PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش همایش دوچرخه سواری 29 دی 92 روز هوای پاک

yahya_021
2014/01/20, 04:20
با سلام خدمت بایک بیستی های گل اینم از گزارش رکابزنی روز یکشنبه روز هوای پاک با هوایی نچندان پاک

صبح ساعت 8:15 بیدار شدم 8:30 از خونه زدم بیرون و ساعت 9 میدون هفت تیر بودم طبق معمول برنامه با تاخیر اجرا میشد با دوستان و آشنایان دوچرخه سوار خوش و بشی کردیم و ثبت نام کردیم برای گرفتن جایزه چندتایی هم عکس گرفتیم

[Only registered and activated users can see links]

اینم خانوم عکاسی که دنبال سوژه بود

اینم کورسی سوارای همایش

علی تِک هم با تاخیر رسید به همایش

اینم خبرنگاری که دوچرخه ی یکی از شرکت کننده ها رو گرفت تا باهاش دوری بزنه و اونم برای خودش یه گزارش بزاره توی بایک بیستش

البته اول بدون کلاه بود که من بهش گفتم کلاه رو بذار سرت فرهنگ دوچرخه سواری داشته باش و لی بلد نبود کلاه رو سرش بذاره که براش ردیفش کردم ولی توی گزارشش شبکه 5 اون قسمتش که سوار دوچرخس نبود

همایش تقریبا ساعت 10 استارت خورد

جالبش اینجا بود که حضور خانوم ها توی همایش مانعی نداشت و یه 7-8 نفری خانوم هم با ما هم رکاب بودن

ایناهاش

اینم دوست بایک بیستیمون علی تِک

اینم از حضور پر شور کودکان

اِاِ اینم خودم

بعد که رفتیم پارک لاله آقای حبیب طوفان رو هم اونجا دیدم و دوچرخه ی علی یکم مشکل داشت توی پارک ردیفش کرد و گفتیم با گروه توسکا بریم پارک آب و آتش یه 15 نفری بودیم افتخار هم رکابی با آقا حبیب هم نصیب ما شد

چندتا عکس تکی گرفتیم

این نگهبانه هم هی میگفت اینجا تجمع نکنید و میان به من گیر میدن و از این حرفا

اینجا هم 2-3 نفری از جمله من به علت گیر کردن پا توی فیکس خوردیم زمین که یه گوشواره هم دوستان شکوندن

دیگه نخود نخود هرکه رود خانه ی خود شدیم بچه های شرق با هم راه افتادیم که برگردیم از حقانی از اونجا هم همت

آقا حبیب هم ظاهرا تنهایی راه افتاد به سمت غرب

رفتیم تا خاک سفید محل آقا صابر اینا

از کنار مغازشون رد شدیم رفتیم فلافلی عمو حسن به پیشنهاد آقا احسان از بچه های اون محل یه فلافلی هم زدیم بر بدن از اونجا هم 4 نفر شدیم و رفتیم سرخه حصار از درب بالا رفتیم تا پیست من از دوستان خداحافظی کردم و راه افتادم که برم خونه چون کار داشتم

ساعت 3 رسیدم خونه

خیلی خوش گذشت البته هوا همچین پاک هم نبود فقط اسمش هوای پاک بود جای شما خالی

حدود 55 کیلومتر هم مسیر طی کردیم ;)

hasator
2014/01/20, 08:34
سلام ...

تشکر از گزارشتون ... چند نفری تو همایش شرکت کرده بودن ؟ ... در مقایسه با همایش قبلی چطور بود ؟

yahya_021
2014/01/20, 12:11
حدود صد نفر بودن نسبت به همایش قبلی نصف یا شایدم یک سوم شده بودن

همایش قبلی بچه مدرسه ای ها رو هم آورده بودن و بهشون دوچرخه میدادن ولی این دفعه خبری از دوچرخه ی امانتی نبود

farhadghasemy
2014/01/20, 15:14
حدود صد نفر بودن نسبت به همایش قبلی نصف یا شایدم یک سوم شده بودن

همایش قبلی بچه مدرسه ای ها رو هم آورده بودن و بهشون دوچرخه میدادن ولی این دفعه خبری از دوچرخه ی امانتی نبود
یه شهر چند میلیونی اونوقت فقط صد تا دوچرخه سوار!!!

AliFatehi
2014/01/20, 17:23
مرسی آقا یحیی...دمت داغ...تنور نونوایی :p

دوستان دیگه هم که رفتن عکساشونو تو همین تاپیک بزارن تا همه استفاده کنیم...با تشکر

خیلی دوست داشتم برم همایش رو اما اونقدر حالم بد بود که نگو...با قرص و آمپول هم حالم بهتر نشد به اون صورت...

گلو درد داره بدجور اذیتم میکنه:13:....خوشا به حالت ای بایک بیستی :D

NASER1394
2014/01/20, 23:03
یحی جان دمت حسابی گرم ... انتظار میرفت دوچرخه سوارای بیشتری شرکت میکردن ...

یعنی خوشم میاد تعدادشون کم هم باشه فرهنگ جا افتاده و همه با کلاه اومدن ...

ماشالله چقدرم فوجی بینشون زیاده مخصوصا این یکی بقل دست شما که رنگبندی رو ست کرده که خیلی جالب شده ..

farshad_khoda
2014/01/20, 23:27
آقا خیلی ممنون عالی بود

آقا خیلی ممنون عالی بود

- - - - - - - - - -

آقا خیلی ممنون عالی بود

hasator
2014/01/21, 02:18
بازم جا داره خدا رو شکر کنم ... تو شهرمون (البته اگه شهرستانمون رو هم حساب کنیم ) با جمعیت حدود 40هزار نفر 100 نفر شرکت کننده فوق العاده هستش دادا ...

پایتخت خیلی کار داره به ما برسه .... یک نکته ای هم که باید بهش توجه کرد اینکه بیشتر شرکت کننده ها در شهرمون سنین پایین هستن و در آینده جواب بهتری میشه گرفت (در زمینه فرهنگ سازی) ....

Hamzeh
2014/01/21, 20:43
البته دوچرخه سوارهای پایتخت خیلی بیشتر از اینها هستند. تهران مشکل اش اینه که اولا کوهپایه ای هست و مخصوصا توی مناطق شمالی شیب نسبتا زیادی داره که رکاب زدن تو این شیب ها کار هر کسی نیست. و دیگه اینکه شرق تا غرب و شمال تا جنوب تهران انقدر راه هست که خودش یه مسافرته ;) شما اگر تو گزارش های همین سایت دقت بکنی توی همون روز همایش گروه های مختلف تو جاهای مختلف تهران برنامه داشتند و همه نرفتن برای این همایش.
خود من می خواستم بیام برای همایش ولی یا باید با ماشین تا یه جایی میومدم، یا اینکه بیشتر از یه نصف روز وقت میذاشتم برای رفت و برگشت به این همایش و با توجه به آلودگی هوا و کمبود وقت و نبود ماشین :p همون سمت خونه حدود 20 کیلومتر رکاب زدم و برگشتم.