PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه روز جمعه ششم دی ماه 92 / گروه فــــــــــــــــــراز

giant_hz
2013/12/27, 22:51
سلام و درود فراوان به همگی . :46:
ضمن عرض وقت بخیر و آرزوی لحظات شاد گزارش برنامه امروز رو براتون میذارم .:35:
از اونجایی که مدت مدیدی بود اعضای گروه فراز دور همی برنامه ای اجرا نکرده بودیم ، قرار بر این شد تا از امروز تمرینات و برنامه ها در فصل زمستان از سر گرفته بشه . برنامه تمرینی امروز با همکاری دوستان عزیز آقا رضا ، آقای صافدل ، یحیی ، محمد رضا و علی که زحمت کشیدن و تشریف آوردن ، کلید خورد . . .
ساعت و محل قرار 9 صبح درب تهرانپارسِ سرخه حصار ، البته 10 دقیقه با تاخیر بنده ( از همین جا پوزش دوباره ) رکابزنی رو از ساعت 9:15 شروع

کردیم . به سمت پیست راه افتادیم . هوای سرخه حصار هم به نسبت شهر بسیار تمیزتر بود و همینطور سکوت و آرامش خاصی هم داشت . به پیست که رسیدیم محمر رضا رو هم دیدیم و پس از 10 دقیقه استراحت و عکس گرفتن و پر کردن قمقمه ها تصمیم بر این گرفتیم از مسیر آسفالت بریم ده ترکمن و از مسیر خاکی برگردیم .
دوتا گربه:smilies-azardl (13) کوچولوی ناز و شیطون دم پیست بودن که انگار دوقلو بودن ، اومده بودن استقبال ما ، داشتن آفتاب میگرفتن و حالشو می بردن . . .:cool:
[Only registered and activated users can see links]

پس از این هم راه افتادیم از جاده به سمت ده ترکمن و امامزاده . . .

توی جاده به یه سگ ( که هنوز بالغ هم نشده بود ) برخوردیم ، از دور که مارو دیده بود محو ما شده بود دم تکون میداد ، به نشونه بازی کردن ! نزدیکش که شدیم دیدیم عین یه سگ خوب راه افتاده داره باهامون میاد ، دلش میخواست تا ده باهامون بیاد که صاحابش بهش اجازه نداد .:tsimuzpzwoap1t9y3o7
توی این عکس کمی پیداست

5 دقیقه وسط راه ایستادیم نفسی تازه کنیم

چند کیلومتر بعد هم باز مورد استقبال تعداد کثیری از سگ ها شدیم که تا حدود نزدیکی های ده ما رو بدرقه کردن ، اما کاری به کارمون نداشتن . نمیدونم حالا چون تعدادمون زیاد بود کاری نداشتن یا ........ :33:

اینجا هم حیاط امامزاده بود که چند تا عکس متبرک شده با این کوه سپید پای در بند ( دماوند ) گرفتیم . دورترین قله سپیدپوش....

رشته کوه های البرز . . . شمال تهران . . . اینجوری نگاه نکنید آسمون اونجا آبیه ! از کوهپایه به پایین هیچی پیدا نبود ! طوری که اخبار گفت امروز هوای تهران از وضع اضطرار به حالت هشـــــــدار در اومده !!!

بعد از استراحتی طولانی تر ، از همون راهی که رفته بودیم برگشتیم تا ابتدای جاده خاکی . . . مسیر منتهی به چشمه که سرازیری دلچسبی داره ، و اینجا آقای صافدل عزیز جلوتر از ما اومدن و زحمت عکاسی این قسمت رو ایشون کشیدن ، چون خود من تا حال از اینجا عکس نداشتم . تو کفش مونده بودم . . .

محمدرضا...

آقا رضا...

و مـــــــــــــــــن . . . :02:

اینم علی آقا :

و یحیی :

بعد از اون هم بساط آدرنالین ریزی رو جمع کردیم اومدیم اطراف چشمه کمی عکاسی کردیم . . .

معرفی میکنیم :
آقای صافدل :

محمدرضا خان :

آقا یحیی همیشه خنده رو :

علی آقای tech :

آقا رضا :

و بنده :

سرکرده های گروه فراز :

در انتها (ساعت 12 ) هم مسیر خاکی رو برگشتیم به سمت پیست و اونجا با محمد رضا خداحافظی . . . بعدش هم درب سرخه ، با آقا رضا . . .
من و یحیی و آقای صافدل و علی هم توی خیابون دماوند از هم جدا شدیم ، اونا رفتن یه جایی ، منم رفتم خونه مون . . .
خودتون بگید کجا رفتید ؟؟؟:44:

آهان راستی این دونفر هم عین این دانش آموزا که میرن ته کلاس میشینن ، از اول برنامه تا آخرش فقط با هم حرف میزدن . . . .

برنامه امروز خیلی خوب بود ، خوش گذشت ، جای همه تون هم خالی .
ان شااله برای تعطیلات این هفته هم برنامه های خوبی رو به امید خدا اجرا خواهیم کرد .
فـــــــــــــــدا. . . :35:

ali tech
2013/12/27, 23:16
آقا نامردیه پس چرا اون تیکه که آقای صافدل عکس انداخت من نیستم:(:33::21:

giant_hz
2013/12/27, 23:33
آقا نامردی پس چرا اون تیکه که آقای صافدل عکس انداخت من نیستم:(:33::21:

ببخشید علی آقا از قلم افتاد
درست کردم :128fs318181:

AliFatehi
2013/12/27, 23:50
گزارش خوبی بود....امیدوارم همیشه موفق و شاد و پا به رکاب باشین....:25:

sepehr82
2013/12/28, 02:46
سلام به دوستانم خوبم .... دمتون کرم بادا .... همّت کردید این برنامه را خلق کردید ///

خوشح بحالتون رفتید صفا کردید

باالاخره یواش یواش دارم موفق میشم که تفکیک کنم چهره این دو شخصیت بایک بیستی را که همانا (( پیمان = رضا هستند برای من ////یا اینکه//// رضا = پیمان 1*1=1)) هم اینکه id هاشون هم تو مغز آلزایمری ما نمی مونه ... گرچه از محمد عزیز راجعشون پرسیدم .... چه کنم باید بیام از نزدیک سر درس بنشینم تا یاد بگیرم و بشناسمشون :45: :o........

تا نوبتی ما را اذیت نکنند و سربسرمان نگذارند گویا این دو نفر را نخواهم شناخت (تمییز و تفکیک و تشخیص بدم):riz273:
محمدرضا را هم که کشف چهره کردیم ... سعادتیست ...:12:
داش یحیی هم که از تابستان چاقتر شدندی!!! ...:12:
محمد عزیز هم که صدر نشین جدول هستند ...و شهره بایک بیست :riz304:
علی آقا را هم که از قبل شناسایی کرده بودیم ....... :riz304:
-------------------------------
آقا .........مسافت را اگر بخواهیم حساب کنیم ! از اول پارک سرخه تا ده ترکمن جند کیلومتر رفتو برگشت ///کنتور میاندازه ؟؟؟(( کوتاهترین و روانترین مسیر آسفالته +ترکیبی خاکی ))

عکسهاتون هم دیدم دمتون گرم.....ولی
این یکی خیلی حال داد...
آیا با لنز 100-400 EFسری L به نظرتون بدون سفر ... از همین نقطه ایی که شما هستید میشه یک کادر مخصوص از دماوند گرفت ؟! (( ثبتی نسبتا قابل قبول باشه )) >>>> نظرتون چی هست ؟:

آیا تو سرخه جایی هست که بشود ... :

از ارتفاع خیلی بالاتری (((نسبت به این مکانی که شما در این عکس هستید )) ...رو به قلّه دماوند عکاسی کرد ؟؟؟ ((( چشم اندازی بهتر از این ))).
اگر بله ... مشکل ممانعت کردن از طرف نیروی *****می که نداره ... ؟!!
مثل دریاچه چیتگر آمدند گیر دادند (( تذکر دادند )) رفتند !!
موفق پیروز دل شاد باشید :12:.

sam
2013/12/28, 10:36
چون خود من تا حال از اینجا عکس نداشتم . تو کفش مونده بودم . . .

کاملا معلومه رو ابرایی ها :26:
و مـــــــــــــــــن . . . :02:

maziarn007
2013/12/28, 12:30
دوتا گربه:smilies-azardl (13) کوچولوی ناز و شیطون دم پیست بودن که انگار دوقلو بودن ، اومده بودن استقبال ما ، داشتن آفتاب میگرفتن و حالشو می بردن . . .:cool:

نفر سوم سمت چپ عکس رو یادت رفت ! فکر کردی همین جور بی صاحب همونجان ! مادرشون در کمین نشسته بوده !
:p

هوا هم که خدا بده برکت آلوده است ... اگر سرخه این جوره وای به حال مرکز شهر
:14:

mSafdel
2013/12/29, 03:40
آقا .........مسافت را اگر بخواهیم حساب کنیم ! از اول پارک سرخه تا ده ترکمن جند کیلومتر رفتو برگشت ///کنتور میاندازه ؟؟؟(( کوتاهترین و روانترین مسیر آسفالته +ترکیبی خاکی ))
عکسهاتون هم دیدم دمتون گرم.....ولی
سپهر جان ممنون از دلگرمی های شما
این هم تصویر مسیر و مشخصات + فایل kmz ([Only registered and activated users can see links])
تو نقشه یه جاهایی رو تقریبی کشیدم چون یهو Google Earth ما قاط زد و رفرش نمی کرد. مسیر هم رفت و برگشت علامت زده شده چون یه جاهایی مسیر رفت با برگشت فرق داره

این یکی خیلی حال داد...
آیا با لنز 100-400 EFسری L به نظرتون بدون سفر ... از همین نقطه ایی که شما هستید میشه یک کادر مخصوص از دماوند گرفت ؟! (( ثبتی نسبتا قابل قبول باشه )) >>>> نظرتون چی هست ؟:

آیا تو سرخه جایی هست که بشود ... :

از ارتفاع خیلی بالاتری (((نسبت به این مکانی که شما در این عکس هستید )) ...رو به قلّه دماوند عکاسی کرد ؟؟؟ ((( چشم اندازی بهتر از این ))).
اگر بله ... مشکل ممانعت کردن از طرف نیروی *****می که نداره ... ؟!!
مثل دریاچه چیتگر آمدند گیر دادند (( تذکر دادند )) رفتند !!

بله فکر می کنم جاهایی باشه که بشه از دماوند عکس های خوبی گرفت به شرط تمیز بودن هوا!
سرخه حصار یه منطقه کوهستانیه و کوه های زیادی داره که نمیشه با دوچرخه بالا رفت به همین خاطر تا حالا ما نرفتیم ولی برای عکاسی فکر می کنم موقعیت های خوبی داشته باشه البته یه سری موقعیت های خوب بوده که الان همه یا شدن پادگان نظامی یا منطقه حفاظت شده یا .... که باید قید اونهارو زد

Vahid_FRD
2013/12/29, 08:50
با خوندن این گزارش ها فقط دلم میسوزه که گروه خودمون تو اراک کمتر فعال هست الان + هوا هم خیلی سرده + هوا خیلی آلوده هست
منم جمعه رفتم بیرون یه دوری بزنم بعد نیم ساعت مجبور شدم برگردم انقدر هوا خراب بود که نگو

giant_hz
2013/12/29, 10:22
با خوندن این گزارش ها فقط دلم میسوزه که گروه خودمون تو اراک کمتر فعال هست الان + هوا هم خیلی سرده + هوا خیلی آلوده هست
منم جمعه رفتم بیرون یه دوری بزنم بعد نیم ساعت مجبور شدم برگردم انقدر هوا خراب بود که نگو

وحید جان بهت پیشنهاد میکنم همون نیم ساعت و هم توی این هوا رکاب نزن !
الآن خود من ! جمعه که رفتیم سرخه ، خوب یه نیم ساعتی تا سرخه باید توی شهر رکاب بزنم ، توی این هوا حتی 5 دقیقه هم به نظرم نباید سوار شد!
دیروز از صبح یک بدن درد و تب و لرزی گرفتم که نگو . . . . .:7:
شب رفتم دکتر ، اوه اوه ، بابام هم اومده بود شــــــــــــــــاکی !!!!! " آقای دکتر !!! گوش نمیده تو این هوا میره دوچرخه سواری !!!!!!! ":p7977cujr38iyymsu8:

فشار : 7 !!!!!!!! سینوس ها : عفونت شدید !!!!! تمام بدن انگار رفته زیر غلطک !!!!
2 تا سِرٌم ، 4 تا آمپول پیاده . . .
هیچی دیگه فکر کنم تا یه هفته دوچرخه تعطیل. . . بخوام هم سوار شم دیگه نباید برگردم خونه !:39:

ali tech
2013/12/29, 11:36
الآن خود من ! جمعه که رفتیم سرخه ، خوب یه نیم ساعتی تا سرخه باید توی شهر رکاب بزنم ، توی این هوا حتی 5 دقیقه هم به نظرم نباید سوار شد!
دیروز از صبح یک بدن درد و تب و لرزی گرفتم که نگو . . . . .:7:
شب رفتم دکتر ، اوه اوه ، بابام هم اومده بود شــــــــــــــــاکی !!!!! " آقای دکتر !!! گوش نمیده تو این هوا میره دوچرخه سواری !!!!!!! ":p7977cujr38iyymsu8:

فشار : 7 !!!!!!!! سینوس ها : عفونت شدید !!!!! تمام بدن انگار رفته زیر غلطک !!!!
2 تا سِرٌم ، 4 تا آمپول پیاده . . .
هیچی دیگه فکر کنم تا یه هفته دوچرخه تعطیل. . . بخوام هم سوار شم دیگه نباید برگردم خونه !:39:
انشالا که زودتر خوبشین ماکه وقتی رفتیم خونه روی صورتمون یه لایه سیاه بود اصن یه وضعی فکر کنم جمعه هوا از خطرناکم بالاتر بود

Vahid_FRD
2013/12/29, 11:43

اره
ولی من خیلی وقته که سواری نکرده بودم برا همین داشتم خل می شدم و رفتم یه دور کوتاه زدم
این هفته 4 شنبه بارندگی داریم و هوا تمیز می شه

yahya_021
2013/12/29, 12:37
شهرهای جنوبی 3 شنبه و 4 شنبه بارون میاد تهران که احتمال بارشش کمه

mSafdel
2013/12/29, 16:41
هیچی دیگه فکر کنم تا یه هفته دوچرخه تعطیل. . . بخوام هم سوار شم دیگه نباید برگردم خونه !
هرکی برنامه این هفته رو کنسل کنه باید هفته بعد به همه اعضای گروه حلیم سید مهدی بده :30:
پیمان جان امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی

ولی من خیلی وقته که سواری نکرده بودم برا همین داشتم خل می شدم و رفتم یه دور کوتاه زدم این هفته 4 شنبه بارندگی داریم و هوا تمیز می شه
منم همچین مواقعی ترجیح میدم به خاطر خل نشدن، رکاب بزنم. نمیدونم امسال این آلودگی هوا چه بلایی بود. هر سال یه چند روز بود و بعد تموم میشد امسال دست از سرمون بر نمیداره

شهرهای جنوبی 3 شنبه و 4 شنبه بارون میاد تهران که احتمال بارشش کمه
تهران کارش با بارون درست نمیشه باید یه باد درست و حسابی بیاد. بعدش بارون بیاد

giant_hz
2013/12/30, 00:42
هرکی برنامه این هفته رو کنسل کنه باید هفته بعد به همه اعضای گروه حلیم سید مهدی بده :30:
پیمان جان امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی

اووووووووووووومــــــــــ ــــــــمـــــــممممم . . . :dadad4:
من الآن ترجیح میدم حتی اگر سرم هم بهم وصل باشه. . . . . میام :29:
بالاتر از سیاهی که رنگی نیست . . . .

دوچرخه رو یواشکی کول میکنم به ماشین ، یواشکی جیم میزنم . . . :30: