PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه ریکاوری بعد از سرماخوردگی

mSafdel
2014/01/11, 19:14
دو هفته گذشته کلا خیلی بد گذشت. هم من هم پیمان سخت سرما خورده بودیم و به همین با وجود اینکه آقا رضا و یحیا اعلام آمادگی کردن برای اجرای برنامه ولی خوب نشد که برگزار بشه. بعد از دو هفته که همش با سرفه و درد و آمپول و دوا و ... گذشت گفتیم یه حرکتی بزنیم ببینیم چند مرده حلاجیم. خلاصه با پیمان قرار گذاشتم 5شنبه ظهر بریم چیتگر. قرارمون میدون سبلان بود.
از خونه که اومدم بیرون دیدم وای چه هوای آلوده ای اصلا نفس نمی شد کشید. یه لحظه داشتم پشیمون میشدم که یه لحظه وجدان دوچرخه ایم اومد سراغم: ایستاده مردن روی زین دوچرخه بهتر از هزار بار زندگی کردن کنج بخاریه!!! منم که حرف گوش کن سریع خودمو رسوندم میدون سبلان
همون موقع هم پیمان رسید و دوچرخه ها رو باز کردیم و سوار ماشین کردیم. طی کردن همین مسافت کوتاه از خونه تا میدون سبلان که حدود چهار پنج کیلومتر بود نشون داد که خیلی ضعیف شدم تو این دو هفته و اصلا آمادگی ندارم مخصوصا از نظر نفس که بدجوری کم میاوردم
خلاصه راه افتادیم سمت چیتگر.
وقتی رسیدیم چیتگر با اینکه آفتاب تو آسمون بود ولی هوا خیلی سرد بود و همین باعث شده بود که هم پارک و هم پیست خیلی خلوت باشه. خلاصه چرخ هار و راه انداختیم و می خواستیم راه بیفتیم که حس کردم که چرخ جلو کمی لق میزنه. پیچ و بست ها رو چک کردم ولی مشکل حل نشد و مجبور شدم با جناب استاد تماس بگیرم. صابر هم تلفنی راهنمایی لازمو انجام داد و مشکل برطرف شد و راه افتادیم سمت پیست مثله شده چیتگر.
نمیدونم قراره چیکار کنن ولی کلا گند زدن به پیست چیتگر بدجوری! با هر مشقتی بود چند دوری توی پیست زدیم و یه چند تایی عکس گرفتیم. هوا خیلی سرد بود و همین باعث شده بود که عکس گرفتن سخت بشه و تمایل ما هم به عکس گرفتن کم.

پیمان سر پیچ های چیتگر
[Only registered and activated users can see links]

مرکب منم که نیازی به معرفی نداره ;)

بعد از اینکه خسته شدیم برگشتیم پیش ماشین و دیگه آفتاب هم نشسته بود و هوا سردتر هم شده بود و ما هم که ناهار نخورده بودیم گرسنمون شده بود. پیمان ناهار خودشو آورده بود که با اجازتون 4 تایی خوردیمش. مهمونامون اینا بودن:

اینم پیمان که داره تعارف میزنه به یکی از مهمونا

موقعی که می خواستیم بیایم چیتگر نزدیک پارک که رسیدیم به علی آقای فاتحی یه پیامک دادم که اگه وقت داره بیاد هم ببینیم همدیگه رو هم یه رکابی زده باشیم ولی متاسفانه به دلیل نقص فنی گوشی ایشون که متعلق به عهد خانقلی خان چهارم بود و هیچ رقمه هم حاضر به دل کندن ازش نیست، پیامک ما دیر دستش رسید و وقتی رسید پارک که ما در حال رفتن بودیم. فقط حسنش این بود که علی رو دیدیم و دیداری تازه شد و گپی زدیم و خوش گذشت. یه عکس یادگاری هم گرفتیم

بعدش هم که سوار شدیم و برگشتیم خونه.
رسیدم خونه تا نیم ساعت زیر دوش آب گرم بودم که فقط سرما از بدنم بره بیرون. روز سردی بود و هنوز ضعف بیماری از بین نرفته بود ولی خیلی خوش گذشت و فهمیدم که تو همین دو هفته خیلی دلم برای دوچرخه و دوچرخه سواری تنگ شده بود.
از همراه همیشگی پیمان عزیز هم تشکر می کنم هم برای اینکه زحمت رانندگی گردنش بود هم اینکه به خاطر سرمای هوا منو تا دم خونه رسوند.

خوش باشید و همیشه پا به رکاب

Dirt
2014/01/11, 19:40
تهران واگن گاشنگه...اونجا برا بیک سوار یا اتومبیل سواره شدن؟
مرسی‌ صفدل

giant_hz
2014/01/11, 21:19
ممنونم آقای صافدل عزیز:o
روز بسیار خوبی بود . . . مخصوصا که علی آقا رو هم بعد از مدت ها ملاقات کردیم و بسی دیدگانمون منوّر گشت.
:bunnyearsmiley:

NASER1394
2014/01/11, 21:31
محمد جان ... بازم همین خوبه با اوضاع بیماری مبارزه میکنی و تمرین رو فراموش نمیکنی ... نظرها متفاوته

ولی به شخصه زمانی که سرما میخورم بیشتر از بقیه وقتها غذا میخورم مخصوصا میوه ( پرتقال )

یه معجونی هم برات سراغ دارم اساسی ... پ خ میکنم برات ...

pouya
2014/01/11, 21:39
اقای صافدل بسی خوشحال و خوشنودیم که الهی شکر بهتر شدید! الهی هزار مرتبه شکر که امروز تونستید بعد یک هفته دلی به (به قول بچه ها ) دلی به رکاب بزنید و یه صفایی کنید! خداقوت! براتون بهترین هارو ارزو دارم! از خدا میخوام از ریکاوری هم زودی خارج بشید و دیگه نرمال بشید! انشالله! خوشحال شدم ..

giant_hz
2014/01/11, 21:49
به شخصه زمانی که سرما میخورم بیشتر از بقیه وقتها غذا میخورم مخصوصا میوه ( پرتقال )

یه معجونی هم برات سراغ دارم اساسی ... پ خ میکنم برات ...

آقا ناصر منم مثل شمام ، موقع سرماخوردگی اشتهام زیاد میشه . . .
میگم این معجون های شما به درد پوست و استخون ها نمیخوره ؟ بخوریم بلکه چاق شیم . . . :30:

ali tech
2014/01/11, 23:49
به امید سلامتتون و گروه فراز
انشالا که همیشه سالم باشین ولی خوبیت نداشت بدون بقیه بچه های فراز رفتینا!!!!!!!!!

mSafdel
2014/01/11, 23:55
تهران واگن گاشنگه...اونجا برا بیک سوار یا اتومبیل سواره شدن؟
ممنون آقا مهدی. ایشالا هوا که گرم و آفتابی شد یه سر بیا تهران بریم سواری
اونجایی که با دوچرخه عکس گرفتیم پیست مخصوص دوچرخه سواری چیتگره ولی اون قسمتی که پشت سرمون ماشین هارو پارک کردن پارکینگ ماشین هاست.

ولی به شخصه زمانی که سرما میخورم بیشتر از بقیه وقتها غذا میخورم مخصوصا میوه ( پرتقال )
ناصر جان یعنی خودمو بستم به پرتقال و نارنگی. علاوه بر اون قرص ویتامین C هم روزی یکی میخوردم
از فردا هم معجون شمارو شروع می کنم :63:

از پویای عزیز و پیمان جان هم تشکر می کنم :12:

Farshad- MTB
2014/01/12, 00:45
خوش به سعادت آنان که پریود خوب شدنشان کم است!!!!.من بدبخت رسما 3 هفته از مدار خارج میشم!!...

Hesambnd
2014/01/12, 00:55
مرسی استاد ، سرما خوردگی سرماخوردگی قدیم الان سرما بخوری دو هفته راحت می ندازه نمی دونم چرا؟
قضیه این تخته ها چی هست

Farshad- MTB
2014/01/12, 01:20
آقا یه سوال حاشیه ای!..آقا پیمان چن کیلویی شما!؟

mSafdel
2014/01/12, 01:23
قضیه این تخته ها چی هست
حسام جان طراحان پیست چیتگر سلیقه به خرج دادن بعضی از قسمتهای پیستو با دیوار تخته ای مثل همینی که تو تصویر میبینی محصور کردن :riz273:

ali tech
2014/01/12, 01:49
حسام جان طراحان پیست چیتگر سلیقه به خرج دادن بعضی از قسمتهای پیستو با دیوار تخته ای مثل همینی که تو تصویر میبینی محصور کردن :riz273:
من که میگم برم درست کردن

sepehr82
2014/01/12, 01:53
موقعی که می خواستیم بیایم چیتگر نزدیک پارک که رسیدیم به علی آقای فاتحی یه پیامک دادم که اگه وقت داره بیاد هم ببینیم همدیگه رو هم یه رکابی زده باشیم ولی
متاسفانه به دلیل نقص فنی گوشی ایشون که متعلق به عهد خانقلی خان چهارم بود و هیچ رقمه هم حاضر به دل کندن ازش نیست،
پیامک ما دیر دستش رسید و وقتی رسید پارک که ما در حال رفتن بودیم. فقط حسنش این بود که علی رو دیدیم و دیداری تازه شد و گپی زدیم و خوش گذشت. یه عکس یادگاری هم گرفتیم

-----------------------------------
سلام و درود ...................
.... // به این ووی گولولندز :: افشاگری دوستانه ورزشی .......:46:. .... راست میگه دیگه برو عزیزم اون دستگاه بنداز تو دریاچه دیگه ...... .!

محمد شما شانس آوردی والله ...... // آی آی کار ما اون روزبه جای رکابزنی شده بود تلاش برای ارتباط :p7977cujr38iyymsu8: بعدش هم :73: : زنگ زدم به کاوه ... پشت خط علی فاتحی بود ... ما را میگی :5:

giant_hz
2014/01/12, 06:40
آقا یه سوال حاشیه ای!..آقا پیمان چن کیلویی شما!؟

:21: والا پارسال مارسالا یه 60 تایی بودیم ، دیگه رومون نشود خودمونو وزن کنیم . :o

Vahid_FRD
2014/01/12, 07:49
می گم محمد جان شما یکی از خوبی های این سرماخوردگیت اینه که فکر کنم یه مقدار وزن کم کردی ها
این یه قسمتشو به فال نیک بگیر

بعدش علی تو هنوز اون کفش قشنگ ها رو داری ... ای ول پسر

sepehr82
2014/01/12, 11:08
:21: والا پارسال مارسالا یه 60 تایی بودیم ، دیگه رومون نشود خودمونو وزن کنیم . :o

من هم مثل شما 60 تایی هستم ... بدنبال کشف انگل در وجودم بودم ... که پی به یک بیماری عفونت زا .... بردم !!
خیساندن انجیر خشک در لیوان(24ساعت) // آشامیدن آبش و خوردن گوشت (میوه انجیر ) در زمان ناشتا :36:

// آزمایش کشت مدفوع هم برای شناسایی وجود احتمالی انگل ضرری ندارد :36:

NASER1394
2014/01/12, 14:00
آقا ناصر منم مثل شمام ، موقع سرماخوردگی اشتهام زیاد میشه . . .
میگم این معجون های شما به درد پوست و استخون ها نمیخوره ؟ بخوریم بلکه چاق شیم . . . :30:

پیمان جان ... آرزوی چاقی بدترین و بزرگترین اشتباه تو زندگیت میتونه باشه ... سلامت و تندرستی بزرگترین نعمته

چاقی به مرور زمان به سراغت خواهد آمد . ( با افزایش سن ) چرا که با افزایش وزن بدن در مقابل بیماری ضعیف میشه

Farshad- MTB
2014/01/12, 17:57
من هم مثل شما 60 تایی هستم ... بدنبال کشف انگل در وجودم بودم ... که پی به یک بیماری عفونت زا .... بردم !!
خیساندن انجیر خشک در لیوان(24ساعت) // آشامیدن آبش و خوردن گوشت (میوه انجیر ) در زمان ناشتا :36:

// آزمایش کشت مدفوع هم برای شناسایی وجود احتمالی انگل ضرری ندارد :36:

در خصوص بیماری فوق الذکر هر از چند گاهی لیوانی شراب نوش جان بفرمایید ..بد نیست

AliFatehi
2014/01/12, 18:13
ممنونم آقای صافدل عزیز:o
روز بسیار خوبی بود . . . مخصوصا که علی آقا رو هم بعد از مدت ها ملاقات کردیم و بسی دیدگانمون منوّر گشت.
:bunnyearsmiley:

پیمان جون منم واقعا از دیدن شما و آقا صافدل حسابی خوشحال شدم....یعنی اونقدر دلم تنگ شده بود که بدون گرم کردن و .... رکاب زدم تند تند اومدم...:12:

.... // به این ووی گولولندز :: افشاگری دوستانه ورزشی .......:46:. .... راست میگه دیگه برو عزیزم اون دستگاه بنداز تو دریاچه دیگه ...... .!
محمد شما شانس آوردی والله ...... // آی آی کار ما اون روزبه جای رکابزنی شده بود تلاش برای ارتباط :p7977cujr38iyymsu8: بعدش هم :73: : زنگ زدم به کاوه ... پشت خط علی فاتحی بود ... ما را میگی :5:

آقا سپهر....ما والا خرجامون زده بالا نمیتونیم گوشی عوض کنیم وگرنه کور از خدا چی میخواد؟؟؟؟؟.....

اون روز هم کاوه گفت گوشی رو من جواب بدم چون قبلا با من صحبت کرده بودین فکر کنم خجالت میکشید....

بعدش علی تو هنوز اون کفش قشنگ ها رو داری ... ای ول پسر

وحید جون چه کنیم که این کفش هم ترکید....یکی دیگه برای امسال میخرم....اینم تو فوتبال ترکید....تو عمرش 1 بار باهاش فوتبال بازی کردم...پوکید....اما بازم مرده کارمو راه میندازه :smilies-azardl (13)

در آخر از آقای صافدل عذر میخوام که دیر دیدم پیامکشونو:smilies-azardl (13) و همون دیدار برام خیلی خیلی ارزش داشت.....یاد اولین برنامه که چیتگر آقای صافدل ، مجید ، علی بایک رانر و من داشتیم افتادم....:52:یادش بخیر.....

giant_hz
2014/01/12, 20:17
پیمان جان ... آرزوی چاقی بدترین و بزرگترین اشتباه تو زندگیت میتونه باشه ... سلامت و تندرستی بزرگترین نعمته

چاقی به مرور زمان به سراغت خواهد آمد . ( با افزایش سن ) چرا که با افزایش وزن بدن در مقابل بیماری ضعیف میشه

من محض مزاح گفتم ناصر جان ، وگرنه خودم آنچنان تمایلی به افزایش وزن ندارم ! هرچند یه کوچولو که بیام رو فرم بد نیست ، اما اینجوری هم خودم ناراضی نیستم ! خیلی ها حتی منو سرزنش میکنن که چرا لاغری دوچرخه سواری هم میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من گوشم بدهکار نیست:29: بهتر از ( ببخشید عذرخواهی میکنم سوتفاهمی نشه منظورم فرد خاصی نیست ) خوردن و آشامیدن مفرط ، شکم گنده کردن و همیشه یه جا نشستن و کرخت بودنه . با همین وجود انرژی که در خودم میبینم توی اطرافیانم نمیبینم........ و اینه که همیشه خود درونی منو قبول داره و تائید میکنه . :40:

پ ن :
راستی آقای صافدل .......
امروز یادم اومد اونروز یادمون رفت یه کاری کنیم ..............:31:
اسپـــــــــَ. . . . . . . . :1:

mSafdel
2014/01/13, 00:16
راستی آقای صافدل .......
امروز یادم اومد اونروز یادمون رفت یه کاری کنیم ..............:31:
اسپـــــــــَ. . . . . . . . :1:
من که یادم نیومد چی یادمون رفته :30:

sepehr82
2014/01/13, 00:25
در خصوص بیماری فوق الذکر هر از چند گاهی لیوانی شراب نوش جان بفرمایید ..بد نیست
ممنونم نظر لطف شماست آقا فرشاد:riz304: ولی :

منظورم را بدرستی متوجه نشده اید ! ... در واقع من درست ننوشتم که جمله ام گویا باشه ...

منظورم توصیه اایی برای آقا پیمان بوده ..بابت سبک وزن بودنشان ..... /// که بنده هم میدونید که لاغر هستم (بدون پیه ) و فکر می کردم که انگل دارم ..... ولی اینطور نبود .... // و // متوجه بیماری ...... دیگری شدم که بهش مبتلا شده ام .
------------------------------------
و اون داستان انجیر را هم برای ایشون ( و افراد لاغر هست ) آقا پیمان ... نوشتم .... (البته فالبداهه شده ها ) و می تونم دقیقتر ..پیگیرش باشم ..و با مطلب محکم تری خدمت برسم ...( در صورت تمایل ایشون ) :riz304:

giant_hz
2014/01/13, 07:11
و اون داستان انجیر را هم برای ایشون ( و افراد لاغر هست ) آقا پیمان ... نوشتم .... (البته فالبداهه شده ها ) و می تونم دقیقتر ..پیگیرش باشم ..و با مطلب محکم تری خدمت برسم ...( در صورت تمایل ایشون ) :riz304:

آقا سپهر ، با عرض سلام :46:
بنده همیشه از راهنمایی های بسیار بسیار سازنده شما فیض میبرم . اتفاقا خودم هم جدیدا احساس میکنم دقیقا باید یک مشکل معده یا روده ای باید باشه ! :riz273:
همین دیشب که انجیر رو توصیه کردین ، بهش عمل کردم و الآن هم ناشتا دارم این کار رو میکنم ...........:44:
و خوشحال میشم اگر از این تجربیات و تجویزات طب سنتی تون در اختیار بگذارید .:riz304:

من که یادم نیومد چی یادمون رفته :30:

بابا اسپند رو میگم . . . . :1: