PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش دوچرخه سواری پارک جنگلی چیتگر - دریاچه چیتگر 92/10/06

AliFatehi
2013/12/27, 23:31
سلام خدمت دوستان عزیز بایک بیستی گل و گلاب....

امروز هم طبق قرارمون برنامه چیتگر - دریاچه رو داشتیم که به شکر خدا اجرا شد و خیلی خوش گذشت و جای همه دوستانی که نیومدن خالی بود....

ساعت 1:30 قرار داشتیم تو چیتگر...من 1:12 دقیقه از خونه زدم بیرون...با کاوه تماس گرفتم و متوجه شدم با ساناز خانوم تو راه چیتگر هستن....

منم خیلی پرفکت از مسیر کوتاه تر اما آفرود رفتم...وقتی رسیدم حسابی گیج شده بودم بچه هارو ندیدم ، اونقدر شلوغ بود...که یهو صدای بچه هارو شنیدم....

بله کاوه ، ساناز خانوم ، محسن اونجا بودن.....یه سلام علیک و حال و احوالپرسی کردیم....

[Only registered and activated users can see links]

با تماس با حبیب متوجه شدیم که 10 دقیقه دیگه میرسه به ما.....محسن هم با امیر صحبت کرده بود و گفته بود که من یکم دیرتر میام برید تو پیست...

خلاصه گفتیم پیست رو یه دور بزنیم تا بچه ها برسن.....رفتیم جلوتر متوجه شدیم دوچرخه ساناز خانوم خیلی خیلی کمباده....

تو عکس اصلا معلوم نیست....چرخ عقب خیلی کمباد بود....چرخ جلو هم انگار تیوبی که یکم بادش کرده باشی بود...

گفتیم بریم یه تنظیم بادی بکنیم....و حبیب تماس گرفت که آقا کجایی گفتم بیا سمت آبخوری....

اینم بگم ما به توصیه آقا ناصر گوش کردیم و فوجی کاوه رو هم سوار شدیم...

اما همچین چنگی به دل نمیزد....

مارو همون لئو بس....خلاصه بگم آقا ناصر ما حرفتو گوش کردیم....:30:

حبیب رسید...

سلام و احوالپرسی و اینکه حبیب گفت سیم دنده عقبش پاره شده....

و دیدیم حبیب هم یه جواریی ست سایکل توریستی خفنی داره...یعنی آماده به سفر بود....:30:

بوق و چراغ که خودنمایی میکرد....

حبیب گفت یه دور بزنیم بعد من سیم دنده رو عوض میکنم...

همینطور رفتیم....

بچه ها به حرف من گوش نکردن و قسمتی که در دست تعمیر هست رو رفتن....من گفتم اونجا گرگ داره نرید....:9: اما امان از دست جوونای جویای نام :30:

داشتن دو لاین میکردن مسیر رو ایده بدی نبود...

که یهو خوردیم به مسیر آفرودک....

و خلاصه یه حاهایی شد که از دیوار سیمانی بعنوان پل استفاده کرده بودن و ما هم بدون معطلی پیشنهاد رد شدن رو دادیم البته محسن جلوتر از همه اونور بود...

معلوم نبود چیکار میکنن...گفتم نکنه دارن یه پیست مدل جدید میسازن...البته از اینا بعیده کاری هم واسه دوچرخه سوارا بکنن....

رفتیم و دور اول رو زدیم...یکم تو شیب ها هم من استارت زدم که حال داد...جاتون خالی....

امیر باهام تماس گرفت گفت من رسیدم و ما هم آخرای مسیر بودیم....

شروع کردیم یه دور دیگه بزنیم....البته حبیب سیم دنده عوض کرد و محسن به همه شکلات داد...و یه آب هم خوردیم...:29:

بچه ها در مورد مشکلاتشون تو سایت صحبت کردن...من هم جواب قاطع دادم...و امیر هم سکوت اختیار کرد :30:

حرکت کردیم و یه صحنه هایی دیدم بدجور تو مخم بوداااااااا.....

هر سری یه جا میریم من عکسهایی میگیرم با موضوعات اجتماعی....که مربوط به دوچرخه اس...دیگه فکر میکنم بدون شرح باشه...

رفتیم جلوتر....

خلاصه بچه ها درخواست دریاچه دادن و خواستن که ناهار بخورن...ما هم تابع دستوارت....گفتیم حداقل 3-4 دور پیست رو بزنیم بعد که گفتن دیر میشه...

به سمت فاز دو رفتیم و گفتیم یه عکسی از بچه ها بگیریم....البته بحث اینکه بچه ها زیرگذر رو یکم داستان دار کردن و دیرتر اومدن...بماند...

و گفتیم یه تدبیری بیاندیشیم....بچه هارو گفتم دست تکون بدین....کم بود خطری بشه....از حالت امیر مشخصه :30:

تیکه کلام روز من شده بود تدبیری بیاندیشیم....:9:

فاز دو اومده ها میگفتن ما هم بلدیم و رفتیم...بالاخره خوردیم به آفرود که از شانس بد حسابی خیس و گل بود....

که نتیجه اش شد این :

بعضی ها هم رفتن سرویس بهداشتی....برگشتن حسابی چشاشون باز شد....و دنیارو جور دیگه میدیدن....اینم مدرک....

گفتیم تو محیط دریاچه اینا ممنوعه....دوچرخه توشون نیست....پس دِ برو که رفتیم....

برای ناهار و استراحت بچه ها جایی پیدا کردن و جلوتر از ما رفتن....

یه پیرمردی اومده بود میگفت این دوچرخه ات حرفه ای و فلان...گفتم نه بابا این از این ارزوناست....

گفت چند خریدی...گفتم ارزون....گفت چند...گفتم 2 میلیون :9::30:

رفت لا لا :41:

دکوراسیونی که با شکست مواجه شد و به طرز قاطی پاتی یه جورایی فشن شد....هر کس هر جور خواست چیدمان کرد....

شروع برای لهو و لعب....

در حین آماده سازی....ما که یه بشقاب فول ماکارونی خورده بودیم...یعنی واقعا یه کوه بودااااا....گفتیم بزار عکاسی کنیم بی تره....

لئو هم هی گفت منو نمیخوای ببری تعمیر ؟؟؟ این توپی تنه ام داره میترکه...هی ترق ترق صدا میده....ازش عکس گرفتم که یکم ساکت بشه....:30:

لهو و لعب اولیه که حسابی بچه ها ور وسایل لهو و لعب داشتن....دوستان بدونید که گروه ما دست خالی نمیان و با شونه تخم مرغ مواجه نمیشین....خلاصه از ما گفتن :30:

به قصد پرنده که نزدیک مردم اومده بود عکاسی کردم یه موقع فکر بد نکنید

پرچم های ایران هم همه این مدلی....فکر کنم اینا قبل از مذاکرت ژنو اینطوری شده....

هوا هم که عالییییییییی پر از دود و کثیفی و هر چی بگم کم گفتم...

قبلا برج میلاد از اینجا دیده میشد....

خلاصه بگم ما هر جا بریم از این به بعد اسم بایک بیست همیشه نقش میبنده....

و کاوه از ما و صحبت تلفنیمون عکس وگرفت...

عکس دسته جمعی

و بچه ها تصمیم گرفتن از همت برن که ما هم تا سر خروجی شهرک باهاشون رفتیم....

و یه بای بای که همیشه سعی میشه انجام بشه....

با کاوه رفتیم مغازه دوچرخه سازی دوستان که بسته بود...

و تا سر بلوار هاشم زاده با کاوه با هم بودیم و خداحافظی از کاوه عزیز....

خوب این برنامه هم تموم شد و بحث در مورد گروه و اسم گذاری و .... شد....

نتیجه این برنامه این بود که مسافت کمتری طی شد اما تفریحی تر بود....امیدوارم به همه دوستانی که شرکت کردن خوش گذشته باشه...

اطلاعات تمرین :

مسافت طی شده : 28 کیلومتر
بیشترین سرعت : 35.7 کیلومتر بر ساعت
میانگین سرعت : 16.3 کیلومتر بر ساعت
مدت زمان تمرین : 3:30
مدت زمان رکاب زنی : 1:15 تقریبی

عکس از نقشه هم نیازی نیست چون مسیر خاصی نبوده....

amir@
2013/12/27, 23:55
خیلی خوب بود خیلی خوش گذشت وهم اینکه ازدیدار بادوستان بسیارخرسند شدم! اون عکس 21 همون خطریه هم اونجوری که نشون میده نیست ولی جالب شده!

giant_hz
2013/12/27, 23:58
بسیار عالی. . .
انشااله در آینده ای نه چندان دور برنامه مشترک داشته باشیم ، هر دو گروه . . .
:bunnyearsmiley:

salazar
2013/12/28, 00:09
اینم چیزی که گوشی نشون داد از تمرین امروز

خیلی خوب بود بعد از مدتها که سواری کردم خوش گذشت..
علی جان همچین کم هم نبودا برا ما..43کیلومتر شد:29:

AliFatehi
2013/12/28, 00:17
اینم چیزی که گوشی نشون داد از تمرین امروز

خیلی خوب بود بعد از مدتها که سواری کردم خوش گذشت..
علی جان همچین کم هم نبودا برا ما..43کیلومتر شد:29:

خوب برای ما کم شد....شما که اصولا 2تا 8 کیلومتر پیش رو داشتی یعنی 16 تا بیشتر از ما که تقریبا همین میشه...
مهم تمرین بود که انجام شد....امیدوارم با شوخی ها تو گزارش یا تمرین ناراحت نشده باشین...
من قصدی ندارم در کل....

SABER_MTB
2013/12/28, 00:20
ینم بگم ما به توصیه آقا ناصر گوش کردیم و فوجی کاوه رو هم سوار شدیم...

دوچرخه سواری بایک بیست

اما همچین چنگی به دل نمیزد....

چنگی به دل نمی زد......؟؟؟؟ عکس خدا رو پاره می کنی ؟؟؟

بچه ها در مورد مشکلاتشون تو سایت صحبت کردن...

ما رو یاد خاطرات دوران های مختلف تاریخ بایک بیست انداختی........وای وای وای......یعنی هر موقع می خواستم برم تمرینی سواری چیزی یه جوری هماهنگ می کردم بر و بچ بایک بیست نباشند.....

bahar
2013/12/28, 00:32
خدا قوت.. امیدورام در برنامه های بعدی بتونم شرکت داشته باشم ..
فعلا که سرماخوردم:2:.. با ابن حال دیروز ناپرهیزی کردم 1 ساعت رفتم یه چرخی زدم..

salazar
2013/12/28, 01:12
خوب برای ما کم شد....شما که اصولا 2تا 8 کیلومتر پیش رو داشتی یعنی 16 تا بیشتر از ما که تقریبا همین میشه...
مهم تمرین بود که انجام شد....امیدوارم با شوخی ها تو گزارش یا تمرین ناراحت نشده باشین...
من قصدی ندارم در کل....

بله اصل تمرین بود که خوش گذشت
نه بابا خیالت راحت..کیف هم میکنم من..آدم شوخ رو خیلی بیشتر دوست دارم:bunnyearsmiley:

sepehr82
2013/12/28, 01:22
سلام بر جوانان بایک بیست .......... :smileys-free-downloو ماشالله با روحیه و دوستداشتنی :28:...خیلی خوب کردید که رفتید ...ای والله .
ممنونم از گزارش تون .........
----------------------------------
باورم نمیشه تو یک همچین جایی زندگی می کنیم ما !!!!!!!!!! ؟
06 10 1392 ...وضعیّت آلودگی را باش ::

و این هم همان نقطه در تاریخ 09 09 1393... یعنی 26 روز قبل که اونجا با هم بودیم .... :
عکس پایین :

آستانه دریاچه ( درسته ؟) امروز :

:5::5::5:

همان نقطه و مکان 26 روز پیش ((( سعادتی نصیب مان شده بود نمی دانستیم ااا ))):

این که وگفتید آقا "محسن " (با لباس روشن ) همان جنابsalazar خودمان بید؟ ( هستندی ؟؟؟ ! ) :

او هم خیلی پر شور حال بیده گویا از بربره بالا آمده بیده ... گرد نخودشون ((بربره بالا)) اعلا بیدههه !!

و حبیب آقا هم با تشکلات نوپردازی آمده جون میده سیستم نوری شون برای عکاسی :25r30wi: ((ایشون در جا شناسایی شدند ))

ولی ما پیر مردها اعصاب این "بوق قطاری " ها را نداریم ها :25r30wi::

کاوه هم ماشالله ... همیشه خندان ...
و
امیر جون هم که ..از 18 ماه پیش که باهاشون آشنا شدم تا حالا ماشالله مردی شده و سالاری برای خودش ... .
خوشحال شدم از خوشحالیتون ....

maziarn007
2013/12/28, 01:48
ببینم چرا همش مسیر آسفالت چیتگر رو میرید !!! مسیر تکینیکی هم شنیدم داره و عکساش هم دیدم
یه خورده هم آدرنالین خرج کنید ! ;)
چیه همش آسفالت :13:

ولی بازم همین که اومدید چرخ سواری خودش خوبه ! ( هر چند هوا در بد ترین شرایط خودش هست )

AliFatehi
2013/12/28, 09:56
چنگی به دل نمی زد......؟؟؟؟ عکس خدا رو پاره می کنی ؟؟؟

ما رو یاد خاطرات دوران های مختلف تاریخ بایک بیست انداختی........وای وای وای......یعنی هر موقع می خواستم برم تمرینی سواری چیزی یه جوری هماهنگ می کردم بر و بچ بایک بیست نباشند.....

آقا صابر ما عکس خدارو پاره نکردیم :smilies-azardl (13) اما چنگی به دل نمیزنه خوب....با فوجی وقتی کلا حال نمیکنم دیگه نمیشه کاریش کرد....اما مریدا و اسکات هم تست کردم که جفتش مورد پسندم بوده...:34:

البته بچه ها خیلی شکایت داشتن که من با یک جواب قانع کننده جوابگوشون بودم :smilies-azardl (13)

- - - - - - - - - -

خدا قوت.. امیدورام در برنامه های بعدی بتونم شرکت داشته باشم ..
فعلا که سرماخوردم[Only registered and activated users can see links] با ابن حال دیروز ناپرهیزی کردم 1 ساعت رفتم یه چرخی زدم..

ممنون از شما....

انشالله در برنامه های بعدی شما حالتون خوب باشه و تشریف بیارید....خوشحال میشیم....[Only registered and activated users can see links]

- - - - - - - - - -

ببینم چرا همش مسیر آسفالت چیتگر رو میرید !!! مسیر تکینیکی هم شنیدم داره و عکساش هم دیدم
یه خورده هم آدرنالین خرج کنید ! ;)
چیه همش آسفالت :13:

ولی بازم همین که اومدید چرخ سواری خودش خوبه ! ( هر چند هوا در بد ترین شرایط خودش هست )

آقا مازیار گل عزیز....والا دیروز حبیب با دوچرخه توریستی بود و لاستیکای جاده...وگرنه من میخواستم مسیرهای تکنیکی فاز دو چیتگر رو بریم....

البته من اهل دانهیل و کراس زیاد نیستم ، درسته آدرنالین و لذت داره اما از اونور ترجیح میدم دوچرخه ام سالم بمونه :smilies-azardl (13) البته همه اینکارورو هم باهاش تست کردم...

در کل مرسی....خوب من بیشتر میخوام تمرین کنم برای مسافرت که در پیش رو داریم چون همش تو آسفالت رکاب میزنیم....:63:

sanaz20
2013/12/28, 10:12
تمرين بسيار عالي اي بود!!!!! درسته كه حرفه اي نبود ولي من كه خيلي باهاش حال كردم. از مصاحبت با دوستان هم بسيار بسيار خرسند شدم. همه ماشاالله ماشاالله عالييييييييييي و اخلاق ورزشكاري. :thanks:
اميد است در برنامه هاي بعدي هم همچنان زياد باشيم و با روحيه و به جمعمون اضافه تر بشه
موقع برگشت ما اينورتريا هم خيلي لذتشو برديم. عجب شيبي!!!!! محسن كه يهو از ديدها ناپديد ميشد تو سرازيري... :30:خيلي باحال بود:128fs318181: خيلي لذت بخش بود. جاي همگي خاليييييييي

sam
2013/12/28, 10:20
خیلی حال کردیدا نه؟ خوش بحالتون :46::12:

sanaz20
2013/12/28, 10:30
خیلی حال کردیدا نه؟ خوش بحالتون :46::12:

جاي همه بايك بيستياي گل خالييييييي (دفعه بعد اين تعطيلي در پي) منتظر يه قرار تمرين خوب هستيم با جمع كثيري از دوستان. شما هم بياين خوشحال ميشيم....:17:

Masoud
2013/12/28, 11:01
تمرين بسيار عالي اي بود!!!!! درسته كه حرفه اي نبود ولي من كه خيلي باهاش حال كردم. از مصاحبت با دوستان هم بسيار بسيار خرسند شدم. همه ماشاالله ماشاالله عالييييييييييي و اخلاق ورزشكاري. :thanks:
اميد است در برنامه هاي بعدي هم همچنان زياد باشيم و با روحيه و به جمعمون اضافه تر بشه
موقع برگشت ما اينورتريا هم خيلي لذتشو برديم. عجب شيبي!!!!! محسن كه يهو از ديدها ناپديد ميشد تو سرازيري... :30:خيلي باحال بود:128fs318181: خيلي لذت بخش بود. جاي همگي خاليييييييي

خدا رو شکر که رو سفیدمون کردن همه ورزشکارا واقعا تو اخلاق بیستن :) بایک بیستی ها که دیگه بیست در بیستن :132:

salazar
2013/12/28, 14:06
آقا سپهر بله همون salazar هستند محسن;-)
دوست داشتیم ملاقاتتون کنیم ایشالا زودتر خوب شید..
ساناز خانم شایعه درست میکنیا من کجا از دیدها ناپدید شدم:-))
ولی یه توصیه مهم کنم جون هرکی دوست دارید یا شلوار یا زین خوب داشته باشید.
من هنوز از ناحیه نشیمنگاه دچار آسیب دیدگی هستم:-))
دست آقا مسعودم درد نکمه راحت شدیم با موبایل

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

mSafdel
2013/12/28, 14:51
پیشنهاد می کنم هر دو رو داشته باشید. :)

sam
2013/12/28, 15:49
جاي همه بايك بيستياي گل خالييييييي (دفعه بعد اين تعطيلي در پي) منتظر يه قرار تمرين خوب هستيم با جمع كثيري از دوستان. شما هم بياين خوشحال ميشيم....:17:
حتما خدمت برسیم دوچرخه بیچارم رو فردا یه سرویسی بدم برا این هفته بیام :thanks::smiley_en_bicicleta:67:

sanaz20
2013/12/28, 16:06
آقا سپهر بله همون salazar هستند محسن;-)
دوست داشتیم ملاقاتتون کنیم ایشالا زودتر خوب شید..
ساناز خانم شایعه درست میکنیا من کجا از دیدها ناپدید شدم:-))
من هنوز از ناحیه نشیمنگاه دچار آسیب دیدگی هستم:-))
دست آقا مسعودم درد نکمه راحت شدیم با موبایل

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

آقا محسن !!!! ميشه به ما اون بنده خدايي رو كه با سرعت نور از بغلمون رد ميشد ميگفت:"من رفتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــم خدااااااااااااحافــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـظ " به ما هم معرفي كني؟؟؟؟!!!!:30:

minibiker
2013/12/28, 16:23
عکس دسته جمعی

سلام خدمت همه دوستان منم به زودی به جمعتون ملحق میشم ولی خیلی تعدادتون کمه .میخواستم ببینم متاهیلن هم میتونن بیان ؟ یا مثلا اونایی که با هم دوستن (خانم و اقا ) محدودیت دارید یا نه ؟

محمد امین
2013/12/28, 19:58
واقعا گزارش جالبی بود حال کردم حیف من راهم دوره نمیتونم بیام

salazar
2013/12/28, 20:15
پیشنهاد می کنم هر دو رو داشته باشید. :)

هردوش یکم گرون میشه:dadad4:

ولی درست میفرمایید هردوش باشه عالیه

آقا محسن !!!! ميشه به ما اون بنده خدايي رو كه با سرعت نور از بغلمون رد ميشد ميگفت:"من رفتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــم خدااااااااااااحافــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـظ " به ما هم معرفي كني؟؟؟؟!!!!:30:

والا نمیدونم اگه شما هم دیدینش به من یه توضیح بدید کجاست؟:D

kokolan
2013/12/28, 20:37
خسته نباشید مثه هر هفته خوب بود.
اولا" در ستایش تمرین های منظم علی عاقا بگم که ماشالا مرد :دی این اخلاق علی عالیه که هیچ فرصتی رو برای تمرین از دس نمیده و حتا دیگران رو هم با این نظم و پشتکارش ترغیب به تمرین میکنه که ستودنیه و میبینید این هفته تعداد بچه ها بیشتر هم شده.

kaveh723
2013/12/28, 22:20
آقا سپهر اینکه در خدمت شما نبودیم فقط کم سعادتی ما بود. براتون آرزوی سلامتی دارم.

اضافه شده بعد از : 2 minutes

آقا سپهر اینکه در خدمت شما نبودیم فقط کم سعادتی ما بود. براتون آرزوی سلامتی دارم.

- - - - - - - - - -

ناصر جان داداش دیدی این علی چطوری به ساحت مقدس فوجی بی احترامی کرد؟؟;)

sepehr82
2013/12/28, 22:22

باورت میشه کاوه جون " دلم برات تنگ شده "" برای خودم عجیبه چه رسد به شما !... حالا حالا از این احساس ها بهم دست نمی ده.... و دلیل هست برخوبی متانت و حجب و حیای شما که کمتر این روزها میشه تو جون های امروزی پیدا کرد ...

لبخند هات را می بینم هوس دوچرخه سواری می کنم ... امیدوارم همیشه این ""نعمت لبخند "" را داشته باشید ... .
دوستار شما سپهر 82

kokolan
2013/12/28, 23:14
بایک 20 یک جامعه است و میتونه نمونه کوچیکی از جامعه فعلیمون باشه پس این موضوع رو لطفا همینجا خاتمه بدید و سعی کنید خدا رو شاکر باشید که تن سالمی دارید و همینطور فهم و شعور استفاده از این نعمت ها :42:

مخلص کلام من همین بودش

kaveh723
2013/12/28, 23:36
والا سپهر جان حقيقت اينه كه من قبل تمرين اين هفته با توجه به عدم شناختي كه از بچه ها داشتم يه كوچولو نگران بودم. خوب خودم يه خاهر دارم تقريبا هم سن ساناز خانوم . آدم خاه نا خاه نسب ب يه دختر همشهري ش كه مثل خاهرش ميمونه احساس مسئوليت ميكنه . اما چيزي كه از بچه ها ديدم اين بود :

امير : يه پسر فوق العاده مودب ، با شخصيت بسيار با حجب و حيا و خيلي كم حرف. يه كم باش شوخي كردم اما خوب واسه بار اول وارد شدن به دنياش يكم سخت مينمود.

علي : فكر كن دفعه اول بنده خدا علي تا يك ساعت روش نميشد اصن با ساناز خانوم حرف بزنه .

همينطور محسن كه خيلي زود باهم جوش خورديم. پر از صفا و صميمت بود.

و حبيب . چرخش شهري بود اما بخاطر ما اومد تو آف رُد . ساز مخالف نزد. يه جا تو پيست ديدم شُل كرد. گفتم چي شد حبيب ؟؟ گفت ميخام پشت ساناز خانوم حركت كنم كه عقب نمونه. تشويق شه.

مشكله تو تصور آدم بگنجه اينا كه همه ي عشق شون چرخشونه خدايي نكرده اصلا فكر نا ثوابي تو ذهن شون بياد.

salazar
2013/12/28, 23:47
والا سپهر جان حقيقت اينه كه من قبل تمرين اين هفته با توجه به عدم شناختي كه از بچه ها داشتم يه كوچولو نگران بودم. خوب خودم يه خاهر دارم تقريبا هم سن ساناز خانوم . آدم خاه نا خاه نسب ب يه دختر همشهري ش كه مثل خاهرش ميمونه احساس مسئوليت ميكنه . اما چيزي كه از بچه ها ديدم اين بود :

امير : يه پسر فوق العاده مودب ، با شخصيت بسيار با حجب و حيا و خيلي كم حرف. يه كم باش شوخي كردم اما خوب واسه بار اول وارد شدن به دنياش يكم سخت مينمود.

علي : فكر كن دفعه اول بنده خدا علي تا يك ساعت روش نميشد اصن با ساناز خانوم حرف بزنه .

همينطور محسن كه خيلي زود باهم جوش خورديم. پر از صفا و صميمت بود.

و حبيب . چرخش شهري بود اما بخاطر ما اومد تو آف رُد . ساز مخالف نزد. يه جا تو پيست ديدم شُل كرد. گفتم چي شد حبيب ؟؟ گفت ميخام پشت ساناز خانوم حركت كنم كه عقب نمونه. تشويق شه.

مشكله تو تصور آدم بگنجه اينا كه همه ي عشق شون چرخشونه خدايي نكرده اصلا فكر نا ثوابي تو ذهن شون بياد.

کاملا موافقم..
البته قسمتی که از من تعریف کردی کم بودا:30:

از گزارش تعریف کنید..برنامه بعدی کی باشه؟:29:

amir@
2013/12/28, 23:52
تاپیک رو پاک سازی کردم!

محمد امین
2013/12/29, 20:08
سلام از خونه تا چیتگر را رکاب میزنید یا با وسیله دوچرخه را میبرید؟

salazar
2013/12/29, 20:12
سلام از خونه تا چیتگر را رکاب میزنید یا با وسیله دوچرخه را میبرید؟

همه دوستان رکاب میزنند تا چیتگر..
بین 8تا9 کیلومتر رکاب میزنیم تا به چیتگر برسیم