PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش جاده جدید طالقان ( فشند به طالقان) روز جمعه 93.2.23

PARSIA
2014/05/25, 21:51
سومین برنامه من و دوستان تو سال 93 که هوا واقعا عالی بودش..
9نفر شدیم با بربچ STUN بازمون، ساعته 6نیم شروع حرکتمون بودش تا که بچه ها بیان کم کسری هارو تهیه کنیم و راه بیوفتیم 7ربع شد..

مسیر هم جاده ای که سالیانه سالیان در حال احداث هستش از روستای فشند(همونی که چرا شمال، چرا کلاردشت) به طالقان داره زده میشه..
رفت و برگشتمونم حدودا 80 کیلومتر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ساله قبل ما دوباری این مسیرو رفته کرده بودیم..
دفعه اول (اردیبشت ماه 92): از بندگان خدا که زحمت میکشیدن تو سرما و گرما با کمبود تجهیزات از هر چیزی جهت احداث جاده، پرسیدیم این جاده تا کجا رفته؟ تا خوده طالقان رفته؟ در جواب: اونقدر رفتیم که خوردیم به دو تا قله که باید تونل زده بشه تا چند وقته دیگه ( همون تا..... خوذمون)... خب ماهم گفتیم باشه تا جایی که راه داره میریم بعدش برمیگردیم، فتح مسیر باشه دفعه بعد انشاالله..

دفعه دوم (شهریور ماه 92): قسمت شد که رفتیم دیدیم بله (همون تا.....) برای تونل تازه دهنشو خط کشی کردن که دو روزه راه به درش کنند.. ولی این سری دوچرخه هارو کول کردیم و قله رو رفتیم بالا اونم تو اوج گرما وسطه روز ینی سوخته ای کردیم هرگز فراموش نشدنی... به یادش بخیر

خوشبختانه هوا خیلی عالی بودش

باربی های گروهمونو ببینید... خیلی زیباست

اینجا هم تجدید قوا و برگشت مسیر

[Only registered and activated users can see links]

reza68
2014/05/25, 22:46
مرسی از گزاررش خوبتون

PARSIA
2014/05/25, 23:00
مرسی از گزاررش خوبتون

قابله شما دوستان رو نداره... عکسا زیاده نمیدونم دیگه کدومو بزارم و نبود وقت و حوصله کافی برای نوشتن گزارش.. بابت توضیحاته کم هم ببخشید.
دو برنامه قبل هم به خصوص عید جنگل های کلاردشت و عباس آباد هم انشاالله تهیه میکنم..

sepehr82
2014/05/26, 01:29
وای یییییییییییییییی چه مناظری داشته و داره اون اطراف !!!!!!!!!!! ماشاااااا .........ممنوننننننن ... جناب پارسیا ...... فقط این یکی دو روز دل خلایق را با گزارش های استان قزوین /// آب کردید ... کباب کردید ... حیرون کردید ... خمار کردید ... و اندر فکر ..........
موفق باشید عالی بود .

sanaz20
2014/05/26, 07:54
فقط اون جاینت سفیده رو عشقه..... خیلی خوشگلههههههههه :63:

mSafdel
2014/05/26, 08:03
آقا کیان شما کدومید تو عکس ها؟

اگه براتون امکان پذیره فایل مسیرو هم برای آشنایی بیشتر بذارید. ممنون

Biker
2014/05/26, 09:04
اوه اوه، عاغا اینجا خعل سنگلاخه، واقعاً بایک سواری در چنین مسیری مخصوصاً اگر سرازیری هم بیفتی خیلی فنی و مشکل میشه.
شرط میبندم اون چوبها رو هم از خونه ترنسفر کردید وگرنه اون جایی که من میبینم عمراً بک شاخه خشک هم پیدا بشه! ;)

Ghasem
2014/05/26, 10:12
آقا جالب بود و خسته نباشید. به نظر منم مسیرش یه مقدار سسته، مخصوصا تو سربالایی جیگر آدمو در میاره. ولی دمتون گرم. اگه امکانش رو دارید بفگید تا چه ارتفاعی رو بالا رفتین.

PARSIA
2014/05/26, 23:49
آقا کیان شما کدومید تو عکس ها؟
اگه براتون امکان پذیره فایل مسیرو هم برای آشنایی بیشتر بذارید. ممنون

اونی که لباسه BMC تنشه، به روی چشم...

اوه اوه، عاغا اینجا خعل سنگلاخه، واقعاً بایک سواری در چنین مسیری مخصوصاً اگر سرازیری هم بیفتی خیلی فنی و مشکل میشه.
شرط میبندم اون چوبها رو هم از خونه ترنسفر کردید وگرنه اون جایی که من میبینم عمراً بک شاخه خشک هم پیدا بشه! ;)

بله درسته، تا انتها مسیر به یه چشمه میخوره بعد یا باید دوچرخه هارو کول کنیم بریم بالا و از اونجا هم تو سراشیبی سنگ لاخ و بیشتر شن و خرده سنگ کوه بیاییم پایین ازنو ادامه مسیر جاده خاکی تا شهرکه طالقان ( که دفعه دوم تو سال قبل این کارو چهار نفره انجام دادیم تقریبا زمان رکاب زدن رفت و برگشتمونم 12ساعت و طول مسیر هم 140 کیلومتر شد)
و یا: اگه از چشمه برگردیم شیبه مسیر هم زیاده و هم سست.. ینی اونقدر دستام رو کتی و فرمون ثابت میمونه موقعه ای که پیاده میشم از دوچرخه انگشته کوچیکه و بغلیشو با دسته دیگه به زحمت صافشون میکنم تا چند روز هم آرتروز انگشت میگره مارو......
اون چوبها هم اوایل مسیر هم از کارگرهای زحمتکش راه سازی گرفته بودیم و ریختیم داخل کوله..

PARSIA
2014/05/27, 17:13
نماي کلي مسير

شروع مسير تا قله

قله تا انتهاي مسير شهرک طالقان

mostafah67
2014/05/28, 01:17
آقا دمتون گرم عجب مسیری کار هر کسی نیست رفتن این سربالایی ها و این مسیر طاقت فرسا.. راستش منم به همچین مسیری اطراف شهرمون سراغ دارم رفت برگشت شاید 100تایی بشه مسیرش کوهستانی و پر گردنه ست و بخاطر سربالایی هاش دو دلم که میتونم برم یا نه ولی حتما یه روزی میرم.. آخرش هم میخوره به این بهشت:
روستای زیبای پیله ورین...

خدایی ارزش رفتن نداره؟؟!:cool:

Sent from my C2305 using Tapatalk