PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تست آمادگی جسمانی گروه فرار-پردیسان (92/12/09)

sanaz20
2014/02/28, 22:20
سلام بچه ها :46:
امروز یه روز خوب و پر انرژی رو با گروه فرار رکاب زدیم....:smileys-free-downlo
طبق فرمایش آقای داوودی پور عزیز، برای تخمین میزان آمادگی بچه ها قرار شد امروز (جمعه مورخ 9 اسفند 92) یه تست آمادگی جسمانی جهت ارنج کردن گروه و ایجاد نظم توی گروه ، به مقصد پردیسان و از میدون آزادی ترتیب بدهیم.
خلاصه اینکه برنامه جور شد و من هم به اتفاق سارا (عضو جدیدی که خیلی تازه تازه چرخشو خریده :p و به عبارتی دوچرخش داغ داغه) تصمیم گرفتیم که برای تخمین میزان آمادگیمون حتماً توی این برنامه شرکت کنیم.
من که تمام امیدم به این بود که هر جور شده لااقل جزو گروه دوم (متوسط) بشم. و البته آرزو بر جوانان عیب نیست ;)
خلاصه اینکه رفتم ستارخان دنبال دوستم و با هم برگشتیم آریا شهر.
بخاطر اینکه گمون میکردم ممکنه سارا براش سخت باشه که از آزادی بیاد بالا (بدلیل سربالایی) تصمیم گرفتیم که همونجا منتظر بمونیم تا بقیه گروه از جناح بیان بالا و ببینیمشون.
بالاخره بچه ها هم رسیدن. خیلی هم تعدادشون زیادتر از دفعات پیش بود.
بعدشم اشرفی اصفهانی رو رفتیم به سمت بالا (بچه ها هم که حسابی از جناح تا میدون صادقیه خسته شده بودن)
ورودی حکیم رو وارد شدیم و گازشو گرفتیم تا خود پردیسان
گروه تقریبا دو دسته شده بود (حرفه ایا جلو بودن و بعد با یه فاصله تقریباً زیاد، گروه بعد قرار داشتن . البته جالبیش این بود که من اون وسط بودم. نه به اون بچه های جلو میرسیدم، نه به آرومی دسته عقبیا بودم :53:
خلاصه اینکه رسیدیم به پردیسان و رفتیم تا یه جا استراحت کنیم
[Only registered and activated users can see links]
آقا باقر اولش هممون رو صدا کرد و گفت که چطور بشینیم تا یه نظمی به گروه بده که متاسفانه از اون قسمتش عکسی نگرفتم.
احتمالاً دوستان دیگه اینکارو کردن.
قرار شد بصورت خودجوش دوستان خودشونو تقسیم کنن. ;) اینکه اونایی که حس میکنن مبتدی ان بشینن یه طرف، حرفه ایا برن عقب، متوسطها هم بمونن وسط. منم ترجیح دادم بشینم وسط و آنجا بود که به اعتماد به سقف خویش پی بردم :D
بچه های توی عکس پایین حس مبتدی بودن داشتن که توشون سارا هم هست
این بچه هایی هم که توی عکس زیر میبینید حس رده متوسطی رو داشتن که البته منم همون حسو داشتم ;)
آقا باقر با خودش دفترچه ای آورده بود و مشخصات بچه ها رو به طور کامل وارد می کرد و در قبال اینکار به هر کدوم یه شماره میداد برای شرکت در تست تایم تریل
انجام فرآیند نام نویسی هم بر عهده پویا بود
اینم یه عکس دو نفره (من و سارا)

و شماره های چسبی که با دقت و ظرافت توسط آقا باقر تهیه شده بود و به بچه ها تخصیص میدادن.
یه حس خوبی میداد. تا حالا کسی بهم شماره نداده بود بچسبونم روی بازوم بعدشم مسابقه بدم :D
و اینم آقا دانیال از بچه های کورسی سوار با شماره 3
و آقا باقر در حال چسبوندن شماره روی بازوی بچه ها
همچنان بچه ها در حال شماره گیری بودن (ماشاالله تعداد خیلی زیاد بود)
بعدشم بچه ها بساط صبحانه رو راه انداختن و زدن بر بدن
و یکی از چهره های خلافکار (بدلیل نداشتن کلاه ایمنی)
لازم به ذکر است که در برنامه های گروه فرار نداشتن کلاه ایمنی خلاف بزرگی محسوب میشه و بار اول با شطرنجی شدن، تذکر داده میشه و در موارد بعدی از ورود همچین افرادی ممانعت به عمل خواهد اومد
پویا هم سخت درگیر نام نویسی بچه ها بود. از بس نشسته بود روی چمن تمام بدنش از سرما میلرزید ولی در هر صورت ارادته دیگه به گروه فرار و جناب آقای داوودی پور
و همچنان شماره دهی به دوستان
تعداد صبحونه خوراش لحظه به لحظه بیشتر میشد ولی ما گفتیم صبحونه نخوریم که سنگین نشیم
اینک دوچرخه های پارک شده بچه ها
اینقدر تعداد بچه ها زیاد بود که پویا ناچاراً مدل مشق نوشتن دراز کشید :p
ببینید توی گروه کیا میان رکاب میزنن؟ آقای مسن که البته تست رو شرکت نکرد ولی موقع رکاب زدن آروم همراهمون بود
بعدشم حرکت کردیم به سمت خط شروع
و تجمع بچه ها
صحبتای محمد انتظاریون در مورد تایم تریل (ایشون از بچه های تیم ملی هستن)
آقا باقر هم نشون میدادن که استارت تایم تریل رو چطور باید بزنیم
قبل از شروع تست، تصمیم بر آن شد که همگی با هم یه دور مسیر رو دور بزنیم که چون قراره تنها هر کدوممون مسیر رو بریم، اشتباهی حین انتخاب دوراهی ها پیش نیاد
ایشون هم که معرف حضورتون هستن (محمدرضای عزیز)
ایشون یه حرکت جوانمردانه هم زدن (یه قسمت از پیست دید نداشت) و باید یک نفر وامیستاد تا تمام بچه ها رو موقع رد شدن از اون نقطه بپاد
خلاصه آقا محمدرضا با یک حرکت جوانمردانه کاندید شدن و رفتن وایستادن اونجا. دیگه آخرین نفر بودن که تست رو دادن
یه دور کامل پیستو زدیم و برگشتیم به نقطه شروع
اینا جزو اولین ها بودن که رسیدن و البته منم بودمااااااا
کم کم همه بچه ها رسیدن و آقا باقر یکی یکی شماره بچه ها رو خوند و به صفمون کرد
حالا کورنومتر صفر میشه و تست شروع میشه. عجب تست باحال و پر استرسی :4d564ad6:
اول قرار شد استارت بچه ها از هم یک دقیقه یک دقیقه باشه و لی بدلیل کثرت تعداد تصمیم گرفتن 30 ثانیه یه بار یک نفر حرکت کنه
من هم به دلیل کثرت عکسها این مدلی گذاشتم عکسا رو
آقا باقر هم در حال محاسبه تایم رکاب زدن بچه ها و یادداشتش بودن
کم کم بچه ها متفرق شدن و هر کس به سمت خونه خودش رهسپار شد.
با اعضایی که مونده بودن دور پیست رو دوباره دور زدیم و اومدیم سمت حکیم. یه تعدادی از بچه ها از خاکی مسیر رو اومدن و از جامپینگم فروگذار نکردن
حسام هم از بچه های بسیار حرفه ای بودن که در تصویر زیر میبینیدشون
من و دو تا از بچه ها هم قرار شد بیاییم سمت ستارخان که سارا رو برسونیم
آقا باقر هم با 10 الی 12 نفر رفتن به سمت میدون آزادی
در کل از تستم بسیار راضی هستم. بچه ها میگفتن خوب پا میزنی ;)
حالا تا نتایج بیاد و ببینیم چند میشیم.... باشد که ذوق مرگ شویم
خاطر نشان می گردد که مسیر تست 6100 متر بود و من حدود 21 دقیقه طول کشید که پیستو دور بزنم. ولی حالا نتایج دقیق میاد :46:
جای تمام بایک بیستیا خالی. واقعاً جا داشت که همه باشن
از آقای داوودی پور هم بخاطر این همه هماهنگی و تلاش و دلگرمی سپاسگزاریم و دستشونو میبوسیم :35:
ممنون از همتون بابت خوندن این گزارش ... بدرود :46:

bagher davoudipour
2014/02/28, 22:51
ممنون ساناز جان به خاطر گزارش خوب و عکسای قشنگت.
این عکسا رو برای منم بفرست. تا بتونم تو گروه فرار بذارم.
حدود 50 نفر حضور داشتن.
44 نفر شماره گرفتن.
32 نفر شرکت کردن. بقیه یا کار داشتن و زودتر رفتن و یا شایدم ترسیدن :30:
یه نفر که احتمال میدادم یکی از سه نفر اول باشه پنچر کرد و نتونست تا آخر برسه.
حالا خودت بگو از کدوم طرف بگم چندم شدی؟؟؟ :30:
ضمنا سارا از آخر اول شد. که البته طبیعیه. چون دفعه ی اولش بود که چرخشو سوار میشد.

farshad_khoda
2014/02/28, 23:01
ممنون از گزارش بسیار خوب و کاملتون
عالی بود
خوش به حالتون که جمعتون اینقدر صمیم و گرم هست!!!

خسته نباشین و همیشه پا به رکاب باشین

mili
2014/02/28, 23:23
خوش به حالتون . من اینجا باید تنهایی برم دوچرخه سواری امروزم که باران اومد نرفتم

pouya
2014/02/28, 23:38
انصافا فکر کنم اکثر بچه ها این ( خوش بحالتون رو زمزمه کنن ) :D
ولی اخه انصافی خوش بحالتون! واقعا با برنامه های شما خیلی کیف میکنم
بارها دل دل کردم بیام و حداقل یک بارم که شده شرکت کنم
ولی خب ...
ایشالا کارت مربیگریم برسه دستم اولین هفته میام و مفتخر میشم از اشنایی با گروه هایی که خیلی خوب رکاب میزنن
واقعا خوشحالم
و دلم میخواد بیام
ایشالا بزودی
بچه ها توروخداوقتی رکا میزنید یاد اونایی هم باشید که تو شهرستان تنهایی رکاب میزنن و دلشون با شماهاست!
سلامتی همه رکابزنا :12:

arash joon
2014/03/01, 00:16
بسيار خوب:17:، فقط اين تايمگيری که اساسش درست نيست... تايم کورسی با کوهستان؟ کاش همگی با يک چرخ يا نهايت دو چرخ نسبتا همسان تست ميگرفتيد، بنظرم نتايج دقيق تر ميشد.

amir.fly
2014/03/01, 00:28
ماشالله إز همه نوع دوچرخه ، همه سايز آدم و إز همه سني دارين و ما هم.....:19:

NASER1394
2014/03/01, 01:17
گزارش خیلی خوبی بود . هم مفصل و جالب

این بنده خدایی که شماره 41 مطمئنم که همین ژاکت فنی ( که خیلی عالیه و بی نظیره ) که قرار بود یکی از انتخابهای من باشه که نبود و به فروشنده ش پس دادم ...

همینه و دیگه نمیدونم چجوری بدستش رسیده ؟!!

اینم 4 ماه پیش

که به من بیشتر میومد . استایل منظورمه :1:

اینم لینکش

sanaz20
2014/03/01, 08:30
ممنون ساناز جان به خاطر گزارش خوب و عکسای قشنگت.
این عکسا رو برای منم بفرست. تا بتونم تو گروه فرار بذارم.
حدود 50 نفر حضور داشتن.
44 نفر شماره گرفتن.
32 نفر شرکت کردن. بقیه یا کار داشتن و زودتر رفتن و یا شایدم ترسیدن :30:
یه نفر که احتمال میدادم یکی از سه نفر اول باشه پنچر کرد و نتونست تا آخر برسه.
حالا خودت بگو از کدوم طرف بگم چندم شدی؟؟؟ :30:
ضمنا سارا از آخر اول شد. که البته طبیعیه. چون دفعه ی اولش بود که چرخشو سوار میشد.

واااااي آقا باقر :riz273: يعني مبتدي بودم؟؟؟؟
نگوووووو تو رو خداااااا :13: بخدا جونم دراومد از بس به خودم فشار آوردم

اضافه شده بعد از : 8 minutes

ممنون از گزارش بسیار خوب و کاملتون
عالی بود
خوش به حالتون که جمعتون اینقدر صمیم و گرم هست!!!

خسته نباشین و همیشه پا به رکاب باشین

ممنون دوست عزيز. جمع گروه فرار بسيار بسيار صميميست و همين كه جمعمون زياده خودش يه حس خوبي ميده اصن وصف ناشدني (همه با هم ركاب ميزنن اوووووووو):46:

اضافه شده بعد از : 4 minutes

خوش به حالتون . من اینجا باید تنهایی برم دوچرخه سواری امروزم که باران اومد نرفتم

اينجا هم بارون اومد البته بعد ازظهر بود كه ديگه تمرين ما تموم شده بود.

اضافه شده بعد از : 2 minutes

انصافا فکر کنم اکثر بچه ها این ( خوش بحالتون رو زمزمه کنن ) :D
ولی اخه انصافی خوش بحالتون! واقعا با برنامه های شما خیلی کیف میکنم
بارها دل دل کردم بیام و حداقل یک بارم که شده شرکت کنم
ولی خب ...
ایشالا کارت مربیگریم برسه دستم اولین هفته میام و مفتخر میشم از اشنایی با گروه هایی که خیلی خوب رکاب میزنن
واقعا خوشحالم
و دلم میخواد بیام
ایشالا بزودی
بچه ها توروخداوقتی رکا میزنید یاد اونایی هم باشید که تو شهرستان تنهایی رکاب میزنن و دلشون با شماهاست!
سلامتی همه رکابزنا :12:

ما هم خيلي خوشحال ميشيم شما رو توي گروهمون ببينيم البته اگه قراره شمام حرفه اي برخورد كنين كه ديگه كلاه من يكي پس معركست ;)
خداييش اكثر بچه ها حرفه اي هستن و با من كه چند ماهه دارم ركاب ميزنم اصلا قابل مقايسه نيستن

اضافه شده بعد از : 6 minutes

بسيار خوب:17:، فقط اين تايمگيری که اساسش درست نيست... تايم کورسی با کوهستان؟ کاش همگی با يک چرخ يا نهايت دو چرخ نسبتا همسان تست ميگرفتيد، بنظرم نتايج دقيق تر ميشد.

منم اتفاقا همين نظرو دارم. يكي از بچه ها يه كورسي خيلي خوشگل داشت وسط تايم تريل واميستاد اس ام اساشو جواب ميداد ، من ازش جلو ميزدم دوباره ميديدم مثل برق از بغلم رد ميشد:4: هي ميخواستم بگم بهش تو رو خدا رحم كن. ولي نشد !!!! روم نشد

اضافه شده بعد از : 3 minutes

ماشالله إز همه نوع دوچرخه ، همه سايز آدم و إز همه سني دارين و ما هم.....:19:

آره خيلي برام اون آقاي مسن جالب بود. گفتم ماشاالله به اين انرژي و روحيه . باريكلا باريكلا :29:

اضافه شده بعد از : 8 minutes

گزارش خیلی خوبی بود . هم مفصل و جالب

این بنده خدایی که شماره 41 مطمئنم که همین ژاکت فنی ( که خیلی عالیه و بی نظیره ) که قرار بود یکی از انتخابهای من باشه که نبود و به فروشنده ش پس دادم ...

همینه و دیگه نمیدونم چجوری بدستش رسیده ؟!!

اینم 4 ماه پیش

که به من بیشتر میومد . استایل منظورمه :1:

اینم لینکش

اووووووووووو چه دقت نظري!!!!!!!!!!! اصلا متوجهش نشده بودم. آرهههههه :29: خود خودشه

javad021
2014/03/01, 09:08
ای وایییییی چه برنامه ای از دست دادم
واقعا حیف:((:((

maziarn007
2014/03/01, 09:56

منم موافقم ! تازه تو همون کوهستان هم تفاوت رو میشه دید تایر باریک و پهن ! نوع تنه و لوازم و ...
چون تو این نوع تایم گیری آقای انتظاریون و آقای داودی پور بود بودن حتما خودشون ملاکی رو لحاظ قرار میدن که مشکلی پیش نیاد !

ولی در کل کار خوبیه که سطح بندی دوچرخه سوارا صورت بگیره و با توجه به سطحی که دارن ببین مثلا ماه بعدی یا چند ماه دیگه همون زمان تایم گیریشون چه قدر بهبود پیدا کرده !

شما ساناز خانم هم به خاطر خوب شدن هوا مخصوصا روزی های عید حتما وسط هفته ها اگر هم شده حداقل یه ساعت ( نیم ساعت رفت و نیم ساعت برگشت ) و هفته ای 3 یا 4 بار ( دو یا سه روز وسط هفته ، یه روز هم جمعه ) برنامه رکاب زنی داشته باشید که تو ارتقا دوچرخه سواری تون تاثیر محسوسی میذاره تا اینکه فقط روز های تعطیل برید دوچرخه سواری ( یه هفته فاصله )

sanaz20
2014/03/01, 10:58
ای وایییییی چه برنامه ای از دست دادم
واقعا حیف:((:((

آره حيف شد واقعا... سعي كن حتماً توي برنامه هاي بعدي شركت كني. من سعي ميكنم برنامه هاي فرار رو هميشه زودتر بذارم توي بايك بيست براي اطلاع رساني كساني كه به فيس بوك دسترسي ندارن

ARASH.CLIMBER
2014/03/01, 11:06
چقدر حیف شد:19: میخواستم اولین مسابقه رو با کورسی خوشگله بیام بینم چی میشه....

فکر نکنم کسی اینجا الان اندازه من ناراحت باشه.....6100 مترو نمیشه هوازی رفت...خیلی فشار میاد به ادم...مسیر کفی بود یا سربالایی سرپایینی هم داشت؟

تایم نفر اول چقدر شد؟

اگه کسی میدونه جواب بده منم یه 6100 متر برم ببینم چقدر اختلاف دارم.میدونم دقیق نیست ولی دلم میخواد انجام بدم یه بار...

مرسی بابت این گزارش پر عکس...

MohammadMTB333
2014/03/01, 11:06
گزارشتون عالی بود ساناز خانوم واقعا که لذت بردم.

sanaz20
2014/03/01, 11:18
منم موافقم ! تازه تو همون کوهستان هم تفاوت رو میشه دید تایر باریک و پهن ! نوع تنه و لوازم و ...
چون تو این نوع تایم گیری آقای انتظاریون و آقای داودی پور بود بودن حتما خودشون ملاکی رو لحاظ قرار میدن که مشکلی پیش نیاد !

ولی در کل کار خوبیه که سطح بندی دوچرخه سوارا صورت بگیره و با توجه به سطحی که دارن ببین مثلا ماه بعدی یا چند ماه دیگه همون زمان تایم گیریشون چه قدر بهبود پیدا کرده !

شما ساناز خانم هم به خاطر خوب شدن هوا مخصوصا روزی های عید حتما وسط هفته ها اگر هم شده حداقل یه ساعت ( نیم ساعت رفت و نیم ساعت برگشت ) و هفته ای 3 یا 4 بار ( دو یا سه روز وسط هفته ، یه روز هم جمعه ) برنامه رکاب زنی داشته باشید که تو ارتقا دوچرخه سواری تون تاثیر محسوسی میذاره تا اینکه فقط روز های تعطیل برید دوچرخه سواری ( یه هفته فاصله )

آره ولي بخاطر مدل كاريمه معمولاً توي هفته اصلا وقت نميكنم و تاريكه كه ميرسم خونه. ولي خودمم نسبت به اوايل حس ميكنم كه خيلي با دوچرخم راحتتر شدم.
اين عيد رو بايد غنيمت شمرد. اتفاقاً گروه فرار ميخوان برن يه وري. يه شهرستاني جايي و از شهري به شهر ديگه ركاب بزنن كه البته من نميرم چون خودمون سفر هستيم ولي 100% برنامه جالب و پر از تجربه اي خواهد شد.
در مورد نتايج هم آقاي داوودي پور ميگفت كه بايد حساب كنه و وقت ميبره حساب كتاب كردنا. ممكنه كه بين كورسي و كوهستان تفاوت قائل شن

mSafdel
2014/03/01, 11:54
آره ولي بخاطر مدل كاريمه معمولاً توي هفته اصلا وقت نميكنم و تاريكه كه ميرسم خونه. ولي خودمم نسبت به اوايل حس ميكنم كه خيلي با دوچرخم راحتتر شدم.
اين عيد رو بايد غنيمت شمرد. اتفاقاً گروه فرار ميخوان برن يه وري. يه شهرستاني جايي و از شهري به شهر ديگه ركاب بزنن كه البته من نميرم چون خودمون سفر هستيم ولي 100% برنامه جالب و پر از تجربه اي خواهد شد.
در مورد نتايج هم آقاي داوودي پور ميگفت كه بايد حساب كنه و وقت ميبره حساب كتاب كردنا. ممكنه كه بين كورسي و كوهستان تفاوت قائل شن
ساناز خانم بعد از عید طول روشنایی روز زیاده و به همین خاطر بعد از کار هم فرصت برای دوچرخه سواری هست و دیگه هیچ بهانه ای وجود نداره :30:

sanaz20
2014/03/01, 12:12

فکر نکنم کسی اینجا الان اندازه من ناراحت باشه.....6100 مترو نمیشه هوازی رفت...خیلی فشار میاد به ادم...مسیر کفی بود یا سربالایی سرپایینی هم داشت؟

تایم نفر اول چقدر شد؟

اگه کسی میدونه جواب بده منم یه 6100 متر برم ببینم چقدر اختلاف دارم.میدونم دقیق نیست ولی دلم میخواد انجام بدم یه بار...

فعلا نميدونم تايم نفر اول چند بود. ولي به صورت تقريبي آقاي انتظاريون كه از بچه هاي تيم ملي هستن، 11 بودن. بازم اين تقريبيه و بزودي نتايج تعيين ميشه و بنده اعلام ميكنم
مسير هم كفي داشت هم سربالايي ها و سرازيريهاي بسيار شديد و نفس گير
من داشتم كم كم در دم جان ميسپردم ;)
بسيار سخت بود براي من.
ولي مثلا حرفه ايايي هم داشتيم كه بعد از رسيدن ديدمشون حال و روز منو داشتن. نفس نفس ميزدن و كاملا قرمز شده بودن :D

ARASH.CLIMBER
2014/03/01, 14:24
فعلا نميدونم تايم نفر اول چند بود. ولي به صورت تقريبي آقاي انتظاريون كه از بچه هاي تيم ملي هستن، 11 بودن. بازم اين تقريبيه و بزودي نتايج تعيين ميشه و بنده اعلام ميكنم
مسير هم كفي داشت هم سربالايي ها و سرازيريهاي بسيار شديد و نفس گير
من داشتم كم كم در دم جان ميسپردم ;)
بسيار سخت بود براي من.
ولي مثلا حرفه ايايي هم داشتيم كه بعد از رسيدن ديدمشون حال و روز منو داشتن. نفس نفس ميزدن و كاملا قرمز شده بودن :D

11 هم خوبه ولی عالی نیست...مثل اینکه خیلی ایشون فشار نیاورده یا وزنشون زیاد بوده.اگه دقیقا 11 دیقه بوده باشه مسیر هم دقیقا 6100 متر بوده باشه میانگین سرعتشون میشه 33 تا...

خودتون هم میانگین سرعتتون باید 17 تا میبوده!:128fs318181: با توجه به وضع دوچرختون و.... خوب رفتید.نسبت به خواهر من وحشتناک تند رفتید!:128fs318181: تبریک..........

چون مکان شروع و پایان یکی بوده مقدار سربالایی ها و سرپایینی ها یکی میشن .منم میرم توی یه مسیر که اول تا اخرش سربالایی باشه تست میکنم میزارم براتون...به نفع شما!

البته با کورسی میرم:128fs318181: امیدوارم از 11 بهتر برم. اینم داشته باشید که رو اسممه که سربالایی خوب میرم(اعتماد به سقف کاذب!)

اقا هرکی تایم نفر اولو پیدا کرد بزاره....بازم ممنون....

bagher davoudipour
2014/03/01, 14:51

تایم نفر اول چقدر شد؟

مسیر هم سرازیر داشت و هم سربالا. این گونه مسیرها رو بهتره با مسیر دیگه ای مقایسه نکنی. بایستی بری همونجا و تایم بگیری.
تایم نفر اول با دوچرخه کوهستان: 10 دقیقه و 15 ثانیه بود

ARASH.CLIMBER
2014/03/01, 15:00
مسیر هم سرازیر داشت و هم سربالا. این گونه مسیرها رو بهتره با مسیر دیگه ای مقایسه نکنی. بایستی بری همونجا و تایم بگیری.
تایم نفر اول با دوچرخه کوهستان: 10 دقیقه و 15 ثانیه بود

نفر اول با دوچرخه کوهستان بود؟!!! پس کورسی سوارا چکار کردن؟

میانگین سرعت ایشون میشه 35/7 که خیلی خوبه با کوهستان.ماشالاه....

قطعا یه مسیری که همش سربالایی باشه ازین سنگینتر میشه.اگه بتونم بهتر برم که یعنی قطعا اول میشدم:128fs318181:

مسیری که تو ذهنمه یه سره سربالایی داره اما شیبشو میرم اندازه میزنم....

مرسی اقای داوودی پور.افتخار بزرگیه....

Masoud
2014/03/01, 15:05
ممنون بابت گزارش خیلی خوب و کاملتون
فکر کنم اگه بخواهیم در این زمان 5 نفر فعال بایک بیست رو نام ببریم یکیش ساناز خانوم باشه دقیقا میشه پیشرفتتون رو حس کرد پاینده و سلامت باشید

bagher davoudipour
2014/03/01, 15:24

بله شرایط برای یه رکورد گیری عادلانه مناسب نبود.
از لحاظ مسیر مناسب نبود به این خاطر که مردم رفت و آمد میکردند.
از لحاظ سنی مناسب نبود به این خاطر که همه سنی حضور داشتند.
از لحاظ مرد و زن چون همه با هم بودند عادلانه نبود.
از لحاظ دوچرخه به این خاطر که یکسان نبودند عادلانه نبود.
در هر صورت هدف تقسیم بندی بچه ها در سه گروه بود (گرچه من برای این کار نیاز چندانی به این تایم گیری نداشتم). ولی از این بابت که بچه ها جایگاه خودشونو نسبت به هم گروهی هاشون بدونن خوب بود.
الان دیگه هر کس میتونه رکورد خودشو بدونه و هر زمان که بخواد میتونه در همونجا دوباره رکورد بگیره و بدونه تا چه حدی تغییر کرده.
در گروه، موقع حرکت جمعی بعضی ها با وجود این که آهسته حرکت میکنیم، عقب می افتند و فرقی نمیکنه دوچرخشون چی باشه. ممکنه یکی دوچرخه کورسی داشته باشه ولی وقتی آمادگی نداشته باشه عقب بیفته. بنابر این ملاک توان دوستان در گروه نسبت به همدیگه بود (با همون دوچرخه ای که رکاب میزنن). اما مسابقه نبود که بخوایم عدالت رو برقرار کنیم.

اضافه شده بعد از : 11 minutes

نفر اول با دوچرخه کوهستان بود؟!!! پس کورسی سوارا چکار کردن؟

میانگین سرعت ایشون میشه 35/7 که خیلی خوبه با کوهستان.ماشالاه....

قطعا یه مسیری که همش سربالایی باشه ازین سنگینتر میشه.اگه بتونم بهتر برم که یعنی قطعا اول میشدم:128fs318181:

مسیری که تو ذهنمه یه سره سربالایی داره اما شیبشو میرم اندازه میزنم....

مرسی اقای داوودی پور.افتخار بزرگیه....
نفر اول محمد رضا انتظاریون بود. نفر دوم 11:11 زمانش بود با کوهستان و نفر سوم 11:45 با کورسی.
دلیل نمیشه اگه کسی کورسی داشت حتما باید بهتر از کوهستان سوارها بره. به آمادگی دوچرخه سوار بستگی داره و مسیری که حرکت میکنن.
مسیرها به دلیل درجه ی پیچهاشون و شیب اونها هم سربالایی هاشون باید در نظر گرفته بشن و هر سرازیری هاشون. گاهی اوقات بعضی از سرازیری ها رو بایستی با سرعت کنترل شده حرکت کرد.
بعضی جاها عبور عابرین مانع از سرعت زیاد میشن. و خیلی از مسائل دیگه که نباید هر مسیری رو با مسیر دیگه مقایسه کرد. چندان نمیشه این زمان گیری رو برای مسیرهای دیگه ملاک قرار داد.
بله اگه این کار در یک پیست استاندارد انجام میشد، اونوقت میشد در هر کجای دنیا در مسیر و پیست مشابه رکورد گیری و مقایسه کرد.
یکی از بچه ها که میتونست جزو سه نفر اول باشه دوچرخش پنچر شد. کورسی سوارهای خوب هیچکدوم حضور نداشتن. مریم جلالیه هم ناخوش بود و نتونست بیاد وگرنه اختلاف زمانها بسیار نزدیک و حساس میشد.

ARASH.CLIMBER
2014/03/01, 16:22
بله شرایط برای یه رکورد گیری عادلانه مناسب نبود.
از لحاظ مسیر مناسب نبود به این خاطر که مردم رفت و آمد میکردند.
از لحاظ سنی مناسب نبود به این خاطر که همه سنی حضور داشتند.
از لحاظ مرد و زن چون همه با هم بودند عادلانه نبود.
از لحاظ دوچرخه به این خاطر که یکسان نبودند عادلانه نبود.
در هر صورت هدف تقسیم بندی بچه ها در سه گروه بود (گرچه من برای این کار نیاز چندانی به این تایم گیری نداشتم). ولی از این بابت که بچه ها جایگاه خودشونو نسبت به هم گروهی هاشون بدونن خوب بود.
الان دیگه هر کس میتونه رکورد خودشو بدونه و هر زمان که بخواد میتونه در همونجا دوباره رکورد بگیره و بدونه تا چه حدی تغییر کرده.
در گروه، موقع حرکت جمعی بعضی ها با وجود این که آهسته حرکت میکنیم، عقب می افتند و فرقی نمیکنه دوچرخشون چی باشه. ممکنه یکی دوچرخه کورسی داشته باشه ولی وقتی آمادگی نداشته باشه عقب بیفته. بنابر این ملاک توان دوستان در گروه نسبت به همدیگه بود (با همون دوچرخه ای که رکاب میزنن). اما مسابقه نبود که بخوایم عدالت رو برقرار کنیم.

اضافه شده بعد از : 11 minutes

نفر اول محمد رضا انتظاریون بود. نفر دوم 11:11 زمانش بود با کوهستان و نفر سوم 11:45 با کورسی.
دلیل نمیشه اگه کسی کورسی داشت حتما باید بهتر از کوهستان سوارها بره. به آمادگی دوچرخه سوار بستگی داره و مسیری که حرکت میکنن.
مسیرها به دلیل درجه ی پیچهاشون و شیب اونها هم سربالایی هاشون باید در نظر گرفته بشن و هر سرازیری هاشون. گاهی اوقات بعضی از سرازیری ها رو بایستی با سرعت کنترل شده حرکت کرد.
بعضی جاها عبور عابرین مانع از سرعت زیاد میشن. و خیلی از مسائل دیگه که نباید هر مسیری رو با مسیر دیگه مقایسه کرد. چندان نمیشه این زمان گیری رو برای مسیرهای دیگه ملاک قرار داد.
بله اگه این کار در یک پیست استاندارد انجام میشد، اونوقت میشد در هر کجای دنیا در مسیر و پیست مشابه رکورد گیری و مقایسه کرد.
یکی از بچه ها که میتونست جزو سه نفر اول باشه دوچرخش پنچر شد. کورسی سوارهای خوب هیچکدوم حضور نداشتن. مریم جلالیه هم ناخوش بود و نتونست بیاد وگرنه اختلاف زمانها بسیار نزدیک و حساس میشد.

درست میفرمایید...خیلی خطا داشت. اختلاف نفر اول دوم هم خیلی بود..به هر حال خیلی خوب بوده....انگار همه لذت بردن مثل همیشه....

ایشالاه یه بار دیگه ازین تستا باشه منم بیام.

دوستانی که این تست رو انجام دادن اگه میشه بیان بگن سرعتشون تو سربالایی و سرپایینی چنتا بود...اینطوری به صورت تقریبی میتونم شیب جاده رو تشخیص بدم.

ما یه مسیری که میریم شیب داره موقع رفتن که سربالایی داره با نهایت فشار 20 تا میریم اما موقع برگشت که سرپایینی میشه با نهایت فشار سرعتمون از 55 میزنه بالا با اینکه

کلی خسته اییم!یعنی سرعت سرپایینی نزدیک سه برابر سربالاییمونه..میخوام ببینم ازین جایی که ما همیشه میریم خفن تر بوده یا نه.
مرسی
:12:

sara
2014/03/01, 19:19
ساناز عزیزم خیلی قشنگ گزارش دادی. دستت درد نکنه :ad54ad:

AliFatehi
2014/03/01, 19:48
ممنون بابت گزارش خیلی خوب و کاملتون
فکر کنم اگه بخواهیم در این زمان 5 نفر فعال بایک بیست رو نام ببریم یکیش ساناز خانوم باشه دقیقا میشه پیشرفتتون رو حس کرد پاینده و سلامت باشید

آقا مسعود ما اینیم دیگه استعداد یابی میکنیم...عین برزیل :D

-----

ساناز خانوم مرسی بابت گزارش عالی....فقط نکنه یه وقتی راسپینارو تحویل نگیرید :dadad4:

و آقای داوودی پور عزیز واقعا مشتاق دیدارتون هستیم

بنده هم بعنوان یک دوچرخه سوار خیلی خیلی آماتور دوست داشتم تو این برنامه باشم اما دوچرخه یاری نکرد یعنی لاستیک جاده انداختم و یکم تمیز کاری داشتم شبش کار پیش اومد
دیگه نرسیدم جمعش کنم...

خدا خیرتون بده که دوچرخه سوارهارو جمع میکنید....اینکه دیدم هر کسی با هر چرخی میاد خیلی خوشم اومد یکی که مثل من دوچرخه مبتدی داره تو اون جمع اذیت نمیشه

با تشکر...

mili
2014/03/01, 20:38
:65d6a5d6s:
آخه خواهر من بارون اینجا کجا و بارون تهران کجا .
مشکل ما اینجا اینه که وقی بارون یا برف میشه گل و لای کل زندگیمونو برمیداره:37:

sanaz20
2014/03/02, 11:38
دوستان عزيز و گرامي :thanks: مژده مژده
نتايج تست اعلام شد...اين هم صحبتهاي استاد ارجمند جناب آقاي داوودي پور:

بعلت عجله ای که دوستان در اعلام نتایج تست روز جمعه در پارک پردیسان دارند، این نتایج را زودتر از به اشتراک گذاشتن عکسها و گزارش این برنامه اعلام میکنم.
تست بصورت برگزار کردن مسابقه ی تایم تریل در مسیری 6100 متری در پارک پردیسان گرفته شد.
توضیحات لازم را در پست بعدی خواهم داد، اما انتظار میرود دوستان عزیز این را در نظر داشته باشند هر مسیری را با مسیر دیگری نمیتوان مقایسه کرد.
زاویه ی پیچها، شیب مسير چه در سربالایی ها و چه در سرازیری ها، تردد افراد پیاده، نوع آسفالت، دست اندازها و .... در این امر تاثیر گزار هستند.
ناعادلانه بودن تستی که گرفتیم به دلایل مختلف بود. فکر نمیکنم در هیچ جای دنیا اینطور تست گرفته باشند .
همه نوع دوچرخه ای بود.
همه رده سنی حضور داشت.
خانم و آقا با هم حضور داشتند.
مبتدی و حرفه ای در کنار هم حضور داشتند.
و .... دلایل متعددی هست برای ناعادلانه بودن این مسابقه.
در واقع این تست درون گروهی هست و هدف این بود که دوستان با همان دوچرخه ای که در گروه حضور پیدا میکنند و در برنامه ها شرکت میکنند، نسبت به یکدیگر توان سنجی شوند تا بتوان در حرکت گروهی نظم بهتری به گروه داد.
اکثر دوستان با دوچرخه های کوهستان شرکت کردند و هیچکدام از دوستان کورسی سواری که آمادگی کامل دارند شرکت نکردند، و کورسی سوارانی هم که در این برنامه شرکت کردند از آمادگی کامل برخوردار نبودند.
از بیش از 50 نفری که حضور داشتند، 44 نفر شماره دریافت کردند، چند نفر به دلایل مختلف از جمله فرصت نداشتن، شرکت نکردند، 1 نفر قبل از شروع با عابر پیاده تصادف کرد و درگیر این موضوع شد، دوچرخه ی 1 نفر که تصور میکردم میتواند جزو 3 نفر اول باشد پنچر شد، و در نهایت 33 نفر زمانشان گرفته شد.
البته دوستانی هم بودند که نتوانستند حضور پیدا کنند.
دوست خوبمان خانم مریم جلالیه که در واقع این رشته تخصص وی میباشد، چند روزیست بیمار است و امیدواریم هرچه سریعتر بهبودی یابند.
نام نفرات روی تصویر مشخص است. در اینجا زمان بدست آمده را برای نفرات اول تا 33 مینویسم:
1- 10:10.
2- 11:11.
3- 11:35.
4- 11:47.
5- 12:00.
6- 12:46.
7- 13:07.
8- 13:29.
9- 13:52.
10- 13:56.
11- 14:57.
12- 15:19.
13- 15:44.
14- 16:00.
15- 16:06.
16- 16:11.
17- 16:21.
18- 16:30.
19- 17:09.
20- 17:18.
21- 17:28.
22- 17:54.
23- 18:27.
24- 18:28.
25- 18:37.
26- 18:55.
27- 19:05.
28- 19:35.
29- 20:37.
30- 21:27.
31- 24:17.
32- 25:00.
33- 31:15.
به امید تمرینات مرتب و پیشرفت دوستان.
لازم است این توضیح را بدهم که نفر آخر اولین بار بود که سوار دوچرخه اش میشد و به سرعت این اختلاف کم خواهد شد، و اگر تمرینات مرتبی داشته باشد بعد از مدت کوتاهی میتواند به گروه سبز رنگ برسد.
گروه بندی را بسته به برنامه ی هر هفته در همان برنامه اعلام خواهم کرد
با اين اوصاف من باي برم تو ديوار :14: دوستان يكي يه عدد ديوار بده برم خودمو نفله كنم :42::13:
يعني جون كندم شدم اين :25r30wi: 19:35 دقيقه مسير 6100 متري
اي خداااااا اي خداااااااا

bagher davoudipour
2014/03/02, 11:59
ساناز جان ناامید نباش. فکر کنم تمرین نداری. الان شروع فصل تمرینات هست. اگه مرتب بتونی تمرین کنی خیلی شرایط بهتری پیدا میکنی. دور از جون یه موقع یه بلایی سر خودت نیاریاااااا. اونوقت ما دیگه به کی بگیم گزارش تهیه کنه؟ :25r30wi:

mSafdel
2014/03/02, 13:36
البته ساناز خانم بین خانمهایی که تو تست شرکت کردن اول شدن که این خودش خیلی خوبه
"ستاد روحیه دهندگان به نفرات آخر" :smilies-azardl (13)

sanaz20
2014/03/02, 13:45
ساناز جان ناامید نباش. فکر کنم تمرین نداری. الان شروع فصل تمرینات هست. اگه مرتب بتونی تمرین کنی خیلی شرایط بهتری پیدا میکنی. دور از جون یه موقع یه بلایی سر خودت نیاریاااااا. اونوقت ما دیگه به کی بگیم گزارش تهیه کنه؟ :25r30wi:

كاش زودتر سال تموم شه كه هوا اينقد زود تاريك نشه. بخدا تا مياييم به خودمون بجنبيم شب شده. از خروس خون تا بوق هاپو سر كاريم بخدااااااا
نميشه وگرنه من از خدامه كه انتظاريون رو جا بذارم :D

كاش زودتر سال تموم شه كه هوا اينقد زود تاريك نشه. بخدا تا مياييم به خودمون بجنبيم شب شده. از خروس خون تا بوق هاپو سر كاريم بخدااااااا

- - - - - - - - - -

البته ساناز خانم بین خانمهایی که تو تست شرکت کردن اول شدن که این خودش خیلی خوبه
"ستاد روحیه دهندگان به نفرات آخر" :smilies-azardl (13)

اين جمله اول رو خوب اومدي ولي آخرش با اون ستادت داغوووووونم كردي :13:

ARASH.CLIMBER
2014/03/02, 16:43
اقا ماهم امروز رفتیم این تست رو شبیه سازی کنیم تا نتایج عادلانه تر بشه:9: با دوچرخه کورسی رفتم...حالا الان همه میگن اوه اوه با کورسی قبول نیست....اما باید بگم که با کوهستان هم یکم کندتر میرم.کورسی وضع ایرودینامیکش خوبه که رو سرعت جواب میده نه تو سربالایی...

دوستم یک کیلومتر بالاتر وایساده بود زنگ زد یک دو سه رو گفت راه افتادیم!:9: این یک کیلومتر اختلاف خیلی عادلانش کرد! اخه اون فقط میخواست مسابقه بزاره باهام!

مسیرم این شکلی بود که اولش 4 کیلومتر سربالایی باحال.بعدش دو کیلومتر سرپایینی! محل پایان 90 متر ارتفاعش از محل شروع بیشتر بود! عاقا همون 90 متر میشه قد یه ساختمون 30 طبقه! که باید تا طبقه ی اخرش رفت!:7:(اینو با دست حساب کردم ممکنه اشتباه باشه) بعد از 4 دیقه رسیدم به دوستم! این یک کیلومتر جبران شد....

مسیر برگشت رو شل پا زدم چون خسته شده بودم ناجور.

مسیر باید مثل مال شما زیگزاگی باشه..چون یکم میری بالا بعد سرپایینی میشه میای پایین استراحت میکنی دوباره سربالایی میشه و....

اما مال ما یه ضرب سربالایی بود اولش اخرش هم سرپایینی بود که به دردمون نخورد....

حدود 1300 متر از دوستم جلو افتادم به صورت کلی....اون حدود 70 کیلو وزنشه.با توجه به وزنش خوب رفت....من 57 کیلو بیشتر نیستم....

کمربندم وسط تست در رفت!:9: حدود 10 ثانیه اونجا پرید! چون زدم کنار درستش کنم....

کلی خندیدیم!...تایممو نمیگم که بروبچ یهو حمله نکنن:8: فقط اینو میگم که تو گروه یک میوفتادم.

عاقا سربالایی رو رو اسممونه ها!:29:

حدود ده تا دیگه تمرین دو تا 4 ساعته مونده که اونارو انجام بدم همین مسیرو زیر ده میرم.

این کارم به درد خودم میخوره بیشتر چون بعد از تمرینا میام ببینم چقدر پیشرفت کردم....اگه یه معیار سنجش همه داشته باشن خیلی خوبه...انرژی میده برای تلاش بیشتر....

کلی خوش گذشت....

bagher davoudipour
2014/03/02, 21:29
بچه محل های سابق خودم :63:
بگید چند نفرید؟ یه برنامه سرخه حصار بذارم یا نه؟

ali tech
2014/03/02, 22:21
میتونید یه برنامه بزاین تا ده ترکمن هم بریم

MohammadMTB333
2014/03/03, 00:28
آخ آخ سرخه خیلی هم عالی میشه
تازه اگر هم بریم ده ترکمن که عالی تر هم میشه
اونم از مسیر چشمه و شفق 1 و 2
آقایونی که به مسیر های سرخه آشنا هستن خودشونو معرفی کنن

ali tech
2014/03/03, 15:12
آخ آخ سرخه خیلی هم عالی میشه
تازه اگر هم بریم ده ترکمن که عالی تر هم میشه
اونم از مسیر چشمه و شفق 1 و 2
آقایونی که به مسیر های سرخه آشنا هستن خودشونو معرفی کنن
مسیر شفق به خاطر اینکه تو محدوده محیطه زیسته برای جمعیت زیاد مناسب نیست !!!
ولی چشمه خوبه اما کورسی سوارا نمیتونن بیان

RABERT
2014/03/03, 23:54
آقا منم سرخه و ده ترکمن را هستم
حتما تا جمعه دستکش و کلاه هم می خرم و سوار بر مورچه قرمز:thanks: ( FUJI TAHOE 4 ) میایم:4d564ad6:

reza.mokhtari68
2014/03/04, 11:46

- - - - - - - - - -

اين جمله اول رو خوب اومدي ولي آخرش با اون ستادت داغوووووونم كردي :13:

سلام دوستان عزیز، من الان ساکن شهر زیبا هستم و خیلی دوست دارم با یه جمع همرکاب بشم ، این جمعه هم چند نفر رو تو کاشانی دیدم ، فک کنم از بچه ها گروه شما بودن ، :29:
ممنون میشم بگید چطوری میتونم باهاتون هماهنگ کنم برای برنامه ها که منم حضور داشته باشم. ممنون :ad54ad:

MohammadMTB333
2014/03/04, 15:18
سلام دوستان عزیز، من الان ساکن شهر زیبا هستم و خیلی دوست دارم با یه جمع همرکاب بشم ، این جمعه هم چند نفر رو تو کاشانی دیدم ، فک کنم از بچه ها گروه شما بودن ، :29:
ممنون میشم بگید چطوری میتونم باهاتون هماهنگ کنم برای برنامه ها که منم حضور داشته باشم. ممنون :ad54ad:

رضا جان شما سری به فیس بوک بزن و اسم گروه دوچرخه سواری فرار رو سرچ کن....برنامه ها اونجا اعلام میشه و همچنین یه سری از بچه ها تو همین بایک بیت هم اعلام می کنن تا همه دوستان در جریان قرار بگیرن.مثلا::[Only registered and activated users can see links]
به این لینک برو