PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه دوچرخه سواری گروه فراز - روز جمعه ششم دی ماه 1392

mSafdel
2013/12/25, 21:25
قصد داریم که روز جمعه یه برنامه نسبتا سبک در سرخه حصار برگزار کنیم. کسایی که مایل هستن بیان، ضمن اعلام حضور در این تاپیک ساعت 9 صبح دم در تهرانپارس سرخه باشن

giant_hz
2013/12/25, 21:52
:40: شیــــــــــــــــــره . . . گروه فراز . . .

[Only registered and activated users can see links]

Hamzeh
2013/12/26, 00:21
سلام
نظرتون در مورد برنامه ای که گشتا تو ولیعصر گذاشته چیه برای جمعه؟ فکر میکنم بد نیست اگر ارتباط گروه ها و اکیپ های دوچرخه سوار بیشتر بشه. :)

Sent from me, off the road, using tapatalk :-)

AliFatehi
2013/12/26, 00:56
آقای صافدل گروه فراز (غرب) سهامی عام :D با مسئولیت محدود ;) رو ما راه اندازی کردیم دیگه :1:

mSafdel
2013/12/26, 01:18
آقای صافدل گروه فراز (غرب) سهامی عام :D با مسئولیت محدود ;) رو ما راه اندازی کردیم دیگه :1:
علی جان خوشحالم که بچه های غرب دور هم جمع شدید و برنامه میذارید. :)
به نظرم حالا که جمعتون جمع شده یه گروه تشکیل بدید و یه اسم جدید هم انتخاب کنید چون استفاده از واژه "گروه فراز شعبه غرب" یا چیزی شبیه به این شمارو مستقل نشون نمیده ضمن اینکه تشکیل یه گروه جدید باعث زیاد شدن کمّی گروه های زیرمجموعه بایک20 هم میشه.:o
راستی علی جان بچه های گروهتون که یه خورده هماهنگ تر شدن یه قرار سرخه یا قوچک میذاریم انشاالله
اضافه شده بعد از : 4 minutes

سلام
نظرتون در مورد برنامه ای که گشتا تو ولیعصر گذاشته چیه برای جمعه؟ فکر میکنم بد نیست اگر ارتباط گروه ها و اکیپ های دوچرخه سوار بیشتر بشه. :)

Sent from me, off the road, using tapatalk :-)
حمزه جان در مورد ایده شما که تو یه تاپیک دیگه مطرح کرده بودید در مورد نزدیک شدن گروه ها کاملا با شما موافقم اما این روزا هوای تهران خیلی آلوده است مخصوصا مرکز شهر حتی اگه راهی بود به بچه های گشتا هم پیشنهاد میدادم که بی خیال مسیر ولیعصر بشن. به همین خاطر این هفته ترجیح دادیم که بریم سرخه حصار که حداقل یه مسیر جنگلیه و دار و درخت اونجا یه خورده تاثیر آلودگی رو کم می کنه. ضمن اینکه مدت زیادیه که تمرین درست و حسابی نداشتیم به همین خاطر یه دو سه هفته ای تمرین کنیم بعد با گروه های دیگه قرار میذاریم :o

Overlord instinct
2013/12/26, 11:31
با سلام .
من که شنبه امتحان دانشگام شروع میشه . جهنم و ضرر ....... منم میام .
امروز برم دوچرخه رو بشورم و تمیز کاری بکنم ...... گل گرفته دوچرخه رو .............. . راستی من تو پیست منتظر میمونم .

ali tech
2013/12/26, 12:04
من اگر نرم همایش حتما میام سرخه:128fs318181:

rShahbazi
2013/12/26, 21:03
اگه تا فردا مشکلی پیش نیاد منم هستم