PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه تفریحی گروه فرار (جمعه 16 اسفند 92)

sanaz20
2014/03/07, 22:07
سلام بچه هااااااا :bunnyearsmiley:امروز یه برنامه تفریحی سبک با گروه فرار داشتیم :22:
و اینک گزارش برنامه:
جمعه مورخ 16 اسفند 92 تصمیم بر آن شد که یه برنامه سبک توسط گروه فرار در چیتگر برگزار بشه. ساعت حضور در ایستگاه اول کرایه دوچرخه هم 7:30 صبح بود.
بنابراین جامه بر تن کردیم و به راه افتادیم. من با کمی تاخیر رسیدم ولی هنوز بچه ها جمع نشده بودن. البته آقا باقر از همه زودتر رسیده بودن
توی راه یه گروه چند نفرو دیدم ولی فکرنمیکردم که اونام میان با ما. ازشون جلو زدیم و رسیدیم به محل قرار. چند دقیقه بعد جواد (Javad021) رسید و پشت سرش هم همون آقایون و بانوان محترم.
[Only registered and activated users can see links]
ما وایستادیم تا صبحانه بخوریم که اون گروه (اسم خوبی هم داشتن : پروانه ..... :21: یادم رفته) از ما جدا شدن. گفتن ما میریم دور میزنیم که سرد نشیم بعدا به شما ملحق میشیم و البته دیگه برنگشتن :smilies-azardl (13)
دیگه کم کم منتظر شدیم تا بچه ها بیشتر شدن و در صبحانه خوردن با ما سهیم شدن
اینم جمع دوستان به همراه گروه پروانه قبل از رفتن اونا یا همون پیچوندنشون :63:
رفتیم توی اون قسمت پیچ پیچی چیتگر که آقا باقر پنچر کرد
ما هم نشستیم که پنچرگیری رو از آقا باقر یاد بگیریم که خوب بود ولی خوب بالاخره سخت بود برای بار اول حتی دیدنش :63:
این سه وروجک (علیرضا، دانیال و امین) در حال ورجه وورجه بودن
چرخ آقا باقر هم کم کم داشت روبراه میشد. ولی یه تیکه خیلی ریز بودااااا.... عجب دردسر داره این پنچرگیری :dadad4:

برگشتیم سمت ایستگاه برای شروع رکابزنی:mountain-bike-smile
ایشون هم آقا جواد با نامه کاربری Javad021 و پشت سرش هم نوید
اون آقای قرمز هم آق حسامه. خداییش حرف نداره تو جامپینگ... اصلا جاده ماده نمیره که. همش میره تو باقالیا :smilies-azardl (13)
توی خیابونم که میره، میپره تو پیاده رو که دست اندازا رو رد کنه. پله ها رو میپره و دائم در حال محو شدن در افقه
چند تا از دوستای علیرضا اومدن و قرار شد دوچرخه کرایه کنن و با ما بیان. ما هم منتظر اونا وایستادیم و عکس تکی گرفتیم

بعد از اینکه اونام دوچرخه کرایه کردن راه افتادیم به سمت فاز 2
نوید هم خدا خیرش بده همش حواسش به سارا بود که مبتدیه جا نمونه و این حرفا
اینجا منتظر موندیم تا اون دوستای علیرضا هم برسن به ما
و چند دقیقه بعد هم رسیدن (همه چهره شطرنجی بدون کلاه :63:) البته این شوخیه چون در هر حال مشکل از اونجاست که چیتگر دوچرخه رو کرایه میده ولی روش کلاه نمیده
اینم حسام که تا ازش غافل میشدیم میدیدیم رفته توی خاکی و میجامپه :smilies-azardl (13)
اینجا وایستادیم تا بچه ها خودشونو تخلیه کنن. هی میرفتن بالا هی میومدن پایین. ما هم جیغ و دست و هوراااا :26:
به یه مسیر خاکی شیب دار رسیدیم که اهلش راحت رفتن پایین بقیه هم چرخ به دست شدن (من هم جزو گروه دوم بودم :42:)
حسام هم باز رفت تو خاکی
رسیدیم به دو راهی و وایستادیم تا یکم عکس بگیریم و از این حرفا
این دو نفر هم به عنوان چهره شلوغ هفته اعلام میشن (یعنی تا آخر داستان ببینید که چیکارا که نمیکنن مخصوصاً امین اووووف اووووف :smilies-azardl (13))
یه عکس تکی دیگه

اینم یه نوع نشستن رو چرخه دیگه :21: لابد میشه لابد

زنجیر دوچرخه امین بد جور در رفت و بچه ها دست به آچار شدن
رسیدن بچه های دیگه و سلام و احوالپرسی با جدیدا
اینم رینکون های من و سارا
دو چهره شلوغ هفته در یک نگاه :63:

رسیدیم به محلی که آقا باقر توی ذهنش بود و با استفاده از ذغال و کاج، نقشه کشیده شد
این دو تا وروجکم (البته اون وسطی رو هم دست کم نگیرین) میخواستن از خوردن کله هاشون به هم از خودشون مراقبت کنن :1:
بعد از کشیده شدن محل عبور، یکی یکی از محل های علامتگزاری شده حرکت کردیم.
تمرین جالبی بود و البته برای من و سارا به عنوان افراد مبتدی بسیار سخت بود. اینکه بتونیم توی فاصله های کوتاه بپیچیم
بازی جالبی بود. بار اول و دومش سخت بود ولی با کمک بچه ها متوجه شدیم که چطوری باید رکاب بزنیم. برای همین بیشتر و بیشتر تکرارش کردیم.
خداییش تمرینای آقا باقر حرف نداره. بخاطر تجربیاتش میتونیم خیلی تو این قضیه پیشرفت داشته باشیم. آقا باقر تقدیم به تو :12:
بعدشم تک چرخ زدنای این دو وروجک شروع شد (مگه بیخیال این قضیه میشدن مخصوصا تک چرخای امین خیلی باحال بود :1: باید میدیدینش چه پایی میزد)
علیرضا هم کورسی آقا باقر رو برداشت تا باهاش دور بزنه. بهشم خیلی میومد
و ادامه ورجه وورجه بچه ها. یعنی بزنم به تخته یه ذره هم این انرژیشون تخلیه نمیشد :riz273:
دانیال کفشای امینو پوشیده بود و دوچرخه امین رو برداشته بود تک چرخ میزد. هی امین میگفت بیا این کفشای منو بده وگرنه دوچرختو برمیدارم میرماااااااا
علیرضا اومد یه عکس دو نفره با آقا باقر بگیره مگه میذاشتن بچه ها
همه هم ماشالله انرژی ها بالا هی میرفتن هی میومدن
تا آخرش موفق شدیم عکسرو شکار کنیم :a2d3:
اینم یه حرکت که از ذاتش باخبر نشدم:63:
عادت نشستن دانیال هم روی دوچرخه خودش سوژست :smilies-azardl (13)
اینم آخرین عکس (این عکس قرار بود دو نفره باشه بچه ها نذاشتن که هی اومدن تو عکس آخرشم شد این)
برنامه این هفته بیشتر تفریحی بود و رکابزنیش کم بود.
البته ناگفته نماند که بعضیا من جمله خودم رفت و برگشتو رکاب زدیم و اینم خودش یه تمرینه دیگهههههه :63:
از همتون بابت خوندن این گزارش ممنونم.
از آقا باقر هم بسیار متشکریم بابت این برنامه های باحال و پر شور....
اتفاقا دیروز هم برنامه گروه فرار پارک جمشیدیه بوده که من نرفتم. امیدوارم یه عکسی گزارشی چیزی از این برنامه ببینیم. با این حال جمعه هم برنامه گذاشتن که جمعمون بیخودی فیلد نشه.
ممنونیم آقا باقر.... :12:

hessamx
2014/03/07, 22:57
ساناز خانم , نظر لطفتونه , اینجوریام نیست , خیلی از بچه ها بهتر از من هستن :) , مرسی از گزارش کامل و جامعتون , ممنون از آفا باقر که این گروه و راه انداخته , بچه های خیلی خوبی داره گروهتون :)

mohsenfokoli
2014/03/07, 23:03
خسته نباشین خیلی برنامه پر باری گذاشتین این دفعه.
تو اون عکسی که گروه پروانه هم هستن اون یارو داره از درخت بالا میره؟آیا؟

auas
2014/03/07, 23:04
گزارش مثل همیشه خوب و عالی بود
من و وحید هم امروز رفتیم تمرین
با توجه به اینکه 5 ماهی تمرین نداشتم و اضافه وزن پیدا کرده بودم
توی سربالایی ها وحید اینطوری هلم میداد

الان این عکسو که دیدم یاد خودم افتادم
البته ناگفته نماند که امروز حدود 900 متری ارتفاع گرفتیم و این به عنوان اولین تمرین بعد از 5 ماه خوب بود

javad021
2014/03/07, 23:39
خیلیییییییییییییییی عالی بود
روز خوبی بود خ ح داد
منم که از اونجا رفتم سرکار الان برگشتم :D:D:D

pouya
2014/03/08, 00:38
بازم یه جمعه ای که گروه فرار گل کاشتید
واقعا گل کاشتید
ای وای :14: یادم نبود ! امروز روز درختکاری بود! پس این گل کاری شما هم خالی از لطف نبوده ( مزاح بود ):)
ولی انصافا برنامه هاتون خیلی عالی ، پرشور ، موفق و جالب هستش
من خیلی از خوندن گزارشاتتون لذت میبرم و خب رک بگم بدون تعارف ، جمعه ها عصر تا وقت خواب اکثرا انلاینم و هر از چند گاهی سایت رو چک میکنم ببینم گروه فرار امروز چه برنامه ای داشتن
واقعا که عالیه
من خودم هروقت میرم واسه برنامه خودمون ، برمیگردم و گزارش ((فرار )) رو میخونم لذت اون روزم چندیدن برابر میشه
از همه بچه هایی که باعث اجرای هرچه بهتر این برنامه ها میشید و از خانم ساناز بابت زحمتی که در قبال نوشتن گزارشات میکشن و در صدر : از اقا باقر هم بخاطر هماهنگی و سرپرستی اجرای برنامه ها از صمیم قلب متشکر و بهترین هارو برای ایشون و گروه خوبشون ارزومندیم
ایشالا بشه سعادت و افتخار یه همرکابی با گروه پرشور فرارا :riz304:

alirz
2014/03/08, 09:47
واقعا گزارش عالی بود

salazar
2014/03/08, 11:06
خیلی خوب بود..
اسم اون گروه هم که میگید پروانه سبز هستش..گروه خوب و قدیمی هست..بیشترشونم برا اکباتانن..پسر عمه ما هم توشون هست..بگردید پیداش کنید حالا:D

sanaz20
2014/03/08, 12:49
ساناز خانم , نظر لطفتونه , اینجوریام نیست , خیلی از بچه ها بهتر از من هستن :) , مرسی از گزارش کامل و جامعتون , ممنون از آفا باقر که این گروه و راه انداخته , بچه های خیلی خوبی داره گروهتون :)

ممنون از شما و اين شكست نفسي آخه چرا. من ديدم كه ميگم.از خودم كه حرف در نميارم
بهله :63:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

ممنون از شما و اين شكست نفسي آخه چرا. من ديدم كه ميگم.از خودم كه حرف در نميارم
بهله :63:

- - - - - - - - - -

خسته نباشین خیلی برنامه پر باری گذاشتین این دفعه.
تو اون عکسی که گروه پروانه هم هستن اون یارو داره از درخت بالا میره؟آیا؟

:25r30wi: دقيقا داشت همين كارو ميكرد

اضافه شده بعد از : 4 minutes

گزارش مثل همیشه خوب و عالی بود
من و وحید هم امروز رفتیم تمرین
با توجه به اینکه 5 ماهی تمرین نداشتم و اضافه وزن پیدا کرده بودم
توی سربالایی ها وحید اینطوری هلم میداد

الان این عکسو که دیدم یاد خودم افتادم
البته ناگفته نماند که امروز حدود 900 متری ارتفاع گرفتیم و این به عنوان اولین تمرین بعد از 5 ماه خوب بود

به نظر مياد كه اين روش عالي جواب ميده :a2d3:چون توي شيب زياد كه من جون ميدادم تا پا بزنم و در ضمن عضلات پاهامم قوي نيست كه بخوام وايستم و ركاب بزنم اين دو تا مثل برق و باد از بغلم رد ميشدن

خیلیییییییییییییییی عالی بود
روز خوبی بود خ ح داد
منم که از اونجا رفتم سرکار الان برگشتم :D:D:D

مرسي كه اومدي. تمرين سبكي بود ولي هميشه اينجوري نيست. چون گروه فرار ديروز تمرين داشتن امروز رو همينجوري يه برنامه بدون برنامه ريزي گذاشتن كه بازم با استقبال خوبي روبرو شد.:29:

اضافه شده بعد از : 4 minutes

بازم یه جمعه ای که گروه فرار گل کاشتید
واقعا گل کاشتید
ای وای :14: یادم نبود ! امروز روز درختکاری بود! پس این گل کاری شما هم خالی از لطف نبوده ( مزاح بود ):)
ولی انصافا برنامه هاتون خیلی عالی ، پرشور ، موفق و جالب هستش
من خیلی از خوندن گزارشاتتون لذت میبرم و خب رک بگم بدون تعارف ، جمعه ها عصر تا وقت خواب اکثرا انلاینم و هر از چند گاهی سایت رو چک میکنم ببینم گروه فرار امروز چه برنامه ای داشتن
واقعا که عالیه
من خودم هروقت میرم واسه برنامه خودمون ، برمیگردم و گزارش ((فرار )) رو میخونم لذت اون روزم چندیدن برابر میشه
از همه بچه هایی که باعث اجرای هرچه بهتر این برنامه ها میشید و از خانم ساناز بابت زحمتی که در قبال نوشتن گزارشات میکشن و در صدر : از اقا باقر هم بخاطر هماهنگی و سرپرستی اجرای برنامه ها از صمیم قلب متشکر و بهترین هارو برای ایشون و گروه خوبشون ارزومندیم
ایشالا بشه سعادت و افتخار یه همرکابی با گروه پرشور فرارا :riz304:

ما هم از شما ممنونيم كه به ما قوت قلب ميديد و تعريف ميكنيد. گروه شلوغ و پر شر و شوري هست. هر كس وارد گروه ميشه بهش خوش ميگذره. ما هم اميدواريم حداقل يك بار توي برنامه ها شركت كنيد. ميدونيد كه جمعه ها فرار برنامه ميذاره. اتفاقا هفته آينده هم يه همايش ويژه دوچرخه سواران توي پارك پرديسان اجرا ميشه كه بچه هاي فرار هم ميرن. البته اين بدين منظور نيست كه افراد خاصي شركت مي كنن. ورود عموم آزاده. راستي گويا ساندويچ مجاني هم ميدن :30:

واقعا گزارش عالی بود

مرسي از شما كه گزارش رو خونديد :riz304:

خیلی خوب بود..
اسم اون گروه هم که میگید پروانه سبز هستش..گروه خوب و قدیمی هست..بیشترشونم برا اکباتانن..پسر عمه ما هم توشون هست..بگردید پیداش کنید حالا:D

آره معلوم بود كه يه جورايي پيشگسوتن. پسر عمت كدومه؟ توي گروه پروانه سبز هست يا فرار؟

kaveh723
2014/03/08, 13:39
ممنون از گزارش.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

salazar
2014/03/08, 14:45
- - - - - - - - - -

آره معلوم بود كه يه جورايي پيشگسوتن. پسر عمت كدومه؟ توي گروه پروانه سبز هست يا فرار؟

نمیدونم پسر عمم هم باهاشون بود یا نه..ولی پسر عمه من رامین نام داره که یبار باهاتون اومده بود اگه اشتباه نکنم برف بازی تو کوه..

kaveh723
2014/03/08, 15:08
مسن یذره از پسر عمه ت یاد بگیر. ن درسی ن کنکوری.. راحت فقط چرخ.
هه هه هه

sanaz20
2014/03/08, 15:26
نمیدونم پسر عمم هم باهاشون بود یا نه..ولی پسر عمه من رامین نام داره که یبار باهاتون اومده بود اگه اشتباه نکنم برف بازی تو کوه..
بله بله ميشناسمش رامين رو.
توي فيس بوكم هم هستش. اون پسر عمته!؟ آخييييييي... جزء فراره. آره اومده بود برف بازي با ما

salazar
2014/03/08, 15:30
بله بله ميشناسمش رامين رو.
توي فيس بوكم هم هستش. اون پسر عمته!؟ آخييييييي... جزء فراره. آره اومده بود برف بازي با ما

بله پسر عمه منه اون..
جزء پروانه سبزه در اصل ولی با فرار هم میاد بیرون:D

A.E
2014/03/08, 21:18
دوستان همگی خسته نباشین.برنامه جالبی بود.
اگه ممکنه منم دوست دارم تو برنامه هاتون شرکت کنم.البته من مبتدی هستم و تازه با فروم آشنا شدم.
دوست دارم از تجربیات و راهنماییهای شما استفاده کنم.
اگه امکانش هست من رو هم بی خبر نزارین...
ممنون

bagher davoudipour
2014/03/09, 00:26
ممنون ساناز جان؛
گزارشت مثل همیشه عالی بود. ممنون از شما و همه ی بچه ها که لطف دارن و شرکت میکنن تو برنامه ها و یا تشویق میکنن :128fs318181:

salazar
2014/03/09, 00:58
مسن یذره از پسر عمه ت یاد بگیر. ن درسی ن کنکوری.. راحت فقط چرخ.
هه هه هه

ههههه...آخر من به خاطر شما ها ترک تحصیل میکنم حالا ببین:smilies-azardl (13)

sanaz20
2014/03/09, 08:09
اگه ممکنه منم دوست دارم تو برنامه هاتون شرکت کنم.البته من مبتدی هستم و تازه با فروم آشنا شدم.
ممنون
سلام و خوش آمد ميگم دوست عزيز.
در مورد برنامه ها، توي بايك بيست گروه هاي زيادي وجود داره كه به تناسب خودشون برنامه هاي مختلفي برگزار مي كنن. مخصوصاً تعطيلات آخر هفته.
اين گروه اسمش "فرار" هست و به وسيله آقاي باقر داوودي پور اداره ميشه. پيج فيس بوك "گروه دوچرخه سواري فرار" رو لايك كنيد تا از برنامه ها با خبر بشيد.
علاوه بر اون گروه هايي كه من ميشناسم: راسپينا (غرب تهران)، فراز (شرق تهران)، همركاب(غرب تهران)
راسپينا كه بوسيله آقاي علي فاتحي اداره ميشه و توي تاپيك غرب تهران ميتونيد باهاشون در ارتباط باشيد. و يا از طريق ارسال پيام به AliFatehi.
فراز هم كه مال بچه هاي شرق هست و هرازگاهي برنامه ميذارن همون طرفاي شرق و توي تاپيك البرز عنوان ميكنن كه كجا و كي ركاب ميزنن
همركاب هم كه به وسيله آقاي محمد كوچكي اداره ميشه و معمولا استارت حركت از بلوار كشاورز (پارك لاله ) هست و توي فيس بوك به نامه "همركاب" هستن. ميتونيد اون رو هم لايك كنيد و از برنامه هاشون باخبر بشيد.
منم مثل شما مبتدي هستم. برنامه هاي همه بچه ها خوبي اي كه داره اينه كه از قبل اعلام ميشه كه درجه سختي مسير در چه حديه! و با توجه به مقاومت بدنيتون ميتونيد تصميم بگيريد كه شركت كنيد يا خير!

ممنون
سلام و خوش آمد ميگم دوست عزيز.
در مورد برنامه ها، توي بايك بيست گروه هاي زيادي وجود داره كه به تناسب خودشون برنامه هاي مختلفي برگزار مي كنن. مخصوصاً تعطيلات آخر هفته.
اين گروه اسمش "فرار" هست و به وسيله آقاي باقر داوودي پور اداره ميشه. پيج فيس بوك "گروه دوچرخه سواري فرار" رو لايك كنيد تا از برنامه ها با خبر بشيد.
علاوه بر اون گروه هايي كه من ميشناسم: راسپينا (غرب تهران)، فراز (شرق تهران)، همركاب(غرب تهران)
راسپينا كه بوسيله آقاي علي فاتحي اداره ميشه و توي تاپيك غرب تهران ميتونيد باهاشون در ارتباط باشيد. و يا از طريق ارسال پيام به AliFatehi.
فراز هم كه مال بچه هاي شرق هست و هرازگاهي برنامه ميذارن همون طرفاي شرق و توي تاپيك البرز عنوان ميكنن كه كجا و كي ركاب ميزنن
همركاب هم كه به وسيله آقاي محمد كوچكي اداره ميشه و معمولا استارت حركت از بلوار كشاورز (پارك لاله ) هست و توي فيس بوك به نامه "همركاب" هستن. ميتونيد اون رو هم لايك كنيد و از برنامه هاشون باخبر بشيد.
منم مثل شما مبتدي هستم. برنامه هاي همه بچه ها خوبي اي كه داره اينه كه از قبل اعلام ميشه كه درجه سختي مسير در چه حديه! و با توجه به مقاومت بدنيتون ميتونيد تصميم بگيريد كه شركت كنيد يا خير!

- - - - - - - - - -

ممنون ساناز جان؛
گزارشت مثل همیشه عالی بود. ممنون از شما و همه ی بچه ها که لطف دارن و شرکت میکنن تو برنامه ها و یا تشویق میکنن :128fs318181:

از شما ممنونيم ما :riz304: