PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ::: تاپیک بچه های غرب تهران :::

صفحه ها : [1] 2 3

AliFatehi
2013/12/19, 16:36
سلام خدمت دوستان بایک بیستی گل :riz304:

ترجیح دادم بجای ایجاد تایپک های جداگانه برای هماهنگی برای برنامه ها توسط بچه های غرب تهران

یه تاپیک مرجع باشه تا با هم هماهنگ بشیم و هر کس تونست تو برنامه ها شرکت کنه.:29:

با تشکر

این هفته 92/09/29 - جمعه

من و کاوه برنامه پارک خرگوش دره رو داریم.
شاید از خرگوش دره به چیتگر بریم و از فاز دو به دریاچه و از دریاچه از سمت شهرک راه آهن نخود نخود و هر که رود خانه ی خود :30:

sepehr82
2013/12/19, 17:30
سلام
خرگوش درّه
نسبت به دریاچه کجا قرار داره ؟ یک توضیحی بدهید لطفا .........

AliFatehi
2013/12/19, 19:25
این مسیر فکر میکنم خیلی جالب باشه خودم پارک خرگوش دره رو نرفتم و جالبه برم ببینم چطوره...

این عکس از مسیر

[Only registered and activated users can see links]

و این عکس از مسیری که ما طی میکنیم با گوگل Map و دستی مسیر رو زدم حالا دقت نداره...

دوستان در مورد ساعت و تعداد دور زدن در پیست میتونیم بحث کنیم...

فکر میکنم ساعت 9 یا 10 صبح خوب باشه...محل قرار هم اصولا درب ورودی پارک خرگوش دره خواهد بود...

دوستانی که میخوان بیان و شماره بنده رو ندارن پ.خ بدن

AliFatehi
2013/12/19, 23:44

آدرس: شمال اتوبان تهران- کرج، بعد از بلوار غربی استادیوم آزادی

مکان: منطقۀ 22

سال تاسیس: 1343

نوع بوستان: منطقه ای

مساحت: 800000 مترمربع

نوع طراحی: به صورت بوستان جنگلی می باشد.

پوشش گیاهی: کاج، سرونقره ای، ارغوان، اقاقیا و نارون

امکانات بوستان: سرویس بهداشتی

درباره پارک جنگلی خرگوش دره
پارک جنگلی خرگوش دره با مساحتی بیش از ۱۰۰ هکتار در منطقه ۲۲ شهرداری تهران و در مجاورت مجموعه ورزشی آزادی و آزادراه های تهران – کرج و آزادگان واقع شده است.پوشش گیاهی این مجموعه بیشتر از درختان کاج و سرو و اقاقیا تشکیل شده است. این بوستان جزء کمربند سبز تهران محسوب شده و به منظور تلطیف هوای تهران احداث گردیده است.بوستان مسافران به مساحت ۱۲ هکتار و با هدف اسکان موقت مسافران و تماشاچیان مسابفات فوتبال در این پارک ساخته و راه اندازی شده است.قطع حدود ۵۰۰۰ اصله از درختان این پارک در سال ۱۳۸۶ به منظور اتصال اتوبان آزادگان به همت باعث ایجاد تنش بسیاری میان دوستداران محیط زیست و شهرداری تهران گردید.شهرداری تهران(قالیباف) قبل ااز آن هم این مکان را مناسب برای ایجاد گورستان در غرب تهران میدانست که موفق به این کار نشده بود. ([Only registered and activated users can see links])

سرانجام پارک جنگلی خرگوش دره با اجرای عملیات مرمت و رسیدگی ویژه به فضای سبز؛بوستان جنگلی خرگوش دره پوست انداخت و اداره فضای سبز حوزه معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه 22 با هدف حفظ و نگهداری فضای سبز موجود در محدوده شمال غرب پایتخت و افزایش آن ، در بوستان جنگلی خرگوش دره اقداماتی انجام داد.

شهرداری منطقه 22، اجرای عملیات مرمت جوی ها و پشته های موجود و حذف کنده ، سرگل ، تنه جوش و پاجوش در عرصه این بوستان جنگلی گسترده از جمله اقدامات صورت گرفته است که در راستای نگهداری از فضای سبز موجود و فراهم کردن امکان رشد هر چه بهتر درختان این بوستان انجام داده است.

حسن قاسمیان سرپرست اداره فضای سبز منطقه 22 گفته است: مرمت نزدیک به 35 هزار متر مربع جوی و پشته در قطعات جنگل کاری بوستان جنگلی خرگوش دره به منظور فراهم کردن شرایط آبیاری مناسب قطعات در فصل گرما از جمله اقداماتی بود که از سوی اداره فضای سبز صورت گرفت و همچنین به منظور میسر کردن امکان رشد بهتر گیاهان و دفع آفات برای تقویت درختان، با حذف یک هزار متر مربع سر گل حدود ، 4 کنده و 510 اصله تنه جوش و پاجوش اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است.

- منبع: پارک جنگلی خرگوش دره | آسمونی ([Only registered and activated users can see links])

AliFatehi
2013/12/20, 21:46
دوستان برای برنامه دوشنبه که تعطیل هست بیاین از همین الان برنامه ریزی کنیم....

تا کسی اگه میخواد بیاد از همین حالا هماهنگ بشه....

مسیر هنوز تعیین نشده و ساعت....پس همه چیز قابل بحث هست....

sepehr82
2013/12/20, 22:18
اول از همه نظر خودتون چیه ؟ ( شاید بتونم من هم باهاتون باشم )
من هم نظریه هایی دارم سوای اینکه منطقه منطقه ش کنیم ....... (اگر مایل بودید بیشتر راجعش صحبت و بحث کنیم ... تا تعغیرات مثبت تری را شاهد باشیم ).
یک جورهایی کم کار هستیم .. قبول کنیم از خودم تا دیگری ....

افراد میانسالی را می شناسم که فقط به کار و کسب هفتگیشون مشغولند... دو هفته و یا 3 هفته ایی یک بار ... تابستان ها به قول خودش از جنوب تا چیتگر هر هفته برنامه داشته اند ...

( 50 کیلومتر رفت و 50 کیلومتر برگشت !!!!) که هیچ تمرینی هم ندارند و نداشته اند !!!!!!!!!!!!!!!!!! وجالب هیچ معولوماتی هم ندارند !
----------------

حبیب طوفان
2013/12/20, 22:42
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم
اگه میشه برای دوشنبه بعدازظهر قرار بذارید و یه مسیری بریم که سنگلاخ یا کوهستانی نباشه آخه من دوچرخه م کراس وی هست تا بتونم همراهتون بیام

AliFatehi
2013/12/20, 23:18
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم
اگه میشه برای دوشنبه بعدازظهر قرار بذارید و یه مسیری بریم که سنگلاخ یا کوهستانی نباشه آخه من دوچرخه م کراس وی هست تا بتونم همراهتون بیام

سلام دوست عزیز خوش اومدین به بایک 20

اگه ممکنه عکس از دوچرختون بزارین و شما ساکن کجای غرب تهران هستین؟؟؟

----------------------------------------

بله آقا سپهر....والا به ما باشه همین اطراف میچرخیم....

من برنامه ای که خیلی تو ذهنم هست آبشار سنگان هست که آمادگی بیشتر میخواد و شیبش خیلی زیاده و هوا هم سرده....

باز دوستان دیگه همه نظر بدن خیلی خوب میشه....

sepehr82
2013/12/21, 00:09
من دلم هوای """"قلعه الموت """"" را داره و مثل بچه ها بهانه میگره ......... از حاج حسن هم خواستم اطلاعاتی بابت این موضوع برام ارسال کنه .........

نظریه (فعلا تئوری بیش نیست ) :

صبح زود زود از خانه بیرون شدن و
دوچرخه ها را با اتوبوس به حدود اون منطقه (قزوین) برسونیم ... کرایه ( ارزان ) اتوبوس را بپردازیم ......(تا اینجا2 ساعت )......

رکابزنان تا قلعه الموت بریم ...و گفتن نداره خوراکش عکاسی هست ... و رکابزنان برگردیم ....(این قسمت بستگی به وسیله نقلیه داره که با ماشین و یا بایک باشه ...حداکثر 2ساعت )

(((اگر 5 صبح ترمینال باشیم ... در ساعت 9حتما در الموت خواهیم بود ... ضمن اینکه تمام کسری خواب را در اتوبوس جبران کردیم )
و یا اینکه هر میسری که دارای شیب منفی (سرازییری )هست را "فقط " رکاببزنیم ... تا بتونیم در یک صبح تا شب داستان را جمع کرده باشیم و در منازلمان باشیم انشالله ...

حالا تا حاج حسن بیاد :26:..و معلوم نیست کی آنلاین بشه بنده خدا و این پست ر ا ببینه ... اگر....... هر یک از دوستان اطلاعی از این مسیر نامبرده را دارند ... لطف کنند که 9 ماه هست از فکرش نتوستم خلاص بشوم ... (یک عکس دیدم از منطقه و..... خراب شدم .رفت ) .

mohsenavr
2013/12/21, 00:54
اول از همه فکر کنم این جواب جاش این جا نیست ....

من دلم هوای """"قلعه الموت """"" را داره و مثل بچه ها بهانه میگره ......... از حاج حسن هم خواستم اطلاعاتی بابت این موضوع برام ارسال کنه .........

نظریه (فعلا تئوری بیش نیست ) :

صبح زود زود از خانه بیرون شدن و
دوچرخه ها را با اتوبوس به حدود اون منطقه (قزوین) برسونیم ... کرایه ( ارزان ) اتوبوس را بپردازیم ......(تا اینجا2 ساعت )......

رکابزنان تا قلعه الموت بریم ...و گفتن نداره خوراکش عکاسی هست ... و رکابزنان برگردیم ....(این قسمت بستگی به وسیله نقلیه داره که با ماشین و یا بایک باشه ...حداکثر 2ساعت )

(((اگر 5 صبح ترمینال باشیم ... در ساعت 9حتما در الموت خواهیم بود ... ضمن اینکه تمام کسری خواب را در اتوبوس جبران کردیم )
و یا اینکه هر میسری که دارای شیب منفی (سرازییری )هست را "فقط " رکاببزنیم ... تا بتونیم در یک صبح تا شب داستان را جمع کرده باشیم و در منازلمان باشیم انشالله ...

حالا تا حاج حسن بیاد :26:..و معلوم نیست کی آنلاین بشه بنده خدا و این پست ر ا ببینه ... اگر....... هر یک از دوستان اطلاعی از این مسیر نامبرده را دارند ... لطف کنند که 9 ماه هست از فکرش نتوستم خلاص بشوم ... (یک عکس دیدم از منطقه و..... خراب شدم .رفت ) .

آقا سپر عزیز
به آن دلت بگو این وقت سال بی خیال الموت شه
الان بری خیلی سرد می تونه باشه!!!!
مسیرش هم بالا پایین داره
به نظر من یک روزه جمع نمی شه
با توجه به کوتاه بودن روز ها و سرد بودن هوا توانایی ها هم پایین می آید

برنامه را به اواخر بهار موکول کنید
از قزوین تا قلعه حداقل 100 کیلومتر هست
رفت و برگشت 200 کیلومتر تو زمستان آن هم تو آن جاده غیر ممکن هست مگر این که رفت یا برگشت را با ماشین برید
البته چون جاده شیب یک نواخت نداره نمی شه گفت رفت یا برگشت سریع تر هست چرا که در هر دو صورت باید رکاب بزنی
این هم شیب مسیر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sepehr82
2013/12/21, 02:37
آقا محسن ممنونم . دمت گرم ....... با این فتوگراف مسیر ..... باعث شدی بیشتر شارژ شدم تا...اینکه ناامید بشم ......... :a2d3:

آخه می دونی بالاترین صعود(طبق عکس شما ) در حدود 500 متر هست و نه بیشتر ؟!:4d564ad6: تصوّرم بیش از اینها بود :29: 800 - الی 100 متر تو نظرم بود ........

و منظورم .... اتفاقا تماشای اونجا برای زمستان (با ماشین )هم "منظره خاص " خودش را دارد ..... ضمن اینکه در فصل بهار(دوچرخه ) عالیه...........

خالا که زحمت کشیدی ... یک لطفی هم بکنید .. :
طوری از اون موقعیت برامون یک عکس بگیرید .... بنده تا به حال نتونستم اونجا را (روی گوگل ارث ) پیدا کنم :53:... که قابل تشخیص باشه برای مسیر یابی رو گوگل ارث .......ممنونم محسن

mohsenavr
2013/12/21, 11:56
آقا محسن ممنونم . دمت گرم ....... با این فتوگراف مسیر ..... باعث شدی بیشتر شارژ شدم تا...اینکه ناامید بشم ......... :a2d3:

آخه می دونی بالاترین صعود(طبق عکس شما ) در حدود 500 متر هست و نه بیشتر ؟!:4d564ad6: تصوّرم بیش از اینها بود :29: 800 - الی 100 متر تو نظرم بود ........

و منظورم .... اتفاقا تماشای اونجا برای زمستان (با ماشین )هم "منظره خاص " خودش را دارد ..... ضمن اینکه در فصل بهار(دوچرخه ) عالیه...........

خالا که زحمت کشیدی ... یک لطفی هم بکنید .. :
طوری از اون موقعیت برامون یک عکس بگیرید .... بنده تا به حال نتونستم اونجا را (روی گوگل ارث ) پیدا کنم :53:... که قابل تشخیص باشه برای مسیر یابی رو گوگل ارث .......ممنونم محسن

آقا نههههههههههههههه
رقم اولش ظاهرا کات شده
الان عکس را درست این جا براتون می زارم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آقا سپهر این هم فایل مسیر
Qazvin-QaleHassan.zip ([Only registered and activated users can see links])

Download File : Qazvin-QaleHassan.zip ([Only registered and activated users can see links])

kaveh723
2013/12/21, 12:22
حدافاصل درياچه ي چيتگر تا ميدون ونك پنج تا پيست دوچرخه هست. اوليش خود پيست درياچه س كه هنوز آماده نيست. بعدي پيست چيتگره كه زياد رفتيم. اما سه پيست بعدش

يعني به ترتيب بوستان جوانمردان ؛ برج ميلاد و پارك نهج البلاغه به نظر براي تمرين روز دوشنبه مناسب مياد. يعني اگه نه صب بوستان جوانمردان قرار بزاريم تا 12 ظهر هر سه پيست رو ميشه سرك كشيد.

نظر شما چيه ؟؟ موافقين ؟؟

sanaz20
2013/12/21, 13:16
حدافاصل درياچه ي چيتگر تا ميدون ونك پنج تا پيست دوچرخه هست. اوليش خود پيست درياچه س كه هنوز آماده نيست. بعدي پيست چيتگره كه زياد رفتيم. اما سه پيست بعدش

يعني به ترتيب بوستان جوانمردان ؛ برج ميلاد و پارك نهج البلاغه به نظر براي تمرين روز دوشنبه مناسب مياد. يعني اگه نه صب بوستان جوانمردان قرار بزاريم تا 12 ظهر هر سه پيست رو ميشه سرك كشيد.

چه خووووووووووووب!!!!! منم ميام اگه بوستان جوانمردان باشه.
من تا اونجا رو راحت ميتونم بيام
:22:

AliFatehi
2013/12/21, 13:40

به نظرم پیست برج میلاد بهتر باشه...

این مسیر از سایت ورزش آغاز شده ، تا قسمت جنوبی و غربی مجموعه ادامه دارد و در ورودی مرکز همایشها به پایان می رسد.
طول: درحدود ۵۰۰۰ مترطول

البته من تابحال نرفتم...

اینم اطلاعات مسیر با پای پیاده هست از شهرک گلستان به برج میلاد :

طول مسیر: 14344 متر

مسیر را در خیابان فرعی شبرنگ شرقی ادامه دهید. پس از 114 متر با گردش به چپ وارد خیابان اصلی سی و پنج متری گلها شوید
مسیر را در خیابان اصلی سی و پنج متری گلها ادامه دهید. پس از 39 متر با گردش به راست وارد خیابان اصلی امیرکبیر شوید
مسیر را در خیابان اصلی امیرکبیر ادامه دهید. پس از 632 متر با گردش به راست وارد بزرگراه آزادگان غرب شوید
مسیر را در بزرگراه آزادگان غرب ادامه دهید. پس از 1030 متر از رمپ خروجی بزرگراه علامه جعفری خارج شوید
در رمپ حرکت کرده و پس از 288 متر وارد بزرگراه علامه جعفری شوید
مسیر را در بزرگراه علامه جعفری ادامه دهید. پس از 1094 متر مستقیم وارد کنارگذر شوید
مسیر را در کنارگذر ادامه دهید. پس از 117 متر با گردش به چپ وارد بلوار شیشه مینا (استادیوم آزادی) شوید
مسیر را در بلوار شیشه مینا (استادیوم آزادی) ادامه دهید. پس از 10 متر با گردش به راست وارد بزرگراه علامه جعفری شرق شوید
مسیر را در بزرگراه علامه جعفری شرق ادامه دهید. پس از 4343 متر مستقیم وارد بزرگراه آیت الله حکیم شوید
مسیر را در بزرگراه آیت الله حکیم ادامه دهید. پس از 6261 متر با گردش به چپ وارد بلوار ورودی بیمارستان و برج میلاد شوید
مسیر را در بلوار ورودی بیمارستان و برج میلاد ادامه دهید. پس از 156 متر در سمت چپ پیاده روی را آغاز کنید
مسیر را پیاده ادامه دهید. پس از 255 متر شما به مقصد می رسید

البته این نقشه تهران map.tehran.ir از همت حساب نمیکنه...نمیدونم چرا.... و از اتوبان حکیم به حساب میاره...

kaveh723
2013/12/21, 15:33
علی از بر همت مستقیم بریم راحت تر نیست؟؟ این همه پیچ تو پیچ هم نداره!!

AliFatehi
2013/12/21, 16:35
علی از بر همت مستقیم بریم راحت تر نیست؟؟ این همه پیچ تو پیچ هم نداره!!

چرا اتفاقا من نوشتم که نقشه حساب نمیکرد...

تازه بوستان پردیسان هم پیست داره میتونیم هم پیست پردیسان رو بریم هم برج میلاد...

شایدم هر کدوم برای برنامه ای جداگونه...

sanaz20
2013/12/21, 16:43
اگه شما تفكيك جنسيتي ندارين:smilies-azardl (13) از همت-سر جنت آباد منم ميام. من تا حالا توي اتوبان نرفتم و براي همين اگه چندتا باشيم خيالم راحته كه چند نفريم و ديده ميشيم. در ضمن من خيلي هم حرفه اي نيستم اكثر دوستان اينجا ميدونن كه كم تمرين ميرم. اگه باعث آزار روحيتون نميشم هي بگين بدو ديگه جا موندي باز؟ :13: ميام ..... :D

ali tech
2013/12/21, 23:56
جمع کنید بیاد شرق سرخه حصار که این چند وقته به خاطر بارش زمین سبز شده خیلی قشنگ شده:29:

kaveh723
2013/12/22, 00:31
اگه شما تفكيك جنسيتي ندارين:smilies-azardl (13) از همت-سر جنت آباد منم ميام. من تا حالا توي اتوبان نرفتم و براي همين اگه چندتا باشيم خيالم راحته كه چند نفريم و ديده ميشيم. در ضمن من خيلي هم حرفه اي نيستم اكثر دوستان اينجا ميدونن كه كم تمرين ميرم. اگه باعث آزار روحيتون نميشم هي بگين بدو ديگه جا موندي باز؟ :13: ميام ..... :D

نه . بيا خوشحال ميشيم. فقط خيلي احتياط كنيد . حداقل كلاه حتما حتما همراهتون باشه.

salazar
2013/12/22, 00:47
من جوانمردان رفتم راستش پیست نداره..یه دور کل پارک رو بزنید فک کنم به 5دقیقه هم نکشه ;)

برنامه رو دقیقتر با زمان بگید شاید منم اومدم:smileys-free-downlo

sanaz20
2013/12/22, 08:59
نه . بيا خوشحال ميشيم. فقط خيلي احتياط كنيد . حداقل كلاه حتما حتما همراهتون باشه.

باشه. كلاهم ميزنم. پس من ميام. حالا مكانشو معلوم كنين. من آيت الله كاشاني هستم. قبل از ميدون نور. ميتونم از جنت آباد بيام بالا تا سر همت و اگه حكيم باشه هم نرسيده به پل باكري و اگه صادقيه هم باشه اوكي ام. بوستان جوانمردان هم برام اوكي هستش. حالا تصميم براي جاش و ساعتش با شما

اضافه شده بعد از : 2 minutes

باشه. كلاهم ميزنم. پس من ميام. حالا مكانشو معلوم كنين. من آيت الله كاشاني هستم. قبل از ميدون نور. ميتونم از جنت آباد بيام بالا تا سر همت و اگه حكيم باشه هم نرسيده به پل باكري و اگه صادقيه هم باشه اوكي ام. بوستان جوانمردان هم برام اوكي هستش. حالا تصميم براي جاش و ساعتش با شما

- - - - - - - - - -

من جوانمردان رفتم راستش پیست نداره..یه دور کل پارک رو بزنید فک کنم به 5دقیقه هم نکشه ;)

برنامه رو دقیقتر با زمان بگید شاید منم اومدم:smileys-free-downlo

جوانمردانو درست ميفرمايين پيست نداره فقط يه جاده باريك كنار پياده روهاش زدن مثلا براي دوچرخه. پرديسان هم همينطور. با اين تفاوت كه پرديسان تابلو زده كه استفاده از دوچرخه ممنوع است. :42:

kaveh723
2013/12/22, 14:31
دوستان اگه موافقین قرارمون ۹ و نیم صبح مقابل بوستان جوانمردان باشه. یکم اونجا رکاب بزنیم و بعدش بریم سمت پیست برج میلاد. نظرتون چیه؟؟

mohamad-xc
2013/12/22, 14:34
سلام بوستان جوانمردان اگه منم پام خوب بود می یو مدم

kaveh723
2013/12/22, 14:37
جمع کنید بیاد شرق سرخه حصار که این چند وقته به خاطر بارش زمین سبز شده خیلی قشنگ شده:29:

ایشالا یه برنامه سرخه با علی بزودی ردیف میکنیم.

mohamad-xc
2013/12/22, 14:39
شما از کدام ورودی وارد می شین مرادی یا همت

sanaz20
2013/12/22, 15:13
اوكي. من از درب سمت انتهاي حكيم ميام.

AliFatehi
2013/12/22, 17:58
دوستان عزیز

ساعت 9:30 تا 9:45 منتظر دوستان هستیم تو پارک جوانمردان....

برای رفتن به پیست برج میلاد از همت میریم...البته من خیلی روش تاکید نمیکنم و میسپارم به جمعی که فردا حاضر هستن و تصمیم رو حضوری میگیریم...

فقط دوستان اگه میان حتما خبر بدن که بدونیم منتظر کدوم از دوستان باشیم...

ali tech شما تشریف بیار یه بار هم مهمون ما باش تو غرب تهران ما زیاد اومدیم شرق :o

دیگه لوازم ایمنی اولیه جز چیزای عادی هست....

sanaz20
2013/12/22, 18:05
لوازم ايمني اوليه يعني چه!!!!! :riz273: يعني باند و بتادين؟:riz273:

amir@
2013/12/22, 18:06
خوب بچه ها .من فردا تا ظهرساعت 12 ایناکلاسم(روزتعطیلم بایدبریم کلاس :65d6a5d6s::13:) وبعدکلاس هم به احتمال زیاد میرم پیست چیتگر! حالا احیانا" اگه کسی بود که خواست با مابیاد بگه. من ازایت الله کاشانی میرم. حیف شد خیلی دلم میخواستم بیام دوستان روببینم مخصوصا" علی آقا رو.

salazar
2013/12/22, 18:50
خیلی دوست دارم بیام ولی یه سری کار ریخته سرم..تا شب اگه خلاص شدم ازش میگم که میام
از حکیم میرید سمت جوانمردان دیگه؟

AliFatehi
2013/12/22, 22:15

لوازم ایمنی اولیه نه کمک های اولیه :D

کلاه ایمنی ، دستکش

- - - - - - - - - -

خیلی دوست دارم بیام ولی یه سری کار ریخته سرم..تا شب اگه خلاص شدم ازش میگم که میام
از حکیم میرید سمت جوانمردان دیگه؟

سالار جان (اگه اشتباه نکنم) ما از شهرک گلستان میریم جوانمردان که فاصلمون بیشتر از 10 دقیقه نیست...

اونجا قرار میزاریم....دوستان دیگه هم میتونن توی مسیر بهمون ملحق بشن...فقط کسایی که میخوان تو مسیر ملحق بشن حتما تو پیغام خصوصی شماره منو بگیرن

با تشکر

sanaz20
2013/12/22, 22:31
پس من هم ساعت 9:30 الی 9:45 درب سمت حکیم بوستانم.

NASER1394
2013/12/22, 23:04
علی جان ...

من کاری به هچی ندارم ... فقط باید یه گزارش آبدار باید بزاری ... پس منتظریم ;)

Mori
2013/12/22, 23:09
منم خیلی دوست دارم بیام ولی خیلی دوره حالا اگر وسیله جور شد حتما میام که با دوستان اشنا شم

salazar
2013/12/23, 00:08
البته من محسنم:دی
آخه من از اکباتان میخواستم بیام..ولی بدبختی کارم تموم نشد فردا صبح هم درگیرم نمیتونم بیام..
خوش بگذره

AliFatehi
2013/12/23, 00:09
علی جان ...

من کاری به هچی ندارم ... فقط باید یه گزارش آبدار باید بزاری ... پس منتظریم ;)

چشم آقا ناصر...حتما...

هوای فردا آفتابی کامل

وضعیت آب و هوا: تهران ([Only registered and activated users can see links])

فردا: آفتابي
كمينه: °-1
بيشينه: °8

حبیب طوفان
2013/12/23, 01:22
سلام به همه.اگه عکسی از دوچرخم داشته باشم میذارم تا ببینید، مدلش مریدا tfs100 crossway سایزش 28 تو مسیرای کوهستانی تعریفی نداره،رخش جادس:p حیف شد دوشنبه صبح نمیتونم بیام.امیدوارم جمعه بشه با هم باشیم

sepehr82
2013/12/23, 01:35

منظورشون :
همان کلاه ایمنی / دستکش / لباس مناسب ((((فصل سرما ) /ماسک بزنید تا سرما "ریه هاتون " را اذیت نکند))) .... منظور هست و
چسب وسایل پنچر گیری که شما نگران اونها نباشید ... هستند دوستانی که در موقع ... بروز چنین مشکلاتی مسلئه و مورد را حلّ و فصل کننند ( گرچه هر دوچرخه ایی نیاز به کیف زیر زین دارد... و آچار وابزار آلات ...کوچک و سبک که در هنگام بروز مشکل اون را برطرف کنند... و در راه نمانند .... )

خوش بگذرد .

حبیب طوفان
2013/12/23, 01:47
[QUOTE=AliFatehi;65217]سلام دوست عزیز خوش اومدین به بایک 20

سلام به همه.ممنونم از خوش آمدگوییتون.اگر از دوچرخم (طوفان)عکس داشته باشم میذارمش تا ببینید.مدلش مریدا tfs100 crossway تو مسیرای کوهستانی زیاد تعریف نداره، رخش جادس:29: متاسفانه دوشنبه نمیتونم بیام ، امیدوارم جمعه ببینمتون

اضافه شده بعد از : 9 minutes

[QUOTE=AliFatehi;65217]سلام دوست عزیز خوش اومدین به بایک 20

راستی من مهرآبادم پایین آزادی

حبیب طوفان
2013/12/24, 01:53

اینم طوفان :4d564ad6::4d564ad6:61km/h بیشترین سرعتی که باهاش رفتم

AliFatehi
2013/12/24, 09:37

اینم طوفان :4d564ad6::4d564ad6:61km/h بیشترین سرعتی که باهاش رفتم

دوچرخه سایکل توریست هست....یعنی لوازم و همه چیش اینو میگه...

مبارکت باشه....فکر کنم بتونی لاستیک کوهستان بندازی که خاکی و سنگلاخ هم بتونی بری....

حبیب طوفان
2013/12/24, 11:02
علی آقا میدونم سایکل توریسته، میشه لاستیک و طوقه رو عوض کنم ولی چرخ من ترمزش ویبرکه

AliFatehi
2013/12/24, 11:28
علی آقا میدونم سایکل توریسته، میشه لاستیک و طوقه رو عوض کنم ولی چرخ من ترمزش ویبرکه

خوب حبیب جان برای منم وی بریکه...مشکلی نداره که...

خرجش فقط لاستیکه طوقه هم همینارو میتونی استفاده کنی...باز از آقا صابر بپرسی خیلی بهتر راهنمایی میکنن...

حبیب طوفان
2013/12/24, 11:54
علی آقا شما کارت درسته، اشتباه از منه که منظورمو نرسوندم.سایز طوقه و لاستیک 28 اگه 26 بود میشد چون ترمزام رو طوقه 26 تنظیم نمیشه تازه همین الانم تست کردم:mad:

اضافه شده بعد از : 5 minutes

خسته نباشین

اضافه شده بعد از : 3 minutes

ساناز خانم شما هم خسته نباشین.دیروز به آقا کاوه و علی آقا خسته نباشید گفتیم شما نبودید

AliFatehi
2013/12/24, 11:54
علی آقا شما کارت درسته، اشتباه از منه که منظورمو نرسوندم.سایز طوقه و لاستیک 28 اگه 26 بود میشد چون ترمزام رو طوقه 26 تنظیم نمیشه تازه همین الانم تست کردم:mad:

اضافه شده بعد از : 5 minutes

خسته نباشین

خواهش میکنم

خوب مجبوری یه دست ترمز وی بریک بخری...

بازم اگه یه تاپیک بزنی فکر کنم بچه ها بهتر کمک کنن و راه حلی براش داشته باشن...

حبیب طوفان
2013/12/24, 19:20
علی جان مرسی که پیگیر هستی، برای جمعه قراره کجا برید؟

- - - - - - - - - -

kaveh723
2013/12/24, 20:04
خوب رفقا پیشنهادتون برای برنامه تمرین روز جمعه چیه؟؟

sanaz20
2013/12/24, 20:38
1-بوستان نهج البلاغه
2- جاده كن- امامزاده (براي حرفه اياش):63:
3- درياچه آزادي (البته قديما رفتم الان نميدونم چقدر تغيير كرده باشه):21:
و ....

AliFatehi
2013/12/24, 22:54
خوب باید دید تمرین رو میخوایم سبک کنیم یا سنگین؟

به نظرم برای ریکاوری هم شده یه برنامه کفی بزاریم...فقط مسافت رو طی کنیم...

باز نمیدونم...مسیر این سری رو شما دوستان تعیین کنید....

مخصوصا هوا هم آلوده هست...به نظرم اتوبان و جایی که ماشین باشه نریم...

شاید چیتگر گزینه ی خوبی باشه....باز دوستان نظر بدن....

حبیب طوفان
2013/12/24, 23:45
منم با چیتگر موافقم، میشه حرفه ایا بیشتر پیستو دور بزنن و ما پیر و پاتالا کمتر. فکر میکنم هوا و مسیرشم بهتر از جای دیگس:29:

منم با چیتگر موافقم، میشه حرفه ایا بیشتر پیستو دور بزنن و ما پیر و پاتالا کمتر. فکر میکنم هوا و مسیرشم بهتر از جای دیگس:29:

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

kaveh723
2013/12/25, 00:16
جاده كن - امام زاده جالب مياد اما منم با يك جاده كفي موافق ترم ( ريكاوري ).

بوستان نهج الابلاغه خوبه ولي با توجه به آلودگي وحشتناكه هوا ترجيحا از اتوبان دور باشيم بهتره.

فكر ميكنم چيتگر با توجه به پوشش گياهي ش تو اين آلودگي گزينه ي بهتري باشه. با چيتگر موافقم.

sepehr82
2013/12/25, 00:28
اگر به نتیجه درست وحسابی با حال رسیدید .......... به من هم خبر بدید لطفا ....شاید تونستم بیام .
نظر من هم مثل علی و کاوه هست .هر چه از جاده و اتوبان دورتر ... بهتر .هوای پاکتر.....
بابت مسافت کمی و کاستی و .....سنگینی هرچه باشن هستم ..... ((تعین مسیر بعهده شماهاااااا. .... و اگر بتونم میام :thanks:

amir@
2013/12/25, 01:38
منم میگم چیتگر. البته مرام بزارید ایندفعه زمانش رو طوری هماهنگ کنید که منم بتونم بیام با گروه! تنهایی نرم! خیلی وقتم هست تمرین ندارم.

sanaz20
2013/12/25, 08:57
منم با چيتگر موافقم ولي جمعه ها از ظهر به بعد مي تونم بيام:dadad4: اگه شد ميام. اگه كسي بود ظهر حركت كنه از طرف ما كه با اون ميام اگه هم نشد، احتمالاً خودم دلو بزنم به دريا و بيام... از مسير ميدون المپيك و صدرا كه اتوبان نباشه. البته قبلاً هم آدرسشو پرسيدم ولي باز فراموشم شده . از تقاطع آزادگان كه ميخوام رد بشم، مسيري مثل پل يا زير گذر يا روگذر داره؟؟؟ يا بايد وارد آزادگان بشم و دور برگردون رو پيدا كنم!!!

AliFatehi
2013/12/25, 12:08
خوب اینجوریکه مشخصه برنامه چیتگر تصویب شد...

ساناز خانوم شما از همون حکیم بیاین...میدون المپیک که یه قسمتی هست پل داره از روی آزادگان زده امیر کبیر ، هوانیروز میتونید اونجا بیاین و اگه با ما میاین قرار میزاریم تقریبا همونجا...

یعنی چراغ قرمز دوم منتظر شما میشیم...در مورد ساعت هم رای گیری بشه خوبه....

برای من فرقی نمیکنه ساعتش هر چی جمع بگه....

salazar
2013/12/25, 12:13
چیتگر خوبه فقط یه مشکل کوچولو داره..اونم جمعه هاشه..من یه بار رفتم جمعه دیگه نرفتم از بس شلوغ بود..تو پیست باید هی وامیستادم..
البته تابستون بود تو سرما فک نکنم کسی بیاد..
من به احتمال 70% میتونم بیام از اکباتان میام کسی خواست بهم بریم

majid
2013/12/25, 12:25
من از جنت آباد میام
ساعتشو خبر بدین
مسیرم از همت شروع میشه از دهکده المپیک-شهرک صدرا-پل هوایی-چیتگر

کسی اگه هم مسیره یا مسیرش به من نزدیکه هماهنگ کنه( پیام خصوصی) - خوشحال میشم همرکاب بشم

sanaz20
2013/12/25, 12:37
من از جنت آباد میام
ساعتشو خبر بدین

کسی اگه هم مسیره یا مسیرش به من نزدیکه هماهنگ کنه( پیام خصوصی) - خوشحال میشم همرکاب بشم

خوب شمام مثل من و بقيه هم مسيريم. من و سالازار از همه دورتريم البته :riz273: ولي اگه قرار يه جا باشه و اين سري دوستان بيان، فكر كنم خيلي بشيم:23:

amir@
2013/12/25, 13:26
منم ازسازمان برنامه شمالی میندازم علامه جعفری و میرم سمت ورزشگاه ازادی از اون ور میام چیتگر.حالا هرکی نزدیکه بگه باهم بریم . زودتراز12.30 هم نمیتونم چیتگرباشم.

sanaz20
2013/12/25, 14:37
منم ازسازمان برنامه شمالی میندازم علامه جعفری و میرم سمت ورزشگاه ازادی از اون ور میام چیتگر.حالا هرکی نزدیکه بگه باهم بریم . زودتراز12.30 هم نمیتونم چیتگرباشم.

خوب شما كه داري تا سازمان برنامه شمالي مياي، از كاشاني ادامه بده تا ميدون المپيك كه قرار اونجاست

amir@
2013/12/25, 19:50
خوب شما كه داري تا سازمان برنامه شمالي مياي، از كاشاني ادامه بده تا ميدون المپيك كه قرار اونجاست

ما خونمون سازمان برنامه شمالیه .خوب اونجوری که دورترمیشه مسیر! من میندازم علامه. ورزشگاه آزادی بعدشم چیتگر.تقریبا" نیم ساعت راهه! شما منزلتون مگه کاشانی نیست؟

حبیب طوفان
2013/12/25, 20:15
سلام دوستان.چه ساعتی میدون المپیک باشیم؟

sanaz20
2013/12/25, 20:30
ما خونمون سازمان برنامه شمالیه .خوب اونجوری که دورترمیشه مسیر! من میندازم علامه. ورزشگاه آزادی بعدشم چیتگر.تقریبا" نیم ساعت راهه! شما منزلتون مگه کاشانی نیست؟

آره کاشانیه.خوب شما بعد از ورزشگاه وارد اتوبان میشی!درسته?

- - - - - - - - - -

اینو منتظریم دوستان بگن.من که. صبح نمیتونم.اکثر دوستان نظرشون ظهر به بعده.

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

حبیب طوفان
2013/12/25, 20:37
برای من فرقی نداره ساعتش،ولی با ظهر موافقترم]

amir@
2013/12/25, 21:07

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

بله وارد اتوبان میشم بعدشم چیتگر.نیم ساعت راهه کلا".

salazar
2013/12/25, 21:18
زودتر زمانبندی برنامه رو مشخص کنید دیگه:17:

هیچکی از سمت اکباتان نیست؟
خودم تنها باید برم یعنی؟:New (6):

AliFatehi
2013/12/25, 21:27
من از جنت آباد میام
ساعتشو خبر بدین

آقا مجید گل...دلمون واست تنگ شده بود....

دمت گرم...هفته قبل هم بهت اس ام اس دادم...برای برنامه...

--------------

دوستان ساعت برنامه رو لطفا هماهنگ کنید....

چه ساعتی؟؟؟؟

محل : اولین ایستگاه کرایه دوچرخه از سمت درب شرقی (درب شماره یک چیتگر)

sanaz20
2013/12/25, 22:20
بله وارد اتوبان میشم بعدشم چیتگر.نیم ساعت راهه کلا".

خطری نیست???!!

حبیب طوفان
2013/12/25, 22:32
دوستان تعارفو بذارین کنار،فک میکنم ساعت دوازده و ربع تا دوازده و نیم میدون المپیک، و ساعت یک تا یک و ربع هم چیتگر خوب باشه برای قرار

amir@
2013/12/25, 22:40
خطری نیست???!!
ازکنارمیریم.نه چه خطری!

salazar
2013/12/25, 23:08
من با صبح بیشتر موافقم ولی چون بچه ها ظهر راضین هرچی جمع بگه:26:
ناهار هم پس افتادیم با این حساب..;)

amir@
2013/12/25, 23:11
پس یک همه دم پیست!

sepehr82
2013/12/25, 23:39
پس ساعت 13:00 شد
قول نمی دهم ... ولی اگر بتونم ... من هم میام . غوغایی به پا کنیم .هااااااااااااا ..دم همتون گرم :35:

حبیب طوفان
2013/12/25, 23:57
امیر خان ساعت دوازده و ربع المپیک خوبه؟ اگه خوبه که سمت استادیوم وایستیم

اضافه شده بعد از : 13 minutes

امیر خان من نتونستم برات پیام شخصی بذارم، شمارتو به من بده تا اونجا پیدات کنم، البته اگه به موقع بیایم راحت همدیگه رو پیدا میکنیم

sanaz20
2013/12/26, 00:01
منم ان شاالله اگه مشکلی پیش نیاد، 1 میدون المپیکم.

حبیب طوفان
2013/12/26, 00:05
قرار شد ساعت یک چیتگر باشیما

sanaz20
2013/12/26, 00:11
من اگه بتونم زودتر از یک میدون المپیک باشم که یک به چیتگر برسم، خبر میدم به کاوه و اگه نرسم هم به شما خوش بگذرههههه :19:

من اگه بتونم زودتر از یک میدون المپیک باشم که یک به چیتگر برسم، خبر میدم به کاوه و اگه نرسم هم به شما خوش بگذرههههه :19:

- - - - - - - - - -

حبیب طوفان
2013/12/26, 00:21
البته انگار هنوز خیلی از دوستان پیشنهاد ندادن که چه ساعتی چیتگر باشیم شاید هم نظرشون یک ونیم چیتگر باشه، اونوقت میتونیم یک میدون المپیک باشیم

sepehr82
2013/12/26, 01:04
بابا جان ............. روز جمعه غروب !!! که سفر هوایی به سانفرانسیسکو .... ندارید !!!!!!!
این همه مته به خشخاش زدن نداره عزیز من .!
13 تو پارک نشد 13:30 باز هم نشد 14:00 تو پارک همدیگر را هر کسی که آمده باشه پیدا می کنند ... خوبه تو سرزمین غربت نمی خواهیم بریم ... قرار بگذاریم ......

AliFatehi
2013/12/26, 02:05
دوستان متفق القول شدید به ما هم خبر بدین :p

خلاصه برای من ساعت فرق نمیکنه

برای جمعه شدیم : آقا سپهر (احتمالی) - کاوه - من - مجید - ساناز خانوم - امیر - محسن - حبیب

خوب این خیلی خوبه که جمع بیشتری هستیم....

ناهار هم دوستان خودشون میتونن همراه بیارن یا اینکه تو پارک از گرون فروشها بخرن....:25r30wi:

دوستان دیگه با هم هماهنگ بشین اگه کسی هم نمیخواد بیاد لطفا با اس ام اس به من خبر بده ، شماره من : 000000000

amir@
2013/12/26, 02:31
سانازخانم شماچه ساعتی میتونی تشیف بیاری؟1.30خوبه چیتگر؟

- - - - - - - - - -

بقیه دوستان مشکلی ندارن؟

حبیب طوفان
2013/12/26, 07:38
موافقم

اضافه شده بعد از : 7 minutes

sanaz20
2013/12/26, 08:37
منم که همیشه موافقم.با یک و نیم,چیتگر.ناهارم بیاریم???!!!:p من میارم. از این سر گردنه ایا چیزی نخریناااااا پررو میشن :6:
امیرآقا منم هماهنگ میکنم با کاوه.اگه ساعتمون بهم خورد با شما از این جاده خطریه ;-) بریم.
در ضمن با اجازه، من شماره های همراه درج شده دوستان توی این پستو برای اطمینان برداشتم که اگه هر کدوم رو پیدا نکردم یا در دسترس نبودن، شماره دیگه ای رو داشته باشم.

majid
2013/12/26, 11:06
ساعت قرار؟؟؟؟؟

AliFatehi
2013/12/26, 11:37
ساعت قرار؟؟؟؟؟

مجید جان ساعت قرار شد 1 تا 1:30 اولین ایستگاه کرایه دوچرخه از درب شرقی (درب شماره 1) همونجای همیشگی...

خوب دوستان به نظرم دیگه اگه دوستان پایه باشن یه اسمی هم واسه گروه بزاریم...

salazar
2013/12/26, 13:00
خب پس قرار شد 1.30 دم در شرقی..خوبه
ایشالا میام
کسی اگه از اتوبان کرج خواست بره با من بیاد خوشحال میشم
اسم گروه هم علی جان هرچی بگی من رای مثبت میدم;-)

amir@
2013/12/26, 13:04
ok.پس 1.30 همه چیتگر.

ok.پس 1.30 همه چیتگر.

- - - - - - - - - -
بچه ها شماره تلفن هاتون روپیام خصوصی کنید.گذاشتن شماره تلفن درانجمن ها خلاف قوانین هست!

kaveh723
2013/12/26, 13:36
من هم حدود یک میدون المپیک کار دارم بعدش میام. احتمالا همراه ساناز حدود یک و نیم میرسم. اگه دیرتر شد شما تمرین و شروع کنید، من شما رو پیدا میکنم.
علی مگه اسم گروه مون فراز غرب نیست؟؟

AliFatehi
2013/12/26, 15:51
من هم حدود یک میدون المپیک کار دارم بعدش میام. احتمالا همراه ساناز حدود یک و نیم میرسم. اگه دیرتر شد شما تمرین و شروع کنید، من شما رو پیدا میکنم.
علی مگه اسم گروه مون فراز غرب نیست؟؟

اوکی...

نه کاوه جان...طبق صحبت هایی که داشتیم...نمایندگی بهمون ندادن و گفتن فراز شعبه ی دیگری ندارد....حالا باید اسم پیدا کنیم....

یه سایت هم واسش راه بندازیم که کارای زیادی میشه کرد که تا انتخاب اسم و انجام شدن کارها فعلا سکرته....;)

kaveh723
2013/12/26, 22:44
علي وقتي داشتين واسه گروه فراز اسم انتخاب ميكردين ، بچه ها تو اون بحث همراه فراز يه چندتا اسم ديگه پيشنهاد كرده بودند كه همگي قشنگ بودن.

ميتوني اون اسم ها رو پيدا كني و اينجا قرار بدي لطفا ؟؟ ممنون از زحمتي كه ميكشي.

AliFatehi
2013/12/26, 23:50
بیتا = بی همتا
روبينا = ياقوت سرخ
آرین = مردم آریایی
فراز = بلندی و شکوه (انتخاب شده)
چاوش = گروه پیشرو
راسپینا = پاییز
شینا = با قدرت

اینا هم اسم های خیلی خوبی هستن که آقای صافدل پیشنهاد کرده بودن...

راسپینا هم قشنگه...
آرین هم که قشنگه...
شینا هم بد نیست....

بازم دوستان نظرشونو اعلام کنن....

sepehr82
2013/12/27, 00:11
چاوش

mSafdel
2013/12/27, 00:17
ببخشید ها من جزو گروه شما نیستم ولی بزودی یه قرار میذاریم که گروه ما با گروه شما به اتفاق بریم دوچرخه سواری به همین خاطر "بیتا" رو پیشنهاد می کنم البته روبینا هم قشنگه

AliFatehi
2013/12/27, 00:52
ببخشید ها من جزو گروه شما نیستم ولی بزودی یه قرار میذاریم که گروه ما با گروه شما به اتفاق بریم دوچرخه سواری به همین خاطر "بیتا" رو پیشنهاد می کنم البته روبینا هم قشنگه

آقای صافدل اینکه خیلی عالی میشه...ما که حسابی دلمون برای تمرین با شما پر میکشه...

در مورد اسم با بچه ها فردا مشورت میکنم....

من هر اسم رو میبینم یه لوگو تو ذهنم میاد....و اینکه اسم جوری باشه که تلفظش هم خوب باشه خیلی هم چیپ نباشه....

بازم تشکر از نظراتتون همچنین آقا سپهر....

arash joon
2013/12/27, 02:31
رهوار :p

- - - - - - - - - -

salazar
2013/12/27, 12:55
دوستان اگه میتونید زودتر بیاید..
من امروز ساعت 4 مهمون دارم برای همین زودتر برمیگردم
هرچی زودتر بیاید بیشتر از حضورتون بهره مند میشم
مرسی

حبیب طوفان
2013/12/27, 19:35
علی راحت رسیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی راحت رسیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

علی راحت رسیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salazar
2013/12/27, 19:46
آقا من رسیدم دم خونه این ور رو نگاه کردم اون ور رو نگاه کردم دیدم یه موجود مچاله شده و یخ زده نشسته یه گوشه داره بهم فحاشی میکنه..نگو بنده خدا یک ساعت تمام تو سرما نشسته بود دمه در..یعنی کلی الان داره سلام میرسونه بهتون...

kaveh723
2013/12/27, 19:59
سلام علیکم. خسته نباشید. تمرین سبک اما مفرح و خوبی بود. ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن و اومدن.

حبیب طوفان
2013/12/27, 20:16
همگی خسته نباشید، ممنونم

sepehr82
2013/12/27, 22:26
خب /// خسته نباشید ... شرح بدبد .. تا بدونیم چطور شد .... چه کردید ؟ وضعیت و اوضاع ؟!!! منتظریم هاااااااا ....
--------

من میخواستم با شما عزیزانم باشم که نشد و خیلی ناراحت هستم

ما هم تا میاییم میگیم که کمی حالمون خوب شده می تونیم بییایییم ...... "تیر از غیب "" میاد ... حال مون خرات تر و بدتر و وخیم تر میشه .. اصلا نمی دونم این چه صیغه ایی هست ؟!!!!!
اوضاع (بیماری ) من تقریبا برگشت به نقطه اول !!!!!!!!!! حالم بدده.........التماس دعا دارم ازتون دوستانم ... امیدم را به سختی حقظ کرده بودم و میکنم ... و کاریست بس دشوار .!

دوست دارم من کنار شما دوستانم باشم با هم بریم گردش و تفریح و ورزش ولی افسوس که داغون دارم میشم .... بچه ها ...التماس دعا دارم ازتون .......... تا آمدیم دوچرخه خریدمو کمی چرخیدم با شما ها ...و چند خاطره .. زیبا داشتیم تا اینکه "حکم از غیب " آمد که حتی حقّ نداری سوار دوچرخه شی ...... !!!!!!

حبیب طوفان
2013/12/27, 23:20
سلام،حیف شد نیومدی، تمرین خوبی بود، من یک ونیم نرسیدم، یه ربع دیر رسیدم،نزدیکای چیتگر سیم دنده عقبم پاره شد:riz273:،تو پیست کنار ایستگاه 2 بچه ها رو دیدم ، علی بیشتر از اینکه با من احوالپرسی کنه محو دوچرخم بود و عکاسی.امیرم نرسیده بود،کاوه و محسن و ساناز خانم هم بودن.بعد سلام و احوالپرسی یه دور تو پیست زدیم چه دوری ام !! داشتن پیستو تعمیر میکردن نفهمیدیم از کجا ها سسر در آوردیم ولی باز برگشتیم تو پیست (بعد از زیرگذر) این دور واسه من که همش باید دنده عوض کنم یه کم سخت بود چون دنده عقبم رو سرعتی بود و فقط 3تا دنده داشتم،تواین دور یه نظرخواهی کوچیکم درباره ی اسم گروه شد ولی به توافق نرسیدیم.سر پیست که رسیدیم امیر هم اومده بود.سیم دنده خریدم دو هزاااااااااااار تومن:mad: ،عوضش کردم ، باز رفتیم تو پیست و به پیشنهاد کاوه رفتیم فاز2 و بعدم رفتیم دریاچه خلیج فارس و نهار سالاد ماکارانی خوردیم با ساندویچ و عکس.از اونجا هم راهی شدیم و برگشتیم .از همت شرق اومدیم و یه کم جلوتر علی و کاوه از ما خداحافظی کردن،ما (من و محسن و امیر و ساناز خانم)هم تا میدون المپیک و اتوبان حکیم با هم اومدیم تا سر سازمان برنامه، از اونجا محسن رفت به سمت شرق و اکباتان، بقیه هم رفتیم سازمان برنامه رو بالا که امیرم زود از ما جدا شد ، من و ساناز خانم هم تو کاشانی خداحافظی کردیم، دیگه توضیحات بهتر وبیشتر با علی که تا الان هم دقم داده که از گزارشش بی نصیبیم

سلام،حیف شد نیومدی، تمرین خوبی بود، من یک ونیم نرسیدم، یه ربع دیر رسیدم،نزدیکای چیتگر سیم دنده عقبم پاره شد:riz273:،تو پیست کنار ایستگاه 2 بچه ها رو دیدم ، علی بیشتر از اینکه با من احوالپرسی کنه محو دوچرخم بود و عکاسی.امیرم نرسیده بود،کاوه و محسن و ساناز خانم هم بودن.بعد سلام و احوالپرسی یه دور تو پیست زدیم چه دوری ام !! داشتن پیستو تعمیر میکردن نفهمیدیم از کجا ها سسر در آوردیم ولی باز برگشتیم تو پیست (بعد از زیرگذر) این دور واسه من که همش باید دنده عوض کنم یه کم سخت بود چون دنده عقبم رو سرعتی بود و فقط 3تا دنده داشتم،تواین دور یه نظرخواهی کوچیکم درباره ی اسم گروه شد ولی به توافق نرسیدیم.سر پیست که رسیدیم امیر هم اومده بود.سیم دنده خریدم دو هزاااااااااااار تومن:mad: ،عوضش کردم ، باز رفتیم تو پیست و به پیشنهاد کاوه رفتیم فاز2 و بعدم رفتیم دریاچه خلیج فارس و نهار سالاد ماکارانی خوردیم با ساندویچ و عکس.از اونجا هم راهی شدیم و برگشتیم .از همت شرق اومدیم و یه کم جلوتر علی و کاوه از ما خداحافظی کردن،ما (من و محسن و امیر و ساناز خانم)هم تا میدون المپیک و اتوبان حکیم با هم اومدیم تا سر سازمان برنامه، از اونجا محسن رفت به سمت شرق و اکباتان، بقیه هم رفتیم سازمان برنامه رو بالا که امیرم زود از ما جدا شد ، من و ساناز خانم هم تو کاشانی خداحافظی کردیم، دیگه توضیحات بهتر وبیشتر با علی که تا الان هم دقم داده که از گزارشش بی نصیبیم

- - - - - - - - - -

sanaz20
2013/12/28, 10:18
آقا من رسیدم دم خونه این ور رو نگاه کردم اون ور رو نگاه کردم دیدم یه موجود مچاله شده و یخ زده نشسته یه گوشه داره بهم فحاشی میکنه..نگو بنده خدا یک ساعت تمام تو سرما نشسته بود دمه در..یعنی کلی الان داره سلام میرسونه بهتون...

وااااي خداياااااااااا:9: مردم از خنده. خييييييليييي باحال بوووود....:25r30wi:

kaveh723
2013/12/28, 23:45
اگه انشالا فرجي شد و هوا خوب شد پيشنهاد ميكنم سه شنبه صبح يه برنامه شهري بريم به شرح زير :

درياچه ، همت شرق ، ميدون ونك ، وليعصر شمال ، زير پل پارك وي ( توقف و صرف يه حليم ِ خفن مهمون من :30: ) و بعدش اتوبان چمران ، نيايش ، شهران جنوب ، همت غرب ، درياچه و نخود نخود.

اما اگه هوا همچنان مسموم بود ناچاريم يه برنامه مجدد تو پارك چيتگر و فاز دو كه پوشش گياهي ِ مناسبي داره بزاريم. فاز تو چيتگر يه مسيرهاي فرعي يي داره كه بدجور دلم ميخاد يه سركي بهشون بكشيم. :mountain-bike-smile

salazar
2013/12/28, 23:53
اگه انشالا فرجي شد و هوا خوب شد پيشنهاد ميكنم سه شنبه صبح يه برنامه شهري بريم به شرح زير :

درياچه ، همت شرق ، ميدون ونك ، وليعصر شمال ، زير پل پارك وي ( توقف و صرف يه حليم ِ خفن مهمون من :30: ) و بعدش اتوبان چمران ، نيايش ، شهران جنوب ، همت غرب ، درياچه و نخود نخود.

اما اگه هوا همچنان مسموم بود ناچاريم يه برنامه مجدد تو پارك چيتگر و فاز دو كه پوشش گياهي ِ مناسبي داره بزاريم. فاز تو چيتگر يه مسيرهاي فرعي يي داره كه بدجور دلم ميخاد يه سركي بهشون بكشيم. :mountain-bike-smile

هوا که اخبار گفت تا 2شنبه همینه گویا بعدشم معلوم نیست شاید بهتر بشه

در مورد برنامه هم من این هفته از 2شنبه تا 4شنبه عصر تهران نیستم:19:
اگه رفتیم جای خالیم رو پر کنید:30:

sepehr82
2013/12/29, 00:22
( توقف و صرف يه حليم ِ خفن مهمون من :30: ) :mountain-bike-smile

کاوه !جوّگیر شدی !!؟:riz481: یا گنج پیدا کردی ؟؟؟!:4d564ad6:....... پسر اینو نگو که ممکن کلّ دوچرخه سوار ها هوار بشوند رو جیبت ها !:7:

kaveh723
2013/12/29, 00:29
کاوه !جوّگیر شدی !!؟:riz481: یا گنج پیدا کردی ؟؟؟!:4d564ad6:....... پسر اینو نگو که ممکن کلّ دوچرخه سوار ها هوار بشوند رو جیبت ها !:7:

صداش و در نيار آقا سپهر. دام ِ . تله س . ميخام چرخ سوارها رو به اين بهونه بكشم بيرون. :30:

sanaz20
2013/12/29, 09:24

اينم پيشنهاد منه:
1. بوستان ولايت
بوستان ولایت
زمان افتتاح:1390
مساحت تقریبی: 60 هکتار (در فاز اول)
نکته ویژه: مساحت کل این پارک بعد از راه اندازی تمام فازهایش به 270 هکتار می رسد. دو سال قبل، در پروژه دو طبقه کردن بزرگراه صدر 800 درخت توت بزرگراه ظرف مدت دو شب از جا درآمد و منتقل شد به بوستان ولایت.
امکانات: رینگ اتومبیل رانی و موتورسواری، صخره نوردی، پیست دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی و تن درستی، زمین های بازی برای کودکان و بزرگسالان، شهربازی مسقف، پیست اسکیت و بانجی جامپینگ (تنها جایی در تهران که امکان این تفریح را به خانم ها هم میدهد).
آدرس: انتهای اتوبان نواب، تقاطع اتوبان تندگویان. بوستان ولایت در زمین های پادگان قلعه مرغی ساخته شده و بعد از افتتاح خط مترو هم خیلی راحت می توانید به اینجا برسید.
اگر جنوب تهران زندگی می کنید، اصلا به خودتان زحمت ندهید و پی پارک بزرگ و با امکانات، سمت باقی مناطق پایتخت اره نیفتید. اینجا نه فقط همه امکانات پارک های بالاشهر را دارد، که حتی روی خیلی از آنها را هم کرده! مثل همین پیست اتومبیلرانی اش برای آقایان چه چیزی بهتر از اینکه هی پا روی گاز بگذارند و ویراژ بدهند و لایی بکشند؟ البته اگر مهارتش را داشته باشند و کار دست خودشان ندهند.
علاوه بر آن، انواع و اقسام بازی ها و ورزش ها را می توانید در این پارک پیدا کنید. برای پیاده روی هم خوب است. ضمنا خانم ها می توانند بروند مجموعه شهربانوی این پارک، که ورودی جداگانه ای دارد؛ فقط هم مخصوص خانم هاست و امنیتش برقرار.

2. بوستان نهج البلاغه (اگه هوا مناسب بود)
زمان افتتاح1388:
مساحت تقریبی:بیش از 35 هکتار
نکته ویژه:بخش فعال پارک، تازه فاز اول از پروژه چهار فازه است.
امکانات: مسیرهای پیاده روی مارپیچ و شیب دار، مسیر دوچرخه سواری، فضای ورزش همگانی، آلاچیق (80واحد) و سه مجموعه بازی برای بچه ها. ضمنا زیر بزرگراه همت، تونلی در حال ساخت است که فاز اول این پارک را به فاز دومش وصل می کند و مردم میتوانند با کالسکه در آن تردد کنند
آدرس: پارک در دره فرحزاد ساخته شده. بین بزرگراه های نیایش، همت و غرب یادگار امام.
این پارک، کنار رود و روی شیب دره ساخته شده و راستش را بخواهید، به درد بقچه بندیل بردن و زیرانداز انداختن نمی خورد (در واقع اگر می خواستیم خارجی بازی در بیاوریم، باید اسمش را به سیاق Silicon Valley آمریکایی ها انتخاب می کردیم!). شیب بوستان نهج البلاغه به قدری تند است که اگر بخواهید درجایی از آن بساط کنید، خرت و پرت هاتان به مرور به سمت قعر دره متمایل خواهند شد. البته اگر روی نشستن مُصر هستید، بالاخره کار نشد ندارد و قسمت هایی هم برای این کار در نظر گرفته شده که همان آلاچیق ها باشند اما نظر ما را می خواهید. قید تنبلی و یکجانشینی را بزنید و کمی نفستان را چاق کنید. اینجا جان می دهد برای پیاده روی
اگر همت کنید و تا بالا بروید، هم عرقتان حسابی درمی آید، هم حس و حال کوهنوردی بهتان دست می دهد. فقط قبل از اینکه دست به کار این اقدام خطیر شوید، یک بطری آب هم بردارید تا آن بالا یاد و خاطره فیلم «127 ساعت» دنی بویل برایتان زنده نشود و مجبور نشوید دهانتان را به آرزوی قطره ای آب رو به آسمان نگه دارید. بعد از پیاده روی با دوچرخه سواری هم خواندن فاتحه برای سه شهید گمنامی که اینجا دفن شده اند را فراموش نکنید. ثواب دارد.
3. پارك جنگلي كوهسار (كه تا حالا نرفتم)
زمان افتتاح: کوهسار از پارک های قدیمی تهران است، منتها در چند سال اخیر به خاطر تجهیز و اضافه شدن امکانات جدید مورد استقبال قرار گرفته
مساحت تقریبی: 5700 هکتار ، که 700 هکتارش هم درختکاری شده (زیاد بودن مساحتش به خاطر کوهستانی بودن پارک است
نکته ویژه: هر سال صد هکتار به جنگلکاری این منطقه اضافه می شود.
امکانات: محل مناسبی است برای ورزش های هوایی مثل گلایدر، پرتاب بومرنگ، کایت سواری و تست چتر نجات و موتورسواری. آلاچیق و دکه های خوراکی فروشی هم دارد.
آدرس: برای رسیدن به آن می توانید تا انتهای بزرگراه آب شناسان (ایران پارس) بیایید. به میدان شهران که رسیدید، تابلوی پارک جنگلی کوهسار را می بینید که قرار است ریه تنفسی تهران باشد.
به محض اینکه به ورودی اش برسید، شیب تندش را درک خواهید کرد. اینجا، فضای صاف و پهن به زحمت پیدا می کنید. در عوض جاده پیچ در پیچ و باریکش یکی از هیجانات پارک به حساب می آید. اگر اهل هیجان جدی هستید، می توانید با صد هزار تومان گلایدرسواری را تجربه کنید.
اگر هم جراتش را ندارید، می توانید رد کنج عزلت، چشم بدوزید به آسمان، که چترهای رنگ به رنگ عین پرنده، نرم و روان حرکت می کنند. البته ممکن است صدای غرش ترسناک موتور از فضا درتان بیاورد اما هول نکنید. نیاز هم نیست دست به دعا شوید تا خدا به موتورسواری که اینطور شیب تند حدود 30 و حتی 45 درجه دامنه کوه را بالا می رود عقل حرفه ای هستندو اینجا از سال 50 پیست موتورسواری بوده. در واقع شما به محدوده امن آنها آمده اید و آنها کاری به حریم شما نداشته اند!
4. پارك آبشار (طرفاي اتوبان)
زمان افتتاح1390
مساحت تقریبی:70 هکتار
امکانات: آبشار مصنوعی، چند زمین بازی برای کودکان، پیست دوچرخه سواری و هشت برکه به مساحت تقریبی 7500 متر مربع
آدرس: برای رسیدن به آن باید بروید انتهای بزرگراه همت؛ بعد از پل آزادگان، خروجی پارک آبشار را می بینید
جای بسیار خوبی است برای نفس تازه کردن و کسب آرامش. درست که انرژی زیر بازوهای جوانانیتان دارد غوغا می کند و باید بریزیدش بیرون اما خب گاهی یک کمی هم آرام بگیرید بد نیست! اصلا برای تجدید قوای روحی – روانی لازم است. یادتان نرود که آرامش و سکوت در این شهر همیشه شلوغ، همیشه رفتنی است. این پارک هم برای این منظور عالی است.
هنوز خیلی شلوغ نشده و می توانید تندتند و زیاد زیاد در آرامش نیمه کوهستانی و سرسبزش کیف کنید. خوشبختانه زیاد هم پیاده روی تند و تیزی نخواهید داشت چون ماشین بیشتر شیب را برایتان طی کرده. منتها اگر راه رفتن روی سنگفرش و قدم زدن کنار برکه ها و آلاچیق های چوبی، به قدر کفایت راضی تان نمی کند، می توانید بالاتر بروید و خودتان را بسنجید که با این همه ادعا، چقدر جان صعود کردن دارید.
منبع: مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی ([Only registered and activated users can see links])

sam
2013/12/29, 14:52
سلام دوستان عزیز اگر سمت غرب برای تعطیلی ها برنامه داشتید سمت غرب خوشحال میشم در رکابتون باشم همینجا تصویب میکنید دیگه؟

kaveh723
2013/12/29, 23:31
دوستان ظاهرن از فردا عصر هواي تهران باروني ميشه و به طبع صبح سه شنبه هواي تمييزي خاهيم داشت كه امكان ركاب زني تو شهر رو برامون فراهم ميكنه.

ساناز خانم بوستان ولايت واقع در انتهاي اتوبان نواب فعلا واسه ما فكر كنم يكم دور باشه و آمادگي لازم و نداشته باشيم. هزار ماشالا يدفعه يي قدماي بزرگ بر ميدارين. :D

بوستان آبشار بالاي خونه ي ماست. واسه دوچرخه سواري خوبه اما نديدم پيست اختصاصي داشته باشه. ضمن اينكه بيشتر مسيرش داري شيبهاي مثبت و منفي هست.

اگه هوا مناسب بود بوستان نهج البلاغه رو ميتونيم بريم. اما اونم شيب مثبت خيلي سنگيني داره.

sam
2013/12/30, 00:21
فقط من رو هم رحم کنید از سمت کارگر میام نمیرم البته فوقش چرخو کول میکنم :29:

salazar
2013/12/30, 00:41
3شنبه من نیستم که:-(
نمیشه 5شنبه یا جمعه هم بریم؟:-)
سم جان اگه برنامه ها به طرف غرب باشه شما با خودم باید بیای:-)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

kaveh723
2013/12/30, 01:12
محسن پنج شنبه و جمعه که جای خودش میریم حتما. سه شنبه رو نمیخاییم از دست بدیم.

salazar
2013/12/30, 01:15
محسن پنج شنبه و جمعه که جای خودش میریم حتما. سه شنبه رو نمیخاییم از دست بدیم.

آهان..خب پس خوبه..
جای من رو خالی کنید حسابی:-)

sanaz20
2013/12/30, 08:41
منم معلوم نيست اين هفته رو برنامم چطوري باشه. در هر صورت بي خبر نميذارمتون. اگه بخوام بيام و يا نتونم بيام، در هر صورت مي خبرم.
در مورد پيشنهادامم،‌من فقط توي سايت ديدم. هيچ كدوم از اين بوستانا رو حضوري نديدم و صد البته اگه شيب داشته باشه خودتون كه بهتر ميدونين چه خواهد شد:smilies-azardl (13)...

sam
2013/12/30, 09:41
سالازار جان حتما با هم مچش میکنیم قدیما که میرفتیم با دوستان هم لتمان رو میرفتیم از چیتگر هم گمونم بوستان آبشار رو اگر اشتباه نکنم همه بوستان آبشار شیب خفنه خیلی خفن:5:

AliFatehi
2013/12/30, 12:09
بوستان لتمال که کلا شیب هست....یعنی از در که میری تو شیب شروع میشه اونم چه شیبی....اما آدم شیب رو میره برگشتنی عشق میکنه.....

آبشار تهران هم همونطوره....برای رسیدن بهش یه چندتا شیب گولاخ هست و خودشم کلا شیب...

من با اینکه امتحانام نزدیکه و کار زیاد ریخته سرم اما دوچرخه سواری رو از دست نمیدم به قول آقای صافدل نمیزارم درس و کار به دوچرخه سواریم لطمه بزنه ;)

kaveh723
2013/12/30, 14:30
اگر فردا هوا خوب بود با مسیر همت - ونک - پارک وی - چمران - نیایش شهران همت موافقین؟؟

AliFatehi
2013/12/30, 15:00
با بچه های گروه فراز هم صحبت کنیم که چه روزی رو برای برنامه مشترک با گروه ما تدارک دیدن؟؟؟؟

واقعا ممنون از دوستان که چقدر حرف مارو میخونن....چندبار گفتم در مورد اسم گروه تصمیم بگیرید؟؟؟؟هیچکس حتی یک کلمه هم نگفت....:13:

اسم رو گذاشتم شلغم پزی بایک بیست ناراحت نشید....

kaveh723
2013/12/30, 16:36
علی فک کنم واسه هماهنگی با بچه های گروه فراز برای فردا یکم دیر باشه. ولی میشه واسه پنج شنبه یا جمعه باهاشون هماهنگ کرد. ضمن اینکه ما برای برنامه ی سرخه باید توانایی متوسط ۱۰۰ کیلومتر رکاب زنی رو داشته باشیم. حدود ۷۰ کیلومتر رفت و برگشت و حدود ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر هم اونجا.
فک کنم فردا رو یه تمرین جدی داشته باشیم و یه محکی خودمون و بزنیم بد نیست.
نظرت چیه؟؟

sam
2013/12/30, 17:12
دوستان میبخشید من پیشنهاد میدم اما فکر کنم تو این هوا همون چیتگر مناسب باشه

salazar
2013/12/30, 20:25
اگر فردا هوا خوب بود با مسیر همت - ونک - پارک وی - چمران - نیایش شهران همت موافقین؟؟

کاوه جان من که نیستم ولی تو این هوا نرید اصلا بهتره..
خیلی وضع خرابه

اضافه شده بعد از : 9 minutes

با بچه های گروه فراز هم صحبت کنیم که چه روزی رو برای برنامه مشترک با گروه ما تدارک دیدن؟؟؟؟

واقعا ممنون از دوستان که چقدر حرف مارو میخونن....چندبار گفتم در مورد اسم گروه تصمیم بگیرید؟؟؟؟هیچکس حتی یک کلمه هم نگفت....:13:

اسم رو گذاشتم شلغم پزی بایک بیست ناراحت نشید....

خداییش اسم پیدا کردن آخه سخته..
رخش سواران شعبه غرب:-)
آریانا
آذرخش
آپادانا
تکتا
توران
پارسران..پارس
اینا فعلا به فکرم رسید

arash joon
2013/12/30, 20:49
هيئت دوچرخه سواری حاج فاتحی (اصل) و شرکا :)

kaveh723
2013/12/30, 20:56
اگه امشب بارون بباره فردا هوا تمییز میشه و میشه رفت اون سمت. اگه نشد که میریم همین چیتگر. کیا هستن؟؟

sanaz20
2013/12/30, 21:23
منم این هفته نمیتونم بیام.ولی منتظر گزارشای توپتون هستم. باشد که رستگار شوید :63:
و اینم پیشنهاد من برای اسم گروه:
- فاتحان غرب :smilies-azardl (13)
- پیشرو
اگه بازم یادم اومد میگم

majid
2013/12/30, 23:18
علی. بیا تصمیم نهایی رو اعلام کن
فردا کجا چه ساعتی؟؟؟؟؟

من چیتگر هستم

kaveh723
2013/12/30, 23:19
مجید جان با توجه به نامساعد بودن هوا من فردا حتما واسه رکاب زنی میرم چیتگر. تا این لحظه حبیب هم همراهمه. علی هنوز اعلام نظر نکرده.
حوالی ظهر میریم. شما میایی؟؟

majid
2013/12/30, 23:20
من میام

ساعت چند؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

AliFatehi
2013/12/30, 23:23
فردا ساعت 9 تا 9:30 ایستگاه اول چیتگر هستیم....

دوستانی که تشریف میارن با من یا کاوه هماهنگ بشن....

تمرین فردا استقامتی هست....راسپینا اسم خیلی خوبیه....هم با کلاسه هم حرفه ای....

اما با کاوه فردا صحبت میکنیم....ما فرصت دادیم دوستان انتخاب نکردن....پس تصمیم میشه با خودمون و دیکتاتوری طی میکنیم....:10:

kaveh723
2013/12/30, 23:58
علی موافقی یک ساعت دیرتر بریم که هم هوا یکم گرم تر بشه و هم حبیب بهمون برسه؟؟ ساعت ۱۰.۳۰ منظورمه.
راسپینا قشنگه. رستاک هم بد نیست.

salazar
2013/12/31, 00:17
فردا ساعت 9 تا 9:30 ایستگاه اول چیتگر هستیم....

دوستانی که تشریف میارن با من یا کاوه هماهنگ بشن....

تمرین فردا استقامتی هست....راسپینا اسم خیلی خوبیه....هم با کلاسه هم حرفه ای....

اما با کاوه فردا صحبت میکنیم....ما فرصت دادیم دوستان انتخاب نکردن....پس تصمیم میشه با خودمون و دیکتاتوری طی میکنیم....:10:

خوش بگذره.
یعنی عاشق این دیکتاتوریم من.. اون همه اسم پیشنهاد کردما:-)
البته هرچی بگید من رای مثبت میدم:-)

AliFatehi
2013/12/31, 01:13
من میام

ساعت چند؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

آقا مجید خیلی وقته منتظرتیم....:D

هر جور مایلین....10 تا 10:30 دم ایستگاه اول کرایه محل همیشگی چیتگر....

دوستان سلام چطور شد برنامتون آخر

- - - - - - - - - -

گفتم 10 تا 10:30 ایستگاه اول کرایه دوچرخه از درب شرقی چیتگر...

sam
2013/12/31, 01:14

- - - - - - - - - -

sam
2013/12/31, 17:51
خب ما که خواب موندیم و دیر رسیدیم متاسفانه دوستان رو هم قبلا ندیده بودم و نمیشناختم تلفن هم نداشتم رفتم و برگشتم اما یخ زدم هنوز انگشتای پام کز کز میکنه:40::16::55:

kaveh723
2013/12/31, 18:05
سلام. تمرین امروز گروه خیلی خوب بود. ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن اومدن.
Sam ما سه دوری پیست رو زدیم. علی که قبلا گفته بود دوستانی که میان شماره تماس شون و تو پیام خصوصی براش بزارن که هماهنگ کنه.

حبیب طوفان
2014/01/01, 23:01
راسپیناییها یخ زدن؟؟؟؟ نه به فکر برنامه ی 5شنبه جمعه هستن، نه فکر برنامه ی عید نوروز
من امروز خیلی خیلی شنگولم، عید ایشالا رهسپار کرمانشاه و بعدش کربلای معلا میشم:17:

AliFatehi
2014/01/01, 23:23
والا بحث سردی هوا یه چیزه....

بحث اینکه حقیقت من امتحاناتم هست دوستانی که میخوان برنامه اجرا کنن میتونن راحت اجرا کنن و گزارش بزارن و ما لذت ببریم...

من شاید جمعه بتونم در حد 1-2 ساعت تمرین کنم شاید هم نه....چون واقعا درسام سنگین و امتحاناتم فشرده است....

البته بود و نبود ما تاثیری تو برنامه ها نداره....مهم بچه های دیگه هستن که باشن...:riz304:خوش باشین

salazar
2014/01/01, 23:28
چه برفی اومد..نشسته اینجا..
فک کنم هوا باهات دوسته علی جان;-)

حبیب طوفان
2014/01/01, 23:36
من فردا ظهر شاید بتونم یه مسیر کوتاه برم، اگر کسی برای جمعه پایه س یه جا که مطلوب جمع باشه میریم، کسی جایی رو در نظر داره؟

kaveh723
2014/01/02, 08:36
حبیب رو زمین برف نشسته، یخ هم زده. با این حال تو میگی بریم تمرین؟؟

حبیب طوفان
2014/01/02, 09:21
خوب بریم کوه، اونم تمرینه دیگه.بدنسازی

kaveh723
2014/01/02, 11:11
حبیب هم هوا تمییزه هم زمین خوبه. میشه رفت تمرین. اگه موافقی یه تمرین شهری داشته باشیم. ساعت ۱۱:۳۰. اگه موافقی محسن رو هم خبر کن.

majid
2014/01/02, 11:23
بریم تجریش حلیم بخوریم :-D

kaveh723
2014/01/02, 11:56
تو بیا بریم تجریش من بت حلیم میدم.

salazar
2014/01/02, 17:43
تنها تنها دیگه حلیم میخورین:3:

شوخی کردم..حبیب بهم خبر داد ولی دیر شده بود دیگه من بیرون بودم نمیرسیدم بهتون..

برای فردا برنامه نداریم؟ تا شب بگید..یهو فردا صبح نگیدا :-)

reza.mokhtari68
2014/01/02, 17:58
سلام دوستان
من نزدیکای شهر زیبا هستم و با کورسی میرم تمرین، کسی هست اون نزدیکا که همرکاب شیم با هم؟

خیلی مشتاقم تو تمرینام تنها نباشم،
اگه مسیری مناسب کورسی هم سراغ داشتین ممنون میشم بهم بگین. :)

salazar
2014/01/02, 18:08
سلام دوستان
من نزدیکای شهر زیبا هستم و با کورسی میرم تمرین، کسی هست اون نزدیکا که همرکاب شیم با هم؟

خیلی مشتاقم تو تمرینام تنها نباشم،
اگه مسیری مناسب کورسی هم سراغ داشتین ممنون میشم بهم بگین. :)

والا اکثر بچه ها کوهستان سوارند..کورسی نداریم..یکم سخته پا به پای شما رکاب زدن با کوهستان

مسیر هم بهترینش فک کنم ورزشگاه آزادی و دهکده المپیک باشه..

reza.mokhtari68
2014/01/02, 19:26
والا اکثر بچه ها کوهستان سوارند..کورسی نداریم..یکم سخته پا به پای شما رکاب زدن با کوهستان

مسیر هم بهترینش فک کنم ورزشگاه آزادی و دهکده المپیک باشه..

من خیلی وقته تمرین نداشتم ، الانم تیکه پاره میرم رکاب میزنم ، بیشتر دوس دارم ت. رکاب زدنام تنها نباشم... :)
یه مدتیه اومدم تهران، بجه های زیادی رو نمی شناسم ...

sanaz20
2014/01/02, 21:16
من خیلی وقته تمرین نداشتم ، الانم تیکه پاره میرم رکاب میزنم ، بیشتر دوس دارم ت. رکاب زدنام تنها نباشم... :)
یه مدتیه اومدم تهران، بجه های زیادی رو نمی شناسم ...

آهااااااااا از اولشم باید اینجا پست میذاشتی...:29: بچه های غرب قبل از تعطیلات ، اینجا راجع به مکان و زمان تمرین به اتفاق نظر میرسن و قرار نهایی رو با اس ام اس با هم فیکس می کنن. شما هم نزدیکی به گروه ما. فقط میمونه یه مشکل که اونم کورسی بودن شماست:riz273:
تو سرازیری ممکنه گم کنیم شما روووووو:1: به هر حال اگه مسیر شهری باشه ، فیکس می کنیم همین جا

حبیب طوفان
2014/01/02, 21:26
بچه ها خیلی خوب شد که نیومدین،اولا یخ زدیم، دوما اگه زیاد بودیم که کاوه آشم نمیتونست بهمون بده،ولی چون کم بودیم از این غذا خارجیا که من اسمش یادم میره مهمونم کرد:29:

salazar
2014/01/02, 21:37
بچه ها خیلی خوب شد که نیومدین،اولا یخ زدیم، دوما اگه زیاد بودیم که کاوه آشم نمیتونست بهمون بده،ولی چون کم بودیم از این غذا خارجیا که من اسمش یادم میره مهمونم کرد:29:

واقعا کاوه مهمون کرد:New (6):.. کاش شبش برنامه میچیدیم..من نتونستم بیام:(

فردا جایی نمیریم؟:smilies-azardl (13)

sanaz20
2014/01/02, 21:41

چند نفر بودین مگه؟ شما و کاوه و مجید؟
پس گزارشش کوووووووو؟؟؟؟؟؟:21:

چند نفر بودین مگه؟ شما و کاوه و مجید؟
پس گزارشش کوووووووو؟؟؟؟؟؟:21:

- - - - - - - - - -

واقعا کاوه مهمون کرد:New (6):.. کاش شبش برنامه میچیدیم..من نتونستم بیام:(

فردا جایی نمیریم؟:smilies-azardl (13)

ان شاالله تا هفته دیگه این مود برفی هم از بین میره و منم میام :63:

حبیب طوفان
2014/01/02, 21:46
من و کاوه بودیم، فعلا منتظر کاوه ام گفت ادامه ی گزارش چیتگر مینویسم و...

yahya_021
2014/01/02, 22:49
گروه شما چه امکاناتی داره فردا منم میام باهاتون :)

sanaz20
2014/01/02, 23:37
والا از امکانات گروه میتوان به تعدادی دوچرخه کوهستان, یک عدد دوربین جهت گزارش لحظه به لحظه و البته یک نفر با امکانات کامل هم همراهمون هست که رفاقتی برای اعضاء اگه مشکلی پیش بیاد, دریغ نمیکنه :-)

salazar
2014/01/03, 13:05
بیشتر فک کنم منظور دوستمون از امکانات مثل گروه های دیگست..والا ما گروهی دوستانه هستیم که با تلاش علی جان دور هم جمع شدیم و رکاب میزنیم..فعلا امکاناتی چون ماشین و موتور پشتیبان نداریم..ولی تا دلت بخواد صفا و صمیمیت داریم:-)

kaveh723
2014/01/03, 14:48
مسن جان این پست آخرت کلی بایک و سپاس داره.

تو فکرم که ایشالا هوا ک گرم شد برنامه های شبانه هم اجرا کنیم. نظرت چیه؟؟

اضافه شده بعد از : 21 minutes

salazar
2014/01/03, 15:11

اضافه شده بعد از : 21 minutes

قربانت..خجالت میدی ما رو

من که همه جوره موافقم..البته شب یکم سخته چون بچه ها با فاصله از هم زندگی میکنن برا برگشت نباید تنها بمونه کسی خطرناکه..;-)
..تازه شلوار دار هم شدم دیگه همه جا میام..:-)

yahya_021
2014/01/03, 16:31
من منظورم از امکانات وجود کاوه توی گروهتون بود که غذای خارجی مهمون میکنه :)

خیلی گزینه ی خوبیه :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)

AliFatehi
2014/01/03, 18:20
من منظورم از امکانات وجود کاوه توی گروهتون بود که غذای خارجی مهمون میکنه :)

خیلی گزینه ی خوبیه :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)

یه حلیم به ما بدهکاره...بعد امتحانا بزور ازش میگیریم....;)خواستی باهامون بیا :p باهام هماهنگ باش :25r30wi::1:

sanaz20
2014/01/03, 19:00
یه حلیم به ما بدهکاره...بعد امتحانا بزور ازش میگیریم....;)خواستی باهامون بیا :p باهام هماهنگ باش :25r30wi::1: منظورت از حلیم همون چیکن استریپساست دیگهههههه

kaveh723
2014/01/03, 19:31
ديروز مهلت آخرش بود. هر كي نيومد از دستش پريد. :D

salazar
2014/01/03, 20:11
به به..کی بریم کاوه جان..
من تندشو میخوام:-)

yahya_021
2014/01/03, 21:29
من که روزی چندبار تاپیک بچه های غرب رو چک میکنم که از دستش ندم :)

reza.mokhtari68
2014/01/04, 01:14
آهااااااااا از اولشم باید اینجا پست میذاشتی...:29: بچه های غرب قبل از تعطیلات ، اینجا راجع به مکان و زمان تمرین به اتفاق نظر میرسن و قرار نهایی رو با اس ام اس با هم فیکس می کنن. شما هم نزدیکی به گروه ما. فقط میمونه یه مشکل که اونم کورسی بودن شماست:riz273:
تو سرازیری ممکنه گم کنیم شما روووووو:1: به هر حال اگه مسیر شهری باشه ، فیکس می کنیم همین جا

مرسی و ممنون، پس از همینجا پیگیری میکنم دیگه، فقط یه سوال ، معمولا چند روز قبل از برنامه با هم ست می کنید؟

salazar
2014/01/04, 02:51
معمولا یکی دو روز قبلش برنامه ریزی میکنن بچه ها..شما میتونی شمارت رو به بچه ها بدی باهات هماهنگ کنن

AliFatehi
2014/01/04, 11:08
نه ما همون حلیم رو میخوایم این غذا فست فودیها بهمون نمیسازه....نه اینکه ندیده باشیم و نخورده باشیم...دل و رودمون دیگه خراب شده از بس یه مدت خوردیم دیگه الان داغونمون میکنه....

حبیب طوفان
2014/01/05, 00:03
ديروز مهلت آخرش بود. هر كي نيومد از دستش پريد. :D

کاوه جان موافقم:29:

AliFatehi
2014/01/05, 20:41
فکر کردین....من یه حلیم از کاوه میخوام خلاصه...از شانس ما هم اون روز تو چیتگر آش یخ زده داشت...وگرنه گرفته بودیم :10: ولی تا عمر هست فرصت داریم :a2d3:

sanaz20
2014/01/07, 09:41
بچه ها در صورت مساعد بودن هوا براي جمعه، با برنامه پيست برج ميلاد :p و يا بوستان بهشت مادران چطوريد؟ اين دوميه ايام تعطيل مثل جمعه ها مخلوطه :D(صرفاً براي خانما نيست)

majid
2014/01/07, 23:50
بچه ها کاوه ک میخاد حلیم بده
یه رکابزنی داخل شهری بریم تا تجریش حلیمو بزنیم بریم خونه

salazar
2014/01/07, 23:55
حلیم رو هستم شدید...

فقط اگه صبح بریم تا ناهار برگردیم خیلی بهتره..مثلا ساعت 8.30-9 حرکت کنیم تا 1 خونه باشیم دیگه ماکزیمم:128fs318181:

---------------------------------

البته یه نیمچه سرماخوردگی دارم دعا میکنم تا فردا خوب شم

--------------------------------
زمان پیشنهادی من برا این هفته 5شنبه صبحه..:dadad4:

AliFatehi
2014/01/08, 02:02
حالا همه واسه حلیم برنامه ریختیم....کاوه میپیچونه و نمیاد :smilies-azardl (13)

محسن منم یکم سرما خوردگی دارم و هم امتحان خوردگی و مردگی....بهت که گفتم با چه فاصله وحشتناکیه....

واقعا اگه یکی بود انتگرال بهم یاد میداد + مشتق واقعا دچار سکته کردگی میشدم....از نوع فیثاغورسی....:42:

salazar
2014/01/08, 02:06
حالا همه واسه حلیم برنامه ریختیم....کاوه میپیچونه و نمیاد :smilies-azardl (13)

محسن منم یکم سرما خوردگی دارم و هم امتحان خوردگی و مردگی....بهت که گفتم با چه فاصله وحشتناکیه....

واقعا اگه یکی بود انتگرال بهم یاد میداد + مشتق واقعا دچار سکته کردگی میشدم....از نوع فیثاغورسی....:42:
منم شنبه امتحان دارم..:-(
من بلدما یه چیزایی..سوالی داشتی بپرس:-)

sanaz20
2014/01/08, 09:34
حلیم رو هستم شدید...

فقط اگه صبح بریم تا ناهار برگردیم خیلی بهتره..مثلا ساعت 8.30-9 حرکت کنیم تا 1 خونه باشیم دیگه ماکزیمم:128fs318181:

---------------------------------

البته یه نیمچه سرماخوردگی دارم دعا میکنم تا فردا خوب شم

--------------------------------
زمان پیشنهادی من برا این هفته 5شنبه صبحه..:dadad4:

منم با پنجشنبه موافقم. ولي ميدونم بچه ها پنج شنبه سر كارن. همه كه مثل ما پنج شنبه هاشون تعطيل نيست :30: (VIP داريم مااااا).... در هر صورت هر چي جمع بگن. ما هم برناممونو فيكس مي كنيم باش

salazar
2014/01/08, 09:41
فعلا که رفتم دکتر پنی سیلین زدم..اومدم ولو شدم:-(
تا ببینم حالم تا شب چطور میشه..شانسه من دارم:-(

حبیب طوفان
2014/01/08, 21:48
[QUOTE=salazar;66696]فعلا که رفتم دکتر پنی سیلین زدم..اومدم ولو شدم:-(
تا ببینم حالم تا شب چطور میشه..شانسه من دارم:-(

ایشالا زود خوب بشی.من تا 2ظهر سر کارم. تازه از اونجا تا شهر یک روز راهه:(

salazar
2014/01/08, 21:57
مرسی..حالا فردا که مریضم اصلا..
اگه تا جمعه خوب شم میام:-)

حبیب طوفان
2014/01/09, 17:37
دوستان اگه کسی چرخش تعمیراتی سرویسی کاری داره بگه، تا اگه تونستم جمعه بیام وسایل لازم رو بیارم و ردیفش کنم

sanaz20
2014/01/09, 18:56
آره.بیاریی لطف کردی.چرخ من که خیلی لوسه.دم به دقبقه بازی درمیاره.;-)

مرسی..حالا فردا که مریضم اصلا..
اگه تا جمعه خوب شم میام:-)

خوب میشی ایشالله

AliFatehi
2014/01/09, 19:39
دوستان اگه کسی چرخش تعمیراتی سرویسی کاری داره بگه، تا اگه تونستم جمعه بیام وسایل لازم رو بیارم و ردیفش کنم

آقا حبیب اگه بیاری که عالی میشه....بوکسی که گفتی به توپی تنه من میخوره رو اگه میشه بیار....من پیدا نکردم....

دوستان فردا برنامه رو چطوری فیکس کنیم؟؟؟چه ساعتی؟؟؟مسلما چیتگر هست برنامه....دوستانی که میان لطفا همینجا اعلام کنن....

sanaz20
2014/01/09, 19:48
چه خوب که چیتگره :29: من خیلی نگران اون شیب تجریش بودم :30: کم کم داشتم پشیمون میشدم.
تو رو خدا بچه ها فیکسش کنین..... من باید ساعتشو بدونم که اگه صبحه کلاسمو کنسل کنم....:53:و اگه بعد از 12 هست میرم کلاس و میام.

salazar
2014/01/09, 22:28
من که شدیدا مریضم..برید جای من رو خالی کنید..:-(
شانس ندارم کلا من

sanaz20
2014/01/09, 23:17
حیف شد. واقعا هم عجیبه که خبری از بچه ها نیست.نظر من برای فردا ساعت 10 الی 10:30 هست که نهایتا ساعت 2 خونه باشیم.محل قرار هم ابستگاه اول کرایه دوچرخه.بابا زود باشین برنامتونو معلوم کنین!فقط علی اعلام آمادگی کرده!!!

amir@
2014/01/10, 00:10
من که نیستم تیوبم پکیده تیوب هم ندارم! ایشالاهفته دیگه.

AliFatehi
2014/01/10, 01:47
حیف شد. واقعا هم عجیبه که خبری از بچه ها نیست.نظر من برای فردا ساعت 10 الی 10:30 هست که نهایتا ساعت 2 خونه باشیم.محل قرار هم ابستگاه اول کرایه دوچرخه.بابا زود باشین برنامتونو معلوم کنین!فقط علی اعلام آمادگی کرده!!!

ساناز خانوم با این خبری که از بچه ها گرفتم....هیچکس نمیاد....همه یا مریض هستن یا دوچرخشون مشکل داره...با این اوصاف فکر نمیکنم برنامه اجرا بشه...باز صبح یه چک میکنم....

sanaz20
2014/01/10, 09:14
ساناز خانوم با این خبری که از بچه ها گرفتم....هیچکس نمیاد....همه یا مریض هستن یا دوچرخشون مشکل داره...با این اوصاف فکر نمیکنم برنامه اجرا بشه...باز صبح یه چک میکنم....
مرسی علی جان.امروز که شدیدا روی مود دوچرخه سواریم و کلاسمم کنسل شده حیفم میاد استفاده نکنم...اگه رفتم حتما یه گزارش یکنفره میدارم.هرچند بدون هم گروهیای گلم صفایی نداره.بازم بخاطر پیگیریت متشکرم

kaveh723
2014/01/10, 20:22
سلام ب رفقاي ما در گروه ثابت قدم راسپينا. بعد از يك هفته جدال با ويروس مضخرف سرماخوردگي و تن و بدني ضعيف شده امروز تونستم ب اينجا سري بزنم. ميبينم ك در غياب من چراغ ِ گروه و روشن نگه داشتين. لامصب حليم چ كارا ك نميكنه . :smilies-azardl (13)

خوب ي حضور غياب كنيم ببينيم گروه در چ وضعه !

علي فاتحي - حبيب طوفان - امير - محسن - مجيد - ساناز - كاوه . ( غرب تهران كسي ديگه نيست ؟؟ عضو ميگيريماااا )

دوستاني ك صداي منو ميشنون اعلام حضور كنن لطفا.

( ايشالا ي روز دور هم ي سفر توريستي بريم.)

راستي شنيدم قراره بريم تجريش. اگه حليم ميدين منم بيام ؟؟ :smilies-azardl (13)

salazar
2014/01/10, 20:24
حاضر:-)
آقا شما فعلا یه فکری به حال خودت بکن که باید به همه جز حبیب حلیم بدی:-))
تنها تنها مهمون میکنی؟:-))

faraz___
2014/01/11, 19:49
سلام................ من که بچه غرب نیستم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میام اقشال نداره.......................... مهمونه من......................

حبیب طوفان
2014/01/11, 22:59
حاااااااااااااااااااااااا ااااااااااضر
من همیشه حاضرم،فقط یه فرصتایی هم برای خونوادمه.همسر عزیز. اون جمعه و دیروز رفتیم درکه کوهنوردی.خیلی باحال بود هوا هم خوب بود.جاتون خالی.اگه وقت داشته باشم عکس هم میذارم.از این جمعه باید یه کم منظم تر تمرین کنیم.پیشنهاد من :جمعه ها 10 چیتگر، مگر اینکه جای دیگه ای مقرر بشه

اضافه شده بعد از : 47 minutes

یا اینکه هوا داغون باشه. داغون که میگم یعنی داغونااااااااااا،نه از این الکیاش.من تو سرمای امروز هم تا چهاردانگه که 15 کیلومتره رفتم و برگشتم.هر هفته باید بریم تمرین.حتی اگه 1 نفر بتونه و بره باید به قول کاوه جان چراغ روشن بمونه.

اضافه شده بعد از : 6 minutes

حاضر:-)
آقا شما فعلا یه فکری به حال خودت بکن که باید به همه جز حبیب حلیم بدی:-))
تنها تنها مهمون میکنی؟:-))

حسود هرگز نیاسود:1:

حبیب طوفان
2014/01/13, 00:39
علی جان اگه میتونی اندازه بزن جای آچار اون پیچ رو تا مطمئن بشم

faraz___
2014/01/13, 12:32
بچه ها برنامه جمهع کجاست.............. تجریش..................... چیتگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خبر بدین

salazar
2014/01/13, 20:45
من هر دو جا رو هستم..فقط یه چیز بگم از الان نگی نگفتم .صبح برنامه باشه..مثلا ساعت 9یا10 حرکت کنیم تا 1یا2 خونه باشیم حداکثر..
چیتگر قسمت آفرودش رو خیلی دوست دارم بریم..تجریشم که عالیه:-)

sanaz20
2014/01/13, 21:17
من هر دو جا رو هستم..فقط یه چیز بگم از الان نگی نگفتم .صبح برنامه باشه..مثلا ساعت 9یا10 حرکت کنیم تا 1یا2 خونه باشیم حداکثر..
چیتگر قسمت آفرودش رو خیلی دوست دارم بریم..تجریشم که عالیه:-)

آفرود نههههههههههههههههه:14:

kaveh723
2014/01/13, 22:25
مسن جات خالي دفعه قبل با حبيب و علي و مجيد رفتيم سمت آفرودهاي فاز دو ك خيلي حال داد.

من علاوه بر جمعه پنج شنبه ظهر هم قصد ي تمرين سبك دارم. از دوستان اگه كسي مايل بود بياد بگه.

Ghasem
2014/01/13, 22:30
چیتگر قسمت آفرودش رو خیلی دوست دارم

آقا یه زحمت، میتونی یه آدرس دقیق بدی این مسیر خاکی چیتگر کجاشه؟ من تا حالا موفق نشدم پیداش کنم. دستت درد نکنه.

salazar
2014/01/13, 22:39
مسن جات خالي دفعه قبل با حبيب و علي و مجيد رفتيم سمت آفرودهاي فاز دو ك خيلي حال داد.

من علاوه بر جمعه پنج شنبه ظهر هم قصد ي تمرين سبك دارم. از دوستان اگه كسي مايل بود بياد بگه.

خوشا به حالتون..پیست آفرود یا همینجوری؟
پنج شنبه که میدونی مشغول فوتبالم:-)

kaveh723
2014/01/13, 22:40
آقا یه زحمت، میتونی یه آدرس دقیق بدی این مسیر خاکی چیتگر کجاشه؟ من تا حالا موفق نشدم پیداش کنم. دستت درد نکنه.

قاسم جان جمعه صب اگه كاري نداري پاشو بيا سمت ما تا دسته جمعي بريم آف رود هاي فاز دوي چيتگرر. :29:

salazar
2014/01/13, 22:43
کاوه جان مگه نمیخوای حلیم بدی بهمون جمعه؟:-))

Ghasem
2014/01/14, 00:02
قاسم جان جمعه صب اگه كاري نداري پاشو بيا سمت ما تا دسته جمعي بريم آف رود هاي فاز دوي چيتگرر. :29:

کاوه عزیز ممنون از دعوتت، اگه بتونم ردیف کنم که خیلی خوب میشه. فقط اگه قطعی شده یه خبر بده، ممنون.

AliFatehi
2014/01/14, 19:15
و بالاخره فردا آخرین امتحان را میدهیم.....ریخته گری 2 و تمام....:34: همیشه تو امتحانا اول امیدم به خدا بوده بعد تقلب :1:

کاوه برای پنج شنبه منم هستما....میریم یه 15-20 رکاب میزنیم...

دوستان هر وقت آفرود رفتیم یکی پنچر شده :D وضع فنی لئو هم زیاد خوب نیست....

راستی حبیب بکسی که به توپی تنه بخوره فکر میکنم Inch باشه یا از این بکس سر کوچیک :riz273:

sanaz20
2014/01/14, 20:50
آره والا آفرود نرین منم بیام ;)
5 شنبه رو منم هستم :4d564ad6:

حبیب طوفان
2014/01/14, 21:56
برو بابا با اون لئوی ناخوشت.بیار بسازمش دیگه!!!! من پنجشنبه تا 2 سر کارم.تازه شاید بعدازظهر هم بریم اصفهان.ولی یکشنبه همایشو هستم.ضمنن اگه برای پنجشنبه پایه آفرود هستید بگید، میخام اگه تونستم بیام با دوچرخه کوهستان بیام بوکسش هم میارم.اون بااااااا من

salazar
2014/01/15, 00:04
همه پنجشنبه هستن که..پس جمعه چی؟:-(
اگه جمعه نمیریم فقط پنج شنبه میریم بگید ما برنامه هامون رو جابجا کنیم;-)

amir@
2014/01/15, 00:32
جاده آسفالت رو بیخیال شین بابا ! یه خورده هم ادرنالین به خرج بدین اگه آفرود میرین من هستم!

جاده آسفالت رو بیخیال شین بابا ! یه خورده هم ادرنالین به خرج بدین اگه آفرود میرین من هستم!

- - - - - - - - - -

منم جمعه 12 به بعد میتونم بیام واگر پنجشنبه مشکل خاصی پیش نیاد از صبح خونه ام! باز ببینید برنامتون چه جوریه.

kaveh723
2014/01/15, 13:09
دوستان نظرتون و در مورد برنامه جمعه صب اعلام کنید لطفا. چیتگر یا مسیر شهری؟؟

salazar
2014/01/15, 13:15
برای جمعه هم میتونیم چیتگر بریم هم میتونیم بریم تجریش..
برای زمانش نطر من رو ساعت 9تا10 صبح حرکت تا 2بعد از ظهر.

yahya_021
2014/01/15, 13:35
من که میگم شما یه برنامه تجریش بذارید برید حلیم بزنید بر بدن بعدشم شیرینی فروشی خوب اونجا پیدا کنید کیک تولد بخرید و دور همی بخورید

البته استاد صافدل میگن یه مقداری سنگینه این دو مورد باهم ولی شما دوچرخه سوارید برای شما کاری نداره که

ساناز خانوم تولدت مبارک :)

faraz___
2014/01/15, 13:52
بابا تجریش یه فکری هم به هال تنوع کن دیگه!!!!!!!!!!!!

sanaz20
2014/01/15, 14:19
دقيقاً... فراز راست ميگه....بچه ها بزنيم به جاده بريم مسيراي جديد. البته من خودم كه خيلي آمادگي بدني ندارم. ولي اونبار كه رفتيم همت و پرديسان و ميلاد خيلي خوب بود.
خستگي داشت ولي تنوعش خيلي عالي بود. الانم با تجريش منم اوكي ام اساسيييييي:smilies-azardl (13)

kaveh723
2014/01/15, 15:24
با اینکه بعد از دو هفته مصرف انتی بیوتیک خیلی ضعیف شدم و شاید نتوانم تا تجریش رکاب بزنم با این حال با تجریش موافقم. ساعت نه

faraz___
2014/01/15, 15:54
ایول خوشم میاد همه پاین............ البته خودن از صبح کمی دل درد دارم ولی اسن با روحیم نمیسازه اخر هفته دوچرخه سواری نکنم........ منتظر ساعتم......خبر بدین

sanaz20
2014/01/15, 16:11
با اینکه بعد از دو هفته مصرف انتی بیوتیک خیلی ضعیف شدم و شاید نتوانم تا تجریش رکاب بزنم با این حال با تجریش موافقم. ساعت نه
كاوه جان نهايتش اينه كه ميگ ميگ نميشي اين بار رو:63:
والا هر وقت من در ركاب شما بودم مثل نسيم از بغلم رد شدي با اون سرعتت (البته بزنم به تخته) چشمم هم شور نيست. گمان بد نكن :smilies-azardl (13)

AliFatehi
2014/01/15, 17:38
دوستان که خیلی دوست دارن برن تجریش....بهتون بگم....مسیر رفت سربالایی رو باید بغل کنیما....فقط جهت یادآوری گفتم....منم بالاخره امتحانام تموم شد یه نفس راحت کشیدم...
اگه سربالایی دوست دارین بریم بوستان لتمال ، جاشم بد نیست...دوچرخه سوارم زیاد میاد....

faraz___
2014/01/15, 17:42
اقا ما که تابع نظر جمعیم................. ولی تجریش هم خوبه .................... {به نظر من تج ریش}

salazar
2014/01/15, 19:50
کاوه گفتی آنتی بیوتیک و کردی کبابم..منم تازه خوب شدم ولی پایه ام..
علی یه نکته گفت یعنی عالیا عالی..سربالاییش و من قدیما رفتم نه آسونه نه اذیت میکنه..
با ساعت 9هم موافقم شدید..
در کل هرچی بگید من پایه ام:-)

kaveh723
2014/01/15, 20:08
دوستان ساعت و محل قرار رو اطلاع ميدم.

salazar
2014/01/15, 20:20
از چه مسیری میخوای بریم کاوه جان؟
جمعه دیگه؟:-)

kaveh723
2014/01/15, 20:56
از مسير همت محسن.

salazar
2014/01/15, 23:08
از مسير همت محسن.

خب پس من از ستاری میام بالا تقاطع همت منتظرتونم تا برسید بهم..خوبه؟

kaveh723
2014/01/15, 23:47
شكر خدا بارون امشب هوا رو تمييز كرد.

اوكي محسن. منتظر اس ام اس باش.

دوستان ديگه هر كس تمايل داره تو برنامه جمعه باشه ، شماره تماسش و تو پيام خصوصي براي علي فاتحي بزاره تا باهاش تماس بگيره.

sanaz20
2014/01/16, 00:04
محسن بازم که اسم ستاری رو آوری!مثل اینکه یادت رفته خطر داره.دوستان میگفتن.منم بر همت (جنت آباد) ملحق میشم.

salazar
2014/01/16, 02:17
محسن بازم که اسم ستاری رو آوری!مثل اینکه یادت رفته خطر داره.دوستان میگفتن.منم بر همت (جنت آباد) ملحق میشم.

نه چه خطری..بهترین راه برای من آخه همین ستاریه..راحت از اکباتان میام..
بچه ها میترسونن الکی شما توجه نکن:-)

sanaz20
2014/01/16, 11:26
منم خونمون بر ستاریه. ولی بچه ها بدجور منع کردن از سواری توی ستاری. برای همین لقمه رو دور سرم می چرخونمو از جنت آباد میام بالا

salazar
2014/01/16, 17:30
من همین الان از فوتبال اومدم چه خسته شدم..میخواید نریم تجریش؟چیتگرم خوبه ها:-)))

حبیب طوفان
2014/01/16, 18:12
من همین الان از فوتبال اومدم چه خسته شدم..میخواید نریم تجریش؟چیتگرم خوبه ها:-)))

میخای نیا;) منم اگه خدا بخاد میام همت اشرفی

salazar
2014/01/16, 18:14
میخای نیا;) منم اگه خدا بخاد میام همت اشرفی

یک درصد فک کن من نیام..;-):-P
بیا ستاری باهم بریم..یا میخوای من بیام آزادی باهم بریم؟

AliFatehi
2014/01/16, 20:37
دوستان قرارمون ساعت 9:30 تا 9:45 سر جنت آباد از اتوبان همت...

برای دوستان 15 دقیقه صبر میکنیم و در غیر اینصورت حرکت میکنیم تا تو مسیر بهمون ملحق بشن...

حبیب طوفان
2014/01/16, 23:44
دمت گرم داداش. نه من باید یواش یواش بیام بالا.ایشالا قبل از 10 میرسم همت اشرفی

AliFatehi
2014/01/17, 00:05
بچه ها من فردا دوربین ندارم...اگه کسی دوربین داره بیاره...اگه بتونه عکسارو بهم برسونه یا زحمت گزارش رو کسی دیگه بکشه...:128fs318181:

حبیب طوفان
2014/01/17, 23:21
بچه ها من فردا دوربین ندارم...اگه کسی دوربین داره بیاره...اگه بتونه عکسارو بهم برسونه یا زحمت گزارش رو کسی دیگه بکشه...:128fs318181:

علی آقا خوب ما رو خماری گذاشتیا. پس چی شد گزارش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliFatehi
2014/01/18, 00:51
علی آقا خوب ما رو خماری گذاشتیا. پس چی شد گزارش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حبیب جون داداش بفرما

این گزارش

حبیب طوفان
2014/01/18, 01:57
داداشمی .ایول بابا چه گزارش خفنی

kaveh723
2014/01/18, 13:01
دوستان لطفا سریع در مورد برنامه ی فردا پیشنهاد بدین. من شخصا رفتن ب یکی از روستاهای اطراف تهران رو خیلی دوست دارم.

sanaz20
2014/01/18, 13:25
ببین اگه مسیرش حرفه ای نیست، منم هستم

- - - - - - - - - -

kaveh723
2014/01/18, 15:44
ساناز خانوم شما دیگه حرفه یی این کار هستین. نفرمایید:46:

اضافه شده بعد از : 34 minutes

دوستان ب همایش فردا هم میشه فکر کرد. نظر بدین.

البته من هیچ جا جز سایت بایک بیست مطلبی در موردش ندیدم ک عجیبه!!

ali tech
2014/01/18, 16:15
تو سایت فدراسیون هست cfi.ir

sanaz20
2014/01/18, 17:31
اگه برنامه فردا برای همایش شد خبر بدین من نیام. ضایع میشم رامون نمیدن :dadad4:
باید وایستم براتون جیغ و دست و هورا بکشم لابد:21:

salazar
2014/01/18, 18:56
من که فردا نمیتونم بیام گویا قراره بریم مهمونی:-(
اگه رفتید جای من رو خالی کنید

kaveh723
2014/01/18, 19:57
تنبل خان کله صب کی میره مهمونی؟؟ بگو خابم میاد.

AliFatehi
2014/01/18, 20:36
بچه ها من بدجوری حالم خرابه...اون گلو درد هم یه شروعی واسه بیماری بود....الان از دکتر میام و یه آمپول زدم به شدت درد دارم....آمپولش جدیده خود تزریقاتی میگفت خیلی درد داره و اینا....
خلاصه با اینکه خیلی دوست داشتم فردا رو همایش برم اما نشد....
یکی از بچه ها که میره لطف کنه تو تاپیکی که بچه ها میزنن عکس بزارین....جای گروه راسپینا رو هم خالی کنید خلاصه...دمتون گرم...

موفق و شاد و سلامت باشید...

salazar
2014/01/18, 21:06
تنبل خان کله صب کی میره مهمونی؟؟ بگو خابم میاد.

ناهار دعوتیم کاوه جان:-(

بچه ها من بدجوری حالم خرابه...اون گلو درد هم یه شروعی واسه بیماری بود....الان از دکتر میام و یه آمپول زدم به شدت درد دارم....آمپولش جدیده خود تزریقاتی میگفت خیلی درد داره و اینا....
خلاصه با اینکه خیلی دوست داشتم فردا رو همایش برم اما نشد....
یکی از بچه ها که میره لطف کنه تو تاپیکی که بچه ها میزنن عکس بزارین....جای گروه راسپینا رو هم خالی کنید خلاصه...دمتون گرم...

موفق و شاد و سلامت باشید...

آقا منم از همین مریضیا گرفته بودم خیلی بده..ایشالا زود خوب شی..من رو که یک هفته زمین گیر کرد

حبیب طوفان
2014/01/18, 22:21
عمو کاوه من فردا میخام برم همایش.اگه برنامت برای فردا یه روستا بود و شرایط برام جور بود بهم بگو شاید هوایی شدم و باهات اومدم

اضافه شده بعد از : 23 minutes

راستی اگه اومدم همایش وکسی منو طوفانو دید میتونه طوفانو از یه چراغ بزرگ جلوی فرمونش بشناسه.تحویل بگیرید تنها نباشیم

sanaz20
2014/01/18, 22:59
منم فردا رو نیستم. نمایندگان محترم گروه لطفاً برای فردا هر جا رفتید گزارش فراموش نشه .......

AliFatehi
2014/01/20, 17:26
بچه های گروه راسپینا برای جمعه برنامتون چیه؟

من اگه حالم خوب بشه شاید یه چیتگر بتونم بیام...وگرنه از خونه نمیتونم تکون بخورم....

آخه این سرما خوردگی دیگه چی بود یهو؟!!!!

سرما خوردگی نذاشت لذت تموم شدن امتحانارو ببینیم....آخرین امتحانو دادم گلو درد شروع شد اما 3-4 روز توجه نکردم که وضیعتم داغون شد :mad:

خلاصه اگه اومدم که هیچ اگه نیومدم یه جای خالی بین دوچرخه ها بزارین...یه دوچرخه فاصله بندازین تو صف :30:

sanaz20
2014/01/20, 18:07
اميدوارم زودتر مدير گروه حالش خوب بشه :63:
منم دو هفتست دارم كلاسمو كنسل مي كنم ديگه خيلي زشتههههههه:dadad4:
برم اين هفته رو اول وقت
يكم ديرتر برنامه رو بذاريد حالا اگه شد چيتگر يا هر جاي ديگه
فقط اين بارو اول وقت نباشه
تازه شايدم امير بياد اگه صبح نباشه....اونم مثل من صبحاي جمعشو از قرار معلوم درگيره

salazar
2014/01/20, 18:59
ایشالا زودتر خوب شی علی جان..من رو که یک هفته و نیم زمین گیر کرد:21:

برای جمعه هم من تابع جمع هرجا بگید بریم..ولی در کل من با صبح رفتن بیشتر حال میکنم..

kaveh723
2014/01/20, 22:46
رفقا من قصد دارم پنج شنبه هم برم تمرين. پنج شنبه ساعت 12 ميدون ونك هستم. تو فكرم ك از اونجا كجا برم. اگه كسي دوست داشت بياد با هم بريم.

در مورد جمعه فكر ميكنم 11 چيتگر باشيم. تمرين و شروع ميكنيم تا ساير دوستان نزديكاي ظهر برسن. موافقين؟؟

اضافه شده بعد از : 4 minutes

دوست دارم واسه عيد برم تا دشت لار ، يه شب كمپ بزنم و فرداش برگردم. بهش فكر كنيد. دنبال يه هم ركاب ميگردم.