بیاد!!! برای تراش یه قطعه فنی

pedram7496
2014/10/19, 11:50
امسال بدترین پاییز من بود
تابستون که تموم شد کفش کوهم پاره شد چرخم صد تا ایراد پیدا کرد دوستام همه رفتم یه جایی یکی رفت مالزی یکی رفت برغون منم دیگه حس حال سنگ نوردی نداشتم
از همه بدتر اسیب دیدگی پام بعد از اینکه رفتم پارک بدوم دوباره خودشو نشون داد
پاییز از این بدتر میشه؟

تابستون که تموم شد کفش کوهم پاره شد چرخم صد تا ایراد پیدا کرد دوستام همه رفتم یه جایی یکی رفت مالزی یکی رفت برغون منم دیگه حس حال سنگ نوردی نداشتم
پاییز از این بدتر میشه؟

- - - - - - - - - -

پاییز از این بدتر میشه؟

bamdadkio
2014/10/19, 14:45

از اینا

من سراغ دارم البته کم گیر می آید ولی کاربرد های متفاوتی دارد مثل شیمیایی الکتریکی و حرارتی کدامیک مد نظر شماست .

sinao
2014/10/19, 15:18
یه برنامه ی باحال رفتم آخر هفته
گزارششو به زودی می زارم

Wikiloc - Filband to Galoogah trail - Fīlband, Māzandarān (Iran)- GPS track ([Only registered and activated users can see links])

mohamad road
2014/10/19, 16:04
من سراغ دارم البته کم گیر می آید ولی کاربرد های متفاوتی دارد مثل شیمیایی الکتریکی و حرارتی کدامیک مد نظر شماست .

والله استفاده ما مکانیکیه :D

Vahid_FRD
2014/10/19, 16:15
دچار سز در گمی مفرط شدم یه سری راه هایی پیدا کردم که خدمتم بعد از آموزشی بیفته شیراز اما دارم به خودم میگم خو شیراز که همه میتونن خدمت کنن اما سیستان نه اگه شیراز بیفتم فقط خدمتم میگذره اما سیستان معنی خدمت رو درک میکنم اصلا یه تفکراتی در مورد شهادت و این حرفا اومده تو ذهنم که داره روانیم میکنه شایدم به خاطر اینه که رفته بودم خاطرات سربازای اون پادگان ناجایی که قراره برم رو خوندم اون هایی که شهر های خوب افتاده بودن حسرت اون هایی رو میخوردن که تو مناطق مرزی بودن خلاصه فعلا حسابی جوگیر شدم شما بگید حالم خوبه یا نه؟

یه دوش آب یخ بگیر و به شیراز فکر کن

اضافه شده بعد از : 8 minutes

حسسسسسسس...نتونستیم یه کار رو تموم کنیم......خواسیم سر یه بنده خدا / علی موسوی/ معجون بریزیم نشد..دارم واسش..هاهاها

دقیقا این منظور شماست
حیف که مدافع قدرتمندی داشت
دفعه بعد یادت باشه امانش ندیم که دیر بشه

bamdadkio
2014/10/19, 16:20
والله استفاده ما مکانیکیه :D
شرکت پاسارگاد صنعت گیتی از این تفلون دارد البته توجه دارید که تفلون با پلی اتیلن تفاوت دارد و بسیار گران تر است

Rekab zan
2014/10/19, 17:03
جدیدا به هرکی پ خ میزنیم این خطا هویدا میگردد.

آقای صافدل خالی کن این صندقتوووووو:p

اضافه شده بعد از : 14 minutes

آ یه چیزی دیگه.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
یه روانی راه افتاده تو اصفهان داره تو صورت خانم ها اسید میپاشه. تاحالا 5 مورد بوده که چهارتاشو رسما تایید کردند.. موجی از نگرانی شهرو فراگرفته.:16:

mohamad road
2014/10/19, 18:26
شرکت پاسارگاد صنعت گیتی از این تفلون دارد البته توجه دارید که تفلون با پلی اتیلن تفاوت دارد و بسیار گران تر است
مرسی از لطفتون!!! کارمو راه انداختین!!! کمترین قیمت رو دادن

Vahid_FRD
2014/10/19, 19:40
قابل توجه اون دسته از مدیرایی که دانشگاه آبودان قبول شدن و صداشو در نیاوردن

می خوای از زیر شیرینی دادن در بری ؟؟؟؟

Alu
2014/10/19, 19:45

یکی از اهدافشون همین بوده قطعاً
وافعا خجالت نمی کشن این مدیر های معلوم الحال؟ :36:

Mr.Nariman
2014/10/19, 19:49

یادشون نره به اهوازی ها هم شیرینی بدن!
یعنی هرجور فکرکنید سر از اهواز درمیارن....
اقا ادرس بدم:: بهارستان-مجموعه مسکونی - منازل فاز 2 مخابرات - خ پیام 9 ... پلاک محفوظ بماند.... تا بعد.
اقا زنگ بزنید تدارک شام ببینیم!

Alu
2014/10/19, 19:59
یادشون نره به اهوازی ها هم شیرینی بدن!
یعنی هرجور فکرکنید سر از اهواز درمیارن....
اقا ادرس بدم:: بهارستان-مجموعه مسکونی - منازل فاز 2 مخابرات - خ پیام 9 ... پلاک محفوظ بماند.... تا بعد.
اقا زنگ بزنید تدارک شام ببینیم!

هر وقت این اهوازی های معلوم الحال شیرینی دوچرخشون رو دادن بعد... :46:

Vahid_FRD
2014/10/19, 20:53
اوه اوه اوه اوه
شیرینی تو شیرینی شد واجب شد در اولین فرصت یه سر به اهواز بزنم

Alu
2014/10/19, 21:18
اوه اوه اوه اوه
شیرینی تو شیرینی شد واجب شد در اولین فرصت یه سر به اهواز بزنم
از اتاق فرمان اطلاع دادن که من برای مدت نا معلومی دارم میرم سفر :66:

auas
2014/10/19, 22:41
از اتاق فرمان اطلاع دادن که من برای مدت نا معلومی دارم میرم سفر :66:
دانشگاه؟
بوی شیرینی میاد
حالا اگه شیرینی هم ندادی ندادی ولی من خوشحالم
فقط بیا بگو چی قبول شدی؟:30:

Alu
2014/10/19, 23:50
دانشگاه؟
بوی شیرینی میاد
حالا اگه شیرینی هم ندادی ندادی ولی من خوشحالم
فقط بیا بگو چی قبول شدی؟:30:
اونقدر تو فر موند که سوخت شیرینیا :4:

مهندسی معماری:riz277:

SABER_MTB
2014/10/20, 03:21
برخی دوستا ن رو هر چی ما بی خیالی طی می کنیم به حساب شاسگولیت ما می زارند..............................

هی هر چی دچار ملایمت می شیم هی بد تر می رن رو مخ و اعصاب و روان ما...........................

برای تعمیر یا سرویس دوشاخ و ترمز و این ها میان در خدمتشون باشیم............

بعد سه روز و نیم وقت ما رو می گیرند و هر چی بهشون می گیم اقا شوما تشریف ببر فردا یا نهاستا پس فردا ما آماده شده تحویلتون می دیم.........

تا شب وای میسن که نه .................ما می خاییم کمک کنیم...........

نوکر همتونیم جون داداش کمک نمی خاییم ما شوما رو مخ نرو.............ما کمک نخاستیم...................

بعد از اون ور می بینن این تزشون نمی گیره حالا گیر می دن که نه می خاییم یاد بگیریم..............................دور همی حال کنیم....................!!!!

داداش شوما برو طبقه پایین واحد ثبت نام کلاس های اموزشی ثبت نوم کن از مهر سال 1430 انشا الله کلاس ها شورع می شه.....................

یعنی فقط بلد اند گیر های رو مخی بدن برن رو اعصاب و روان ما....................

این دسته از عزیزان کلا عزیزانی هستند که کلا هر چی بخان ما دیگه نداریم....................هر کاری هم لازم داشته باشند ما بلد نیستیم و نخواهیم بود.............................

تو سایتمون هم چیزی ببیند که گیر بدن اون رو می خاییم : فروختیم نداریم یادمون رفته از تو سایت برداریم.......................

والا با این نوناشون..........................

ناراحت هم اگر شدن می خواستن نشن.........................

چون ما باید از دست ایشان ناراحت باشیم نه اون ها از ما.................................

اییم...........شوما کارت گیر افتاد بیا پیش خود مون...........................

اولا تجربه ما ثابت کرده که غیر از این نیست که معمولا این هایی که خیلی تعارف می کنن که بیا پیش ما کارت رو راه بندازیم بری پیششون هم یه فُشار تپلی می دن به پاچه شوما..............و هم یه منتی می زارند که تا عمر داری نمی تونی از زیر منتشون در ای...................................

ما کلا عادمی هستیم که در همه جوانب زندگی آسه م ریم اسه می اییم که کارمون گیر این ادم بنی بشر نیافته...........................و همه امورات خودمون رو خودمون رفع و رجوع کنیم.................

یه موقعی هم ندرتا ندرتا کارمون گیر بیافته........ می ریم عادمی که اون کاره باشه رو پیدا می کنیم...................یعنی اول وقت می زاریم کنندش رو پیدا می کنیم..................ثانیا از اون هزینه ایی کارمون داره یه مقدار هم بیشتر به طرف می دیم..............یارو کارمون رو که راه می اندازه چهار تا ملق هم می زنه..........................

منت و منت کشی هم نمی خاد بکنیم.................

حالا به حمد الله ....................دیگه اونقدر به تجریه رسیدیم که این گونه افراد رو حتی قبل از اولین برخورد بتونیم بشناسیم و بفهمیم کی می خاد رو مخ بره کی نمی خاد.........................

و اون هایی رو که قصد و هدفشون رو مخ رویه رو همون نیامده عذرشون رو بخاییم.............................بهشو بفهمونیم که داداچ.............................این قبری که سرش وای سادی مرده توش نی......................

mohamad road
2014/10/20, 03:45
نمردیم و یه دادگاه دیدم برای این مریض های روانی!!!

azary
2014/10/20, 10:18
امروز تو شهرستان ما برف بارید وهنوزم در حاله بارشه به اندازه ی 10و15 سانتی متر

amir.fly
2014/10/20, 13:29
دیشب مرکز شهر بودم که 2 تا سایکل توریست آلمانی رو دیدم .
باهاش صحبت کردم . گفتم کمکی چیزی نمیخوای ؟ گفت همه چیز OK هست.
هرکاری کردم که شمارمو بگیره نگرفت....

parham.alikhah
2014/10/20, 14:50
خدایا خودت ظهور کن این مسعولینروانی رو ببر
اصن شاید الاغه ماله خود اقا محمده به شما چه شما سر پیاز ته پیاز پوست پیاز وسط پیاز لایه های درونی پیاز لایه برونی پیاز گل پیاز بوی چی هستین:|
اقا ممد اینارو به خدا بسپارین ادممیشن بالاخره

Vahid_FRD
2014/10/20, 14:50
دلم خنک شد محمد

sahand
2014/10/20, 14:59
عاقا امروز یه ساکل توریست دیدم رفتم جلو سلام دادم سلام کرد گرفتم خارجیه منم استرس زد بالا مغز قفل کرد یعنی حتی یه good luck خالی هم نتونستم بگم بعد چند لحظه پرسیدم از کجا میای طفلک فارسی هم خوب بلد نبود گفت سویس کف کردم تا کرج چطور رکابیده؟ بهش گفتم موفق باشید سرمو انداختم صاف اومدم خونه دارم زبان میخونم تا حالا این دومین بار بود مغزم قفل کرده بود پیش یه شخص بیگانه ی خارجی خیر سرم با کلاس زبان بزرگ شدم

مهدی 77
2014/10/20, 15:42
نمردیم و یه دادگاه دیدم برای این مریض های روانی!!!

اینا چرا قاطی دارن؟؟؟الاغ بیچاره رو برای چی آتیش زده؟؟؟:5:یا امام حسین....بد جور فکرم مشغول شد....

امروز از محل کار پدرم به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی 1 قمقمه دادن بهم...از این قمقمه هایی که حالت فلزی داره و در رنگهای متنوع موجوده....

دمشون گرم...کمبودشو توی برنامه ها حس میکردم...یه قمقمه جوابگو نبود....

Mr.Nariman
2014/10/20, 16:14
اصن شما توى هواي خوب هستيد ......نميدونيد هر روز خاك از اسمون بياد خيلي خيلي بده........
اينجا اهواز .......شهر خاك الود......،باا اينهمه دزدي و اختلاس يه ماده نفتي ريختن رو صحرا سخته .?

اما حيوان آزار فطرتش بيمار و شيطانيه
ازار ماکو(عربی=کجا), بابا کسی که بنزین بریزه رو حیوون بزنه عین ادمکشه, اصن اینکه ببینی داره میسوزه..........
مطمعنا تلافیشو تو این دنیا از خدا میبینه.....

mohamad road
2014/10/20, 16:53
اسيد پاش ممكنه شستشوي مغزي داده شده باشه يا عقده هاي شديد اجتماعي و ساديسم داشته باشه ....
اما حيوان آزار فطرتش بيمار و شيطانيه
اما به هر حال نمرديم و ديديم يه دادگاه تو ايران يه حكم رديف داد

shahab.H
2014/10/20, 19:03
حکم هاش توی حلقم واقعا.......:52:
۲۰ تا حدیث یاد بگیره؟!؟
کاهو نکاره؟!
الاغ بی صاحاب نگه داره؟!!
بنده خدا اون الاغی که سه ماه دست این آدم بیوفته....عقده دادگاه رو روی سرش خالی میکنه....خدا این الاغ رو هم بیامرزه
خو همون ۵۰ ضربه شلاق خوب بود دیگه .... این حکم های مهربانانه چی بود دادن؟!؟!!!!

مهدی 77
2014/10/21, 00:41
چی زده لامصب....خیلی حال کردم باهاش....

Overlord Alpine

عجب رنگ و لعابی هم داره...کابلم از توی تنه رد شده...

اینم لوازمش...گرچه توی عکس مشخصه...

FRAME
6061 DOUBLE-PASS WELDED
ALUMINUN ALLOY
FORK
ROCK SHOX 30 GOLD
DRIVETRAIN
SHIMANO SLX 30 SPEED
BRAKESET
AVID ELIXER 3
HYDRAULIC DISC
WHEELSET
ALEX SC PRO RIMS
SHIMANO SLX HUBS
COCKPIT
HANDLEBAR: RITCHEY COMP
STEM: RITCHEY COMP 4-AXIS
SEATPOST: RITCHEY COMP V2
SADDLE: RITCHEY WCS CONTRAIL

ندیده بودم تا حالا اورلرد روی دوچرخه هاش ترمز Avid بندازه...

mohammad127
2014/10/21, 09:29

mmmaaahhh
2014/10/21, 18:56
امروز گزینه 2 امتحان داشتم...
لعنتی خیلی سخت بود...
بدجوری گند زدم....
رتبه الان اومده .... خیلی خیلی خیلی افتضاح شده !!

بچه های ما ک خوب زده بودن....تراشون از 5500 تا 6500 تو گزینه دو - بقیه هم قلم چی میرن 5000 تا 6800
قلم چی زنگ زد منتمو کشید گفت آقا جان بورسیه ای پاشو بیا گفتم از این بعد دیگه نمیام... 3 تا هم غیبت خوردم دیگه حذف شدم...
چون با برنامش ک پیش نمیرفتم ترازم میشد زیر 5000 ! دچار نا امیدی مفرط میشدم ...4 ساعت هم از وقتمو تلف میکردم ی جورایی...کلا قیدشو زدم...الانم ب روال خودم درس میخونم...

تو هم سعی کن با برنامه ی گزینه دو پیش بری و درس بخونی...اگه نمیخوای با اون برنامه پیش بری و خودت درس بخونی توصیه میکنم اصلا هیچ موسسه ای نری...چون فایده ای نداره ب نظرم...