PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری توی فصل سرما...

صفحه ها : [1] 2 3 4

Alu
2013/12/22, 23:07
اینجا می تونید حس هاتون رو البته با رعایت قوانین بنویسید.

AliFatehi
2013/12/22, 23:45
حسی که تو این سرما دارم....موقع دوچرخه سواری سرما از بینی میره تو مغز :p

اولللللل :thanks:

Mohammad DH
2013/12/23, 00:36
می خواستم برم تو حس اومدم دیدم همه حسامونو پروندن :4:

اضافه شده بعد از : 50 minutes

اوه اوه اوه اقا صابر این همه ما رو به خط دانهیل سوق دادی با دیدن این یه جا کرک و پرم ریخت (بدبخت سوراخ شد معلوم نیست به چی خورد)
Video: Cédric Gracia's Bloody Crash - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])
ولی ما همچنان به خط دانهیل وفادار و استواریم

NASER1394
2013/12/23, 01:48
اعصاب ندارم در حد تیمبرلند......................

دو سه هفته است هی هوا بارونی و این هاست..............مسیر ها گلی است نمی تونیم بریم چرخ سواری......................چرخ هم کر کثیف شه باید بیاریم تو پارکینگ بشوریم........نمی تونیم........دست به اب بزنی جیزه.........اه اه اه ....یعنی حالم داره به طرز فجیعی به هم می خوره ای این سیستم آپارتمان نشینی ها................این اقای reflex کجاست بس که مخم ترکیده امش هم یادم رفته حوصله هم ندارم فکر کنم یادم بیاد..............بیاد یه ذره به درد هم گریه کنیم.............البته اون درد ما رو نداره ولی درک می کنه ما رو..............

اصلا نمی فهمی چی شد..................زمان هم عین بز می گذره...............یهو می بینی 47 سالت شده اصلا چی شد...................کجا بودیم این سال ها ؟؟؟

صابر جان ... من اومدم فک نکنی پستت رو ندیدم . دیدم ولی دیر موقع بود و باید میرفتم خونه و فرصت کافی نبود تا مخیلاتمون رو دور هم جمع کنیم و درد و دل کنیم :D

به نظر من هر کسی متعلق به یه دوره ایه و نمیتونه خودشو به اجبار ( بر خلاف خواسته درونی ) به سیستم جدیدی عادت بده و خودشو بزنه به اون راه (بیراهه ) این یه حقیقته

منم هر کاری کردم با سیستم آپارتمان نشینی خودمو وفق بدم و خودمو دور بزنم ولی نشد ... از درون داشتم داغون می شدم و احساس های ناخوشایندی داشتم ... حالا بماند شما مجبوری

مطیع سیستم خانواده باشی و دست و پات بسته ست ... اما من چرا ؟ من که اختیار سیستم زندگیم دست خودمه و میتونم طبق میل خودم رفتار کنم و هیچ گونه فشاری وارد نیست...

خلاصه براای خلاصی از این سیستم به اصطلاح کلاس یزم ... برگشتم به همون راحتی و آسایش با کلی خاطر آسوده بدون مزاحمت ..... خدا رو شکر که فعلا مشکلی از این بایت ندارم ...

ما از بچگی توی یه خونه ویلایی بزرگ + با بچه های کوچه بزرگ شدیم . بچگی کردیم . شیطنت کردیم و خلاصه دور از هر نوع سیستم مقرراتی و کلاس ایزم بزرگ شدیم وو

راحت بودن و راحت زندگی کردن شده ایده آل ما چراکه فکرمون راحته و بهتر میتونیم تو زندگی با مسائل ریز و درشت کنار بیایم و هر مشکل کوچیک رو بزرگ نکنیم و برامون دغدغه نشه

هم دنیامون زیبا تر میشه و هم بهتر میتونیم زمان سپری شده زندگی رو بهتر درک کنیم و به بهترین شکل ممکن بهره ببریم ...

متاسفانه زمان نقطه برگشت یا توقفی نداره تا آدم بخواد برگرده و Edit کنه و یا جاهایی که دلش نمیخواد رو Delet کنه ... پس باید دید میخوایم چیکار کنیم که بعدا افسوس روزای رفته رو نخوریم

و وقتی به گذشته مون نگاه میکنیم تاسف نخوریم ...

من هر موقع زیادی دچار روزمزگی میشم حتی از کوچکترین فرصت استفاده میکنم و خودمو از شرایط فعلی خلاص میکنم . یک یا چند روزی رو میرم سفر و افکارم رو Reset میکنم

ذهنم و از کار و مشغله های دنیای پیرامون زندگیم دور میکنم و فقط به چیزی که میخوام ازش لذت ببرم فکر میکنم ... وقتی هم برمیگردم تا زمانی که Recycle Bin پر بشه خدا بزرگه :128fs318181:

تا اینجا تله پاتی من و صابر بود :)
------------------------------------------------------------------------------------------------

چند روزی هست میخوام احوالات بنویسم ولی فرصت نمیشه . هوا هم سرد شده و نمیشه مثل قبل هوس دوچرخه سواری کرد . امروز هم روز تعطیله ولی نه برنامه ای برای تمرین دارم و نه انگیزه

بیشترش بخاطر سردی هوا و کارای عقب مونده س ... لپ تاب رو آوردم خونه تا تمام روز رو بشینم پای بایک 20 و یه روز تعطیل سرد رو بگذرونم .....

SABER_MTB
2013/12/23, 02:42
می خواستم برم تو حس اومدم دیدم همه حسامونو پروندن دوچرخه سواری بایک بیست

اضافه شده بعد از : 50 minutes

اوه اوه اوه اقا صابر این همه ما رو به خط دانهیل سوق دادی با دیدن این یه جا کرک و پرم ریخت (بدبخت سوراخ شد معلوم نیست به چی خورد)
Video: Cédric Gracia's Bloody Crash - Pinkbike
ولی ما همچنان به خط دانهیل وفادار و استواریم

Cedric عشق منه.......................از اون هایی بود که در بدو پیدایش دوچرخه کوهستان حضور داشت.........از اونهایی بود که ..زمان خلقت ورزش ما اونجا بوده.................

Red Bull / 4X / قهرمانی جهان دانهیل...........همه رو می رفت شرکت می کرد مقام هم می اورد................

اونهایی که تو فیض بوق تو رفقاش هستند عکس هاشو می بینن...................Cedric یک چهارم زندگیش تو بیمارستان سپری میشه

[Only registered and activated users can see links]

..........تا حالا 47 بار دور دوزی کامل شده

......تمام بدنش پلاتین و بخیه است....

ولی این مجاهد راه حق و حقانیت کلا دلش پر می کشه برا دانهیلیزم..............تو تخت بیمارستان دوام نمی آره...تا حالش یه نموز خوب میشه باز هم پر می کشه که بره به صحنه های نبرد دانهیل علیه کراس کنترلی از راه نزدیک....

با سلاح ایمان............ایمان راسخ...........

این مرد ساده زیست.......................

خاکی......................

و روانی.........

اضافه شده بعد از : 46 minutes

---------------------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////////////////////////

حالا بماند شما مجبوری

مطیع سیستم خانواده باشی و دست و پات بسته ست ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر.......مجبور نیستم........فقط یه خورده زمان باید بگذره..............حالا به بحثایه این جا نمی شه گفت.................

ولی اگر ...........اگر یک درصد شرایط طوری بود که واقعا مجبور بودم...............عمرا خودم رو ملزم به تحمل نمی کردم.............می زدم خودمو می کشتم راحت...................اصلا حوصله (( در گیر )) زندگی کردن رو ندارم.............می زدیم خودمون و Reset می کردیم بالاخره یه جایی در می اومدیم دیگه.......یعنی یه جایی بالاخره می رفتیم دیگه به عدم که نمی رسیدیم...بالاخره می رفتم تو یه دنیای جدید.........اونجا هم می دیدیم خوب بود که هیچ خوب نبود باز هم Reset می کردیم خودمونو.................انقدر Reset می کردیم که شرایط خوب محیا بشه یا این که اگر هم نمی شد انقدر Reset می کردیم که power مون بترکه..............

این دورانی هم که اومدیم اینجا دهنمون به معنای واقعی سرویس شد ( و داره میشه ) فقط و فقط یه ازمایشی بود که ما رو از رفتن داخل مسیری که نباید می رفتیم باز بداره...............و هم متوجهمون کنه که برا چی نباید در فلان مسیر می رفتیم..............که چی ؟ که اون مسیری که توش هستیم و باید باشیم و بهتر بشناسیم و بهتر بپیماییم...........و از همه مهمتر بهتر قدرشو بدونیم.............

و در کل یه سری چیز هایی که لازم بود یاد بگیریم...........و بدانیم......و آکاهی بیابیم رو .............یاد بگیریم و بدانیم و آگاه شیم..............وقتی یادگیری انجام شد دیگه ماندن در شرایط دوشواری جایز نیست.....................

عادم..............چیز های ارزشضمند رو فدای چیزای دیگه کنه.........................قطعا ضرر می کنه....ضرر های شدید.................

حالا برا عموم ممکنه کلاس و موفقیت صرف مالی تو بیزینس.....( جدای از موفقیت اعتباری و وجه ایی....و اون هم در عرض ایکی ثانیه ) ......و Position و این ها مهم باشه برن باهاش حال کنن......به ما ربطی نداره.............( کما اانکه اون ها هم خودشون در درون خودشون می دونند که حال نمی کنند..................)

Vahid_FRD
2013/12/23, 05:02
یه کار برداشتم خیلی مطالعه می خواد یعنی ما تا حالا تو کارگاه به زبان .... با کارگر و بنا سر کله می زدیم الان رفتم یه جا که همش انگلیسی صحبت می کنن
مخم داره آب پز می شه برا همینه تا الان بیدارم و دارم مطالعه می کنم

event
2013/12/23, 10:23
امروز تولد21 سالگی منه به خودم تبریک میگم
بعد از یه دوره ای در زندگی من یکسری جریانات اتفاق افتاد که منو از اون چیزی که بودم دور کرد و الان برگشتم به منی که بودم
یکسری چیزایی که باعث میشه ما کم کم درگیرشون بشیم و از اصل خودمون دور بشیم شاید درست نتونم توصیفش کنم ولی
همین که غرق یه چیزایی شده بودم که اکثریت افراد گرفتارهستن ولی باعث شد بیشتر بقیه رو بفهمم
شاید هیچوقت کسی مفهوم آزادی رو بطور کامل نفهمه ولی من به مقدار خیلی ناچیز فهمیدم حداقل آزادی چی هست
تعریف آزادی برای آدمای مختلف متفاوته ولی توی همه ی اونا یک وجه مشترک وجود داره یعضی ها آزادی رو با آزاد بودن اشتباه می گیرن واین .....
خیلی چیزا رو نمیتونم بگم به هر دلیلی چون آزادی بیان نداریم ( اینم به هر حال یه نوع آزادیه )
ولی خب یه جاهایی از زندگی رو باید ایستاد ترمز دستی رو کشید و پیاده شد

giant_hz
2013/12/23, 12:49
عدد 47 رو باز توی پست صابر دیدم ! :rolleyes: یاد یه چیزی افتادم . . . :7:
یادم اومد جمعه که از همایش داشتم برمیگشتم خونه ، جالب تر اینکه دقیقا تقاطع خیابون ما با خیابون خونه آقا صابر ، یه سمند پلاک 47 ( دونفر بودن ) منو که دیدن آنچنان محو تماشای من شده بودن که رفتن جلوتر دیدم سرعتشو کم کرد آروم اومد کنار تا من رد شم ، بعد باز این بار احساس کردم محو دوچرخم شدن ! :33:

تك درخت
2013/12/23, 13:16
گذر زمان وجود داره

چون يك كميت هست و قابل اندازه گيريه

يك ثانيه يك دقيقه يك ساعت يك روز...

درسته كه در اصل ماجرا و اتفاقاتي كه قبلا رخ داده هيچ تاثير مستقيمي نميذاره
ولي خوبيش اين هست كه وجود داره و داره ميگذره

پارسال همين موقع اتفاقي برام افتاد كه انگار دنيا برام به آخر رسيده بود
اگر قرار بود در همون زمان و همون شرايط باقي بمونم چي ميشد!!!!!

زمان گذشت با اين كه اون درد هنوز در تاريخ زندگي من وجود داره
و قرار نيست كه هيچ تغييري بكنه و وقتي بهش فكر ميكنم دردآور و حتي زجرآوره اما...

شايد بتونم بگم گذر زمان بعضي جاها مثل مرحمي براي درد ما آدماست

و نمود اين قضيه دقيقا همون جاست كه تو پست ها ميخونيم :
"فقط منتظرم اين بازه زماني بگذره"

SABER_MTB
2013/12/23, 13:47
اینکه شما معتقدی گذر زمان وجود داره و ما معتقدیم وجود نداره..........هر دوش درسته.....................بحث فلسفه انه و شیرینیه ولی خوب جاش اینجا نیست.........از حوصله مخاطبان اینجا خارجه............

8ing
2013/12/23, 14:26
حس دوچرخه سواری بعد از 3 ماه بی سواری...! سرد و سریع بود ، ولی بود!

kokolan
2013/12/23, 19:35
امروز تو لواسون دو تا دوچرخه سوار دیدم، کی بودن بیان خودشونو معرفی کنن :دی

ali-xc
2013/12/23, 22:21
یه خبر برای دوست داران 47:مخترع اسلحه AK 47 فوت کرد.

Vahid_FRD
2013/12/24, 00:24
اصلا آدم سیر سیر باشه
اصلا آدم همین امروز از سفر برگشته باشه
اصلا اعصابت داغون باشه
این عکس که می بینی دلت می خواد بری سفر همین مسیر همین رستوران همین جا بشینی اکبر جوجه بخوری
والاا

hasator
2013/12/24, 01:14
شروع خوبی نبود ... از همون روز اولش با سرما خوردگی همراه بود ... 2 روزه کارم شده بخور و بخواب ...

NASER1394
2013/12/24, 02:06
اصلا آدم سیر سیر باشه
اصلا آدم همین امروز از سفر برگشته باشه
اصلا اعصابت داغون باشه
این عکس که می بینی دلت می خواد بری سفر همین مسیر همین رستوران همین جا بشینی اکبر جوجه بخوری
والاا

میدونی بعضی چیزها در بهترین بازه زمانی خودشون اتفاق می افتن که میشه بهترین خاطره زندگی که بعدان ها هم اگه بخوای همون تجربه رو تو اون مکان حتی با بهترین موقعیت مالی و رفاهی دوباره داشته باشی

اصلا نمیشه و نمیتونی لذتش رو تکرار کنی و حس شیرین اونموقع رو نداره ... شاید در ظاهر بتونی تکرار کنی ولی اصلش نیست .... این باعث میشه تو زندگی با شرایط و موقعیت بوجود آمده در همان زمان خاطره

جدیدی رو ثبت دفتر خاطراتمان کنیم ... ( خیلی خواستم تکرار بشه و نشده )

ولی خداییش این چهره خندون علی اونم تو سفر --------> همون حس خوب سفر و همسفره

اینکه شما معتقدی گذر زمان وجود داره و ما معتقدیم وجود نداره..........هر دوش درسته.....................بحث فلسفه انه و شیرینیه ولی خوب جاش اینجا نیست.........از حوصله مخاطبان اینجا خارجه............

صابر جان تو رو خدا بحث کش دار نکن که یک روز طول میکشه بخونم و 2 روز طول میکشه تحلیلش کنم :1:

sepehr82
2013/12/24, 10:05
صبح زمستانی شما بخیر باشه ...................
-------------------------------------
ما یک مشکل داریم بابت کلید ""سپاس"" :

وقتی دکمه نامبرده را میزنم ... سپاس از کسی را به جا میارم ...معمولا در صفحه ایی که هستم به بالای پست منتقل میشم (( نمایشگر ال سی دی ))...
و بعد از مدتی ((قابل توجه دوباره به نقطه ی قبلی برمی گردونه )) مکان اول را پیدامیکنه ...

و مهتر اینکه : در بسیاری از موارد بعد از سپاس "سیستم " ما را نمی شناسد ( دسترسی شما به این صفحه امکان پذیر نمی باشد ... به دلیل نا معلوم ....و مدت محرومیت هرگز ( (قریب به مضمون اینطور )) هست ....:13: و همین موضوع با عث شده تا کمتر سپاس کرده باشیم ..........:riz304: (( یک و قت پیش خودتون حساب نکنید ... خسیس نمی خواهد از سپاس خرج کنه هاااا :25r30wi: )) گفتم حالا خیالم راحت شد ............ :o
و این موضوع از زمانی بوجود آمد که تعغیرات ظاهری سایت ((آخرین نوبت و سری ... همین مد و فیگری که داریم ... ))... را انجام داده اید پیش آمد کرده ... .

با این اوصاف چه کنم ؟ راهی برای رفع این مشکل هست ؟! من هم بدونم ؟! ممنونم :riz304:

Masoud
2013/12/24, 11:56
با این اوصاف چه کنم ؟ راهی برای رفع این مشکل هست ؟! من هم بدونم ؟! ممنونم :riz304:

سپهر جان عزیز یک سری مشکلات هست که دارم رفعش میکنم شما بی زدن سپاس هم عزیزی :12:

ولی دوستای دیگه رو نمیبخشم که برای راحتی کار لایک کنند و سپاس نزنند یعنی لایک رو فقط توی این تاپیک قبول دارم و بقیه تاپیک ها نباید با دیدن پست خوب از زدن سپاس مضایقه کنند:riz277:

ali tech
2013/12/24, 12:33
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
یه 47 دیگه
SABER_MTB

sepehr82
2013/12/24, 13:32
سپهر جان عزیز یک سری مشکلات هست که دارم رفعش میکنم شما بی زدن سپاس هم عزیزی :12:

ولی دوستای دیگه رو نمیبخشم که برای راحتی کار لایک کنند و سپاس نزنند یعنی لایک رو فقط توی این تاپیک قبول دارم و بقیه تاپیک ها نباید با دیدن پست خوب از زدن سپاس مضایقه کنند:riz277:
ممنونم مسعود جان و تشکر می کنم از شما که این قدر در تلاش هستید و هزار آفرین و خسته نباشید خدمت شما وو دیگر مدیران عرض می کنم ... :24::riz304:

چون ""مطلب ""را در این قسمت از فرم نوشتیم ...! 1000 لایک تقدیم به شما :riz304:... و اگر در قسمت دیگری از فرم می بود 1000 سپاس از شما .... .
--------------------------------------
جالبه که بعضی ها فکر می کنند ... : """"اگر سپاس را بزنند""".... انگاری یک "چک " با مبلغ 47 رقمی کشیدند :9::9::9:

erfan223
2013/12/24, 13:43
هواسرده و مجبوریم که ماسک بزنیم... این عینکه(طبی) بد بخار میکنه.
کسی راه حلی واسه بخار عینک نداره؟

Moh_r_mas
2013/12/24, 13:59

تو دوره های غواصی به کار آموزا میگن قبل از ورود به آب مقداری آب دهان به ماسک غواصی (عامیانه همون عینک غواصی) بزنن ، چون تا وارد آب میشی بخار میکنه اما با این ترفند مشکل کاملا حل میشه... البته یه اسپری Anti Fog هم وجود داره که هم گرونه هم کمیاب... با همون آب دهان کار راه میفته :)

NASER1394
2013/12/24, 17:48
آقا یه سئوال فنی ؟؟؟ !!!

چرا وقتی از تمرین برمیگردم شکمم خیلی سرد میشه انگاری فریزر تو شکمم روشن کردن ... این مسئله همیشه ذهن منو مشغول کرده :33: و باری شما هم باید اینچنین باشه

ولی علتش حتما براتون علامت ؟ بوده

Hamzeh
2013/12/24, 22:02
@Masoud ([Only registered and activated users can see links]) جان این داستان لایک و سپاس برای من سواله یکم :riz273: فرق اش چیه؟ کاربرد شون چه تفاوتی داره؟ :63:

راستی بین زحمت هایی که میکشی، زحمت راه انداختن Tapatalk رو هم بکش. :42:

Farshad- MTB
2013/12/24, 22:57
آقا یه سئوال فنی ؟؟؟ !!!

چرا وقتی از تمرین برمیگردم شکمم خیلی سرد میشه انگاری فریزر تو شکمم روشن کردن ... این مسئله همیشه ذهن منو مشغول کرده :33: و باری شما هم باید اینچنین باشه

ولی علتش حتما براتون علامت ؟ بوده

ما بر این باوریم شکم حضرتعالی مثل اکثر بندگان خوب خدا چربی داره....وچون این چربی مثل عایق عمل میکنه! دمای داخلی بدن رو کمتر به سطح پوست اون ناحیه انتقال میده از طرفی چون اون ناحیه در معرض باد قرار میگیره بالطبع سردتر میشه!!!.از آن رو ست که چربی های بغل شکم افراد و اگه دست بزنید سرده!!!!..........

Vahid_FRD
2013/12/25, 09:15
خیلی سرده
هوا هم آلوده شدید

koorosh
2013/12/25, 12:25
حس چاق شدگی دارم شدید + حس افسردگی
هر روز چربیهای شکممو ورانداز میکنم و احساس میکنم که بیشتر شده. دوچرخم تو راهرو آپارتمان همش جلو چشممه وبخاطر سرما و از اون بدتر آلودگی در حد مرگ نمیتونیم بریم تمرین. امروز اخبار رادیو خیلی جالب بود هوای دو شهر تهران و اراک رو در حد هشدار اعلام کرد.:19:

Mr.Nariman
2013/12/25, 13:14
سه روزه مثه سگ ریاضی تمرین میکردم اخرش امتحان................:13: حالم بهم میخوره از این درس.

koorosh
2013/12/25, 13:32
یه کار برداشتم خیلی مطالعه می خواد یعنی ما تا حالا تو کارگاه به زبان .... با کارگر و بنا سر کله می زدیم الان رفتم یه جا که همش انگلیسی صحبت می کنن
مخم داره آب پز می شه برا همینه تا الان بیدارم و دارم مطالعه می کنم
بابا مطالعه بابا دانشمند بابا مهندس.

hasator
2013/12/25, 15:40
امروز بعد مدت ها بدون اورلوردم رفتم مغازه ... حس خیلی بدی بود ...

خدایا ما رو دوباره به هم برسون ...

erfa
2013/12/25, 16:44
هیچی دیگه حس حماقت
آدم روی زمین آسفالت با 10 تا موقع دور زدن بخوره زمین:14:
تنظیم به موقع گاز و ترمز هم البته موثر بود در خوردن زمین به بنده

NASER1394
2013/12/25, 17:57
ما بر این باوریم شکم حضرتعالی مثل اکثر بندگان خوب خدا چربی داره....وچون این چربی مثل عایق عمل میکنه! دمای داخلی بدن رو کمتر به سطح پوست اون ناحیه انتقال میده از طرفی چون اون ناحیه در معرض باد قرار میگیره بالطبع سردتر میشه!!!.از آن رو ست که چربی های بغل شکم افراد و اگه دست بزنید سرده!!!!..........

امان از تجربه :9::9::9:

جان فرشاد جدی گفتی ؟؟؟

mmmaaahhh
2013/12/25, 18:54
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااام ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــلام
خسته نباشید ب همه ی کاربرا بخصوص Vahid Nz - Hesambnd-ayoobmaha - reflex1394 و دو نفر دیگه ک کمتر میان بایک بیست تو این روزا
! fچندتا از بچه ها هم مدیر انجمن شدن و هم کاربر فعال مبارکتون باشه.
چند باری اومدم ولی از اونجایی ک نتم قطعه و با گوشی بازور میام (شارژ میکنم با یو اس بی وصل میکنم پی سی ) نتونستم چیزی بنویسم !
ولی این دفه......!
خیلی دوستون دارم . وقتی میام و میبینم تو تایپیک ها گفتگو میکنید و کلی چیزای دیگه منم دلم میخواد ولی حیف و صد حیف...... I LoVe BIKE20

قالب جدیدتون منو کشتهههههههههههه !;):thanks::28::thanks::thanks::thanks::thanks::th anks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::28:: 28::28::28::28::28::28::28::28:

Masoud
2013/12/25, 19:45
@Masoud ([Only registered and activated users can see links]) جان این داستان لایک و سپاس برای من سواله یکم :riz273: فرق اش چیه؟ کاربرد شون چه تفاوتی داره؟ :63:

راستی بین زحمت هایی که میکشی، زحمت راه انداختن Tapatalk رو هم بکش. :42:

والا لایک مربوط به وی بی سیو هستش که دارم تصمیم میگیرم که بزارمش و یا اینکه برش دارم چون خیلی از دوستان مطالب خوب و مفید رو که میبینند به همون لایک بسنده میکنند در صورتیکه تشکر میتونه امتیازات و در واقع قدرت کاربر رو توی سایت بالا ببره

بابت Tapatalk هم ممنون از یادآوریتون تنظیمات انجام شد و توی یک تاپیک جهت اطلاع دوستان اعلام میکنم

NASER1394
2013/12/25, 21:20
خیلی وقتا یه سئوالایی گوشه ذهن جا خوش میکنن و هر چند وقت یه بار یه لنگری میزنن و میگن : ما بیخیال نمیشیم پس شما هم به فکر پیچوندن نباش :1:

خلاصه همیشه برام سئوال بود یکی از بچه های سایت ( از این قدیمی ها ) یه ارتباطاتی با این سایت کلاهبردار ایسام داره ... ولی هر چی به مخیلاتمون فشار میاردیم بی نتیجه بود ...

تا به امروز داشتم آرشیو سایت رو میخوندم که :5:

آقا این رو به حساب افشاگری نزارید لطفا ...

فقط گفتیم یکمی دور همیم :1::1::1:

راستی کیا یادشون اون قدیم ندیما اسم قدیمی بایک20 Bikecity بود ؟ فک کنم فقط دهه شصتی ها یادشون باشه :1:

.

Vahid_FRD
2013/12/25, 21:29
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااام ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــلام

سلام به روی ماهت آقا میلاد
کجایی خبری ازت نیست

giant_hz
2013/12/25, 22:06
وجداااااااااااااااااااااا اااانــــــــــــــــا نکته عکس رو داشته باشین . . . :9:

از اون حالب تر اینکه نمیدونم چطوری بین این همه مخاطب !!! این یه دونه بلند شده رفته توی مخاطب های خاص !!!:33:

Masoud
2013/12/25, 23:00
آقا این رو به حساب افشاگری نزارید لطفا ...

فقط گفتیم یکمی دور همیم :1::1::1:

راستی کیا یادشون اون قدیم ندیما اسم قدیمی بایک20 Bikecity بود ؟ فک کنم فقط دهه شصتی ها یادشون باشه :1:

.

ناصر جان توی یک برهه زمانی مجبور شدیم تغییر دامنه بدیم ولی باز به اصل خویش برگشتیم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Moh_r_mas
2013/12/26, 09:10
همــه از مــرگ مــی‌تــرسنــد؛
مــن از،
زنــدگــیِ سمــج خــودم . . .

از: صادق هدایت

Mr.Nariman
2013/12/26, 09:46
داستانای جمال زاده هم جالبه....
اقا خیلی بی حوصله ام.....
دیشب این پدر ما بزور ما رو برد فروشگاه دوچرخه دیگه ما چشامون بارون خون داشت ....
یه کی تی ام چشم منو گرفت....فرمون ریچتی داشت که چشم منو گرفت....خلاصه خانواده هم جویای نوع دوچرخه شدن....فک کنم خبریه ....;)
البت نه به همین زودیا....:4: گر صبر کنم ز کی تی ام ترک سازم.....

mSafdel
2013/12/26, 10:25
داستانای جمال زاده هم جالبه....
اقا خیلی بی حوصله ام.....
دیشب این پدر ما بزور ما رو برد فروشگاه دوچرخه دیگه ما چشامون بارون خون داشت ....
یه کی تی ام چشم منو گرفت....فرمون ریچتی داشت که چشم منو گرفت....خلاصه خانواده هم جویای نوع دوچرخه شدن....فک کنم خبریه ....;)
البت نه به همین زودیا....:4: گر صبر کنم ز کی تی ام ترک سازم.....
خوب به سلامتی پس به زودی دوباره شمارو پابه رکاب میبینیم
نریمان کدوم فروشگاه تو اهواز ktm آورده؟

AliFatehi
2013/12/26, 10:51
یه سوال....

الان اون گربه رو گذاشتین رو هدر سایت اون چی میگه؟؟؟؟ :13:

چه ربطی به بایک بیست داره؟؟؟؟ آدم بیشتر یاد امین بایکر میافته ;)

maziarn007
2013/12/26, 12:26
یه سوال....

الان اون گربه رو گذاشتین رو هدر سایت اون چی میگه؟؟؟؟ :13:

چه ربطی به بایک بیست داره؟؟؟؟ آدم بیشتر یاد امین بایکر میافته ;)

به گربه بی احترامی نکنید که اینجا طرفدار زیاد داره
من و صابر و امین و ..... :30:

Vahid_FRD
2013/12/26, 13:05
به گربه بی احترامی نکنید که اینجا طرفدار زیاد داره
من و صابر و امین و ..... :30:

شما چرا خودتو قاطی ما می کنی شما که طرف دار جغد بودی

AliFatehi
2013/12/26, 14:01
آقا منم طرفدار پرنده هستم بخصوص طوطی...عکس یه طوطی تارا هم بزنید بالای هدر :63::30:

اینطوری که هدر سایت میشه باغ وحش :21::30:

Hesambnd
2013/12/26, 14:37
آقا قضیه اش چی هست به ما هم بگید
شاید ما هم دوستار گربه شدیم:44:
اصلا شاید این گربه شد نماد بایم 20

maziarn007
2013/12/26, 14:58
شما چرا خودتو قاطی ما می کنی شما که طرف دار جغد بودی

اوففففففففففففف
کی گفته ؟؟؟؟؟؟؟
من اول طرف دار گربه بودم اصن هر نوع آموزش گربه گیری و رام کردنش رو بهت یاد میدم ( اونم گربه اصفهانی که زرنگه :30:) نه گربه تهرانی که با یه نون خر میشه ! صابر هم فرت و فرت میگرشون ...حتی با لوازم دوچرخه هم خر میشن میفتن تو دام صابر !!!;)
جغد هم داستان داره .و.. تقصیر امین بایکره که منو درگیر جغد کرد !

AliFatehi
2013/12/26, 15:01
گربه های منطقه 22 تهران ببینی بهت میگم....

نیازی به گرفتن نداره....خیلی رو بدی سوارت میشن....بترسونیش هم میاد سمتت یه چنگی ، مشتی چیزی بزنه بهت....

همشون هم چاق و چله شدن...

البت بحث اینکه چرا گربه رفته اون بالای سایت مهمه نه طرفداری....میگم که یه طوطی هم بزنین وگرنه شر به پا میکنما :34:

mohamad road
2013/12/26, 15:41
سلام به همه دوستای عزیزم....

تو کتاب چهره ها بودم... یکی از بچه ها پیام داد که دیگه چرا نمیای سایت؟؟؟؟

خیلی شرمنده شدم راستش...

من از همه بچه های سایت عذر میخوام....

البته بودو نبودمم فرقی نداره هااااا:30:

چند روز پیش یاد حرفای صابر افتادم که میگفت این دکترا فقط فکر پول هستن و کمیت رو فدای کیفیت کردن.....

دکتر احمق هر چی میشه... میگه عیب نداره طبیعی هست هفته دیگه بازم بیا....

آخه اینجاشم جاش نیست که بگم چجوری شده.... فکر کنین 24 ساعت روز یکی با پشت دست میزنه به بیضه هاتون..... 24 ساعته این دردو دارم....

هر کی یه چیز میگه... چند روز پیش گفتن باید زود عمل کنی... چند روز دیگه هم امتحاناته... نگاه داشتم برا بعد امتحانات... خودمم نمیدونم کار خوبی میکنم یا نه؟

د برا همین نمیام اینجا دیگه...... بیام اعصاب شمارم خورد کنم... اعصاب خودمم خورد کنم....

به قرآن خسته شدم....

خرجش اونقدر بالاست که از بابام خجالت میکشم.... تنهایی خرج 5 نفر آدم گنده رو میده... خرج منم روش... با این وضعیتمم هم... پر رو پر رو رفتم دانشگاه آزاد اونم تبریز.... دهنتو باز میکنی ازت پول میخوان...
مریضی هم نمیذاره دو کلوم درس بخونیم....

میخوام بمیرم!!!!
همین

sepehr82
2013/12/26, 16:18
سلام محمد و امیدوارم که امیدت را از دست ندهی .............. توّکل به خدا کنید ........
راجع دکتر جماعت هرچه گفتند و گفتید....... من هم موافقم ..............
---------------------
بابت مشکلت .شما که اینقدر دارید خرج می کنید .............. شاید هم گفته من مضحک جلوه کنه ..... ولی من هم ناامید از پزشکها .... و ناچارا رو آوردم به """ طب سنّتی """ ..........

و پیشنهادی دارم براتون کمی راجعش فکر کن ...... برو به دنبال مراکز این گونه طب ها و " " در خواست زالو درمانی "" را هم بده ..

کاری را که من دارم انجام میدهم ..... اگر توضیح بیشتر لازم می دونید .... پیام خصوصی ش کنیم . به امید سلامتی شما

Moh_r_mas
2013/12/26, 16:31
[Only registered and activated users can see links] 82411893.jpg

Vahid_FRD
2013/12/26, 16:38
آقا قضیه اش چی هست به ما هم بگید
شاید ما هم دوستار گربه شدیم:44:
اصلا شاید این گربه شد نماد بایم 20
حسام جان دیگه شاید نداره شده دیگه

- - - - - - - - - -

آقا داستان گربه از این قراره گه از همون روزهای اول بایک بیست یه سری از دوستان ارادت خاصی بهش داشتم و همین طوری دیگه شد جونور رسمی سایت

اضافه شده بعد از : 2 minutes

@Nobody ([Only registered and activated users can see links])
می گم مسابقه هفته دیگه با عنوان گربه باشه بدنیست ها

Masoud
2013/12/26, 17:28
سلام به همه دوستای عزیزم....

تو کتاب چهره ها بودم... یکی از بچه ها پیام داد که دیگه چرا نمیای سایت؟؟؟؟

خیلی شرمنده شدم راستش...

من از همه بچه های سایت عذر میخوام....

البته بودو نبودمم فرقی نداره هااااا:30:

چند روز پیش یاد حرفای صابر افتادم که میگفت این دکترا فقط فکر پول هستن و کمیت رو فدای کیفیت کردن.....

دکتر احمق هر چی میشه... میگه عیب نداره طبیعی هست هفته دیگه بازم بیا....

آخه اینجاشم جاش نیست که بگم چجوری شده.... فکر کنین 24 ساعت روز یکی با پشت دست میزنه به تخم هاتون..... 24 ساعته این دردو دارم....

هر کی یه چیز میگه... چند روز پیش گفتن باید زود عمل کنی... چند روز دیگه هم امتحاناته... نگاه داشتم برا بعد امتحانات... خودمم نمیدونم کار خوبی میکنم یا نه؟

د برا همین نمیام اینجا دیگه...... بیام اعصاب شمارم خورد کنم... اعصاب خودمم خورد کنم....

به قرآن خسته شدم....

خرجش اونقدر بالاست که از بابام خجالت میکشم.... تنهایی خرج 5 نفر آدم گنده رو میده... خرج منم روش... با این وضعیتمم هم... پر رو پر رو رفتم دانشگاه آزاد اونم تبریز.... دهنتو باز میکنی ازت پول میخوان...
مریضی هم نمیذاره دو کلوم درس بخونیم....

میخوام بمیرم!!!!
همین

خوشحالم که اومدی و کنفمون نکردی :D
انسان به امید زنده است امیدوارم سریع بهبودی حاصل بشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

giant_hz
2013/12/26, 18:04
می گم مسابقه هفته دیگه با عنوان گربه باشه بدنیست ها

آره موافقم ، مدتیه سوژه من شده گربه های اطراف محل کارم ! نه که صبح تا شب سر کارم ، دیگه سوژه ای جز گربه های ماشین باز ندارم :30:

بعضی هاشون هم موتور بازن . . . :34:

بعضی هاشون دیگه خیلی دهن سرویسن ، مخ میزنن . . . :20:

NASER1394
2013/12/26, 21:59
آقا یکی بیاد به ما بگه این دوچرخه مال چه رشتیه ایه ... زنجیر کش هم داره ...

Moh_r_mas
2013/12/26, 22:03
گربه بندری :D

SABER_MTB
2013/12/26, 22:28
آقا یکی بیاد به ما بگه این دوچرخه مال چه رشتیه ایه ... زنجیر کش هم داره ...

دان هیل بچه گونه است..............

اندازه چرخ ها فکر کنم 16 یا 20 باشه......

لوازم دنده رو لوازم چرخ دوئل رو انداختن که ضریب ندش پایین باشه.....و بچه بتونه باهاش تو کوه رکاب بزنه....
طبق قامه truvativ hussefelt باقی لوازم Zee .....

ترمز ها هم Elixir trail....

دوشاخش اما چیزیه که تو ایران فکر نمی کنم کسی اصلا بدونه همچین شرکتی وجود داره......White Brothers.......دواشاخ های دست ساز بسیار بسیار خاص......( بسیار بسیار مسخره ) می سازه و پول خون پدر جدشو هم می گیره.....

کمک عقب rock Shox monarch بادی.....اون هم برا اینه بشه بادش رو در حد فشار کمی ورد پایین تا با وزن بچه هم بازی خودش رو داشته باشه.......

طوقه هاش هم Sun rims است ولی معلوم نیست چه مدلی.....

SABER_MTB
2013/12/27, 04:08
عاقا این عکس های ما رو کی برداشته داده به این ها بدون اجازه بدون لوگی ما بدون این که حتی اسمی از ما برده شده باشه بر داشتن گذاشتن سایت فدراسیون ؟؟؟؟؟؟

گزارش تصویری مسابقه کوهستان جایزه بزرگ بهشهر گزارش تصويري [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این یک.....

دویوما عاقا ما دیروز گمرک بودیم رفته بودیم تو نمایندگی X به گپی بزنیم یه چایی بخوریم که کارمون تموم شد تا از در اومدیم بیرون نمایندگی Y هم که تازه دیوار به دیوار همون X فرشوگاه زده دیدیم یا قمر بنی ممد....عاقا مدیر فروشش دم در وایساده یهو چشش افتاد به ما که از تو X اومدیم بیرون..................یا علی...........
هیچی دیگه رفتیم اون تو هم یه چایی خوردیم.....و دیگه قول دادیم دور و بر X پیدامون نشه دیگه..............

..........................

دو تا نکته 4 ایی....

بعد هم چند تا عکس هنری....( چقدر لا مذهب این سیس دنده ما ترتمیزه اخو.....)

این هم حالت سایه روشن...............با ریز گرد های آت اشغال..............

دو تا هم عکس از قوس زنجیر....در حالت ایستایی........( قوسی که وسط زنجیر بر اثر وزن خودش می افته....)

این هم چی ؟؟؟ سیستم جدید زنجیر سفت کنیزمی ما...............محافظ طبق رو کلا باز کردم...........

( گور بابای طبق زنجیر......والا ما که تو این چند ساله کلا سه چهار بار بیشتر محافظ رو نکوبونده بودیم جایی اون هم به ضربات ملایم.......ولی حالا سانس ما است الان فرما می ریم می پریم طبق می ره تو پامون قشنگ دردش خوب خوب میشه دیگه......

ولی الان که کلا زنجیر سفت کن رو از روو پشت طبق بستم مرد می خام زنجیر بیافته................................

اخو هفته پیش با اقای Event رفته بودیم سرخه بازی........اقای صاف دل و پیمان هم بودند......عاقا یه پرش بود ادر حد گینه بیسائو..........برادران وحشی دانهیلزمی ساخته بودن...............ما تا اومدیم اولین پرش رو بریم روش دست گرمی دور خیز کردیم دور برداشتیم 5 متر مونده به پرش زنجیر در رفت...................و کاشکی فقط در می رفت...........

گیر کرد بین محافظ و زنجیر سفت کن.......یه رکاب پایین پایین یه رکاب بالای بالا موند همون جا استیل ما شده بود......تو این مایه ها.....

به بنده خدایی هم با موتور تریل اومده بود وایساده بود پای پرش هی ایرادات فنی می گرفت.......عاقا شما چرا پرشون زاویه اش 47 درچه نیست ؟؟؟؟ عاقا شما چرا اونجوری می پری.......بابا خوبه حالا موتور کارس نسوار نبود موتور تریل بود از این Ravan هایی که کمک هاش بلنده ملت خر می شن فکر می کنن موتور کراسه......( مثل این دوچرخه بوقی ها که 47 تا کمک داره زیر زین و کرپی ش هم کمک داره بعد پاشاخ داره اندازه منار جنبون ملت عادی می بینن می گن ااا دوچرخه کوهستانه ها....پرشیه........) ما هم تو دلمون به اون عاقا هه که هی ایادات فنی می گرفت می گفتیم عاقا........میشه نق نق نکنی ؟؟؟ شما برادر عزیز اگه کننده ایی............. بیا برو بالا پرش رو بزن................. اگه هم نه خو مهندس نشو برا ما جان مادرت..............

//////////////////////////////////////////

دم ظهر هم تو مغازه داشتیم کار می کردیم یه چند دقیقه مجبور شدیم پا برهنه رو سنگ فرش راه بریم عاقا عرّمون در اومد ها...........اصلا نمی دونم چه سیستمه این پای ما به سطوح سفت عجیب حساس شده........تازه تازه که داریه دردش می خوابه.......باز تا میرم رو سنگ / سرامیک / کاشی سریع دردش بر می گرده.............

بعد دردش که بر می گرده سریع می رم تو حس و حال عرفانی و فلسفی..........اومدم دیدم ممد اقا هم پست زده در مورد مریضی خودش اومدم پست های فلسفی طول و دراز بزنم که نشد دیگه سر کار حس فلسفیم نمی آد......هی کار پیش میاد دیگه حس فلسفی می پره از سر عادم.............

ولی به قول اقای بایکر.......رابطه عمیق و مستقیمی هست میان درد پای ما و منابر ( ج مکسر منبر ) فلسفی ما.....................

ولی دیروز صبح ( یعنی همین امروز صبح در واقع......دم دمای صبح کاذب بود فکر کنم........آخه اول(( صبح کاذب)) داریم قبل از طلوع و موقع طلوع می شه (( صبح صادق ))......یه چند ساعت بعد از طلوع هم میشه (( صبح صابر ))..........خلاصه هنوز هوا تاریک بود دچار بختک شدگی شدم...............

البته من زیاد اینجوری میشم نمی دونم کسی تاح الا بختک انگیز شده تو خواب یا نه..............ولی ما دیگه عادت کردیم.........هر موقع اونجوری می شم یه یکی دو دقیقه نفس نفس می زنم تا سیستمم نرمال شه...........

دفعه اولی که اونجوری شده بودم نمی دونستم چیه تجربه هم نداشتم.......عاقا تو خواب می گفتم خدایا توبه.............خدایا به جان خودم اگه منو نکشی بچه خوبی می شم دیگه ......هر چی شما بگی انجام می دیم......بعد شبش هم از ترس تا صبح نخوابدیم گفتم نکنه دوباره اونجوری بشم......بعد یه چند روزی که گذشت توبه موبه یادم رفت.....دوباره شدم همون خری که بودم...........!!

اونهای که تا حالا تجربشو نداشتند بگم که شما وسط خواب یهو بیدار میشی........ولی کلا فلجی........فقط تنفس و حرکت چشمات دست خودته..........بیداری همه چی رو می شنوی و یه سری چیز های گنگی هم می بینی ولی تکون نمی تونی بخوری..........هنوز دانشمندا توضیح علمی دقیقی برا این داستان ارایه ندادن.......ولی خو توضیح غیر علمیش به نظر من اینه که : شما که هر شب می ری کپه لالا رو می زاری......در واقع می ری یه جایی دیگه گزارش کار می دی از این زمانی که تو این بدن Avatar ِی بودی در طول روز ( مثل گزارش کاری که بازگر فیلم Avatar می داد موقعی که بر می گشت تو بدن خودش.....) حالا اینکه چی میشه اونجوری می شه......به نظرم یه Error خاصی هست تو سیتم دنیای بالا...........یهو وسطگزارش دادن Connection دوباره برا خودش redial می کنه و وصل میشی به این بدن دنیویت.....یعنی ذهنت reboot می کنه میاد بالا ولی خودت هنوز جایی دیگه ایی......اینه که تا سریع خودت رو هم Boot کنن بفرستن رو سیستم بایی بالا طول می کشه....................

ولی داستان امروز صبح ما فرق می فوکولید..............ما وسط خواب تو مترو بودیم این پله ها رو هر چی می رفتیم پایین به ایستگاه نمی رسیدیم نمی دونم چرا...........اخر سر گفتم بزار بپرم همه پله ها رو یه جا بابا خسته شدم از بس پله رفتم پایین...............بعد یهو پریدم گفتم الان با مخ میام رو پله ها می ترکم ولی یهو دچار به پرواز در آمدگی شدم...............رفتم تو در و دیوار راه رو های مترو.....یهو دیدیم یا قمر بنی ممد ...دیدم تو خونه خودمونم.......دیدم ابوی گرامی داره در آشپز خونه چایی درست می کنه.........!!! بعد رفتیم تو حالت بختگی و یه چند دقیقه ایی تو خالت هنگ بودیم.....و بعد که بیدار شدیم از فلجی در اومدیم دیدیم واقعا ابوی گرامی در آشپز خانه داشت چایی درست می کرد.....!!!! اصن یه وضی ها..........

و یه چیز دیگه ای هم که بود......در کل طول اون مدتی که هنگ بودم یه چیزی اتفاق افتاد که در دفعات قبلی تا حالا تجربشو نداشتم یه صدای وز وز فرکانس مانند خوشخراشی بود که کل مدت رو مخم بود و خودم هم تو یه تونلی بودم که تهش بیه روشنایی مشخ بود...............بعدا یادم افتاد در مورد چیز هایی که قبلا خوننده بودم یا فیلم های مستندی که قبلا دیده بودم..............صدای وز وز و تونل رو کجا تو خاطرم بود.......

تو این لنک پایین یه سری ویژگی ها براش بر شمرده....

تجربه نزدیک به مرگ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد ([Only registered and activated users can see links] DB%8C%DA%A9_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8%B1%DA%AF)

البته ما همش رو تجربه نکردیم در این داستان امروز صبحمون........با بستگاننمون دیدار می دار نکردیم....خاطراتمون رو هم مرور نکردیم............ولی اخر سر حس بر گشت به بدن داشتیم.......منتهی با بی میلی نبود.....در واقه اون اخر آخر قضیه حالتی برام پیش آمد که انگار کسی یا چیزی یا کلا اون سیستمی که توش بودم............برام حق انتخاب قائل شد.......ما هم بر گشت رو انتخاب کردیم......البته.....همون اولین لحظه ایی که بیدار شدم درد پام رو حس کردم و در همون اولین لحظه گفتیم ای وای یاد این نبودم کاشکی بر نمی گشتم....!!!!

ولی در کل جالب ناک آلود بود.........خوبه باز عادم تجربه دار بشه که موقعی که بخاد انتخاب دیگه ای داشته باشه یا اصلا یه موقع برا عادم حق انتخاب قائل نشن بگن غلط کردی......باید بیایی.....عادم دچار ترس و واهمه نشه تجربه قبلی داشته باشه............

عاقا تو اون لینکه بالا نوشته بود اغلب مواقعی که یارو مرگش نزدیکه اینجوری میشه.............................عاقا هر کی حساب کتابی با ما داره امانتی در دکون ما داره بیاد ور داره ببره ها......هر کی هم بده کاری زود تر بده من بمیرم بی خیال حساب هام نمی شم ها.....!!!! بعدا سر پل صراط پنچرتون می کنم گیرتون می اندازم ها........اونجا هم حساب ها رو به دلار روز حساب می کنم.......

بعد هم اونجا تو اون لینک نوشته...........اغلب این ها ی که این جوری می شن........ زندگی پس ز مرک براشون قابل لمس تر و مشخص تر میشه...............ما می گیم ..بورو باوووووووووووو زندگی پس از مرگ چیه باو.........ما به زندگی پس از مرگ اعتقاد نداریم...................ما به شبیه سازی قبل از مرگ معتقدیم .............یه چیزی تو مایه های بازی بودن این دنیا.....یا همون چیزی که می گن زندگی کلا امتحانه......بعضی ها هم بهش می گن .... زندگی محل سفر و گذره............بعدا یه موقه بالاخره یهو بیدار می شی می بینی ای ددم اوغلو...........سر کار بودیم که کلا.........این همه هم حرص خوردیم دهن خودمونو صاف کردیم برا چی ؟؟؟؟ در کل هم که نهایت نهایتش عادم باید بالاخره این تجربه رو بره توش......حالا الن نشد 47 سال دیگه.......در کل هم بهتر عادم خوش کار هاش رو تموم کنه ...انجام دادنی ها رو انجام بده.......فهمیدنی ها ور بفهمه........که در هر زمان لازم بخاد دچار عظیمت کردگی بشه........مشکل خاصی نداشته باشه..........وگرنه عادم هایی که قبل از اتمام وقت هنوز کلی کار انجام نشده و چیز فهمیده نشده دارند .....که زیاد اند..................

Vahid_FRD
2013/12/27, 08:11
صابر جان شما می گی تجربه نزدیک به مرگ
برادر من ما خودشو تقریبا تجربه داشتیم ... از اونجایی که من جدا زندگی می کنم یک شب زمستونی خسته از راه رسیدیم و بی معطلی رفتیم خوابیدیم
وسط های خواب بودیم که یهو از خواب پریدم .... اصلا نمی تونستم نفس بکشم و اصلا نمی تونستم تکون بخورم ... تمام عضلاتم شل شل شده بود و قدرت حرکتم سخت بود ... و از اینکه نمی تونستم نفس بکشم شدیدا شوکه شده بودم تمام قدرتم متمرکز کردم روی پام و با یه ضربه که خیلی هم جونی نداشت خودم از رو تخت پرت کردم پایین با این کار یه مقدار تنفسم بهتر شد و بقیه مسیر سینه خیز و با هزار جون کندن تا توی پاگرد راه پله رفتم و همون جا بی هوش شدم رفت تا صبح
والا خیلی ترسناک بود انقدر به حنجره و گلو برای تنفس فشار آورده بودم که تا چند وفت درد می کرد
علتش گاز گرفتگی بود این داستان ما

hasator
2013/12/27, 08:52
دارم آماده میشم (نه آماده شدن برا مراسم آماده شدن برا تمرین ... ) بریم تو دل طبیعت .... تو یه روز آفتابی اما سرد دی ماه 92 ....

خوش بحال اونایی که امروز از خونه زدن بیرون ...

اونایی که هم تو خونن خدا بهشون این توانایی رو بده که برن بیرون و از طبیعت در یه روز تعطیل استفاده کنن ...

Biker
2013/12/27, 18:12
سلام عاغایون، خوش بحالتون نتتون ردیفه هر چی عکس گربه میخواین میزارین! ما که فعلاً دستمون از دنیا کوتاهه! :59:موفق باشین

SABER_MTB
2013/12/27, 19:19
چی شده امین جان ؟؟؟ مشگلت نتت چیه ؟

mohamad road
2013/12/27, 23:47
در مورد بحث فلج شدن دم صبح صابر.....

یه بار صبح بیدار شدم به اون روز افتادم..... تمام زورمو جمع کردم که فقط نوک انگشت دستمو تکون بدم ولی نشد..... خواهرم تقریبا 12 متر اونطرف تر از من نشسته بود و داشت کتاب میخوند.... روی نوک لبام صداش میکردم ولی صدامو فقط خودم میشنیدم....
دیدم کاری از دستم بر نمیاد گریه کردم......:19:

اونم از نوع اون شکلک بالایی نه صدایی نه حرکتی نه چیزی....

خدا نصیب کافر هم نکنه... خیلی بده!!!

SABER_MTB
2013/12/28, 00:53
عاقا این مطالب ما را هی like نفرمایید..... (( سپاس )) بفرمایید......حالا این تاپیک قضیه اش فرق می کنه این جا سپاس نداریم ولی در جا های دیگر سپاس بفرمایید.......اون دوستانی هم که فکر می کنند ما با این تشکر ها یا همون سپاس ها حال می کنیم و خیلی دوست داریم تشکر هامون بره بالاتر.........سخت در اشتباه نیستند....... درست فکر می کنند.......!!!!!!

خلاصه هر کی هم گوش نکنه بعدا خواست هر چی از ما بخره 47 درصد مالیات بر (( سپاس )) افزوده میاریم روش ...!!!!!!

.................................................. ..............................

خواهرم تقریبا 12 متر اونطرف تر از من نشسته بود و داشت کتاب میخوند

ممد جان شما تقریب هات چقدر دقیقه......همیشه می گن تقریبا...شت بندش یه عدد رند که معمولا مضرب 5 یا 10 باشه میارن.......شما اصلا تو اون حالت اغما 12 متر رو چجور محاسبه کردی.........

آقا شوخو می کنم ها به دل نگیری..........12 هم خودش یه عدد رند است دیگه در سیستم اندازه گیری انگلیسی که بر پایه اینچ و یارد و اینهاست 12 خیلی هم رند است..مثلا یک Foot میشه 12 اینچ و از اون ور 3 فوت خودش میشه یه یارد ( چه ربطی به 12 داشت ؟؟ ) ..............می دونم شما هم با سیستم اندازه گیری انگلیسی حال می کنی ......

اقا گذشته از این مباحث..............دچار کم آوردگی نشی ها در مقابل بیماریت................دچار دوام آوردگی بشو......و اروم اروم منحنی نمودار بین بیماری و امید خودت رو شیبش رو کم کن........و یواش یواش به شیب 0 برسون....و آروم اروم شیبش رو مثبت کن به نفع خودت.....تا بعد از رسیدن به اون مرحله بتونی در مدت زمان کمی بزنی داغون پاغونش کنی............

ما هم در یک سال گذشته همچین راهی رو رفتیم و هنوز به مرحله ای که شیب نمودار رو اونقدر بتونیم زیادش کنیم که در مدت زمان کمی بتونیم رفع و رجوعش کنیم نرسیدیم....................

ولی می رسیم......................

و کل داستان رو بخایم برات خلاصه کنیم............

ما داستان پامن بخاطر یه عادت بدی بود که ما داشتیم.........ما عادت داشتیم هی این قلنج پای چپمون رو بشکوینم ترق ترق صدای می داد حال می کردیم..............اینکه چرا حال می کردیم قلنجش رو بترکونیم و چرا فقط پای چپ باز بر می گرده به یه مشکلاتی که قدیم ندیم ها داشتیم اون بماند....................

ولی خود ترکیدن قلنج هم برا پای ما ایرادی بوجود نیاورده بود........اینکه برا ترکوندن قلنجش هی پا رو می کشیدیم به سمت بالا و بیرون.................غضلاتی که این کار رو می کرد بر اثر استفاده زیاد قوی شده بودن .... و عضلاتی که بر عکس از اون سمت پا رو به پایین و داخل می کشیدن بر اثر کش اومدن زیاد ضعیف شده بودن..........................اینه که وقتی پا رو روی زمین می زاشتیم...........برای تحمل وزن ما اون عضلاتی که قوی شده بودن استخون های پا رو می کشیدن به سمت خودشون و اون دسته ماهیچه هایی که ضعیف شده بودن.........وا می دادن و بد تر اجازه حرکت بیشتر استخون ها به اون سمت رو می دادن......

حالا این فهمیدن اینکه داستان از این لحاظه خودش قدم اول بود اینکه دقیقا چطور باید اون عضله های ضعیف شده قوی بشن تا با اون یکی عضله ها به تعادل قدرتی برسن و استخون ها رو بر گردونن سر جاشون......خودش داستانی داره....................به این سادگی ها نیست........فکر کنی خو......من پامو می کشیدن به سمت بالا و بیرون خو کاری نداره الان می کشم به سمت داخل و پایین.......

خو بزار ببینم چند سال بودن اون کار رو می کردم.......تا جایی که یادم بود 12 سال بود.....روز ی متوسط بگیریم 40 بار می کردیم.......می شه تا الان حدود 170 هزار بار.......خو االن حرکت بر عکسش رو بخام انجام بدم تا در عرض 6 ماه خوب بشن چی کار کنم .....خو یعنی زمان 1/24 ( یک بیست و چهارم میشه ) پس باید تعداد دفعهات رو 24 برابر کنم.....خو پس حله عاقا روزی حدود 1000 بار این کار رو بکنم 6 مایه حله...................

نه داداش.....این محاسبات و اعداد وارقام و این خوش بینی های لوس و مسخره برا همون دکتر ها و فوق تخصص هایی که برا یه عمل ساده 6 - 7 تومن ما رو تیغ زدن می خوره......به درد سر گول مالیدن و کاسبی می خوره........به درد انجام شدن کار نمی خوره..................

برای انکه عکلا ما خوب بشیم ......داستان و کشف اینکه خو حالا که فهمیدیم ایراد کار کجاست الان چجور راه های اشتباه رفته رو بر گردیم...خودش باید تفکر ها کرد و سعی و خطا ها کرد.................

منتهی مراتب با این روش و سیستم ( تو هر کاری..............) به نتیجه می رسید اون روش و اون راه رو دیگه بلد می شین و می تونید ازش در باقی مسائل هم بصورت تعمیم یافته استفاده کنید............و دیگه در ظاینده هم مر مواجهه با مسائل مشابه و غیر مشابه و تا حدودی مشابه....استفاده کرد و دیگه برای حل اون ها هی دوباره از اول سعی و خطا نکرد و زمان + انرژی تلف نکرد..................

Mohammad DH
2013/12/28, 02:07
اون دوستانی هم که فکر می کنند ما با این تشکر ها یا همون سپاس ها حال می کنیم و خیلی دوست داریم تشکر هامون بره بالاتر.........سخت در اشتباه نیستند....... درست فکر می کنند.......!!!!!!

خلاصه هر کی هم گوش نکنه بعدا خواست هر چی از ما بخره 47 درصد مالیات بر (( سپاس )9 افزوده میاریم روش ...!!!!!!
صداقتت از پهنا تو حلقم :11:
حسم: ساعت ۲ نصف شب دارم از خواب میمیرم این حسابان لعنتیم که تموم نمیشه فکر کنم تا صبح بیخ ریشمون چسبیده :riz273:

mohamad road
2013/12/28, 06:30
ممد جان شما تقریب هات چقدر دقیقه......همیشه می گن تقریبا...شت بندش یه عدد رند که معمولا مضرب 5 یا 10 باشه میارن.......شما اصلا تو اون حالت اغما 12 متر رو چجور محاسبه کردی.........

آقا شوخو می کنم ها به دل نگیری..........12 هم خودش یه عدد رند است دیگه در سیستم اندازه گیری انگلیسی که بر پایه اینچ و یارد و اینهاست 12 خیلی هم رند است..مثلا یک Foot میشه 12 اینچ و از اون ور 3 فوت خودش میشه یه یارد ( چه ربطی به 12 داشت ؟؟ ) ..............می دونم شما هم با سیستم اندازه گیری انگلیسی حال می کنی ......

والله صابر 12 رو شانسی گفتم... فاصله بین اتاق من و گوشه حال که از در اتاق قابل مشاهده هست چیزی حدود 17 متر یا بیشتره!!!

در مورد اون قضیه هم خیالت تخت.... میچزونمش!!!

sanaz20
2013/12/28, 09:14
چه حسي دارم؟! ما كه تازه افتاديم رو دور دوچرخه سواري:63: هوا هم بسيار بسيار عالي :29: (البته از لحاظ آلودگي نگفتمااااا... سرد نبودن حاد رو گفتم)

Biker
2013/12/28, 10:33
چی شده امین جان ؟؟؟ مشگلت نتت چیه ؟

عاغا ما تا اطلاع ثانوی مقیم شهر دانهیل پرور "قزوین" شدیم! اینجا دستم از همه چیز کوتاهه! :37: البته راه اندازی اینترنت در اولویت قرار داره. اینجا صبحها 7- میشه. اصلاً کانفیگ بدنم با اینجا سازگار نیس، اصن یه وضی.

event
2013/12/28, 13:46
اصلا با بعضی ها نمیشه ارتباط برقرار کرد بقولی: یارو رو نمیشه با نیم من عسل خورد

salazar
2013/12/28, 14:28
حسم اینه که تا 2ساعت دیگه باید برم دندون عقلم رو که کج و کله درومده جراحی کنن بکشن..اگه ازینی که الان هستم خل و چل تر شدم دیگه ببخشید:-)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Vahid_FRD
2013/12/28, 15:11
عاغا ما تا اطلاع ثانوی مقیم شهر دانهیل پرور "قزوین" شدیم! اینجا دستم از همه چیز کوتاهه! :37: البته راه اندازی اینترنت در اولویت قرار داره. اینجا صبحها 7- میشه. اصلاً کانفیگ بدنم با اینجا سازگار نیس، اصن یه وضی.
خوب پس زوج امین - حسن سایکل توریست بازم برنامه هایی زیر سر دارن

Masoud
2013/12/28, 15:14
حسم اینه که تا 2ساعت دیگه باید برم دندون عقلم رو که کج و کله درومده جراحی کنن بکشن..اگه ازینی که الان هستم خل و چل تر شدم دیگه ببخشید:-)

خدا بهت صبر بده این دقایق آخر تا زمان تزریق بی حسی عجیب میگذره

از شر این کلید Like هم راحت شدیم حالا فقط سپاس از مطالب خوب سایت :132:

salazar
2013/12/28, 18:53
خدا بهت صبر بده این دقایق آخر تا زمان تزریق بی حسی عجیب میگذره

از شر این کلید Like هم راحت شدیم حالا فقط سپاس از مطالب خوب سایت :132:

مرسی
رفتم گفت خیلی بدجوره باید جراحی بشه..علاوه ب اون 2تا دندون عقل دیگم رو هم باید بکشه..یعنی نصف جون شدما
الان هم سالم اومدم خونه..
تا یه ماه دیگه..

sanaz20
2013/12/28, 20:37
مرسی
رفتم گفت خیلی بدجوره باید جراحی بشه..علاوه ب اون 2تا دندون عقل دیگم رو هم باید بکشه..یعنی نصف جون شدما
الان هم سالم اومدم خونه..
تا یه ماه دیگه..

من میخوام like کنم ولی ندارم گزینشوووووووو:53:

Masoud
2013/12/28, 20:52
من میخوام like کنم ولی ندارم گزینشوووووووو:53:

Like رو دیگه نخواهیم داشت توی این تاپیک که هیچ به جاش توی تاپیک های دیگه از سپاس استفاده کنید

mohamad road
2013/12/28, 21:41
خدایا هیچ کسو تو شایط من قرار نده....

قراره فردا دو جواب آزمایش بیاد.... جوابی که شاید کل مسیر زندگیمو عوض کنه....

اولی رو فردا ساعت 6 عصر قراره بگن سرطانم قاطی خون شده یا نه....

به قرآن مجید عین خیالمم نیست که قاطی بشه یا نه... مثل اینه که میگن استاد کنار اسمت منفی گذاشت!!! اصلا میخوام بزنه به چشو چالم... ببینم آخرش چی؟؟؟ میخواد چیکار کنه باخ؟؟؟؟

من از جواب آزمایش دومی میترسم.....

خدا وکیلی تو عمرم انقدر استرس نکشیدم.... فردا قراره بگن عقیم میشم یا نه....

دارم دیوانه میشم.... یعنی یه عمر زندگی با حسرت؟؟؟؟؟

یعنی من مسخره بازیه بچمو هیچ وقت نمیبینم؟؟؟؟

پیر که شدم ( البته نمیشم ها) قراره زل بزنم به در و دیوار؟؟؟ تکو تنهایی؟؟؟؟ بدون هیچ دختر و پسر و نوه و نتیجه ای؟؟؟

داغونم رفقا.... داغون...

خدایا به منه بدبخت رحم کن..... غلط کردم....

Masoud
2013/12/28, 21:54
خدایا هیچ کسو تو شایط من قرار نده....

قراره فردا دو جواب آزمایش بیاد.... جوابی که شاید کل مسیر زندگیمو عوض کنه....

اولی رو فردا ساعت 6 عصر قراره بگن سرطانم قاطی خون شده یا نه....

به قرآن مجید عین خیالمم نیست که قاطی بشه یا نه... مثل اینه که میگن استاد کنار اسمت منفی گذاشت!!! اصلا میخوام بزنه به چشو چالم... ببینم آخرش چی؟؟؟ میخواد چیکار کنه باخ؟؟؟؟

من از جواب آزمایش دومی میترسم.....

خدا وکیلی تو عمرم انقدر استرس نکشیدم.... فردا قراره بگن عقیم میشم یا نه....

دارم دیوانه میشم.... یعنی یه عمر زندگی با حسرت؟؟؟؟؟

یعنی من مسخره بازیه بچمو هیچ وقت نمیبینم؟؟؟؟

پیر که شدم ( البته نمیشم ها) قراره زل بزنم به در و دیوار؟؟؟ تکو تنهایی؟؟؟؟ بدون هیچ دختر و پسر و نوه و نتیجه ای؟؟؟

داغونم رفقا.... داغون...

محمد فقط این رو میتونم بگم که سرنوشت رو نمیشه تغییر داد از خدا بهترین ها رو برات میخوام

mohamad road
2013/12/28, 22:11
حالا از این حس آلت تناسلی مرادنگی در بیایم....

دو ساعت پیش رادیولوژی بودم....

رو تخت دراز کشیدم.... طرف ژلو مالونده بعد دستگاهو میچرخونه رو ....... م!!!

حالا من خودمو نگاه داشتم نخندم و به چیز های وحشت ناک و ناراحت کننده فکر میکنم که یه وقت اتفاق ضایعی رخ نده...
همین حین در مطب باز شد... منشی زن مثل گاو سرشو انداخته پایین اومده تو از کنار من نمیدونم چی مخواست برداره از تو کشو.... بالای 30 40 ثانیه کنارم ور میرفت.... منم مثل لبو سرخ شدم... اصن نمیدونم چی کار کنم!!! دقیقا این حالت :14::5:

منشی هم منشی های قدیم!!!

Vahid_FRD
2013/12/28, 22:12
داغونم رفقا.... داغون...

محمد قبول داشته باش که خدا خیلی بزرگ تر اینه که من و شما تو فکرمون بگنجه
خدای شما و همه بیمارایی که شفا گرفتن یکی هست
پس امیدوار باش

ali-xc
2013/12/28, 22:34
سلام.
میدونم شما هم این تجربه رو دارین یا نه؟
وقتایی که دم غروب میخوابین و مثلا 7-8 شب دوباره بلند میشین.معلوم نیست الان صبحه؟شبه؟فرداست؟اصلا یه گنگیه خاصی داره.چند وقت پیش دم غروب خوابیدم بعد خالم اینا اومدم خونمون بلند که شدم توهم زدم فکر کردم 5-6 صبحه رفتم بیرون گفتم آخه این وقت صبح وقت مهمونی اومدنه؟ :14::25r30wi:

Mr.Nariman
2013/12/28, 22:38
حالا از این حس آلت تناسلی مرادنگی در بیایم....

دو ساعت پیش رادیولوژی بودم....

رو تخت دراز کشیدم.... طرف ژلو مالونده بعد دستگاهو میچرخونه رو ....... م!!!
منشی هم منشی های قدیم!!!
lمن میدونم بخاطر من اومدی خیلی مردی........:128fs318181:
با این حرفات سایتو به فساد کشوندی.....
بابا بچه چیه .... اصن من! نیگا چقد باید خرجمو بدن...تازه من بچه خوبیم.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
اقای صافدل...اقای صافدل....کدوم دوچرخه فروشی در اهوازه.... همونی که هم ازش دل خوش دارن هم دل ناخوش....
یه فروشگاه دیگه هم جدیدا میاره...(مروارید) البت مورد اول اسم نمیبریم.
ـــــــــــــــــــــــــ
اقا وحید من تاحالا 12 تا گربه تحویل جامعه دادم،پدرم 15 تا .
بزارم عکسو ....بزارم یا کل کل .....
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
اقا من خوبه تو این حالت عمو صابر نرفتم.... عمو صابر حقیقتش یه 8500 بود اما چشمم دنبال تنه طلاییه بود...همیشه چشمم دنبالشه.....!
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
در اخر!
یادتونه در مورد شب مجاز " صحبت کردم؟ میدونید چیه؟ من شب مجازو اومدم مثال زدم تو یه مثال دیگه ای....
شب مجاز حالتی هست از من ،شبایی که خوابم نمیره و بقیه خوابن....به شدت من خیال پردازی میکنم درمورد همه چی....فوقالعاده ازار دهندس...حتی چندبار دوچرخمو دیدم ....متاسفانه بدیش اینه که میتونی چشتو هم باز کنی!!بازش که کنی....فقط تاریکی شب و اتاقه.....
این شب مجازه ....رویاهای بی لذت و پوچ......
در خصوص اون گرگ و میش صبح.....صبح کاذب....اقا این ساعات عجیبیست.....همه چی کند پیش میره....من هربار اون ساعت پا میشم چه برای نماز چه برای دوچرخه سواری(قدیما) همش دیر میگذره......
کلا شب اشفته ای از رازهاست.......شب پایانی کاذب تا شروعی از اغازهاست....
شما وقتی تو جای خواب هستی و شبه و یهو بیدار شی به هر دلیلی یا کاملا هوشیاری....یا شب مجازی .....یا همون حالت مزخرف که میری تو خلصه.....

- - - - - - - - - -

سلام.
میدونم شما هم این تجربه رو دارین یا نه؟
وقتایی که دم غروب میخوابین و مثلا 7-8 شب دوباره بلند میشین.معلوم نیست الان صبحه؟شبه؟فرداست؟اصلا یه گنگیه خاصی داره.چند وقت پیش دم غروب خوابیدم بعد خالم اینا اومدم خونمون بلند که شدم توهم زدم فکر کردم 5-6 صبحه رفتم بیرون گفتم آخه این وقت صبح وقت مهمونی اومدنه؟ :14::25r30wi:
یبار تو عمرم ظهر خوابیدم ، عصر ساعت 6 (هوا تا ریک بود) دیدم خواهرم اومده میگه کارتون بزار.... یه چند دقیقه تو هنگ بودم الان این بچه بیداره؟؟؟ پس مامانش کو ؟؟؟؟ اصن چرا همه خوابن.....!!!
خواب ظهر من ندارم...ادمو از زندگی میندازه.

ali tech
2013/12/29, 00:43
آخه من نمیدونم این دوستانی که توی ایسام چرخ میزارن واسه فروش چه فکری میکنن
فکر میکنن مردم ببو گلابی چیزی هستن
دوچرخه حرفه ای المپیا || شماره کالا:221304 ([Only registered and activated users can see links])
فقط نگاه کنید این 1200000تومان :5::53::ot0837h0nn8zfqu8ult

Pita
2013/12/29, 12:00

از گلیسیرین هم میشه استفاده کرد آب و گلیسیرین رو مخلوط میکنید و شیشه عینکتون رو بااون تمیز میکنید

SABER_MTB
2013/12/29, 18:42

behnam
2013/12/29, 19:24
اقا ما هم بعد یه سال کنکورو دادبم و اومدیم:36:
ولی یه ماه پیش یه تصادف خوشگلی کردم که قصد داشتم دوچرخمو بفروشم
ولی ادم حرفا شما رو میبینه بیخیال درد میشه و دلش میخواد بره پرش خرکی کنه:30:
ولی متاسفانه نمیشه به هرچی میخوای برسی
زانوم داغون شده
مچ پامم مرامی داره کار میکنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
حالا بیخیال اینا
دوستان صاحب نظر:Dیه لطفی بکنن و یه تخمین قیمت برا من بزنن درخواست تخمین قیمت ([Only registered and activated users can see links])
پیشاپیش ممنون

Mohammad DH
2013/12/29, 19:28
من یکی که ایمان اوردم!!!

ali tech
2013/12/29, 19:56
البته قبلا گزاشتم
آپلود عکس , آپلود رایگان » مشاهده تصویر » sa.jpg ([Only registered and activated users can see links])

SABER_MTB
2013/12/29, 21:11
لپ تاپت دچار هنگیدگی شد........بوق بوق های عجیبی می کرد........و دانستم که ایراد از کد ارورش است.....

behnam
2013/12/29, 21:46
:9: من که جریان این ۴۷ نفهمیدم ولی ۲ ساله ما رو ول نمیکنه:9:

Vahid_FRD
2013/12/30, 00:04
47 شیطانی
:34::34:

SABER_MTB
2013/12/30, 00:22
وحید جان این 47 شیطانی قمی هم هست که.......

sepehr82
2013/12/30, 00:32
آقا جان این قضیه 47 چی هست ؟

به ما هم بگید تا بدونیم ........تو زندگی بنده هم شدیدا ارتباط جاتی داره ..و تا امروز شما ها باعث شده اید بیشتر بهش توجه داشته باشم ....... جدّی این قضیه چی هست ؟

دوستم مشترکمان پویا گرجی هم .... اونطرف باز چهرها ...... راجعش مینویسد ...........
-----------------------------
آخه یک ارتباط نزدیک هم با تولّد بنده داره ((این عدد ) شما دارید من را یاد مجوعه گمشده میاندازید LOST ........ بیچاره "" هیوگو "" با اون اعداد کذایی ... بنحوی کذایی ثروتمند شد ... و در آخر بیچاره تر از قبل .......داوطلب رفت به جزیره ...... .
----------------------
اگر روز اول تولّدم که چند ساعتی بود که روی کره خاکی پا نهادم رابیخیال بشم ...

اوللین روزکاملی رو ((شبانه روز کامل )) .... زندگی من مصادف شد با چی ؟ ((( ادامه در قسمت بعد ... هفته بعد همین ساعت ... همین جا )))):9: اگه گفتید ؟ حالا بگو 47 چی به چی هستا هه ! .... جدّی تا من از خودم هم بگم ...........

SABER_MTB
2013/12/30, 00:38
عاقا.....برا چی بر می دارین دوربین ها جدید نصب می کنین تو اتبوان های سر راه ما .....یه ندا نمی دین به ما ؟؟؟؟ برا چی ور می دارین در جاهای که عادم فکرشو نمی کنه دوربین نصب می کنین ؟؟؟؟ بقل پایه پل عابر آخه جایدور بین نصب کردنه ؟؟؟؟ دوربینو یه جایی نصب می کننه که راننگان متخلف احتمالش رو بدن......یواش برن در اون نواحی.......

اصلا ما تمام دوربین های مسیر ها تردد دایمی مون رو حفظیم غلط کردین بر می دارین دوربین جدید نصب می کنین بدون اطلاع ما......!!! هان.......

عاقا اصلا جریمه سرعت غیر مجاز چنده مگه ؟؟؟؟ 47 تومن بیشتره ؟؟؟ اصلا من نمی دونم می رم شکایتع می کنم می گم من داشتم 141 کیلومتر می رفتم ( اونقدر نمی رفتم ها......دوران کله خرابیهامون تموم شه ما.....کلا 95 تا داشتیم می گازیدیم ) چی داشتم می گفتم اااا عاقا ما کلا داشتیم 141 کیلمتر بر ساعت می رفتیم که 141 مضرب سوم 47 است......اصلا تمام سرعت هایی که مضارب صحیحی از 47 باشند سرععتشون مجازه.............

گواهی ناممون هم دو سه روزیه تموم شده باستی برم ممتددش کنم.................مال ما 10 ساله بود.......دیگه الان فکر کنم 5 ساله می دم بهمون درسته ؟؟؟

الان گواهی نامه ندارم کلا 47 کیلومتر بر ساعت بیشتر سرعت نمی رم.......بزنم یه کی رو ناکار کنم باید 190 تومن نقدا از جیب بدیم.....بعدش هم نداریم بدیم هیچی می ریم زندان.......اون وقت میارنتمون تو این برنمامه های شبانه تیلیوزیون می گن این بد بخته بخاطر دیّه افتاده زندان از بچه های بایک بیست برن جمیعا چرخاشون رو بزارند گرو ما رو بیارند بیرون به ......چند تا چرخ باید جمع شه 190 میلیون تکمیل شه ؟

رفتم تو سایت یه نهادی.......ببینم چقدر کلا خلافی داریم.......بعد ببینیم فردا بریم پلیس + 10 چه مدارکی باید ببریم برا تمدید گواهی نامه......دستشون درد نکنه اطلاعات سایتشون در حد گالینابلانکا هم نیست.......

اصلا گور باباتون.........کلا فکر نکنم کل خلافیم 200 تومن هم باشه کلش.........ما ماشینمون رو تا افق 1407 نگه می داریم اون موقع هم فکر کنم 200 تومکن پول به بستنی مگنوم بشه....!!!! ( تا اون موقع هم دیگه بچه خوبی می شم خلاف نمی کنم ) ................

Hesambnd
2013/12/30, 01:24
چای ، قهوه ، نسکافه:mad:
اه اه اه اه بدم میاد از هرچی امتحانه:6:

Masoud
2013/12/30, 07:26
47 شیطانی
:34::34:

تازه چقدر هم 6 داره :26:

Moh_r_mas
2013/12/30, 07:52
دم صبحی یه شماره که نمیشناسمش اولشم 0916..... اس ام اس داده سلام برادر من سید صادق هستم کشاورزی در اراک زمین شخم میزنم با تراکتور... مقداری جنس قدیمی تو زمینم پیدا کردم، مینونی کمک کنی بفروشمش؟... ولی تو را به دست بریده ابولفضل به کسی نگو...

آخه آدم به اینا چی بگه... اینا دیگه کی هستن؟!!:mad:

Vahid_FRD
2013/12/30, 08:01
دم صبحی یه شماره که نمیشناسمش اولشم 0916..... اس ام اس داده سلام برادر من سید صادق هستم کشاورزی در اراک زمین شخم میزنم با تراکتور... مقداری جنس قدیمی تو زمینم پیدا کردم، مینونی کمک کنی بفروشمش؟... ولی تو را به دست بریده ابولفضل به کسی نگو...

من لرستان و اونورا زیاد دیدم 0916 می خرن برا این کارا
این پدر سوخته ها شگردشونه برا دلدزدی
2 ماه به ما زنگ می زد که من بابای بابام عتیقه چال کرده تو حیاط خونه بیا با هم درش بیاریم نصف نصف ولی قبلش باید 5 تومن بریزی به حسابم که اگر برداشتی در رفتی دستم به یه چیزی بند باشه
فکر کرده بود خیلی زرنگه
ما هم ردش زدیم فهمیدیم کیه
گچ کار خودمون بود
یه بلایی به سرش آوردم که اسم من میاد فرار می کنه

Masoud
2013/12/30, 08:07
اصلا بعضی از این اراکی ها کارشون اینه میرن موبایل 916 میخرن که این بندگان نازنین خدا رو بدنام کنند :34:

Vahid_FRD
2013/12/30, 08:40
اصلا بعضی از این اراکی ها کارشون اینه میرن موبایل 916 میخرن که این بندگان نازنین خدا رو بدنام کنند :34:

دفه بعد هم میای اراک :34:

hosein&giant
2013/12/30, 11:58
آخه آقا مسعود شما چرا اراك به اين خوبي مردمش به اين خوبي
اين كه ميمينيد الان اوضاع اينطوري هست فقط به خاطر غير بومي هايي هست كه داخل اراك هستن كه از همه ي قوم هاي ايران تو اراك پيدا ميشه
كه هرجاي ايران ميري سفر يكي ميگه اراكيا تركن يكي ميگه لرن يكي ميگه ......ولي به خدا اراك نه ترك نه لر و نه .....فقط الان ي آب ميوه مخلوط شده كه از همه ي ميوه ها داخلش پيدا ميشه.

Mr.Nariman
2013/12/30, 13:13
اقا اینجا بزرگی هست که درس هندسش ضعیف بوده باشه؟ بیاد با ما همدردی کنه! نمره های هندسم (از20!) 8-12.5- ایشالا 17.5 !
خوب اینطوری نوبت اول باید برم خودمو ..... بدم (چون این اخری نوبت اول بود)
اصن کاربرد این درس مزخرف چیه......
جالب اینه توی زندگی من هیچ عدد 47 وجود نداره
ستاد مبارزه با 47 !از وقتی بچه بودم به اعداد فرد نحس و فگر میگفتم.... هیچوقت وولوم رو عدد فرد نمیزارم بجز عدد 25 عزیز که نمیدونم چرا با اینکه فرده من دوسش دارم،مهرش به دلم نشسته....عدد 22 رو دوست دارم.....
روز تولدمه!

Vahid_FRD
2013/12/30, 13:16
اقا اینجا بزرگی هست که درس هندسش ضعیف بوده باشه؟ بیاد با ما همدردی کنه! نمره های هندسم (از20!) 8-12.5- ایشالا 17.5 !
ستاد مبارزه با 47 !از وقتی بچه بودم به اعداد فرد نحس و فگر میگفتم.... هیچوقت وولوم رو عدد فرد نمیزارم بجز عدد 25 عزیز که نمیدونم چرا با اینکه فرده من دوسش دارم،مهرش به دلم نشسته....عدد 22 رو دوست دارم.....
روز تولدمه!
این هندسه پایه دروس مهندسی عمران
خوب بخونش درس شیرینیه به شرط اینکه دوسش داشته باشی

yahya_021
2013/12/30, 13:36
حس خنده دارم :smilies-azardl (13)

دوچرخه زپرتیشو گذاشته 3500 شاید میخواسته بگه 350 ؟؟؟

دوچرخه حرفه ای orbea کرمانشاه, كرمانشاه 1459210 - شیپور ([Only registered and activated users can see links])

اضافه شده بعد از : 3 minutes

ولی به نظر میاد این دوچرخه ی خوبیه قیمتشم مناسبه به نظر من

فروش دوچرخه مریدا ۱۰۰ سایز ۲۸ تهران 1432998 - شیپور ([Only registered and activated users can see links])

Vahid_FRD
2013/12/30, 14:15
ای بر پدرتون لعنت
یارو 2.5 پیش براش کار کردیم پولمون نداده تا دیگه ما بی خیالش شدیم حالا می گه برای آخر بهمن بیاید بگیریدش تازه 30 درصد هم کسورات و دیکرد کسورات بهش می خوره
یکی نیست بگه عوضی 5 میلیون 2.5 سال پیش با الان یکیه که تو می خوای ازش مالیات و کوفت و زهر مار کم کنی
تازه اگه اونموقع چک ندن برای 2 سال بعد

mohamad road
2013/12/30, 19:52
همه چی آرومه... من چقدر خوشحالم.....
.
.
.
.
.
.
هه هه هه هه بادنجون بم آفت نداره که!!!

اسم پسرمو میذترم ایلیا... اسم دخترمم میذارم ترانه!!! چطوره؟

erfa
2013/12/30, 20:33
روز تولدمه!
هندسه .......!!!!!!!!!
به چه نکته خوبی اشاره کردی!!!!!!!!
تا جایی که من یادم میاد نمره هام در بازه ی [15.8) بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حاج محمدم گه حالش خوب شده
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

yahya_021
2013/12/30, 22:56
.
.
.
.
.
.

به به

به سلامتی

اول زنشو پیدا کن

Mohammad DH
2013/12/30, 23:08
.
.
.
.
.
.

ایشالله که ازمایش دومی هم مثل این خبرای خوش برات داشته :a2d3:

SABER_MTB
2013/12/31, 02:54
ماه به ما زنگ می زد که من بابای بابام عتیقه چال کرده تو حیاط خونه بیا با هم درش بیاریم نصف نصف ولی قبلش باید 5 تومن بریزی به حسابم که اگر برداشتی در رفتی دستم به یه چیزی بند باشه

بگو بابا اشتباه گرفتی زنگ طبقه پایینی رو بزن .............پول هم اگه می خایی بیا فعلا جای 5 تومن این 60 تومنو داشته باش تا بعد.............

ما هم ردش زدیم فهمیدیم کیه
گچ کار خودمون بود
یه بلایی به سرش آوردم که اسم من میاد فرار می کنه

فکر کنم انداختیش تو بنکه سیمان فرستادی بنکه رو بره تا مسکو..............بره برا خودش چرخ چرخ بزنه تا مسکو......بعد اونجا هم که با سیمان ها تو هوای مسکو یخ زد بیارنش بیرون بصورت مجسمه بزارندش تو میدان سرخ مسکو تا درس عبرتی باشد برای باقی گچ کاران عالم بشریت.......................

بهش بگو عامو...درسته شما کچ کاری ولی ما خودمون سفید کاریم دادا..............

یارو 2.5 پیش براش کار کردیم پولمون نداده تا دیگه ما بی خیالش شدیم حالا می گه برای آخر بهمن بیاید بگیریدش تازه 30 درصد هم کسورات و دیکرد کسورات بهش می خوره
یکی نیست بگه عوضی 5 میلیون 2.5 سال پیش با الان یکیه که تو می خوای ازش مالیات و کوفت و زهر مار کم کنی

تازه اگه اونموقع چک ندن برای 2 سال بعد

کسورات چیه بگو عامو باید جا کسورات بهش فضولات بخوره..........( فضل متضاد کسر ) اصلا بگو ما مقیم ایتلات متحده اراکیم باید پول ما رو به دلار بدی اون موقع 5 تومن میشده 5 هزار دلار الان باید 15 تومن اخ کنی بیاد.............

من که قدیمها اوسگول بودم نسیه جنس می فروختم اونهایی که بعد از چند سال می خان بیان دوباره خرید کنن روشون نمی شه میان اول می گن اقا این حساب قدیممون آقا ببخشید آقا شرمنده اقا مغذرت می خاییم دیر شد........

ما هم می گیم شرمنده نمی بخشیم هر چی حسابت بوده به دلار اون روز حساب کن الان به نرخ روز بده بیاد........تعارف هم نداریم دوست هم نداری برو جای دیگه خرید کن.................ما مشتری بد حساب اصلا دوست نداریم..............

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

عاقا می گم بر و بچه های بیاک بیست بخان مسافرت هواییبرن با خطوط هواپیمایی قشم برن فکر کنم بلیط نیم بها بده بهمون...اگر هم نده می ریم مذاکره می کنیم می گیریم.............

هر چی نباشه سامانه شون با 47 شروع میشه....

صفحه اصلی ([Only registered and activated users can see links])

به خود ما که باید بلیط تماما مجانی بدن نا سلامتی هم خودمون از اصحاب 47 هستیم هم سال تولدمون هم که بخش دوم عدد سامانه این هواپیمای قشم است..............

این عاقاهه هم که تو اتول نشسته خوشحال و خندون یعنی :: ما خیلی خرسند و راضی اییم از قشم ایر..........و همانا گوسفند نیستیم بشینیم صندلی جلو بصورت VIP می شینیم عقب حالشو می بریم...........گوشیمون هم بیخ گوشیمونه تا برسیم صعودگاه ور ورمون هم قطه نمی شه تو هیمن حین چهار تا کانتینر جنس از گمرکات ترخیص می کنیم با همون گوشی هم شیتیل بچه ها رو می دیم و این ها...........

عاقا ما از خونه تا فرودگاه این ها حالیمون نیست........از مبدا تا مقصد باید مهمون شما باشیم.....................وسط راه هم باید بزارین ما بشینیم پشت فرمون هواپیما.......با هواپیما داهیلیزم بیاییم مسافرا حال کنن آدرنالینشون بره بالا.............

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

عاقا چقدر حرف می زنیم ما امشب................ولش کن بهتر از این پست های فلسفانه است که هیچی کی نمی فهمه فقط هی گیر می دن که چرا اینقدر زیاد می نویسی......اون ها رو دیگه می ریم تو فیض بوق می نویسیم.......

می گم عاقا ما جدی جدی با یک عدد تیوب مستعمل Maxxis داریم پای خویش را خوب می نماییم............این همه پول یا مفت رفتیم دادیم Adidas

تو زندگیم کلا 70 تومن بیشتر پول کفش نداده بودم اون هم کفش دانهیلیزمی.......کلا پول پای لباس نمی دم این رو خریدم به امید آنکه شاید برسد با داد پایم...............الان زور به یه جاییم داره میاد شدید این رو هم یک فشاری بدم به یکی............. عوض این زوری که اره بهم میاد در بیاد................

این همه 5 - 6 تومن پول یا مفت عزیز تر از جان رفتیم دادیم به این عاقای دکتر مسخره شومپت ....قوزفیش........هیچ غلطی نکرد......فقط جیب ما رو زد...... ...

الان فقط با یک عدد تیوب دانهیلیزم ناقابل داریم به درمان قطعی می رسیم...............در واقع فقطو فقط یه سری ماهیچه های خاصی که ضعیف شده بودن رو باید قوی کنیم و والسلام........

خدمت اون عاقای دگتری که جیب ما رو زد هم حتما می رسیم در آینده..........حتما ها یعنی کرمم گرفته خدمتش برسم حتما.........................نه بخاطر پولش ها.........الان جای اون 5تومن حاضرم 50 تومن خرج کنم ولی به خدمتش برسم..............

خدمت رسیدنش هم این نیست که حالشو بگیرم یا کنفش کنم یا یه کاری کنم ده برابر پولمو پسم بده..............نه هیچ......می خام یه کاری کنم دیگه از این غلطا نکنه تشخیص نداده و نفهمیده تیغ بزنه پای ملتو جر بده..................

جلسه اخر که می خواست پای ما رو باز کنه با ابوی گرام رفته بودیم مطبش...........پرسیدیم که عاقای دکی......الان 5 هفته گذشته از عمل و هیچ تغییری حادث نشده............در جواب ما دچار سکوت اختیار کردگی شد...................................سکوت اختیار می کنی ؟؟؟؟؟

خلاصه شاید الان 10 - 15 سال باشه که اون عاقا طبابت می کنه و هزاران هزار پا رو جر داده باشه و میلیاد ها میلیاد تومن پول در آورده باشه..............ولی متاسفانه این بار به پست بد کسی خورده..........که می دونه می خاد چی کار کنه.......

بگذریمن عاقا.......می گفتیم که تنها کاری که الان باید انجام بدین قوی کردن یه سری ماهیچه های خاص ضعیف شده است که هنگام تحمل وزن ما قدرت این رو ندارند که پاشنه + یه سری استخوان های دیگه رو درست سر جاشون نگه دارند و نیروی وزن ما بر نیروی آن ماهیچه ها غلبه می کنه و پاشنه از زاویه طبیعیش خارج می شه و استخوان های میانی پا هم همچنین.............................

الا خیلی خیلی ساده با استفاده از یک عدد تیوب خوشگل ماکسیسکه از قدمی الایلم در داخل چرخ ما بود....

به این امر مبادرت می ورزیم..................یعنی در واقع اولش که شروع کردیم به انجام حرکات مختلف متوجه شدیم که برخی حرکات درد را بردتر و برخی دیگر بهتر می کنه....................و دقت کردیم دیدیم آن دسته ایی که درد را بد تر می کنه کدام ماهیچه ها را فعال میکنه و اون حرکاتی که درد را بهتر می کنه چطور.......تا آرام آرام بنا بر سعی وخطای تجربی ( علم تئوری که در این باره هیچی نمی گه جز اینکه شما برو فعلا 5 تومن بریز حساب تا بعد..............) ...................

و این کار رو اتفاقا با تیوب های دیگری هم امتحان می کنیم می بینیم که هیچ کدام نتیجهشان مثل این تیوب maxxis دانهیل مطلوب نیست...........................لا مذهب چه سری داره این maxxis ..........

تیوب های کراس کنترلی که کلا نیروی کششیون خیلی کمه و اون ماهیچه ها رو نمی تونه خیلی وادار به فعالیت کنه و فشار خاصی نمی آره روشون.....................

مگس وزن اند تیوب های کراس کنترلی............

باقی تیوب های دانهیلیزمی و حتی تیوب جلو CG 125 رو هم امتحان کردیم خیلی نتیجه مطلوبی نداشت..........چون اون ها هم جنس لاستیکشان طوری است که خیلی الاستیسیته ندارند و حالت کشسانی خوبی ندارند.....................یکی بخاطر ضخامت کمشان ( این تویب ماکسیس 1.5 میل ضخامت گشوتش است ) و دوم هم بخاطر خود مرغوبیت جنس لاستیکی که تیوب ازش ساخته شده.............

خلاصه هر چی تیوب امتحان می کنیم..........یا کشش اش کم است یا زیاد فقط همین maxxis مهربان ایت که دقیقا اندازه نیرویش دقیقا مناسب فرکانس همون ماهیچه های ضعیف شده ما است..................

حالا این رو هم بصورت اتفاقی خداوند متعال در سر راه ما نهاده بود ............می خواستیم بندازیم دور.............ولی باقی مونده بود تو انباری...................

حال چی ؟ درایم می گردیم ببینم باز هم از این ها یه دونه دیگه داشتیم ببینیم پیداش کنیم بزاریم زاپاس...........اگه این یه چیزیش شد جر خورد داشته باشیم برای مداوا...........ولی هر چی می گشتیم پیداش نمی کردیم تا اینکه یادمان امد کجا گذاشته بودیمش.........................

مدیر ساختمونمون یه تیوب پاره می خواست که ببنده به در پوش کنتور آب ساختمون.......................من هم همین لنگه این تیوبه رو داشتم تو انباری ور داشتم دادم بهش با هم دیگه با کمک خودم پاره پورش کردیم بستیم به در پوش کنتور اب.........!!!!!

یعنی ای خاک تو سر ما کنن که این همه تیوب.......عدل بر داشتیم همین یه دونه رو بستیم به کنتور این ساختمون بی صاحاب مسخره گاو داری / مرغ داری که هر چی می کشیم اصلا از این ساختمونه است..............کلا ما داشتیم چونان انسانی در بهشت خویش تن زندگانی خویش درا می کردیم تا ما را از بهشت راندند و به این جهندم..............راندند...........ه پامون منفجر شد....هم مخمون کلا تعطیل شده هم روحیمون کلا تلنگش در رفته هم هم که الان تنها ابزار مداوای خودمون رو وفق کردیم در راه کنتور آبش............!!!

الان من maxxis DH از کجام در آرم..............؟؟؟؟؟ گور باباش ما که این همه هزینه عمل و این ها دادیم......می رم یه کانتینر از این تیوب ها می خرم وارد می کنم هم خیال خودم راحت باشه که ابزار درمان همیشه در دست رس خواهد بود تا آخر طول دوره درمان و هم اینکه کل مصرف تیوب دانهیل خاور میانه رو تامین می کنم خودم............

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

دیگه عرضی ندارم ........... از بچه ها هم هر کی خوسات نماینگی فعال فروش تیوب ماکسیس دانهیل هم نیاز مندیم .........می تونید به لوازم موتوری های شهرتون هم جای تیوب هندا بچپونید ....ولی بعید می دونیم این ملت موتور پرور همیشه در مرکب 30 تومن بیان پول تیوب بدن...............

giantxtc
2013/12/31, 03:12
گواهی ناممون هم دو سه روزیه تموم شده باستی برم ممتددش کنم.................مال ما 10 ساله بود.......دیگه الان فکر کنم 5 ساله می دم بهمون درسته ؟؟؟

الان گواهی نامه ندارم کلا 47 کیلومتر بر ساعت بیشتر سرعت نمی رم.......بزنم یه کی رو ناکار کنم باید 190 تومن نقدا از جیب بدیم.....بعدش هم نداریم بدیم هیچی می ریم زندان.......اون وقت میارنتمون تو این برنمامه های شبانه تیلیوزیون می گن این بد بخته بخاطر دیّه افتاده زندان از بچه های بایک بیست برن جمیعا چرخاشون رو بزارند گرو ما رو بیارند بیرون به ......چند تا چرخ باید جمع شه 190 میلیون تکمیل شه ؟

رفتم تو سایت یه نهادی.......ببینم چقدر کلا خلافی داریم.......بعد ببینیم فردا بریم پلیس + 10 چه مدارکی باید ببریم برا تمدید گواهی نامه......دستشون درد نکنه اطلاعات سایتشون در حد گالینابلانکا هم نیست.......

اصلا گور باباتون.........کلا فکر نکنم کل خلافیم 200 تومن هم باشه کلش.........ما ماشینمون رو تا افق 1407 نگه می داریم اون موقع هم فکر کنم 200 تومکن پول به بستنی مگنوم بشه....!!!! ( تا اون موقع هم دیگه بچه خوبی می شم خلاف نمی کنم ) ................
نه الان همه گواهی نامه ها از این هوشمنداست و 10 ساله میدن. مدارک اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی اصل گواهی نامه 2 قطعه عکس و اصل و کپی پایان خدمت اینا رو که دادی برگه معاینه پزشکی میدن اونو که رفتید تکمیل کردید با دو تا فیش به حیاب راهور برمیگردی پلیس + 10 مدارک رو تحویل میدی بعد 1 ماه دم در خونتون. حدودا هزینش 47 تومن میشه

SABER_MTB
2013/12/31, 04:31
نه الان همه گواهی نامه ها از این هوشمنداست و 10 ساله میدن. مدارک اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی اصل گواهی نامه 2 قطعه عکس و اصل و کپی پایان خدمت اینا رو که دادی برگه معاینه پزشکی میدن اونو که رفتید تکمیل کردید با دو تا فیش به حیاب راهور برمیگردی پلیس + 10 مدارک رو تحویل میدی بعد 1 ماه دم در خونتون. حدودا هزینش 47 تومن میشه

چوخ چوخ ممنون.........................

Mr.Nariman
2013/12/31, 10:21
:9:
عمو صابر! اولین کسی هستی که دیدم اشتباه نوشتی پرشین تولز...یا به عبارتی اومدی کوتاهش کردی .... اونجا همیشه تو سر مال میزنن....
پاشو بیا اهواز!!!(حرف غیر ممکن) ...نه اصن برو بندر امام یه سری محدود خونه داره نزدیک دریا .... برو اونجا خونه هام ارزونه و همچی قدیمین دیگه
برو اونجا به ارامش ابدی میرسی.... دیگه با بچز کشتی رانی هم هماهنگ میکنی برات جنس اورجینال بیارن....
ـــــــــــــ
امروز هوا بارونیه ....ولی حیف فقط امروزه:( اکشال نداره همینم خیلی خوبه.
ـــــــــــــــــــــــــ ــ
عربی هم مثل هندسه کاربرد زیادی تو زندگی نداره :smilies-azardl (12)....امتحان عربینوبت اول
ـــــــــــــــــــ
اقا اینو داشته باشید....
شماره بندی کردم .... فقط حرفشو بنویسید ...به نظرتون کدوم بهترین سابه؟!؟

moby
2013/12/31, 13:02
سلام والا دوستان الان تو تبریز هوا جوری سرده که اصلا نمیشه دوچرخه سواری کرد یعنی سوز هوا جوریه که ادم فکر میکنه دارن دستاشو میبرن برا همین ما هم رفتیم رو فلایت مود تا یکم هوا بهتر شه
از شانس ما هم امسال زمستون واقعا زمستونه اینجا :13:

SABER_MTB
2013/12/31, 14:25
عمو صابر! اولین کسی هستی که دیدم اشتباه نوشتی پرشین تولز...یا به عبارتی اومدی کوتاهش کردی .... اونجا همیشه تو سر مال میزنن....

دقیقا یک عوضی هاایی اند که دومیشون خودشون اند............یارو هی پیام می زنه می گه عاقا قیمت آخرت رو بگو ؟؟....!!!! ما هم می گیم قیمت آخرمون همون اولشه.............برو چرت و پرت نگو........حوصلتو نداریم........ما میّت نیستیم بیایی سرمون هوار شی.........

erfa
2013/12/31, 14:26
نظر من ساند استریمه نریمان!!!!!!
دیروز رفتم کوه

مشکل حرکتی نداره ؟

mohamad road
2013/12/31, 16:34
ایشالله که ازمایش دومی هم مثل این خبرای خوش برات داشته :a2d3:

بابا جواب همون آزمایش دومیه هست دیگه!!! همه چی داره یواش یواش ردیف میشه... مونده یه عمل حدود های 16 ام بهمن!!! دیگه حل میشه ایشالله... از سال دیگه دوباره میتونم بشینم رو زین!!!

چقدر خوشجالم خدایا....

sepehr82
2013/12/31, 16:40
بابا جواب همون آزمایش دومیه هست دیگه!!! همه چی داره یواش یواش ردیف میشه... مونده یه عمل حدود های 16 ام بهمن!!! دیگه حل میشه ایشالله... از سال دیگه دوباره میتونم بشینم رو زین!!!

چقدر خوشجالم خدایا....

سلام محمد /

خدا را شکر خدا را شکر //// تبریک عرض می کنم // امیدوارم خیلی زود حالتون خوب خوب بشه ... /// حالا می تونی با خیال آسوده یک سری مسائل فکر کنی ....

خوشحالم که خبر خوب شدنت را می شنوم .... :12:////

rsmehrdad
2013/12/31, 17:19
بابا بیچاره شدم رفت امتحانام شروع شد نمیتونم تا دم در هم برم هواهم اهواز بارونیه دیگه بدتر:19: اصلا حالم گرفته فقط دارم به اامید آزادی بعد امتحانات درس میخونم :40:به امید آزادی:60:

Vahid_FRD
2013/12/31, 18:04
.
.
.
.
.
.

خوشحالم که خوشحالی

erfa
2013/12/31, 19:35
سرما خوردم اساسی :7:
از درس هم افتادم
شنبه هم امتحان هندسه دارم:13:

sepehr82
2013/12/31, 20:15
این همه سراغ یک آپلود سنتر خوب را جویا شدیم جویا جویا .... همه گفتند :
پرشین گیگ !!!حرف نداره .... عروس هست و فلان هست و .....
این از این " عروس تعریفی " ! !!! حالا هی بابت اون همه زحمت که برای /// ادیت عکسها / و زمانی که صرف شد // و هزینه ایی که ... // وقتی که صرف شد ///

و از مهمتر """اعصابی """" که مصروف شد .... !! رفتم می بینم گزارش و مقاله ... هیچ کدام عکس نداره..... به سایتش سر زدم ... یک هفته باز نمیشد .... حالا هم که سایت پرشین گیگ بار گذارریز میشه ... ///آقا آمده با یک عذرذ خواهی از نوع کذایی .... دوباره در خواست میکنه که بیبایید دوباره وقت و زمانو و پول و ""اعصاب "" را صرف همین سایت عروس گ***و کنید ........................ نمی دونم ترک " نت " کنیم ! ترک عادت آپلود ....اعصاب مصاب داغون .........

SABER_MTB
2014/01/01, 00:43
بعد از کلی..توضیح و نوشتن و عکس گذاشتن........تو یکی از تاپیک هایی که طرف در مورد لاستیک سوال کرده بود......اومدیم دکمه ارسال پسترو بزنیم دیدیم تاپیک بسته شده.........

تقریبا نیم ساعت وقت گذاشته بودم رو اون پست ( مثل پست های دیگر طولانی ) کلی توضیح موضیح داده بودم راجع به نوع آج و جنس تایر و............

چی شد یک مرتبه بسته شد......؟؟ کل نوشته های ما هم پرید رفت به هوا.............

Vahid_FRD
2014/01/01, 07:34
بعد از کلی..توضیح و نوشتن و عکس گذاشتن........تو یکی از تاپیک هایی که طرف در مورد لاستیک سوال کرده بود......اومدیم دکمه ارسال پسترو بزنیم دیدیم تاپیک بسته شده.........

تقریبا نیم ساعت وقت گذاشته بودم رو اون پست ( مثل پست های دیگر طولانی ) کلی توضیح موضیح داده بودم راجع به نوع آج و جنس تایر و............

یه سیستم Auto save داشتیم به نظرم باید بازم بزاریمش

sanaz20
2014/01/01, 07:43
و برف هم باريد. همينو كم داشتيم فقط

kaveh723
2014/01/01, 09:52
و برف هم باريد. همينو كم داشتيم فقط

چرا؟؟؟ برف که خوبه.

sanaz20
2014/01/01, 10:28
چرا؟؟؟ برف که خوبه.

خوبه ولی برای رفتن سر کار اونم بدون ماشین سخته:New (6): باز اگه خونه بودیم میرفتیم برف بازی:smilies-azardl (13)
و در ضمن پس تمرینا چی میشهههههه:42:

Nobody
2014/01/01, 10:36
دلم برف بازی میخواد حسابی ....

عاشق دوچرخه سواری تو برفم وقتی رد چرخ توش میمونه ....

kaveh723
2014/01/01, 10:59
خوبه ولی برای رفتن سر کار اونم بدون ماشین سخته:New (6): باز اگه خونه بودیم میرفتیم برف بازی:smilies-azardl (13)
و در ضمن پس تمرینا چی میشهههههه:42:

باید امروز و مرخصی میگرفتی مث من. :4d564ad6:

هوای تهران تازه تمییز شده. عمرن فردا رو تحت هیچ شرایطی از دست نمیدم.:thanks:

NASER1394
2014/01/01, 11:30

از این SMS های کلاهبرداری 2 سال پیش برام می اومد ... دیگه خیلی قدیمی و خز شده ... هنوزم ادامه داره :riz273:

تا حالا چند باری هم واسه من اتفاق افتاده ... بهترین راه حل اینه که قبل از ارسال پست یک کپی از نوشته ها بگیری Ctrl+C

---- ---- ---- سال گذشته رفتم برای تمدید گواهینامه و از شانس ما 5 ساله تمدید کردن و یکهفته بعد پسر عموم تمدید کرد که برای اون 10 ساله بود ... مارو میگی :13::p7977cujr38iyymsu8::52:

چقدر خوشجالم خدایا....

خدا رو شکر که جواب آزمایش ها خوب بوده و خوشحالم که امیدت رو از دست ندادی

و بازم خدا رو شکر که میتونی مسخره بازی بچه ات رو ببینی :1:

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

چقدر سخته چند روزی گرفتار بشی و یهو بخوای 50 تا پست این تاپیک رو یکجا بخونی ....

چند روز تعطیلی داریم ولی هیچی ... هوا سرد شده و نمیزاره بریم پی عخشموووون ... به بچه ها میگم بریم کوه تفتان همه قیافه هاشون اینجوری میشه :5:

تك درخت
2014/01/01, 11:46
آخه چرا اينجا گزينه لايك نداره؟ چرا!!!!!!!! :13:

event
2014/01/01, 13:16
خب وقت امتحانات نزدیکه و این همه درس خونده نشده حالا چیکارشون کنم:19:

Mr.Nariman
2014/01/01, 14:12
منم نظر خودم ساند هست اما سی وی ایکس یادت نره ....
اقا این اهنگو خیلی گوش میدم
قاسم جبلی-غروب پاییز
ghasem jebeli - ghoroob دانلود ● آپلود سنتر قدرتمند . صفر آپ دات آی آر . آپلود عکس . آپلود با لینک مستقیم . آپلود با حجم بالا . آپلود نامحدود . آپلود آهنگ ([Only registered and activated users can see links])

sanaz20
2014/01/01, 14:29
باید امروز و مرخصی میگرفتی مث من. :4d564ad6:

هوای تهران تازه تمییز شده. عمرن فردا رو تحت هیچ شرایطی از دست نمیدم.:thanks:
خوش به حال شما. مدیر گونه طی میکنید دیگههههههه:D ما رو که به زور میکشونن سر کار :13:

Mohammad DH
2014/01/01, 16:03
خب وقت امتحانات نزدیکه و این همه درس خونده نشده حالا چیکارشون کنم:19:
به دانهیل نگویید درس دارم به درس بگویید دانهیل دارم :128fs318181:

yahya_021
2014/01/01, 20:33
یعنی گروه فراز برای فردا برنامه نداره؟ :(

NASER1394
2014/01/01, 21:12
اول از همه باید بگم خیلی خوشحالم که بچه های بایک20 فعالتر شدن و زنجیره وار پست میزارن . امیدوارم همیشه پر رنگ باشن و نذارن بایک20 تنها بمونه :40:

دوم اینکه اگه خدا بخواد جمعه رو برنامه خارج از شهر در یه مکان جدید داریم . اگه بچه ها پایه باشن ... فردا باهاشون مطرح میکنم ...

کد خدای یکی از روستاهای اطراف زاهدان رو مخ پیچ کردیم و قرار شده پذیرای ما باشه و از همه لحاظ ساپورتمون کنه . مخصوصا امنیت

و اما بزودی .... منتظر یه گزارش آبدار باشید :ad54ad:

اقا این اهنگو خیلی گوش میدم
قاسم جبلی-غروب پاییز

بعضی آهنگها سن و سال خودشو میطلبه . منم هم سن شما بودم با این آهنگ های جفادی خعلی حال می کردم :(40):

AliFatehi
2014/01/01, 22:21
تمام حس این روزام تو این عکس خلاصه میشه.......

Mohammad DH
2014/01/01, 23:01
پسره زیر عکس یه دختر کانادایی تو پینک بایک اینو نوشته hi......my name is mehdi!!!!1
are you frome to iran!
you from?/??
بعد فضولیم گل کرده رفتم بقیه پیج هایی که کامنت گذاشته رو دیدم واسه یه دختره دیگه نوشته im soori ............. Gmail is properly Gmail previously was wrong I am waiting for your message .... Give Gmail message!!!!!!!!!1
و یه 50 مورد شبیه به این
اخه عزیز من داداش من هم وطن عزیز هیچ اشکالی نداره روابط دوستانه و حسنه با کشور های دوست و برادر ایجاد می کنی ثوابم داره فقط تو رو هرکی می پرستی داری کامنت می زنی یه دیکشنری هم بزار کنار دستت
واسه خودت و البته ابروی کشور می گم که دختره اینجوری بهت جواب نده: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :riz273:

Mr.Nariman
2014/01/01, 23:23
اقا دیشب ما در سیستم فروشی هی بمون گفتن بکوب تو سر این باندا...ما دلمون نیومد یه کلمه گفتیم اقا اینا چیه ...برو وایب بنداز...اینا بدن...
امروز رفتم دیدم ایول باندا رو داده بید.... خیلی خوشحال شدیم... البته .... هم به ما نرسید! خلاصه دیدن قیمت باندا هم اونطور که باید نشاید گرون نیست خلاصه خندیدم بهشون ... :a2d3: اقا من چقد بگم حرص مال دنیا رو نخورید.....
اصن من فردا نه پس فردا میرم دوچرخه سواری...دارم خل میشم....

mSafdel
2014/01/01, 23:24
یعنی گروه فراز برای فردا برنامه نداره؟ :(
یحیی جان هوا که برفیه و معلوم نیست فردا اوضاع چطور باشه از طرفی من از دیروز ظهر یه دفعه بدجوری سرما خوردم و نمیتونم از جام بلند بشم چه برسه به اینکه بخوام رکاب بزنم :65d6a5d6s:

Vahid_FRD
2014/01/01, 23:45
برف برف برف
بابک جهانبخش

epsi1on
2014/01/01, 23:50

حالا کوچیکی نمیتونه همدردی کنه؟ منم اولین درسی که تجدید اوردم عربی بود و دومیش هندسه و سومیش تاریخ معاصر! کاربردش رو بعدا اگه رشته مهندسی (مخصوصا این مهندسیای واقعی مثل عمران و مکانیک و مکاترونیک و ... نه از اون الکیا مثل برق-مرق! ) بخونی به وضوح میتونی ببینی...
کلا یسری درسایی مثل حساب تغییرات (کمی هم هندسه و ریاضیات و ...) رو کاربردش رو غیر از ادامه تحصیل جای دیگه ای بطور خاص نخواهی دید ...

SABER_MTB
2014/01/01, 23:52
امروز دو عدد اتفاق بسیار بسیار جالب افتاد خیلی زیبا...........خیلی زیبا.............دو فروند زرنگ بازی و زیر آبی رفتگی.......و دور برگردان زدگی ...که برا جفتشان تماس گرفتیم با بر بچه های 137 یا جرثقیل اومدند.... بلوک سیمانی گذاشتیم سر اون دور برگردونی که داشتند ما رو دور می زدند.........گفتیم ببینیم حالا که راه پیش را بر شما بستیم می تونید دنده عقب بگیرید بر گردین تو همون اتوبانی که برا خودتون پر گاز سیر می کردین........

حالا بماند برا آخر شب.................بریم فعلا تنی چند سوالات فنی پاسخ بدهیم تا پاسی از نیمه شب..................

yahya_021
2014/01/02, 00:13
یحیی جان هوا که برفیه و معلوم نیست فردا اوضاع چطور باشه از طرفی من از دیروز ظهر یه دفعه بدجوری سرما خوردم و نمیتونم از جام بلند بشم چه برسه به اینکه بخوام رکاب بزنم :65d6a5d6s:

امیدوارم که زودتر خوب بشید جمعه هم هوا آفتابی میشه هم تمیز یه برنامه ی توپ بریم با بچه های غرب

ali tech
2014/01/02, 00:31
خوشحالم بسییییییییییییییییییییییی ییییار بلاخره برف اومد
جمع کنید برید چرخ سواری
کافیه باد لاستیک رو کمتر کنید و با تجهیزات گرمایشی برید چرخ چرخ
خدایی چه حالی داره البته چند دفعه نزدیک بود بد بخورم زمین:22::67::smilies-azardl (113:smilies-azardl (15):40::4d564ad6::thanks:

Dirt
2014/01/02, 00:41
سال نو اینجا تو شهر من

SABER_MTB
2014/01/02, 02:17
ا
امروز یه دوستی تماس گرفته بود برا خرید یه چرخی.........................برا دوستش.......

و با همان دوستشان آمده بود برا ما دچار یه دستی زدگی بشه...................که فلان فروشگاه این رو تخفیف ویژه گذاشته ما اومدیم ولی از شما بخریم چون شما سروری و این ها....و ما دیگه هیچ جا دیگه نمی ریم غیراز شما........( همین دو تا جمله رو که گفت فهمیدیم اومده این جا خشتک ما رو پرچم کنه ) .................اگه جایی دیگه ارزون تر می ده غلط کردی نمی ری از اونجا بگیری غیر از ما هم جایی دیگه ایی نمی ری.........برو همون جا که ارزون می ده بگیر..................

ما هم الن ها رو تو دلمون گفتیم و جویا شدیم ببینیم کجاست که تخفیف ویژه گذاشته............گفت فروشگاه X ایی هست تو فلان خیابون نمی شناسی شما...................گفتیم نه خیلی قیمتش خوبه برو بگیر من حقیقت خرید جدیدم بوده نمی تونم اونقدر بدم...قیمتش عالیه معطلش نکن....................

هیچی رفت و دوباره بعد از دو سه ساعت تماس گرفت که حاجی فکراتو کردی......ما اومیدم انجا دیدیم پسندیده این دوستمون........می خاد کارت بکشه ها......ببینم باز می تونی پایینتر بدی...بیاییم از شما بگیریم من دوست ندارم از جایی دیگه غیر شما خرید کنم به قرعان.........

ما در همان آن زنگ زدیم به شاگرد همام فروشگاه X که اون دوستمومن فکر می کرد ما نمی شناسیمش......گفتیم عاقا جریان چیه........این چرخ فلان رو از تو جوب پیدا کردین اینقدر ارزون می دین ؟؟؟؟

گفت چطور مگه چی شده چی ؟ کی ؟ کجا ؟

گفتیم این اقای فلانی که الان اومده بود مغازتون برا خرید فلان چرخ .....میگه قیمت رو بهش دادن فلان تومن.....

گفت : ما از دوشنبه شب اوسامون تا جمعه فروشگاه رو تعطیل کرده مرخصی داده ما هم الان شمالیم چی می گی شما ؟؟؟؟ !!!!!!!

گفتم پس اشتباه شده فکر کنم یه فروشگاه دیگه رو می گفته من اشتباهی به شما زنگ زدم......ببخشید معذرت.........

بعد هم اون اقایی که طالب چرخ بود یه چند بار دیگه تماس گرفت و ما دچار پیچش شدیم...................تا بعدا خودش حضوری بیاد ما هم حضورا از خجالتش در بیاییم ..........................

البته و صد البته هم ما بلدیم در اینجور مواقع چطور از خجالت طرفمون در بیاییم که خودش هم متوجه نشه چطور شد....................

داستان دوم هم تو پمپ بنزین پیش اومد.................

ما همیشه یه 100 تومن 200 تومن کمتر از ان پولی که می خاییم بدیم به طرف بنزین می زنیم..............یعنی مثلا 10 تومن می خاییم بدیم به طرف اندازه 9847 تومن می زنیم مثلا که اولا خب هیچ وقت نمی شه بصورت قطره چکونی مقدار بنزین رو دقیق سر اون 10 تومن نگه داشت و کافیه یک قرون بیشتر شه اون وقت یارو کلید می کنه که هر کی بخاد یک قرون بیشتر بزنه ما در روز باید کلی از جیبمون بدیم و فلان و بهمان ما همیشه یه چیزی کتر می زنیم که این بحث ها پیش نیاد.............

مَخلص کلوم...............9847 تومن بنزین زدیم و یه دهی دادیم...........

طرف اومد گفت : چقدر بنزین زدی ؟؟؟
( هی هم داشت به اون عدد رو پمپ نیگا می کرد )

ما : خو 10 تومن دیگه.....

طرف : 10 تومن ( با دست عدد رو پمپ رو هی نشون می داد ) ما هم گفتیم پ چند تا ؟؟؟؟

طرف گفت هزاری دادی که ؟؟؟

ما هم گفتیم بابا دهی دادیم.....

طرف : اصلا دهی نیست تو پول های من ؟؟؟ و تو همون یه چرخی که تو پولاش زد من کلی دهی دیدم .......ولی خوب شک کردم گفتم نکنه واقعا اشتباهی هزاری داده باشم طرف مدیون نشیم.........
تو همین افکار الات بودیم که یهو یه فایل از کور سوی ذهنم recovery شد....................دقیقا همین پمپ بنزین و دقیقا همین عادم یه بار دیگه هم همین اتفاق افتاده بود......و اون بار هم من فکر کرده بودم که خب حتما حواسم نبود و هزاری رو جای دهی دادم به بنده خدا............

قضیه شاید مال یک سالو خورده ایی پیش بود.....ولی این بار چون تقریبا مطمئن بودم که دهی داده بودم به طرف.....یک کم به ذهنم فشار اودیم ببنیم دهی بوده یا هرازی که یهو از رو هوا این فایل ذهنی برام recover شد..........و فهمستم که طرف اینکاره است اصلا...........................

تو اون محیط پمپ بنزین......که همه چی شولغ و عجله ایی است سریع ملت رو خر می کنه ملت هم که از پشت منتظر اند و بوق می زنن.....و ما که بخاطر 10 تومن وای نمی سیم با یارو بحث کنیم.....یه دهی دیگه بهش می دیم و خدا فظ............

طرف هم خوب کارشو بلده........هی فیلم بازی می کنه و با دست عدد رو پمپ رو نشون می ده که ما حواسمون پرت شه اون پایین دهی ور با هزاری عوض می کنه مشتی..............

ما هم هیچی نگفتیم آمدیم بیرون.............گفتیم خو.........فیلم بازی می کنی....؟؟؟ یه فیلمی برات بازی کنم که 8 اینچ روش روغن Roch Shox بماسه................

دو دفعه دو تا 10 تومن بنزین زدیم.....جای ده تومن ازمون 20 تومن گرفتی...........بحث پولش هم نیست سر جمع هر دو دفعش می شه 20 تومن که یه دوشاخ سرویس کنیم 5/ 6 برابرش درمیاد........بحث اینکه عادم رو مرود خر شدگی قرار می دن به عادم فشار روحی میاد...........

ما هم همونطور که زیر برف می روندیم سمت خونه یه نقشه ناب براش کشیدیم مشتی.........................

این قالپاق جلومون هم که باز دوباره افتاده........تا حالا اندازه پول یه رینگ پول قالپاق جلو دادم........دیگه نمی رم بخرم گور باباش.....قالپاق می خاییم چی کار..........

گفتیم عاقا.......این دو دفعه بنزین رو برا حساب کردی.......لیتری 800 تومن.......در حالی که 400 تومن بود ایرادی نداره........یه حرکتی برات دارم که اون وقت ما برات قیمت تعیین می کنیم معادل لینتر ( - 2 ) تومن ( منفی دو تومن

اون جا شما از موقعیت ما سو استفاده کردی.......از عجله و بوق ها و انتظار های پشت سری ها و و نیاز ما به (( رفتن هر چه زود تر )) قیمت رو تعیین کردی لیتری 800 ایرادی نداره ......فیلم بازی می کنی برا ما.......ایرادی نداره.....

ما هم هم بلدیم فیلم بازی کنیم.....هم فیلم بگیریم هم قیمت تعیین کنیم...........................

دفعه بعدی......میایم پیش همون عاقا..........مشتریش شدیم اخه انقدر خوش انصافه...........اون وقت عین همین دو بار براش فیلم بازی می کنیم.....خودمونو می زنیم با هالوییّت و مشغول بودن با گوشی.......

و البته همون حین که با گوشیمون مشغولم البته گوشی هم داره Record می کنه تصاویر رو..........بعد همین جوری دهی می دیم و طرف می گه ااا هزاری دادی.....ما هم قبول می کنیم بصورت عجله وار و می ریم.........

می ریم اون بقل مقلا می پارکیم می ایم پیش طرف می گیم دادا.................این دفعه سوّمت بود.............حالا که اینجور شد 4 تا پنجاهی حق و السکوت می خاییم که نریم راپورتتو به صاحاب پمپ بنزین بدیم........بعد هم طرف می گه : برو عامو....چی می گی ....

ما هم میگیم هیچی نمی گیم با شما نبودیم اصلا می ریم تو اتاق مدیریت پمپ بنزین و اسناد رو رو می کنیم.............................

اون وقت می خام ببنیم ......عجله ما تو شرایط پمپ بنزین و سوئ استفاده اون عاقا هه ازاین شرایط قیمتش بیشتره یا انتخاب بین 4 تا پنجاهی حق السکوت.......یا از کار بی کار شدن........؟؟

اگه کل کل کاسبیه......و استفاده یا بهتره بگم سوئ استفاده از شرایط.............یه کاری کنم سوئ استفاده رو از ما یاد بگیرید.....................ما بشیم استادتون.................( البته فرض مثال اون عاقا هه بیاد 4 تا پنجاهی هم بده حق السکوت ما ما می ریم فرداش بر می گردیم بهش پس می دیم......که تو اون 24 ساعت یک کم فکر کنه با خودش متنبه بشه که البته می دونم عمرا نه فکر کنه نه متنبه بشه چون این ها اصلا جزو انسان نیستند که مغز داشته باشند که بتونند فکر کنند...............)

ولی در کل......می گم ما همیشه در همه معاملات جانب اعتدال و میانه رو رعایت می کنیم که نه حق خودمون ضایع شه نه حق طرف معاملمون.............( و همیشه هم یه کوچولو از حق خودمون می گذریم باز که یه موقع مدیونی نشه تو خورده حسابا........چه معامله یه چرخ دانهیل 8 / 9 تومنی باشه چه چند لیتر بنزین به قیمت 10 چوق )

ولی کسی بخاد برا ما یه دستی بزنه................که فلان جا این چرخه رو داره می ده اونقدر.........یا کسی بخاد از شرایط ما سوئ استفاده کنه که دو برابر پول بنزین بگیره..............

یه کاری می کنیم که یه کارت سوخت مجانی و مفتی بهمون بده مال وانت هم باشه که ماهی 400 تا داشته باشه.............برا اون اقای یک دستی زننده هم یه برنامه ایی دارم .....

کسی اعتدال و میانه رو حالیش نشه و بخاد با خوشمزه بازی حق ما رو بیش از اونی که خودمون تعیین کردیم ضایع کنه.............یک قیمتی براش تعیین کنم که بنزین رو برامون با قیمت معکوس حساب کنی تا عمر داریم می ریم اونجا یه باک مهمونمون کنه.............

برا اون دوستی هم که برا ما یه دستی می زد ......یه کار می کنیم......تا چند سال آتی.......هر موقع اومد پیش ما.......خودش با رضایت خودش قیمت خودش رو بکشه پایین و قیمت ما رو بیاره بالا...............

کلا ما رویه و سیتم کارمون اعتداله........همه هم شعورشون می رسه که این رو همون بار ها اول درک کنند.....ولی اون هایی که فرض رو هالو بودن ما می زارند به جای صداقت..................

ما خودمون آخرت یک دستی زنندگان و آخرت قیمت تعیین کنندگان و این هاییم...........

اگه فکر می کنند پایین اوردن قیمت طرف و بالا بردن ارزش خودشون..کاسبیه...........اونجور ه........نه داداش ...کاسبی یعنی بر اوردن نیاز طرف و در مقابل گرفتن مزد.......اون مزد هم به مقدار معقول و مناسب......متناسب با همون نیازی که از طرف براورده شده.........

اگه اونجوریه و اون سیستمی حال می کنید.........ما هم این دندونامون رو تو اسیاب سفید نکردیم........بلدیم چی کار کنیم.....نه راه پیش داشته باشید نه راه پس..............

منتهی در 90 درصد مواقع اصلا موکولشون می کنیم به کرام الکاتبین......به علت نداشتن حوصله و با ارزشتر بودن وقت و اعصاب خودمون از اینکه بخاییم برا این خوشگلا نقشه بکشیم...........ولی یه موقع هایی فشارات روحی بهمون بیاد......برا تفریح هم که شده باهاشون بازی می کنیم ببینیم چند چندیم........بازی ما بهتره یا بازی اونها................ما می خواستیم اونجوری کاسبی کنیم الان اینجا خرتناق همه رو کشیده بودیم.......هر کی هم هر سوالی می پرسیدن می گفتیم شما بلد نیستی بیار خودم برات درست کنم......................!!!!

خلاصه اگر اهل یه دستی زدنید بدانید که خداوند خودش یک دستیِه یک دستی زنندگان است.......................یا اکه اهل فیلم بازی کردنید بدانید که خداوند خودش آخرت کارگردانان است........

اینقدر کرمم گرفته بود می خاستیم با یه ماشین دیگه برم همون ساعت اون فیلم رو سر اون یارو پمپ بنزنیه در بیارم.........گفتم ولش کن الان زوده.......بزار ابها از آسیاب بیافته.......طرف یادش بره......به موقع اش.........

Mohammad DH
2014/01/02, 04:54
سال نو اینجا تو شهر من

ماهم سال نومون جشن داریم فقط نمی دونم چرا اونور بابا نوئل هدیه می ده اینور عمونوروز گدایی می کنه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

Vahid_FRD
2014/01/02, 10:20

Dirt
آقا مهدی سال نو مبارک ..... خوش و خرم باشی همیشه
شام شب عید چی پختی ؟ عکس بزار ببینیم

erfa
2014/01/02, 13:22
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا
چرا مشهد برف نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیش بارون اومده مشهد یک نم بارونم نیومده

طرف تو اخبار گف وض جاده های گیلان خیلی خرابه ؟ها؟

SABER_MTB
2014/01/02, 19:51
آقایونی که می خان پیام خصوصی ارسال کنن...............15 تا رو پر کردن می تونن دستی رو بکشند..........خیلی پر گاز نرن که تا 20 / 25 هم نتونن وایسن............

Mr.Nariman
2014/01/02, 22:14
گاهی اوقات یاد قدیم بیفتید.... یاد وقتی تازه عضو این انجمنا شده بودید...قوانینو درست بلد نبودیم..اشتباهاتی میکردیم...کسی از این حرفا بهمون میزد چقد دلمون میشکست...زود قضاوت نکنید....
شاید هم واقعا هدفش اینه که با کسی پدال بزنه...شما چرا همینطوری قضاوت میکنید...
شاید هم من ساده ام... ولی یکمی ساده باشیم بهتریم :12:
بدبختی یعنی من شنبه امتحان ترم دارم اما کتاب ادبیتام نیست....دست یه خریه.... دست کیه یادم نیست....:13:
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
عاقا ما امشب نشستیم مظولم به مادرمون گفتیم اون ktm رو برام میخری(2.5 قیمت داره) گفت 1 ماه وقت بده...اقا خر کیف شدیم گفتیم ما 1 سال صبر میکنیم!!!
هیچی دیگه...ایشالا که سر موعد به محبوب جدید برسیم...
فعلا ماییمو و جاینت سایپرس

sanaz20
2014/01/02, 22:43
دقیقا.منم یاد چند وقت پیش خودم افتاده بودم که همرکاب نداشتم. برای همین جوابشو دادم.باشد که به جوابش رسیده باشه ان شاالله:-)

parham.alikhah
2014/01/02, 22:46
خیلی سرد بید خیلی سرد بید خیلی خیلی خیلی سرد بید
خدا کنه فردا افتاب بشه با اکیپ بریم بیرون:mountain-bike-smile

ali tech
2014/01/02, 23:14
گاهی اوقات یاد قدیم بیفتید.... یاد وقتی تازه عضو این انجمنا شده بودید...قوانینو درست بلد نبودیم..اشتباهاتی میکردیم...کسی از این حرفا بهمون میزد چقد دلمون میشکست...زود قضاوت نکنید....
شاید هم واقعا هدفش اینه که با کسی پدال بزنه...شما چرا همینطوری قضاوت میکنید...
شاید هم من ساده ام... ولی یکمی ساده باشیم بهتریم :12:
بدبختی یعنی من شنبه امتحان ترم دارم اما کتاب ادبیتام نیست....دست یه خریه.... دست کیه یادم نیست....:13:
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
عاقا ما امشب نشستیم مظولم به مادرمون گفتیم اون ktm رو برام میخری(2.5 قیمت داره) گفت 1 ماه وقت بده...اقا خر کیف شدیم گفتیم ما 1 سال صبر میکنیم!!!
هیچی دیگه...ایشالا که سر موعد به محبوب جدید برسیم...
فعلا ماییمو و جاینت سایپرس
ما رو چی میگی که امتحان عربی دارم و سر کلاس خواب بودم:7:
یعنی نمیشه خدا در ما یه علاقه به عربی ایجاد کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NASER1394
2014/01/02, 23:24
عاقا تمام روز رو با برادران داشتیم مذاکره می کردیم که فردا میخوایم بریم روستای حصاروئیه 70 کیلومتری زاهدان ...

بهنام سرما خورده و نمیتونه رکاب بزنه

حسین هم انگاری خانوادش مخالفت کردن بیاد

بازم دم علیرضا گرم گفت میام ...

به مرتضی هم زنگ زدم و گفت میام ... تا اینجا شدیم 3 نفر و حالا موندم فردا چجوری 3 تا دوچرخه رو تو ماشین پژو 405 جا بدم ... باربند دوچرخه هم ندارم ...

تمام این سعی و تلاش صرفا برای شکستن این طلسم که مجبور نباشیم همیشه یکجا بریم تمرین ...

امیدوارم فردا مشکلی پیش نیاد و یه تمرین اساسی بزنیم ...

Dirt
2014/01/03, 00:41
@Dirt ([Only registered and activated users can see links])
آقا مهدی سال نو مبارک ..... خوش و خرم باشی همیشه
شام شب عید چی پختی ؟ عکس بزار ببینیم

وحید مرسی‌، ساله نو آشپزی نداره، اون که هست، مورگه یا اردک هه، که با سیب زمینی‌ هستش، اونو تو کریسمس درست می‌کنن، ۶-۷ روز گبله سال نو
امسال اینجا عاالیه بود هوا، وای اینجا مثل بهار فصل می‌‌مونه الان اینجا

Farshad- MTB
2014/01/03, 00:57
یکی اینجا آموزش تک چرخ زدنو یاد بده!!!...........کاملیانو!!!!

NASER1394
2014/01/03, 01:01
یکی اینجا آموزش تک چرخ زدنو یاد بده!!!...........کاملیانو!!!!

زشته بابا خجالت بکش ... سر پیری و معرکه گیری :25r30wi:

میخوری زمین تا یکسال باید برات کمپوت و آبمیوه بیاریم :25r30wi:

SABER_MTB
2014/01/03, 03:39
تو خونه نشسته بودیم........عجیب انغریبا حالمون بگرفته شدهبود بس که تو این آپارتمان لعنتی مزخف الدین شاهی.......کپیده بودیم...........آپارتمان نمی سارند که ....سالن مرغداری می سازند چهار تا جلوه های ویژه بهش اضافه می کند ملت خر شن.............فشار می دن به ملت متری خدا تومن..........

دیگه اعصب معصابمون دچار به هر ریختگی شد............

یه چیزی تو مایه های حال وهوای این نهنگ ها و دلفین هایی که تو پارک آبی ها می ارن برا نمایش.......ملت شاسگول هم که اوشگول تر از همیشه..........فکر می کنن الان این دلفین ملفین ها خوش حالند برا خودشون کله ملق می زنن............صاحاب پارک آبی هم که کلا استثمار می کنن هر دو طرف رو هم مخ ملت بازدید کننده رو......هم حیون های زبون بسته بیچاره رو.....

گفتیم ما حالیمون نیست..........ساعت 47 : 10 زدیم بیرو نبا کراس کنترلی از راه دور.....................رفتیم تا تجریش فشار آوردیم ها..............ای فشار اوردیم ها................فقط حواسمون بود چون خیلی مدت زیادی بود فشارات کراس کنترلی نیاورده بودیم فشار بیش از حد نیاریم قلبمون گشاد کنه..........در حد همون جلسه اولی فشار اوردیم.........

تا رسیدم تجریش ساق و ران هایمان دچار منقبض شدگی شدن.........بر گشت هم دچار ترمز داغ کردگی کردیم سیستممون رو چون صفحات نو بسته بودیم روی مرکبمان گفتیم آب بندی بشن......................

تنها چیزی که رو مخ بود........شعور برخی رانندگان بود که چون من خیلی مدت بود تو شهر رکاب نمی زدم........( تو شهر هم هر جا می خواستم برم چرخ رو با ماشین می بردم ) یادم رفته بود.......

ولی تو سر بالایی که چون نای حرف زدن نداشتم سعی می کردم به اون دسته از رانندگان ذی شعور هیچی نگم ( البته خدا رو شکر خیلی هم تعدادشون زیاد نبود کل رفت و آمد شاید یه 3 نرسیدند ) و صد البته که کاری هم با ما نداشتند فقط خیلی بد از بقل ما ویراژ دادن موقع رد شدن ما هم تنی چند کلمات قصار حوالشون کردیم در بلندی و رسایی که حتما بشنوند و دلمون خنک بشه نگیم نشدیه رفتند...................

در راه برگشت هم از اصل دست پیش گرفتن برای جلو گیری از پس افتادن استفاده کردیم و کسی جرعت نکرد برا ما ویراژی بده.....تمام اون هایی که از فرعای جات داشتیند می اومدند بیرون تو مسیر ما هم از اصل ( اخ آلود بودگی و چهره خفن ناک داشتگی و نگاه های غلیظ و غظب الود داشتگی استفاده کردیم که همشون وای سادن ما رد شیم و حق تقدم رو به ما دادند.......)

در بلاد دیگر که چند باری چرخ برده بودیم یارو از 15 متری فرعی ما رو می دید می زد رو ترمز که ما رد شیم....... این جا رو بدی میان لهت می کنن می رن ................

خلاصه در این هوای بسی سرد حال گرمی بردیم.....اللخصوص در مسیر سر بالایی رفت........که حدود 300 متر اختلاف ارتفاع زدیم.تا میدون تجریش.......................حسابی داغ داغ کردیم موتور رو.............

تو یکی دو تا نقطه خاص هم برای یه 100 / 200 متری.......1 و 2 پر کردیم رفتیم 3 دور موتور جسبودیم رو 6 هزار تا......

Farshad- MTB
2014/01/03, 10:17
زشته بابا خجالت بکش ... سر پیری و معرکه گیری :25r30wi:

میخوری زمین تا یکسال باید برات کمپوت و آبمیوه بیاریم :25r30wi:

ما از سر جریان تله پاتی!......بر این باور بودیم که یقیناو حتما چنین جوابی را مرقوم می فرمایی!...الی هذا!!!.....باز بر سوال خود مصریم!...تا چه شود!

Vahid_FRD
2014/01/03, 11:52
السلام علیک یا حضرت اسپیش
السلام علیک یا اخو السیاوش
اسلام علیک یا خفن فی الارضه

salazar
2014/01/03, 14:19
Introduction to quantum plasma by f.has..کجای دلم بزارم این رو

miladdrg
2014/01/03, 17:35
السلام علیک یا حضرت اسپیش
السلام علیک یا اخو السیاوش
اسلام علیک یا خفن فی الارضه

اقا وحید منم دارم به درد شما مبتلا میشم(یعنی دیگه کار از کار گذشته)
خداییش هرچی به این برند نگاه میکنم و زیر و روش میکنم میبینم هیچی جاش رو نمیگیره حتی چی؟ حتی ترک تروک:30:

SABER_MTB
2014/01/03, 17:55
حتی چی؟ حتی ترک تروک

وا اسلاما..............وا عطشا..................وا مصیبتا.............

ما جمعیت ترکیّان فردا روز 14 دی روز بصیرت ترکی......جواب شما حرمت شکنان را خواهیم داد............

وعده ما اهل ترک ....تاپیک بیا تو بگو چه حسی داری.....فردا 14 دی 1392 ساعت 14:47....................

sanaz20
2014/01/03, 17:59
آخه fit club رو چه به ما!!!! بی جنبگی تا این حد؟! 20 دقیقه فیت کلاب کار کردن همانا و فلج شدن کلیه سلولای بدنم همانا....

maziarn007
2014/01/03, 18:47
بالاخره راحت شدیم
بعد از 4 روز طولانی از 7 صبح تا 6 عصر کلاس راحتتتتتتتت شدیم....:7: امروز امتحان دادیم
حالا باید منتظر نتایج باشیم ببنیم قبول شدیم یا نه !
بعد درد سار کار این جاست که باید یه کلاس تئوری نمیدونم چی چی رو هم بگذرونیم وگرنه کارت مربیگری بهمون نمیدن !
اونا هم باید دوباره چند روز پشت سر هم بریم کلاس :19:
-----------
من چند روز نبودم میبینم که اهل ترک و اسپیش با هم گلاویز شدن !!! :30:
دوباره ....
صابر اون قضیه چرثقیل چیه؟
در ضمن نه اون قضیه trek ktm رو پیش گرفتی ... نه قضیه لولا بندی ...
من هیچی نمیگم:dadad4:

sino
2014/01/03, 18:54
بعد از رکاب زدن توی کوچه های سرد..رسیدم کافی شاپ...لذتی که اون موکای داغ داشت اون .......نداشت

SABER_MTB
2014/01/03, 18:57
صابر اون قضیه چرثقیل چیه؟

چرثقیل ؟؟؟؟ چی رو می گی متوجه نشدم......

در ضمن نه اون قضیه trek ktm رو پیش گرفتی ... نه قضیه لولا بندی ...

با اجازتون صاحب ملکمون می خاد بندازتمون بیرون ........داریم دنبال جا می گردیم برا مغازه..................این برادران خوشگل بنگاهی هم که خدا خیرشون بده.........فقط و فقط می خان فشار بدن به عادم...........اصلا یه چیزایی یه موردایی به عادم معرفی می کنند عادم می مونه....................بعد هم روز 447 بار زنگ می زنن خشتک عادم رو جر میدن..دیگه به این نتیجه رسیدم که رفتم اونجا تو چنتش چیز به درد بخوری داشت داشت......نداشت موقعی که می خاد شمارمون رو بگیره یه شماره الکی می دیم زنگ بزنه برا خودش حال کنه.......................

چیزی که زیاده الا ماشالله بنگاهی........تو هر خیابونی 47 تا هست بقل به بقل هم.................

بحث لولا بندی رو هم بزار تا بعد.....فعلا زندگی داریم......خرج زن و بچهمون مونده کرایه مغازمون مونده......قسط دارم بد بختی دارم.......چک دارم.......:riz273::63:

بزار در مکان جدید ( که هنوز پیدا نکردیم ) مستقر بشیم.....خیالمون راحت بشه............تا بعد......

ali tech
2014/01/03, 19:05

با اجازتون صاحب ملکمون می خاد بندازتمون بیرون ........داریم دنبال جا می گردیم برا مغازه..................این برادران خوشگل بنگاهی هم که خدا خیرشون بده.........فقط و فقط می خان فشار بدن به عادم...........اصلا یه چیزایی یه موردایی به عادم معرفی می کنند عادم می مونه....................بعد هم روز 447 بار زنگ می زنن خشتک عادم رو جر میدن..دیگه به این نتیجه رسیدم که رفتم اونجا تو چنتش چیز به درد بخوری داشت داشت......نداشت موقعی که می خاد شمارمون رو بگیره یه شماره الکی می دیم زنگ بزنه برا خودش حال کنه.......................

چیزی که زیاده الا ماشالله بنگاهی........تو هر خیابونی 47 تا هست بقل به بقل هم.................

بحث لولا بندی رو هم بزار تا بعد.....فعلا زندگی داریم......خرج زن و بچهمون مونده کرایه مغازمون مونده......قسط دارم بد بختی دارم.......چک دارم.......:riz273::63:

بزار در مکان جدید ( که هنوز پیدا نکردیم ) مستقر بشیم.....خیالمون راحت بشه............تا بعد......
پس این قضیه مغازه هنوز رو هواست؟؟سمت ما نمیاین؟؟؟

maziarn007
2014/01/03, 19:12

اوه اشتباه کردم ... با یه قضیه دیگه من اشتباه گرفتم
برات آرزوی صبر میکنم به خاطر مغازه :12:

SABER_MTB
2014/01/03, 19:26
پس این قضیه مغازه هنوز رو هواست؟؟سمت ما نمیاین؟؟؟

سمت شما کرایه ها رو فضاست.........................

ali tech
2014/01/03, 19:59
سمت شما کرایه ها رو فضاست.........................
آخه دیگه کجا میخواین برین ؟؟؟
میگم یجا باشه خواستیم بیایم زیارت نزدیک باشه :44::smilies-azardl (13)

yahya_021
2014/01/03, 21:45
بووووو ســـــــــــــــــــــرده

پیست سرخه حصار

آقا صابر اگه نظر منو بخوای که نمیخوای :)

یه جای خوب هست که پایین تر از میدون منیریست توی پاساژ طبقه های بالاش ارزونترم هستش اندازه هاشم بزرگه البته همه اندازه ای داره :)

فقط مشکل اینجاس که آسانسور نداره

توش لوازم ورزشی هم زیاده مخصوصا لوازم کوه منم چندتا از عموهام اونجا مغازه دارن میرم اونجا دوچرخمم با خودم میبرم بالا اجاره هاشم نسبتا خوبه

پاساژ دادرس خواستی برو ببین صاحاب ملکشم آسایشگاه کهریزکه بیشتره مغازه هاشم برای همون آسایشگاهه کهریزکه

Masoud
2014/01/03, 22:07
امروز گفتیم یه تمرین سنگین بزاریم تمرینی بشه برای سفر آتی
مسیر رفت رو چون بچه ها زیاد آماده نبودن رو زیاد فشار نیاوردم و 43 کیلومتر رو تو 2 ساعت 20 دفیفه رفتیم ولی برگشتن رو چون فوتبال هم بازی کرده بودن پیچوندم گفتم با ماشین برگردید به خیال خودم میخواستم سریعتر برسم ولی بادی شد در حد منجیل که اشکم رو در آورد تا حالا این قدر مستاصل نشده بودم خلاصه همین مسیری رو که میخواستم سریعتر برگردم رو 3 ساعته برگشتم و تا من باشم .....
ولی خداییش اگه باهام بودن نمیدونستم چجوری برشون گردونم توی این طوفان :7:

Vahid_FRD
2014/01/03, 23:18
امروز گفتیم یه تمرین سنگین بزاریم تمرینی بشه برای سفر آتی
مسیر رفت رو چون بچه ها زیاد آماده نبودن رو زیاد فشار نیاوردم و 43 کیلومتر رو تو 2 ساعت 20 دفیفه رفتیم ولی برگشتن رو چون فوتبال هم بازی کرده بودن پیچوندم گفتم با ماشین برگردید به خیال خودم میخواستم سریعتر برسم ولی بادی شد در حد منجیل که اشکم رو در آورد تا حالا این قدر مستاصل نشده بودم خلاصه همین مسیری رو که میخواستم سریعتر برگردم رو 3 ساعته برگشتم و تا من باشم .....
ولی خداییش اگه باهام بودن نمیدونستم چجوری برشون گردونم توی این طوفان :7:

با رضا و بابک بودی ؟

SABER_MTB
2014/01/04, 02:42
برات آرزوی صبر میکنم به خاطر مغازه

خواهش می کنم........

الله مع الصابرین.......

اضافه شده بعد از : 59 minutes

من چند روز نبودم میبینم که اهل ترک و اسپیش با هم گلاویز شدن !!!
دوباره ....

تفرقه افکنی می کنی ؟؟؟؟

می خایی مودت و دوستی میان برند ها رو به هم بزنی؟؟؟!!

حالا که اینجور شد الان تمام برند ها رو با هم به دوستی و اتحاد فرا می خوانیم .......

فعلا دو تا برند جاینت و اسپیش دعوت ما رو قبول کردن و دو محصول به نشانه این اخوت و یکپارچگی همین الان بردن رو خط تولید.......

به نام های

Delory

و Glomo

A.amex
2014/01/04, 08:15
این سربازی دیگه چی بود آخه
الان 14 روز که سربازم

erfa
2014/01/04, 11:04
امتحان هندسه رم دادیم رفت
الحمدالله

NASER1394
2014/01/04, 12:11
ما از سر جریان تله پاتی!......بر این باور بودیم که یقیناو حتما چنین جوابی را مرقوم می فرمایی!...الی هذا!!!.....باز بر سوال خود مصریم!...تا چه شود!

فرشاد جان ... من فقط بخاطر خودت میگم . دوست ندارم تو این سن و سال برات اتفاقی بیفته ...

فک کن زمانی که از هیجان زیادی سر دوچرخه رو بیاری بالا میشه اینجوری ...

قیافشو ببین ... پاهاشو ببین . فک کن با این وزن بخوری زمین هیچی ازت نمیمونه :1:

SABER_MTB
2014/01/04, 12:39
پاهای طرف رو توجه شود جفت از رو پنجه در رفته.....

الانه که زین وارد لوزالمعدش بشه.............

Mr.Nariman
2014/01/04, 13:16
صابر تو چه دانی بر عاشقان سوخته دلان چه گذشت....
چقد دل واسه ترک ،تپید...... دستشون بهش نرسید....تن دادن به برند های پست تر......
تو چه دانی بر قلب ان جوان چه گذشت.....
وقتی که ترک،قیمتی فرا زمینی دارد ....
تو چه دانی چندی از دوستان هنوز پاسوز هستند....
تو چه دانی هر روز از عشق ورزیدن به feul ex8 میمیرم .... دوباره زنده میشوم به ktm -fuji .....دل میبندم.....
ـــــــــــــــــ
یعنی یه خبرایی دارم از دنیای دوچرخه سواری...ولی وقت گذاشتن ندارم....
دلتون اب بشه.....
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
میبینید؟؟؟؟؟ اره ترکه..... خود خودشه.... لامثب کورسی هاشم کوهستانه...

maziarn007
2014/01/04, 14:38
میبینید؟؟؟؟؟ اره ترکه..... خود خودشه.... لامثب کورسی هاشم کوهستانه...

این دوچرخه کورسی جاده ( road ) نیست بلکه دوچرخه سایکل کراس cyclo cross هست که با کورسی کمی متفاوته !
ظاهر کار تنه یکیه و همین طور که میبینید ترمز دیسکی هیرو ( البته ویبرک هم میتونه باشه ) داره ... تایر پهن تر و تنه محکم تر و سنگین تر ... و بیشتر تو فصل سرد برگزار میشه و بیشتر هم دوچرخه سوار کوهستان تو فصل سرد به این رشته رو میارن ! و جاده ها هم بیشتر خاکی و اسفالت توام هست
ایشون آقای ابسلون هستن هم کراس کانتری سوار حرفه ای هم سایکل کراس

Vahid_FRD
2014/01/04, 14:59
وا اسلاما..............وا عطشا..................وا مصیبتا.............

ما جمعیت ترکیّان فردا روز 14 دی روز بصیرت ترکی......جواب شما حرمت شکنان را خواهیم داد............

وعده ما اهل ترک ....تاپیک بیا تو بگو چه حسی داری.....فردا 14 دی 1392 ساعت 14:47....................

پ چی شد 14:47 نیومدی
کسی نمی تونه جلو سلطان عرض اندام کنه

ali-xc
2014/01/04, 15:32
الان داغونه داغونم.صبح امتحان مدار منطقی داشتم.سوال بسیار آسون بود.امتحان که شروع شد سوالا ها رو دیدم نمیدونم چرا همه چی از ذهنم کامل پرید.هر چی فکر میکردم یادم نمیومد.آخرش یک چیز هایی جسته گریخته یادم اومد.ولی خراب کردم.امتحانی که باید با نمره بالا پاس میکردم الان در آستانه افتادن هستم.میترسم این ترم باز هم مشروط بشم........ اعصاب ندارم اصلا.یکی میتونه بگه علتش چیه که یکدفعه همه چیز از ذهن میپره؟راه حل داره؟ بد دردیه واقعا.....:13:

event
2014/01/04, 15:32
نمیدونم چم شده کاری از دستم بر نمیاد قدرتم گرفته شده یه چیزی هست نمیدونم چیه نمیزاره کاری انجام بدم بدجوری بی حوصله ام دیروز با دوچرخه رفتم بیرون یه پرش زدم موقع فرود دستام سست شد همین جوری الکی خوردم زمین

Nobody
2014/01/04, 15:39
دیروز

از خواب بلند شدم دیدم ای داد بی داد صدام اصن درنمیاد ....
با خودم گفتم این همه تلاش کردی مریض نشی اخرشم سرما رو نوش جان کردی و احتمالا یه امپول هم باید نوش جان بفرمایی.رفتم دکتر دکتر انواع و اقسام قرص و کپسولا رو برام نوشته میگه سرما نخوردی الرژیت اود کرده ....

حالا هم مثل نقل و نبات و اسمارتیز باید قرص بخورم .

امروز یه عالمه اتفاق خوب برام افتاد که اصن دیگه قرص خوردن برام مهم نیست ...امروز بهم زنگ زدن که بیا مدارکتو بگیر هر دو تاش اماده است ...[Only registered and activated users can see links]

Mohammad DH
2014/01/04, 19:34
الان داغونه داغونم.صبح امتحان مدار منطقی داشتم.سوال بسیار آسون بود.امتحان که شروع شد سوالا ها رو دیدم نمیدونم چرا همه چی از ذهنم کامل پرید.هر چی فکر میکردم یادم نمیومد.آخرش یک چیز هایی جسته گریخته یادم اومد.ولی خراب کردم.امتحانی که باید با نمره بالا پاس میکردم الان در آستانه افتادن هستم.میترسم این ترم باز هم مشروط بشم........ اعصاب ندارم اصلا.یکی میتونه بگه علتش چیه که یکدفعه همه چیز از ذهن میپره؟راه حل داره؟ بد دردیه واقعا.....:13:
من هر درسی رو که فقط شب امتحان می خونم اینجوری می شه:13: (تو دانشگاه که اصلا شب امتحان نمی شه در واقع شب های نزدیک به امتحان) ولی اون درس هایی که علاقه دارم تو طول سال می خونم سر جلسه با جزئیات کامل تو ذهنم می مونه

event
2014/01/04, 21:50
تنهایی گاهی اوقات خوبه هم بد
خوب چون خیلی چیزا رو میتونی بفهمی فرصت اندیشیدن به خودت و کارهایی رو که میخوای و انجام دادیشون به این فکر می کنی که چه کسایی ارزش با هم بودنو دارن
بد از این نظر که وقتی تنهایی وقتی کسانی رو که بهشون احتیاج داری تنهات میزارن وا می ایستن یه گوشه نگات میکنن ببینن چیکار میکنی اگه به موفقیتی رسیدی
میان جلو تا نزارن بهش برسی اگه اوضاع خراب بود بازم میان جلو تا نابودت کنن
درست نمی تونم بفهمم بعضی ها به چی میخوان برسن وقتی کسی میتونه در کنار کسی به یکسری چیزا برسه ولی تا می فهمه طرف مقابل هم سودی می بره همه چیزو به نفع خودش تموم میکنه و طرف رو خراب میکنه
مبادا طرف در کنارش به چیزی برسه
بعضی ها هم که تا از راه میرسن میگن اگه من جای تو بودم اگه موقعیت تو رو داشتم اگه اون پول تو رو داشتم و.... چرا اینو خریدی چرا درس نمیخونی چرا مثل ما این جوری نیستی
چرا دختر بازی نمیکنی چرا یاعت 7 صبح سر کوچه منتظر دختر مدرسه ای ها نمیشی چرا سیگار نمیکشی چرا مثل ما اوسکل بازی در نمیاری
خاک تو سرت این زندگیه تو داری چرا تو مثل فلانی نیستی فلانی رو دیدی چیکار کرده ....از این جور حرفا میزنن من همیشه یاد این جمله می افتم نمی دونم کی گفته ولی خوب گفته

Dirt
2014/01/04, 22:30
امرو من سوار این شدم، احساس تازه و عجیبه بود

Farshad- MTB
2014/01/04, 23:42
فرشاد جان ... من فقط بخاطر خودت میگم . دوست ندارم تو این سن و سال برات اتفاقی بیفته ...

فک کن زمانی که از هیجان زیادی سر دوچرخه رو بیاری بالا میشه اینجوری ...

قیافشو ببین ... پاهاشو ببین . فک کن با این وزن بخوری زمین هیچی ازت نمیمونه :1:

ای بابا من هنوز بچه درونم 22 سالشه!....واله!.......ضمنا آناتومی تو بیشتر به این بابا شبیه تا من!خخخخخخخخخ.....سابقتم که خرابه!!!......البته ما بصورت امرژنسی نیاز به این مهارت نداریم!.....ولی باکی نیست از زمین خوردن!...

mohsen702
2014/01/05, 01:51
اگر آن ترک واترلوویی بدست آرد دل ما را
به قوس پیشانیش بخشم تمام سهام فوجی و جاینت و اسپشیالایز را
هر آنکس چیز می بخشد بسان مرد می بخشد
نه چون جاینت که می بخشد طوقه و کرپی و لول زین را
کی تی ام را به خاک گور می بخشند
نه بر آن ترک واترلوویی که برده جمله دلها را

SABER_MTB
2014/01/05, 04:56
بد از این نظر که وقتی تنهایی وقتی کسانی رو که بهشون احتیاج داری تنهات میزارن وا می ایستن یه گوشه نگات میکنن ببینن چیکار میکنی

داد بر من................

ما رو می گه ها.......قرار بود ای ندو روز تعطیلی بریم با هم صفایی بزنیم بر کوه و دشت.............اصلا خودمون هم نفهمیدیم از دو روز چی شد.....................

در مورد اینکه دیگران می گن ما اگه جای تو بودیم و موقعیت تو رو داشتیم..............:

بوگو عاقا حالا که فعلا ندارید...........هر موقع موقعیت ما رو داشتیم هر غلطی عشقتون کشید بکنید..............

الان حسم نمی اد خوب بنویسم ولی.....

از یه طرف اگه بحث درا مد زایی و پول زایی باشه همه عادم رو برخی ها مقایسه می کنند....می گن فلانی رو ببین چه مایه تیله و پول و پله ایی به هم زده............

اولا که فلانی شاید با هزار دوز و کلک و نه من غریبم بازی این ها رو در اورده باشه................یعنی ما هم باید برا یه قرون دو زار بریم زیر بار خفت این ننه من غریبم بازی ها و دوز و کلک سوار کنیم.............اصلا نه برا یه قرون دو زار نه برا یکی دو میلیارد اصلا.............

دوما همون فلانی که هی می فرمایند که نگاه کن ببین چه پول و پله و ایی چه زندگی ردیف کرده...............................چی کار کرده مثلا.........ما که چیزی نمی بینیم یا چشم ما ایراد داره یا شما شما......ما اون چیزی که شما می بینید رو نمی بینیم...........

ما یه عادمی رو می بینیم فقط خشتک خودشو خانوداشو جر واجر کرده که فقط بتونه در مسابقه تسلیحاتی چشم و هم چشمی پیروز باشه و هر 5 سال یه بار بتونه محلشون رو یه چند تا خیابون ببره بالاتر و مدل ماشینشو به سال کنه...........

اولدنش که مگه این مسابقه تمومی داره.........هر چی محلو ببری بالا تر هر چی خونه رو قصر تر کنی باز هم بالاترش هست....هر چی ماشین و ادوات رو آخرین مدل کنی دو سال دیگه از مد می افته.......شرکت های تولید کننده هم البته بدشون نمی آد از این اخلاق و رفتار و منش...حال می کنند دیگه هر چند سال یه بار یه محصول جدید می زنن فشار می دن به خلق الله.............الفشار من الیمان..............

اگر اینطور باشد.....هم ما می فرماییم که عاقا ما صلا گداییم.....نداریم....بد بختیم ...بیچاره اییم.........دارید یه کمکی هم بکیند به ما از گشنگی نمی ریم...پول نداریم ماشینمون رو عوض کنیم...........

رست نمی تونم بفهمم بعضی ها به چی میخوان برسن

شما خودشو ناراحت نکن.....اونا خودشون هم نمی دونن چی غلطی دارند می کنن.......

بعضی ها هم که تا از راه میرسن میگن اگه من جای تو بودم اگه موقعیت تو رو داشتم اگه اون پول تو رو داشتم و.... چرا اینو خریدی چرا درس نمیخونی چرا مثل ما این جوری نیستی
چرا دختر بازی نمیکنی چرا یاعت 7 صبح سر کوچه منتظر دختر مدرسه ای ها نمیشی چرا سیگار نمیکشی چرا مثل ما اوسکل بازی در نمیاری

جوابش دو کلمه است.....دوست ندارم................البته قدیم تر ها که ما هم هم سن و سال شما بودیم گفتن این که دوست ندارم سخت بود......و همیشه جلو این ها کم می اوردیم......ولی الان به مرحله ای رسیدیم که کسی به خودش جرعت نمی ده از این چیزا بگه به ما...........اقا جان چی کار به کار ما داری...ما مگه لنگ موندیم اومدیم دست گدایی دراز کردیم جلو شما ؟؟؟ از پس کش و قوس زندگی خودمون بر میایم........یعنی یه حرکتی زدیم کسی جرعت دخالت کردگی در زندگی خصوصی ما رو نداشته باشه...................خودش قبل از اینکه همچیمن چیز هایی رو بخاد به زبون بیاره همون تو دهنش قورت بده بره پایین.......................

ترجمه : می گه عاقل بودن خیلی سادست.....اول در مورد گفتم یه چیز احمقانه فکر کنید و بعد اون چیز رو نگید........تمام.....

البته همه این ها به لطف تجرد است......و الا عادم متئهل باشه این معادلات خیلی خیلی تغییر می کنه ........و به یه سمت و سویی می ره که دیگه 80 در صد امور تحت اختیار خودش نیست تا یه بیت سی سالی بگذره و تو اون خانواده ایی که تشکیل داده بتونه همین سیستم رو پیاده سازی کنه ......که تازه اون هم باز نمی شه اون وقت بچه های عادم دیگه نمی زارند.........

البته این که الان دیگه اصولا سنت حسنه ازدواج یک کم مشتری هاش کم شده هم به همین خاطره....که عموما دارند به همین نتایج می رسند......ولی برخی اوقات هم فکر می کنم عاقا اگه همه بخان اینجوری فکر و عمل کنند که نسل بشر منقرض میشه.........در واقع فکر می کنم این خود خواهیه خوب.........دیگران کاشتند ما کوفت کردیم خو ما هم بکاریم دیگران بلنبانند.......

ترجمه : این اولی ها همه می گن ....بخور / باقی بمون ( نمیر ) / و تولید مثل کن..............اون آخریه میگه نمده دی ؟ االن رسیدیم آخر خط چی کار کنیم ؟؟؟؟

مثل ما که بچه بودیم می رفتیم این خطوط اتوبوس رانی واحد رو سوار می شدیم روز های بیکاریو تعطیلی تا اخرش می رفتیم ببینیم آخر خط چیه چه شکلیه ؟ بعد هم که مترو راه افتاد با مترو از این کار ها می کردیم.....دیگه الان وقت این شاسگول بازی ها نمونده برامون...............

بعدش فکر می کنم خو بهتر که منقرض بشه.....تازه می رسیم به آرزومون.....که کاشکی جای دنیا به این گله کشادی با 7 میلیارد انواع و اقسام عادم های جور وا جور.... یه دنیای نقلی بود با چهار تا عادم حسابی دور همی خوش باشند حالشو ببرند.........

بعدش فکر می کنم خو پس راه و رویه و ایدئولوژی ما چی می شه بعد از این که کپه مرگمون رو گذاشتیم کی مویمونه تو دنیا راه ما رو ادامه بده.................و بعد دوباره به این نتیجه می رسم که بر و بچه های این دوره زمونه عمرانات پتاسیم راه ما رو ادامه ندن.............ما اگه تونستین فقط اندازه 47 در صد از راه پیشینیانمون رو ادامه بدیم بچه های ما عمرن 4 درصدش هم نرن........از بدو تولید کلشون تو گوشی و تبلت و سیستمه اصلا نمی فهمند بیرون هم دنیایی هست...................

وباز به این نتیجه می رسم که خو پس این همه کنده کاری و غار نگاری که از خودمون به جا می زاریم تا بعد از نبودم ما هم بماند چیه..........

About me ([Only registered and activated users can see links])

......دیگه فعلا نیازی نیست برا اشاعه ایدئولوژی خودمون حتما به صورت فیزیکی بچه اشته باشیم..........ایندگان میان مطالب و جفنگیات ما رو می خونند.......اگه دوست داشتند و اگه ما در امر خر کردن و کشوندندون در راه خودمان تبهر داشته بوده اییم خودشون به راه ما می پیوندند............

و بعد یه سوالی به ذهنم رسید که سوال IT هستتش و مختخصصین امر باید جواب بدن......آقا ما مثل االن کلا نوشته ها و گزارش ها و خاطرات و هر چی داریم رو می ریزیم تو سایت شخصیمون....................بعد که کپه مرگمون رو گذاشتیم دار فانی رو وداع گفتیم کی میاد پول هاست ما رو بده ؟؟؟؟ که غار نگاری ها ما باقی بمونه ؟؟؟؟ فرضا ما دم دمای اخر اومدیم یه پول کلفتی هم دادم به هاستمون گفتیم اقا ما مردیمتا شما زنده ایی این رو انلاین نگه دار.....بعدش چی ؟؟؟؟ اون هم می می ره دیگه تا ابد که زنده نمی مونه ؟؟؟ ما چی کار کنیم که غار نگاری هامون تا ابد باقی بمونه ؟

البته یه فکر هایی هم در ذهن خودم هست که به انجام رسوندنشون یک کم کار می بره و طول می کشه شاید یه دهه هم بیشتر و باید زود تر دست به کار شیم......معلوم نیست تا اون موقع اصلا دچار عجل مهلت دادگی بشیم نشیم.........

بالاخره این مایی که ما ییم.........یهو که ما نشدیم...............قبل از ما و قبل تر ها از ما یک سری بستر هایی آماده شده و زحماتی کشیده شده و پایه ریزی هایی شده که ما الان روش اینی شدیم که هستیم.......اگه ولش کنیم به امون خدا نتایچ زحمات اون قبلی تر ها همه پودر میشه در زباله دان تاریخ دچار بازیافت شدگی هم نمیشه......................

////////////////////////////////////////////////////

تنی چند حس دیگه هم دارم که فعلا وقتش نیست در موردشون خیلی دستان پردازی کنم فقط به اختصار رد می شیم..............

1 : عاقا امروز 7 کیلومتر پا پیاده راه طی کردیم بنگاه به بنگاه.............واقعا صنف زیبایی هستند این بنگاه داران خیلی زیاد.........( بلا نسبت بر و بچه هایی که ممکنه تو انجمن ما همکار این بندگان خدا باشند ) ....مردمان شریف........راستگو........صادق...... .

2 : ما می خاییم ربشامون رو این مدلی بزنیم.......

کلا ریش رابطه تنگا تنگی دارد با تفکرات عظیم و عمیق فلسفی.....

هر که ریشش بیش فلسفه اش بیشتر.......
شما دقت کنی از چپ به راست هر چی تفکراتشون عمیق تر بوده هم ریششون هم پر پشت تر بوده دیگه حالا نام نم بریم نیان اینجا به جرم راه اندازی فرقه های الحادی بگیرنمون.....گرچه نام هم ببرم فکر نمی کنم بر و بچه های الانی و دهه هفتادی و حتی 60 های خودمون اصلا بشناسند این ها رو.....که اتفاقا بهتر هم هست نشناسند........بخان هم بشناسند فقط بهر درس عبرت.....که کلا بدانند این هایی که خیلی هارت و پورتشان کلفت بود چطور جر خوردند..................

البته منهی سبیل هاش..........از سبیل خوشمان نمی آید.........سبیل مضرات زیادی دارد........ اول انکه بهداشتی نیست و موقع غذا خوردن و اشامیدن همش ایرادات بهداشتی بوجود میاره کلی هم سبیل می ره تو دهن عادم بدون اینکه متوجه بشی....

و از اون مهم تر سبیل بزاریم نشانه بزرگ شدن و مرد شدن و از این حرفاست......خونه می گم خو بزرگ شدی دیگه مفت خوری بسه ...گمشو بیرون.......با لگد پرتمون می کنن بیرون به استقلال برسیم.......

اصلا نمی دونم با این احمد شاه چرا همینجوری الکی حال می کنم......عین این ملت که هیمنجوری الکی با این بازیگر ها و قیافشون حال می کنند می رن مدل مو و لباسشون رو با اون ها ست می کنند ما هم بریم با احمد جان ست شیم..........اقای Reflex هم از زاهدان باید یه دونه از این کلاه ها ( کلاه پشتونی ) برامون بفرسته که تیریپمون کامل شه.....

فقط می ترسم......این رویش رو بزارم کلاه اون مدلی هم بزارم برم سر خیابون با خاور بیان ببرنم سر اختمون....................

بعد هم میاین مثل این هایی که جو گیر می شن می خاد ادای این بازیگر ها رو در بیارند ادای احمد شاه رو در بیاریم..........می ریم کردستان یه AK - 47 می گیریم می ریم در کوهستان های افغانستان به پا می خیزیم و مبارزه می کنیم.........برای چی به پا می خیزیم و با چی مبارزه می کنیم خدا داند................

بی کار بودیم پول اضافه هم داشتیم خیلی دوست داشتیم بریم منطقه قفقاز و آسیای میانه رو کلا سیاحت کنیم..................

فقط چند تا مشکل هست اولیش اسنه که صورتمون برای این مدل کمی ایرادات فنی داره که در طول زمان باید بر طرفشون کنیم ما هم که همین سلمونی ساده و ریش تراشی ساده رو حوصله نداریم چه برسه به رفع ایرادات فنی صورت............

Vahid_FRD
2014/01/05, 11:05
صابر چه گوارا و چمران و احمد شاه مسعود بزار کنار هم روش فکر کن ببین به کجا می رسی مخصوصا چمران و چه گوارا

sanaz20
2014/01/05, 11:10
كسل شدم و بي حوصله:10: دلم از اينا ميخواد (:8:)

SABER_MTB
2014/01/05, 13:33
صابر چه گوارا و چمران و احمد شاه مسعود بزار کنار هم روش فکر کن ببین به کجا می رسی مخصوصا چمران و چه گوارا

چمران و چگوارا رو بزارم رو هم که باید سرمو با تیغ بزنم.......

NASER1394
2014/01/05, 13:57
آخه این دیگه چه مدلشه ؟ :21: چجوری رکاب بزنیم ؟ واقعا کاربردیه یا نمایشی ؟ :37:

SABER_MTB

event
2014/01/05, 15:06
داد بر من................

ما رو می گه ها.......قرار بود ای ندو روز تعطیلی بریم با هم صفایی بزنیم بر کوه و دشت.............اصلا خودمون هم نفهمیدیم از دو روز چی شد.....................

آقا نفرمایید این حرفا رو شما رو چشم ما جا دارید
اصلا داستان دانشگاه رفتن من اشتباه بود هنرستان که بودم کامپیوتر می خوندم رشته اصلی ما برنامه نویسی بود ترم اول مقدمات کامپیوتر رو یادمون دادن ترم دوم قرار بود برنامه نویسی بخونیم که
یهویی بخش نامه اومد اونایی که کاردانش رشته کامپیوتر هستن باید تصویر سازی بخونن تا بیایم به خودمون بجمبیم دیدیم داریم نقاشی میکشیم کارودانش ریاضی3 و فیزیک نداره
سال سوم هنرستان اومدیم خودمون رو برای کنکور آماده کنیم رفتم کلاس کنکور همین که میگه ( بجای اینکه چندین کتاب بخوانید کتاب های x راچندین بار بخوانید ) رفتیم به خیال خودمون درسایی رو که داریم می خونیم رو اینجا بهتر بهمون یاد میدن
خلاصه چشتون روز بد نبینه درس هایی که میدادن همه اش مال فنی حرفه ای بود اونا برنامه نویسی ریاضی 3 چند تا درس دیگه که ما نداشتیم رو آموزش میدادن من مونده بودم درس های مدرسه رو بخونم نمره قبولی بگیرم از شر مدرسه راحت شم یا نه کنکور
بدم یه دانشگاه خوب قبول شم من داشتم کم کم خودمو برای درس خوندن آماده می کردم که یه دفعه یه جریاناتی برای خانواده و من پیش اومد که اصلا درس خوندن من این وسط یه پشه هم نبود!
از اون طرف پدر بنده می گفت پسر فلانی رو ببین رفته دانشگاه تو هم باید وگر نه عقب می افتی بری من که دیگه انگیزه ای برای موندن و خوندن درس نداشتم همه چیز رو سپردم دست باد کنکور دادم هیچ دانشگاه دولتی قبول نشدم ولی آزاد پرند قبول شدم
من سال 90 رفتم دانشگاه ولی بقیه دوستام تازه داشتن می رفتن کلاس کنکور همونا امسال مدرکشون رو از دانشگاه دولتی انقلابو شمسی پور می گیرن در صورتی که من از اونا عقب افتادم نه اونا از من
الانم که دارم میرم دانشگاه انگیزه ای برای موندن ندارم یا مدرک کاردانی رو بهم میدن یا اخراجم می کنن فرقی نمیکنه من یاد گرفتم فهم و درک و شعور به این چیزا نیست هر کی پول بیشتری داشته باشه لزوما آدم نیست
راه من از خیلی ها جداست درسته به هم می خوریم ولی ارتباطی باهم نداریم اونا راه پدر و مادر فامیل دوست و آشنا رو پیش میگیرن تا احساس برتری نسبت به هم دیگه داشته باشن اصلا برای همین چیزاست که زندگی میکنن
هر کسی به اندازه نیاز و لیاقتش به خواسته هایی که داره میرسه مثلا کسی که مثلا خودمو میگم لابد لیاقتش رو داشتم برم دانشگاه ولی نیازی بهش نداشتم
یا مثلا کسی که بنز سوار میشه لابد یا لیاقتش رو داشته یا نیاز داشته یا کسی گوشی آیفون 5s 64 گیگ طلایی می خره فقط بخاطر اینکه بگه منم دارم ولی اندازه یه تلفن 50 تومنی هم ازش کار نمیکشه اینجا لیاقت هست ولی نیاز نیست
طرف هست میاد در مغازه میلیاردره اونوقت پراید مدل بوق سوار میشه خب این آدم لیاقت نداره وگرنه الان باید بنزs500 2014 سوار میشد

اضافه شده بعد از : 13 minutes

الان میخوام یکی از حرفامو که قبلا زده بودم رو پس بگیرم گفته بودم دوچرخه رو میشه با پول خرید ولی آدم خریدنی نیست
دوچرخه رو فقط با پول نمیشه خرید دوچرخه بحث مادیش تنها 1 درصد مابقیش میشه عشق میشه وجود میشه همه چیز
آدم همیشه پولکیه تا پول هست بقیه کنارتش وقتی به مشکلی بر میخوری همه ترکت میکنن کسی دیگه فردین بازی در نمیاره که خودشو بخاطر یکی دیگه تو دردسر بندازه ولی دوچرخه همیشه با توه
تو دوره ای که ما توش زندگی میکنیم عشق به یه آدم فقط در کنار پول معنی پیدا میکنه بقول یکی : عشق و عاشقی فقط مال تو فیلماس

salazar
2014/01/05, 16:10
حسم تلفیقی از غلط کردم و شکر خوردم همراه با سر درد شدید و کوفتگی گردن به همراه دیوانگیه..
یعنی حماقت تا چه حد..اون 4سال لیسانس رو عقلمون نمیرسید..الان که خیر سرت ترم 3 ارشدی چه غلطی داری میکنی..خب لامصب تو طول ترم بخون دیگه..
فردا امتحان دارم اندازه جلبک نمیفهمم:-)):-(
این چه زندگی ... آخه..

mirover
2014/01/05, 16:57
جمعه پریروز داشتم از کرج به تهران بر میگشتم (سایکل داشتم کفی حال میکردم) روز روشن کنار اتوبان چهار تا موتوری بهم نزدیک شدن من هم که دیدم صدا شون یواش و نزدیک شد ،سرعت کم کردم اومدم کنار گاردریل یدفه یکیشون سعی کرد عینکمو بزنه (جولبو) منم چون منتظر حمله بودم (البته از نوع پس گردنی پشت کلاه) سرمو سریع کشیدم عینکمم بند پشت گردنی داشت و ملعون رو ناکام گذاشت سریع وایسادم ژست شماره برداشتنشون و گرفتم اونام بیخیال ادامه اذیت کردن شدن ... نمیدونم والا یه چاقو هم همراهم بود ولی اونا 8 نفر بودن خلاصه ما که جستیم ولی مراقب باشید و حتی المکان تنها نرید.

epsi1on
2014/01/05, 17:18
و بعد یه سوالی به ذهنم رسید که سوال IT هستتش و مختخصصین امر باید جواب بدن......آقا ما مثل االن کلا نوشته ها و گزارش ها و خاطرات و هر چی داریم رو می ریزیم تو سایت شخصیمون....................بعد که کپه مرگمون رو گذاشتیم دار فانی رو وداع گفتیم کی میاد پول هاست ما رو بده ؟؟؟؟ که غار نگاری ها ما باقی بمونه ؟؟؟؟ فرضا ما دم دمای اخر اومدیم یه پول کلفتی هم دادم به هاستمون گفتیم اقا ما مردیمتا شما زنده ایی این رو انلاین نگه دار.....بعدش چی ؟؟؟؟ اون هم می می ره دیگه تا ابد که زنده نمی مونه ؟؟؟ ما چی کار کنیم که غار نگاری هامون تا ابد باقی بمونه ؟

یه حس خیلی قوی بهم میگه که هیچ چیز توی اینترنت از بین نمیره! مطمئن باشید هر اطلاعاتی که به طور عمومی در اینترنت قرار داره، کپیش چند جا تا ابد قرار میگیره :) یکیش میتونه سایت internet archive باشه که برای عموم هم در دسترس هست...
البته سوال خیلی مربوط به بحث IT نبود، فلسفی بود...

NASER1394
2014/01/05, 20:01
کلا ریش رابطه تنگا تنگی دارد با تفکرات عظیم و عمیق فلسفی.....

هر که ریشش بیش فلسفه اش بیشتر.......
شما دقت کنی از چپ به راست هر چی تفکراتشون عمیق تر بوده هم ریششون هم پر پشت تر بوده دیگه حالا نام نم بریم نیان اینجا به جرم راه اندازی فرقه های الحادی بگیرنمون.....گرچه نام هم ببرم فکر نمی کنم بر و بچه های الانی و دهه هفتادی و حتی 60 های خودمون اصلا بشناسند این ها رو.....که اتفاقا بهتر هم هست نشناسند........بخان هم بشناسند فقط بهر درس عبرت.....که کلا بدانند این هایی که خیلی هارت و پورتشان کلفت بود چطور جر خوردند..................

البته منهی سبیل هاش..........از سبیل خوشمان نمی آید.........سبیل مضرات زیادی دارد........ اول انکه بهداشتی نیست و موقع غذا خوردن و اشامیدن همش ایرادات بهداشتی بوجود میاره کلی هم سبیل می ره تو دهن عادم بدون اینکه متوجه بشی....

و از اون مهم تر سبیل بزاریم نشانه بزرگ شدن و مرد شدن و از این حرفاست......خونه می گم خو بزرگ شدی دیگه مفت خوری بسه ...گمشو بیرون.......با لگد پرتمون می کنن بیرون به استقلال برسیم.......

اصلا نمی دونم با این احمد شاه چرا همینجوری الکی حال می کنم......عین این ملت که هیمنجوری الکی با این بازیگر ها و قیافشون حال می کنند می رن مدل مو و لباسشون رو با اون ها ست می کنند ما هم بریم با احمد جان ست شیم..........اقای Reflex هم از زاهدان باید یه دونه از این کلاه ها ( کلاه پشتونی ) برامون بفرسته که تیریپمون کامل شه.....

صابر جان شما همچین ریشی بزار کلاهش با من

خواستی هم یه مدت بیا اینجا آموزش های لازمه نگهداری ریش رو یاد بگیر تا فردا روز ریشت کپک و قارچ نزنه :30:

Vahid_FRD
2014/01/05, 23:39
داره برف میاد فردا کار تعطیله دمش گرم

SABER_MTB
2014/01/06, 04:00
صابر جان شما همچین ریشی بزار کلاهش با من

کی خواست ریش اونجوری بزاره.................ما گفتیم کلاه اونجوری........ریش رو گفتیم مدل احمد شاهی می خاییم بزارم.........دقت نمی کنید به منبر های ما ها...........

خواستی هم یه مدت بیا اینجا آموزش های لازمه نگهداری ریش رو یاد بگیر تا فردا روز ریشت کپک و قارچ نزنه

شما معلومه هنوز ما رو نشناختی..............

برو به شپش ها و قارچ ها آموزش های لازمه رو بده که مبتلا به صابر نشن.............................میکروب ها و باکتری هاییکه وارد بدن ما می شن همه توبه می کنن همه به درگاه ایزد تعالی عاجزانه درخواست می کنند که خدایا ما رو از اینجا بیار بیرون به جان خودت به باکتری های مفیدی تبدیل می شیم..............

یه حس خیلی قوی بهم میگه که هیچ چیز توی اینترنت از بین نمیره! مطمئن باشید هر اطلاعاتی که به طور عمومی در اینترنت قرار داره، کپیش چند جا تا ابد قرار میگیره

ما کپی دوست نداریم........................ما اصل دوست داریم....................

الان میخوام یکی از حرفامو که قبلا زده بودم رو پس بگیرم گفته بودم دوچرخه رو میشه با پول خرید ولی آدم خریدنی نیست
دوچرخه رو فقط با پول نمیشه خرید دوچرخه بحث مادیش تنها 1 درصد مابقیش میشه عشق میشه وجود میشه همه چیز
آدم همیشه پولکیه تا پول هست بقیه کنارتش وقتی به مشکلی بر میخوری همه ترکت میکنن کسی دیگه فردین بازی در نمیاره که خودشو بخاطر یکی دیگه تو دردسر بندازه ولی دوچرخه همیشه با توه
تو دوره ای که ما توش زندگی میکنیم عشق به یه آدم فقط در کنار پول معنی پیدا میکنه بقول یکی : عشق و عاشقی فقط مال تو فیلماس

خوبه.........دقیقا مشکل ما هم همینه وقتی ملت می فهمند مثلا چرخ عادم چند میلیون پولشه............................اااااو هههه این که چند میلیون پول دوچرخشه ببین چه مایه داریه.....حتما ماشین 300 تومنی سوار باید بشه و خونش هم حتما باید 2 میلیارد پولش باشه..................

چون خودشون تو مخشون دوچرخه بیشتر از 300 تومن متصور نیستند برا خودشون می گن خب ماشن عادم باید در حدود 30 / 40 تومن باشه خونه عادم باید در حدود 300 / 400 و دوچرخه عادم باید در حود 300 / 400 پس حتما کسی که دوچرخش 8 میلیونه یعنی دوچرخش 20 برتبر حد معموله پس باقی زندگیش هم حتما باید 20 برابر حد معمول باشه...............

نه عاقا.....ما روانی اییم ما در زندگی ما این تناسب ها بر دوچرخه وجود نداره.......................

بعدش هم به قول شما بحث مالیش 1 درصد داستانه چه بسا افرادی بودن که چرخ های گون گرون هم خریدن و بعهد از مدت کوتاهی هوتوتو.................کم ندیدم از این عادما...............

اضافه شده بعد از : 4 minutes

erfa
2014/01/06, 09:57
ما کپی دوست نداریم........................ما اصل دوست داریم....................

solid works هم در این قضیه صادقه؟؟
چند شبه خابای پریشون میبینم دیشب خواب دیدم حاج صابرو یکی دیگه از بچه های سایت اومدن تو پارکینگ خونمون حاج صابرم داره کمک چرخمو سرویس میکنه
بعد همینجور که داشت کمکو از توی پوستش در میاورد یک تیوپ گنده(از این تراکتوری ها) از توش در اومد روشم نوشته بود اسپیشیالایزد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم خوشحال!! صابرم میگفت آقا بیار اون تیوپو .........منم دور پارکینگ میدوییدم
نمیدونم فلسفش چی بود خود حاجاقا باید تعبیرش کنن!!!!!!!!!!!!!!!

ali tech
2014/01/06, 11:15
چند شبه خابای پریشون میبینم دیشب خواب دیدم حاج صابرو یکی دیگه از بچه های سایت اومدن تو پارکینگ خونمون حاج صابرم داره کمک چرخمو سرویس میکنه
بعد همینجور که داشت کمکو از توی پوستش در میاورد یک تیوپ گنده(از این تراکتوری ها) از توش در اومد روشم نوشته بود اسپیشیالایزد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم خوشحال!! صابرم میگفت آقا بیار اون تیوپو .........منم دور پارکینگ میدوییدم
نمیدونم فلسفش چی بود خود حاجاقا باید تعبیرش کنن!!!!!!!!!!!!!!!
تعبیرش اینکه که شما شب خرتو پرت زیادی خوردی

اضافه شده بعد از : 5 minutes

خوبه.........دقیقا مشکل ما هم همینه وقتی ملت می فهمند مثلا چرخ عادم چند میلیون پولشه............................اااااو هههه این که چند میلیون پول دوچرخشه ببین چه مایه داریه.....حتما ماشین 300 تومنی سوار باید بشه و خونش هم حتما باید 2 میلیارد پولش باشه..................

چون خودشون تو مخشون دوچرخه بیشتر از 300 تومن متصور نیستند برا خودشون می گن خب ماشن عادم باید در حدود 30 / 40 تومن باشه خونه عادم باید در حدود 300 / 400 و دوچرخه عادم باید در حود 300 / 400 پس حتما کسی که دوچرخش 8 میلیونه یعنی دوچرخش 20 برتبر حد معموله پس باقی زندگیش هم حتما باید 20 برابر حد معمول باشه...............

نه عاقا.....ما روانی اییم ما در زندگی ما این تناسب ها بر دوچرخه وجود نداره.......................

بعدش هم به قول شما بحث مالیش 1 درصد داستانه چه بسا افرادی بودن که چرخ های گون گرون هم خریدن و بعهد از مدت کوتاهی هوتوتو.................کم ندیدم از این عادما...............

آخ گفتی اصن یه چیزی تو دلم بالا پایین رفت
چند روز پیش معلم تو مدرسه میگفت دوچرختو چند گرفتی
میگم 1تومان تازه نگفتم 1.5
بعد چپ چپ عین نگاهای فقیران به پولداران به من میکنه میگه مگه چی داره
میگم این اینجوریه اونجوریه تازه این ارزوناشه واسه ما فقیراس
میگه مگه چرخ با چرخ چه فرقی داره
دیگه آخر گفتم حق با شماست دیگه من باشم حقیقت رو بگم
ازون موقعه به بعد گفتم 200-300
اصن بعضی نمیدونن علاقه یعنی چی زندگی یعنی چی بدم میاد از این معلم های خرخون که تو بچه گیشون فقط میدونستن کتاب و مدرسه چیه
این بچه های امروزی هم فکر میکنن زندگی فقط دختر بازی و ماشین شاخ داشتنه
ما که همیشه با دوچرخه میرم مدرسه
و حتی توی این سرما
اونوقت بهم میگن خلی
من چی بگم به این زبون نفهما ؟؟؟هان!!!!

تك درخت
2014/01/06, 15:37
شما عكسارو پيدا ميكني بعد راجبش مطلب مينويسي يا برعكس؟!!!!!!! خيلي با هم مچ ميشن هميشه!!!! چطورياس؟!
اينكه ترجمه اين كاريكاتورهارم گذاشتيد جالب بود

و اما حس من
.
.
بدون شرح

SABER_MTB
2014/01/06, 15:46

نه Solid Works در این قضیه صادق نیست....چون 16 هزار دلاره و به پول ما میشه 47 میلیون تومن.......پس صادق نیست.....................کپی ( دزدی ) جایز است.....اونجوری بود همه ما ها برای نرم افزار های مهعمولی که رو سیستممون داریم باید چرخامون رو می فروختیم می اومیدم پول نرم افزار می دادیم................پس خداوند غز وجل رو برای بودن در ایران اسلامی شاگریم...................

برای تعبیر خواب هم باید روش فکر کنم.......

شما عكسارو پيدا ميكني بعد راجبش مطلب مينويسي يا برعكس؟!!!!!!!

بر عکس.......

وقتی دارم اراجیف مغزیمون می نویسم یادم میاد که برای ان قسمتش یه عکس بود تو هاردم.......می رم می گردم پیداش می کنم................

و ترجمان رو هم گفتیم زین پس اضافه کنیم به مطالب.......دیدیم خیلی ها متوجه نوشته های کارکاتور ها نمی شن مزه منبر هام از بین می ره...............

آخ گفتی اصن یه چیزی تو دلم بالا پایین رفت
چند روز پیش معلم تو مدرسه میگفت دوچرختو چند گرفتی
میگم 1تومان تازه نگفتم 1.5
بعد چپ چپ عین نگاهای فقیران به پولداران به من میکنه میگه مگه چی داره

از قانون یک پنجم + سقف 900 تومن استفاده نکنی همین میشه دیگه.............

تك درخت
2014/01/06, 18:06
نظريه فلافليستي محض

كمي هم ما پا توكفش اساتيد فلسفه بكنيم

فك ميكنم اگه اينجوري پيش بره تايپيك فلسفي واجب بشيم
مثلا با عنوان بيا تو بگو چه حسي داري فيلسوف

كسايي كه از برخورد نامناسب افراد با خودشون يا چرخشون ناراحت ميشن بايد بدونن كه......
از نظر فلسفي آدما به دو دسته كلي تقسيم ميشن
آدمايي كه ميفهمن و آدمايي كه نميفهمن

باز اينا زيرشاخه دارن
مثلا 1-آدمايي كه ميفهمن ولي فك ميكنن نميفهمن و 2-آدمايي كه ميفهمن و بر اينقضيه اشراف دارن كه ميفهمن و همه

اتفاقايي كه قراره بيافته رو به خوبي پيش بيني ميكنن و خودشونو به اون راه نميزنن ولي اينا عذابي ميكشن كه خدا ميدونه.................و 3-آدمايي كه ميفهمن

ولي خودشونو ميزنن به نفهمي ....كه اين دسته باز تو جوامع مختلف متفاوته ......مثلا اينجا اكثر كسايي كه

ميفهمن ترجيح ميدن نفهمن اينجوري زندگي هم برا خودشون راحت ميشه هم برا بقيه ازي سه دسته كه نام بردم معمولا نوع اول و دوم بي آزار هستن ولي نوع سوم بيشتر وقتا مشكل سازه با اينا محتاطانه معاشرت كنيد
.
.
.
.

حالا آدمايي كه نميفهمن ولي فك ميكنن كه فهميدن ، اينا گناه دارن كاريشون نداشته باشيد دست خودشون نيست

آدمايي كه نميفهمن و ميدونن هم كه نميفهمن ، چقد مظلومن اينا

حالا ادمايي كه نميفهمن ولي اصرار دارن كه فهميدن، ازين آدما دوري كنيد كه بيشتر بدبختياي ما از دست هميناس
به زمين گرم بخورن

البته اينا فقط زير شاخه هاي كلي بودن،خوده اين زير شاخه ها باز زير مجموعه هايي دارن

event
2014/01/06, 21:28
اینم از کیلومتر ماشین ما که امشب هچل هفتی شده فقط به عشق آقا صابر

SABER_MTB
2014/01/06, 23:36
اقا جواد ای و الله..................بسیار حال بردیم با 47 47 شما................

اقا ما یه یک هفته ده روزیه اصلا خر تو الاغی شدیم کل منطقه شرق و جنوب تهران رو برا پیدا کردم دکان مناسب داریم شخم می زنیم...............
اصن یه وضعی.................

دیگه هر روز یه ساعات خاصی رو می زارم شروع می کنم همین جوری خیابون ها رو به ورت زیگ زاگی اسکن می کنیم.................تو این بنگاه ها.......................یک کم هم موردی که ما می خاییم خاصه ( که دیگه وارد اون جزئیاتش نمی شم )

اصن یه وضییی ها دیروز در مناطق جنوبی تهران بودیم ما اتول خودمان رفته بودیم که وضعیت منطقه رو از لحاظ رفت و امد با ماشین هم بسنجیم ببنیم می خاییم اینجا چند سال بمونیم حد اقل چطوره کار و بار و رفت و آمد................

یکی از محله ها بود نام نمی برم............یعنی یه کوچه ایی رو رفتم تو از تو خیابون اصلی....................47 دقیقه فقط طول کشید بتونم برگردم همون جایی که بودم...................اصن یه جنون گاوی گرفته بودم که بیا و ببین........

اول که اصلا گم گشته شده بودم نمی فهمیدم الان شمال کجاست جنوب کجاست..............بعد هم که ملتفت داستان شدیم اومکیدم در بریم از این مهلکه اصن مگه بیرون می شد بیایی.......یه مشاین از رو به رو می اومد دیگه باید تا 47 کتر دنده عقب می گرفتی بر می گشتی تا یه جا پیدا شه دو تا کاشین از بقل هم بتونند رد شن....................

فکر کنم مجبور شم اونجا برم باید یه موتور هم بخرم با موتور تردد کنم که اون هم من عمرنات پتاسیم کلسیم موتوری نشم چون جونمو دسوت دارم موتور سواری آخرش یا مرگه......یا چپر چلاق شدن و معلولیت.......

بعد اقا امروز در مناطق شرقی پایده گز می کردیم.........یه مسیری رو اومدیم با BRT بریم......که خودمون با اتوبوس اصلا جال نمی کنیم..........وسیله نقلیه عمومی غیر از مترو رو باهاش ارتباط بر قرار نمی کنیم BRT هم فقط تو ساعات غیر پیک سوار می شیم........

بعد عز 47 هزار سال گفتیم بزار با BRT بریم زود تر برسم........

عاقا چشمتون روز بد نبینه.....اولا که چه صف زیبایی.........صف به جای تک بعدی بودن و امتداد یک خط بودن دو بعدی بود و به صورت شعاعی بود.......هر کی به قسمت سوار وپیاده شدن نزدیک تر بود به صورت شعاعی اون جلو تر بود ....بعدش هم که هیچ کی اصلا صف حالیش نمی شد.......یابو واری بود سیستم.....( چند وقت بود اتبوس متوبوس سورا نشده بودم از این صحنه ها ندیده بودم برام تازگی داشت )

هیچی بعدش هم که اتبوس می اومد داخل اتبوس که کنسرو عادم بود از بس چپیده بودن تو هم...................بعد این هایی که می خواستند پیداه شن مگه می تونستند پیاده شن..........بیرونی ها که می خواستند سوار شن چونان گاو و گوسپندان فشار می اوردند........این هایی که می خوساتند پیاده شن باید از میدان جنگ گلادیاتور ها عبور می کردندی.......

یعنی خداویکی اگه مثل عادم بنی بشر وای سن ......تو صف یه کناری بعد صبر کننن داخل اتوبوسی ها پیاده شن بعد این ها سوار شن اولا کل مدت زمان سوار و پیاده شدن نصف بلکه یک سمن اینی میشه که با این وظعیت می کنن.....بعداش هم مثال انسان جنتلمنگ و خیلی عالی شیک و باکلاس کار انجام میشه.......ولی جیزی که در این مسئله مجهول است شعور است......شما پیدا کنید شعور فروش را.......

دو تا اتبوس آمد و به همین وضعیت رفت ما گفتیم شکر خوردیم...در این سیستم یابو واری برای رسدن به هدف و انجام کار باید همی یابو بود و هر که یابو تر باشد پیشرفتش مسجل تر............از این شکر قهوه ای ها.......

می ریم با تاکسی می ریم........نخواستیم بابا..............خشتک ما رو سرمون پرچم می کنن این تو...........

بعد یکی هم بود میون اون شلوغی ها می گفت ببین متور به درد این جا ها می خوره ها سریع می رفتیم می رسیدیم به مقصد....حالا دوچرخه هم بود خوب بود.......می خوساتم بهش بگم غلط نکن بابا دوچرخه بود شما حال رکاب زدن داشتی ؟؟؟؟؟

این صنف املاکی ها هم که کلا ما تازه بعد از یه هفته ده روز تازه تازه درایم با نحوه صحبت و نوع گویشون آشنا می شیم................حرف می زنن باهات حرف رو می برند می چرخونند دور های قمری شمسی می زنند که اون وسط مسط ها حواست پرت شه.......که چی.......که بله...........تازه تازه داریم یاد می گیریم جای توجه به حواشی و پیچ و خم های وسط راه حرفاشون فقط به مبدا و مقصد صحبتاشون دقت کنیم ببینیم از کجا شروع می کنن و به کجا ختم..............

هیچی دیگه.....بعدش هم از اون ور صبح رفته بودیم مدارکمون رو بدیم برا تعویض گواهی نامه......اول اومدن گفتن عکسش قبول نی......!!!!

عاقا برا چی قبول نی چشه مگه.....

ریشت تو عمس مدل داره برو عمس بی ریش بیار .....

ای بابا.......حالا عکس بی ریش ار کجام در ارم....؟؟ من از سال 81 به این ور ریشم همین مدلی بوده تا حالا هم تغییر مدل ندادم........گفتیم عاقا می خایی صبر کنیم برا چند ماه دیگه که ریشمون رو می خاییم ای ممدلی بزارم اون موقع بیاییم.........؟؟؟

هیچی دیگه رفتیم خونه که عکس بدون ریش پیدا کنیم........لای پوشه مدارک هام عاقا یه چی پیدا کردم در حد بندس لیگا.......................

یه چیز خوب......برا اون داستانی که می خام در مورد تاریخ بایک بیست بنویسم...........یه قطعه مدرک پیدا کردم بسیار زیبا .............یه مدرکی بود که یه زمانی از یکی از شهر های استان فارس رفته بود بوشهر......از اونجا راهی تهران شده بود.....یادش بخیر چه دورانی بود.......چه خون دل ها که خورده نشد چه انسان هایی که DNS ها را نپیچانده بودن........................بله عاقا.......ما اون موقع ها با مبارزات و پی گیری ها و درگیری های بسیار..........به همراه اقا مسعود این یار همیشگی بایک بیست در همه ادوار و دوران ها ........از این مرزو بوم در مقابل دشمنان داخلی و خارجی چه دفاع ها که نکردیم تا شما امروزه بتوانید در این عرصه ای یکه مطرح هستش حالشو ببرید و گزارش بزارید و مقاله بخونید و مشاوره بگیرید و...............................

اون مدرکه رو هم باید ضمیمه داستانمون کنیم البته جاهای سرّیش رو فتوشاپ می کنیم...................

واقعا چه دوران هایی داشت این بایک بیست..........و خدایی اقا مسعود در همه ادوار یا د و حامی بی دریغ و بی طرف بود

اواخر سال 89 /////دوران ایده پردازی بایک بیست دوران هندوانه زیر بقل برخی ها رفتگی.......................

اوایل سال 90 دروان تبلور و شکوفایی بایک بیست..................

اواخر سال 90 دوران از بین رفتن آمال و آرزو ها و دوران عکس خدا پاره کردگی ..........دوران فریاد دمو کراسی خواهی فعالین دموکرات........

اوایل سال 91 دوران تفویض و تغییر مدیریت و قول و قرار ها.............و امید و آرزو های دیگر...........دوران سر گول مالیدگی و DNS پیچوندگی............

اواخر سال 91 دوران شکر خوردگی و غلط کردگی و دوران برین گور بباباتون غلط کردم اصلا بایک بیست ور راه انداختیم اصلا روانیمون کردین دیوانه شدیم بابا.......و 4 - 5 کاه تخته بودن بایک بیست و عطش و تشنگی بایک بیست خواهان................

اوایل سال 92 دوارن دوباره از سر گیری فعالیت ها......و دوباره به مرز روانی شدگی رسیدن......و اعطا کردگی......

اواسط سال 92 دوران دوباره تغییر مدیریت ها و امید و آرزو های جدید باز..............................و خیلی سریع پشت بندش دوران حمله ها و هجمه های سنگین سایبری.........و مقاومت دلیر مردان بایک بیستی.......
و استفاده همه جانبه از تجربیات مدیران گذشته و بکار گیری آنها برای وا پس زدن هچمه های داخلی و خارجی........حمله های آشکارا و پنهانی...............

خلاصه بله................و چه دوران هایی داشتیم با این کار برا.........کیا KAI رو یادشونه.........کل سایت رو به هم ریخته بود....؟؟؟ ما هم هر روز می رفتیم تکریم ارباب رجوعش می کردیم ازش معذرت خواهی می کردیم می گفتیم عاغا حالا ایرادی نداره......شما ببخشد ما غلط کردیم ......

و می گفت سایت درست کردن که کاری نداره 47 تومن می دی یه هاست می گیری و چند تا مقاله هم Copy / Paste و والسلام..................

دوران شراره ها.......ممد سر بالا ها................که چه خون دل ها خوردیم ما ...........حالا خوبه که ایشان به راه راست هدایت شد........و خوشدان چونان حُر به دامان پاک بایک بیست و لشگریانش پیوستند........( دقیقا هم همان موقع بود که سایت رو دچار DNS پیچوندگی شده بودن و از ما اخاذی کرده بودند ) از اون طرف باید جواب هکر ها رو می دادیم.....از این ور بای دجو داخلی سایت رو جمع می کردیم................

دوران قهر ها............دوران ما از پنج شنبه دیگه نمی آییم چون شما طبق میل ما سایت رو اداره نمی کنید ها..........و پشت بندش دوران هواخاهی ها از قهارین...............و دورانی که ما هم باید جواب اخاذ های هکر رو می دایدم هم باید جو داخلی سایت رو آرمو می کردیم چون برخی ها فکر می کردند بایک بیست مهد گودک شخصی و بلاگ خودشونه هر چی وست دارند می تونند بنویسند........و از اون ور روی هاست و دیتا بس کار می کردیم.............و اخرش هم ما شده بودیم عادم بده......چون انسان دموکراتی نبدیم و با نظریات دموکراسی خواهان همفکری نمی کردیم...........و می کفتیم عاقا این چیز هایی که شما می خایین از بیرون دارین می بینید به نظر ساده است...........ما همین که بایک بیست ور سر پا نگه داشتیم خودش کلیه.......بزارین این هجمه های آشکارا و نیرنگ های پنهانی ور بتونیم جمعش کنیم شما فعلا صبر کنید تا اوضاع رو به راه بشه تا بعد درستش می کنیم..........

نه عاقا شما یک مدیر دیگتاتور و مستبد هستی که دموکرات خواهان رو به صلابه می کشی و اعدام می کنی.................................

یعنی چه دوران ها کشیدیم ها.....................

دست قبلی های ما درد نکنه که اینجا رو تاسیس کردند..........دست خودمون هم درد نکنه که یک سال و نیم اینجا رو پیش بردیم در همون دوران های اولیه و تبلور و این ها....دست بعدی های ما درد نکنه که باز هم در زوانی که ما به غلط کردن رسیده بودیم باقی راه رو رفتند.........................

دست اقا مسعود هم درد نکنه که کلا در هم های ندوران ها از نزدیک شاهد همه چی بودن و این چیز هایی که می گم و رو با پوست و گوشت خودشون حس کردند......و باهاش مواجه بودن و درگیر حلش بودن...........................

خلاصه جالب بود دیگه.......یه ورفتیم تو خاطرات بایک بیست محاله یادم بره و این ها.....................

بعد رفتیم عکس بدون ریش پیدا کردیم دادیم خدمت پلیس + 10 تا مدارکمون تکمیل بشه.................

Mr.Nariman
2014/01/06, 23:42
اقا ما یجاییمون میسوزه شما هی پست میزنید ما نزنیم...اقا اصن دوست داریم هی پست بدیم... :p
حسم اینه که نه میتونم براتون ترجمه بزارم.... نه میتونم بیام حرف بزنم.... فقط خوشحالم که فروشگاه صوتیم خیلی پیشرفت کرده پر از جنسه....

SABER_MTB
2014/01/07, 01:32
فقط خوشحالم که فروشگاه صوتیم خیلی پیشرفت کرده پر از جنسه....

ای والله...............به سلامتی انشا الله..................خیلیوم خوب.................

Overlord instinct
2014/01/07, 09:58
با سلام .

رفتیم امتحان قرائت عربی دادیم ، با خودم فکر میکردم خوب دادم و پاسش میکنم . چی از آب درومد ؟ 4 .........
حالا امروز قواعد عربی داشتم ..... اینم فکر میکنم که خوب دادم ....... اما تا باشه از این فکر ها ....

erfa
2014/01/07, 10:24
ما براي خریدن قطعه ای ناشناس
چه سفر ها کرده ايم
چه رکاب ها زده ایم
ما براي واردات ، تنه ها
چه خطرها کرده ايم
چه سفر ها کرده ايم
ما براي آنکه بایک 20 خانه خوبان شود
رنج دوران برده ايم
رنج دوران برده ايم
ما براي آنکه بایک20 گوهري تابان شود
خون دل ها خورده ايم
خون دل ها خورده ايم
ما براي هک نشدن سایتمان
چه خطرها کرده ايم
چه خطرها کرده ايم
ما براي قهر نکردن بعضیا
رنج دوران برده ايم
رنج دوران برده ايم
ما براي جاودانه ماندن اين عشق پاک
خون دل ها خورده ايم
خون دل ها خورده ايم
خوب بید....؟

auas
2014/01/07, 12:47
سلام به همگی من چند وقتی هست که اینترنتم قطعه نتونستم بیام سایت میبینم که استایل سایت چقدر خوشجل شده(استایل سایت قشنگه ایشاالله مبارکش باد) الانم با اینترنت نفتی دیال آپ اومدم راست عدد 47 چقدر توی سایت زیاد شده فکر نمیکردم به این زودی عدد 47 جا بیفته البته یه عکس سفارشی هم بود که به سفارش آقا وحید برای یکی از اعضای سایت گرفته بودم ولی الان هرچی گشتم پیدا نکردم دررابطه با 47 بود(اینو گفتم و دوستان بدونن ما خیلی وقته داریم روی این عدد کار میکنیم ) دیشب هم دیگه از درس خوندن خسته شده بودم و رفتم توی کوچه یه چرخی زدم وای چه حالی میداد وقتی روی برفا زمین میخوردی البته عکسا کیفیت نداره چون با دوربین گوشی گرفته شده [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

Nobody
2014/01/07, 15:00
صدام از جمعه تا الان در نمیاد اصاب ندارم اصلا .....:p7977cujr38iyymsu8:

دیگه اعصاب ندارم .هر کی هر کار دوست داره میکنه و من صدایی ندارم که باهاش حرف بزنم ...رفتم دکتر یه مشت قرص داره و شربت ولی انگار نه انگار ...

سایت هم که قربونش برم با این قطع و وصل شدناش بیشتر رو اعصاب و روان من دوچرخه سواری میکنه ...

Hesambnd
2014/01/07, 15:27
عجب حالی داره زیر بارون شدید رکاب زدن
واقعا شاعر راست می گه زیر باران باید رفت:66:

NASER1394
2014/01/07, 21:28
از دیشب بارش برف شروع شده ( اتفاقی نادر تو زاهدان )

عکسهای زیادی گرفتم که در اولین فرصت حتما میزارمشون ... اینجا هوا خیلی سرده صدای ما رو از زاهدان میشنوید فعلا بااااای :bunnyearsmiley:

Dirt
2014/01/07, 22:49
عجب احساسه با ۲۰۰ م م فرک از اکس فوسین د‌ها سواری‌

Bike der Woche #27: Specialized Demo von User "Flowmeier" - MTB-News.de ([Only registered and activated users can see links])

SABER_MTB
2014/01/08, 02:58
اوووووووههههههه

دوشاخ رو Demo اون هم دوشاخ 200 میلی.....ما رو بردی با خاطرات زمان های دور..............
زمان هایی که تولید کننده ها کمیت گرا بودند و فکر می کردند هر چی بیشتر و بزرگ تر تولید کنند..........بهتره................

دوشاخ 200 میلی من فقط این رو دیده بودم.........که این هم تو دوراه خودش خیلی لقی و خرابی داد به علت گشتاو.ر زیاد وارده...

و مهمتر از اون ببنید که این موتور جستجو برا ما چند تا Result ( مورد ) پیدار کرده......

حسم : شب ها ساعت 30 : 2 تا یه نیم ساعت یه ساعتی..............موتور های جستجو ها هنگ اند.........حالا داستان چیه خدا داند...... قند شکن ها هم همینطور............................

Dirt
2014/01/08, 03:10
اوووووووههههههه

دوشاخ رو Demo اون هم دوشاخ 200 میلی.....ما رو بردی با خاطرات زمان های دور..............
زمان هایی که تولید کننده ها کمیت گرا بودند و فکر می کردند هر چی بیشتر و بزرگ تر تولید کنند..........بهتره................

دوشاخ 200 میلی من فقط این رو دیده بودم.........که این هم تو دوراه خودش خیلی لقی و خرابی داد به علت گشتاو.ر زیاد وارده...

و مهمتر از اون ببنید که این موتور جستجو برا ما چند تا Result ( مورد ) پیدار کرده......

حسم : شب ها ساعت 30 : 2 تا یه نیم ساعت یه ساعتی..............موتور های جستجو ها هنگ اند.........حالا داستان چیه خدا داند...... قند شکن ها هم همینطور............................

بیچاره مانیتو با ۱۷۰ و ۱۸۰ م م هم زیاد شانس نای آورد، و فگته تا ۱۴۰ درست کرد،
اما الان حتما دیدی تو، باز‌ام دوباره" Mattoc" اندورو ۱۶۰ م م درست کرده، من اشیگش شدم

erfa
2014/01/08, 10:18
مشهد برف اومد هوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووورااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا
ولی برفا داره اب مبشه
خیلی هم نیومد یکمی بیشتر از 2 سانتی متر

sanaz20
2014/01/08, 10:39
اينقد گفتين 47 و منم مثل گيجا نفهميدمو تو كَفِش موندم كه ديشب توي خوابم عدد 47 هي رژه مي رفت:5: هيچي از خوابم يادم نمياد فقط 47 رو يادمه :65d6a5d6s:

Dirt
2014/01/08, 12:15
اينقد گفتين 47 و منم مثل گيجا نفهميدمو تو كَفِش موندم كه ديشب توي خوابم عدد 47 هي رژه مي رفت:5: هيچي از خوابم يادم نمياد فقط 47 رو يادمه :65d6a5d6s:

تو الان ۱ بار این رویارو دیدی تو،
الان تو بایاد ۴۶ بار دیگهههام ین رویارو بهبینی تا به تو جاواب بهدان

یهکام سابر کن تو! [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sanaz20
2014/01/08, 12:24

یهکام سابر کن تو! [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
جالب بود :63:

SABER_MTB
2014/01/08, 19:10
اينقد گفتين 47 و منم مثل گيجا نفهميدمو تو كَفِش موندم كه ديشب توي خوابم عدد 47 هي رژه مي رفت هيچي از خوابم يادم نمياد فقط 47 رو يادمه

خیلیوم خوب خیلیوم عالی.............بسیار هم زیبا.......................

.........................

ایم چند روزه اینفقدر تو بنگاه ها پرسه زدم درد پام داره دچار برگشت کردگی می شه.......و داره جبه بندی می کنه برا بازگشت ولی ما نمی زاریم........................به محض اینکه تکلیف محل کارم مشخص بشه یه محل دیگه هم هست اون هم تکلیفش رو مشخص می کنیم ببنیم چند چندیم و چه کار بکنیم برامون بهتره..................و عمرنات کلسیم دیگه به درد و مرض وحس و حال خراب رو ندم که اصلا فکر جبهه بندی بخاد بکنه برا ما...............
تو این چند وقته بین این صنف عجیب ماورین مسکن یه چیز های دیدیم عجیب الغریبا..........دیشب در همون محل داغون خاک سفید خودمون یه مشاوری رو بهاهاش اشنا شدیم بچه South Hampton از آب در اومد.....

بعد یکی دیگه هم بود خودش یه چند تا ملک داشت که بهمون پیشنهاد می داد ( می خواست فشار بده ) و فرق پنج رو با پنچ نمی فهمید...........از ما سوال می کرد که 5 رو با (( ج )) می نویسند یا با (( چ )) ما هم گفتیم مهم نیست برادر زیاد به خودت فشار نیار مهم. اینه که تو این سیستم بیضوی شمایی که فرق پنچ رو با پنج نمی فهمی سر جمع املکتو فقط بزارند رو هم دو میلیارد پولش می شه و مهندس و کارشناس بد بخت باید برن حقوق بگیری کنن ماهی 47 تومن بهشون بدن که آخرش بعد از 47 سال هم نتونن یه آپارتمان 47 متری بخرن.............................

شما برو با همون پنچ و پنجت خوش باش حالو ببر چه فرقی می کنه ؟؟!!!
دلم حوس جنوب و جنوب شرقی کرده شدید............یک کم وقتم ازاد تر بشه........سریع یه بلیط قطار گرفتم یا زاهدانم یا بندر............!!!!!!

حس خودم...........سال 2013 میلادی برای بسیار بسیار سال مزخرف و اوشتونکی بود...............اصن یه وضعی........پام ترکید......خونمون ترکید.......... اعصابم ترکید.......خلاصه اصلا حال نداد......ولی سال 2014 میلادی گویا اونجوری که بوش میاد قراره خوب و خوش و خرم باشه....................گفتم بزار بگردم ببینم یه ارتباطی بین 2014 و 47 هم می تونم پیدا کنم........

دیدم بعله 7 - (4 * 47) - ( 2^47 ) حاصل این میشه 2014..........^ = توان و * = ضرب

البته من خودم با این سال ها میلادی اصلا حال نمی کنم...........با سال ها قمری هم همچنین..............فقط وفقط سال شمسی خودمون.................به چه دلیل.............

به اون دلیل که من هیچ تقویم دیگری در جهان سراغ ندارم که گردش سال و موقع تحویل سالش........با طبیعت مطابق باشه..........همه تقویم ها تحویل سالشون با یه روی داد انسانی مطابقه......مثلا تقویم میلادی رو گفتن چون تولد حضرت مسیح 25 دسامبره پس اخر همون ماه میشه گردش و تحویل سال...................

تازه گذشته از اون تو تقویم میلادی لحظه تحویل سال ندارند مثل ما ایرانی ها...اون ها هر جایی و هر کشوری تو منطقه زمانی خودشون ساعت 12 شب می شه اون لحظه لحظه تحویل سالشونه......و سال تحویلشون از یه کمیت مصنوعی ساخته دست بشر تابیعت می کنه یعنی (( ساعت )) ..........
ولی ما در تقویم ایرانی خودمون......لحظه تحویل سال داریم که به صورت یک لحظه واحد جهانیه........یعنی همه در هر جاو هر کشوری هستند با توجه به منطقه زمانی خودشون باید اون لحظه رو پیدا کنند....و اون لحظه لحظه ایی است که زمین در مدار گردش خودش به دور خورشید وارد فاز (( بهار )) میشه..........

ما سال تحویلمون بر اساس یک کمفهوم و کمیّت طبیعی است و کمیت های مصنوعی مثل ( ساعت ) هم تابع اون هستند و شما هر کشوری باشی باید بری حساب کنی لحظه سال تحویلت به ساعت اونجا چند میشه......

اینه که تقویم مسیحی هم روز و هم لحظه نو شدن سالشون از روی داد ها و کمیت ها انسانی پیروی می کنه و برای ما هر جفتش تابع طبیعت جهانه...........................

تقویم های قمری هم که کلا بر اساس گردش ماهه و اخر هم 12 ماهشون میشه تحویل سال که اون هم به دلیل این که 12 باز گردش ماه 10 روز کمتر از 1 بار گردش زمین به دور خورشیده اصلا با سال طبیعی و فصول طبیعت جور در نمی آد..................و هر سال ما 10 روز سال اون ها می افته عقب تر...............

البته اینکه چرا اعراب تقویمشون قمریه هم دلیل داره که الیته نمی دونم دقیقا همین است دلیلش یا نه ولی من خودم اینطور فکر می کنم..............

کلا همه مللی که زیر مدار راس السرطان بودن تقویمشون به الاجبار قمری می شده.....................چون خوب قدیم که ابزاری برای رصد حرکت زمین و این ها نبوده و اصلا خبر از حرکت زمین و این مسائل نداشتند..............

در قدیم الایم همه مجبور بودند با تغییر وضعیت اجرام سماوی بالاخره تقویم خودشون رو تنظیم کنند......حالا یا خورشید یا ماه...........

تو عرض های جغرافیایی بالا تر مثل ایران ما..........خور شید وظعیت حرکتش مشخصه........اول تابستون ( 1 تیر ) در عمود ترین و بالاترین حالت خودش قرار داره و تا اول زمستون که یلدا باشه هی زاویه اش بیشتر وبیشتر میشه و میره پایینتر تو افق دید ما..............و دوباره از یلدا ( 1 دی ) شروع می کنه به برگشت........تا برسه به 1 تیر دوباره............

و قدیمی های این سرزمین هم تقویم ما رو بر این اساس بستند................

ولی اون ملل و امت هاییکه زیر مدار راس السرطان بودند....( تو نیم کره شمالی ) این حرکت خودرشید براشون به این نظم و ترتیبی که برا ما هست نیست..............

چرا ؟؟؟ فصل امتحانات هم هست بریم رو هندسه تحلیلی............

مدار زمین کلا نسبت به صفحه ایی که مدار گردشش دور خورشید رو اون هست 23.5 درجه کجه......یعنی مدار زمین 23.5 درجه از حالت عمود کجی داره.....

تابستون زمانی است که وضعیت اون کجی محور به حالتیه که نیم کره شمالی عمود تر میشه به خورشید.....و تو اول تابستون به اوج خودش می رسه یعنی روز 1 تیر که طولانی ترین روز و عمود ترین تابش خورشید سر ظهر رو داریم......تو اون روز خورشید داره رو مدار 23.5 درجه شمالی یعنی مدار راس السرطان عمود می تابه.....و کلا نیم کره شمالی گرم تر میشه که میشه تابستون ...همین موقع چی ؟؟؟ تو نیم کره جنوبی خورشید مایل تر می تابه که اونجا می شه زمستون.......

حالا هر چی از 1 تیر می ریم به سمت پاییز وضعیت کجی این مدار به نحوی قرار می گیره که خورشید عمودیش می اد جنوب تر وجنوب تر تا روز 1 مهر دقیقا رو استوا می تابه..........

و از اون جا شروع می کنه بره رو مدار های جنوبی عمود بتابه که تا 1 دی می رسه به حد نهایی جنوبیش یعنی مدار 23.5 درجه جنوبی که اسمش گذاشتن مدار راس الجدی..........
اون موقع نیم کره جنوبی که خورشید کلا بهش عمود تر می تابه می شه تابستون و نیم کره شمالی هم که مایل تر می تابه می شه زمستون ...........

و دوباره از اول زمستون تا اول بهار شروع می کنه به عمد تر شدن.....تا اول بهار باز مثل همون اول پاییز به استوا عمود می تابه...........

حالا کار به این چرت و پرت ها نداریم........ما که تو ایران بالا تر از مدار سرطانیم .......خورشید برامون یه سیر مشخص و منظم رو می پی مایه..........خیلی ساده از اول بهار تا اول تابستون عمود تر می شه و از اون جا دوباره مایل تر میشه تا اول زمستون که مایل ترین حالشه و دوباره بر می گرده.....

ولی مثلا برا اعراب که زیر اون مدار هستند......خوب خورشید از اول بهار که رو استوا عموده میاد عمود تر میشه هر روز تا روزی که کاملا 90 درجه قائم میشه........و بعد از اون دوباره تا بره شمال تر رو مدار سرطان دیگه از دید اون ها از حالت عمود دوباره مایل میشه ولی به سمت شمال این دفعه.یعنی در جهت عکس.......ولی نه خیلی.......تا یک مقدار کمی ( تا چند هفته یا یکی دو ماه اون وری عمود میشه ) و بر می گرده......تا دوباره برسه رو سرشون و عمود کامل بشه و دوباره از جنوب بره مایل شه..............که اونجا میره خیلی دیگه مایل میشه و به مدت طولانی تری هم...........تا برسه به 23.5 جنوبی.......

یعنی اونهایی که بین مدار سرطان که 23.5 درجه باشه و استوا اند که مدار 0 هست.......چیزی که تو ظاهر می بینند اینه که خورشید که از سمت جنوب مایل می تابه یواش یواش میاد بالاتر تا عمد کامل بشه و از اون ور میره سمت شما خورشید و مایل می شه ولی خیلی مایل نمی شه .. تایه حدی مایل میشه و دوباره بر می گرده عمود میشه و بعد از اون باز دوابهربه سمت جنوب مایل میشه...

اینه که اونهایی که زیر مدار سرطان بودن اون موقع ها و از این داستان ها هم خبر نداشتند که مدار زمین 23.5 درجه کجه و حالت و موقعیتش نسبت به خورشید هم باعث عمود تر یا مایل تر شدن تابشش می شه .......چی می دیدن فقط می دیدین که خورشید تا آسمون بالا پایین می شه بین ماه ها و فصول..........................و چون انجا مثل ما که بالای مدار 23.5 بودیم حرکت ظاهری خورشید براشون به منظمی و ادگی ما نبود حالیشون نمی شده که چی چی داره میشه.....
و کلا می دیدین عاقا خیلی خر تو خر شد و حالیشون نمی شد بر داشتن یه چیز ساده تر پیدا کردن گفتن عاقا اصلا این خورشیده که حالیش نیست چه غلطی می کنه علف ملف زده رفته فضا هی تلو تلو می خوره........ببین این ماهه چقدر ماهه !!!! هر 30 روز 29 روز یه بار هی روشن خاموش می شه....بزار با این خودمون رو تنظیم کنیم.............اینکه هوای اون مناطق هم که کلا خشک و کم بارون بوده هم تو این قضیه بی تاثیر نبوده باز به نظر شخصی خودم.......چون همیشه هوا صاف و بی ابر بوده و ماه قابل رویت.................

حالا پیشینیان ما تو ایران این بالا پایین شدن خورشید براشون منظم بود ( از عمودی حد اکثر که به عمود کامل هم نمی رسه تو ایران تا مایلی حد اکثر و بر عکس )

خلاصه اینه که اعراب و باقی مللی که قدیم زیر مدار 23.5 بودن هم با اجبار تقویم های خودشون رو با ماه ( قمری ) تنظیم می کردند.........

ولی خو لامصب هیچ تقویمی نیستکه لحظه تحویل سالش و روز عیدش دقیقا لحظه و روزی باشه که زمین به صورت طبیعی سالش نو میشه و همه طبیعت زنده و بیدار و (( بهار )) می شن.............

اینه که هیج سال نویی اصلا حال نمی ده.......هیچ عیدی دلچسب نیست مگر نوروز............نه بخاطر اینکه ایرانیه و ما هم ایرانی ایم....که من خودم اصلا اعتقادات ناسیونالیستی و میهن و وطن و این جور مسائل زیاد ندارم.....( نمی تونم بگم کلا ندارم ) و معتقدم کلا مرز ها خطوطی هستند که برخی ها رو زمین کشیدن تا عادم رو رو دچار جدا سازی کنن بگم عادم های این ور خط ما ما اند عادم های اون ور خط مال شما........

منتها فقط می تونند عادم ها رو با مرز ها از هم جدا کنند آدم ها رو نمی تونند...........

حالا کی ها هستند که زمین ور مرز بندی کردند بحثش به درازی تاریخ بشر است ولی همیشه اون های یبودند که از جدایی ها و فاصله ها سود می بردند..........

کار به این که چون نوروز ایرانیه من خوشم میاد ازش ندارم......نوروز چون (( روزِ نوی )) جهان است خوشم میاد ازش................

اونهایی هم که وقتی اعیاد مذهبی میشه هی عرق ملیشون می گیره که این ها عید نیستند عید ما فقط عید نوروزه و بعد سر کریسمس merry Christmas/ merry Christmas شون گل می کنه عرق ملیشون رو خوب می تونیم از همون جا بفهمیم و ببینیم.....................

ولی این ها همه بهونه است..........عید نوروز و سال ها و فصل ها و گردش ایام همه بهانه ایست این عزیران...........خداوند در این گردش ها و مدار ها نشانه هایی برا اهل ایمان گذاشته است........تا ببینید و بیاندیشید که در تابستان خورشید رو مدار 23.5 درجه شمالی و در زمشتان خورشید رو مدار 23.5 درجه جنوبی عمود میشه یعنی بین فصل ها به اندازه 2 تا 23.5 جا به جا میشه زاویه خورشید که همانا برا اهل تفکر و اهلش در این نشانه اییست.........

23.5 +23.5 = 47

و این است آیات خداوند برای آنان که به حق و حقانیت 47 ایمان نمی اوردن بلکه به راه 47 هدایت شده و جزو 47 آوردنگان باشند..............باشد تا رستگار شوید...........................

و خودم هم یه حس های غریب و عجیبو زیبایی دارم که نگو..................
حس کسی رو دارم که خیلی خیلی وقته منتظر رفتن به یه سفره.......و تو ایستگاه قطار منتظر رسیدن قطارشه.............اونقدر منتظر مونده که شاید زمان انتظارش اندازه یک عمر آدم قد نده...........اندازه عمر ها منتظر مونده..........و اینقدر این قطاره نیومده که دیگه بی خیال شده و تو همون ایستگاه برا خودش خونه زندگی درست کرده......و دیگه (( رفتن )) رو یادش رفته و بنا رو بر (( موندن )) گذاشته.........

ولی یهو بعد ا این همه انتظار که شاید در قالب (( زمان )) هم نگنجه صدای اومدن قطارش رو داره می شنوه...........ولی تو اون خونه زندگی که داخل ایستگاه برا خودش درست کرده کلی کار عقب افتاده داره و کلی برنامه ریزی کرده برا ماندن های بعدی........که یهو می بینه دیگه وقتی نیست ولش کن بخام به این کار ها برسم از قطار می مونم...................البته یک نمور هم وسوسه میشه که جای رفتن به سفر با قطارش اصلا همون تو اون ایستگاهی که اون همه مدت توش مونده و بهش خو گرفته اصلا همون جا باز هم بمونه.....................ولی اون وسوسه ها زیاد نیست..........چون می دونه اینجا فقط ایست + گاه بوده.......(ماندن گاه نبوده ) یعنی قبل از اومدن به ایستگاه هم در حال سفر بوده و این جا فقط یه ایست محودید داشته حالا شاید یه مقیاس زمان مقدار اون ایست اندازه ای شده باشه که اصلا یادش نیاد کی اومده تو ایستگاه و اصلا کجا داشته سفر می کرده ولی الان دیگه با شندین صدای قطارش همه چی رو خوب خوب یادش میاد....................و بنا رو می زاره بر چینش مقدمات ادامه سفر........و کار های عقب افتاده و برنامه های خونه زندگی رو ول می کنه رو هوا.............تا زماین که قطار برسه آماده سوار شدن باشه........تازه نره بگرده دنبال جوراباش..................

چون لا مصب قطاره وای نمی سه زیاد.......یه 47 ثانیه فقط ایست داره می گه هر کی میاد بیاد هر کی نمی اد بمونه...............

خلاصه ما هم کلا اهل ماندن نبودیم و بیشتر به حرکت علاقه داریم...............و خیلی مواقع هم برا ادامه حرکت مجبور می شیم یه مدتی رو تو ایستگاه صبر کنیم و از (( صابرین )) باشیم.... و بعد وسیله نقلیهمون رو عوض کنیم..........................

ali tech
2014/01/08, 19:22
آقا صابر چه حوصله ای داری انقدر مینویس این منبر یدکی ...قرضی نداری بدی بما:29:

حبیب طوفان
2014/01/08, 21:02

هااااااااا؟؟؟؟؟؟

NASER1394
2014/01/08, 21:26
عاقا بعد کلی عکاسی و دوندگی عکسهای روزهای برفی آماده شد ...

giant_hz
2014/01/08, 22:09
به طرز جنون آمیزی حس خل شدن داره بهم دست میده . . . :14:سمت دوچرخه نرفتم !!! اصلا نرفتم ببینم بیچاره هست ؟ نیست ؟:3:
بعد از دو هفته پشت سر گذاشتن سرطان آنفلونزا ، که هنوز هم ترکش هاش هست ، عین این قهرمانان ورزشکار که بعد از عمری افتخار آفرینی خونه نشین میشن و گاهی میرن سمت خاطراتشون . . . عکساشونو نگاه میکنن . . . خاطره بازی میکنن . . . :smilies-azardl (181

اینو دیدم روانی شدم . . . اولین سواری من با دوچرخم . . . تازه خریده بودممش . . . :42: الآن بوی گریپ های نووش هم حتی به مشامم میرسه....
آخ آخ آخ . . .

Mr.Nariman
2014/01/08, 23:04
دلم حوس جنوب و جنوب شرقی شدید............یک کم وقتم ازاد تر بشه........سریع یه بلیط قطار گرفتم یا زاهدانم یا بندر............!!!!!!
اقا من نه کسیم نه چیزی...اصن من هیچ ... اصن شما اینقد با ارزشی ما سلام کنیم شما حروم میشی ...این چرت و پرت هارو ول کن....
جنوب غربی خار داره عاقا؟؟؟؟ دستتون درد نکنه .....شما بیا پیش عمو حسین(دغاغله-ultraman) یعنی تمام انرژی دوچرخه سواری تو این مرده...نه دیگه ما که خار داریم...
حس خودم...........سال 2013 میلادی برای بسیار بسیار سال مزخرف و اوشتونکی بود...............اصن یه وضعی........پام ترکید......خونمون ترکید.......... اعصابم ترکید.......خلاصه اصلا حال نداد......ولی سال 2014 میلادی گویا اونجوری که بوش میاد قراره خوب و خوش و خرم باشه....................گفتم بزار بگردم ببینم یه ارتباطی بین 2014 و 47 هم می تونم پیدا کنم........

به اون دلیل که من هیچ تقویم دیگری در جهان سراغ ندارم که گردش سال و موقع تحویل سالش........با طبیعت مطابق باشه..........همه تقویم ها تحویل سالشون با یه روی داد انسانی مطابقه......مثلا تقویم میلادی رو گفتن چون تولد حضرت مسیح 25 دسامبره پس اخر همون ماه میشه گردش و تحویل سال...................
من هی میگم از بچگی به عدد 25 اعتقاد داشتم...چه واقعه ای گویا تر از این ....مرگ بر 47.

بذگریم....

ای والله...............به سلامتی انشا الله..................خیلیوم خوب.................

اقا صابر این کوچلو تازه از ارمنستان رسیده....بیا ببرش گوش خلق رو کر کن....
solo x 18"+zx2500.1
kicker
البته مال من 15 اینچه و بچه خوبیه تو کارتونش خوابیده.... قیمتش هم نصف قیمت اون دوچرخه جی تی 950 که اشک ما رو داورده....
یادش بخیر قیمت این سال پیش 1.5 بود!!!! تف به روزگار....
خلاصه این امپه هم 25×100 بیشتر که قدرت نداره.... این سابه هم تو 4 اهم میتونه 25×100 قدرت بده...تو نیم اهم میتونه کار کنه....:7:
کلا دنیا 25 روز بیشتر نیست...عمو از ما چیزی به دل نگیری ها ...چرت و پرت میگیم در مجاورت علف کشیدن بقیه بودیم...
این روزا خاک به سرم دیدم اومده به ممد میگه 40 گرم ماری گرفتم... خاک به سرت ...مرتیکه مواد مخدر میکشی...به جهنم بکش تا بمیری...
به قران چرتکه بندازی روزی 25 تا سیگار میکشه.... روزی 25 تومن درنمیاره ...25 میلیون پول نداره جنس بریزه تو مغازش ما میریم کنار دیگران یاری میگیرم با اونا کار میکنیم .
اقا بگذریم میگفت یه همساییه داریم شیشه میزنه... میگه 2 تا سگ ژرمن شپرد داشته ...علف زده بوده ،رفیق ما بهش میگه یدونشو بهم میدی یارو علفیه میره خودش سگو میزاره تو صندوقش....روز بعد مرتیکه علفی میاد میگه سگمو ندیدی ممد؟؟؟!!!
اقا یه توله سگ پا کوتاه خوشکل پیدا کردم تو سرما بهش پناه دادم...به نظرتون نگهش دارم؟ من از سگا بدم میاد...بی وجدان با این قد و قواره و 1 ماه بودنش یه پارسی میکنه ادم میگرخه....
به نقل از هواشناسی گوشی حقیرم(htc)
اهواز -ابری هوا +8
هانوفر-هوا صاف +6 و فردا بارانی چه تفاهمی اهواز هم همینطور.

Dirt
2014/01/08, 23:14
عاقا بعد کلی عکاسی و دوندگی عکسهای روزهای برفی آماده شد ...

اینجا هوا ۱۲+ هسته، اونجا با شما برف میاد!
آرزوه می‌کنم، برف و بارون اینجا بیاد بر شما، آفتاب شما بر ما بیاد اینجا

Vahid_FRD
2014/01/08, 23:19
اینجا اراک -11

Dirt
2014/01/08, 23:31
اینجا اراک -11

من اینجا یه بر -۱۹ رفتم، بیک سواری‌، بیرون از شهر ما بوده، اونجا سرد تر بود، واگتی‌ برگشتیهم، من پوست صورتم هیس نداشت، اینگر مورده بود بدنم
من با ۳ شلوار، ۲ ژاکت بزرگ و ۳ دسته کاش، گیافم شده بود مثل یه فیل، تپل بودم با لباس ا همش!
اما اعتیاد بیک سواری‌ گفت برو بیک سواری‌، سرد هوا ایشکال نداره!

SABER_MTB
2014/01/09, 00:28
امشب ی هقراری به یه بنده خدایی داشتیم برا باز دید ملکش در سری باز دید های این چند وقته اتخیر ما برای تغییر محل کارمون......

عاقا اصلا وضع عجیب 47 ناکی بود به ولای علی..............

نشستیم تو ماشین.......عاقا هر چی ماشین می اومد جلو ما تو پلاکش هی 47 داشت.......آقا یه ون اومد جلومون دیدیم روش مبدا و مقصد مسیر خطشون رو نوشته و از اون ور شماره کد شناسیایی اون ون رو هم نوشته بود......شماره کدش 473 بود......

بعد پشت چراغ قرمز وایساده بودیم چشمون رو چرخوندیم دیدیم trip کیلومتر ماشین 4785 است.......و باز چشمون رو چرخوندیم دیدیم تابلو خیابون بغلمون زده ( میدان 47 ) از سری میدان های هفت خوص.....( نارمک )

بعد دیگه اصلا برام مسجل شده بود که الان یه چی میشه این همه نشونه های الهی 47 پشت بند و پشت سر هم داشت هوار مشد سرمون.......گفتم یا خدا الان یه موشکی چیزی می خوره سرمون می میریم جان خودم.......یا گفتم الان هواپیمای شرکت خطوط هوایی قشم سقوط می کنه سرمون دار فانی رو وداع می گیم...........................وب سایت خطوط هوای قشم ه مبرا اون هایی که نمی دونن 4764.ir

بعد دیگه حواسمون پرت شد تا رسیدیم به بنگاهی و اون طرف معامله ما هم دیر کرده بود یه ذره نشستم تا برسه و بریم باز دید کنیم........................اون مدت داشتیم فکر می کردم الان جان من می ریم نگاه کنیم می بینیم پلاک اونجا هم 47 است.......

عاقا رفتیم رسیدیم اونجا اصلا پلاکو دیدم خشکم زد..............حالا عکس هاشو می گیرم می زارم که مستند باشه نگین این لاف می زنه...................( ولی 47 نبود ) پلاکش 249 بود.....دقیقا بغلیش می شد 247...........

گفتم اوه اوه اوه این یکی رو مویی رد کردیم ها........................هیچی دیگه رفتیم محل رو باز دید کردیم رو بر گشتیم.....تو راه بر گشت هم همش منتظر بودم الان یه اتفاقی بیافته بترکیم بریم هوا با این همه 47 ایی که تو یه برحه زمانی کوتاه به پستم خورده بود...................

یه مژدگونی خوب هم برا اون های یکه هی می گفتن همون شرق بمون و نرو سمت جنوب شهر اینه که احتمال بسیار قوی همین شرق می مونیم............باید ببینیم که وظعیت کرایه ها و قیمتی این ها چجوریه......یه چند تا مورد به پستمون خورده همین تو خ در دشت و سما اتوبان باقری یه یکی دو تا هم تو فرجام.............

اینه که ما خودمون تا جایی که می شد دوست داشتیم شرق بمونیم و نریم جنوب..........هم بخاطر طول مسافتی که هر روز باید می پیمودیم که شما در تمام طول روز های سال ضرب کنی می بینی ته سال اندازه چند روز یا شاید یکی دو هفته رو فقط تو رفت وآمد سپری کردی رفته.................

یکی هم اینکه کلا با شرق تهران حال می نماییم.........حس و حال و فضای شرق رو دوست داریم.......... همچین این ور راحت تر و جا افتاده تریم از بچهگی هم کلا شرق تهران می شستیم و تو محله های مختلف شرق بزرگ شدیم..............تو افسرانیه بودیم..........تو نظام آباد بودیم.........سمت امام حسین بودیم......الان هم که رسالتیم.................

نمی دونم چجوریه اصلا با سمت غرب شهر ارتباط معنوی بر قرار نمی کنم.......................نه با سیستم خیابون بندی و اتوبان هاش.......نه با تیریپ محله هاش.......نه با سیس کوه ها و مناطق چرخ سواری اطراف غرب تهران................

نمی دونم چرا ولی خب اصلا مجحله های شرق برام یه حس ارامش و حس خوشایند خاصی داره...................

اضافه شده بعد از : 5 minutes

اقا من نه کسیم نه چیزی...اصن من هیچ ... اصن شما اینقد با ارزشی ما سلام کنیم شما حروم میشی ...این چرت و پرت هارو ول کن....
جنوب غربی خار داره عاقا؟؟؟؟ دستتون درد نکنه .....شما بیا پیش عمو حسین(دغاغله-ultraman) یعنی تمام انرژی دوچرخه سواری تو این مرده...نه دیگه ما که خار داریم...

اقا اصلا یه طور می زاریم کلا جنوب رو می روفیم...از اهواز شروع می کینم و میریم بوشهر مزارع گوجه فرهنگی روباز دید می کنیم و بعد میریم بندر یه نظارتی بر پیست تکران می کنیم....و از اون جا هم میریم زاهدان.....

.مرگ بر 47.

47 عدد ما است ها............کم لطفی کرده به ما ها اقا نریمان.......

yahya_021
2014/01/09, 01:00
اقا اصلا یه طور می زاریم کلا جنوب رو می روفیم...از اهواز شروع می کینم و میریم بوشهر مزارع گوجه فرهنگی روباز دید می کنیم و بعد میریم بندر یه نظارتی بر پیست تکران می کنیم....و از اون جا هم میریم زاهدان....

یه برنامه بذار دسته جمعی یه 47 نفری بشیم بریم جنوب :)

SABER_MTB
2014/01/09, 02:52
یه برنامه بذار دسته جمعی یه 47 نفری بشیم بریم جنوب

حتما یحیا جان............

منتهی چند تا مسئله هست الان تو زندگیم بای دحل بشه بعد با خیال راحت بریم حالشو ببریم.....................

می گم خداوند منان و تهالی رو شاکرم بد جور ها..................خدا خرشو شناخت بهش شاخ نداد....................

ما مشکلاتی که در زندگی برامون بوجود میاد همه از یه طیف و نوعی که خیلی عمومیت خاص نداره و از اون دسته مشکلاتی نیست که اکثرا ازش می نالند..................ما کلا چون اعصاب درست درمونی در مواجهه با مشکلات اون جوری ( عمومی ) نداریم.................اگه قرا بد تو زندگیمون از اون دست مشکلات می بود...................می شستم کل شعور فنی و دانش و استعداد هام رو به کار می گرفتم برا ساخت سلاح کشتار جمعی .....

بعد می زدم کل سیر تکاملیه نسل عادمی زاد رو نابود می کردم............فقط می زاشتم 470 نفر از اعضای بایک بیست ( بچه های فعال ) باقی بمونن با هم دیگه می رفتیم دور دنیا می رفتیم تو نمایشگاه ها و فروشگاه های دوچرخه ها همه چرخ ها رو تست می کردیم حالشو می بردیم..................

////////////////////////////////////

یه رفیقی داریم دیروز باهاش صحبت می کردیم می گفت وظعیت کار و بار چطوره گفتیم توپِ توپ ...فقط باد نداره بد بختی.........!!!! البته الن توپش از حالت کروی خارج شده به علت نداشتن باد و بیضوی شده بیشتر........!!!!!

گفت پی منو چی می گی.....تو اگه مصلا کار نکرده باشه فوق آخرش می گی سود نکردم من تو دو ماه اخیر 50 میلیون ضرر دادم.......!!!

گفتیم یا ابو فاضل چه غلطی کردی مگه ؟؟؟؟

گفت هیچی طلا کشید پایین دیگه !!!

- خب شما مگه طلا فروشی ؟؟

- نه تازگی ها رفته بودم تو کار سکه و این ها....!!!

ما هم هیچی نگفتیم دیگه براش آرزوی پر باد شدن توپ کاریش رو کردیم..........

ولی خداییش اخه سکه هم شد کار...........؟؟؟؟؟ کار یعنی یا یه کالایی تولید بشه.........یا یه خدماتی ارایه بشه...............الان خرید و فروش سکه که خودش هم کالای مصرفی نیست.....چه کاریه آخه؟؟

ای باا جوانکان بی تجربه اند دیگه (( نیس که ما نیم قرن تجره داریم در مکاسب ..>!! ))

می رن تو کار سکه و طلاو دلار بازی فکر می کنن ای ول الان تا دو سال دیگه میلیاردر می شن...........ولی این (( دو سال دیگه )) کی می رسه خدا داند.............فقط حواسشون نیست....در مخزن عمر رو که باز می زارند طلا که گیرشون نمی آد هیچ............ همه زمان و عمر هم که می ره

به هوای رسیدن به چیزی که شاید بهش نیازیهم نداشته باشند.........اون چیز هایی رو که به الفعل هم دارند رو هم به فدای عظمی می دن میره.................

ali tech
2014/01/09, 10:35
اوف بلاخره تمام شد چه طولانی بود
خواستین برین جنوب منم ببرین خیلی دلم میخواد بچه های تکران رو ببینم:29::30:

NASER1394
2014/01/09, 12:03
اینو دیدم روانی شدم . . . اولین سواری من با دوچرخم . . . تازه خریده بودممش . . . :42: الآن بوی گریپ های نووش هم حتی به مشامم میرسه....
آخ آخ آخ . . .

إه یادم میاد روزای اول که دوچرخه خریده بودی و تنهایی رفته بودی ... ماشالله اون موقع ها توپول تر بودی ها ااا . گیر بچه های فراز افتادی شدی پوست استخون

همش تقصیر همون ممد ه که وقت بخور بخور میشه دوربین رو میده دستت بری عکس بگیری و حواست پرت بشه و همرو تنهایی بخوره :1:

عاقا رفتیم رسیدیم اونجا اصلا پلاکو دیدم خشکم زد..............حالا عکس هاشو می گیرم می زارم که مستند باشه نگین این لاف می زنه...................( ولی 47 نبود ) پلاکش 249 بود.....دقیقا بغلیش می شد 247...........

گفتم اوه اوه اوه این یکی رو مویی رد کردیم ها........................هیچی دیگه رفتیم محل رو باز دید کردیم رو بر گشتیم.....تو راه بر گشت هم همش منتظر بودم الان یه اتفاقی بیافته بترکیم بریم هوا با این همه 47 ایی که تو یه برحه زمانی کوتاه به پستم خورده بود...................

اقا اصلا یه طور می زاریم کلا جنوب رو می روفیم...از اهواز شروع می کینم و میریم بوشهر مزارع گوجه فرهنگی روباز دید می کنیم و بعد میریم بندر یه نظارتی بر پیست تکران می کنیم....و از اون جا هم میریم زاهدان.....

صابر خدا بگم چیکارت نکنه . من مطمئنم داری یه هدف بزرگ و بلند مدت رو طراحی میکنی و این عدد 47 هم بازی با روح و روان مریدان و عاشقان دوچرخه س
میبینی در 10 سال آینده جنگ جهانی دوچرخه بر علیه دنیای ماشین و ربات صورت میگره :34::67:

بدبختی اینه پشت فرمون بیشتر از اینکه حواسم به رانندگی باشه چشمم به پلاک ماشین هاست ... دنبال عدد 47
ولی اینو بگم اگه خدای نکرده تصادف کردم ... باید خسارتمو بدی ... بخاطر تشویش افکار پلید 47 ای :1:

هیچ وقت از عدد زوج خوشم نمیومد . اکثر سالهای تحصیلی اسمم تو لیست کلاس به ترتیب الفبا 9 بوده .... این عدد طلایی منه . جالبه بیشتر موقع ها نمراتم بجای 10 - 9 میگرفتم :1:

راستی اینقدر میام میام نکن ... پاشو بیا دیگه . یا نکنه میخوای ما رو محک بزنی ؟ ما همه جوره پایه تیم . حداقل اینجا هواش از تهران گرم تره

Vahid_FRD
2014/01/09, 16:41
مرگ بر ویندوز 8.1

مرگ بر ویندوز 8.1

- - - - - - - - - -

مرگ بر ویندوز 8.1

حبیب طوفان
2014/01/09, 16:58
چرخت خوشجیل بوده ها

Mr.Nariman
2014/01/09, 19:50
عمو صاب شرمنده ... الان که این پستو میزنم ساعت 7.49 هستش!:13:
جدا عددیست شیطانی...بریم ابجدشو دربیاریم.....:34:
شب نتیجشو میگم
قضاوت با شماست!
عمو صابر بعدا خودت تو نت بگرد بیشتر مطلب هست! البته شما فرشته الهی هستید...!

NMR3G
2014/01/09, 21:11
مرگ بر ویندوز 8.1

مرگ بر ویندوز 8.1

- - - - - - - - - -

مرگ بر ویندوز 8.1

مرگ بر ویندوز 8.1

مرگ بر ویندوز 8.1

- - - - - - - - - -

مرگ بر ویندوز 8.1

دیدی بهت گفتم....

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

yahya_021
2014/01/09, 22:38
فردا 4تا نمایشگاه خوب هستش نمایشگاه بین المللی اگه صبح تنبلی نکنم میخوام با دوچرخه برم

اگه کسی دوست داشت بره خبر بده تا باهم بریم:mountain-bike-smile

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ([Only registered and activated users can see links])

چهارمین نمایشگاه بین المللی محصولات وفناوری کشاورزی ،گیاهی ،ارگانیک وصنایع وابسته ([Only registered and activated users can see links])

دومین جشنواره رستوران ،فست فود ،کافی شاپ وصنایع وابسته ([Only registered and activated users can see links])

چهارمین نمایشگاه بین المللی معماری ، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن ([Only registered and activated users can see links])

erfa
2014/01/09, 23:01
سلام
امشب بعد 10 روز رفتم دوچرخه سواری یک 2 کیلومتری رفتم تو سرمای خشک مشهد ولی خوب بود
عقده ای شده بودم مث این دیوانه ها سرعت میگرفتم تو پیاده رو بعد ترق میزدم رو ترمز خیلی کیف داد
--------------------------------------
یک مشکل دیگه...........
خدایا من چه گناهی کردم که وسط امتحانا نمایشگاه کامپیوتر گذاشتن
---------------------------------------
آقا نریمان ما هر چی این متنتو خوندیم چیزی نفهمیدیم بیابگو

pouya
2014/01/09, 23:48
بچه ها خداوکیلی من دیگه پشت دستمو داغ زدم که تو خیابون اونم حین بارش برف رکاب بزنم ( الان خیلیا میگن بابا چقدر اخه بوقی ، مگه تو برف هم ادم دوچرخه میرونه! ) ولی خب صفای وصف ناپذیری داشت! از یه چهار راه در حال عبور بودم که یه لحظه درجه ی دوران فرمونم شکست و دوچرخه لیز خورد و شترق نقش بر زمین شدم! یه لحظه شنیدم یه صدای بوق داره بهم نزدیک میشه ! تابرگشتم دیدم بعععله یه پراید سرعت بالا پا رو ترمز رو زمین داره سر میخوره و به من نزدیک میشه! خلاصه رسید بهم و ...
اگر اون لحظه دستم رو بین سپر پراید و سرم قرار نداده بودم صدمه میدیدم. بدجورترسیدم.وقتی به خودم اومدم دیدم دوچرخه تو بغلمه و دارم طول خیابون سر میخوریم.
خدارو شکر چبزیم نشد!
بلند شدم دیدم یه زوج جوان جفتشونم دست به صورت نشستن! داشتن سکته میزدن ! کلی درددل دادم بهشون تااروم شدن! بامصیبت باورشون شدکه من سالمم
خلاصه اینم یه حس پشیمونی از یه روز برفی ...

ali tech
2014/01/10, 00:50
مرگ بر ویندوز 8.1

مرگ بر ویندوز 8.1

- - - - - - - - - -

مرگ بر ویندوز 8.1
چرا آخه؟؟

SABER_MTB
2014/01/10, 05:15
در طی سلسله مراتب گشتن های ما بنگاه به بنگاه...........

امروز ( دیروز پنج شنبه ) به مورد به طورم خورد چوخ چوخ اوکازیون......با محل فعلیم کلا 1300متر فاصله داره ........و از یه لحاظ خوبه که ما دیگه به این محل خو کردیم و تازه تو این سه سالی که اینجا بودیم.....با راه و چاه ها و سیستمیزم های کار ورزندگی تو این محل آشنا شدیم ....

تراشکاری اشنا پیدا کردیم و باهاش مچ شدیم..خودش می دونه دیگه بهش مگیم رابط کاسه دوشاخ می خاییم درست کنیم تحت فشارهو می خاد کونس شه تو تنه میره الومینیوم 7005 می زنه برامم....از اون ور مثلا بوش توپی تنه می گیم بزنه برامون باز خودش می دونه بزنیم...باید نرم باشه جنسش خودش می ره آلومینیوم 6061 میزنه برام دیگه خودش متالوژیست دانهیلی شده برا خودش.......

از اون ور..پیچ مهره فروشی که تقریبا هر پیچ و مهره و قطعه هایی مثل اورینگ های استاتیکی و این جور چیزا که وسط کار لازم می شه رو همه رو داره...هر جور گریس و روغن خاصی بخاییم داره..........

دیگه براتون بگم..... دفتر پیکی که کار های راسالیم رو می کنه هم مچ شدیم باهاش خودمون هم نباشیم چیزی برامون بیاد می زاره کنار خودش می دونه اصلا ما کی میایم همون موقع می فرسته برامون....!!! یه موقع طرف گیرنده نباشه .....اصلا بار ما رو بر می گردنه دفتر خودشون فرداش دوباره ارسال می کنند.......اصن یه وضعی.....

دفتر شرکت باربریمون هم از اون رله تر........یه موقع شب دیر وقت هم می رم در دفترشون بسته است شماره گوشی کارگر و نگهبانشون رو هم دارم یه تک می اندازم خودش میاد لب پنجره بصورت شوتینگ معکوس براش پرت می کنم بالا خودش فردا صبحش برام بار نامه می کنه می فرسته میره...............

هر جفتشون هم هم دفتر پیکمون هم شرکت باربریمون یه دو سه باری پیش اومده بود یه بندگان خدایی می خواستند برا ما زیر آبی برن مثلا خیال خودشون اطلاعات مشتری های ما رو کش برن........اون ها حواسشون جمع بود و ثوای حواس جمعی هم هوای ما رو داشتند....جای دادن اطلاعات به اون بندگان خدا ما رو آگاه کردن که اره فلانی این جوری اومده بوده گفته بوده....................( که البته ما هم گفتیم بهشون هم اطلاعات هم می دادی فرقی نمی کرد به هر حال ما هم برا خودم چیز هایی داریم که حتی مثل اطلاعات قابل درز کردن و قابل کپی کردن هم نیست......)

دیگه باقی کسایی که باهاشون کار داریم از سانویجیو فلافلی تا کبابی و تیه غذایی هه رو تو این مدت باشون مچ شدیم اون ها هم ذائقه ما رو می دونند سلیقه ما رو می دونند برامون سفارشی خودمون درست می کنند.....

خلاصه این آدم ها و این کچ شدن و جور شدنشون با خودم رو بخام برم محل دیگه تا بیام دوباره جور کنم یه مدت زمان زیادی + توان زیادی + اعصاب زیادی باید صرف شه.............

ثوای اینکه محلمون درسته وسط و مرکز شهر نیست ولی دست رسی هاش هم اولا بد نیست با روش های گوناگون ثانیا سرخه حصار هم بیخ گوششه.......و باز هم درسته اسم ( خاک سفید روشه ) ولی ما اولا مرامی که ملت اینجا دارند رو تو محله های خوش نام تر و با کلاس تر ندیدیم به خدا...........بعدش هم کلا اصلا یه سری ویژگی های دیگه دره که ما اصلا باهاش حال می کنیم......برخلاف عموم که حاضر می شن فقط برا اسم و کلاس هم که شده خشتک خودشون رو جر بدن ..............
مَخلص کلوم ( هر که با ال خاک سفید در افتاد ور افتاد )

خلاصه خیلی دوست می داریم که اگه بشه و اگه مورد مناسبمون با قیمت و کرایه مناسب تو همین خاک سفید خودمون پیدا بشه همینجا باقی بمونیم................

این موردی هم که امروز به طورموت خورن فاکتور های لازمه رو که مد نظر ما بود + فاکتور جور بودن بحث قیمتیش با وضعیت جیب ما هم خوب بود.........

و اومدیم پلاکش رو هم نگاه کنم ببینم اکه اون هم 47 توش بود دیگه نور علی نور می شد............دیدیم به.پلاکش 25 است.............25 خالی هم بود نه 125 و نه 225 و هیچی فقط 25 خالی......گفتیم این هم به عشق آقا نریمان..................

حالا تا ببینیم خدا چی می خاد و این جا قسمت ما میشه یا نه ......حالا هنوز برا شیرینی دادن زوده...................

البته خوبیش هم اینه که اگر اینجا باشه دیگه برا اسباب کشی وانت و این ها نمی خاد..............برو بچه های شرق رو میارم کمک یه 10 / 15 نفر وایسیم تو مسیر همه دست به دست هم اسبابو لوازم ها رو دست به دست کنیم تو یک ساعت و چهل و هفت دیقه تمومه کار........................!!!!

Farshad- MTB
2014/01/10, 07:19
مستاجری اصولا فقره ای است بسیار آزار دهنده..خواه خانه دار....خواه بنداز!!!...ببخشید کاسب..الاایحاله من حیث المجموع!.....فکر اسباب کشی..واحیانا دست تنها بودن...انسان رو می آزارد...وای به حال مستاجری که تواناییش متوسط رو به پایین باشد