PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تمرین چیتگر گروه راسپینا به همراه نماینده گروه فراز(92/11/11)

sanaz20
2014/01/31, 17:57
سلام دوستان.
اول از همه بگم دلیل اینکه من گزارشو تهیه کردم این بود که مدیر گروه میگفت عکس نمیخواد... اینجا تکراریه. ولی من قانون شکستم و عکس گرفتم برای گزارش. باشد که یه وقت جریممون نکنه مدیر گروه عزیز :dadad4:
امروز هم طبق روال هفته های پیش، تمرین گروه راسپینا انجام شد ولی با یه تفاوت خاص.:23:
این سری یه مهمون ویژه داشتیم که به نمایندگی از طرف گروه فراز اومده بود تا با ما رکاب بزنه. بسیارم عالی... قدمش بر روی چشم :thanks:
ساعت قرار 10 صبح بود و من دقیقاً راس 10 به محل قرار رسیدم.
[Only registered and activated users can see links]
دیگه تا بیام عکس بگیرم یه چند دقیقه اینور اونور شد.:p اومدم به بچه ها زنگ بزنم ببینم میان یا کنسل شده و من خبر ندارم که پشیمون شدم. گفتم بذار یه کم بگذره اگه نیومدن بعد زنگ میزنم.
تا بالاخره مهمون ویژمون که زودتر از ما رسیده بود اومد و خودشو معرفی کرد.
بله این شما و این آقا پیمان
دیگه متوجه شدم که من اولین نفر نبودم که رسیده بودم. ایشون یک ربع به ده اونجا بودن.:65d6a5d6s:
یکم وایستادیم تا بچه ها هم رسیدن.
اول علی
و شروع حال و احوالپرسی
پشت سرشون هم کاوه رسید
رفتیم و پیست رو دور زدیم. بعد از اینکه پیست رو دو بار دور زدیم، اومدیم نشستیم اینجا
معرفی می کنم از چپ به راست : کاوه، علی، پیمان، رخش پیمان، لئوی بابا، رینکون من و فوجی کاوه :p
البته اینکه میبینین فوجی کاوه اونوری وایستاده بخاطر اینه که امروز خیلی بچه ها اذیتش می کردن. هی می گفتن فوجی فلان فوجی بهمان
تازه اسم فوجی مجید و ناصر هم هی میاوردن :p (خواستم بگم که یه وقت ریا نشه :p)
اینم یه عکس از نمای نزدیکتر که آخرش رخش پیمان اومد تو کادر... خیلی علاقه داشت به دوربین گمونم :smilies-azardl (13)
توی این عکس یه خانم دوچرخه سوار هست بدجور حرفه ایه... یعنی دیدم که میگمااااااا . همونی که بین سر پیمان و علی معلومه، پشت سرشون)
یه تک چرخایی میزنه که هیچ غولومی ای عمراً بتونه بزنه...
اینم یه عکس دسته جمعی

بالاخره تصمیم گرفتیم بریم طرف دریاچه (همونجا که آدم بدای آوای باران زندگی می کنن :p)
و همه پشت سر مدیر گروه رفتیم توی آفرود اونم چه آفرودی
من همون اول اعلام کردم که دست به چرخ میشم و عمراً این شیبو با چرخ بیام پایین ولی بچه ها میخواستن تجربش کنن
نفر اول پیمان بود که دست به چرخ شد و رفت پایین
پشت سرش من اومدم پایین و پشت سر من هم کاوه نصف شیبو با دوچرخه اومد و اون قسمت خطریشو دیگه دست به چرخ شد
ولی علی به هیچ صراطی مستقیم نبود می گفت این که چیز خاصی نیست که پیاده میشین
این آقاهه هم هی شیرش می کرد البته
آخرشم تا اون پایینو از دوچرخه پیاده نشد.:eek:
دیگه رفتیم و رسیدیم به دریاچه.
باد شدیدی میزد و بدجور سوز داشت ولی بازم دریاچه بسیار شلوغ بود.
اینم دوستان در حال نظاره دریاچه و رژه مرغان دریایی
و نمای دریاچه که 100 البته حرفه ای نیست عکسم و فقط برای این گزارش گرفتم. عکسای خوب رو بچه ها داشتن زحمتشو می کشیدن
رفتیم نشستیم و دوچرخه ها رو هم ردیف کردیم. یه باد شدید اومد و رخش پیمان و لئوی بابا رو هل داد. که به موقع و طی یه عمل انتهاری گرفتیمشون. (حالا این به این معنی نیستا که چرخ این دو تا سبکترهاااا :6:)
و اینم علی و پیمان در حال گرفتن عکس و اینااااا
اینم بنده مخلص شما

و کاوه و لبخند همیشگیش
بچه ها بدجور در حال عکاسی بودن. علی داشت از لابلای پره های چرخش عکس میگرفت
و بازم عکسهای دیگه که دوستان زحمتشو کشیدن و دست من نیست.
ساعت حدود 12 اینا بود که خداحافظی کردیم. کاوه رفت سمت خونه و بعدشم من و پیمان به سمت چیتگر و علی هم گفت منم میرم به کاوه برسم که با هم برگردیم و خلاصه به قول دوستان نخود نخود شدیم...
قرار شد که یه برنامه خاص و ویژه تلفیقی غرب و شرق (راسپینا و فراز) سر یه فرصت مناسب ترتیب بدیم. ان شاالله... بزن کف قشنگروووو :32:

از همتون بابت خوندن این گزارش ممنونیم.
(ساناز عضو گروه راسپینا):riz304:

parham.alikhah
2014/01/31, 18:11
به به ساناز خانوم عجب گزارشی ولیی من هنوز نمیدونم اون یکی گزارشی که علی جان نوشتند ماله کدوم قسمت چون فقط خودشون با اقا کاوه بودن ؟؟؟؟؟:riz273:

sanaz20
2014/01/31, 18:13
به به ساناز خانوم عجب گزارشی ولیی من هنوز نمیدونم اون یکی گزارشی که علی جان نوشتند ماله کدوم قسمت چون فقط خودشون با اقا کاوه بودن ؟؟؟؟؟:riz273:
گزارش تمرین علی و کاوه مربوط به دیروزه (پنجشنبه مورخ 10 بهمن 92)

sepehr82
2014/01/31, 18:58
ماشالله برو بچ ....... همگی صفا کردین در روز پاک ............این بار که بیام اون جاااااااااااااا
باید من هم اون شیب ها........ را دشت کنم .هااااا حتما یادتون باشه هاااااااا نپیچونید هااا ......""""اون روز اصلا اونجا هیجانی برام نداشت .........""""""" گرچه یک شیب داشت (مختصر ) و کم مونده بود کاوه را هم رنده کنم بیام .پایین .... جانم وقتی تو شیب هستی باید طوری بری که از پشت سر بی ترمز هااااا له نکنند ......

salazar
2014/01/31, 19:06
خیلی هم خوب مثل همیشه..فقط جای بعضی ها( مدیونید فکر کنید خودم رو میگم) خیلی خالیه..
من موندم جمعه وقت مهمونی رفتنه آخه..جمعه فقط وقت دوچرخست

چرا هیچکی مثل من الاف نیست وسط هفته بریم:dadad4:

kaveh723
2014/01/31, 19:10
ممنون بابت گزارش.

Vahid_FRD
2014/01/31, 19:21
از بابت گزارش خیلی ممنون
آقای دوست بی معرفت همرکابی ما در مسافرت اولا کشف کفش جدید مبارک بعدشم تو تازمانی که با شلوار لی رکاب می زنی و کاپشن پر می پوشی هیچی نمی شی پسر یه کم به ظواهر حرفه ای شدن گروهتون بیاندیشید
در ضمن آدم این دریاچه شما رو می بینه خیلی بهش حال می ده یاد ترکیه میافته ادم ما هم اگه کسی ازمون دعوت کنه حاضریم با سیاوش بیایم تهران ها ( جهت اطلاع )

AliFatehi
2014/01/31, 22:15
از بابت گزارش خیلی ممنون
آقای دوست بی معرفت همرکابی ما در مسافرت اولا کشف کفش جدید مبارک بعدشم تو تازمانی که با شلوار لی رکاب می زنی و کاپشن پر می پوشی هیچی نمی شی پسر یه کم به ظواهر حرفه ای شدن گروهتون بیاندیشید
در ضمن آدم این دریاچه شما رو می بینه خیلی بهش حال می ده یاد ترکیه میافته ادم ما هم اگه کسی ازمون دعوت کنه حاضریم با سیاوش بیایم تهران ها ( جهت اطلاع )

مرسی وحید جون...اما این کفشا جدید نیست و یه جورایی کردیمش واسه دوچرخه با اینا من بیرونم میرم...اما دیدم دیگه تو رکاب زنی هم اذیت نمیکنه هم خوبه مثل دانهیلیاس :D والا حقیقتش من خیلی با دوچرخه ام با بچه ها شوخی میکنم اما تا زمانی که دوچرخه حرفه ای تر نگیرم خودم دوست ندارم لوازممو حرفه ای کنم...البته زمستون هم هست نمیشه دیگه...گیر دادیا :dadad4:
آقا یه مشکلایی هست که نمیتونم دعوت کنم وگرنه خداییش اوکی بود...در این مورد پ.خ بده تا بهت بگم....

---------------------------

بابت گزارش ممنون واقعا قشنگ بود و به جا...اصلا حس نداشتم گزارشو بنویسم و هی خدا خدا میکردم که یکی دیگه بنویسه خدارو شکر...خدا دوستم داشت :o:23:

--------------------------

اینم عکسایی که من گرفتم....

NASER1394
2014/01/31, 23:34
ماشاالله به بچه های راسپینا و داش پیمان .... گزارش گرم و پر عکسی بود ... واقعا عالیه

راستی دیگه نیبینم کسی سر به سر فوجی بزاره مخصوصا نوادا 1 . شیطونه میگه بیام اونجا و همه شیب های خفن رو رنده کنم تا روی همگی رو کم کنم ... :34:

خیلی دوست دارم بیام چیتگر و منظره اونجا رو ببینم

Hesambnd
2014/02/01, 13:34
سلام صد درود بر چک چوکو راسپینا خسته هم نبشی، این گل برای همه بچه های گروه:25:
ممنون از گزارش هیجانی
آقا ما تب فوجی داریم بدطور
چرا همه سعی در تخریب این برند هستن
یکی بیاد بگه این معجزه قرن چه ایرادی دلیل قانع کننده بیاره!

sanaz20
2014/02/01, 13:37
سلام صد درود بر چک چوکو راسپینا خسته هم نبشی، این گل برای همه بچه های گروه:25:
ممنون از گزارش هیجانی
آقا ما تب فوجی داریم بدطور
چرا همه سعی در تخریب این برند هستن

من به شخص علي رغم علاقه وافري كه به ساحت مقدس و دوست داشتني جاينت دارم (كه خدايي يدونست :riz304:) ولي سوار فوجي كاوه هم شدم. خوب و روون بود واقعاً.... :36:

Vahid_FRD
2014/02/01, 13:39
شماها اگه اسپیش سوار شید چی می گید .......:128fs318181:

Hesambnd
2014/02/01, 13:48

ولا به خدا . . .
یعنی میشه آقا وحید :5:

ولا به خدا . . .
یعنی میشه آقا وحید :5:

- - - - - - - - - -

من به شخص علي رغم علاقه وافري كه به ساحت مقدس و دوست داشتني جاينت دارم (كه خدايي يدونست :riz304:) ولي سوار فوجي كاوه هم شدم. خوب و روون بود واقعاً.... :36:

آخه هرکسی دوچرخه اش رو دوست داره و با خودش می بره تو اتاق ( البته از ترس دزد)

mSafdel
2014/02/01, 14:57
میگیم هیچی Trek نمیشه :30:

حسام جان خیلی هم خوبه مشکلی هم نداره :)

به همه دوستان راسپینا هم خسته نباشید میگم و از پیمان عزیز هم ممنونم که تو این وضعیت سنگرو خالی نکرد.
بابت گزارش و عکس ها هم ممنون.

SABER_MTB
2014/02/01, 15:03
اول از همه بگم دلیل اینکه من گزارشو تهیه کردم این بود که مدیر گروه میگفت عکس نمیخواد.

چرا پس ؟؟؟؟ عکس نباشه پس چجوری عادم به بقیه هم حس برنامه رو منتقل کنه ؟؟؟؟؟؟

نفر اول پیمان بود که دست به چرخ شد و رفت پایین

نشد دیگه..............باید یه تیریپ من بیام با شما ها ............ب اآیین دانهیلیزم یک کم ارشادتون کنم............................آخه این جاها رو هم می گیرین دستتون دیگهباید میرفتین کورسی میخریدین که ............!!!

می سپارم به بر و بچه ها یه ون گشت ارشاد دانهیلی بزارن ...افرادی که تو سرازیری ها از چرخ پیاده می شن رو دست گیر کنن بیارن مرکز مشاوره یک کم ارشادشون کنیم.................

Mb00033
2014/02/01, 18:45
اين سر پايينى رو يك اگزى مى دادين
حيفه ميل شد كه.

حبیب طوفان
2014/02/01, 20:46
چرا پس ؟؟؟؟ عکس نباشه پس چجوری عادم به بقیه هم حس برنامه رو منتقل کنه ؟؟؟؟؟؟[Only registered and activated users can see links]نشد دیگه..............باید یه تیریپ من بیام با شما ها ............ب اآیین دانهیلیزم یک کم ارشادتون کنم............................آخه این جاها رو هم می گیرین دستتون دیگهباید میرفتین کورسی میخریدین که ............!!!می سپارم به بر و بچه ها یه ون گشت ارشاد دانهیلی بزارن ...افرادی که تو سرازیری ها از چرخ پیاده می شن رو دست گیر کنن بیارن مرکز مشاوره یک کم ارشادشون کنیم.................

آقا صابر حق داری شاکی بشی.من همین شیب رو با طوفان که یه دوچرخه ی توریستیه با طوقه ی 28 و لاستیک باریک و صاف تو گل رفتم پایین.نمیدونم این جوونا چجوری همش هم دم از آفرود میزنن؟؟؟؟!!!!

sanaz20
2014/02/02, 07:39
عاقا آخرش معلوم نبود. با پاي پياده رفتيم ديديم بدجور ميره تو باقاليا.:7: يهو جادش تموم ميشد. يعني آخرش يا سقوط بود يا پرواز :30:

AliFatehi
2014/02/02, 10:35
چرا پس ؟؟؟؟ عکس نباشه پس چجوری عادم به بقیه هم حس برنامه رو منتقل کنه ؟؟؟؟؟؟

نشد دیگه..............باید یه تیریپ من بیام با شما ها ............ب اآیین دانهیلیزم یک کم ارشادتون کنم............................آخه این جاها رو هم می گیرین دستتون دیگهباید میرفتین کورسی میخریدین که ............!!!

می سپارم به بر و بچه ها یه ون گشت ارشاد دانهیلی بزارن ...افرادی که تو سرازیری ها از چرخ پیاده می شن رو دست گیر کنن بیارن مرکز مشاوره یک کم ارشادشون کنیم.................

ساناز خانوم منظور بنده رو اشتباه متوجه شدن من گفتم عکس داخل پیست زیاد حال نمیده تکراری شده و این عکسهایی که گرفتم نشون میده دیگه از این کمتر نمیتونم عکس بگیرم :D

آقا صابر شما تشریف بیار ما آماده به ارشاد هستیم....چندتا از همسنگریان دانهیل البته جوجه دانهیلک هم هستن که تو چیتگر همش تو باغچه ها میرن....

آقا صابر حق داری شاکی بشی.من همین شیب رو با طوفان که یه دوچرخه ی توریستیه با طوقه ی 28 و لاستیک باریک و صاف تو گل رفتم پایین.نمیدونم این جوونا چجوری همش هم دم از آفرود میزنن؟؟؟؟!!!!

ولی جدی قسمت آخر کات خورده بود جدیدا با لودر زدن داغون کردن....حبیب جان اون موقع که رفتی آخرش یه شیب دیگه داشت اما این سری انگار تیغه زده باشن بهش...من از لای درختای سمت چپ رفتم و رسیدم به آسفالت و راه دیگه ای نبود....

sanaz20
2014/02/02, 10:37
ساناز خانوم منظور بنده رو اشتباه متوجه شدن من گفتم عکس داخل پیست زیاد حال نمیده تکراری شده و این عکسهایی که گرفتم نشون میده دیگه از این کمتر نمیتونم عکس بگیرم :D

آقا صابر شما تشریف بیار ما آماده به ارشاد هستیم....چندتا از همسنگریان دانهیل البته جوجه دانهیلک هم هستن که تو چیتگر همش تو باغچه ها میرن....

ولی جدی قسمت آخر کات خورده بود جدیدا با لودر زدن داغون کردن....حبیب جان اون موقع که رفتی آخرش یه شیب دیگه داشت اما این سری انگار تیغه زده باشن بهش...من از لای درختای سمت چپ رفتم و رسیدم به آسفالت و راه دیگه ای نبود....

ميگم كه آخرش ميرفت تو باقاليا:21: فكر كن يه شيب زياد بعد يهو جاده تموم شه. فاتحهههههههههه :42:

Hesambnd
2014/02/03, 00:29
این جور جاده ها سرنوشت ادم رو تغییر می ده
مثل تب دانهیلی که الان دوچار شدیم شدید
کافیست یکبار امتحان کنید:13::13::13:

حبیب طوفان
2014/02/03, 07:09
آقا حق با علی آقاس.یادم نبود.آقا حسام اینجوری که من یادم افتاد فقط همونطوری که ساناز خانم گفتن زندگی رو تغییر میده.فاتحععععععععععع

giant_hz
2014/02/03, 07:19

ای بابا حالا یه بار ما یه کاری کردیم......ببین چجوری عابرومون رو میبرن هاااااااااا. . .
خاطر بعضی دوستان پاک شده اون عکس های سرخه حصار ما . . . :New (6):
دلیل موجه ما این بود که اینجا دوربین همراهم بود شیبش هم خیلی لیز به نظر میرسید:o

kaveh723
2014/02/03, 09:48
خوب بعد از اینکه اون شیب زیاد رو با سرعت رد کردی بعدش باید ی جامپ بلند میزنی و...... محو میشی تو افق.
بچه های گروه راسپینا هم همیشه یاد و خاطره ت و زنده نگه میدارن البته.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk

sanaz20
2014/02/03, 10:15
خوب بعد از اینکه اون شیب زیاد رو با سرعت رد کردی بعدش باید ی جامپ بلند میزنی و...... محو میشی تو افق.
بچه های گروه راسپینا هم همیشه یاد و خاطره ت و زنده نگه میدارن البته.

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk
اين تيكه محو شدن تو افقو خوب اومدي :25r30wi: اي خداااااااااااااا كلي خنديدم....يه لحظه تصورش كردم خيلي باحال بود :25r30wi:

mohammad mtb
2014/02/03, 11:20
عالي بود بچه ها ..دست مريزاد !!

ARASH.CLIMBER
2014/02/03, 15:20
خیلی خوب بود...نگاه عکسا میکردم کلی دلم خواست....اما اون سرپایینی هیچی نبودا:riz304: ویوا فرغون منم میتونه راحت بیاد پایین...8 سالش شده تازه!!!

یکم از بالا پایین کردن بیشتر عکس میزاشتید....کم بود:riz304: این نخود نخود که میشه حال ادم گرفته میشه! من که دوس دارم تا اخر عمرم فقط تو کوهها بچرخم...

auas
2014/02/03, 20:44
به به بازم مثل روزای دیگه گزارش های گروه شما حرفه ای خیلی خوب و قشنگ بود..... همچنین به خانم عیدی وند تبریک میگم که تونستن از جزو افراد فعال سایت بشن و گزارش بنویسن

event
2014/02/04, 11:58
خیلی گروهتونو دوس دارم شاید برنامه های بعدی با بروبکس دانهیل بیایم

sanaz20
2014/02/04, 16:51
خیلی گروهتونو دوس دارم شاید برنامه های بعدی با بروبکس دانهیل بیایم

اون روز شما دانهيل بازي كنين من ميشينم تشويقتون مي كنم :smilies-azardl (13)