PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه انفرادي تعطيلات تابستاني (چمخاله) مرداد 93 قسمت دوم

minyator
2014/08/18, 10:12
درود بر همه دوستان قسمت دوم گزارش رو تقديمتون ميکنم اميدوارم که خوب باشه؟

(استان گیلان چمخاله به سمت عطا کوه یا دکل)
تاریخ برنامه : 12/05/93

زمان برنامه : 7 صبح شروع 13/30 پایان برنامه

مسافت طی شده : 56 کیلومتر
میانگین سرعت : 13 کیلومتردر ساعت
ارتفاع مسیر طی شده : منفی 20 تا ارتفاع 700 متری
شرح برنامه : روز یکشنبه این برنامه رو از چمخاله استارت زدم و مسیر رو به سمت لنگرود بعد از طی مسافت حدود 13 کیلومتری به دامنه کوه لیلاکوه رسیدم و مسیر دکل رو برای صعود انتخاب کردم این مسیر, مسیر کوهنوردان میباشد و گزینه خیلی مناسبی برای دوچرخه سواری نمیباشد با این حال تا جایی که امکان رکاب زدن با دوچرخه بود رو بنده رکاب زدم تعریف از خود نباشه شاید هم من اولین نفر یا جز نفرات انگشت شماری باشم که این مسیر رو برای دوچرخه سواری انتخاب میکنند با این مسیر رو ادامه دادم که متاسفانه مسیر رو اشتباه رفتم با این حال با هر زحمتی بود دوچرخه رو بالا بردم و مسیر اصلی رو پیدا کردم و با توجه به تابلو های راهنما که توسط کوهنوردان نصب شده بود مسیر رو ادامه دادم که با توجه به موقعیت گیاهان تیغ داری که در مسیر وجود داشت کمی سخت به نظر میرسید اما بسیار مفرح بود در ادامه به محلی رسیدم که احساس کردم میتوان سوار دوچرخه شد و رکاب زد که همینگونه هم بود و از مسیر امامزاده سید جلیل حرکت خودم رو ادامه دادم و بعد از گذشتن از یک مسیر بسیار شیبدار به دکل رسیدم که توسط فنسهای فلزی محافظت میشد و از میان فنسها یک راه کوچک وجود داشت که بعد از گذشتن از آن قسمت به محوطه دکل مخابراتی و صدا و سیما رسیدم و بعد از یه صحبت کوتاه با نگهبان آنجا که یک سرباز و یه سگ بود مسیرم رو به سمت پایین ادامه دادم که مسیری پر از سنگ های درشت و ریزی بود که یه خورده کنترل دوچرخه رو سخت میکرد ولی در کل مسیری بود که من ازش لذت بردم و بعد از طی مسافت حدود سه یا چهار کیلومتری به جاده آسفالتی رسیدم که در شمال غرب دکل واقع بود و در ادامه بعد از پر کردن قمقمه آب مسیرم رو به سمت شمال غرب ادامه دادم که باز مسیری پر از سر بالایی و سرپایینی بود که انرژی زیادی میطلبید با این حال مسیر رو ادامه دادم که به شهر لاهیجان رسیدم و در ادامه به سمت چمخاله حرکت کردم و بدون صدمه دیدگی و مشکل خاصی برنامه رو به موفقیت به اتمام رسوندم.
در ادامه نظرتان را به دیدن عکس های این برنامه جلب میکنم.
ارادتمند/ حمید احدی

ابتداي مسير

[Only registered and activated users can see links]

ابتداي مسير

ابتداي مسير دکل

مقداري از مسير طي شده دکل

کوهي که دکل روش نصب شده سمت چپ تصوير

با ز تو همون نقطه

دکل

برداشت چاي

مسير بقعه سيد جليل عجب مسيري

شيب بسيار تند

محوطه دکل

حرکت به سمت پايين

قسمت غربي دکل

و در آخر از لاهيجان سر در آوردم

و پايان حرکت به سمت چمخاله
پاينده باشيد

mmmaaahhh
2014/08/18, 13:11
خسته نباشی آقا
طبیعتش خیلی خوب بود واسه دوچرخه سواری .....
آخرین عکست هم خیلی از خاطره هامو زنده میکنه . خوشب حالت آخرش از کجا سر در آوردی ها !:D
سلامت باشید....:25::25:

mohammad127
2014/08/18, 13:16
سلام خسته نباشید مرسی که زیبایی های مسیر رو با ما از طریق گزارش قسمت کردید. همیشه شاد و سالم و پا در رکاب باشید.

mSafdel
2014/08/18, 16:17
حمید جان کاش یه نقشه ای از مسیر میذاشتی

ali820
2014/08/18, 23:15
خسته نباشی.... از مسیر لیلا کوه رفتی به سمت دکل یا از مسیر دیوشل؟؟

Vahid_FRD
2014/08/18, 23:34
حمید آقا خوندن گزارش های شما بسیار لذت بخش و مفرح بود
و دیدن عکس ها خاطرات سفر های گذشته را برام زنده کرد
همیشه شاد باشید

minyator
2014/08/19, 07:58
جناب صافدل ببخشيد بنده از اين موبايل به درد نخور ها دارم در نتيجه gps نداشتم که بتونم نقشه مسير رو در بيارم با عرض پوزش

جناب صافدل ببخشيد بنده از اين موبايل به درد نخور ها دارم در نتيجه gps نداشتم که بتونم نقشه مسير رو در بيارم با عرض پوزش

- - - - - - - - - -

خسته نباشی.... از مسیر لیلا کوه رفتی به سمت دکل یا از مسیر دیوشل؟؟
همونطور که تو گزارش نوشتم از مسير ليلاکوه رفتم

mSafdel
2014/08/19, 08:25
با Google Earth هم میتونی مسیر رو علامت بزنی و بصورت فایل ذخیره کنی. البته میدونم خیلی این روش زحمت داره ولی وقتی داری مسیر رو علامت میزنی انگار داری یه بار دیگه اون مسیرو میری. صفای خاص خودشو داره :63: