PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری بهـــــــــاری

صفحه ها : [1] 2 3 4

Vahid_FRD
2014/03/20, 14:03
بچه های گل و با معرفت بایک بیست اینجا حس و احوال بهاریتون بنویسید
باشد تا رستگار شویم

Mr.Nariman
2014/03/20, 15:13
20:47:47
خدا بخیر کنه امسالووو...اینم از برکات عمو صابر...امسال دنیا خراب میشه

rsmehrdad
2014/03/20, 15:21
پیشاپیش عیدو به همه تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشید التماس دعا

yahya_021
2014/03/20, 15:59
عید همه ی دوستان دوچرخه سوار مبارک

mohsenfokoli
2014/03/20, 16:02
با توجه به اتفاقایی که تو سال 92 اتفاق افتاد چه خوب چه بد
با توجه به اتفاقایی که قراره تو سال 93 اتفاق بیافته چه خوب چه بد

همیشه و همیشه

بدون توجه به شرایط من رکاب خودمو میزنم و زدم تا الان.
هیچ ربطی هم به شرایط و بقیه نداره.

تو این فکر بودم آخه چرا این مردم این همه از من انتظار دارن آخه؟ چرا واقعا؟ من که نمی دونم.
شاید خیلی به مردم اهمیت میدم. اینم یه شکلیه دیگه.

بعضی هام که عین بختک میوفتن به جون آدم که آدم نمیدونه که چجوری باید از شرشون خلاص شد
جالبیش اینجاس نوبت به ما که میرسه زمین میتپه.

به قول داریوش میگه: هوای قفس کشنده، بیرون پر از درنده، کجا بره پرنده.
جدیدن نمیدونم یه چیزی هی میاد تو کلم که میگه دوچرخه سواری نکن به خاطر شرایط همه چیزو ول کن.

ولی ما رو هیچ کس نمیتونه از هم جدا کنه
[Only registered and activated users can see links] 5n.jpg

اینم منم قوی تر از همیشه هیچ کسم جلودار من نمیتونه بشه

[Only registered and activated users can see links] .jpg

حالا فردا هم داریم جاده چالوس یکم هوا عوض شه.
مردیم تو این پایین شهر با این آدما.

اصلا یه جور وقتی سوار دوچرخه هستی نگات میکنن انگار هواپیمای بدون سرنشین دیدن. اصلا یه وعضی
میخوان بخورنت.
شایدم بهم حسودی میکنن وقتی میبینن مثل اسب دارم رکاب میزنم. این جمله هم استعاره داره.
اینم کیک تولد آدمای منطقه ما
[Only registered and activated users can see links] 0n.jpg

درسته یه سال دیگه مهندس میشم.
ولی چه فایده وقتی به آبدارچی شرکت خدماتی هم میگن مهندس.

:70: یه کورسی و یه کوهستان دارم که هیچ می خوام تازه یه تریال 26 هم بگیرم.

خدا رو چه دیدی یهو دیدی یه رکورد تو گینس ثبت کردیم با حرکت زدن.

حالا دیگه کم کم داریم به لحضات ملکوتی تحویل سال نزدیک میشیم.
دیگه باید از خونه فرار کنیم
از تمام بچه ها التماس آرزوی خوشبختی واسه خودم دارم.
تا سال 93 از همه خداحافطی میکنم

amir@
2014/03/20, 16:24
پیشاپیش سال نوی همگی مبارک و برایتان بهترین ها را آرزومندم.:12::24:

Hamzeh
2014/03/20, 18:25
[Only registered and activated users can see links]
اینم آخرین رکاب زنی من در سال ۹۲ :)
یه بنده خدایی رو هم بالای کوه دیدم با یه دوچرخه قدیمی، اتفاقا برای اولین بار، اومده بود بالا. خلاصه آدرس دادم بهش بیاد اینجا معتاد بشه مثل ما ;)

Sent from my Xperia Active using Tapatalk

Mr.Nariman
2014/03/20, 20:34
عید همه مبارک
امیدوارم سالی توام با خوشی و سلامتی و موفقیت داشته باشید
لحظه تحویل سال به وقت بایک بیست 20:47:47
موقع سال تحویل برای هم دیگه دعا کنیم

من چه ادم ....هستم که فکر کردم واقعا ساعت 8.47.47 عیده :mad:
ای خدا بگم چی کارت کنه.... من پای لپتاب ...مامانم در حال چیدن هفت سین...خواهر کوچیکم تو حموم...همه مون روی ساعت 8.47.47 حساب کرده بودیم....
تلویزیون روشن کردم...5 ثانیه اخر خشکمون زده بود ! عید شد....
در کل عید همگی مبارکا باشه

SABER_MTB
2014/03/20, 21:55
نوروز همه مبارک باشه انشا الله و تعالی..............

بابا این چه وضعشه آخه دم عیدی........تو خونه با اینترنت یه شرکتی بایک بیست باز نمیشه پینک بایک باز می شه...............تو دفتر کارمون با اینترنت مخابرات بر عکس............یعنی چی آخو بابا ما هزار تا کار داریم......

الله اکبر یه روز عیدی هم نمی زارند یه اینترنت از گلومون بره پایین...........

mohsen702
2014/03/20, 22:31

سال نو حال نو
امیدوارم همیشه سالم باشین تا بتونید دوچرخه برونید بقیه مسائل حله
دم همه دوستان گرم

Dirt
2014/03/20, 22:33
عید نوروز همتون بهترین باشه و مبارک باشه

سفر ۷سین فامیل من توهه تهران

[Only registered and activated users can see links] bb4b73afe5d31c.jpg

paganini
2014/03/21, 00:47
سلام وتبریک عید،آرزوی تندرستی ودوچرخه درستی برای دوچرخه سوارای بایک 20 وهمه و
همه توسال جدید
نوروزتان پیروز،هرروزتان دوچرخه سوار

hani
2014/03/21, 01:10
نوروز همگی مبارک.

ali tech
2014/03/21, 01:20
بلاخره عید هم اومد وسال جدید امیدوارم امسال سال خوبی باشه و امیدوارم پای یه بنده خدا هم تو سال جدید خوب شه
فقط نمیدونم چرا یه زنگ زد ما متوجه نشدیم هرچی هم خواستیم بهش زنگ بزنیم برنمیداشت !!!
از مدیران بایک بیست هم تشکر میکنم مخصوصا آقا مسعود که واقعا من جاشون بودم تا الان رد داده بودم

erfa
2014/03/21, 01:29
عید همتون مبارک باشه
ایشالا سال خوب و خوشی رو در کنار آدم های دیگه داشته باشین

OveR-LorD
2014/03/21, 02:15
ســـــلام ... به بروبچ گل رکابزن

آدم هرجا میره و میاد از آخر یه سر باید به این سایت بزنه ... آخه بچه هاش خیلی گلن !:12:

سال نوی همگیتون هم مبارک :22:

امیدوارم امسال سالی سرشار از برنامه های باحال ، مسیرای جدید و دوچرخه های نو (وساه اونایی که دنبالشن) باشه :44:

و امیدوارم تو سربالایی های زندگی فنر شانژمانتون از جا در نره ... :14:

لاستیکاتون همیشه پرباد ...دنده هاتون تنظیم تنظیم ... دوشاخاتون سرشار از روغن .... و توپی هاتون روونه روون ... :67:

کوچیک همه ی بروبکس بایک بیستی ...

سال خوبی داشته باشید ...

SABER_MTB
2014/03/21, 02:18
آقا این شکل و شمایل جدید سایت رو چرا ما نمی تونیم ببینیم ؟؟؟؟؟؟

برالی ما کما فی السابق نشون میده تنظیمی چیزی رو باید دست کاری کنیم ؟

Vahid_FRD
2014/03/21, 07:50
یه پرینت اسکرین بزار ببینیم چی جوریه

A.amex
2014/03/21, 07:52
بچه ها سال نو مبارک

سال خوبی داشته باشید

Pita
2014/03/21, 08:43
زیاد حس خوبی ندارم آخر سال یا اول سال مریض شدم میخواستم اول صبح برم دوچرخه سواری بجاش تو رختخوابم.
ولی بقول حاجی فیروز باید خندید:

ارباب خودم سامبولی بلیکم
ارباب خودم سر تو بالا کن،
ارباب خودم منو نیگا کن،
ارباب خودم لطفی به ما کن.
ارباب خودم بزبز قندی،
ارباب خودم چرا نمی‌خندی؟

AminRF
2014/03/21, 16:16
من هم عید رو به همه ی دوچرخه سوار های عزیز و دوست داشتنی تبریک میگم:28:
یه سوال کسی میدونه هفت سین دوچرخه سوار ها چیه؟؟؟

erfa
2014/03/21, 16:41
من هم عید رو به همه ی دوچرخه سوار های عزیز و دوست داشتنی تبریک میگم:28:
یه سوال کسی میدونه هفت سین دوچرخه سوار ها چیه؟؟؟
سیم؟؟؟؟؟؟!!!
دیگه چیزی به ذهنم نرسید!!!

auas
2014/03/21, 17:11
بنده هم عید رو به تمام دوچرخه سواری عزیز مخصوصا بایک 20 تبریک میگم
انشاالله که سال خوب و خوشی داشته باشید
امروز یه بنده خدایی رو توی خیابون دیدم دیدم هرچی صدا زدم علی آقا علی آقا
ایشون هم سوار بر اسکات 29 شده بود محل نذاشت بمون:( A.amex ([Only registered and activated users can see links]) Vahid Nz ([Only registered and activated users can see links])
علی آقا ما میخواستیم تبریک بگیم نمی خواستم شیرینی بگیریم که :63:

mohamad road
2014/03/21, 18:18
عید همه دوچرخه سوار های عزیز مبارک!!!!

همتون رو دوست دارم!!! بوس... بوس....

خبر های خوبی در راهه!!!!

Masoud
2014/03/21, 20:58
من هم به نوبه خودم این نوروز باستانی رو به همه دوستان شادباش میگم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و شادی رو داشته باشید

مخصوصا آقا مسعود که واقعا من جاشون بودم تا الان رد داده بودم

علی جان این قسمت رو نفهمیدم :riz273:

آقا این شکل و شمایل جدید سایت رو چرا ما نمی تونیم ببینیم ؟؟؟؟؟؟

برالی ما کما فی السابق نشون میده تنظیمی چیزی رو باید دست کاری کنیم ؟

صابر خان کش براوزرتون رو پاک کنید باید درست بشه

Vahid_FRD
2014/03/21, 21:01
بنده هم عید رو به تمام دوچرخه سواری عزیز مخصوصا بایک 20 تبریک میگم
انشاالله که سال خوب و خوشی داشته باشید
امروز یه بنده خدایی رو توی خیابون دیدم دیدم هرچی صدا زدم علی آقا علی آقا
ایشون هم سوار بر اسکات 29 شده بود محل نذاشت بمون:( A.amex ([Only registered and activated users can see links]) Vahid Nz ([Only registered and activated users can see links])
علی آقا ما میخواستیم تبریک بگیم نمی خواستم شیرینی بگیریم که :63:
ای ول علی آقا
بلند تر صدا می زدی خو

SABER_MTB
2014/03/21, 21:07
صابر خان کش براوزرتون رو پاک کنید باید درست بشه

و من الله توفیق......................خیلیوم عالو شد تشکر................

R EZ A
2014/03/21, 22:18
سال نوی همگی مبارک

به مناسبت سال جدید کلا زدیم دوچرخه بیچاره رو تقریبا به قطعات تشکیل دهنده اش تجزیه کردیم
از یه سرویس ساده ی توپی جلو شروع شد و دیگه همه اجزا رو درگیر کرد

تا این لحظه توپی جلو،دوشاخ،کاسه دوشاخ کاملا باز شده اند

آچار خودرو رو گم کردم:( برا همین هنوز سراغ دم و تشکیلات چرخ عقب نتونستم برم
روغن هیدرولیک ندارم گریس هم تموم کردم پس بستن این تشکیلات به بعد از تهیه ی اینا موکول میشه
باید برم یه سری خرت و پرت بخرم در اسرع وقت

فعلا یکی یکی دارم باز میکنم،تمیز میکنم ، پک میکنم میزارم کنار

تو فکرشم بازی دوشاخ رو از 8 سانت بکنم 10-12 سانت
اگه موفقیت آمیز بود آموزش اش رو میزارم تو سایت

SABER_MTB
2014/03/22, 01:55
تو فکرشم بازی دوشاخ رو از 8 سانت بکنم 10-12 سانت

دفترچه خدمات درمانی دارین ؟؟؟؟

جسارتا بیمه ها خدمات دندانپزشکی و ارتودنسی رو تقبل نمی کنند ها.............

این لوله هایی که بازی می کنند و داخل پوسته می روند اصطلاحا به آنها Stanchion می گویند.............

و اللقائده در حالتی که دوشاخ بزی نکرده و در حالت کاملا باز قرار دارد حد اقل ی هدرصدی که معمولا چیزی حود 30 الی 35 % شان است باید داخل پوسته بماند.....که بتواند در ان شرایط هم که کمترین مقدارش داخل پوسته است به اندازه کافی در داخل پوسته باشد تا در مقابل نیرو های در جهت جلو عقب که وزن و شنتاب حرکت شما بهش وارد می کنه مقاومت کنه..........

وقتی شما دوشاخ 8 سانتی رو بر می داری می کنی 12 یعنی داری اون مقدار که طراحا باقی گذاشتن تو پوسته بمونه رو سر خود کم می کنی........

البته دوشاخ هایی هم وجود دارند مثل دوشاخ های U turn دار تو همه برند ها یا سری های Recon TK / Tora TK تو Rock Shox که از اول میز طراحی براشون امنکان تغییر ارتفاع و تغییر بازی رو گذاشتن.....و اون ها رو طراحا طوری Stanchion هاشون رو طراحی کردن که تو بالاترین حالت و تو بیشترین مقدار بازی هم....حود 35 % Stanchion ها داخل پوسته باقی بماند................

والا کاری که شما درشرف انجام آن هستی نتیجه ای به جز این که اون 35 % رئ تبدذیل به مثلا 15 % یا 10 % بکنی نداره و خودت فکر کن ببیاندیش ببین فشاری که می خواسته رو یه سطح 35 % یی تقسیم شه الان اجبارا باید رو یه سطح 15 % یی تقسیم شه..........تنیجش چی می تونه باشه.......

و حالا دوشاخ زیاد مهم نیست............فوق آخرش کسی دوشاخش هم بترکه ما رو خوشحال می کنه یه سر میاد پیش خودمون................فک و دک و دندون ها رو که دیگه در تخصص ما نیست...........

ali tech
2014/03/22, 03:07
من هم به نوبه خودم این نوروز باستانی رو به همه دوستان شادباش میگم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و شادی رو داشته باشید

علی جان این قسمت رو نفهمیدم :riz273:

ه
منظورم اینه که با این همه دردسر و.........من بجا شما بودم صبرم تموم شده بود و ........

mohamad road
2014/03/22, 03:07
ای ول علی آقا
بلند تر صدا می زدی خو
آقا دمت گرم زنگ زدی برا تبریک عید... اصن غافلگیرم کردی ناجور....
فکر کن 20 نفر سر سفره تا اولین کلمه فارسی منو شنیدن همه ساکت شدن، همه هم جفنگ، نیششون تا بنا گوش بازه و به من نگاه میکنن!!!

اصن وضعیت بسیار ناجوری بود.... خودم هم خنده ام گرفته بود.... به قول معروف نه میتونستم گورتت بدم نه میتونستم بندازمت!!!

آقا خواهشا هر کی به من زنگ میزنه ترکی بحرفه... من فارسی بلد نیستم... سوژه خنده ملت قرار میگیرم خوب

Vahid_FRD
2014/03/22, 10:25
منظورم اینه که با این همه دردسر و.........من بجا شما بودم صبرم تموم شده بود و ........
آقا مسعود اصلا ته صبر و بردباری و متانته
منم اگه از دوران طفولیت دوستی مثل مهرداد داشتم انقدر صبور و بردبار می شدم

اضافه شده بعد از : 5 minutes

آقا دمت گرم زنگ زدی برا تبریک عید... اصن غافلگیرم کردی ناجور....
فکر کن 20 نفر سر سفره تا اولین کلمه فارسی منو شنیدن همه ساکت شدن، همه هم جفنگ، نیششون تا بنا گوش بازه و به من نگاه میکنن!!!

اصن وضعیت بسیار ناجوری بود.... خودم هم خنده ام گرفته بود.... به قول معروف نه میتونستم گورتت بدم نه میتونستم بندازمت!!!

آقا خواهشا هر کی به من زنگ میزنه ترکی بحرفه... من فارسی بلد نیستم... سوژه خنده ملت قرار میگیرم خوب
خخخخخخخخخ
جالبه اینکه نشناخته بود سر کار هم گذاشته بودمش

Masoud
2014/03/22, 11:32

خواهش میکنم همش بخاطر عشق به دوچرخه و دوستان خوبی مثل شما و بقیه دوستانه بجز وحید
خخخخخخخخخخخخخخخخ

R EZ A
2014/03/22, 12:07
صابر خان ما ارادت خاصی خدمت شما داریم و الان بسی ذوق کردیم که جواب به این مفصلی دادین

دوشاخ مذکور که قراره مورد عمل جراحی افزایش قد قرار بگیره tora xc هستش
دقیقا این
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
تو ورژن solo air اش تمهیدات افزایش بازی اندیشیده شده
که البته از من coilه و سرپایی کارش راه نمیافته،باید جراحی بشه
کل اون به اصطلاح Stanchion هم الان گرفتم 28 سانت بود

پس با استفاده از قاعده ی 30-35% تا 16-17 سانت دستم بازه
ولی فعلا به 12 اکتفا کردم:دی

راستی
از بابت بیمه هم زیاد جای نگرانی نیست
بیمه تکمیلیه،یه حدودی خرج دندونو میده

erfa
2014/03/22, 17:10
سلام
یادتونه مشهد امسال برف نیومد!!!!
الان داره برف میاد

[Only registered and activated users can see links] 162437-1.jpg

[Only registered and activated users can see links] 162432.jpg

ALI_GH
2014/03/22, 18:14
سلام
یادتونه مشهد امسال برف نیومد!!!!
الان داره برف میاد

[Only registered and activated users can see links] 162437-1.jpg

می خواستی بگی اینم ماشین ما .. :25r30wi: ... شوخی می کنم :63:

ARASH.CLIMBER
2014/03/22, 19:15
می خواستی بگی اینم ماشین ما .. :25r30wi: ... شوخی می کنم :63:

خیلی سوناتا زیر برف خوشگل میشه :25:

----------------------------------
وای دوباره تست گرفتم از خودم....بعد از 4 جلسه تمرین 3 درصد قویتر رکاب زدم!الان خیلی خوشحالم مث این میپرم بالا پایین::02:

پیشرفت خیلی کیف میده...

Mr.Nariman
2014/03/22, 19:44
حسی که وقتی پول نیاز داری و مثه چی میخوای که چیزات رو ازت بخرن!:19:
این عیدی اشک ما درنیادا.... توکل بر او....

erfa
2014/03/22, 22:18
نه بابا ماشین خودمون نیست که......
ماشین همسایمونه!!!!!!

Hamzeh
2014/03/22, 22:28
به همسایتون سلام برسون :9:

حوصله ندارم اصلا . . . دوست دارم با دوچرخه برم سفر ولی ظاهرا نمی خواد جور بشه. یعنی کلا خودش که هیچوقت جور نمیشه، باید زورچپونی جورش کرد ولی فعلا زورم نرسیده هنوز :2bike_smiley:

mohsenfokoli
2014/03/22, 23:45
به همسایتون سلام برسون :9:

حوصله ندارم اصلا . . . دوست دارم با دوچرخه برم سفر ولی ظاهرا نمی خواد جور بشه. یعنی کلا خودش که هیچوقت جور نمیشه، باید زورچپونی جورش کرد ولی فعلا زورم نرسیده هنوز :2bike_smiley:

پس چرا نرفتی گرمسار؟

amir.fly
2014/03/22, 23:54
هیچ حسی ندارم .. یعنی انگا افکن پاشیدن روم...
عصری میخواستم برم ارایشگاه نشد .. حسش نیومد . میخواستم برم شلوار پد دار بخرم حسش نیومد. الانم میخوام بخوابم حسش نیست !!

Hamzeh
2014/03/23, 00:20
کار پیش اومده فردا معلوم ميشه میرسم برم یا نه. ضمن اینکه مطمئن شدم تو منطقه حفاظت شده هست قصر بهرام و باید مجوز بگیرم که بتونم دخول پیدا کنم به کویر :)
احتملا بعد از عید پیگیری مجوز رو بکنم و تو هفته سوم یا چهارم فروردین برم. هوا خنکه هنوز فرصت هست.

Mr.Nariman
2014/03/23, 16:59
غم سنگین سیمرغ(خودم)....نداشتن پیل(پول) این مرغ(دوچرخه)
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ALI_GH
2014/03/23, 17:48
غم سنگین سیمرغ(خودم)....نداشتن پیل(پول) این مرغ(دوچرخه)

فعلا که لو رفتی وضعت از همه ما توپتره ..
بیشتر از همه هم میگی پول ندارم ... :34:

Vahid_FRD
2014/03/23, 19:43
فعلا که لو رفتی وضعت از همه ما توپتره ..
بیشتر از همه هم میگی پول ندارم ... :34:
همیشه همین بوده هر کس وضعش بهتره بیشتر می گه ندام
.................................................. .................................................. .
آقا کسی از صابر خبر نداره
بهش بگید بیاد خودشو معرفی کنه

Mr.Nariman
2014/03/23, 20:23
همیشه همین بوده هر کس وضعش بهتره بیشتر می گه ندام

دست شما درد نکنه!
ما میگیم برای این چیزا پول نداریم...خب معلومه من فعلا پول اینتنس رو ندارم ایشالا خدا هم میرسونه اینو میخرم.
ولی واقعا الان برای کاری نیاز مالی دارم که میگم پول نیست....(لوازم لهو و لعبات ماشین).
عمو صابر داره روی بمبه کار میکنه!
ــــــــــــــــــ
چه خبر از عید دوستان؟
ما که همش حمالی مهمانان محترم رو انجام میدیم...ایشالا فردا بریم خارج از این شهر...ایشالا....

Hamzeh
2014/03/23, 20:23
آخرین خبری که من ازش دارم دیروز تو دوراهی خر شدگی و خر نشدگی قرار داشت که ظاهرا راه خر نشدگی رو در پیش گرفته :) برای همین خبری ازش نیست :D

erfa
2014/03/23, 22:09
ینی چی دقیقا؟
دوراهی خر شده و نشدگی؟؟؟
از اون خر شدگی ها که آقا صابر گفته بود عمرا!!!!!!
تو منبراش بود از خودم نمیگم

Hamzeh
2014/03/24, 00:23
نه از اون خر شدگی ها :)
قضیه اینه که ميخواستم برم ازش دوتا دیسک ترمز بخرم، گفت پاش درد میکنه و تو فاز استراحته ولی ممکنه خر بشه بیاد سر مغازه که منم برادرانه توصیه کردم بهش استراحت کنه و مال دنیا رو ول کنه ;)

حالا من خودم فعلا گوشم مخملی شده و به جای سفر با دوچرخه احتمالا از پسفردا سر کارم :(

Vahid_FRD
2014/03/24, 00:35
ما که 4 سال پیش سر یه موضوعی با خونه به این نتیجه رسیدم که باید مستقل باشم برا همین رفتیم زیر زمین که موتور خونه بود با پول خودم تبدیل کردم به یه سوئیت البته با امکانات کامل به مهمون ها کاری ندارم مگر خیلی عزیز باشن و خودم برم بالا منزل پدری پیش مهمون ها . هر مهمونی میاد داداش کوچیکه سریع پیامک میزنه که فلانی آمد
عصر ها هم از 3 تا 7 به دوچرخه سواری می گذره بعد شام هم به همراه خانواده میریم عید دیدنی
این بود داستان نوروز امسال ما

yahya_021
2014/03/24, 01:45
فردا صیح میخوام با گروه فرار برم امامزاده داوود :63:

moh3en_2010
2014/03/24, 02:15
امسال واسه من خیلی بد شروع شد،چون لغو مرخصی شدیم و همه برنامه های مسافرت کنسل شدن،اما امروز که دوچرخه رو از انباری اوردم بیرون و تمیزش کردم و به یاد جوونیا زدم بیرون فهمیدم که حکمتی توش بوده.
جای همه خالی رفتم پارک ولایت و تا تونستم رکاب زدم.تقریبا همه خاطرات گدشته برام زنده شد و به همرکابم (منظور دوچرخمه چون فعلا تنها همراه منه) قول دادم که دیگه نفرستمش تو انباری.
امیدوارم سر قولم بمونم...

SABER_MTB
2014/03/24, 07:26
آقا کسی از صابر خبر نداره
بهش بگید بیاد خودشو معرفی کنه

بله................اینجانت صابر می باشم....................در خدمت می باشم........................

از روز های نوروز استفاده می نماییم برای تمرکز روی بهبودی خودمان..................اععم از پا و مغز و اعصاب............................ولی گویا نمی شود........................

عاقا لامصب عادم تو بستر مناسب نباشه هر چی زور بزنه که خوب شه نمی شه.............همه زور هاش هدر می ره....................

یه بستر هایی هست اصلا با ورد عادم به اون بستر ها کلا مشکل از خودی خود زاییده میشه برا خودش..................یعنی خود اون محیط طندگی برا عادم مشکل سازه...............شما کاری هم که نکنی اشتباهی هم که نکنی زندگی رو با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی اععم از بهداشت فیزیکی و روانی که دامه بدی اون محیط نا مناسب و اون ببستر مشکل زا همینجوری برات از در و دیوار مشکل زاییش می کنه.....................اینه که عادم با / در و دیوار / هم می تونه دشمنی و خسومت داشته باشه.......................

نتیجه این گرفتیم که زور الکی نزنیم و بستر و محیط خودمون رو عوض کنیم...............و انرژی های رو ذخیره کنیم برا اون زمان.........................انرژی که الان می خاییم مصرف کنیم که همه دود شه بره هوا نگه می داریم یه زمانی مصرف می کنیم که برامون یه آورده ایی داشته باشه که تغییری تو زندگانیمون بده...........................

یعنی فعلا که شرایط مناسب نیست می ریم تو سیستم Hybernate شدگی..................تا بهار برسد...............................

و قطع به یقین می دونیم این عذاب هایی که نازل شده بر سر ما این چند وقته............../ حالا ما می گیم پامون درد می کنه بعضی ها فکر می کنند مثلا انگشت کوچیکمون خوره به پایه میز درد می کنه انشا الله هرگز به درد ما گرفتار نشن که هرگز نفهمند ما چی می گفتیم......................که شما صبح به محض اینکه از جات بلند می شی تا وزنت میاد روی پا ها درد شروع میشه الا اخر...........دیکه تمام کار هایی که توش راه رفتن و ایستادن هست تو ذهن شما عذاب آور تلقی میشه...............و خو لا مصب بشر روی دو پا تکامل پیدا کرده هر کاری که فکرش رو بکنید بخواهید انجام بدین بالاخره 90 % اش ایستادن و راه رفتن دراه بالاخره.................../

بزرگترنی درسی که ما از بچگی که با ابوی گرام به کوه می رفتیم توسط سیستم گوه ایزم به ما آموخته شد و بعدش هم در ردوارن دالنهیلیزم برای ماندگاری بیشتر تکرار می شد............این بود که

در اغلب مواقع

اگر شما راه درست رو بلدی ولی همراهانت / درست / بودن اون راه رو درک نمی کنند...................بهتر و عاقلانه تر این است که / با هم / راه / اشتباه / رو برین تا اینکه شما خودت به تنهایی راه درست رو بری................

در فرهنگ دینی اسلامی به این روش و سیستم می گن : صلح امام حسن / ع /

این بود که تو زندگی هم همیشه بر همین منوال سعی می کردیم تو مراودات کوچیک و بزرگ و مختلف سعی در پیدا کردن راه مشترک بکنیم.............تا از تکی ره پیموندن بر هزر بوده باشم......و منافع در جمع بودن رو کسب کنیم و از مضرات تک روی ولو به اینکه می دانستیم راهی که تکی بخاییم بریم درست تر است بر هزر باشیم...............

یعنی کلا فهمیده بودیم که عاقا : تجمیع افکار درستیّتش می چربد به درستیّت راه درست................یا بهتره بگم که عاقا : اجتماع و راه جمعی رفتن نقاط مثبتش به مراتب بیشتر از راه درست رفتن است..................

این بود که از اول شروع به پذیرش این مقوله نمودیم........................و بعد تر ها بیشتر سعی کردیم در همان راه جمعی که هستیم بتوانیم و بکوشیک ه اون جمع رو نسبت به راه درست تری هم که خودمون اطلاع داشتیم مطلع کنیم و اطلاع رسانی.............تا هر چه بتوانیم باهمون جمعی که خودمون در اون حاضریم با هم دیگه به اون راهی که به نظر خودمان درست می آمد نزدیک تر شویم.............ولو اینکه هرگز هم به طور کامل در اون راه قرار نمی گرفتیم ولی اینکه هم بتوانیم از نقاط مثبت در جمع بودن بهره مند بشیم و هم تا حد لازم به راهی که به نظرمان درست تر می آمد نزدیک بشم خوب خیلی هم عالو................

یعنی تا جایی که به جمع هم فشار نیاد و همه راضی باشند به سمت مسیر درست تر تغییر زاویه بدهیم ولی نه هم اونقدر که از جمع بودنمون کاسته بشه .....در یک کلام....نقطه عطف بین راه جمعی و اه درست تر.........................اینکه می گم / درست تر / منظور اینکه راه جمعی هم قطعا اشتباه خالص نیست.............اون هم بالاخره یه حدودایی درست است...............

ولی خو لامصب این درس های زندگی تمومی نداره که...............

یه موقع می بینی یه بُعد هایی هست که در اون بُعد این قضیه تقدم جمع بر درستی صادق نیست............

و صلاح بر این است که در اون بُعد خاص از زندگی راه درست رو انتخاب کنی...............ولو به اینکه خیلی از راحتی ها و آسایش های در جمع و با دیگران زندگی کردن رو از دست بدهی............

یعنی فرضا مایی که گفتیم برمی تو سیستم خواب زمستانی تا / بهار / برسد و از این فلاکت سرد زمستانی نجات پیدا کنیم. و راحت بشیم.......................عاقا شاید بهاری در کار نباشد اصلا..............شاید هر چی صبر کنی بهار نشود........................و اخرش ببینی که هر چی صبر کردی به بطالت گذشته ............و شما هم موندی تو اون شراییط و دچار یخ زدگی بیشتر شدی...........

اینجاست که می بینی خو از قبل در بازی زندگی شما پیش بینی همچین وضعیتی هم شده و به شما / بال / عطا شده..................برای فرار از زمستان...............

و اینجا بزرگترین و خطرناک ترین خریّت و حماقتی که می توان انجام داد................استفاده نکردن از آن بال ها بنا بر رو در بایستی و برخی دیگر مسائل است...........که مثلا نا عاقا : دیگران بال ندارند چی کار می کنند پس......می خان از این جزیره زمستانی به در روند شنا می کنند و یا با فلاکت یه بلمی کلکی چیزی می سازند... وبشینی با تیکه های کش تنبونت ستاره شناسی و جهت یابی کنی که راه درست رو پیدا کنی و به زور بازوی خویش تن از ان شرایط به در می روند.........

و احتمال یک میلیاردیم درصد هم اگر برسی به ساحل نجات...........اخرش پاره پوره و پکیده و داغون................

ما قبلا یه همچنین تجربه ایی داشتیم خیلی هم بد بود خیلیوم اصلا عالو نبود.....................بعدا ش که با هزار شانس وبخت و اقبال از اون شرایط در اومدیم پیش خودمون گفتیم عاقا ما که پرنده بودیم.......و بنا بر شرایطی که از قبل برامون پیش بینی شده بود.......می دانسته اند به بال احتیاج پیدا می کنیم............و بال هم بهمون داده شده بود...............برا چی استفاده نکردیم ؟؟؟؟؟

دیگه در آینده هر وقت شرایط مشابهی پیش بیاد دیگه پرواز می کنیم این دفعه..........................و فکر کردیم که خیلی الان بلد شدیم و درس های و تجارب زندگانی آموخته اییم..............

این بود که خداوند منان و تعالی که آموزگاری مهربان بیده.....گفت غلط کردی که یاد گرفتی...............یاد نگرفتی..................حالا که یاد نگرفتی بیا......بیا یه بار دیگه دهنت رو سرویس کنم تا یاد بگیری.......ولی حواست رو جمع کن که این دفعه یاد بگیری ها...................باز هم یاد نگیری باز هم اینقدر یادت می دم که یاد بگیری......خلاصه خود دانی...................

و یکی از بدترین...........یا .یکی از بدترین که نه..بدترین اشتباهی که کلا کردم این بود که چرخ سواریم رو کم کردم.......................................... .

به امید اینکه خوب بعدا وقت ازاد می کنیم بیشتر سوار می شیم...............

غافل از اینکه اصولا چیزی به نام / بعدا / اصلا وجود خارجی نداره.................و اونقدر پرواز نکردیم و رو زمین موندیم گفتیم نه عاقا ما که پر پرواز داریم که پرواز یادمون نمی ره که هر موقع خواستیم باز هم می پریم..........غافل از اینکه بال هایی که بی کار بمونند دیگه یواش یواش محو می شن........................

خلاصه که فعلا دیدیم بال هامون هم خشک شده..........نمی تونیم بپریم یه بلیط پرواز گرفتیم به مقصد یه جایی که از همه جاهای عالم بیشتر دوستش داریم...............یه جایی که هواش هوای پروازه.............منتهی تا تاریخ عظیمت یه چند ماهی هنوز بایت صبر کنیم................

یعنی این دفعه جون سالم به در ببریم...............زمان هایی که خواستیم بریم چرخ سواری هر کی خواست جلو دار بشه ها یه کلاش می بندم رو فرمون..............نه کلاش خوب نیست تو اسمش 47 داره نحسه............یه J3 می بندم رو فرمون......هر هی حرف بزنه می زنم داغات پاغان موکونوم ایلده حرف هم حالیم نیست...........

tفعلا هم مجبوریم تحمل کینم...............

تا یاد بگیریم تحمل کردن چیز هایی که نیازی به تحمل آن نداری......................چه اخر عاقبتی دارد..........ولو دیگران فکر کنند برای / بار / آمدن باید ان چیز ها را تحمل کنی...........

/////////////////////////////////////////////

قضیه اینه که ميخواستم برم ازش دوتا دیسک ترمز بخرم، گفت پاش درد میکنه و تو فاز استراحته ولی ممکنه خر بشه بیاد سر مغازه که منم برادرانه توصیه کردم بهش استراحت کنه و مال دنیا رو ول کنه

دیروز هم مورد خز شدگی قرار گرفتیم و رفتیم دفترمون باز.................ولی مال دنیا نتونست خرمون کنه و گوشیمون رو خاموش نگه داشتیم............

منتهی یه بنده خدایی چرخش رو هوا مونده بود...................گفتیم بریم بعد از چندین سال که خودمون دست به پره بندی نمی زنیم همینجوری تفریحی دور همی یه پره بندی براش بکینم که هم خودش حال کنه هم خودمون..............

البته خودم هم مجبور شدم یه نیم نگاهی به مقاله پره بندی خودم بکنم.....................ولی یه پره بندی کردم براش که انگشت به دهن بمونه................ولی نمی دونم جای انگشن چرا قاشق به دهن موند..........

بعدش هم گفتیم بشینیم یه چند تا فیلم دانهیلیزمی تماشا بکینم تا پاسی از نیمه شب و یه مقدار هم یه شب عرفانی و روحانی داشته باشیم........

مراسم شبی با Manitou یا مثلا محفل انس با Manitou

که البته دوستان معنی کلمه Manitou رو تو دیکشنری سرچ بزنند بیشتر منظور ما دستشون میاد.............

و خلاصه لهو لعبی داشتیم با Manitou ها........دیگه کم مونده بود کار به جاهای باریک بکشه................

بعد یهو دیدیم یا قمر.........ساعت داره میشه 4 صبح..................بعد یادمون افتاد ساعت رو نکشیدیم جلو ..................بعد که فهمیدیم ساعت 4 نیست و 5 است گفتیم خب دیگه اب که از سر بگذشت چه 26 اینچ چه 29 اینچ چه فرقی می کنه................

گفتیم حالا که بیدار موندیم بریم دانهیلیزم یه صفایی بزنیم بر بدن رفتیم منزل گفتیم یه استراحت خیلی کوچیک بکنیم و بریم.................................ولی ما لامصب سیستم خوابمون برنامه ریزیش یک کم خاصه............اومدیم یک کم استراحت کنیم یهو بیدار شدیم دیدیم آی ددم اغلو................

Mr.Nariman
2014/03/24, 09:30
مراسم شبی با Manitou یا مثلا محفل انس با Manitou

و خلاصه لهو لعبی داشتیم با Manitou ها........دیگه کم مونده بود کار به جاهای باریک بکشه................

1-این خودتی جان من؟:42:
2-به مانیتو ما چیکار داری....از حالا به بعد همه دوشاخ های مانیتو ناموس ما محسوب میشن...شکایتتو بکنن من میدونم .....
البته بشون محرمی.... ولی رعایت کن...این همه هست...راک شاکس ...فاکس...چیکار این بندگان خدا داری.
3-چرا این فوجیه داخل فروشگاهت نیست...:19: ما خیلی فوجی دوست داریم...از ما دورش نکن عمو...

Vahid_FRD
2014/03/24, 16:01
یه سری مسافر داشتیم اراک پ چی شدن !!!!

ali tech
2014/03/24, 17:35
1-این خودتی جان من؟:42:
2-به مانیتو ما چیکار داری....از حالا به بعد همه دوشاخ های مانیتو ناموس ما محسوب میشن...شکایتتو بکنن من میدونم .....
البته بشون محرمی.... ولی رعایت کن...این همه هست...راک شاکس ...فاکس...چیکار این بندگان خدا داری.
3-چرا این فوجیه داخل فروشگاهت نیست...:19: ما خیلی فوجی دوست داریم...از ما دورش نکن عمو...
فقط نمیدونم چرا دوشاخش یه مزه ای میداد
نمیدونی چه رنگی چه بالو پری داشت این مانیتو

Mr.Nariman
2014/03/24, 17:44
فقط نمیدونم چرا دوشاخش یه مزه ای میداد
نمیدونی چه رنگی چه بالو پری داشت این مانیتو

با من از این شوخیا نکن هر چی دیدی از چشم خودت دیدیا:38:

SABER_MTB
2014/03/25, 02:37
-این خودتی جان من؟

عاقا به نظر شما یعنی واقعا می خوره ما این باشیم......؟؟؟

نا سلامتی ما داریم میریم تو 29 سال............نمی دونم پیشونیمون هم از قدیم این قدر بزرگ بوده یا جدیدا خط رویش موهامون داره پس روی می کنه..................

این که چهره نوجوان 15 ساله سایت ماست که به فرموده خودمان رهبر ما همان نوجوان 15 ساله ایی است که با کراس کنترلی از راه دور میره دانهیلیزم............

Masoud
2014/03/25, 09:29
سلام صبح بهاری دوستان بخیر

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Vahid_FRD
2014/03/25, 10:23
سلام صبح بهاری دوستان بخیر

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
سلامت به روی ماهت آقا مسعود گل

تك درخت
2014/03/25, 13:02
سلام وعرض تبريك پسا پس سال نو
ايشالا كه همگي سال خوبي داشته باشيد

... داستان آقا كارمنده (آقا دزده)

قبل از عيد خانواده رفتن بانك براي واريز وجه نقدي ، خلاصه شماره گرفته بودنو در ازدهام صف هاي طولاني ايستاده بودندو قبلش هم پولهارو چند بار شمارده بودندو ........../البته اينجانب شخصا در شمردن پولها در خانه نيز دخيل بودم/ خلاصه نوبتشون رسيده بودو پولو تحويل كارمند بانك دادن تا مراحل واريز انجام بشه...........خلاصه سرتونو درد نيارم

كارمند محترم پول هارو گرفته بود و بعد از شمارش گفته بود 100چوقش كمه........خانواده با تعجب گفته بود من مطمئنم كه 400چوقه.........و كارمند يكبار ديگر شمرده بود و گفته بود ..............20 چوقش كمه..............خانواده اينبار با تاكيد بيشتري گفته بود آقا400 تاس.........كارمنده اينبار يا عصبانيت جواب داده بود و خلاصه بيشرف بازي در آورده بودو همكاراش هم پشتش دراومده بودن كه آقا حق با همكار ماست

اصلن همكار ما مبراس از اشتباه......خلاصه اينكه خانواده تسليم شده بود و 20 چوق ديگه گذاشته بود روشو با قيافه اي متعجب كنار كشيده بود.......و موضوع رو با خانواده هاي ديگه ايي كه توو بانك بودن در ميون گذاشته بود و يك مورد ديگه تو همون جا گفته بود اين آدم يكبار با منم همچين كاري كرده!!!!!!

خلاصه از فكوفاميل هم يكي بود كه همين آدم/كارمند مذكور/ 100چوقشو بالا كشيده بود اما چون طرف مسنه و تقريبا بي سواد نتونسته بود ثابت كنه و تسليم شده بود.

ياد داستان پمپ بنزين آقا صابر افتادم اما اين آدم خير سرش كارمند بانكه آخه.......اون كجا و اين كجا......بدبختي اينكه اينا انقد ماهرن كه فك نكنم با دوربيناي مدار بسته ي بانك هم بشه مچشونو گرفت......

به نظرتون چطوري ميشه مچ همچين آدميو گرفت....

Vahid_FRD
2014/03/25, 15:05
سلام وعرض تبريك پسا پس سال نو
ايشالا كه همگي سال خوبي داشته باشيد

... داستان آقا كارمنده (آقا دزده)

قبل از عيد خانواده رفتن بانك براي واريز وجه نقدي ، خلاصه شماره گرفته بودنو در ازدهام صف هاي طولاني ايستاده بودندو قبلش هم پولهارو چند بار شمارده بودندو ........../البته اينجانب شخصا در شمردن پولها در خانه نيز دخيل بودم/ خلاصه نوبتشون رسيده بودو پولو تحويل كارمند بانك دادن تا مراحل واريز انجام بشه...........خلاصه سرتونو درد نيارم

كارمند محترم پول هارو گرفته بود و بعد از شمارش گفته بود 100چوقش كمه........خانواده با تعجب گفته بود من مطمئنم كه 400چوقه.........و كارمند يكبار ديگر شمرده بود و گفته بود ..............20 چوقش كمه..............خانواده اينبار با تاكيد بيشتري گفته بود آقا400 تاس.........كارمنده اينبار يا عصبانيت جواب داده بود و خلاصه بيشرف بازي در آورده بودو همكاراش هم پشتش دراومده بودن كه آقا حق با همكار ماست

اصلن همكار ما مبراس از اشتباه......خلاصه اينكه خانواده تسليم شده بود و 20 چوق ديگه گذاشته بود روشو با قيافه اي متعجب كنار كشيده بود.......و موضوع رو با خانواده هاي ديگه ايي كه توو بانك بودن در ميون گذاشته بود و يك مورد ديگه تو همون جا گفته بود اين آدم يكبار با منم همچين كاري كرده!!!!!!

خلاصه از فكوفاميل هم يكي بود كه همين آدم/كارمند مذكور/ 100چوقشو بالا كشيده بود اما چون طرف مسنه و تقريبا بي سواد نتونسته بود ثابت كنه و تسليم شده بود.

ياد داستان پمپ بنزين آقا صابر افتادم اما اين آدم خير سرش كارمند بانكه آخه.......اون كجا و اين كجا......بدبختي اينكه اينا انقد ماهرن كه فك نكنم با دوربيناي مدار بسته ي بانك هم بشه مچشونو گرفت......

به نظرتون چطوري ميشه مچ همچين آدميو گرفت....
خدا لعنت کنه این دزدها رو

parham.alikhah
2014/03/25, 17:00
بانک های ما هم یه چیزی از این فراتره
طرف خیلی شیک میاد زیر پاش سطل اشغال میزاره بعد اون بدبخت میا د پایه باجه این هم پولارو میاره لبه میز
پول هارو تکونم میده یه چند تا برگ 50تومنی میره تو سطل اشغال بعد میزاره تو دستگاه
بعد بجای 100تا 50 تومان 79تا 50 تومنی هست بعد بازم پول میگیره و تا اخر وقت اداری هم یه سطل اشغال پر پول رو بجیب میزنه ومیگه
((((((من تا حالا لقمه جروم نیاوردم تو خونه)))))))
این انصاف نیست این یه دزده
بدبختیش اینجاست که نمیشه ثابت کرد موضوی سطل اشغالو چون هیشکی باور نمیکنه

amir.fly
2014/03/25, 20:31
با پیمان رفتیم تمرین ک .... خوب بود ، خیلی خوب بود *ولی .....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آیپاد نانو رو توی تمرین گم کردم ....:14:خیلی گشتم.... دیگه حس کردم که (( گشتم نبود نگرد نیست)) بیخیال شدم

البته جایگزین دارم براش ولی یوقت پدر مادر فهمیدن چی بگم ؟!! نظری دارین؟

Vahid_FRD
2014/03/25, 22:06
با پیمان رفتیم تمرین ک .... خوب بود ، خیلی خوب بود *ولی .....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آیپاد نانو رو توی تمرین گم کردم ....:14:خیلی گشتم.... دیگه حس کردم که (( گشتم نبود نگرد نیست)) بیخیال شدم

البته جایگزین دارم براش ولی یوقت پدر مادر فهمیدن چی بگم ؟!! نظری دارین؟

بگو ازم زدن .... دزدها با موتور از بقلم رد شدن زدن برو کلانتری هم شکایت کن از دست دزد ها اونا هم ثبت شکایت می کنن و ....
اگر یه بار شانس داشته باشی 1در 1000 شاید برات پیدا هم بکنند

ALI_GH
2014/03/25, 22:31
امروز رفتم با ویوا مشتی حرکت زدم ..
تو راه برگشت داشتم میومدم داربست بسته بودن ندیدمش با دندون کوبیدمش

یکمی رفته عقب ... اعصابم خورد شد الکی خودمو ترکوندم ... تو حرکتی چیزی می خوردم زمین اشکال نداشت ... :(:(:(

Hamzeh
2014/03/26, 00:14
حس شب عملیات :)

یعنی اگر وايسم ببینم کی چی ميگه و چه کارهایی پیش میاد، صد سال یه بارم نميشه رفت سفر :confused:
ساعت یازده تازه رسیدم خونه شروع کردم به جمع کردن وسایل.....

SABER_MTB
2014/03/26, 01:17
در مورد دزدان بانکی و پمپ بنزینی.......................

من دیگه تو اون پمپ بنزین نرفتم.........................شما رو هم توصیه دارم دیگه به اون بانکه نرید...............چاره گرون فروش نخریدن از وی است......................

یا اینکه اگر مجبورید کاری نداره که من باشم...............که یه بار هم تعریف کردم تو همون پمپ بنزینیه اتفاق افتاد......................

پولمو گرفتم دستم ......قشنگ نوشن دادم واضح صحبت کردم گفتم ببین عاقا.............50 تومنیه ها............توجه کردی برادر من ؟؟؟ یعنی آره برادر دفعه پیش هم که کردی تو پاچمون متوجه شدیم........ولی به روی خودمون نیاوردیم........یعنی / سگ خورد /.............این بار شما ح.است رو جمع کن پاچه ما نکنی.................

اگه مثلا من تو اون محیط بانک هم باشم و همچین حرفی بزنم و همکارای یارو مثلا ناراحت بشن که عاقا حرفا چیه یعنی ما دزدیم و این صحبت ها که یعنی بهمون بر خورده................تانکر فاضلاب رو باز می کنم سرو هیکلشون می گم / خفه...............زر زر اِلَمَه.................اره بابا جون شما دزدین.............چیه داداچ...........شکر نخور کارت رو بکن ناراحت هم هستی پولمو بده برم یه بانک دیگه خیلی هم ناراحتی بعد از ساعت اداری وایسا دم در با هم صحبت کنیم...................

parham.alikhah
2014/03/26, 02:00
حالا ما باید بخاطر اون 50 تومنی حرس بخوریم
اگه اونو تو سطل اشغا ننداخته بود تاحالا 47تا ست slxخریده بودم
اخ اخ دلم واسه رینکون کوچولوم تنگ شده واسه پنچر شدناش واسه خراب شدناش
واسه لنت ترمزاش که جیغ میکشید این دم اخری
تازه دیسکی بود دیگ چی بهتر از این
دلم تنگ شده براش
الاهی دست هرچی دزده بشکنه ایشالا رینکون ما هم مثل فو جی عمو صابر ونریمان پیدا شه تا که دل ما هم خوش بشه به اینکه بگیم جاینتrinconداریم:19::19::19::19::19:

SABER_MTB
2014/03/26, 02:13
الاهی دست هرچی دزده بشکنه ایشالا رینکون ما هم مثل فو جی عمو صابر ونریمان پیدا شه تا که دل ما هم خوش بشه به اینکه بگیم جاینتrinconداریم

ایشا الله.............................

SABER_MTB
2014/03/26, 05:38
بی خوابی زده بود به سرمون و از اون جایی که درد پامون دیگه واقعا داره خوف میشه............./ اگه به همین منوال پیش بره و تا حدود 6 الی 9 ماه آینده بتونم بصورت پایدار درمان و عدم دردش رو خوف کنم حتما این تجربه سخیف و مخیف رو که ما رو و زندگانی ما رو به عظمی فرساد خواهم نوشت / ولی خداییش اصلا زندگی بدون پا درد یه رنگ دیگست...........

هیچی دیگه طبق روال نوروز که بی خوابیم به جای اینکه 90 % مخمون توسط پا درد تسخیر شده بوده بیده باشه.........داشتیم در اونترنت چرخ می زدیم که یهو متوجه شدیم ااااااا چه باحال......

این Manitou هه که فکر می کردیم 120 بازی داره همش همون 100 معمولی بازی داره.....ولی باحالیش اینجا می باشد که مثل سری های TK تو Rock Shox از داخل قابلیت تغییر بازی رو تا 130 داره..........

من وسوسه دارم می شم دوشاخ اینو با دوشاخ رو چرخ کراس خودم دچار تعویض شدگی بشم.........................

امروز هم به دلیل اینکه مخمون کمی از پا درد ازادی و رهایی پیدا کرده بود رفتیم یه گشتی در کوه هایی اطراف سرخه زدیم و با انوار الهی بازی نیز نمودیم..........

گزارششو رو هم می زارم دور همی دچار حال کردگی بشیم......خیلی سواری جالبی بود با مطالب آموزنده از Civil..................

Dirt
2014/03/26, 05:42
من یه روز اینو میگیرم...لایت ویل زیاد زیباست

Liteville 301 MK 11,Gr.M, 140mm Worksfinish Neu! 2013 ! - Bikemarkt - MTB-News.de ([Only registered and activated users can see links])

Rekab zan
2014/03/26, 08:21
که مثل سری های TK تو Rock Shox از داخل قابلیت تغییر بازی رو تا 130 داره..........

منظورت چیه آقا صابر؟؟ نگرفتیم..:19:

تك درخت
2014/03/26, 11:26
واقعا خدا لعنتشون كنه

سطل آشغالو ديگه نميدونستم!!!!!!!!!!!!واقعانم كه جاي همچين پولايي تو سطل آشغاله ، اصن لياقتشون همينه......

آقا صابر من اصن آدمش نيستم متاسفانه اگه نه ميرفتم طرفو با خاك يكسان ميكردم، تو شهر كوچيكي مث شهر ما(زنجان-خرمدره) خيلي دل ميخواد كه از آبروت بگذري بخاطر پول ...........بدبختي اينه كه آخه كسي باورش نميشه كارمند بانك دزد باشه اينجا چون كارمنداي بانك معمولا آدماي موجه و محترمي هستن از نظر مردم............يه كارمند بانك ميگن صدتا ميشنويي...........در مواردي مشاهده شده با دكتر جماعت برابري كرده!!!!!!!!!!!!!!!!

ولي چقد حال ميده شبونه بري بر عليهشون اطلاعيه به ديوار بزني تا ضد تبليغ بشه مخصوصا ك به اسم اون آقا كارمنده هم اشاره كني

نميدونم چقد جواب بده اما خيلي فكر خبيثيه مخصوصا اگه سر كوچه خود آقا كارمنده هم بچسبوني

آبروش بيريولوخ ميشه

amir.fly
2014/03/26, 11:29
امروز رفتم با ویوا مشتی حرکت زدم ..
تو راه برگشت داشتم میومدم داربست بسته بودن ندیدمش با دندون کوبیدمش

یکمی رفته عقب ... اعصابم خورد شد الکی خودمو ترکوندم ... تو حرکتی چیزی می خوردم زمین اشکال نداشت ... :(:(:(
درک میکنم ... دیروز کلی مسیر نا اشنا و غریب رو رفتم خیلی هم عالی بود. سر کوچمون اومدم موبایل رو جواب بدم فرمون رو ول کردم یه دست اندار سبز شد جلوم ............... گارامپپپ افتادم رو تنه که اگر شلوارم پد نداشت .....:smilies-azardl (13)

-------------------------------------
مسواک هم که نمیزنی ؟! نه؟:riz277:

ALI_GH
2014/03/26, 13:44
درک میکنم ... دیروز کلی مسیر نا اشنا و غریب رو رفتم خیلی هم عالی بود. سر کوچمون اومدم موبایل رو جواب بدم فرمون رو ول کردم یه دست اندار سبز شد جلوم ............... گارامپپپ افتادم رو تنه که اگر شلوارم پد نداشت .....:smilies-azardl (13)

-------------------------------------
مسواک هم که نمیزنی ؟! نه؟:riz277:

صبح و شب می زنم .. با این وقع دندون نمی شه مسواک زد که ..... !!

mohamad road
2014/03/26, 13:47
دیگه یواش یواش شروع کنم به بستن بخچه ام!!
ایشالله فردا راهی چشم ایران... عروس شمال "رامسر" عزیز خواهم شد!!! بعد چند روز هم میرم گرگان پیش یکی از رفقا.... سفارش دادم یه اسب ترکمن کوچول موچول ردیف کنه!!! اسبو سوار کامیون کنم و برگردم به شهر شهید پرور و قهرمان پرور نقده

ali tech
2014/03/26, 18:51
که مثل سری های TK تو Rock Shox از داخل قابلیت تغییر بازی رو تا 130 داره..........

منظورت چیه آقا صابر؟؟ نگرفتیم..:19:
توی برند راک شاکس دوشاخ هایی که اخرش کلمه tk باشه قابلیت اینو داره که دوشاخ رو با 3 حالت بازی(80-100-120) تغییر بدی

erfa
2014/03/27, 00:56
حس شب عملیات :)

یعنی اگر وايسم ببینم کی چی ميگه و چه کارهایی پیش میاد، صد سال یه بارم نميشه رفت سفر :confused:
ساعت یازده تازه رسیدم خونه شروع کردم به جمع کردن وسایل.....

به سلامتی ایشالا
سلامتونم رسوندم:34:

SABER_MTB
2014/03/27, 06:03
یه GIF دیدم باهاش احساس همزاد پنداری کردم..............

زمان هایی که می ریم جایی می گیم عاقا لطف کنید برا هفته آینده دو تا مدل /فلان / برا ما بیارید.........../چرخ منظورمه ها /

بعد از دو روز اومدن می گن که چی ؟؟؟ عاقا / فلان / نداریم بیا جاش بهت/ بهمان / بدیم................

عاقا فلافلی اکبر عاقا است مگه...........فلافل مثلا نداشته باشی جاش هات داگ بدی ما هم به مشتری همین چیز ها رو بر گردیم بگیم................

بعد برخی مواقع که علا رقم میل باطنیم مجبورم قبول کنم...................اینجوری می شیم ما ............

اضافه شده بعد از : 7 minutes

GIF اش هم نشون نمی ده نمی دونم چرا ؟؟؟؟

Mr.Nariman
2014/03/27, 10:11

نریمان! سیر داغ !!! :13:
بابا بزار عرق این فوجیه خشک بشه...بعد بیا اینو بزار جلوی چشم ما......چقدرم خوکشله...بودجشم که به ما میخوره :34:
چرا ادم نمیشیم.... یه 24 ساعت نمیگذره ما فروشگاه عمو صابر رو نیگا نکنیم بگیم بخریم.... همش چیزای وسوسه کننده است....
فقط به احتمال 100٪ خانواده قبول نمیکنه..... خدایا من میمیرم بدون این فوجی....
خدایا اگه هنوز بنده ی تو ام بشنو حرفمو حرف قلبمو من بدون اون نمیتونم!

Vahid_FRD
2014/03/27, 10:51
تقریبا یه 2 روزی مهمون سایکل توریست داشتم و همین الان از اراک رفتن
خوش به حالشون

mohamad road
2014/03/27, 19:58
باورم نمیشه بعضی ها تا چه حدی میتونن نمک به حروم باشن!!!!

یه رفیقی بود ( رفیق که چه عرض کنم) از گرگان برنج آورد شهر ما که بفروشه پولدار شه!!! درست 14 تن برنج آورد و تو شهر ما کیلو کیلو فروخت به فروشگاه ها!!!

تخت 2 هفته خونه ما مهمون بود!!! با ماشین خودمون میبردمش تو شهر با فروشنده ها صحبت کنه!!! دو بار بردمش مهاباد و ارومیه... 2 روز هم بردمش تبریز و گردوندم برا فروش!!! دو هفته از کلاسام گذشته بود و رنگ دانشگاه رو ندیده بودم!! نذاشتم دست به جیبش ببره!!!

رفت بعد یک هفته با دوستش اومد، این بار 2 تن برنج آورد . سه روز هم در خدمتشون بودم!!! هیچ منتی نیست... من نوکر همه مهمونام هستم....

موضوع سر اینه که با هم قرار مدار گذاشته بودیم بعد عید من با دوستم برم شمال اونم بیاد و دو سه روز بگردیم، بعد بریم گرگان... این دوست دوست ما تو کار اسبه.. یه اسب ازش بگیریم برگردیم!!!

دیشب زنگ زدم که آقا ما راه میفتیم که بیایم.... گفت شرمندتم من نمیتونم بیام... خودتون برین بگردین!!! گفتم خوب شاید مشکلی براش پیش اومده عب نداره!!!

ما هم رفتنمون نشد و کلا برنامه کنسل شد!!! همینجوری عصر sms زدم بهش الکی گفتم ما رامسر هستیم داریم راه میفتیم بیایم گرگان.... گفت من گرگان نیستم صبح رفتم ساری با خانواده!!! :|

زنگ زدم به دوستش بعد احوال پرسی... حرفو انداختم وسط گفتم این بابا کجاست؟؟؟ گفت اتفاقا دارم میرم پیشش... ظهر فلشم مونده تو ماشینش!!! :5:

خنده ام گرفته.....

ببین کی رو آوردیم تو خونمون... کنار ناموسمون 2 هفته نگرش داشتیم!! :14:

Hamzeh
2014/03/27, 21:12
من رفتم و زنده برگشتم :smilies-azardl (13)
کلا 2 روز بیشتر رکاب نزدم، نمی دونم ازش گزارش در میاد یا نه، زیادم عکس نگرفتم. هدف رکاب زدن تو یه جای پرت و بی آب و علف، سوختن زیر آفتاب و فرمت شدن مغز بود که بحمدالله حاصل شد :9: حالا اگر حس اش بود یه چیزی تو مایه های گزارش سفر می نویسم :mountain-bike-smile

shahryar_MTB
2014/03/28, 00:20
توی سال جدید نتونستم بیام ولی امروز با اینکه ی هفته میگذره سال نو همه دوستان مبارک شرمنده دوستان شدم!!!
حس درس خوندن که کنار 3ماه اینا موند تا کنکورم ولی حس سال جدیدم مربوطه به دوچرخه سواری هست تصمیم گرفتم انشالله خدا بخواد بعد کنکور حتما یه مرکبی بر خود ردیف کنم تا از این نعشگی بدون دوچرخه بودن دربیام!!

amir.fly
2014/03/28, 09:25
خانواده میگن بیا بریم خارج از شهر...... خودم میخوام برم تمرین ولی نمیدونم چرا حسش هست ولی خوصلش نیست ......

حالا ببینیم چی میشه دیگه .............

SABER_MTB
2014/03/28, 12:49
دیروز یکی از 47 ایزمی ترین و نحس ترین روز ها زندگیمون بود اصلا یه وضعی......................

الان موقعیت توضیح دادنش رو ندارم ولی حتما میام سر فرصت می توضیحم...........

شارژئون پکید....................ستاره ایی داخل لوله دوشاخ منفجر.................یه بنده خدایی هم که هی استرس وارد می کرد................

بعد اومیدم خونه با 47 های جدید الحنی روبه رو شدیم......................بعد دوباره اینترنت قطع شد........سرما خوردیم........................

Mr.Nariman
2014/03/28, 13:56
دیروز یکی از 47 ایزمی ترین و نحس ترین روز ها زندگیمون بود اصلا یه وضعی......................

الان موقعیت توضیح دادنش رو ندارم ولی حتما میام سر فرصت می توضیحم...........

شارژئون پکید....................ستاره ایی داخل لوله دوشاخ منفجر.................یه بنده خدایی هم که هی استرس وارد می کرد................

بعد اومیدم خونه با 47 های جدید الحنی روبه رو شدیم......................بعد دوباره اینترنت قطع شد........سرما خوردیم........................
هااااااااا ...بخاطر منه....
به اسم گرجی محل خیلی حساس شدم...این حسو نسبت بهش دارم....[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

rsmehrdad
2014/03/28, 19:29
حوصله ندارم ..دوسه روزه میخوام چرخو چرخ سواری رو ببوسم بزارم کنار ...امکانات که نداریم پول هم که نیست چرخم که تنه شکسته و پول نیست تنه بگیرم ..وضعم افتضاحه ..دلم میخواد از این زندگی کوفتی دور شم ..برم سر بزنم به کوه وبیابون ...........از بس فکر کردم چه قلطی کنم سرم درد گرفته .....شطونه میگه چرخو بفروشم بیخیال همه چی شم .........دارم روانی میشم ....میخوام بزنم زیر گریه حال و اوضاع اصلا خوب نیست کلافه شدم ..........

ALI_GH
2014/03/28, 20:09
حوصله ندارم ..دوسه روزه میخوام چرخو چرخ سواری رو ببوسم بزارم کنار ...امکانات که نداریم پول هم که نیست چرخم که تنه شکسته و پول نیست تنه بگیرم ..وضعم افتضاحه ..دلم میخواد از این زندگی کوفتی دور شم ..برم سر بزنم به کوه وبیابون ...........از بس فکر کردم چه قلطی کنم سرم درد گرفته .....شطونه میگه چرخو بفروشم بیخیال همه چی شم .........دارم روانی میشم ....میخوام بزنم زیر گریه حال و اوضاع اصلا خوب نیست کلافه شدم ..........

مجبور نبودی با اون چرخ پرش دو متری بزنی ... !! مشکلات همیشه هستند باید در برابرشون ایستادگی کنی !

rsmehrdad
2014/03/28, 22:38
قبل از پرش شکسته بود جوش دادم ..الان مشکلی نداره ولی رو اعصابه مشکل الان دو ساله همین جوره اوضاع دیگه خسته شدم ..دستم به هیچ جا یند نیست

Mr.Nariman
2014/03/28, 23:05
مجبور نبودی با اون چرخ پرش دو متری بزنی ... !! مشکلات همیشه هستند باید در برابرشون ایستادگی کنی !
دوست خوب ما ....مثل زمانی هست که شما با ویوا حرکت میزدی... خیلی دلم میخواد مهرداد هم سوار اسپشیال بیگ هیت ببینم...
دعا میکنم شرایطش جور بشه و دانهیل کار بشه...:riz304:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
دوستان محترم!
برنامه ای ندارید ما عید بهمون خوش بگذره و خوب بگذره؟ نه اینکه الکی خوشی کنیم؟!؟:riz273:

Vahid_FRD
2014/03/28, 23:12
صابر همونجا وایسا دارم میارم .................. ! 47IR

SABER_MTB
2014/03/29, 04:28
امروز هم رفتیم دانهیلیزم...................عکساشو گزاردم در پینک بایک.........با اون برنامه کراس کانتری چند روز پیش گزارششو تجمیع می کنم می نویسم...................

ولی دلم بد گرفته ها........بد..............

یه جوری گرفته با فنر زدن و محلول لوله باز کنی هم باز نمی شه.....................................

یه حرف هایی هست که قرار بوده زده بشه یعنی هی می خواستم بیام اینجا بنویسم دچار خود خالی کردگی بشم.....هی موقعیتش پیش نمی اومد....حرف ها هی از پشت تلنبار شده هی تلنبار شده......دچار در هم گره خوردگی و عقده شدگی داره میشه.....................
قبل از اینکه راه تنفسمون رو بند بیاره نفسمون بالا نیاد باید بشینم بنویسم....................

حاج وحید جان هر کی دوست داری ...............جان خودت جان من اون اعداد 47 ایی رو از پست نخست تاپیک بر دار به ولای علی خوبیت نداره.....................

یه چیز هایی راجع به این 47 دارم می بینم تو سال های گشذته از زندگیم که اصلا دارم شاخ در میارم........................حالا ما خودمون هم به این خزعبلات اعتقادی نداریم ها می گیم که عاقا خرافات است چرت و پرتا چیه ولی خو یه چیزایی دیدیم که ایمان آوردیم دیگه چی کار کنیم.....................

این چرخم بود ....اون موقع ها می شستم با مازیگ و خط کش جلوش عدد های مختلف در میاوردم که یعنی مثلا شماره مسابقمه..../ زمان جاهلیت که بوق و کارد می بستیم رو چرخ عین این کامیون پاکستانی ها /

یه بار عدد 14 رو نوشته بودم...............یه بار هم 4 خالی این اخرین بار هم 47 که دقیقا با همون نوشته 47 دست نوشته خودم از تو پارکینگ بردنش......................یعنی منتظر بودن 47 رو روش بنویسم که بدزدنش...............!!!

بعد یه بنده خدایی هست زیاد باهاش حال نمی کنم هر موقع هم تیریپمون به تیریپش می خوره یه بلایی سرم میاد یا کلا اصلا موجبات این رو فراهم می کنه یه حالی ازم گرفته بشه............اصلا کلا خوشم نمی آد از بنده خدا......................

نه که عادم بدی باشه یا عوضی باشه یا سرم عوضی بازی در آورده باشه ها نه آزارش تا به حال به ما نرسیده..................ولی کلا به صورت نا خود آگاه وقتی می بینمش بعدش یه اتفاق بد می افته همیشه................داشتم فکر می کردم دیدم اون بنده خدا هم متولد 47 است...!!!!!!

خدا رو شکر ما نه سال 1347 رو رویت کردیم و نه سال 1447 زنده خواهیم بود.......تا اون موقهع میشه 83 سالمون که عمرنات پتاسیم ما و نسل پیزوری و روغن نباتی ما ها به اون سن و سال ها نرسه..........ما که خودمون به 50 راضییم بعدش هم دیکه دوست نداریم.......................هی چلاق شیم هی پیزوری بشیم..........مجبور شیم بریم تو کار Easy Life......!!!!

نمی دونم والا بعضی ها می گن چه نا امیدی بچه.............. نا امیدی چیه بابا خو دوست نداریم علیل شیم خو..............چه زندگیه آخه همش عذاب و درد .........همن دو سالی که درد پا کشیم برا 8 پشتمون بسه.............

هی زوری و زورچپونی به زور قرص و دارو و آمپول الکی زنده بمونیم که چی ؟؟؟ خودمون هم عذاب بکشیم..............ما تا هر وقت بتونیم چرخ سواری کنیم زندگی می گنیم بعدش هم خدا فظ شما...............عادم بمیره به / عدم / که تبدیل نمی شه که بالاخره یه گور دیگه ایی می ره دیگه................یهو چشاتو وا می کنی می بینی یه جا دیگه ایی یه جای جدید ..............فقط خدا کنه اون جایی که بعد از این دنیا می ریم دانهیل هم داشته باشه...................!!!!

بعد عاقا داشتیم فکر می کردیم تاریخ 7 / 4 چه تاریخی می باشد.................یعنی برج چهار روز هفتم..........دیدیم ای ددم اغولو...............هفت تیر..................اون روز که زدن بنده خدا ها رو تو مجلس ترکوندن دست جمعی.........................

47 اومین روز سال چی ؟؟؟ میشه 16 اردیبهشت.....................اصلا اون روز رو از خونه بیرون نمی ام می مونم خونه که از بلایای طبیعی مصون بمونم..........................اون هایی که 16 اردیبهش سال 47 به دنیا اومدن چی کار کنن بد بختا...................!!

ولی نه این نحسی قضیه به اون ها کار ساز نیست.........................فقط رو ما گیره......................می دونین آخه تا عادم نسبت بهش آگاهی پیدا نکنه زیاد نحوستش گریبان گیر نمی شه.....................

تا عادم ندونه و خود آکاهی پیدا نکنه نسبت یه این قضیه نحوستش هم گریبان گیرش نمی شه...............شما ها هم برین حال کنین الان ما شما رو آگاه کردیم....از ای نبه بعد دیگه باید مراقب باشین.......ما نمی گفتیم اصلا نیازی به مراقبت نبود ها .....

ترجمان اون عکس بالاییه :: اسکیمو / به عنوان یه قوم و نژآدی که دین و مذب نداره و تاریخ و تمدی هم نداره / به روحانی میگه عاقا نه ببخشید اقا...............ما اگه از معاد و بهشت و جهنم و این ها آگاهی نداشتیم باز هم اگه کار بد می کردیم می رفتیم جهنم ؟؟؟

روحانی می گه : نه بلم جان اگه نمی دونستی و آگاهی نداشتی نه کاری باهات نداشتن.......

بعد اسکیمو بر می گرده می گه : خو پس شکر خوردی که ما رو آگاه کردی پدر سوخته...................چی کار به کارمون داشتی داشتیم زندگانیمون رو می کردیم دیگه................از االن هی باید بپاییم و بر رفتارو منش خویش مراقبت به خرج دهیم..............

دیروز یه بنده خدایی پیشم بود که ایام عید زیاد میاد با هم شب نیشینی هایی داریم در محفل انس با Trek ....عاقا دیروی به بنده خدای 47 ایزمی به ما تماس گرفت......یه کسی تو مایه های اونی که می گم هر وقت می بینیمش یه بلایی سرمون میاد..................بعد اصلا اون شب زهر مارمون شد هر دو تایی...........................یه اتفاق های افتاد اصلا شب نشینی کوفتمون شد................

بعد اوشون که رفته بود خونتون یهو دیدیه وبد پسر خالشون یه پیراهن بر نت دارند تو این مایه ها....

بعد به پسر خالشون گفته بودن که بدو....بدو سریع برو پیراهن رو در آر بسوزون.......بدو بدو .........

ما هم رفتیم خونه با صحنه عجیبی مواجه شدیم.....................همسایه بغلیمون که تا دیروزش پرشیا داشت...............سمند خریده بود......صفر کیلومتر............

چشمون افتاد به پلاکش.........................یا قمر.......................عاقا ماشنو چند خریدی............به جان خودم همین الان می رم یه دونه دیگه صفرو می خرم.....این رو هم بزار باشه که مجبور باشند یه پلاک دیگه بزنن به نام.....این که پلاکش 47 داره رو بده من...........

بعد پشت سرخه حصار یه مرکز اسقاط هست می برم اونجا یه بار هم ازش یه عکس انداخته بودم تو آلبوم سال 91.....

بعد همین جور که داشتیم نیگا می کردیم تو صفحه مربوط به عکس.......

in Tehran, Iran - photo by saber-mtb - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

اون بالا دست راست دییدم نوشته که تو اون آلبوم سال 91 655 تا عکس داریم بعد دیدیم که بغلش نوشته این عکسه از 655 تاعکس چندم بود.............!!!!! نگاه کنید خودتون می بینید.............

اقای خدا......با شما هستم........بله اقا جان الان دقیقا یه توضیحی بدی که با ما چی کار می کنی دقیقا ما ممنونت می شیم ها........

ولیث ما می گیم اقا جان حوصله نداری خوابت میاد بر بگیر بخواب چه کاریه عادم ساعت 4 صبح بشینه بازی کنه خو.............

یه بار هم سال 85 تو خود اراک یه همچین وضعیتی برام پیش آمده بود که دچار بیش 47 شدگی شده بودم...............تلویزیون هر کانالی می زدیم یه 47 ایی توش بود.....یه جا تو اخبار می گفت یه برج تو شاسگولستان طبقه 47 ام آتیش گرتفه بود......

یه جا داشت آموزش مرغ داری می داد می گفت چمی دونم فقس های نگه داری مرغ های تخمی / تخم گذار / باید طولشون 47 سانت باشه..........اصن یه وضهی آقا ما هم اعصابمون به هم ریخت.....گفتیم به همخونه اییمون که عاقا بزن اون کانال بابا اه اه اه همش 47 همش 47................
دقیقا تابستون 2006 بود جام جهانی بنده خدا همیشجوری Random زد یه کانالی........داشتن نقد و بررسی می کردم یکی از بازی ها رو.......عاقا تا کانال اومد یارو تفسیر گر فوتباله یهو گفت مربی 47 ساله برزیلی فلان و بهمان......................!!!!!!!

اصلا ما یه نعرهایی زدیم که صاحب ملکمون از طبقه بالا اومد پایین گفت چه خبره چی شده فکر کردم برق گرفتتون ؟؟؟ گرفتم نه برق نبوده یه چیزی دیگه بوده شما نمی دونی ولش کن شما بی خیال شو.....برو عزیزم ......

امتحان های آخر ترم هم بود تابستون.....فردا پس فرداش اخرین انتحان رو که دادیم گفتیم آخیییییییییییش راحت شدیم از 47 آباد سریع رفتیم سوار اتوبوس شدیم که برگردیم به دیار تهران آباد.......فیلمی که تو اتوبوس گزاشتن از این فیلک هندی های بزن بکش و اب دوغ خیاری بود فکر می کنین اسم فیلم چی بود...............؟؟؟

AK - 47 ......!!!!!

قرص خواب خوردن تا تهران کپیدم مرگیدم رو صندلیم قم هم که نگه داشت برا نهار نمازو اینها بیدار نشدم................................!!!!!

الان هم نمی دونم ی شده دوباره فرکانس 47 ایزمی زیاد شده تو زندگیمون.....................خدا به خیر کنه فکر کنم از سال 85 تا حالا دوباره بر گشته یه چیزی می مونه تو مایه های ستاره دنبال دار هالی........هر 8 سال یه بار گردش می کنه گند می زنه تو زندگی ما.......................

ولی تا تابستون البته خدا بزرگه و یکی از بدترین گند هایی که تا حال در عمر خویش به چشم دیدیم به زندگیمون خورده می خاد درست شه و شرایط برگرده بام بشه مثل سابق ببینم می تونم یه سر و سامونی به زندگانیمون بدیم از این وضعیت در بیاییم یا نه ................/ منظورم از سرو سامون چیز خاصی نیست ها ........یعنی خبری نیست.....ما عهد کردیم که کلا تا اخر عمر هرگز خر نشیم......../

منظورمون یه چیی تو این مایه هاست.......................

ترجمان : اون خانمه اومده میگه که عزیز جان چه شکری الان داری می خوری ساعت 4 صبحه رفتی تو آشپزخونه داری پودینگ شکلاتی درست می کنی ؟؟؟

بعد عاقاهه میگه : برا اینکه ما در زندگی دچار سکان امور از دست در رفتگی شدیم.................

ما هر چی سنمون می ره بالاتر با این عکس ارتباط معنوی عمیق تری پیدا می کنیم...........

ولی به حمد و لطف خدایی تا چند وقت دیگه می خاییم بریم تو فازی که برامن مناسب هم / هم فاز / مون هست و بود فقط ما قدرشو نمی دونستیم...................................

در مورد عادم ها و مکان ها و اشائ و فاز آنها به یافته های جالبی رسیدم که در آینده حتما در موردشون چرتو پرت خواهم گفت....................ولی الان فقط این رو می دونم که شما در یک مکان یا در کنار یه عادمی که فازش با شما یکی نیست یا بهتره بگم دقیقا در فاز مخالف شماست قرار بگیری قشنگ می پکی........................قشنگ ها..........

مثل مورد دوم از پایین تو عکس...............قشنگ قشنگ فازشون کاملا با فاز شما مخالف است هر چی زور بزنی می زنن می ترکونن اصلا حس می کنی داری تلاش بیهوده می کنی در اون مکان یا در کنار اون عادم یا عادم ها............نگاه کنی هم نوشته که تو او نحالت فاز ها 180 درجه با هم اختلاف فاز دارند......................مثل محاوره ایی که می گیم فلانی اصلا 180 درجه با ما تفاوت داره.........

باز حالا یه کم اختلاف فاز باشه مثل موارد اول و دوم از بالا باز می شه تحمل کرد خو...........یه جوری عادم کنار میاد...........................

اگر هم فاز مکان یا عادمی که پیششه با خود عادم منتبق و هم فاز باشه که اصلا فبها.............زندگی بر وقف مراد میشه............مثل حالت پایینی..............

حالا اون مکانی که می گم با عادم باید هم فاز باشه می تونه محل کار باشه.........می تونه محل زندگی باشه می تونه خیلی چیز های دیگه باشه.................

مثلا کلا سرخه حصار بهصورت کلی و منطقه ایی با ما کاملا هم فاز هم فاز است.....................هر موقه می ریم اونجا در بدتیرن وضعیت روحیو اعصابی هم که باشیم امکان نداره با درونی شنگولیزم به خونه بر نگردیم.........................

یا مثلا دوچرخه یه شیئی است که با فاز ما مطابقت کامل دارد............................اصلا همین جوری سوار هم نشیم الکی بشینیم نیگاهش کنیم هم برامون آرامش بخش و لذت بخشه.............در حال نیگاه کردن بهش می تونیم مخمون رو Format / Defrag کنیم......................

حالا تو یه محیطی که فازش با فاز شما همخوانی داره و نه جایی داره که حد اقل بشه با اشای هم فاز مثل دوچرخه ارتباط فاز به فاز بر قرار کرد......ما چه انتظاری باید داشته باشیم که اینجوری نشیم...........

خو معلومه شما فاز رو با نول وصل کنی به هم چی میشه دیگه......جرقه می زنه فیوز میوز می پره دیگه برق هم نخواهی داشت برا تامین انرژی باقی زندگی.............

بعد هی بشین سعی و تلاش کن.............................بورو بیشین بینیم باووووووووووووووووووووووو ....................

عادم اکه بتونه بره یه جایی که فاز محیطی باهاش همخوان و هم فاز باشه برا چی نره ؟؟؟؟؟؟ اون وقت برا حل مشکلات نیازی نیست تلاش و خشتک دریدگی خاصی انجام داد فقط باید رو نظم و روال پیش رفت.....................

برعکس وقتی هم که تو محیط غیر هم فاز باشی شما برا ایجاد مشکلات و بلایای اسمانی نیازی نیست کار خطا و اشتباهی انجام بدی................کلا از در و دیوار بلا نازل میشه شما غم نخور....................و اونجا میشه که عادم با اون در و دیوار دشمنی و خسومت خاصی پیدا می کنه......................

///////////////////////////////////////////////////////////

امروز هم رفتیم اردوی راهیان نور در منطقه عملیاتی سرخه حصار در سالگرد عملات فتح المبین / فقط یه یه هفته دیر رسیدیم / و جوانان خداجوی و دانهیل جوی رو با ارزش های دفاعی اشنا کردیم............

فقط خدا رو شکر این مال کلاش نبود می دونید که اسم فنی کلاش چیه ؟؟؟؟ اگه این مرمی مال کلاش بود اون روزمون به روز سیاه تبدیل میشد............از اندازه و وزنش می شد فهمید مال کلاش نیست حد اقل مال J- 3 ایی چیزی بود حالا ما خدمت نرفتیم ها ولی تا حدودی اشنایی داریم با این ادوات..............

و این جوانان پیرو خط هم برای حفظ ارزش ها جان فشانی ها کردند.

تا نهال دانهیلیزم همیشه از خون جوانان خط شکن سیراب بماند.............

خدا از سر تقصیرات ما بگذره....ما با درمانگاه پایین سرخه حصار گاوبندی کردیم....................هر هفته یه چند نفر رو می اریم اینجا می زنیم می ترکونیم می بریم اونجا برا مداوا پورسانت می گیریم...........

ولی این جوانان خدا جوی حتی اندگی خم به ابرو نیاورده و از این جان فشانی ها دلسرد نمی شوند....و رو سفید و خندان روی به سوی آسمان دارند و در نزد پروردگار خویش قه قهه می زنند و از این حرفا......

اضافه شده بعد از : 2 minutes

عاقا این پست بالا رو که در باب مزمت 47 نوشتیم یدیدم باز پایمان را در تله گیر انداخته و تعداد نتوشته هایمان شده 2147 پس این پست رو هم برای دفع بلا می نویسیم که بشه 2148 شما هم هر وقت دیدیم تعداد تشکر های ما داره می رسه یه عددی که اخرش 47 است هی الکی از پست های قبلی ها تشکر کنید که بلا رو رد کنیم.............

اوووووووووووووه لعنی اضافه نکرد به تعداد پستان همون 2147 مونده برن الکی یه جای دیگه پست چرت و پرت بزنم عین این هایی که می خان پستاشون برسه به 15 از نحسی در بیاییم وگرنه بخوابم امشب شاید دیگه بیدار نشم.......................

sanaz20
2014/03/29, 09:41
سال رو پر انرژی شروع کردم باشد که تا آخرش همینجوری باشم :22:

ARASH.CLIMBER
2014/03/29, 10:07
اوه ساناز خانوم توجه نکرده بودم نام کاربریتون عوض شده.این یکی خیلی استانداردتره:128fs318181:

عاقا صابر مطمین باش تا 60 سالگی هم میتونی دوچرخه سواری کنی...ورزشکاریدا.من بعضیارو دیدم که سابقه ی ورزش کردن ندارن ولی توی 54 سالگی تخته گاز رکاب میزنن!

شما که اینکاره ایی:128fs318181:

سالتون پر از عدد 47
:30:
موفق باشی.

Mr.Nariman
2014/03/29, 10:11
بیچاره ....عمو صابر....
اینا همش بخاطر منه ها ..... :p

Vahid_FRD
2014/03/29, 12:04
بیچاره ....عمو صابر....
اینا همش بخاطر منه ها ..... :p
پسر جون تو چشمت شوره به گرجی محله چه آخه
گرجی قلب تپنده بایک بیست است
زنده باد گرجی

amir.fly
2014/03/29, 12:27
@SABER_MTB ([Only registered and activated users can see links])

اینو اتفاقی دیدم چند دقیقه پیش...
تقدیم به شما:128fs318181:

Vahid_FRD
2014/03/29, 12:28
صابر من بخوام تهران پیش تو سر راه میرم قم یه 3 روزی می مونم که تشعشعات 48-1 شمارو نگیره یه وخت

صابر من بخوام تهران پیش تو سر راه میرم قم یه 3 روزی می مونم که تشعشعات 48-1 شمارو نگیره یه وخت

- - - - - - - - - -

شک ندارم اون هواپیما امیر هم که تو عکس رادار هوایی نشون داده شده نا پدید خواهد شد و دیگر پیدا نمی شود

SABER_MTB
2014/03/29, 17:12
اون های یکه بر ما 47 و مشتقاتش رو ارسال می نمایند بعدا ما هم آره ها ........

A.amex
2014/03/29, 17:54
عجب عید افتضاحی شده
می خواستیم بریم پیش صابر نشد ... می خواستیم بریم مسافرت نشد .... می خواستیم هر کاری کنیم نشد
ای بخشکی شانس

mohammadreza98
2014/03/29, 17:59
:7:یعنی دیوونه ها!
دوچرخه (معرف حضورتون هست که!:29:)دادم تخمیرش کردن سرویسش کردن امروز بعد تقریبا 2 ماه سوارش شدم!
آقا یَک حالی داد....یَک حالی داد که نگو اصن عشق است دوچرخه رو!
:40:
آه آه....آه آه!
اصن تو پوستم نمیگنجم!:4d564ad6:

Vahid_FRD
2014/03/29, 18:13
دارم دچار خل شدگی می شم
از این وضع و روزگار مضخرف
قدیم تر ها دلمون به عید خوش بود تورو خدا نگاه کن عید هم بهمون حال نمی ده
قدیم تر ها دلمون به دوستامون خوش بود حالا اصلا هیچکی تا فاصله
868 کیلومتری ما هیچ دوستی وجود نداره
قدیم تر ها به کوهستان رفتن و دوچرخه بازی دلمون خوش بود الان هم همون ها هستن ولی دیگه دلخوشی نداریم براش
قدیم ترها به کار کردن و پول درآوردن دلمون خوش بود الان هم کار می کنیم عین یابو هم کار می کنیم شیش موتوره هم کار می کنیم ولی حقوق نمی دن که
قدیم تر ها دلمون به مسافرت رفتن خوش بود لعنتی اصلا نمی تونیم تکون بخوریم از جامون
قدیم تر ها به مهمونی رفتن و سر زدن به پسرخاله پسر دایی خوش بود الان اصلا اینا مارو یادشون نیست
ای لعنت به این وضع و اوضاع
بر پدر باعث و بانیش لعنت

sanaz20
2014/03/29, 19:37
امروز 9 فروردینه. ساعت 19:35 و من سر کار در حال زدن صورت مالی
I LOVE YOU واقعاً ;)
بچه ها اینقد به عید اینجوری و اونجوری ننالین جای من بودین چه میکردیم که حتی 13 بدر هم باید بیام سر کار :7:
بهله اینجور آدمایی هستیم ما :65d6a5d6s:

Vahid_FRD
2014/03/29, 19:53
امروز 9 فروردینه. ساعت 19:35 و من سر کار در حال زدن صورت مالی
I LOVE YOU واقعاً ;)
بچه ها اینقد به عید اینجوری و اونجوری ننالین جای من بودین چه میکردیم که حتی 13 بدر هم باید بیام سر کار :7:
بهله اینجور آدمایی هستیم ما :65d6a5d6s:
ای کاش در این دفتر شرکت کوفت تل باز بود ما الان می رفتیم اونجا بلکه با برو بچ یه کم بگو بخند راه می نداختیم روحیمون عوض می شد

auas
2014/03/30, 00:02
اون های یکه بر ما 47 و مشتقاتش رو ارسال می نمایند بعدا ما هم آره ها ........

آقا صابر ""همه از 47تیم به سوی 47 میرویم""

SABER_MTB
2014/03/30, 01:41
یه بنده خدایی رو زدم ترکوندم.................................... !!!

در اتوبان همی گذر می کردیم یه 206 لاین وسط با سرعت 40 تا لاک پشتی داشت می رفت.........................

از لاین سبقت هم هشت تیری هی ماشین می اومد اصلا نمی شد سبقت گرفت.........................لاین یک هم بقلش یه موتور داشت بغلش می رفت مثل این که با هم بودن.......اقا ما دیدیم الان از پشت میان می زنن بهمون هی چراغ هی بوق ......................اصلا به اونجاشون هم حساب نمی کردن........

رفتیم پشت موتوریکه لا اقل از لایک یک بتونیم از پشت یان ها در بیاییم چون با اون سرعتی که اون ها داشتند هر لحظه ممکن بود یکی از عقب بزنه بهمون..........

عاقا پشت موتوری ه هم هر چی چراغ و بوق اصلا انگار نه انگار....................

بعد دقت که کردیم متوجه شدیم داخل 206 دو عدد دختر موجود می باشد که دارند برا موتوریه عشوه می ان و این ها موتوری ه هم مثلا داره مخ می زنه....................گ

منو می گی امپرم چسبید.................گفتم حروم زاده ها رو ببین برا حروم زاده بازی هاشون اتوبان رو بند آوردن الان هم یکی از پشت بزنه به ما بخاطر دو ت حیوان شهوت انگیز بی شعور که وسط اتوبان رو با تخت خواب خونه ننشون اشتباه کرفتن.......... ماشنمون قر شه...

نه گذاشتم نر برداشتم یه نمه شل کردم که فاصله بگیرم............یخ جوری از بقل 206 اییه در بیام از لاین سبقت...........خلاصه به هر بد بختی بود کشیدیم کنار و اینه به اینه ماشن اون حیوان ها خوک صفت الاغع نفهم رد کردیم رفتیم................

بعد یه صد متر جلو تر دیدیم اون موتوری ه که پسره بود مثل بالا خواهشون بود اومد از بغل که چیه چرا اینجوری رد می شی یه لگد خوابودن تو در ماشین ما.........

منو می گی ................به مرض قاطی شدگی رسیدم..................حروم زاده ها برا حیون بازی راه اتبوان ما رو بند اوردن حالا می خاییم به بد بختی از کنارشون رد شیم هم باید لگد بخوریم........!!!!!

هیچی یارو فکر رکده بود الان مثلا لگد بزنه به ماشین من یه خط روش بیافته من کنف می شم...............ما هم ماشینمون دور تا دور خط و قری دراه اصلا برام مهم نیست........بعدش هم گفتم عادم دوزاری مشنگ ......من ماشین هم هم کلا زور بزنم 18 / 19 تومن بیشتر قیمت نداره حالا که شما اینقدر گوساله ایید راه ما رو بند اوردین چراغ و بوق ما رو به اونجاتون هم حساب نمی کنید ما هم اصلا برامون مهم نیست کل ماشینمون هم منفجر بشه می زنیم می ترکونیمتون...........

عاقا ایون یارو پسر موتوری ه مثلا فکر کرد اون رو موتوره مانورش بالاست من تو ماشینمو از ترس خط افتادن رو ماشینم هی چ کاری نمی کنم خبر نداشت من یک عدد انسان دانهیلیزم هستم.......

عاقا ما نه گذاشتم نه بر داشتیم یه فرمون نا فرم دادیم تپل زدیم به موتورش یارو با 80 / 90 تا سرعت ملق شد کف اتوبان........بعد دیدیم از تو آینه عقب که نه چیزیش نشده بود بلند شد داشت خودشو می تکوند......بعد دوباره سوار شد که منو بگیره مثلا................

ما هم شل کردیم که برسه بهمون با هم یه ذره بازی بازی کنیم...................هی شل می کردیم امید وار شه فکر کنه داره می رسه بهمون ........بعد گازشو می گرفتیم فاصله می انداختیم............بعد انداختیم تو رمپ خروجی امام علی شمال...........که بیافتیم تو سر بالایی خفن دیگه قالش بزایم بریم به کار زندگیمون برسیم..................تو خود پیچ رمپ دیگه جرعت نمیکرد بیاد بقلم........می دونست با یک عادم دانهیلیزم طرفه که مغز پغز نداره می زنه می ترکونتش...............

افتادیم تو امام علی شمال یه نمه باز شل کردیم که برسه بقلمون یه دست تکون دادم براش + یک علامت لایک زیبا و دچار قال گذاشتگی شدیمش.................که دفعه دیگه ما رو دید یادش باشه وقتی چراغ می زنیم یعنی حروم زاده .......جای اون حروم زاده بازی ها وسط اتوبان نیست...................وسط اتبوان هم باشه جلو یه عادم دانهیلیزم کار از این شکر خوری های اضافه نکنند دیگه................

اضافه شده بعد از : 51 minutes

بچه ها اینقد به عید اینجوری و اونجوری ننالین جای من بودین چه میکردیم که حتی 13 بدر هم باید بیام سر کار
بهله اینجور آدمایی هستیم ما

یاقمر 13 بدر دیگه برا چی ؟؟؟

مثل این دوستمون که دیروز مدرسه رو پیچوند با هم رفتیم دانهیلیزم.........................اخه جمعه......عید .....عادم می ره مدرسه................من مدیر اون مدرسه ایی که عید جمعه هم برا بچه ها کلاس می زاره بد بختارو می کشونه سر کلاس ببینم یه کاری می کنم که تو کتاب بلایلی 47 ایزمی نگاشته بشه.........

بابا چی از جون بچه ها می خاین آخه.......

ساناز خانم مدیر شما هم دست کمی نداره ها...................آخه چی از جون کار کنان می خاد 13 بدر هم ولشون نمی کنه.........

mohamad road
2014/03/30, 03:20
یه بنده خدایی رو زدم ترکوندم.................................... !!!

در اتوبان همی گذر می کردیم یه 206 لاین وسط با سرعت 40 تا لاک پشتی داشت می رفت.........................

از لاین سبقت هم هشت تیری هی ماشین می اومد اصلا نمی شد سبقت گرفت.........................لاین یک هم بقلش یه موتور داشت بغلش می رفت مثل این که با هم بودن.......اقا ما دیدیم الان از پشت میان می زنن بهمون هی چراغ هی بوق ......................اصلا به اونجاشون هم حساب نمی کردن........

رفتیم پشت موتوریکه لا اقل از لایک یک بتونیم از پشت یان ها در بیاییم چون با اون سرعتی که اون ها داشتند هر لحظه ممکن بود یکی از عقب بزنه بهمون..........

عاقا پشت موتوری ه هم هر چی چراغ و بوق اصلا انگار نه انگار....................

بعد دقت که کردیم متوجه شدیم داخل 206 دو عدد دختر موجود می باشد که دارند برا موتوریه عشوه می ان و این ها موتوری ه هم مثلا داره مخ می زنه....................گ

منو می گی امپرم چسبید.................گفتم حروم زاده ها رو ببین برا حروم زاده بازی هاشون اتوبان رو بند آوردن الان هم یکی از پشت بزنه به ما بخاطر دو ت حیوان شهوت انگیز بی شعور که وسط اتوبان رو با تخت خواب خونه ننشون اشتباه کرفتن.......... ماشنمون قر شه...

نه گذاشتم نر برداشتم یه نمه شل کردم که فاصله بگیرم............یخ جوری از بقل 206 اییه در بیام از لاین سبقت...........خلاصه به هر بد بختی بود کشیدیم کنار و اینه به اینه ماشن اون حیوان ها خوک صفت الاغع نفهم رد کردیم رفتیم................

بعد یه صد متر جلو تر دیدیم اون موتوری ه که پسره بود مثل بالا خواهشون بود اومد از بغل که چیه چرا اینجوری رد می شی یه لگد خوابودن تو در ماشین ما.........

منو می گی ................به مرض قاطی شدگی رسیدم..................حروم زاده ها برا حیون بازی راه اتبوان ما رو بند اوردن حالا می خاییم به بد بختی از کنارشون رد شیم هم باید لگد بخوریم........!!!!!

هیچی یارو فکر رکده بود الان مثلا لگد بزنه به ماشین من یه خط روش بیافته من کنف می شم...............ما هم ماشینمون دور تا دور خط و قری دراه اصلا برام مهم نیست........بعدش هم گفتم عادم دوزاری مشنگ ......من ماشین هم هم کلا زور بزنم 18 / 19 تومن بیشتر قیمت نداره حالا که شما اینقدر گوساله ایید راه ما رو بند اوردین چراغ و بوق ما رو به اونجاتون هم حساب نمی کنید ما هم اصلا برامون مهم نیست کل ماشینمون هم منفجر بشه می زنیم می ترکونیمتون...........

عاقا ایون یارو پسر موتوری ه مثلا فکر کرد اون رو موتوره مانورش بالاست من تو ماشینمو از ترس خط افتادن رو ماشینم هی چ کاری نمی کنم خبر نداشت من یک عدد انسان دانهیلیزم هستم.......

عاقا ما نه گذاشتم نه بر داشتیم یه فرمون نا فرم دادیم تپل زدیم به موتورش یارو با 80 / 90 تا سرعت ملق شد کف اتوبان........بعد دیدیم از تو آینه عقب که نه چیزیش نشده بود بلند شد داشت خودشو می تکوند......بعد دوباره سوار شد که منو بگیره مثلا................

ما هم شل کردیم که برسه بهمون با هم یه ذره بازی بازی کنیم...................هی شل می کردیم امید وار شه فکر کنه داره می رسه بهمون ........بعد گازشو می گرفتیم فاصله می انداختیم............بعد انداختیم تو رمپ خروجی امام علی شمال...........که بیافتیم تو سر بالایی خفن دیگه قالش بزایم بریم به کار زندگیمون برسیم..................تو خود پیچ رمپ دیگه جرعت نمیکرد بیاد بقلم........می دونست با یک عادم دانهیلیزم طرفه که مغز پغز نداره می زنه می ترکونتش...............

افتادیم تو امام علی شمال یه نمه باز شل کردیم که برسه بقلمون یه دست تکون دادم براش + یک علامت لایک زیبا و دچار قال گذاشتگی شدیمش.................که دفعه دیگه ما رو دید یادش باشه وقتی چراغ می زنیم یعنی حروم زاده .......جای اون حروم زاده بازی ها وسط اتوبان نیست...................وسط اتبوان هم باشه جلو یه عادم دانهیلیزم کار از این شکر خوری های اضافه نکنند دیگه................

.

کک صابر از تو این انتظار رو نداشتم...
منو جلو دوست و آشنا سر افکنده کردی....

اینه رسمش؟؟؟ مثلا به تو میگن دانهیل کار؟؟؟

قارداش باید اینجوری میکردی....

اضافه شده بعد از : 7 minutes

یه بار داوش وحید یه پستی گذاشته بود تو کتاب چهره ها...
در مورد مردم یه شهر خاص که حالش ازشون به هم میخوره!!!

خواستم بگم آقا وحید اون استاتوست رو پیدا نکردم... لایک و share رو اومدم حضوری تقدیمت کنم!!! :13: یعنی من هیچ خیری از این جماعت ندیدم.... بابا کاش فقط خیر نمیدیدم!!! لامصبا ضرر میزنن میرن!!! به خدا قسم خوردم هر کودومشون رو ببینم بلاک کنم!!!

SABER_MTB
2014/03/30, 04:09
اقا مممد جان به ولای علی اگر دست من بود با همه این قوزفیش ها همین کار رو می کردم...............

یه موقع هایی دوست دارم یه قدرتی داشته باشم که کلا رویین تن باشم مثل این بازی های کامپیوتری که جون دارند این جنگجو ها مثلا جونشون برسه به 0 می می رند......منا هم جونمون کلا رو 100 % می بود و هیچ نیرویی در عالم نمی تونست هیچ اسیبی به ما وارد کنه........................

بعد اصلا همه این حیوانات وحشی رولانی الاغ رو می زدم پاره پوره می کردم.....................کله هاشون رو می زاشتم زیر دستگاه پرس آب هویچشون ررو می گرفتم..............

امشب هم یه بنده خدایی که اصلا ازش انتظار نداشتم با ما بی مهری کرده تو کاسبی یه انتظار هایی از ما داره که ......../ برا یه بنده خدایی تعریف کردم...../ بعد اخر سر ما رو مجبور کرد تا شاسگولستان جنوبی با ماشین بریم که به مقصودش برسه........سر راه هم دوربین سرعت 150 ما رو گرفت ما هم رسیدیم گفتیم اول 50 چوق بدین ما جریمه شدیم..................وگرنه جنس بی جنس...............

تو حالت اعصاب داغونی هم گفتیم که یعنی شوخی موخی الدنه نداریم ها.....................اون ها هم تقدیم کردن.....................بعد هم در کل رفته بودم اونجا یه جنسی که هیچ جای ایران کسی نداره بهشون قرض بدیم......................و من هم کلا از قرض دادن و قرض گرفتن بدم میاد.................اون هم چی یه قطعه اییکه در حال حاضر کسی نداشت..........حالا قیمتی هم نداشت ها کلا 250 تومن بود ........ولی از اینکه به زور تعارفو رو در بایستی منو کشنودن اونجا که کاری که دوست ندارم رو بکنم...................عجیب عصبانیم کرد و در صدد انتقام بر خواهم آمد...................

دیگه هر خری ندونه و نتونه صابر که می دونه فرض مثلا چه زمانی په قطعهایی نایاب میشه و مورد نیازه...............ما که هیچ وقت از این احتکار ها نکردیم تا خون ملت رو تو شیشه کنیم همیشه هر چی داشتیم قیمتش مشخص و واضح بوده ولی برا این دسته از دوستان دیگه تموم شد..............

یه زمانی بزارمشون تو خماری همون قطعه 250 تومنی رو 750 که حساب کردم عوض امروز هم در میاد...................................

هر کسی هم ناراضی است می خواست نباشه به من چه ..........

اصلا دست من بود یه کاری می کردم همه جهان فقط دوچرخه سوار باشند................یعنی همه عادم های دنیا چرخ سوار باشند..................مثل اون بمبه که می خام درست کنم بزنم همه رو بکشیم.............

کاری نداره که بمب هم نمی خاد..........یه بازوکا می گیریم دستمون هر کی رو دیدیم که چرخ سوار نبود می زنیم می کشیم..................اصلا چه معنا داره عادمی که چرخ سوار نیست زنده باشه جهان رو برا ما تنگ کنه ؟؟؟ غلط کرده بره بمیره..............

اصلا قاطی دارم من...............اه اه اه هی می گیم عاقا امشب دیگه زود می اییم خونه هی نمی شه تقصیر خودمونه رو دادیم به عوام سوارمون شدن از قدیم.................هنوز اون قدیمی ها که قدیم الایام سوارمون می شدن فکر می کنند هنوز ما تاکسی اییم سوار ما بشن برن برسند به مقصدشون.......................

هی می خاییم به خودمون بقبولونیم که همه خوب اند همه با شعور اند مگر اینکه خلافش ثابت بشه.................یه تک و توکی انسان بی شعور پیدا بشه................هی داریم به ایننتیجه می رسیم که نه............کلا همه بی شعورا اند / بلا نسبت بچه های خودمون تو بایک بیست / مگر اینکه خلافش ثابت شه چی بشه یه عادم با شعور پیدا بشه.............

تازه به قول یه بنده خایی اون تک و توک با شعور هم هر لحظه امکان داره به جمع بی شعور ها بپیونده لحظه ایی غفلت کنی اون ها هم زامبی وار بیان بگیرند بخوردنت.................... اه اه اه

اصلا اعصاب معصاب داغونه برین اون ور بینیم باو........الان هر کی بیاد جلوم می زنم می ترکونم.....................

Vahid_FRD
2014/03/30, 05:51
یه بار داوش وحید یه پستی گذاشته بود تو کتاب چهره ها...
در مورد مردم یه شهر خاص که حالش ازشون به هم میخوره!!!
خواستم بگم آقا وحید اون استاتوست رو پیدا نکردم... لایک و share رو اومدم حضوری تقدیمت کنم!!! :13: یعنی من هیچ خیری از این جماعت ندیدم.... بابا کاش فقط خیر نمیدیدم!!! لامصبا ضرر میزنن میرن!!! به خدا قسم خوردم هر کودومشون رو ببینم بلاک کنم!!!
محمد جان این کتاب چهره ها رو که ما بستیمش رفته نکنه دوباره باز شده خودش ؟!!
والا انقدر بی شعور بازی دیدم ازشون که دیگه به متن اون استاتوسم ایمان آوردم

SABER_MTB
اونایی که فیلم The walking dead دیدن می فهمن من چی میگم ... لامصب هر آن امکان این هست که بقل دستیت یا بهترین دوستت یا همسرت بیاد بخورتت
اول اینکه همه زامبی هستن و می خوان شما رو بخورن دوم اینکه اگر هم زامبی نباشند هر لحظه امکان زامبی شدن شون هست
باید 2 دستی اعصاب و روان وسلامتی و پول و عشقت و دین و ایمون و ... بچسبی و ازش محافظت کنی وگرنه کلاهت پس معرکس
دیدن عکس زیر هم برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست مخصوصا در ساعات پایانی شب
[Only registered and activated users can see links] BYhirD6fGwW91qZwZcVsA

espirooz
2014/03/30, 10:06
دارم رادیو روغن حبه انگور گوش میدم و هوا هم ابریه. امروز دهمین روز سال 93 هست و دوازده هزار و پانصد و هشتادمین روز از زندگی جدیده من هست که سعی دارم متفاوت باشه اما باز فکر میکنم که با رفتن در جاده های پیچ در پیچ میتونم حالم رو عوض کنم.
[Only registered and activated users can see links] the_winding_road.jpg

اما زندگیم پیچیده تر از این هست که بشه گره هاش رو به این آسونی باز کرد.

erfa
2014/03/30, 15:40
شک ندارم اون هواپیما امیر هم که تو عکس رادار هوایی نشون داده شده نا پدید خواهد شد و دیگر پیدا نمی شود
همونی نیست که مال مالزی بود(مال مالزی بود؟)رفت ترکیدو دیگه پیدا نشد؟

amir.fly
2014/03/30, 19:43
همونی نیست که مال مالزی بود(مال مالزی بود؟)رفت ترکیدو دیگه پیدا نشد؟
خیر !!!
این TMA شیراز هست ... اون هواپیما هم ایران ایر به مقصد دوبی بود که به سلامت رسید ....
هر گردی گردو نیست که :30:
================================================== ================================================== =========
اضافه شده بعد از : 5 minutes

آدینه هفته قبل چند تا تجربه کسب کردم
میرید تمرین یه 1100 NOKIA ی چیزی پیدا کنید همراتون ببرید....

تیوپ اضافی + پمپ همراتون باشه (همرام بود )
اگر والف پرستا (سوزنی ) دارید یه شلنگ رابط بخرید یا کلا" طوقتون رو تعویض کنید.

Vahid_FRD
2014/03/30, 21:05
یعنی من اگه بدونم کدوم شاسگول مندلیفی این تیوپ سوزنی اختراع کرد
می کشمش

SABER_MTB
2014/03/30, 23:04
باز دوباره درد پامون دچار عود کردگی شد........................

همه می رن سر کار و زندگی ما باید بکپیم رو تخت که پامون درد نگیره.......................................

همه می رن چرخ سواری این ور اون ور ما باید بشینیم خونه که پامون نترکه.......................................

خدا رو هشتصد و نوزده هزار مرتبه شکر لنگ نونمون نزاشته تو این وضعیت....................

حالا دقیقا موقعی که درد پا عود می کنه از همه طرف هم باید اعصابمون داغون شه که قشنگ نور علی نور شه...................

عاقا چرا پات درد می کنه ؟؟؟؟ خب برو تو کنترل پنل دکمشو فشار بده که پات درد نگیره دیگه......................

شما چرا خود خواه و قد هستی نمی ری دکتر........ببین دکتر چه مهربونه درد منو می دونه................................

یه بار حماقت به خرج دادیم بس نیست.......چهار ماه خوابیدم خونه بعد از عمل هم هیچ فرقی نکرد..............الان هم کلا بقل قوزکمون باد کرده دست بهش هم می زنه ملتهب میشه تا اخر عمکر هم باید هیمنجوری بمونه بس نیست.........................

باید یه بار دیگه هم بریم یه گند دیگه بزنن یه جا دیگمون که خوشگل راحت بشیم...................................

بعد هم باید قبول کنیم که نه دکتر کارشو بلده......................کجا کارشو بلده................دکتری که از ساعت 8 صبح تا 12 باید 5 تا عمل انجام بده.........غلط کرده که کارشو بلده.................برا هر عمل فرضا یک ساعت یک ساعت و نیم وقت می زاره.........................هر جور شده به هر نحوی هست می خاد کار پای ما رو تو یک ساعت و نیم تموم کنه که 12 ملیون تومن عمل بعدی رو از دست نده.............

من دوشاخ یکی رو باز می کنم اگه بشه دو روز معطلش بشیم.......................میشیم که کار درست انجام بشه نهایتا نتونم هم درستش کنم می گم عاقا من بلد نیستم.............

اون وقت من برا چی باید پام رو بدم دست همچین عادمی که کنتراتی کار می کنه برا اینکه بتونه در روز مثلا 4 / 5 تا عملش رو بکنه پولش رو بگیره هر گند کاری وسمبلیزاسیون و ماله کشی که بخواد رو پای من انجام بده ؟؟؟؟؟

من که این پا رو درست می کنم می ره.........................درست هم نشد می کنم می اندازم دور یه مصنوعی می زام که این همه درد لازم نباشه تحمل کنم........................چه درست بشه چه پا مصنوعی بزاریم..........................ما بلاخره باقی می مونیم با این تجربه............................

با اینتجربه احمقانه که یه بار دیکه هم سرش تاوان داده بودیم ولی اونقد به درجه شعور نرسیده بودیم که حواسمون رو جمع کنیم باز هم همون مسئله برامون تکرار نشه..........

و اون هیچ تجربه ایی نیست مگر همونی که اقا وحید فرمودند................

یا ما به یه زبون دیگه بگیم..................

چوب نفهمی دیگران رو ما باید بخوریم و عذاب نفهمی دیگران رو ما باید تحمل کنیم..........................

یک بار قبلا یه مورد مشابه داشتیم ما ...........یه بلایی داشت سرمون می اومد.............پیش بینی می کردیم می دییدم می گفتیم که عاقا..............فلان راه رو نریم.....و فلان حرکت رو انجام ندیم نتیجش هر چی بشه نتیجه جالبی نخواهد شد ها...................

نیاز بود فقط یه بنده خدایی مسئولیت خودش رو انجام بده......یا اصلا نه به قول اقا وحید فقط نیاز بود ما رو نخوره..............نمی خواستیم به ما لطف کنه ...........همون ما رو نمی خورد ما راضی بودیم...............

بعد از سال ها خفه خونیزم شخصی به یه مرحله ایی رسیدمکه دیگه نمی شد تحمل کرد...................بعد که تازه عنوان کردیم........مسئله رو طرف ما اومده بود می گفت نه شما اشتباه می کنی اگر واقعا برات مسئلهایی بوده زود تر می اومدی می گفتی............!!!!!

و ما ترجبه حاصل شد برامون که : اگر یه نفر داره یه کاری می کنه که برا شما عاقبتش غذاب و اذیت است................و برا اون طرف هم فرق ی نمی کنه که اون کار رو بکنه یا نکنه............ولی برا شما فرقش فرق زندگی کردن و نکردنه............................

اول بیا به طرف بگو خو......شاید ابله باشه نتونه بفهمه...............................بعد هم که گفتی باز دیدی مصرانه به رفتار خودش ادامه میده..........دلیل نمیشه که طرف باز هم در جهالت گیر کرده باشه و ندانسته به رفتارش ادامه بده...................

اگر بعد از عنوان کردن و باز گو کردن شما باز هم روال همون و آش همون و کاسه همون هیچ چیز دیگری نیست مگر اینکه طرف اصلا هدف / قصد و نیت خالصانش این است که به شما آسیب بزنه...........و هر کاری از دستش بر بیاد می کنه که شما آسیب ببینی...............................

و اینجاست که شما می گی الان به این کاری نداشته باشیم این هم به ما کاری ناره خو پس حتما............................

و باز هم این اشتباه بعدی شماست..................چون اوشون اصلا با هدف و نیست اذار شما و لذت بردن خودش از اون اذیت ها همه رقمه به شما اسیب خواهد زد..................

و اینجاست که دو راه پیش میاد....................یا اینکه فرار کنید یه جایی که اون شخص وجود نداشته باشه..................یا اینکه شما هم هر کرای از دستتون بر میاد انجام بدین که آسیب ها و اذیت های اون طرف بخوره تو در و دیوار..............

دو مقوله ای نجا موجود است خیلی ساده خیلی اسون بدون دوشواری...........

یکی هست بنا رو به / حق / می زاره و جایی که لازم باشه از / خود / کوتاه میاد که حق اجرا بشه..............

یکی هست که بنا رو بر / خود / می زاره و هر جایی لازم باشه هر / حق / ی رو پایمال می کنه که به نفع / خود / برسه...............

اینجا زیاد پیش میاد عادم حق گرایی که به پست عادم خود گرا می خوره و هی از خودش کوتاه میاد و هی بیخیال خودش میشه که باز به یه فصل مشترکی برسند ولی نمی رسند...........

و این بزرگترین اشتباه عادم حق گرا است که ایشان باید در شناخت عادم خود گرا کوشا و ماهر باشد که در وهله اولی که عادم خود گرا رو شناسایی کرد از همون قدم اول از حق کوتاه نیاد که اگر کوتاه اومد تا قدم هزار میلیاردم هم باید بره همه زندگیش هم باید بزاره کار و زندگی و سلامیش هم باید بزاره به امید اینکه اون طرف / بفهمه / ولی همه اون تلاش ها و کوتاه اومدن ها حروم میشه در فضای بی ن کهکشانی میره که اون طرف نمی فهمه و اون عادم حق گراست که اینجا بد بخت میشه.......................و بعدش هم باید سر کوفت بشنوه که شما بی عرضه بیدی و نمی توانی سر رشته امور رو بر دست گیری..............

اینه که عادم حق گرایی که خودش رو می شناسه و می دونه روی خط حق و اعدال حرکت خواهد کرد.....اگر مسیرش با مسیر یه عادم خود گرا گره بخوره............بزرگترین اشتباه و بزرگترین کبیره ایی که می تونه مرتکب بشه اینه که نزنه مسیر حرکت اون عادم خود گرا رو از مسیر خودش دور کنه...........و اگر نشد که خیای مواقع عادم های خود گرا برا ارضای /خود / خودشون اصلا حال می کنند حق دیگران رو تضییع کنند...............
و اگر نشد یعنی عادم خود گرا راهش رو نرگفت و نرفت اون عادم حق گرا مدیون هشت آسمان و مدیون حق الله و حق النفس است که نزنه اون عادم خود گرا رو بترکونه...................

منتهی از اون جایی که دفعه پیش که قبول دشیم در امتحان ای نتجربه به بهای خیلی سنگین به خود قره شدیم فکر کردیم الان دیگه بلد شدیم...............

باز هم سرمون آمد............

منتهی خدمت اقا وحید و باقی دوستانی که حرف ها ما براشون ارزش دارد...........عرض بنمایید................

هر گز یادتان نرود که کلا در زندگی......تو محل کار.....مدرسه دانشگاه کلا فرقی نمی کنه.....کلا همه این ها بازی است کار و مدرسه و باقی مساول عناصر بازی است که اون مهره هایی که لازم است کنار شما قرار بگیرند..........قرار بگیرند .........................تا شما دچار آزموده شدگی بشین...............

حالا یه عده ازشون قطع امید شده که این ها نیازی نیست آزموده بشن..........کلا امیدی بهشون نیست....................و این ها رو می زارند وسیله آزمودن اون هاییکه ازشون قطع امید نشده.................
پس اگه دهنتون داره صاف میشه و خشتکتون پاره بدونین تحت آزمونین............و ز ازمون هم سر بلند بیرون بیایین خبر خاصی نیست جایزش اینه که میرین تو آزمون بعدی......و دهن سرویسی هی بعدی...................ولی بهتر از اینه که جزو بیلمز بودگان باشید که ازشون قطع امید شده...............

منتهی عادم اگه واقعا کم بیاره همیشه راه بیرون رفتن از آزمون و پیوستند به جمع چرندگان خوش حال ابدی که با یه تیکه نون شنگول می شن و با نبودش ناراحت باز است.................ولی هر کسی نمی تونه درک کنه و بفهمه که غذاب / راحت بودن / معناش اینه که ازش قطع امید کردن و دیگه تو آزمون راهش نمی دن...............و کمتر کسی حاضر میشه عذاب های داخل بازی رو تحمل کنه اععم از آنورمال تلقی شدن و الی .............................

به قول خودمان

عاقا ما انورمال شما نورمال.........حلّه ؟؟؟؟ الان راحتین مشکلتون حل شد . ؟

در آخر هم باز یاد آوری کنم اللخصوص به دوست خوبم عاقا وحید که فکر می کنم الان بیش از هر کسی با این نوشته ما همزاد پنداری می کنه که ::

الته از خودم نمی گم ها خضرت وودی آلن می فرماید / اون هایی هم که وودی آلن رو نمی شناسند برن بشناسند /

می فرماید که بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که فکر می کردم چون با بقیه کاری ندارم و کاری به کارشون ندارم اون ها هم با ما کاری نخواهند داشت................

شما اگر یه عادم خود گرا رو دور و برت شناسایی کنی و ببنی که داره کرم میریزه........اگر نزنی نترکونش نابودش نکنی بعدا مسئولیت نابود شدن و ترکیدن خودت گردن خودت است.................

اضافه شده بعد از : 19 minutes

می کشمش

من هم از والف نازک خوم نمی اد و الان که اعصاب ندارم بهترین موقعیت برا کشتن مخترع ان می باشد........

اگر پیداش کردی نشونیش رو بدی می رسم خدمتش.........

ِه چیز دیگه رو هم یادم رفت بگم.........................

دفعه پیش که داستان مشابه داستان این پامون رو داشتیم.................حد اقل چرخ سواری می تونیستیم بکنیم و زمان اعصاب خوردی می تونستیم تخلیه عصبی بشیم........

الان چون بازی رو رفتیم یه مرحله بالاتر و رفتیم تو حالت Hard mode دیگه چرخ هم نمی تونیم سوار شیم و فقط و فقط از درون خودمون باید تلاش برای بهبودی کنیم یعنی این وسیله خارجی به نام دوچرخه رو هم از لیست اختیاراتمون خذف کردن گفتن حالا خودت تنهایی خودت رو خوب کن.....................

وقتی خودمون رو درست کردیم دوباره توانایی چره بازی پیدا کردیم حالا یا با پای خودمون یا با از این ها ........

قدیم ها یه اخلاقی که داشتیم رو چرخ و چرخ سواری اونقدر حساس بودیم..........................کوچکتری ن تعرضی به چرخ سواری به چرخ به تایم چرخ سواریمو نمی خواست بشه به شدت و هدت بر خورد می کردیم................چون می دونستیم افیون ماست...........اگه بهمون نرسه داغون می شیم.............

ولی همه مصیب ها زمانی شروع شد که فکر کردیم دیگه نیازی به چرخ سواری نداریم..................

کلا همه مصیب ها زمانی اتفاق می افته که عادم فکر می کنه خودش بلده و همه چی حله و نیازی به مداومت و تمرین نداره..................حالا تو هر چیزی و هر کاری.................

جتی محیط زندگیمون هم به یه محیطی تغییر کرد که نمی تونستیم توش به چرخ بازی بپردازیم باز هم لال موندیم هیچ چی نگفتیم....................اینه که در آینده نزدیک که بلند خواهیم شد و به روال عادیمون بر خواههیم گشت هر عامل زنده و غیر زنده ایی که جلو راه چرخ سواری و چرخ بازی ما قرار بگیره لوله زین 40 سانتی Thomson رو داخل لوز المعده وی خواهیم نمود بدون تعارف ...............و بدون ناراحتی..............

Mr.Nariman
2014/03/30, 23:04
می کشمش

منم ....
یکی نیست بگه نریمان.... تو چه عادمی هستی ...رفتی مغازه با اعتماد به نفس کامل میری پمپی میخری که به تیوپ دوچرخه ای که همین الان زیر پاته نمیخوره!!!! ای خدا.........
یه بلاهایی سر سوزن این تیوپ اوردم که نگو....نشد کـــــــــــــه نشد

reza68
2014/03/31, 00:27
می کشمش
آقا اگر پیداش کردی به منم بگو تا سرش جبران کنم :8:

بهنود
2014/03/31, 01:22
سلام رفقا من تازه واردم خوشحال میشم اگه تو کراس کانتری کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه

Vahid_FRD
2014/03/31, 07:47
سلام رفقا من تازه واردم خوشحال میشم اگه تو کراس کانتری کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه
سلام دوست عزیز . خوش آمدی
ای ول بروجرد
آقا لطفا سوال در هر موردی بود تشریف ببرید و در قسمت مشاوره سایت حالا چه برای خرید چه مسائل مکانیک و چه مسائل تمرینی سوال بپرسید
اینجا فقط حس و حال بچه ها ی بایک بیست نوشته می شه

اضافه شده بعد از : 42 minutes

صابر جان خیلی ممنونم ازت
اما یه زمان هایی هست می شینی با خودت دچار فکر کردگی می شی کنج خلوتی می جوری و به چند سال گذشته یا چند ماه گذشته دقت می کنی می بینی اصلا آدم تن پرور و تنبلی نبودی و اتفاقا خیلی هم وقت گذاشتی ( ! ) ولی الان اون جایی که باید باشی نیستی . اصلا می ریزی به هم داغون می شی سر این قضیه ، به خودت می گی آخه خدا من که همش توی این دوسال فکر و ذکرم روی مثلا دوچرخه سواری ( مثال هست این دوچرخه سواری برای این مثال انتخاب کردم که به کسی بر نخوره ) بوده پس چرا الان اونجوری که می خواستم پیشرفت نکردم و اون جایی که دوست دارم نیستم . یا اینکه از شرایط زندگی گه الان توش هستیم اصلا احساس رضایت نمی کنیم

[Only registered and activated users can see links] ycsIa34CkouAT9aTyVN
خوب داستان اونجایی بدتر می شه که می بینی دور و اطرافی هات 2 دسته هستن اونهایی که مثل خودت وقت می زارند و .... و اونهایی که وقت نمی زارند و....
حالا اونهایی که وقت می زارن خودشون دو دسته 1- اونایی که به نتیجه مطلوب رسیدن ( ! ) 2- اونایی که مثل خودت نتیجه مطلوبشون نگرفتن ( خیلی دلم می خواست بدونم که اون دسته 1 چه کار کردن )
اما اونهایی که وقت نمی زارند خودشون دو دستن 3- اونایی که کلا بی خیال روزگارند و نتیجه بیلمیرن 4- آخ آخ اونایی که کلا بازم مفتکی و بی زحمت به نتیجه رسیدن ( مخصوصا تو مسائل مالی و پولی اونم به خاطر شرایط مناسبی که براشون 100% دیگران فراهم کردن )

دسته 1 که دقیقا محل تفکر و بررسی ما هستن
دسته 2 که دقیقا خود خویشتن ما هستیم
دسته 3 که دقیقا جز چرندگانی هستن که صابر می گفت
دسته 4 که دقیقا جز خر شانس هایی هستن که خدا بشون گفته روله ..... یا بهشون پول داده یا بهشون یه مشاور خوب داده که مثل ما لازم نیست بشینن یه گوشه و هی فکر کنند ببینن باید دقیقا چه غلطی بکنن که بتونن از دسته 2 به 1 چنج کنن یا اصلا توی یه خانواده یا شهر یا کـــــــــــشور به دنیا آمدن که مثل اینکه دارن در مسیر سیل خروشان یک رودخانه به اجبار در مسیر درست حرکت می کنن یعنی بدون هیچ زحمتی دارن به سمت هدف می رن خیلی هم عالو

اما ما چی ؟

اما این که چی ؟ میزارم برای یه وقت دیگه

Mr.Nariman
2014/03/31, 12:48
من این حسو دارم هر کس دیگه ای جز عمو صابر بره روی منبر ... ;).....
کس نیست چو صابر منبری اورد روزگار........دشمنی بود دشمنان گشته خار
چو عدن بخواست مشابهت چون او .......یل زند دو سه سخن به او
تو کز سخن نمیدانی چه به این حرفها .......مرا که بینی اینگون ، است تجارب سال ها

mohamad road
2014/03/31, 15:19
آقا راست میگن کوزه گر تو کوزه شکسته آب میخوره!!!

دیروز نشستم و احوال خودمو تجزیه تحلیل کردم!!!

دیدم ای بابا.... من اصلا برا خودم دوچرخه ندارم.... همشون برا فروشه :|

خجالت کشیدم اصلا....

رفتم اینو خریدم.... اقلا زبونم دراز باشه!!!
تر تمیز نیست... ولی کارمو راه میندزه!!!

mohamad road
2014/03/31, 16:34
صابر جان خیلی ممنونم ازت
اما یه زمان هایی هست می شینی با خودت دچار فکر کردگی می شی کنج خلوتی می جوری و به چند سال گذشته یا چند ماه گذشته دقت می کنی می بینی اصلا آدم تن پرور و تنبلی نبودی و اتفاقا خیلی هم وقت گذاشتی ( ! ) ولی الان اون جایی که باید باشی نیستی . اصلا می ریزی به هم داغون می شی سر این قضیه ، به خودت می گی آخه خدا من که همش توی این دوسال فکر و ذکرم روی مثلا دوچرخه سواری ( مثال هست این دوچرخه سواری برای این مثال انتخاب کردم که به کسی بر نخوره ) بوده پس چرا الان اونجوری که می خواستم پیشرفت نکردم و اون جایی که دوست دارم نیستم . یا اینکه از شرایط زندگی گه الان توش هستیم اصلا احساس رضایت نمی کنیم

[Only registered and activated users can see links] ycsIa34CkouAT9aTyVN
خوب داستان اونجایی بدتر می شه که می بینی دور و اطرافی هات 2 دسته هستن اونهایی که مثل خودت وقت می زارند و .... و اونهایی که وقت نمی زارند و....
حالا اونهایی که وقت می زارن خودشون دو دسته 1- اونایی که به نتیجه مطلوب رسیدن ( ! ) 2- اونایی که مثل خودت نتیجه مطلوبشون نگرفتن ( خیلی دلم می خواست بدونم که اون دسته 1 چه کار کردن )
اما اونهایی که وقت نمی زارند خودشون دو دستن 3- اونایی که کلا بی خیال روزگارند و نتیجه بیلمیرن 4- آخ آخ اونایی که کلا بازم مفتکی و بی زحمت به نتیجه رسیدن ( مخصوصا تو مسائل مالی و پولی اونم به خاطر شرایط مناسبی که براشون 100% دیگران فراهم کردن )

دسته 1 که دقیقا محل تفکر و بررسی ما هستن
دسته 2 که دقیقا خود خویشتن ما هستیم
دسته 3 که دقیقا جز چرندگانی هستن که صابر می گفت
دسته 4 که دقیقا جز خر شانس هایی هستن که خدا بشون گفته روله ..... یا بهشون پول داده یا بهشون یه مشاور خوب داده که مثل ما لازم نیست بشینن یه گوشه و هی فکر کنند ببینن باید دقیقا چه غلطی بکنن که بتونن از دسته 2 به 1 چنج کنن یا اصلا توی یه خانواده یا شهر یا کـــــــــــشور به دنیا آمدن که مثل اینکه دارن در مسیر سیل خروشان یک رودخانه به اجبار در مسیر درست حرکت می کنن یعنی بدون هیچ زحمتی دارن به سمت هدف می رن خیلی هم عالو

اما ما چی ؟

اما این که چی ؟ میزارم برای یه وقت دیگه

یه دسته هم هستن تلاش و کوشش رو برای هدف خاصی انجام میدن.... بعد از یه جا دیگه سر در میارن.... به خودشون میان میبینن به هدف خودشون نرسیدن به هدف دیگران رسیدن... یه جورایی قاطی پاتی شده هدف ها اون آخر!!! :|

اینا دسته استثنا هستن!!! دسته اسکل ها هم بهشون میگن!!! یکیش خودم!!! :7::53:

amir.fly
2014/03/31, 16:50
آقا راست میگن کوزه گر تو کوزه شکسته آب میخوره!!!

دیروز نشستم و احوال خودمو تجزیه تحلیل کردم!!!

دیدم ای بابا.... من اصلا برا خودم دوچرخه ندارم.... همشون برا فروشه :|

خجالت کشیدم اصلا....

رفتم اینو خریدم.... اقلا زبونم دراز باشه!!!
تر تمیز نیست... ولی کارمو راه میندزه!!!

مبارکه ....... لاستیکای جاده هست روش؟!
چند خریدین؟

shahryar_MTB
2014/03/31, 18:59
دو روزه با اینکه بهار شده ولی بازم ی دنیا برف باریده اینجا آدم فک میکنه قبل عیده!!!هوا خیلی سرده خیلی حال میده!

mohamad road
2014/03/31, 19:30
مبارکه ....... لاستیکای جاده هست روش؟!
چند خریدین؟
قابل نداره!!!

بعله.... اتفاقا میخوام لاستیکاشو عوض کنم یه چیز درست بندازم زیرش با اینا نمیشه کوه رفت!!! برا جاده هم که دوچرخه جاده دارم!!!

خریدیم دیگه... خدا بده برکت... حول و حوش 1 تومن!!!

amir.fly
2014/03/31, 19:34
قابل نداره!!!

بعله.... اتفاقا میخوام لاستیکاشو عوض کنم یه چیز درست بندازم زیرش با اینا نمیشه کوه رفت!!! برا جاده هم که دوچرخه جاده دارم!!!

خریدیم دیگه... خدا بده برکت... حول و حوش 1 تومن!!!
؟ 1 تومن فکر کنم خوب خریدی ...
شیطونه میگه جاینت خودمو ردش کنم بره یه چیزی تو همین مایه ها بخرم.....

mohamad road
2014/03/31, 20:01
؟ 1 تومن فکر کنم خوب خریدی ...
شیطونه میگه جاینت خودمو ردش کنم بره یه چیزی تو همین مایه ها بخرم.....
چی بگم والله...

ولی شما که قول نمیخوری....

erfa
2014/03/31, 22:24
یک حس خوبی دارم
امروز با بچه های بایک 20 رفتیم بیرون خودمم آماده نبودم ولی خیلی خوب بود دهن مبارکمون دچار سرویس شدگی شد ولی خوب بود
عصر اومدم خونه 6 تا 8:30 خابیدم اصلا شارژ شدم ،بدن آدم میخاد یک همچین برنامه هایی رو ،بهش نیاز داره!!!!!!!!!:smilies-azardl (13)

Vahid_FRD
2014/04/01, 11:33
خبر آمد خبری در راه است

amir.fly
2014/04/01, 15:48
خبر آمد خبری در راه است
.....؟؟
------------------
Vahid Nz
راستی مگه شما نمیخواستی بیای شیراز و بری بوشهر و کازرون و ......
مثل ایتکه آجیلای عید روی شما هم تاثیر داشته

----------------------------------------------------------------------------------------------
دارم میرم تمرین .... تیوپ اضافه ندارم ... خدا رحم کنه 2 تا اضافه داشتم یکیشو یه موتوری میخ کرد توش ان یکی هم والفش رو شکوندم احتمالا" این یکی هم آتیش میگیره دوچرخه رو حمل کنم تا خونه....

erfa
2014/04/01, 18:33
چه جوری میشه به آقا مسعود پیام خصوصی زد؟

- - - - - - - - - -

Vahid_FRD
2014/04/01, 19:14

- - - - - - - - - -

به کاربر bike20 بزن پیامتو

mohsen702
2014/04/02, 03:35
پریشب بعد از دو سال رفتیم چرخ بازی . این که میگم دوسال چون اونطوری که باید نه تمرین رفتم نه چرخ بازی کردم. حدود سه ساعت و نیم طول کشید و بعد از مدتها از دوچرخه سواری لذت بردیم. کسانیکه درگیر روزمرگی و کار و یکنواختی هستن میدونن . آخر کار هم بارون شروع شد و واقعا فاز داد.به هر حال احساس خوبی یود اما یکم مشکوک میزد.... القصه خوردیم زمین و یه گوشی داغون کردیم + کتف سمت راست. البته در حد کشیدگی یه تاندون هست ولی باید آتلی چیزی ببندم که ثابت بشه. اما همون شب تا حدودای 6 کمپرس سرد گذاشتم چون دردش خیلی اذیت کرد و درد رو با یخ تحمل کردم اما حاضر نشدم برم دکتر اونم چهدکتری ؟؟؟؟ تازه تو این موقعیت یکی بیاد مث اوضای ما نسخه یرات بپیچه یا معاینه کنه منم گفتم تو اگه بیل زنی برو سراغ باغچه خودتون... تو که کلا شاسی و جلوبندی و دک و پوزت یه وریه برای ما نسخه نپیچ. امیدوارم همه سلامت باشن. چنتا نکته اخلاقی

بعضی از این مسافرای نوروزی ساعت 12 نصف شب وسط خیابون میزنن رو ترمز آدرس جاههای دیدنی رو میخوان. خو ابله جای دیدنی الان بری هاپو پر نمیزنه برو بخواب فرداآدرس بگیر. چقدر هم علاقمند به قلیون میوه ای هستن. از 20 تا چادر 15 تاشون در حال دود کردن بودن. از دهن بعضیاشون عین اگزوز تراختور دود سفید میزد بیرون.
نکته بعدی ترمزام ضعیفن اصلا با هاشون حال نکردم. نکته آخر کتفم خیلی اذیت کرد امروز .... هر وقت دیدین از همه طرف خوشیها میان سراغتون و خیلی حال میکنید مواظب باشین ... که خوشیها ناپایدارند... یه کار جدید داشتم که عکساش رو با موبایل گرفتم رو مموری هم نبود. طرف رفته مسافرت دست ما هم که داغان شد...

SABER_MTB
2014/04/02, 06:41
حاج محسن ای ول داری بابا..........ما که همون رو هم نمی رسیم.........سوار شیم.................نه که سرمون شلوغ باشه ها.....نه پامون ی هقمدار داستان درست کرده بارمون.................

و یه مطلب جدید الحن اینکه بعد از مدت ها یه بارقه های امیدی پیش آمده بود که قرار بود ....به یه بستر مناسبی تغییر بستر بدیم...............برخی دوستان در جریانند.................

اصولا به قول اقا محسن چی ؟؟؟

مواظب باشین ... که خوشیها ناپایدارند...

//// متن زیر جرو منبر های ما می باشد و خواندن ان برای کودکانی که زیر ده هزار سال سن دارند توصیه نمی شه.............طبق معمول همیشه چراغارو خاموش می کنیم هر کی دوست نداره بدو ه بره که فیس بوک بازیش دیر نشه................./////////////////

شما برا چی اصلا می خایی زندگیتو به نحوی تغییر بدی که بهتر بشه .............

شما اصولا در زندگی دو راه داری

راه اول : اینکه دهنت سرویس بشه.................

راه دوم : اینکه دهنت سرویس بشه................

همینی که هست خیلیوم عالو............................

بعد می ری از برخی بندگان خدا سوال می کنی که خو بابا جان مگه قرا رنبود فلان مرحمت رو در حق ما بنمایی که ما هم به یه نوایی برسیم.........؟؟؟ پس چرا منصرف شدی شما....؟؟

و جوابی که به ما می دهند رو نمی تونم دقیقا بیان کلم کلماتش رو ولی مضمونش اینه :

شما برو اون تاپیکه پست شماره #4 عبارت داخل پرانتز...............!!!!!!!

ما هم الان قانع شدیم....................

ولی این چند روز اخیر گوش شیطون کر گوش شیطون کر یه قمدار درد پام کمتر شده به فضل وجود یه عادم هم فاز و هم فکر و هم ایدئولوژی / آن نوجوان 15 ساله / که به صورت اتفاقی باعث شد ما خیلی به جواب و راه حل درد پامون نزدک بشیم و در واقع با راه حل درد پامون نزدیکی کنیم.............به جای اینکه درد پا با ما نزدیکی کنه...............!!!

ما دقیقا این ماهیچه های دوقلو های پشت پا هست که تو کورسی سوار ها قلنبه مز زنه بیرون..........

دقیقا اتفاقی که برا ما افتاده اینه که این دو قلو ها دو تا قل دارند یه قل داخلی یه قل خارجی................اون ماهیچه قل داخلی پای چپ ما به فنا رفته............و ضعیف شده .....
این دو قلو ها هر دو به هم می پیوندند و تاندون آشیل رو تشکیل می دن که از پشت پاشنه رو می کشه.............

حالا مال ما ماهیچه داخلیه ترکیده کش اومده.........و وجه داخلی پاشنه رو نمی تونه نگه داره.........و هر وقت سر پا می شیم پاشنه می خاد بره رو به بیرون............

یه چی تو این مایه ها ولی نه به این شدت................

و اتفاقی که می افته اینه که جای اینکه اون ماهیچه / که کش اومده / وزن و نیرو رو تحمل کنه و پاشنه راست نگکه داشته بشه...........پاشنه می ره می خوابه رو به بیرون و وزن رو می اره استخوان رو استخوان

/ که البت تو عکس زیر برعکس قضیه ما رو نون داده یعنی کج شدن پاشنه رو به داخل....../

حالا چی می شه که دکتر و متخصص و این ها هیچی کی نمی تونه بفهمه ما چمونه ما که هیچ مدرک تحصیلی هم نداریم می تونیم ؟؟؟

این میشه که عاقا دکتره هدفش خوب شدن ما نیست............هدفش جلب رضایت ماست ....تو مطبش هم تالبلو زده که / هدف ما جلب رضایت شماست / فقط به جای کلمه / رضایت / باید کلمه /جیب مبارک / استفاده بشه که برای دیدن کلمه / جیب مبارک / به جای / رضایت / به چشم دل نیاز است......................

کار نداریم خلاصه از رفقا زیاد بودن / حتی بر و بچه های همین انجمن / که رفتن دکتر و در عرض 5 ثاینه ویزیت شدن و تشخیص هم داده شده دردشون ولی چه تشخیصی...................

ما هم دقیقا خر شدیم..........................اینقدر سریع تشخیص داد که اگر یه نفر یه دست ترمز معیوب بیاره پیش ما ما اونقدر سریع نمی تونیم علت رو تشخیص بدیم..........و بالا خره یه معاینه ایی یه باز بینی چیزی می کنیم که مطمئن بشیم چیزی که فکر می کنیم حتما درست باشه................

ولی از اون جای که همیشه افرادی که درست فکر می کنند پر از / شک / اند و افراد / بوق / پر از اعتماد به نفس اینه که ما هم خر شدیم گفتیم عاقا این بلده دیگه حله..................

کار ندرایم این قصه ها رو شصت و هشت و نیم بار تعریف کردم چیز دیگکه ایی می خاهیم بگوییم...................

می خواهیم بگوییم ما عادمی بودیم که همیشه خودمون راه حل ها رو پیدا می کردیم چی شد که این دفعه در ماندیم و به / دیگران / متوصل شدیم............و باز آموختیم که از توسل به دیگران چیز عاید عادم نمی شود جز زیان................

خیل ساده و مختصر مفید بخام بگم اینطور بیان می کنم که ما سابق بر این در یه محلی زیست می کردیم که تمام مشکلات رو خودمون حل می کردیم.................

یعنی به این فکر نمی کدریم که عایا می توانیم یا نمی توانیم......به ای نفکر می کردیم که / می توانیم / ...........و هر کی گفته ما نمی توانیم غلط کرده ................

و ای نمی شد که هر مشکلی بود پشتش زمان می زاشتیم و حلش می کردیم................عجله ایی هم در کار نداشتیم............با حوصله سر فرصت.............

شده می خواسیتم گیری بکس اتول رو در آریم تو پارکینگ خونه دست به کار می شدیم و با وجود اینکه دهنمان هم سرویس می شد و عذاب هم می کشیدیم و دست و پامون هم زخمی می شد ولی به هر حال کار رو انجام می دادیم............
و عذاب و درد هاش ه ماز اون غذاب و درد های شیرین لدت بخش بود که انسان ساز است............نه از این غذاب و درد هایی که فقط انسان پاره کن است هیچی هم تهش نیست............

همسایگان محترم هم هم فاز بودند و ممانعت به عمل نمی آوردند............بلکه از اون ور اون ها هم مشکلات فنیشون رو با ما در میون می زاشتن...........................

حالا اینجا ................در ماشین رو می خایی باز کنی 15 سانت بیشتر وا کنی می خوره تو ماشین همسایه نمی تونی وا کنی..............

بعد پارسال خط تلفنمون ترخیص شده بود اینترنتمون مرخص شده بود اومیدم خودمون از ترمینال ورودی خط های پای تابلو برق خونه نگاه کنیم ببینیم چیه داستان که دیدین نه اون برادر بسیار بندازی که خونه رو ساخته کلا زمان ساخت شکم روی داشته بنده خدا........هر چی در دل داشته خالی کرده تو خونه......................یه سیم کشی کرده بود تلفن ها رو خود گراهامبل هم می اومد نمی تونست درست کنه............!!!!!

بعد هم یکی از همسایه ها ما رو دیده بود بر گشته می گه آقا صابر دست نزن به سیم ها زنگ بزن متخصصش بیاد.................ما هم گفتیم چشم و تو دلمون گفتیم واستا تا بیاد..........................الان اومد............

هیچی کار نداریم حالا سال بعدش یه روز تلفن یکی از همسایه ها مشکل پیدا کرده بود ....بعد از قضا اون موقع که ما داشتیم با سیم های تلفن ور می رفتیم ما رو هم روئت کرده بود ..رفته به مدیر ساختمون گفته نکنه پارسال صابر دست زده به سیم تلفن ها تلفن ما قطع شده ؟؟؟؟؟؟

خدایا توبه......خدایا منو بکش.................کار دیگه هم با ما می خایی بکنی رو در بایستی نکن بوگو................

بعد روزی که زنگ زده بودم کارشناس شرکت اینترنتمون بیاد خونه / چون خط وصل بود ولی چراغ ADSL نداشتیم / بهش گفتم که از پایین از دم ترمینال ها امتحان کردم سالم بود و ADSL هم داشتیم بر گشته می گه چظجوری امتحان کردی......

می گم هیچی بابا ته سوکت رو سیمش رو لخت کردم وصل کردم به زوج سیم ورودی دیدم چراغ مودم روشن شد.............

باز برگشته می گه عادم فنی هستی ها..........ما هم تو دلمون گفتیم نه برار جان ما فنی نیستیم.......ملت الاغ اند.............اخه یه زوج سیم به تع سوکت وصل کردن فنی گری می خاد ؟؟؟؟؟

هیچی دیگه بعد هم کلا جا نداریم چرخامون رو بزاریم نه جا داریم یه ذره بشینیم چرخامون رو نیگا نیگا کنیم فکر کنیم مخمون باز شه.............

کلا هر کاری هست باید به متخصصش بسپاریم ................................حتی ماشین رو نمی تونیم بشوریم.....باید ببریم کار واش..............من هم اصلا بدم میاد نا محرم دست به وسایلام بزنه چه چرخم باشه چه ماشینم..............برا تعمیراتی که کار خودم نباشه هم ماشین رو می برم پیش یکی از رفقای خودم که کارش فقط L90 است و هم خودش L 90 از اون مهم تر اینکه هم خودش فری راید کاره و هم بچه خاک سفید.....................دیگه چی می خایی از این محرم تر...................

بعد یارو بر گشته می گه ماشینتو ببر کار واش خو خسیس.........ما هم می گیم کار واش بیشتر از 20 تو.من می گیره مگه ؟؟؟؟؟؟؟ من حاضرم 100 تومن بدم کسی به غیر خودم دست به ماشینم نزنه.......

مثل این دوست عزیزمون که جمعه باهاش رفته بودیم دانهیلیزم.........آزانس گرفته بود تا پیش ما بیاد........بعد رسیده می بینم شفت جلو پاشاخ رو بر عکس بسته می گم چرا اینجوری بستی ؟؟؟

میگه من نبستم راننده تاکسیه بسته برام ؟؟؟؟

وای منو می گی ..........اخه عادم باید بزاره راننده تاکسی دست بزنه به شفت Maxel lite Rock Shox ???? الان راننده تاکسی چه می فهمه این چیه آخه بعد هم بزنه خراب کنه اصلا فدا سرش........پولش هیچی اصلا.........الان Maxel Lite Rock Shox از کجا عادم در آره..........تو آمریکاش هم شفت رو خراب کنی یه هفته طول می کشه پیدا کنی........چه برسه به ایران ما............!!!

هیچی دیگه............................نهایتا بعد از چند سال زندگی تو یه محیطی که مجبور هستی تمام کار هات رو بسپری به متخصصش / و متخصصاش هم بعد از خالی کردن جیب مبارک گند بزنن تو کار / که باز دم تعمیر کارا گرم به ولای علی هم با معرفت ترند هم کارشون رو درست تر از دکترا بلدن هم یه کاری رو نمی تونند بکنند می گن کار ما نیست.........................

پا عادم رو باز نمی کنند گند بزنن توش............................

و درد پا خود سر اغاز تمام بد خبتی هاست که شما در وحله اول تحرکت ازت گرفته میشه....................و عادمی که تحرک نداشته باشه یواش یواش روحیه و مغز و تفکر و ایدئولوژیش هم گند می خوره توش می ره........................دچار روتینیزم...................... و دچار تنبلیزم جسمی و فکری و ............دچار همرنگ جماعت شدگی می شه...............

حالا ما این پامون رو الان که تازه تازه داریم از تو حول و ولاش در می آییم داره حالیمون هم می شه که بدک هم نشد در مجموع درسته هنوز تو مرحله دهن سرویس شدگیو غذاب الیم هستیم ولی دلمون روشنه که از اون غذاب هاست که پیام داشته و ما هم پیامش رو خوب خوف خوف گرفتیم........................

و بعد ها که غذابش تموم بشه خیلی هم خوشحال و خرسند و ممنون هم خواهیم شد که تو این برحه از زندگی این مشکل برامون پیش آمد که اگر نمی آمد بعد تر ها مشاکل بد تر و نا فرم تری پیش می آمد به نحوی که ره فرار و بنیه فراری هم برامون باقی نبود که هیج .....که اصلا نمی تنیستیم بدرکیم و ادارک کنیم که در تله فتادیم...........................

اون رو هم ساده بخام بگم ...............ما با ورد به سیستم زندگی / اتکا به دیگران و سپردن کار ها به دیگران به آرامی و در سکوت به سمت روتینیزم و تنبلیزم پیش می رفتیم............کما اینکه تا قبل از ورود به این مرحله دیگر شرایط و حواشی کار و زندگی هم به نحوی بود که قشنگ اماده آماده برای ابتلا به این درد بودیم............................

دارم فکر می کنم اگر این قضیه پا نبود ....................حرکت ما به اون سمات آرام و روان و ساکت می بود و ما در تله افتادم خود رو نمی دیدیم و متوجه نمی شدیم به چه سمتی در حرکت هیتیم تا زمانی که دیگه کار از کار گذشته بود و دیگه دیر شده بود ...............................یا حتی تا زمانی که دیگه اصالا قادر به دیدن و بینش اینکه در تله هستیم و در راه اشتباهی قرار گرفتیم نبودیم..............

این پا کار رو تسریع کرد و بلایی که می خواست در عرض 6 / 7 سال سرمون بیاد تو سال اول انجام داد که چی ؟؟؟ تا در زمانی که هنوز چشمانمون باز است وکار می کنه و قادر به بینش هستیم..........به درد روتینیزم و تنبلیزم / در منتهای علیه اش / مبتلا بشیم.........تا متوجه این خطر بشیم و برا فرار راه چاره بیاندیشیم.........................

و از اون جایی که بسیاری از دیگر اتفاقات زنندگی ما در بهترین موقعیت برامون اتفاق افتاده

مثلا مثل وارد شدن ما به جرگه دوچرخه ایزم.............که اولا دقیقا در زمانی بود که دوچرخه کوهستان در کل دنیا تازه تازه داشت رشد و تبلور پیدا می کرد و بصورت جهانی هم در پله های نخست می بودیم...................

از طرفی شرایط اقتصادی ایران هم در شرایط مطلوبی بود که ما می تونیستیم هی چرخ عوض کنیم و هی لوازم عوض کنیم با وجود فلاکت و دانشجویی............../ اینی هم که می گم هی عوض کنیم نه فکر کنین هفته ایی 11 تا لوازم عوض می کردیم ها.................مثلا دو سه سال یه بار چرخ عوض می کردیم و سالی یکی دو بار لوازم............./ زمان دلار 800 تومنی خدا بیامرز.............

باز از طرفی هم خودم تو شرایط سنی بودم که می تونستیم به این داستان بپردازم....................نه اونقدر سنمون بالا بود که مشغله خاصی داشته باشیم.............و نه اونقدر پایین که نتونیم پول چرخ ها و لوازم ها رو جور کنیم................

تو زندگیمون از این اتفاقاتی که سال ها بعد فهمیدیم در بهترین زمان اتفاق افتاده چند نمونه دیگر هم سراغ داریم.....مثلا اتفاقاتی که باعث شد ما زبانمون قوی شه که بعد ها کم به دردمون نخورد........و موارد دیگه......که حالا بحثش شخصیه ...........

ولی دیکه ایمان آوردم که این ها همینجوری الکی شانسی نیست................یکی داره این تنظیمات رو برا ما انجام می ده..........

هر کی هست دمش گرم..........به غیر از ایشون.......یه نفر دیگه هم هست که از این جور تنظیمات برا ما انجام داده تو زندگی که ایشون / شخصیت و و جود فیزیکشون / بیشتر ملموس تر بوده برامون......که جفتشون برامون تقریبا یه حکم رو دارند..............هر دو یه بلایی سر ما اوردند که در حین ابتلا به بلا زیاد فحش می دایدم بعد ها فهمیدیم که نه ...........خوب هم بوده.......فقط فرقشون تو میزان تجربه در طراحی بلایای انسان ساز بوده...............یه موقع هایی یه سری بلایا پیچ تنظیمشون رو زیادی می پیچوندند ما نیم سوز می شدیم...........!!!!

ولی خدا رو شکر نی مسوز بودن از هیچی نبودن بهتر می باشد............عادم نصفش پخته بشه و بهای پَزِشِش این باشه که نصفش بسوزه ته بگیره بهتر از اینکه خام بمونه.....

ولی بنا بر تجربه قبلی دلمان روشن است که این هم از همان دست اتفاقات است که درسته الان دارم به کائنات فحش می دم بابتش ولی بعدا ممنونشون می شم......................./ منتهی اینکه آکاهی دارم که به نفعم است و بعدا برام خوب میشه دلیل نمی شه فحش ندم که ........فعلا هنوز تو مرحله دهن سوریس شدگی هستیم......................../

در اخر هم یهی چیزی رو اضافه کنم.......................برخی عادم ها اسباب بوجود اومدن این امتحان ها و این مسائل و درد هارو برا ما بوجود می ارند که این ها فقط وسیله اند.............و خودشان از این که دارند چی کار می کنند و کارشون به صورت غیر مستقیم برا ما مفید است و این ها همش برنامه است که طراحی شده توسط سیستم جهان برا ما بی خبرند.........

اینه که این عزیزان فقط ماموریت ذاتی دارند دهن ما رو آسفالت کنند...................و ما اگه یه موقع انها رو مورد کم لطفی خود قرار می دهیم از این جهت نیست که نسبت به آنها کینه ورزی می کنیم یا......از دست رفتار های گذشته آنان ناراحتیم.............

فقط چون آکاهیم که بنا بر اخلاق و منش و رویه ایشان قطعا اشتباهت گذشته در آینده هم تکرار خواهد شد..............فقط و فقط برای مصونیت خودمان از اتفاقات مشابه در اینده اجبار در این گونه رفتار با ایشان داریم.............وگرنه ما آگاهیم که اشتباهات و اتفاقات مشابهی در آینده در راه اند...............

و اگر ما باز وا دهیم سناریو این است که :

قبل از وقوع حادثه : نه اقا صابر تو نمی فهمی ما می فهمیم.............شما نمی دونی که ما تجربمون از شما بیشتره....................حالا یکی نیست بگه خو عاقا هر کی سنش بیشتر باشه که دلیلی نمی شه تجربش هم بیشتر باشه........ اصلا اگه کل کل سن است شاید ما اصلا الان 4 میلیراد سالمون باشه کسی چی می دونه خو.........

بعد از وقوع حادثه : اخ اخ اخ خو ما نمی دونستیم..............عادم جایز الخطاست دیگه شما باید ما رو ببخشی..................حالا پیش میاد دیگه چیزی نیست که.....................

ما هم دقیقا از اون جایی که می دانیم به قول خودتان / پیش می اد / و /باز هم / پیش میاد...........................جلو گیری به عمل می اوریم............................

باشد تا رستگار شوید.........................

mohsen702
2014/04/02, 09:01
مخلصیم آقا صابر. امیدواریم خبرای خوب بذاری به زودی.

شما برا چی اصلا می خایی زندگیتو به نحوی تغییر بدی که بهتر بشه .............

مشکلات از همینجا شروع میشه آخه. وقتی دوچرخه نداریم آرزوی یه دوچرخه داریم. وقتی خریدیم میگیم چرا ترمزش هیدرو نیست؟ وقتی هیدرو شد میگیم تک پیستونه وقتی 6 پیستون شد میگیم این ترمزا برا تنه خیلی قوین. تنه ارتقا بدیمو .... الی ماشالله.حالا این در امور دوجرخه ایه که هر چند مادیه اما عشق دوچرخه خیلی هم معنویه. در واقع انسان جماعت سیر بشو تو کارش نیست. حتی برای تغییرات معنوی و عرفانی هم سیری ناپذیره. خوب یه عده راه درست رو میرن مشکلاتش براشون منفعت داره سازندگی داره ... یه عده هم با دست خودشون زندگیشونو تباه میکنن نه رشدی دارن نه تغییری بلکه توهم رشد دارن و به ظاهر عالی و در باطن تهی ... که شما خودت بهتر از ما در جریانی.

باز برگشته می گه عادم فنی هستی ها..........ما هم تو دلمون گفتیم نه برار جان ما فنی نیستیم.......ملت الاغ اند.............اخه یه زوج سیم به تع سوکت وصل کردن فنی گری می خاد ؟؟؟؟

بعضیا کلا حال میکنن فنی باشن. یادمه چن سال پیش یه وب کم لازم داشتم آخر شب بود مغازه ها اکثرا تعطیل... رسیدم در یه مغازه گفتم یه دونه وبکم بدین طرف یه 30 ثانیه ای مکس کرد گفت راستش ما متخصص کامپیوترمون نیست الان لطف کنید فردا بیایین... آغا ما رو میگی شاخ که هیچچ دومبببب هم درآوردیم ... گفتم بهش دوست عزیز این وبکم ... روش نوشته 12 تومن کار ما رو را بنداز متخصص برای چی ؟ ... عرض کردم . قطعه فنیه باید .... متخصصش بیاد..... خواستم بگم داداش خودت که متخصص در امور تیغ هستی این وبکم 8 تومنه زدی 12 حالا ما مجبوریم بخریم....

آقا اگه تو اون عضله ضعف داری این حرکت رو بزن خیلی تاثیر داره. البته عضله ساق خیلی قویه و تمرین دادنش سخته .

وقتی نوک پنجه ها داخل باشه طرف بیرون عضله وقتی مث عکس بیرون باشه طرف داخل درگیر میشه.
اینم ساق معکوس برای جلوی ساق .ردخور ندارن

[Only registered and activated users can see links] _0kl3ueBmOM1xJ.gif

خواستیم بشیم 13 به در چنان بارونی داره میاد که بیخیال شدم. فک کنم ددر نشیم . شیرجه زیر پتو .... شوت

sepehr82
2014/04/02, 13:44
آقا پوکیدیم... کسی گزارشی ...حرکتی چیزی نداره ارسال کنه!!! ...... کف کردیم ...... گزاااااارش !!

A.amex
2014/04/02, 18:03
آقا پوکیدیم... کسی گزارشی ...حرکتی چیزی نداره ارسال کنه!!! ...... کف کردیم ...... گزاااااارش !!
دارم رو مخ وحید کار می کنم تا امشب گزارش بنویسه دارم موفق می شم ماشین حساب و نقشه هاش همه جا مونده مغازه من گفتم اگه کامل نکنی گزارشو بهت پس نمی دم
وحید هم ماشین حسابش خیلی دوست داره :D

sepehr82
2014/04/02, 19:07
دارم رو مخ وحید کار می کنم تا امشب گزارش بنویسه دارم موفق می شم ماشین حساب و نقشه هاش همه جا مونده مغازه من گفتم اگه کامل نکنی گزارشو بهت پس نمی دم
وحید هم ماشین حسابش خیلی دوست داره :D
ایول علی جون /// باید از آقا وحید " گروکشی " کرد ! تا به اهداف .......... رسید // خیلی سر سخت هست تو گزارش نویسی.... و " خماری " گذاشتن امّت بایک بیست
!!! بابا جان مطلب دارید ... خب ... بنویسید دیگه ! در اعماق کف غوطه ور هستیم ... اصلا غرق در کف هستیم /// کف کف آآآآههه بیا جلو ........ وحید باید برقصه .......

A.amex
2014/04/02, 19:11
ایول علی جون /// باید از آقا وحید " گروکشی " کرد ! تا به اهداف .......... رسید // خیلی سر سخت هست تو گزارش نویسی.... و " خماری " گذاشتن امّت بایک بیست
!!! بابا جان مطلب دارید ... خب ... بنویسید دیگه ! در اعماق کف غوطه ور هستیم ... اصلا غرق در کف هستیم /// کف کف آآآآههه بیا جلو ........ وحید باید برقصه .......
یعنی اگه بدونی چقدر رو ماشین حسابش حساسه این بشر
تو سوئیتش که می ری دستت بخوره به وسایل مهندسی جاتش می ندازت بیرون از خونه
حالا شما فکرشو بکن الان اونارو جا گذاشته باشه پیش من :34:

sepehr82
2014/04/02, 19:20
یعنی اگه بدونی چقدر رو ماشین حسابش حساسه این بشر
تو سوئیتش که می ری دستت بخوره به وسایل مهندسی جاتش می ندازت بیرون از خونه
حالا شما فکرشو بکن الان اونارو جا گذاشته باشه پیش من :34:
یک شکلک کفایت نمی کنه علی جون .... اون شکلک را ضربدر 47 کن ... : باحال میشه :34:* 47

Vahid_FRD
2014/04/02, 20:07
اولینکه جناب Amex شما اون وسایل نیاری حسابت با کرام الکاتبینه
دوم اینکه به همه توصیه می کنم توی اون تاپیک ( عدد نحس اسمشو نیار 1-48 ) نرید بدبخت بی چاره می شدید ها از ما گفتن بود:5:

erfa
2014/04/02, 22:13
آقا ناصر هم فک کنم یک برنامه ای داشته بودند!!!!!!توی مشهد
من هم منتظرم

Mr.Nariman
2014/04/02, 22:32
از پشت شیشه...بارون...جاده مسجدسلیمان-اهواز

SABER_MTB
2014/04/03, 01:53
قا اگه تو اون عضله ضعف داری این حرکت رو بزن خیلی تاثیر داره. البته عضله ساق خیلی قویه و تمرین دادنش سخته .

خدا همه کار های سخت رو سپرده به ما...................حالا این همه درد و مرض بود.................چی هم رسیده به ما.....................اون هم چی اخه......بابا چرا یه دونه از عضله ها فقط هر کاری می کنیم جفت عضله ها با هم تقویت می شن که وقتی عضله خارجیه که سمت بیرون ساق است هم تقویت میشه درد ما عود می کنه.......................

بعد هم اقا محسن این شانس ما که شانس نیست دقیقا همون عکسی که می خواهیم رو نشون نمی ده.....................

شما مرحمت کن یه بار دیگه عکسش رو قرار بده یا برام پیام خصوصی کن ما ببینم چه خاکی بر سر بریزم با این وضعیت..................

به علی اقا هم توصی هدارم ماشین حساب وحید خان رو هر چه سریع تر ببره پس بده........................من می دونم عادم رو یه چیش حساس باشه و اون چی دس تیکی دیگه بمونه چه حسیه.........

انگار عادم ناموسش مونده خونه یکی دیگه.....................

من یه ماشین حساب Casio مال سال هزار و سی صد و هیچ کی نبود داشتم دوران تحصیل......................از ابوی گرامی گرفته بودیم غلط نکنم مثلا مال دهه 1980 این طوری ها بود............

یه بار که از تهران به سمت اراک عازم بودیم و در بقچه خویش همی قرمه سبزی منجمد حمل مب نمودیم تو اتوبوس قرمه سبزی ذوب گشته و بر Casio برخیته بود و عمر بیست و اندی ساله ان Casio به پایان آمد این دفتر Casio همچنان باقیست.............

emerald70
2014/04/03, 05:02
سلام،سال نوتون مبارک.بعد از یه مدت طولانی اومدم تو بایک ۲۰..چه حس خوبی

- - - - - - - - - -

sepehr82
2014/04/03, 17:02
سلام بر دوستان و اساتید ""ورد" " ///////////// حس ، حس و حال مایکروسافت وُرد هست ...
یک موردی دارم ... اینکه : از روی بنر عکسی گرفتم... با تیترش 45 سطر هست ... سپس در کاغذ A4پرینت کردم تماما و کاملا خوانا هست (با توجه به تعداد سطرهایش) ....
در مواردی این چنینی که "قبلا " خودم تایپ کرده بودم ... ناگزیر "سایز فونت " را خیلی پایین آوردم .... که باعث اذیت در خواندن میشده((خیلی ریز بوده بعد از چاپ )) .... .
--------------
حالا خودم قصد تایپش را دارم .........

سوال (اول ) : از چه ترفندی استفاده کنم ...تا مشکل حل شود ؟ که در یک صفحه A4 بگنجانمش و در ضمن براحتی قابل خواندن باشد! ( به تعداد زیادی قرار است پرینت بگیرم )
سوال (دوم ) : "حاشیه " بنری که در عکس کمی تا قسمتی "لول " شده را آیا میتوانم با برنامه ایی صاف کنم ؟ اگر بله چطوری ؟
-------------
بسیار ممنونم از دوستانم

SABER_MTB
2014/04/03, 19:57
عاقا یکی به ملت این مطلب رو حالی کنه که :

برای انتخاب دوچرخه نیازی نیست وزنتون رو عنوان کنید وزن فاکتری نیست که بخاد تو انتخاب دخیل باشه........................................ف قط قد است که اون هم برا انتخاب سایز استفاده میشه........

SABER_MTB
2014/04/03, 21:01
عاقا ما به یه مطلب جالبی رسیدیم............این ماشین چینی دوزاری ها هستند.......

Geely که تو خیابون ها هم زیا دمی بینتیم.....

جدیدا متوجه شدم نزدیک 70 میلیون قیمتشونه !!!!!!!!!!!

بعد هعمینطور که داشتیم می گشتیم ببین م همچین آشغالی برا چی این قدر قیمتشه..............دیدیم این هم همون 70 تومنه .....

Mistubishi Lancer 2014

ما که خودمون اصلا عادم ماشین بازی نیستم به عقیده ایدئولوژیمون هم اصلا نمی خوره ماشین بالاتر از اینی که الان سواریم سوار شیم......................

منتهی من موندم این ها جفتشون هم قیمت اند برا چی ملت می رن پول اون آشغال رو می دن به قران ؟؟؟؟؟؟

فرض کنیم من ماشین باز بودم می خواستم هم 70 تومن پول ماشین بدم بهم می کفتن عاقا این موتور خالیش 70 ملییونه اون کل ماشینش باز هم می رفتم موتور خالی میتسوبیشی می خریدم.........

اصلا همینجوری می زاشتم جلو نیگا می کردیم لذت می بردیم.................

ولی هر چی می خام سعی کنم بفهمم که چرا ملت می رن اون همه پول اون ماشین ها مزخرف بنجل رو می دن نمی تونم درک کنم.........................فقط این رو فهمیدم که اون ماشین چینی ها رو بخاطر آپشن ها و امکانات جانبیش می گیرن ......چیز هایی مثل مثلا چمی دونم صدنلیش برقیه ....فرمونش گرم کن داره...........و از این جور خزعبلات.......................

یکی نیست بگه خو بی شعور..................این میتسو.............آلیاژی که موتورش ازش ساخته شده می ارزه به کل هیکل این ماشین چینی ها................

دقیقا به این نتیجه رسیدم که این همه Viva و امثالش رو میرن ملت می خرن برا چی می خرن ؟؟؟ ولی مثلا نمی آن Spacialized / Giant بخرند.................

مثلا ویوا هست 900 تومن و جاینت مشابهش با ولازم مشابه فرضا 1100......................می گن جاینت گرونه ویوا ارزونه خوبه بریم ویوا بخریم.................ببین ترمزاشم دیسکیه........!!!!

یکی باید به این ها حالی کنه که عاقا اون ویوا هه هزار تا تک تومنی هم نمی ارزه ولی این جاینته فرضا 1500 هم می ارزه.............................اون که 900 تومنه والا باز هم گرونه و اونی که 1100 باز هم اروزن........

واقعا ملت شعورشون نمی رسه چی گرونه چی ارزون.....................ما که زیاد توضیح نمی دیم به ملت فکر می کنند الان چه خبره مثلا ما دستمون با فلان شرکت تو یه کاسه است............

میان سوال می کنن که این برند های وویا و امثالش چجوری اند یه نمه توضیح می دم که این ها آشغال اند........دیدم نمی فهمند اصرار داند که نه / به ما گفتن خوبه / می گم عاقا درست گفتن ......برید از همون ها بخرید خیلی هم عالو اند این چرخ هایی که ما داریم همه گرون اند پول زور داریم می گیریم..................پولتون رو در نریزید برین همون ویوا بخرین که صرفه جویی کرده باشین.....

کاری ندارین خدافظ.................

Hamzeh
2014/04/03, 21:08
صابر ضمن اینکه حرفت درسته، مقایسه ات ایراد داره :) اون جیلی توی ایران با احتساب گمرکی اش 70 تومنه، اون میتسوبیشی بدون احتساب گمرکی تو خارج 70 تومنه که وقتی بیاد توی ایران حداقل 200 میلیون میشه قیمتش. ولی مثال ات رو میشه اینطوری تصحیح کرد که وقتی با 70 تومن میشه تویوتا کمری دست دو مثلا خرید، چرا جیلی؟

NASER1394
2014/04/03, 23:38
با سلام و صد درود به همه دوستان و عزیزان بایک 20 :46: سال نو همگی مبارک . ان شالله سال پر برکت همراه با سلامتی و تندرستی در پیش رو داشته باشید .

45 روز آخر سال که شدیدا درگیر کار و کاسبی بودیم . دیگه نزدیک عید بود و یه نمه بازارا تکون خورده بود و میشد جبران خرابی بازار ماه های گذشته رو کرد . خدا رو شکر بسیار خوب بود

فقط تنها بدیش اینبود که خیلی کمتر میومدم بایک 20 و در جریان اوضاع احوال بچه ها قرار میگرفتم . تا اینکه عید فرا رسید ..... سال نو رو در کنار خانواده تعویض کردیم . بعد از ظهر شنبه 2 فروردین هم عازم مشهد

شدیم ... خلاصه چی فکر میکردیم . چی شد ... امسال اونجوری که دلم میخواست پیش نرفت ولی بدم نبود .... الانم بعد از مدتها نشستم پای بایک 20 و نمیدونم از کجا شروع کنم ....

فک میکنم از گذاشتن گزارش شروع کنم خیلی بهتر باشه ... امیدوارم تا تعطیلات تموم نشده گزارش ها رو بزارم ....

omidgh
2014/04/04, 01:34
سال نو همه دوستان قدیمی صمیمی مبارک باشه....امیدوارم امسال همش خبرهای خوب داشته باشین

سال نو همه دوستان قدیمی صمیمی مبارک باشه....امیدوارم امسال همش خبرهای خوب داشته باشین

- - - - - - - - - -

سال نو همه دوستان قدیمی صمیمی مبارک باشه....امیدوارم امسال همش خبرهای خوب داشته باشین :4d564ad6:

SABER_MTB
2014/04/04, 04:23
صابر ضمن اینکه حرفت درسته، مقایسه ات ایراد داره اون جیلی توی ایران با احتساب گمرکی اش 70 تومنه، اون میتسوبیشی بدون احتساب گمرکی تو خارج 70 تومنه که وقتی بیاد توی ایران حداقل 200 میلیون میشه قیمتش.

ما هم اول هیمن فکر رو می کردیم یکی از دوستان میسوبیشی باز ما بهمون می گفت این قضیه قیمت رو ما هم باورمون نمی شد می گفتیم نمی شه که.....اون قوت ملت یعنی الاغ اند می رن اون آشغال چینی ها رو می خرند..؟؟؟؟

بعد از این که همان دوستمان یه دونه از آنها ابتیاع کرد ایمان آوردیم................

به اینکه دوستمون راست می گفت و اون ماشین 70 و خورده ایی بود ایمان نیاوردیم که به این که واقعا ملت الاغ اند ایمان اوردیم..................

ولی الان که تبلیغ شرکتشونو دیدم من هم خودم ترجیع می دم برم از همون ماشین آشغالی ها بخرم......اخه شرکتیکه هم تلفن دفتر مدیریتشون و هم تلفن های واحد فروششون با اون عدد نحسه شروع بشه......عادم ماشینهاشون رو بخره عاقبتی جز این نخواهد داشت..........

Vahid_FRD
2014/04/04, 09:33
با سلام و صد درود به همه دوستان و عزیزان بایک 20 :46: سال نو همگی مبارک .....

سلام ناصر مارکوپولو
خوبی ؟
آقا نگرانت بودیم یواش یواش گفتیم نکنه از صراط ام تی بیزم خارج شده باشی

erfa
2014/04/04, 12:01
ما هم اول هیمن فکر رو می کردیم یکی از دوستان میسوبیشی باز ما بهمون می گفت این قضیه قیمت رو ما هم باورمون نمی شد می گفتیم نمی شه که.....اون قوت ملت یعنی الاغ اند می رن اون آشغال چینی ها رو می خرند..؟؟؟؟

بعد از این که همان دوستمان یه دونه از آنها ابتیاع کرد ایمان آوردیم................

لنسر 70 ملیونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
من خونده بودم 120 تا 150 میلونه

Hamzeh
2014/04/04, 12:56
@
SABER_MTB ([Only registered and activated users can see links]) :

میتسوبیشی داریم تا میتسوبیشی :) مدل هیچی ندار، با موتور 4 سیلندر و دنده دستی هست همون حدودا :
باما، خرید خودرو میتسوبیشی لنسر سفيد 85,000,000 فروشی | bama.ir ([Only registered and activated users can see links])

Arian Motor Pouya - راهنمای شماره گذاری ([Only registered and activated users can see links])

ولی اونی که عکسش رو گذاشتی دفعه قبل، همون که خودت گفتی، موتورش فقط هفتاد تا می ارزه :30: البته نه دیگه انقدر، ولی خوب مدل 6 سیلندر توربو با دنده سکوئنشیال و از اینجور خز و خیل بازیها خیلی گرونتر میشه.
طبق توصیه خودت هم من اون عدد منحوس رو کلا ندید میگیرم و بهش نگاه نمی کنم، اگر پول داشتم میرم میخرم همین لنسر رو :)

mohamad road
2014/04/04, 13:05
شما هی بگین میتسو... هی بگین kia هی بگین l90

چه فایده؟؟؟ وقتی من حاضر نیستم هر 3 شون رو با لاستیک این غول عوض کنم....

یکیشو پیدا کردم.... دور بر 6 تومن.... میخوام بخرمش رنگش کنم تیونینگش کنم... تو دوزی و از این حرفا.... جووووووووووون

یعنی من دیوانه این ماشینم!!! شورلت کامارو 1979

ALI_GH
2014/04/04, 13:18
کسی چیزی گفت ؟

mohamad road
2014/04/04, 13:53
کسی چیزی گفت ؟

جلوی شرولت کامارو 8 سیلندر دنده اتومات 5300 سی سی... پیکان جوانان رو میکنی؟؟؟

Mr.Nariman
2014/04/04, 14:13
شما هی بگین میتسو... هی بگین kia هی بگین l90

چه فایده؟؟؟ وقتی من حاضر نیستم هر 3 شون رو با لاستیک این غول عوض کنم....

یکیشو پیدا کردم.... دور بر 6 تومن.... میخوام بخرمش رنگش کنم تیونینگش کنم... تو دوزی و از این حرفا.... جووووووووووون

یعنی من دیوانه این ماشینم!!! شورلت کامارو 1979
1- اقا من با ابو صحبت کردیم گفت بریم لنسر بخریم.....
2-اینقد بحث ماشین نکنید هر کی ندونه بقران فکر میکنه ما سهام دارشونیم تبلیغات میکنیم....
3- ممد اینو میخری بقران میمونی تو موتورش...میفروشیش...ادم با حوصله میخواد تک به تک واشر هاشو بشوره ...با یه مایع خاص که 1 لیترش 220 تومنه..... باید برسی بهش تا غول بشه نه اینکه خوشگلش کنی بری ......محترمه سوار کنی....
خلاصه کار تو نیست بابام جان

کسی چیزی گفت ؟

1-این عکس متعلق به اقای محمد هست که تعداد زیادی ماشین تیونینگ کرده یکی ازز ماشیناش این پیکانه بوده
هوارتا ماشین دیگه هم داشته ...این اقا مهندس مکانیک سیالات موتوره....یعنی میشینه همون تک تک واشر ها رو سر هم بندی میکنه
این پیکان موتور 8 سیلندر توی کاپوتشه...جعبه دنده فورد -سیستم تعلیق خاص فورد رو داره..من از زیر بندی این ماشین عکس دارم ...
یه دم دستگاهایی داره فنراش کنه نگو! بله این ماشین فنر داره اما سیستم فنر های خاص مربوط به مسابقات درگ فورد
ماشین حدود 240 تا مکس سرعت داشت-از پورشه سبقت گرفت
رینگ ها المانی...خلاصه این ماشین موتورش موتور فورده و تمامی قطعاتش تیونینگی هست...(از منبع اگزوز -هدرز-توربو و توربو شارژرها ....)
اره ...یبار دیگه ببینم به این ماشین توهین بشه به صاحبش میگم بیاد بخووووورت
قیمتش هم الان حدود 50 تومنه -چندسال پیش 23 تا تیونینگش کرد.
اسم این تیونر چرا اینه؟! چون متولد 27 اذره و اسمش ممده.... ممد 27
اینایی که گفتم از زندگی نامش خوندم!!!!!بی جان خودم

NASER1394
2014/04/04, 14:31
سلام ناصر مارکوپولو
خوبی ؟
آقا نگرانت بودیم یواش یواش گفتیم نکنه از صراط ام تی بیزم خارج شده باشی

سلام وحید جان

ممنون خوبم ولی وقتی میام بایک 20 حسابی پرفکت میشم ...

دوچرخه به جوونمون بسته ست . ان شالله بهتر بتونم فعالیت دوچرخه ایزمی داشته باشم .

mohamad road
2014/04/04, 14:58
1- اقا من با ابو صحبت کردیم گفت بریم لنسر بخریم.....
2-اینقد بحث ماشین نکنید هر کی ندونه بقران فکر میکنه ما سهام دارشونیم تبلیغات میکنیم....
3- ممد اینو میخری بقران میمونی تو موتورش...میفروشیش...ادم با حوصله میخواد تک به تک واشر هاشو بشوره ...با یه مایع خاص که 1 لیترش 220 تومنه..... باید برسی بهش تا غول بشه نه اینکه خوشگلش کنی بری ......محترمه سوار کنی....
خلاصه کار تو نیست بابام جان

خدا وکیلی آدم از من با حوصله تر دیدی؟؟؟؟
بالام جان من با صبر و حوصله و روحیه حماقت گری فراوانم سرطان رو دارم تو نطفه خفه میکنم.... الان سرطان داره فرار میکنه از دستش گرفتم میگم جون عمو مگه میذارم بری؟؟؟ یه بوس بده عمو.... تازه گفتیم خانوم بچه ها ناهار درست کردن... کجا با این عجله؟؟؟

منو از شستن واشر میترسونی؟؟؟؟

Mr.Nariman
2014/04/04, 15:24
خدا وکیلی آدم از من با حوصله تر دیدی؟؟؟؟
بالام جان من با صبر و حوصله و روحیه حماقت گری فراوانم سرطان رو دارم تو نطفه خفه میکنم.... الان سرطان داره فرار میکنه از دستش گرفتم میگم جون عمو مگه میذارم بری؟؟؟ یه بوس بده عمو.... تازه گفتیم خانوم بچه ها ناهار درست کردن... کجا با این عجله؟؟؟

منو از شستن واشر میترسونی؟؟؟؟
نه عامو بشور...راستی سرطان کینه ای ها...اذیتش کنی برمیگرده یه ضربه ای بهت میزنه شام و ناهار یادت بره:)
فقط لاستیک های کومهو مخصوص درگ این ماشین 6 تومن پات درمیاد...

Hamzeh
2014/04/04, 16:16
آقا نکنید این کارها رو، ماشین بازی آدم رو از دوچرخه سواری دور می کنه. حالا از من گفتن بود . . . :63:

mohamad road
2014/04/04, 16:50
نه عامو بشور...راستی سرطان کینه ای ها...اذیتش کنی برمیگرده یه ضربه ای بهت میزنه شام و ناهار یادت بره:)
فقط لاستیک های کومهو مخصوص درگ این ماشین 6 تومن پات درمیاد...

به قول یه دوستی.... "6 تومن نباشه"!!!

amir.fly
2014/04/04, 19:59
عاغا یه چیزی .. امروز رفته بودم تمرین کلی ملت دوچرخه سوار رو دیدم که مارک دوچرخشونو پوشونده بودن...
:

برادران من اینقد دنبال برند و لوازم نباشید با همینا حال کنین.. مهم خودتونین نه اون چیزی رو تنه دوچرختون نوشته....
آدم هست با دوچرخه المپیا آهنی با تجهیزات کامل و لباس و ... اینها کلی حال میکنه ....

erfa
2014/04/04, 20:02
این چی میگه؟؟؟؟؟؟
راسته یا دروغه؟؟؟؟
[Only registered and activated users can see links] B%8C/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D8%B3%D9%84-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%84%D9%86%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D9%88%D9%88%D9%84%D9%88%D8%B4%D9%86/

mohamad-xc
2014/04/04, 20:29
سلام من خیلی خوش حالم هم خیلی ناراحت
به خاطر این خوش حالم پام داره خوب می شه
خیلی نارا حتم باید معلم دینی رو تحمل کنم همش میگه از من سوال نپرسید
راستی سال نو مبارک

Hamzeh
2014/04/04, 20:56
عاغا یه چیزی .. امروز رفته بودم تمرین کلی ملت دوچرخه سوار رو دیدم که مارک دوچرخشونو پوشونده بودن...
:

برادران من اینقد دنبال برند و لوازم نباشید با همینا حال کنین.. مهم خودتونین نه اون چیزی رو تنه دوچرختون نوشته....
آدم هست با دوچرخه المپیا آهنی با تجهیزات کامل و لباس و ... اینها کلی حال میکنه ....

کلی LIKE . . . :smileys-free-downlo

amir.fly
2014/04/04, 22:56
این مسیر تمرین امروزم بود ... خوذم فکر میکردم 50 کیلومتری رفتم ولی فقط 30 تا هست ....
جاینت من خسته تر از خودمه...........

Vahid_FRD
2014/04/04, 23:00
استاد عزیز شمایی که ملت به گرو کشی تشویق می کنی
گزارش قسمت بعدیش رفت رو ایر
لطفا تشویق بفرمایید گرویی ها را آزاد کنند
نظر پای سفرنامه هم فراموش نشه پلیز

ali tech
2014/04/04, 23:47
پس بچه های فراز کجان ؟؟آقای صافدل کجاست ؟؟
گروه فرار نمیخواد برنامه بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز که رسما به ........رفتیم
چقدر ما رکاب زدیم!!!!

ali.asgari2006
2014/04/05, 00:53
این مسیر تمرین امروزم بود ... خوذم فکر میکردم 50 کیلومتری رفتم ولی فقط 30 تا هست ....

سلام
این عکس با چه برنامه ای درست شده ؟

Pita
2014/04/05, 05:27
سلام
این عکس با چه برنامه ای درست شده ؟

google-earth

A.amex
2014/04/05, 06:46
;)

mSafdel
2014/04/05, 07:48
پس بچه های فراز کجان ؟؟آقای صافدل کجاست ؟؟
گروه فرار نمیخواد برنامه بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز که رسما به ........رفتیم
چقدر ما رکاب زدیم!!!!
علی جان ما هستیم
انشااله از این هفته برنامه هامونو بصورت مرتب شروع می کنیم. منتظر اعلام برنامه باشید

sanaz20
2014/04/05, 14:30
بعد از یک ماه دوری از رکابزنی، دیروز ناپرهیزی کردمو 65 کیلومتر رکاب زدم از خونه تا سرخه حصار و برگشت (با گروه فرار) واااااای وااااای الان اینجوریم :16: یعنی بی جنبگی تا این حد؟!!! :14:.............................................. ....................................
این عید هم اهواز رفتم و هم اصفهان. یعنی کلی دوچرخه سوار غیرحرفه ای دیدم. محض رضای خدا یک نفر ندیدیم که لااقل یه کلاه سرش باشه. :53:حالا پوشاک دوچرخه سواری پیشکش.
البته یکی از دوستان حرفه ای میگفت: ما دوچرخه سوارا میریم بیرون از شهر، توی شهر اصلا رکاب نمیزنیم. :riz277: البته خداییش بیرون شهر نرسیده به بروجرد، سه تا دوچرخه سوار دیدم کیف کردم بخدا :17: ای ول بابا دست مریزاد :ad54ad:

Vahid_FRD
2014/04/05, 17:41
در اتفاقی نادر بنده گزارش قسمت بعدی سفر پارسال هم گذاشتم
یکی به این علی بگه وسایل منو بده :65d6a5d6s:

erfa
2014/04/05, 20:25
بعد حدود بیست روز مفت خوری نه چندان شدید دوباره همه چی شروع شد خدا خوش بخیر کنه
امتحان نهاییو اینا
از اون روزی که با بچه های بایک ۲۰رفتیم بیرون سوار دوچرخه نشدم....وقت نمیشه
سال دیگه هم که کنکور:(

mostafah67
2014/04/06, 00:01
عکس دوست از دست رفته و عزیزم میلاد احمدخانی، اتوبان تهران-قزوین
الگوی من در دوچرخه سواری بود، ولی از دست دادمش و حالا دیگه بین ما نیست، شاید یه جای خوب داره توبهشت با دوچرخه ش می‌چرخه، خیلی دلم براش تنگ میشه 3>

Sent from my C2305 using Tapatalk

Vahid_FRD
2014/04/06, 00:54
مازیار چه خبر ؟ پات چی شد ؟ رفتی دکتر ؟ چی گفتن ؟
maziarn007

maziarn007

- - - - - - - - - -

عکس دوست از دست رفته و عزیزم میلاد احمدخانی، اتوبان تهران-قزوین
الگوی من در دوچرخه سواری بود، ولی از دست دادمش و حالا دیگه بین ما نیست، شاید یه جای خوب داره توبهشت با دوچرخه ش می‌چرخه، خیلی دلم براش تنگ میشه 3>

Sent from my C2305 using Tapatalk
خدا رحمتش کنه
بسم الله الرحمن الرحیم الحمد ...

maziarn007
2014/04/06, 09:33
@maziarn007 ([Only registered and activated users can see links])

به به آقا وحید !
هیچی گاومون زاییده !
رفتم mri گرفتم ، گزارش دکتر mri این بود که اسپوندیلوزیس مهره کمر و گردن دارم یا همون آرتروز ! به علت سایش استخون مهره ، استخوان سازی اضافی کرده با نام استئوفیت که اون اضافه اومده رو عصب که از گردن رد میشه و اثر گذاشته رو قدرت دست چپم که به طور محسوس قدرتش کم شده ! در مورد پا هم هنوز مشخص نیس !
فعلا باید برم نوار عصبی بگیرم تا دقیق مشخص بشه ! که هنوز نتونستم نوبت بگیرم زود برم ! بعد هم برم فیزیوتراپی ببینیم چی میشه
برا همین فعلا قصد فروش چرخم رو هم دارم ! چون الکی داره خاک میخوره ، یه ماه استفاده کردم ولی همش تو خونه بوده:4: یعنی با این طول درمان بعدی فکر کنم تا چند ماه دیگه هم دست کم تو خونه باشه !

moh3en_2010
2014/04/06, 12:41
عاقا ما مُخواستیم یه تشکری بُکنیم اَ همه ی بچه های انجمن که اینهمه 20تن...
ما یه چند سالی بود عضو بودیمان ولی چون شهرستان بودیمان عملا فقط اَ خوندنی های سایت لذت می بردیمان.تا امسال که آمدیمان تهران و گفتیم بزا وارد سایت بشیمان، با دوستان تعامل برقرار کنیمان و بینیم دوچرخه سواری دسته جمعی با بچه های تهران در شهر تهران چه حالی میده بهمان؟(من در تمام عمر دوچرخه سواری ام تنهایی دوچرخه سواری کردم..!)
آره عاقا سردانه درد نیارم ای دوستان لطف کردن و اِنقد ما یه به فیض رساندن که دوچرخه ما فرسوده شد و مجبورم بدمش طرح جایگزینی دوچرخه های فرسوده...
آقا خوب یککمم هوای ما و دوچرخه مارا داشته باشید...با سپاس

ali.asgari2006
2014/04/06, 15:45
سلام به همه دوستان

یه سوال داشتم :

من از 20 روز گذشته حدودا 18 روز رو روزی 30 تا 40 کیلومتر رکاب زدم :smileys-free-downloبجز 13 بدر که جو گرفته بود و 60 تایی رفتم . از اون به بعد حس می کنم بدنم تو مسیرای سربالایی که قبلا راحت میرفتم کم میاره . دلیلش چی میتونه باشه ؟:65d6a5d6s:

parham.alikhah
2014/04/06, 17:40
خیلی حس مزخرفی دارم فردا تولدمه برام تولد نمیگیرن یعنی الان میخوام با کله برم تودیوار دستمو بکنم تو دهنم دهنم جر بدم:13::13::13::13::13:
اخه من الان چیکار کنم
فردا ساعت 6:47دقیقه من بدنیا میام اونوقت تولد یوخده تعطیله

maziarn007
2014/04/06, 22:14

یه سوال این ماشین چی هست؟ فورد هستش؟؟؟؟

parham.alikhah
2014/04/06, 22:17
لینکن هست اقا مازیار خیلی ماشین توپیه

Mr.Nariman
2014/04/06, 22:46
-بزودی ورزش دو بطور جدی به دوچرخه سواری اضافه میشود....
-اهوازم منطقه ازاد شده دلتون بسوزه...میخواییم لندرورر رنگ زرد بخریم...
-دوچرخه سواری میکنیم تا همه جامون خونی مالی بشه...من عهد کردم...
-اقا مرسی .... من دروغ میگم...من درباره شهرم دروغ میگم...حتما میخوام شهرمو بدنام کنم.... ..... ..........

Vahid_FRD
2014/04/06, 22:55
-بزودی ورزش دو بطور جدی به دوچرخه سواری اضافه میشود....
-اهوازم منطقه ازاد شده دلتون بسوزه...میخواییم لندرورر رنگ زرد بخریم...
-دوچرخه سواری میکنیم تا همه جامون خونی مالی بشه...من عهد کردم...
-اقا مرسی .... من دروغ میگم...من درباره شهرم دروغ میگم...حتما میخوام شهرمو بدنام کنم.... ..... ..........
ببین فکرت کار نمی کنه
من جات بودم یه جای اون لگن زرد رنگ می رفتم و اسپیش اپیک می خریدم

sepehr82
2014/04/07, 02:15
استاد عزیز شمایی که ملت به گرو کشی تشویق می کنی
گزارش قسمت بعدیش رفت رو ایر
لطفا تشویق بفرمایید گرویی ها را آزاد کنند
نظر پای سفرنامه هم فراموش نشه پلیز

مهنس عزیزم // وحید جان ... ما مخلص شما و تمام بروبچه های باحال بایک بیستی هستیم........
عذر میخوام که بموقع نتونستم تو جمع حاضر بشم .... و دوم اینکه ....در واقع با اون جمله خواستم ""شما"" را تشویق به نوشتن کرده باشم ... نه اینکه علی آقا تشویق به گروکشی ... ( کمی قلقلک دادیم ..خلاصه ببخشید ).

و اما علی جون " میدونی " که ایشون به اون دستگاه حساسیت داره ....چرا سر به سر......... میذاری آقا ... خب برو دستگاه را تحویل بده دادا جون ....
--------------
نظر پای سفرنامه هم به روی چشم : ( کارت درسته وحید جون ..دمتون گرم والله) .. اون روز فرصت نشد چیزی راجع به سفرنامه شما بنویسم ... و از این بابت عذر میخوام ....... به روی چشم

Vahid_FRD
2014/04/07, 08:32
مهنس عزیزم // وحید جان ... ما مخلص شما و تمام بروبچه های باحال بایک بیستی هستیم........
عذر میخوام که بموقع نتونستم تو جمع حاضر بشم .... و دوم اینکه ....در واقع با اون جمله خواستم ""شما"" را تشویق به نوشتن کرده باشم ... نه اینکه علی آقا تشویق به گروکشی ... ( کمی قلقلک دادیم ..خلاصه ببخشید ).

و اما علی جون " میدونی " که ایشون به اون دستگاه حساسیت داره ....چرا سر به سر......... میذاری آقا ... خب برو دستگاه را تحویل بده دادا جون ....
--------------
نظر پای سفرنامه هم به روی چشم : ( کارت درسته وحید جون ..دمتون گرم والله) .. اون روز فرصت نشد چیزی راجع به سفرنامه شما بنویسم ... و از این بابت عذر میخوام ....... به روی چشم
آقا سپهر گل خیلی ممنون از لطفی که نسبت به ما دارید
انشاالله ماشین حساب و نقشه های ما هم آزاد بشن به دامان وطن بازگردن
باعث افتخار ماست که شما برای سفرنامه های ما نظر بدید

Biker
2014/04/07, 10:02
یه سوال این ماشین چی هست؟ فورد هستش؟؟؟؟
Nissan PathFinder 2001

sanaz20
2014/04/07, 10:03
هوراااا بچه هاااااا ما همچنون اختاپوسی تغییر رنگ دادیم از مشکی به سبز :46:
قر تو کمرم فراااااااااااوونه :23: یوهووووووووو :D

Dirt
2014/04/07, 13:17
هوراااا بچه هاااااا ما همچنون اختاپوسی تغییر رنگ دادیم از مشکی به سبز :46:
قر تو کمرم فراااااااااااوونه :23: یوهووووووووو :D

سنز

برو تهران و تو تجریش استریت شیرنه و شکلات بده به مردم

Hamzeh
2014/04/07, 13:36
صدای بنده رو از تره بار میشنوید، با دو عدد هندوانه زیر بغل و کاسه آش نظری که آقای صافدل درست کرده و آقا وحید آورد دیشب دم خونمون :60:

Vahid_FRD
2014/04/07, 14:00
سنز

ای ول پس تو هم آدرس های تهران بلدی

سنز

- - - - - - - - - -

صدای بنده رو از تره بار میشنوید، با دو عدد هندوانه زیر بغل و کاسه آش نظری که آقای صافدل درست کرده و آقا وحید آورد دیشب دم خونمون :60:

حالشو ببر

Mr.Nariman
2014/04/07, 15:55
ببین فکرت کار نمی کنه
من جات بودم یه جای اون لگن زرد رنگ می رفتم و اسپیش اپیک می خریدم

من اگه فکرم کار میکرد میفهمیدم که چرا حساسیت نسبت به من بیشتر از بقیس ....
پولمون هم به لند رور نمیرسه.... در حد مزدا 3 هست.
شاعر میگه....
اگر تن به تن پدال به ویوا نهیم......به از ان که روزی دست به اسپیش زنیم...
شاعر اینطوری نفرتشو میگه....حالا من نمیدونم این شاعره چه پدر کشتگی داشته با اسپیش...ولی در بیت میگه:
چه خوش گفت ان صابر پاکزاد ......که دوران به دوران رحمت بر او باد
حدیث ترک گوی در شب و روز ...... کز نامش خوش شوی و پیروز
صابرا گر سالی نام ان نیاید .......ان سال 47 زندگی کردن نباید(در این جا 47 نماد روز عذا و بد یومنی هست)

fayez.asiaee
2014/04/07, 16:21
سلام به همه دوستان

یه سوال داشتم :

من از 20 روز گذشته حدودا 18 روز رو روزی 30 تا 40 کیلومتر رکاب زدم :smileys-free-downloبجز 13 بدر که جو گرفته بود و 60 تایی رفتم . از اون به بعد حس می کنم بدنم تو مسیرای سربالایی که قبلا راحت میرفتم کم میاره . دلیلش چی میتونه باشه ؟:65d6a5d6s:

دلیل اینه که شما بدنتون خالی کرده نیاز به بار گیری داره . کورسی سواری ؟

SABER_MTB
2014/04/07, 16:36
مقداری تا اندکی نیمه ابری دچار پاره شدگی شدم................................

چند تا مهمون ویژه از همشهری های آقا ناصر داشتیم...................امین آقا نجفی و امین الله نارویی از سکو زن های آسیایی + دو تا از دسوتان رکاب زن دیگه........

ما یه مقدار تو معذوریت قرار گرفتیم و رو در بایستی و درد پامون رو پنهان می کردیم...........با دوستان می رفتیم برا انجام کار هاشون که تو تهران داشتند در سطح شهر تو برخی شرکت ها و خود فدراسیون و این ها...........+ دو سه باری چرخ سواری تو سرخه حصار................دیگه دیروز پام یاری رفتن نداشت.........................

Vahid_FRD
2014/04/07, 18:29

چند تا مهمون ویژه از همشهری های آقا ناصر داشتیم...................امین آقا نجفی و امین الله نارویی از سکو زن های آسیایی + دو تا از دسوتان رکاب زن دیگه........

ما یه مقدار تو معذوریت قرار گرفتیم و رو در بایستی و درد پامون رو پنهان می کردیم...........با دوستان می رفتیم برا انجام کار هاشون که تو تهران داشتند در سطح شهر تو برخی شرکت ها و خود فدراسیون و این ها...........+ دو سه باری چرخ سواری تو سرخه حصار................دیگه دیروز پام یاری رفتن نداشت.........................

بله صدای .... شدنت تا اراک رسید :9:

SABER_MTB
2014/04/07, 18:39
عاقا رحم اله........................................

من 6 روز بود گوشیم خاموش بود الان همه دارند تلافیشو در میارن.......................رحم کنید به من بد بخت................به خودم رحم نمی کنید به پای بد بختم رحم کنید..................گوشم + گوشیم پکید.............پا و مغزم هم همچنین..................

ali.asgari2006
2014/04/07, 18:55
دلیل اینه که شما بدنتون خالی کرده نیاز به بار گیری داره . کورسی سواری ؟

نه کوهستانه
توی تپه های خاکی چیتگر چرخ میزنم .
تو اسپورت ترکر بعضی مسیرهام هست .
چه چیز مقوی میشه خورد که به قول شما بارگیری بشه کرد .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Mr.Nariman
2014/04/07, 21:49
مدرسه گوشیمو گرفته...و کسانی در مدرسه من درس خوندن میدونن به چه سختی گوشی رو پس میدن...
همانا از رفیقم گوشیشو گرفتن و 2 ماه بعد بهش دادن...خدا بهم رحم کنه.....
این پنجشنبه -جمعه قرار بود بریم احرام روستای پاگچ و زیارت و مراسم دوچرخه سواری متبرک بر روی تپه های کاملا تنظیم شده برای کراس:D

Vahid_FRD
2014/04/07, 21:56
مدرسه گوشیمو گرفته...و کسانی در مدرسه من درس خوندن میدونن به چه سختی گوشی رو پس میدن...
همانا از رفیقم گوشیشو گرفتن و 2 ماه بعد بهش دادن...خدا بهم رحم کنه.....
این پنجشنبه -جمعه قرار بود بریم احرام روستای پاگچ و زیارت و مراسم دوچرخه سواری متبرک بر روی تپه های کاملا تنظیم شده برای کراس:D

من یه بار یه پلیسه سر کوچمون گیر داد می خوام توی گوشیتو ببینم .... منم پررو پررو بهش گفتم نمی شه ... گفت می برمت بازداشتی تا ببینی می شه یا نه ... گفتم اول حکم قضایی بیار بعد از این غلطا بکن .... طرف من نشوند تو ماشین بازم گوشی ندادم بهش ... رفتیم مرکزشون به زور ازم گرفت بعد 2 ساعت اومدن و از اونجایی که مموری گوشی دست خودم و تو جورابم بود گفتن می تونی بری .... منم گفتم باشه .... سرراس رفتم دادگستری و شکایت ... 10 روز بعد مجتمع قضایی نیروی مسلح خواستنمون و بازپرسی و اینا بعدش جلسه رسیدگی تشکیل دادن و طرف محکوم داشت می شد چون طبق قانون نمی تونست این کار بکنه و به غلط کردن افتاد تا من بی خیال پیگیریش بشم

از من می شنوی برو سر و صدا راه بنداز تهدیدشون کن به شکایت به پدرت هم بگو یه زنگ بزنه حالیشون کنه داستان از چه قراره ببین چه طوری 2 دستی میارن پس می دن .... مال این حرفا نیستن باو

Mr.Nariman
2014/04/07, 22:52
من یه بار یه پلیسه سر کوچمون گیر داد می خوام توی گوشیتو ببینم .... منم پررو پررو بهش گفتم نمی شه ... گفت می برمت بازداشتی تا ببینی می شه یا نه ... گفتم اول حکم قضایی بیار بعد از این غلطا بکن .... طرف من نشوند تو ماشین بازم گوشی ندادم بهش ... رفتیم مرکزشون به زور ازم گرفت بعد 2 ساعت اومدن و از اونجایی که مموری گوشی دست خودم و تو جورابم بود گفتن می تونی بری .... منم گفتم باشه .... سرراس رفتم دادگستری و شکایت ... 10 روز بعد مجتمع قضایی نیروی مسلح خواستنمون و بازپرسی و اینا بعدش جلسه رسیدگی تشکیل دادن و طرف محکوم داشت می شد چون طبق قانون نمی تونست این کار بکنه و به غلط کردن افتاد تا من بی خیال پیگیریش بشم

از من می شنوی برو سر و صدا راه بنداز تهدیدشون کن به شکایت به پدرت هم بگو یه زنگ بزنه حالیشون کنه داستان از چه قراره ببین چه طوری 2 دستی میارن پس می دن .... مال این حرفا نیستن باو

پلیس بهت گیر داد؟ اخه واسه چی؟ والا بی در و پیکره این مملک....
بابا من چیزی تو گوشیم نیست...فقط پر اهنگ عباس قادری و جواد یساری هست...در مجموع 3 تا عکس دارم!
یه برنامه چت محض رضای خدا ندارم.....خلاصه
باید فردا بده ... اول س
ال وقتی من تعهد نامه پر میکردم اینو تیک زدم که گوشی نیارم و امضا کردم... نامرد تا حرف میزنی این برگه رو میکوبه تو سرمون... میگه قانون نباشه خودت امضاش کردی.

Vahid_FRD
2014/04/07, 22:55
خوب این یعنی اجبار شما به امضای یه چیز غیر قانونی
برو ازشون پس بگیر ...

A.amex
2014/04/07, 23:05

شما به عدد ....... بیش از حد گیر دادی برا همین پاره شدی
دقت کن برادر من

Dirt
2014/04/07, 23:46

اگه، گوگل مپ، یوتیوب و ویکی‌ پدیا نبود، من بیص سواد بودم

Hesambnd
2014/04/08, 00:42
سلام سلام سلام سلام به همگی ، سال نو همه مبارک انشااا سال پر از سلامتی ، شادابی ، شادی ، شور ، شعف و پول داشته باشید
اینم برای همه اعضا بایک20:25::thanks:

reza68
2014/04/08, 02:35
تا امروز که چند روزی از بهار می گذره علی رغم تمام مشکلات شخصی که داشتم حالم خوب بود ، از سال جدبد انرژی می گرفتم
اما امشب که خبر کشته شدن kim سایکل توریست کره ای رو در مسیر شیراز خوندم ، بد حالم گرفته شد از انسانیتی که مرده . . . :19:

انسان روزگار مرا خدا بیبن
انسانیت عوض شده ، انسان عوض شده ست . . .

SABER_MTB
2014/04/08, 03:07
خدمت آقا نرمان گل که گوشیشو گرفتن......

من بودم می گرفتم اون مدیرو ناظم و به صلابه می کشیدم................

مادر و خاهرشون رو یکی می کردم............................کسی هم اعتراضی می کرد بد تر دیگه می زدم می پکوندمشون....................بیرون از مدرسه باید گیرشون بیاری بزنی پاره پورشون کنی............

بندازیشون تو صندوق عقب......ببری تو بر و بیابونی جایی انقدر بزنی روده هاشون رو بالا بیارند........................اصلا چه معنی داره عادم غیر چرخ سوار گوشی عادم چرخ سوار رو بگیره ؟؟؟؟

ها ؟؟ چه معنی داره ؟؟؟؟

اصلا چه معنی داره عادم غیر چرخ سوار به عادم چرخ سوار اصلا اجازه داشته باشه بهش بگه گوشی تو بده...................

اضافه شده بعد از : 30 minutes

می خام عکس های چهار روز اخیررو آپ لود کنم.........................

سرعت اینترنت در حد گالینابلانکا..............در حد میر فریدسکی.....................در حد چاق چنزی....................در حد مرض کوفت...........................

اصلا اینترنت تو این ....... معنای نداره لا مصب...........................اصلا ارتباط بیش نیم نفر ممنوعه.........................

مرتبط نبودن حق مسلم ماست................دوغ..............پنی ر..................زهر مار.........................

SABER_MTB
2014/04/08, 04:18
پریزور تو سرخه بودیم .....یارو کوهنورده داشتن از مسیر بر می گرتن از این پیر پاتال ها برا رفیق هاش داشت منبر می رفت در حال حرکت که چی :

اره عاقا این دوچرخه کوهستان ها زیاد شدن تو مسیر ما ها .......................

من دردرون خودم گفتم بله ؟؟؟؟ مسیر / ما / ما مسیر کشف می کنیم ما بیل می زنیم بعد میشه مسیر ما ؟؟؟؟؟ چی می گی عامو....مسیر ما کجا بود فردا پس فردا میایین ورود دوچرخه رو ممنوع می کنند می گن اینجا محل کوهنوردیه..........................

شکر خوردین که مسیر شماست.......................ما از مرحله اکتشاف تا استخراج و بهره برداری روش کار کردیم بعد شده مسیر شما...............

بیشین بینیم با.ووووووووووووووووووو

باید در مسیر های سرخه از خودمون سند مالکیت در کنیم پس فردا کسی مسیر های ما رو صاحاب نشه..............می خواستم بگم که نه مسیر ها مال کسی نیست و متعلق به همه است و از این حرف های انسان دوستانه دیدم که نه من عادم انسان دوستانه ایی نیستم من عادم دوچرخه سوار دوستانه ایی هستم...........

پس غلط کردین که مسیر مال همه است و همه باید از ان بهره مند شودند.................مسیر مال دوچرخه سوار ها است و هیچ خر دیگری حق ندارند به ان وارد شود.....چون اگر بشود پس فردا آنها صاحاب می شوند و ما را از آن به در می کنند پس از همین الان اجازه ورود نمی دهمین می زنییم داغان پاغان هم می کنیم........

منتهی با سیاست و با دوزو کلک می زنیم داغان پاغان می کنیم که صداش در نیاد .......و همه فکر کنن ما عادم انسان دوستانه ایی هستیم.....................

arash joon
2014/04/08, 10:57
پریزور تو سرخه بودیم .....یارو کوهنورده داشتن از مسیر بر می گرتن از این پیر پاتال ها برا رفیق هاش داشت منبر می رفت در حال حرکت که چی :
اره عاقا این دوچرخه کوهستان ها زیاد شدن تو مسیر ما ها .......................

در اين مواقع پرش و فرود با دوشاخ بر روی گردن کاملا توصيه و واجب عينی و کفايی ميباشد، ما هم رفته بوديم چيتگر يه بابايی تو پيست دوچرخه ميدويد و دوچرخه سوارا چيز نثار ميکرد، با سرعت از کنارش رد ميشدی ميگفت هوّوّوّوّوّوّ ...منم رفتم يه پس گردنی زدم خيلی کيف داد هی ميگفت راست ميگی وايسا :65d6a5d6s:

Mr.Nariman
2014/04/08, 15:34
خدمت آقا نرمان گل که گوشیشو گرفتن......

من بودم می گرفتم اون مدیرو ناظم و به صلابه می کشیدم................

مادر و خاهرشون رو یکی می کردم............................کسی هم اعتراضی می کرد بد تر دیگه می زدم می پکوندمشون....................بیرون از مدرسه باید گیرشون بیاری بزنی پاره پورشون کنی............

بندازیشون تو صندوق عقب......ببری تو بر و بیابونی جایی انقدر بزنی روده هاشون رو بالا بیارند........................اصلا چه معنی داره عادم غیر چرخ سوار گوشی عادم چرخ سوار رو بگیره ؟؟؟
ببخشیندا نشستی او ور میگی لنگش کن....
خلاصه ما پنج شنبه -جمعه راهی هستیم
یا فردا گوشیمو میدن...یا مدرسه رو پاره میکنم...احتمالا خودمون هم دچار....شدن بشیم ...شاید هم دچار اخراج شدگی...
اگه گفتن کی تحریکت کرد میگم کار همین عمو بود....

ali.asgari2006
2014/04/08, 19:13
سمت بالای دریاچه چیتگر هم باز شده خیلی با صفا بود .
سنگ ریزه ریختن و به شکل ساحل درستش کردن .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Vahid_FRD
2014/04/08, 22:13
الان که نگاه می کنم می بینم از صبح تا الان برای خودم نبودم
همش برای این و اون
خستم .... خیلی خسته

Hesambnd
2014/04/09, 00:46
اه ه ه ه ه ه ه ه ه
بازم دانشگاه:13: فکر کردن بهش تمام لذت این چند روز خوب رو از بین می بره

SABER_MTB
2014/04/09, 02:52
در اين مواقع پرش و فرود با دوشاخ بر روی گردن کاملا توصيه و واجب عينی و کفايی ميباشد، ما هم رفته بوديم چيتگر يه بابايی تو پيست دوچرخه ميدويد و دوچرخه سوارا چيز نثار ميکرد، با سرعت از کنارش رد ميشدی ميگفت هوّوّوّوّوّوّ ...منم رفتم يه پس گردنی زدم خيلی کيف داد

بهترین کا رو کردی............دمت گرم و سرت پر شور باد..................

هی ميگفت راست ميگی وايسا

من بودم می گفتم نه من راس نمی گم دروغ می گم.................شما وایسا ما میریم.....................

الان که نگاه می کنم می بینم از صبح تا الان برای خودم نبودم
همش برای این و اون
خستم .... خیلی خسته

/////////////////////////////////////////////////////////

متن زیر یک منبر اعصاب خوردانه و بی اعصابانه از ما می باشد خواندن ان برای افرادی که فاقد حوصله اند و افرادی که دهنشون توسط دیگران سرویس نشده و درک نمی کنند ما چی می گیم توصیه نمی شه........................
/////////////////////////////////////////////////////////

جای من بودی چی می گفتیای کاش یک این پیغام خصوصی های ما رو می دید تو پینک بایک و تو هیمن بایک بیست و تو فیب بوک................ای کاش یکی می شنید و می دید ملت چه انتظار ها و چه برخورد هایی با ما دارند............

بعد ما واقعا دیکه یه موقع هایی کم می آریم.....................

بابا به خدا ما تا پاییز سال 91 داشتیم زندگیمون رو می کردیم.....................تو خونه قدیمی و همیشگیمون که تمام عمرمون رو توش بودیم بعد از سال 89 / 90 که تازه تازه از گیر و دار یه بیماری مزمن و قدیمی در اومده بودیم..................بعد از سالیانی بالاخره با دوچرخه سواری و ورزش تلاش از پسش بر اومده بودیم و بعد از بیش از یه دهه داشتیم یه نفسی می گرفتیم...................

تازه تازه تو کار و درگیریهاش داشتیم پخته می شدیم و چیز ها و نکته ها می آموختیم...........................و این پختگی هم مجانی نبود..........هزینش جز خوردن ما بود در شرایط سخت که خیلی ها توش کم می اوردن و جا می زدن..........................و پاداش کسی که از جر خوردگی ها جون سالم به در می برد باقی ماندن در سیستم دوچرخه ایزمی بود..........................

خلاصه بالاخره بعد از سالیانی داشتیم آرام آرام به پختگی لازم می رسیدیم........................و اصول رو یاد می گرفتیم...................چون تو تئوری همه اوستا اند همه بلد اند......................همه ماشا الله استاد دوچرخه اند.................

همه فروشنده اند همه این کاره اند ........................تو عمله که 90 درصد و بلکه بیشتر افراد تو زرد از آب در میان............................

خلاصه ما هم داشتیم مراحل پختگی رو طی می کردیم و پاره شدن ها و جر خوردن ها رو یکی پس از دیگری پشت سر می نهادیم و درس می آموختیم............................و از درس ها بهره ها می بردیم................

همه چیز رو داشتیم می انداختیم رو ریل و برنامه و یواش یواش همه چیز رو درست می کردیم....................

که یهو اصلا نمی دونم چی شد..................یه گندی خورد تو سیستم که حالا جالا ها هم درست نمی شه............................

دوباره هر چی ساخته بودیم و هر چی درست کرده بودیم خراب شد..............................

و خراب شدن چه آسون و سریع از اون ور درست کردن و باز سازی و ساختن چه فلاکتی...........................

آروم آروم به این نتیجه رسیده بودم که دیگران رو سوار خودت کنی دیگه پیاده نمی شن.............................

آروم آروم به این نتیجه رسیده بودم که دیگران رو برسودی به مقصدشون موقع رسیدن یه تیپا هم حوالت می کنند که چرا یواش رفتی..........چرا خوب سواری ندادی ها ؟؟؟؟ چرا خر خوبی نبود ی ؟؟؟؟

چرا ؟؟؟؟؟؟

آروم آروم و تدریجا یاد گرفته بودم که هر عادمی حدی داره........................از یه حدی نباس بزارذی بهت نزدیک تر بشه.............که اگه بشه............یه کاری باهات می کنه...................یه خراب کاری در درون تو بوجود میاره که جبرانش و باز سازیش سال ها به طول می انجامه..................................

تدریجا یاد گرفته بودم اکثریت غریب به اتفاق این انسان ها.......رو خوبی الکی بهشون بکنی...................................نمی گن خوبی کردی بهشون و فکر می کنن وظیفتو داری انجام می دی..................

بعد اگه بیه روز نتونی بهشون خوبی کنی یا اگه ببینی که خوبی هایی که در حقشون می کنی بی فایدست و اون ها قدرشو نمی دونند و دیگه باهاشون معمولی باشی........اون ها نمی گن معمولی هستی شما................می گن فلانی بد شده.....................!!!!!!

چرا ؟؟

چون بصورت معمول باهاشون خوب بودی..................دیگه خوب بودنت به چشمشون نمی آد.................می گن همینه دیگه فلانی حالت معمولیش همیشه همینه..............دیگه شعورشون نمی رسه فلانی داره لطف می کنه....................وظیفش نیست............................

و وقتی بخایی لطف رو قطع کنی و معمولی باهاشن برخورد کنی می گن فلانی قیافه گرفته............فلانی کلاس می زاره تاقچه بالا می زاره...................سایش سنگین شده............

به این حالت..............

و بعد از پاره شدن های بسیار و جر خوردن های بسی بسیار..................و تازه اگر جون سالم از این زامبی ها و این گرگ های انسان نما به در ببری و در قبال خوبی که بهشون کردی نخوردند تیکه پارت نکنن..............و

وو تازه اگر اگر بتونی بفهمی و یاد بیگریکه به قران مجید و به خدای لا شریک یادگرفتنش خیلی سخته.....................

می فهمی و یا دمی گیری که این هایی که می گن : به همه باید خوبی کرد و جواب بدی رو بای دبا خوبی داد....................زر مفت است...............هر کی گفته باشه من کاری ندارم هر کی گفته باشه در هر مقام و منزلتی زر مفت ی بیش نزده و اون عادم خودش هنوز شعورش به این حد نرسیده بوده که هر چیزی روباید در جای خودش گذاشت.........................

به این حالت..................

و اگر کسی نکته سنج و نکته بین باشه می تونه درک کنه که خود خدا هم اینچنین است.....................................از تو خود قران و آموزه های دینی هم می شه استنباط کرد که خود خدا هم با بندگان دقیقا به همین منوال رفتار می کنه و کسی رو پر روی الکی نمی کنه..............................

و یه مثل قدیمی هست که می گه چی :

می گه به بعضی ها خوبی نیومده...............

یعنی چی ؟؟؟

یعنی این :

یعنی جالت سوم...................................یعنی اون ها اصلا همون معمولی معمولی هم که باشی باهاشون باز بهت بدی می کنند..................باز اذیتت می کنند..................یعنی خوبی کنی بهشون که دیه هیچی جر وا جرت می کنند.....................می خورنت خام خام...............................

در حالت معمولی باید بهشون بی محلی کنی و بهشون بدی کنی تا کاری به کارت نداشته باشند....................و اگه حالا خیلی دیکه خوب بودن باهات و بهت حال دادن باید یه ذره باهاشن معمولی باشی بهشون بدی نکنی وگرنه لحظه ایی دست و از بد بودن باهاشون برداری و باهاون خوب باشی..................تیکه بزرگت گوشته...................

حالا خیلی ها ممکنه فکر کنن بابا این صابر دیگه خیلی حساس شده که خو بدب بختی حساسیت ما نتیجه خوبی کردن به عادم هایی بوده که استحقاقشو نداشتند و سلامتی و دانش و توان و زمان و پولمون رو گذاشتیم در این راه هدر رفته...............................دیگه خیلی حساس شدیم...........و این حساسیت لازمه برای ما..............

یا ممکنه فکر ککنن و تو دلشون بگن این اشتباه فکر می کنه .....نه انسان باید به همه و در همه حالت خوبی کند...........و کسی از خوبی کردن ضررنمی کند................

ج.اب ما به ان دسته هم این است که ............. خیلی مونده حالا به جایی که ما رسیدیم و به بینش و درکی که ما داریم برسین شما ها ...................ابله ها داریم نتیجه تجربیات مون رو مفت و مجانی می زاریم در اختایرتون نمی پذیرید دیگه به ما چه ؟؟؟

برین تا در طی سالیان دهنتون که سرویس و آسفالت شد بعدا حرف صابر یادتون میاد می گین این بد بخت یه چی می دونست یه چی می گفت ها...........................

اصلا ما نمی گیم که خود خدا هم به هیمن نتیجه رسیده ....بی خود که خدا نشده........همه چیز رو به درست ترین و بهترین راهش رسیده که شده خدا دیگه....................ما هم اگر می خواهیم انا الهی راجعون بشیم و خلیفه الله باید مثل او باشیم دیگه................

عاقا خود خدا برا چی گفته بعضی ها رو تا ابد می زارم تو جهنم...........؟؟؟؟ حالا او نهایی که ماهیت بهشت و جهنم رو قبول ندارند.....بگیم که منظور ما از جهنم کوره ذوب آلومینیوم نیستکه برین اونجا الومینیوم 7005 مذاب بریزن تو حلقتون منظرو ما از جهنم مثل هزار و یک موقعیتی است که همتون تو زندگی باهاش مواجه شدین....................

بعد از انجام دادن یه اشتباه یا یه کار بد ..............تو یه هچلی افتادین که یه عذابی کشیدن که خودتون می دوستین که این وظعیتی که توش گیر کردین چه جهنمیه..................

خیلی ساده نتیجه انجام اشتباه .....رفتن در وظعیت عذاب آور و درد کشیدنه...............................حال یکی باشه کلا مخش نکشه هی اشتباه رو تکرار کنه هی اشتباه رو تکرار کنه...........که تو مفاهیم دینی می گن هی گناه کنه هی گناه کنه................/ حالا ما به گناه می گیم اشتباه / خو خدا هم می گه بابا تو خودت خو حالیت نمی شه به درک به من چه بمون همون تو جهنم..........بمون تو همون شرایط عذاب و درد....................

یعنی مصداق عینی و بارز عادم هایی که خوب بودن و راحت بودن بهشون نیومده....................عادم هایی که کلا دنبال درد سر می گردن..................عادم هایی که نمی تونند خوبی رو تحمل کنند...........

عادم هایی که خوبی بهشون نیومده..............................

حالا ما قدیم باز از اول یه عادم عوضی میدییدم می فهمیدیم عوضیه ها...............

عوضی منظورم اینه که همون هایی که خوبی بهشون نیومده..............

چون عادم های معمولی اینجوری هستند.................

عادم های عوضی یعنی عادم هایی که نمودار برداشتشون از ما / سمت چپ نمودار عوضی شده بالا پایین شده....به هیمن خاطر به این ها می گن عوضی..................

این ها رو می دیدیم می دونستیم اسن ها عوضی اند ها ولی باز هیچی نمی گفتیم می گفتیم بزار از خودمون خوبی نشون بدیم .. که بدونند ما خوبیم...........ما کاری به کرشون نداریم ما دوستشون داریم...........ما می خاییم بهشون لطف کنیم بلکه هم رفتارشون و برخوردشون با ما تغییر کنه..........................

ولی باز تجربه شد برامون و بار ها و بار ها دیدیم که نه بابا وقت تلف کردنه.........این ها هر کاری بکنی شما همون عوضی هستند که هستند..............................

شما اگر واقعا خوبی......و اگر واقعا بر خوب بودن خودت واقفی.................اون ها هم که کور نیستند خودشون می بینند...........وظیفه شما نیست که به اون ها بیش از حد نشون بدی یا هی علامت بدی.....

وظیفه اون هاست که ببینند و خوب بودن شما ور درک کنند..................شما نباید وقتت رو برای نشون دادن خوبیتون تلف کنید................................چون اون ها اخر سر باز هم گند می زنن به اعصاب و روان شما..............................عادم برا کسی وقت می زاره که دو زار شعور داشته باشه.......................

یا به قول یه دوستی ..........قدیم می گفتن عادم برا کسی باید بمیره که اون برا ما تب کنه.....................التبه الان باید بگیم که برا کسی باید تب کنی که برات بمیره...............

اینه که ما اخیرا یاد گرفتیم که کسیکه می دونیم و می فهمیم که عوضی است................اصلا نزدیکش نمی ریم که بخاییم ریختش رو تحمل کنیم.......................و اصلا هم باهاش بحث نمی کنیم........و اگرهم اون از اون ور خودش رو به ما نزدیک کرد برا ریختن کرم و اذیت کردن................

به جای مدارا و تومئنینه و این چرت و پرت ها یه دونه همچین می خوابدینیم زیر گوشش که 46 و نیم دور دور خودش بچرخه...................

.............................

خلاصه بگم...................ما این تجربیات رو مجانی به دست نیاوردیم................................ی ه بار به صورت جدی سلامتیمون و زندگیمون به مدت بیش از یه دهه تحدید شد تا تونستیم به این باور ها برسیم...............

و بعد هم که رسیدیم به این تجارب و زندگیمون به یه آرامشی داشت می رسید باز دوباره همه چی پکید و الان از اول یاید همه این راه ها رو بریم...................برا این که باز ما درک نکردیم و نفهمیدیم که ...................رسیدن و فهمیدن کفایت نمی کنه............................

اون چیز هایی که با درد و رنج و با دهن سرویسی به دست آوردی..........................اگر فکر کنی خو رسیدی دیگه تموم شد و ولش کنی........................به سرعت باز دوباره بر می گردی پایین..............در نتیجه بعد از این که یه یه جایی رسیدی برای حفظ اون دستاورد ها هم باید تلاش کنی........................که باز دوباره نری پایین..............

اصولا ما به این باور رسیدیم که جهان تجربه ها از پایین جاذبه داره و شما برا رسیدن به مدارج بالاتر باید با این این نیروی جاذبه رو به پایین بجنگی..........................و اگر رسیدی به یه مرحله ای و دیگه ول کنی باز اون نیروی جاذبه می کشدت پایین برا باقی موندن در اون مرحله هم باید تلاش کنی و همیشه پویا و هوشیار باشی........................

خلاصه ما برا این که بفهمیم که این نیروی جاذبه وجود داره و در صورت رسیدن به یه مرحله خوب و امن اگر ول کنی قضیه رو باز هم روز از نو و روزی از نو پا ها دادیم و بخیه ها خوردیم و اعصاب ها دادیم.................

این ها رو عنوان می کنیم که دیگران هم پند بگیرند دهنشون کمتر سرویس بشه............................

Dirt
2014/04/09, 22:15
امرو رفته بودم، مارکت بیک فروش شهر مون، دیدم این پایک فورک آوردن...، ۶۷۰ یورو میداد اونجا، پول داشتاهم اما نگرفتم، پولمو برا یه رواد بیک گرفتن هستش، باید کم کم از مونتین بیک برم تو طرف رواد بیک

Vahid_FRD
2014/04/09, 22:29
امرو رفته بودم، مارکت بیک فروش شهر مون، دیدم این پایک فورک آوردن...، ۶۷۰ یورو میداد اونجا، پول داشتاهم اما نگرفتم، پولمو برا یه رواد بیک گرفتن هستش، باید کم کم از مونتین بیک برم تو طرف رواد بیک

خدایا توبــــــــــــــــــــــ ـه
آخه این چه وضعیه ما داریم
اگر یارانه بد بود چرا دادید اگه خوبه چرا هزار جور بامبول در میادرید که ندید
حالا نمی خواید بدید سالی یه بن خرید از مغازه بیک فروشی شهر مهدی اینا به ما بدید بریم خرید کنیم به جان خودم راضی هستیم ما
F9I4D

Dirt
2014/04/09, 23:54
خدایا توبــــــــــــــــــــــ ـه
آخه این چه وضعیه ما داریم
اگر یارانه بد بود چرا دادید اگه خوبه چرا هزار جور بامبول در میادرید که ندید
حالا نمی خواید بدید سالی یه بن خرید از مغازه بیک فروشی شهر مهدی اینا به ما بدید بریم خرید کنیم به جان خودم راضی هستیم ما
F9I4D

هه هه...این چی‌ میگه به آلمانی‌، اول میگه اسمام من اینه...بد یه حرف زشت میزنههه...فکر کنم اون کلمررو اشتباه یاد گرفته بش دادن

Mr.Nariman
2014/04/10, 00:11
-برو دیگه نیا اینجا.... این کورسی سوار تکرو... تنها....
اصن اگه کورسی سوار بشی مثه ممد سرطان خشتک میگیری... این جزاشه... دیدی حالا ممد خوب شده رفته دوچرخه کوهستان خریده
اگه دروغ میگم الهی خدا بهم بیانیچی اینفینتو بده...(البته این عذابه ها چون از کوهستان میریم کورسی)
این موارد با شاهده که گفتم......به تنه های جاینت قسم...
ـــــــــــــــ
امشب رفته بودم کیانپارس... (آهواز)... یچیزی ذهن مارو مشغول کرد چرا اینقد خلوت بود....
این پارک چوبی هستا...برای بچه 5-6 سالست... اقا کسی نبود ما هم از این چیزا هستن طناب بستن تو هوا باید بری بالا تا به برجک برسی...رفتیم...دیدیم از لحاظ فنی پامون باید رو یه طناب دیگه باشه نیست... تو نگو اونو کندن...رفیقم از پایین قلاب گرفته با بدبختی رفتم بالا
حالا میذارم عکساشو
اقا این سرسره پیچ پیچی چه حالی داد....
خلاصه باید تغییر بدن15-16 ساله ها بیان....

hasator
2014/04/10, 01:23
بهار خوبی بود ... یه برنامه جنگل داشتیم با رفقا .... یه برنامه روز طبیعت داشتم که نشد از رودخونه رد شم (آب زیادی داشت) که به رفیقم آقا ایمان برسم و با هم باشیم ... که گزارش آماده می کنم ... جاتون خالی با آقا محسن چند روز پیش رفتیم بیرون ... همینکه رسیدیم ورودی شهر بارون ... بارون .... بارون ( دیالوگ ارسطو) خونه یکی از رفقا پناه گرفتیم .... بارون بند نمیومد هیچ شدید تر شد ... دوچرخه رو سپردیم به دوستمون و آژانس گرفتیم رفتیم خونه ..... نمی دونم چرا مسئولین رسیدگی نمی کنن ....

SABER_MTB
2014/04/10, 02:13

به خدا قسم اصلا این مهدی ما لذت دوچرخه سواری رو درک نمی کنه................نمیی از لذت چرخ سواری نبود لوازم و گرونی ان و سختی رسیدن به لوازم و تلاش برای دست یازیدن به ان می باشد......................

وگرنه عادم بقالی سرکوچشون Pike 2014 داشته باشه پول هم تو جیبش باشه بره کارت بکشه بندازه زیر چرخش به قران هیچی نمی فهمه از اون Pike......................................

اقا مهدی رو بادی بیاریم تو ایران یه چند سالی بمونه که لدت واقعی چرخ سواری رو درک کنه.................

SABER_MTB
2014/04/10, 05:49
ظهر در منزل روی تخت خوابیده باشی......................

یهو از شدت لرزه بیدار شوی...................

و ببینی خونه در حد یکی دو سانت داره به طرفین می لرزه لوستر ها داره تکون تکون می خوره...............یا علی مددی......................ازا زلزلت الارض زلزلالها.........................عاقا نماز آیات بخونیم یا بریم تو کوچه خونه رو سرمون خراب نشه................................

بعد با پیژامه و زیر پیارهنی می پری تو راه پله ها که بری تو کوچه............................

یهو می بینی خونه بقلی رو با بیل مکانیکی Hyundai PC 200 دارند می کوبند بیل رو همیچین می کوبند تو دیوار هاش که خونه ما چسبیده بهش ما هم طبقه 5 ام لرزش ها بیشتر میشه اون بالا..........................

و اینجاست که به گندی که سازنده خونه تو ساخت خونه زده ایمان راسخ میاوری......................................

خدا یا زلزله واقعی بیاد خونه چی میشه یعنی ؟؟؟؟؟؟

یعنی واقعا تو یه ساختمون ده واحدی..............اون سازنده غیر محترم.......................کلا تو کل کار 100 میلون بیشتر خرج می کرد عایا خونه از همه لحاظ مثل عادم نمی بود ؟؟؟؟

هیچ کی ندونه عمرانی هاش می دونند سازنده های محترم واقعا از قشر ضعیف جامعه هستند .......واقعا خیلی زحمت کش اند..............یارانه هم باید بهشون تعلق بگیره...........تو یک سال و نیم یه ده واحدی می سازند چیز ی براشون نمی مونه که............همش یک میلیارد و خورده ایی می مونه.....................چیز خاصی نیست که.........!!! همش یه یک و است و 9 تا صفر ..............صفر ها هم که صفر اند دیکگه ارزشی ندارند که.................

یعنی من الان سوال فنیم اینه ::

عایا نمی تونه اون عاقا دو قرون از اون سودش بزنه که ما نَمیریم ؟؟؟؟؟

خونه ایی که بغل ما داره تخریب میشه حدود 20 سال عمر داره و الان که دیوار هاش رو ریختن و اسکلتش مشخص شده دارم می بینم که اسکلت بندیش هیچی نباشه حد اقل سه چهار برابر خونه ما تقویت کاری شده............................

برا چی خو این ها رو خراب می کنید ؟؟؟؟؟ جاش خونه های پفکی می سازین ؟؟؟ خو بزارین همون ها بمونه دیگه چی میشه ؟؟؟ چون اون دو واحد بوه و الان عادم های زیادی مشتری واحد مسکونی هستند می تونه تبدیل به یه ساختمون ده واحدی بشه.........................

خو من می گم عاقا ::: جای این که خونه مستحکم و مشتی دو واحدی رو خراب کنید که ده واحدی پفکی بسازین......................خو بجاش این همه عادم نسازین خو.........که نیاز به ده واحد هم نباشه همون دو واحد کار رو راه بندازه .................................

event
2014/04/10, 08:55
راه راست میری میگن کجه ! چرا چون خودشون کج میرن
باید تظاهر کنی آدم بدی هستی تا خیالشون راحت بشه اونوقت کاری بکارت ندارن چون دیگه مزاحمشون نیستی

mohamad road
2014/04/10, 16:42
بچه ها میگن مازیار تصادف کرده....

کسی ازش خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی زنگ میزنم جواب نمیده!!!!

Vahid_FRD
2014/04/10, 16:44
بچه ها میگن مازیار تصادف کرده....

کسی ازش خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی زنگ میزنم جواب نمیده!!!!

یا خدا
چی می گی تو ؟
گی بهت گفته ؟

mohamad road
2014/04/10, 16:54
یا خدا
چی می گی تو ؟
گی بهت گفته ؟
با موتور تصادف کرده مثل اینکه!!!
یکی از بچه های اصفهان خبرشو بهم داد!!!

Vahid_FRD
2014/04/10, 16:55
کی این اتفاق افتاده ؟

Rekab zan
2014/04/10, 16:57
به خدا قسم اصلا این مهدی ما لذت دوچرخه سواری رو درک نمی کنه................نمیی از لذت چرخ سواری نبود لوازم و گرونی ان و سختی رسیدن به لوازم و تلاش برای دست یازیدن به ان می باشد......................

وگرنه عادم بقالی سرکوچشون Pike 2014 داشته باشه پول هم تو جیبش باشه بره کارت بکشه بندازه زیر چرخش به قران هیچی نمی فهمه از اون Pike......................................

اقا مهدی رو بادی بیاریم تو ایران یه چند سالی بمونه که لدت واقعی چرخ سواری رو درک کنه.................

آقا صابر گل گفتی.... یعنی کسی که پیش نیاز لذت تو دلی رفتن با دوچرخه سه مار یا همون phoenix سایز 28 رو درک نکرده باشه پایش محکم نمیشه...

mohamad road
2014/04/10, 16:58
کی این اتفاق افتاده ؟
امروز ظهر

Vahid_FRD
2014/04/10, 17:02
الان حالش چه طوره ؟

AminRF
2014/04/10, 17:10
بله متاسفانه تصادف کرده من الان زنگ میزنم خونشون خربرش روبهتون میدم

mohamad road
2014/04/10, 17:12
الان حالش چه طوره ؟

ایشالله که طوریش نیست

Vahid_FRD
2014/04/10, 17:18
آقا خبر سلامتی مازیار برامون بیار
خیلی نگران شدیم

AminRF
2014/04/10, 17:20
اقا تصادف که نبوده یه برخورد کوچیک بوده مازیار هم سالمه من چند دقیقه پیش با خودش صحبت کردم خون هم از دماغش نیومده سالم سالم

Vahid_FRD
2014/04/10, 17:28
خدا رو شکر

mohamad road
2014/04/10, 18:04
یه خبر ناگوار....

یه دوچرخه سوار نامرد.... با موتور زده به یه عابر پیاده...

این دوچرخه سوار نه اصفهانی هست نه ایرانی... حتی نمیشه نام انسان روش گذاشت!!!

آبروی هر چی چرخ سوار هست رو برده!!!! این اقای جمشید مشایخی رو بفرستیم بره از این عابر پیاده عذر خواهی کنه!!!!:D

maziarn007
2014/04/10, 19:00
هااااااااااااااااااا
من نبودم چه خبره!!!!!!!!!!! :30:
من سالمم باوووووووو
خبر های رو بد اطلاع رسانی میکنن !
از همه دوستان نگران هم ممنون که احوال پرسی کردن !
به کسی نتونستم تماس پاسخ بدم! دوستان ببخشید درگیر کارهای تصادف بودم!!

Hamzeh
2014/04/10, 20:25
آقا مردم رو سر کار نذارید، بعضیها ممکنه قلبشون ضعیف باشه :) 13 فروردین هم خیلی وقته گذشته :9:

ali tech
2014/04/10, 21:51
هااااااااااااااااااا
من نبودم چه خبره!!!!!!!!!!! :30:
من سالمم باوووووووو
خبر های رو بد اطلاع رسانی میکنن !
از همه دوستان نگران هم ممنون که احوال پرسی کردن !
به کسی نتونستم تماس پاسخ بدم! دوستان ببخشید درگیر کارهای تصادف بودم!!
این چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دوستتون یجور تو فیسبوق نوشته بود که من گفتم نکنه خیلی جدیه!!!!!!

Vahid_FRD
2014/04/10, 22:06
عجب ...........
برنامه ریخته بودم با یکی از دوستام که خیلی اخلاقمون شبیه همه ... خیلی مشکلات و بلا هایی که سرمون آمده شبیه همه بریم یه 2 روزی توی کوه باشیم برای خودمون درد دل کنیم دچار حال کردگی و تخیلیه روحی بشیم
نشد که بشه
ولی خیلی لازم دارم خدایشش برم یه چند روزی گم و گور بشم نباشم

ali.asgari2006
2014/04/10, 22:17
امروز داشتم توی پیست 5.5 کیلومتری چیتگر دور میزدم :smiley_en_bicicleta .......

سنگین رکاب میزدم و 35-40 تایی میرفتم و با دهن نفس میکشیدم :5: یهو دیدم یه حشره ای که رنگ قرمز هم داشت ( سایزش به این مگس گنده ها میخورد ) رفت تو حلقم و رفت پایین ، هنوز یه حال غریبی دارم . اگه زنبور بود که الان خانواده باید دنبال شعر مناسب سنگ قبر می گشتن .:riz304:

فکر کنم تو این فصل باید توری بست به دهن .

Mr.Nariman
2014/04/10, 22:56
امروز داشتم توی پیست 5.5 کیلومتری چیتگر دور میزدم :smiley_en_bicicleta .......

سنگین رکاب میزدم و 35-40 تایی میرفتم و با دهن نفس میکشیدم :5: یهو دیدم یه حشره ای که رنگ قرمز هم داشت ( سایزش به این مگس گنده ها میخورد ) رفت تو حلقم و رفت پایین ، هنوز یه حال غریبی دارم . اگه زنبور بود که الان خانواده باید دنبال شعر مناسب سنگ قبر می گشتن .:riz304:

فکر کنم تو این فصل باید توری بست به دهن .

دادا عیب نداره ما اینقد پشه کوره خوردیم...یبار میرفتم یه زنبور خورد تو پیشونیم نیشش رفت دیگه در نیومد
یبارم داشتم اب میخوردم یه سوسک قد بند انگشت نه از این کوچیکا رفت تو دهنم...ما هم گفتیم جهنم ویتامین داره!

ali tech
2014/04/11, 00:43
امروز دچار پاره شدگی از خستگی زیاد شدیم
ولی چه حالی داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SABER_MTB
2014/04/11, 01:03
ما امروز از پا درد عرعر کنان بودیم بیل مکانیکی هم که هی عین اسب وحشی داشت می کوبید تو دیوار بغلیمون نمی زاشت کپه مرگمون رو بزاریم حد اقل...............

گفتیم ماشین ور چاق کنیم بزنیم به جاده بریم اراک پیش دوست هم فکر و هم درد و این هامون..............................یهو یه خبطی کردم گوشیمو روشن کردم......................یکی زنگ زد گفت عاقا فلان چیزو می خام....................

گفتیم سریع بریم تا دم در دفتر بهش بدیم چیزی نیست که دو ثانیه است می دیم می ریم..........................

رسیدیم دیدیم ابر فرضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضض ضض هشتاد و نوزده نفر با خودش بر داشته اورده.............................

گفتیم خدا کنه رو مخی نباشند که حوصله درست حسابی ندارم ها..................

بعد هیچی دیدیم یه مهمون ایتالیلیی هم دارند................یه سایکل توریست بود که تو ایارن می چرخید گفت فردا با اتوبوس می خام برم شیراز از اون جا تا مشهد رکاب بزنم تا ویزا ترکمنستان و ازبکستانم جور شه برسم به مرز سرخس که از اون جا وارد ترکمنستان بشم..............

تو دلم / گفتم رفتی شیراز پس یه وصیت نامه هم بنویس برا باز ماندگانت ویزا هم نمی خاد بگیری برا ازبکستان...................!!!!!دیگه بهش نیازی نمی شه...........!!!!

هیچی عاقا ما گفتیم دو ثاینه جنس رو بدیم و بریم.................................دیدی یه سری مسائل و موضوعات اوراغی دارند .....چه زیبا........................رکاب رو کج پیچونده بودن تو قامه رزوه به رزوه......عاقا بیا این رو در ار...................جون مادرت ولمون کن تو رو خدا................از مسافقرت هم بر گشته بودن چرخ ها ماشا الله تر و تمیز...............اصلا خاک نمی ریخت ازشون..............

دیکه به احترام مهمون ایتالیاییه هیچی نگفتیم دیگه...................................

.....

می گم امروز متوجه شدم که امام موسی صدر هم اومده عضو بایک بیست شده ها................

Vahid_FRD
2014/04/11, 09:08
می گم امروز متوجه شدم که امام موسی صدر هم اومده عضو بایک بیست شده ها................

خیلی هم عالوو

تو هنوز آدم نشدی نه ؟ کی می خوای اون جنبش 99 درصدی بهش ایمان بیاری
آقا هرچی نگاه می کنم می بینم که بزرگ ترین دلیلی که جلوی پیشرفت ما رو گرفته یا سرعتشو کم کرده اینه که همیشه منتظر دیگرانیم و هر وقت منتظر دیگران نبودیک خیلی هم عالو شده بوده
از این به بعد یه تصمیم هایی گرفتیم برا خودمون
هر وقت که دیدیم داریم برای یه کاری منتظر فرد دیگری می شیم خودمون جریمه می کنیم
چون دوحالت داره یا اون طرف میاد و اون کاری که باید برای ما میکرده انجام می ده ( که در اکثر موارد 50 درصد انتظار ما رو برآورده می کنه )
و یا در اکثر موارد اصلا قول هاشون باد هواست به هیچ وجه عملی نمی شه که همین باعث یه عارضه ای می شه من اسمشو گذاشتم تنبلی مخفی یعنی یه جورایی بعد از چند وقت مثل روباه شَل همیشه منتظری یکی پیدا بشه شکار کنه بعد به تو هم یه چیزی بده

شما هنوز به اون روایت معروف که به کار بگویید دوچرخه دارم ایمان نداری برا همینه که وضعت اینه

ali tech
2014/04/11, 11:46
خطاب به یه نفر
ای حضرت خواب برخیز و به سرخه روانه شو