PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همرکاب

mohsenfokoli
2014/02/14, 22:41
هم اکنون نیازمند یاری پاهایتان هستیم.
جمعه هفته جاری برنامه سد کرج ریختم. کسی هست همرکاب من بشه آیا؟
همه نوع امکاناتم دارم. ماهیتابه، گاز، روغن،و ......
جاده رفتن هم کفی سربالایی هست برگشتنم که سرپایینیه.
اینجوری برنامه میریزن. نه اینکه یه ساعت قبل از حرکت خبر بدیم.

sanaz20
2014/02/15, 07:39

در جواب شما:
1. ماهيتابه و گاز و روغن بدون تخم مرغ معنايي نداره ;)
2.ايده خوبي ميتونه باشه
3.اين سخن آخرت يه جورايي بودار بود :p

majid
2014/02/15, 10:00

منظور از جمعه جاری ، 2 اسفنده؟
یعنی باورم نمیشه از اول هفته تاپیک رو گذاشتی! دستت درست! :29::40::24:
محل قرار کجاست؟ ساعت؟
از میدون آزادی تا اونجا چند کیلومتر میشه؟

من اگه بتونم و توانشو داشته باشم بدم نمیاد بیام

isania
2014/02/15, 16:54
سلام ، آقا من يه پيشنهاد دارم مقداري از مسير رو به يه مسير بكر و آفرود تغيير بديم من بعضي از قسمت هاشو رفتم همين هفته ام تيكه اولشو رفتم تصميم واسه اين جمعه اگه خدا ياري كنه ميخوام تا كندرو رو برم و از اونجا از جاده برگردم .
مسير من البته از خونه : فرديس _ جاده ملارد _پل فرديس _ پل كلاك _اول كلاك (تا اينجا آسفالت حدود 7 KM) ، از مسير جاده خاكي بالاي پارك كلاك به سمت دره وسيه (حدود 7 KM) اين هفته از از دره وسيه برگشتم خونه .
ادامه از وسيه به سمت كندر از مسير خاكي اينجا هم حدود 7 كليومتره كه اواسط جاده جديد كندر تو باغ هاي اويل جاده سر درمي اريم البته اين قسمت مسير شيب هاش تندتره.

mohsenfokoli
2014/02/15, 23:42
در جواب شما:
1. ماهيتابه و گاز و روغن بدون تخم مرغ معنايي نداره ;)
2.ايده خوبي ميتونه باشه
3.اين سخن آخرت يه جورايي بودار بود :p

برای جمله اول که، چون تخم مرغ با سوسیس همیشه جزو مواد ثابته، لزوم به یادآوری دوبارش ندیدم.
برای جمله دوم هم که خوب مطمئنن برنامه های من بدون نقصه همیشه.
برای جمله سومم که اصلا شکی نیست تو بودار بودنش.

منم که اصلا اعتماد بنفس ندارم.:13:

اضافه شده بعد از : 8 minutes

منظور از جمعه جاری ، 2 اسفنده؟
یعنی باورم نمیشه از اول هفته تاپیک رو گذاشتی! دستت درست! :29::40::24:
محل قرار کجاست؟ ساعت؟
از میدون آزادی تا اونجا چند کیلومتر میشه؟

من اگه بتونم و توانشو داشته باشم بدم نمیاد بیام

آره.
دیگه گفتم ببینم بین این 3000 نفر بایک بیستی چند نفر دوچرخه سوار وجود داره. البته به بچه های شهر دیگه توهین نشه، من همین دور . اطرافو میگم.
محل قرار و ساعتو هماهنگ میکنم تا آخر هفته.
از میدون آزادی هم تا خوده سد 60 کیلومتره. تا کرج 30 تا. از کرج تا سد هم 30 تا.
البته کرج تا سد هم که بیشترش سربالاییه.
حالا ببین میتونی 120 تا رکاب بزنی یا نه دیگه.

اضافه شده بعد از : 2 minutes

سلام ، آقا من يه پيشنهاد دارم مقداري از مسير رو به يه مسير بكر و آفرود تغيير بديم من بعضي از قسمت هاشو رفتم همين هفته ام تيكه اولشو رفتم تصميم واسه اين جمعه اگه خدا ياري كنه ميخوام تا كندرو رو برم و از اونجا از جاده برگردم .
مسير من البته از خونه : فرديس _ جاده ملارد _پل فرديس _ پل كلاك _اول كلاك (تا اينجا آسفالت حدود 7 KM) ، از مسير جاده خاكي بالاي پارك كلاك به سمت دره وسيه (حدود 7 KM) اين هفته از از دره وسيه برگشتم خونه .
ادامه از وسيه به سمت كندر از مسير خاكي اينجا هم حدود 7 كليومتره كه اواسط جاده جديد كندر تو باغ هاي اويل جاده سر درمي اريم البته اين قسمت مسير شيب هاش تندتره.

بابا بچه محلیم که. منم خونمون شهرک 110ه. شمارتو برام پ خ کن با هم بریم اینور اونور. چرخت چیه؟
حالا واسه بقیه جاها هم وقت زیاده

majid
2014/02/15, 23:48
کلا با برگشت میشه ۲۴۰ کیلومتر
برای من زیاده

Sent from my C5303 using Tapatalk

mohsenfokoli
2014/02/15, 23:59
کلا با برگشت میشه ۲۴۰ کیلومتر
برای من زیاده

Sent from my C5303 using Tapatalk

نه بابا 240 تا که 2 روز طول میکشه. رفت 60 تا برگشت هم 60 تا. کلا میشه 120 تا. صبح میریم بعد ظهر میایم.

AliFatehi
2014/02/16, 23:36
برنامه سد کرج برنامه ی آسونی نیست برای بچه های تهران...

که رفت و برگشت حداقل 60 تا دارن از تهران تا کرج

از اونور هم مسیر که میگی 60 تا رفت و 60 تا برگشت میشه 120+60 که مجموعا میشه 200 کیلومتر

که من که بعنوان کسی که تجربه در یک روز 150 کیلومتر و یکمی بیشتر رو هم داشتم میگم تو یک روز نشدنی هست

یا اینکه 4 صبح راه بیافتی و شب برسی تهران....یا اینکه با ماشین برگردی...

وگرنه عملا 200 کیلومتر تو یک روز به نظرم نشدنی هست!

kaveh723
2014/02/17, 08:48
علی ما غربی ها لازم نیست تا میدون آزادی بریم. از انتهای همت ک ما هستیم تا بر اتوبان کرج حدود هشت کیلومتر سرپایینی هست. از اونجا تا اول جاده چالوس هم حدود ۱۰ کیلومتر. ۳۰ تا هم تا سد که میشه جمعا حدود ۵۰ تا رفت و ۵۰ هم برگشت یعنی ۱۰۰ کیلومتر.
فقط نمیدونم ک از پس ۳۰ کیلومتر سربالایی جاده چالوس تا سد بر میام یا نه

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

البته من در جبین دلآور مردان و زنان گروه راسپینا ک پیش از این حماسه های زیادی رو در راه سربلندی این آب خاک آفریده اند ، توانایی ه حمله به همچین هدف بزرگی رو به وضوح میبینم.
عزیزانم من بجز محسن ( چشمک) رو استعداد بالقوه تک تک تون حساب میکنم. شرقی ها در چه فکریند؟؟؟ ما طوفان و داریم ، جاینت داریم فوجی داریم. ما ليوی بابا رو داریم ک قبلا حماسه ها آفریدند.
نشون بدین ک میتونین.
( هشت سال پیش جوونهای مردم و اینطوری می‌فرستادن جلوی توپ و تانک هااا. کیف کردین خدایی؟؟ من باید فرمانده جنگ میشدم) هاهاهاها

mohsenfokoli
2014/02/17, 18:19
علی ما غربی ها لازم نیست تا میدون آزادی بریم. از انتهای همت ک ما هستیم تا بر اتوبان کرج حدود هشت کیلومتر سرپایینی هست. از اونجا تا اول جاده چالوس هم حدود ۱۰ کیلومتر. ۳۰ تا هم تا سد که میشه جمعا حدود ۵۰ تا رفت و ۵۰ هم برگشت یعنی ۱۰۰ کیلومتر.
فقط نمیدونم ک از پس ۳۰ کیلومتر سربالایی جاده چالوس تا سد بر میام یا نه

البته من در جبین دلآور مردان و زنان گروه راسپینا ک پیش از این حماسه های زیادی رو در راه سربلندی این آب خاک آفریده اند ، توانایی ه حمله به همچین هدف بزرگی رو به وضوح میبینم.
عزیزانم من بجز محسن ( چشمک) رو استعداد بالقوه تک تک تون حساب میکنم. شرقی ها در چه فکریند؟؟؟ ما طوفان و داریم ، جاینت داریم فوجی داریم. ما ليوی بابا رو داریم ک قبلا حماسه ها آفریدند.
نشون بدین ک میتونین.
( هشت سال پیش جوونهای مردم و اینطوری می‌فرستادن جلوی توپ و تانک هااا. کیف کردین خدایی؟؟ من باید فرمانده جنگ میشدم) هاهاهاها

خدایا شکرت بالاخره یه نفر تونست بفهمه من چی نوشتم. آقا دمت گرم
اصلا با این حرفات خرابم کردی.
حالا اینطورم که من نوشتم سربایی نیست. حدود 10 کیلومترش سربالایی 90 درجه هستش. بقیش شیبش خیلی کمه. برای اینکه روحیه بگیری برای سربالایی، همیشه به فکر سرپایینی برگشت باش. خیلی حال میده. البته به جز تونل های طویلی که در پیش است.

ولی انگار بخت با ما یار نیست. امروز هوا بارونی شده. حالا ببینیم تا آخر هفته هوا چطوره. ببنیم قسمت میشه یه املت کنار سد بزنیم یا نه.

mohsenfokoli
2014/02/18, 11:12
خدا رو شکر
اینجور که معلومه جمعه هوا خوبه.
حالا چند نفر پایه هست واقعا؟

خدا رو شکر

- - - - - - - - - -

خدا رو شکر