PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه ارتفاعات غرب تهران-جمعه-92/11/11

Ghasem
2014/02/01, 18:11
تو طول 2 هفته گذشته چن بار یه خودم قول یه برنامه خوب داده بودم که متاسفانه جور نمیشد. ولی دیگه پنجشبه با یه تصمیم ناگهانی و هماهنگی با ناصر، همرکاب جدید و پایه، تصمیم گرفتیم تا برای جمعه یه حرکتی بزنیم. با یه نظر سنجی دونفره تصمیم بر این شد که همون قله معروف بی نام و نشون رو که قبلا در بارش گفتم و احتمالا یادتون هست رو بریم تا بالا. هدف خوبی بود و تایید شد.
برای رسیدن به هدفی که گذاشته بودیم دو تا مسیر وجود داره. یکیش از بالای پارک لتمال شروع میشه و دومیش هم از بالای پارک آبشار که ما دومی رو انتخاب کردیم. تفاوتشونم تو اینه که مسیر اولی تا بالا جادس و مورد دوم میشه گفت 70 تا 80% جاده و مابقی رو باید به دوچرخه سواری بدی.

صبح نزدیکای 8 یا 8:30 بود که استارت حرکتو زدیم. هوا اول صبحی ضد حال زد و ابرای خفنی به آدم لبخند میزدن. مام گفتیم ای بابا کل هفته هوا مثل 13 به درا بوده همین جمعه ای میخواد تگرگ بیاد! ولی نا امید نشدیم و ادامه دادیم و دیدیم نه بابا هوا داره روی خوش نشون میده. شروع حرکت که از بالای هموم پارک آبشار هستش یه جاده آسفالته با شیب نسبتا زیاد میاد به استقبالتون و همیشه هم پر آدمه. بندگان خدا مردم میرن تا بالا ببینن آبشار آبشار که میگن چیه، وقتی میرسن میبینن لوله شیر فلکه آبشار قطه. بگذریم... مسیر آسفالته بعد از گذروندن شیش هفت تا پیچ تموم میشه و به اول مسیر خاکی، البته از نوع ماشین رو رسیدیم. این قسمت محل خوبیه باسه یه استراحت کوتاه و ته بندی مناسب و ادامه مسیـــــر. متاسفانه از این قسمت عکسی موجود نیست.

ساعتای 10 بود که برای صبونه وایسادیم و ناصر حسابی غوغا کرده بود. گردو و عسل محلی و کنجد و ... خلاصه سوخت موشک. یه عکس از محل استراحت. از خوردنیاش نگرفتم یه وقت دلتون نخواد
[Only registered and activated users can see links]

بعد از خوردن صبحونه راهی شدیم و بعد از یه ساعتی ضد حال دوم شکل گرفت. پیچ زین که قبلا یه خورده شل شده بود و یادم رفته بود سفت کنم تقریبا آزاد شد و تبدیل شد به کشتی تایتانیک. باسه خودش حرکت قوسی میزد. ولی خدا رو شکر آخرای مسیر رکاب زدن بود و خیلی اذیت نکرد. به آخر جاده رسیدیم و همونطوری که گفتم وقتش رسیده بود که ما چرخا رو کول کنیم.

هیچوقت به کسی که پشت دوربینه اعتماد نکنین. چون ممکنه طوری ازتون عکس بگیره که مثل هفت کوتوله تو سفیدبرفی بیوفتین!

از همین قسمت به بعد که تو عکس مشخصه بادی گرفت در حد بوندس لیگا. سرد و قوی. مسیر ماشین رو هم تموم شده بود و رو پاکوب یال حرکت میکردیم. یه وقتایی باد میفتاد تو دوچرخه آدمو جابجا میکرد. خلاصه اینکه مسیری که تو حالت عادی نیم ساعت زمان میبره یک ساعت، شایدم بیشتر طول کشید.

هدف نهایی تو پس زمینه مشخصه. هوا همچنان بادی بود و هرچقدر ارتفاع میگرفتیم باد تندتر میشد

همون نقشی که فانوس دریایی تو اقیانوس داره، ناصر اینجا تو کوه داره. ماشالله بازتاب صفحه!!!

باد و سرمام مانع عکس گرفتن ناصر نمیشد! داستانی داشتیم

بعد از کلی کلنجار رفتن و طی کردن شیب آخر نهایاتا به قله رسیدیم و کاملا رضایت رو میشه تو چهره من دید:)
این جاده ای که من الان توشم ادامه همون مسیر سمت راسته که تا یه چند صد متر دیگه ای به سمت غرب (سمت چپ عکس) ادامه داره

آخرشم یه خورده جنگولک بازی درآوردیم تا همچین بی هیجان نباشه

یه جاهایی هم اومدم سر پیچا دریفت کنم دیدم نه بابا هنوز باید حسابی تمرین کنم

و این هم تصویر آخر ما دو تا تو مسیر برگشت، که حسابی گشنه بودیم و به سمت پایین حمله کردیم باسه ناهار.
حالتم زینم هم از رو فیگور من مشخصه چه تکچرخی زده ((: میگن آچار همرات باشه بدم نمیگن ها

برنامه خیلی خوبی بود. کلی لذت بردیم و صفا کردیم. ساعت 3 هم پایین بودیم و با یه ناهار اساسی که جای همه خالی بود از خودمون پذیرایی کردیم. به امید دیدار همتون تو برنامه های آینده

mSafdel
2014/02/01, 18:50
عالی بود و خسته نباشید.
قاسم جان اگه مشخصات مسیرو به بانک اطلاعات مسیر تو سایت اضافه کنی عالی میشه ضمن اینکه میتونی یه اسم هم با سلیقه خودت روی این مسیر بذاری که از این به بعد با اون اسم بشناسیمش

ali tech
2014/02/01, 18:52
عالی بوذ میشه دقیقا بگین کجاست اینجا ؟؟؟؟؟
بعد اینکه چرا یه نفرتون کلاه نداره آخراگذ مثل من نخورین زمین درس نمیگیرین

Ghasem
2014/02/01, 19:09
عالی بوذ میشه دقیقا بگین کجاست اینجا ؟؟؟؟؟
بعد اینکه چرا یه نفرتون کلاه نداره آخراگذ مثل من نخورین زمین درس نمیگیرین

ممنون از شما. ایشالله اطلاعات دقیق رو تو با
نک اطلاعات مسیرهای سایت میزارم.
در مورد کلاهم هر چی به رفیقمون میگیم میگه باشه سری بعد. البته این بار زمین خورد و متوجه خطر شد. تا ببینیم چی میشه...

ali tech
2014/02/01, 19:17
ممنون از شما. ایشالله اطلاعات دقیق رو تو با
نک اطلاعات مسیرهای سایت میزارم.
در مورد کلاهم هر چی به رفیقمون میگیم میگه باشه سری بعد. البته این بار زمین خورد و متوجه خطر شد. تا ببینیم چی میشه...

از این به بعد بهش بگین به شرط کلاه میبرمت بیرون:128fs318181:

AliFatehi
2014/02/01, 21:57
ایول به همتتون....ما با بچه های راسپینا اینجارو نمیتونیم بریم...یعنی هیچکی اهل آفرود نیست....من خودم خوشوم میاید!!! دم خونمونه ها نمیرم....

MohammadMTB333
2014/02/01, 23:21
معلومه که مسیر پر هیجانی بوده......جای آفرین داره

sepehr82
2014/02/02, 02:28
سلام
زنده باد آقا قاسم ....زنده باد آقا ناصر .......دمتون گرم ....والله چنان به شور و شعف در آمودم که نگو............ :smilies-azardl (15)

شما اونجارو فتح کردی ((یکی تااز بایک بیستی ها ))) .....انگاری که خودم اونجا را فتحیدم .... باور کن !..... اونجا برام شاخ شده بود ا....

اگر یادتون هم باشه از نوشنه های قبلی م ... خیلی دوست داشتم ... ودارم اونجا را برمممم ... الخصوص که مسیر ی هست استقامتی و قدرتی ... حیف که گرفتارم ... وخیلی با اونجا فاصله دارم ........... خوش اومد به جای ما کل اون قلّه را خوبوندید......... دمتون گرم ........ و درود بر شرفتون .. . .
----------------
ما هم درخواست اطلاعات مسیر را .......داریم ازتون ... بسیار ممنونم .:riz304:...
این تقدیم به شما آقا قاسم :12: و این هم تقدیم به آقا ناصر :12:این هم تقدیم به بایک بیست و بایک بیستی ها :12:.

Ghasem
2014/02/02, 09:41
ایول به همتتون....ما با بچه های راسپینا اینجارو نمیتونیم بریم...یعنی هیچکی اهل آفرود نیست....من خودم خوشوم میاید!!! دم خونمونه ها نمیرم....

ما مخلص شما و بچه های گروهتون هستیم.

اضافه شده بعد از : 4 minutes

سلام
زنده باد آقا قاسم ....زنده باد آقا ناصر .......دمتون گرم ....والله چنان به شور و شعف در آمودم که نگو............ :smilies-azardl (15)

شما اونجارو فتح کردی ((یکی تااز بایک بیستی ها ))) .....انگاری که خودم اونجا را فتحیدم .... باور کن !..... اونجا برام شاخ شده بود ا....

اگر یادتون هم باشه از نوشنه های قبلی م ... خیلی دوست داشتم ... ودارم اونجا را برمممم ... الخصوص که مسیر ی هست استقامتی و قدرتی ... حیف که گرفتارم ... وخیلی با اونجا فاصله دارم ........... خوش اومد به جای ما کل اون قلّه را خوبوندید......... دمتون گرم ........ و درود بر شرفتون .. . .
----------------
ما هم درخواست اطلاعات مسیر را .......داریم ازتون ... بسیار ممنونم .:riz304:...
این تقدیم به شما آقا قاسم :12: و این هم تقدیم به آقا ناصر :12:این هم تقدیم به بایک بیست و بایک بیستی ها :12:.

آقا سپهر شرمندمون نکن برادر. بله کاملا یادمه خیلی مشتاق بودی یه بار بیای. ایشالله مشغله کم بشه و دسته جمعی بریم. مخصوصا که تو بهار اونجا طراوت باحالی داره .
بازم از لطف شما ممنونم.

majid
2014/02/02, 10:24

علی از طرف خودش میگه !:1::smilies-azardl (13)

AliFatehi
2014/02/02, 10:30
علی از طرف خودش میگه !:1::smilies-azardl (13)

حیف وضع لئو زیاد خوب نیست...یه سرویس کنمش...یه برنامه با آقا قاسم و خودم و خودت میزاریم میریم...البته آقا مجید خودش استاده ماس و تنها پایه آفرود تیم...:o

Ghasem
2014/02/02, 16:40
حیف وضع لئو زیاد خوب نیست...یه سرویس کنمش...یه برنامه با آقا قاسم و خودم و خودت میزاریم میریم...البته آقا مجید خودش استاده ماس و تنها پایه آفرود تیم...:o

هر چی تعداد بیشتر، لذتشم بیشتر. خوشحال میشم در کنار دوستان باشم.

Dirt
2014/02/03, 00:07
چه زیباست اونجا...

Hesambnd
2014/02/03, 12:40
خسته نباشید
آفران داره
موفق باشید