PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه عید امسال ما 93، مازندران __ قسمت اول

PARSIA
2014/05/29, 00:40
این برنامه هم بعد از این چند مدت فرصت شد که گزارشی ازش تهیه کنیم برای دوستان گل...
چند برنامه قبلی تو نوروز سال های قبلی بیشتر تنها بودم یا به التماس برادرمونو با خودم برده بودم بیرون، اما امسال بعد از هماهنگی که با همرکابی همیشه پایه داش حسن داشتیم جور شد که باهم یه چهار روزی بریم صفا... از این چهار روز دو روزشو صبح تا عصر رکاب زدیم دو روز دیگه هم برای رفتن و برگشتن...
صبح روز اول قبل از راه افتادن کل تغذیه برای چهار روز و دیگر لوازم مورد نیاز تهیه کردیم و بعداظهر همان روز به سمت جاده چالوس روستای سیاه بیشه محل استراحت شبانه براه افتادیم...

چند نمایی از سیاه بیشه باصفای ما...

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شامو سیاه بیشه زدیم و شب هم هوای خیلی سرد، چه استراحتی شد شب اول با بخاری هیزومی دو بار تاصبح بلند شدیم برای ریختن هیزوم اونقدر که سرد بود...
دو برنامه هم قبلا، خوده سیاه بیشه تو سال 92 داشتیم... از عکس ها معلومه چطور مکانی هستش.. برای این تعطیلی هفته آینده خیلی دوست دارم برم اما تنهایی داستان داره... زمستونا خرس تا خونه ها هم اومده... البته چند باری هم سابقه دنبال کردن آدم یا حتی اون قدیما یه زن هم از حمله خرس کشته شده...

این عکس منو یاده...

این عکس انداخت... کجایی امکانات..

و مابقی عکس های سیاه بیشه.. زیاد تعریف کردم ازش

این عکسا جبران کمی از برنامه سیاه بیشه ساله قبل بشه و قسمتی هم از برنامه امسالمون جهت روز اول... ادامه داردع(جهت قسمت دوم)

mohsen702
2014/05/29, 00:46
خیلی عالی . دمتون گرم. خیلی زیبا. فقط دوچرخه شو یکم بیشتر میکردی دیگه آخرش بوود.

AliFatehi
2014/05/29, 11:07
آقا دمت گرم...عجب جایی....یه نقشه ای مسیری آدرسی چیزی هم بده...:p و بقول محسن قسمت دوچرخه که اصلا نبود رو زیادتر کنید....

erfa
2014/05/29, 11:08
خیلی زیباست
آدم میخاد بیاد اونجا زندگی کنه
عشقو حالی میکنین ها...................قدر این نعمت ها رو بدونین

mostafah67
2014/05/29, 14:13
سلام عالی بود، اونجا که رفتید جا برای موندن داشت یا چادر زدید؟ یه راهنمایی بکنید چون ما اگه بخوایم بریم تجربه ای نداریم

Sent from my C2305 using Tapatalk

PARSIA
2014/05/29, 20:06
خیلی عالی . دمتون گرم. خیلی زیبا. فقط دوچرخه شو یکم بیشتر میکردی دیگه آخرش بوود.
به روی چشم، هنوز قسمت و روز اول هستش رو دوچرخه نیومدیم...

آقا دمت گرم...عجب جایی....یه نقشه ای مسیری آدرسی چیزی هم بده...:p و بقول محسن قسمت دوچرخه که اصلا نبود رو زیادتر کنید....
فایلی از مسیر هم قراره بگذارم دلیل نگذاشتن هم اذیت کردن برنامه ام هستش... قسمت دوم گزارش هم اونقدر دوچرخه میگذارم تا جبران قسمت اول بشه...

خیلی زیباست
آدم میخاد بیاد اونجا زندگی کنه
عشقو حالی میکنین ها...................قدر این نعمت ها رو بدونین
همیشه ماها باید شاکر باشیم.. ولی امیدوارم تو این دوره از زندگی ها همه همه اول حداقل آرامش روحی داشته باشن اونوقت بعدش روز به روز بیشتر قدر هر چی هست و دارن درک میکنن و دائم ارتقائش میدن... نه اینکه یکی خیلی خوش خوش باشه و یکی برای یه تک تک ساعت از گذر عمرش عذاب بکشه... البته بلانصبته بعضی از عزیزان که انشاالله همیشه خوش باشن..

سلام عالی بود، اونجا که رفتید جا برای موندن داشت یا چادر زدید؟ یه راهنمایی بکنید چون ما اگه بخوایم بریم تجربه ای نداریم

جا برای چادر زدن هستش، ولی حتما کیسه خواب برای شبها نیازه.. ماهم کلان سه شب اونجا بودیم هر سه شب هم خونه... شبه دوم و سوم خونه مادربزرگ و داییم، برای عید دیدنی و هم برای استراحت..

AliFatehi
2014/05/29, 20:40
فایلی از مسیر هم قراره بگذارم دلیل نگذاشتن هم اذیت کردن برنامه ام هستش... قسمت دوم گزارش هم اونقدر دوچرخه میگذارم تا جبران قسمت اول بشه...

من اصلا با گوگل ارث نتونستم ارتباط روحی و روانی داشته باشم....

اگه روی مسیر با دست کشیده بشه یا آدرس نوشتاری هم باشه بهتره....

mostafah67
2014/05/29, 23:12
خیلی ممنون
اگه نشه چادر زد کسی پیدا میشه خونه یا ویلایی اجاره بده؟؟

PARSIA
2014/05/30, 17:39
خیلی ممنون اگه نشه چادر زد کسی پیدا میشه خونه یا ویلایی اجاره بده؟؟ Sent from my C2305 using Tapatalk خوده سیاه بیشه خونه یا ویلا نه...

PARSIA
2014/07/03, 22:07
گزارش قسمت دوم [Only registered and activated users can see links]

گزارش قسمت سوم [Only registered and activated users can see links]

Vahid_FRD
2014/07/04, 13:22
علی خدا لعنتت کنه
علی بازم خدا لعنتت کنه
علی بازم خدا لعنتت کنه که عید امسال مارو خراب کردی :a54d65a:

اضافه شده بعد از : 3 minutes

چند برنامه قبلی تو نوروز سال های قبلی بیشتر تنها بودم یا به التماس برادرمونو با خودم برده بودم بیرون)3

آقا ما در خدمتیم
منو با خودت ببر

PARSIA
2014/07/04, 14:26
آقا ما در خدمتیم
منو با خودت ببر
آقا وحید این حرفا چیه
انشاالله فرصتی شد حتما...