PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین تست جدی دوچرخه جدیدم (مورچه قرمز) - جمعه 1392/12/16 روز درختکاری

RABERT
2014/03/07, 20:13
با سلام خدمت تمامی دوستان
اوایل هفته بود که یکی از دوستان گلم بهم زنگ زد و گفت جمعه میریم درختکاری اگه میایی بخبر
من هم جویا شدم که کجاست
آدرس تپه های تلو بالای حکیمیه بود
خوب بود می تونستم هم خودمو یه تستی بکنم هم دوچرخه ای تازه خریدم
اولین عکس روز تحویل نمایندگی شرق شرکت فوجی فروشگاه ارکید

[Only registered and activated users can see links]

جمعه صبح ساعت 7:30 از خونه ( فلکه دوم تهرانپارس ) زدم بیرون
از مسیر خیابان جشنواره - خیابان امین رفتم بالا تا رسیدم به بزرگراه وفادار
از روی پل عابر رد شدم و ادامه دادم تا بلوار شهید عباس پور
تا اینجا تمام مسیر سر بالایی بود با شیب ملایم
به غیر از خیابان جشنواره که شرقی غربی است بقیه مسیر از ابتدای خیابان امین به صورت شمالی جنوبی است
توی بلوار شهید عباس پور که مسیر دوباره شرقی غربی میشه یه صبحانه زدیم به بدن
ساعت 8:00 شروع صبحانه تا 8:15 و دوباره حرکت در جهت شمال برای رسیدن به بزرگراه بابایی
ساعت 8:25 از بابایی پیچیدم توی جاده تلو و مسیر کماکان سر بالایی
از ورودی بابایی تا ده تلو حدوداًًٌ 15 کیلومتر می شه با شیب ملایم به سمت بالا که متغیر است بعضی جاها کم میشه و بعضی جاها بیشتر
8:45 رسیدم به ورودی ده تلو دوستانم هم که با اتوبوس و ماشین شخصی بودن توی همین تیکه ازم رد شدن
وارد جاده فرعی شدم و بعد از گذشتن از ده و منطقه حفاظت شده که در قسمت شمالی و اقع شده ، وارد مسیر خاکی شدم که کاملاً کوبیده شده بود
ادامه مسیر دارای شیب تندی به شمت بالای تپه های شرقی تلو بود که در قسمتی از مسیر مجبور به پیاده شدن از دوچرخه و راه رفتن شدم و در نهایت ساعت 9:10 به دوستانم ملحق شدم

بعد از خوشو بش دوستان و سخرانی آقای هادی کاشانی مسئول برنامه رفتیم برای درختکاری
اینم شکار لحظه های من

بعد از پایان عملیات درختکاری که 1:30 ساعتی طول کشید و در آن دوستان که حدود 100 نفر می شدن تعداد 500 اصله درخت را کاشتند
یک مسیر خاکی را به سمت بلندترین تپه که مشرف به سد لتیان بود را طی کردیم ، دوستان پیاده و من با دوچرخه
نمایی از دریاچه سد لتیان

عکسی از تیم درختکار

اینم من و دوچرخم( مورچه قرمز )اون بالا - عجب هوایی بود

من و دریاچه سد لتیان

سخرانی در مورد درخت، درختکای، آب و مصرف صحیح آب توسط مسئولین برگزاری برنامه انجام شد و سرازیر شدیم به سمت محل پارک ماشینها
دیگه مسیر سرپایینی بود و چه کیفی می داد وقتی رسیدم کنار ماشین ها ساعت دیگه شده بود 12:45

با دوستان خداحافظی کردم و زدم به جاده
بیشتر مسیر سر پایینی بود یا کفی با شیب ملایم رو به پایین
13:30 رسیدم خونه
جای همه دوستان خالی کلی حال کردم هم با خودم که بعداز پاره شدن آشیل پای راستم هنوز کامل از کار نیفتادم هم با دوچرخه جدیدم که واقعا خوب رکاب می خوره البته من کوهنورد بودم و تازه وارد این رشته شدم ولی خیلی حال کردم
در نقشه های زیر خط قرمز رنگ مسیر طی شده توسط دوچرخه را نشان می دهد - خطوط سبز بسته محلهای که در آن درختکاری شد و منحنی بسته آبی محل تجمع و دیدار از چشم انداز دریاچه سد لتیان

([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])

AliFatehi
2014/03/07, 20:40
خیلی خوب بود...مرسی....اینو ما بعنوان یک شیرینی معقول برای دوچرخه نو قبول میکنیم :1:

مبارک باشه و انشالله همیشه چرخش براتون بچرخه....

فقط یه نقص داشت گزارش اونم عکسها بود که اگه آموزشهای زیر رو بخونید خیلی راحت میتونید عکس بزارید مثل گزارشهای دوستان دیگه

یا از نرم افزار زیر استفاده کنید که همه عکسهارو بصورت دسته جمعی ریسایز میکنه....خیلی راحت و خیلی هم شیک....

تغییر سایز و فرمت دسته جمعی تصاویر با Picture Resize Genius 3.0.0 Final » مجله اینترنتی پاتوق | پرتال خبری و تفریحی ([Only registered and activated users can see links])

rsmehrdad
2014/03/07, 20:44
بسیار کار عالی است درختکاری ....و صد البته پسندیده درود برشما:12:............ایول به روحیه ...با پای آسیب دیده چنین کاری ریسکه

RABERT
2014/03/07, 21:05
خیلی خوب بود...مرسی....اینو ما بعنوان یک شیرینی معقول برای دوچرخه نو قبول میکنیم :1:

مبارک باشه و انشالله همیشه چرخش براتون بچرخه....

فقط یه نقص داشت گزارش اونم عکسها بود که اگه آموزشهای زیر رو بخونید خیلی راحت میتونید عکس بزارید مثل گزارشهای دوستان دیگه

یا از نرم افزار زیر استفاده کنید که همه عکسهارو بصورت دسته جمعی ریسایز میکنه....خیلی راحت و خیلی هم شیک....

تغییر سایز و فرمت دسته جمعی تصاویر با Picture Resize Genius 3.0.0 Final » مجله اینترنتی پاتوق | پرتال خبری و تفریحی ([Only registered and activated users can see links])

به عنوان شیرینی ناقابله و ممنون از لینکهای آموزنده تان

اضافه شده بعد از : 4 minutes

بسیار کار عالی است درختکاری ....و صد البته پسندیده درود برشما:12:............ایول به روحیه ...با پای آسیب دیده چنین کاری ریسکه

البته از آسیب دیدگی پام چهار سال گذشته ولی هنوزم وقتی بهش فشار می آورم پاشنه پام دچار درد می شه:19:

یه سوال چرا عکسهای من روی سایت نمایش داده نمی شه ؟؟؟؟

z_mehrdad
2014/03/07, 21:31
خسته نباشی :) گزارش خوبی بود، خیلی لذت بردم :)

دوچرخه جدید هم مبارک باشه :D

راستی چند کیلومتر رکاب زدی؟! من شماها رو میبینم نا امید میشم... :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ARASH.CLIMBER
2014/03/07, 21:33
بسیار خوب بود دوست عزیز...دوچرختون هم خیلی خوشگه...

خیلی درخت کاری کار توپیه.ولی چرا فقط یه روز تو سال روزه درخت کاریه؟ هفته ی درخت کاری اگه میزاشتن خیلی بهتر میشد!:)

وقتی همسایمون درخت جلو خونمونو از جا کند میدونید چی گفت؟ گفت درخت خونرو بی کلاس میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10: میخواستم بکشمش!

:12:

omid110
2014/03/07, 21:57
یه سوال چرا عکسهای من روی سایت نمایش داده نمی شه ؟؟؟؟
دوست عزیز شما آدرس لینک عکس را مستقیم زیر نوشته هاتون قرار دادید. باید در جعبه ابزاری که وجود دارد داخل گزینه insert image لینک را قرار دهید مثل این عکستون که من قرار دادم

RABERT
2014/03/07, 23:44
دوست عزیز شما آدرس لینک عکس را مستقیم زیر نوشته هاتون قرار دادید. باید در جعبه ابزاری که وجود دارد داخل گزینه insert image لینک را قرار دهید مثل این عکستون که من قرار دادم

ممنون بالاخره تونستم:29::29::29:

اضافه شده بعد از : 7 minutes

خسته نباشی :) گزارش خوبی بود، خیلی لذت بردم :)

دوچرخه جدید هم مبارک باشه :D

راستی چند کیلومتر رکاب زدی؟! من شماها رو میبینم نا امید میشم... :D

متشکرم
دقیق نمی دونم چون هنوز کیلومتر شمار نگرفتم ولی رفت و برگشت حدود 40 تا 45 کیلومتر باید بشه
در مورد ناامیدی هم اگه عجله کنی و از لحاظ بدنی آماده نباشی و برنامه سنگین به نسبت توانایی بدنیت بری حتما سرخورده می شی توصیه می کنم با برنامه های سبک شروع کنی بعد از شش ماه چنان تغییری می کنی که خودتم باورت نمی شه

z_mehrdad
2014/03/07, 23:50
من به خاطر پام (پاره بودن تاندون صلیبی هر دو زانوم) فقط توی شهر یا پیست دوچرخه‌سواری میکنم و آفرود نمیتونم برم...

تقریباً یک‌ماهی میشه که شروع کردم، هر بار که میرم بیرون توی ۲ ساعت ۳۵ تا میزنم که خب ترافیک هم هست...

البته دیروز جاتون خالی با یکی از برادرای road توی ۲/۵ ساعت ۵۷ تا زدیم خیلی فاز داد :D

بنا دارم از کرج بیام تهران و برگردم، باید همونطور که گفتین کم‌کم آماده کنم خودمو ;)

RABERT
2014/03/07, 23:59
بسیار خوب بود دوست عزیز...دوچرختون هم خیلی خوشگه...

خیلی درخت کاری کار توپیه.ولی چرا فقط یه روز تو سال روزه درخت کاریه؟ هفته ی درخت کاری اگه میزاشتن خیلی بهتر میشد!:)

وقتی همسایمون درخت جلو خونمونو از جا کند میدونید چی گفت؟ گفت درخت خونرو بی کلاس میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:10: میخواستم بکشمش!

:12:

به همسایتون بگو :smilies-azardl (12) آدم از بی کلاسی خونش نمی میره ولی از بی هوایی ( هوای سالم ) می میره :a54d65a:

danyhbi
2014/05/06, 13:02
رابرت جون مدل دوچرخت چیه؟و قیمتش...
مرسی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

omid110
2014/05/06, 15:14
رابرت جون مدل دوچرخت چیه؟و قیمتش...
مرسی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
fuji tahoe 4.0 2012 با قیمت 2.600 موجود در فروشگاه حاج صابر در سایز 17

danyhbi