PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هفتمین برنامه ی رکابزنی گروه دوچرخه سواری فرار: پارک پردیسان

sanaz20
2014/02/25, 08:09
اين پست رو از طرف جناب آقاي داوودي پور گذاشتم. برنامه بسيار عالي اي ميتونه باشه. من كه ميرم حتماً:29:
هفتمین برنامه ی رکابزنی گروه دوچرخه سواری فرار: پارک پردیسان. :thanks:
تست آمادگی جسمانی و تعیین سطح نسبی. :a2d3:
همونطور که قبلا گفتم، در این برنامه میخوام تست آمادگی جسمانی بگیرم تا بتونیم دوستان رو در سه رده و گروه تقسیم کنیم. به همین خاطر از همه ی دوستانی که میتونن بیان، اعم از حرفه ای و یا مبتدی و .... تقاضا میکنم حتما در این برنامه شرکت کنن.
قرار ما:...
جمعه 9 اسفند، ساعت 8 صبح ضلع شمال شرقی میدان آزادی (ابتدای خیابان محمد علی جناح)(حرکت راس ساعت 8:30).
حرکت در راس ساعت خواهد بود (خواب نمونید منتظر کسی هم نخواهیم موند).
دوستان در هر سطحی که هستن و با هر دوچرخه ای میتونن بیان.
مسافت زیاد نیست اما لطفا همه حضور داشته باشید.
داشتن کلاه ایمنی و دستکش الزامیست و هر کس کلاه نداشته باشد از حضورش ممانعت بعمل خواهد آمد.
بهتر است قمقمه ی آب، لوازم پنچری (در صورت امکان)، کیت کمکهای اولیه (در صورت امکان)، لباس مناسب فصل داشته باشید. (احتمالا هوا خیلی سرد نخواهد بود).
صبحانه و تنقلات و لیوان شخصی به همراه داشته باشید.
برنامه رایگان و دوستانه است و من هیچ گونه مسئولیتی در قبال دوستان را نمیپذیرم.
هرکس تمایل به شرکت در برنامه دارد میتواند با من هماهنگ کند.
شماره تماس من: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (باقر داوودی پور)
فیسبوک من: bagher davoudipour
ميتوانيد از طريق پيغام خصوصي به آقاي داوودي پور در لينك زير شمارتونو بديد تا هماهنگي هاي لازم صورت بگيره:
نمایش مشخصات: bagher davoudipour - بایک بیست ([Only registered and activated users can see links])

layali
2014/02/25, 10:06
sanazjoon سلام ساناز خوبی؟ هفته پیش نبودی سوهانک.خیلی برنامه خوبی بود.اگه تونستم حتما جمعه میام و میبینمت

sanaz20
2014/02/25, 10:21
sanazjoon سلام ساناز خوبی؟ هفته پیش نبودی سوهانک.خیلی برنامه خوبی بود.اگه تونستم حتما جمعه میام و میبینمت

احساس كردم سوهانك برام سنگين باشه. فكر كنم اين هفته هم معلوم بشه كه جزو گروه سوم هستم :30: ولي برنامه هاي شهري فرار رو خيييييلي دوست دارم.

ARASH.CLIMBER
2014/02/25, 10:43
من خیلی دلم میخواست بیاممم.اخه عاشق تستم...اما جمعه ازمون دارم...اون پارکرو بلد نیستم....حدود 40 کیلومتر هم با خونمون فاصله داره!:mad: یه سوال بی ربط.ببخشید این گروه فراره اسمش یا فراز؟ :confused: اینا دوتان؟

مرسی به خاطر اطلاع رسانی...

sanaz20
2014/02/25, 10:54
من خیلی دلم میخواست بیاممم.اخه عاشق تستم...اما جمعه ازمون دارم...اون پارکرو بلد نیستم....حدود 40 کیلومتر هم با خونمون فاصله داره!:mad: یه سوال بی ربط.ببخشید این گروه فراره اسمش یا فراز؟ :confused: اینا دوتان؟

مرسی به خاطر اطلاع رسانی...

پارك پرديسان بين اتوبان همت و حكيمه. سربالايي ها و سراشيبيهاي خفني هم داره. همراه با مسيرهاي آفرود كه من تا بحال نرفتم.
اسم گروه فرار هست و به تازگي تاسيس شده.
گروه فراز كه بچه هاي شرق هستن مثل آقاي صافدل و پيمان و ....
ولي اين گروه مخلوطه :30: شرق و غرب و شمال و جنوب. هر كسي و از هر جايي توي گروه يافت ميشه (گروه بسيار بزرگ و پرجمعيتيه كه به همت آقاي داوودي پور پيشگسوت قهرمان كورسي كشوري تاسيس شده)

Hamzeh
2014/02/25, 11:20
آقا امتحان از کجاها قراره بیاد؟ بگید قبلش بخونیم یا حداقل تقلب بنویسیم :)

mSafdel
2014/02/25, 11:31
آقا امتحان از کجاها قراره بیاد؟ بگید قبلش بخونیم یا حداقل تقلب بنویسیم :)
آقا حمزه شما که باید بری تدریس کنی اونجا :63:

با آرزوی موفقیت برای گروه فرار از طرف گروه فراز :49:
ببین یه نقطه چه می کنه

sanaz20
2014/02/25, 11:33
چه هن و هني من توي اون سربالايياي خفن بكنم. كر كر خنده;)

salazar
2014/02/25, 11:58
چه هن و هني من توي اون سربالايياي خفن بكنم. كر كر خنده;)

کاش میگفتین تستا چیه.
برای من که پام هفته پیش دچار در رفتگی شده و تازه خوب شده مناسب هست یا نه؟

Hamzeh
2014/02/25, 12:01
محمد جان شما لطف داری. خیلی وقته که به خاطر مشغله و البته آب و هوا زیاد رکاب نزدم. چند وقته دیدم آخر هفته هم درگیرم، برنامه چیدم یه چند روزی تو هفته رو با دوچرخه میام محل کار و برمیگردم. حالا سر فرصت از لایی کشی و خیابون گردی با دوچرخه هم تو یه تاپیک جداگانه می نویسم. ;)

sanaz20
2014/02/25, 12:16
کاش میگفتین تستا چیه.

اون چيزي كه من از آقا باقر شنيدم اين بوده كه يه تست ميگيرن توي مسير ببينن كيا تندتر مسيراي بالا و پايين رو ميرن و كيا اون وسطا ميمونن و كيا از همه، جا ميمونن.
بعد دسته بندي ميكنن به سه گروه حرفه اي و متوسط و مبتدي
براي هر گروه يك نفر سرگروه تعيين ميشه كه بچه ها رو ارنج كنه.
چون توي برنامه ها اينطور پيش ميومده كه حرفه ايا جلو ميزدن و هر چي هم ميگفتن بهشون كه آرومتر بريد، واقعاً آرومتر از اون ديگه نميتونستن برن :13: و در ضمن مبتدي ها هم جا ميموندن :dadad4:و مجبور بودن بخاطر رسيدن اونا وايستن.
اين باعث اندكي بي نظمي ميشد توي گروه و حرفه ايا حوصلشون سر ميرفت و مبتديا خسته و دلزده ميشدن:riz273:
اين شد كه اين تصميم كبري :Dگرفته شد تا دسته بندي انجام بشه و هر كس به تناسب توانش ركاب بزنه و قراره اينجوري مبتديايي مثل من با كمك سرگروه، ترقي كنن و به دسته هاي بالاتر راه پيدا كنن. به نوعي يه جور تشويقه براي رسيدن به دسته بالاتر كه اين خيلي عاليه :a2d3:

salazar
2014/02/25, 12:52
اون چيزي كه من از آقا باقر شنيدم اين بوده كه يه تست ميگيرن توي مسير ببينن كيا تندتر مسيراي بالا و پايين رو ميرن و كيا اون وسطا ميمونن و كيا از همه، جا ميمونن.
چون توي برنامه ها اينطور پيش ميومده كه حرفه ايا جلو ميزدن و هر چي هم ميگفتن بهشون كه آرومتر بريد، واقعاً آرومتر از اون ديگه نميتونستن برن :13: و در ضمن مبتدي ها هم جا ميموندن :dadad4:و مجبور بودن بخاطر رسيدن اونا وايستن.
اين باعث اندكي بي نظمي ميشد توي گروه و حرفه ايا حوصلشون سر ميرفت و مبتديا خسته و دلزده ميشدن:riz273:
اين شد كه اين تصميم كبري :Dگرفته شد تا دسته بندي انجام بشه و هر كس به تناسب توانش ركاب بزنه و قراره اينجوري مبتديايي مثل من با كمك سرگروه، ترقي كنن و به دسته هاي بالاتر راه پيدا كنن. به نوعي يه جور تشويقه براي رسيدن به دسته بالاتر كه اين خيلي عاليه :a2d3:

آهان پس با این اوصاف من از آخر میتونم سرگروه شم تو گروه مبتدیا:-))
اگه بتونم و پام اجازه بده میام:-)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

akbar_1975
2014/02/25, 14:34
سلام
من نمیتونم به آقای داوودی پور پیغام خصوصی بزارم

چجوری میشه تماس گرفت.

sanaz20
2014/02/25, 14:36
سلام
من نمیتونم به آقای داوودی پور پیغام خصوصی بزارم

چجوری میشه تماس گرفت.

من شمارشو براتون پيغام خصوصي كردم.
هر كس هم شمارشو خواست و نتونست به آقا باقر پيغام بده بگه كه براش بفرستم

akbar_1975
2014/02/25, 14:58
ممنون از لطفتون .

AliFatehi
2014/02/25, 16:08
منم دارم لئو رو سرپا میکنم لاستیک جاده رو بندازم و اگه شد ترکبند و یه سرویس بشه بیام...برنامه خوبیه...

منم فکر کنم جزء گروه سوم بشم ;)

sanaz20
2014/02/25, 16:46
منم دارم لئو رو سرپا میکنم لاستیک جاده رو بندازم و اگه شد ترکبند و یه سرویس بشه بیام...برنامه خوبیه...

منم فکر کنم جزء گروه سوم بشم ;)

به به. شما اختيار دارين. شكست نفسي ميفرمايين. گروه سوم؟؟؟؟:21: 100% جزو گروه اولي...:29: من يكي كه ايمان دارم به اين قضيه.
ديدم كه ميگماااااا:30:

AliFatehi
2014/02/25, 21:56
به به. شما اختيار دارين. شكست نفسي ميفرمايين. گروه سوم؟؟؟؟:21: 100% جزو گروه اولي...:29: من يكي كه ايمان دارم به اين قضيه.
ديدم كه ميگماااااا:30:

شکسته نفسی نه بابا از این کارا بلد نیستم :smilies-azardl (13) خارجی بازی و اینجور چیزا....

اگه دنده ها درست بشه شاید جز گروه دو بتونم بچپونم خودمو...اما با گروه حرفه ای ها فکر نمیکنم...

مخصوصا یکم احساس میکنم بدنم گرفتگی داره اما بالاخره باید این ماه آمادگی کامل واسه برنامه شب عید داشته باشم...

ممنون که امید میدین....

javad021
2014/02/25, 22:18
من هستم حتما میام

bagher davoudipour
2014/02/26, 02:03

من تازه فهمیدم که سپاس یعنی همون لایک. نه همون لایک یعنی سپاس :63:
اصلا ولش کن. ساناز جان خوشم میاد که خیلی خوب تجزیه و تحلیل میکنی و با این که در برنامه شرکت نکرده بودی کاملا متوجه موضوع شدی.
دقیقا همین طوریه که میگی و امیدوارم مفید واقع بشه.
البته توی اون برنامه ی سوهانک تقریبا میشه گفت مبتدی حضور نداشت، اما به خاطر سختی مسیر اختلاف زیاد بود. و همین منو مصمم به این کار کرد.

اضافه شده بعد از : 9 minutes

آقا حمزه شما که باید بری تدریس کنی اونجا :63:

با آرزوی موفقیت برای گروه فرار از طرف گروه فراز :49:
ببین یه نقطه چه می کنه

ممنون آقای صافدل. حقیقتش من از چندی پیش که در بایک بیست ثبت نام کردم، با نام گروه فراز آشنا شدم و من هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.
البته در نوشتن، اختلاف یک نقطه هست و در معنی متفاوتن. اما فکر میکنم در هدف، یعنی پیشبرد ورزش دوچرخه سواری و فرهنگسازی مشترک باشن.

اضافه شده بعد از : 4 minutes

کاش میگفتین تستا چیه.

من مسیر رو نرفتم، ولی این طور که شنیدم ظاهرا یه مسیر هفت کیلومتر آسفالت داره. اگه مسیر مناسب باشه احتمالا بچه ها یک دور بصورت تایم تریل انفرادی رکاب میزنن و زمان رو محاسبه میکنیم.
بنابر این احتمالا با توجه به وضعیت پات برای تو مناسب نیست. اما اگه میتونی بیا و از طرفی با بچه ها آشنا شو و از طرفی هم با برنامه ای که اجرا میشه

sanaz20
2014/02/26, 07:58
من تازه فهمیدم که سپاس یعنی همون لایک. نه همون لایک یعنی سپاس :63:
اصلا ولش کن. ساناز جان خوشم میاد که خیلی خوب تجزیه و تحلیل میکنی و با این که در برنامه شرکت نکرده بودی کاملا متوجه موضوع شدی.
دقیقا همین طوریه که میگی و امیدوارم مفید واقع بشه.
البته توی اون برنامه ی سوهانک تقریبا میشه گفت مبتدی حضور نداشت، اما به خاطر سختی مسیر اختلاف زیاد بود. و همین منو مصمم به این کار کرد.

خواهش ميكنم استاد. قابل شما رو نداشت :63: خوب شد نيومدم سوهانك وگرنه 1000 تا دري وري پشت سرم بود از بس مبتديانه برخورد ميكردم با قضيه :65d6a5d6s:
من هم به اينكه مثمر ثمر خواهد بود ايمان دارم و يه پيشنهاد:
اينكه سر گروهي كه بتونه بچه ها رو كم و بيش سازماندهي كنه و باعث بشه كه زودتر پله هاي ترقي رو دو لا پنج لا طي كنيم;)، معرفي كنيد. كسي كه بدونيد دلسوزه و ميتونه به بچه ها كمك كنه (البته ميدونيد كه منظورم همون گروه مبتدياست كه منم عضوشم:29:)

bagher davoudipour
2014/02/26, 08:59
خواهش ميكنم استاد. قابل شما رو نداشت :63: خوب شد نيومدم سوهانك وگرنه 1000 تا دري وري پشت سرم بود از بس مبتديانه برخورد ميكردم با قضيه :65d6a5d6s:
من هم به اينكه مثمر ثمر خواهد بود ايمان دارم و يه پيشنهاد:
اينكه سر گروهي كه بتونه بچه ها رو كم و بيش سازماندهي كنه و باعث بشه كه زودتر پله هاي ترقي رو دو لا پنج لا طي كنيم;)، معرفي كنيد. كسي كه بدونيد دلسوزه و ميتونه به بچه ها كمك كنه (البته ميدونيد كه منظورم همون گروه مبتدياست كه منم عضوشم:29:)
من دو لا و پنج لاشو نمیدونم :128fs318181: . اون دیگه به خودشون هم بستگی داره. به خاطر این که ما فقط جمعه ها برنامه میذاریم. تازه اونم یک هفته در میون مناسب مبتدی ها هم هست.
معمولا معلم کلاس اول باید فردی باتجربه تر از بقیه باشه و اینجا هم میتونی یه همچین موضوعی صدق بکنه. از اونجایی که بچه ها همیشه ثابت نیستن ممکنه سرگروه ها در هر برنامه تغییر کنن. ولی مسلما من هم سعی میکنم فردی دلسوز و تا حدودی بالاتر از بچه ها از لحاظ توان و تجربه باشه. و یه سری نکات رو بهشون میگم. ضمن این که خودم هم نخودیم :30: . شایدم با گروه مبتدی ها بیام و مجبور باشم همش هل بدم :30:
وقتی میگیم مبتدی، لزوما همه مبتدی نیستن، شاید بهتر باشه بگیم آمادگی کمتری دارن، چون اگه کسی تمرین نداشته باشه اما سابقه طولانی هم داشته باشه مدتی طول میکشه تا به آمادگیی که بقیه دارن برسه.
در ضمن اگه بشه یه برنامه ریزی درستی کرد شاید بشه در یک هفته دو تا برنامه جدا از هم، هم گذاشت. یعنی مثلا کسانی که در رده سوم هستن بتونن هر هفته برنامه داشته باشن. اگه سرگروه داشته باشن میشه این کار رو کرد. خوبی این کار اینه که میتونن بطور مرتب رکاب بزنن و زودتر به سطح بالاتری برسن.:17: