PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقا امیر دودکانلو میلان مهمان گرجی محله .رکاب زن دور ایران

pmdh
2013/12/17, 00:12
صبح جمعه ما باید از خونه اصلا می زدیم بیرون دنبال حاج محمود گفتیم حاجی پایه هستی پیاده بریم جنگل ....دیدیم با 10 متر سیم فشار قوی اومده داره سیستم ماشین یه بنده خدایی رو ردیف میکنه...بی خیال شدیم رفتیم سمت علی اقصبح جمعه ما باید از خونه اصلا می زدیم بیرون دنبال حاج محمود گفتیم حاجی پایه هستی پیاده بریم جنگل ....دیدیم با 10 متر سیم فشار قوی اومده داره سیستم ماشین یه بنده خدایی رو ردیف میکنه...بی خیال شدیم رفتیم سمت علی اقا گفتم حاجی فاز فاز دانهیلیزمه پایه هستی بریم... چشمتون روز بعد رو نبینه دیدیم حاجی ما تنه ترکونده ....پس گفتم کراس کنترلی بریم قبول کرد و ساعت 12:47قرار گذاشتیم در همین حین داشتم چرخ رو ردیف میکردم که گوشیم زنگید..گفتم کیسته :صدا امد گفت : اقا یه بنده خدایی دوچرخه سوار دنبال ادرس شما میگرده ..
گفتم ادرس خونه رو بده بیاد ...رفتیم خونه دیدیم اقای امیر دودکانلو ..به به کسی که قصد داره دور ایران رو رکاب بزنه .....
بعد از سلام علیک گرم ...گفتم خوب اقا امیر اینجا رو چطور پیدا کردی ...
گفت ما که تو مسیر بودیم اقا ایوب (بچه های بندر عباس ) که قبلا اومده بودن گرجی محله .گفتن شما که داری از اونجا رد میشی حتما باید یه سر به خونه اقای میلادی بزنی ...اقا امیر ما هم تابلو گرجی محله رو دیدو ....در حین ناباوری که اصلا فکرش رو نمیکرد گرجی محله رو پیدا کنه ...خلاصه پیدا کرد....

[Only registered and activated users can see links]

این هم اقا امیر گل ما....که بچه اوز فارس هست .تا حالا 62 روز در حال رکاب زدن دور ایران
و چرخ اقا امیر...ما که چرخ ایشون رو دیدیم اصلا گرخیدیم ...گفتم شما با این چرخ میخواید رکاب بزنید؟!!بابا اصلا یه وضعی بود..
گفت :چرخ مهم نیست اراده ادم باید قوی باشه .با این جمله ما دیگه تا اخرش رفتیم ..دمش گرم

بعد ناهار هم که یه خورده استراحت کردیم تا غذا ته نشین شه ...زنگ زدیم به اق علی گفتم کراس کنترلی تعطیل می خوایم پیاده بریم جنگل ...

تو جنگل که همین طور پیش میرفتیم چشممون خورد به ........

برو بچ موتورکراس خوابیده باز گرجی محله......نمیدونید ..چیکار که نمیکردن ...جلل خالق...زنجیر چرخ بسته بودن ..
پرش .یه چرخ. می ایستادن رو موتور ...اصلا یه لحضه ادرنالین بدنمون زده بود بالای 47

یکی موتوری ترکونده بود...یکی دیگه اگزوز ...دسته فرمون.....

بعد هم یه عکس دسته جمعی با هم انداختیم....خلاصه خیلی خوش گذشت...جای همه دوستان خالی

بارون هم نم نم زیاد شده بود ما هم از اونجا با بچه ها خدا حافظی کردیم رفتیم سمت خونه ......

چند تا عکس هم تو راه انداختیم ....تا برسیم خونه شب شده بود....

بعد شام هم اقا امیر خاطره های سفرش رو برامون تعریف می کرد که چه مشکلاتی واسش پیش اومد ...از مهمون نوازی مردم ایران..و از سختی های مسیر و در کل همین طور که تعریف میکرد میشد لذت و ارادش رو تو حرف هاش خوند

این هم داش ما با اقا امیر..

ببینید نصف شبی پا میشن چیکار میکنن...دانهیل رو طلاق دادم حالا این برد شده همدم من......

صبح شنبه مورخه 23 / 9/92 ساعت 9:30 از گرجی محله راه افتاد تا به سفرش ادامه بده
انشا ال.. این یک روزی که مهمون گرجی محله بود به ایشون خوش گذشته باشه و خاطره ای خوب از گرجی محله براش بمونه...
هرکجای این میهن عزیزمون هست ارزوی موفقیت برای این دوست عزیزمون رو دارم .که هرچه بهتر و با سلامت کامل این سفر رو تموم کنه و به اغوش گرم خانواده برگرده.....

ا گفتم حاجی فافاز دانهیلیزمه پای

hasator
2013/12/17, 00:23
سلام از گرجی محله به کدوم سمت حرکت کردن ؟ (گرگان و مشهد یا ساری و تهران)

pmdh
2013/12/17, 00:31
سلام از گرجی محله به کدوم سمت حرکت کردن ؟ (گرگان و مشهد یا ساری و تهران)

گرگان مشهد...

ayoobmaha
2013/12/17, 10:15
آقا دمتون گرم رو سفیدمون کردین پیش بچه های گروه . والا امیر خان زیاد علاقه ای به دانهیل و این چیزا نداشت بندر بود ، گفتم بیاد اونجا با چشمای خودش ببینه ، خلاصه که گفتم مزاحم شما بشه . شما هم که ماشاا... نه تو کارت نیست . بنده خدا رو نمیدونم کجا بردین چکارش کردین شب بعدش تا صبح فقط راجع به دانهیل و کراس کانتری و جنگل و رمپ و اینا سوال میکرد . الان هم که فهمید داریم پیست ! میسازیم فکر کنم بیخیال مسیر بشه پاشه بیاد بندر واسه پیست . خلاصه که دمتون حسابی گرم بازم ما رو شرمنده کردین . انشاا... بتونیم جبران کنیم

Vahid_FRD
2013/12/17, 14:33
واقعا دم شما و خانواده گرم

AliFatehi
2013/12/17, 15:25
واقعا دستتون طلا...خانواده ی میلادی واقعا برای دوچرخه سواران سنگ تموم میزارن....واقعا دمتون گرم

و واسه این دوست عزیزمون که اراده ی بالایی هم داره آرزوی موفقیت میکنم...

Hesambnd
2013/12/17, 17:56
سلام صد درود بر خانواده میلادی
آقا سنگ تموم گذاشتین واقعا خسته نباشید دست مریزاد:12:
براتون آرزوی موفقیت می کنم انشااا به هر آروزیی دارید برسید.
وجـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــو د هموتون:32:

NASER1394
2013/12/17, 20:24
آقا پوریا گل درود و سپاس بر شما و خانواده گرامیتان ... من یکی حسابی کف بر شدم از مهمان نوازی و محبت های شما ...

واجب شد یه سفر به گرجی محله داشته باشیم (بزودی ) ... ان شالله همیشه شاد و سربلند باشین :46:

ali-xc
2013/12/17, 22:16
ایول واقعا دست شما دست مریزاد

sepehr82
2013/12/18, 15:09
زنده باااااااااااااد گرجی محلّه :12::12::12:..............

و زنده باااااااااادااااااااااا جناب میلادی بزرگ و پسرانش :12::12::12:......والله خیلی سالارید:12::12::12:

AliRE
2013/12/18, 22:25
درود خداوند بر خاندان میلادی و فرزندانش:42:

NASER1394
2014/01/09, 22:45
عاقا ما خیلی خوشحالییییییییییییییییییم :thanks::thanks::thanks:

آقای امیر دادکانلو الان زاهدانه و قراره فردا ببینمش . البته 3 روزی هست که بخاطر بارش برف زاهدان مونده

قراره شنبه صبح از زاهدان خارج بشه و ادامه مسیر بده .... فعلا برم ... جزئیات رو بعدا فصلا توی تاپیک اختصاصی میزارم :ad54ad:

ayoobmaha
2014/01/10, 00:55
عاقا ما خیلی خوشحالییییییییییییییییییم :thanks::thanks::thanks:

آقای امیر دادکانلو الان زاهدانه و قراره فردا ببینمش . البته 3 روزی هست که بخاطر بارش برف زاهدان مونده

قراره شنبه صبح از زاهدان خارج بشه و ادامه مسیر بده .... فعلا برم ... جزئیات رو بعدا فصلا توی تاپیک اختصاصی میزارم :ad54ad:

ایول داش ناصر . آقا بچه ها گروه تکرانه هواست بهش باشه ها .

NASER1394
2014/01/10, 01:08
ایول داش ناصر . آقا بچه ها گروه تکرانه هواست بهش باشه ها .

چشم ایوب جان ... حتما . به روی چشم ;)

amirmilan
2014/01/11, 02:03
سلام به تمام بچه های نازنین بایک 20 . همین امروز به کمک آقا ناصر تونستم عضو انجمن خوب بایک 20 بشم . ان شالله بزودی گزارش سفر رو میزارم

الان هم پیش آقا ناصر هستیم و صبح زود به مقصد خاش - ایرانشهر - چابهار براه می افتم . لطفا برام دعا کنین این سفر رو به خیر و خوشی به اتمام برسونم .

دوستدار شما امیر دودکانلوی میلان

pmdh
2014/01/12, 12:18
ایوللا داش امیر .خوش اومدی به بایک بیست و ایشالله سلامت و با افتخار سفرت رو به پایان برسونی

Hesambnd
2014/01/12, 12:22
ماشااا داداش امیر
انشااا تو تمام مراحل زندگی موفق باشی
نزدیک بندر شدی بگو بیام استقبال:thanks: