PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرج گردی صبح+تصادف در گوهر دشت+زهر شدن یه روز خوب

sahand
2014/09/07, 00:51
صبح روز پنج شنبه (6/6/93) یه هفته پیش رفتم سراغ دوستم و رفتیم میدون اسبی صبونه زدیم بعد اون رفت سر کارش و منم رفتم تا تمرین کنم شرمنده زیاد از مسیر و اینا عکس ندارم
[Only registered and activated users can see links] 03.jpg
میدان اسبی ساعت 8.30 صبح
سربالایی طالقانی رو رفتم تا مطهری از اونجا هم انداختم ملکشاه تا دانشگاه رفتم و برگشتنم انداختم از خط ویژه اتوبوس گوهردشت به پایین (خلاف ماشینای دیگه همجهت اتوبوس ها)
از اینجا به بعد تمام کارام اشتباهه محض تکرار نکنید
سر هشتم اصلا حواسم به جلو نبود(اشتباه) یه 206 برای سبقت پیچید تو خط ویژه منم دیر دیدمش هندزفری هم توگوشم (صدای طغیان گیتار کویین سر تاسر وجودمو گرفته بود انگار تو ابرا رکاب میزدی)(اشتباه) (حالا طرف بوق زد یا نه رو نمی دونم) که یه دفه دیدمش و جفت دست رو ترمز(اشتباه) حدود 5 6 متر رو آسفالت رنده شدم رفتم زیر چرخش اگه کلاه نبود پری روز شب هفتمم بود.
خلاصه طرف اومد پایین منم هر جوری بود خودمو کشوندم بیرون صاف وایستادم(اشتباه) شروع به بررسی خسارتای وارده کردم راستشو بگم ترسیده بودم ناجور
طرفم فقط میگفت خلاف اومدی منم میگفتم ماشین توخط ویژه میاد؟
طرف قیافه حق به جانب یه خورده هم ترس داشت و به من گفت که مقصرم و منم زیر بار نمی رفتم تا اینکه گفت برم؟ منم گفتم برو(اشتباه) حتی شماره پلاکشم ور نداشتم(اشتباه)
خلاصه کسبه ی محل جمع شده بودن دورم و ترس من بیشتر میشد در این موقع فهمیدم 3 تا دندون خوشگل در اثر مالیده شدن به آسفالت شکوندم
یکی تاج بقیه مثل شیشه میرال ترک خورده ولی سر جاش هست+ شکفتن چونه و خونریزی افتضاح+ پوست نداشتن شانه از آسیب های وارده به من بود
[Only registered and activated users can see links] 020.jpg
دایره قرمز خورده آسفالت هست که رفته تو دندون:5:
[Only registered and activated users can see links] 012.jpg
موقع بخیه دکتره مونده بود چه جوری بخیه بزنه آخه پوستش له شده بود 5 تا بخیه خورد ماهرانه انجام داد دستش درد نکنه
[Only registered and activated users can see links] 11.jpg
شونم وقتی فهمیدم درد میکنه که تو بیمارستان بودیم (برای عکسو این جور چیزا) ینی حدود 2 ساعت درد نداشت بدنم گرم بود و شونم پوست نداشت رسیده بود به گوشت قرمز با یه لایه زرد چربی کم رنگ
[Only registered and activated users can see links] 7.jpg
باورتون میشه من این زیر بودم؟(البته ماشین همسایه هست)
بعداین حادثه من فهمیدم
1-تصادف کردن اصلا درد نداره (خصوصا وقتی حواست نباشه):29:
شروع دردا از 5 دقیقه بعد تصادفه واسه کتف چپ من بعد از 1 روز درداش شروع شد که فهمیدم گیر کرده به گل میخ خیابون
2-اگه دندونتون خدای نکرده شکست بگردین و پیداش کنین برای قالب زدن لازمه اگه از ریشه در اومد از تاج برش دارید(دست به ریشه نزنید)فوری برید دندون پزشکی
3-بعد تصادف تظاهر به خوب بودن نکنین چون این جوری نیست
4-طرفی که بهتون زده رو ول نکنین پلاک یادتون نره
5-الان یادم نمیاد اگه یادتون اومد بگین

بعد زهر شدن یه روز خوب
بعد تصادف سوار دوچرخه شدم(آخه سرتق تر از این حرفام) اومدم خونه به دوچرخه رسیدم دیدم ترمز که کردم دوچرخ برگشته مث حالتی که وارونش میکنیم با تمام نیرو کوبیده رو زین
زینو کج کرده (فک کن حدود 8 کیلو متر بعد تصادف رو زین بودم نفهمیدم کجه):55:
و توپی تنه رو داغون کرده بود البته هنوز نمی دونم چه جوری؟:7:

امیدوارم از اشتباهاتم که سراسر این گزارش مطالعه فرمودید نهایت درس را گرفته باشید
البته میدونم شما ها شاید بد تر از اینم تجربه دارید (خداییش میشد بدتر هم بشه) هدفم از این پست تجربه هام بود وبس شما هم اگه تجربه ای دارید بگید ما هم استفاده میکنیم

مهدی 77
2014/09/07, 10:10
داداش اول دمت گرم برای تمرین و گزارشت و اون عکس اول که خیلی زیبا بود.....

ولی خیلی ناراحت شدم دیدم تصادف کردی....خداروشکر که خیلی طوریت نشده....ولی دوچرخه......

به قول دوستم بدن ترمیم میشه ولی دوچرخه نه..:29:

ماهم تصادف کردیم و گزارشش رو هم نوشتیم ولی اون یارو دیگه واینستاد....فکر کرد من که رو زمین پهن شدم یا مردم یا بیهوشم که اونم تخت گاز رفت...

alimadadi
2014/09/07, 10:11
از بایک هم عکس بزار ..................:bike-smiley:

sahand
2014/09/07, 10:55
داداش اول دمت گرم برای تمرین و گزارشت و اون عکس اول که خیلی زیبا بود.....

ولی خیلی ناراحت شدم دیدم تصادف کردی....خداروشکر که خیلی طوریت نشده....ولی دوچرخه......

به قول دوستم بدن ترمیم میشه ولی دوچرخه نه..:29:

ماهم تصادف کردیم و گزارشش رو هم نوشتیم ولی اون یارو دیگه واینستاد....فکر کرد من که رو زمین پهن شدم یا مردم یا بیهوشم که اونم تخت گاز رفت...

خیلی حس بدیه
به اون دوستت هم بگ من حاضر بودم دوچرخه از بین بره و پول ماشین طرف هم بدم ولی دندونام این جوری نشه
پول میاد میره تنها چیزی که نمی شه کاریش کرد سلامتی بدنه

- - - - - - - - - -

از بایک هم عکس بزار ..................:bike-smiley:
مشکلش داخلی بود حتا یه خط هم نیافتاد

sanaz20
2014/09/07, 13:15
وای چه حادثه وحشتناکی
من بجای تو قلبم تند تند زد حین خوندن این گزارش
و در ضمن من نسبت به زخم و این چیزا خیلی حساسم. دلم ریش شد ایییییییییییی:(

Piano800
2014/09/07, 13:25
چه حادثه دل خراشی.
خیلی حس بدیه که رو زمین افتاده باشی و مردم بالای سرت جمع شده باشن.
امیدوارم زودتر خوب بشین.:12:

Vahid_FRD
2014/09/07, 14:08
بعداین حادثه من فهمیدم
1-تصادف کردن اصلا درد نداره (خصوصا وقتی حواست نباشه):29:
شروع دردا از 5 دقیقه بعد تصادفه واسه کتف چپ من بعد از 1 روز درداش شروع شد که فهمیدم گیر کرده به گل میخ خیابون
2-اگه دندونتون خدای نکرده شکست بگردین و پیداش کنین برای قالب زدن لازمه اگه از ریشه در اومد از تاج برش دارید(دست به ریشه نزنید)فوری برید دندون پزشکی
3-بعد تصادف تظاهر به خوب بودن نکنین چون این جوری نیست
4-طرفی که بهتون زده رو ول نکنین پلاک یادتون نره
5-الان یادم نمیاد اگه یادتون اومد بگین

آقا سهند واقعا خدا رو شکر که سالمی و اتفاق بدتری نیافتاده
این تجاربتو منم دارم البته شدید تر و مخصوصا مورد اول :)
همیشه از کلاه استفاده کنید هم به موارد اضافه کن

ممنون از گزارش خوبت

یه پیشنهاد می تونی یه تاپیک با عنوان " کارهایی که بعد از تصادف با دوچرخه باید انجام داد " بزنی و همه بچه ها ازش سود ببرن افتخار باز کردن این تاپیک با شما باشه
منتظریم

mSafdel
2014/09/07, 15:49
آقا سهند واقعا خدا رو شکر که سالمی و اتفاق بدتری نیافتاده
این تجاربتو منم دارم البته شدید تر و مخصوصا مورد اول :)
همیشه از کلاه استفاده کنید هم به موارد اضافه کن

ممنون از گزارش خوبت

یه پیشنهاد می تونی یه تاپیک با عنوان " کارهایی که بعد از تصادف با دوچرخه باید انجام داد " بزنی و همه بچه ها ازش سود ببرن افتخار باز کردن این تاپیک با شما باشه
منتظریم
یادمه امین بایکر عزیز قبلا یه همچین تاپیکی باز کرده بود و توضیحات خوبی تو اون تاپیک دیده بود. در صورت نیاز بهتره همون تاپیک رو توسعه بدیم

mohsenfokoli
2014/09/07, 22:34
آخه مرد مومن تو می خواستی تو سرپایینی لذت ببری میرفتی تو رستاخیزو رکاب میزدی نه لاین برعکسو. حالا مگه چیجوری خوردی زمین که آسفالتو گاز گرفتی؟
دماغت چیزیش نشد؟

Mr.Nariman
2014/09/07, 23:33
کارهایی که نباید انجام بدید.....
1- دارن پل میسازن .... کنار پل هیچی نیست... نصف شبی حواستون نیست میفتید تو اب.... من خودم اینکارو میکنم.....
2-کنار تایر کامیون نرونید مخصوصا تو ترافیک... میزنه لهتون میکنه.....من اینکارو میکنم.....
3-تو رو قران وقتی یجایی ترافیک و همه تو هم لول میزنن هندزفری هارو دربیارید خطر داره... من این موردو رعایت میکنم......
4-لاین مخالف.... وسط ...... حق با دوچرخه سواره.........بزن دهن مهن هر کی حرف زدو سرویس کن..... من خودم اینکارو میکنم
5- کنار ماشین سنگین کورس نندازید حواسشون نیست لهتون میکنن.... من اینکارو میکنم......
6- سرپیچ ها - دوربرگردون..... حواستون به ماشین های باشه.... یوقت نرید تو در..... من همیشه رعایت میکنم
7- تو اتوبان هستید.... همیشه پشت سرتونو ببینید ماشین سنگین نیاد.... تعادل تونو به هم میزنه اتفاقات بدی می افته..... من خودم رعایت میکنم........
نتیجه اخلاقی........ ما ادم نمیشیم.........

Chivalrous
2014/09/08, 00:09
إن شاء الله سریع تر خوب بشید و تجربه ای باشه برای آینده که دیگه از این اتفاقا نیافته ...

sahand
2014/09/08, 00:27
آخه مرد مومن تو می خواستی تو سرپایینی لذت ببری میرفتی تو رستاخیزو رکاب میزدی نه لاین برعکسو. حالا مگه چیجوری خوردی زمین که آسفالتو گاز گرفتی؟
دماغت چیزیش نشد؟

حس يك خورده اونور تر رفتنو نداشتم مقصر اصلي هم خودمم
بينيمم مشكل نداشت بخاطر اينكه رو جونه فرود اومدم و فك بايين ميره عقب با دندون رو اسفالت كشيده شد هنوزم درد داره

SABER_MTB
2014/09/08, 04:02
ضمن ارزوی سلامتی هر چه سریع تر برا شما اقا سهند گل گلاب.............................

اقا ما هم در زمانی که جوان تر بودیم دقیقا متوجه شدیم که این هدفون چیز خطرناکیست.......................چون یه چند دفعه دقیقا همین طور شد ...یعنی یه چند باری یه ماشین هایی یهویی وامدن جلوم ای از بقل از فاصله بسیار کمی از ما که اصلا هیچ صدایی ازشون نشنیده بودیم..................که الته هیچ کدوم خدا رو شکر در وضعیت خطرناکی نبودن با ما ولی دیدیم خو مرد مومن لازم نیس حتما حادثه اتفاق بیافته که بفهمی این کار خطر ناکه که............

همین که ماشین رو نمی شنوی و یهویی می بینیش یعنی خطر.............................

این بود که همیشه تو شهر که راکب بودیم یکی از هدفون ها رو می زاشتیم و یکی از گشو ها رو خالی می زاشتیم برا شنیدن...................

و از اون موقعی که ماشین گرفتیم هم اصلا متوجه شدیم که اگر بشه درون شهر سوار چرخ نشد اصلا بهتره که نشد........................اون هم تو تهران.....باز حالا شهرستان ها یک کم خلوت تره بهتره.........

کلا همه به نظر ما یادشون باشه.................

که >.......

اصلا این که دیگران می بینند..................دیگران حواسشون هست...................دیگران رعایت می کنند و این ها رو از سرتون کلا بیرون کنید.................

تو خیابون که سوار چرخید.................کاملا فرضتون بر این باشه که عموم ماشنی سوار ها گاو هایی بیش نمی باشند و برای اینکه مورد حمله گاو های وحشی قرار نگیرید باس حواسشون رو کاملا جمع کنید......................

isania
2014/09/08, 09:21
آقا هيچ وقت بد نبيني ،تن و روحت در سلامتي كامل به سر ببرن و مهمتر از اينها دوچرخه ات صحيح و سالم و خوش ركاب باشه ، همانطور كه دوستان و خودتون فرمودين يه خورده بر مي گرده به بي احتياطي خودمون ، من خودم هم چند وقت پيش رفتم دره وسيه و از اونجا رفتم كندر ، دوستاني كه رفتن ميدونن چه شيب خفني داره وقتي كه به سمت جاده كندرسرازير ميشي ، كل مسيرو با دقت كامل و پدر لنت ترمز ا رو درآوري اومديم پايين تو جاده خاكي كف دره حواسمون رفت به داخل رودخونه دره كه ميشه يه برنامه گلگشتي خانوادگي هم اومد تو همين فكرا بوديم كه ديديم دوچرخه همچي دوري گرفته كه نگو جلو هم يه پيچ خفننننن نفهميدم كي خوردم زمين زانو تركيد كله مبارك هم به نعمت كلاه سلامت ، آرنج ها دولايه پوست برداري شده خلاصه زخم و زيلي و خون ريزان افتاديم جاده چالوس و برگشتيم خونه ، همسر عزيز از تر از جانم هم با بتادينو گاز استريل افتاد به جون زخم زانو يه كيلويي ! سنگ ريزه و خاك و خول از تو زانو درآورد

sahand
2014/09/08, 10:01
آقا هيچ وقت بد نبيني ،تن و روحت در سلامتي كامل به سر ببرن و مهمتر از اينها دوچرخه ات صحيح و سالم و خوش ركاب باشه ، همانطور كه دوستان و خودتون فرمودين يه خورده بر مي گرده به بي احتياطي خودمون ، من خودم هم چند وقت پيش رفتم دره وسيه و از اونجا رفتم كندر ، دوستاني كه رفتن ميدونن چه شيب خفني داره وقتي كه به سمت جاده كندرسرازير ميشي ، كل مسيرو با دقت كامل و پدر لنت ترمز ا رو درآوري اومديم پايين تو جاده خاكي كف دره حواسمون رفت به داخل رودخونه دره كه ميشه يه برنامه گلگشتي خانوادگي هم اومد تو همين فكرا بوديم كه ديديم دوچرخه همچي دوري گرفته كه نگو جلو هم يه پيچ خفننننن نفهميدم كي خوردم زمين زانو تركيد كله مبارك هم به نعمت كلاه سلامت ، آرنج ها دولايه پوست برداري شده خلاصه زخم و زيلي و خون ريزان افتاديم جاده چالوس و برگشتيم خونه ، همسر عزيز از تر از جانم هم با بتادينو گاز استريل افتاد به جون زخم زانو يه كيلويي ! سنگ ريزه و خاك و خول از تو زانو درآورد

حال شما رو میفهمم = حالت من ضربدر 1000
چون من توشهر بودم مشکلی نداشتم از لحاظ امداد رسانی و کمک های مردم و من هر جاکه بودم 10 دقیقه بعدش میرسیدم خونه ولی شما تو خارج از شهر یه همچین مشکلی پیدا کردین حس وحشتتون خیلی بیشتر از من بوده قطعا و درد زانو چیز بسیار ناجور و تحمل نا پذیره حالا اگه چند نفری رفته باشید خیلی بهتره اگه تکی عذابه
بعد یه سوال تاخونه رکاب زدید؟

isania
2014/09/08, 10:34
حال شما رو میفهمم = حالت من ضربدر 1000
چون من توشهر بودم مشکلی نداشتم از لحاظ امداد رسانی و کمک های مردم و من هر جاکه بودم 10 دقیقه بعدش میرسیدم خونه ولی شما تو خارج از شهر یه همچین مشکلی پیدا کردین حس وحشتتون خیلی بیشتر از من بوده قطعا و درد زانو چیز بسیار ناجور و تحمل نا پذیره حالا اگه چند نفری رفته باشید خیلی بهتره اگه تکی عذابه
بعد یه سوال تاخونه رکاب زدید؟
آره همانطور كه خودتون هم ميدونين آدم اون لحظه بدنش داغه و آثارشو نشون نميده ولي بعدش .... ، من خودم تا يه هفته لنگ لنگان راه ميرفتم و زانوم خم نمي شد

mohsenavr
2014/09/08, 10:46
کارهایی که نباید انجام بدید.....
1- دارن پل میسازن .... کنار پل هیچی نیست... نصف شبی حواستون نیست میفتید تو اب.... من خودم اینکارو میکنم.....
2-کنار تایر کامیون نرونید مخصوصا تو ترافیک... میزنه لهتون میکنه.....من اینکارو میکنم.....
3-تو رو قران وقتی یجایی ترافیک و همه تو هم لول میزنن هندزفری هارو دربیارید خطر داره... من این موردو رعایت میکنم......
4-لاین مخالف.... وسط ...... حق با دوچرخه سواره.........بزن دهن مهن هر کی حرف زدو سرویس کن..... من خودم اینکارو میکنم
5- کنار ماشین سنگین کورس نندازید حواسشون نیست لهتون میکنن.... من اینکارو میکنم......
6- سرپیچ ها - دوربرگردون..... حواستون به ماشین های باشه.... یوقت نرید تو در..... من همیشه رعایت میکنم
7- تو اتوبان هستید.... همیشه پشت سرتونو ببینید ماشین سنگین نیاد.... تعادل تونو به هم میزنه اتفاقات بدی می افته..... من خودم رعایت میکنم........
نتیجه اخلاقی........ ما ادم نمیشیم.........
آخر نتیجه گیرییییییی:25r30wi:
حیف آدم به جای لذت بردن از دوچرخه سواری یک عمر به فکر اشتباهی باشه که کرده!!
امیدوارم هیچ اتفاق بدی برای دوچرخه سوارا پیش نیاید
این هم لازمش اینه که نکات ایمنی رعایت شه
رعایت کنید خوب

koorosh
2014/09/08, 10:51
خب ضمن آرزوی سلامتی برای شما و خوشحالی از اینکه با جراحات سطحی قضیه ختم به خیر شده....................
باید عرض کنم بنده هم پارسال تجربه تصادف با ماشین رو داشتم که اتفاقا گزارشش رو هم نوشتم.........
اما از اون تاریخ به بعد کلا نگرشم به دوچرخه سواری تو شهر عوض شده.........
الان یه باربند صندوقی خریدم و موقع تمرین دوچرخه رو در سطح شهر با ماشین حمل میکنم و حتی برای خرید و این چیزا هم از دوچرخه استفاده نمیکنم.
کلا توصیه من اینه که حتی الامکان در شهر سوار دوچرخه نشین.

ali.asgari2006
2014/09/08, 13:38
منم چون مسیر خونه تا سرکارم رو ( تهرانسر تا بهشتی-وزرا ) با دوچرخه میرم ماهی یکی دو بار زمین خوردن تو کارم هست و نمیتونی ازش جلوگیری کنی مخصوصا وقتی یکی در ماشین رو به قدری سریع تا ته باز میکنه انگار با جفت پا گذاشته پشت در . که تا حالا خدا کمک کرده و در موقع زمین خوردن ماشینی توی خط من نبوده که با لاستیکش نوازشم کنه .

یه پیشنهاد : اگه خوردین زمین کمتر از 1 تا 2 دقیقه دوچرخه رو بازبینی کنین و سوار دوچرخه بشید ، اگر به زانو اسیب رسیده باشه به محض سرد شدن بدن از درد نمی تونید رکاپ بزنید ولی اگر سریع ادامه بدید میبینید فقط جای کبودی مونده و از درد خبری نیست .

sahand
2014/09/08, 14:15
منم چون مسیر خونه تا سرکارم رو ( تهرانسر تا بهشتی-وزرا ) با دوچرخه میرم ماهی یکی دو بار زمین خوردن تو کارم هست و نمیتونی ازش جلوگیری کنی مخصوصا وقتی یکی در ماشین رو به قدری سریع تا ته باز میکنه انگار با جفت پا گذاشته پشت در . که تا حالا خدا کمک کرده و در موقع زمین خوردن ماشینی توی خط من نبوده که با لاستیکش نوازشم کنه .

یه پیشنهاد : اگه خوردین زمین کمتر از 1 تا 2 دقیقه دوچرخه رو بازبینی کنین و سوار دوچرخه بشید ، اگر به زانو اسیب رسیده باشه به محض سرد شدن بدن از درد نمی تونید رکاپ بزنید ولی اگر سریع ادامه بدید میبینید فقط جای کبودی مونده و از درد خبری نیست .

امان از این در باز کردنا امان از این تاکسیا یه مدت قدیما که دوچرخه آهنیمو سوار میشدم کارم فقط تاکسی بود میپیچید منم صاف تودرش بودم نمی دونم چرا فوری چرخ عقب 3 متر میرفت هوا طرف میومد پایین بستگی به سنش داشت هرچی مسن تر معقول تر بودن معذرت میخواستن و هر چی جوون تر شرمنده اینو میگم بلا نصبت خر تر رفتار میکردن از اتوبوس ها هم باید ترسید هر جا وایستا حتما از سمت چپ سبقت بگیرید اگه از راست بیاین:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8: فقط شانش بیارین به مردم نخورید

jalilsherkat
2014/09/08, 14:48
خیلی ناراحت شدم
ایشالا که هرچی زودتر بهتر بشید،نگران چرخ هم نباشید،خدارا شکر اسیب جدی ندیدید،سلامتی از همه چیز مهم تره
همه ام از این اشتباه ها تا حدودی کردند،من 2تا ارنجا دستم گوشت اورده بخاطره افتادن از چرخ،پارسال چاقو زیر زانوم زدند چون جای خلوت تو شب رفتم و کلی اشتباه دیگه،
بد ترین قسمتش اینه که بعدش که میخوای دوباره شروع کنی ترس داری.اما خب تجربست دیگه

sahand
2014/09/08, 15:28
خیلی ناراحت شدم
ایشالا که هرچی زودتر بهتر بشید،نگران چرخ هم نباشید،خدارا شکر اسیب جدی ندیدید،سلامتی از همه چیز مهم تره
همه ام از این اشتباه ها تا حدودی کردند،من 2تا ارنجا دستم گوشت اورده بخاطره افتادن از چرخ،پارسال چاقو زیر زانوم زدند چون جای خلوت تو شب رفتم و کلی اشتباه دیگه،
بد ترین قسمتش اینه که بعدش که میخوای دوباره شروع کنی ترس داری.اما خب تجربست دیگه

این چاقو از همه چی بدتره طرف مرض داشت یه ورزش کارو زد؟
آره این ترسه خیلی چیز بدیه هنوز بهش فک میکنم و میتر سم برم سمتش

jalilsherkat
2014/09/08, 16:48
نه طرف زورگیر بودند،تو اصفهان طرفا کوه صفه بود،3نفر بودند،به خیر گذشت،زخمش سطحی بود فقط چندتا بخیه خورد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sahand
2014/09/08, 17:23
نه طرف زورگیر بودند،تو اصفهان طرفا کوه صفه بود،3نفر بودند،به خیر گذشت،زخمش سطحی بود فقط چندتا بخیه خورد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دو راه داشته1- شانست طرف حرفه ای بوده (اخه حرفه ای ها طوری نمیزنن داغون کنن و فقط خط می اندازن دو تا از انگشتارو میزارن درو تیغه ی چاغو تا زیاد نره تو و خون ریزی نکنه) مبتدیا چاغو رو از دسته مثل حالتی میخوای مرغ خورد کنی میگیرن بدنو پاره میکنن داغون میکنن 2-در حین حرکت بودی نتونسته کاری بزنه در رفتی 3- خدا کمکت کرده

jalilsherkat
2014/09/08, 19:41
3تا بچه 17 18 ساله بودند،خودشونم ترسیده بودند،خدا رحم کرد،پریدم رو چرخ داشتم فرار میکردم که هم تایر را پاره کرد و هم یه خط به پام انداخت با تیغ کاتر.
اما خیلی خدا رحم کرد،جای یه سوراخ رو سینم روی سوییشرتم هنوز هست

sahand
2014/09/08, 21:52
3تا بچه 17 18 ساله بودند،خودشونم ترسیده بودند،خدا رحم کرد،پریدم رو چرخ داشتم فرار میکردم که هم تایر را پاره کرد و هم یه خط به پام انداخت با تیغ کاتر.
اما خیلی خدا رحم کرد،جای یه سوراخ رو سینم روی سوییشرتم هنوز هست
اوه اوه بچه 17 18 ساله امان امان از این آدما
خدا خیلی دوست داشت تاندون پاره نشد