PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 23 خرداد 1393 - گروه فراز

mSafdel
2014/06/12, 13:18
برنامه فردا سرخه حصاره. ساعت 7:15 دم در تهرانپارس سرخه حصار. حداکثر تا ساعت 7:30 دقیقه منتظر میمونیم و بعد حرکت می کنیم به سمت پیست و بعد هم به سمت ده ترکمن (مسیر بعدی احتمال تغییر داره).
لوازم ایمنی (حداقل کلاه ایمنی) فراموش نشه.

rShahbazi
2014/06/12, 13:46
من هستم

giant_hz
2014/06/12, 15:51
[Only registered and activated users can see links]

AliFatehi
2014/06/18, 15:14
گزارش چی شد آقای صافدل...خیلی دلم میخواد یکی از اون گزارشاتون رو بخونم...

mSafdel
2014/06/18, 15:38
گزارش چی شد آقای صافدل...خیلی دلم میخواد یکی از اون گزارشاتون رو بخونم...
علی جان من صبح که بیدار شدم دیدم سردرد شدید دارم و نمیتونم رکاب بزنم و این برنامه رو از دست دادم. تو این برنامه رضا و پیمان و محمود حضور داشتن.
در مورد گزارش های من هم شما لطف داری. یه دونه گزارش عقب افتاده و خاص دارم که سعی می کنم در اولین فرصت تمومش کنم. تازه یه نفر دیگه هم منتظره تا این گزارشو بذارم بعدش اونم گزارش سفر هیجان انگیزشو بزاره اسمشم حمزه نیست :30:

AliFatehi
2014/06/18, 15:56
علی جان من صبح که بیدار شدم دیدم سردرد شدید دارم و نمیتونم رکاب بزنم و این برنامه رو از دست دادم. تو این برنامه رضا و پیمان و محمود حضور داشتن.
در مورد گزارش های من هم شما لطف داری. یه دونه گزارش عقب افتاده و خاص دارم که سعی می کنم در اولین فرصت تمومش کنم. تازه یه نفر دیگه هم منتظره تا این گزارشو بذارم بعدش اونم گزارش سفر هیجان انگیزشو بزاره اسمشم حمزه نیست :30:

پس قفل کلید درهای بسته که میگن شمایی....:smilies-azardl (13)
یک روح در دو بدن و یک گزارش در دو گزارش....از این چیزا....یه چی گفتم خودمم نفهمیدم...
منظور کلی اینه شما گزارش رو زودتر بنویس که ما فیض دو گزارش رو ببریم....پیشاپیش متشکریم....