PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوهپیمایی 27 دیماه ( ارتفاع حدود 3100 متری ) دامنه ی سبلان

pouya
2014/01/27, 14:05
سلام خدمت همه دوستای عزیز! ببخشید این پست یه کم تر و تازه نیست! چون یه مهمون ویژه دارم! سرم یه کم شلوغ بوده! به زودی پست اون رو هم میذارم!
کوهپیمایی یا بهتره بگم تمرینات امادگی برای صعود زمستانی! جاتون خالی بود! واقعا! ساعت 6 پای مینی بوس بودیم! نفراتمون حدود 18 نفری میشد! برنامه با همایت و برنامه ریزی هیئت کوهنوردی اجرا میشه! سرپرستمون اقای حاج محمدی! راهنمامون اقای ابوالفضل پیله ور که هر جفتشون تاج سر بنده هستن! فیلم بردارمون اقای داور پیله ور (پسر اقای ابوالفضل پیله ور ) و منم که در خدمتتون بعنوان عکاس :60:
به هر حال
خیلی برنامه ی زیبا و خاطره انگیزی بود!
سختی داشت ، اسونی داشت! ولی تجربیات زیادی کسب شد!
مخصوصا کمک به دوستان و همصحبتی و همدلی با همنوردان
ساعت 7 و ربع رسیدیم منطقه یا بهتر بگم بخش سردابه
پای کوه:40:
استارت زدیم
با یک گرد همایی قشنگ و کمی صحبت های اقای حاج محمدی در مورد برنامه که خالی از لطف نبود:26:
[Only registered and activated users can see links]
برنامه ساعت حدود هفت و نیم استارت خورد ! با برفکوبی اولیه یه اقای تورج توکلی که خیلی پسر گل و با مرامیه
استارت برنامه و سلام کردن قله ی 4811 متری سبلان به خورشید طلایی
فقط یه کم شیطونی میکنه:3:
ما بهش میگیم عمو تورج
اینم از برفکوبی عمو تورج و طلوع زیبای افتاب
برنامه با همین پستی و بلندی های خودش ادامه داشت
سختی و اسونی حرکت در برف رو بچه ها بخوبی تجربه کردن
ساعت 1و نیم با توجه به شرایط برای ناهار توقف کردیم که متاسفانه عکسای ناهار به دستم نرسیدن! :19:
ساعت 2و ربع بود که مجدد برنامه استارت خورد برای فرود
اینم از خود بنده !!!:30:
من و اقای ابوالفضل پیله ور
هنگام فرود یک از بانوان حاظر در گروه دچار ارتفاع زدگی شد ! چون ناهارش رو هم زیاد خورده بودن! کفششون هم که کفش سنگین بودن نوبود و براش اذیت کننده بود! کوله ی نه چندان سنگینش رو من برداشتم!
البته عمو تورج و مسعول هماهنگی گروه که اقای یاور صمدی هستن ، هم خودشون یکی دوتا از بچه های که اذیت شده بودن کوله هاشون رو برداشتن و خلاصه اینکه سه نففر شده بودیم جفت کوله !!
اینم اقا داور مقایل یکی از سازه های دست عشایر عزیز که در منطقه ی ییلاق بینه لَر هستش
اینم عصر زیبا ی برگشت و شکوه سبلان
هوا واقعا عالی بود!
ساعت حدود 6و نیم 6 هم بود که رسیدیم به سردابه که ماشین ها منتظر ما بودن ! اینم من و اقای صفر یزدانی ( مربی خوب فوتبال ) و دوتا از همنوردان عزیز
برنامه ی خیلی قشنگ و به یاد ماندنی بود! ولی خب متاسفانه چون من نتونستم خیلی رود کفش سنگین جور کنم واسه صعود های سنگین و مرتفع واسه همین فکر میکنم این اخرین برنامه ی برف من بود! :19:ایشالا امسال تعطیلات عید بتونم برم ارومیه یا کردستان حتما یه جفت کفش خیلی خوب و مناسب و قطعا دوپوش و مناسب برای ارتفاع 7000 متر تهیه میکنم
کفش سنین قبلی که داشتم متاسفانه بنا به دلایلی دیگه ندارم امسال نمیتونم صعود زمستانی داشته باشم.
ممنون ازینکه وقت گذاشتید و این پست رو خوندید:24:

Masoud
2014/01/27, 14:55
خیلی عالی بود و ممنون البته یکی از جذابیت هاش این بود که ما چشممون به جمال شما روشن شد
ولی جدا دیدن یک دشت پوشیده از برف و همینطور دیدن پهنه بیکران دریا واقعا آرامش بخش و زیباست

pouya
2014/01/27, 15:50
اختیار دارید اقا مسعود! شما تاج سرید! ممنون! انشالله از بچه هایی که برنامه میرن و شرکت میکنن و ادامه میدن اگر بتونم عکسارو بگیرم با توضیح کامل ، حتما برا سایت پست میزنم!
یکی ازرفیقام که بهم کمک میکرد تو عکاسی ، ازین ببعد دوربین دست ایشونه و سعی میکنم عکسارو بگیرم
:riz304::riz304:

Vahid_FRD
2014/01/27, 17:13
واقعا لذت بردم
مخصوصا عکس های برفکوبی یاد خاطرات قدیم تر ها افتادم
ای ول دوست من

pouya
2014/01/27, 18:29
واقعا لذت بردم
مخصوصا عکس های برفکوبی یاد خاطرات قدیم تر ها افتادم
ای ول دوست من

خدارو شکر که باعث شادی و خوشحالی خاطر شدم
مرسی
بله واقعا برفکوبی نفر یک و جلودار برا خودش عالمی داره! من و اقا داور و عمو تورج که خداییش فقط و فقط همیشه خودمون برف کوبی خودمون رو انجام دادیم
چون باید همیشه از خط نفر جدا میبودیم
جاتون خالی بود همگی ...:12:

AliFatehi
2014/01/27, 20:20
ایول پویا...دمت گرم و خسته نباشی...
من خودم تابحال سبلان نرفتم اما یادمه تقریبا 12-13 سالم بود رفته بودیم بابام و برادرم و دایی و ... رفتن یکی از فامیلامون خیلی حرفه ای اون باهاشون رفت...
من سنم کم بود منو نبردن...اما تو کوهپایه ها تا دلت بخواد کوههای کوچیک و تپه هارو فتح کردیم تو عالم بچگی :p 3 روز و 2 شب اونجا بودیم...خیلی حال داد...یادش بخیر...:13:

pouya
2014/01/27, 20:41
ایول پویا...دمت گرم و خسته نباشی...
من خودم تابحال سبلان نرفتم اما یادمه تقریبا 12-13 سالم بود رفته بودیم بابام و برادرم و دایی و ... رفتن یکی از فامیلامون خیلی حرفه ای اون باهاشون رفت...
من سنم کم بود منو نبردن...اما تو کوهپایه ها تا دلت بخواد کوههای کوچیک و تپه هارو فتح کردیم تو عالم بچگی :p 3 روز و 2 شب اونجا بودیم...خیلی حال داد...یادش بخیر...:13:

سلامت باشید ممنون! واقعا سبلان یه عالمی داره واسه خودش ! یه ارامش خاص ! یه قدرت و عظمت خاص! ایشالا تشریف بیارید سال بعد تابستون که هوا خوبه ، یه صعود بیاد ماندنی داشته باشیم! به هر حال من منتظر همه برو بچه های بایک بیست هستمااااا