PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تِرك شهري

kaveh723
2014/02/06, 22:25
[Only registered and activated users can see links]

Details /

Colors

Starry Night Black/Trek Charcoal/Team Green
Matte Trek Black/Trek White

Frameset
Frame

Alpha Gold Aluminum w/Isozone

Front suspension

SR Suntour NRX w/adjustable coil spring, remote lockout, 63mm travel

Sizes

15, 17.5, 19, 21, 22.5"

Wheels
Wheels

Shimano RM35 center lock alloy hubs w/Bontrager AT-650 32-hole double-walled rims

Tires

Bontrager LT3, 700x38c

Drivetrain
Shifters

Shimano Deore, 9 speed

Front derailleur

Shimano Deore

Rear derailleur

Shimano SLX

Crank

FSA Dyna Drive, 48/36/26

Cassette

Shimano HG20 11-32, 9 speed

Pedals

Nylon body w/alloy cage

Components
Saddle

Bontrager Evoke 1

Seatpost

Bontrager SSR,12mm offset

Handlebar

Bontrager Low Riser, 31.8mm, 15mm rise

Stem

Bontrager SSR, 31.8mm, 10 degree

Headset

Semi-integrated, semi-cartridge bearings, sealed

Brakeset

Shimano M395 hydraulic disc brakes

Accessories
Grips

Bontrager Satellite Elite, lock-on

دوستان نظرتون در مورد اين ترك شهري چيه ؟؟ با توجه به تنه و نوع لوازمي كه روش داره به قيمت 1189 دلار ميارزه ؟؟؟ من امكان وارد كردن اين چرخ و دارم ، اما در عين حال به سري هاي Fuji Absolute و Specialized crosstrail هم ك شهري هستند و با قيمت كمتري اينجا پيدا ميشن هم فكر ميكنم.
نظر شما چيه ؟؟ ميگن قطعات ترك اينجا پيدا نميشه ، مثلا اگه يه گوشواره ش بشكنه بايد بدم برام تراش بدن. درسته ؟

Mohammad DH
2014/02/06, 22:40
در مورد عوارض گمرکیش تحقیق کردی گمرکیش چند درصد در میاد؟

kaveh723
2014/02/06, 23:13
محمد اونطور ك بهم گفتن چون فقط يكي ميارم و براي فروش هم نيست هزينه گمركيش زياد نميشه.

mSafdel
2014/02/07, 00:24
دوستان نظرتون در مورد اين ترك شهري چيه ؟؟ با توجه به تنه و نوع لوازمي كه روش داره به قيمت 1189 دلار ميارزه ؟؟؟ من امكان وارد كردن اين چرخ و دارم ، اما در عين حال به سري هاي Fuji Absolute و Specialized crosstrail هم ك شهري هستند و با قيمت كمتري اينجا پيدا ميشن هم فكر ميكنم.
نظر شما چيه ؟؟ ميگن قطعات ترك اينجا پيدا نميشه ، مثلا اگه يه گوشواره ش بشكنه بايد بدم برام تراش بدن. درسته ؟
اگه عاشق این برند هستی به قول معروف باید جور هندوستان بکشی ولی اگه برات فرقی نمی کنه و فقط یه دوچرخه شهری خوب می خوای بهتره یکی از گزینه هایی که دسترسی آسونتره رو انتخاب کنی. اینطوری درگیر حاشیه هایی مثل عوارض و گمرکی و حمل و نقل و مخاطرات اون و ... نمیشی ولی اگه طاووس خواهی لاجرم جور هندوستان باید بکشی

ali tech
2014/02/07, 00:51
قطعا میارزه ولی اگر میتونید یه مدل بالاتر وارد کنید شاید گرونتر شه ولی یدفعه هست و خیلی میارزه البته آقا صابر هم هر مدلی بخاین براتون میاره درباره گوشواره هم آره راسته میتونید بهمراه چرخ مثلا 2 تا گوشواره هم وارد کنید

SABER_MTB
2014/02/07, 06:46
اول از همه باید بدانید و آگاه باشید که وارد کردنش دو حالت داره.......

1 . باید سیبیل گمرکی رو چرب کنی......

2 . نمی فهمند چیه و شانس میارین و زیر سیبیلی رد می کنید می رین............

3 . گزینه دو دیکه الان تقریبا اتفاق نمی افته به دلیل (( اینکاره )) شدن برادران گمرکی........

.....

اجازه بفرمایید ما هم یه Try بزنیم ببینیم می تونیم براتون بیاریم یا نه..........چون حدود 6 ماههه خودم اون ور نرفتم و حدود 3 ماه هم هست از اون ور هیچی خرید نداشتم.........

اجازه بدین اطلاع بگیرم ببنیم اینجا تو تهران چند می تونم تحویلتون بدم..................( در صورتی که بتونم بیارم )

mili
2014/02/07, 23:30
بیارش گمرک همدان من برات ترخیص میکنم با هزینه کمتر و عوارض کمتر . با پست بفرستش گمرک همدان یا هر وسیله دیگه

kaveh723
2014/02/08, 10:12
اگه عاشق این برند هستی به قول معروف باید جور هندوستان بکشی ولی اگه برات فرقی نمی کنه و فقط یه دوچرخه شهری خوب می خوای بهتره یکی از گزینه هایی که دسترسی آسونتره رو انتخاب کنی. اینطوری درگیر حاشیه هایی مثل عوارض و گمرکی و حمل و نقل و مخاطرات اون و ... نمیشی ولی اگه طاووس خواهی لاجرم جور هندوستان باید بکشی

آقای صافدل من این برند و خصوصا این چرخ و خیلی دوست دارم. واسه همین هزینه ش و ک کم هم نیست قبول کردم. منتها نگران بودم ک لوازم و تجهیزاتش اینجا وجود نداشته باشه.
از راهنماییتون ممنون.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

قطعا میارزه ولی اگر میتونید یه مدل بالاتر وارد کنید شاید گرونتر شه ولی یدفعه هست و خیلی میارزه البته آقا صابر هم هر مدلی بخاین براتون میاره درباره گوشواره هم آره راسته میتونید بهمراه چرخ مثلا 2 تا گوشواره هم وارد کنید

علی جان ی مدل بالاترش نزدیک ۱۴۰۰ دلار قیمتشه. تازه منهای هزینه های گمرکی ش. سنگینه یکم.

صابر جان ممنون. زحمت شد برات.

SABER_MTB
2014/02/15, 02:46
عاقا ما یه سری شرایط برامون مهیا شده تا حدود دو هفته آینده بتونیم سفارشات Trek آلود رو پذیرا باشیم البته به شرط آنکه همه چی درست پیش بره و و بتونیم بدون حضرو فیزیکی خودمون.....سفارشات رو منتقل کنیم این ور...........

شما دقیقا مدلی که مد نظرتونه رو اکه بگی به ما که خیلیون عالی...................چون ما تاپیک رو مطالعه کردیم ...اصلا شما نفرموده بودین دقیقا چه مدلی مد نظرتونه.............

سایت ترک هم که می ری تو سری ها....بعد می ری تو Bike Models دیگه قاط می زنه...........

چیزی که ما از مشخصات ارائه شده شما متوجه شدم اینه که شما مدل DS 8.5 2014 ؤو مد نظرتونه..........

درسته ؟

kaveh723
2014/02/15, 13:44
سلام. آقا صابر ممنون از زحمتت من با توجه به صحبت های دوستام از خریدش منصرف شدم.
مجدد ممنون از لطفت.

SABER_MTB
2014/02/16, 02:14
سلام. آقا صابر ممنون از زحمتت من با توجه به صحبت های دوستام از خریدش منصرف شدم.

اصلا کار درستی نکردی ها.................اخو عادم به حرف دیگکران از راه راست Trek منحرف میشه...............؟؟؟ اون دنیا سر پل Trek نکیر و منکر میان ولت می کنن مگه ؟؟

سوال میشه اونجا از انسان که عایا می تونستی Trek بخری و نخریدی ؟.....عایا ؟؟؟؟ پس بیا برو در جهندم........و تا ابد دوچرخه دماوند سوار شو.............!!!!

آقا شوخی می کنیم ها...........

kaveh723
2014/02/16, 07:11
صابر جان راه راست ترک بدجور گرونه. هاهاها