PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد رکابزنی جمعه آینده( 28 شهریور ماه 93)

sanaz20
2014/09/14, 14:59
سلام دوستان:ad54ad:
برای جمعه یکی از بچه ها پیشنهاد جاجرود رو داده. برنامه نیمه سنگینه و کسایی که با ما رکاب زدن میدونن که فشار نمیاریم پس بنابراین نگرانی وجود نداره
شاید الان برای آخر هفته زود باشه ولی عده ای ممکنه دیر به دیر آنلاین بشن و متوجه اعلام برنامه نشن
یا من متوجه اعلام حضور دوستان نشم مثل برنامه هفته پیش که یکی از بچه ها آخر شب پیغام داده بود که میخواد بیاد از انقلاب بهمون ملحق بشه و ساعت خواسته بود ولی من اصلا پیغامشو ندیدم
پس بنابراین از همین الان اعلام میکنیم که برنامه جاجرود داریم
حدود 3 ساعت هم تا اونجا رکاب میزنیم. ساعت حرکت هم متعاقبا اعلام خواهد شد.
سپاس

mSafdel
2014/09/14, 15:03
بسیار هم عالی. خوش بگذره
ساناز خانم با توجه به اینکه برنامه های شما تقریبا مجزا از گروه فرار اجرا میشه پیشنهاد میکنم که برای گروه خودتون یه اسم بذارید.

ali bayati
2014/09/14, 18:20
برنامهء جاجرود، مشمول مسیر خاکی هم میشه ؟ یا همش آسفالته ؟

sanaz20
2014/09/15, 08:18
بسیار هم عالی. خوش بگذره
ساناز خانم با توجه به اینکه برنامه های شما تقریبا مجزا از گروه فرار اجرا میشه پیشنهاد میکنم که برای گروه خودتون یه اسم بذارید.
چون بچه هایی که با ما رکاب میزنن در واقع قسمتی از گروه فرار هستن و در صورت داشتن برنامه گروه فرار، همگی با اونها همرکاب میشیم ما هم جزو همون گروهیم و نمیشه یه اسم جدا گذاشت.
مثلا همین هفته احتمال برنامه گروه فرار هست به لویزان
و اگر نهایی بشه من هم اینجا اعلام میکنم و با بچه ها همرکاب میشیم
در این صورت باز هم جزو همون گروه میشیم
وقتی فرار برنامه ای نداره ما مجبوریم خودمون دست به کار بشیم که جمعمون به بطالت نگذره :29:

اضافه شده بعد از : 3 minutes

برنامهء جاجرود، مشمول مسیر خاکی هم میشه ؟ یا همش آسفالته ؟
مسیر جاجرود رو من یکبار رفتم. با آقای داوودی پور هم بودیم. ایشونم کورسی سوارن. تمام مسیر جز یه قسمت حدودا 10 متری همش آسفالت بود
ولی احتمالا برنامه این هفته از جاجرود به لویزان تغییر خواهد کرد

ali bayati
2014/09/15, 12:02
...
مسیر جاجرود رو من یکبار رفتم. با آقای داوودی پور هم بودیم. ایشونم کورسی سوارن. تمام مسیر جز یه قسمت حدودا 10 متری همش آسفالت بود
ولی احتمالا برنامه این هفته از جاجرود به لویزان تغییر خواهد کرد

احتمالا مسیرهای خاکی لویزان هم شامل بشه ؟
خود آقا باقر هم هست این جمعه ؟ (ایشون هم جدیدا دوگانه سوز شده اند - هم کورسی و هم XC)

sanaz20
2014/09/16, 08:01
احتمالا مسیرهای خاکی لویزان هم شامل بشه ؟
خود آقا باقر هم هست این جمعه ؟ (ایشون هم جدیدا دوگانه سوز شده اند - هم کورسی و هم XC)
خووووووووووووب برنامه ایشون هم مشخص شد
متن از طرف آقای داوودی پور:
"جمعه میریم دور مجموعه آزادی و بعد پارک چیتگر. چند نکته هم خواهم گفت. هر کس بخواد بیاد میتونه با مسئولیت خودش بیاد (من هیچ مسئولیتی رو نمیپذیرم). قرارمون ساعت 7 ضلع غربی میدان آزادی. مبتدی ها و حرفه ای ها هم می تونن بیان. بدون کلاه ایمنی نیایید."

alimadadi
2014/09/16, 14:34
سلام؛
این هفته حتماً میام خوبه که از محل ما شروع می کنید
:smilies-azardl (13)
راستی یه برنامه تو ذهنمه اگه مایل باشید دربارش صحبت کنیم اونم رفتن به سر مزار فریدون فروغی از تهران 130 کیلومتر راهه بین اشتهارد و بوئین زهرا تو استان قزوینه در ضمن جای موندن شب مهیا می باشد منطقه ای بکر و عالی میشه نصف راه رو مثلاً تا کرج یا اشتهارد رو با ماشین رفت و اگه برنامه دوروزه باشه پعنی پنجشنبه و جمعه برگشت رو به خاطر شیب مسیر و باد موافق میشه اومد و اگه تهدادمون به یک مینی بوس برسه عالی میشه در ضمن سالگرش هم 13 مهرماهه و 12 مهر هم تعطیل می باشد خیلی ها میان سر مزارش فکر میکنم برنامه خوبی بشه 12 و 13 مهر از قزوین قم اراک ساوه و حتی زنجان و همدان هم بچه ها میتونن بیان نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم

ali bayati
2014/09/16, 15:02
خووووووووووووب برنامه ایشون هم مشخص شدمتن از طرف آقای داوودی پور:"جمعه میریم دور مجموعه آزادی و بعد پارک چیتگر. چند نکته هم خواهم گفت. هر کس بخواد بیاد میتونه با مسئولیت خودش بیاد (من هیچ مسئولیتی رو نمیپذیرم). قرارمون ساعت 7 ضلع غربی میدان آزادی. مبتدی ها و حرفه ای ها هم می تونن بیان. بدون کلاه ایمنی نیایید."همه چیش خوبه ... خصوصا که بعد از مدتها خود آقا باقر رو میبینم ... فقط اون چیتگر آخرش (که میشه ساعت ۱۰:۳۰ به بعد) میخوره به شلوغی عشاق الپیک نیک ...شاید یه گروه خوارج درست کردیم که بعد از مجموعه، بجای چیتگر بریم مخصوص مثلا

sanaz20
2014/09/16, 15:14
سلام؛
این هفته حتماً میام خوبه که از محل ما شروع می کنید
:smilies-azardl (13)
راستی یه برنامه تو ذهنمه اگه مایل باشید دربارش صحبت کنیم اونم رفتن به سر مزار فریدون فروغی از تهران 130 کیلومتر راهه بین اشتهارد و بوئین زهرا تو استان قزوینه در ضمن جای موندن شب مهیا می باشد منطقه ای بکر و عالی میشه نصف راه رو مثلاً تا کرج یا اشتهارد رو با ماشین رفت و اگه برنامه دوروزه باشه پعنی پنجشنبه و جمعه برگشت رو به خاطر شیب مسیر و باد موافق میشه اومد و اگه تهدادمون به یک مینی بوس برسه عالی میشه در ضمن سالگرش هم 13 مهرماهه و 12 مهر هم تعطیل می باشد خیلی ها میان سر مزارش فکر میکنم برنامه خوبی بشه 12 و 13 مهر از قزوین قم اراک ساوه و حتی زنجان و همدان هم بچه ها میتونن بیان نظرتون چیه یه تاپیک بزنیم
چند وقت پیش آقا باقر هم پیشنهاد یه برنامه دو روزه رو داد که با استقبال کمی مواجه شد و دلیلش هم افراد شاغل و یا کم سن و سالی که اجازه نداشتن شب رو بیرون از خونه باشن بود.
وگرنه برنامه بسیار خوب و باحالی میتونه باشه.
در ضمن وقتی پای پول به میون میاد، (گرفتن مینی بوس و غذا و ناهار و این چیزا) خیلیا فرار میکنن:30: اینا رو تجربه ثابت کرده
برای همین دیگه آقا باقر هم قید برنامه های بیش از یک روز و یا با ماشین پشتیبان رو زد
ایده خوبیه ولی اگه هم بخواد کسی بیاد شاید در حد سه الی 5 نفر بیان

alimadadi
2014/09/16, 15:18
اینکه بچه ها از استانهای همجوار میتونن بیان شاید تعدادشونو بیشتر کنه
در ضمن هر کی میتونه غذای خودشو بیاره
مهم اینکه بخواهیم برنامه اجرا شه به نظر من تاپیک نظر سنجی ضرری نداره:smileys-free-downlo

sanaz20
2014/09/16, 15:23
همه چیش خوبه ... خصوصا که بعد از مدتها خود آقا باقر رو میبینم ... فقط اون چیتگر آخرش (که میشه ساعت ۱۰:۳۰ به بعد) میخوره به شلوغی عشاق الپیک نیک ...شاید یه گروه خوارج درست کردیم که بعد از مجموعه، بجای چیتگر بریم مخصوص مثلا
من تا جایی که یادمه هر بار با فرار رفتیم چیتگر حتی یک دور هم دور پیستو نچرخیدیم
یک راست رفتیم فاز 2
البته منظورم اسفالتشه هاااااا نه خاکیاش
موقع برگشتم که همیشه از اون گروهای خوارج تشکیل میشه
یه عده میرن خونه یه عده هم برنامه میچینن برای همون روز میرن یه برنامه دیگه:4d564ad6:

اضافه شده بعد از : 3 minutes

اینکه بچه ها از استانهای همجوار میتونن بیان شاید تعدادشونو بیشتر کنه
در ضمن هر کی میتونه غذای خودشو بیاره
مهم اینکه بخواهیم برنامه اجرا شه به نظر من تاپیک نظر سنجی ضرری نداره:smileys-free-downlo
ایده جالبیه. هم میتونین اینجا اعلام کنین و هم توی برنامه جمعه عنوان کنین
برای غذا هم همونطور که خودتونم بهتر از من میدونین 99٪ آقایون برای غذا هیچ برنامه ای ندارن. فکر کن پسرا از خونه با خودشون لقمه بیارن.:5: عمرا!!!

ali bayati
2014/09/16, 15:45
...
ایده جالبیه. هم میتونین اینجا اعلام کنین و هم توی برنامه جمعه عنوان کنین
برای غذا هم همونطور که خودتونم بهتر از من میدونین 99٪ آقایون برای غذا هیچ برنامه ای ندارن. فکر کن پسرا از خونه با خودشون لقمه بیارن.:5: عمرا!!!

در هر حال فکر کنم همونجا برنامهء خوارج رو مطرح کنیم، پر مخاطب تر از اینجا باشه :128fs318181:
من برای برنامه های سنگین (مثل وردیج و امثالهم) با خودم سیب زمینی پخته میبرم و ریز ریز میخورم:44: البته اسنیکرز و کیک Tiny و ایضا کشمش هم بی تاثیر نیست :30:

hamrekab
2014/09/16, 16:03
سلام ، من تازه عضو شدم ، میشه منم بیام، خیلی دوس دارم :63:، چون هر جمعه و اوقات بیکاری تنها میرم تمرین :19:! اگه میشه منم دعوت کنید [Only registered and activated users can see links] ممنون میشم خبر کنید ! :riz304:
حسینی

ali bayati
2014/09/16, 16:19
سلام ، من تازه عضو شدم ، میشه منم بیام، خیلی دوس دارم :63:، چون هر جمعه و اوقات بیکاری تنها میرم تمرین :19:! اگه میشه منم دعوت کنید [Only registered and activated users can see links] ممنون میشم خبر کنید ! :riz304: حسینی

این برنامه کاملا Open هست ... یعنی هر کسی بخواد بیاد آزاده و به مسئولیت خودش میتونه بیاد ;)

mSafdel
2014/09/16, 16:49
سلام ، من تازه عضو شدم ، میشه منم بیام، خیلی دوس دارم :63:، چون هر جمعه و اوقات بیکاری تنها میرم تمرین :19:! اگه میشه منم دعوت کنید [Only registered and activated users can see links] ممنون میشم خبر کنید ! :riz304:
حسینی
فقط کافیه سر ساعت در محل قرار باشید البته با رعایت موارد ذکر شده!

قرارمون ساعت 7 ضلع غربی میدان آزادی

maslunka
2014/09/16, 23:36
پس اینطور که من قهمیدم جاجرود شد لویزان، لویزانم شد آزادی،اونم ضلع غربیش ساعت 7 صبح،درسته؟

sanaz20
2014/09/17, 08:18
پس اینطور که من قهمیدم جاجرود شد لویزان، لویزانم شد آزادی،اونم ضلع غربیش ساعت 7 صبح،درسته؟
دقیقا خود خودشه :30:
البته من خودمم احتمال داره نتونم برم چون اون موقع صبح برام سخته
همین آخر هفته رو برای استراحت دارم
کم خوابی داشته باشم هفته بعدم به فناست:7:

hamrekab
2014/09/17, 08:41
سلام:ad54ad: ، عذر می خام ! من اخرش نفهمیدم شما میخاین از میدون آزادی برین چیتگر یا جاجرود :37:؟ کدومش ؟ میشه محل دقیق رو بگید ؟ :63:

ali bayati
2014/09/17, 09:34
سلام:ad54ad: ، عذر می خام ! من اخرش نفهمیدم شما میخاین از میدون آزادی برین چیتگر یا جاجرود :37:؟ کدومش ؟ میشه محل دقیق رو بگید ؟ :63:

شروع از میدون آزادی (ضلع غربی)
حرکت از طریق جاده مخصوص و خروجی ورزشگاه آزادی به پیرامون ورزشگاه آزادی
و بعد از دور دور کردن در اونجا، گروه به سمت چیتگر حرکت میکنه :128fs318181:

اینم مسیر احتمالی:
[Only registered and activated users can see links]

hamrekab
2014/09/17, 10:57
:riz304:دستت درد نکنه .

shahab.H
2014/09/17, 10:57
ااااااااااااااااا خوش بحالتووون.‌‌‌‌..من اینجا تهنام!! شوما چقدر زیادین!! توی شهر ما فقط خودم و چرخم هستیم......:13::14::14::19:
رشت زاکون کوره ایساید؟؟؟؟ خخخخ ( این به زبان خودمون بوداااا !!!!):59:

alimadadi
2014/09/17, 11:30
ای که گفتی یعنی چه:7:

اضافه شده بعد از : 18 minutes

جمعه باهم میریم چیتگر[Only registered and activated users can see links]

alibibak
2014/09/18, 00:26
سلام به همگی منم برنامه این هفته هستم...اگر امکانش هست شماره تلفن جهت هماهنگی تو پیام خصوصی بهم بدید (لاین و.... فرقی نداره)

Pendar
2014/09/18, 10:57
سلام؛
برنامه خوبیه. اگر عملی شد من هم هستم.

bagher davoudipour
2014/09/20, 21:04
خووووووووووووب برنامه ایشون هم مشخص شد
متن از طرف آقای داوودی پور:
"جمعه میریم دور مجموعه آزادی و بعد پارک چیتگر. چند نکته هم خواهم گفت. هر کس بخواد بیاد میتونه با مسئولیت خودش بیاد (من هیچ مسئولیتی رو نمیپذیرم). قرارمون ساعت 7 ضلع غربی میدان آزادی. مبتدی ها و حرفه ای ها هم می تونن بیان. بدون کلاه ایمنی نیایید."

دوستانی که این برنامه رو نیومدن در واقع یه برنامه ی مفید رو از دست دادن، بخصوص دور مجموعه ی آزادی و نکات آموزشیی که گفتم (شاید دیگه تکرار نشه)

[Only registered and activated users can see links] ?oh=c6dace21611b0295bd0d37db7a2377e2&oe=548E4823&__gda__=1422728106_97a9cfad3fd025b2dc279f9c7b148ac 2

ali bayati
2014/09/20, 22:13
همرکاب من در همون دور اول پنچر کرد که بدلیل همراه نداشتن لوازم پنچری و تیوپ اضافه، باعث توقف یکساعته در ظلع جنوبی (در واقع، بر اتوبان) شد ... متاسفانه چسب پنچری من خشک شده بود و یکی از دوستان لطف کرد چسب (و همینطور وقتش رو) در اختیار ما گذاشت که باز هم افاقه نکرد و مجبور شدم با دوچرخه برگردم پارکینگ میدون آزادی تا با ماشین بیام دنبال همرکابم و دوچرخه اش رو منتقل کنم به پارکینگ آزادی ...

دوچرخه سواران غریبه ای که همون مسیر رو رکاب میزدند به درخواست های ما (تکاندادن دست و تیوپ پنچر و ...) هیچ توجهی نداشتند:53: و حتی نگاه هم نمیکردند.
دوستان گروه خودمون هم بجز همون یک نفر (که در یکی از برنامه های گروه Arax با هم بودیم) تره هم برامون خرد نکردند :bike-smiley:

موتور سوارها خیلی هوای همدیگر رو دارند (موتور سوار نیستم ولی به دفعات شاهد بودم که برای هم می ایستند و کمک میدن) ... دقیقا برعکس تجربهء دیروز ما در بین شاید افزون بر ۳۰ دوچرخه سوار !!
با خودم قرار گذاشتم برای برنامه های بعدی (چه انفرادی و چه گروهی) یه تیوپ ۲۶ هم کنار ۲ تا ۲۸ ای که برای خودم دارم، بردارم که خودم یا همرکابم محتاج نشیم و دیگه تجربهء جمعه برام تکرار نشه :13:

ولی در عوض، امروز عصر از خجالت «دور مجموعه آزادی» حسابی درومدم که پست اش رو میذارم تو تاپیک تمرین :a2d3:

Hamzeh
2014/09/20, 23:26
کلا هر چیزی که به سمت غرب بگرایه همینطور ميشه :) ما سمت سوهانک پنچر کنیم موتوری ها هم برامون می ایستن
:D

Pendar
2014/09/21, 11:36
همرکاب من در همون دور اول پنچر کرد که بدلیل همراه نداشتن لوازم پنچری و تیوپ اضافه، باعث توقف یکساعته در ظلع جنوبی (در واقع، بر اتوبان) شد
دوستان گروه خودمون هم بجز همون یک نفر (که در یکی از برنامه های گروه Arax با هم بودیم) تره هم برامون خرد نکردند :bike-smiley:

پس چرا گروهی میریم تمرین؟ اصلا دلیل تمرین گروهی چیه؟ خیلی عجیب و تاسف انگیز بود این قسمت پستتون. امیدوارم قبل از هر چیز فرهنگ و انسانیت در بین آدما بالا بره.

hamrekab
2014/09/21, 12:13
همرکاب من در همون دور اول پنچر کرد که بدلیل همراه نداشتن لوازم پنچری و تیوپ اضافه، باعث توقف یکساعته در ظلع جنوبی (در واقع، بر اتوبان) شد ... متاسفانه چسب پنچری من خشک شده بود و یکی از دوستان لطف کرد چسب (و همینطور وقتش رو) در اختیار ما گذاشت که باز هم افاقه نکرد و مجبور شدم با دوچرخه برگردم پارکینگ میدون آزادی تا با ماشین بیام دنبال همرکابم و دوچرخه اش رو منتقل کنم به پارکینگ آزادی ...

دوچرخه سواران غریبه ای که همون مسیر رو رکاب میزدند به درخواست های ما (تکاندادن دست و تیوپ پنچر و ...) هیچ توجهی نداشتند:53: و حتی نگاه هم نمیکردند.

موتور سوارها خیلی هوای همدیگر رو دارند (موتور سوار نیستم ولی به دفعات شاهد بودم که برای هم می ایستند و کمک میدن) ... دقیقا برعکس تجربهء دیروز ما در بین شاید افزون بر ۳۰ دوچرخه سوار !!
با خودم قرار گذاشتم برای برنامه های بعدی (چه انفرادی و چه گروهی) یه تیوپ ۲۶ هم کنار ۲ تا ۲۸ ای که برای خودم دارم، بردارم که خودم یا همرکابم محتاج نشیم و دیگه تجربهء جمعه برام تکرار نشه :13:

ولی در عوض، امروز عصر از خجالت «دور مجموعه آزادی» حسابی درومدم که پست اش رو میذارم تو تاپیک تمرین :a2d3:

آقا من شرمنده م :13:، منم تیوب نداشتم و چسب پنچری که داشتم هم فاسد شده بود خودت که دیدی داداش. :14:

bagher davoudipour
2014/09/24, 00:21

علی جان سلام؛
به همراه داشتن تیوپ و لوازم پنچری از واجبات و ضروریات برای یه دوچرخه سواره، مثل جک برای اتومبیل.
من با کورسی بودم و تیوپ 26 نداشتم، به بچه ها هم گفتم که اگه میتونن کمک کنن ولی وقتی میبینی از کنار یه دوچرخه سواری که دوچرخش پنچر شده به راحتی رد میشن و نمی ایستن به همون خاطریه که گفتم، یعنی پنچر کردن و پنچری گرفتن و همچنین به همراه داشتن لوازم پنچری گیری یه موضوع عادیه و شاید کسی فکر نمیکنه که شما احتیاج به ملزومات ابتدایی داشته باشی.
به هر حال این سختی رو به فال نیک بگیر و در عوض تجربه ای شده تا دیگه یه سری چیزها رو همیشه به همراه داشته باشی :29:
ضمنا دوستان باید توجه داشته باشن، چسبی که باز شده باشه بعد از مدتی یا چسبش میپره و یا فاسد میشه. بنابر این بهتره همیشه چسب نو هم به همراه داشته باشیم. خود من همیشه 3 حلقه تیوپ، غیر از لوازم پنچری گیری به همراه دارم.

ali bayati
2014/09/24, 13:41
علی جان سلام؛
به همراه داشتن تیوپ و لوازم پنچری از واجبات و ضروریات برای یه دوچرخه سواره، مثل جک برای اتومبیل.
من با کورسی بودم و تیوپ 26 نداشتم، به بچه ها هم گفتم که اگه میتونن کمک کنن ولی وقتی میبینی از کنار یه دوچرخه سواری که دوچرخش پنچر شده به راحتی رد میشن و نمی ایستن به همون خاطریه که گفتم، یعنی پنچر کردن و پنچری گرفتن و همچنین به همراه داشتن لوازم پنچری گیری یه موضوع عادیه و شاید کسی فکر نمیکنه که شما احتیاج به ملزومات ابتدایی داشته باشی.
به هر حال این سختی رو به فال نیک بگیر و در عوض تجربه ای شده تا دیگه یه سری چیزها رو همیشه به همراه داشته باشی :29:
ضمنا دوستان باید توجه داشته باشن، چسبی که باز شده باشه بعد از مدتی یا چسبش میپره و یا فاسد میشه. بنابر این بهتره همیشه چسب نو هم به همراه داشته باشیم. خود من همیشه 3 حلقه تیوپ، غیر از لوازم پنچری گیری به همراه دارم.

باقر جان، سلام
منم متاسفانه با کورسی بودم و ۲ تا تیوپ ۲۸ داشتم ... ولی شانس بدم این بود که چسبم خشک شده بود ...
این دوست ما هم تجربه ای شد براش که مجهز بیاد :smilies-azardl (13) امروز با هم رفته بودیم تمرین و گفت که ۵ تا تیوپ زاپاس و ملزومات پنچری و اینها گرفته
منم صبحی یه چسب نو از فروشگاه جباری گرفتم که بتونم در مواقع لزوم به بقیه امداد رسانی موثر داشته باشم:D

چسبهایی که برای پنچری استفاده میشه (موسوم به Rubber Cement) بجز بحث تاریخ مصرف، ظاهرا نوعی حلال توش میزنن که در معرض هوا میپره و خاصیت چسبندگیش رو از دست میده.