PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه انفرادي تعطيلات تابستاني (چمخاله) مرداد 93 قسمت سوم

minyator
2014/08/28, 06:50
به نام خدا

(استان گیلان چمخاله نوار ساحلی)

تاریخ برنامه : 93/05/15

زمان برنامه : 8 صبح شروع 11/15 پایان برنامه

مسافت طی شده : 25 کیلومتر
میانگین سرعت : 7 کیلومتر در ساعت
شرح برنامه : روز چهارشنبه برنامه رو از خود چمخاله که یه شهر ساحلی کوچیکی هستش بعد از طی مسافت 2 کیلومتری به لب ساحل رسیدم سواحل شرق گیلان در بیشتر مناطق به صورت شن یا ماسه خیلی نرمی پوشیده شده است شن ها در نوار ساحلی به دلیل موج های دریا کمی سفت تر از قسمت دورتر از ساحل میباشند و نوار ساحلی این منطقه به دلیل ماسه ای بودن به نظر من گزینه خوبی برای تمرین استقامتی میباشد چون چرخهای دوچرخه با اصطکاک زیادی روی این شنها حرکت میکنند که منجر به مصرف زیاد انرژی میشود و همینطور با توجه به اینکه نزدیک ساحل حرکت میکنیم به دلیل رطوبت زیاد باعث عرق کردن و کم شدن شدید آب بدن میشود که باید این مهم را جبران کرد.
بنده مسیر رو همینطور ادامه دادم و هدف خاصی برای رسیدن به مقصد معلومی نداشتم و قصدم فقط تمرین و تجربه در این شرایط بود که با انجام این برنامه به هدفم رسیدم و بعد از اینکه بسیار این مسیر خسته ام کرده بود به فکر بازگشت همان مسیر شدم البته مسیر آسفالتی هم وجود داشت که اگر از آسفالت مسیر برگشت رو ادامه میدادم از لذت تمرین کاسته میشد.
در ادامه نظرتان را به دیدن عکسهای این برنامه جلب میکنم.
ارادتمند/ حمید احدی

[Only registered and activated users can see links]

مهدی 77
2014/08/28, 16:16
آقا آفرین....خیلیوم عالو....جای ما خالی....چقدر کیف میداد با تنی چند از دوستان بایک بیستی اون مسیر رو میرفتیم و آخر هم تنی به آب میزدیم.:smilies-azardl (113..

خسته نباشی...:32:

minyator
2014/08/28, 18:39
آقا آفرین....خیلیوم عالو....جای ما خالی....چقدر کیف میداد با تنی چند از دوستان بایک بیستی اون مسیر رو میرفتیم و آخر هم تنی به آب میزدیم.:smilies-azardl (113..

خسته نباشی...:32:
ممنونم دوست عزیز انشااله قسمت بشه:128fs318181: