PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین تمرین سخت ولی جذاب 19 اردیبهشت برغان

minyator
2014/05/16, 01:48
درود بر دوستان عزیز الان که دارم این گزارش رو مینویسم حدود یک ماه میشه که دوچرخه سوار شدم و از این بابت بسیار خوشحال و خرسندم.
حقیقتش من زیاد حال و حوصله تایپ کردن ندارم ولی خوب حیفم اومد که ننویسم جمعه گذشته یعنی 19 اردیبهشت صبح ساعت 7 صبح بود که از خواب بیدار شدم کلافه بودم یه هو زد به سرم که تنهایی بزنم به دل کوه اونم به سمت برغان با چی؟ دوچرخه!!! تو عمرم بدون ماشین اون مسیر رو نرفته بودم به هر حال تنها بودم کسی هم نبود راه افتادم به هشتم رستاخیز که رسیدم یه دوچرخه سوار رو دیدم که داره با عجله مسیر رو میره بالا منم له له زنان شیب مثبت رو با دنده 1 به 1 با بدبختی داشتم میرفتم بالا خلاصه با هر بد بختی بود رسیدم سیزدهم افتادم اول جاده چشتون روز بد نبینه من بودم یه عالمه شیب مثبت که خیلی هاشو پیاده رفتم.
10 کیلومتر مونده به برغان گفتم هر جور شده باید برم.
[Only registered and activated users can see links]

اینم از طبیعتی که ما آدما با اشغالامون داغونش میکنیم

اینجا تصمیم گرفتم که مسیر رو برا خودم نزدیک کنم زدم به دل کوه

نمایی از شهر کرج البته چیزی دیده نمیشه همش آلودگی و ریزگردها

گله گوسفند که دارن میان به سمت من که واسه چوپان ها جالب بود که من وسط تپه ها بودم و جاده اصلی بین ما جالبه که سرعت اونا بیشتر از من بود چون سریع بهم رسیدن

و در نهایت برگشتم تو مسیر و مجموعه عسل

یادش بخیر نوار کاست

و خودم به روایت تصویر اول شیب منفی

نمایی از جنگل و کوه

و دوباره خودم در حال صبحانه خوردن ساعت 10 صبح جالب بود رفتم پیش نونوا که نون بگیرم ازم پول نگرفت میگفت کاش به جای ماشینا شما دوچرخه سوارا فقط میومدید اینجا

بعد صبحانه تصمیم گرفتم برگردم ولی مونده بودم چه جوری؟ تو این فکرا بودم که بر خوردم به یه گروه دوچرخه سواری با حال که عضو باشگاه دوچرخه سواری افق کرج بودن باهاشون دوست شدم و به هوای اونا هم که بود مسیر رو برگشتم البته خیلی سخت بود و یه جا هم زدیم تو خاکی که خیلی حال داد و الانم یه هفته اس که عضو باشگاه افق شدم و اگه خدا بخواد تداوم پیدا میکنه ببخشید اگه طولانی شد.

mSafdel
2014/05/16, 09:44
خیلی خوب بود آقا حمید. پس به سلامتی اولین سفر دوچرخه ای هم رفتید. لذتی داره که نگو :p
فقط یه توصیه: وقتی گوسفند دیدید فرار کنید و ازشون دور بشید مطمئن باشید که چند تا سگ هم همون دور و برا هستن :riz277:

minyator
2014/05/16, 12:10
خیلی خوب بود آقا حمید. پس به سلامتی اولین سفر دوچرخه ای هم رفتید. لذتی داره که نگو :p
فقط یه توصیه: وقتی گوسفند دیدید فرار کنید و ازشون دور بشید مطمئن باشید که چند تا سگ هم همون دور و برا هستن :riz277:
آقای صافدل متشکر که سر زدید حال که نگو تو عمرم اینقدر بهم حال نداده بود.
کاش تو این مملکت از بچگی بهمون آموزش بدن که طبیعت خوبه و امکاناتشو فراهم کنن که یکیش همین دوچرخه اس تا اینجوری بشه قدر طبیعت رو بیشتر بدونیم و ازش استفاده بهینه کنیم ولی خوب چه فایده مسئولین ظاهرا" گرفتاریشون زیاده فکر دوچرخه و دوچرخه سوار نیستن.
پاینده باشید

nimat
2014/05/16, 20:01
به به دورود بر آقا حمید
اون یارو سمت چپیه تو عکس که لباس زرد تنشه چقدر آشناس؟؟؟؟؟!!!! :9:

به افق خوش آمدی حمید جان به امید حضور مداوم.......

minyator
2014/05/17, 09:19
به داش نيما بابا شما هم که اينجايي خيلي مخلصيم دمت گرم:49:

NASER1394
2014/05/17, 11:38
حمید جان با اینکه خیلی خلاصه بود اما برای بار اول خیلیوم عالی بود . مطمئنم که از این به بعد کودک درونت نمیزاره صبح روزای تعطیل تا لنگ ظهر بخوابی ;)

خدا این بایک 20 رو حفظ کنه که خیلی ها رو به اصل خویش تن باز میگردونه ....

در مورد فرهنگ سازی از سنین پایین هم شدیدا موافقم :63:

ان شالله برنامه ها و گزارش های بیشتری از شما اینجا ببینیم :12: