PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تمرین گروه راسپینا - بوستان لتمال کن - دریاچه چیتگر 92/12/16

AliFatehi
2014/03/07, 18:34
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

امروز برنامه گروه راسپینا بوستان لتمال کن بود

پارک جنگلی لتمال کن با مساحتی بیش از۱۰۰ هکتار در ارتفاعات منطقه ۲۲ شهرداری تهران ([Only registered and activated users can see links] %D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%AA%D9%87% D8%B1%D8%A7%D9%86) و شمال بزرگراه همت واقع شده‌است. ارتفاع این بوستان جنگلی ۱۸۰۰ متر از سطح دریا می‌باشد و در طرح تفصیلی تهران جزء کمربند سبز شهر تهران و طرح گلگشت تهران محسوب می‌گردد.
پارک جنگلی لتمال کن دارای پوشش گیاهی متنوّعی است که شامل درختان زبان گنجشک، بربیس، ارغوان و کاج می‌باشد.
بوستان جنگلی لتمال کن در مسیر وزش بادهای شرقی - غربی تهران واقع شده‌است و سهم به سزایی در تلطیف هوای شهر تهران به خصوص حوزه غرب آن داراست. این پارک به دلیل امکانات مناسب و دارا بودن مسیرهای پیاده روی از مقاصد گردشگری و کوه پیمایی شهروندان تهرانی محسوب می‌گردد.

شب قبل هماهنگی نکردیم و میدونستم خیلی بچه ها علاقه ندارن و یا کار دارن و نمیتونن بیان اما صبح 8:15 از خواب بیدار شدم و به کاوه اس ام اس دادم و قرار شد بریم بوستان لتمال کَن به بچه ها هم اس ام اس دادم ساعت 8:30 اینا بود که گفتم "ساعت 10 اتوبان همت جنب شهرک گلستان هر کس میاد اعلام کنه" خلاصه هیچ جوابی نگرفتم جز حبیب عزیز که گفت سلام.خوش بگذره واقعا با این کارش آدم خیلی روحیه ی بهتری میگیره اما بودنش تو تمرینات خیلی بهتره از اس ام اس های روحیه دهنده اش....

با کاوه ساعت 10 قرار داشتم دم بلوکشون خلاصه رفتم و به سر بالایی 500-600 متری قائم خوردم که واقعا شیب تندی داره....میتونستم از جای دیگه برم اما میخواستم یکم سربالایی برم و عادت کنم...چون بوستان لتمال هم 70% سربالایی هست و شیب های خیلی تند...سربالایی رو رفتم دم پل عابر به کاوه اس ام اس دادم و گفت بیا اینور پل و .... که یکم چرخیدم و عکاسی کردم...

[Only registered and activated users can see links]

کاوه اومد یکم جلو و عقب واسه پیدا کردن عابر بانک چرخیدیم یعنی یا خالی بودن یا خراب...که کاوه منصرف شد...رفتیم به بوستان رسیدیم پیرمرد خوشرویی نگهبان بود که با یک احترام نظامی رفتیم و اونم برامون دست تکون داد با چهره ی خندان....یکم جاده رو رفتیم جلو سربالایی شروع شد....بعد دوباره یه کفی که به آدم روحیه میداد....

و عکس دونفره...به کودکان زیر 10 سال نشون ندین ازم میترسن :25r30wi::p....همش بخاطر دکمه شاتر بود که انگشتم روش خوب مچ نشد... اما دیدم جالب شده..

بوستان خالی از هرگونه دوچرخه سوار بود...شنیده بودم برای تمرین میان خیلی ها اما کسی رو ندیدم جز 3-4 نفر از مردم که داشتن پیاده روی میکردن....

بیابون برهوت هم که هست اون کوهاش.... برای روز درختکاری هم کلی کاج آورده بودن که آمده بودن برای کاشتن....با خودم گفتم اینجا بردارن پر از کاج کنن خیلی خوب میشه بشه مثل چیتگر خیلی جوابه.....

رسیدیم به نقاط بالایی و بعد کلی سر بالایی رفتیم و به یه دو راهی رسیدیم که یکی شیب خیلی شدیدی داشت و ترجیح دادیم برای برنامه اول این بوستان اجراش نکنیم مخصوصا یه شیب سنگین رو امده بودیم و فشار اومده بود....هوا هم بگی نگی گرم میشد و یهو یه باد میزد....خدایش هوا خوب بود....یعنی گرمای لذت بخش....بوی بهار رو میشد حس کرد که چند قدم بیشتر باهامون فاصله نداره....رسیدیم بالا و یه جاده کفی و گفتیم استراحتی باشه و عکاسی کنیم و بتونیم از سرپایینی پیش رومون لذت ببریم....

آقا این عکس منو متحیر کرد...تو LCD دوربین فوکوس رو نشون میده روی کاوه هست و مناظر محو شده بعد تو کامپیوتر آوردم دیدم اصن فوکوس نداشته رو هیچی :5:

قرار شد پارک رو دور بزنیم و بریم سمت آبشار و بعد دریاچه یعنی برنامه اول آبشار بود که موکول شد به برنامه های بعد....

دیگه تا دریاچه عکسی نگرفتیم و دریاچه رو یه دورکی (نصفش درست شده و دورکی همان دور کوچک که در مواقعی میتوان به نصف هم اشاره نمود)....رفتیم و کاوه گفته بود از نزدیکای آبشار که بریم شیر پسته یا شیرموز مهمون من....اصن من کاوه رو نداشتم چیکار میکردم؟؟؟;) شوخی میکنم....خدایی از آشنایی با کاوه خیلی خوشحالم....یعنی آدمی هست که میتونم بگم حاضرم باهاش برای مسافرت دور ایران هم همرکاب بشم....کاوه جان این گل ها واسه شماست...:25:

بوفه های دریاچه هم باکلاس بودن و مثل بوفه های ساحلی اونور بود...آدم حس خارجکی بهش دست میداد ;):25r30wi:

جاتون خالی دوتا آب هویج بستنی دبش سفارش دادیم خیلی حال داد....

این عکس هم درخواستی کاوه بود که گفت از اون دوتا بچه هم عکس بگیر....دیگه لئو و ارغوان (فوجی کاوه) با هم دوست شدن و آشتی کردن....حالا یکی میخواد بیاد جداشون کنه....

ساعت 12:15 اینا بود که از هم جدا شدیم....تمرین لذت بخشی بود....سرعت های 60 تا 67-68 کیلومتر هم تو سرپایینی ها ثبت کردیم البته برای من مایل میزنه....
واسه همین اطلاعات دقیق از کیلومتر نمیتونم بزارم....

با تشکر از اینکه گزارش رو خوندین

گروه دوچرخه سواری راسپینا....
وبلاگ گروه دوچرخه سواری راسپینا ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Vahid_FRD
2014/03/07, 18:52
علی جان و آقا کاوه گل خیلی عالیه بود
درضمن هر کس نمی شناسه علی همیشه همین شکلیه ها :p

علی برای مسافرت امسال چون از شیب های خوفی باید رد بشیم بیشتر تمرین کن و روی مسیر های شیب + کار کن بیشتر
موفق باشی

sanaz20
2014/03/07, 20:06
عالی بود دوستان آفرین :46:
در ضمن من هم جواب اس ام اس شما رو دادم ولی چون از ساعت 6:30 داشتم رکاب میزدم متوجه اس شما نشدم و دیرتر جواب دادم ولی جواب دادم
نمیدونم شاید به شما نرسیده. maybe :37:
پیشنهاد میکنم حالا که گروه داره کم کم شکل بهتری میگیره، هم برنامه ریزیها به موقع باشه نه لحظه آخر و هم اینکه درجه و استقامت برنامه معلوم بشه
مثل همین تمرین شما که عمراً من نمیتونستم بیام و بهتر بود مینوشتید برای مبتدی ها مناسب نیست!!!!!!
تشکر از بابت گزارش قشنگت :riz304:

AliFatehi
2014/03/07, 21:36
عالی بود دوستان آفرین :46:
در ضمن من هم جواب اس ام اس شما رو دادم ولی چون از ساعت 6:30 داشتم رکاب میزدم متوجه اس شما نشدم و دیرتر جواب دادم ولی جواب دادم
نمیدونم شاید به شما نرسیده. maybe :37:
پیشنهاد میکنم حالا که گروه داره کم کم شکل بهتری میگیره، هم برنامه ریزیها به موقع باشه نه لحظه آخر و هم اینکه درجه و استقامت برنامه معلوم بشه
مثل همین تمرین شما که عمراً من نمیتونستم بیام و بهتر بود مینوشتید برای مبتدی ها مناسب نیست!!!!!!
تشکر از بابت گزارش قشنگت :riz304:

بله اس ام اس شما اومد...بنده میخواستم بنویسم در موردش که آنتن ما وقتی رسیدیم دریاچه کاملا پریده بود هم من هم کاوه...که کاوه سعی کرد با شما تماس بگیره که من اس ام اس شمارو خوندم...

برنامه امروز هم چون شما رو میدونستم درصد کمی امکانش هست بیاین رو صبح اعلام کردیم البته میدونم اشتباه بود و انشالله برنامه های بعدی 2 روز قبلش اعلام میشه....

در ضمن ما خودمون مبتدی هستیم و اینکه ما برنامه هایی که اجرا کردیم فکر میکنم تقریبا بچه ها هم سطح شدن البته بغیر از دکتر مُسن که خیلی کمتر تمرینهارو شرکت میکنه...

بقیه بچه ها کارشون خوبه و پیشرفت شما واقعا عالی بوده و همیشه هم گفتم و میگم که شما از روز اولی که با ما اومدین زمین تا آسمون فرق کردین....

منتظر شما و دوستتون هستیم برای تمرین های بعدی بالاخره بی معرفت هم نیستیم که برنامه رو جوری اجرا کنیم که یکی خیلی بهش فشار بیاد یکی موشکی بره جلو....

sanaz20
2014/03/07, 23:17
بله اس ام اس شما اومد...بنده میخواستم بنویسم در موردش که آنتن ما وقتی رسیدیم دریاچه کاملا پریده بود هم من هم کاوه...که کاوه سعی کرد با شما تماس بگیره که من اس ام اس شمارو خوندم...

برنامه امروز هم چون شما رو میدونستم درصد کمی امکانش هست بیاین رو صبح اعلام کردیم البته میدونم اشتباه بود و انشالله برنامه های بعدی 2 روز قبلش اعلام میشه....

در ضمن ما خودمون مبتدی هستیم و اینکه ما برنامه هایی که اجرا کردیم فکر میکنم تقریبا بچه ها هم سطح شدن البته بغیر از دکتر مُسن که خیلی کمتر تمرینهارو شرکت میکنه...

بقیه بچه ها کارشون خوبه و پیشرفت شما واقعا عالی بوده و همیشه هم گفتم و میگم که شما از روز اولی که با ما اومدین زمین تا آسمون فرق کردین....

منتظر شما و دوستتون هستیم برای تمرین های بعدی بالاخره بی معرفت هم نیستیم که برنامه رو جوری اجرا کنیم که یکی خیلی بهش فشار بیاد یکی موشکی بره جلو....

آره 100 البته که من با کمک شما به اینجا رسیدم توش واقعاً شکی نیست. ولی در هر صورت استقامت شما رو هم ندارم. یه بار همون ابتدای آبشار، بخاطر من ، مجید و کاوه نرفتن بالا چون من واقعاً پاهام نمیکشید اون شیب رو
بوستان لتمان کن هم همونطوریه اگه میومدم باید از پایین شما رو تشویق میکردم
راستی وقتی رسیدم خونه گوشیمو چک کردم دیدم که دو تا میس کال از کاوه دارم ولی چون گوشیم توی کیفم بود متوجهش نشده بودم
در هر صورت ممنون بابت گزارشتون

erfa
2014/03/07, 23:29
خسته نباشید
لوگوی قشنگی دارین!!! واسه بایک بیستم یکی بزنین!!!!!

salazar
2014/03/08, 12:09

هییییی...

آقا ما فقط 3تا برنامه رو نیومدیم دیگه..3تاش رو اومدیم عوضش:25r30wi:
ولی اونروز خونوادگی رفتم چیتگر با کفش و پنجه لاک چه حالی داد..:smileys-free-downlo

kaveh723
2014/03/08, 12:19
علی جان ممنون از گزارشت. لذت بردم.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

AliFatehi
2014/03/08, 12:35
علی جان ممنون از گزارشت. لذت بردم.

خواهش میکنم کاوه جان....

هییییی...

آقا ما فقط 3تا برنامه رو نیومدیم دیگه..3تاش رو اومدیم عوضش:25r30wi:
ولی اونروز خونوادگی رفتم چیتگر با کفش و پنجه لاک چه حالی داد..:smileys-free-downlo

دکتر مُسن جان عزیز....

شما خیلی کمتر حضور داشتی...خلاصه جز شاگرد تنبلها هستی [Only registered and activated users can see links] انشالله که امسال بتونی درسای دوچرخه سواریتو هم پاس کنی :9: و ترم بعد شما رو در مقاطع بالاتر ببینیم:bunnyearsmiley:

salazar
2014/03/08, 15:46
دکتر مُسن جان عزیز....

شما خیلی کمتر حضور داشتی...خلاصه جز شاگرد تنبلها هستی [Only registered and activated users can see links] انشالله که امسال بتونی درسای دوچرخه سواریتو هم پاس کنی :9: و ترم بعد شما رو در مقاطع بالاتر ببینیم:bunnyearsmiley:

:30::30:شاگرد تنبل رو خوب اومدی

ایشالا با مساعد شدن هوا و کمتر شدن کارهام حتمن میام چرا که نه..

Hesambnd
2014/03/08, 16:03
بابا ماشاااا چقدر شما بوستان دارید:33:
خسته نباشید ، اول داره:12:

AliFatehi
2014/03/09, 22:19
بابا ماشاااا چقدر شما بوستان دارید:33:
خسته نباشید ، اول داره:12:

مرسی داش حسام.... سمت ما فکر میکنم تو تهران بیشترین پارک و بوستان و مناطق گردشی و تفریحی رو داره....

چیتگر ، دریاچه چیتگر ، آبشار تهران ، بوستان لتمال کَن ، پارک خرگوش دره ، بوستان جوانمردان و ....

majid
2014/03/10, 11:15
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

شب قبل هماهنگی نکردیم و میدونستم خیلی بچه ها علاقه ندارن و یا کار دارن و نمیتونن بیان اما صبح 8:15 از خواب بیدار شدم و به کاوه اس ام اس دادم و قرار شد بریم بوستان لتمال کَن به بچه ها هم اس ام اس دادم ساعت 8:30 اینا بود که گفتم "ساعت 10 اتوبان همت جنب شهرک گلستان هر کس میاد اعلام کنه" خلاصه هیچ جوابی نگرفتم جز حبیب عزیز که گفت سلام.خوش بگذره واقعا با این کارش آدم خیلی روحیه ی بهتری میگیره اما بودنش تو تمرینات خیلی بهتره از اس ام اس های روحیه دهنده اش....

وبلاگ گروه دوچرخه سواری راسپینا ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

از کجا میدونستی؟؟؟

علی جان هماهنگی رو چند روز قبل انجام بده!

ساعت 8:30 صبح جمعه sms میدی بچه ها لطف میکنن درشت بارت نمیکنن!

اگه میخای برنامه هات شخصی نشه و بچه های زیادی شرکت کنن لطفا یه جایی رو مشخص کن تا از چند روز قبل بچه ها هماهنگ شن! و یا برنامه ریزی انجام بدن برای حضور

kaveh723
2014/03/11, 10:51
مجید؟؟؟ برادر تو ک جمعه اصلا تهران نبودی؟؟ نکنه بودی و ما رو پیچوندی کلک؟؟

دوستان پیشنهادتون رو برای آخر هفته اعلام کنید. من نظرم کوهساره یا سمت کن و آبشار سنگان.
واسه عید هم از الان ب دشت هویج فکر میکنم. نظرتون چیه؟

salazar
2014/03/11, 11:59
جمعه مگه نمیریم گردهمایی پارک پردیسان؟
برای عید احتمالا من برم شهرستان دیدار اقوام ولی اگه تهران باشم میام همرو:-)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

kaveh723
2014/03/11, 12:54
محسن جان من ترجیح میدم برم یکجا ک ی رکاب اساسی بزنم. اون همایش ب نظر یکم تفریحی میاد.
پس اقوام واسه عید دعوتت کردن. عجب! هههههههه

salazar
2014/03/11, 13:47
محسن جان من ترجیح میدم برم یکجا ک ی رکاب اساسی بزنم. اون همایش ب نظر یکم تفریحی میاد.
پس اقوام واسه عید دعوتت کردن. عجب! هههههههه

ممم..آخه برا من که سطحم پایینه همین برنامه های تفریحی خوبه دیگه:36:

عجب..از دست شماها:13::13:

kaveh723
2014/03/11, 14:14
داداش شوما سطح ت خیلیم قوی و حرفه ییه. شکسته نفسی نکن.

AliFatehi
2014/03/11, 17:00
از کجا میدونستی؟؟؟

علی جان هماهنگی رو چند روز قبل انجام بده!

ساعت 8:30 صبح جمعه sms میدی بچه ها لطف میکنن درشت بارت نمیکنن!

اگه میخای برنامه هات شخصی نشه و بچه های زیادی شرکت کنن لطفا یه جایی رو مشخص کن تا از چند روز قبل بچه ها هماهنگ شن! و یا برنامه ریزی انجام بدن برای حضور

داش مجید تو تاپیک بچه های غرب تهران هماهنگ شده بودیم و اس ام اس دادن بعنوان یه اطلاع رسانی بود که شرمنده به شما نفرستادم و فکر کنم اونایی که هم که براشون رسیده بود یا شایدم نرسیده بود هم جوابی ندادن جز حبیب!

خوب من نمیخوام برنامه شخصی بشه چون اصلا علاقه ای به تنهایی رکاب زدن ندارم...این برنامه اینطوری پیش اومد که مجبور شدیم و میدونستم خیلی ها نیستن

شما تهران نبودی ، محسن مهمون داشت ، ساناز خانوم با گروه فراررررر رفته بود...حبیب رو نمیدونستم ، به امیر هم اس ام اس دادم خوب با این اوصاف شما چی فرض میکنی و چیکار میکنی؟