PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری تابستـــــــــانی داغ داغ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Vahid_FRD
2014/06/28, 01:59
سلام
اینم از این تابستان که همه منتظرش بودیم
حس و حال داغ داغ بنویسید

amir.fly
2014/06/28, 02:12
خوب ما تا وقتی مادر گرامی برای نماز پاشه بیداریم بعدش هم تا وقتی که ناهار آماده میشه میخوابیم . این استایل زندگی عالییه ولی حیف که حداکثر 1 هفته دیگه دووم داره .......

[Only registered and activated users can see links]

mSafdel
2014/06/28, 10:06
آقا یه دوستی که می خواد چرخ جدید بخره و خودش جزو اساتید هست لطف کرد از ما نظر خواست ما هم رفتیم تو سایت چند تا از برندها و بررسی و مقایسه فنی و دلدادگی و اینا بالاخره چند تا پیشنهاد دادیم. ولی پیشنهادها به کنار یهو دل خودمم رفت!!! مثل اینا که میرن برا کسی خواستگاری خودشونم عاشق میشن!
دیروز تو برنامه ای که رفته بودیم یکی از همراهان گیر داده بود که آقا من چرختو می خوام،نمی خوای بفروشی؟ ما هم آب پاکی روی دستش ریختیم که این چرخ تا روز آخر عمر با من خواهد بود و به دلت صابون نزن ولی امروز بعد از این اتفاق حاضرم عوضش کنم ;)
صابر جان سفارش دارم قبول می کنی؟ :smilies-azardl (13)

rockممدshox
2014/06/28, 12:13
بهار آمد به صحرا و در و دشت
چوحال مارا دید برگشت...

جوونیمون پای چرخ روزگار رفت...
هی روزگار..

تاپیک بهاری ..تو هم پیوستی به تاریخ..!!
یادته میزدی تو سر تاپیکای دیگه و تو آخرین ارسال ها همش تو اوج بودی....!؟

این عکس متعلقه به تپه های کوه دراک در حوالی شیراز:
تقدیم با احترام..

برخیز تا تفرج بستان کنیم و باغ .............چون دست می دهد نفسی موجب فراغ
کاین سیل متفق بکند روزی این درخت ...........وین باد مختلف بکشد روزی این چراغ
سبزی دمید و خشک شد و گل شکفت و ریخت ............بلبل ضرورتست که نوبت دهد به زاغ
بس مالکان باغ که دوران روزگار................. کردست خاکشان گل دیوارهای باغ

فردا شنیده ای که بود داغ سیم وزر ....................خود وقت مرگ می نهد این مرده ریگ داغ

بس روزگارها که برآید به کوه و دشت ...............بعد از من و تو ابر بگرید به باغ و راغ
سعدی به مال و منصب دنیا نظر مکن ...............میراث بس توانگر و مردار بس کلاغ
گر خاک مرده باز کنی روشنت شود ...............کاین باد بارنامه نه چیزیست در دماغ

گر بشنوی نصیحت و گر نشنوی به صدق ..............گفتیم و بر رسول نباشد بجز بلاغ

mohammad127
2014/06/28, 12:39
بهار آمد به صحرا و در و دشت
چوحال مارا دید برگشت...

جوونیمون پای چرخ روزگار رفت...
هی روزگار..

تاپیک بهاری ..تو هم پیوستی به تاریخ..!!
یادته میزدی تو سر تاپیکای دیگه و تو آخرین ارسال ها همش تو اوج بودی....!؟

این عکس متعلقه به تپه های کوه دراک در حوالی شیراز:
تقدیم با احترام..

​برخیز تا تفرج بستان کنیم و باغ .............چون دست می دهد نفسی موجب فراغ

کاین سیل متفق بکند روزی این درخت ...........وین باد مختلف بکشد روزی این چراغ
سبزی دمید و خشک شد و گل شکفت و ریخت ............بلبل ضرورتست که نوبت دهد به زاغ
بس مالکان باغ که دوران روزگار................. کردست خاکشان گل دیوارهای باغ

فردا شنیده ای که بود داغ سیم وزر ....................خود وقت مرگ می نهد این مرده ریگ داغ

بس روزگارها که برآید به کوه و دشت ...............بعد از من و تو ابر بگرید به باغ و راغ
سعدی به مال و منصب دنیا نظر مکن ...............میراث بس توانگر و مردار بس کلاغ
گر خاک مرده باز کنی روشنت شود ...............کاین باد بارنامه نه چیزیست در دماغ

گر بشنوی نصیحت و گر نشنوی به صدق ..............گفتیم و بر رسول نباشد بجز بلاغ

محمد از كي شاعر شدي و ما خبر نداشتيم؟ اما جدا از شوخي شعر قشنگي بود دستت درد نكنه ميگما من كه عكسي نميبينم. فكر كنم از بس رزولوشنش بالا بوده ديدنش چشم بصيرت ميخواد:9:

rockممدshox
2014/06/28, 13:15
محمد از كي شاعر شدي و ما خبر نداشتيم؟ اما جدا از شوخي شعر قشنگي بود دستت درد نكنه ميگما من كه عكسي نميبينم. فكر كنم از بس رزولوشنش بالا بوده ديدنش چشم بصيرت ميخواد:9:

دهنت سرویس با گارانتی!!
حالا منو مسخره میکنی ؟!
وقتی بردمت شرایط سخت و پرتت کردم تو دره که مثه مارک رینکون بچسبی رو تنه بعد میخندی!!!:30:

falahi
2014/06/28, 13:18
به به
آقا جای مارو خالی کن
دلمون لک زده واسه شیـــــــــــــــــــــــ ـــــراز

mohammad127
2014/06/28, 13:32
دهنت سرویس با گارانتی!!
حالا منو مسخره میکنی ؟!
وقتی بردمت شرایط سخت و پرتت کردم تو دره که مثه مارک رینکون بچسبی رو تنه بعد میخندی!!!:30:

اوف عجب عكسي:5::5::5: آقا شما ما رو ببر مكاني كه تو اين عكسه :42::42:شرايط سختم باشه اشكالي نداره شده مثل مار ميخزم ميرم بالا:9: اما جدا رزولوشن عكسه هم بالا بوده ها:smilies-azardl (13)

hamed510
2014/06/28, 15:39
سلام بر دوستان عزیز و گرامی
انجمن خوبی دارید بنده عضو جدید هستم از مطالب خوبتون استفاده میکنم
با سپاس

Mr.Nariman
2014/06/28, 15:54
میگه کامارو و موستانگ ماشین های چرتی ان... حتما dog هم جزوشونه دیگه!!! :D
آقا این حرفای منو ساده میگیرن ملت.... ولی معنیشو آدمای دنیا دیده میفهمن!!! به همین برکت قسم!!!
اولندش بی سواد dodge
دویومندش اون اقا هنوز جوونه...باید از نزدیک ببینه ...
سیمندش اقا ممد میری کنار ماشینا عکس میگیری که چی بشه؟؟؟؟ اصن مگه این ماشین های صاحاب ندارن؟:ot0837h0nn8zfqu8ult

mSafdel
2014/06/28, 17:05
یکی داشت از جوب کنار خیابون آب میخورد یه بنده خدای دانایی رد شد دیدش بهش گفت عزیز از جوب آب نخور، یارو برگشت گفت جوب چی هست؟ آدم دانا هم گفت هیچی بخور، راحت باش!!!
حالا حکایت سایت ما و مشاوره هاشه برای بعضی از کاربران. یه جایی باید بهشون گفت شما استثنائاً راحت باش!!!

mohammad127
2014/06/28, 18:40
آقا ديگه حالم داره از اين نمايندگي ها بهم ميخوره اين گوشي ما درست نشد نمايندگي شيراز ميگه بايد بفرستمش اهواز نمايندگي مركزي كه بردش عوض بشه چون برد رو واسه شيراز نميفرستن بعد من با خودم فكر كردم گفتم خوب كارخونه گوشي كه اهواز نيست و اهواز هم بايد بفرسته شهر ديگه خلاصه به هر بدبختي بود زنگ زديم كارخونه گفت آقا شما هر مشكلي داري همون شيراز يا هر شهر ديگه كه هستي اگر نمايندگي داريم بايد برات رفعش كنه و اگر قطعه اي نياز باشه يا حتي نياز باشه خود گوشي تعويض بشه نمايندگي درخواست ميده ما از اينجا براي نمايندگي ارسال مي كنيم كه يه روز كاري هم بيشتر طول نميكشه و ازم پرسيد حالا مشكل گوشي چي بوده كه بردش بايد تعويض مي شده كه من هم مشكل رو گفتم و در پاسخ بهم گفت نه آقا اين مشكل خيلي كم پيش مياد كه نياز به تعويض برد باشه و در نود درصد مواقع با فلش كردن درست ميشه كه گفتم اينجا فلش كردن و درست نشده كه بهم گفت چند تا عدد رو از تو گوشيم واسش خوندم و مشخص شد نمايندگي شيراز اصلا گوشي رو فلش نكرده بوده و فقط نرم افزار گوشي رو به روز كرده حالا شماره موبايلم رو گرفت كه پي گيري كنه و صبح باهام تماس بگيره. من رو بگو كه داشتم ماشين رو آماده مي كردم كه فردا برم اهواز. ديگه به اين نتيجه رسيدم كه هركي هر شكري خورد نبايد به حرفش گوش كني و قبل از اينكه كاري انجام بدي بايد خوب تحقيق كني و كاري به اين نداشته باشي كه آقا طرف ديگه نمايندگيه حتما يه چيزي ميدونه كه يه حرفي ميزنه.

Pita
2014/06/28, 19:43
یکی داشت از جوب کنار خیابون آب میخورد یه بنده خدای دانایی رد شد دیدش بهش گفت عزیز از جوب آب نخور، یارو برگشت گفت جوب چی هست؟ آدم دانا هم گفت هیچی بخور، راحت باش!!!
حالا حکایت سایت ما و مشاوره هاشه برای بعضی از کاربران. یه جایی باید بهشون گفت شما استثنائاً راحت باش!!!

من اینجوری شنیده بودم:

شخصی دراز کش روی شکم داشت از چشمه آب میخورد فردی رسید و گفت دراز کش آب نخور فهمت کور میشه ! شخصی که آب میخورد گفت فهم چیه ؟ رهگذر گفت : هیچی بخور بخور!

نسخه کاملشم اینه :

هفتاد هشتاد سال پیش که هنوز آب لوله کشی رایج نشده بود، مردم مناطق کوهستانی فقط از چشمه آب میخوردند، آبی که در مسیری پنهان و بدور دست انسان از کوه بکف دره ها سرازیر و آفتابی میشد، آبی شفاف تر از اشک چشم یا آب مقطر فعلی. چشمه ها بدون دخالت بشر پدیدار می شدند. برای اینکه چنین آب پاکی آلوده نشود، لازم بود که زیر محل آفتابی شدن آب چاله ای حفر شود تا آب بصورت شرشره جاری شود و بتوان کوزه را زیر آن نگهداشت و آب کرد. ایرانی ها از دیر باز برای آب احترام فوق العاده ای قایل بودند: مثلآ هیجوفت توی آب «تف» نمی کردند یا آب بینی نمی انداختند، یا دستشان توی حوضچه نمی شستند، چون چنین کاری را گناه می شمردند. روزی جوانی در حالیکه پوزه اش را روی سطح آب زلال حوضچه گذاشته بود و «قور و قور» آب بالا می کشید، دانای از کنار چشمه می گذشت، رو به جوانک کرد و گفت: پسرجان، اینحور آب نخور. فهمت کور میشه. پسرک سرش را بالا گرفت و بدون سلام مرسوم و متداول آن زمان، در حالیکه آب از «چک و جانه» اش می چکید، ضمن آروغی بسیار بلند گفت: فهم«دیه» چیه؟ مرد دانا گفت: هیچی و بدین ترتیب حرفش را پس گرفت.

amir.fly
2014/06/28, 19:46
آخه چرا یه مشت احمق رو میزارن پشتیبان هاستینگ؟
تیکت زدم پسورد رو نمیتونم از پنل عوض کنم لطفا" شما برام عوض کنید.
برگشته میگه :
----------------------------------------------------------------------------------------------------
با ســـــــــلام خدمت شما مشـــــتری گرامی **********

الان از ژنلتون (پنل !! ) ميتونيد پسورد رو تغيير بديد

لطفا در صورت وجود هرگونه سوال یا اشکالی مراتب را از همین طریق با ما در میان بگذارید.

با سپاس فراوان
----------------------------------------------------------------------------------------------------

خیلی باهوشی !1 من فکر کردم باید از تو حیاط عوض کنم !!

Mr.Nariman
2014/06/28, 21:09
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

kokolan
2014/06/28, 21:48
این مسیر چطوره ؟ هواش افسانه ای خنکه منظره هاش خیلی قشنگه مقصدشم یه بهشت تمام عیاره
فقط من مدتهاست که پام به چرخ نخورده. به نظرتون رفتنش چقدر طول میکشه ؟ کلا" سربالائیه دیگه

erfa
2014/06/28, 23:14
دویومندش اون اقا هنوز جوونه...باید از نزدیک ببینه ...

از دوج فقط از چارجرش خوشم میاد بقیشون قلچماقن!!!!!
عرض به حضورتون که از نزدیکم دیدم اخوی چند وقت پیش یک عدد gt500 شلبی رویت کردیم تو مشهد
تو کیش هم یک شلبی خفن تری دیدم 10 دقیقه داشتم دورش میچرخیدم
کامارو ودوج هم تا دلت بخاد
صدا اگزوزاشونم که ...............الله اکبر
گفتم ماشینای چرتی اند و برای شرایط خاص ساخته شدن مثلا همین دوستانی که بالا نام بردم همگی به درد خط راست و مستقیم و البته یک دریف خیلی خفن میخورن
ولی عشق ماشین سواری اینه که با فشار 1 جی پیچو رد کنی!!!(البته بازم از نظر من)
------------------------------------------------------------------------------
این صاحب ماشینه ایجوری داره نگاه میکنه؟؟؟!!!!

salazar
2014/06/29, 00:02
یعنی ر... تو این سیستم اموزش عالی
یعنی چی مرداد دانشگاه تعطیله
من بدبخت میخوام شهریور دفاع کنم خب
دم و دستگاهام رو قفل میکنید من چه کار کنم:-((

Sent from my iPhone using Tapatalk

mostafah67
2014/06/29, 01:32
آقا ما رفتیم و اومدیم...:D:D:D یعنی تا جمعه مرخصی..!
من بچه کوهستان بزرگ شده توآب و هوای سردسیری با تابستانهای خنک که هوا در گرمترین حالت به 34-35 هم نمیرسه اصلا اینجا نیازی ب کولر و... نمیشه
دیشب که رسیدم قم انگار توهوای ظهر اینجا ایستادم... امروز هم انقدر گرم بود باورم نمیشد یه باد داغ صورت آدمو میسوزوند سشوار همچین باد گرمی نداره... به ازای هر صد متر پیاده روی باید یه بطری آب معدنی بخوری... ! تمام شبو تا صبح عرق ریختم و امروز هم همینطور... فقط باید اونجا بود و فهمید که چی میگم... چند تا از بچه های خوزستان بودن کلی حال کرده بودن می‌گفتن هوای اینجا خنکه، مارو میگی...:eek: نمیدونم مردم اونجا چطور زندگی میکنن... قصد جسارت ندارم ولی وقتی چند دقیقه پیش توشهر خودمون پیاده شدم یه نسیم خنک می اومد خیلی خنکتر از کولر گازی های اونجا ..! انقدر خنک که آدم سردش میشه... چی بگم والله نمیدونم چرا هوای اونجا اون شکلی بود..
بیست سی کیلومتر بیرون قم نزدیک دریاچه ی نمک یه پادگانی بود که کلی برجک دیده بانی هم داشت... وسط بیابون... من با خودم گفتم این برجها الکی هستن مگه میشه کسی اینجا پست بده اگه کسی اونجا باشه سریع آب بدنش رو از دست میده و می میره.. دمشون گرم بخدا..! دیدم یه سرباز روی یکی از برجکها ایستاده و پست میده دمش گرم...

Sent from my C2305 using Tapatalk

Alu
2014/06/29, 01:56
pc را خدا آزاد کرد

من برگشتم :smilies-azardl (13)

alitk
2014/06/29, 03:00
آقا دم سحری خواستم بگم ، رمضون مبارک

alihosseiny
2014/06/29, 03:35
واقعاماه رمضون مبارک

Mr.Nariman
2014/06/29, 11:40
ماه رمضان بر همه بزرگان سایت و دیگر دوستان مبارک/
منتهی الان به شکر خوردن افتادم چون دارم از تشنگی هلاک میشم.

mostafah67
2014/06/29, 11:44
ماه رمضان بر همه بزرگان سایت و دیگر دوستان مبارک/
منتهی الان به شکر خوردن افتادم چون دارم از تشنگی هلاک میشم.
یه کاری بکن برای رفع تشنگی....
دوچرخه رو بردار از ساعت 12-4 بعد از ظهر رکاب بزن..!
اینطوری حالت خوب میشه دیگه هیچی...

Vahid_FRD
2014/06/29, 11:49
pc را خدا آزاد کرد

من برگشتم :smilies-azardl (13)

به به به علی آقا گل
آقا می خواستیم دیگه بیایم خودمون سند بزاریم درت بیاریم

mohammad127
2014/06/29, 12:30
سلام بچه ها به احتمال نود درصد فردا دارم ميرم آبادان. آقا امروز براي گوشيم از كارخونه زنگ زدن گفتن برو نمايندگي گوشيت رو بده همون شيراز برات درستش مي كنن ما هم با خوشحالي رفتيم نمايندگي اما همين كه رفتم تو يارو گفت حالا ديگه ميري زير آب مارو تو شركت ميزني اصلا گوشيت رو درست نمي كنم برو هركاري دلت ميخواد كن من هم اومدم بيرون دوباره زنگ زدم كارخونه ( نزديك آبادان) كلي معذرت خواهي كرد و گفت گوشي رو بفرست تا برات خودمون تعميرش كنيم از اون ور يكي از بستگان آبادان هست كه دلم براش خيلي تنگ شده گفتم با يه تير دو نشون ميزنم هم گوشيم رو درست مي كنم و هم ديداري تازه مي كنم شايدهم دوچرخم رو با خودم بردم البته اين جور كه كارخونه گفت اگر خودم برم كارم دوسه روز بيشتر طول نميكشه كه نميدونم ارزش چرخ بردن رو داره يا نه؟

Rekab zan
2014/06/29, 14:05
آقا یه دوستی که می خواد چرخ جدید بخره و خودش جزو اساتید هست لطف کرد از ما نظر خواست ما هم رفتیم تو سایت چند تا از برندها و بررسی و مقایسه فنی و دلدادگی و اینا بالاخره چند تا پیشنهاد دادیم. ولی پیشنهادها به کنار یهو دل خودمم رفت!!! مثل اینا که میرن برا کسی خواستگاری خودشونم عاشق میشن!
دیروز تو برنامه ای که رفته بودیم یکی از همراهان گیر داده بود که آقا من چرختو می خوام،نمی خوای بفروشی؟ ما هم آب پاکی روی دستش ریختیم که این چرخ تا روز آخر عمر با من خواهد بود و به دلت صابون نزن ولی امروز بعد از این اتفاق حاضرم عوضش کنم ;)
صابر جان سفارش دارم قبول می کنی؟ :smilies-azardl (13)

دود از کنده بلند میشه آقای صافدل. میگن خواص بیشتر از عوام در معرض وسوسه های بایکی اند!

kokolan
2014/06/29, 14:37
این مسیر چطوره ؟ هواش افسانه ای خنکه منظره هاش خیلی قشنگه مقصدشم یه بهشت تمام عیاره
فقط من مدتهاست که پام به چرخ نخورده. به نظرتون رفتنش چقدر طول میکشه ؟ کلا" سربالائیه دیگه

:((( کسی منو میبینه ؟

h☺ssein
2014/06/29, 15:03
الان شدیدا دلم وام کم بهره میخواد و وقت فراخ...
رفقای اینکاره رو جمع کنم با هم بشینیم یه سری دوچرخه در سطح المپیک طراحی کنیم:smilies-azardl (181 بعدشم دستگاه بریزیم و نیرو بگیریم و آموزش بدیم و شروع کنیم به تولید دوچرخه های رقابت پذیر در سطح ژاپن...!
برسیم به جایی که هروقت میایم بایک20 یا حتی پینک بایک ببینیم صحبت راجع به نسل جدید دوچرخه های آریاست!:smilies-azardl (113 (آریا برندمونه دیگه!)

خلاصه دارم به طراحی فکر میکنم...

Mr.Nariman
2014/06/29, 15:48
سلام بچه ها به احتمال نود درصد فردا دارم ميرم آبادان. آقا امروز براي گوشيم از كارخونه زنگ زدن گفتن برو نمايندگي گوشيت رو بده همون شيراز برات درستش مي كنن ما هم با خوشحالي رفتيم نمايندگي اما همين كه رفتم تو يارو گفت حالا ديگه ميري زير آب مارو تو شركت ميزني اصلا گوشيت رو درست نمي كنم برو هركاري دلت ميخواد كن من هم اومدم بيرون دوباره زنگ زدم كارخونه ( نزديك آبادان) كلي معذرت خواهي كرد و گفت گوشي رو بفرست تا برات خودمون تعميرش كنيم از اون ور يكي از بستگان آبادان هست كه دلم براش خيلي تنگ شده گفتم با يه تير دو نشون ميزنم هم گوشيم رو درست مي كنم و هم ديداري تازه مي كنم شايدهم دوچرخم رو با خودم بردم البته اين جور كه كارخونه گفت اگر خودم برم كارم دوسه روز بيشتر طول نميكشه كه نميدونم ارزش چرخ بردن رو داره يا نه؟

جرات داری دوچرخه تو بیار .... اونم با شرجی ابادان.

Vahid_FRD
2014/06/29, 16:30
:((( کسی منو میبینه ؟
بله می بینیمت
مسیر خوبیه
خیلی شیب خفنی نداره و می تونه روز خوبی برای خاطراتت ثبت کنه

Alu
2014/06/29, 16:55
به به به علی آقا گل
آقا می خواستیم دیگه بیایم خودمون سند بزاریم درت بیاریم

با سند کارم راه نمی افتاد باید دوره محکومیت رو کامل می کردم :D

--------------
goat simulator رو دانلود کردم می خوام ببینم چطوره :دی
برنامه ی خوابم رو هم باید درست کنم چون تازه بیدار شدم :13:

mohammad127
2014/06/29, 17:18
جرات داری دوچرخه تو بیار .... اونم با شرجی ابادان.

سلام آقا نريمان قبول دارم كه هواي اون اطراف حسابي گرم و شرجي هست و قبول دارم كه بيرون رفتن تو اون هوا حتي پياده و با ماشين بدون كولر به خودي خود، كار سختي هست ديگه دوچرخه سواري جاي خود داره اما برادر من دليل نميشه تو اون شرايط اگر كسي كاري انجام داد بقيه قادر به انجام اون نباشن مي دونم كه تمرين كردن تو اون هوا كار خيلي سختيه و چه انرژي اي از آدم ميگيره مخصوصا تو ماه رمضون و به همين خاطر شما رو تحسين مي كنم و تمرين شما تو اون شرايط هم واقعا جاي تقدير داره اما من پارسال كل تابستون آبادان بودم چون همين آشنامون داشت يه خونه مي ساخت و چون دست تنها بود رفته بودم اونجا تا تنها نباشه. نمي دونم چقدر با آبادان آشنايي داري اما مدتي كه اونجا بودم هرروز عصر حدوداي ساعت چهار، چهار و نيم از بوارده شمالي تا بريم رو با يه دوچرخه بدون دنده كوهستان طي ميكردم چون ساعت پنج كارگرها مي رفتن و من ميرفتم اونجا كه يه وقت شب مصالحي چيزي رو كسي نياد ببره و صبح كه كه كارگرها مي اومدن همون مسير رو با همون دوچرخه بر مي گشتم. اين هارو گفتم كه با خودت نگي طرف نشسته تو خونه و زير باد كولر نمي دونه ما داريم تو اين گرما چي مي كشيم. درمورد دوچرخه هم اين كه ميگم نمي دونم بيارم يا نه به اين خاطره كه دوسه روز بيشتر نمي خوام بمونم كه بيشتر اين مدت هم بايد پي گير كارهاي گوشيم باشم و بالاخره خونواده هم چون همراهم هست اون ها رو هم ببرم بيرون يكمي خريد و ... نميدونم اصلا وقت بشه سوار شم يا نه خلاصه من كه اومدم اينجا گفتم همچين برنامه اي هست و شايد بخوام دوچرخم رو ببرم انتظار داشتم حداقل يكي مثل شما كه خودت بچه خوزستان هستي بياي و تشويقم كني و بهم روحيه و انگيزه بدي كه اين شايد به حتما تبديل بشه اما براي اولين بار تو مدت عضويتم دقيقا برعكس اون چيزي كه انتظار داشتم اتفاق افتاد و با خوندن نوشته شما حسابي دلم شكست آخه من تا حالا هر موقع قدم توراهي گذاشتم بچه هاي اينجا با دلسوزي اومدن بهم دلداري و انگيزه دادن كه بتونم اون راه رو تا آخرش برم و اگر موانعي در بين راه هست به چشمم نياد اگر نه اين كه ميخوام برم آبادان چه دردي از بچه هاي اينجا دوا ميكنه كه من بيام اينجا بهشون بگم؟ هدف از گفتن اين حرف ها تو اين محيط ايجاد انگيزه بود و اتفاقا منتظر بودم كه ببينم شخص شما چون تجربه تمرين تو اون شرايط رو داريد در اين مورد چه راهنمايي هايي به بنده مي كنيد كه مثلا آقا اگر اومدي خواستي بري تمرين فلان ساعت برو و فلان چيز رو بخور و ... كه متاسفانه بعد از خوندن نوشته شما تموم اون هيجان و انگيزه در من نابود شد. مرسي بابت روحيه اي كه به من داديد.

Mr.Nariman
2014/06/29, 19:05
پاشو بیا ... فلافل هم مهمونت میکنیم :9:
حالا اگه زبون روضه دوچرخه سواری کردی...برای افطار بیا هرجا خواستی من مهمونت میکنم.
حالا امروز عصر میخوام رکاب بزنم ببینم چه حالی میشم.

Mohammad_k
2014/06/29, 19:17
البته آقا محمد به علت مسافرت فک کنم بتونه روزه رو زیرآبی بره اوجا

mohammad127
2014/06/29, 19:58
حالا اگه زبون روضه دوچرخه سواری کردی...برای افطار بیا هرجا خواستی من مهمونت میکنم.

فلافل رو خوب اومدي.شما مگه اهواز نيستي؟ آدم مگه ميشه آبادان بياد و فلافل نخوره؟ اصلا يه روزش رو ميخوام اختصاص بدم به اين كار. اما خبر بد اينكه خونواده با آوردن دوچرخه مخالفت كردن و ميگن اگه بياري ديگه وقت نميشه ما رو ببري بگردوني. اما برم ببينم وضعيت همون دوچرخه بدون دنده پارسالي چطوريه؟ شايد با همون يه چرخي تو شهر زدم يا اگه نه يكي از همسايه ها يه اورلرد داشت ببينم بهم قرض ميده يا نه؟ آخ آخ آخ چند ماه پيش ميخواست بره مسافرت بهم زنگ زد گفت ميترسم دوچرخم رو بدزدن بيا 200 بده ورش دار منم گفتم نميخوام عجب اشتباهي كردم

اضافه شده بعد از : 2 minutes

البته آقا محمد به علت مسافرت فک کنم بتونه روزه رو زیرآبی بره اوجا

آره بعدش هم روايت داريم تو شهري كه مركز فلافل هست روضه گرفتن نه تنها واجب نيست بلكه گناه هم هست اونم از نوع كبيره

rockممدshox
2014/06/29, 20:09

آقا نریمان ، ممدو ببرش لشکر آباد ترتیبشو بده!!!:25r30wi:

ممدو وحید ..خدا بگم چکارتون نکنه..هر چی مینویسم از vbrake تموم نمیشه..دهنم سرویس شد!!!:New (6):

Mr.Nariman
2014/06/29, 20:14
ممد جان فکر کردیم اهواز هم میایی
خواستی کارت به کارت میکنم خودت برو رستوران تاج محل یا پاکستانی ها :thanks::riz277:
حواست باشه درگیر دخت بندر نشی :riz277:

mohammad127
2014/06/29, 20:22

ممدو وحید ..خدا بگم چکارتون نکنه..هر چی مینویسم از vbrake تموم نمیشه..دهنم سرویس شد!!!:New (6):

محمد خودت زورت به من نرسيده چرا بقيه رو بر عليه من ميشوروني؟ عامو زود تر بنويس من امشب دارم ميرم وقت بشه بخونمش

اضافه شده بعد از : 6 minutes

ممد جان فکر کردیم اهواز هم میایی
خواستی کارت به کارت میکنم خودت برو رستوران تاج محل یا پاکستانی ها :thanks::riz277:
حواست باشه درگیر دخت بندر نشی :riz277:

دمت گرم مهم ديدار و دور هم بودن بود اگر نه ديگه اندازه يه غذا پول تو جيبم هست. بايد بگي حواسم باشه دخت بندر درگير من نشه اگه نه من كه كلا اونجا با طارونه و شط و قليه ماهي و ته لنجي و خود لنج و فلافل و بازار چيني هاي مرحوم و بازار مركزي و اميري و پيتزا انسي و بستني شاملو و مهم تر از همه ماهي صبور درگير ميشم

SABER_MTB
2014/06/29, 20:49
عادم تجربه داشته باشه بعد عقلشو بده دست یه عادم بی تجربه خر شه.........................

امرزو یه حماقتی کردیم به حرف یه عادم احمق بی تجربه ایی گوش کردیم.................................یعن تا مرگ تدریجی فاصله چندانی نداشتیم.................................... ...

امروز یه بلایی سرم اومد یعنی خودم با دست خودم اوردم که تا شش ماه دیگه هم دهن سرویسیش جمع نمی شه..................................

اان اصلا اونقدر ترکیدم توانایی شرح واقعه ندارم........................حالم بهتر شه میام می نویسم که یه موقع بقیه به این فلاکت ما دچار نشن...............................

یعنی به ولای علی تا پارگی مزمن فاصله زیادی نداشتم...................و ندارم........

مهدی 77
2014/06/29, 21:44
آخ آخ آخ............چه حالی داد...............اصلا معرکه...........افتارو میگم خیلی حال داد.........بعد از مدتی طولانی یه شکم سیر خوردیم......... بسی کیف نمودیم و خدارا شکر:128fs318181:

اضافه شده بعد از : 18 minutes

یه حس های خاصی داره آدم توی ماه رمضون....مخصوصا اگه تابستون هم باشه.......حس تعمیر و سرویس الکی....اصلا من صبا که بلند میشم همش دنبال یه جایی از دوچرخه میگردم که سرویسش کنم........نمیدونم چراها ولی خب اینجوریه دیگه..........امروز فرمون و کرپی و اینارو باز کردم و یکم یه چیزهایی رو جابجا کردم.......دوچرخه یکم حرفه ای تر شد ریختش.......حالا فردا میخوام برم سر کجای دوچرخه خدا میدونه.....میترسم یه وقت خراب کاری کنم تو این سرویس کردنا...خدایا کمک کن....

rockممدshox
2014/06/29, 22:18
عادم تجربه داشته باشه بعد عقلشو بده دست یه عادم بی تجربه خر شه.........................

امرزو یه حماقتی کردیم به حرف یه عادم احمق بی تجربه ایی گوش کردیم.................................یعن تا مرگ تدریجی فاصله چندانی نداشتیم.................................... ...

امروز یه بلایی سرم اومد یعنی خودم با دست خودم اوردم که تا شش ماه دیگه هم دهن سرویسیش جمع نمی شه..................................

اان اصلا اونقدر ترکیدم توانایی شرح واقعه ندارم........................حالم بهتر شه میام می نویسم که یه موقع بقیه به این فلاکت ما دچار نشن...............................

یعنی به ولای علی تا پارگی مزمن فاصله زیادی نداشتم...................و ندارم........

امیدوارم الان حالت خوب باشه و دیگه مشکلی پیش نیاد..

erfa
2014/06/29, 23:23
آخ آخ آخ چند ماه پيش ميخواست بره مسافرت بهم زنگ زد گفت ميترسم دوچرخم رو بدزدن بيا 200 بده ورش دار منم گفتم نميخوام عجب اشتباهي كردم

اگه بهش جواب میدادی دیگه رینکون نداشتی اولرد داشتی!!!

همش دنبال یه جایی از دوچرخه میگردم که سرویسش کنم...
منم همینجوریم منتها فرق بنده با شما اینکه شما یک جایی پیدا میکنی و من نمیکنم
بعد که اساسی حوصلم سر رفت میشینم دوچرخرو با یک دسمال 2*2 تمیز میکنم!!!!

Mr.Nariman
2014/06/29, 23:27
یه حس های خاصی داره آدم توی ماه رمضون....مخصوصا اگه تابستون هم باشه.......حس تعمیر و سرویس الکی....اصلا من صبا که بلند میشم همش دنبال یه جایی از دوچرخه میگردم که سرویسش کنم........نمیدونم چراها ولی خب اینجوریه دیگه..........امروز فرمون و کرپی و اینارو باز کردم و یکم یه چیزهایی رو جابجا کردم.......دوچرخه یکم حرفه ای تر شد ریختش.......حالا فردا میخوام برم سر کجای دوچرخه خدا میدونه.....میترسم یه وقت خراب کاری کنم تو این سرویس کردنا...خدایا کمک کن....
بی جان خودم راست میگه... امروز صبح اون فوجی نوادا 2 رو اوردم
میخوام برم لوازم بگیرم تنه رو یه دور رنگ بزنیم..... تو این گرما رفتم بیرون خودرو رو با مسواک تینری میشورم.....
__________________________________________________ ___
جدیدا حس میکنم خودمم به بیماری فرع دوچرخه دچار شدم و الکی دوست دارم دوچرخه هامو عوض کنم در حالی که این دوچرخه زیر پام فقط 4 ماه هست دارمش!
و میخوام فعلا بیخیال لوازم و دوچرخه بشم همین لوازمم برای تمرین عالیه هر موقع حس کنم نیاز دارم یدونه fuji slm خوشکل مامانی تنه کربن برمیدارم.....
حرف بدی میزنم؟
فعلا میچسبم به تمرین ...تمرین و تمرین هیچی مثه تمرین منو خوشحال نمیکنه حتی وقتی دوچرخه نو میخرم....
"{ دوچرخه سوار به "عشق" رکاب میزند و عشق "معنویست"}"نتیجه میگیرم که چیز های مادی رو فعلا ول کنیم کمی تمرین کنیم..... ولی فوجیه ها
[Only registered and activated users can see links] ?oh=956a374e360c84a4f340a8ae87ff54fb&oe=5429D81B&__gda__=1411490723_6297ac0b7bb729406ebb72cd55bb954 2

maisam mastan
2014/06/29, 23:58
سلام رفقا مشکل این چیه قمقمه رو اصلا نگه نمیداره کسی عکسی نداره؟که ما رو راهنمایی بکنه؟

Vahid_FRD
2014/06/30, 00:06

:riz481:

mohsenfokoli
2014/06/30, 00:19
سلام رفقا مشکل این چیه قمقمه رو اصلا نگه نمیداره کسی عکسی نداره؟که ما رو راهنمایی بکنه؟

وقتی خریدیش، همین شکلی بود؟
اون باید از وسط خم بشه بره بالا

kokolan
2014/06/30, 00:21
مرسی مرسی

SiavasH85
2014/06/30, 00:24
اصفهان که وحشتناک گرم شده اگه کسی با دوچرخه بره بیرون باید حسابی مجهز بره با کلا عینک و قمقمه هم از شب قبل تو فریز خوابیده باشه

maisam mastan
2014/06/30, 00:25
وقتی خریدیش، همین شکلی بود؟
اون باید از وسط خم بشه بره بالا
نه مدت زیادی بود روش نبود نمیدونم چی بلایی سرش اومده کسی چرخ ویوا ,اورلورد نداره که از این قسمت عکس بزاره ؟من کلا قاطی کردم همه روش ها رو امتحان کردم ولی انگار شاسی کج شده(شاسی قمقمه)...!!!!

rockممدshox
2014/06/30, 00:33
نه مدت زیادی بود روش نبود نمیدونم چی بلایی سرش اومده کسی چرخ ویوا ,اورلورد نداره که از این قسمت عکس بزاره ؟من کلا قاطی کردم همه روش ها رو امتحان کردم ولی انگار شاسی کج شده(شاسی قمقمه)...!!!!

اولش که دیدمش کلی خندم گرفت..خیلی باحاله!!!!:9:
باید بزاریش لای گیره و دقیقا از همون جایی که زاویه دار میشه یه خم نود بزنی توش.تا درست بشه..
منم همچین چیزی داشتم ولی درست بود .اینجوری نبود..

بالاخره گزارش ترمزو نوشتم !!!!:a2d3:

amir.fly
2014/06/30, 02:46
هاها نصفه شبی رفتم رو اعصاب ملت .... چی میشه یه بارم من رو اعصاب باشم؟
حالا اینکه چه جوری بماند

Vahid_FRD
2014/06/30, 04:30
هاها نصفه شبی رفتم رو اعصاب ملت .... چی میشه یه بارم من رو اعصاب باشم؟
حالا اینکه چه جوری بماند
فکر کنم سرتو از پنجره بردی بیرون داری صدای هواپیما در میاری

erfa
2014/06/30, 12:41
فکر کنم سرتو از پنجره بردی بیرون داری صدای هواپیما در میاری
چه جوری میشه صدای هواپیما در آورد؟؟؟!!:25r30wi:

auas
2014/06/30, 13:15
آخ خدایا شکرت:42:

یکی از درسای خیلی داغون که استادش با نمره های 2 و 5 بچه ها رو میندازه رو با نمره 12 قبول شدم
oh GOD thanks

Pita
2014/06/30, 13:55
امروز توی خیابان خوردم زمین دوچرخم که چیزیش نشد فقط یکم روکش زینم رفت خودمم کف و پشت دست راستم چندجا زخمی شد ولی چندماه بود زمین نخورده بودم مزه داد!

قبلا توی کلوپ یک موضوعی با عنوان آخرین باری که زمین خوردم بود یادش بخیر...

مهدی 77
2014/06/30, 14:15
امروز توی خیابان خوردم زمین دوچرخم که چیزیش نشد فقط یکم روکش زینم رفت خودمم کف و پشت دست راستم چندجا زخمی شد ولی چندماه بود زمین نخورده بودم مزه داد!

ایشالله که خدا نصیب هیچکس نکنه این زمین خوردن و تصادف رو............... ولی واقعا یه کیف خاصی داره...............من خودم توی امتحانای خرداد یه تصادف بدجوری کردم...........تصادف جوری بود که با این که من مقصر بودم،،ماشینه با دیدن پشتک وارو زدن من و در نهایت افتادن من در جوب فرارکرد:1:
فکر کنم فکر کرد مردم............85 تومنم خرج چرخم شد.........شانژمانو گوشواره و اینا همه له شده بودن...........
ولی گوش شیطون کر خیلی کیف داد و خوش گذشت.............انشالله که خدا دیگه پیش نیاره از این خوشگذرونی ها...........

rockممدshox
2014/06/30, 16:41
آخرین باری که خوردم زمین طرفای 1ماه و نیم پیش..درواقع نخوردم زمین ...شیب زیادی بود..تقریبا عمود بود دیگه..از یه صخره افتادم و صندلی رفت تو شکمم..
3تا دندم ترک برداشت.
تا سه هفته نه خواب داشتم نه خوراک.. نه نفس عمیق ..نه تند تند نفس کشیدن ..خلاصه وضی بود..
ولی خدا رو شکر نشکست ..ممکن بود بدترش سرم بیاد..

Mohammad_k
2014/06/30, 16:56
خدا بهت رحم کرده محمد جان. میدونی، دنده شکسته میتونه با پاره کردن ریه یا قلب باعث مرگ بشه...

rockممدshox
2014/06/30, 17:02
خدا بهت رحم کرده محمد جان. میدونی، دنده شکسته میتونه با پاره کردن ریه یا قلب باعث مرگ بشه...آره متاسفانه..وحشتناکه..وارد جزئیات نشم بهتره..واقعا خدا رحم کرد..

Vahid_FRD
2014/06/30, 20:34

Mr.Nariman
2014/06/30, 21:14
امشب زنگ زدم یه بنده خدایی راهنماییش کنم
گفتم چندتا باند داری؟ میگه 6 تا 718
میگم چندتا ساب داری ؟ میگه 2 جی بی ال 1000
میگم امپت چیه؟ میگه 2 تا 4 کانال پرمیر
برق و .....
گفتم بهش اقای عزیز شما تو بازار همینطوری برات بستن و مشخصه که شما اطلاعات ندارید
خلاصه 5 دقیقه واسش توضیح دادم که برادر من اصن نیازی نیست شما اینقد وسیله بخری و بندازی.....
باشد که رستگار شود.....
ما وظیفه مونو انجام دادیم
چقدر این مغازه دارها این ملت رو میچاپن حتی حاضر نیستن 2 دقیقه واسه یارو توضیح بدن این ساب دقیقا چقدر برق نیاز داره و چه امپیلی فایری مناسبشه.....
بی جان خودم بری جلوشون یدونه برد خالی امپیلی فایر رو بزاری اصلا نمیفهمه چند واته و جریانش چیه فقط الکی یاد گرفتن بندازن به مردم.....

ali tech
2014/06/30, 21:48
شما فقط قسمتی که واسه فری راید داده رو بخونید
انواع رشته های دوچرخه سواری و روش انتخاب آنها ([Only registered and activated users can see links])

ما بین کراس کانتری و دانهیل است و مناسب تورها و گشت گذار در طبیعت دارای هر دو کمک فنر در جلو وسط دوچرخه می باشد و وزنی کمی سنگین تر از کراس کانتری می باشد . و کاربردهای دو مدل را به طور متوسط دارا می باشد .
:13::13::13::13::13::13::13:

Mr.Nariman
2014/06/30, 22:09
انواع رشته های دوچرخه سواری و روش انتخاب آنها ([Only registered and activated users can see links])

حالا اگه اخرش مینوشت تا حدودی هم شبیه کورسیه بهتر میشد!:p

rockممدshox
2014/06/30, 23:06

فک کنم یارو .....می باشد!!!:25r30wi:

فک کنم یارو .....می باشد!!!:25r30wi:

- - - - - - - - - -

سانتا کروز 2400 واتی!!!

عکس فوق العادست!!!

erfa
2014/06/30, 23:14
امشب قسمت شد رفتیم حرم افطاری جای همه خالی بود
منتها یک چیزی این وسط اذیتم میکرد .اونم این بود

...........شانس ما!!!!!!!!! .........تو حرمم ولمون نمیکنه

ali tech
2014/06/30, 23:42
- - - - - - - - - -

سانتا کروز 2400 واتی!!!

عکس فوق العادست!!!

اصن از چرخ برقی متنفرم اونم دی اچ
چه مرضیه برو یهو موتور بخر
اصن چرخ به همون سختی کشیدن هاش حال میده

آقا وحید اون بالا نوشته حسو حال داغ بنویسید
بنظر من حسو حال سوخاری شدن باید بنویسیم از بس که گرمه هوا

هی نمیشه یه مقداری هوا خنک شه اصن قبل از ساعت 5-6 نمیشه رفت بیرون
باید تایممون رو عوض کنیم بریم تو کار تمرین شبانه

milad 22
2014/07/01, 00:05

اقا بیا اردبیل که هوا بس ناجوانمردانه سرد است.خنک هم نیست لامصب سرده

rockممدshox
2014/07/01, 00:23

باشه بابا...حالا چرا میزنی؟؟!!!
حالا شما یه لیوان آب خنک بخور..
خودتو اصلا ناراحت نکن!!!
همین حالا زنگ میزنم کارخونش..

من: الو الو..
الو صدا میاد؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

پشت خطیه: آره عزیزم...صدات میاد فدات شم!!!

من : هوی ..درست صحبت کن..من عزیز تو نیستما..یه چی بهت میگما..!!!!
تو کی هستی؟

پشت خطیه: منم سانتا ...

من: ببین آجی ..تا او روی .... بالا نیومده گوشی رو بده دست آقاتون میگم!!!!:New (6):

پشت خطیه: وا..چه بد اخلاق!!

( رفته داره آقاشونو صدا میزنه)... کرووووووز......کرووووووووزز.. ..????where are u honey.........یه آقای بد اخلاق پشت خطه با تو کارداره!!

(بعد از چند دقیقه)

کروز: الو ..hellooooo...

من: هلو و کوفت...هلو و زهر هناق ...

کروز: آقا درست صحبت کن..میدونی بنده کی هستم؟! بنده رئیس کمپانیه سانتا کروز هستم!!

من: خب به درک...هر خری میخوای باش..یجور میگه رئیسم که انگار رئیس کارخونه ویواست!!!!:p7977cujr38iyymsu8:
اصن تو خجالت نمیکشی...نه..تو خجااااالت نمیکشی؟؟؟؟ میری موتور میندازی رو dh؟؟؟؟؟
آخه فلان فلان شده فلان نشده !!!!!بدم علی تک بیاد دهنتو سویس کنه اونم با وارانتی؟؟؟؟

کروز: علی؟؟؟ علی تک؟؟؟؟؟ :5:آقا غلط کردم...آقا بیجا کردم...همش تقصیر این زن احمقه منه که سر چشم و هم چشمی با خانم اسپشو خانم کونا میشنه این جفنگیاتو به خورد من میده..

من: دفه دیگه نبینما!!!!!!

تق!!!(گوشیو گذاشتم)

مهدی 77
2014/07/01, 00:29
به بعضیا روزه فشار میاره بعد بخش مکالمه ی مغزشون داغ میکنه میشنن گفتگوی تلفنی مینویسن:31::21::a54d65a:
ولی بازم با این که داغ کردن قشنگ مینویسن نامردا:29::30:

amir.fly
2014/07/01, 00:51
امروز توی یه مسیری دوچرخه سواری میکردم...
مسیری بود که همه ی دوچرخه سوارای کوهستان اونجا میان... با سرعت خیلی آروم و موزیک ملایم داشتم لذت میبردم از تنهایی
یکی بود که مربی بود و داشت یه سری زن رو می دَووند.ظاهرا" تمرین میداد . توی همون مسیر
یه چند باری از کنار خودش و دخترایی که بودن با سرعت خیلی کم رد شدم چون راه دیگه ایی نبود ...
بعدش شروع کرد به داد و بیداد کردن و فخش دادن که مگه نمیگم نیااااااا اینجا .. میای میزنی به بچه ها ... ** میخوری میای اینجا
منم محلش نذاشتم و شروع کرد سنگ پرت کردن طرف من !!

بعد از چند دقیقه با پیمان (از بچه های سایت) همراه شدم و دوباره با همون آدمه روبرو شدیم .
به من گفت وایسا کارت دارم.
گفتم: من با شما کاری ندارم.
داد زد یلی بی ادبی !!
گفتم شما که سنگ پرت میکنی با ادبی
بازم از روی موتور پاشد و دوید طرف من و بازم سنگ پرت کرد

به پیمان گفته بود میخواستم از ذلش دربیارم !!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------رر
من کلا" خیلی عصبی هستم ولی تو این مورد سعی کردم جوابش رو ندم ولی
واقعا" کسی مثلا"ورزشکاره و حداقل 50 سال سن داره باید اینجوری رفتار کمه

Mohammad_k
2014/07/01, 01:27
الان شبکه ورزش داره مسابقه دوچرخه سواري جاده تور رياست جمهوري ترکيه رو پخش ميکنه

فرستاده شده از HUAWEI U8825Dِ من با Tapatalk

ali tech
2014/07/01, 01:54
اقا بیا اردبیل که هوا بس ناجوانمردانه سرد است.خنک هم نیست لامصب سرده
مطمئنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::33:
جمع کنیم بیایم اردبیل

باشه بابا...حالا چرا میزنی؟؟!!!

کروز: علی؟؟؟ علی تک؟؟؟؟؟ :5:آقا غلط کردم...آقا بیجا کردم...همش تقصیر این زن احمقه منه که سر چشم و هم چشمی با خانم اسپشو خانم کونا میشنه این جفنگیاتو به خورد من میده..

تق!!!(گوشیو گذاشتم)
:25r30wi::25r30wi:
میگم هوا گرمه اینم تاثیراته گرما زدگیه:smilies-azardl (13) ولی حال کردیم باحال بود

اضافه شده بعد از : 4 minutes

مثل اینکه بچه های اردبیل خیلی خوش بحالشونه
Ardabil Weather - AccuWeather Forecast for Ardabil Iran ([Only registered and activated users can see links])
شما فقط دما رو نیگگاه :riz273:اصن بهشته
تازه الان بارونم میاد

mSafdel
2014/07/01, 08:12
من: الو الو..
الو صدا میاد؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

پشت خطیه: آره عزیزم...صدات میاد فدات شم!!!
من : هوی ..درست صحبت کن..من عزیز تو نیستما..یه چی بهت میگما..!!!!
تو کی هستی؟
پشت خطیه: منم سانتا ...
من: ببین آجی ..تا او روی .... بالا نیومده گوشی رو بده دست آقاتون میگم!!!!:New (6):
پشت خطیه: وا..چه بد اخلاق!!
( رفته داره آقاشونو صدا میزنه)... کرووووووز......کرووووووووزز.. ..????where are u honey.........یه آقای بد اخلاق پشت خطه با تو کارداره!!
(بعد از چند دقیقه)
کروز: الو ..hellooooo...
من: هلو و کوفت...هلو و زهر هناق ...
کروز: آقا درست صحبت کن..میدونی بنده کی هستم؟! بنده رئیس کمپانیه سانتا کروز هستم!!
من: خب به درک...هر خری میخوای باش..یجور میگه رئیسم که انگار رئیس کارخونه ویواست!!!!:p7977cujr38iyymsu8:
اصن تو خجالت نمیکشی...نه..تو خجااااالت نمیکشی؟؟؟؟ میری موتور میندازی رو dh؟؟؟؟؟
آخه فلان فلان شده فلان نشده !!!!!بدم علی تک بیاد دهنتو سویس کنه اونم با وارانتی؟؟؟؟
تق!!!(گوشیو گذاشتم)
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
خیلی باحال بود محمد جان. اول صبحی کلی خندیدم

SABER_MTB
2014/07/01, 08:38
هنوز از تو بد بختی که اون حماقت برامون ایجاد کرد در نیومدیم..........................

تا این جای کار دو روز کامل ار کار افتادن............................و گوشی خاموش بودن و فحش هایی که پشت گوشی به ما می دن که این چرا نیست..............................

+ حدود 1200 هزینه مالی مستقیم.................یعنی ضرر مالی مستقفیم.............................

عاقا ما قبل از اینکه پامون اینجوری بشه و کلا بیافتیم تو این داستان درد و عرعر داشتیم زندگیمون رو می کردیم.........................تمام این مراحل رو پشت سر گذاشته بودیم و علاج واقعه قبل از وقوع می کردیم.....................................د واقع زمان دادیم و اعصاب دادیم و تجربه خریدیم و با تجربه شدیم..........و با اون تجاربی که براشون زمان و اعصاب خرج کردیم به زندگی ادامه می دادیم با روش های بهتر و راحت تر.........................

این دو سال اصلا مغز نمونده برامون که بخاییم فکر کنیم.......................................... .......

عادم نهار نخورده شام نخورده..................................بع د هم شب نخوابیده ساعت 4 صبح فرداش پا شه بره کار یکی رو راه بندزه که اصلا دخلی بهش نداره..............................

اون هم تو فاصله 60 کیلومتری.................................. .....

بعد از قبل تو ذهنمون بود که این داستان اصلا عاقبت خوشی ندراه.........................یه بنده خدایی هی وق وق می کرد رو مخ ما که نه اقا صابر خوبه بیا این پروژه رو انجام بدیم......................خوبه ها نه شما نمی دونی خیلی حال می ده..............................

ما هم نمی دونم چی شد باز دوباره خر شدیم...........................گوش کردیم به حرفش ............................ولی خودش اون شخص رو هم بردیم همراه خودمون برا انجام امور حمالی پروژه..............

هنوز 24 ساعت نشده بود .................24 که چه عرض کنم 10 ساعت اول خود طرف به غلط کردن افتاد........................................

گفتیم ها...................چی شد.............................تو که می گفتی نه اقا صابر خوبه تو حال نداری همش ..............همش می پیچونی بیا این کار رو انجام بدیم..............................الان چی شد پی زاییدی ؟؟؟؟

و ما از خودمون هم متعجب گشتیم که چجوری شد باز دوباره خر شدیم گوش به حرف این عادم بی تجربه فرا دادیم خودمون رو انداختیم درد سر.........................................

ولی نقطه مثبتش این شد که طرف دیگه خودش به این نتیجه رسید که هر وقت ما یهی چیزی می گیم.........................از رو باد هوا نمی گیم..............دیدیم.........تجربه کردیم........سرمون امده............بد بختی کشیدیم که می گیم........................................

دیگه از این بع بعد هر چی ما بگیم گوش می کنه......................................

مثل اون بنده خدایی که امده بود پیش ما دوشاخ فاکس بخره..........هر چ گفت تخفیف ما گفتیم برو بینیم باو........................بعد رفته بود از یه بنده خدای دیگه دوشاخ Reba خریده بود............گفته بود ااا این طرف Reba رو چه ارزون می ده.....................

رسیده بود دستش دیده بود جای Reba براش Recon فرستادن.........................!!!!!!! بعد هم طرف پس نمی گرفت تازه می گفت جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود.......................!!!!!

خلاصه داستان دار شده بود بعد امده بود به ما می فرمود که چرا همون شب ما رو اغفال نکردی تبلیغات نکردی همون فاکس شما رو بخریم..................................!!؟؟

ما هم گفتیم اگر چنین می کردیم...............شما همیشه تو ذهنت باقی می موند که اااا فلانی Reba ؤو چه ارزون می داد ها این صابره کرد تو پاچمون.......................ای خدا بگم چی کارش نکنه..................

اخه بد بختی یه مورد دو مورد هم نیست..................خیلی از این دست موارد پیش میاد که خیلی اصرار می کنن به ما که تخفیف بده ...................ما هم ابله الدین شاسگولوف نیستیم که..................پریروز هم نیامدیم در این بازار وا نفسا که..........................چند صد مورد از این موارد دیدیم....................

که طرف به ما می فرماید فلانی دراه ارزون تر میده..................................ما هم در ذهن خودمون می دانیم که اخر و عاقبتش حدودا چی میش هچون از این دست موارد کم ندیدیم...................که هیچ ارزونی بی دلیل نیست.........................اخرش یا یه چیز یدیگه میاد دست طرف یا مورد دار است جنس یا هزار یک چیز دیگه که ما کم ندیدیم...................................

ما موندیم ما بخاطر حرف یه بنده خدایی که فرق reba رو با Recon نمی فهمه باید تخفیف بدیم............!!!؟؟

اون بنده خدایی هم که دچار Recon تو پچه رفتگی جای Reba شده هم الان ای نها رو می خونه ناراحت نشه ها ما منظورمون ایشان نیست منظورمان شرح وا وقع خودمان است...................

یه بنده خدای دیگه هم زنگ زده بود.....................لنت شیمانو می خواست...........................قیمت دادیم 33 ..............امده بود می فرومد که نه تو گمرک 31 تومن 32 تومنه................!!!! بعد هم اتفاقا فرداش ما گمرک بودیم دیدم زیر 35 کسی نداره مگر مارک ها متفرقه و درجه پایین تر........................

که اون بنده خدا هم البته به ما می فرود که اقا صابر قیمتت یه کم چربه.................!!! که ما هم به عرض رسوندیم بعد از خرید با مایع دست شویی گلی دستاتون رو بشورین چربیش بره..............................

این ها هم دقیقا تو همون مایه ها..................اخرش می رن تا گمرک فقط 10 تومن هزینه رفت وبر گشتشون می شه + چند ساعت وقت اخرش می رسن خونه میان لنت رو جا بزنن می بینن لنت یه چی دیگه بهشون دادن......................یا مثلا یه جنس مزخرف و رده پایین........................

مثل اون بنده خدایی که گیر داده بود به ما که قیمت شارژئون XT ات بالاست اقا..............گمرک قیمتش بهتره..............................بعد رفته بود شارژون 9 سرعته رو جای 10 تاییبهش داده بودن رفته بود یه جا براش ببندند دیده بودن تنظیم نمی شه گفته بود سیم و روکش هات خرابه.......................رفته بود 30 تومن هم پول سیم روکش داده بود و طرف براش An+ Sambal کرده بود امندذه بود تا خورنه دیده بود باز دوباره خودرو رو 1 و 2 نمی ره...........باز رفته بود....................یه جا دیگه دوباره 20 تومن پول تنظیم داده بود که اخرش فهمیده بود اصلا این 9 سرعته است رفته بود به فروشنده پس بده..............طرف پس هم نمی گرفته...............!!!!

شارژئون 240 تومنی رو نزدیک 300 تومن + تمام وقت هایی که گذاشته بود بارش اب خورده بود اخرش هم به کارش نیومده بود.............................

بعد ما موندیم مال ما گرونه مال اون ها ارزون...........................یا به قولی عاقا مال ما خار داره...........................

ما خودمون بر این بارویم که خود راهنمایی فنی و مهارت و دانش فنی که فروشنده داره / یعنی باید داشته باشه و اغلب هم نداره / که کمک کنه خریدار دقیقا جنسی که می خاد و دقیقا مدل و با مشخصات فنی که به کارش میاد بگیره خودش کلی می ارزه..................یعنی یکی باشه این راهنمایی ها رو به خریدار بکنه والا گرون تر هم از جای دیگه بگه باز هم اخر سر و نهایتا ارزون تر براش خردار تموم میشه.......................

والا ما خودمون تا حالا ندیدیم فروشنده ایی که اصلا به خردار اطلاعات درستی بده ......کار به دوچرخه نداریم ها اصلا باقی بازار ها .......لوازم خانگی رفتیم بخریم....................موکت و فرش رفتیم بخریم..............گوشی ......تایرو ماشین همه به همین منوال همه تنها چیزی که بلدند بگن اینه که اره این جنس ما خوبه...................ما هنوز نفهمیدیم / خوبه / یعنی چی ؟ خوبه یعنی باید توضیح بدی که اقا دقیقا چجوریه که خوبه...چی داره که خوبه...........................بعدش هم خوبی و بدی فنی یه قطعه و جنس مطلق که نیست..................شاید یه جنسی برا من خوب باشه برا یکی دیگه بد یا برعکس هر کسی بنا بر استفاهد و نوع کاربردش باید ببینه چه جنسی براش خوبه.................و به نظر ما این وظیفه فوشنده است که درست راهنمایی کنه خریدار رو ...........

منتهی کی حال این کار ها رو داره...................طرف تا نبیده براش دو قرون سود داره اصلا حال نداره لب باز کنه..........................بعد حرف هم بزنه فقط همین بلدن بگن که عاقا اره این جنسا خوبن همیشون...................................... ...

منتهی برخی اوقات برخی ها یکی درست راهنماییشون کنه و بدین منوال رفتار نکنه .....................طرف خریدار یه برداشت دیگه می کنه نمی دونم چون شاید تا حالا ندیدیه رو دل می کنه.........تجربه دنداره یهو تعجب زده میشه.....................فکر می کنه الان این طرف چقدر کارش گیره............که این همه حال داره می ده.....................!!! پس حالا که گیره بزار دهنش رو سرویس کنیم بز خری کنیم.................

ما خودمون قدیم ندیما با این مقوله اشنایی نداشتیم...............با این جور افراد راه می اومدیم...............باهاشون کنار می اومدیم.......................بعد اخر سر دیدیم در واقع کنار نیومدیم و به توافق نرسیدیم در واقع ما رو کنار زدن وما Knock Out کردن.......................اینه که به این تجربه رسییدم که این بندگان خدایی که درک صحیحی از این مقولات ندارند رو کلا از اول بپیچونیم...............شده اصلا گوشیون رو جواب ندیم.................چیزی اگر بخان داشته باشیم هم اصلا بگیم اقا نداریم......................یهوایی هم غافل گیرمون کنند بیان سر وقت ما که برن رو مخ یهو راه خروج رو نشونشون بدیم.........چون این ها اصولا اشتباهی امده اند .................................ما از پس زبون این جور ادم ها بر نمی اییم......................این ها باس برن همون بره تو پاچشون خودشون هم اونطور راحت تر اند..............ما هم اعصاب و روانمون از دو زار سودی که بخاییم بکنیم قطعا با ارزش تره..........................

اصولا قدیم ندیم ها فکر می کردیم ایراد از ماست.....................خبر نداشتیم که از ماست که بر ماست .........بعدا فهمیدیم که عادم کار خودش رو درست انجام بده و همیشه که حرف دیگران رو بشنوه............./ بشنوه ها شنیدن با گوش دادن فرق فوکوله.........../ حرف دیگران رو بشنوه و خوب هاش رو گوش کنه........و اعمال کنه و سعی کنه کارش رو درست انجام بده.............دیگه باز هم یه عده خیلی پر رو باشند مشکل داشته باشند مشکل ای فرستنده است به گیرنده های خود دست نزنید......................

اینقدر ما گیرنده خودمون کلنجار رفتیم که خراب شد اخر سر...........................

بعد تر ها باز به همون نتیجه اول رسیدیم ولی با دیدی متفاوت که عاره عاقا ایراد از ماست............منتهی ایراد ما انجا بوده که نفهمیدیم ایراد از دیگران می باشند فکر می کردیم ایراد از ماست............

الان هم باس بریم دنبال کار ماشین که یه دیفرانسیلو چند تا دنده خورد کردیم 1200 پیاده شدیم........................!!! اون از کار افتادن هایی رو که بخاطر این هم شد حساب کنتی خیلی بیشتر از این حرف ها می شه...............

ما نمی دونیم ما آژانسیم...............راننده ملتیم...............چی هستیم الان ما...............!!!!

مسافر خونه اییم..............هتلیم.................. ..

می گن خیر الامور اوسطها..........................و می گن خوبی که از حد بگذرد ..........................خوب ی کردن و این ها هم یه حدی داره دیگه......................بیشتر شه دهن خود عادم سرویس می شه...........................

والا اون هایی که می گن جواب بدی رو هم با خوبی باید داد رو من ببنیم زبونشون رو می زارم لای همین دیف ماشین چرخ می کنم که دیکه از این حرفا نزنن...........................

که دیگه اصلا نتونن حرف بزنن...................................

ما هنوز نتونستیم با خودمون تو این یه رابطه کنار بیاییم................................

یه عده هستند همیشه حق به جانب اند.............و همیشه خود خواه و تمام حق رو به خودشون می دن.................................

یه عده دیگه هم هستند همیشه حق رو به دیگران می دن و همیشه از خودشون برا دیگران زیاد از حد مایه می زارند...............................

هر دو حالت بالا کلا مخرب و بد است................................اولی وجهه عادم رو خراب می کنه و اعتبارش رو دومی اعصاب و روح روان و سلامتی خود عادم رو..................................

کلا هر چیزی به اندازه و به جا.............................

منتهی یه راه اشتباهی رو که عادم میره دیگه جبران و برگشتن به این راحتی ها نیست.......................دیگه رو که می دی به یه عده کلا سوار می شن دیگه پیاده می شن مگه.................؟؟؟؟

به قول خودم دچار حس مشتق گرایی می شن........................اون هایی که ریاضی خوندن می فهمن ما چی می گیم......................

این ها کار ندارند الان شما رفتار خوبه یا بد..................مثلا اگه روی زیادی داده باشی بهشون بخایی یه نمه رفتارت رو تغییر بدی که پر رو نشن می گن تو بد شدی ............................کار ندارند که شما خوبی ات رو داری میاری به حد نرمال برسونی که خوبی زیادی نکنی بهشون رو دل نکنند می گن چون خوبی ات دراه کم میشه.......................پس دیه بد شدی...................می گن چون شیب نمودار خوب ات منفی است و مشتق اش منفی پس دیگه عادم بدی شدی برو............................................

که البته بهتر...............................ما هم همین رو می خاییم که این ها به جز ضرر و درد سر چیزی هم دارند مگه....................عاقا ما اصلا عادم بد و گند اخلاق و بدی هستیم برید دور و بر ما نیایین اصلا..........................................

این ها همون عادم هایی هستند که موقع خردی هم کار ندارند مثلا یه جنسی قیمت واقعیش اگر 100 تومن باشه از اولش بهشون بگی 100 حال نمی کنند می گن تخفیف نمی دی..............ولی می رن یه جا دیگه اول بهشو نمی گن 140 بعد 30 تومن هم تخفیف می دن اخرش می خرن 110 راضی و خوشنود و خرسند........................................ ..!!!

اینها کار ندارند قیمت چند است و باید چند باشد...........این ها با تخفیف حال می کنند و به قول خودما با تخفیف خر می شوند.....................جنسی رو که 100 تومن است 110 تومن یعنی 10 چوب هم بالاتر می خرند.............ولی حال می کنند که 30 تومن تخفیف گرفتند..................................

کلا عادمی که هوای خودش رو نداشته باشه و ارزش خودش رو ندونه زیاد بلا ملا بایس سرش بیاد تا یاد بگیره.........................

Vahid_FRD
2014/07/01, 10:08
حال و حوصله هیچ کاری ندارم :(

erfa
2014/07/01, 11:38
این عکس آخرت حاج صابر خیلی قشنگ بود

Alu
2014/07/01, 13:39
چه چیزا گرون شدن :|
رفته بودم دیشب رم بخرم 2 تاش رو هم 146 شدن :/
یه فلور پامپ هم واسه دوچرخه گرفتم 47 :65d6a5d6s: شد

بعد هم رفتم دوچرخه سواری ساعت 9 سر 50 دقیقه خالی شدم کامل از بس نرفته بودم؛شاید گرما هم تاثیر داشت البته :37:

مهدی 77
2014/07/01, 19:35
آخخخخخخخخخخخخخ.........کله روزه یه طرف،این نیم ساعت 45 دیقه ی آخرش یه طرف.......
اصلا غیر قابل تحمل میشه لامصب.........خدایا کمک کن ت این دم آخری شهید رمضان نشیم............بچه های بایک 20 به ما نیاز دارن.......

alitk
2014/07/01, 21:07
آخ آخ آخ یعنی چه حالی میده ..... کنکوره رو که دادیم ، درس که نداریم ، کار که نداریم ، خلاص ، راحت راحت تا 11 میخوابم بدون هیچ مشکلی ، اصلا چه کیفی میده صبح پاشی نگران نباشی که فلان درس رو باید بخونم ....... اصلا یه حالی میده افطار دعوت کنی بعد پولشو بابات بده ، خدا رحمت کنه کسی رو که شله مشدی رو ابداع کرد .:25r30wi::6:

Mr.Nariman
2014/07/01, 22:30
1 شب نشد با پدرم دعوام نشه
بزرگترین مانع کارهای شما = پدر
:13::13::13::13::13::13:

erfa
2014/07/01, 23:23
الان این حرفو میزنی ولی بعدم میبینی یک دلیلی قطعا داشته که گفتن اون حرفو
یا یک موقعی میفهمی که دیر شده

مهدی 77
2014/07/02, 00:24

ولی اینو راست میگه ها........اکثر آدما تو سن و سال من و آقا نریمان این مشکلو با خانواده ها دارن..........ولی دیگه دعوا نه:8:
در حد لفظی....که بعدم طبق معمول مادر گرام میاد و میگه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
کلن با تعویض دوچرخه از ناحیه ی من مخالفن خانواده..........میگم بابا چشم کور دندم نر میرم سر کار خودم پولشو میدم اما میگن نه....:65d6a5d6s:
خب البته اوناهم صلاح مارو میخوان ما چه میدونیم........یا قسمت نیست...:128fs318181:
البته کاربر عزیز و دوست خوبمون erfa هم درست میگن...

amir@
2014/07/02, 01:16
هرکاری میکنید فقط احترام به بزرگتر رو فراموش نکنید مخصوصا" پدر ومادرکه بهشون اف هم نبایدبگید چه برسه به دعوا...!

Mohammad_k
2014/07/02, 09:09
قدر پدر و مادر رو وقتي ميفهميم که ديگه بين ما نيستن.
شايد فکر کنين يه حرف کليشه ايه اما اونايي که يکي از والدينشون رو از دست دادن ميفهمن...
جاي همتون سبز چه باروني مياد

فرستاده شده از HUAWEI U8825Dِ من با Tapatalk

SABER_MTB
2014/07/02, 11:40
اسم مشهد میاد ما اصلا بی اختیار یاد شله می افتیم.............گرچه تا حالا شله مشهدی روامتحان نکردیم ولی اسمش اصلا با مشهد تو ذهن ما اجینه............

نه اینکه فکر کنینیما از این عادم شکمو ها هستیم ها...........................

البته این که در عکس بود اورانگوتان شکمو بود نه عادم شکمو................

در مورد دعوا با والدین هم بگم که ........................ما زیاد تجربه در این راه در زمانی کمه سنمون کم بود...................... ولی هیچ وت کار به دعوا نکشید ....................یعنی با تدبیر وامید نزاشتیم هرگز کار به دعوا بکشه..........................

حالا باید در این زمنیه نیز فرهنگ سازی کنیم............................ببین ما چه مسئولیت خطیری داریم از تنظیم کردن دنده و کالیپر رو باید آموزش بدیم تا نحوه برخورد با والدین...............................!!!!

اصلی تیرن اصلش که با والیدنتون دچار مشاجره و در گیری نشین و فضای خانواده رو داغون نکنید اینه که : در حرف و قول و ظاهر گوش به فرامینشون بدین ولی در عمل کار خودتون رو بکنید.....................!!!!

و فرهنگ مقاومت هم نباس فراموش بشه..............................

خدا به خیر بگذرنونه الان از وزارت فرهنگ به جرم نشر و اشاعه فرهنگ ضد خانوادگی میان کت بسته می برندمون.................................... ....

فرهنگ مقاومت رو وقتی با اون اصل اولیه ترکیب کنید خیلی مشکلات حل میشه...............................

ما یه بار اولین مسابقه کشوری بود تو زنجان........................

او موقع ما کراس کنترلی از راه دور بودیم....................

می خواستیم با ماشین بریم مسابقه زنگ زدیم اجازه بگیریم.....................

اقا از هر دری وارد شدیم اجازه داده نشد.................................

هی گفتیم اقا ما در جهت اشاعه فرهنگ دانهیلیزم دارم فعالیت می کنیم و فعالیت ها مفیدی می کنیم و این ها..........................

هی گفتیم قول می دیم بچه خوبی باشیم...........170 تا بیشتر نریم..........................

اصلا هر کار کردیم مجوز صادر نشد............................................ ......

باالا برو پایین بیا.......................هیچ............... ...........................

ما هم گفتیم حالا که اجازه نمی دن خو تقصیر خودشونه می خواستن اجازه بدن..............ما که اجازه گرفتیم..................................

ماشین رو برداشتم رفتم زنجان..............................

شبش ابوی تماس گرفت که کجایی زود باش بیا خانه می خواهیم شام بخوریم.................

ما هم گفتیم ما زنجانیم ......................اقا هیچی یهو فقط صدای قطع شدن گوشی رو شندیم که تعبیرش این بود که پات برسه خانه کارت تمام است..............

منتهی اونجا ما در صدر دانهیل بودیم .....................اونقدر دوچرخه برامون اهمیت داشت که اصلا هیچ چی دیگه حالیمون نبود............................

عین این بچه هایی که می خواستن برن جبهه باباشون رضایت نمی داد سر خود پامی شدن می رفتن..................................

و از طرفی یه چی دیگه هم می خام بگم که البته رشته کلام از دستم گسست همین الان یکی از همون بچه هایی که اسمش تو اون برگه مسابقه بالا بود زنگ زد نیم ساعت و نیم داشتیم با هم گفتگو می نمودیم ......................

چیز دیگه ایی که می خام بگم به غیر از فرهنگ مقاومت.....................فرهنگ انعطافیزم است...................................

انعطافیزم می گه : چوب نباشید......................می شکنید..............

چوبیزم و چوبیّت یعنی سیستماتیک بودن..........................گوش به فرمان بودن یا تماما طبق برنامه پیش رفتن و کاملا رو خط مستقیم سر کردن...........

..................که ما بنا بر تجربه برامون ثابت شده در زندگی جریان هایی موجود است از چپ و راست........................................و بخایی خیلی مستقیم الخط بری..................

سر اخر نتیجه ایی نخواهخی داشت جز شکستن.................................

یا هم پاره شدن.....................

که ما پاره ها بسیار شدیم........................بسیار........ ............

فکر کنی پیچ و خم زندگی غلط است و باس خیلی راستقیم راستقیم بری...................................اخرش تو دیواری...........................

لازم نیس خیلی به بیراهه بری...........................چپ و چول بری بری اصلا یه راه دیگه..............تو همون راهی که هستی با بالا پایین و چپ و راست و پیچ و خم مسیر بچید دادا...................

و بخایی هم همه مسیر رو کرگدنی سرعت بالا چونان بلدوزری بتازی..................

او هم اخرش پخش زمینی..............

کم ندیدیم از این ادم هایی که در شرف پکیدن اند و همش وانمود به عادی بودن شرایط می کنند......................

هی می گیم دادا سرعت رو کم کن........................لازم نیس دو روزه راه صد ساله بری که تا زه اخرش هم خبری نیس..................اخرش هم می رسی می بینی این همه خودت و خشتکت رو با هم جر دادی زندگی رو به خود و بقیه زهر مار کردی بیا این هم تهش ..............................چی شد الان........................

بابا جان دچارلذت بردگی از مسیر باش.........................و به غایت دیدیم و دیدیم و تجربه داشتیم که همو اون هایی که آهسته و پیوسته می رفتن هم لذت و حالشو بردن هم خیلی به جاهای بیشتر و دور تری رسیدن از اون هایی که خودشون رو پاره کردن اخرش هم همو اول ترکیدن................

کار نداریم داشتیم می گفتیم که خیلی چوب چوبی فکر کنید که حتما مثلا برنامه است IF......بابام اجازه نداد THENپس نباس برم چرخ سواری.........................این نشد..................

این جا مسیر کج می شه می گه باس بپیچی و میخایی بری چرخ بازی..............بعد فرمون که دستته می گه نه بابام نمی زاره................مسیر می پیچه تو صاف می ری تو در دیورا..................

دچار انعطاف شدگی می شی.........................فرمون رو یه نمه می پیچونی ...............خم می کنی رو برم..................

Iهم از مسیر خارج نشدی.................و هم صاف نرفتی تو باقالی ها..............................

ولو هم اولش مثلا بابات ببنیه که ای ددم اوغلو بچه داره منحرف میشه..............................بخاد فشار بیاره زور بیاره که الفشار من الیمان..............................بعد دو زار بگذره یه چند سالی بگذره خودش می بینه که نه خیلی هم منحرف نشده بالاخره / در مسیر / است...................و از مسیر خروج نکرده همه چی حل میشه................................

منتهی در این گوه جاها دور و سرعت و باس کم کرد.................که نرم بپیچی...........................بخایی با دور بالا بری سر پیچ خو گرد و خاک می شه...........گرد و خاک بلند می کنی هوا............................

بعد می خوابوننت........هم می گن هوا رو کثیف کردی بچه بشن سر جات هم خاک که می کنی نمی تونن جلو رو ببنند که بابام جان / در مسیری / و از مسیر خارج نشدی...........................هم خیای که تند بری یه وچپ و پول می شی می خایی بخوری زمین این ها می گن ببین...............................

دیدی می گیم می ترکی می خوری زمین می پکی ...........گوش نمی کنی که......................

شما نرم بپیچ اوایل کار که اعتماد جلب شه................آرامش حاصل....................

گرد و خاک ها رو بزار بر سا های اینده شاید برا بعداز 25 / الی 28 سالگیت.....................

اون مقع که گه می ئدون دست فرمونت خوبه ...نمی خوری زمین می ترکی مسیر رو بلدی مسیر رو می شناسی............

ان موقع بتاز.......................................... ........

ولی او موقع هم زیادی نتاز .....................................در حد و اندازه خودت................

خلاصه که بخایی خیلی چوب چوب فکر کنی.......................اخرش مثل ما پاره می شی...............................بعد یکی باید بیاد بدوزتت که می بینی هیچ کی هم نیست الا خودت..............

و او موقست که می بینی همه دارند می رن تو موندی چلاغ...............

ما زیاد در زندگی ضربات سخت خوردیم................از این تفکر چوبی........................که باس صاف صاف رفت .................و اگه یه نمه بخایی بپیچی...............دیکه کار خرابه و از مسیر بیرون می افتی....................اینقدر دیوار ها جلو راهمون دیدیم......................و نپیچیدیم گفتیم عاقا باس صاف رفت.....................ولو دیوار باشه باس صاف رفت ......................

این هم جاش.................که مونده برامون تا اخر عمر که یادمون نره.....................

مچ هاتو سفت بگیر فرمون از دست ول نره...................................ولی آرنج و بازو هاتو نرم بزار با پیچ و خم مسیر بپیچ.........................

/////////////////////////////////////////

ماشینمون رو هم بعد از کلی خرج تحویل گرفتیم...............ولی گیر بکسش دیکه مثل اول نیست صدا ابوغریب می ده..........................

دیگه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست...............................همین روزا می فروشمش میره..................دست یه خانم دکتر بوده به قران...........فقط باهاش می رفته مطب و می اومده..............

دروغ هم نگفتیم دیکه به قران مطبه دیگه ........................مطب کجاس میگه مطب جاییه که حال عادم ها رو خوب می کنند.....................................

خو این جا هم مطب ماست دیگه........................

همون یه پراید می گیریم.........................اعصابمو در اسایش باشه..........................می ریم باهاش پرش می زنیم خواهر مادرشو به هم پیوند می زنیم.....................کلا کل موتور گیربکسشو هم بخایی عوض کنی فکر نکنم 2 تومن بشه........................تو هر دهات کوره ای هم بری لوازمهاش و تعمیر کارش هست......................

می ریبقالی می گی اقا کویل پراید دست می کنه لای پنیر تبریزی ها یه کویل پراید در میاره بهت میده............بفرما کویل پراید............................

kiki
2014/07/02, 13:49
یه سوالی که چند وقته تو ذهنمه اینکه که کودوم کله خرابی اولین بار به مخ معیوبش زد که میشه با دوچرخه از کوه رفت بالا؟؟؟؟؟

کی بوده این پدر بزرگوار؟

Mr.Nariman
2014/07/02, 14:05
یه سوالی که چند وقته تو ذهنمه اینکه که کودوم کله خرابی اولین بار به مخ معیوبش زد که میشه با دوچرخه از کوه رفت بالا؟؟؟؟؟
کی بوده این پدر بزرگوار؟
ایشان هرکس بودند.... از پیامبران و نیاکان کراس کنترلی بودند و باید همراه نامشان (سلام کراس کنترلی بر انان باد بیارید)
__________________________________________________ _____
اقا صابر بابا مخ ما ترکید ... ما کلی برنامه ریزی داریم.... ولی خدا نکنه یک نفر تو خانواده یه حرکتی کنه بزنه گند بزنه توی تمام سیستم
ما برنامه ریزی میکنیم ساعت 9 شب پاشیم بریم گردهمایی سیستم صوتی...بعد خانواده بگه ما ساعت 9 شب میخواییم بریم خونه پدربزرگ گرام.... اونجاست که چوخ یاخچی میشید قیافه ادم دیدنیه .....
من هم معمولا هیچی به پدر نمیگم و کلن هی پیچوندیم :p ولی خدا نکنه که یکی خلاف بیاد تو مسیر شما و همه چی قاطی پاتی بشه بره تو در و دیوار

alitk
2014/07/02, 17:05
ای بابا بیکاریم بعضی وقتا خوبه ، بعضی وقتا بد ، از صبح ( ساعت 11;)) انقدر آدم کشتم تو کانتر دیگه خسته شدم تازه 3 ساعت دیگه رو چی کار کنم ؟؟؟؟؟
...............................................
درمورد این بحث خانواده کلا من معمولا به حرف میکنم مثل بچه آدم که از آخر خودشون میگن بیا برو .... خداییش انقدر اعتماد سازی تو خونه کردم. یه حالی میده:34:

من حرف عرفان رو تایید میکنم که تو بعضی چیز ها (اکثر چیز ها نه همه چی ) تجربه ای ، خاطره ای دارن که باید گوش کنیم به قول صابر شاید که رستگار شدیم

Vahid_FRD
2014/07/02, 18:17
صابر عکس ما هم جز پاره شده های راه دوچرخه ایزمی نشر فرمودندی ها
راستی آن نوجوان 16 ساله کجاست خبری ازش نیست ؟

SABER_MTB
2014/07/02, 19:52
والا ان نوجوان 16 ساله خطش سوخته..........معلوم نیس کجاس....................فقط یه موقع هایی یهو سر ما خراب می شه............................

Vahid_FRD
2014/07/02, 20:05
والا ان نوجوان 16 ساله خطش سوخته..........معلوم نیس کجاس....................فقط یه موقع هایی یهو سر ما خراب می شه............................
بهش بگو به خاطر اون قولی که به ما داده و عمل نکرده از سایت اخراجش می کنیم و در ضمن می فرستیمش رستوران لاله صحرا 6 ماه کار کنه

Mr.Nariman
2014/07/03, 02:01
امشب ابوی گرام گفت بیا بریم ارایشگاه(محل کار مادر گرام) بریم این دکورو باز کنیم یه دکور جدید بندازیم این ملت عقلشون به چشمشونه ... (ولاغیر از این نیست!) .....
دیدید خانواده یجا جلوتونو میگیره ...بعد یهو چنان بهتون احتیاج پیدا میکنه ... میاد نازتو میکشه....پسرم بیا من بهت پول میدم ... بیا روزی 50 چوق.... 3 روز بمون.... برو دوچرخه سواری ...برو بیرون ما کاریت نداریم....
ما هم تو جو بودیم گفتیم نه مگه به پوله...من پول نمیخوام(عجب شکری خوردیم ) من میخوام اینقد گیر ندید...اقا تو بیا ما کاریت نداریم...(که اگر به این قول ها عمل نکنند سیستم ما قاطی میکنه دیگه خانواده نمیشناسه)
میشه تو مایه های همون اقا صابر که گفت باشه زنجان نمیرم در ظاهر و رفت ....
گفت کار سبکیه .... وقتی اینو گفت ما هم فهمیدیم پس کار سنگینی هست
اقا ساعت 10.45 تشریف بردیم .... دیدیم پدر گرام رفت پایین هی زنگ زد فلانی بیا اندازه ها رو بگیر.... ما هم تنها طبقه دوم(تشکیل شده از 3 طبقه هست ارایشگاه) داشتیم دکور باز میکردیم مثه یه ..... خوب
خلاصه یجور هم میچیدیم توی دست و پا نباشه.... این چرت و پرت های اندازه گیر هم کارشون تموم قرار بود پدر بیاد لامپ ها رو باز کنه که به حول و قوه الهی از رفتارش مشخص بود که خودم باید بازشون کنم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دیدیم پدر گرام اومده بالا نشسته رو صندلی میگه واقعا خسته شدم !! دقیقا اون صندلیه که پیرنش هست!
هیچی دیگه ..... ما خرحمالی کردیم..... بعد در حین جمع اوری این کوفت و مرض های مریضی اور ارایشی عکس گرفتن مال گل کرد....
البته سود اوردی از همین راه هاست....شما به مردم اسیب بزنید بعد خودتون برای درمانش ازش پول بگیرید و کلا هی مردم رو میشه چاپید ....
میری ارایشگاه به موهات رنگ و اینها میزنی.... بعد 1 ماه مو خوره میگیری برمیگردی ارایشگاه موهاتو قوی کنه رشد کنه
کلهم هی اینطوری پولاتو میدی ......
به اسانی! غیر از اینه؟؟؟؟؟

milad 22
2014/07/03, 03:54
فردا با یکی از دوستان میریم فندقلو یا جنگل های بالاتر از آبی بیگلو فقط مشکلمون اینه که گویا اون طرفا ،،یعنی جنگلای ابی بیگلو،، گرگ رها سازی کردن واسه ثبات نسل و از این داستانا
اگه مردم حلال کنید :D

Sent from my lumia 720 using Tapatalk

Pita
2014/07/03, 06:17
فردا با یکی از دوستان میریم فندقلو یا جنگل های بالاتر از آبی بیگلو فقط مشکلمون اینه که گویا اون طرفا ،،یعنی جنگلای ابی بیگلو،، گرگ رها سازی کردن واسه ثبات نسل و از این داستانا

خوشابحالتون....:)

SABER_MTB
2014/07/03, 11:34
اقا گوشیمون به هزار و نهصد و نود و نوزده تیکه تقسیم سلولی شد.............................................. ..

و رفتیم در بازار موبایل ایران گوشی بخریم..................................

یعنی دقیقا عین این هایی که هشت ساعت و نیم توضیح می دی براشون که اقا چرخ اینجوریه چئومتری داره فلانه آلیاژ داره طراحی داره هیدروفرومه دوشاخ هیدرولیک است قفل پیوسته داره خلاصه فلان بیسار و بهمان....................

بعد اخر سر می گه اقا این چرت و پرتا چیه همون ویوا خوبه من می خام دوچرخه راه بره...........................!!!!

یه بنده خدایی رو دنبال خودمون بردیه بودیم راهنمای......................اخرش گفتیم ببین ...............ما این چرت و پرتا حالیمون نی.......................یه گوشی 20 تومنی می خایم صحبت کنیم ....................

افتاد ؟؟؟

می خاییم الو الو کنیم صدامون بره اون ور صدا اون یارو هم بیاد این ور ..............................صدا همو بشنویم حالا Android 4.1 است ......چمی دونم وضوح صفحش چیه و چیه ما اصلا شعور معورمونبه این چیزا نمی رسه یه چی در حد ویوا بده با وق وقمون رو بکنیم........................................ ..

عاقا یه گوشی بده صداش خوف باشه .................. ها صداش.................

چراغ قوه هم نداشته باشه نمی خام................

ما اصلا با تکنولوژی های الکترونیک بیگانه اییم..........................چیه بابا اصلا جهان باید مکانیکی باشد ...........................الکترونیک چیه بابا ور داشتن دنیای چرخ بازی رو هم دارند خراب می کنند.............

RABERT
2014/07/03, 12:23
آقا صابر یه دونه از این LG -L40 دو سیم می خریدی خیلی عالیه قیمت مناسب در مقابل امکانات دریافتی حدود 310یا 320

erfa
2014/07/03, 12:35
یک 5800 دیگه بگیر حاجی

rockممدshox
2014/07/03, 12:46
آقا صابر ...
دیگه راه نداره..بقول دوستان دیگه باید زن بگیری..
ما تو جمع برو بچو دوستان وقتی میخوایم ترتیب یکیو بدیم ،گیر بهش میدیم که دیگه باید زن بگیری!!!:smilies-azardl (13)

آقا صابر ...
ما تو جمع برو بچو دوستان وقتی میخوایم ترتیب یکیو بدیم ،گیر بهش میدیم که دیگه باید زن بگیری!!!:smilies-azardl (13)

- - - - - - - - - -

آقا صابر ...

SABER_MTB
2014/07/03, 13:24

چه ربطی به زن و ازدواج داره عاقا ؟؟؟

اضافه شده بعد از : 19 minutes

سه تا 5800 داشتم.......که هر کدوم یه چیش ترکیده بود......................بر داشتم با آچار ستاره خودم هر سه تا رو کردم یکی فعلا........................از رو یکی Touch از رو یکی دیگه LCD.....و دکمه ها و قاب و خلاصه خر و الاغی ساختیم عکسشو می زارم ببنید حالشو ببریم با هم...................................

تا ببینیم چی باید ابتیاع کنیم.............................

یهو دیدی همین رو که بازار مشترک ساختیم تا 2 سال دیگه کار کرد .................!!!!!!!!!!!! یعنی دارم فکر می کنم اگه عالم بشریت همه مثل ما بودن ها............................اصلا فلسفه وجودی اقتصاد می رفت زیر سوال............................بنیاد اقتصاد جهانی متزلزل می شد.............................................. .

راتس دلیل ترکیدن گوشی رو هم یادم رفت بگم فشار عصبی رفت بالا............................گوشی رو کوبوندم تو ملاج خودم...........................

هم ملاجم درد گرفت هم جیبم..............................

اعصابم هم بد تر شد تازه...............!!!

خشم یه اسیدیه که به ظرفیه که خودش توش هست بیشتر آسیب می زنه تا چیزی که اون اسید رو می پاشید یا می خواهید بپاشید روش.................................

باید بریم تو کار کظم غیظ...........................

hamed510
2014/07/03, 16:17

سلام میلاد جان من هفته پیش رفتم مشکلی نیس گرگ هم رها سازی کنن تو یه منطقه حفاظت شده میکنن نه هرجا و جاهای عمومی!!

milad 22
2014/07/03, 18:00
سلام میلاد جان من هفته پیش رفتم مشکلی نیس گرگ هم رها سازی کنن تو یه منطقه حفاظت شده میکنن نه هرجا و جاهای عمومی!!

سلام
داداش همونطور که میگفتید اصلا خبری از گرگ و ... نبود فقط ما صبح که رفتیم هواش خنک بود ولی باد مخالف باعث شد یه سه ساعتی تو راه بمونیم
برگشتنی تو ۱.۵ ساعت برگشتیم
فقط سگا خیلی اذیت کردن من کلا با جک و جونور بد جور. حال میکنم ولی سگا اکثرا پیش گله گوسفند بودن ۳ ۴ تایی حمله میکردن. البته ذات سگ چوپون فقط ترسوندنه و هیچ وقت به قصد گاز گرفتن و اسیب جلو نمیاد

hamed510
2014/07/03, 18:42
هنگامه مواجه با سگ هیچوقت ازش فرار نکنید بلکه با ایستادن و ساکت ماندن سگ چند ثانیه ای پارس میکنه و از شما دور خواهد شد. . .

RABERT
2014/07/03, 19:33
فردا داریم می ریم سرخه :smileys-free-downlo
هر کی می آید تو تایپیک دوچرخه سواران شرق تهران اعلام کنه

Dirt
2014/07/03, 20:09
من یه لنز گرفتم، و فاگات بده ۲ روز از دستم افتاد زمین همش شکست...گفتم اینو من چیکار کنم، تازه بود!!! زیاد پول دادم براش اونو...ناراحت بودم برا اون
بد گفتم یه تست بکنم، توهه ای‌بی بفروشم، اما فکر نمی‌کردم کسی‌ پول بده برا اون،
اما، امرو دیدم، لنز منو به نیسف گییمت یه لنز نو، یکی‌ خرید از من اونو...باورم نشد،
۵ روز پیش داشتم لنزو میدادم تو زباله بندازم...هه هه

مهدی 77
2014/07/03, 20:14
وای خدا...........دارم میمیرم دیگه........یه رب مونده هنور تا افطار.........خدایا ما رو هم مثل صابر با صبر و استقامت بفرما.......

Vahid_FRD
2014/07/03, 21:34
من یه لنز گرفتم، و فاگات بده ۲ روز از دستم افتاد زمین همش شکست...گفتم اینو من چیکار کنم، تازه بود!!! زیاد پول دادم براش اونو...ناراحت بودم برا اون
اما، امرو دیدم، لنز منو به نیسف گییمت یه لنز نو، یکی‌ خرید از من اونو...باورم نشد،

کردی تو پاچه یارو رفته

کردی تو پاچه یارو رفته

- - - - - - - - - -

وای خدا...........دارم میمیرم دیگه........یه رب مونده هنور تا افطار.........خدایا ما رو هم مثل صابر با صبر و استقامت بفرما.......
قبول باشه
التماس دعا

sepehr82
2014/07/03, 22:11

Dirt
سلام مهدی / مارک لنز چه بود ؟ و مدلش ؟ چقدر بد آوردی شما (چقدر بد شانسی هستی شما ! ) !!؟ چند دلاری بود ؟
------------------------------------------------------
اولین صدمه ایی که معمولا پس سقوط لنز .... باهاش مواجه هستیم ... شکستن و خورد شدن "گیربکس " هست / خود عدسی ها معمولا دیرتر آسیب می بینند .

Mr.Nariman
2014/07/03, 22:34
این ابوی گرامی هم هر موقع ما کار بنایی در محل کار مادر داریم ما رو به چشم چی میبینه خدا عالمه....
به نظر شما چی میبینه ما رو :33:
ما رو میبره اونجا ....یچیزی تو مایه های وانت نیسان میبینه....

Dirt
2014/07/04, 00:27
@Dirt ([Only registered and activated users can see links])
سلام مهدی / مارک لنز چه بود ؟ و مدلش ؟ چقدر بد آوردی شما (چقدر بد شانسی هستی شما ! ) !!؟ چند دلاری بود ؟
------------------------------------------------------
اولین صدمه ایی که معمولا پس سقوط لنز .... باهاش مواجه هستیم ... شکستن و خورد شدن "گیربکس " هست / خود عدسی ها معمولا دیرتر آسیب می بینند .

آره شانسم بد بود، مدلش این بود "Canon EF 50mm/f1,4 USM" توی یه فوتو شوتینگ اینجور شد، افتاد رو آسفالت زمین همش نصف شد!!! اما گلاس لنزا اون سالم موند، و موتور آوتو فوکوس توش هم سالم موند

vahid
تو چی‌ میگی‌، من نفهمیدم وحید...هه هه!!! ترنسلیت کن برا من وحید

Mr.Nariman
2014/07/04, 00:58
@vahid ([Only registered and activated users can see links])
تو چی‌ میگی‌، من نفهمیدم وحید...هه هه!!! ترنسلیت کن برا من وحید
این یه اصطلاحه ..... یعنی یه جنستو بیشتر از حد قیمت بازار فروختی به اقاهه....
__________________________________________________ ________________
بچه ها دهنم سرویسه... بابا به این دنیای دوچرخه سواری بگید اروم تر اخبارشو بگه...بخدا ما گوگل ترنسلیت نیستیم...ما هم ادمیم.....
ولی برای بچه های بایک 20 اینکارو میکنیم که بعدا بالای اسم ما بزنن نیممه فعال.....
دوچرخه جدید جی تی One Ride Review: The 2015 GT Sensor X ([Only registered and activated users can see links])
دوچرخه جدید s works اسپشیال به تقلید از خودروی mclaren .... Specialized S-Works Tarmac Gets the McLaren Treatment, Includes Helmet, Shoes, and Stand ([Only registered and activated users can see links])
trek سبک ترین دوچرخه کورسی جهانو معرفی کرده .... Trek Introduces the All New Émonda, Claims World’s Lightest Production Road Bike ([Only registered and activated users can see links])
اومدن یه تکنولوژی پیاده کردن که حساس باشه و خودش سیستم قفل دوشاخو اتوماتیک فعال کنه .... New 2015 Lapierre Mountains Bikes, Electronic Suspension Tech, and A La Carte Ordering ([Only registered and activated users can see links])
این دوچرخه evil هم خیلی خوشم اومده SOC13: Evil Uprising Trail Bike Surfaces ([Only registered and activated users can see links])
قول هم دادم اینو هم بزارمم First Look! All New Pivot Mach 6 27.5″ Enduro Race Rocket ([Only registered and activated users can see links])
بچه ها من میخوام خودمو بندازم تو کارون.... اخه کیا اینهمه رو بزاره.... ولی من میزارم...خدا شاهده اگه نزاشتم هیچ کاری نمیتونید بکنید ....
ما اصن اهل 2 دره بازی و زیرابی نیستیم... همشون دست شنا هم شده براتون میزارم به این سرعت اینترنت قسم ....

SABER_MTB
2014/07/04, 01:18
بچه ها دهنم سرویسه... بابا به این دنیای دوچرخه سواری بگید اروم تر اخبارشو بگه...بخدا ما گوگل ترنسلیت نیستیم...ما هم ادمیم.....
ولی برای بچه های بایک 20 اینکارو میکنیم که بعدا بالای اسم ما بزنن نیممه فعال.....

اق نریمان در این مورد تجربیات خاص و اخص دارم....................................و به شما خواهم گفتن کردن.........................

نه در زمینه ترجمان و مقاله نویسی ها..........................

کلا در زمینه ای نکه وقتی کار زیاد می شه و عادم دوست هداره همه کار ها رو بکنه ولی می بینی حجم کار خیلی بالاست.............................و خودش رو به مرحله پاره شدگی می رسونه........................................ ...

دوست نداریم جوانان زیر 20 سال پارگی هایی که ما کشیدیم رو تجربه کنند..........................

ما تجرارب خویش تن به شما گوییم که شما عین راه ما رو نرین......................شوما هم چی ؟؟؟ جلو تر از ما تجارب خودتون رو کسب کنید یه ده سال دیگه بزارین رو این هایی که ما دادیم به شما و شوما هم به نوبه خودتون بدین به جوانان زیر 20 سال او موقع که چی که هی هر کی از راه رسید نخواد دهنش سرویس شه راه هایی که من و شوما رفتین رو بعد تهش بن بست بوده رو از اول نرن...............

البته داشتن گوش شنوا هم خود شرطیست بس عظیم که الانه جای گوش شنوا گوش یه چیز دیگه هست که توش یاسین می خونن.........................................

Vahid_FRD
2014/07/04, 02:19
به نظرم این عکس هارو باید بفرستیم توی پیج آزادی یواشکی مردان در ایران
جان خودم خوراک خبری اجانب تا چند وقت جوره

amir.fly
2014/07/04, 03:24
هی.....
همیشه توی همه چیز بدشانس بودم..... هیچ جا به حقم نرسیدم....
ولی این آخری سر امتحانات نهایی دیگه خیلی نامردی بود .
شاید از بی عرضه گی و تنبلی خودمه .....
اینقدر ناراحتم که مغزم اصلا" کار نمیکنه ....
شانس ما امروز ایمیل اومد امتحانم افتاده شنبه ..... آخه توی این شرایط چجوری امتحان به این سنگینی بدم ؟

RABERT
2014/07/04, 06:41
صبح همه بخیر
از خواب بیدار شدم در حال آماده شدن هستم برم سرقرار با دانیال بریم سرخه
چه هوای شده باران زده عالی
جلوی پیست سرخه هم بچه‌های گروه فرار را ملاقات میکنیم

Pita
2014/07/04, 13:42
امروز بعداز سه ماه اولین پنچری با دوچرخه جدیدم رو تجربه کردم ...

ali tech
2014/07/04, 15:17
ما هم امروز تنهایی دچار عظیمت به سرخه و سپس ده ترکمن شدیم
با این که تنها بودم خیلی حال داد هوا هم نسبتن بهتر بود

Vahid_FRD
2014/07/04, 15:36
اصحاب الترک در حال تبرک جستن از حضرت اسپیش :)

Mr.Nariman
2014/07/04, 16:05

دیگه دوسشون ندارم... .... خیانت کارها
وحید همه رو به جون هم میندازه... مثه ویکی لیکسه یه خبر ها و عکس هایی رو منتشر میکنه یه ملت رو داغون میکنه.....
داغونم کردی.....

z_mehrdad
2014/07/04, 18:58
جاتون خالی، امروز رفتیم جاده چالوس، بعد از ۱ شب کامل بارش بارون، هوای جاده عالی بود! خنک! ابری! اما خوشی‌ها تا همیجا ادامه داشت !
یه سرهنگ میخ شد قبل سد برگردوندمون، اونم برای ۲ بار! :D بار سوم ما رو که دید میخواست مارو منفجر کنه که من دیگه خودم دور زدم :)) گند زد به برنامه‌هامون...

خلاصه اومدم تو بگم حس خوبی ندارم :|

mohsenfokoli
2014/07/04, 19:24
جاتون خالی، امروز رفتیم جاده چالوس، بعد از ۱ شب کامل بارش بارون، هوای جاده عالی بود! خنک! ابری! اما خوشی‌ها تا همیجا ادامه داشت !
یه سرهنگ میخ شد قبل سد برگردوندمون، اونم برای ۲ بار! :D بار سوم ما رو که دید میخواست مارو منفجر کنه که من دیگه خودم دور زدم :)) گند زد به برنامه‌هامون...

خلاصه اومدم تو بگم حس خوبی ندارم :|

تنها بری همین جوری گیر میدن. ان شاءا... بعد ماه رمضون با هم بریم بالا بالاها

ببین چی گرفتم. حال کن

alitk
2014/07/04, 23:07
نمیدونم چی شده هروقت میام bike20 فقط میشینم میبینم و مطلب خوبی هم باشه سپاس میکنم دیگه حوصله هیچی ندارم ، قبلا الکی تو بعضی چیزا دخالت میکردم

rockممدshox
2014/07/05, 00:12
نمیدونم چی شده هروقت میام bike20 فقط میشینم میبینم و مطلب خوبی هم باشه سپاس میکنم دیگه حوصله هیچی ندارم ، قبلا الکی تو بعضی چیزا دخالت میکردم

اشکال نداره...این دوران نیز بگذرد..ایشالا بعدا مینویسی...

سایت بایک 20هم مثل یه گروه دوچرخه سواریه..
همه باهم در حال رکاب زنی..
بعضیا وسط مسیر میان یخورده رکاب میزننو میرن..
بعضیا میمونن..بعضیا جدا میشن..
بعضیا هوای بقیه رو دارن..
بعضیا به بقیه روحیه میدن..
بعضیا غر میزنن..
بعضیا حواسشون به دوچرخه بچه هاست که یوقت خراب نشه..
خلاصه هر کی یکاری میکنه تا گروه پیش بره..
بعضی وقتا سرعت زیاد میشه ..
بعضی وقتا سرعت کم میشه..
ولی مهم اینه که همه باهم باشیم..
.
.
.
.
تا برسیم به یه جای خوب..
یجایی که پر از مسیرایی باشه که از کنار کوه های سر سبز بگذرن..از ساحل دریاها عبور کنن..از لبه دره های عمیق رد بشن..
وتا امتداد غروب خورشید ادامه داشته باشن..

چقد دلم هوس مسیرای قشنگ کرده..دلم تنگ شده برا رکاب زدن تو بارون بهار..خاطراتی داشتم..

زیادی رمانتیک شد..خودم گریم گرفت..

چقدر خستمه ...شب خوش:41:

Vahid_FRD
2014/07/05, 01:00

ببین چی گرفتم. حال کن

به قول امین بایکر اون دمپایی تو حلقم !!!!
مبارک باشه
انشا الله به خوشی

Hamzeh
2014/07/05, 01:16
دلم جنگل نمیخواد، رودخونه نمیخواد، دشت سرسبز نمیخواد....
هوس یه جاده خاکی صاف و بی انتها کردم تو بیابون با آفتاب داغ. دلم سکوت و آسمون شب کویر میخواد. . . .

مهدی 77
2014/07/05, 03:01
الآن من خیلی یه جوریمه......یعنی خوب بودما اومدم تو سایت یهو دیدم یه اخطار گرفتم.......برای چی؟؟؟
برای اینکه اون تاپیک قفل فرمون دوچرخرو تو انجمن درست و درمون نگذاشتم........این چه وضغیه؟؟؟
ما هی میایم بار علمی سایتو میبریم بالا و با تاپیک جدید یکم سایتو از یکنواختی در میاریم اونوقت یهو یکی اخطار میده.........
خب تو بذار به حساب بی تجربگی و خودت منتقلش کن دیگه....

mSafdel
2014/07/05, 10:29

علی که جزو اصحاب الترک نیست. کلا جزو حزب باده
صابر هم که فرو-شنده است هرکجا بیشتر براش داشته باشه اصحاب همونجاست :30:
منم که جزو اصحاب الترک هستم خدارو شاهد میگیرم که زیر همه شکنجه های روحی و جسمی میلاد و وحید طاقت آوردم و به هیچوجه به اسپیش و اسپیش گرایان نگرویدم :)

دیگه دوسشون ندارم... .... خیانت کارها
نریمان یعنی تو باور کردی؟

erfa
2014/07/05, 12:48

ببین چی گرفتم. حال کن

چقدر در اومد برات؟؟

maisam mastan
2014/07/05, 13:48
سلام رفقا
نمیدونم دیروز ملت چه مشکلی داشتن ؟(شاید تو شهر ما اینجوری بود) نیم ساعت,2 کیلو متر مانده به تونل به هر کی گفتیم نگه دار نگه نداشت که ما رو تو داخل تونل ساپورت کنه .هیچی دیگه یه چراغ هد لایت داشتیم اونو بستم به صندلی رفتیم تو تونل با ترس های فراوان آیا تو شهر شما هم اینچنین است؟عایا؟

Vahid_FRD
2014/07/05, 14:05
الآن من خیلی یه جوریمه......یعنی خوب بودما اومدم تو سایت یهو دیدم یه اخطار گرفتم.......برای چی؟؟؟
برای اینکه اون تاپیک قفل فرمون دوچرخرو تو انجمن درست و درمون نگذاشتم........این چه وضغیه؟؟؟
ما هی میایم بار علمی سایتو میبریم بالا و با تاپیک جدید یکم سایتو از یکنواختی در میاریم اونوقت یهو یکی اخطار میده.........
دوست عزیز مطمئن باش مدیران سایت حواسشون با کاربرهایی مثل شما هست ولی اگر به شما تذکر نمی دادن شما متوجه نمی شدی و باز همون کار می کردی که در نتیجه سایت طبقه بندیش به هم می خورد و مطالبش بلا استفاده می شد برای همینه بوده

اگر توجه کنی به شما تذکر دادن نه اخطار فرقشونم اینه که کسی که تذکر می گیره نمره منفی براش ثبت نمی شه و فقط برای یادآوری قوانین هست ولی کسی که اخطار می گیره نمره منفی براش ثبت می شه و می تونه تا 20 روز اخراج بشه

شما که جز کاربرهای خوب سایتی
دمت گرم

دوست عزیز مطمئن باش مدیران سایت حواسشون با کاربرهایی مثل شما هست ولی اگر به شما تذکر نمی دادن شما متوجه نمی شدی و باز همون کار می کردی که در نتیجه سایت طبقه بندیش به هم می خورد و مطالبش بلا استفاده می شد برای همینه بوده

اگر توجه کنی به شما تذکر دادن نه اخطار فرقشونم اینه که کسی که تذکر می گیره نمره منفی براش ثبت نمی شه و فقط برای یادآوری قوانین هست ولی کسی که اخطار می گیره نمره منفی براش ثبت می شه و می تونه تا 20 روز اخراج بشه

شما که جز کاربرهای خوب سایتی
دمت گرم

- - - - - - - - - -

دلم جنگل نمیخواد، رودخونه نمیخواد، دشت سرسبز نمیخواد....
هوس یه جاده خاکی صاف و بی انتها کردم تو بیابون با آفتاب داغ. دلم سکوت و آسمون شب کویر میخواد. . . .

مخت تاب برداشته ؟
آخه تو این گرما ؟

SABER_MTB
2014/07/05, 17:50
سرعت نت در ساعات منتهی به افطار در حد لیمو امانی می شه...............................

ملت فشار روحی روانی جسمی بهشون میاد هی می شینن پشت نت وقت گذرونی................................

شب ها که اون جوری الان که اینجوری.................

ما می ریم یه دونه از این ها می کاریم رو پشت بوم متسقیم وصل می کنیم خودمون رو به منابع لا یزال الهی.......................

کسی هم بیاد رو پشت بوم بگه عاقا ممنوعه و جمع باید گردد و از این دست مباحث چرخ عقب رو در میاریم با وسط خودرو بهش سیلی می زنیم......................که دندونه های خودرو HG 778 بره جای دندوناش بشینه جای 32 تا دندون 10 ردیف 36 تایی دندون در آره......................

اضافه شده بعد از : 8 minutes

بعد یه صحبت دیگه در مورد ماشین............................

اقا چند روزی یه پرایدی از یکی گرفتیم سوار شیم ببینیم چجوری هاست....................که بریم خودمون رو راحت کنیم یکی بگیریم خلاص........................................

اصلا لامصب نمی شه................................

می شینی پشت یه چی دیگه بعد می شینی پشت پراید اصلا انگار نشستی پشت اینها.......................

کار به کلاس و به قولی چ* کلاسش ناریم ها............................ماشین باشه اصلا گاری.......................خوب باشه خوبه بد باشه بده.............................

ولی اصلا دچار گول خوردگی توسط عناصر فنی قرار گرفتم شدید........................

اصلا را نداره........................................ ما نمی تونیم به پراید باز گشت کنیم.....................از این به بعد چرخ ها رو همه رو فشار می دیم به ملت به 47 برابر قیمت تا پولش جور شه مال خودمونرو بدیم یه تر تمیز تر و چند سال نو ترش رو بگیریم...............

ولی این دفعه دیگه عدای این دید بدیدا رو در میاریم دیگه هر کی خواست ازمون خر حمالی بکشه و ما رو آزانس خودش فرض کرد با همون خودرو هه که عکسش رو بالا گذاشتم چک سیلی می زنم بهش..................................

erfa
2014/07/05, 21:48
اصولا یک قانونی تو خودرو سازی ایران هست که میگه هر چقدر ماشین قدیمی تر بگیری بهتره!!!!!!!!!
هر چی قدیمی تر .بهتر

Hamzeh
2014/07/05, 23:02
مخت تاب برداشته ؟
آخه تو این گرما ؟

آره اتفاقا چون تاب برداشته مخم بیابون لازم شدم :9: باید یکم با آفتاب داغ بشه، بعد با چکش محکم بکوبونم اش تا صاف بشه :)
البته نه حالا تو این گرما، ولی تو نیمه دوم سال که هوا یکم بهتر شد انشااله برنامه یه مسیر بیابونی میذارم.

rockممدshox
2014/07/05, 23:31
سرعت نت در ساعات منتهی به افطار در حد لیمو امانی می شه...............................

.

آقا اصلا میدونی لیمو امونی کیلو چند؟؟؟؟
چرا توهین میکنی ؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

------------------------------------------

آقا اصلا این چنتا تصویر کنار لوگوی سایت قشنگ نیست بنظر بنده!!!

یکیشم که بجای رکاب زدن وایساده داره دمبل میزنه!!!:65d6a5d6s:

mohamad road
2014/07/05, 23:42
از دوج فقط از چارجرش خوشم میاد بقیشون قلچماقن!!!!!
عرض به حضورتون که از نزدیکم دیدم اخوی چند وقت پیش یک عدد gt500 شلبی رویت کردیم تو مشهد
تو کیش هم یک شلبی خفن تری دیدم 10 دقیقه داشتم دورش میچرخیدم
کامارو ودوج هم تا دلت بخاد
صدا اگزوزاشونم که ...............الله اکبر
گفتم ماشینای چرتی اند و برای شرایط خاص ساخته شدن مثلا همین دوستانی که بالا نام بردم همگی به درد خط راست و مستقیم و البته یک دریف خیلی خفن میخورن
ولی عشق ماشین سواری اینه که با فشار 1 جی پیچو رد کنی!!!(البته بازم از نظر من)
------------------------------------------------------------------------------
این صاحب ماشینه ایجوری داره نگاه میکنه؟؟؟!!!!

نه اون دوستمه.... عکس خراب کنمون هست!!! همیشه تو عکسا خراب کاری میکنه....

amir.fly
2014/07/05, 23:54
آخیش بالاخره این امتحان کوفتی رو دادم..
گرچه توی 2-3 مورد گند زدم ولی به گفته امتحان گیرنده محترم پاس شدم...
نمره هم ظاهرا" بالای 80 میشه
تا چند روز دیگه هم ریتینگ میاد میریم عشق و حال...

Vahid_FRD
2014/07/06, 01:19
آقا اصلا میدونی لیمو امونی کیلو چند؟؟؟؟
چرا توهین میکنی ؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

------------------------------------------

آقا اصلا این چنتا تصویر کنار لوگوی سایت قشنگ نیست بنظر بنده!!!

یکیشم که بجای رکاب زدن وایساده داره دمبل میزنه!!!:65d6a5d6s:

خوب خودت یکی طراحی کن بده بزاریم بالای سایت

مهدی 77
2014/07/06, 02:09
آقا وحید خیلی ممنون از لطفتون و توجه شما به حس بد دیشبم..:35:.......
بر عکس دیشبم امسب خیلی شارژم....یه چند روزی رفتم سر کار و مز دشو گرفتم و الآنم رفتیم تو کار ارتقاء چرخ...
یه زین حرفه ای دست دو گرفتم....یه کرپی فرمون ZOOM 3D گرفتم...از اونایی که هم میشه رو به پایین گذاشت و هم میشه رو به بالا نصبش کرد...
یه جفت دسته دنده ی آسرا هم گرفتم که با شانژمانم ست بشه...تعویضش هم خیلی نرم تره فکر کنم راپید فایر باشه...
و یه جفت هم شاخ گاوی حرفه ای ZOOM گرفتم....فردا هم میخوام برم برای قسمت هایی از دوچرخه که سفیده روکش سیم سفید بگیرم اگه گیر بیاد.... انشالله عکس قبل از عمل و بعد از عمل هم میزاریم توی یه تاپیک....

SABER_MTB
2014/07/06, 03:35
اون هایی که دستان این بنده خدا رو می دونن و براشون تعریف کردیم........................

به شماره عکس لینک ادرس بار صفحه این عکس توجه داشته باشند................

in Tehran, Iran - photo by saber-mtb - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

بعد باز کفر بگن بگن عاقا یه عدد آخه چرا می تونه نحس باشه خو خرافاتی نباش بچه..................................

هی ایمان نیارید............

هی ایمان نیارید................تازه اینجا شماره عددی کد کوچه هم که 13 است دیگه نحس اندر نحس من شهر دار بودم قیمت املاک این ک.چه و اون میدون رو میزاشتم متری 50 هزار..............اصلا مجوز ساخت و ساز نمی دادم.............تو اون اراضی...........

////////////////////

عاقا این رو گرفتیم باهاش حال معنوی ببریم اصلا حال معنوی نکردیم لا مصب 15 ساله دارم رو زمین نشسته به صورت سنتی با دوچرخه ها ور می رم و تعمیر می کنم اصلا با مدرتینه نمی تونم ارتباط معنوی پیدا کنم..................اصلا موقه کار بهم نمی چسبه...................حس سنت گراییم ارضا نمی شه............

با این گیره های شیطانی اش بر بدن دوچرخه ها ی ما که نوامیس ما هستند چونان نامحرم چنگ می زند مرتیکه...........

حال کن 3 تا 5800 رو کردیم یکی ........................سبز و سفید و قرمز .....................نون و پنیر و سبزی..............

اونقدر هم گداییم که نمی ریم گوشی نو بخریم...........................!!!!

از اون ور می خام بزنم تو کار قصابی می گن در امدش خیلی چاق چنزیه.......................

اقا شقه Specilized درایم..................

راسه Kona یه سر دست هم marzocchi

بعد هم عادم از مکانیک چرخ و همکار خودش چه انتظاری بای دداشته باشه خو.......................چه وضع کرپی بستنه اخه......................پیچ های بالا تا خشتک بسته پایینی ها تا دسته واز...........

بعد اون یکی هم امده می گه retention کلاهم ترکیده ببین درست میشه............

بعد فکر کرده تراشکاری بی کاره بشینه برا این چرخ دنده 4 میلیمتری با دندانه های نیم میلیمتاری بتراشه.................................

یکی به این توضیح بده دستگاه Spark چیه و برا ساختن مشابه این باید یه روز تمام Spark رو روتین کار باشه بعد حد اقل 400 تمن هزینشه.......خو روانی با 400 تومن می ری 2 تا کلاه نو می خری خو...............

rockممدshox
2014/07/06, 10:10
خوب خودت یکی طراحی کن بده بزاریم بالای سایت

مگه اینا چشونه...خیلی هم خوبن..
هرکی هم بدش اومد،بدش بیا تا چشش درآد..
اصن او یارو هم داره بالا تنه رو میسازه که بعد بره رکاب بزنه!!:30:

Biker
2014/07/06, 11:20

عاغا با این عکس من رسماً ایمان آوردم! :riz277:

arash joon
2014/07/06, 17:24
ما موندیم ما بخاطر حرف یه بنده خدایی که فرق reba رو با Recon نمی فهمه باید تخفیف بدیم............!!!؟؟
اون بنده خدایی هم که دچار Recon تو پچه رفتگی جای Reba شده هم الان ای نها رو می خونه ناراحت نشه ها ما منظورمون ایشان نیست منظورمان شرح وا وقع خودمان است...................

همانا شيخ دانهيليزم مارا خوب نواختندی و بسان سيبل دارت پرتاب اندی....
بدان و آگاه باش که آن مفلوک پاچه گشاد بارها گفت که ما نيز کانال هايی در سرزمين چشم بادامی ها داريم و مواردی تهيه کرديم و شما لبخند ژکوندی نثار ما کردی و مارا در زمره خاليبندان صنعتگر دانستی......... همانا آن شب تنها وسوسه شيطانی ربا در کار نبود و ما در مخيلات خود قيمت آکبند آن جنس را در دلار کنونی ضرب کرده و پي برديم يا ربا را بگيريم يا همان را از طريق زائری بس توانا، که دوشاخ آسان نمود اوّل ولی آمد ريکان ها، آن زائر ما نيز از سفر همی بازگشتندی و ما به غلط کردن افتادندی.
همانا ما به شما گفتيم که در خفا چه به تو گوئيم و در ورا قيمت ترک های شما را مناسب اعلام کردندی..... حال ما را سيبل نمودی.... باشد.... و حال ميگوئی ناراحت مشو؟ بدان و آگاه باش که گر شبی در سرخه حصار بودی و چشمانی بيو بيو کنان به تو نزديک شد و پای مبارک را در همان ناحيه گاز گرفتندی از سوی ما نبود و گر ما ناراحتی بيشتری ميداشتيم محال بود آن چهار پا به غير از کيوکامبر به پای زخم خورده اي رضايت ميداندی

rockممدshox
2014/07/06, 18:59
دو روز پیش دلم لک زده بود برا رکاب زدن تو بارون...
با اینکه آفتاب امروز ظهر خیلی داغ بود ولی در عینه ناباوری یه بارونی زد مشتی..
منم پریدم رو دوچرخه و زدم بیرون..
جای همه دوستان خالی..

مهدی 77
2014/07/06, 19:13
آخیش...بالاخره ارتقاعات لازم داده شد و جیب من هم خالی...
عکسم گرفتم از دوچرخه....امشب تا قبل سحر تاپیکشو میزارم...

mohammad127
2014/07/06, 22:58
سلام من برگشتم سفري كه قرار بود دو سه روز بيشتر طول نكشه نميدونم چرا يه هفته شد و قرار بود بريم آبادان نميدونم چرا از قم و برو جرد و اراك و ... هم عبور كرديم تو مسيرمون اما آخرش به خوبي و خوشي تموم شد. روز اول كه رفتم نمايندگي مركزي گوشيم رو تحويل دادم ازم كلي عذر خواهي كردن بابت رفتار نمايندگيشون تو شيراز و گفت كه يه هفته تعمير گوشيم طول ميكشه ما هم چون هوا گرم بود زديم به جاده و رفتيم اهواز و بعد خرم آباد و بعد بروجرد و بعد اراك و بعدش هم قم تو مسير برگشت هم كه روز جمعه بود تو جاده اراك به يه گروه كورسي سوار برخورديم كه با تمام نزاكت از كنارشون رد شديم خلاصه وقتي برگشتم آبادان رفتم ديدم گوشي آماده شده تحويل گرفتم اومدم خونه ديدم چقد تاچش روون شده بعد بيشتر دقت كردم ديدم برچسب محافظ صفحه هم عوض شده بعد بيشتر دقت كردم ديدم نه بابا اصلا قاب گوشي كلا نو شده رفتم نمايندگي گفتم جريان چيه گفت گوشيتون بردش فعلا موجود نبود و چون خودتون از شيراز اومده بوديد و عجله داشتيد كل گوشي رو براتون عوض كرديم و اون برچسب محافظ صفحه هم به عنوان معذرت خواهي از رفتار نمايندگي شيراز به شما اهدا شده خلاصه ما هم گفتيم دمتون گرم و تشكر كرديم و اومديم بيرون خلاصه بدون اينكه يك ريال بدم گوشيم رو برام عوض كردن.

rockممدshox
2014/07/06, 23:21
سلام من برگشتم سفري كه قرار بود دو سه روز بيشتر طول نكشه نميدونم چرا يه هفته شد و قرار بود بريم آبادان نميدونم چرا از قم و برو جرد و اراك و ... هم عبور كرديم تو مسيرمون اما آخرش به خوبي و خوشي تموم شد. روز اول كه رفتم نمايندگي مركزي گوشيم رو تحويل دادم ازم كلي عذر خواهي كردن بابت رفتار نمايندگيشون تو شيراز و گفت كه يه هفته تعمير گوشيم طول ميكشه ما هم چون هوا گرم بود زديم به جاده و رفتيم اهواز و بعد خرم آباد و بعد بروجرد و بعد اراك و بعدش هم قم تو مسير برگشت هم كه روز جمعه بود تو جاده اراك به يه گروه كورسي سوار برخورديم كه با تمام نزاكت از كنارشون رد شديم خلاصه وقتي برگشتم آبادان رفتم ديدم گوشي آماده شده تحويل گرفتم اومدم خونه ديدم چقد تاچش روون شده بعد بيشتر دقت كردم ديدم برچسب محافظ صفحه هم عوض شده بعد بيشتر دقت كردم ديدم نه بابا اصلا قاب گوشي كلا نو شده رفتم نمايندگي گفتم جريان چيه گفت گوشيتون بردش فعلا موجود نبود و چون خودتون از شيراز اومده بوديد و عجله داشتيد كل گوشي رو براتون عوض كرديم و اون برچسب محافظ صفحه هم به عنوان معذرت خواهي از رفتار نمايندگي شيراز به شما اهدا شده خلاصه ما هم گفتيم دمتون گرم و تشكر كرديم و اومديم بيرون خلاصه بدون اينكه يك ريال بدم گوشيم رو برام عوض كردن.

آقا wifi دوچرخه منم خراب شده...اسپش تو آبودان نمایندگی داره؟؟؟

erfa
2014/07/07, 00:15
بابا اون آرم قدیدمیه رو ور دارین جاش جدیده رو بذارین دیگه
(آرم بالای سایت)
کلی وقت صرف کردین واسش

alitk
2014/07/07, 02:13
چه عجب بالاخره لگوی جدید ، خسته شده بودیم بس که هی فک کردیم هنوز نوروزه :63:

خسته نباشی

SABER_MTB
2014/07/07, 04:45
چه عجب بالاخره لگوی جدید ، خسته شده بودیم بس که هی فک کردیم هنوز نوروزه

خسته نباشی

سلامت باشین...................

جدید هم نیست قدیمیه ............................

مال زمیان صدر بایک بیسته............................چش و چال و دست مون هم ترکید برا این لوگو که البته فقط برداشتیم لوگوی پینک بایک رو با ادنکی دخل و تصرف تبدیل کردیم به بایک بیست..............

چند ماه پیش قرار بود تاریخ معاصر بایک بیست رو بنویسیم.....................

یه دونه عکس گذاشتیم فیض بوغ جو روبسنجیم ببینیم جو به چه نحویه............اخه عموما در جوامع می خان یه حرکت تاریخی بزنن مخصوصا حرکات رسانه ایی تاریخی قبلش میان جو رو می سنجند ببیند اجتماع امادیشو دراه یا نه یهو دچار منقلب شدگی میشه.....................

ما هم یه عکس گذاشتیم از زمان پیش از تاریخ بایک بیست و دیدیم هنوز اتش زیر برخی خاکستر های خاموش شده شعله ور است گفتیم ولش کن..............................

ولی در سیسام خودمون می نویسیم تا کهنه نشده و از ذهن ما نپریده.............تا در اینده زمانی که شرایط مساعد بود ان را باز نشر کنیم تا در ان زمان جوانا و نونهالان بایک بیستی ان روزگار بدانند و بفهمند و با هویت باشند و از تاریخ خود آکاهی داشته باشند..............................

ولی چه دورانی بوده ها...............

با با برخی برند ها چقدر چپ بودیم الان یهو با همون برند ها Right شدیم.............../ انگلیسی نوشتم چون فارسی می نوشتم وجهه جالبی نداشت جملش.!!!!/

ای روز گار .......................ما هم شدیم خزب باد............................

//////////////////////////////

عاقا در مورد پام می خام یه چیزایی بنویسم ولی از اون جایی که می دونم شیطون گوشش کر نیست اتفاقا خیلی هم تیزه هیچی نمی گم...........................

/////////////////////////////////

ما هر وقا حال درونیمن خوب میشه..............حال برونیمون بد میشه......../ از نشانه های ریا معکوس /

از هیم نرو است که هر وقت چرت و پرت گوییمون می زنه بالا می فهمیم حالمون خوبه...................اللخصوص فحش هایی که می دیم......................

یه جورایی تابلو سنجش کیفی حال ماست جملات نغض و غیر نغض و جملات ناسزایی که می گیم............

اصولا سعی می کنیم در اختراع انواع فحش از همه دری برین داخل.........از ادوات و سیستم های کامپیوتری....................چونان USB / LTP2

از عناصر جغرافیایی تاریخی چونان / پاتال پورت /

سن پترزبورگ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد ([Only registered and activated users can see links] D8%B1%DA%AF)

* اون قسمتی که راجع به نام عامیانه نوشته رو بخونید............

خلاصه هر وقت نوع گفتارمون در حد / سالم / است ..............حالمون زیاد خوب نیس.......................ولی وقتی نوع گفتارمون به حد خطر ناک صعود می کنه نشان از شنگولیزم درونی ما داره............

یه بار تو پمپ بنزین بودم وسط دعوا دیدم یارو افتاده زمین داره می خنده...........!!!گفتیم فلان فلان شده چرا می خندی دارم بهت فحش میدم پاشو همدیگرو لت و پار کنیم خو......................می خواستم نازل رو بکنم دهنش 100 تا بزنم...............................!!!!

mohammad127
2014/07/07, 13:52
آخ آخ آخ الان ياد يه چيزي افتادم كه داغ دلم تازه شد و اون اينكه اين مسافرتي كه رفتم از انديمشك به سمت خرم آباد كه بخوايم بريم ميتونيم از اتوبان بريم كه خيلي راحته و ميتونيم از مسير غير از اتوبان بريم كه هم دورتره و هم كوهستاني و پر از پيچ و خم كه ما مسير اتوبان رو انتخاب كرديم كه وقتي به عوارضي رسيديم شاخمون دز اومد آخه عوارض اتوبان 12000 تومان؟؟؟؟؟ چه خبره؟ مگه ميخوايم اتوبان رو شخم بزنيم؟؟؟ آخرين باري كه همين مسير رو رفتم عوارضش 6000 تومان بود كه بازهم زياد بود اين كه ميگم آخرين بار يعني شش هفت ماه پيش.

erfa
2014/07/07, 15:41
درس و مشق شروع شد.....!!!
تسلیات به کنکوری های سال 94

erfa
2014/07/07, 16:41
یک مشکل اساسی که تو خونمون هست اینه که هر تابستون مشکل ناجوری داریم با کولر
زندگیه آپارتمان نشینیه دیگه
گلاب به روتون ای دریچه های تهویه همه ملت تو حلق کولر ماست!!!:(
یعنی هر کی هر ......ای انجام بده بوش میاد مستقیم تو خونمون........دیگه تا آخرشو با نهایت بد بینی برین میفهمین چی میکشم!!!

Vahid_FRD
2014/07/07, 17:06
یک مشکل اساسی که تو خونمون هست اینه که هر تابستون مشکل ناجوری داریم با کولر
زندگیه آپارتمان نشینیه دیگه
گلاب به روتون ای دریچه های تهویه همه ملت تو حلق کولر ماست!!!:(
یعنی هر کی هر ......ای انجام بده بوش میاد مستقیم تو خونمون........دیگه تا آخرشو با نهایت بد بینی برین میفهمین چی میکشم!!!

کاری نداره که برو لوله پلیکا بگیر ببر سر پشت بوم همشونو یکی یه 1.5 / 2 متر از وضعیت فعلی ببر بالا تر

Ghasem
2014/07/07, 17:30
یه سه چهار هفته ای میشه که سر نزدم. راستش درگیر جابجایی بودم...از تهران به مشهد و دقیقترش شهر گلبهار. از این شهرای جدیده. مثل همون اندیشه که تو تهران ساکن بودم.

اطرافمون که کوه کمر کم نیست. یه طرف کوهای هزار مسجد و طرف دیگه ام بینالود.
.
.
.
از همینجام با تمام بچه های غرب خداحافظی میکنم. تا ببینیم اینجا اوضاعش چطوره و چنتا چرخ سوار میهش پیدا کرد...

Mr.Nariman
2014/07/07, 18:09
آخ آخ آخ الان ياد يه چيزي افتادم كه داغ دلم تازه شد و اون اينكه اين مسافرتي كه رفتم از انديمشك به سمت خرم آباد كه بخوايم بريم ميتونيم از اتوبان بريم كه خيلي راحته و ميتونيم از مسير غير از اتوبان بريم كه هم دورتره و هم كوهستاني و پر از پيچ و خم كه ما مسير اتوبان رو انتخاب كرديم كه وقتي به عوارضي رسيديم شاخمون دز اومد آخه عوارض اتوبان 12000 تومان؟؟؟؟؟ چه خبره؟ مگه ميخوايم اتوبان رو شخم بزنيم؟؟؟ آخرين باري كه همين مسير رو رفتم عوارضش 6000 تومان بود كه بازهم زياد بود اين كه ميگم آخرين بار يعني شش هفت ماه پيش.
مسیر جدیده ؟ طولانی تر بود فکر کنم ها؟
بعدشم دیگه زیبایی اون مسیر قدیمی رو نداشت
منتهی اسمش اتوبانه یعنی اگه مسابقه کراس کانتری توش برگزار کنید هیچ عیبی نداره...دارید با 100 تا میرید ای ددم اغلو یه شکاف 1متر در 1 متر وسط جادست!
هر سال خدا یه تیکه رو بستن به عنوان جاده در دست تعمیر
به گردنه میرسه(یه چندتا توش هست) جاده از حالت اتوبان از کوچه های شهر هم تنگ تر میشه!
خلاصه این عوارض ها رو هی میخورن و فکر کنم کار مفیدشون اینه که دور عوارضیه یکم تر و تمیزه!

naseria495
2014/07/07, 18:23
نه خداییش اون آزادراه جدیده خیلی عالیه.... ولی خوب 12000 زیاده.... ولی مسیر چهار ساعته رو تو دو ساعت با 170 تا سرعت میری، پلیسم نداره.... برا کسی که سالی چندبار از این مسیر میره بیشتر به فکر زود رسیدنشه تا جذابیت و پیچ و خم اونم تو این هوا که خورشید با تمام توان اشعه هاشو می فرسته تو صورتت:7:

mohammad127
2014/07/07, 18:29
مسیر جدیده ؟ طولانی تر بود فکر کنم ها؟
بعدشم دیگه زیبایی اون مسیر قدیمی رو نداشت
منتهی اسمش اتوبانه یعنی اگه مسابقه کراس کانتری توش برگزار کنید هیچ عیبی نداره...دارید با 100 تا میرید ای ددم اغلو یه شکاف 1متر در 1 متر وسط جادست!
هر سال خدا یه تیکه رو بستن به عنوان جاده در دست تعمیر
به گردنه میرسه(یه چندتا توش هست) جاده از حالت اتوبان از کوچه های شهر هم تنگ تر میشه!
خلاصه این عوارض ها رو هی میخورن و فکر کنم کار مفیدشون اینه که دور عوارضیه یکم تر و تمیزه!

سلام نه فكر نمي كنم چديد باشه زياد من از يك سال و نيم پيش تو اين مسير رفت و آمد ميكنم بار اول كه رفتم گفتم 6 تومن زياده برگشتن از اتوبان نيومديم آقا به شكر خوردن افتاديم يكي دو تا ايست بازرسي بود كه بد جوري پيله بودن و هي كل ماشين رو خالي ميكردن و ميريختن سرجاش و پليس راهش هم خيلي گير ميداد و هرچي تريلي هم بود تو اون مسير بود و خيلي از جاهاش دوبانده نبود ما هم كه قانون مند گاهي نيم ساعت طول ميكشيد كه سبقت بگيريم خلاصه ماشينمون سفيد بود وقتي رسيديم خونه ديدييم به خاطر دود اگزوز تريلي ها رنگش مدادي شده.

erfa
2014/07/07, 20:30
کاری نداره که برو لوله پلیکا بگیر ببر سر پشت بوم همشونو یکی یه 1.5 / 2 متر از وضعیت فعلی ببر بالا تر
نه خب آخه مشکل از یک جای دیگس (از خودمه)!!!!!

Mr.Nariman
2014/07/07, 21:21
سلام نه فكر نمي كنم چديد باشه زياد من از يك سال و نيم پيش تو اين مسير رفت و آمد ميكنم بار اول كه رفتم گفتم 6 تومن زياده برگشتن از اتوبان نيومديم آقا به شكر خوردن افتاديم يكي دو تا ايست بازرسي بود كه بد جوري پيله بودن و هي كل ماشين رو خالي ميكردن و ميريختن سرجاش و پليس راهش هم خيلي گير ميداد و هرچي تريلي هم بود تو اون مسير بود و خيلي از جاهاش دوبانده نبود ما هم كه قانون مند گاهي نيم ساعت طول ميكشيد كه سبقت بگيريم خلاصه ماشينمون سفيد بود وقتي رسيديم خونه ديدييم به خاطر دود اگزوز تريلي ها رنگش مدادي شده.

کلا ما توی سیستم جاده سازی کشورمون به جاده ای که هم ساخت 3 ساله پیشه میگیم جدید !
نمیدونم اگه از این فلاکس بزرگ ها تو ماشینت داشته هم توشو میگردن! مال ما رو گشتن ! دستش سوخت...اخه مرتیکه چی بهت بگم به نظرت این فلاکس بدنه اش هم داغه چی میتونه توش باشه :13:
رسیدی ابادان داداش؟ سر و سلامتی؟

ای خدا چرا بایک انقدر بهم ریخته
یکی دیگه میگه ترمزام چجوری کار میکنه ؟؟؟یه سرچ تو مقاله های سایت نمیزنه
یکی دیگه هم میگه طبق قامم چیه ؟؟آخه مرد مومن شما چشات مشکل داره به اون درشتی اونجا نوشته !!
یکی هم میگه آلیاژ تنه دوچرخرو چجوری بفهمیم آخه اینم شد سوال ؟؟
.....
.......
.........

ali tech
2014/07/07, 23:22
یکی میاد الکی تاپیک هارو میاره بالا تا 15 تاشو پرکنه
یکی دیگه میاد میگه من یجا بلدم بیاین ببرمتون!!!! مگه خودمون فلجیم
یکی تاپیک میزنه وقت تلف کردن تو سایت اشتباه !!!4 ساعت از نوشتش گذشته انتظار داره همه جواب بدن آخه چی هم نوشته چرتو پرت زحمت یه سرچ تو انجمنو به خودشون نمیدن
یکی دیگه هم میگه طبق قامم چیه ؟؟آخه مرد مومن شما چشات مشکل داره به اون درشتی اونجا نوشته !!

mohammad127
2014/07/07, 23:34
چي میتونه توش باشه ؟رسیدی ابادان داداش؟ سر و سلامتی؟

سلام آره رفتم و برگشتم الان شيرازم به نظر من اين كارها بخاطر اينه كه اگر كسي هم سختي مسير كوهستاني رو تحمل كنه از اين طريق اذيتش كنن كه از اتوبان بره و پول بده. تازه بعد از اينكه كلي معطل شديم و بار و بنديلمون رو ريخته بيرون و جمع كرده راه افتاديم بعد از 10 كيلومتر ديديم يه ماشين نيروي انتظامي نگهمون داشت ميگيم چي شده ميگه چرا ايست بازرسي نايستاديد بايد برگرديد. ديگه بعد از اون جريان هميشه از اتوبان ميرم و ميام

amir.fly
2014/07/08, 00:57
واقعا" سپاسگزارم از همه دوستان دنیای مجازی .......
وقتی درد و دل میکنی هیچکس نمیخونه و کمکت نمیکنه....
وقتی یه چیزی میخوان ازت همیشه هستی وقتی یه چیزی براشون میزاری که جذابه همیشه هستن ولی وقتی که درونت میریزه هم هیچکدومشون نیستن...

mohsen702
2014/07/08, 01:35
یکی تاپیک میزنه وقت تلف کردن تو سایت اشتباه !!!4 ساعت از نوشتش گذشته انتظار داره همه جواب بدن آخه چی هم نوشته چرتو پرت زحمت یه سرچ تو انجمنو به خودشون نمیدن

:7:

اضافه شده بعد از : 20 minutes

چن مدت پیش یه دوست و آشنای دوری ازم پرسید دوچرخه ت چنده ؟ ما هم برای اینکه بعدش گیر نده و هی بخواد کل کل کنی باهش گفتم ای 600 میارزه..... امشب اومده دم در گیر سه پیچ داده دوچرخه تو بر میدارم پولشم جیرینگی تقدیم میکنم. :33: تازه دست میکنه تو داشبورد دسته چک دربیاره. خداییش یه لحظه قفل کردم.... اصن مخم هنک کرد!! نمیدونم یارو فکر کرده من خیلی تعطیل تشریف دارم فک کرده زرنگه یا واقعا کرکرهش پایینه !!! عجیب! با یه مکافاتی دکش کردیم رفت اما قول ازم گرفته عین همینو دست دو هم که شده تا 800 هم راضی شده بخره براش جور کنم..... یا خود خودا !! هر کیو برق میگیره ما رو چراغ شووتی. اتفاقا منم گفتم به دوستم زنگ میزنم برات جور کنه. باید با صافدل صحبت کنم ببینم میفروشه 800 دوچرخه شوو.

مهدی 77
2014/07/08, 01:53
تاحالا اینقدر سورپرایز نشده بودم وقتی میام تو بایک 20....
امشب اومدم دیدم 27 تا سپاس خالص دارم....اصلا خیلی کیف کردم خداروشکر....
فکر کنم آقا صابر هر دفعه که میاد توی سایت میبینه اون بالا زده جهت اطلاع شما: 470 ولی اصلا توجه نمیکنه و براش عادیه...

ali tech
2014/07/08, 02:04
راستی درمورد عدد 47 هم بگم این لوس بازی ها چیه ؟ اینا همش یه مش خرافاته که صابرخان از خودش دراورده آخه مگه عدد کاری میکنه ؟ مثلا بیایین صابر رو در صفر(0) ضرب کنیم از دنیای هستی بار سفر ببندد و از این دیار کوچ کنه بره :30:، به نظر من که چرت و پرت خالصه و هدف چز سرکارگذاستن عزیزان نبوده .

شما اعتقاد نداری دلیل نمیشه که نحس نباشه
بارها به خودم اثبات شده که این عدد نحسه شاید برای شما نحس نباشه
منتها میتونید خودتون رو ضربدر صفر کنید و از سایت برید بیرون
اگر آقا صابر نبودن این سایت هم نبود و سواد چرخی همه پایین بود همین بایک بیست و مقاله های آقا صابر بود که باعث شد سواد دوچرخه ای ما بره بالا !!!!

SABER_MTB
2014/07/08, 02:08
راستی درمورد عدد 47 هم بگم این لوس بازی ها چیه ؟ اینا همش یه مش خرافاته که صابرخان از خودش دراورده آخه مگه عدد کاری میکنه ؟ مثلا بیایین صابر رو در صفر(0) ضرب کنیم از دنیای هستی بار سفر ببندد و از این دیار کوچ کنه بره ، به نظر من که چرت و پرت خالصه و هدف چز سرکارگذاستن عزیزان نبوده .

دراین نبشته شما چند نکته وجود داشت

اول آنکه .....انجا که فرمودین......

مثلا بیایین صابر رو در صفر(0) ضرب کنیم از دنیای هستی بار سفر ببندد

در مورد بستن بار سفر از دنیای هستی...ما همین الانش هم بستیم به اونش کار ندایم ما خودمون باقی کار برا رو می خواییم خطاب کنیم یه پس وند / اقا / حتما قبل از اسمشون قرار می دیم..............

چه به شوخی چه به جد...............................یا فرضا دوستانی که باهاشن صمیمیتریم.....یه پس ند / جان / می زاریم بهد از اسمشون..............................

و در مورد عدد 47 هیچ ایراد نداره .............شما هنوز سنی ازتون گذشته .........................فکر نمی کنم 15 / 16 بیشتر داشته باشید........................یه 15 / 20 سال دیگه خودتون در درون ذهن خودتون این مطالب رو نگه دارید اون موقع رجوع کنید برگردید ببینید جریان از چه لحاظ بوده.............................

چقدر منتظر بودم کنکور رو بدم خلاص شم

ما هم هم سن شما بودیم علی آقا...............برای خلاص شدن منتظر می ماندیم...........................منتظر تغییر شرایط............................

الان که یک هفته است وارد 30 اومین سال زندگیمون شدیم.................بعد تر فکر کردیم چی ؟؟؟؟

فکر کردیم برا خلاص شدن نیاز نیست منتظز موند و باید شرایط رو ساخت تا خلاص شد......................................

وکه اشتباهی بود در مرحله بعد تر........................

الان بدین نتیجه رسیدیم که خو مرد مومن..........چرا اصلا یه سیستم زندگی برا خودت درست کنی که همش بخایی خلاص شی............................!!!!!

خو یه جور زندگی کن که احساس خفگی نکنی که بعد بخایی خلاص شی همش....................................

منتهی خو خود این خودش داستان ها داره..........................و خلاصه عشق اسان نمود اول..................................

البته اگر فکر می کنید که این صحبتامون هم

به نظر من که چرت و پرت خالصه و هدف چز سرکارگذاستن عزیزان

بفرمایید که دیگه اصلا کلا صحبتی نکنیم دیگه ...........................................

والا وقت شما رو هم نگیریم شما رو هم سر کار نزاریم........................

کلا حالا ثوای بحث دوچرخه بازی و داننیهلیزم بازی این جا همه دور همه با هم دچار درد دل شدگی و تجربیات زندگی منتقل کردگی میشیم..................منتهی حالا خیلی ها جوان تر اند.......به فرا خور سیتم امروزی که همه چیز حاضر اماده و هلو بپر تو گلو است فکر می کنند یکی یه چیزی می خاد بهشون یاد بده یا گوش زد کنه یا اصلا از تجربیات خودش براشون بگه حتما باید بصورت سیستماتیک بشینه فهرست وار توضبح شده.................

یکی براشون داستان تعریف می کنه ..............................دنبال اتل متل توتوله و شخصیت های داستان و 47 و این ها اند..................و کاری به اون پیامی که حالا یه نفر ممکنه بخاد پس داستان بهشون بده نیست...........................که اون دیگه مشکل از گیرندههاتونه به فرستنده ما دست نزنید...........................

در پایان یه بار دیگه هم ذکر کنم.......................................

ما خودمون و همه اعضا و بچه های قدیمی سایت....................همه خودمون رو ملزم به رعایت حدود و حفظ احترام همدیگه می دونیم گرچه تو این محیط مجازی فرقی بین عادم 50 ساله و 15 ساله نیست...........و مشخص نیست کی بچه و کدوک و نونهال است و کی ریش سفید جمع.......................

ما خودمون هرگز به خودمون اجازه ندادیم به کسی بی احتامی کنیم یا به حدودش تجاوز کنیم................................و خوشبختانه از اون ور هم کسی اجازه فرا تر از حدود خودش را ندارد........................

برخی اوغات ما هم فکر می کنیم جای درد دل کردن و راهنمایی کردن بقیه حتی در مساعئل غیر دوچرخه ایی بشینیم چهار تا چرخ و لوازم بیشتر بفروشیم یا استراحت خودمون رو بکنیم بسیار زیبا تر می باشد..........................راحت و آسودهع اصلا داستان و چرت و پرتی هم نمی نویشیم که بیان گیر بدن به ما .................................یه دو زار هم بیشتر سود می کنیم می زاریم جیبمون..........

منتهی خوش بختانه ما نمی نویسیم که بخونند..................می نویسیم که خودمون نوشته باشم...........................

اون دوست عزیزی هم که فرموده بودن....

باید به همین نکته توجه داشته باشند..................

اصولا به قو ان نوجوان 16 ساله که گفتن :

ی خدا چرا بایک انقدر بهم ریخته

اعضا جدید و تازه واردین بایک بیست رو با سایت های خزعبلاتی و چرت و پرتی که در سطح عمومی هست و مضمون کلی نوشته اشون در مورد اینه که / نفر بعدیت شبیه چه میوه ایی می مونه و اگر نفر قبلیت ازت تقاضای ازدواج کنه چی کار می کنی و از این دست مباحثی که ما خودمون حالمون ازش به هم می خوره / با این دست سایت ها اشتباه گرفتن............

یا گمان کردن که سایت صاحب نداره ..............متولی نداره.........................نمی دونم والا.........................

حالا در مورد خود سایت و کلیت اجتماع بایک بیست خود سایت قطعا صاحب و متولی دراه .....................

ولی در مودر خود ما و نوشته های شخصی خود ما هم : نوشته ها داستان ها و اراجیف ما هم صاحب دارد بی صاحب نیست که هر کسی هر چیزی خواست در مورد ما و نوشته های ما بپراند......................

قبل از پراندن برای فکر کردن هم وقت بگذارید...........................

و نکته اخر دو تا دوستان عزیز دو تا مورد مشابه فرمده بودن...................

نمیدونم شایدم مشکل تز منه که فکر میکنم بایگ 20 یکم خنکه ، دیگهچیز باحالی توش نمیبینم

ز همینجام با تمام بچه های غرب خداحافظی میکنم. تا ببینیم اینجا اوضاعش چطوره و چنتا چرخ سوار میهش پیدا کرد...

دنبال پیدا کردن نباشید..............................خو.... .......برید بسازید..............................

اگر مطلب جالبی برای شما تو سایت نیست خوب خود شما یه مطلب جالب بنویسید................................ما و دوستان می خونیم.................استفغاده می کنیم............

اینجا همه به اندازه هم وظیفه دارند مطالب جالب ایجاد کنند.....................حالا یه عده توانایی ایجاد مطالب رو ندارند یا کمتر فرصت دارند.........اگر گله مند اند خودشن دست به کار شن...................

در مورد دوچرخه سوار پیدا کردن هم همینطور.............................باس ملت و / اون هاییشون رو که استعدادشو رو دارند / رو کشف کرد و ترغیبشون کرد و دوچرخه سوار ایجاد کرد.......................

مگه سه سال پیش که بایک بیست راه افتاد..................چند تا مکطلب وجود داشت و چند تا تاپیک یا اصلا چند تا چرخ سوار رداشتیم...................................

اصلا ماهیت جودی بایک بست و دلیل اجتماع ما این جا ایجاد مطلب و ایجاد چرخ سوار است............................................ ...............

مهدی 77
2014/07/08, 02:11
الآن حس سلام کردن دارم به همه.........

سلام به دانهيل كارايي كه وقتي 3متر ارتفاع رو ميبينن وكمكاي 17اينچيشونو ميبينن كم نميارن و ميپرن دمشون گرم بچه هاي 4 متر به بالا سلام به فري رايد كارايي كه يكم نازك نارنجيترن تادانهيل(البته بعضياشو خيلي كله خرابن)سلام به دم خشكايي(كراس كانتري)كه پا خوب ميزنن وبعضي ها شونم تا يه جوب ميبنن جفت از رو جوب پرش ميزنن سلام به تريال كارايي كه خيلي باهاشون حال ميكنم عشق جفت تو خيابونا میپرن سلام به كورسي ها پا هاي قوي دارن (چون كاره ديگه اي هم نميشه باهاش كرد واگه به تيزي هم بخوره و ميشكنه) وخلاصه سلام به دوچرخه سواراي شاهرود و بایک 20 و ایران...

SABER_MTB
2014/07/08, 02:28
چن مدت پیش یه دوست و آشنای دوری ازم پرسید دوچرخه ت چنده ؟ ما هم برای اینکه بعدش گیر نده و هی بخواد کل کل کنی باهش گفتم ای 600 میارزه..... امشب اومده دم در گیر سه پیچ داده دوچرخه تو بر میدارم پولشم جیرینگی تقدیم میکنم. تازه دست میکنه تو داشبورد دسته چک دربیاره. خداییش یه لحظه قفل کردم.... اصن مخم هنک کرد!! نمیدونم یارو فکر کرده من خیلی تعطیل تشریف دارم فک کرده زرنگه یا واقعا کرکرهش پایینه !!! عجیب! با یه مکافاتی دکش کردیم رفت اما قول ازم گرفته عین همینو دست دو هم که شده تا 800 هم راضی شده بخره براش جور کنم..... یا خود خودا !! هر کیو برق میگیره ما رو چراغ شووتی. اتفاقا منم گفتم به دوستم زنگ میزنم برات جور کنه. باید با صافدل صحبت کنم ببینم میفروشه 800 دوچرخه شوو.

خیلی ساده است...................ک.قعی که گیر می دن که بیا بفروش به ما...............اول می گی اقا نمی فروشم..........کلا فروشی نیست............................بگو اقا قیمت گفتیم که بدونید ...نگفتیم که فروشیه................

بعد هم که گیر بدن که یکی عین همین رو برامون بیار...............خیلی ساده توضیح بده که اقا دروغ گفتم این 600 تومنه این 6 تومنه...............الان هم که دارم به شما می گم 6 تومنه دقیقا تو مخ شما نمی گنجه.................و فکر می کنی ما شما رو گرفتیم....اول هم برا این که این مسائل پیش نیاد گفتیم 600 تومنه.....................

الان چی کار کنم می خایین لنگه این رو بگم براتون سفارش بدن یا چی ؟؟؟؟

Vahid_FRD
2014/07/08, 02:29
از اینکه بعضی دوستان عوض اینکه به ما کمک کنن تو اداره و نگهداری سایت غرغر می کنن یا تیکه ناجور بار خودمون یا شهرمون میکنن دلم بدجور گرفته
هیچ با خودتون فکر کردید این سایت چه طوری سرپاست ؟
یا باخودتون فکر کردید چه طوری این همه مطلب که توسط همتون سرازیر می شه تو سایت به طور روزانه دسته بندی و طبقه بندی میشه
با خودتون فکر کردید برای چی من باید چند نوبت برم دادگاه برای سایت
با خودتون فکر کردید نگهداری فنی این سایت یه توانی از آقا مسعود گرفته
با خودتون فکر کردید رسیدگی به امور روزانه سایت چقدر برای آقای صافدل و بقیه مدیران مشکل ایجاد کرده ؟
با خودتون فکر کردید که مثلا ما چند نفری که الان داریم تو سایت کار می کنیم دیگه وقت نمی کنیم مثل شما ها مطلب بخونیم و بنویسیم و لذت ببریم ؟ چون وقتشو نداریم و اکثر وقتمون برای همین مدیریت کردن مطالب و کاربر ها گرفته می شه

دٍ آخه بی انصافا
یه زمانی سایت خلوت بود سر جمع 20 نفر تو سایت می نوشتن همه همدیگرو میشناخیتم همه هر روز گزارش حتی برنامه نیم ساعتشون می زاشتن همه برای سایت وقت می زاشتن
الان چی ، همش شده مشاوره مشاوره مشاوره
چرا چون هیچ کدومتون زحمت اینکه گزارش بنویسید و 4 تا عکس آپلود کنید به خودتون نمی دید فقط میاید استفاده تون می کنید و میرید پی کارتون
ما قدیمی ها هم که نمی رسیم بنویسیم
چرا نمی رسیم ؟
مثلا خودم می دونید الان 1سال و نیم که گزارش سفرم وقت نکردم تموم کنم برای اینکه هروقت نشستم پشت سیستم آمدم تو سایت دیدم یه گیری تو کار هست مشغول اون شدم که رفع بشه که چی ؟ که یه وقت بایک بیست از تب و تاب نیافته
به خدا اون روزا که ما مدیر نبودیم ها خیلی بهمون این سایت مزه می داد چون می تونستیم ازش استفاده کنیم لذت ببریم مطلب بنویسیم و ... با بچه ها آشنا بشیم
از خیلی هاتون ناراضی ام
دلم از خیلی هاتون گرفته
کوچک ترین کاری برای سایت حاضر نیستید انجام بدید یه طراحی بنر برای بالای سایت برای فصل تابستون گذاشتیم به مسابقه هیچ کس توجه نکرد . بازم دست امیر آقا درد نکنه زحمت شو کشید
مسابقه عکاسی داشتیم هیچ کدومتون حاضر نیستید مسئولیتشو به عهده بگیرید هفته ای یک بار شروع مسابقه هفته ای یک بار هم پایان مسابقه می خواید نیم ساعت وقت بزارید
الان 2 سال دارم به هر کسی می رسم میگم بیا تورو خدا بخش مقالات بگیر دست کمک کن عکس هاشو دوباره آپلود کن بقیشون جمع کن یه جا
کدوماتون دست به کار شدید
بخش سایکل توریست خودم 3 روز تو عید پشت سر هم نشستم طبقه بندی کردم سرو شکل دادم که الان می بینید اینطوریه وگرنه خود منم گزارش سفر هامو نمی تونستم توش پیدا کنم قبلا . خیلی خوبه الان دارید کیفشو می برید ! اره
خیلی هاتون قضیه احضاریه دادگاه تبریز خبر دارید
چند بار رفتم تبریز .... وکیل بگیر دوندگی کن که چی ؟ ها ؟ بگید دیگه ؟

یه سری هستن توی کوه بیابون مغازه به آدم می رسید می گید " خیانتی که بایک بیست به دوچرخه سواری ایران کرد حد و حساب نداره "
توی روشون می خندم می رم اصلا هم وای نمی سم که توضیح بدم براشون تا بفهمن چون اگر می فهمیدن که وضع این نبود
بعد جالبه همون آدم پیام خصوصی می ده که داش وحید چرخمو گذاشتم برای فروش بی زحمت تاپیک فروشش بزار تو بایک بیست یکی نیست بگه چی شد ؟!!!؟؟ بایک بیست که بد بود ؟

همین بایک بیست باعث شده بعضی وقت ها روم نشه به آقا مسعود زنگ بزنم
هر وقت سایت کوچک ترین مشکلی داشته این بنده خدا که پیش کسوت و مربی من بوده و هست انداختم و انداختن ( گذشتگان ) به زحمت
خو منم می تونستم در این سایت ببندم برم یه سایت شخصی بزنم مطالب خودم توش بزارم مثل خیلی هاتون

می دونید چند تا از دوستای خوبم به خاطر حفظ این سایت از دست دادم
دوستایی که ازشون کلی مطلب یاد گرفتم ولی چون می خواستم این سایت حفظ بشه مجبور شدم جلوشون تو این سایت بایستم
قدیمی ها آقا کاوه خوب می شناسن
من یکی ازش کلی مطلب یاد گرفتم ولی به خاطر یه سری از مسائل توی سایت مجبور شدم ....
همین آقا صابر دیگه مثل قبلش با ما رفاقت نمی کنه
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون من بی عقل عوض اینکه منافع خودم در نظر بگیرم منافع بایک بیست در نظر گرفتم

یه چیز دیگه بگم
الان هر کی می ره یه سایت میزنه بلا فاصله که بازدید کننده هاش از روزی 10 تا میره بالا سعی می کنه ازش پــــــــــول در بیاره . حقشم هست چون داره زحمتشو می کشه خیلی ها به من زنگ زدن ساعت ها با هم حرف زدیم گفتم نفهم تو که سایت اینطوری داری بیا مثل پینک بایک تی شرت بفروش ساعت بفروش و.... این کار نکردم به خاطر اینکه ترسیدم این تجاری شدن سایت به جو خوبی که قبلا و الان داره ضربه بزنه
اون تبلیغ هایی که بالای سایت هم می بینید مبلغش انقدر کمه که همین الانش به آقا مسعود 700 تومن بدهی داریم از جیب داده بنده خدا هیچی هم نگفته تا الان
اصلا شما ها همتون می گم تا یه کم پول پیدا کنید به فکر ارتقا قطعه دوچرختون می افتید مگه مثل ما مغز خر خوردید که پول بدید سایت راه بندازید یه عده بیان بهتون بد و بیراه بگن یا دوستاتون از دست بدید یا ....

پارسال از یکی از کاربرهای همین سایت یه دوچرخه خریدم سرم کلاه گذاشت بهش هیچی نگفتم ... اینو برای اونایی نوشتم که فکر می کنن ما به واسطه این سایت تو کل ایران رابطه ها داریم و فلان و بیسار

بزار بگم که پارسال یه همایش گذاشتیم گرجی محله
دم خانواده میلادی گرم .... هنوز توفیق نشده ببینمشون ولی معلومه خیلی با مرام و معرفتن
ولی یه عده که می خواستن برن گرجی محله خیلی نامردی کردن ، با دقیقه 90 نرفتنشون ، با تلفن هاشون که بابا مگه بی کاری برای خودت شر درست می کنی یا اون آقایی که برای ما مشکل درست کرد از بچه های همین سایت و باعث شد خودمم نتونم برم
راستی هنوز پول بلیط هاتونم ندادید ها
عیب نداره ، فدا سرتون کنسل شد نتونستید سوار شید کنسلیشو بر می گردوندی خوب

اینارو خیلی وقته تو دلم نگهداشتم ولی این چند روز بدجور اذیت کردید
اینارو هم ننوشتم که مثلا دل شما بسوزه بیاید بگید آقا ما نمی دونستیم ... بیاید کمک ها
اینارو نوشتم که بدونی دوست عزیز می ای تو سایت غر نزن ، به اسم شهرم وطنم چیز نگو ، به در و دیوار سایت گیر نده
اگه کمک نمی کنی حداقل جان دوچرخه ات دیگه خون به جگر ما نکن

انقدر هست که بنویسم
ولی فقط یه کم انصاف داشته باشید

عذر می خوام بابت همه کمبود های سایت
عذر می خوام بابت نوشته طولانیم
ولی خیلی وقته دلم از خیلی هاتون گرفته

بچه ها با همتونم ما اینجا جمع شدیم برای فرهنگ کشورمون برای ارتقا سطح فرهنگ ورزشمون

آخر کاری هم بزار به همه اونایی که شب ها زنگ می زنن حال و احوال می کنن بگم دمتون گرم
آقا سپهر ، محمد آقا ، آقا مسعود و علی آقا ، امید آقاگل و آقا میلاد خیلی های دیگه دمتون گرم خداییش خیلی مردید

به امید اون روزی که بازم بتونم اینطوری رکاب بزنم و بعدش بیام تو بایک بیست گزارش بنویسم ( وصف العیش نصف العیش ) بعد منتظر باشم دوستای گلم از سرتاسر ایران برام پیام بزارن بهم چیز یاد بدن اره دوست گلم ما دنبال این جور چیزاییم به خدا هرچی کاربر کمتر باشه من یکی راحت ترم

خلاصه این سایت با شما و بی شما بوده ، هست ، خواهد بود اگه می خوای بهتر بشه کمک کن اگر نه یا هیچی نگو و بی سر وصدا استفادتو کن یا دیگه نیا اینجا

SABER_MTB
2014/07/08, 02:43
یه مطلب دیگه رو هم فراموش کردم................

خدمت علی اقا.................که فرموده بودن..................

اینا همش یه مش خرافاته که صابرخان از خودش دراورده آخه مگه عدد کاری میکنه ؟

حالا خرافات باشه یا نباشه...........................ما یه مسلکی داریم .........................که همه دوستان می دونن.............مسلک ما رو....................................

منتهی اگر هدفتون در 0 ضرب کردن ما باشد..........................یه مقدار دیر تشریف اوردین..................

مسلک ما از مراحل دعوات پنهانی و دعوت آشاکارا و شعب ابی طالب و و این ها گذشته ......................از فتح مکه هم گذشته..................

اینطور نیست که ما همه چیز رو نادیده بگیریم............................

همه چیر رو می بینیم و در جای لازم نادیده و در جای لازم دیده می گیریم.......................

منتهی نادیده گرفتن ما معنیش این نیست که ندیدیم.............................نه..... ...........دیدیم.............بینا هستیم....................

مثل فرض مثال پست شماره # 707 بیا تو بگو چه حسی داری بهاری.........................

اگر هم شما یا هر کس دیگری یه موقع فکر می کنه که ما حالا از یه دو خط نوشته یا نذاشتن پیش وند / اقا / پشت اسممون ناراحت شدیم....................

قطها درست فکر کردن.......................

اخه خبر ندارین مگه ما اصلا از آسمون افتادیم.........................کلا از یه سیاره دیگه امدیم......

..................خودتون گفته بودین داخل همون پست....................................

parham.alikhah
2014/07/08, 02:46
سلام بچه ها
خیلی وقته نیومده بودم بخاطر درسو اینا واین دوچرخه لعنتی
خیلی اذیتم میکنه دلمو زده تو فکر اینم با فوجی یا جاینت یا تعویض یا فروششو دارم اگه نریما قبول بکنه عالی میشه
واقعا دیگه حوصله این چرخو ندارم شایدم اصن با دنیا دوچرخه سواری خداحافظی کردم رفتم تو کار خط11
همین دیگه خیلی حالم بده بابت این لعنتی:19::19:

SABER_MTB
2014/07/08, 02:53
همین آقا صابر دیگه مثل قبلش با ما رفاقت نمی کنه

دست شما درد نکنه....................................دیگ ه...............ولی خوب که نیگاه می کنم می بینم راست می گی........................

اخه بدب بختی به عنوان کسی که قبل از شما همه این بد بختی ها سرم بود.......................می ترسم اصلا ...........................می دونم چی می کشید............و می ترسم دست ی از پا خطا بشه باز دوباره برا سایت داستان ایجاد بشه و درد سر.....................................

ما هم دقیقا برا همین عطای صاحب بودن سایت رو به لقایش بخشیدم....................

ولی ما یه راه کار هایی داریم.......................

اول از همه که یه صلوات بفرستین.................................... ...

صل علی محمد بوی Nintendo امد..................

arash joon
2014/07/08, 03:00
نميدونم مشکل کجا است... زمان خيلی زود داره برام ميگذره، جدی ديگه يواش يواش دارم قاطی ميکنم...
وقتی جام جهانی شروع شد باورم نشد، عه خرداد شد؟ الانم که جام آخرشه ! يک بنده خدايی کالايی آگهی کرده بود پ خ دادم گفتم برای من! گفت باشه! بعد ديدم زده فروخته شد! ميگم مرد مومن مگه نگفتم؟ ميگه عزيز تو دو ماه پيش گفتی، خبری ازت نشد، گفتم الان حالت ميگيرم رفتم پ خ پيشين پيدا کردم که تاريخش بهش بگم و تيکه بندازم ديدم مال 50 روز پيش ! اصلا يجوری شدم، افسردگی دارم ميگيرم.

alitk
2014/07/08, 03:37
آقایان صابر و علی جان ، من هیچ وقت فکر نمیکردم یه چیزی که نوشتم اینقدر بازتاب داشته باشه ، ولی بزارین توضیح بدم :

آقا صابر رو در صفر ضرب کردن شوخی بیش نبوده که متاسفانه از کم سوادی من وبی توجهی بیشتر من باعث شد فک کنین من خدایی نکرده میگم صابر بره یا همچین چیزی ، همه میدونن که آقا صبر اینجا حق آب و گل داره ، خدایی نکرده قصد توهین نداشتم که آقا یا جان رو به کار نبردم از بی سوادی من بود و همنجور که آقا صابر اعلام فرمودن از کم سنی و بچه بودن من ، به هرحال واقعا شرمنده

والا من کاملا اعلام شرمنده گی میکنم اصلا قصد توهین نداشتم به قول خود شما آقا صابر جان بیا تو بگو چه حسی کلا برای بیان حس و حال هست نه بیشتر و من هم برای خودم مینویسم ( همینی که نوشتم ) و فکر نمیکردم باعث رنجش و ناراحتی و این بازتاب های عجیب بشه ، کلا هیچ وقت فک نمیکردم که من بتونم این همه جوابیه به خاطر یک چیزی که به نظرم اومده بگم ببینم .

درمورد مطلب نوشتن هم من سوادکافی دربحث دوچرخه ندارم ، همون طور که درمورد مباحث دیگه ندارم ، اصلا هدف اصلی من به اینجا اومدن آشنایی با ملت دوچرخه سوار حرفه ای و مطالبی که درمورد دوچرخه باید دانست بود نه بیشتر ، نه میخواستم عضو فعال بشم ، نه کفت نه درد نه مرض .........

به یه نتیجه خوبی رسیدم ، کلا تو نت دیگه نظر نمیدم ، واقعا از هرکی این مطالب بالا رو خوند و ناراحت شد شرمندهم و حذف میکنم ، ببخشید مزاحم شدم .

SABER_MTB
2014/07/08, 04:23
آقا صابر رو در صفر ضرب کردن شوخی بیش نبوده که متاسفانه از کم سوادی من وبی توجهی بیشتر من باعث شد فک کنین من خدایی نکرده میگم صابر بره یا همچین چیزی

ما هم نگفتیم شوخی نبوده علی اقای عزیز...........................

عرض کردیم ما که خودمون از بنیان گذارای این سایت بودیم...................هیچ وقت کسی رو با اسم کوچیک بدون پس وند و پیش وند خطاب نکردیم................چون معتقدیم باید همه حریم ها حفظ شود که اگر جنین نشود دو روز دیگه هیچ کس حریم و شخصیتی نخواهد داشت تو اجتماع ما..............................

به هرحال واقعا شرمنده

دشمنتون شرمنده..............

کلا هیچ وقت فک نمیکردم که من بتونم این همه جوابیه به خاطر یک چیزی که به نظرم اومده بگم ببینم .

مطلب همین جاست.................که دوستان کم سن و سال تر باید یاد بگیرند چه تو دنیای واقعی چه تو نت.......................یک بار چیزی رو که می خان باز گو کنند رو تو ذهنشون بگن بسنجند ببینن چجوری هاست................و جوانب مختلفش رو بررسی کنند.................

ه یه نتیجه خوبی رسیدم ، کلا تو نت دیگه نظر نمیدم ، واقعا از هرکی این مطالب بالا رو خوند و ناراحت شد شرمندهم و حذف میکنم ، ببخشید مزاحم شدم .

باز هم نشد علی اقا...........................یا از این ور پشت بوم می افتی یا از او ور.......................یا نظر بیش از حد نیاز و بدون فکر و تامیل می دی........یا اصلا می گی من دیگه نظر نمی دم...............

این رو هم می زاریم پای سن کم و نداشتن تجربتون................................

قرار نیست نظر ندین و هیچی چی نگین.........................این جا قرار شد و قرار است که همه با هم بحث و گفتگو کنند مباحثه کنند..............اونهایی هم که اطلاعاتشون کمتره قرار نیست هیچی نگند اون ها هم همون با سوال کردنشون وظیفشون رو انجام می دن.....................

کم اطلاع تر ها سوال می کنند و اون هایی که جواب دارند جواب ها رو عرضه می کنند....................

خود ما مثلا هیلی هم حالیمون نباشه مطالبی و اطلاعاتی رو که بلدیم اگر چند وقت یه بار مرور نکنیم خودمن هم اولا یادمون می ره.......................و ثانیا هم دنیای فنی دوچرخه هر روز در حال تغییرو تحول است...................سوالی که 5 سال پیش یه جواب داشت الان دیگه همون جواب رو نداره.........................

پس سوال کردن و سوال جواب دادن هم برای سوال کننده مفید است هم برای جواب دهنده........................

ما یک هفته ایت وارد 30 سالگی شدیم........................................

ما که یه تنه نمی تونیم تا 50 سالگی بشینیم اینجا همین نقشی که الان درایم رو ایفا کنیم.....................................

5 سال دیگه شماهایید که باید جای الان ما رو بگیرید.....................و به تازه واردین اون موقع مطلب یاد بدین...........................

در کل همه باید تو نگه داری و انسجام سایت کمک کنند......................

فرضا الان تو صفحه اول سایت کلی تاپیک هست برا خرید دوچرخه .....تقریبا برا همشون هم ما دوچرخه و لوازم داریم تو فروشگاهمون....................

منتهی این جا بخاییم خیلی به اون مساوره ها بپردازیم و فقط تو کار خرید و فروش باشیم خو می شیم کاسب کار ...........................

از اون ور اصلا هم نخوایم به اون ها بپردازیم و فقط بیاییم اینجا حس و حال بنویسیم........................می شیم بچه مزلف الاف بی کار...........................همه چیز رو به اندازه و به جا عادم برسه تعادل در زندگیش بر قرار می شه......................

مثللا مثل ما که الن باید خواب باشیم نشستیم داریم با دوستان درد دل می کنیم و با هم سوئ تفاهمات رو حل می کنیم............!!!

که اصولا عادم تعهد داشته باشه تعادلش هم کاهی مجبوره که به هم بخوره...........................

البته ما تو پینک بایک / فیص بوک / و گوشی مون هم هیمن داستان ها رو داریم و مخاطین و مشتر هامون رو به مساوات بین این بخش ها تقسیم می کنیم..........که بتونیم از هر بخش به یه تعدادیشون برسیم و کارشون رو انجام بدیم..........................

و از هر کدوم هم یه در صدریشون رو نگه می داریم که فردا روزی مثلا فیص بوق فیلتر شد کلا نتونستیم بریم اونجا بایک بیست باشه پینک بایک باشه گوش مون هم باشه...........................

یا اصلا بایک بیست منحل شد یا اصلا مدیریت عوض شد ما رو انداختن بیرون اخراجمون کردن..............اصلا ......................بتونیم فعالیتمون رو تو جهای دیگه ادامه بدیم......................

یا فرضا تصادف کردیم کر و لالا شدیم با تلفن و کوشی دیگه نتونستیم صحبت کنیم......................باز بتوینم رو نت کار کنیم................................

اصل همه تخم مرغ ها رو در یک سبد نگذاشتن............................!!!!!!!! !!!!!

فشار خواب دیگه باعث خلط مبحث میشه مباحث با هم مخلوط می شن...............

Alu
2014/07/08, 10:59
خیلی گیجم
میخوام برم بخوابم تازه...
آخرش برنامه خوابم درست نشد.

SABER_MTB
2014/07/08, 11:10
خیلی گیجم
میخوام برم بخوابم تازه...
آخرش برنامه خوابم درست نشد.

اگه تونستی درتش کنی راهش رو به ما هم یاد بده............................................ ....

rsmehrdad
2014/07/08, 12:29
سلام به آقا وحید گل ..حرفتو خیلی قبول دارم یک سری افراد که اومدن گیر دادن به لوگو سایت ( که البته جواب حرفوشون هم گرفتن ) ما هم گفتیم بیا خودت درست کن آقا غیر از اینه ..اصلا ما نابلد ..شما که بلدی بیا درستش کن ..که دیدیم رفت که رفت خبری هم ازش نشد..یک سری که میان میگن این سایت مزخرفه وبدرد نمیخوره آخر سر میری میبینی اسمش توی بازدید اخیر همه مطالب هست ...من موندم اگه یک روز این سایت رو ببندیم چیکار میکنن بلافاصله همونا زنگ میزنن میگن من کی گفتم بیا سایت باز کنو ..من هه کارا رو به گردن میگیرم ..ولی تا باز شد شروع میکنن به چرت وپرت گفتن ..من که این یمدت هر کاری ازم بر اوده انجام دادم ..( باوجود اینکه هنوز دانش آموزم وته جیبم ده تومن هم پیدا نمیشه به هر روشی که شده اومدم مطلب نوشتم ..نظر دادم..و تاجایی که اطلاع داشتم و بلد بودم راهنمایی کردم)..شاید شما هم بگی من الکی اومدم دردو دل کنم یه چیزی گفته باشم فردا هم برم خبری ازم نشه ولی نه..من هر کاری در توانم باشه انجام میدم ....واسه لوگو هم که من از روش ساخت اینجور چیزا اطلاعی ندارم ..اگه کسی لطف کنه آموزش بده چرا که نه از ته دل برای بایک بیست کار میکنم ..من که تا حالا هر چی از دوچرخه یاد گرفتم از همین سایت و از شما ها بوده من که خودمو مدیون سایت میدونم ..اون سری افرادی که اومدن گفتن اینجا بدرد نمیخوره هم فقط یه جواب براشون دارم آره آقا این سایت بدرد نمیخوره به سلامت بفرما بیرون...هرچی از شما کم تر صمیمیت و کیفیت سایت بیشتر.. در هر صورت اگه میدونین کاری از دستم برمیاد من در خدمتم ..اگه چیزی ازم دیدن حلال کنین ..اگه کاری کردم یا کسی رو رنجوندم حلالم کنه ..

Mr.Nariman
2014/07/08, 12:34
اقا همه قاطی کردن!
اقا کاراتونو بدید من...بدید من...اقا بدید خودم بایک 20 رو تی میکشم شیشه هاشم میشورم ...جارو برقی هم میکشم :p
اقا همینه دیگه توی خونتون مامانتون اگه همه کارها رو تنها انجام بده یهو قاطی میکنه جوری بهت حرف میزنه از زندگی سیر میشی....
خو مگه نه فعالیت دسته جمعیه ....
خو مگه نه ما هی براتون اخبار میزاریم.... بعد 6 نفر بیشتر از ما تشکر نمیکنن خو مگه نه همینه ...غیر اینه بیا بزن پس سر ،ما
ما هی خودمونو جر میدیم ای وای دیر شد یادم رفت این دوچرخه 1 ماهه به بازار اروپا عرضه شده من یادم رفته اخبارشو بزارم.... بعد جوابش اینه که به تاپیک خرید اچار بیشتر توجه کننند..... کلا در ملت ایران ما به چیز های الکی تر بیشتر گیر میدیم...
اصن همین اقایون از ماه بهترون اون بالاها هم به لباس پوشیدن خانوما بیشتر از مسعله اعتیاد-طلاق-زورگیری و ... اهمیت میدن...اصن نمیدونید معضل ما همین لباس پوشیدن خانوماست...اصن فساد از اعتیاد یا فرهنگ و شعور و تربیت پایین ناشی نمیشه که...فقط از طرز لباس پوشیدن خانوماست...
البته اینو نمیگیم که خانوما دوباره دور بردارن ... خو عیب از خودشون هم هست به والله... و مهم تر مربوط میشه به تربیت نادرستشون...به فرهنگ سازی نادرستشون...ما تربیت ممکلتمونو داریم از فیلم های ترکی میگیریم...دستمون هم درد نکنه...
که جد اباد ما که کوروش باشه خودش پیامبر بوده...بعد شعور الان ما قد یه جامعه نوپای بیشعور و فرهنگ پایین 400 ساله یه کشوریه(که همه مون میدونم کدوم کشور و قاره است....)
ما نه تنها جدمون پیامبر بوده... بعد ترش اومدیم با پیامبران اسلام هم پیمان و فامیل شدیم...بعد ما یک ذره از اخلاق اونا رو نداریم یا به دروغ و ریا فقط ظاهر اونها رو انجام میدیم.....
طرف یه اسم کوروش کبیر گرفته دستش داره خاک خودشو میفروشه ...همه شکری هم میخوره باز میگه کوروش کبیر.... تن بیچاره رو لرزوند توی قبر....
بنده خدا راه میره بسم .... و ذکر میگه بعد دین ما که دین اطلاع و عقلانیته.... بعد از ایشون 2 تا سوال از مساعل امروزی بپرسی هی سر جواب خودش مونده با الان مقایسه میکنه درحالی که مال 10 قرن پیشه....
فلانی یه تصوری تو مخش گرفته هی میره دنبال نخش عین الاغ...الاغ هم فقط دنبال همون مسیری میره که بهش میگن... اصن حرف باهاش میزنی میگه مملکت ما فلانه عقب موندست ...اصن دین ما فلانه ..... خو اگه اینا بدن تو بیا بهترشو بگو...حالا یارو تو عمرش سرجمع 4تا کتاب در مورد تاریخ و ادبیات و دینش نخونده ....
اصن نخونید ...برید مال غربی ها رو بخونید...خو به والله اونایی که راستگو بودن چیزایی نوشتن به فرهنگ ما غبطه میخورن.....
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

واقعا" سپاسگزارم از همه دوستان دنیای مجازی .......
وقتی یه چیزی میخوان ازت همیشه هستی وقتی یه چیزی براشون میزاری که جذابه همیشه هستن ولی وقتی که درونت میریزه هم هیچکدومشون نیستن...
ما یه زمانی میومدیم میگفتیم حالمون خرابه و گرفتست...بعد دیدیم نه .... اصن اینجا نوشتن حال مثه حاضری زدنه .... !
بلکه اگر بیایی از مساعل روزانه بگی یا یهویی فوران حس و حال کنی شاید به توجهی بکنن.... حالا من مشکلی ندارم با همه همدردی میکنم...میترسم بعد بشم اسپمر.....
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

سلام ب همگی .
خیلی وقت بود ک نتونستم بودم ی دل سیر بایک بیستو ببینم و مطالبشو بخونم و الان خوشحالم ک تونستم!
خیلی دوستون دارم
I really ♥♡♥ bike2●
خیلی میخوامت...کجا بودی میلاد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سکته نکنی
.
.
.
.
جنبه داشته باش
.
.
.
من به روح اعتقاد ندارم
.
.
.
.
فحش بدی روزه ات هم باطل میشه اه من هم میگیرت!
.
.
.
اصن بزار راحتتون کنم
TREK FUEL EX 27.5

naseria495
2014/07/08, 15:22
دوستان اگه پس فردا دوباره این پست های خودتون رو دیدید و خندتون گرفت، در همون لحظه ما رو هم دعا کنید......
به نظر من که کوچیک همه شما هستم تا وقتی با این واقیت که ملت ما ملتی جوگیر تشریف داره کنار نیایی همین آشه و همین کاسه....
اما خوب متاسفانه می بینیم این جوگیری در اکثر موارد به عمل و تلاش تبدیل نمیشه....
کلا اینو برا خودتون حل کنید بعد می بینید که به مسائل خیلی راحت تر فکر می کنید.....
ببخشید از بزرگان من فقط خواستم تجربمو بگم دیگه با درست و غلطش کاری ندارم..... من خودم به شخصه این سایت خیلی بهم کمک کرده ولی به لحاظ فنی نمی تونم کمکی کنم و فقط دعا می کنیم برا دست اندر کاران.... همین دیگه تمام

mmmaaahhh
2014/07/08, 16:30
سلام ب همگی .
خیلی وقت بود ک نتونستم بودم ی دل سیر بایک بیستو ببینم و مطالبشو بخونم و الان خوشحالم ک تونستم!
خیلی دوستون دارم
I really ♥♡♥ bike2●

SABER_MTB
2014/07/08, 23:58
امروز بعد از دو سال رفتیم دانهیلیزم مفرط با کراس کنترلی از راه دور....................................

اکه شد تا شب گزارشش رو یم زارم..............................

amir.fly
2014/07/09, 01:48
اون دوست عزیزی هم که فرموده بودن....

باید به همین نکته توجه داشته باشند..................

اصولا به قو ان نوجوان 16 ساله که گفتن :

اعضا جدید و تازه واردین بایک بیست رو با سایت های خزعبلاتی و چرت و پرتی که در سطح عمومی هست و مضمون کلی نوشته اشون در مورد اینه که / نفر بعدیت شبیه چه میوه ایی می مونه و اگر نفر قبلیت ازت تقاضای ازدواج کنه چی کار می کنی و از این دست مباحثی که ما خودمون حالمون ازش به هم می خوره / با این دست سایت ها اشتباه گرفتن............

اصلا ماهیت جودی بایک بست و دلیل اجتماع ما این جا ایجاد مطلب و ایجاد چرخ سوار است............................................ ...............
اون دوست عزیز در مورد بایک بیست صحبت نکرده بود . در مورد قیس-بوک صخبت کرده بود.. علتشم اینه که بایک بیست جای درد و دل که نیست . سایت تخصصیه ... گرچه این تاپیک.....
مشکل وقتی شروع میشه که بعضی ها این دنیای مجازی رو با دنیای واقعی اشتباه میگیرن... یکیش خودم

--
حرفه ایی ها هم نباید فقط اسم تازه کار روی افراد بزارن. به نظر من اگر تازه کاری هست اون حرفه ایی ها باید بیان کمکش کنن.

mostafah67
2014/07/09, 02:32
یه چیز میگم مسخره م نکنیدا بخدا راست میگم...!!
آلمان7- برزیل 1

SABER_MTB
2014/07/09, 02:56
حرفه ایی ها هم نباید فقط اسم تازه کار روی افراد بزارن. به نظر من اگر تازه کاری هست اون حرفه ایی ها باید بیان کمکش کنن.

اولا ه پست شماره # 175 ما رو نخوندین......................

و در ثانی......تازه کار داریم تا تازه کار..........................تازه کارانی که قبل از صحبت راجع به ما رعایت حدود و احترام ها رو نمی کنند از طرف ما قطعا بهشون تذکر داده میشه......................

salazar
2014/07/09, 03:32
دارم تغییر کاربری میدم از انسان تبدیل شم به جغد.. والا به خدا شبا مثل جغد بیدار میمونم بعد تو روز همش خابم

nafeldo
2014/07/09, 11:29
سلام
اینم از این تابستان که همه منتظرش بودیم
حس و حال داغ داغ بنویسید
دلمون خوش بود تو ساوه یه پیست دوچرخه داریم. اومدن اجاره کردن و جلوی در چندتا مبل و میز و قلیون و نمی دونم چی چی گذاشتن. هر شب هم دعوا نامو** دارن.

amin75
2014/07/09, 14:41
مهمان برنامه منوتو + دیشب آقا و خانمی بودند که به ایران با دوچرخه سفر کرده بودند و خانم ایشون ایرانی هست از سفرشون فیلم هم ساختن به اسم janapar:love on a bike وبسایت هم دارند که آدرس tomsbiketrip.com
تکرار هم امروز ساعت 15
نمیخواستم تاپیک بزنم گفتم اینجا مطرح کنم شاید بقیه بخوان ببینن.

sent from my glx sky using tapatalk

مهدی 77
2014/07/09, 15:38
راستی ما دیدیم جدیدا چندتا از بچه ها دچار آواتار عوض کردگی میشن....ماهم شدیم...
البته این آواتار جدید بیشتر به رشته ی ما میخوره چون XC هست ولی قبلی DH بود...

Mr.Nariman
2014/07/09, 15:46
اینکه برزیل منهدم شد به یک کنار....
جلوی من رو بگیرید .... این کاربر .... دیگه داره منو دیوونه میکنه .... اخه برای چی تاپیک همینجوری میزنی

SABER_MTB
2014/07/09, 22:36
اخه برای چی تاپیک همینجوری میزنی

دقیقا برا اینکه

دیگه داره منو دیوونه میکنه

و ضما اگر رو مخت تاثیر بزاره قضیه رو باختی................

در اون بالا تر اگر عنوان کنی که داره دیونت می کنه دیگه بد تر.............

استاتوی دیروز ما رو تو فیس بوق ما نخوندی نریمان جان ؟

Mr.Nariman
2014/07/10, 11:46
دقیقا برا اینکه

و ضما اگر رو مخت تاثیر بزاره قضیه رو باختی................

در اون بالا تر اگر عنوان کنی که داره دیونت می کنه دیگه بد تر.............

استاتوی دیروز ما رو تو فیس بوق ما نخوندی نریمان جان ؟

والا.... صابر خان ...چیزی در این مورد نبود

SABER_MTB
2014/07/10, 12:36
این عادم رو چی کارش باید کرد ؟؟؟

خودش عادم رو تو خیابون می بینه......زورچپونی می بره تو مغازش که بیا فلان جنس رو بخر ..............!!!

بعد می گیم خوب اوکی 10 تا مثلا برای ما حاضر کن ببریم..................

47 بار تاریخ تحویلش رو عقب می اندازه.................

بعد هی زنگ می زنه که چرا نمی ایی ببری.................آدرستو بده من خودم آژانس بگیرم برات بیارم...............

بعد هر دفعه می خایی قرار بزاری که بری تحویل بگیری اجناس رو هی من نیستم.....الان جاییم فردا بیا پس فردا بیا.............

تا بالاخره موفق می شی بری اونجا جنس رو تحویل بگریری..............می بینی یک سومش رو هم حاضر نکرده...................و اون یک سوم هم تازه باز ناقص و نصفه نیمه..............................

mohsen702
2014/07/10, 13:04

خودش عادم رو تو خیابون می بینه......زورچپونی می بره تو مغازش که بیا فلان جنس رو بخر ..............!!!

بعد می گیم خوب اوکی 10 تا مثلا برای ما حاضر کن ببریم..................

47 بار تاریخ تحویلش رو عقب می اندازه.................

بعد هی زنگ می زنه که چرا نمی ایی ببری.................آدرستو بده من خودم آژانس بگیرم برات بیارم...............

بعد هر دفعه می خایی قرار بزاری که بری تحویل بگیری اجناس رو هی من نیستم.....الان جاییم فردا بیا پس فردا بیا.............

تا بالاخره موفق می شی بری اونجا جنس رو تحویل بگریری..............می بینی یک سومش رو هم حاضر نکرده...................و اون یک سوم هم تازه باز ناقص و نصفه نیمه..............................

اونوقت چطوری کاسبی میکنه این بنده خدا.

یه مدت پیش یه دوستی میخواس دوچرخه بخره دعوتش کردم بیاد بایک 20 عضو بشه حالشو ببره. مشاوره خودش بگیره دوچرخه هم براش جور کنیم. هی امروز فردا کرد حالا زنگ میزنه میگه دوچرخه ... خریدم سرم رو کلاه گذاشته بیا تو واردی بریم پیش یارو . منم با کمال خونسردی گفتم نه!!! به من هیچ ربطی نداره . وقتی التماس میکنیم بیا هم چیز یاد بگیر هم برات دور همی یه دوچرخه خوب جور میکنیم ناز میکنی الانم خودت میدونی منم خیلی گرفتارم .... تا این آدما نباشن که کسی نمیتونه دوچرخه یا هر چیزی بکنه تو پاچشون. بعضیا در جهل مرکب اند تا قیام قیامت. حالا دوچرخه 2012 بهش داده 1600 با ترمز دیسک سیمی و جک و آچار و کاتالوگ و گارانتی و ... تنه مفت گرووون ...
یاد یه دوست دیگه ا ی افتادم میخواست ماشین بخره دنبال فول آپشن بود 20 تا ایربگ و دوفرمونه و ... بعضیا فقط تو کار آپشنن دیگه، به اصل قضیه کاری ندارن ....

حالا این بنده خدا دلش خوشه به آچار و جک و فلاشر جلو و عقب ....

mSafdel
2014/07/10, 13:19

یه مدت پیش یه دوستی میخواس دوچرخه بخره دعوتش کردم بیاد بایک 20 عضو بشه حالشو ببره. مشاوره خودش بگیره دوچرخه هم براش جور کنیم. هی امروز فردا کرد حالا زنگ میزنه میگه دوچرخه ... خریدم سرم رو کلاه گذاشته بیا تو واردی بریم پیش یارو . منم با کمال خونسردی گفتم نه!!! به من هیچ ربطی نداره . وقتی التماس میکنیم بیا هم چیز یاد بگیر هم برات دور همی یه دوچرخه خوب جور میکنیم ناز میکنی الانم خودت میدونی منم خیلی گرفتارم .... تا این آدما نباشن که کسی نمیتونه دوچرخه یا هر چیزی بکنه تو پاچشون. بعضیا در جهل مرکب اند تا قیام قیامت. حالا دوچرخه 2012 بهش داده 1600 با ترمز دیسک سیمی و جک و آچار و کاتالوگ و گارانتی و ... تنه مفت گرووون ...
یاد یه دوست دیگه ا ی افتادم میخواست ماشین بخره دنبال فول آپشن بود 20 تا ایربگ و دوفرمونه و ... بعضیا فقط تو کار آپشنن دیگه، به اصل قضیه کاری ندارن ....

محسن جان اولشو که خوندم ترسیدم فکر کردم باز قول دوچرخه منو به یکی دیگه دادی ;)

Alu
2014/07/10, 13:19
خیلی ناجور نمی دونم از کجا سرما خوردم و گلو درد گرفتم :21:
حالا هم امشب هم فردا دعوت کردن واسه افطار اینم شد شانس؟ :mad:

SABER_MTB
2014/07/10, 13:28

ادم های دوزاری...........................

ادم های آپشنی...................................

آدم های حاشیه ایی که همیشه تو حاشیه اند......................

دنبال فرعیات اند و اخرش هم به اصلیات نمی رسند.....................

و کار به دوچرخه و ماشین هم نداریم ها......................کلا تو شخصیت و اخلاقشون هم همینطور اند...............................

اونطوری که زمان دلار 1000 تومنی یه بار سر این کار هاش 50 تومن ضرر بالا اورد با یه سوئ سابقه کیفری که رفت تو پروندش...............چند وقت پیش هم باز دوباره حدود 200 تومن ضرر بالا اورد و باز دوباره تو یه سنی که دیگه واقعا وقتش نیست.....................دوباره تو فکر از نو شروع کردنه.......................

Vahid_FRD
2014/07/10, 13:45
مهمان برنامه منوتو + دیشب آقا و خانمی بودند که به ایران با دوچرخه سفر کرده بودند و خانم ایشون ایرانی هست از سفرشون فیلم هم ساختن به اسم janapar:love on a bike وبسایت هم دارند که آدرس tomsbiketrip.com
تکرار هم امروز ساعت 15
نمیخواستم تاپیک بزنم گفتم اینجا مطرح کنم شاید بقیه بخوان ببینن.

sent from my glx sky using tapatalk

ای کاش تاپیک جدا براش می زدی
معمولا اطلاع رسانی در این مورد برنامه ها از طریق تاپیک مجزاست
بچه ها کسی لینک دانلودش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ب همگی .
خیلی دوستون دارم
I really ♥♡♥ bike2●

خیلی خوش آمدی

امروز بعد از دو سال رفتیم دانهیلیزم مفرط با کراس کنترلی از راه دور....................................

اکه شد تا شب گزارشش رو یم زارم..............................

آقا صابر خوش به حالت
یعنی ها دارم دق می کنم اینجا

دارم تغییر کاربری میدم از انسان تبدیل شم به جغد.. والا به خدا شبا مثل جغد بیدار میمونم بعد تو روز همش خابم

مرحله بعدی اینه که مثل ما به حیات نباتی می رسی یعنی کلا از خواب و خوراک می افتی

اینکه برزیل منهدم شد به یک کنار....
جلوی من رو بگیرید .... این کاربر .... دیگه داره منو دیوونه میکنه .... اخه برای چی تاپیک همینجوری میزنی
شما لطف کن خونسرد باش و پست های مورد نظرتو ریپورت بده یا گزارش بده مدیر مربوطه خودش رسیدگی می کنه
اینطوری به مدیر ها هم کمک کردی و جو سایت هم به هم نریختی
ممنون

خودش عادم رو تو خیابون می بینه......زورچپونی می بره تو مغازش که بیا فلان جنس رو بخر ..............!!!.
اعزام به لاله صحرا

mohsen702
2014/07/10, 13:47
محسن جان اولشو که خوندم ترسیدم فکر کردم باز قول دوچرخه منو به یکی دیگه دادی ;)

:30:

SABER_MTB
2014/07/10, 13:48
نکته ایی که هستش این هستش که ::

یه عده عادم کار بلد....................تو تایپیک ها مشاوره دارند یه مشاوره هایی به برخی دوستان می دن که فرضا ما خودمون شخصا حس می کنیم دیگه چه نیازی هست ما صحبت کنیم..................

همینجور فقط یه چیزایی می گن بدون استدلال بدون پایه و اساس..........................

و کار برای جدید هم که جمی دونن این جا کی کی است و کی به کی نیست......میان می بینند بایک بیسته دیگه حتما هر کی توشه همه کار بلد اند..........................

احساس می کنم اینطوری دیگه مشاوره و حرف اصولی از غیراصولی قابل تشخیص نمی شه........................انگار که صحبت ها و نوشته های هیچ کس صاحب نداشته باشد...........................

mohsen702
2014/07/10, 13:50
ادم های دوزاری...........................

ادم های آپشنی...................................

آدم های حاشیه ایی که همیشه تو حاشیه اند......................

دنبال فرعیات اند و اخرش هم به اصلیات نمی رسند.....................

و کار به دوچرخه و ماشین هم نداریم ها......................کلا تو شخصیت و اخلاقشون هم همینطور اند...............................

راستش آقا صابر من هر کاری کردم نفهمیدم ریشه چنین اخلاقی کجاست ؟ کمبوده؟ ظاهرسازیه؟ بیماریه؟ و چرا بعضیا اینطورین یا اینطوری شدن؟

Vahid_FRD
2014/07/10, 13:54
سلام به آقا وحید گل ..حرفتو خیلی قبول دارم یک سری افراد که اومدن گیر دادن به لوگو سایت ( که البته جواب حرفوشون هم گرفتن ) ما هم گفتیم بیا خودت درست کن آقا غیر از اینه ..اصلا ما نابلد ..شما که بلدی بیا درستش کن ..که دیدیم رفت که رفت خبری هم ازش نشد..یک سری که میان میگن این سایت مزخرفه وبدرد نمیخوره آخر سر میری میبینی اسمش توی بازدید اخیر همه مطالب هست ...من موندم اگه یک روز این سایت رو ببندیم چیکار میکنن بلافاصله همونا زنگ میزنن میگن من کی گفتم بیا سایت باز کنو ..من هه کارا رو به گردن میگیرم ..ولی تا باز شد شروع میکنن به چرت وپرت گفتن ..من که این یمدت هر کاری ازم بر اوده انجام دادم ..( باوجود اینکه هنوز دانش آموزم وته جیبم ده تومن هم پیدا نمیشه به هر روشی که شده اومدم مطلب نوشتم ..نظر دادم..و تاجایی که اطلاع داشتم و بلد بودم راهنمایی کردم)..شاید شما هم بگی من الکی اومدم دردو دل کنم یه چیزی گفته باشم فردا هم برم خبری ازم نشه ولی نه..من هر کاری در توانم باشه انجام میدم ....واسه لوگو هم که من از روش ساخت اینجور چیزا اطلاعی ندارم ..اگه کسی لطف کنه آموزش بده چرا که نه از ته دل برای بایک بیست کار میکنم ..من که تا حالا هر چی از دوچرخه یاد گرفتم از همین سایت و از شما ها بوده من که خودمو مدیون سایت میدونم ..اون سری افرادی که اومدن گفتن اینجا بدرد نمیخوره هم فقط یه جواب براشون دارم آره آقا این سایت بدرد نمیخوره به سلامت بفرما بیرون...هرچی از شما کم تر صمیمیت و کیفیت سایت بیشتر.. در هر صورت اگه میدونین کاری از دستم برمیاد من در خدمتم ..اگه چیزی ازم دیدن حلال کنین ..اگه کاری کردم یا کسی رو رنجوندم حلالم کنه ..

مهرداد ممنون که توجه کردی
خیلی ها تو این سایت هستن که عین زالو فقط می چسبن از سایت استفاده می کنن ولی بعدش که یه 4 تا مطلب یاد گرفتن دیگه می گن گور بابای سایت
کلا اگر سایت 20 نفر خوب و پا به کار داشته باشه خیلی وضع فرق می کنه

در مورد کارهای سایت هم باید بگم فقط لوگو نیست که خیلی کارهای دیگه باید انجام بشه
مثلا الان مسابقات تور فرانسه هست مرحله به مرحله میشه ازش گزارش تهیه کرد شما این کار انجام بدی ازت ممنون می شم
تو بخش کورسی می تونی تاپک تور فرانسه 2014 بزنی و هر روز گزارش مطلب بزاری پارسال هم همین کار می کردیم می تونی از اونجا کمک بگیری
ممنون
بازم ازت تشکر می کنم

salazar
2014/07/10, 13:56
مرحله بعدی اینه که مثل ما به حیات نباتی می رسی یعنی کلا از خواب و خوراک می افتی

چه زود به مرحله بعدی رسیدم الان صبونه که نمیخورم ناهارم ساعت ۵ میخورم شام هم ساعت ۱۱

این چه زندگیه
باید یه روز یه منبر برم البته با اجازه از اقا صابر؛-)
جدیدن چشمم هم خیلی رو مخم رفته تا سر کوچه هم میرم شروع میکنه به سوزش، من نمیفهمم هوا الان داغونه یا مشکل از منه..

Vahid_FRD
2014/07/10, 14:06
خوب این چند روزه سرم خیلی درد می کرد برای همین نبودم و اگر می بینید که جواب پیام هاتون ندادم برای همینه

خیلی ها اعلام امادگی کردن برای کمک کردن
البته خوشحالیم که ابراز علاقه می کنید برای به کارگیری این دسته از دوستان علاقه مند یه فکر هایی کردم تا توی سایت یه سازوکار جدید مشخص کنیم
و از اون طریق بتونیم از کمک اون دسته از دوستان علاقه مند به صورت هدف مند بهره ببریم
به زودی در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنم و در صورت تایید برای همه اعلام می کنیم
ممنون از همه

خوب این چند روزه سرم خیلی درد می کرد برای همین نبودم و اگر می بینید که جواب پیام هاتون ندادم برای همینه

خیلی ها اعلام امادگی کردن برای کمک کردن
البته خوشحالیم که ابراز علاقه می کنید برای به کارگیری این دسته از دوستان علاقه مند یه فکر هایی کردم تا توی سایت یه سازوکار جدید مشخص کنیم
و از اون طریق بتونیم از کمک اون دسته از دوستان علاقه مند به صورت هدف مند بهره ببریم
به زودی در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنم و در صورت تایید برای همه اعلام می کنیم
ممنون از همه

- - - - - - - - - -

کسی قیمت کلاه Prowell F5000R Cyclone رو داره؟

دوست عزیز الان این حس شماست ؟
سواد که دارین انشا الله
بفرمایید در محل مناسب مطرح کنید
ممنون از لطفتون

Pita
2014/07/10, 14:35
دوست عزیز الان این حس شماست ؟
سواد که دارین انشا الله
بفرمایید در محل مناسب مطرح کنید
ممنون از لطفتون

یکی میگه تاپیک بیخود و الکی ایجاد نکنید ! یکی دیگه میگه تاپیک دو سه سال قبله از زیر خاک نیارین بالا!
اینجا تاپیکیه که هی بالاست سوال منم یک سوال کوچیکه و به همین دلیل اینجا پرسیدم!
حس منم پشت اون سواله اشتیاق و وصفی درونم دارم شاید بخوام همین کلاهو بخرم..

Vahid_FRD
2014/07/10, 14:37
یکی میگه تاپیک بیخود و الکی ایجاد نکنید ! یکی دیگه میگه تاپیک دو سه سال قبله از زیر خاک نیارین بالا!
اینجا تاپیکیه که هی بالاست سوال منم یک سوال کوچیکه و به همین دلیل اینجا پرسیدم!
حس منم پشت اون سواله اشتیاق و وصفی درونم دارم شاید بخوام همین کلاهو بخرم..
بله حق دارن تاپیک الکی ایجاد نکنید /
اینجا هم جاش نیست
هر کس جواب شما رو بده هم جریمه میشه اینجا

mohammad127
2014/07/10, 15:30
ميخواستم بخوابم يكي از آشناها اومد واتس آپ من هم كه قبلا گزارش هاي شبانه دوستان و امروز گزارش شبانه آقا espirooz ([Only registered and activated users can see links]) رو خونده بودم عجيب زد به سرم و گفتم ببينم ميشه مخ اين آشنامون رو بزنم كه بريم يه تمريني بر بدن بزنيم يا نه؟ اولش گفت راه دوره كه راضيش كردم بعد گفت ماشينمون رو ميبرن گفتم با ماشين من ميريم داداشم هم مياد نگهباني بعدش گفت روضه ام گفتم شب ميريم و بعدش تاريكي و بعدش هم هزار و يك بهانه ديگه تا آخر راضي شده كه با هم بريم بعد ميگم خوب كي( چه ساعتي) بيام دنبالت ميگه اگر خدا سلامتي داد بعد از ماه رمضون اما الان ميتونم بيام تماشاچي باشم خوب آخه من الان به اين عادم چي بگم؟ آخه عادم تو كوه اونم تو شب تماشاچي ميخواد چكار؟ حيف خواب ظهرم كه خراب شد.

Mr.Nariman
2014/07/10, 15:36
ما فکر میکردیم بنده خدا بعضی روزها عصبانیه
امروز فهمیدم جریان فرق کرده یکی دست زده به سیستم عصبیش بنده خدا الان میزنه منم میفرسته لاله صحرا :p

Vahid_FRD
2014/07/10, 15:42
ما فکر میکردیم بنده خدا بعضی روزها عصبانیه
امروز فهمیدم جریان فرق کرده یکی دست زده به سیستم عصبیش بنده خدا الان میزنه منم میفرسته لاله صحرا :p
عزیزم شما هم می فرستیم لاله صحرا
کلا لاله صحرا جای خوبیه
بیا ببرمت اونجا عقش کنی

Mr.Nariman
2014/07/10, 18:05
عزیزم شما هم می فرستیم لاله صحرا
کلا لاله صحرا جای خوبیه
بیا ببرمت اونجا عقش کنی
اینکه تو راه قزوینه......
اره جای قشنگیه.... فقط من نمیدونم جریان رستورانش چیه...

SABER_MTB
2014/07/10, 18:30
لدر جواب س.ال برخی دوستان ئدر مورد لاله صحرا :

لالاه صحرا محلی است در استان مرکزی در نزدیکی شهر تاریخی اراک که در ان به تربیت نوجوانانی که گستاخی نموده اند به روش های سنتی پرداخته می شود....................

mohsen702
2014/07/10, 18:36

لالاه صحرا محلی است در استان مرکزی در نزدیکی شهر تاریخی اراک که در ان به تربیت نوجوانانی که گستاخی نموده اند به روش های سنتی پرداخته می شود....................

:9::9: خدا بگم چیکارتون نکنه داشتم تو گوگل دنبالش میگشتم .....

Vahid_FRD
2014/07/10, 20:38
آقا داستان لاله صحرا برمی گرده به اوشبی که با صابر و به همراه نوجوان 16 ساله در راه اراک بودیم
ناگهان نوجوان کمی سرکشی و گستاخی نمود
ما هم قصد داشتیم نوجوان را در رستوران بین راهی رها نموده تا رستگار شود

اضافه شده بعد از : 24 minutes

یکی نیست به این بابا بگه قبل از ورود به سایت قوانین بخونی بد نیست ها
اینجارو با چت روم اشتباه گرفتی ها
یه کمی هم فکر کنی بعد بیای تاپیک بزنی بد نیست

parham.alikhah
2014/07/10, 21:20
ایشالا این اقا به راه راست هدایت و رستگار شود
اقا امروز چنان پرشی زدم حال کردم رمپ نبود ولی ما ته بلوار یهجا داریم ماله اومدن دوچرخست انجا هم 3شیکر شهید هست ما هم که فقط پرشمونو بزنیم واسمون مهمه هیچی با سرعت تمام
اقدام به پرش کردیم یه چند ثانیه 2هوا بودم منم که ژست گرفتم فرمونم دادم یه وری بعدشم خیلی شیکو مجلسی فرود امدم حالا من ناسا دارم که گمنام
دوستم اومد یه نوادا 1.6 داشت چشتون روز بد نبینه این بنده خدا از ترسش فرمونو رکابو ول کرد چرخ با فرق سر اومد اینم عین سوپر من اومد پایین:25r30wi:
پاش داغون شد
در ضمن شانژمان هم به دیار باقی رقت ماهم که داشتیم میترکیدیم از خنده:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
خلاصه اینکه بدون تمرین کاری نکنین

mohammad127
2014/07/10, 21:43
حس اين رو دارم كه برم يه سمتي اما نميدونم كجا:riz273::33:

rockممدshox
2014/07/11, 00:31
اعصابمو اینجا بهم ریختن..
نمیتونمم حرفی بزنم..
کاش شیراز بودم الان..

بگذریم..
چندروزی میشه اینجا درست حسابی اینترنت نداشتم.
در حال حاضر حسی که دارم که داره اذیتم میکنه...
آقا ما اینجا هیچکاره ..نه چیزی حالیمونه..نه سنی داریم..
فقط به عنوان کسی که یه دوچرخه داره داغون مثل خودش...
کوچیکه همه بایک بیستیا..
3تا چیز داره تو سایت میره بالا..

1-تعداد کاربرا..
2-بی نظمی..(من بشخصه تو این قسمت فعال بودم)
3-خشونت..

حالا چیزای دیگه هم هست که نمیدونم فقط الکی یچیزی گفتم که در اصل مورد سومو مطرح کنم!!!
مورد سوم داره اذیتم میکنه ..

نمیدونم چرا ما اینجوری هستیم که وقتی رودر رو صحبت می کنیم خیلی احترام میزاریم و همش برا هم تعارف تیکه پاره میکنیم،لبخندای الکی..خودمونو آخر مرام نشون میدیم،هرجور شده یجوری میخوایم خودمونو بچسبونیم به طرفو ازین چیزا..خلاصه افراط ...........ولی وقتی غیر از این میشه چه پشت سر، چه موقع رانندگی،وقتی سوار مترو میشیم،وقتی میشینیم پا اینترنتو..هزار جای دیگه .....دوزار برا هم ارزش قائل نیستیم..
والا بلا پشت هر کدوم ازین اسم کاربریا یه شخصیت هست..یکی مثه خودمون..یه بنده خدایی با همون احساس و امید و غرورو در کل شخصیتی که هر کدوم از ماها داریم.

Vahid_FRD
2014/07/11, 00:33
اولین جلسه تمرین بعد از کلی زمان
از دی ماه پارسال بود که باشگاه نرفته بودم
خیلی فاز داد

R EZ A
2014/07/11, 00:44
برا اولین بار ترمز هواگیری کردم
کار جالبیه

Vahid_FRD
2014/07/11, 00:53
راستی حالم از این همه تاپیک مشاوره به هم می خوره
خودتون جمعش کنید تا ندادمتون لاله صحرا
والا به اسپیش قسم
عوض اینکه میای سایت 4 تا مقاله ببینی 4 تا گزارش سفر ببینی 4 تا عکس تمیز ببینی 4 تا رویو دوچرخه ببینی 4 تا خبر تاپ بخونی
همش شده من 1125000 تومن دارم چی بخرم بعدی اومده نوشته من 1126000 تومن دارم چی بخرم بعدی و بعدی و بعدی اصلا حالم آدم گرفته می شه

تکبیــــــــــــــــــــر

ro_mey
2014/07/11, 01:00
چند وقته می خوام یه گزارش مشتی بزارم اما نمیشه. صبر کن آقا وحید. امان از این خدمت

mohsen702
2014/07/11, 01:01
خیلی فاز داد

به به به سلامتی حاج وحید آقا چشت روشن. آقا من میشم مامور لاله صحرا ... هرکی شیطونی کرد سریع بگو ... اگه صلاح میدونی فی المجلس کلیه اعضا رو بفرستم ....

rockممدshox
2014/07/11, 01:09
همش شده من 1125000 تومن دارم چی بخرم بعدی اومده نوشته من 1126000 تومن دارم چی بخرم

آخرشم که دقیق میگی اگه با تاکسی بری با 1126500 فلان مدلو میتونی بخری ولی اگه با اتوبوس بری شاید فلان تر رو بتونی بگیری..

میره در مغازه میگه آقوی مغازه ..اونم میگه ها عزیز دلوم بیو کاکو جونی ایرو وردا بیتره!!!:44:
اونم بجای اینکه بگه آقی مغازه ...چقدر چیلت درازه ..میگه چشم!!!

و دقیقا بزفروشی !!!

فرداشم که نگا میکنی میره 2،3 ملیون میده یه گوشی یا یه قابلمه گنده بعنوان تلبت که بشینه پاش جفنگ بازی....یعنی همو بود که سر 10 تومن برا دوچرخه چونه میزد که زیاده!!!

mohsen702
2014/07/11, 01:16
اعصابمو اینجا بهم ریختن..
نمیتونمم حرفی بزنم..
کاش شیراز بودم الان..

بگذریم..
چندروزی میشه اینجا درست حسابی اینترنت نداشتم.
در حال حاضر حسی که دارم که داره اذیتم میکنه...
آقا ما اینجا هیچکاره ..نه چیزی حالیمونه..نه سنی داریم..
فقط به عنوان کسی که یه دوچرخه داره داغون مثل خودش...
کوچیکه همه بایک بیستیا..

حالا چیزای دیگه هم هست که نمیدونم فقط الکی یچیزی گفتم که در اصل مورد سومو مطرح کنم!!!
مورد سوم داره اذیتم میکنه ..

نمیدونم چرا ما اینجوری هستیم که وقتی رودر رو صحبت می کنیم خیلی احترام میزاریم و همش برا هم تعارف تیکه پاره میکنیم،لبخندای الکی..خودمونو آخر مرام نشون میدیم،هرجور شده یجوری میخوایم خودمونو بچسبونیم به طرفو ازین چیزا..خلاصه افراط ...........ولی وقتی غیر از این میشه چه پشت سر، چه موقع رانندگی،وقتی سوار مترو میشیم،وقتی میشینیم پا اینترنتو..هزار جای دیگه .....دوزار برا هم ارزش قائل نیستیم..
والا بلا پشت هر کدوم ازین اسم کاربریا یه شخصیت هست..یکی مثه خودمون..یه بنده خدایی با همون احساس و امید و غرورو در کل شخصیتی که هر کدوم از ماها داریم.

ممد آقو بعضیا دوتا چهره دارن. یکیش هموونیه که خیلی با کلاسه خوش تیپه کار درسته شوخه خلاصه ردیف ردیف. این همون چهره ایه که وقتی میرن یه جای با کلاس یا شرایط جدید و خوب توی فیض بوق و کلا محیط مجازی به نمایش میزارن.البته تا یه مدتی و خواه ناخواه و دیر یا زود بر میگردن به همون چیزی که هستن اما چهره واقعی هموونیه که تو اوضاع بی پولی / کار سخت و کلا تو دنیای واقعی نشوون داده میشه. مثال بارزترش یه نوجوونی (بلا نصبت نوجوونای خودمون) که تو این مایه ها باشه بیرون خیلی ریلکسه با دوستا خوش برخورده اصن عند مرام و معرفته. امممما بابا ننه رو اندازه یک هزارم اون دوستای زاغارتش احترام نمیکنه این میشه دو چهره. در واقع بعضی آدما گراز درون دارن نه کودک درون وقتی هم بزنه بالا دیگه اوه واه ....
بعضیا هم هستن تابع هیچ قانونی نیستن و تا حدودی هردمبیل این آدما براشون فرقی نداره خیابون سایت بیابون هر جوری حال کنن همونه تا اینکه میخورن به پست یه آدمایی یا قرار میگیرن تو یه شرایطی که ...... میگن آخر به چنگی ملخک.

3تا چیز داره تو سایت میره بالا..
1-تعداد کاربرا..
2-بی نظمی..(من بشخصه تو این قسمت فعال بودم)
3-خشونت..

راجع به بی نظمی خود ماها هستیم که تصمیم میگیریم چطور رفتار کنیم. و اگه نخواهیم تابع نظم باشیم یا اینکه باید بریم از اینجا بیرون یا اینکه رفتارمون رو عوض کنیم و شروع کنیم به کار مفید. همینطور انتقاد پذیر باشیم بعضی وقتا برای یه کاربری تذکر بدون نمره منفی میفرستیم چنان طلبکار میشه که بیا و ببین. وقتی قبول کردیم که داریم اشتباه میکنیم قبول خواهیم کرد که اشتباه رو تکرار نکنیم و برای جبرانش یه کاری هم انجام بدیم. اما متاسفانه خودمون ایرانیا خیلیاموون یه جوری طلبکاریم حالا کم یا زیاد، یه جورایی همیشه حق به جانب هستیم همیشه یه جورایی همه چی بدون و عقل کل هستیم .... اگه یکی بهمون احترام گذاشت کم محلش میکنیم ... فک میکنیم کشته مرده چشو ابروموونه اما غافل از اینکه بیشتر این موارد فقط یه توهمه و این توهم خودش رو زیر چیزای بی ارزشی مث با کلاس بازی / ماشین توپ / گوشی آیفون / لباس مارک و خیلی چیزای دیگه قایم کرده... همه این رفتارها و عادتهامون رو داریم یه جورایی انتقال میدیم به دنیای مجازی ....
یادمه تو یه فرووم زبان عضو بودم یه سئوال پرسیدم یکی اومد جواب داد نفر بعدی کاملا مخالف شد با اون جواب .. حالا یکیشون مدیر بود . چنان کل کل و مسخره بازی راه انداختن که من خودم اعلام کردم آقا نخواستیم سایتتون مال خودتون . طرف بد بیراه میگفت به استاد کمبریج که بیسواده، اون کتابش هم مفت گرونه حالا کتابش 4.5 ستاره تو آمازون داشت... اینا همش بر میگرده به همون چیزی که تو اجتماع داره رفتار میشه و اینجا هم داره تکرار میشه. پس تا خودمون نخواییم، چیزی بهتر نمیشه تا قانون رو محترم ندونیم هیچ نخواهیم بوود.
اگه نخوام تعریف الکی بکنم جماعت دوچرخه سوار کارشون درسته چون همه دوچرخه سوار نمیشن ......

و اون چیزی میگین خشونت همون نظمه. عیب دنیای مجازی همینه یکی یه پست میزاره ممکنه بد برداشت بشه. و الا بچه ها اینجا همه کارشون درسته ...

parham.alikhah
2014/07/11, 01:35
الان واقعا من حس لازم بودن اینو دارم low familaمگه فقط واسه ماشینه نه ما واسه دوچرخه هم داریم
باور نمیکنی اینا هاش سردارLOW FAMILA

Mr.Nariman
2014/07/11, 01:54

خیلی جای قشنگیه...گل های زیبایی داره .... اصن به همین دلیل اسمش لاله صحراست... ما هم بچه خوبیم .... اصن اینجا کجاست....

راستی حالم از این همه تاپیک مشاوره به هم می خوره
خودتون جمعش کنید تا ندادمتون لاله صحرا
والا به اسپیش قسم
عوض اینکه میای سایت 4 تا مقاله ببینی 4 تا گزارش سفر ببینی 4 تا عکس تمیز ببینی 4 تا رویو دوچرخه ببینی 4 تا خبر تاپ بخونی
همش شده من 1125000 تومن دارم چی بخرم بعدی اومده نوشته من 1126000 تومن دارم چی بخرم بعدی و بعدی و بعدی اصلا حالم آدم گرفته می شه
تکبیــــــــــــــــــــر
بفرستشون جنگیه.....
جنگیه چیست؟
جنگیه روستا یا به عبارتی محله ای است در شهرستان کارون(اومدن کوت عبدالله رو از اهواز جدا کردن اسمشو گذاشتن شهرستان کارون) - حالا خود شهرستان کارون به کنار- جنگیه تقریبا تهشه.....
جنگیه جاییست که شما نباید ساعت 9 شب به بعد پاتون رو اونجا بزارید....در جنگیه برای دزدی خودروهای در حال حرکت جلوی انها بلوک سیمانی انداخته و با اسلحه mk47 ان ها را زورچپون به احتمال 99.47% میکشند و کشته اند.
اصولا در جنگیه تنها قوانین -قوانین احترام به شیخ و قوانین اوست- پیشنهاد میشود برای رفتن به جنگیه اقلا 2 دوست عرب زبان ,سر و وضع ژولیده , سعی کنید در ساعات صبح به ان جا بروید.
ببینم از لاله صحرا بدتره؟
والسلام علیکم و رحمه....
مرگ بر ویوا
مرگ بر ویسا
مرگ بر ضد دوچرخه سازی درست
سلامتی ظهور اقا سانتا کروز nomad

مهدی 77
2014/07/11, 02:25
دچار تحول روحی شدیم دیدیم اون هدر سایت عوض شده....مبارکه..........

- - - - - - - - - -

rockممدshox
2014/07/11, 03:01
ممد آقو بعضیا دوتا چهره دارن. یکیش هموونیه که خیلی با کلاسه خوش تیپه کار درسته شوخه خلاصه ردیف ردیف. این همون چهره ایه که وقتی میرن یه جای با کلاس یا شرایط جدید و خوب توی فیض بوق و کلا محیط مجازی به نمایش میزارن.البته تا یه مدتی و خواه ناخواه و دیر یا زود بر میگردن به همون چیزی که هستن اما چهره واقعی هموونیه که تو اوضاع بی پولی / کار سخت و کلا تو دنیای واقعی نشوون داده میشه. مثال بارزترش یه نوجوونی (بلا نصبت نوجوونای خودمون) که تو این مایه ها باشه بیرون خیلی ریلکسه با دوستا خوش برخورده اصن عند مرام و معرفته. امممما بابا ننه رو اندازه یک هزارم اون دوستای زاغارتش احترام نمیکنه این میشه دو چهره. در واقع بعضی آدما گراز درون دارن نه کودک درون وقتی هم بزنه بالا دیگه اوه واه ....
بعضیا هم هستن تابع هیچ قانونی نیستن و تا حدودی هردمبیل این آدما براشون فرقی نداره خیابون سایت بیابون هر جوری حال کنن همونه تا اینکه میخورن به پست یه آدمایی یا قرار میگیرن تو یه شرایطی که ...... میگن آخر به چنگی ملخک.

راجع به بی نظمی خود ماها هستیم که تصمیم میگیریم چطور رفتار کنیم. و اگه نخواهیم تابع نظم باشیم یا اینکه باید بریم از اینجا بیرون یا اینکه رفتارمون رو عوض کنیم و شروع کنیم به کار مفید. همینطور انتقاد پذیر باشیم بعضی وقتا برای یه کاربری تذکر بدون نمره منفی میفرستیم چنان طلبکار میشه که بیا و ببین. وقتی قبول کردیم که داریم اشتباه میکنیم قبول خواهیم کرد که اشتباه رو تکرار نکنیم و برای جبرانش یه کاری هم انجام بدیم. اما متاسفانه خودمون ایرانیا خیلیاموون یه جوری طلبکاریم حالا کم یا زیاد، یه جورایی همیشه حق به جانب هستیم همیشه یه جورایی همه چی بدون و عقل کل هستیم .... اگه یکی بهمون احترام گذاشت کم محلش میکنیم ... فک میکنیم کشته مرده چشو ابروموونه اما غافل از اینکه بیشتر این موارد فقط یه توهمه و این توهم خودش رو زیر چیزای بی ارزشی مث با کلاس بازی / ماشین توپ / گوشی آیفون / لباس مارک و خیلی چیزای دیگه قایم کرده... همه این رفتارها و عادتهامون رو داریم یه جورایی انتقال میدیم به دنیای مجازی ....
یادمه تو یه فرووم زبان عضو بودم یه سئوال پرسیدم یکی اومد جواب داد نفر بعدی کاملا مخالف شد با اون جواب .. حالا یکیشون مدیر بود . چنان کل کل و مسخره بازی راه انداختن که من خودم اعلام کردم آقا نخواستیم سایتتون مال خودتون . طرف بد بیراه میگفت به استاد کمبریج که بیسواده، اون کتابش هم مفت گرونه حالا کتابش 4.5 ستاره تو آمازون داشت... اینا همش بر میگرده به همون چیزی که تو اجتماع داره رفتار میشه و اینجا هم داره تکرار میشه. پس تا خودمون نخواییم، چیزی بهتر نمیشه تا قانون رو محترم ندونیم هیچ نخواهیم بوود.
اگه نخوام تعریف الکی بکنم جماعت دوچرخه سوار کارشون درسته چون همه دوچرخه سوار نمیشن ......

و اون چیزی میگین خشونت همون نظمه. عیب دنیای مجازی همینه یکی یه پست میزاره ممکنه بد برداشت بشه. و الا بچه ها اینجا همه کارشون درسته ...

صحبتتاتون بسیار متین و ارزشمند..
ایشالا که سایت روز بروز پیشرفت داشته باشه و بتونه هدفشو تعالی ببخشه..

:riz304:

rockممدshox
2014/07/11, 04:06
آقا یه پیشنهاد:

در قسمت خرید دوچرخه کامل تعدادی تاپیک ایجاد بشه که موضوع هر کدوم قیمت دوچرخه ها باشه..
مثلا یه تاپیک با عنوان دوچرخه از 700 تا 1200 و یکی دیگه با عنوان 1200 تا 2000 و بعدی2000 تا 3000
اینجوری هم دسته بندی تره و هم اینکه دوستانی که جدید میان ملزم به خوندن مطالب قبلی میشن.یجورایی هم آرشیو قیمتا با توجه به زمان میشه.

درسته که مدل دوچرخه ها دسته بندی شده و هر کدوم موضوعی داره در تولید کننده ها و برندها ولی صرف قیمت های پایین اگه این تاپیکها در مشاوره شکل بگیره بنظر من بهتره.
آقا وحید خودت یکاریش کن دیگه..

یجورایی حس میکنم سایت دو بخش شده یکی این تاپیکا ...یکی هم بقیه چیزا !!!:riz273:

:12:

farazii
2014/07/11, 13:01
اصن مارو تو خونه ادم به حساب نمياورند:13::13:پول نميدن بريم كلاه بخريم:13::13:اجازه نميدهند بدون كلاه بريم چرخ سواري:13::13:سرخه نميبرند:13::13:اصن بايد بدون كلاه خونه رو بپيچونيم بريم تمرين و در اخر به صورت شهيدان ال محمحد به خانه دچار باز گشتگي شويم:13::13:خوشابه حال ان نوجوان 16 ساله كه در سعادت دنيا زندگي ميكيد.بعدما:13::13:

A.amex
2014/07/11, 13:46
آقا وحید ببین
هر چیزی خوبی نباید در دست رس عموم باشه
اصلا چه معنی داره همه با یه ثبت نام ساده بتونن از سایت بهره ببرند
به نظرم محدود بشه فقط به یه سری افراد خاص
اینطوری بهتره

اضافه شده بعد از : 5 minutes

خیلی فاز داد

ای تک خور

mohammad127
2014/07/11, 14:04
پول نميدن بريم كلاه بخريم:13::13:

سلام دوست عزيز اگر مشكل شما اينه كه خونوادت به نداشتن كلاه گير ميدن و اجازه بيرون رفتن بدون كلاه رو به شما نميدن اول بايد به شما بابت داشتن همچين خانواده فهميده اي تبريك بگم الان ما دوستاني داريم كه خونوادشون به كلاه و لباس پوشيدنشون گير ميدن و ميگن اين ها سوسول بازيه و آبرومون تو محل ميره و ... و بدون كه كار درستي مي كنن چون نگران سلامتي شما هستن كه قطعا مهمترين سرمايه زندگيشون هستيد و اما بعد اگر جهت تامين هزينه كلاه از طرف خونواده مشكل داريد ميتونيد يه مدت پيش دوست يا آشنا يا اصلا غريبه كار كنيد تا مخارج تامين لوازم جانبي دوچرختون گيرتون بياد مگه خود من چه كار كردم؟ رفتم سركار و با پولش دوچرخم رو به صورت قسطي خريدم و بعدش لوازم جانبيش و ... تازه پدرم خودش لطف كرد و قسط آخر دوچرخم رو داد در ضمن ميتونيد فعلا يه كلاه در حد 30-40 تومن جوركنيد تا خونواده بهتون گير ندن و بعد به فكر يه چيز بهتر باشيد. ببخشيد كه زياد حرف زدم.

erfa
2014/07/11, 15:03
به نظرم یک قسمتی ایجاد کنیم که توسط خود حاج صابر هدایت بشه
عنوانشم این باشه:بهترین دوچرخه ها در محدوده های قیمیتی مشخص
بعد مثلا از پست اول شروع بشه از مثلا 1 تومن بعد بگن مثلا این چرخ بهترین ماکاناتو تو این رنج قیمتی داره و یک لینک هم داشته باشه که ارجاع داده بشه به اطلاعات حاج صابر تو پینک بایکشون که کامل فیض ببرن .بقیه محدوده های قیمتی رو هم همینطور
که هر کی هر قیمیتی که داشت بره و ببینه چه چرخی مناسبشه
اینم که گفتم حاج صابر هدایتش کنه واسه اینه که ایشون در جریان قیمت ها و خود چرخ ها هستند و میدونن کدوم یکی به اون یکی دیگه برتری داره

Vahid_FRD
2014/07/11, 15:19
موقعیت مکانی لاله صحرا

ali tech
2014/07/11, 15:22
موقعیت مکانی لاله صحرا

چه جای خوب و خطرناکی!!!

Mr.Nariman
2014/07/11, 15:31
امروز چشمام از کاسه دراومد
همش کلم توی مانیتور بود و درباره پارامترهای صوتی میخوندم
بعدش هم اموزش های برنامه wnisd
هیچی دیگه کور شدم

SABER_MTB
2014/07/11, 15:35
اصن مارو تو خونه ادم به حساب نمياورندپول نميدن بريم كلاه بخريماجازه نميدهند بدون كلاه بريم چرخ سواريسرخه نميبرند

نمی دن و نمی زارند و انمی برند و...................................این ها رو ولش کن

اگه نمی زارند و نمی برند.........خودت برو.........................البته اگر جد اقل 16 - 17 سالت هست وگرنه...............خودت هم نرو...........بهشون فار بیار که ببرندت..................

طبقه بندی کردن تاپیک های مشاوره ایده ایی بوده که ما از زمان صدر بایک بیست داشتیم...............ولی در اثنای کاراینقدر هی مشکلو مسئله بوجود میامد که تا حال نشده بود.........................

ولی سعی می کنیم به این سمت ببریمش.........................

منتهی نکته ایی که هستش باید توجه داشته باشند که از ما انتظار نرود تمامی سوالات و مشوره ها رو بتونیم پاسخگو باشیم.........................

اولا که اندهز کفایت در پیام های خصوصی تو همه سایت ها از ما مشاوره می گیریند...................و ثانیا ما هم دوست داریم در مقاله نویسی و گزارش نویسی و این ها شرکت جوییم...........و به خریدو فروش صرف نپردازیم................مشاوره برا خرید و فروشختم چرخ و لوازم به اندازه..........................بیش از یه حدی بشه دیگه عادم میشه.............کاسب کار پولکی...............................

یعنی اگر یه سری مشاوره ها رو خودمون هم نرسیدیم پاسخ گو باشیم این حق ماست که در حد و اندازه کارمون دخل و تصرف کنیم....................................حال ا کار نداریم همه از بالا دخل و تصرف می کند و می خان خشتک خودشون رو پاره کنند.............

منتهی ما سعی می کنیم یه سری چرخ هایی تو رنج های مختلف قیمتی معرفی و مقایبسه و بررسی کنیم که اصلا نیازی به مشاوره خاص و دقیق و مفصل نباشه در هر بار....................

مثل مقالات که یه مقاله می نویسیم و در آینده هر بار سوال بشه می گیم برید فلان جا رو بخونید........................که چقدر هم می خونند و می فرمایند ما حوصله نداریم بخونیم همینجا توضیح بده......................

متاسفانه ما هم حوصله هامون رو صرف تدوین . نگارش ...........عکاسی.............آموزش ...................فتوشاپ کاری و و و و و در مقالات کردیم مشکل ما نیست شما حال نداری می خواستی داشته باشی......................

/////////////////////////////////////////////////////////////////

می بینیم که عجیب انغریبا دچار فرهنگ ساختگی شدیم.......................................... .

می بینیم که در همه جا در فیض بوق و جاهای دیگر هم از افعال / دچار فعل گشتگی / استفاده می کنند همه دوستان...........................و دیگر اصطلاحات مصطلح ما......................

سیستم نقطه بسیار گذارشتن شدگی هم داره رواج پیدا می کنه..........................................

زین پس باس بیشتر مراقب نوستارمون باشیم که در فرهنگ سازی فرهنگ های بد و بیراه نسازیم...................................... ...

برخی اصطلاحات ما رو هم تو گوگل و ای نها سرچ کنید گه دیگه برا خودشون واژگانی شدن..................مثل / دانهیلیزم/..........................................

یه لغت نامه باس بدیم بیرون........................................ ..............

farazii
2014/07/11, 15:36
سلام دوست عزيز اگر مشكل شما اينه كه خونوادت به نداشتن كلاه گير ميدن و اجازه بيرون رفتن بدون كلاه رو به شما نميدن اول بايد به شما بابت داشتن همچين خانواده فهميده اي تبريك بگم الان ما دوستاني داريم كه خونوادشون به كلاه و لباس پوشيدنشون گير ميدن و ميگن اين ها سوسول بازيه و آبرومون تو محل ميره و ... و بدون كه كار درستي مي كنن چون نگران سلامتي شما هستن كه قطعا مهمترين سرمايه زندگيشون هستيد و اما بعد اگر جهت تامين هزينه كلاه از طرف خونواده مشكل داريد ميتونيد يه مدت پيش دوست يا آشنا يا اصلا غريبه كار كنيد تا مخارج تامين لوازم جانبي دوچرختون گيرتون بياد مگه خود من چه كار كردم؟ رفتم سركار و با پولش دوچرخم رو به صورت قسطي خريدم و بعدش لوازم جانبيش و ... تازه پدرم خودش لطف كرد و قسط آخر دوچرخم رو داد در ضمن ميتونيد فعلا يه كلاه در حد 30-40 تومن جوركنيد تا خونواده بهتون گير ندن و بعد به فكر يه چيز بهتر باشيد. ببخشيد كه زياد حرف زدم.
بسيار ممنونم كه پستم رو خوانديد ...بله حق با شماست فرهنگ دچار عجيب شدگي.شده..الان از اتاق فرمان دستور رسوندن كه فردا ميري و يه دونه كلاه و دستكش ميخري:5:

Overlord instinct
2014/07/11, 16:36
با سلام به دوستان گل .
یه چند وقتی هست که از میادین به دور بودم. واقعا احساس میکنم که داغون داغونم .... امادگیم به شدت افت کرده ......

parham.alikhah
2014/07/11, 17:03
اقا من امروز یه صحنه یه دلخراش دیدم واقعا دلخراش اخی اسپیش کوچولو
من صاحب اینو پیدا کنم درجا اعدامش میکنم تا یادش بمونه این بلارو سر این خوشگله نیاره

SABER_MTB
2014/07/11, 17:22
یه منبر غیر مرتبت با خود دوچرخه ولی مرتبلت با فرهنگ دانهیلیزم.................

البته با کسب اجازه قبلی و هماهنگی با مدیریت............................

این عکس تختی رو دیدیم یاد خریت ها فتادیم...........................

یاد عادم های دانهیلیزمی که اول کار بی خبر و بدون هماهنی قبلی با سیستم های سیتماتیک و با کلاس خر می شن بعد که توش فرو می رن نمی تونن تحمل کنن........................و ذات اصلی و دانهیلیزمشون نمی زاره در اون سیستم با کلاسیزم باقی بمونن.............................

عادم هایی مثل تختی.............چمران.................ب اقری...............و نمونه های اون ور آبیش مثل لینکولن...................کِنِدی

عادم هایی که برخی شرایط رو تحمل نکردند............

و با وجود تحمل بی نهایت و قدرت لا یزالی که درونشون بود.....................زیر بار برخی شرایط تاب نیاوردند......................

یا خودشون خودشون رو راحت کردند یا یکی دیگه شلیک کرد بهشون یا زیر بار فشار روحی ترکیدن و یا هم از اون ور دنیا پا شدن همه چی رو رها کردن تا تو جایی که باید باند حضور داشته باشند................

عادمی هایی که شرایط نا متعادل رو تحمل نکردند.......................از چ* کلاس و گ*ز کلاس بودن خانواده همسر گرفته تا ارضا نشدن با درجات بالای علمی تو ئدانشگاه های کالیف.......................

این ها عادم های سیستماتیکی نبودند که بتونند زیر لقای ریا و قیافه و کلاس و وانمود کردن که خوشحال و راضی اند.................زندگی کنند..............

این ها عادم های دانهیلیزمی بودن که تحمل تظاهر رو نداشتند.......................

فشاری که تظاهر بهشون وارد می کرد پاره کننده بود.....................

از درون به یک سمت و یک سو.............که سوی واقعیت و حقیقت و راستی ................از برون به سمت تظاهر و وانمود کردن و همرنگ شدن.............

که اون سمت درونیشون اونقدر قوی بود.................اونقدر قوی بود............که که سمت برونی رو رها کردند...................و با سمت درونی همراه شدن............

منتهی عموم و یا فرضا بگیم دیگران................به نظر خود ما دلیلی که باعث میشه بتونند سیستم تظاهر کردگی و وانمودیزم زیستن رو تحمل کنند......این نیست که درونشون با بیرونشون یکی است...................

هیچ درونی و هیچ ذاتی به اون سمت ها متمایل نمی شه................ذات ها ذات خداوندیست..............ذات ها اصلی است......چینی نیست................

مشکل این هایی که تو این سیستم سیستماتیک اذیت نمی شن و می تونن راحت تحمل کنند اینه که اصلا ذاتی ندارند......................

اصلا درونی ندارند که بخاد بکشدشون به سمتی..........................

اصولا اکر عادمی ذات داشته باشه...................درون داشته باشه.................هرگز نباس سیستم های برونی که پایه و اساسش وانمود کردگی و تظاهر و تفاخر و چ* کلاس و گ*ز کلاس و گ*ه کلاس است رو تحمل کند...................

این ها مال ادم های دوزاری است.......................

ادم هایی که مقدار دارند.......................

عادم هایی که استخون بندی و پایه و اساس ندارند و زیر چرخ گوشت همرگ شدگی هم برن دردشون نمی گیره..........

[Only registered and activated users can see links]پ

و از همه بد تر این که با چنان اشتیاقی وارد این چرخ گوشت یا آب میوه گیری میشن که یعنی هر کی له نشه.........هر کی همرنگ و ممزوج و چرخ نشه خره...........

عادم نباس دوزاری باشد..................

عادم اگر عادم باشد اصلا قیمت ندارد.............................

عادم نباس مقدار و حد داشته باشد.......................................

ادم ها ها به عادم ها گیر می دن که چرا به خودتون سختی می دین اخه .......چرا تو شرایط سخت باقی می منین چرا خودتون رو راحت نمی کنید............................

منتهی مراتب........کی است که فرق بین راحتی و ناراحتی رو بفهمه اخو.........................................

فذق بین تمیزی و کثیفی............................

که عموما هر چی ظاهرش راحت و آروم و تمیز باشه رو فکر می کنند باطنش هم همین است........................

کی است که فرق بین درد و عدم درد رو بفهمه............؟؟؟ این ها رو می برند چرخ می کنند له می کنند دردشون نمی گیره...........................بعد به ما می گن چرا به خودتون درد می دین..........؟؟؟

تفاوت تو میزان / احساس کردن / است................

معلومه ادم رو بی حس کنند دیگه هیچ دردی رو حس نمی کنه.................

معلوه ادم چشو چالش رو ببندند دیگه نه دردی رو می بینه و تفاوت بین تمیزی و کثیفی و فرق بین راحتی و عدم راحتی رو...........

صمٌ بکٌ عمیٌ فهم لا یرجعون...............................

خودشون رو اسیر شدید کردن ول کن هم نیستند................اصلا حال میکنند که داره بهشون تجاوز میشه......................

و فکر هم می کنند که دارند می رن جلو و پیشرفت و ترقی می کنند....................

و این ها ادم هایی هستند که تفاوت بین زیبایی و شبیه گاو تانزانیایی بودن رو هم نمی فهمند............

اون هایی که رو نباس بشناسند تا فی ها خالدون می شناسند...............که چی کار می کنه ماشینش چیه ..............رنگ چشاش چه رنگیه قدش چقدره و این ها..............

که البته این جور افراد به غیر از ماشین و قد و رنگ و مو و این خزعبلات چیز دیگه رو به عنوان / مشخصه / و ملاک اصلا نمی شناسند و اتفاقا از اون ورخود اون ها هم چیز دیگری اصلا برا عرضه ندراند..................

و از اون ور عادم هایی که باس بشناسند و بدانند و بفهمند رو اصلا عکسشون رو نشون می دی می گن این کی هست اصلا...................

بد ببختی اخو این ها چیز هایی که برا عرضه دارند احتیاج به / فهم / دارد که اون ها ندارند اخو..................................

و مشکل اصلی که جلو راه خیلی از عادم هاییست که می خان اصلی باشند ولی سیستم به سمت چینی شدن پیش می بردشون اینه که :

که اللخصوص هم در سنین نوجوانی و زیر 20 این تفکر شکل می گیره........چون دیگه بالای 25 دیگه عادم اگر ذهنش چنی شده باشد تقریبا غیر ممکن است که بتونه به Original بودنش بر گرده...................

مشکل اینه که این ها فکر می کنند عموم و اجتماع راه درست و حقیقی و اصلی اند................و خودش و ایدئولوژیش و فکراش اشتباه و سوتی و چرت و پرت و چینی اند...................

ولی الته رسیدن به باور متضادش به این راحتی ها هم نیست........................

یه منبر هم در مورد آپارتمانیزو این ها می خواستیم بریم در ان تاپیکی که در مورد روش های اعدام کردن دوچرخه باز شده بود........

که اون جا جاش نبود در یک روز دیگر در همین جا می رویم..............

ما هم بزرودی به دوران غیر آپارتمانیزمی خویش باز خواهیم گشت که روغن و گریس و تینر روحیمان در حد هشدار پایین آمده....................

Mr.Nariman
2014/07/11, 17:31
هوندا سیویک؟ از موتور خوشگلش شبیه هوندا سیویکه

Vahid_FRD
2014/07/11, 21:57
بچه گی های محمد رود

مهدی 77
2014/07/12, 08:09
چرا از سحر به بعد هیچکی تو سایت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟خسته شدم اینقد مقالات مرجعو خوندم خو....

Alu
2014/07/12, 10:35
چرا از سحر به بعد هیچکی تو سایت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟خسته شدم اینقد مقالات مرجعو خوندم خو....

یا سر کارن یا هنوز بیدار نشدن یا تازه خوابیدن یا در مورد من می خوان بخوابن :دی

Mr.Nariman
2014/07/12, 11:27
همه هنرستان های بزرگ اهوازو زنگ زدم
هیچکدومشون دوره تعمیرات لوازم صوتی ندارن :5:
خب پس دقیقا اینا کارشون چیه

SABER_MTB
2014/07/12, 14:25
خب پس دقیقا اینا کارشون چیه

یاد دادان خزعبلات به درد نخور....................................

سرتو با چی می شوری ..با شامپور مدرسان شریف.............................

مایع ظرف شویی مدرسان شریف غلیظ و با صرفه...........................

با کفش های مدرسان شریف دیگه پیاده روی خسته کننده نیست............................

به ولای علی قسم هر دفعه ای نتبلیغع مدرسان شریف رو پخش می کنه می خام تیلیویزیون رو بزنم بترکونم می بینم پول ندارم یه نو اش رو بخرم..............................

ما کلا شخصا از تبلیغ مجموعا بدمون میاد.....................................جن خوف که تبلیغ نمی خاد....................................

منتها این مدرسان شریف دیگه شور رو در آورده........................................ .

اخه پدر اسب ننه قمر......................انگار یه میخ تویله مدرسان شریف هست دارند با پتک می زنن تو سرت..................................

بعدش هم اخه یه مطلبی..................................اصل ا در این روزگار تحصیلات تکمیلی می ارزه اصلا............................

دو سه سال وقت 30 - 40 تومن هزینه گزاف...................

بعد هم الان فوق لیسانس و دکتر شدی مثلا چی میشه؟؟؟؟ کار بهتر گیرت میاد.؟؟ درامدت بیشتر میشه ؟؟؟؟ به قران کار بهتر ودر آمد به خود مدرک صرف نیست.......................اصلا فرض کنیم کار و کاسبی و بیزینس ور مد نظرمون نباشه اصلا.................همون کار های فنی مهندسی و آکادمیک...............................

عادم داریم با همون لیسانس معمولی هم نوع کار و هم در آمدش سگ شرف داره به دکتر اش..................................

فقط به مدرک نیست...................که................... ..............به شعور عادمه...................................

مطلب یانجاست که اصلا دو سه سال وقت و اون همه هزینه اصلا می رصرفه ؟؟؟؟

مدرسان شر یف.....................................

هر کی مدرسان شریفی نباشه خره.........................................

erfa
2014/07/12, 14:35
یاد دادان خزعبلات به درد نخور....................................

یعنی در مورد این حرفت یک جوری باهات موافقم که اصلا قابل وصف نیست

amir.fly
2014/07/13, 05:45
دارم از این زندگی به سبک خفاش خسته میشم... از ساعت 12 با خودم کلنجار رفتم هنوز خوابم نبرده.......
این شرایط نذاشته یک کلمه هم درس بحونم.......
فعلا" این مسائل دایورت میشن و آماده میشم که بعد از 1 هفته با دوچرخه بزنم بیرون:30:

ali tech
2014/07/13, 05:56
دارم از این زندگی به سبک خفاش خسته میشم... از ساعت 12 با خودم کلنجار رفتم هنوز خوابم نبرده.......
این شرایط نذاشته یک کلمه هم درس بحونم.......
فعلا" این مسائل دایورت میشن و آماده میشم که بعد از 1 هفته با دوچرخه بزنم بیرون:30:
به شما هم که از ما بدتری !!!

erfa
2014/07/13, 12:36
علی چرخ جدید خریدی ؟؟
بذار ببینیم