PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوچرخه سواری درماه مبارک رمضان

امید71
2014/06/17, 11:25
بچه ها ماه رمضون نزدیکه میخواستم نظرتونو درباره دوچرخه سواری توماه رمضون بدونم ایا کسی تورمضون سواردوچرخه میشه یانه ولی به نظرمن نمیشه چون خیلی سخته هم پدرادم درمیاد توروزه ای حالامیخواستم نظرشماروبدونم

matrix
2014/06/17, 12:13
اگر روزه می گیری نیم ساعت بعد افطار برو تمرین ... البته افطار سبک بخور ... یک تا دو ساعت تمرین
البته بعد از رمضون (با وجود این تمرینی که گفتم) باز آدم حدود 30 40 درصدی افت می کنه منتها با تمرین منظم دوباره رو میاد

امید71
2014/06/17, 12:19
ولی اصلا توروز ها دیگه نمیشه رفت چرخ سواریی روزه که همه بایدبگیرن

madade
2014/06/17, 12:42
من خودم 1 ساعت و نیم بعد از افطار می رفتم بیرون و به مدت 1 الی 2 ساعت ورزش می کردم ، وقتی برمی گشتم خونه ساعت 12 الی 1 شب بود و از اون طرف روز می خوابیدم. البته فقط دوچرخه سواری نبود و از دستگاه های اسکی فضایی توی پارک ها هم استفاده می کردم چون از دوچرخه سواری واقعا فشار بیشتری روی آدم می گذاره. در مجموع اگر ورزش توی این ماه مبارک منظم باشه افت بدنی یا نیست یا کمه.

Vahid_FRD
2014/06/27, 11:18
mohsen702
به نظرم شما باید یه مقاله در این مورد از خودت دروکنی
ممنون

mohsen702
2014/06/27, 12:12
@mohsen702 ([Only registered and activated users can see links])
به نظرم شما باید یه مقاله در این مورد از خودت دروکنی
ممنون

بله رئیس.

erfa
2014/06/27, 12:26
یک مدت بحث شده بود روی این موضوع خیلی هم اساسی بگردی حتما پیداش میکنی

اضافه شده بعد از : 12 minutes

یک مدت بحث شده بود روی این موضوع خیلی هم اساسی بگردی حتما پیداش میکنی

sino
2014/06/27, 17:27
رفیق خودت میگی به نظرمن نمیشه چون خیلی سخته هم پدرادم درمیاد..حالا همه بیان اینجا بگن خیلی عالیه و برو 15 ساعت هم رکاب بزن ..شما میری؟؟؟؟ :))))))
مهم ثبات و تداوم فعالیت بدنیه...خیلی سخته و نمیشه و پدرم درمیاد نداریم...تشریف نیاوردین تو این دنیا مهمونی..:))))) سخته باید بجنگی....نه اینکه 1 ماه تعطیل کنی ..قبلا 1 ساعت رکاب میزدی حالا صبح که خنکتره 15 دقیقه رکاب بزن, سخته بعد افطار,..سخته بعداز خواب,..بازم سخته یکم خونه نرمش و ورزش ..سخته بازم, لحاف پهن کن بگیر بخواب, .بهمین راحتی
کلن آدمای ورزش کار شده روزی 15 دقیقه هم حرکات کششی انجام میدن که ورزشی کرده باشن حالا چه ماه رمضان باشه یا ماه های عادی ....ولی برای کسی که توی طول سال 15 دقیقه هم نرمش و پیاده روی نمی کنه هیچ فرقی نمی کنه ماه رمضان باشه ..گرم باشه یا سرد باشه..هیچ ورزشی نمیکنه...

Pita
2014/06/28, 14:37
[Only registered and activated users can see links]