PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه گروه دوچرخه سواری فرار مسیر روستای وردیج 27 دی 92

yahya_021
2014/01/18, 21:53
با سلام خدمت دوستان بایک بیستی داستان از اونجا شروع شد که توی فیسبوک دیدم گروه فرار این برنامه رو گذاشته خوب برای من که شرق تهرانم باید تا غرب رکاب بزنم و از اونجا استارت برنامه میخوره یکم سخت بود ولی خوب گفته بودن آروم حرکت میکنن منم گفتم ببینم اگه بچه های گروه فراز برنامه نداشتن میرم.به ali tech هم گفتم اگه تو هم میای به من خبر بده تا میدون آزادی رو باهم بریم که اوشون هم گفتن دوچرخشون مشکل داره و نمیتونن بیان شب تخم مرغ آبپز کردم و تصمیم گرفتم که برم لباسامو هم برای فردا آماده کردم ساعت گذاشتم برای 5:30 با یه ربع تاخیر بیدار شدم و اس ام اسی اعلام حضور کردم چون میترسیدم بیدار نشم و بگن چه بد قول بود این پسره 6:30 از درب خونه راه افتادم میترسیدم که دیر برسم طبق تخمین ها ولی خیابونا خبوت بود و منم پر انرژی رکاب میزدم

ساعت 6:30 چهارراه کوکاکولا قرص ماه هم خودنمایی میکرد

[Only registered and activated users can see links]

ولی برخلاف تخمین ها ساعت 7:10 دقیقه رسیدم میدون آزادی خودم کف کرده بودم قرار گروه ساعت 7:30 تا 8 بود

دیدم وقت زیاده یه نون بربری قبل از میدون گرفتم با پنیر گفتم بریم حتما بچه ها هم هستن الان باهم میخوریم

بساط لحو و لعب رو جور کردم اومدم دیدم کسی نیست یواش یواش خوردم تا کم کم دوستان اومدن نصف بربری رو خورده بودم
به هرکی هم بفرما میزدم نمیخوردن ناراحت بودم تا دوتا از دوستان که با کسی تعارف نداشتن اومدن کمکم

بعد از گرفتن چندتا عکس راه افتادیم

ضلع شمال غربی میدون آزادی
[Only registered and activated users can see links] 018549.jpg

حدود 30 نفری بودیم

چندتا از عکسا هم از توی عکسای گروه سرقت کردم

[Only registered and activated users can see links] 13733.jpg

اینم آقا باقر داوودی پور فرمانده گروه فرار

[Only registered and activated users can see links] 839440.jpg

اینجا هم اول جاده روستای وردیج هستش بعد از یه سربالایی سنگین اینجا گفتن لباسا رو یه مقدار کم کنید که دیگه سربالاییه

اینم از مسیر روستا

[Only registered and activated users can see links] 6615736.jpg

[Only registered and activated users can see links] 739319.jpg

مسیرش سربالایی بود ولی هواش خیلی خوب بود اینو وقتی برگشتیم توی شهر فهمیدم
راستی اینم بگم که ایر روستا شمال وردآورد بالای کوه ها هستش حدود 15 کیلومتر از میدون آزادی رو به سمت کرج رکاب زدیم از اونجا به سمت راست که میشه جهت شمال رکاب زدیم از کنار پروژه آتی شهر هم رد شدیم سمت راست یه مسیر بود که تابلو روستا وردیج رو داشت

رفتیم تا 4 کیلومتر مونده به روستا توی یه سفره خونه دوباره بساط لحو لعب اصلی رو پهن کنیم البته بعضی از دوستان پر قدرت تا روستا رفتن و برگشتن بعد بساط لحو ولعب رو راه انداختن

اینم جلوی سفره خونه عکس تکی

[Only registered and activated users can see links] 5817446.jpg

اینجا از نظر نقش نگار هایی که توست باد و بارون روی کوهها ایجاد شده معروفه نقش و نگار هایی که میگن مثل جمجمه آدم و حیوانات هستش والا من که هیچ حیوونی توش ندیدم شایدم دقت نکردم ولی هیچ جا این مدلیشو ندیده بودم

اینم عکس تکی با کوه ها

[Only registered and activated users can see links] 120727.jpg

اینم مسیر برگشت بعد از حدود 40 دقیقه استراحت و سوخت گیری در سفره خونه

[Only registered and activated users can see links] 09904.jpg

بچه ها گوله کرده بودن میومدن پایین

اینجا هم پایین مسیر روستاس وایستادیم و قداری حرکات کششی انجام دادیم

[Only registered and activated users can see links] 3111943.jpg

بعضی از دوستان از همینجا از همت به راهشون ادامه دادن البته آقای داوودی پور بهشون توصیه کرد که از اتوبان نرن که اگه خدایی نکرده اتفاقی براشون بیوفته به دلیل ممنوع بودن ورود دوچرخه به بزرگراه صد در صد مقصر هستن ولی اون عده گفتن ما مجبوریم درک کن آقای داوودی پور هم پس از درک کردن براشون آرزوی موفقیت کرد و باقی ما هم به مسیرمون ادامه دادیم به سمت جاده مخصوص

اینجا هم وقتی میخواستیم بریم اون طرف جاده مخصوص

[Only registered and activated users can see links] 11341.jpg

خیلی خوش گذشت جای همه دوستان خالی

نزدیکای خونه دیگه خیلی خسته شده بودم با اینکه خیابون شیب نداشت رکاب زدن برام سخت شده بود

یه ناجوانمرد هم وقتی توی سفره خونه بودیم کیلومتر منو دستکاری کرده بود و کیلومترم صفر شده بود ولی فکر میکنم از خونمون مسیر رفت و برگشت 110 تا 120 کیلومتر بود دیگه از کت و کول افتاده بودم ساعت 4 رسیدم خونه.به امید دیدار یحیی :)

sanaz20
2014/01/18, 22:11
خسته نباشید. بسیار گزارش خوب و عالی ای بود و معلوم هست که بهتون حسابی خوش گذشته....
خوشم اومد. یووووهووووووووووو:46:

maziarn007
2014/01/18, 22:26
آقای انتظاریون هم با شما بود؟

ali tech
2014/01/18, 22:31
آخ که چقدر دلم میخواست بیام ولی چرخم اصن راه نمیره ولی همایشو انشالا میرم

kaveh723
2014/01/18, 23:04
برنامه ي خيلي خوبي بوده. خسته نباشين. ممنون از گزارش. دوست دارم يه بار اون طرفي برم.

yahya_021
2014/01/18, 23:15
آقای انتظاریون هم با شما بود؟

متاسفانه اسم اکثر دوستان رو نمیدونم توی صفحه فیسبوکی گروه اکثر عکسا تگ شدن

ممنون از دوستان عزیز

AliFatehi
2014/01/19, 09:01
گزارش خوبی بود و خسته نباشید....اسم گروه رو فکر کردم اشتباه نوشتی :p آخه فراز و فرار فرقشون یک نقطه بیشتر نیست...فرار یعنی چی اونوقت؟! یعنی فراری هستن؟!

MohammadMTB333
2014/01/19, 10:59
آقا یحیا بچه محلا رو دریاب.
منم دوست دارم که برنامه های گروه فرار رو شرکت کنم ولی چون تنهام نمی رم خوشحال میشم اگه توبرنامه هاشون شرکت می کنی به منم خبر بدی تا با هم تا آزادی برکاب بزنیم و تو برنامه شرکت کنیم.
منم شرق تهرانم میدان امامت. محمدرضا هستم.

mSafdel
2014/01/19, 11:32
آقا یحیا بچه محلا رو دریاب.
منم دوست دارم که برنامه های گروه فرار رو شرکت کنم ولی چون تنهام نمی رم خوشحال میشم اگه توبرنامه هاشون شرکت می کنی به منم خبر بدی تا با هم تا آزادی برکاب بزنیم و تو برنامه شرکت کنیم.
منم شرق تهرانم میدان امامت. محمدرضا هستم.
محمدرضای عزیز ذکر شماره تماس تو سایت مجاز نیست به همین خاطر شماره شما از پست حذف شد.

ای بابا بچه محلیم که! چرا تا حالا ندیدمت؟!
الان یه خورده سرماخوردگی گریبانگیر بچه های فراز شده ولی اگه مایل بودی به محض اینکه دوباره برنامه هامونو راه انداختیم به تو هم خبر بدم که بیای

MohammadMTB333
2014/01/19, 11:38
مدیر ارشد عزیز من عذرخواهی میکنم در جریان این موضوع نبودم.
حتمااین کارو بکنید.خوشحال میشم که در کنارتون باشم.
فقط چطوری خبر می دین؟؟

erfa
2014/01/19, 11:46
خسته نباشی
فقط عکسا رو فک کنم با موبایل گرفته بودی!!!!
خیلی جاده های خوبی دارین قدر بدونین!!!!!

masoud11
2014/01/19, 12:40
کورسی سوارا با کوهستان سوارا ؟؟؟؟ خیلی نامردیه احتمالا کورسی سوارا حتی یک قطره عرقم نکردن

تك درخت
2014/01/19, 13:23
واي عجب كوهييييي

خيلي خوشگله
اينا چهره هاييه كه من توش ديدم!!!!!!

شماره يك شبيه نيم رخ چهره سرباز هخامنشيه البته بعد از تصادف :7:
شماره دو ، دوتا چهره كه يكيش نيم رخه به طرف بالا و يكي روبه رو حالت دراز كش
شماره سه شبيه يه پير مرده كه كلاه گذاشته
شماره چهار شبيه يه سربازه باكلاه كه داره ميخنده

خييييييييييييييييلي جالب بود واقعا
مرسي از گزارش خوبتون[Only registered and activated users can see links]

alireza9763
2014/01/19, 13:35
گزارش خوبی بود و خسته نباشید....اسم گروه رو فکر کردم اشتباه نوشتی :p آخه فراز و فرار فرقشون یک نقطه بیشتر نیست...فرار یعنی چی اونوقت؟! یعنی فراری هستن؟!
اسم گروه فرار هست.فرار یک تاکتیک توی رشته کورسی هست که مثلا توی مسابقات دوچرخه سواری اگر از یک گروه 3 نفر در مسابقه شرکت کنه توی مسیر های خاص مثل سربالایی ها اونی که قدرت بدنی بیشتری داره سرعت میگیره و به اصطلاح فرار میکنه.

yahya_021
2014/01/19, 15:39
کورسی سوارا با کوهستان سوارا ؟؟؟؟ خیلی نامردیه احتمالا کورسی سوارا حتی یک قطره عرقم نکردن

برنامه تفریحی بود کسی مسابقه نمیداد البته یه چیزی که من تازه توی این برنامه فهمیدم این بود که کورسی سوارا هم میونه ای با سربالایی ندارن چون با دنده هاشون جور در نمیاد دنده ها رو رو سبکترین حالت هم بذارن بازم براشون سنگینه جلو هم فقط دوتا طبق دارن

علی آقا اسم گروه فرار هستش و فرماندشم آقای باقر داوودی پور از پیشکسوتان کورسی سواره همینطور که علیرضا گفت وقتی این کورسی سوارا گوله میکنن چند نفر رو جا میذارن بهش میگن فرار :63: از دست این کورسی سوارا

محمد رضا ی عزیز من معمولا قبل از برنامه هایی که میخوام برم اعلام میکنم این برنامه رو هم که اعلام نکردم دو دل بودم به امید دیدار در برنامه های بعدی

برنامه تفریحی بود کسی مسابقه نمیداد البته یه چیزی که من تازه توی این برنامه فهمیدم این بود که کورسی سوارا هم میونه ای با سربالایی ندارن چون با دنده هاشون جور در نمیاد دنده ها رو رو سبکترین حالت هم بذارن بازم براشون سنگینه جلو هم فقط دوتا طبق دارن

علی آقا اسم گروه فرار هستش و فرماندشم آقای باقر داوودی پور از پیشکسوتان کورسی سواره همینطور که علیرضا گفت وقتی این کورسی سوارا گوله میکنن چند نفر رو جا میذارن بهش میگن فرار :63: از دست این کورسی سوارا

محمد رضا ی عزیز من معمولا قبل از برنامه هایی که میخوام برم اعلام میکنم این برنامه رو هم که اعلام نکردم دو دل بودم به امید دیدار در برنامه های بعدی

- - - - - - - - - -

ممنون از همه دوستانی که این گزارش رو خوندن

حبیب طوفان
2014/01/19, 16:15

من عااااشق بربریم
آقا یحیی گزارش خوبی بود.امیدوارم همیشه اینجوری خوش بگذره

bagher davoudipour
2014/02/18, 02:20
بله. بود